Uitslagenlijst 11e Vrieling Hardenberg City Run

Hardenberg - Vrijdag 1 mei 2015

MAN, 750 M G-LOOP
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Klaas Luisman
Hardenberg
4:07
4:06
2
Wim Kleinjan
Hardenberg
4:37
4:35
3
Jos Teunis
Hardenberg
4:41
4:38
4
Peter de Jong
Hardenberg
5:00
5:00
5
Youri Luitjens
Beerzerveld
5:31
5:28
6
Robin Meertens
Hardenberg
5:33
5:33
7
Mark Ploegman
Hardenberg
6:13
6:10
8
Bas Brink
Hardenberg
6:33
6:33
VROUW, 750 M G-LOOP
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Paula Mulder
Hardenberg
3:47
3:46
2
Wendy Benjamins
Hi5Club
4:17
4:15
3
Marijke Nijs
Hi5Club
4:28
4:26
4
Annemieke Willems
Hardenberg
4:35
4:32
5
Emma Welink
Hi5Club
4:47
4:43
6
Allien Horsman
Hardenberg
5:41
5:38
7
Cora Zoomer
Hardenberg
5:53
5:50
8
Wilna Jonker
Dalfsen
5:55
9
Marjolein Wolters
Hi5Club
6:13
6:09
10
Nena Mestebeld
Hardenberg
7:16
7:11
J7, 1 KM - 7 JAAR
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Arne Kikkert
GBS Ds. G. Doekesschool
4:17
4:15
2
Huub Kerkdijk
Vrieling Adviesgroep
4:18
4:16
3
Kasper Mink
CBS De Marsweijde
4:19
4:17
4
Sacha van Lubek
Hoogeveen
4:20
4:17
5
Mees Drenthen
CBS De Marsweijde
4:24
4:22
6
Nathan Kampinga
CBS De Regenboog
4:25
4:22
7
Mees Overweg
CBS De Marsweijde
4:27
4:24
8
Kyan Hiddingh
CBS De Marsweijde
4:29
4:28
9
Yorrick Klaver
CBS De Bloemenhof
4:30
4:28
10
Sepp Schipper
CBS De Marsweijde
4:32
4:31
11
Marcus Braker
CBS De Akker
4:33
4:31
12
Julian Spijkers
CBS De Akker
4:36
4:35
13
Justin Veurink
Vrieling Adviesgroep
4:40
4:36
14
Luca snel
GBS Ds. G. Doekesschool
4:42
4:37
15
Sam Hassanzade
CBS De Vlinder
4:43
4:41
16
Tim Becker
CNBS Windesheim
4:44
4:43
17
Stan Meijer
CBS De Bloemenhof
4:47
4:44
18
Finn brakke
CBS Groen v Prinsterer
4:47
4:46
19
Niels Kuiperij
CBS De Bloemenhof
4:48
4:47
20
Teun Reimert
Vriezenveen
4:49
4:44
21
Daan Schepers
CBS De Bloemenhof
4:51
4:47
22
Michel Kosse
CBS De Bron
4:54
4:48
23
Noud Dimmendaal
CBS De Akker
4:55
4:52
24
Thomas Veurink
OBS De Kern
4:56
4:51
25
Stef Runherd
CBS De Bloemenhof
4:57
4:55
26
Niels Ribberink
SBO Prof. Waterinkschool
4:57
4:51
27
Joost Hillebrand
CBS De Marsweijde
4:59
4:57
28
Coen ten Brinke
CBS De Marsweijde
5:02
4:57
29
Nout L'Herminez
CBS De Marsweijde
5:03
4:59
30
Pim Gerrits
CBS De Marsweijde
5:03
4:59
31
Cas Wilps
CBS De Marsweijde
5:05
5:00
32
Quirijn Blonk
CBS De Marsweijde
5:06
5:06
33
Leroy belt
CBS De Bloemenhof
5:07
5:02
34
Hugo Schoemaker
CBS De Elzenhof
5:09
5:06
35
Rick Dijk
CBS De Ark
5:10
5:07
36
Luuk Beuving
OBS Cantecleer
5:14
5:10
37
Sil Altena
OBS 't Spectrum
5:15
5:12
38
Julian Hidders
CBS De Marsweijde
5:16
5:14
39
Senna Kroese
GBS Dr. A. Risaeus
5:17
5:11
40
Joshua Klingenberg
CBS De Elzenhof
5:21
5:19
41
Bart Lamberink
CBS De Marsweijde
5:23
5:19
42
Matthijs De Boer
CBS De Elzenhof
5:23
5:20
43
Daley van der Vegt
GBS de Regenboog
5:25
5:19
44
Jan-Anne Huizingh
CBS De Marsweijde
5:27
5:21
45
Jim Pertien
CBS De Marsweijde
5:28
5:25
46
Ruben Leideman
CBS Ds. Koningsberger
5:29
5:26
47
Dani Janssen
Hardenberg
5:30
5:29
48
Damian de bruin
CBS De Regenboog
5:31
5:28
49
Wout Roessink
OBS Cantecleer
5:31
5:28
50
Joost van Gijssel
CBS De Regenboog
5:31
5:28
51
Anando Robat
CBS De Akker
5:37
5:35
52
Levi Wagenaar
CBS De Marsweijde
5:37
5:34
53
Jesse Hofstede
GBS De Morgenster
5:38
5:31
54
Remco Bosscher
CNBS Windesheim
5:40
5:35
55
Elias Westerhof
CBS De Marsweijde
5:41
5:38
56
Jesse Zandman
CBS De Elzenhof
5:42
5:38
57
Milan Wassink
CBS De Elzenhof
5:44
5:36
58
Thijs Borger
CBS De Marsweijde
5:44
5:40
59
Ingmar Everhardus
CBS De Ark
5:45
5:39
60
Sven van Os
CBS De Akker
5:47
5:45
61
Marijn Heersmink
CBS De Marsweijde
5:50
5:46
62
Dylan Overweg
CBS De Bloemenhof
5:53
5:50
63
Milan Willems
GBS Ds. G. Doekesschool
5:58
5:54
64
Jip Stroeve
CBS De Marsweijde
5:59
5:56
65
Lesly de Vries
OBS De Kern
6:03
5:58
66
Niek Sloot
OBS De Kern
6:05
6:00
67
Julian Langius
CBS De Bloemenhof
6:16
6:11
68
Jurre Roelofs
CBS De Marsweijde
6:48
6:43
69
Vincent de Ronde
CBS De Regenboog
6:50
6:42
70
Fons Scholten
CNBS De Wegwijzer
7:14
7:09
M7, 1 KM - 7 JAAR
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Naëll Huijsmansq
Lemelerveld
4:20
4:19
2
Esmee Boonstra
CBS De Akker
4:31
4:30
3
Riona Gerrits
Ommen
4:32
4:31
4
Julia Smith
GBS Dr. A. Risaeus
4:43
4:41
5
Merel Martens
CBS De Marsweijde
4:48
4:45
6
Cato Bouwhuis
GBS Ds. G. Doekesschool
4:49
4:46
7
Carlijn Jansen
GBS Ds. G. Doekesschool
4:49
4:47
8
Joëlle Schutte
Ommen
4:52
4:52
9
Nouk de Vries
CBS De Bloemenhof
4:54
4:50
10
Estelle mol
CBS De Marsweijde
4:58
4:55
11
Floor Willems
Ommen
4:59
4:56
12
Merel Meilink
CBS De Elzenhof
5:02
4:58
13
Norah Jonkers
CBS De Ark
5:04
5:04
14
Leah Dam
GBS de Regenboog
5:08
5:02
15
Cato Grimme
OBS De Kern
5:09
5:05
16
Texel Borger
CBS De Kastanjehof
5:15
5:11
17
Dianne Post
GBS Ds. G. Doekesschool
5:18
5:16
18
Tessa Meijerink
CBS De Marsweijde
5:27
5:23
19
Noor van Dongen
CBS De Marsweijde
5:28
5:26
20
Maudi Pullen
GBS Dr. A. Risaeus
5:28
5:25
21
Danee Dijkens
CBS De Akker
5:28
5:27
22
Sanne Spijkers
CBS De Bloemenhof
5:32
5:28
23
Lynette Hagedoorn
CBS De Bloemenhof
5:32
5:28
24
Miron Assen
CBS De Bloemenhof
5:33
5:29
25
Liv Huisinga
CBS De Bloemenhof
5:35
5:30
26
Jet Regelink
CBS De Elzenhof
5:36
5:34
27
Lisa Noordkamp
CBS De Akker
5:36
5:34
28
Anne Mecklenfeld
OBS De Regenboog
5:41
5:35
29
Jasmijn Otten
CBS De Bloemenhof
5:42
5:39
30
Amy Zwiers
OBS De Kern
5:45
5:43
31
Noa Nijboer
CNBS Windesheim
5:46
5:38
32
Karlijn Gensen
CBS De Marsweijde
5:47
5:41
33
Roos van Boxtel
CBS De Marsweijde
5:48
5:42
34
Suus van 't Holt
CBS De Bloemenhof
5:48
5:42
35
Mindy Slotman
CBS De Bloemenhof
5:52
5:48
36
Hannelore Huisjes
CBS De Elzenhof
5:52
5:49
37
Alice Ekkelenkamp
CBS De Akker
5:55
5:48
38
Yara Zuidema
CBS De Bloemenhof
5:56
5:50
39
Esra Bouwhuis
CBS De Regenboog
5:56
5:54
40
Sara Bouwhuis
CBS De Elzenhof
6:03
5:58
41
Anne Horstra
GBS Ds. G. Doekesschool
6:08
6:06
42
Talitha Bouwhuis
GBS Ds. G. Doekesschool
6:08
6:05
43
Lieke Kok
CBS De Vlinder
6:13
6:09
44
Isra van Winkoop
GBS Dr. A. Risaeus
6:21
6:19
45
Eva Holtvluwer
CBS De Bloemenhof
6:22
6:18
46
Denise Hutten
CBS De Marsweijde
6:25
6:21
47
Puck van Faassen
CBS De Marsweijde
6:26
6:22
48
Elize Veenstra
GBS De Morgenster
6:27
6:20
49
Febe Herbers
CBS De Marsweijde
6:31
6:25
50
Anna Draijer
CBS De Marsweijde
6:32
6:26
51
Dara de Jong
CBS De Marsweijde
6:32
6:26
52
Nienke van der Graaf
CBS De Elzenhof
6:33
6:27
53
Amber Timmerman
CBS De Marsweijde
6:36
6:33
54
Ashley Schollten
OBS De Regenboog
6:40
6:34
55
Lotte van Loosbroek
CBS De Elzenhof
6:43
6:38
56
Tess ten Brinke
CBS De Marsweijde
6:44
6:41
57
Noa Hartgerink
CBS De Marsweijde
6:48
6:43
58
Anne grootenhuis
CBS De Marsweijde
6:55
6:51
59
Manon Wilpshaar
CBS Spreng-el
7:13
7:11
60
Sietske Tinselboer
OBS De Regenboog
7:13
7:08
61
Oratile Lotterman
CBS De Wiekslag
7:14
7:09
62
Lisanne de Vries
GBS Dr. A. Risaeus
7:18
7:10
63
Sherien Schipper
CBS De Marsweijde
7:19
7:12
64
Lindy Goris
CBS De Bloemenhof
7:20
7:16
65
Linn Mulder
CBS De Kastanjehof
7:21
7:16
66
Roos Dommerholt
CBS De Bloemenhof
7:21
7:15
67
Dana Bekman
OBS 't Spectrum
7:23
7:17
8+, 1 KM - 7 JAAR
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Lieke Schroer
CBS De Marsweijde
5:38
5:32
2
Suzan Leideman
Gramsbergen
7:05
6:58
J8, 1 KM - 8 JAAR
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Dim Otten
CBS De Kastanjehof
3:45
3:44
2
Stijn ten Napel
CBS Ds. Koningsberger
3:49
3:48
3
Sjoerd Sangers
Slagharen
3:50
3:47
4
Jorn Zandman
CBS De Kastanjehof
3:55
3:53
5
Julius hofsink
CBS Ds. Koningsberger
3:56
3:55
6
Bart Mulder
Hoogeveen
3:58
3:56
7
Thije Oelen
CBS De Bloemenhof
4:03
4:01
8
Merijn Smilde
CBS De Elzenhof
4:05
4:05
9
Tijn Simons
Vierlingsbeek
4:05
4:03
10
Thijs Kuilder
CBS Groen v Prinsterer
4:07
4:04
11
Yarèl Soer
CBS De Regenboog
4:11
4:10
12
Tim Ramaker
CBS De Marsweijde
4:13
4:11
13
Jesper de Boer
CBS De Regenboog
4:14
4:12
14
Rik Welleweerd
CBS De Wiekslag
4:17
4:14
15
Dion Hakkers
GBS Ds. G. Doekesschool
4:22
4:19
16
Remco Veltink
CBS De Wiekslag
4:26
4:23
17
Koen Kikkert
CBS De Ark
4:27
4:25
18
Stefan Dorman
CBS De Marsweijde
4:29
4:26
19
Berjan Kelder
CBS De Akker
4:29
4:25
20
Mathijs stoeten
CBS De Marsweijde
4:29
4:27
21
Thies Hultink
SBO Prof. Waterinkschool
4:29
4:24
22
Senne Schottert
CBS De Akker
4:30
4:28
23
Léan Schippers
GBS De Morgenster
4:31
4:30
24
Arie Veurink
CBS De Marsweijde
4:31
4:30
25
Jari Hakkers
CBS De Regenboog
4:33
4:31
26
Matthijs Landstra
CBS De Marsweijde
4:33
4:30
27
Julan Hofsink
GBS Ds. G. Doekesschool
4:37
4:34
28
Silas
Ommen
4:38
4:31
29
Julian Zomer
CBS De Elzenhof
4:39
4:37
30
Daan ter Voorde
CBS 't Kompas Radewijk
4:40
4:35
31
Ivar Aalderink
CBS De Regenboog
4:41
4:40
32
Rowan Martens
CBS De Akker
4:42
4:38
33
Jelte Vrieling
Vrieling Adviesgroep
4:45
4:42
34
Remco Schrotenboer
CBS De Elzenhof
4:48
4:47
35
Luuk van der Kwaak
SBO Prof. Waterinkschool
4:48
4:43
36
Milan Platjes
CNBS Windesheim
4:48
4:46
37
Robbie kelder
CBS De Kastanjehof
4:50
4:49
38
Jasper Veneman
CBS Ds. Koningsberger
4:52
4:50
39
Roan Oskam
CBS De Bloemenhof
4:53
4:49
40
Job Hoogeveen
CBS De Ark
4:54
4:53
41
Joram Leideman
CBS Ds. Koningsberger
4:54
4:51
42
Ferron Wennemars
CBS De Regenboog
4:57
4:54
43
Jurre de Vries
CBS De Vlinder
4:59
4:58
44
Dylan Cremer
CBS De Elzenhof
5:00
4:58
45
Mark hamhuis
CBS De Marsweijde
5:00
4:58
46
Thijs van der Veen
CBS De Bloemenhof
5:02
4:57
47
Luuk Bolks
CNBS Windesheim
5:02
5:00
48
Stijn Nieuwenhuis
GBS De Morgenster
5:06
5:04
49
Ruben van den Akker
CBS De Marsweijde
5:08
5:06
50
Tim Vogelzang
GBS Ds. G. Doekesschool
5:10
5:06
51
Twan van Eersel
CBS De Marsweijde
5:15
5:13
52
Floris Sala
CBS De Vlinder
5:16
5:15
53
Luciano Rakim
CBS De Kastanjehof
5:20
5:14
54
Justin Hakkers
CBS De Akker
5:22
5:17
55
Stefan Pullen
CBS De Bloemenhof
5:22
5:18
56
Kevin Kip
Hollandscheveld
5:23
5:20
57
Jarik Nijman
CNBS Windesheim
5:26
5:22
58
Mick Hofsink
OBS Cantecleer
5:26
5:21
59
Stijn Vredeveld
Vrieling Adviesgroep
5:27
5:24
60
Sven Kuiper
CBS De Marsweijde
5:33
5:30
61
Tijn Bosscher
OBS Baalder
5:44
5:39
62
Stijn Bouwhuis
CBS De Elzenhof
5:46
5:39
63
Jonah Harwig
Vriezenveen
5:47
5:45
64
Niels Runhaar
CBS De Marsweijde
5:51
5:45
65
Sem Klokkers
CBS Ds. Koningsberger
6:08
6:01
66
Tim Snijders
CBS De Marsweijde
6:11
6:07
67
Alex Vink
CNBS Windesheim
6:15
6:08
M8, 1 KM - 8 JAAR
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Merle Martens
CBS De Bloemenhof
4:28
4:26
2
Laura Geesink
OJS Het Palet
4:29
4:26
3
Melanie Knol
CBS De Bloemenhof
4:30
4:28
4
Laura Boers
Vriezenveen
4:31
4:30
5
Kristel Knol
CBS De Bloemenhof
4:39
4:36
6
Huwaidah Haruna
OBS Baalder
4:45
4:40
7
Maud Benjamins
CBS Spreng-el
4:45
4:42
8
Britt Engbers
Vriezenveen
4:51
4:48
9
Ivana Benjamins
CBS De Ark
4:54
4:51
10
Daphne welink
CBS De Marsweijde
4:57
4:53
11
Liz Batterink
CBS De Marsweijde
4:57
4:53
12
Esmee van der Burg
CBS De Ark
4:59
4:56
13
Karlijn Elsman
Coevorden
5:02
5:00
14
Carlijn Freriks
CBS De Elzenhof
5:06
5:02
15
Anouk Meerholz
GBS Ds. G. Doekesschool
5:11
5:09
16
Dimphy jaspers
GBS Dr. A. Risaeus
5:11
5:08
17
Eyleen Arkes
CNS De Fontein
5:12
5:07
18
Saar Hulzebosch
CBS De Akker
5:12
5:10
19
Roos Elsman
Coevorden
5:14
5:11
20
Eline Meijerink
CBS De Marsweijde
5:14
5:09
21
Roos Jongsma
GBS De Morgenster
5:16
5:13
22
Tara Veldhuis
CBS De Bloemenhof
5:17
5:13
23
Lieke Hartman
OBS De Kern
5:19
5:16
24
Marlies Dijsselhof
CBS Groen v Prinsterer
5:20
5:15
25
Didi Boessenkool
CBS Groen v Prinsterer
5:21
5:15
26
Anniek Bouwmeester
CBS De Marsweijde
5:25
5:21
27
Carlijn Euverman
GBS Ds. G. Doekesschool
5:25
5:21
28
Eva-lynn Huisjes
CBS De Bloemenhof
5:28
5:25
29
Selena Hulzebosch
GBS Dr. A. Risaeus
5:32
5:27
30
Emmaly Mulder
GBS Dr. A. Risaeus
5:33
5:28
31
Ilse Ruiter
CBS De Marsweijde
5:34
5:30
32
Demi Colling
CBS De Elzenhof
5:35
5:30
33
Babette Altena
GBS Ds. G. Doekesschool
5:36
5:33
34
Floortje de Haan
CBS De Vlinder
5:38
5:34
35
Leonie Meijerink
CBS De Marsweijde
5:41
5:37
36
Julia Eggengoor
CBS De Elzenhof
5:42
5:37
37
Kim Reinders
CNBS Windesheim
5:42
5:39
38
Lieke Brink
CBS De Marsweijde
5:43
5:39
39
Lynn Eikens
Vrieling Adviesgroep
5:43
5:38
40
Anne-Lynn Overweg
GBS Dr. A. Risaeus
5:45
5:41
41
Floortje Meijdam
Hardenberg
5:46
5:40
42
Arjanne Mulder
Vrieling Adviesgroep
5:48
5:45
43
Mette Wassing
CBS De Marsweijde
5:50
5:48
44
Merle v.d Weide
GBS Ds. G. Doekesschool
5:52
5:48
45
Leah Grendelman
CBS De Vlinder
5:53
5:50
46
Marieke de Man
OJS Het Palet
6:00
5:57
47
Meike Witteveen
OBS De Kern
6:02
5:59
48
Lisa Loomeijer
CNBS Windesheim
6:02
5:59
49
Luna Nieuwenhuis
CBS De Elzenhof
6:03
5:57
50
Nine Olthoff
OBS De Kern
6:03
5:59
51
Esmee Veurink
GBS Ds. G. Doekesschool
6:13
6:09
52
Famke Dijk
GBS Ds. G. Doekesschool
6:14
6:10
53
Felien Klein
CBS Groen v Prinsterer
6:15
6:10
54
Marit Nijen Twilhaar
CNBS Windesheim
6:15
6:12
55
Nikita Bouwhuis
GBS de Regenboog
6:15
6:10
56
Lieke Wijbinga
CBS Groen v Prinsterer
6:16
6:10
57
Emma Bouwhuis
GBS de Regenboog
6:17
6:11
58
Sanne Meems
GBS Ds. G. Doekesschool
6:25
6:18
59
Noa Wijnholt
GBS Ds. G. Doekesschool
6:25
6:19
60
Tessa Batterink
CBS De Marsweijde
6:29
6:23
61
Isa Dijk
CBS De Elzenhof
6:30
6:23
62
Sophie Olthof
SBO Prof. Waterinkschool
7:52
7:46
9+, 1 KM - 8 JAAR
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Cas Assink
CBS Ds. Koningsberger
4:21
4:20
2
Rosalina Smit
CNBS Windesheim
6:17
6:11
J9, 1 KM - 9 JAAR
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Jorn Kikkert
GBS Ds. G. Doekesschool
3:40
3:39
2
Jorrit Meijer
Witharen
3:42
3:40
3
Twan ten Brinke
GBS Ds. G. Doekesschool
3:46
3:44
4
Tycho Wolters
CNS De Fontein
3:46
3:44
5
Frits Jagers
CBS Groen v Prinsterer
3:48
3:46
6
Bram Zoomer
CBS De Marsweijde
3:51
3:49
7
Daan Wanink
CBS De Bloemenhof
3:52
3:50
8
Daan Drenthen
CBS De Marsweijde
3:58
3:57
9
Alwin Nieuwenhuis
GBS De Morgenster
3:58
3:57
10
Jens Altena
CBS De Kastanjehof
4:00
3:59
11
Merijn Mink
CBS De Marsweijde
4:01
4:00
12
Ivo Dimmendaal
CBS De Akker
4:03
4:02
13
Jonathan Woudt
GBS Ds. G. Doekesschool
4:03
4:01
14
Bas Runherd
CBS De Bloemenhof
4:05
4:04
15
Lars knol
GBS Ds. G. Doekesschool
4:06
4:05
16
Dialo Ka
CBS De Elzenhof
4:09
4:08
17
Julan Brink
CBS De Bloemenhof
4:10
4:07
18
Sem Schepers
CBS De Marsweijde
4:10
4:08
19
Finn Pullen
GBS Dr. A. Risaeus
4:11
4:09
20
Wes Gerrits
CBS De Marsweijde
4:11
4:09
21
Joey van Dijk
CBS De Elzenhof
4:12
4:11
22
Mikel Berenst
Vroomshoop
4:13
4:11
23
Joran Jonink
CBS De Bloemenhof
4:18
4:15
24
Thijs Reefman
OBS De Kern
4:20
4:18
25
Bjorn Odink
OJS Het Palet
4:26
4:24
26
Bart Gerrits
GBS Ds. G. Doekesschool
4:27
4:25
27
Luca Seinen
CBS De Bloemenhof
4:30
4:27
28
Clement Brouwer
GBS Ds. G. Doekesschool
4:32
4:30
29
Jop Horstra
GBS Ds. G. Doekesschool
4:33
4:31
30
Jur Veneman
CBS De Kastanjehof
4:34
4:33
31
Stan Roozendal
CBS Groen v Prinsterer
4:34
4:32
32
Niels millekamp
CBS De Bloemenhof
4:35
4:34
33
Wouter Schuurhuis
CBS Groen v Prinsterer
4:35
4:31
34
Ishan Wilson
CBS De Ark
4:38
4:34
35
Arne Nijland
GBS De Morgenster
4:39
4:35
36
Bram Smit
CBS De Kastanjehof
4:39
4:37
37
Carlo Schoemaker
CBS De Elzenhof
4:40
4:38
38
Kevin Baksteen
CBS De Elzenhof
4:41
4:37
39
Alex Timmerman
Hardenberg
4:42
4:41
40
Gijs Vrieling
Vrieling Adviesgroep
4:43
4:39
41
Jarnick Korblet
CNBS Windesheim
4:43
4:42
42
Jort kerssies
CBS De Bloemenhof
4:44
4:41
43
Tygo de Vink
OBS De Kern
4:44
4:40
44
Kevin Pierik
CBS De Marsweijde
4:46
4:44
45
Koen Spit
CBS De Marsweijde
4:46
4:43
46
Jordi Sloot
OBS De Kern
4:48
4:45
47
Rens Hamberg
CBS De Bloemenhof
4:50
4:47
48
Joost van der Noordaa
CBS De Elzenhof
4:51
4:47
49
Max Becker
CNBS Windesheim
4:52
4:52
50
Thomas Post
CBS Groen v Prinsterer
4:53
4:50
51
Roan Amsink
CBS De Kastanjehof
4:54
4:51
52
Koen Zoomer
CBS De Marsweijde
4:54
4:53
53
Julian Overweg
GBS De Morgenster
5:02
4:58
54
Tristan Busscher
OBS Cantecleer
5:03
4:58
55
Niek Karsten
CNBS Windesheim
5:07
5:05
56
Stan Herbers
CBS De Marsweijde
5:07
5:06
57
Merlin smulders
CBS De Elzenhof
5:07
5:03
58
Niek van der Noordaa
CBS De Elzenhof
5:11
5:06
59
Thijs Schoemaker
CNBS Windesheim
5:16
5:14
60
Tobias Overweg
GBS Ds. G. Doekesschool
5:21
5:18
61
Evan Ekkelenkamp
CBS De Akker
5:24
5:20
62
Guido Dreschler
GBS Ds. G. Doekesschool
5:28
5:26
63
Floris Vredeveld
Vrieling Adviesgroep
5:39
5:35
64
Thijs Vrieling
CBS Groen v Prinsterer
5:40
5:36
65
Thimo Konijnenbelt
CBS De Marsweijde
6:14
6:12
66
Jesse Hamberg
CBS De Marsweijde
6:25
6:22
67
Gideon Hagedoorn
CBS De Bloemenhof
6:26
6:26
M9, 1 KM - 9 JAAR
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Yasmin Crofts
CBS De Marsweijde
4:01
4:00
2
Romee Kramer
CBS De Regenboog
4:09
4:07
3
Lotte Schoemaker
CNBS Windesheim
4:16
4:15
4
Lieke Schotanus
Heemserveen
4:21
4:20
5
Julia Pothof
CBS Groen v Prinsterer
4:23
4:21
6
Floor Borst
Hardenberg
4:24
4:22
7
Larissa Aalderink
CBS De Regenboog
4:25
4:24
8
Mirli Gerrits
Ommen
4:35
4:33
9
Marieke Welleweerd
GBS Casper Diemerschool
4:37
4:34
10
Amber Gort
CBS De Ark
4:38
4:35
11
Marlon Schutte
Ommen
4:39
4:38
12
Janneke Meinen
Ommen
4:41
4:39
13
Indy Altena
CNS De Fontein
4:42
4:39
14
Jade Holtvluwer
CBS De Bloemenhof
4:46
4:44
15
Yvonne Kollen
CBS De Elzenhof
4:49
4:45
16
Laïs Schottert
CBS De Wiekslag
4:52
4:52
17
Lindsey Drenthen
CBS De Bron
4:57
4:52
18
Lisa Zomerdijk
GBS De Morgenster
4:58
4:56
19
Manon Meulenkamp
OBS De Kern
4:59
4:56
20
Jonne Bartels
Zwolle
4:59
4:55
21
Maartje Vos
Zwolle
5:00
4:57
22
Ilse Braakman
Coevorden
5:01
4:57
23
Elise van den Berg
GBS De Morgenster
5:03
5:00
24
Fabienne Pouw
CBS De Ark
5:03
5:00
25
Maud Timmermans
CBS De Bloemenhof
5:04
5:00
26
Uma Wenting
CBS De Elzenhof
5:05
5:04
27
Merle-Sophie Hans
CBS De Vlinder
5:06
5:00
28
Anna de Vries
CBS De Vlinder
5:06
5:00
29
Annemijn Otten
CBS De Bloemenhof
5:11
5:07
30
Mila Harlaar
CBS De Bloemenhof
5:11
5:07
31
Joyce Hutten
CBS De Marsweijde
5:12
5:09
32
Veerle Hamer
CBS De Marsweijde
5:13
5:09
33
Norah Kruithof
CBS De Marsweijde
5:13
5:11
34
Ronja Westerman
OJS Het Palet
5:16
5:13
35
Jarell Dijkens
CBS De Akker
5:17
5:12
36
Lora Ansems de Vries
CBS De Elzenhof
5:18
5:14
37
Lotte Ebbink
CBS De Marsweijde
5:19
5:16
38
Lenthin Hilbink
CBS De Akker
5:20
5:14
39
Bibian Klein
CBS Groen v Prinsterer
5:23
5:20
40
Marcha Bakker
OJS Het Palet
5:24
5:20
41
Chelsey Overweg
CBS De Bloemenhof
5:35
5:31
42
Fleur van Olst
CBS De Elzenhof
5:42
5:39
43
Julia Overweg
Vrieling Adviesgroep
5:49
5:46
44
Adia Folkersma
CBS De Marsweijde
5:52
5:49
45
Joëlle van Ommen
CBS De Ark
5:54
5:50
46
Kim van der Meulen
CBS De Regenboog
5:57
5:55
47
Daniek Bruins
OBS 't Spectrum
5:58
5:56
48
Lizet van Gijssel
CBS De Regenboog
6:03
6:02
49
Naomi Ligtenberg
CBS De Marsweijde
6:09
6:07
50
Rosalie Ligtenberg
CBS De Vlinder
6:14
6:12
51
Noor van den Enk
Ommen
6:27
6:22
52
Ilona Betting
CBS Rheezerveen
6:29
6:24
53
Leona Steenbergen
OBS 't Spectrum
6:29
6:28
54
Lotte rook
GBS Ds. G. Doekesschool
6:31
6:28
10+, 1 KM - 9 JAAR
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Ian Hulzebosch
OBS De Regenboog
4:13
4:09
2
Nora Assink
CBS Ds. Koningsberger
4:23
4:19
3
Anouk Ruiter
CBS De Marsweijde
4:24
4:23
J10, 1 KM - 10 JAAR
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Sven de Ruiter
CBS De Marsweijde
3:30
3:28
2
Wouter Seppenwoolde
Rijssen
3:33
3:32
3
Nick de Roo
Ruinerwold
3:34
3:32
4
Jason Siemeling
CBS De Elzenhof
3:39
3:37
5
Joël Vis
CBS De Bloemenhof
3:43
3:42
6
Niels van Haren
CBS De Kastanjehof
3:44
3:42
7
Ingmar Kruidhof
CBS Groen v Prinsterer
3:47
3:46
8
Machiel Smith
GBS Dr. A. Risaeus
3:48
3:47
9
Morris Drent
CBS De Regenboog
3:48
3:48
10
Jeffrey Huisjes
CBS De Bloemenhof
3:49
3:47
11
Daniel Geesink
OJS Het Palet
3:53
3:52
12
Antal Robat
CBS De Akker
3:54
3:53
13
Stef Zoomer
CBS De Marsweijde
3:56
3:55
14
Bram Schepers
CBS De Bloemenhof
3:56
3:52
15
Jos van der Horst
CBS De Bloemenhof
3:58
3:57
16
Thomas Creutzburg
CBS De Kastanjehof
4:00
3:59
17
Sil van der Weide
CBS De Marsweijde
4:04
4:03
18
Kris Bouwhuis
GBS Ds. G. Doekesschool
4:08
4:07
19
Hero Bouwhuis
GBS Ds. G. Doekesschool
4:13
4:11
20
Dylan Rouw
CBS De Regenboog
4:18
4:16
21
Thijs Leusink
SBO Prof. Waterinkschool
4:19
4:15
22
Jelte Hofsink
CBS Ds. Koningsberger
4:23
4:20
23
Ivar Woelders
Gramsbergen
4:23
4:21
24
Léon Lammers
CBS De Elzenhof
4:23
4:20
25
Kris Jongsma
GBS De Morgenster
4:27
4:25
26
Pascal Dorman
CBS De Marsweijde
4:27
4:26
27
Lars op 't Ende
OBS 't Spectrum
4:29
4:27
28
Twan Meulenkamp
OBS De Kern
4:29
4:26
29
Robin Hogenkamp
CBS De Ark
4:32
4:26
30
Sven Geerts
OBS De Kern
4:35
4:32
31
Hidde Otten
CBS De Bloemenhof
4:37
4:34
32
Chris Potgieter
OBS De Kern
4:38
4:32
33
Daan Tangenberg
CBS De Marsweijde
4:38
4:35
34
Sven Bijker
CNBS Windesheim
4:40
4:37
35
Arjen Nijman
CNBS Windesheim
4:44
4:42
36
Jop Lamain
GBS De Morgenster
4:44
4:42
37
Daan welink
CBS De Marsweijde
4:44
4:40
38
Finn Geerts
OBS De Kern
4:44
4:41
39
Dustin Vieregge
CNBS Windesheim
4:45
4:43
40
Joep Reinders
CNBS Windesheim
4:46
4:45
41
Mathijs de Krijger
GBS De Morgenster
4:46
4:42
42
Niek Vogelzang
GBS Ds. G. Doekesschool
4:49
4:48
43
Sem Lichtenberg
CBS De Elzenhof
4:53
4:51
44
Jesse Jonkers
CBS De Ark
4:53
4:48
45
Jorn Reefman
CBS De Wiekslag
4:55
4:52
46
Kay Eilander
GBS De Morgenster
4:58
4:54
47
Ramon Bolks
GBS Ds. G. Doekesschool
4:59
4:58
48
Ruben Viera Diks
CBS De Elzenhof
5:04
5:01
49
Roy Batterink
CBS De Marsweijde
5:07
5:06
50
Thomas Pouwels
SBO Prof. Waterinkschool
5:12
5:10
51
Sem Pullen
OBS 't Spectrum
5:13
5:09
52
Gerben Hamhuis
CNS De Fontein
5:17
5:12
53
Kevin Beuving
CNBS Windesheim
5:28
5:26
M10, 1 KM - 10 JAAR
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Mellanie Hutten
GBS Ds. G. Doekesschool
3:49
3:47
2
Kike Velting
Dalen
3:50
3:49
3
Britt Dankelman
Arrien
4:00
3:59
4
Sanaa Kampinga
CBS De Regenboog
4:09
4:08
5
Donice Tempelman
GBS Dr. A. Risaeus
4:17
4:13
6
Lieke Martens
CBS De Marsweijde
4:23
4:22
7
Maartje De Boer
CBS De Elzenhof
4:25
4:25
8
Maaike Meulenkamp
CBS De Wiekslag
4:28
4:26
9
Elise Timmerman
CBS 't Kompas Radewijk
4:29
4:28
10
Sarah Coenders
CBS De Bloemenhof
4:30
4:28
11
Laura Zagers
CBS De Kastanjehof
4:34
4:32
12
Vera Rikkers
CBS De Bloemenhof
4:36
4:34
13
Bente van der Veen
CBS De Vlinder
4:37
4:35
14
Roos Potgieter
OBS De Kern
4:39
4:35
15
Lourdes Kampman
CBS De Bloemenhof
4:42
4:39
16
Lisa Schuurman
CBS De Elzenhof
4:43
4:39
17
Sterre Overweg
CBS De Marsweijde
4:44
4:41
18
Zara Eikens
Vrieling Adviesgroep
4:45
4:42
19
Naomi Klaver
CBS De Bloemenhof
4:45
4:42
20
Mandy Colling
CBS De Elzenhof
4:45
4:42
21
Mandy ten Napel
CBS Ds. Koningsberger
4:50
4:46
22
Mette Brink
CBS De Marsweijde
4:50
4:48
23
Anniek Huiskes
CBS De Regenboog
4:50
4:49
24
Eline Jutstra
CBS De Marsweijde
4:51
4:48
25
Inza Warrink
CBS De Bloemenhof
4:51
4:49
26
Kim Boessenkool
CBS De Bloemenhof
4:52
4:48
27
Loïs Postema
CBS De Vlinder
4:52
4:49
28
Marisa Horstra
GBS Ds. G. Doekesschool
4:52
4:49
29
Sophie Schottert
CBS De Bloemenhof
4:54
4:51
30
Dana Hulsegge
OBS De Kern
4:54
4:50
31
Nora Roskam
CBS De Bloemenhof
4:57
4:55
32
Duursma
GBS De Morgenster
4:57
4:55
33
Lindy Nijenhuis
GBS Dr. A. Risaeus
4:58
4:54
34
Carlijn Stadman
CBS De Vlinder
5:05
5:02
35
Amber Klos
CBS De Vlinder
5:06
5:03
36
Dana van 't Holt
CBS De Bloemenhof
5:06
5:04
37
Lynn Zandbergen
CBS De Elzenhof
5:07
5:05
38
Sharron van der Meer
CBS De Regenboog
5:07
5:05
39
Lotte Hoek
CNS De Fontein
5:08
5:04
40
Hieke Spalink
CBS De Bloemenhof
5:09
5:06
41
Nikki Postema
CBS De Vlinder
5:10
5:07
42
Vere Leemhuis
CBS De Ark
5:16
5:11
43
Aisia Roelofs
CBS Rheezerveen
5:17
5:13
44
Jade Otten
CBS De Bloemenhof
5:22
5:20
45
Lotte Veurink
Vrieling Adviesgroep
5:26
5:23
46
Kristin Naafs
OBS 't Spectrum
5:28
5:24
47
Leah Olthoff
OBS De Kern
5:32
5:30
48
Fleur Smit
SBO Prof. Waterinkschool
5:34
5:29
49
Rolita Lugies
SBO Prof. Waterinkschool
5:35
5:30
50
Nina van der Veen
Vrieling Adviesgroep
5:46
5:43
51
Suus Janssen
CBS De Marsweijde
7:03
7:01
11+, 1 KM - 10 JAAR
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Tom Bolks
GBS Dr. A. Risaeus
3:48
3:47
J1112, 1 KM - 11+12JR
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Frank Seppenwoolde
Rijssen
3:30
3:29
2
Wytze Altena
CBS De Kastanjehof
3:35
3:35
3
Bram Schuurhuis
CBS Groen v Prinsterer
3:37
3:37
4
Brent ten Napel
CBS De Kastanjehof
3:37
3:36
5
Stefan Hofsink
Gramsbergen
3:40
3:39
6
Kevin Hutten
GBS Ds. G. Doekesschool
3:41
3:40
7
Rutger Zandink
CBS De Regenboog
3:42
3:39
8
Youri Valk
CBS De Elzenhof
3:44
3:42
9
Stijn Drenthen
CBS De Marsweijde
3:45
3:44
10
Iwan ten Brink
CBS De Ark
3:46
3:44
11
Roan Lichtenberg
CBS De Elzenhof
3:48
3:46
12
Rik Michiel Meinen
Ommen
3:48
3:44
13
Justen Cremer
CBS De Elzenhof
3:51
3:50
14
Marijn Olsman
GBS De Morgenster
3:51
3:50
15
Colin Freriks
CBS De Kastanjehof
3:54
3:51
16
Seán de Putter
CBS Ds. Koningsberger
3:54
3:53
17
Pascal Pothof
CBS Groen v Prinsterer
3:55
3:53
18
Jarno Hakkers
CBS De Bloemenhof
3:56
3:52
19
Sten Brink
CBS De Bloemenhof
3:57
3:55
20
Lode Slump
GBS Ds. G. Doekesschool
3:57
3:56
21
Demiën Schippers
GBS De Morgenster
4:00
3:59
22
Finn Mulder
CBS De Marsweijde
4:04
4:03
23
Alrik Hofstede
GBS De Morgenster
4:05
4:04
24
Jurjan snel
GBS Ds. G. Doekesschool
4:07
4:06
25
Lars Ramaker
CBS De Bloemenhof
4:07
4:03
26
Bas Bouwhuis
GBS Ds. G. Doekesschool
4:09
4:08
27
Arjen snel
GBS Ds. G. Doekesschool
4:10
4:08
28
Yorick Dorgelo
CBS De Elzenhof
4:13
4:10
29
Jort Karsten
CNBS Windesheim
4:14
4:12
30
Christiaan van der Weide
CBS De Akker
4:14
4:13
31
Anne ter Voorde
CBS 't Kompas Radewijk
4:17
4:11
32
Jeffrey Scholten
CBS De Bloemenhof
4:17
4:14
33
Rob van den Enk
CBS Groen v Prinsterer
4:18
4:11
34
Lirim Redza
CBS De Marsweijde
4:18
4:16
35
Jesper Oskam
CBS De Bloemenhof
4:19
4:13
36
Elroy Schoemaker
CNBS Windesheim
4:23
4:21
37
Roan Wennemars
CBS De Regenboog
4:25
4:24
38
Justin Veldhuis
CBS De Bloemenhof
4:26
4:18
39
Timo Kramer
CBS De Bloemenhof
4:26
4:20
40
Mika Kroese
GBS Dr. A. Risaeus
4:30
4:29
41
Stef Magrië
OBS De Kern
4:31
4:28
42
Jaron Schottert
CBS De Akker
4:33
4:30
43
Rik Evers
CNBS Windesheim
4:35
4:33
44
Matthijs Pouw
CBS De Ark
4:36
4:34
45
Hidde Borger
CBS De Elzenhof
4:37
4:35
46
Jan Breukelman
CBS De Kastanjehof
4:38
4:36
47
Marnick Benjamins
CBS De Ark
4:39
4:33
48
Tim van Rij
GBS Ds. G. Doekesschool
4:45
4:43
49
Stan van Dijk
CBS De Bloemenhof
4:55
4:51
50
Peter Huzink
CBS De Ark
4:55
4:51
51
Jesse van Boxtel
SBO Prof. Waterinkschool
4:56
4:51
52
Max ten Brinke
CBS De Bloemenhof
4:58
4:55
53
Aron Eekma
CBS De Bloemenhof
5:00
4:55
54
Mick Vrieling
CBS Groen v Prinsterer
5:01
4:57
55
Daan Olthof
CNBS Windesheim
5:05
5:03
56
Roy Pullen
CBS De Kastanjehof
5:06
5:01
57
Joran Nieuwenhuis
GBS De Morgenster
5:32
5:30
58
Liron de Boer
CBS De Regenboog
5:36
5:35
59
Max telgenhof
CNBS Windesheim
6:04
5:58
M1112, 1 KM - 11+12JR
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Britt Roos
Ruinen
3:24
3:23
2
Mip Otten
CBS De Kastanjehof
3:38
3:36
3
Marleen van der Weide
Gramsbergen
3:38
3:37
4
Inge van der Spoel
SBO Prof. Waterinkschool
3:44
3:43
5
Maureen Rekers
Almelo
3:56
3:55
6
Bente Wesselink
CBS De Regenboog
3:57
3:54
7
Nienke Zandink
CBS De Regenboog
4:08
4:07
8
Isa ten Brinke
GBS Ds. G. Doekesschool
4:11
4:11
9
Nienke rook
GBS Ds. G. Doekesschool
4:13
4:11
10
Noa Schuurman
CBS De Elzenhof
4:14
4:10
11
Maud Onnink
CBS De Bloemenhof
4:15
4:12
12
Linsey Arkes
CBS De Regenboog
4:18
4:14
13
Latisha Overweg
CBS De Bloemenhof
4:21
4:18
14
Wendy Moltman
OBS Cantecleer
4:22
4:18
15
Lien Bomhof
CBS De Elzenhof
4:22
4:18
16
Sita Broersen
CBS De Marsweijde
4:23
4:21
17
Femke kruidhof
CBS Groen v Prinsterer
4:24
4:23
18
Karlijn Bakker
CBS Spreng-el
4:24
4:23
19
Esmee Runherd
CBS De Bloemenhof
4:25
4:23
20
Nathalie Kelder
CBS De Akker
4:26
4:23
21
Nienke Mulder
CBS De Elzenhof
4:27
4:23
22
Tess Welleweerd
CBS De Bloemenhof
4:27
4:22
23
Mendy Eggengoor
CBS De Bloemenhof
4:28
4:25
24
Amaya Crofts
CBS De Marsweijde
4:28
4:26
25
Amy Willems
CBS De Bloemenhof
4:29
4:25
26
Renique jaspers
GBS Dr. A. Risaeus
4:29
4:24
27
Eline Muis
CBS De Bloemenhof
4:31
4:27
28
Evelien Blaak
CBS De Elzenhof
4:32
4:27
29
Fabienne Nawijn
OBS De Kern
4:33
4:30
30
Isa Reefman
OBS De Kern
4:33
4:31
31
Sabiene Bastiaan
SBO Prof. Waterinkschool
4:35
4:32
32
Vere Nij Bijvank
OJS Het Palet
4:35
4:32
33
Sharon Wilpshaar
CBS Spreng-el
4:36
4:33
34
Carolien Meerholz
GBS Ds. G. Doekesschool
4:37
4:36
35
Iris Molema
CBS De Bloemenhof
4:38
4:35
36
Marlies Hultink
CBS De Bloemenhof
4:38
4:35
37
Mirren Bijker
Stegeren
4:38
4:36
38
Anneli de Krijger
GBS De Morgenster
4:39
4:34
39
Naduah Dubbink
OBS De Kern
4:39
4:36
40
Ingrid Hutten
GBS Ds. G. Doekesschool
4:39
4:37
41
Desteni Winters
GBS Dr. A. Risaeus
4:40
4:36
42
Anne-Britt Hans
CBS De Vlinder
4:40
4:36
43
Ellen Seinen
SBO Prof. Waterinkschool
4:41
4:38
44
Sanne Wopken
GBS De Morgenster
4:41
4:39
45
Heleen Hamer
CBS De Marsweijde
4:43
4:41
46
Noa Westerveld
CBS De Kastanjehof
4:43
4:42
47
Isa Wanink
CBS De Bloemenhof
4:44
4:39
48
Noa Huisjes
CBS De Bloemenhof
4:46
4:44
49
Yu-Lin Flim
GBS Casper Diemerschool
4:47
4:44
50
Emma Ramaker
CBS De Marsweijde
4:48
4:47
51
Jannita Heidelberg
SBO Prof. Waterinkschool
4:49
4:46
52
Isabella Seinen
CBS De Bloemenhof
4:50
4:47
53
Monique ten Dolle
CBS De Akker
4:50
4:48
54
Marloes Maathuis
CBS De Elzenhof
4:52
4:48
55
Sara Kaplan
CBS De Kastanjehof
4:54
4:53
56
Karlijn Dimmendaal
Vechtdal College H'berg
4:56
4:54
57
Melissa de Boer
CBS De Regenboog
4:57
4:54
58
Noortje Nonkes
CBS De Elzenhof
4:57
4:53
59
Isa de Vries
GBS De Morgenster
4:58
4:54
60
Maxime Boessenkool
CBS Groen v Prinsterer
4:58
4:57
61
Tessa klein
GBS De Morgenster
5:00
4:56
62
Marinka Mulder
Vrieling Adviesgroep
5:01
4:58
63
Anne-Lot Veneman
CBS De Kastanjehof
5:02
4:56
64
Marin Stegeman
GBS Ds. G. Doekesschool
5:03
5:01
65
Eva Laan
GBS De Morgenster
5:07
5:02
66
Anna Niemarkt
CBS De Kastanjehof
5:08
5:06
67
Rianne Ekkelenkamp
CBS De Akker
5:08
5:05
68
Tessa Kampman
GBS De Morgenster
5:11
5:06
69
Lisa Amsink
CBS De Kastanjehof
5:13
5:11
70
Lisanne Bolks
GBS De Morgenster
5:15
5:10
71
Sara-Lin Nijland
SBO De Wissel
5:15
5:11
72
Bo Harsmolle
CBS De Bloemenhof
5:16
5:13
73
Larissa Lenters
CBS De Elzenhof
5:19
5:15
74
Myrthe Zomerdijk
GBS De Morgenster
5:20
5:15
75
Amber Jurjens
CBS De Bloemenhof
5:21
5:16
76
Julia van der Veen
CBS De Bloemenhof
5:21
5:16
77
Kaylie Elbertsen
OBS De Kern
5:25
5:22
78
Kaya Kramer
SBO Prof. Waterinkschool
5:26
5:22
79
Isa Veurink
CBS De Bloemenhof
5:27
5:21
80
Kelly Meijer
SBO Prof. Waterinkschool
5:29
5:25
81
Bo Schotkamp
CBS De Elzenhof
5:31
5:27
82
Iris Broersen
CBS De Marsweijde
5:32
5:29
83
Emma Smilde
CBS De Elzenhof
5:32
5:30
84
Sanne stoeten
CBS De Marsweijde
5:34
5:30
85
Charissa Hagedoorn
CBS De Bloemenhof
5:44
5:41
86
Inge Pullen
CBS De Bloemenhof
5:47
5:43
87
Ayleen Dorgelo
CBS De Elzenhof
5:50
5:46
88
Marit Hulzebosch
GBS Ds. G. Doekesschool
6:08
6:05
89
Desiree Korterink
SBO Prof. Waterinkschool
7:07
7:01
MAN, 3 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Ephrem Kuiper
Enschede
9:06
9:05
2
Leon van der Lans
Stuifzand
9:25
9:24
3
Samuel Hofman
Ruinen
9:56
9:55
4
Jasper te Walvaart
Vroomshoop
10:13
10:12
5
Ruben Koppelman
Hoge Hexel
10:20
10:19
6
Gert Tijhuis
Nijverdal
10:25
10:25
7
Andre Scholing
HAC '63
10:56
10:55
8
Finn van Pijkeren
Middelstum
11:07
11:06
9
Evert Teunis
Vriezenveen
11:13
11:12
10
Reinier de Boer
De Nieuwe Veste
11:30
11:29
11
David Kampinga
CBS De Regenboog
11:32
11:27
12
Quinn Linnewever
PRO-Hardenberg
11:40
11:39
13
Jari Ekkel
PRO-Hardenberg
11:46
11:44
14
Bas Keus
PRO-Hardenberg
11:47
11:46
15
Thijn de Jeu
OBS De Kern
11:58
11:56
16
Jos Bleijenburg
Greijdanus College
12:00
11:57
17
Rick snel
Hardenberg
12:06
12:04
18
Lars Woelders
Gramsbergen
12:31
12:31
19
Marnik Hutten
Vechtdal College H'berg
12:32
12:29
20
Jasper Spanjaart
Vechtdal College H'berg
12:33
12:31
21
Milan Engelmoer
CBS De Marsweijde
12:58
12:54
22
Milan Luteijn
HAC '63
13:07
13:05
23
Tim Scholing
PRO-Hardenberg
13:11
13:10
24
Mike Heuver
CBS De Bloemenhof
13:13
13:10
25
Vincent Bosch
De Zeven Linden
13:28
13:28
26
Rob Leemhuis
Spurt '88
13:31
13:26
27
Ramon Veurink
Vechtdal College H'berg
13:38
13:37
28
Sem Hobers
SBO Prof. Waterinkschool
13:39
13:36
29
Sylvano Ouabari
SBO Prof. Waterinkschool
13:40
13:39
30
Wesley Kuilder
Emmen
13:40
13:38
31
Paycan van Laar
CBS 't Kompas Radewijk
13:41
13:37
32
Ivo Dijk
CBS De Elzenhof
13:43
13:38
33
Nick Hindriks
CBS Rheezerveen
13:44
13:40
34
Robin Slump
GBS Dr. A. Risaeus
13:57
13:53
35
Wesley Belt
SBO Prof. Waterinkschool
13:58
13:56
36
Daniel Gosse
CBS De Elzenhof
14:07
14:02
37
Hendrie Lohuis
PRO-Hardenberg
14:07
14:03
38
Lars Maathuis
CBS De Elzenhof
14:24
14:20
39
Harm Weitkamp
Vrieling Adviesgroep
14:49
14:46
40
Jorn Bijker
CNBS Windesheim
14:51
14:49
41
Cornel Grimme
OBS De Kern
14:53
14:50
42
Michiel Scholten
CBS De Bloemenhof
15:19
15:16
43
Ingmar Kobes
Vriezenveen
15:33
15:29
44
Ricardo Molema
PRO-Hardenberg
15:33
15:29
45
Mark Boessenkool
Vechtdal College H'berg
15:40
15:35
46
Jacco Betting
CBS Rheezerveen
15:45
15:41
47
Ivo de Vries
Vrieling Adviesgroep
15:56
15:53
48
Twan Kikkert
PRO-Hardenberg
16:02
15:58
49
Justin Luchies
PRO-Hardenberg
16:05
16:03
50
Tim Verweg
Vechtdal College H'berg
16:14
16:12
51
Hidde Boom
CBS De Elzenhof
16:14
16:09
52
Tygo van Laar
PRO-Hardenberg
16:36
16:31
53
Martijn Schuuring
PRO-Hardenberg
16:47
16:42
54
Joost Kamerling
PRO-Hardenberg
16:47
16:41
55
Daniël Veurink
OBS De Kern
17:00
16:58
56
Peter Bouwman
Hardenberg
17:15
17:10
57
Maarten Mittendorf
Hi5Club
17:47
17:38
58
Mark van Dijk
PRO-Hardenberg
19:57
19:56
59
Abdi Mohamud Ahmed
PRO-Hardenberg
21:55
21:51
60
Corné Brouwer
PRO-Hardenberg
21:57
21:54
VROUW, 3 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Iris Velting
HAC '63
11:14
11:13
2
Marlot Bruggink
Vriezenveen
11:33
11:32
3
Laura Prins
Hoogeveen
12:08
12:07
4
Sanne Hirink
Stegeren
13:12
13:11
5
Anna Hulzebosch
Loozen
13:29
13:26
6
Lianne Plas
Hardenberg
13:46
13:45
7
Lizé Dijkhuis
CBS De Kastanjehof
14:24
14:21
8
Janneke Maathuis
Hardenberg
14:24
14:20
9
Jesmé van Lutterveld
Hardenberg
14:25
14:24
10
Lonneke Heerkes
Gramsbergen
14:29
14:27
11
Melanie Hofsink
Gramsbergen
14:49
14:49
12
Ymke Nijeboer
Vechtdal College H'berg
14:50
14:48
13
Vera ten Brinke
CBS De Bloemenhof
14:56
14:54
14
Marlijn Snoeijer
Vechtdal College D'vaart
14:58
14:56
15
Jasmijn Meerlo
Vechtdal College D'vaart
15:00
14:58
16
Jasmijn Wilson
Vechtdal College D'vaart
15:05
15:02
17
Floor Kieviet
CBS De Wiekslag
15:46
15:42
18
Jennifer Steenkamp
Eersel
16:07
16:03
19
Janet Leemhuis
McDonald's Hardenberg
16:11
16:08
20
Tessa van Haeringen
PRO-Hardenberg
16:13
16:10
21
Maaike Leemhuis
Vechtdal College H'berg
16:26
16:23
22
Marlies Dogger
PRO-Hardenberg
16:39
16:34
23
Lise Kaptein
CBS De Kastanjehof
16:44
16:41
24
Romy Bruinsma
PRO-Hardenberg
16:47
16:44
25
Eline Lamberink
PRO-Hardenberg
16:47
16:41
26
Jolien Tubben
Coevorden
17:01
16:54
27
Carolien Postma
Hi5Club
20:07
20:02
28
Sandra Benjamins
Hi5Club
21:25
21:19
29
Suzanne Verweg
Hi5Club
22:30
22:24
MNEO, 5 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Tom Hendrikse
Assen
15:48
15:48
2
Danny Koppelman
Hoge Hexel
15:56
15:56
3
Stephan Schriemer
Assen
16:09
16:09
4
Bastian Zandbergen
Hoogeveen
16:26
16:25
5
Ruard Smeenge
Deurze
16:30
16:30
6
Nick Marsman
Ommen
16:54
16:53
7
William van Eeken
Spurt '88
17:10
17:09
8
Alwin Hoorn
Ruinen
17:30
17:29
9
Koen Wiggers
Hengelo Ov
17:35
17:34
10
Joost Somsen
Eibergen
17:57
17:56
11
Luuk Molenaar
Groningen
18:15
18:13
12
Gerwin In t Veld
Groningen
18:38
18:36
13
Daniël Wiblrink
Dedemsvaart
19:25
19:22
14
Roy van Os
Nijverdal
19:28
19:27
15
Kevin Klos
Westerhaar-Vriezenv Wijk
19:32
19:29
16
Quinten Prins
IRun2BFit/7 Linden
20:08
20:07
17
Thijs Terlouw
Vechtdal College H'berg
21:01
20:57
18
Seán de Putter
CBS Ds. Koningsberger
21:31
21:10
19
Herman Douma
Hardenberg
21:34
21:26
20
Pascal Schonewille
Hollandscheveld
21:40
21:37
21
Dave Klos
Westerhaar-Vriezenv Wijk
21:43
21:34
22
Miel Kaptein
CBS De Kastanjehof
21:45
21:45
23
Stan Spalink
Vechtdal College H'berg
21:48
21:42
24
Fabian Berends
De Stuw
21:50
21:48
25
Laurèn Brill
CBS De Marsweijde
21:55
21:55
26
Y.J. Onnink
Morrenhof Jansen
22:07
22:02
27
Niels Schipper
Groningen
22:08
21:51
28
Mark Jansonius
Hardenberg
22:13
21:11
29
Justin Steenkamp
Eersel
22:29
22:27
30
Kas Kroon
Beerzerveld
22:58
22:07
31
Daan Brinkman
IRun2BFit/7 Linden
23:12
23:05
32
Jurek de Jong
Carinova
23:22
22:52
33
Jurgen Zweers
De Nieuwe Veste
23:23
23:02
34
Taco van den Honert
Hardenberg
23:25
22:42
35
Erwin Oenema
Vrieling Adviesgroep
23:35
23:06
36
Rik Reinders
Bergentheim
24:00
23:55
37
Joran Kroesen
Hoogeveen
24:20
23:45
38
Lourens Klok
McDonald's Hardenberg
24:28
24:23
39
Kelvin Dijk
IRun2BFit/7 Linden
24:29
24:11
40
Jan Schröer
GBS Ds. G. Doekesschool
24:43
24:40
41
Floris Bosch
De Zeven Linden
24:49
24:25
42
Senna Bosch
De Zeven Linden
24:49
24:25
43
Arthur Dreschler
GBS Ds. G. Doekesschool
24:54
24:51
44
Joshua Borneman
De Stuw
24:55
24:20
45
Brend van Weert
De Stuw
25:02
24:28
46
Germain Veurink
De Stuw
25:04
24:29
47
Bart Mulder
Hoogeveen
25:06
24:55
48
Sam Hutten
Vechtdal College H'berg
25:06
24:59
49
Jur Logtenberg
IRun2BFit/7 Linden
25:19
25:01
50
Leonardo Kock
IRun2BFit/7 Linden
25:24
25:06
51
Bas Beltman
IRun2BFit/7 Linden
25:27
25:09
52
Joey de Graaf
De Stuw
25:57
25:18
53
Roy Hulzebosch
Marienberg
25:58
25:25
54
Ruben van Dijk
CBS De Vlinder
26:00
25:40
55
Timon Joor
Vechtdal College H'berg
26:30
26:08
56
Jan Willem Grimme
Sibculo
26:30
26:09
57
Axel Haverman
IRun2BFit/7 Linden
26:43
26:26
58
Wilco Hagedoorn
McDonald's Hardenberg
26:51
26:29
59
Stefan Fokkert
Vechtdal College H'berg
27:39
26:59
60
Jari van de Berg
McDonald's Hardenberg
28:15
27:48
61
Kevin van der Meer
De Stuw
28:38
28:02
62
Jordi Bolks
De Stuw
28:56
28:22
63
Bart Plaggenmars
Vrieling Adviesgroep
29:31
28:35
64
Rick Plaggenmars
Vrieling Adviesgroep
29:34
28:37
65
Immanuel van Dijk
Hardenberg
29:41
28:57
66
Jeremy Pas
Hardenberg
30:42
29:59
67
Thijs Mulder
Slagharen
31:12
30:52
68
Raymond van Harten
Egmond aan den Hoef
31:15
30:49
69
Tom Olijve
Hardenberg
31:16
31:06
70
Rick Steenbergen
De Wijk
32:05
31:42
71
Ramon Dijkstra
Uelsen
32:28
31:41
72
Mike van der Meer
De Stuw
32:40
32:02
73
Rob Bennink
De Stuw
32:45
32:09
74
Roy van der Weide
De Stuw
33:12
32:34
75
Bart Hamberg
CBS De Akker
33:17
32:48
76
Sanne Huiberts
De Stuw
33:36
32:56
77
Jordy Bosman
IRun2BFit/7 Linden
34:40
34:19
78
Patrick van Wijngaarden
De Stuw
34:48
34:12
79
Sjoerd Kooijmans
Vrieling Adviesgroep
36:25
35:56
80
Max Nijhof
Ruurlo
37:23
36:26
81
Michael Hooper
Zwolle
37:31
37:08
82
Jeroen Ligtenberg
De Stuw
38:07
37:29
83
Dion Drost
De Stuw
38:08
37:07
84
Moertaza Farouk
De Stuw
38:12
37:10
85
Stefan Korterik
De Stuw
38:16
37:39
86
Dandy van Bruggen
De Stuw
38:56
38:17
MSEN, 5 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Erik Leusink
Budget-Bestrating/Runnersworld
15:37
15:37
2
Gert Jan Stevens
Budget-Bestrating/Runnersworld
15:51
15:50
3
Harm jan Martens
Budget-Bestrating/Runnersworld
16:19
16:19
4
Hilco Huisjes
Daarlerveen
16:36
16:36
5
Gertin Roke
ACO Van Elderen
16:51
16:50
6
Jorn Jansman
Hellendoorn
17:42
17:41
7
Martijn Kolkman
Vriezenveen
18:06
18:05
8
Mark Spang
Loopgroep de Zandstuve
18:15
18:14
9
Wim Jongsma
Hardenberg
18:52
18:51
10
Dennis Amsink
Hardenberg
19:06
19:05
11
Robert Gerritsen
Vroomshoop
19:12
19:11
12
Gerjan Welleweerd
Spurt '88
19:29
19:28
13
Michel Platjes
Westerhaar-Vriezenv Wijk
19:33
19:31
14
Jan-Bart Kip
Noordscheschut
19:48
19:46
15
Luuc Hutten
Oegstgeest
19:49
19:43
16
Henk Jan Otten
Westerhaar-Vriezenv Wijk
19:52
19:45
17
Ronald Schotman
Heino
20:27
20:24
18
Sander Kikkert
Hoogeveen
20:41
20:12
19
Joost Steen
Saxenburgh Groep/Zorgloop
20:43
20:30
20
Hans de Groot
SISU
20:46
20:40
21
Rick Timmermans
Wageningen
20:46
20:33
22
Christian Kampherbeek
Hardenberg
21:02
20:58
23
G. Boertien
Hoogeveen
21:03
20:34
24
Hendri Schutte
Dedemsvaart
21:10
20:49
25
Arnoud Bolt
Dedemsvaart
21:11
20:54
26
Christian Baarslag
Hardenberg
21:22
21:17
27
Maik van den berg
Lutten
21:24
21:18
28
Hielke Kelder
Radewijk
21:29
21:20
29
Rens Heus
Hardenberg
21:34
21:20
30
Stefan Ekkel
Gramsbergen
21:41
21:32
31
Wim Kleefman
Vilsteren
22:07
22:02
32
Oosterveen
Twenterand
22:12
22:01
33
Remon Koehorst
Saxenburgh Groep/Zorgloop
22:12
22:01
34
Henk Westdijk
Saxenburgh Groep/Zorgloop
22:27
22:23
35
Frank Dorgelo
Hardenberg
22:29
21:39
36
Willem Jan Gorissen
Dierenkliniek Vechtdal
22:43
22:34
37
Chiel van Dalen
Hardenberg
22:46
22:11
38
Geert Bremmer
Hoogeveen
22:46
22:26
39
Peter Joosten
Vrieling Adviesgroep
22:49
22:21
40
René Hultink
Hardenberg
22:49
22:47
41
Kevin de Bruijn
De Krim
22:52
22:49
42
John Poelarends
Vroomshoop
22:55
22:50
43
Remco Bos
Westerhaar-Vriezenv Wijk
22:59
22:52
44
Bastiaan Roerdink
Spurt '88
23:04
22:58
45
Martin Drenth
De Veste-Beter Wonen Vechtdal
23:05
22:28
46
Matthijs Weiden
Bergentheim
23:08
22:56
47
P.Visscher
Hoogeveen
23:09
22:40
48
Dennis Padding
De Veste-Beter Wonen Vechtdal
23:10
22:35
49
Danny Leferink op Reinink
Hengelo Ov
23:10
23:08
50
Rein van Eerde
Sint Jansklooster
23:11
22:33
51
Robert Reimert
Vriezenveen
23:15
22:54
52
Ivo Boone
Hengelo Ov
23:15
23:03
53
Jaap Oosterveen
Enter
23:21
22:58
54
Mark Hoekstra
Hardenberg
23:24
23:14
55
Edwin Hofsink
Vechtstede notarissen -1
23:24
22:48
56
Jaap Sterken
Zwolle
23:33
23:29
57
Mahammed Deman
Hardenberg
23:34
22:54
58
Sjaak Zandbergen
Vriezenveen
23:35
23:14
59
Johan Reinders
Kloosterhaar
23:37
23:33
60
Mark Eggengoor
Hardenberg
23:46
23:05
61
Erik Zagers
Hardenberg
23:51
23:50
62
Arjan Wuite
Hardenberg
23:51
23:44
63
Bart Breunesse
Saxenburgh Groep/Zorgloop
23:56
23:46
64
Erik Zwiers
Groningen
23:57
23:18
65
Sebastiaan Slot
Hardenberg
23:58
23:36
66
Martijn Kosters
De Veste-Beter Wonen Vechtdal
23:59
23:22
67
Rick Eggengoor
Hardenberg
24:00
23:19
68
Niels Schuurman
Hardenberg
24:07
23:57
69
Robbert Jongeneel
Acsense
24:09
23:33
70
Ruben Jip Mensink
Acsense
24:17
23:29
71
Niek Flim
Acsense
24:17
23:30
72
Christiaan Oenema
De Veste-Beter Wonen Vechtdal
24:18
23:42
73
Jeroen Schepers
De Veste-Beter Wonen Vechtdal
24:23
23:46
74
Frank Schippers
Westerhaar-Vriezenv Wijk
24:25
24:19
75
Julian Reinders
Ommen
24:31
24:02
76
Michel Smit
Hardenberg
24:37
24:17
77
Frans Veenstra
Hardenberg
24:37
23:52
78
Peter Fokke
Hardenberg
24:41
24:22
79
Ruben Hoogers
De Veste-Beter Wonen Vechtdal
24:42
24:05
80
Michiel Espeldoorn
Hardenberg
24:42
23:59
81
Jochem Reinders
Hardenberg
24:43
24:15
82
Henri Timmer
Amersfoort
24:45
24:19
83
Esquar Zuidema
Hardenberg
24:56
24:13
84
Tom Geertjes
Hoogenweg
25:04
24:56
85
Erik Blomsma
Saxenburgh Groep/Zorgloop
25:06
24:50
86
Rintje Hibma
Dedemsvaart
25:08
24:52
87
Hendri Godeke
Slagharen
25:15
24:53
88
Gertjan lennips
Gramsbergen
25:16
25:08
89
Lars Vandongen
Hardenberg
25:26
25:23
90
Bart Pullen
Hardenberg
25:50
25:06
91
Jafeth Klingenberg
Hardenberg
26:05
26:01
92
Rob Mulder
Ultieme Uitdaging/Spurt
26:16
26:03
93
Wilco Tensen
Ultieme Uitdaging/Spurt
26:18
26:12
94
Hans Thio
Saxenburgh Groep/Zorgloop
26:20
26:02
95
Ruben Drost
De Stuw
26:32
25:55
96
Ron Schokker
Dedemsvaart
26:34
25:46
97
Pieter Goudriaan
Vechtstede notarissen -1
26:48
26:10
98
Thomas Preusterink
Raalte
26:59
26:16
99
Nick Makkinga
Ommen
27:00
26:09
100
Gerben Dijs
Naarden
27:00
26:09
101
Mark Lenferink
Almelo
27:20
26:38
102
Andre Kerkdijk
Hardenberg
27:25
27:17
103
Frank Ligtenberg
Acsense
27:42
26:54
104
Martijn Kerkdijk
Zwolle
27:54
27:20
105
Daan Boot
Hardenberg
27:57
27:15
106
Dirk Wagenaar
Saxenburgh Groep/Zorgloop
28:06
27:28
107
Patrick Kramer
Hardenberg
28:15
27:27
108
Pim ter Veen
Acsense
28:32
27:43
109
Allan Lennips
Acsense
28:33
27:44
110
Erik Kosters
Hardenberg
28:44
28:10
111
John post
Hardenberg
28:45
28:29
112
Robert Mus
's-Hertogenbosch
28:49
28:24
113
Sander Toenhake
Acsense
29:12
28:23
114
Jermaine Lubbers
IRun2BFit/7 Linden
29:34
29:17
115
Arjan Oelen
Hardenberg
31:27
30:39
116
Tom Rolvers
Zwolle
32:17
31:25
117
Clemens Knispel
De Stuw
32:46
32:08
118
Patrick Moeken
Hardenberg
32:50
32:07
119
Eric Hofsink
Heuver
34:10
33:41
120
Roy Plaggenmarsch
Ommen
34:30
33:35
121
Richard Jurgens
Ultieme Uitdaging/Spurt
34:40
34:06
122
Patrique Janssen
Hardenberg
35:06
34:32
123
Thomas Vermeulen
Zwolle
35:30
34:52
M40, 5 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Matthias Strotmann
Herzlake
17:20
17:20
2
Gerald van der Aa
Hengelo Ov
19:02
19:01
3
Rienk van der Meulen
De Veste-Beter Wonen Vechtdal
19:25
19:17
4
Bert Luchies
Loopgroep de Zandstuve
19:31
19:28
5
René de Boer
Spurt '88
20:04
20:02
6
Klaas Arkema
Hasselt
20:08
20:03
7
Bert Manenschijn
Lemele
20:16
20:10
8
Michel Mekenkamp
Olst
20:20
20:19
9
Gert Berenst
Loopgroep de Zandstuve
20:24
20:22
10
Johan Schonewille
Hollandscheveld
20:36
20:34
11
Dick Kampjes
Hardenberg
20:37
20:35
12
EJ Eikelboom
Morrenhof Jansen
20:42
20:40
13
Robert Terlouw
Hardenberg
21:02
20:59
14
Rene Otten
Hardenberg
21:07
20:58
15
startnummer 1217
Saxenburgh Groep/Zorgloop
21:12
21:00
16
Harald Wiggers
Marathon Pim Mulier
21:27
21:24
17
Jan Willem Gakes
Vrieling Adviesgroep
21:36
21:32
18
Bertil Wessels
Westerhaar-Vriezenv Wijk
21:45
21:38
19
Bas van Brakel
Deventer
21:59
21:47
20
André Schutte
Radewijk
22:00
21:51
21
Alexander Wenker
Assen
22:10
21:12
22
Dennis Brandwacht
Ommen
22:20
22:12
23
Boudewijn Hoogland
Saxenburgh Groep/Zorgloop
22:25
22:23
24
Herald Hofsink
Gramsbergen
22:41
22:38
25
Jan Broekroelofs
Brucht
23:03
22:59
26
Richard Everhardus
Dedemsvaart
23:31
23:13
27
André Dijsselhof
Dedemsvaart
23:45
23:23
28
Rolf pullen
Bruchterveld
23:46
23:32
29
Gert-Jan Meinen
Ultieme Uitdaging/Spurt
23:59
23:56
30
Bert Post
Dedemsvaart
23:59
23:28
31
Rene Schutte
Hardenberg
23:59
23:18
32
Ronald Braakman
Coevorden
24:07
24:01
33
Hermen Dorgelo
Hardenberg '85 MC1
24:19
23:28
34
Henk Kemkes
Hardenberg
24:38
24:30
35
Ronnie Bosscher
Sibculo
24:48
24:41
36
Rene van Basten
Saxenburgh Groep/Zorgloop
24:52
24:21
37
Johan Bolks
Hardenberg
24:58
24:32
38
Gerjan de Ruiter
Gramsbergen
24:59
24:51
39
Erik Boer
Dierenkliniek Vechtdal
25:10
25:04
40
Albert Bruins
Hoogeveen
25:17
24:47
41
Eric Marissen
Coevorden
25:18
24:54
42
Gert Overweg
Hardenberg
25:24
25:21
43
Erik Rijnders
Vroomshoop
25:26
25:24
44
Jan Runhaar
Saxenburgh Groep/Zorgloop
25:30
24:47
45
Gert Baas
HAC '63
25:54
25:38
46
Hans Brus
Ommen
25:59
25:10
47
Derk Hendriks
Sibculo
26:04
25:54
48
Theo Douw
Hardenberg
26:22
26:18
49
Ronny Veneman
Bergentheim
26:37
26:28
50
H. Zagers
Morrenhof Jansen
26:42
26:24
51
Marcel Blaauwgeers
Dalen
26:43
25:57
52
Arjan Hidders
Hardenberg
26:46
25:59
53
Roelof Vrieling
Dedemsvaart
26:53
26:32
54
Jeroen Kos
Dalen
27:01
26:15
55
H. Onnink
Morrenhof Jansen
27:10
26:52
56
Wouter Wekamp
Vroomshoop
27:37
27:07
57
Herman Fokkert
Hardenberg
27:39
26:59
58
Frank Lauwers
Oldenzaal
27:40
27:32
59
Roy Creutzburg
Hardenberg
27:47
27:19
60
Gerard de Haan
Best. dienst Ommen-H'berg
29:05
28:34
61
Sjonny Cremer
Coevorden
29:09
28:43
62
Richard Vinke
Lelystad
29:10
28:48
63
Derk Lotterman
Bruchterveld
29:27
29:07
64
Klaas Peter van Houten
Heemserveen
29:33
28:47
65
Harjan van Duren
De Veste-Beter Wonen Vechtdal
30:11
29:27
66
Paul Nij Bijvank
Hardenberg
30:17
29:38
67
Patrick Bekel
Dalen
30:36
29:51
68
Ronald Bos
Vriezenveen
30:50
30:04
69
André van der Schuur
Gramsbergen
31:39
30:55
70
Ruud Blankenburgh
Saxenburgh Groep/Zorgloop
33:08
32:50
71
G.J. Hamberg
Gramsbergen
33:17
32:47
72
Gert Jan Haarman
Heuver
34:10
33:42
73
Edwin Oosterhof
IRun2BFit/7 Linden
34:45
34:22
74
Edwin Ekkelenkamp
Gramsbergen
34:59
34:19
M50, 5 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Koen Martens
Nijmegen
17:58
17:57
2
Gerrit Voortman
Coevorden
18:21
18:21
3
Jaap Stijlaart
Woudenberg
18:43
18:42
4
Henry Pappot
Dedemsvaart
19:04
19:03
5
René van Weezep
Nijverdal
19:15
19:14
6
Rob Hendrikse
Assen
20:06
20:04
7
Hans Zandbergen
Hoogeveen
20:45
20:42
8
Henk Kruidhof
Rouveen
20:50
20:45
9
Geert Kruimink
Coevorden
21:21
21:16
10
Teun Biglaar
Westerhaar-Vriezenv Wijk
21:39
21:35
11
Antoon Huisintveld
Sibculo
22:08
22:01
12
Bert Wijnhoven
Haselunne
22:13
22:06
13
Aaldert Zomer
Nijverdal
22:23
22:21
14
Johan Makkinga
Ommen
22:37
22:32
15
Henk Akkerman
Staphorst
22:50
22:44
16
Laurens Dam
Ultieme Uitdaging/Spurt
22:52
22:46
17
Gert Kerkdijk
Lutten
23:49
23:41
18
Ben Schrijver
ACO Van Elderen
24:41
24:38
19
Arno Jans
Dalen
24:45
24:25
20
Bert Maat
Bergentheim
24:50
24:47
21
Seine van den Berg
Lutten
25:20
25:13
22
Hilko Jonkman
Elim
25:28
25:11
23
J.P. van Leur
Dedemsvaart
25:44
25:28
24
Jan Huls
Bergentheim
25:52
25:50
25
Willem Snieder
IRun2BFit/7 Linden
26:10
25:54
26
Berend Wegman
Zuidwolde Dr
26:13
25:26
27
Lambert Zandman
Hardenberg
26:20
26:14
28
Paul Habets
Saxenburgh Groep/Zorgloop
26:21
26:17
29
Wim Biemans
Ultieme Uitdaging/Spurt
26:40
26:30
30
Germ Immink
Saxenburgh Groep/Zorgloop
26:52
26:48
31
John Bekhuis
Saxenburgh Groep/Zorgloop
27:13
27:02
32
Harm Diek
Dedemsvaart
27:41
26:56
33
Gerrit Schuitema
Emmen
27:42
27:19
34
Jako Kwant
Dedemsvaart
27:45
26:57
35
Fernando Leusmann
Emmen
27:52
27:12
36
Jan ten Brinke
Hardenberg
27:54
26:51
37
Van Dalfsen
Hardenberg
28:27
28:04
38
Harry zuidema
Hardenberg
28:29
28:21
39
Rudolf Hidding
Dalen
28:30
28:05
40
Herman Meijer
Ultieme Uitdaging/Spurt
28:32
28:20
41
Hans Slot
Ultieme Uitdaging/Spurt
28:37
28:07
42
Gerrit Jan Vrieling
Vrieling Adviesgroep
28:41
28:35
43
Henri Janssen
Saxenburgh Groep/Zorgloop
29:08
29:03
44
Roel Muis
Bruchterveld
29:37
29:01
45
Luuk Kremer
Hardenberg
29:40
28:47
46
Frans Heerink
Saxenburgh Groep/Zorgloop
30:10
30:03
47
Albert Meulenkamp
Hardenberg
30:14
29:37
48
Jan Fennema
De Veste-Beter Wonen Vechtdal
30:15
29:31
49
Jurgen Wöhler
Saxenburgh Groep/Zorgloop
30:21
30:02
50
Johan de Jong
Ultieme Uitdaging/Spurt
30:36
30:25
51
Nico Lautenbach
Saxenburgh Groep/Zorgloop
30:36
29:50
52
Jan Godeke
Gramsbergen
30:44
29:49
53
Jan Koop
Hardenberg
31:26
30:49
54
Harold Kollen
Dierenkliniek Vechtdal
31:26
31:20
55
Henk Nijland
Bruchterveld
31:36
31:14
56
Herman Krops
Saxenburgh Groep/Zorgloop
31:48
31:16
57
Eric van den Berg
Saxenburgh Groep/Zorgloop
32:02
31:57
58
Henk Hagen
Spurt '88
32:02
31:17
59
Nico Wassens
Dedemsvaart
32:21
31:28
60
Ab Koetsier
Holten
32:50
32:34
61
Gert Lennips
Saxenburgh Groep/Zorgloop
33:25
33:15
62
Hans Klein Koerkamp
Ultieme Uitdaging/Spurt
33:34
33:00
63
Willy Laarman
De Stuw
33:39
33:00
64
Lucas Ekkel
Hardenberg
33:44
33:10
65
Gerrit Plaggenmarsch
Ommen
34:49
33:53
66
Ron de Jager
Best. dienst Ommen-H'berg
36:52
35:57
VNEO, 5 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Alicen Chepleting
Iten
17:54
17:53
2
Lisanne Wiggers
Hengelo Ov
19:47
19:46
3
Celina Kocks
Ringe
19:56
19:56
4
Joëlle vd Veen
Vechtdal College D'vaart
22:59
22:42
5
Emma Westenberg
IRun2BFit/7 Linden
23:16
23:14
6
Kristel Schumacher
Dedemsvaart
23:54
23:50
7
Norwien Bruinsma
Nijverdal
24:29
24:27
8
Robin Imre Wellen
IRun2BFit/7 Linden
24:36
24:35
9
Marleen van der Weide
Gramsbergen
24:44
24:42
10
Yvet Hooiveld
Dierenkliniek Vechtdal
25:08
24:59
11
Marlijn Muis
Greijdanus College
25:12
24:48
12
Lola Mestebeld
Hardenberg
25:20
24:53
13
Jeanine Wolters
Den Ham Ov
25:51
25:26
14
Jose Fledderus
De Krim
26:04
25:40
15
Lotte Breukelman
Hoogenweg
26:05
25:47
16
Serina Elody Boiten
Emmen
26:10
26:05
17
Linda Hidding
De Nieuwe Veste
26:16
25:51
18
Isabel de Wit
Groningen
26:16
26:12
19
Laura post
GBS Ds. G. Doekesschool
26:22
26:12
20
Mirte Marleen Wegman
Zuidwolde Dr
26:53
26:05
21
Kirsten Gosse
Vechtdal College H'berg
26:56
26:42
22
Herlinde Roke
Deventer
26:58
26:51
23
Iris Pappot
Vrieling Adviesgroep
27:01
26:55
24
Loes Mulder
Hardenberg
27:22
27:05
25
Julia Kollen
Dierenkliniek Vechtdal
27:26
27:17
26
Kaylee de Haard
Hardenberg '85 MC1
27:50
27:02
27
Lotte Borst
Hardenberg '85 MC1
27:52
27:04
28
Romey Berends
De Stuw
28:16
27:52
29
Chantal Ekkel
Hardenberg
28:19
27:46
30
Naomi
Dedemsvaart
28:20
27:57
31
Lianne Huygen
Gramsbergen
28:23
27:59
32
Liset Espeldoorn
Hardenberg
28:26
28:01
33
Sonja Muskee
Ommen
28:28
28:20
34
Vera Bennink
Dedemsvaart
28:28
28:20
35
Lisa Korenromp
Alfa College
28:30
28:05
36
Nathalie bouwhuis
Hardenberg
28:31
28:05
37
Laura Ekkel
Groningen
28:32
27:59
38
Liset Kikkert
Kloosterhaar
28:56
28:52
39
Noa Warrink
Vechtdal College H'berg
29:08
28:50
40
Esmee van der Kemp
Slagharen
29:23
29:02
41
Laura van Hell
IRun2BFit/7 Linden
29:32
29:16
42
Lysanne Welbroek
IRun2BFit/7 Linden
29:32
29:16
43
Lisa Runherd
Saxenburgh Groep/Zorgloop
29:40
29:04
44
Anne-Sophie Kat
Stegeren
30:11
30:03
45
Simone Moes
Stuifzand
30:18
29:35
46
Anne Boom
Vechtdal College H'berg
30:23
30:04
47
Renske Mulder
IRun2BFit/7 Linden
30:45
30:29
48
Fleur Bos
Vriezenveen
30:49
30:03
49
Geralien Olthof
Saxenburgh Groep/Zorgloop
31:12
31:00
50
Laurette Prins
Ommen
31:42
30:52
51
Enya Dorgelo
Hardenberg '85 MC1
31:56
31:05
52
Daniek de Ruiter
Alfa College
31:57
31:48
53
Sanne de Ruiter
Hardenberg
31:57
31:49
54
Femke Berg
IRun2BFit/7 Linden
32:00
31:41
55
Iris Steen
IRun2BFit/7 Linden
32:01
31:42
56
Chantal van Wijngaarden
De Stuw
32:09
32:00
57
Dian Ester
Gramsbergen
32:28
32:02
58
Ellen Nijhuis
Gramsbergen
32:33
32:06
59
Annemiek Blaak
Hardenberg '85 MC1
32:35
31:44
60
Daniek Herbers
Hardenberg '85 MC1
32:35
31:45
61
Kim Dijk
Hardenberg '85 MC1
32:35
31:45
62
Manon de Boer
Hardenberg '85 MC1
32:36
31:46
63
Manon van der Kemp
Slagharen
32:40
32:20
64
Kim Schwieters
Lutten
32:41
32:21
65
Jeanet Koekkoek
Slagharen
32:46
31:51
66
Corine Grootens
Ultieme Uitdaging/Spurt
32:50
32:28
67
Evelien Dijk
Hardenberg
32:51
32:29
68
Tessa Kottier
Den Ham Ov
32:52
32:08
69
Lotte Winters
Ommen
33:02
32:12
70
Iris Gakes
Vrieling Adviesgroep
33:06
32:35
71
Sanne van de Berg
Hardenberg '85 MC1
33:26
32:34
72
Paula Mulder
Hardenberg
33:27
32:56
73
Tamira Van de Berg
Hardenberg '85 MC1
33:34
32:43
74
Eliza Bolks
De Stuw
34:03
33:55
75
Naomi Nijboer
IRun2BFit/7 Linden
34:44
34:27
76
Michelle Oranje
IRun2BFit/7 Linden
35:43
35:27
77
Evie Bosch
IRun2BFit/7 Linden
36:12
35:56
78
Rachel Kerkdijk
IRun2BFit/7 Linden
36:13
35:52
79
Jantina Welleweerd
McDonald's Hardenberg
36:26
35:33
80
Marielle Luiken
McDonald's Hardenberg
36:27
35:34
81
Lisanne Hugen
Erica
36:47
36:28
82
Manon Stappenbelt
Saxenburgh Groep/Zorgloop
36:49
36:33
83
Iris Vinke
Lelystad
37:30
37:07
84
Marielle Zuidema
De Stuw
38:09
37:08
85
Nikki Pluim
IRun2BFit/7 Linden
38:17
37:56
86
Kirsten Eesinge
IRun2BFit/7 Linden
38:17
37:57
87
Michèlle Mendel
IRun2BFit/7 Linden
38:18
37:58
88
Délana Dekker
IRun2BFit/7 Linden
38:27
38:08
89
Hanneke van Eijk
IRun2BFit/7 Linden
38:58
38:40
90
Kim Jonkman
IRun2BFit/7 Linden
38:58
38:39
VSEN, 5 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Jacelyn Gruppen
Budget-Bestrating/Runnersworld
17:38
17:38
2
Ilse Pullen
ACO Van Elderen
17:50
17:49
3
Anouk lindenholz
Hoogeveen
18:38
18:37
4
Gerja Zielman
Heino
20:11
20:09
5
Wilmke Boersma
BB lopers
20:13
20:12
6
Rachel Rozenkamp
Rijssen
20:23
20:22
7
Ilona Stille
Dedemsvaart
21:08
21:06
8
Linda Eektimmerman
Zwolle
21:10
21:08
9
Marijke Vreugdenhil
Lutten
21:48
21:45
10
Charon Koers
Dedemsvaart
22:10
22:05
11
Ilona Bolks
Sibculo
22:25
22:21
12
Marleen Zandbergen
Hoogeveen
22:34
22:31
13
Margreet Nijboer
Westerhaar-Vriezenv Wijk
23:11
23:02
14
Nardie Mulder
Zwolle
23:18
23:15
15
Linda Pielman
Dedemsvaart
23:36
23:19
16
Esther Gruppen
Hollandscheveld
23:37
23:24
17
Alissa Fennema
Hardenberg
23:43
23:39
18
Sharon Feddema
Slagharen
24:21
24:05
19
Laura van den Heuvel
Heuver
24:22
23:57
20
Miriam Klunder
Dedemsvaart
25:13
25:07
21
Sanne Schaap
Ultieme Uitdaging/Spurt
25:13
25:02
22
Marloes Ballast
Dedemsvaart
25:14
24:44
23
Chantal de Groot
Saxenburgh Groep/Zorgloop
25:29
25:19
24
Daniëlle Tanke
Dierenkliniek Vechtdal
25:30
25:22
25
Liesbeth Hoekman
Hilversum
25:39
25:02
26
Josien Drenten
Acsense
25:53
25:18
27
Jeannet Hakkers
Saxenburgh Groep/Zorgloop
26:25
26:06
28
Carmen Salomons
Bergentheim
26:28
25:48
29
Rinette Kelder
Hardenberg
26:35
26:28
30
Simone Buitenhuis
Vrieling Adviesgroep
26:35
26:05
31
Ingrid Koster
Hollandscheveld
26:48
26:34
32
Danielle van der Veen
Saxenburgh Groep/Zorgloop
26:53
26:50
33
Karin Prins
Hardenberg
26:58
26:51
34
Annika van de Belt
Hardenberg
27:02
26:13
35
Kristyna Lexova
Hardenberg
27:02
26:13
36
Nienke Nijland
Bergentheim
27:10
26:56
37
Carlijn Zuidema-Bakker
Ultieme Uitdaging/Spurt
27:18
27:08
38
Marjon Veldsink
Vrieling Adviesgroep
27:24
26:50
39
Jacintha Burghard
Dierenkliniek Vechtdal
27:25
27:16
40
Carolijn Kat
Stegeren
27:29
27:22
41
Marjon ten Berge
Nijverdal
27:30
26:52
42
Marjolijn Hofsink
Hardenberg
27:42
26:54
43
Miranda van den Berg
Slagharen
27:55
27:47
44
Nanda de Vries
Nieuwleusen
27:56
27:23
45
Marlon Praas
Dedemsvaart
27:57
27:10
46
Dianne Jansen
Hardenberg
27:58
27:43
47
Annet Horstra
Bergentheim
28:01
27:18
48
Marloes herrijgers
Hardenberg
28:05
27:30
49
Danila Battjes
Hardenberg
28:07
27:15
50
Liset Hutten
Spurt '88
28:20
28:06
51
Everlien Timmer
Rotterdam
28:24
27:24
52
Maaike Wegkamp
Saxenburgh Groep/Zorgloop
28:32
28:14
53
Marleen Visser
Ommen
28:39
27:58
54
Evelien Boerrigter
Saxenburgh Groep/Zorgloop
28:45
28:32
55
Marith Vonder
Saxenburgh Groep/Zorgloop
28:54
28:18
56
Anneke ter Wijlen
Hardenberg
28:58
28:46
57
Bergit Reins
Saxenburgh Groep/Zorgloop
29:00
28:20
58
Yvonne Berg
Lutten
29:01
28:45
59
Linda Arling
Hollandscheveld
29:05
28:50
60
Josee Poth
Hardenberg
29:07
28:26
61
Marieke Kelder
Gramsbergen
29:17
28:39
62
Kyra Bosscher
Groningen
29:18
28:45
63
Yvonne Shoemaker
Hardenberg
29:20
28:39
64
Lindy Timmermans
Ane
29:27
28:48
65
Els van der Vegt-Veerman
Saxenburgh Groep/Zorgloop
29:30
29:19
66
Ingrid Hakkers
Gramsbergen
29:32
29:07
67
Linda Prins
Saxenburgh Groep/Zorgloop
29:32
29:00
68
Janneke Hein
Saxenburgh Groep/Zorgloop
29:39
29:18
69
Loes de Vent
Utrecht
29:40
28:58
70
Ellen de Vent
Slagharen
29:41
28:58
71
Sabine Hagen
Fluitenberg
29:43
28:58
72
Fransien van Tellingen
Hoogeveen
29:45
28:55
73
Henriette van der Vegt
Ultieme Uitdaging/Spurt
29:54
29:25
74
Lisette Kamman
Hoogeveen
29:57
29:37
75
Erna Middag
Ultieme Uitdaging/Spurt
29:57
29:28
76
Katinka Kelder
Saxenburgh Groep/Zorgloop
30:09
29:24
77
Annelien Tromp
Spurt '88
30:13
29:37
78
Lisanne Platjes
Westerhaar-Vriezenv Wijk
30:16
30:09
79
Carlijn Zandman
Ultieme Uitdaging/Spurt
30:16
30:01
80
Debora Oostenbrink
Ultieme Uitdaging/Spurt
30:20
29:56
81
Esther Pullen
Bergentheim
30:37
30:11
82
Yvonne Kuiper
Beerzerveld
30:42
29:59
83
Christel Niks
Saxenburgh Groep/Zorgloop
30:45
30:28
84
Carla Eikelboom
Saxenburgh Groep/Zorgloop
30:46
30:29
85
Kim Jansen
Saxenburgh Groep/Zorgloop
30:55
30:40
86
Henriët Herbert
Saxenburgh Groep/Zorgloop
30:56
30:41
87
Elise Monshouwer
Ultieme Uitdaging/Spurt
31:00
30:33
88
Renate Haandrikman
Spurt '88
31:04
30:28
89
Melissa Schuurman
Saxenburgh Groep/Zorgloop
31:05
30:47
90
Elsemiek Godeke
Groningen
31:13
30:16
91
Wilma van Winkoop
Saxenburgh Groep/Zorgloop
31:18
30:33
92
Marjet Battjes
Hardenberg
31:24
30:33
93
Jolanda Reijnders
Hardenberg
31:31
30:42
94
Jenine Luisman
Hardenberg
31:31
30:42
95
Geralda Schonewille
Hardenberg
31:31
31:29
96
Rianne Olsman
Hardenberg
31:32
30:56
97
Melanie Huisjes-Kleine
Saxenburgh Groep/Zorgloop
31:56
31:26
98
Diana Martena
Saxenburgh Groep/Zorgloop
32:03
31:58
99
Grietje Ekkelenkamp
Gramsbergen
32:11
31:31
100
Nienke Kamps
Saxenburgh Groep/Zorgloop
32:12
31:39
101
Brenda Stoeten
Bergentheim
32:12
31:47
102
Lidian Neurink
Saxenburgh Groep/Zorgloop
32:16
31:59
103
Mireille Jong-Korblet
Ultieme Uitdaging/Spurt
32:16
32:02
104
Ingrid Niks
Dedemsvaart
32:21
31:34
105
Marjanne Kiers
Hardenberg
32:28
31:52
106
Danieke seinen
Alfa College
32:33
32:08
107
Aletta Kuiper
Hardenberg
32:33
31:52
108
Moniek Leffers
Zwolle
32:33
31:41
109
Dianne Otter
Bergentheim
32:36
32:10
110
Rixt Brouwer
Saxenburgh Groep/Zorgloop
32:41
32:35
111
Andrea Oldewening
Saxenburgh Groep/Zorgloop
32:43
32:23
112
Brendy Arkes
Slagharen
32:47
31:52
113
Aliette Woertink
Marienberg
33:06
32:22
114
Jorinde Brink
Ultieme Uitdaging/Spurt
33:09
32:41
115
Denise Stoevelaar
Hardenberg
33:11
33:02
116
Josette den Boef
Ultieme Uitdaging/Spurt
33:25
32:54
117
Anne-Will Veneman
Ultieme Uitdaging/Spurt
33:29
32:58
118
Chantal Zwiers
Hardenberg
33:29
32:44
119
Sanne Schnoing
Nieuw-Schoonebeek
33:29
32:44
120
Marjolein Dangremond
Heuver
33:33
33:06
121
Wendy Schoemaker
Ultieme Uitdaging/Spurt
33:34
33:07
122
Emma Landhuis
Hardenberg
33:57
33:14
123
Karin Sewuster
Saxenburgh Groep/Zorgloop
34:17
33:44
124
Josien Adams
Hardenberg
34:23
33:34
125
Cindy Verveer
Saxenburgh Groep/Zorgloop
34:26
34:11
126
Marloes Ringelink
Wierden
34:27
33:50
127
Henrike Wessels
Wierden
34:28
33:50
128
Mirna Dijkstra
Oosterhesselen
34:30
33:40
129
Lianne Timmermans
Wageningen
34:33
33:41
130
Kelly van Ginkel
De Stuw
34:48
33:47
131
Marloes Mazee
Schoonebeek
34:58
34:16
132
Annelies Jager
Saxenburgh Groep/Zorgloop
35:14
34:31
133
Nathalie Welink
Zwolle
35:30
34:52
134
Brenda Boessenkool
Dedemsvaart
35:49
35:15
135
Rilana Prenger
Enschede
36:32
35:46
136
Shanti Brand
Hardenberg
36:32
35:46
137
Lisa Streur
Emmen
36:47
36:28
138
Linda Hulter
Saxenburgh Groep/Zorgloop
37:11
36:58
139
Renate Bouwhuis
Saxenburgh Groep/Zorgloop
38:34
38:23
V35, 5 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Saskia Schutte
Veessen
19:49
19:48
2
Mieke Meilink
Venebrugge
24:13
23:39
3
Janneke van der Kooij
Haselunne
24:26
24:03
4
Monique Vrielink-Arkes
Saxenburgh Groep/Zorgloop
24:48
24:38
5
Rebecca Karperien
Ultieme Uitdaging/Spurt
24:53
24:42
6
Susanne Mekenkamp
Olst
25:14
25:09
7
Suzanne de Jeu
Ultieme Uitdaging/Spurt
25:42
25:29
8
Agnes Pots
Rheeze
26:02
25:35
9
Sonja Brüna
Nordhorn
26:19
26:10
10
Yvonne Tromp
Saxenburgh Groep/Zorgloop
26:20
26:06
11
Tanja Duursma
Saxenburgh Groep/Zorgloop
26:43
26:27
12
Rianne de Jong
Carinova
26:49
26:17
13
Tineke Schutte
Ommen
26:51
26:35
14
Janine Schraa
Vrieling Adviesgroep
27:08
26:44
15
Aimée Roumans
Hoogeveen
27:34
27:24
16
Mariska Hamberg
Saxenburgh Groep/Zorgloop
27:41
27:28
17
Helga Winkel
CBS De Marsweijde
27:48
27:35
18
Sigrid Redder
Dedemsvaart
27:50
27:17
19
Marjolein Elsman
Saxenburgh Groep/Zorgloop
28:04
27:54
20
Leonie Meindertsma
Saxenburgh Groep/Zorgloop
28:13
28:00
21
Gré Welleweerd
Hardenberg
28:16
27:59
22
Marjo Marissen
Ultieme Uitdaging/Spurt
28:24
28:12
23
Renate Klinkien
Kloosterhaar
28:53
28:49
24
Marloes Polderman
Saxenburgh Groep/Zorgloop
28:55
28:37
25
Andrea van 't Holt
Ultieme Uitdaging/Spurt
28:57
28:45
26
Rineke van Doorn
Vechtstede notarissen -2
28:59
28:22
27
Inge Horstra
Hardenberg
29:04
28:25
28
Leonie Cremer
Coevorden
29:08
28:42
29
Herma Mulder
Vrieling Adviesgroep
29:17
28:50
30
Martine Engbers
Vriezenveen
29:17
28:55
31
Irma Veneman
Marienberg
29:17
28:42
32
Karin Hartman
Hardenberg
29:17
28:59
33
Karin Reimert
Vriezenveen
29:18
28:56
34
Angela Mijnheer
Dedemsvaart
29:22
29:04
35
Karin Scholten
Saxenburgh Groep/Zorgloop
29:32
29:13
36
Angelique Luteijn
Zuidwolde
29:36
29:30
37
Hilde Meijerink
Vechtstede notarissen -2
29:55
29:18
38
Esmiralda Meeusen
OBS De Regenboog
29:57
29:37
39
Cindy Bouwhuis
Ultieme Uitdaging/Spurt
29:59
29:30
40
Petra ten Brinke
Lutten
29:59
29:20
41
Helga Meulenkamp
Bruchterveld
30:03
29:36
42
Petra Desschler
Ultieme Uitdaging/Spurt
30:03
29:54
43
Ellen Heuver
Ultieme Uitdaging/Spurt
30:06
29:37
44
Jeanette Koelman
Saxenburgh Groep/Zorgloop
30:10
29:40
45
Sandra Berenst
Loopgroep de Zandstuve
30:10
29:41
46
Erica Meier
Ultieme Uitdaging/Spurt
30:17
30:03
47
Jessica Simons
Vrieling Adviesgroep
30:17
29:54
48
Titia Sterenberg
Saxenburgh Groep/Zorgloop
30:41
30:09
49
Wilma Vedder
Radewijk
30:53
29:59
50
Sandra Polhaar
Vrieling Adviesgroep
31:03
30:22
51
Dinette Vredeveld
Vrieling Adviesgroep
31:04
30:37
52
Sandra Kleine
Stegeren
31:07
30:07
53
Yvonne Mulder
Slagharen
31:13
30:53
54
Lammieke Snippe
Saxenburgh Groep/Zorgloop
31:22
30:37
55
Sietske Mulder
Saxenburgh Groep/Zorgloop
31:25
31:04
56
Jacqueline Hofsink
Saxenburgh Groep/Zorgloop
32:04
31:19
57
Carla Marsman
Vrieling Adviesgroep
32:04
31:21
58
Rianne Weghorst
Halle
32:27
31:41
59
Joke Breukelman
Hardenberg
32:28
32:04
60
Ellen Bril-Nijboer
Saxenburgh Groep/Zorgloop
32:28
32:12
61
Martina Nurnberg
Lage
32:29
31:42
62
Yvette Pouw
Dedemsvaart
32:34
32:11
63
Ingrid Okken
Hoogeveen
32:35
31:55
64
Paulien Rolleman
Zwolle
32:42
32:08
65
Mascha Dorman
Hardenberg
32:43
31:57
66
Marit Altena
Ultieme Uitdaging/Spurt
33:25
32:57
67
Dorien Luchies
Loopgroep de Zandstuve
33:28
32:40
68
Roelanda Vogelzang
Carinova
33:29
32:56
69
Antonique Klaassen
Saxenburgh Groep/Zorgloop
33:38
33:38
70
Dianne Bosscher
Ultieme Uitdaging/Spurt
34:02
33:30
71
Marina Eggengoor
Ultieme Uitdaging/Spurt
34:02
33:29
72
Esther Kleine
Saxenburgh Groep/Zorgloop
34:03
33:52
73
Monique de Jager
Ultieme Uitdaging/Spurt
34:08
33:35
74
Aigul Oekeneva
Saxenburgh Groep/Zorgloop
34:14
33:55
75
Sandra Minke
Ultieme Uitdaging/Spurt
34:19
33:52
76
Mike Oude Luttikhuis
Saxenburgh Groep/Zorgloop
34:20
33:28
77
Judith Ellen
Saxenburgh Groep/Zorgloop
34:21
33:29
78
Marjon Pierik
Ommen
34:23
33:32
79
Mirella Tuin
Ultieme Uitdaging/Spurt
34:36
34:03
80
Marian Knol-Spalink
Beerzerveld
34:57
34:34
81
Emie Kamerling
Leiderdorp
35:05
34:32
82
Mariska Schoot Uiterkamp
Dedemsvaart
35:22
34:24
83
Esther Bokxem
Bergentheim
35:58
35:04
84
Ursula Goldsworthy
Lage
35:58
35:12
85
Idah Kleen Scholten
Ommen
37:01
36:10
86
Truus Meinen
Ultieme Uitdaging/Spurt
37:03
36:35
87
Kristel Dijkstra
Uelsen
37:04
36:17
88
Paula Wiet
Saxenburgh Groep/Zorgloop
37:32
37:20
89
Michelle Wassing
Hardenberg
37:58
37:36
90
Lotte Reinders
De Krim
38:36
37:56
V45, 5 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Astrid van Velden
Hardenberg
19:30
19:30
2
Cathy van Es-Bode
Hoogeveen
20:49
20:45
3
Ineke Nawijn
Hardenberg
23:07
23:05
4
Jeannet Roos
HAC '63
23:10
23:08
5
Janny Veldsink
Vrieling Adviesgroep
24:02
23:29
6
Judith Baas
HAC '63
25:16
24:59
7
Rona Meijer
Lutten
25:17
25:12
8
Ceciel Huuskes
Saxenburgh Groep/Zorgloop
25:41
25:37
9
Astrid Jansen Holleboom
Saxenburgh Groep/Zorgloop
25:41
25:37
10
Gea Brink
Staphorst
25:46
25:39
11
Brigitte Martens
Nijmegen Atletiek
25:48
25:41
12
Jacqueline Ruizenaar
Best. dienst Ommen-H'berg
25:51
25:46
13
Petra Dol
Vechtstede notarissen -2
25:53
25:16
14
Ina Koops
Elim
25:56
25:40
15
Ellen Hoogland
Spurt '88
26:34
26:20
16
Claudia Bruijs
Saxenburgh Groep/Zorgloop
27:10
26:55
17
Elly Nannen-Klunder
Saxenburgh Groep/Zorgloop
27:17
27:05
18
Huibertien Oosterlee
Saxenburgh Groep/Zorgloop
27:31
27:20
19
Mieke Sellis
Staphorst
27:42
27:35
20
Hilda Sobel
Hardenberg
27:52
27:13
21
Jacqueline van de water
Hardenberg
28:00
27:57
22
Hennie Aalpol
Carinova
28:10
27:38
23
Aly van Eeken
Saxenburgh Groep/Zorgloop
28:20
28:07
24
Greta Espeldoorn
Hardenberg
28:26
28:02
25
Marian Boeve-van Zandwijk
Saxenburgh Groep/Zorgloop
29:11
28:19
26
Gerrie Meilink
Anerveen
29:15
28:51
27
Thea Hendrikse
Assen
29:29
29:24
28
Jenneke Meier
Saxenburgh Groep/Zorgloop
29:30
29:18
29
Jolanda Telman
Hardenberg
29:34
29:30
30
Geja Schottert
Saxenburgh Groep/Zorgloop
29:44
29:23
31
Janneke van Dijk
Vrieling Adviesgroep
29:49
29:08
32
Annette van Weert
Saxenburgh Groep/Zorgloop
29:51
29:47
33
Gretha Berenst-Bijker
Saxenburgh Groep/Zorgloop
30:02
29:50
34
Anita van Baardwijk
Saxenburgh Groep/Zorgloop
30:08
29:55
35
Corinne Lebrun
Saxenburgh Groep/Zorgloop
30:11
30:00
36
Wilma Laarman
Saxenburgh Groep/Zorgloop
30:11
29:58
37
Greetje Leuninge
Saxenburgh Groep/Zorgloop
30:16
30:02
38
Inge Reinders
Hardenberg
30:36
30:05
39
Dineke Eggengoor
Hardenberg
30:43
30:02
40
Wendy ten Brinke-van Gale
Ultieme Uitdaging/Spurt
30:50
30:22
41
Anita WIersema-Looijer
Hardenberg
30:54
30:23
42
Willy Bril
Bergentheim
30:57
30:29
43
Heidi Stappenbelt
Saxenburgh Groep/Zorgloop
31:02
30:47
44
Anneke Kollen
Dierenkliniek Vechtdal
31:10
31:02
45
Gera Kamphuis
Saxenburgh Groep/Zorgloop
31:10
30:56
46
Karen Nijhuis
Gramsbergen
31:39
31:13
47
Ciska Jansen
Saxenburgh Groep/Zorgloop
31:39
30:56
48
Gretha Bakker
Ultieme Uitdaging/Spurt
31:39
31:08
49
Trijntje Altena
Oud Ootmarsum
31:54
31:39
50
Birgit Rusken
Saxenburgh Groep/Zorgloop
32:02
31:49
51
Jose Geesink
Heemserveen
32:16
32:05
52
Dianne Huisman
Saxenburgh Groep/Zorgloop
32:31
32:03
53
Gerda Kottier
Den Ham Ov
32:52
32:07
54
Tiny Veerman
Zuidwolde Dr
33:09
32:27
55
Hester Dekker
Zuidwolde Dr
33:09
32:27
56
Mattanja Gakes
Vrieling Adviesgroep
33:12
32:41
57
Afra Verweg
Slagharen
33:15
33:11
58
Simone Smit
Kampen
33:30
32:52
59
Anneke Boer-Slomp
Saxenburgh Groep/Zorgloop
33:51
33:39
60
Jo Peters
Saxenburgh Groep/Zorgloop
33:59
33:45
61
Herma Meppelink-Pastoor
Saxenburgh Groep/Zorgloop
34:17
33:46
62
Ineke de Ruiter
Gramsbergen
34:25
33:54
63
Inge Oosterhoff
Hardenberg
34:41
34:04
64
Hilda Bakker
Saxenburgh Groep/Zorgloop
34:50
34:19
65
Marry van der Vegt
Beerzerveld
34:56
34:34
66
Karin van Basten
Saxenburgh Groep/Zorgloop
35:00
34:24
67
Iris Leufgen
De Stuw
35:00
33:59
68
Marianne Timmerman
Brucht
35:13
34:49
69
Jeannette Prinsen
Dedemsvaart
35:22
34:24
70
Ria Timmerman
Hardenberg
36:04
35:32
71
Klara van de Belt
Saxenburgh Groep/Zorgloop
36:33
36:01
72
Marian de Bruijn
Lutten
36:53
36:14
73
Ria Olthof-Matel
Saxenburgh Groep/Zorgloop
37:21
37:08
74
Brenda Magrië
Ultieme Uitdaging/Spurt
37:28
37:00
75
Jose Wagtendonk
Saxenburgh Groep/Zorgloop
37:42
37:15
76
Eja Kant-vd Hoek
Saxenburgh Groep/Zorgloop
37:42
37:15
77
Franca ten Brinke
Hardenberg
37:58
37:37
78
Mannetta Batterink
Hardenberg
37:58
37:37
79
Anita Nijhof
Ruurlo
38:18
37:21
MSEN, 10 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Olfert Molenhuis
Groningen Atletiek
31:21
31:21
2
Erik Driesen
Vollenhove
31:45
31:45
3
Henry Rutgers
Budget-Bestrating/Runnersworld
33:30
33:30
4
Erik Lindenholz
Budget-Bestrating/Runnersworld
33:49
33:49
5
Werner Wessels
Markelo
33:58
33:58
6
Erwin Akkerman
Budget-Bestrating/Runnersworld
34:19
34:18
7
Bieuwe Roelofs
Enter
35:47
35:46
8
Tjip Baas
Emmer-Compascuum
36:11
36:09
9
Ralf Ringenaldus
Assen
36:15
36:15
10
Stefan Vogelzang
Ommen
37:25
37:24
11
Jan Schra
IJsselmuiden
37:31
37:29
12
Jeroen Broekhoff
Emmen
38:24
38:23
13
Niek Dam
Lutten
38:58
38:50
14
SportvoedingWebshop .com
Geesteren Ov
39:09
39:08
15
Herbert Wijnberg
Oldenzaal
39:53
39:51
16
Karlo Hoeve
Staphorst
40:12
40:10
17
Danny Giethoorn
Hoogeveen
40:20
40:18
18
Dennis van den Belt
Dronten
41:00
40:56
19
Maurits Korterink
Zwolle
41:08
41:06
20
Maarten Zomer
Vriezenveen
41:50
41:47
21
Jorn Kooijmans
Vrieling Adviesgroep
41:50
41:46
22
Aimane Benchellal
Gouda
42:17
42:15
23
Harold van Goor
Vroomshoop
42:31
42:29
24
Johan Dekker
Vriezenveen
42:42
42:41
25
Mark Martin
Ommen
43:09
42:57
26
Rene van der Beek
Hardenberg
44:12
44:10
27
Edwin Gerrits
Vroomshoop
44:16
44:09
28
Gerard Meijerink
Vroomshoop
44:17
44:10
29
Onno ansems de Vries
Hardenberg
44:24
44:14
30
Henk Hokse
Staphorst
44:40
44:35
31
Wouter Huisjes
Hardenberg
44:51
44:43
32
André de Jong
Vrieling Adviesgroep
44:53
44:50
33
Rogier de Groot
Hardenberg
44:58
44:56
34
Gerben Webers
Hasselt
45:02
44:55
35
Martin Kosse
Slagharen
45:15
45:09
36
Roy Stokvis
Saxenburgh Groep/Zorgloop
45:16
45:07
37
Christiaan Wellen
Brucht
45:21
45:15
38
Henk Lambers
Vriezenveen
45:27
45:16
39
Jeroen Flim
Hardenberg
45:29
45:18
40
Theo van Vuuren
Zwolle
45:31
45:25
41
Bas Hoogeveen
Vrieling Adviesgroep
45:51
45:47
42
Gerko van den Akker
Hardenberg
45:57
45:52
43
Startnummer 500
Ane
46:04
45:56
44
Erik Huibers
Marienberg
46:09
46:00
45
Gert Draijer
Hardenberg
46:11
46:01
46
Jan Hein Bunk
Dedemsvaart
46:28
46:20
47
Geerhard Jansen
Hardenberg
46:28
46:15
48
Rick Scheppink
Dalfsen
46:40
46:37
49
BAS Sonnemans
Herten
46:43
46:25
50
Roelof Huisjes
Kloosterhaar
46:59
46:51
51
Camiel Slot
Vrieling Adviesgroep
47:12
47:10
52
Peter Veltink
Heuver
47:18
46:54
53
Thom Scholten
Vrieling Adviesgroep
47:36
47:32
54
Freddy Bouwhuis
Den Ham Ov
47:41
47:36
55
Gert de Wolde
Emmen
47:44
47:23
56
Jack lindeboom
Den Ham Ov
47:49
47:40
57
Chris Slotman
Saxenburgh Groep/Zorgloop
47:51
47:38
58
Tim Huisinga
Hardenberg
47:55
47:45
59
Patrick kelder
Vriezenveen
48:05
47:58
60
Daniël Hack
Hardenberg
48:13
48:06
61
Dirk-Jan Dijkstra
Vrieling Adviesgroep
48:14
48:11
62
Gerben Bargeman
Hardenberg
48:15
48:04
63
Henk Tamminga
Hardenberg
48:48
48:34
64
Ben Folkers
Hardenberg
48:49
48:34
65
Hermen Rump
Radewijk
48:52
48:48
66
Enno Schottert
Heuver
48:55
48:32
67
Michiel
Hardenberg
49:11
49:02
68
Tom Hudepohl
Slagharen
49:12
49:11
69
Bob Kendle
Hengelo Ov
49:14
48:50
70
Robin liefers
Hengelo Ov
49:15
48:53
71
Steven Erkel
Almelo
49:17
48:59
72
Evert Noteboom
Gramsbergen
49:37
49:20
73
Lars mulder
De Krim
49:52
49:37
74
Remco de Groot
Nijverdal
50:01
49:54
75
Martijn Smit
Hoogenweg
50:23
50:02
76
Jan Karel Ekkel
Heuver
50:30
50:07
77
Gijs van Beek
Goor
50:46
50:40
78
Rick van Winkoop
Hardenberg
50:55
50:30
79
Niels ten Brinke
Hardenberg
51:01
50:54
80
Emile Koop
Dedemsvaart
51:11
50:49
81
Rik Bouwman
Hardenberg
51:15
50:48
82
Bart Wilpshaar
Ane
51:16
51:09
83
Jan Marc Kok
Coevorden
51:22
51:18
84
Haico Eggengoor
Hardenberg
51:41
51:24
85
Max van Heuveln
Lutten
52:04
51:55
86
Jan Bosch
Hardenberg
52:05
51:45
87
Jeroen Klopstra
Vrieling Adviesgroep
52:07
51:56
88
RHA Kamphuis
Den Ham Ov
52:09
51:59
89
H.J. Kuiper
Saxenburgh Groep/Zorgloop
52:17
52:07
90
Nils Trommel
Hardenberg
52:48
52:29
91
Harron Dekker
HAC '63
54:04
53:54
92
Jurgen Bosma
Vriezenveen
54:11
53:51
93
Martijn Ringenier
Saxenburgh Groep/Zorgloop
54:13
54:03
94
André Nijeboer
Hardenberg
54:34
54:09
95
Sven Pouls
Bergentheim
54:42
54:34
96
Richard Dorman
Hardenberg
54:49
54:31
97
Dennis Metz
Zwolle
54:59
54:54
98
Marc van Veldhuisen
Bergentheim
55:24
55:04
99
AJ Bouwhuis
Hardenberg
55:36
55:21
100
Erik Weitkamp
Hardenberg
55:36
55:20
101
Nathan van den Berg
Hardenberg
56:12
56:04
102
Mark Maneschijn
Bergentheim
56:52
56:27
103
Jeroen Reens
Groningen
57:54
57:32
104
Christiaan Hamhuis
Best. dienst Ommen-H'berg
57:55
57:35
105
Sven Klokkers
Hardenberg
59:42
59:29
106
Sander kok
Vroomshoop
1:04:28
1:04:07
M40, 10 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Said Kanfaoui
Gouda
32:13
32:13
2
Jay Sauer
Nijmegen
33:43
33:42
3
Arjen Driesen
Sint Jansklooster
34:06
34:05
4
Martijn Schakelaar
Hattem
35:49
35:47
5
Michel Blaauwgeers
Zwolle
37:18
37:17
6
Bert Karssies
Hollandscheveld
37:46
37:44
7
Henkjan v Goor
Daarlerveen
38:30
38:29
8
Arjan Rorije
Dalfsen
39:09
39:06
9
Jan van Leussen
Ommen
39:17
39:15
10
Frankwin Mussche
Zwolle
39:26
39:24
11
Bart Stevens
Dalfsen
39:45
39:43
12
Marco Lockhorst
Oldenzaal
41:31
41:28
13
Ronald Martens
Hardenberg
42:22
42:19
14
Ton Schoonman
Dalen
42:52
42:50
15
Stefan Ensing
Vrieling Adviesgroep
42:53
42:48
16
Rene Hemstede
Hardenberg
46:01
45:55
17
Rob Hamer
Hardenberg
46:09
45:58
18
Jan van Beveren
Saxenburgh Groep/Zorgloop
46:18
46:15
19
Jasper Vrieling
Vrieling Adviesgroep
47:01
46:55
20
Gerrit Meijer
Hardenberg
47:37
47:18
21
Herman aan het Rot
Bergentheim
47:45
47:19
22
Ruud Rusken
Saxenburgh Groep/Zorgloop
47:55
47:44
23
Henk Koenderink
Radewijk
48:26
48:06
24
Ivo Duchateau
Hengelo Ov
48:46
48:24
25
André Kleine
Saxenburgh Groep/Zorgloop
49:38
49:28
26
Alex Breukelman
Spurt '88
49:42
49:32
27
Jan Veerbeek
Saxenburgh Groep/Zorgloop
49:45
49:35
28
Harke Plas
Vrieling Adviesgroep
49:50
49:46
29
Guido Schoofs
Hengelo Ov
50:32
50:09
30
Fernando Buitenhuis
Vrieling Adviesgroep
51:20
51:08
31
Gerben spijkers
Radewijk
51:43
51:33
32
Rob van Lutterveld
Hardenberg
51:52
51:35
33
Alex Kroezen
Hardenberg
51:57
51:38
34
Erik van Heuveln
Lutten
52:05
51:56
35
Erik Snippe
Dalen
52:56
52:45
36
Gert Lubbers
Dalen
53:14
53:02
37
Erik de Jong
Amsterdam
53:18
53:06
38
Erik Kwant
Laar Dld
53:31
53:14
39
Willem Timmers
Hardenberg
53:41
53:24
40
Hylke Thiry
Zwolle
54:06
53:50
41
Erik Bakker
Uithuizermeeden
54:44
54:24
42
Johan Kamphuis
Hardenberg
55:37
55:21
43
Dinand van Dijk
Hardenberg
56:51
56:39
44
Roel Tromp
Hardenberg
57:04
56:46
45
Henri Veldman
Balkbrug
57:17
57:04
46
Niek Ringenier
Hardenberg
57:37
57:19
47
Henk-Jan de Bruijn
Best. dienst Ommen-H'berg
57:50
57:36
48
Hans Lamberink
Bruchterveld
57:58
57:34
49
Eddy Croezen
Hardenberg
59:13
58:48
50
Berto Mulder
Sibculo
1:00:09
59:47
M50, 10 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Jan-Pieter Mondria
Heerde
35:42
35:40
2
Carel Doreleijers
Harderwijk
38:13
38:13
3
Egbert Zijlstra
Emmen
38:25
38:24
4
Heinz Stroeve
Emlichheim
42:09
42:07
5
Adri Deemter
Hardenberg
42:13
42:12
6
Henk Hartman
Dalen
42:17
42:16
7
Jurgen van der Meer
Ugchelen
42:23
42:21
8
Fred Koningstein
Dalfsen
42:59
42:54
9
Eltjo de Roos
Kampen
43:44
43:39
10
Bennie kosse
De Krim
43:45
43:39
11
Leo Meijerink
Ommen
43:49
43:46
12
Vincent Kosse
Geerdijk
44:09
44:03
13
Albert de Boer
Meppel
44:15
44:10
14
Bert Lock
Saxenburgh Groep/Zorgloop
44:44
44:40
15
Frank Koopmans
Balkbrug
45:05
45:01
16
Albert Holtland
Staphorst
45:28
45:25
17
Wolfram Verboom
Saxenburgh Groep/Zorgloop
46:49
46:46
18
Jan Tjerkstra
Ommen
47:02
46:51
19
Herman vab Bussel
Hardenberg
47:07
46:57
20
Jan Becker
Bergentheim
47:33
47:08
21
Rene Elzinga
Vroomshoop
47:57
47:43
22
Gerard van Riel
Slagharen
47:58
47:46
23
Gag Botter
Saxenburgh Groep/Zorgloop
48:11
48:01
24
Tonnie Plas
Klazienaveen
48:33
48:26
25
Wim Slotman
ACO Van Elderen
48:52
48:40
26
Hans Spanjaart
Hardenberg
48:54
48:51
27
Cor Schuttrups
Emmen
49:03
48:42
28
J. Schuurman
Gramsbergen
49:17
48:59
29
Hans Hoekman
ACO Van Elderen
49:34
49:22
30
Ad Heesbeen
Ane
49:48
49:32
31
Jan Knol
Gramsbergen
50:01
49:44
32
Derk Zweers
Vrieling Adviesgroep
50:27
50:23
33
Tonnis Bolks
Hardenberg
50:40
50:32
34
Klaas Kok
Ommen
51:07
50:54
35
Gerrit Schottert
Hardenberg
51:14
50:58
36
Rene Bonhke
Hengelo Ov
51:51
51:45
37
Geert Steenhuis
Lutten
52:24
52:09
38
Chris Rump
Radewijk
53:00
52:55
39
Hans Schuldink
Hardenberg
53:06
53:01
40
Jan Timmermans
Hardenberg
54:17
54:00
41
Fred Adema
Zwartemeer
54:31
54:08
42
Klaas van de Belt
Carinova
55:01
54:37
43
Hans Kosse
Slagharen
55:42
55:30
44
Karst Schonewille
Klazienaveen
57:23
57:03
45
E van Dijk
Dedemsvaart
1:01:51
1:01:31
46
Frans de Droog
Overveen
1:06:25
1:06:21
VROUW, 10 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Millicent Kuria
Nyahururu
35:03
35:03
2
Yasmin Hillebrink
Groningen
35:34
35:33
3
Saffira Kiewiet
Haren Gn
38:19
38:18
4
Yvonne Meijer
Witharen
40:22
40:21
5
Ingrid Vanhorick
Reeuwijk
42:17
42:16
6
Savanna Warmink
Ommen
43:49
43:46
7
Hanneke Koenjer
Zwolle
43:50
43:46
8
Marleen Herbert
Saxenburgh Groep/Zorgloop
43:56
43:54
9
Gerhard Stroeve
Emlichheim
44:32
44:30
10
Trea van Goor
Hollandscheveld
44:57
44:55
11
Aafke Willemsen
Nieuw Heeten
47:22
47:18
12
Anneloes Marsman
Raalte
47:38
47:31
13
Danielle Kuiper
Sibculo
47:49
47:40
14
Jorien Altena
Saxenburgh Groep/Zorgloop
48:26
48:21
15
Marije Wessels
Markelo
48:26
48:20
16
Ellen Dokters
Nijverdal
48:54
48:46
17
Nelleke Bosch
Bruchterveld
49:06
48:52
18
Jacqueline van Faassen
Dedemsvaart
49:12
49:04
19
Arjanne Paalman
Saxenburgh Groep/Zorgloop
49:13
49:04
20
Marian Mensink
Tubbergen
49:37
49:28
21
Charlotte Westerman
Spurt '88
49:49
49:44
22
Willeke vd Schootbrugge
Almelo
49:50
49:37
23
Bianca Sloots
Een
50:01
49:53
24
Rina Meyer
Spurt '88
50:02
49:57
25
Kitty Wigger
Denekamp
50:11
50:06
26
Truus Luten
Hoogeveen
50:14
50:11
27
Caroline Postema
Rheeze
50:25
50:12
28
Anita Deemter
Hardenberg
50:27
50:22
29
Marleen Hofsink
Collendoorn
50:43
50:37
30
Gina Ligtenberg
Hardenberg
50:52
50:47
31
Carolien Fransen
Coevorden
51:00
50:53
32
Karin Levasseur-Koopman
Saxenburgh Groep/Zorgloop
51:19
51:04
33
Elleke Demmers
Wijhe
51:24
51:17
34
Stefanie Fokke
Rheeze
51:53
51:44
35
Nienke van Goor
Saxenburgh Groep/Zorgloop
52:20
52:13
36
Daniëlle Tigelaar
Bergentheim
52:20
52:13
37
Margien Dijkstra
Sleen
52:33
52:25
38
Rosan Dekker
Hardenberg
52:43
52:35
39
Marielle Zoer
Hardenberg
52:57
52:47
40
Elly Vrieling
Leeuwarden
52:58
52:53
41
Anneke de Jong
Amsterdam
53:18
53:07
42
Ingrid Korblet
Saxenburgh Groep/Zorgloop
53:23
53:12
43
Merlin Leussink
Almelo
53:33
53:23
44
Joyce Leussink
Almelo
53:33
53:23
45
Anneke Weelink
Deventer
53:37
53:30
46
Susanne Euverman
Ommen
54:14
54:09
47
Erna de Jager
Hardenberg
54:19
54:10
48
Vera Molenaar
IRun2BFit/7 Linden
54:33
54:27
49
Sharon Dekker
Hardenberg
54:37
54:29
50
Reina Wijnia-Kwant
Hasselt
54:38
54:33
51
Helen Blom
Hellendoorn
54:42
54:27
52
Jessica Plas
Klazienaveen
54:59
54:42
53
Jennita Prins
Carinova
55:01
54:37
54
Monique Hutterd
Nijverdal
55:25
55:10
55
Paula Breukelman
Utrecht
55:31
55:23
56
Mariska de Vries
Hardenberg
55:44
55:30
57
Ria Plas
Klazienaveen
55:44
55:26
58
Karen Halmingh
Dalen
56:00
55:55
59
Anita Roelofs
Rheezerveen
56:17
56:02
60
Marjanne Vos
Hardenberg
56:18
56:02
61
Manon Post
Lemele
56:19
56:16
62
Lennie Becker
Carinova
56:22
55:58
63
Jolanda Schroer
Collendoorn
56:22
56:16
64
Marjanne de Wit
Dalfsen
56:50
56:37
65
Herry Borger
Hardenberg
56:52
56:39
66
Annemieke Izeboud
Dedemsvaart
56:52
56:38
67
Carlijn Heins
Nieuwleusen
56:53
56:42
68
Ingrid Bouwhuis
Marienberg
56:55
56:35
69
Annemarie Grit
Dedemsvaart
57:00
56:46
70
Jeanet Ramaker
Beerzerveld
57:02
56:42
71
Janita Alberts
Hardenberg
57:05
56:47
72
Marijt Hallink
Nijverdal
57:05
57:02
73
Kirsten Geerts
Hardenberg
57:06
56:54
74
Samantha Soepenberg
Saxenburgh Groep/Zorgloop
57:09
56:54
75
Carlijn Slot
Gramsbergen
57:26
57:08
76
Elly Gort
Saxenburgh Groep/Zorgloop
57:26
57:08
77
Alice Schonewille
Klazienaveen
57:35
57:30
78
Alinda de Bruin
Saxenburgh Groep/Zorgloop
57:35
57:23
79
Sharon Veltink
Hardenberg
57:37
57:17
80
Marlies Kuiperij
Groningen
57:57
57:34
81
Mariëlle Maas
Slagharen
57:57
57:57
82
Manon Ponsteen
Nijverdal
58:20
58:05
83
Jolanda Mulder
Sibculo
58:38
58:16
84
Lucette Drenth
Hardenberg
58:45
58:39
85
Marjolein Olsman
Hardenberg
59:00
58:51
86
Erna Slot
Saxenburgh Groep/Zorgloop
59:17
58:59
87
Anja de Lange
Carinova
59:47
59:24
88
Daphne Breukelman
Hardenberg
1:01:07
1:00:42
89
Cynthia Prins
Dedemsvaart
1:01:25
1:01:04
90
Sari Drent
Dedemsvaart
1:01:26
1:01:04
91
Anneke Boorsma
Saxenburgh Groep/Zorgloop
1:02:35
1:02:27
92
Jolanda Wermink
Rheezerveen
1:03:15
1:03:01
93
Lisette Schaapherder
Hengelo Ov
1:03:19
1:03:00
94
Ineke Benjamins
Hardenberg
1:03:19
1:03:00
95
Karlien de Lange
Gramsbergen
1:04:18
1:04:04
96
Terry Verheij van Wijk
Gramsbergen
1:04:48
1:04:33
97
Kirsten Heins
Nieuwleusen
1:04:55
1:04:44
98
Natascha Papen
Almelo
1:05:43
1:05:24
99
Marlies Dogger
Beerzerveld
1:05:48
1:05:34
100
Margilde Schoemaker
Saxenburgh Groep/Zorgloop
1:06:27
1:06:16
101
Annemiek Wilpshaar
Dalfsen
1:06:32
1:06:19
102
Arnelia koopman
Hardenberg
1:06:36
1:06:30
103
Margriet Schlepers
Saxenburgh Groep/Zorgloop
1:07:54
1:07:38
104
Janine Profijt
Ommen
1:09:36
1:09:23
MSEN, HALVE MARATHON
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Jos Verdaasdonk
Raalte
1:16:52
1:16:50
2
Michiel Veldman
Nieuwleusen
1:21:05
1:21:04
3
Jan Pullen
Hardenberg
1:26:15
1:26:14
4
Guus Dorgelo
Hardenberg
1:27:31
1:27:29
5
Henry Brinks
Zandpol
1:28:03
1:27:56
6
Joel Timmerman
Dedemsvaart
1:28:05
1:28:03
7
Pascal van Zon
Hardenberg
1:28:11
1:28:10
8
Niels Luisman
Bergentheim
1:28:39
1:28:31
9
Sipko Knol
Hardenberg
1:29:03
1:29:01
10
Christiaan Vermeulen
Breda
1:29:32
1:29:22
11
Jan Jaap Lukas
Vechtstede Notarissen
1:31:18
1:31:16
12
Martijn van Goor
Hardenberg
1:31:37
1:31:35
13
Eric Benjamins
Ane
1:32:07
1:31:59
14
Jacco Brink
Hardenberg
1:33:37
1:33:35
15
Thijs Blikmans
Almelo
1:34:10
1:34:07
16
Marcel Bouwhuis
Hardenberg
1:37:00
1:36:52
17
Bjorn Bosma
Erica
1:37:21
1:37:14
18
Twan Simons
Vierlingsbeek
1:39:57
1:39:51
19
Richard Uitslag
Hardenberg
1:40:01
1:39:55
20
Wim Schijf
Vuren
1:40:41
1:40:32
21
Wilfred ten Caat
Elim
1:41:30
1:41:17
22
Johan Wessels
Wierden
1:41:34
1:41:17
23
Thijs Lukas
Vechtstede Notarissen
1:41:54
1:41:50
24
Henk-Jan Oostendorp
Hengelo Ov
1:41:59
1:41:46
25
Sebastiaan Hutten
Hardenberg
1:42:54
1:42:45
26
Jan Span
Nieuw Balinge
1:43:02
1:42:48
27
Erik Menzo
Dedemsvaart
1:43:40
1:43:25
28
Sebastiaan Luchies
Hardenberg
1:44:07
1:44:00
29
Gert-Jan Hendriks
Almelo
1:44:51
1:44:45
30
Chris Tieman
Lemelerveld
1:46:16
1:46:11
31
Ronald Ardesch
Hardenberg
1:47:35
1:47:21
32
Berry Reiber
Westerhaar-Vriezenv Wijk
1:48:22
1:48:17
33
Emiel Willemsen
Almelo
1:48:22
1:48:17
34
Gerwin Kok
Hardenberg
1:50:05
1:50:01
35
Wessel van Nuil
Kloosterhaar
1:50:06
1:49:59
36
Jeroen Heerdink
Vrieling Adviesgroep
1:51:30
1:51:27
37
Arnout de Bruijn
Dalfsen
1:52:43
1:52:29
38
Robert Kuiper
Gramsbergen
1:52:57
1:52:43
39
Jeroen Kappert
Hardenberg
1:55:30
1:55:16
40
Gerlo Maathuis
Hardenberg
1:56:08
1:55:55
41
Gilberd Hofsink
Hardenberg
1:56:28
1:56:13
42
Maikel van Marle
Zwolle
1:56:48
1:56:27
43
Emile Zuidema
Hoogeveen
1:58:50
1:58:35
44
Martijn Steenbergen
Hardenberg
1:58:53
1:58:34
45
Martijn Breukelman
IRun2BFit/7 Linden
1:58:56
1:58:43
46
Richard Knol
Vrieling Adviesgroep
1:58:57
1:58:52
47
Ferry van Laar
Meppel
1:59:05
1:58:53
48
Gerben Stegeman
Ane
1:59:48
1:59:39
49
Jorren Snippe
De Krim
2:01:05
2:00:54
50
Joost Seinen
Vechtstede Notarissen
2:05:19
2:05:10
51
Niels bakker
Hardenberg
2:07:18
2:07:01
52
Wilco de Lange
Gramsbergen
2:10:55
2:10:38
53
Robert Prins
Hardenberg
2:17:49
2:17:49
M40, HALVE MARATHON
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Martin Veenhuizen
SV Veendam
1:16:04
1:16:03
2
Peter Bruinsma
Nijverdal
1:17:38
1:17:37
3
Bennie Thunker
Kampen
1:18:47
1:18:46
4
Albert Mussche
Nieuwleusen
1:24:24
1:24:23
5
Wilco Mars
Ommen
1:25:35
1:25:33
6
Harm Kooiker
Rouveen
1:28:03
1:28:02
7
Henk Oldehinkel
Dedemsvaart
1:28:40
1:28:38
8
Paul van der Brug
Zwolle
1:28:40
1:28:35
9
Tom van Tellingen
Sleen
1:29:30
1:29:28
10
Dirk Platjes
Sibculo
1:32:11
1:32:10
11
Richard Poppe
Almelo
1:32:54
1:32:51
12
Tjerk de Ruiter
Saxenburgh Groep/Zorgloop
1:34:14
1:34:05
13
Sebastiaan Wendt
Amersfoort
1:34:16
1:34:10
14
Olav seliger
Enschede
1:34:48
1:34:46
15
Jan van Lubek
Zuidwolde
1:35:10
1:35:08
16
Hilbrand van de Belt
Saxenburgh Groep/Zorgloop
1:35:18
1:35:10
17
Jeroen van der Veen
Marienberg
1:35:26
1:35:19
18
Rense Bies
Hardenberg
1:36:06
1:36:05
19
Peter Winters
Bornerbroek
1:36:15
1:36:12
20
Herman Schepers
Nieuw-Schoonebeek
1:36:44
1:36:41
21
Piet Kampman
Saxenburgh Groep/Zorgloop
1:36:53
1:36:42
22
Anne Dijkstra
Mantgum
1:38:14
1:38:07
23
Eize Wind
Radewijk
1:38:52
1:38:41
24
Bert Jonkhans
Hardenberg
1:39:56
1:39:42
25
Jurrie Giethoorn
Hoogeveen
1:40:10
1:40:05
26
Gerrit Veurink
Best. dienst Ommen-H'berg
1:40:33
1:40:30
27
Harm Dunnink
Staphorst
1:41:17
1:41:13
28
Roel Otten
Best. dienst Ommen-H'berg
1:41:55
1:41:51
29
Wietze Knol
Drachten
1:42:29
1:42:24
30
Herman Wennink
Hardenberg
1:42:33
1:42:29
31
Gert van de Belt
Hardenberg
1:42:46
1:42:42
32
Ben Smith
Hardenberg
1:42:48
1:42:42
33
Wim Welleweerd
Bergentheim
1:43:08
1:42:56
34
René Meijer
Emmer-Compascuum
1:43:55
1:43:54
35
Marco Zoomer
Hardenberg
1:44:10
1:44:06
36
Hermann Ranters
Laar Dld
1:44:41
1:44:37
37
Koert Klos
Westerhaar-Vriezenv Wijk
1:45:01
1:44:54
38
Hans Schuurman
Beerzerveld
1:45:01
1:44:50
39
Maarten Willem volkers
Kloosterhaar
1:45:01
1:44:56
40
Frits Logtenberg
Gramsbergen
1:45:05
1:44:59
41
Trendhaar.nl
Vroomshoop
1:45:46
1:45:41
42
Henk van Duuren
Hardenberg
1:46:06
1:46:04
43
Marcel Heuver
Hardenberg
1:46:08
1:45:59
44
Paul Meijerink
Hardenberg
1:46:08
1:45:50
45
Herman Beukeveld
Dedemsvaart
1:46:17
1:46:10
46
Rudie Overweg
Dedemsvaart
1:46:17
1:46:10
47
Eddy Geesink
Hardenberg
1:46:49
1:46:45
48
Herman Dubbelboer
Emmen
1:46:55
1:46:46
49
Rien Padding
Dedemsvaart
1:47:01
1:46:52
50
René Nieuwenhuis
Hardenberg
1:47:06
1:46:50
51
Jos Warrink
Hardenberg
1:47:36
1:47:26
52
Bas Smies
Enschede
1:47:38
1:47:22
53
Jan Schutte
Sibculo
1:47:45
1:47:40
54
Jan Gerrits
Beek Lb
1:48:13
1:48:02
55
Herman Bouwhuis
Den Ham Ov
1:48:15
1:48:08
56
Tonnie Hospers
Gramsbergen
1:48:56
1:48:44
57
Martien Kuilder
Loozen
1:49:59
1:49:49
58
Arie Telman
Hardenberg
1:50:07
1:49:51
59
Gerard Koopman
Zwolle
1:50:10
1:49:59
60
Peter Rooseboom
Hardenberg
1:50:57
1:50:46
61
Herman Schroer
Collendoorn
1:51:14
1:50:59
62
Jacco Schutteman
Hardenberg
1:51:16
1:51:10
63
René de Vent
Slagharen
1:51:30
1:51:12
64
Jan Altena
Bruchterveld
1:52:07
1:51:56
65
Anton Douw
Hardenberg
1:52:55
1:52:36
66
Felix Sangers
Slagharen
1:53:09
1:52:58
67
Remko Meijerink
Dalen
1:53:12
1:53:03
68
Anne Harsevoort
Hardenberg
1:53:23
1:53:10
69
Andre Borst
Hardenberg
1:54:11
1:53:59
70
Remco van Lutterveen
Hardenberg
1:54:11
1:53:59
71
Gert Kappert
Lutten
1:54:15
1:53:58
72
Marco bosch
Hardenberg
1:54:25
1:54:12
73
Peter Kuiper
Holtheme
1:54:32
1:54:17
74
Harrie Jasper
Sibculo
1:54:39
1:54:32
75
Berni Veldsink
Gramsbergen
1:54:52
1:54:42
76
Eddy Gerritsen
Gramsbergen
1:55:06
1:54:50
77
Christiaan Kuiper
Vrieling Adviesgroep
1:56:37
1:56:34
78
Rene Meier
Slagharen
1:57:25
1:57:13
79
Rolf van Putten
Hardenberg
1:57:44
1:57:40
80
Ferdinand Dam
Daarlerveen
1:58:07
1:58:03
81
Johan Hofstra
Kampen
1:58:19
1:58:02
82
Bart Kroon
Spurt '88
1:58:33
1:58:31
83
Gert Luisman
Hardenberg
1:58:37
1:58:18
84
Harry Wildeboer
Hardenberg
1:58:45
1:58:40
85
Bert Reints
Bruchterveld
1:58:50
1:58:36
86
Johan Boom
Hardenberg
1:58:59
1:58:46
87
Freddy Klok
Hoogeveen
1:59:01
1:58:46
88
Wim Hendrickx
Bergentheim
1:59:55
1:59:37
89
Pieter Braker
Vrieling Adviesgroep
2:01:56
2:01:48
90
Claus Stiekema
Beter Wonen Vechtdal
2:02:24
2:02:04
91
Gerrit Teunis
Beter Wonen Vechtdal
2:02:24
2:02:05
92
J.H. Post
Anerveen
2:04:06
2:03:55
93
A. van Benten
Hardenberg
2:05:14
2:05:05
94
Gert Poelman
Westerhaar-Vriezenv Wijk
2:06:27
2:06:21
95
Ferdie Klok
Hardenberg
2:06:46
2:06:32
96
Gert altena
Hardenberg
2:07:07
2:06:49
97
Leo Gollenbeek
Enschede
2:07:53
2:07:39
98
Theo den Uijl
Dedemsvaart
2:08:04
2:07:47
99
Gerhard Over
Duitsland
2:08:32
2:08:32
100
Huib Visscher
Dedemsvaart
2:09:48
2:09:34
101
Henk Mulder
Beter Wonen Vechtdal
2:10:48
2:10:29
102
Henk Vugteveen
Haren Gn
2:25:11
2:24:59
VSEN, HALVE MARATHON
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Antien van der Vegt
Zuidwolde Dr
1:28:28
1:28:26
2
Annelou Jansen
's-Gravenhage
1:36:00
1:36:00
3
Manon Herbert
Hardenberg
1:39:05
1:39:03
4
Ivette Leemhuis
Vechtstede Notarissen
1:44:52
1:44:49
5
Jacolien Holtvluwer
Ommen
1:45:57
1:45:47
6
Liesbeth Kleisen
Best. dienst Ommen-H'berg
1:46:09
1:45:54
7
Ingrid Schepers
Best. dienst Ommen-H'berg
1:48:11
1:47:57
8
Karin Kuiper
Hardenberg
1:50:13
1:50:10
9
Jeanine Huisjes
Balkbrug
1:57:11
1:57:07
10
Carolijn Wörmer
Saxenburgh Groep/Zorgloop
1:57:45
1:57:34
11
Heidy van der Veen
Marienberg
1:57:49
1:57:42
12
Gea Pol
Coevorden
1:58:12
1:57:56
13
Natascha Visser
Best. dienst Ommen-H'berg
1:58:30
1:58:14
14
Marjan Veurink
Rheezerveen
1:58:37
1:58:30
15
Jantine Speulman
Gramsbergen
1:58:51
1:58:34
16
Marjolein Smit
Hoogeveen
1:58:52
1:58:36
17
Janneke Nijland
Saxenburgh Groep/Zorgloop
1:58:55
1:58:42
18
Marit Schonewille
Nieuwlande
1:59:26
1:59:15
19
Mirna Tammenga
Vrieling Adviesgroep
2:02:36
2:02:32
20
Rozemarijn Harlaar
Hardenberg
2:06:07
2:05:50
21
Ingrid Odink
Hardenberg
2:06:45
2:06:31
22
Sanne Gort
Saxenburgh Groep/Zorgloop
2:11:09
2:10:55
23
Ina Stokvis
Marienberg
2:16:54
2:16:47
24
Jose schonewille
Hoogeveen
2:16:58
2:16:46
V40, HALVE MARATHON
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Heidy Snijders
Zuidwolde Dr
1:41:07
1:41:04
2
Claudia van Tellingen
Sleen
1:43:20
1:43:17
3
Eefke Meijerink-Veltink
Kloosterhaar
1:46:15
1:46:03
4
Carla Geesink
Hardenberg
1:46:49
1:46:45
5
Eva Vennema
Bussum
1:47:19
1:47:10
6
Annemiek Bolks-Offereins
Hardenberg
1:49:53
1:49:45
7
Anita Lotterman
Hardenberg
1:52:01
1:51:56
8
Geke Tempelman
Beerzerveld
1:55:27
1:55:25
9
Linda Breukelman
Hardenberg
1:56:48
1:56:45
10
Dianne Hemmink
Bruchterveld
1:58:43
1:58:28
11
Alice Roossien
Anevelde
1:58:55
1:58:44
12
Marja Donker - Odink
Gramsbergen
1:58:56
1:58:44
13
Nina Boom
Hardenberg
1:58:59
1:58:46
14
Gerda Ramaker
Gramsbergen
1:59:43
1:59:31
15
Alie Boessenkool
Dedemsvaart
2:00:48
2:00:40
16
Heidi Onnink
Hardenberg
2:03:28
2:03:11
17
Erna Jasper-Sturris
Kloosterhaar
2:05:21
2:05:03
18
Johanna Soer
Best. dienst Ommen-H'berg
2:06:59
2:06:47
19
Antje van der Veen
Gramsbergen
2:06:59
2:06:47
20
Monique Nijeboer
Kloosterhaar
2:07:03
2:06:46
21
Jacolien Dorman
Vechtstede Notarissen
2:07:08
2:06:51
22
Dieneke Veltink
Hardenberg
2:07:09
2:06:52
23
Harjetta Hilbrands
Saxenburgh Groep/Zorgloop
2:07:24
2:07:07
24
Jacqueline Davenschot
Saxenburgh Groep/Zorgloop
2:11:10
2:10:56
25
Janet Spoelman
Rheezerveen
2:17:08
2:16:50
26
Hennie Schans
Dalen
2:20:04
2:19:53
27
Annie Wortelboer
Dalen
2:20:04
2:19:54
28
Aly Snijders
Saxenburgh Groep/Zorgloop
2:20:04
2:19:54

http://www.hardenbergcityrun.nl
www.uitslagen.nl
06-05-2015 20:53