Uitslagenlijst BAX 5x5 estafetteloop

Doetinchem - Zaterdag 9 mei 2015

HEREN, 5 X 5 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Gerben Schreurs
KroeseWevers-Archeus
16:35
2
Remi Rondeel
Argo Topteam heren
16:42
3
Bob te Lindert
Argo Topteam heren
16:54
4
Lars Duistermaat
KroeseWevers-Archeus
17:12
5
Bjorn Demkes
EthicSport / Ava '70 heren 1
17:39
6
Thomas Konings
KroeseWevers-Archeus
17:46
7
Rens Houwer
Argo Topteam heren
17:54
8
Luuk Nusselder
Argo Topteam heren
18:01
9
Dinant Huurneman
KroeseWevers-Archeus
18:06
10
Vincent te Brake
KroeseWevers-Archeus
18:12
11
Klaus Schluter
ASV Ellewick
18:15
12
Rick Stroet
Ropers&Running-Try Out 2
18:24
13
Miel Heusinkveld
EthicSport / Ava '70 heren 1
18:27
14
Maarten Hengeveld
Ropers&Running-Try Out 2
18:33
15
Martijn Groot Wassink
EthicSport / Ava '70 heren 1
18:37
16
Lars Epping
Fast & Furious Epe
18:39
17
Ronny Terhorst
Ropers&Running-Try Out 2
18:42
18
Nieck-Jan Gal
Argo Topteam heren
18:48
19
Jeroen Hasperhoven
McEstafetteploeg
18:50
20
Denis Woeltjes
EthicSport / Ava '70 heren 1
18:56
21
Rudi Ruesink
Ropers&Running-Try Out 2
18:57
22
Pilipp Pfeiler
Fast & Furious Epe
19:00
23
Clemens Wekenborg
De Lopers 5x5
19:01
24
Hiske Raveling
Papierfabriek Doetinchem
19:16
25
Christoph Losing
Fast & Furious Epe
19:37
26
Benedikt Bockwinkel
ASV Ellewick
19:39
27
Tristan Tieben
Loopgroep Zandloper heren
19:40
28
Jan Brussen
De Lopers 5x5
19:40
29
Nils Scheffer
Fast & Furious Epe
19:40
30
Rene Huls
WoeZo
19:42
31
Tom Grotenhuis
Loopgroep Zandloper heren
19:52
32
Patrick Ikink
EthicSport / Ava '70 heren 1
19:54
33
Geert Wevers
Ava '70 heren 2
19:59
34
Rick Heutinck
Ropers&Running-Try Out 2
20:00
35
Michel Roes
De Lopers 5x5
20:02
36
Ties Uijterlinde
ZaalmUijters 2
20:10
37
Hans Jentink
Ava '70 heren 2
20:14
38
Bernd Depenbrock
ASV Ellewick
20:14
39
Jordy Kloet
De Musketiers
20:16
40
Aico Bosman
GTA 5x5 (Gelegenheids Team Argo)
20:21
41
Erwin ter Haar
Ropers&Running Try Out 3
20:31
42
Robbert Heinen
Ropers&Running Try Out 3
20:32
43
Theo van Bergen
De Guusjes
20:35
44
Frans Jansen
WoeZo
20:44
45
Carel Lueb
WoeZo
20:48
46
Erik Vink
Atletico 73 groep 2
20:54
47
Henk Lammers
Archeus stormers
20:56
48
Maarten Angenent
Ropers&Running Try Out 3
20:59
49
Wynand Willemsen
TGS (Tough Gents Society)
21:10
50
Robin Reusen
Ropers&Running Try Out 3
21:10
51
Dave Posthumus
Ava '70 heren 2
21:14
52
Udo Depenbrock
ASV Ellewick
21:19
53
Iwan Smit
De Lopers 5x5
21:25
54
Andre Balke
Ava '70 heren 2
21:38
55
Henk van Zantvoort
Ropers&Running Try Out 3
21:45
56
Bart Vriezen
Team Runderen
21:54
57
Stan Jansen
McEstafetteploeg
21:56
58
Martijn Obbink
Ava '70 heren 2
22:01
59
Robin Hendriksen
Team vijftig plus en min
22:10
60
Maarten Vos
Brink Zelhem
22:11
61
Jonnie Wissing
Atletico 73 groep 2
22:17
62
Hugo van 't Wout
McEstafetteploeg
22:17
63
Gerd de Lange
BAX 1
22:18
64
Bernd Heerink
Loopgroep Zandloper heren
22:20
65
Stephan Buitenhuis
Atletico 73 groep 2
22:23
66
Mick Peppelinkhausen
Mami Arnica
22:26
67
Cas Hartskeerl
Mami Arnica
22:29
68
Menno Bruil
BAX 1
22:34
69
Rene Boxem
WoeZo
22:41
70
Frans Remmers
TGS (Tough Gents Society)
22:41
71
Mark van Lent
De Guusjes
22:46
72
Rik Vieberink
Team Runderen
22:46
73
Theo Neerhof
Zandloper Lintelo Heren
22:52
74
Bas Trip
De Musketiers
22:58
75
Rob Ottervanger
GTA 5x5 (Gelegenheids Team Argo)
22:59
76
Arno Brandenbarg
Mami Arnica
23:04
77
Joep de Bruijn
De Guusjes
23:06
78
Leon Huitink
Zandloper Lintelo Heren
23:13
79
Fabian Fraansooys
McEstafetteploeg
23:16
80
Franzis Verwohlt
ASV Ellewick
23:17
81
Eddy Takkenkamp
Team Runderen
23:17
82
Jan Hein Lieber
BAX 1
23:18
83
Nils Vriezen
Brink Zelhem
23:19
84
Ab Hendriksen
Team vijftig plus en min
23:29
85
Stephan Hendriksen
Team vijftig plus en min
23:29
86
Leon Kloet
De Musketiers
23:29
87
Wiljo Bussink
Zandloper Lintelo Heren
23:36
88
Nick Brandenbarg
Mami Arnica
23:37
89
Saskia van Bergen
De Guusjes
23:37
90
Bram Loman
Archeus stormers
23:42
91
Paola Harbers
BAX 1
23:44
92
Alex Evers
Team Runderen
23:46
93
Michiel van Lent
De Guusjes
23:47
94
Marcel de Buijzer
TGS (Tough Gents Society)
23:47
95
Richard Vels
ZaalmUijters 2
23:49
96
Joan Garretsen
Team vijftig plus en min
24:01
97
Jaap Buijs
Papierfabriek Doetinchem
24:06
98
Manus Peppelinkhausen
Mami Arnica
24:07
99
Annemieke Wiltink
BAX 1
24:09
100
Falco Wezinkhof
Loopgroep Zandloper heren
24:12
101
Rebecca Baan
McEstafetteploeg
24:16
102
Klaas Knol
Papierfabriek Doetinchem
24:28
103
Clemens de Jager
TGS (Tough Gents Society)
24:29
104
Jesper Hof
Brink Zelhem
24:40
105
Willy Duistermaat
Archeus stormers
24:43
106
Coen Hellwig
Team Runderen
24:43
107
Gerard de Visser
De Lopers 5x5
24:46
108
Abdul Gharairi
GTA 5x5 (Gelegenheids Team Argo)
24:53
109
Dennis Wentink
Loopgroep Zandloper heren
24:54
110
Giovanni Schilait
Papierfabriek Doetinchem
25:07
111
Peter van Hall
De Musketiers
25:08
112
Roel Stronks
Archeus stormers
25:15
113
Gerrit Kempers
WoeZo
25:19
114
Bas Koskamp
Zandloper Lintelo Heren
25:25
115
Geert Grievink
Zandloper Lintelo Heren
25:31
116
Paul Wiegerink
Team vijftig plus en min
26:04
117
Ed de Baay
TGS (Tough Gents Society)
26:05
118
Dominick Jansen
Brink Zelhem
26:05
119
Erwin Mulders
Atletico 73 groep 2
26:40
120
Marieke Peppelinkhausen
Brink Zelhem
26:56
121
Celeste Kraayvanger
Atletico 73 groep 2
27:00
122
Edwin Bollen
Archeus stormers
27:10
123
Bart Broens
Papierfabriek Doetinchem
28:27
124
Marijke Schaapman
GTA 5x5 (Gelegenheids Team Argo)
28:56
125
Wouter Ottervanger
GTA 5x5 (Gelegenheids Team Argo)
28:57
126
Ingrid te Lintum
De Musketiers
29:13
127
Gerard Zaalmink
ZaalmUijters 2
29:59
128
Jasper Postma
ZaalmUijters 2
30:12
129
Pauline Meyer
Fast & Furious Epe
31:23
130
Henk Zaalmink
ZaalmUijters 2
37:16
DAMES, 5 X 5 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Lisa te Molder
Ava '70 Dames 1
19:48
2
Katja Demkes
Ava '70 Dames 1
20:23
3
Cindy Brusse
Ropers&Running-Try Out 1
20:44
4
Nathalie Demkes
Ava '70 Dames 1
21:33
5
Femke Koning
Les Femmes Fatales
21:39
6
Annelies van Smaalen
Les Femmes Fatales
21:43
7
Yvonne Reusen
Ropers&Running-Try Out 1
21:44
8
Wendy Mullink
Les Femmes Fatales
21:58
9
Bianca Tieltjes
Ropers&Running-Try Out 1
22:00
10
Gerdie Hoornenborg
Ava '70 Dames 1
22:02
11
Bianca Rougoor
Ropers&Running-Try Out 1
22:11
12
Denise van der Donk
Ava '70 Dames 2
22:47
13
Wilma Hoftijzer
Ropers&Running Try Out 4
22:51
14
Hanneke Rensink
Ropers&Running-Try Out 1
22:56
15
Sandy Jansen
Lopersgroep 90
22:57
16
Gre Spieker
Lopersgroep 90
23:26
17
Ingrid van Zolingen
Ava '70 Dames 1
23:35
18
Alena Banser
Ropers&Running Try Out 4
23:35
19
Elske Luttikhold
Lopersgroep 90
23:35
20
Yvonne Ketelaar
Les Femmes Fatales
23:37
21
Marijke Kaptijn
Les Femmes Fatales
23:48
22
Manon Voskamp
Lopersgroep 90
23:54
23
Maureen Ruikers
Lopersgroep 90
24:08
24
Esther Reusen
Ropers&Running Try Out 4
25:45
25
Margriet Loeven
Pink Panthers
25:59
26
Hendrien Vriezen
Zandloper Lintelo Dames 1
26:11
27
Jolanda Joosten
Azora gaat Gezond dames 1
26:25
28
Chantal Posthumus
Ava '70 Dames 2
26:25
29
Desiree Beernink
Azora gaat Gezond dames 1
26:33
30
Renee de Jonge
The Black Witches
26:46
31
Nanny Ebbers
Zandloper Lintelo Dames 2
27:02
32
Jeltske Prinsen
Ropers&Running Try Out 4
27:37
33
Viola Knoppen
Zandloper Lintelo Dames 1
27:38
34
Cindy Hendriks
The Black Witches
27:41
35
Ans Huijink
Azora gaat Gezond dames 1
27:42
36
Lotte van Egmond
Zandloper Lintelo Dames 2
27:43
37
Annemarie Hijink
Zandloper Lintelo Dames 1
27:44
38
Helga van Londen
The Black Witches
28:01
39
Veronique Schulingkamp
Ava '70 Dames 2
28:05
40
Martine Wensink
Zandloper Lintelo Dames 2
28:09
41
Ida Lovering
Zandloper Lintelo Dames 2
28:15
42
Laura Prinsen
Ropers&Running Try Out 4
28:22
43
Anita Eeltink
Zandloper Lintelo Dames 2
28:40
44
Ivanka Bruggink
Azora gaat Gezond dames 1
28:48
45
Karin Haijtink
O'Lady
28:49
46
Jose Bod
Azora gaat Gezond dames 1
28:50
47
Marieke Obbink
Ava '70 Dames 2
29:20
48
Joanne Diersen
Zandloper Lintelo Dames 1
29:24
49
Nieke Laurense
O'Lady
30:00
50
Dienke Koskamp
Zandloper Lintelo Dames 1
30:19
51
Maike Oudega
Pink Panthers
30:36
52
Froukje Zweers
Pink Panthers
30:46
53
Esther Schulingkamp
Ava '70 Dames 2
31:19
54
Susan Rexwinkel
Pink Panthers
31:56
55
Petrina van Engelenburg
O'Lady
31:56
56
Lian Doornbosch
O'Lady
33:25
57
Trudie Voortman
The Black Witches
34:36
58
Yvonne Bouwman
O'Lady
38:43
59
Josine Groen-Leven
Pink Panthers
38:46
60
Maria Hofstede
The Black Witches
39:16
MIX, 5 X 5 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Yahla Awwal
Argo Topteam mix
17:38
2
Dennis Weijers
The Flying Dutch Runners
17:56
3
Siraj Awwal
Argo Topteam mix
17:58
4
Almir Fetahovic
Team Herdershond
18:17
5
Sam Kamminga
Hobbeltjes
18:22
6
Arnoud Runia
Hondewind
18:37
7
Heleen Plaatzer
Hondewind
18:46
8
Martijn van der Wardt
Team Smeit
18:48
9
Matthijs Weijers
Wij zijn 'Weijers'
18:52
10
Yannick de Korte
Kiek ze goan
18:56
11
Kristiaan Peeters
Hondewind
19:04
12
Jan Poelen
Hondewind
19:12
13
Jeroen Lanters
Die Schwarzblaue Schneube
19:19
14
Stefan Scanu
Argo Topteam mix
19:25
15
Kim Fer Lee
Team Herdershond
19:25
16
Robin van Doorn
Social Mile III
19:28
17
Andre Jorissen
Climate4Wood
19:29
18
Lambert Jan Koops
Die Schwarzblaue Schneube
19:37
19
Paul Dekker
Team Herdershond
19:42
20
Anne Hobbelt
Hobbeltjes
20:00
21
Niels Weijers
Wij zijn 'Weijers'
20:00
22
Stefan Haget
Axel Schweiss Epe
20:08
23
Vincent Janssen
Social Mile III
20:15
24
Frank Roos
Ava '70 mixteam 1
20:23
25
Jeroen Harmsen
Die Schwarzblaue Schneube
20:24
26
Marcel Kuenen
Team Herdershond
20:24
27
Yannick van Kastel
7hills runners
20:30
28
Els Manders
The Flying Dutch Runners
20:31
29
Naomi van Hierden
Argo Topteam mix
20:34
30
Mirte Leloup
Hondewind
20:43
31
Mark Meinema
Just For Fun
20:44
32
Peter van Aken
Lopersgroep 90 team2
21:03
33
Bram van der Leij
The Flying Dutch Runners
21:07
34
Chris Hesslink
Volker Racho Epe
21:11
35
Alejandro Acuna
ZaalmUijters 1
21:11
36
Marco Leijting
Vliegensvlug terug!
21:16
37
Rob Helming
Atletico woensdaggroep 1
21:18
38
Jeroen Dijkstra
De Heren van Gelre
21:21
39
Karel Vroegop
IKBENDELOPER
21:26
40
Nils Veen
ZaalmUijters 1
21:31
41
Herman Fransen
Atletico woensdaggroep 1
21:32
42
Johan Koskamp
Ropers&Running Try Out 5
21:36
43
Jeffrey Kemperman
Kab in Beweging #goedbezig
21:37
44
Erwin Elschot
Archeus toppers
21:38
45
Peter Ressing
Lopersgroep 90 team2
21:41
46
Gilbert Peters
7hills runners
21:44
47
Henk Visser
De Monniken
21:49
48
Janneke Schultink
7hills runners
21:52
49
Bo Meerbeek
Argo Topteam mix
21:52
50
Li Gielen
Social Mile II
21:55
51
Paloa Harbers
BAX 2
21:56
52
Sebastian Oing
Volker Racho Epe
22:02
53
Gerard Smeitink
Team Smeit
22:11
54
Floris van de Berg
Red Devils
22:13
55
Vincent van 't Westende
Gesp Rups Wesp
22:15
56
Chantor Pascal van Beek
Social Mile I
22:18
57
Henk Bruggeman
IKBENDELOPER
22:19
58
Fabiane Meyer
Volker Racho Epe
22:20
59
Stijn Krabbenborg
De Krabjes
22:24
60
Willy Werijers
Wij zijn 'Weijers'
22:24
61
Bas Waterham
Fast and furious
22:34
62
Xander Tekelenburg
Hobbeltjes
22:34
63
Gea Batteram
Team Gea
22:34
64
Ieneke Foods
Team Herdershond
22:35
65
Gemma Vermande
De Heren van Gelre
22:36
66
Roland Knipscheer
Ropers&Running Try Out 5
22:39
67
John Lutgens
Funrunners
22:39
68
Bram Verbaas
7hills runners
22:40
69
Diederik Uijterlinde
ZaalmUijters 1
22:40
70
Maud Berendsen
HAMICON
22:50
71
Margit Graven
Social Mile I
22:50
72
Maarten Korthuis
BAX 2
22:57
73
Jouke Ubbink
Groentjes & Co
22:57
74
Merle Sundermann
Volker Racho Epe
23:04
75
Rene van Halderen
Social Mile I
23:07
76
Dirk de Groot
Social Mile II
23:08
77
Robert Vermeer
De Heren van Gelre
23:08
78
Marjolein Elbers
Social Mile III
23:12
79
Wenny van Os
HAMICON
23:18
80
Sjoerd van Leeuwen
Archeus toppers
23:18
81
Boaz Jacobs
De Heren van Gelre
23:19
82
Karen Smit
Groentjes & Co
23:23
83
Martin Janssen
Social Mile II
23:26
84
Menno Bruil
BAX 3
23:26
85
Anne Korthuis
BAX 2
23:27
86
Job Kuipers
Social Mile III
23:30
87
Marcel Krabbenborg
De Krabjes
23:31
88
Bjorn Harbers
BAX 2
23:33
89
Tim Scheffer
Axel Schweiss Epe
23:34
90
Maria Griffieoen
Ava '70 mixteam 1
23:36
91
Lotte Hobbelt
Hobbeltjes
23:38
92
Robbie Ursines
Atletico woensdaggroep 1
23:39
93
Thijs Broekman
Fast and furious
23:41
94
Anke Looman
Die Schwarzblaue Schneube
23:45
95
Mariet Weijers
Wij zijn 'Weijers'
23:45
96
Sjoerd Voerman
BAX 3
23:54
97
Stephanie Bruekers
Social Mile II
23:56
98
Jos Rave
Ropers&Running Try Out 5
24:01
99
Rob Uijterlinde
ZaalmUijters 3
24:05
100
Jan van Diepen
Funrunners
24:07
101
Ton Kistemaker
Fast and furious
24:08
102
Tonny Baten
AVA'70 - Kotagangers
24:13
103
Andre Bieleman
Fryske Struners
24:15
104
Gert-Jan Verbeek
Just For Fun
24:16
105
Bob Stemerdink
Fryske Struners
24:17
106
Alex Duistermaat
Archeus flitsers
24:19
107
Paula Verwaaijen
Ava '70 mixteam 1
24:19
108
Lotte van der Burg
The Flying Dutch Runners
24:20
109
Esther Singendock
The Flying Dutch Runners
24:22
110
Suzan Waalders
AVA'70 - Kotagangers
24:22
111
Jacob Lubbe
Azora gaat Gezond Mix 1
24:23
112
Karima Hey
Kab in Beweging #goedbezig
24:28
113
Marike Ticheloven
Lopersgroep 90 team2
24:30
114
Jokelien Beunk
De Monniken
24:34
115
Inge Groot
Social Mile III
24:36
116
Henk Wolschot
De Monniken
24:38
117
Nadieh Elferink
Lopersgroep 90 team2
24:38
118
Joke Balke
Ava '70 mixteam 1
24:40
119
Fokke Voerman
BAX 2
24:41
120
Paul van Duin
Climate4Wood
24:42
121
Gert-Jan de Haan
Kab in Beweging #goedbezig
24:42
122
Anita Stoorvogel
IKBENDELOPER
24:47
123
Julia Groot
Social Mile I
24:50
124
Susan de Visser
Kab in Beweging #goedbezig
24:50
125
Rianne Luimes
Climate4Wood
24:51
126
Corry Nusselden
De Monniken
24:52
127
Carolien de Korte
Kiek ze goan
24:52
128
Lindy Dukers
Kiek ze goan
24:53
129
Ronnie Boekelder
AVA'70 - Kotagangers
25:11
130
Laurens Meekes
Lopersgroep 90 team2
25:15
131
Bertus Sessink
Archeus toppers
25:23
132
Karin Delleman
Atletico woensdaggroep 1
25:27
133
George Eijt
HAMICON
25:29
134
Jose Elsinghorst
Archeus toppers
25:31
135
Ron Postma
ZaalmUijters 3
25:35
136
Sandra Garritsen
Just For Fun
25:36
137
Jill Siemes
Azora gaat Gezond Mix 1
25:42
138
Wim de Korte
Kiek ze goan
25:51
139
Marion van Hoecke
Funrunners
25:52
140
Esther Koree
Fast and furious
25:56
141
Maurice Schreur
HAMICON
25:57
142
Marian Elshof
Funrunners
26:00
143
Ferry Peters
Kab in Beweging #goedbezig
26:01
144
Dick Lubbers
Op 't letste moment
26:02
145
Marco van Gent
Social Mile I
26:04
146
Faisca Knufken
Just For Fun
26:05
147
Denise Linkerhof
7hills runners
26:08
148
Elena Rottger
Volker Racho Epe
26:10
149
Marie Jose de Bruijn
Ropers&Running Try Out 5
26:19
150
Jeannet Schutte
Op 't letste moment
26:23
151
Willeke Pruyn
BAX 3
26:24
152
Jos Pierik
Archeus flitsers
26:24
153
Arjen Drent
BAX 3
26:26
154
Donny Talsma
IKBENDELOPER
26:28
155
Marcel Haverkamp
40+ Belegen Runners
26:29
156
Hetty Top
Vliegensvlug terug!
26:29
157
Gemma Jansen
Wij zijn 'Weijers'
26:32
158
Angelique Vrijdag
Ava '70 mixteam 1
26:32
159
Nicole Hogenkamp
Atletico woensdaggroep 1
26:34
160
Dian Schurink
Archeus flitsers
26:42
161
Ton Voortman
Funrunners
26:42
162
Kelly Wolters
Die Schwarzblaue Schneube
26:44
163
Monique Weijkamp
Just For Fun
26:50
164
Eddy Groen
Groentjes & Co
26:54
165
Nienke Klumper
Vliegensvlug terug!
26:55
166
Maarten Groen
Groentjes & Co
27:02
167
Ben te Braak
Red Devils
27:06
168
Sandra Wassink
AVA'70 - Kotagangers
27:10
169
Saskia Kliphuis
Gesp Rups Wesp
27:13
170
Lucie Jansen
De Monniken
27:16
171
Tamara Brockotter
Op 't letste moment
27:17
172
Gerard Weening
Red Devils
27:22
173
Tom Krabbenborg
De Krabjes
27:32
174
Ben de Bok
Gesp Rups Wesp
27:37
175
Wout Krabbenborg
De Krabjes
27:37
176
Frederik Roebroek
Climate4Wood
27:38
177
Lienke de Bok
Gesp Rups Wesp
27:38
178
Gonny Bergevoet
Vliegensvlug terug!
27:39
179
Jesse Jeunink
De Heren van Gelre
27:41
180
Janne Bibbe
Kiek ze goan
27:43
181
Robin Nusselder
Team Gea
27:46
182
Sabine Ikink-Schutte
Op 't letste moment
27:53
183
Nanna Draaijer
Hobbeltjes
27:55
184
Willy Haverkamp
40+ Belegen Runners
27:56
185
Volgt Nog
40+ Belegen Runners
28:06
186
Kim Trouerbach
Social Mile II
28:15
187
Carla Uijterlinde
ZaalmUijters 3
28:21
188
Ronnie Joosten
Azora gaat Gezond Mix 1
28:25
189
Sanne Smeitink
Team Smeit
28:26
190
Danny Nusselder
Team Gea
28:27
191
Bianca Saalmink
Op 't letste moment
28:31
192
Ellen Meyer
Axel Schweiss Epe
28:38
193
Rainer Pfeiler
Axel Schweiss Epe
28:43
194
Marjolein Boswinkel
Archeus flitsers
28:50
195
Niek Smeitink
Team Smeit
29:02
196
Ria Breukelaar
Azora gaat Gezond Mix 1
29:05
197
Edo Moll
BAX 3
29:09
198
Fenna Berghuis
ZaalmUijters 1
29:20
199
Ingrid Diele
Archeus flitsers
29:30
200
Angelique Knoppert
Vliegensvlug terug!
29:31
201
Martijn Mintjes
AVA'70 - Kotagangers
29:48
202
Frank Ernst
HAMICON
30:00
203
Renate Stolte
Ropers&Running Try Out 5
30:03
204
Andrea Toonen
Azora gaat Gezond Mix 1
30:03
205
Lienke Stemerdink
Fryske Struners
30:15
206
Annemarie van der Linden
40+ Belegen Runners
30:25
207
Lianne Groen
Groentjes & Co
30:36
208
Ieke Stemerdink
Fryske Struners
31:04
209
Jana Wittland
Axel Schweiss Epe
31:06
210
Ellen Donderwinkel
De Krabjes
31:21
211
Irma Uijterlinde
ZaalmUijters 1
31:40
212
Marlijn Koenders
Team Smeit
31:47
213
Erica Smeitink
Red Devils
32:07
214
Patricia Zaalmink
ZaalmUijters 3
32:11
215
Nicole de Groot
40+ Belegen Runners
32:16
216
Kay Nusselder
Team Gea
32:21
217
Amber Nusselder
Team Gea
32:31
218
Hinke Stemerdink
Fryske Struners
32:50
219
Albert Mesland
Red Devils
33:27
220
Carla Elschot
Archeus toppers
33:39
221
Nicole Derksen
IKBENDELOPER
34:08
222
Sihan Hors
Gesp Rups Wesp
34:33
223
Saskia Zaalmink
ZaalmUijters 3
38:06
224
Leonie van Duin
Climate4Wood
38:13
225
Marjo Westerveld
Fast and furious
39:12
JEUGD, 5 X 5 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Kjell Venderbosch
Argo jong Topteam
20:21
2
Sjoerd Wiecherink
Argo jong Topteam
20:29
3
Ties Centen
Argo jong Topteam
20:37
4
Sophie van Bergen
Argo jong Topteam
21:09
5
Maud Centen
Argo jong Topteam
22:09
6
Sem Balke
Ava '70 Jeugd 1
22:19
7
Lenn Posthumus
Ava '70 Jeugd 1
23:33
8
Annelot Posthumus
Ava '70 Jeugd 1
25:07
9
Nathan Posthumus
Ava '70 Jeugd 1
25:13
10
Joppe Roos
Ava '70 Jeugd 1
26:42
MEISJ, 5 X 1 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Suzan Ligterink
De Hallse Groentjes
4:36
2
Laura van der Linden
De Hallse Groentjes
4:40
3
Evi Menkhorst
De Hallse Groentjes
4:47
4
Amber Berendsen
De Hallse Groentjes
5:10
5
Roos Hebbink
De Hallse Groentjes
5:12
MIX, 5 X 1 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Tom van Zeben
Argo jeugd 1
3:49
2
Robbe Evers
Argo jeugd 2
4:07
3
Luuk Oosterbaan
Argo jeugd 2
4:16
4
Jesper van Dinteren
Argo jeugd 2
4:17
5
Collin Franken
Argo jeugd 2
4:17
6
Milo Verheij
Argo jeugd 2
4:26
7
Walter van Daalen
Argo jeugd 1
4:33
8
Nouk van Wieringen
Argo jeugd 1
4:37
9
Jasmijn Wiltink
Argo jeugd 1
4:42
10
Karsten Span
Ratjetoe
5:02
11
Kayne Hunter
Ratjetoe
5:26
12
Teun van der Heijden
Argo jeugd 1
5:32
13
Davis Sessink
Ratjetoe
5:39
14
Emily Beek
Ratjetoe
6:30
15
Dianne Span
Ratjetoe
6:48
www.uitslagen.nl
28-05-2015 11:18