Uitslagenlijst 13e van Mossel OPC Kaaienloop

Oosterhout Nb - Zaterdag 9 mei 2015

J4-7, BAMBINOLOOP 550
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Joep van Seters
KBS De Meander
2:15
2:14
2
Wesley Heestermans
Ulvenhout AC
2:21
2:20
3
Sep Vermeulen
KBS De Achthoek
2:24
2:21
4
Thijs Mannaerts
Oosterhout Nb
2:29
2:26
5
Hugo Geleijns
PCB Menorah
2:29
2:26
6
Lars Baaij
OBS Rubenshof
2:32
2:30
7
Matthijs Kanters
KBS De Meander
2:34
2:31
8
Finn Hoek
KBS De Meander
2:34
2:32
9
Jacco Zoontjens
Oosterhout Nb
2:35
2:33
10
Levi Kivits
KBS De Meander
2:36
2:35
11
Boris Griep
KBS De Meander
2:36
2:35
12
Jochem Schulte
OBS Rubenshof
2:39
2:36
13
Bas Schulte
OBS Rubenshof
2:40
2:38
14
Bas van der Made
OBS Sterrendonk
2:40
2:38
15
Thomas Koenders
KBS De Meander
2:48
2:45
16
Youri Donker
Oosterhout Nb
2:49
2:47
17
Finn Boekholt
KBS De Meander
2:51
2:48
18
Yaydan Oors
Oosterhout Nb
2:51
2:47
19
Tom Kula
Oosterhout Nb
2:53
2:50
20
Dielan Kleisen
KBS De Hobbit
2:53
2:50
21
Sam Snaterse
KBS De Meander
2:56
2:54
22
Nathan Huisman
KBS De Meander
2:56
2:54
23
Nathan Kant
OBS Rubenshof
2:58
2:52
24
Stelies Kop
KBS De Rietgors
2:58
2:56
25
Ben Mannaerts
KBS De Meander
3:01
2:56
26
Loek Hardebol
KBS De Hobbit
3:03
3:00
27
Cas van Doorne
Montessorischool
3:07
3:01
28
Oscar Jansen
OBS De Duizendpoot
3:08
3:06
29
Les Wille
KBS De Meander
3:12
3:10
30
Milan van Leenen
OBS Sterrendonk
3:13
3:11
31
Raf Wisselaar
Overige scholen
3:13
3:12
32
Ties Becker
OBS Rubenshof
3:16
3:11
33
Jens Kamerbeek
KBS De Touwbaan
3:16
3:13
34
Jort Griep
KBS De Meander
3:18
3:14
35
Erik Elferink
KBS De Westhoek
3:18
3:14
36
Riemer van Son
KBS De Meander
3:18
3:15
37
Dante Groeneweg
KBS De Meander
3:32
3:26
38
Tygo van der Schoof
KBS De Beiaard
3:34
3:32
39
Kas Wille
KBS De Meander
3:34
3:30
40
Vince Hendriks
KBS De Meander
3:35
3:30
41
Tim Steegers
KBS De Meander
3:43
3:37
42
Jaimy Oors
OBS Sterrendonk
3:55
3:50
43
Joep van de Berg
KBS De Meander
3:59
3:54
44
Rafael Janssens
KBS De Beiaard
4:07
4:00
45
Stef Klijsen
KBS De Meander
4:14
4:07
46
Jelle Weterings
Overige scholen
4:17
4:11
47
Tristan Janssens
KBS De Beiaard
4:36
4:26
M4-7, BAMBINOLOOP 550
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Karlijn Veldhuizen
OBS De Pionier
2:39
2:37
2
Jet van de Berg
KBS De Meander
2:43
2:41
3
Aina de Jong
KBS De Meander
2:50
2:47
4
Luka Rijk
KBS De Touwbaan
2:52
2:49
5
Danee van Andel
KBS De Meander
3:00
2:57
6
Floor Jongeling
KBS De Meander
3:00
2:57
7
Amber van Gils
KBS De Touwbaan
3:03
2:57
8
Merle Jongeling
KBS De Meander
3:18
3:13
9
Isa Rasenberg
KBS De Touwbaan
3:23
3:21
10
Keisha Jansen
KBS De Westhoek
3:30
3:26
11
Roos van Gogh
Deurne
3:37
3:32
12
Julia Elferink
KBS De Westhoek
3:38
3:34
13
Joya Kapitein
OBS Sterrendonk
3:46
3:44
14
Abigail Akol
OBS Sterrendonk
3:46
3:44
15
Sophie Datema
Oosterhout Nb
3:58
3:52
16
Noa Meertens
Oosterhout Nb
3:58
3:53
17
Tess Naaijen
Montessorischool
4:02
3:56
18
Isabella Visser
KBS De Meander
4:12
4:05
19
Fleur Klijsen
KBS De Meander
4:14
4:08
20
Mila Becker
OBS Rubenshof
4:18
4:13
21
Lise Datema
Oosterhout Nb
5:01
4:55
22
Luna Wilms van Kersbergen
OBS Rubenshof
5:01
4:56
J8-11, KINDERLOOP 1 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Niels Laros
KBS De Meander
3:24
3:22
2
Jip Janissen
Belfeld
3:30
3:29
3
Julius Geleijns
PCB Menorah
3:43
3:41
4
Micha Kooistra
Tilburg
3:52
3:52
5
Daan van Dessel
Wernhout
3:54
3:52
6
Ole Gerritsen
KBS De Touwbaan
3:59
3:56
7
Joris de Vos
KBS De Westhoek
4:03
4:02
8
Sven van der Wal
KBS De Beiaard
4:05
4:01
9
Lenuart de Vries
KBS De Beiaard
4:07
4:05
10
Panos Kop
KBS De Rietgors
4:10
4:07
11
Kjell van Andel
Oosterhout Nb
4:10
4:08
12
Floris Colbers
KBS De Westhoek
4:14
4:11
13
Lars Looijmans
KBS De BiŽncorf
4:15
4:12
14
Thijs van Gurp
Hank
4:15
4:13
15
Thijs Ernst
Oosterhout Nb
4:16
4:14
16
Roan van Vessem
KBS De Meander
4:17
4:14
17
Yvar de Jong
KBS De Meander
4:18
4:15
18
Jayden Kapitein
OBS Sterrendonk
4:23
4:19
19
Lars van de Laar
Overige scholen
4:24
4:22
20
Joran Kant
OBS Rubenshof
4:24
4:23
21
Bram de Graaf
KBS De Westhoek
4:29
4:27
22
JoaquŪn Zeeven
Oosterhout Nb
4:30
4:28
23
Mats van Vessem
KBS De Meander
4:32
4:29
24
Stef Schreuders
Montessorischool
4:33
4:29
25
Daan van der Made
OBS Sterrendonk
4:33
4:30
26
Bastiaan Kanters
KBS De Meander
4:34
4:31
27
Milan Hoek
KBS De Meander
4:41
4:39
28
Akshay Gajadin
KBS De Meander
4:42
4:39
29
Robin Heijnsdijk
OBS De Pionier
4:46
4:43
30
Stijn Groeneveld
Terheijden
4:47
4:43
31
Max Secreve
KBS De Meander
4:47
4:44
32
Martijn Schulte
OBS Rubenshof
4:54
4:53
33
Stijn de Vos
KBS De Westhoek
4:55
4:53
34
Bram Vermijs
KBS De Westhoek
4:58
4:53
35
Floris de Zwart
KBS De Westhoek
4:59
4:56
36
Pepijn van Groesen
OBS De Pionier
5:02
4:58
37
Cas Keetels
Prinsenbeek
5:15
5:11
38
Re Wille
KBS De Meander
5:18
5:12
39
Tommie van Mierlo
Oosterhout Nb
5:19
5:13
40
Sacha van Gils
KBS De Touwbaan
5:20
5:16
41
Mees van Kaam
KBS De Rietgors
5:22
5:17
42
Lenn Becker
OBS Rubenshof
5:36
5:34
43
Yusef Yonan
Oosterhout Nb
5:37
5:31
44
Elias Yonan
Oosterhout Nb
6:13
6:07
M8-11, KINDERLOOP 1 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Linsy Heestermans
Ulvenhout AC
3:44
3:42
2
Amy de Graaf
Wemeldinge
3:48
3:46
3
Anouk Boomaerts
Zundert
3:51
3:50
4
Marit Griep
KBS De Meander
4:03
4:02
5
Elien Smits
Drunen
4:12
4:10
6
Lotte Griep
KBS De Meander
4:18
4:17
7
Margit van Son
KBS De Meander
4:19
4:17
8
Bibienne Suijkerbuijk
Overige scholen
4:36
4:35
9
Nika Raams
Montessorischool
4:38
4:34
10
Loes van Gils
KBS Paulo Freire
4:39
4:37
11
Chayenne Cornelia
Montessorischool
4:41
4:37
12
Britt Nooten
KBS De Beiaard
4:45
4:41
13
Michelle Meertens
Oosterhout Nb
4:48
4:44
14
Marieke Nooten
Oosterhout Nb
4:50
4:46
15
Femke Nooten
Oosterhout Nb
4:53
4:49
16
Jade van Moergestel
KBS De Westhoek
4:56
4:51
17
Demi van Leenen
Overige scholen
4:58
4:56
18
Nina de Hoogh
KBS De Touwbaan
5:00
4:57
19
Liza Castelein
KBS De Meander
5:00
4:57
20
Evi de Vos
KBS De Westhoek
5:04
5:00
21
Sietske Booij
OBS Rubenshof
5:05
5:02
22
Mauk van Gogh
Deurne
5:07
5:04
23
Pien Vermeulen
KBS De Achthoek
5:11
5:06
24
Nikki van Leenen
Overige scholen
5:12
5:09
25
Isa Koenders
KBS De Meander
5:14
5:12
26
Emma Vermijs
KBS De Westhoek
5:14
5:11
27
Sterre Dijkstra
KBS De Westhoek
5:15
5:12
28
Fenna Dijkstra
KBS De Westhoek
5:16
5:13
29
Floor Wensink
Steenbergen Nb
5:20
5:18
30
Evi Hardebol
KBS De Hobbit
5:22
5:19
31
Evi van Kaam
KBS De Rietgors
5:23
5:18
32
Nimuť Sbegenga
KBS De Rietgors
5:23
5:18
33
Kato Raams
Montessorischool
5:25
5:20
34
Janneke Bakker
Tilburg
5:25
5:21
35
Anouk Remeijsen
KBS De Meander
5:27
5:25
36
Danique Bol
KBS De BiŽncorf
5:28
5:25
37
Loes Konigs
OBS Sterrendonk
5:29
5:23
38
Donna Hendriks
KBS De Meander
5:30
5:26
39
Xanne Kula
KBS Paulo Freire
5:31
5:25
40
Kira Raams
Montessorischool
5:40
5:36
41
Anne van Seters
KBS De Meander
5:52
5:50
42
Sophie de Hoogh
KBS De Touwbaan
5:53
5:50
43
Indy Huisman
KBS De Meander
5:58
5:53
44
Marleen Groeneweg
KBS De Meander
6:06
6:02
45
Anniek Schulte
OBS Rubenshof
6:16
6:15
46
Lotte Steegers
KBS De Meander
6:28
6:24
47
Guusje van de Rovaart
KBS De Westhoek
6:49
6:47
48
Jip Schreuders
Montessorischool
7:58
7:53
J1213, JEUGDLOOP 1 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Robert de Graaf
Wemeldinge
3:22
3:21
2
Niels Bosma
Oisterwijk
3:31
3:30
3
Floris Geleijns
PCB Menorah
3:47
3:46
4
Ditchano Suijkerbuijk
Overige scholen
3:49
3:48
5
Niels Winsveen
Hanze College Kwadrant
3:52
3:51
6
Thijs de Graaf
KBS De Westhoek
3:52
3:52
M1213, JEUGDLOOP 1 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Sofie Blankers
Geertruidenberg
3:45
3:44
2
Veerle van Son
KBS De Meander
3:47
3:47
3
Jeske van de Laar
Tilburg
4:20
4:20
4
Floor Konigs
OBS Sterrendonk
4:25
4:24
5
Esmee Looijmans
Effent
4:47
4:45
6
Bo Wensink
Steenbergen Nb
4:52
4:51
7
Sophie van Groesen
Sint Oelbertgymnasium
5:19
5:18
J1417, JUNIORENLOOP 2
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Rick van Riel
Tilburg
6:38
6:38
2
Laros Laros
Oosterhout Nb
6:45
6:43
3
Thomas Kooistra
Tilburg
7:23
7:21
4
Sander Verweij
Biest-Houtakker
7:39
7:37
5
Stijn Slegers
Mgr. Frencken College
9:09
9:07
6
Luuk Leenaerts
Mgr. Frencken College
9:10
9:08
7
Mees Konigs
Mgr. Frencken College
9:34
9:32
M1417, JUNIORENLOOP 2
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Anne-wil Snepvangers
Breda
9:04
9:03
2
Roos van der Put
Oosterhout Nb
9:22
9:19
3
Tamara van der Perk
Oosterhout Nb
10:24
10:21
4
Melanie van den Bergh
Oosterhout Nb
12:15
12:13
5
Quinty Klaassen
Oosterhout Nb
12:16
12:13
6
Abby de Vries
Oosterhout Nb
12:17
12:14
7
Louise Gdaniec
Den Hout Nb
14:17
14:14
8
Sanne Flintrop
Oosterhout Nb
14:18
14:15
9
Matou Mboup
Oosterhout Nb
15:35
15:31
MSEN, WEDSTRIJD 5 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Stein Posthuma
De Koplopers
15:38
15:36
2
Lauran Beijens
Tilburg Road Runners
15:48
15:46
3
Joep Staps
De Langstraat
16:44
16:44
4
Roy Louer
Tilburg Road Runners
17:13
17:11
5
Jordi van de Sanden
Tilburg Road Runners
17:19
17:17
6
Martijn Flipsen
NSAV 't Haasje
18:01
17:58
7
Cris Timmermans
DAK
18:28
18:25
8
Pim Kocx
Tilburg Road Runners
18:39
18:37
9
Michel Broeders
Spiridon
18:52
18:49
10
Marc van Vliet
Tilburg Road Runners
20:09
20:06
11
Robin Verhoeven
Achil '87
20:32
20:28
12
Rob Kokx
Atledo
25:54
25:51
VSEN, WEDSTRIJD 5 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Daphne van Zandvoort
DAK
19:55
19:52
2
Nikki Bagchus
DAK
22:09
22:04
3
Sanne Louer
Attila
22:25
22:21
4
Marit de Roij
Tilburg Road Runners
23:43
23:37
5
Esmay van de Laar
Attila
24:29
24:25
6
Larissa op 't Hoog
Tilburg Road Runners
26:40
26:31
7
Iris Nuijten
Sprint
27:12
27:01
M35, WEDSTRIJD 5 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Colin Bekers
Tilburg Road Runners
15:26
15:24
2
JoŽl Geurts
Sprint
17:14
17:12
3
Dennis van den Bemt
Road Runners Etten-Leur
18:26
18:22
4
Jan van Stigt
Altena Road Runners
18:46
18:43
5
Patrick van Gurp
DAK
20:04
20:00
6
Anton Bogers
Atledo
20:20
20:15
7
Frans Huijsmans
Sprint
24:10
23:59
V35, WEDSTRIJD 5 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Ciska Hensen
DAK
20:09
20:05
2
Lianne Ivens
ACW '66
23:05
23:00
3
Claudia Hefti
Achilles
23:40
23:32
4
Anouk Bakker
Tilburg Road Runners
23:50
23:42
5
Jeske Kusters
Scorpio
31:24
31:05
M45, WEDSTRIJD 5 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Egbert Hooijkaas
Scorpio
16:47
16:45
2
Armand van der Smissen
Tilburg Road Runners
16:54
16:51
3
Mar-hein van der Wiel
DAK
17:27
17:24
4
Ron de Vaan
DAK
17:57
17:55
5
Ad van Beek
Road Runners Etten-Leur
18:33
18:31
6
Crist Hendriks
Tilburg Road Runners
18:41
18:38
7
Bart van Loon
Attila
19:10
19:07
8
Mark van de Ven
Attila
19:24
19:21
9
Tonny van Geffen
Altena Road Runners
19:59
19:56
10
Harry Beekmans
DAK
20:02
19:57
11
Johan Flipsen
Atledo
20:17
20:12
12
Renť van der Pas
Scorpio
21:58
21:46
13
Johan van Wanrooij
Atledo
22:07
22:02
14
Richard de Jong
Atledo
22:36
22:31
V45, WEDSTRIJD 5 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Loes Vingerhoets
Achil '87
20:53
20:49
2
Peggy van Lee
Tilburg Road Runners
21:07
21:03
3
Marie-Louise Smagge
Attila
21:43
21:39
4
Gerda Nouws
DJA
22:44
22:35
5
Ria Weerts
ACW '66
23:01
22:55
M55, WEDSTRIJD 5 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Wout Graafmans
Spiridon
19:36
19:33
2
Bas van den Bosch
avVN
19:53
19:50
3
Arie Verhoeven
Tilburg Road Runners
20:01
19:58
4
Hens Koreman
Atledo
20:38
20:33
5
William van Dijk
Tilburg Road Runners
21:12
21:07
6
Rien Verhoeven
Achilles
21:33
21:27
7
Kees Luyken
Loopvereniging TOF
22:29
22:10
8
Frits van der Velden
Atledo
24:38
24:27
9
Rini Op 't Hoog
Tilburg Road Runners
24:56
24:47
10
Henk Snoeren
Sprint
26:01
25:51
M60, WEDSTRIJD 5 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Bert van Exsel
Sprint
19:34
19:31
2
Hans Drijvers
Attila
19:43
19:40
3
Bertus van Ginneken
De Langstraat
19:56
19:52
4
Jos Jochems
Achilles
21:23
21:18
5
Jan van Liempt
Atledo
22:05
22:00
6
Kees de Crom
Spado
22:33
22:29
7
Jan van Dijk
Scorpio
24:32
24:13
MTRIM, TRIMLOOP 5 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Sietse de Jong
Teteringen
16:52
16:50
2
Cees den Boer
Raamsdonksveer
18:23
18:20
3
Ward Broeders
Sint Oelbertgymnasium
18:45
18:42
4
Wim Kuijpers
Altena Road Runners
18:59
18:56
5
Eric de Jong
Oosterhout Nb
19:02
19:00
6
Joan Simon Artigas
Sprint
19:11
19:06
7
Berry de Ram
Oosterhout Nb
19:40
19:36
8
Jan Vermeulen
Den Hout Nb
19:41
19:30
9
Bas Schop
Altena Road Runners
19:49
19:43
10
Kevin Bos
Breda
19:55
19:45
11
Sjors Ligtvoet
Breda
19:56
19:53
12
Roel Timmers
Made
19:59
19:52
13
Herbert van Vliet
Altena Road Runners
20:03
19:59
14
Mark van der Avoird
Oosterhout Nb
20:20
20:17
15
Joep Rompa
Sint Oelbertgymnasium
20:28
19:46
16
Thomas Gorisse
Tilburg
20:29
20:22
17
Toine van Gils
Atledo
20:32
20:26
18
Mark du Floo
Breda
20:57
20:50
19
Toon Kop
Oosterhout Nb
21:00
20:54
20
Cor van der Wijden
De Lier
21:09
21:05
21
Jorg Nouws
Klein Zundert
21:11
21:02
22
Paul de Raad
Oosterhout Nb
21:14
21:06
23
Edwin Heestermans
Ulvenhout AC
21:25
21:13
24
Andrť Koot
Geertruidenberg
21:27
21:14
25
Rutger Norbart
Breda
21:30
21:08
26
Dave Wijdemans
Tilburg
21:39
21:32
27
Joris Haest
Wormerveer
21:40
21:30
28
Tim van den Biggelaar
Eindhoven
21:43
21:26
29
Arno de Vries
Roosendaal
21:44
21:36
30
Julian van Gemert
Sint Oelbertgymnasium
21:53
21:11
31
Gijs Boer
Sint Oelbertgymnasium
21:55
21:14
32
Martijn van Nijnatten
Gilze
21:56
21:50
33
Camiel van Zundert
Utrecht
21:58
21:40
34
Ton Naaijen
Andel
22:00
21:44
35
Koen de Vries
Oosterhout Nb
22:05
21:45
36
Bram van Dorp
Oosterhout Nb
22:13
21:53
37
Bas de Kroon
Breda
22:14
22:10
38
Jerry Koenraad
Gilze
22:21
22:14
39
MichaŽl Bisschop
Sprint
22:21
22:16
40
Mitchel van Gool
Scorpio
22:23
22:23
41
Peet De Graaf
Oosterhout Nb
22:34
22:18
42
Kim Snaphaan
Oosterhout Nb
22:35
22:20
43
Arie van Vliet
Werkendam
22:44
22:33
44
Ad Kimenai
Atledo
22:52
22:40
45
Arno den Ridder
Scorpio
22:56
22:47
46
Dexter Voermans
Teteringen
22:57
22:50
47
Bas van Gils
Oosterhout Nb
23:02
22:56
48
Remie Blom
Oosterhout Nb
23:04
22:56
49
Arjan Nooijen
Scorpio
23:11
23:00
50
Dennis Groeneveld
Terheijden
23:16
22:39
51
Erik Smits
Sint Oelbertgymnasium
23:16
22:35
52
Arjan Huijsmans
Pijnacker
23:22
23:12
53
Christ Bastiaansen
Scorpio
23:31
23:12
54
Gianni Agaatsz
Oosterhout Nb
23:34
22:58
55
Lars Wels
Oosterhout Nb
23:34
23:00
56
Jordy Ferouge
Oosterhout Nb
23:38
23:07
57
Alex Joosen
Oosterhout Nb
23:47
23:23
58
Tim Calle
Zevenbergen
23:50
23:37
59
Henry Sangers
Lopik
23:57
23:49
60
Henk van Dongen
's-Hertogenbosch
23:58
23:38
61
Theo Backer
Loopgroep Aart Stigter
24:04
23:55
62
Willem-Jan van der Zanden
Sint Oelbertgymnasium
24:10
23:48
63
Jasper Hemminga
Oosterhout Nb
24:13
23:51
64
Jari Heestermans
Ulvenhout AC
24:15
23:46
65
Peter Voermans
Oosterhout Nb
24:32
23:59
66
William Verdijk
Oosterhout Nb
24:38
24:21
67
Ralf Vissers
Rijen
24:50
24:16
68
Mees van der Walle
Sint Oelbertgymnasium
24:50
24:08
69
Dennis van Gogeldonk
Oosterhout Nb
24:56
24:34
70
Peter Schippers
Made
25:02
24:43
71
Niels de Vries
Oosterhout Nb
25:07
24:55
72
Vincent Sangers
Elshout
25:24
25:01
73
Jeroen Vermeulen
Tilburg Road Runners
25:30
24:59
74
Patrick van Gastel
Sprint
25:44
25:38
75
Johan van Oosterhout
Gilze
25:54
25:43
76
Mark van Veggel
Tilburg
26:02
25:26
77
Leon Visser
Oosterhout Nb
26:04
25:45
78
Alvin Amatsari
Rotterdam
26:12
25:36
79
Sjoerd Henneman
Breda
26:24
26:17
80
Patrick Segeren
Made
26:31
26:12
81
Maarten de Sonbe
Oosterhout Nb
26:38
26:15
82
Frans Ebben
Oosterhout Nb
26:55
26:44
83
Martin Bakker
Scorpio
27:10
26:52
84
Nino Kop
Oosterhout Nb
27:17
26:31
85
Stijn Loonen
Oosterhout Nb
27:41
27:12
86
Georgios Kouloumpis
Dongen
27:41
27:30
87
Jan Kroot
Dongen
27:42
27:30
88
Tom Verdijk
Oosterhout Nb
27:52
27:35
89
Johan Datema
Oosterhout Nb
27:54
27:07
90
Nick van Meel
Oosterhout Nb
27:57
27:26
91
M Scheffers
Scorpio
28:02
27:24
92
Olivier van Beek
Mgr. Frencken College
28:08
27:46
93
Sibren Topouzis
Oosterhout Nb
28:12
27:51
94
John Bakker
's Gravenmoer
28:19
28:12
95
Ignace Kula
Scorpio
28:25
28:01
96
Jan Kwisthout
Prinsenbeek
28:45
28:35
97
Ruud Kuhn
Oosterhout Nb
29:01
28:22
98
Pieter de Groot
Tilburg
29:17
28:38
99
Pieter-Bram van Beek
Mgr. Frencken College
29:20
28:59
100
Martijn de Bont
Oosterhout Nb
29:22
29:05
101
Alex Meertens
Oosterhout Nb
29:25
28:38
102
Hennie Snelders
Oosterhout Nb
29:26
28:56
103
Ulco Hollink
Oosterhout Nb
29:35
28:53
104
Mateo Kop
Oosterhout Nb
29:39
28:53
105
Giel Huijsmans
Breda
29:47
29:38
106
Tom Evers
Oosterhout Nb
29:49
29:33
107
Louis de Koning
Rijsbergen
31:00
30:52
108
Danny Nurs
Barendrecht
31:09
30:32
109
Robin Koenders
Oosterhout Nb
31:59
31:24
110
Paul Bom
Oosterhout Nb
32:00
31:25
111
Gillian vd Heuvel
Geertruidenberg
32:01
31:46
112
Auke Koreman
Oosterhout Nb
32:44
32:20
113
Peter Geelen
Breda
32:58
32:12
114
Monty Agaatsz
Oosterhout Nb
33:35
32:55
115
Ad Burger
Oosterhout Nb
33:54
33:13
116
Dennis Eloering
Beverwijk
34:39
34:24
117
Ernst Noppert
Made
34:41
34:27
118
Ad Teuben
Tilburg Road Runners
34:47
34:04
119
Frank Mathon
Oosterhout Nb
35:26
34:53
120
Hans Kuiten
Oosterhout Nb
35:34
34:54
VTRIM, TRIMLOOP 5 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Sophie Gelten
Oosterhout Nb
21:41
21:37
2
Lonneke Elzerman
De Langstraat
22:02
21:55
3
Aline Roks
Oosterhout Nb
23:00
22:48
4
Karin van Ham
Atledo
23:50
23:45
5
DaniŽlle Bouwens
Hank
24:15
24:10
6
Deborah Koreman
Raamsdonksveer
24:20
23:59
7
Carin Spijker
Breda
24:38
24:30
8
Katja van Etten
Oosterhout Nb
24:46
24:12
9
Sabine Uittenbogaard
Dongen
24:47
24:36
10
Manon de Vries
Oosterhout Nb
24:57
24:34
11
Merel Burm
Mgr. Frencken College
25:17
25:08
12
Marleen Koreman
Oosterhout Nb
25:31
25:10
13
Miranda Vermeeren
Scorpio
25:43
25:07
14
Amber Langeveld
Oosterhout Nb
26:02
25:30
15
Thamar Geerlings
Raamsdonksveer
26:02
25:53
16
Indy Nebbeling
Spiridon
26:04
25:57
17
Dayenne Koreman
Raamsdonksveer
26:05
25:43
18
Louki Langeveld
Oosterhout Nb
26:29
25:57
19
Jeanine Kuijpers
Atledo
26:30
26:11
20
Georgina Olhorst
Oosterhout Nb
26:30
26:16
21
Liza Zopei
Oosterhout Nb
26:32
26:20
22
Pip Huijsmans
Breda
26:35
26:25
23
GabriŽlla van Oerle
Oosterhout Nb
26:39
26:23
24
Emma Nuis
Barendrecht
26:45
26:08
25
Anne Dickens
Sint Oelbertgymnasium
27:09
26:32
26
Ilse Roos-van der Avoird
Oosterhout Nb
27:20
27:15
27
Samantha de Leeuw
Oosterhout Nb
27:27
27:03
28
Selena van Oosterhout
Scorpio
27:41
27:33
29
Nienke Hoeks
Oosterhout Nb
27:43
27:25
30
Sabine van Reij
Wagenberg
27:44
27:12
31
Loes Ernst - van Dongen
Oosterhout Nb
27:53
27:22
32
Nicole Beerendonk
Tilburg
27:57
27:26
33
Diana de Heer
Geertruidenberg
27:58
27:47
34
Laura van Ast
Breda
28:18
28:02
35
Toos Ebben - vd Heijkant
Oosterhout Nb
28:20
28:09
36
Jindra Bakker
's Gravenmoer
28:20
28:13
37
Lenie Simons
Breda
28:21
28:11
38
Roxanne Speekenbrink
Breda
28:23
28:03
39
Anne van den Wijngaard
Oosterhout Nb
28:47
28:32
40
Cindy Verpaalen
Oosterhout Nb
28:50
28:13
41
Cindy Adams
Ulvenhout AC
28:53
28:23
42
Korali Kroot
Dongen
28:54
28:41
43
Sandy van Den Berg
Oosterhout Nb
28:57
28:39
44
Didi Martens
Oosterhout Nb
28:59
28:36
45
Frederique Polder
Sint Oelbertgymnasium
29:09
28:26
46
Ilse Haest
Dongen
29:12
28:38
47
Leonie Leeggangers
Raamsdonksveer
29:12
28:57
48
Marjolein Vorspaget
Oosterhout Nb
29:14
29:05
49
Ester Vlielander
Oosterhout Nb
29:25
28:38
50
Daisy Kuijpers
Oosterhout Nb
29:35
28:55
51
Lieke Hollink
Utrecht
29:35
28:53
52
Ingrid van Kastel
Scorpio
29:39
29:02
53
Mariette Sangers
Avantri
29:45
29:20
54
Elkie Huijsmans
Breda
29:48
29:37
55
Simone van der Loo
Oosterhout Nb
29:50
29:03
56
Nicole van der Loo
Oosterhout Nb
29:50
29:03
57
Joyce Molewijk
Oosterhout Nb
29:55
29:38
58
Anja Dickens
Made
30:16
29:38
59
Heidi van Nistelrooij
's-Hertogenbosch
30:21
29:58
60
Mireille van Reijen
Raamsdonk
30:28
29:55
61
Jozien Teuben
Oosterhout Nb
30:48
30:27
62
Jeroen Kouijzer
Oosterhout Nb
30:49
30:28
63
Nieke Donkers
Oosterhout Nb
30:50
30:41
64
Karin van Mook
Oosterhout Nb
30:52
30:28
65
Robbin Kappelhof
Oosterhout Nb
31:08
30:27
66
Susanne Klijn
Elshout
31:08
30:43
67
Janna de Koning
Breda
31:13
30:40
68
Noortje van Bennekom
Oosterhout Nb
31:13
30:41
69
Natasja Kops
Oosterhout Nb
31:15
31:09
70
Maroussia van Gerven
Oosterhout Nb
31:19
30:57
71
Brenda Rockx
Tilburg
31:31
31:13
72
Noortje Roderkerken
Oosterhout Nb
31:36
31:20
73
Miranda Flipsen
Oosterhout Nb
31:37
31:21
74
Kayleigh Donnelley
Oosterhout Nb
31:55
31:30
75
Evie van den Heuvel-Keijner
Geertruidenberg
32:01
31:46
76
Elles Griffioen
Oosterhout Nb
32:05
31:27
77
Vera Corono
Roosendaal
32:10
31:43
78
Helena Ndambuki
Rijen
32:12
31:31
79
Inge van der Linden
Bavel
32:12
31:57
80
Ludy Peeters
Oosterhout Nb
32:40
32:02
81
Rimke Peeters
Oosterhout Nb
32:40
32:02
82
Leentje Henraat
Oosterhout Nb
32:46
32:07
83
Katy Rosmulder
Oosterhout Nb
32:56
32:09
84
Monica van der Lans
Breda
32:58
32:12
85
Laurie Driessen
Oosterhout Nb
33:00
32:21
86
Nanny Huijsmans
Oosterhout Nb
33:00
32:35
87
Marloes Vis
Breda
33:16
32:50
88
Joke Dekkers
Oosterhout Nb
33:51
33:14
89
Annelous den Breker
Oosterhout Nb
33:54
33:48
90
Lysbeth Kemmeren
Oosterhout Nb
33:56
33:15
91
Yara van Korven
Oosterhout Nb
33:56
33:18
92
Louise Braat
Mgr. Frencken College
34:03
33:31
93
Ellen Goossens
Oosterhout Nb
34:05
33:42
94
Monique Schulte
Oosterhout Nb
34:25
34:05
95
Nicole Noppert
Beverwijk
34:41
34:27
96
Maureen van Rooijen
Oosterhout Nb
34:44
34:08
97
Eleonora Snel
Oosterhout Nb
34:46
34:06
98
Madelon van Strien
Oosterhout Nb
34:47
34:26
99
Annie Teuben
Tilburg Road Runners
34:48
34:04
100
Ilse Koelewijn
Sint Oelbertgymnasium
34:51
34:42
101
Daimy de Kreek
Sint Oelbertgymnasium
34:51
34:42
102
Maud Bakker
Tilburg
34:54
34:14
103
Yvette van der Veldt
Oosteind
35:26
34:53
104
Annemiek Snell
Scorpio
36:36
36:08
105
Anita Klijs
Oosterhout Nb
36:36
36:08
106
Wilma van Bijnen
Scorpio
36:36
36:09
107
Babette Fransen
Rijen
37:19
36:53
108
Liesbeth Hoeke
Dongen
38:19
37:53
MSEN, WEDSTRIJD 10 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Dennis Sebregts
Loopvereniging TOF
36:32
36:31
2
Rob Honcoop
Spiridon
36:42
36:41
3
Nick Jansen
Sprint
37:03
37:02
4
Marc Janssen
Scorpio
37:17
37:16
5
Stefan van Schendel
Atletiek Maastricht
37:25
37:23
M35, WEDSTRIJD 10 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Colin Bekers
Tilburg Road Runners
33:56
33:55
2
Cornť van Oirschot
Tilburg Road Runners
36:13
36:12
3
David Smitz
Scorpio
36:32
36:31
4
Sammy Peter
Tilburg Road Runners
37:45
37:44
5
Caspar Houben
Scorpio
39:13
39:11
6
Ron Luijpen
Scorpio
39:36
39:34
7
FranÁois Nooten
Scorpio
40:31
40:29
8
Erwin Kriesels
AVO 1983
40:49
40:47
9
Matthieu Verlinde
Atledo
40:59
40:57
10
Edwin van Leenen
Scorpio
48:07
47:53
11
Eddy Mureau
Scorpio
55:50
55:28
V35, WEDSTRIJD 10 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Wieke Lucas
Scorpio
46:34
46:30
M45, WEDSTRIJD 10 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Gerard Lensvelt
Spiridon
37:10
37:09
2
Jan van Loenhout
Scorpio
38:55
38:52
3
Ruud Louer
Tilburg Road Runners
39:57
39:55
4
Werner Giesbergen
Scorpio
40:15
40:12
5
John van Wanrooij
Spado
40:32
40:30
6
Bart van Winden
Ilion
40:46
40:45
7
Andre Lambregts
Scorpio
41:31
41:29
8
Frank Peek
Scorpio
44:59
44:53
9
Adriaan van Strien
Scorpio
46:19
46:04
10
Huib den Braven
Loopgroep PK
49:50
49:44
V45, WEDSTRIJD 10 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Agnes Kuijsters
Scorpio
50:25
50:01
M60, WEDSTRIJD 10 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Sjaak Hofmans
Altena Road Runners
41:58
41:57
2
Ad Kieboom
Scorpio
42:50
42:48
3
Rien van Diepen
Spiridon
44:28
44:20
4
Jan Kriesels
avVN
45:54
45:45
MTRIM, TRIMLOOP 10 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Frank Kamberg
Oosterhout Nb
38:34
38:29
2
Jeffrey Robben
Oosterhout Nb
38:37
38:35
3
Edwin van de Laar
Oosterhout Nb
39:08
39:06
4
Ruud Meeren
Dongen
39:30
39:28
5
Ward Stolk
Sint Oelbertgymnasium
39:38
39:34
6
Paul Husslage
Breda
39:54
39:52
7
Emiel de Jong
Made
40:10
40:08
8
Ad van Meel
Scorpio
41:22
41:20
9
Derek Vissers
Sprint
41:23
41:21
10
Leon Aleman
Drimmelen
41:24
41:18
11
Jeroen van Berkom
Terheijden
41:25
41:18
12
Kevin Roovers
Eindhoven
41:37
41:27
13
Ton van Tunen
Oosterhout Nb
41:53
41:45
14
Cornť Luykx
Road Runners Etten-Leur
42:15
42:03
15
Robert Giesbergen
Teteringen
42:16
42:13
16
Geert Kennes
Sint Oelbertgymnasium
42:30
42:22
17
Erwin van Broekhoven
Noorbeek
42:41
42:34
18
Tom van den Berg
Raamsdonksveer
42:42
42:35
19
Henk van den Heuvel
Nieuwendijk Nb
42:51
42:32
20
Areud van de Hoek
Oosterhout Nb
42:51
42:45
21
Carlo Meerman
Vlaardingen
42:59
42:55
22
Bas van Steijn
Oosterhout Nb
43:13
43:02
23
Wim Zijlmans
Raamsdonksveer
43:23
43:18
24
Joop Mathon
Oosterhout Nb
43:25
43:18
25
Casper Struijk
Oosterhout Nb
43:30
43:27
26
Willem Boekholt
Oosterhout Nb
43:34
43:29
27
Peter Jacobs
Oosterhout Nb
43:35
43:29
28
Ronald van Dijk
Rucphen
43:35
43:31
29
Jurgen Graauwmans
Breda
43:37
43:32
30
Jan van Rijkevorsel
Made
43:39
43:34
31
Paul Raaijmakers
Woerdense Verlaat
43:49
43:21
32
Joost Geerlings
Raamsdonksveer
44:16
44:11
33
Rini van Gils
DJA
44:20
44:08
34
Wout Timmermans
's Gravenmoer
44:26
44:13
35
Daan Kerklaam
Oosterhout Nb
44:45
44:24
36
Michel Boon
Spiridon
44:46
44:37
37
Cornť Fijneman
Oosterhout Nb
44:49
44:40
38
Rudi Kuijpers
Dongen
44:52
44:47
39
Kees van Dongen
Hooge Zwaluwe
45:01
44:56
40
Wouter Hoek
Oosterhout Nb
45:07
45:01
41
Danny Janssen
Hoorn Nh
45:07
44:59
42
Bas Rijk
Oosterhout Nb
45:08
45:00
43
JŲrgen van Ginneken
Breda
45:10
45:06
44
Marcel Lucas
Oosterhout Nb
45:14
44:58
45
Joost Driesprong
Dongen
45:15
45:06
46
Robin den Boer
Oosterhout Nb
45:17
45:13
47
Wout van Dorst
Breda
45:21
45:07
48
Norbert Veringmeier
Den Hoorn Zh
45:21
45:14
49
Yoeri Vermeulen
Oosterhout Nb
45:42
45:21
50
Johan van Mechelen
Made
45:45
45:18
51
Johnny van Dijk
Rucphen
46:05
46:00
52
Harold den Boer
Dongen
46:16
46:09
53
Gijs Driesprong
Breda
46:23
46:05
54
Ron Franken
Scorpio
46:23
46:17
55
Bart Snoeren
Loopgroep Aart Stigter
46:44
46:19
56
Marijn Bouwens
Geertruidenberg
46:58
46:50
57
Rob Broeders
Oosterhout Nb
47:02
46:56
58
Robbert van der Kolk
Breda
47:05
46:57
59
Mike Kapitein
Oosterhout Nb
47:12
46:58
60
Cornť Poppelaars
Teteringen
47:15
46:56
61
Kees Koevoets
Breda
47:16
46:58
62
Bas Verschuren
Rijen
47:24
46:51
63
Peter de Haas
Scorpio
47:26
47:06
64
Jeroen van der Linden
Bavel
47:37
47:03
65
Roel Suykerbuyk
Teteringen
47:46
47:31
66
Mark Kleinloog
De Langstraat
47:52
47:38
67
Matthijs Suijkerbuijk
Terheijden
47:58
47:43
68
Thom Koreman
Raamsdonksveer
48:05
47:57
69
Olaf Nooteboom
Oosteind
48:09
47:45
70
Gert Hofkens
Raamsdonksveer
48:10
47:49
71
Jeroen van Blerck
Oosterhout Nb
48:18
47:59
72
Angelo Leeggangers
Raamsdonksveer
48:18
47:58
73
Herman Schmitz
Oosterhout Nb
48:34
48:28
74
Ryan Heusinkvelt
Oosterhout Nb
48:43
48:33
75
Shai Gharbaran
Dordrecht
48:44
48:36
76
Henk van Oosterhout
Oosterhout Nb
48:48
48:25
77
Erik Bouvrie
Breda
48:48
48:14
78
Jan Kers
Zwolle
48:52
48:47
79
Jan Willem Muller
Oosterhout Nb
48:52
48:20
80
Klaas Hijkoop
Oosterhout Nb
48:54
48:22
81
P Janmaat
Oosterhout Nb
48:55
48:32
82
Rick Koreman
Oosterhout Nb
49:03
48:27
83
Gepco de Jong
Tilburg Road Runners
49:17
48:56
84
Jeremy Isendoorn
Breda
49:22
49:09
85
Sherman Verschuren
Oosterhout Nb
49:23
48:48
86
Peter Vermonden
Raamsdonksveer
49:38
49:14
87
Wojtek Prekop
Oosterhout Nb
49:57
49:48
88
Rinus Luijkx
Sprang-Capelle
49:59
49:47
89
Aad van Vliet
Oosterhout Nb
50:03
49:37
90
Owen Klinge
Mgr. Frencken College
50:07
49:32
91
Harrie Staal
Made
50:07
49:54
92
Carlo Lapre
Oosterhout Nb
50:09
49:50
93
Theo Backer
Loopgroep Aart Stigter
50:10
49:59
94
Kees Ligtvoet
Oosterhout Nb
50:21
50:12
95
Martin Hendrickx
Atledo
50:22
49:41
96
Raymond Maas
Oosterhout Nb
50:53
50:44
97
John Gaasbeek
Raamsdonksveer
50:55
50:45
98
Paul van Gils
Oosterhout Nb
50:56
50:20
99
Jack Akkermans
Scorpio
51:00
50:38
100
Arjan vd Heuvel
Geertruidenberg
51:00
50:18
101
Rick Heijnen
Oosterhout Nb
51:01
50:52
102
Jeroen Becker
Oosterhout Nb
51:07
50:31
103
Hans de Hoogt
Westervoort
51:12
50:50
104
Cees Huijben
Scorpio
51:12
50:47
105
Niels Pater
Scorpio
51:13
50:46
106
Luuk Grijpma
Helmond
51:19
51:07
107
Aus Grijpma
Helmond
51:32
51:19
108
Oscar Schouten
Dorst
51:43
51:36
109
Bas Teulings
Breda
51:50
51:21
110
Corne Roovers
Prinsenbeek
51:51
51:22
111
Siebe van Tetering
Oosterhout Nb
51:57
51:22
112
Sjak Wouters
Scorpio
51:57
51:26
113
Edwin Bakker
Oosterhout Nb
51:59
51:41
114
Martijn Muller
Oosterhout Nb
52:10
52:10
115
Wim Bazelmans
Oosterhout Nb
52:16
51:40
116
Jan van Meer
Scorpio
52:17
51:52
117
Robert Brouns
Oosterhout Nb
52:17
52:03
118
Erik van Wingerden
Oosterhout Nb
52:22
51:59
119
Toine van Groesen
Oosterhout Nb
52:26
52:10
120
Ronald van Oosthoven
Oud-Turnhout
53:07
52:44
121
Martin Vermeulen
Schiedam
53:15
53:04
122
Maarten Bink
Eindhoven
53:31
53:04
123
Leon Groeneweg
Oosterhout Nb
53:39
53:06
124
Elwin van Rijen
Oosterhout Nb
53:57
53:20
125
Jos Bleijlevens
Scorpio
54:01
53:48
126
Mike Los
Rijen
54:01
53:28
127
Hans van Mook
Oosterhout Nb
54:41
54:13
128
John Fens
Oosterhout Nb
54:43
54:37
129
Vincent Lekx
Oosterhout Nb
54:49
54:17
130
JW Isendoorn
Oosterhout Nb
55:03
54:50
131
Johan van den Biggelaar
Dongen
55:13
54:59
132
Nico Kleinloog
's Gravenmoer
55:13
54:59
133
Tom van de Pluijm
Raamsdonk
55:32
55:06
134
Mike van der Spek
Zoetermeer
55:43
55:05
135
Wiet Kerkhoven
Sprint
55:56
55:52
136
Tim Zijlmans
Gent
56:08
55:47
137
Riewing van Eerden
Den Hout Nb
56:08
55:54
138
Johannes van Liere
Oosterhout Nb
56:09
55:35
139
Ronald Bekker
Oosterhout Nb
56:11
55:42
140
Cees Sims
Oosterhout Nb
56:40
56:30
141
Peter Stroop
Oosterhout Nb
57:08
56:50
142
Robbie van Lieshout
Helmond
57:53
57:41
143
Mischa Roderkerken
Oosterhout Nb
58:07
57:31
144
Maarten Buning
Oosterhout Nb
58:08
57:31
145
Ybo Volbeda
Scorpio
58:21
57:55
146
Kees Wilms van Kersbergen
Oosterhout Nb
58:39
58:02
147
Gerben Verschuren
Oosterhout Nb
59:13
58:38
148
Bas van Seters
Scorpio
59:14
58:43
149
Christian Kops
Oosterhout Nb
59:19
59:12
150
Marc Jansen
Oosterhout Nb
59:30
59:15
151
Harry Weijers
Oosterhout Nb
59:37
59:01
152
Hedzer Douma
Rijen
59:38
59:28
153
Dion van Wanrooij
Oosterhout Nb
59:56
59:33
154
Wally Andries
Oosterhout Nb
1:00:15
59:34
155
Costa Konigs
Oosterhout Nb
1:02:26
1:02:07
156
Michel Civcic
Oosterhout Nb
1:02:29
1:01:53
157
Mathijs Heijnsdijk
Oosterhout Nb
1:03:12
1:02:40
158
Hidde Trommelen
Oosterhout Nb
1:04:07
1:03:45
VTRIM, TRIMLOOP 10 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Sacha Welten
Made
45:29
45:21
2
Lotte Schouwenaars
Breda
45:42
45:39
3
Petra Rutters
Raamsdonk
46:25
46:17
4
Sonja Jansen
Den Hoorn Zh
47:43
47:35
5
Hilda Langeweg
Breda
48:26
48:15
6
Sanne Ernst
Oosterhout Nb
50:01
49:51
7
Jorien van Dalen
Made
50:02
49:38
8
Lindsey van Uden
Leiden
50:23
50:17
9
Goverdien den Braven
Hoogblokland
50:24
50:19
10
Ilse van den Brande
Scorpio
51:04
50:40
11
Jiska de Wit
Oosterhout Nb
51:47
51:41
12
Kim Groen
Oosterhout Nb
52:17
51:58
13
Marieke Heast
Oosterhout Nb
52:17
51:53
14
InŤs Royaux
Oud-Turnhout
52:30
52:07
15
Inge Giesbergen
Scorpio
52:33
52:16
16
Hanny Roksnoer
ACW '66
52:43
52:32
17
Corrie van Amelsvoort
Teteringen
52:45
52:20
18
Susan Pruimboom
Breda
53:07
52:50
19
Fay van Eerden
Mgr. Frencken College
53:19
53:05
20
Ivy Breekelmans
Dongen
53:23
52:52
21
Pam Verwoolde
Breda
53:34
53:13
22
Milou Segers
Breda
53:34
53:13
23
Karin Mathon
Oosterhout Nb
54:50
54:27
24
Marjo Leijten
Atledo
55:16
55:02
25
Petra van Hooijdonk
Dutch Runners
55:33
55:00
26
Dewi Binken
Tilburg
56:17
55:47
27
Suzanne Rosierse
Amsterdam
56:27
56:00
28
Mirjam Mannaerts
Oosterhout Nb
56:41
56:16
29
Yvonne Koenders
Oosterhout Nb
56:41
56:09
30
Tessa van Vliet
Oosterhout Nb
57:00
56:41
31
Anne Topouzis
Sint Oelbertgymnasium
57:03
56:33
32
Nelleke Oort
Raamsdonksveer
57:03
56:52
33
Suzanne Mathijssen
Breda
58:21
58:01
34
Noortje Boom
Sint Oelbertgymnasium
58:40
58:11
35
Karin Kuijsters
De Rips
58:41
58:16
36
Anntte Reijnders
Oosterhout Nb
58:57
58:29
37
Jolanda Pluijmert
Oosterhout Nb
59:03
58:29
38
Marissa Beerens-Wijnberg
Oosterhout Nb
59:14
58:43
39
Jessica Hooijmaijers
Oosteind
59:36
58:59
40
Silvia van Hooijdonk
Spiridon
59:37
59:27
41
Deborah Glorius
Oosteind
59:39
59:01
42
Rachel van Meer
Oosterhout Nb
59:44
59:23
43
Marcha van Meer
Oosterhout Nb
59:44
59:23
44
Paula Sprengers-Mertens
Scorpio
59:58
59:42
45
Marieke van Dorst
Oosterhout Nb
1:00:00
59:44
46
Monique Verwoolde
Oosterhout Nb
1:00:00
59:39
47
Susan van der Pol
Oosterhout Nb
1:00:22
59:54
48
Christel Welten-Vuister
Oosterhout Nb
1:00:24
59:50
49
Judith Raaijmakers
Eindhoven
1:00:27
1:00:00
50
Karin Pijnenburg
Scorpio
1:00:32
1:00:29
51
Monica Roeland
Oosterhout Nb
1:00:37
1:00:33
52
Celine Hasker
Oosterhout Nb
1:00:43
1:00:18
53
Angelique Geerts
Den Dungen
1:01:04
1:01:01
54
Fenneke Heurfer
Oosterhout Nb
1:01:35
1:01:07
55
Nannerl Kok
Oosterhout Nb
1:04:07
1:03:45
56
Evelien Kerklaam
Oosterhout Nb
1:04:55
1:04:34
57
Consolata Ndambuki
Ulvenhout
1:05:49
1:05:17
58
Debby Lucas
Oosterhout Nb
1:05:50
1:05:30
59
Marcha Kleijberg
Oosterhout Nb
1:09:33
1:09:24
BD5M, BEDRIJVEN 5 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Tim de Hoog
Ecommany B.V.
22:43
22:31
2
Jaap van Turnhout
Ecommany B.V.
24:15
23:45
3
Kevin Versteeg
Ecommany B.V.
24:57
24:27
4
Frank Antens
Robbe FinanciŽle Raadgevers
25:56
25:14
5
Maarten Tra
Robbe FinanciŽle Raadgevers
27:18
26:35
6
Tim Heineke
Ecommany B.V.
29:35
29:05
7
Michel Snoek
Robbe FinanciŽle Raadgevers
29:48
29:05
8
Kanishtan Thavapalasingam
Robbe FinanciŽle Raadgevers
35:26
34:43
BD5V, BEDRIJVEN 5 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Anouk Riemslag
Henneman van Hees Orthodontist
26:31
26:24
2
Tiffany Sebregts
Henneman van Hees Orthodontist
27:18
27:11
3
Ellen Roozendaal
Henneman van Hees Orthodontist
27:18
27:11
4
Esther van Eersel
Rabobank Amerstreek
27:45
27:19
5
Anouk Wensink
Antea Group
27:45
27:18
6
Annemiek van Riel
Henneman van Hees Orthodontist
27:47
27:40
7
Monique Bakker
Antea Group
28:19
27:50
8
Karin Gommers
Rabobank Amerstreek
28:22
27:55
9
Danique Oomen
Robbe FinanciŽle Raadgevers
28:58
28:13
10
Charlotte Oomen
Robbe FinanciŽle Raadgevers
29:03
28:19
11
Tessa Oomen
Robbe FinanciŽle Raadgevers
29:07
28:23
12
Jessica van Biezen
Antea Group
29:19
28:50
13
Ellen Traa
Rabobank Amerstreek
29:29
29:03
14
Gwenda van den Hoven
Robbe FinanciŽle Raadgevers
29:35
28:51
15
Esther Timans
Rabobank Amerstreek
29:51
29:23
16
Chantal Baars
Antea Group
32:03
31:34
17
Esther Bertina
Rabobank Amerstreek
32:21
31:55
18
Gerda van den Goor
Antea Group
33:37
33:07
19
Sanne Lucassen
Henneman van Hees Orthodontist
35:05
34:58
BD5G, BEDRIJVEN 5 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Grť Beekers
Seinpost-ZKA
21:09
21:04
2
Sander Broekhoven
Holland Foodz B.V.
21:30
21:18
3
Bert-Jan Bax
ING
21:41
21:24
4
Jack Klein
ING
22:44
22:27
5
Wilbur Broekhoven
ING
23:03
22:46
6
Rien Romijn
Seinpost-ZKA
23:33
23:13
7
Gerry Jumelet
Rabobank Amerstreek
23:46
23:20
8
Marianne Stolk
Seinpost-ZKA
24:18
24:14
9
Bas Lodder
Seinpost-ZKA
24:43
24:09
10
Lars Pijlman
Seinpost-ZKA
25:03
24:43
11
Brechtje Schildkamp
Seinpost-ZKA
25:38
25:02
12
Mark Vorthoren
Holland Foodz B.V.
25:39
25:26
13
John Loonen
Rabobank Amerstreek
25:56
25:27
14
NoŽlle Deleij
Holland Foodz B.V.
26:01
25:28
15
Hanneke Peeters
Rabobank Amerstreek
26:17
25:50
16
Jan van de Weijer
FLAIM
26:40
26:24
17
Arjan van den Beukel
Loonen Brillenmakers
26:47
26:06
18
Herre Wynia
Rabobank Amerstreek
26:57
26:28
19
Sen Tra
Robbe FinanciŽle Raadgevers
27:19
26:36
20
Leonie van der Stel
FLAIM
27:35
27:20
21
Jan-Willem den Uil
Rabobank Amerstreek
27:55
27:30
22
Lisette Hamers
FLAIM
28:19
28:04
23
Liedeke Klaassen
ING
28:28
28:10
24
Helen Schalk
ING
28:29
28:10
25
John Bardoel
Seinpost-ZKA
28:40
27:56
26
Jessie de Jong
FLAIM
28:42
28:26
27
Ine Luijten
Rabobank Amerstreek
28:46
28:17
28
Harald van der Kooij
Robbe FinanciŽle Raadgevers
28:58
28:16
29
Paula van Langh
Holland Foodz B.V.
29:52
29:17
30
Caroline Schets
Rabobank Amerstreek
30:28
30:03
31
Judith Uijl
Robbe FinanciŽle Raadgevers
30:33
29:48
32
Maarten Wittens
Robbe FinanciŽle Raadgevers
30:50
30:04
33
Tamara van Doesburg-Bonger
Rabobank Amerstreek
31:07
30:41
34
Brechtje Verwater
Holland Foodz B.V.
31:26
30:51
35
Marcel Deleij
Holland Foodz B.V.
32:12
31:38
36
Christine Sieben
Rabobank Amerstreek
32:21
31:54
37
Desiree Pistorius
Loonen Brillenmakers
34:28
33:46
38
Sandra Vd Bosch
Loonen Brillenmakers
34:29
33:46
39
Roxanne Bleijenberg
Seinpost-ZKA
34:49
34:03
BD10M, BEDRIJVEN 10 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Ruud Looymans
bas de kapper
37:07
37:04
2
Wilco Wolfs
Antea Group
40:38
40:27
3
Sven van der Dobbelsteen
bas de kapper
42:07
42:04
4
Gerjan Diepstraten
Vitronics Soltec BV
42:36
42:34
5
Bas van den Enden
bas de kapper
42:46
42:42
6
Sjef Kuppens
Vitronics Soltec BV
44:14
43:50
7
Jan-Willem Sies
Robbe FinanciŽle Raadgevers
45:40
45:22
8
Maarten Lolcama
Antea Group
46:10
45:30
9
Raoul Kanters
Antea Group
46:44
46:06
10
Arno Gabriels
Vitronics Soltec BV
47:37
47:26
11
Jan van Amelsfoort
Vitronics Soltec BV
48:20
47:56
12
Paul Kennes
Antea Group
49:16
48:38
13
Bart Verheijden
bas de kapper
50:03
49:58
14
Jurgen Scheyven
bas de kapper
50:31
50:26
15
Camiel Hoefs
Robbe FinanciŽle Raadgevers
51:44
51:28
16
Paul Boeren
Robbe FinanciŽle Raadgevers
55:15
54:59
17
Ivo van Woensel
Vitronics Soltec BV
56:01
55:35
18
Ton Janus
Robbe FinanciŽle Raadgevers
59:42
59:26
BD10G, BEDRIJVEN 10 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Paul van de Wouw
Resbo IT
43:21
43:19
2
John Snijders
Resbo IT
43:38
43:35
3
Wim Nelemans
Resbo IT
43:48
43:45
4
Eric van der Wal
Resbo IT
44:25
44:22
5
AriŽn Ritskes
Robbe FinanciŽle Raadgevers
44:58
44:40
6
Laura Hagebols
Resbo IT
45:08
45:04
7
Bart Leijten
Resbo IT
45:17
45:14
8
Johan van Loon
Resbo IT
45:41
45:37
9
Babs Roovers
Resbo IT
45:44
45:40
10
Nick van Midde
Robbe FinanciŽle Raadgevers
45:56
45:43
11
Hein de Groen
Resbo IT
46:44
46:42
12
Jurgen Schmitz
Rabobank Amerstreek
48:21
48:09
13
Eugenie Schets-van Gurp
Rabobank Amerstreek
50:27
50:16
14
Martine Weterings
Robbe FinanciŽle Raadgevers
50:55
50:39
15
Mike Fransen
Antea Group
52:29
51:50
16
Marjolein Luyten
Rabobank Amerstreek
52:34
52:22
17
Auke Jan Bandringa
Rabobank Amerstreek
52:36
52:25
18
Charlotte Vermond
Resbo IT
52:37
52:33
19
Niels Weterings
Robbe FinanciŽle Raadgevers
53:56
53:38
20
Yvette van Hoof
Antea Group
1:00:15
59:36
21
Kees-Jan Mensinga
Antea Group
1:00:35
59:56
22
Paul Robbe
Robbe FinanciŽle Raadgevers
1:01:37
1:01:20
www.kaaienloop.nl - info@kaaienloop.nl
www.uitslagen.nl
15-05-2015 19:12