Uitslagenlijst Oranjerun

Oldehove - Maandag 27 april 2015

MSEN, 16 KM WEDSTRIJD
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Wilfred van Holst
Groningen Atletiek
55:22
55:20
2
Gerard Vos
Appingedam
55:35
55:33
3
Gerben Vermij
Leens
57:42
57:40
4
Meindert ter Veer
Oldehove
58:32
58:29
5
Sieger Haakma
Zuidhorn
59:14
59:11
6
Henri Harmsen
Drachten
1:02:03
1:02:00
7
Dorus Wolthekker
Nietap
1:02:51
1:02:47
8
Harmen Stam
Ten Boer
1:09:39
1:09:35
9
Marko Huizing
Ulrum
1:10:49
1:10:41
10
Mouris Zuidema
Oldehove
1:12:07
1:11:56
11
Tom Houtman
Warffum
1:12:39
1:12:33
12
Jasper van Geldere
Groningen
1:12:44
1:12:38
13
Rob Hoeksema
Annen
1:15:47
1:15:41
14
Lex Doornbos
Groningen
1:16:16
1:16:03
15
Allard Bloem
Zuidhorn
1:17:24
1:17:16
16
Anton Zijlstra
Stedum
1:19:15
1:19:08
17
Bas Huseman
Groningen
1:21:30
1:21:20
18
Ubel Haveman
Ulrum
1:34:48
1:34:39
M40, 16 KM WEDSTRIJD
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Jan Venhuizen
Overschild
57:10
57:08
2
Jos Richie
Groningen
59:43
59:41
3
Erik van Dijken
Groningen
1:03:06
1:03:02
4
Peter Pettinga
Groningen
1:03:11
1:03:08
5
Ronald vd Hoek
Aduard
1:03:35
1:03:31
6
Michiel Drijfhout
Lent
1:05:26
1:05:21
7
Richard Aalders
Nietap
1:05:26
1:05:22
8
Jouke-Atze Posthumus
Rottevalle
1:09:27
1:09:24
9
Johan Stulp
Assen
1:09:42
1:09:37
10
Grietinus reinders
AAA
1:10:10
1:10:08
11
Job hamminga
Groningen
1:11:04
1:11:01
12
Marco den Hollander
Assen
1:11:09
1:11:06
13
Joop Smith
Baflo
1:14:42
1:14:35
14
Bob de Wit
Paterswolde
1:17:29
1:17:23
15
Erik Helmholt
Grootegast
1:19:29
1:19:18
16
Karel Kort
Loopgroep Nienoord
1:21:56
1:21:46
17
Jan de Graaf
Groningen
1:22:40
1:22:30
18
Grietinus Mollema
Groningen
1:22:57
1:22:49
19
Dick Pluim
Groningen
1:23:45
1:23:39
20
Meine Geert Alserda
Marum
1:26:42
1:26:31
21
Wim Hoeksema
Annen
1:28:23
1:28:18
22
Ed Laagland
Sneek
1:31:21
1:31:15
M50, 16 KM WEDSTRIJD
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Klaas Brouwer
Zuidbroek
1:02:26
1:02:24
2
Cor Ton
Waskemeer
1:02:45
1:02:43
3
Jappie Doller
Friesland
1:06:52
1:06:49
4
Maarten Hoeksema
Groningen
1:08:29
1:08:26
5
Diemer Top
Groningen
1:08:32
1:08:28
6
Ruud Vermeulen
Amstelveen
1:09:14
1:09:12
7
Henry Kuipers
Bedum
1:09:48
1:09:43
8
Klaas Graansma
Groningen
1:10:20
1:10:15
9
Wouter Bouw
Peize
1:11:42
1:11:35
10
Jan Horenga
Sebaldeburen
1:12:07
1:11:58
11
Klaas Bijsterveld
Sauwerd
1:14:24
1:14:18
12
Arnold Spanninga
Groningen
1:14:51
1:14:46
13
Stoffer Havinga
Thesinge
1:16:25
1:16:13
14
Wim Ammeraal
Leens
1:16:46
1:16:38
15
Roelof Roffel
Bedum
1:17:23
1:17:19
16
Jacob Hut
Siddeburen
1:18:14
1:18:05
17
Michael Eversden
Schouwerzijl
1:18:51
1:18:46
18
Bobby Broersma
Groningen
1:19:26
1:19:21
19
Geert Anne Mollema
Oldehove
1:19:44
1:19:39
20
Peter Disseldorp
Loopgroep Zuidhorn
1:19:55
1:19:45
21
Rins Herder
Zuidhorn
1:19:58
1:19:49
22
Philip Elsinga
Aduard
1:20:25
1:20:17
23
Wim Oomkens
Eelderwolde
1:24:10
1:24:04
24
Herman van der Donk
Loopgroep Nienoord
1:26:20
1:26:10
M60, 16 KM WEDSTRIJD
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Henk Olijve
Haren Gn
1:02:45
1:02:43
2
Karel Edens
Groningen
1:03:53
1:03:51
3
Menno Fritsma
Groningen
1:06:11
1:06:08
4
Peter Wolters
Nieuw-Roden
1:13:42
1:13:33
5
Jan Posthumus
SV Veendam
1:15:02
1:14:58
6
Henk Smit
Groningen
1:16:45
1:16:40
7
Koos Durenkamp
Winsum Gn
1:17:26
1:17:19
8
Hiddo Boomsema
Wildervank
1:18:48
1:18:45
9
Auke de Jong
Zuidhorn
1:22:20
1:22:12
10
Aant Zuidema
Grootegast
1:23:23
1:23:14
11
Jan Hein van Dijk
Vries
1:24:47
1:24:35
12
Anko Wieringa
Groningen
1:26:08
1:26:01
13
Ait Tami Abdellah
Groningen
1:31:40
1:31:34
14
Dirk de Weert
Loopgroep Kameleon
1:32:26
1:32:14
15
Bé Kloezen
Loopgroep Zuidhorn
1:34:32
1:34:22
16
Andries Ruiter
Zuidhorn
1:35:30
1:35:21
17
Jan van Dijk
Grijpskerk
1:41:08
1:40:56
VSEN, 16 KM WEDSTRIJD
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Anna ter Steege
Roden
1:09:18
1:09:13
2
Rianne Harmsen-De Boer
Drachten
1:13:05
1:13:02
3
Marianne Hoekstra
Groningen
1:16:23
1:16:18
4
Gerieke Buist
Loopgroep RaitdaipRunners
1:25:59
1:25:52
5
Ellen Haveman
Ulrum
1:33:29
1:33:20
6
Rianne Ramaker
Groningen
1:43:43
1:43:32
7
Jantine Meijer
Tolbert
1:43:43
1:43:32
V40, 16 KM WEDSTRIJD
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Elise Kool
Loppersum
1:14:41
1:14:37
2
Simone Binnema
Eenrum
1:16:27
1:16:20
3
Bettina Hamming
Groningen
1:17:30
1:17:25
4
Aleida Groothof
Winsum Gn
1:22:33
1:22:29
5
Petra Buist - Bijma
Loopgroep RaitdaipRunners
1:35:34
1:35:26
V50, 16 KM WEDSTRIJD
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Hilda Broekhuizen
Winsum Gn
1:16:18
1:16:09
2
Gea Meulema
Winsum Gn
1:19:58
1:19:51
3
Hettie Baas
Schiermonnikoog
1:21:03
1:20:56
4
Berthe Verstappen
Groningen
1:21:11
1:21:05
5
Martinet Oosterhof
Groningen Atletiek
1:22:37
1:22:28
6
Marian Overgaauw
Eelde
1:33:52
1:33:43
7
Stien Hut
Loopgroep Zuidhorn
1:34:33
1:34:23
8
Lineke Ham
Warffum
1:44:39
1:44:27
RECR, 10 KM TRIMLOOP
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Albert van der Ziel
Berltsum
42:25
42:23
2
Julien van Dijk
Dokkum
43:53
43:51
3
Peter van Dijken
Oldehove
45:07
45:04
4
Ennio Mos
Oldehove
46:55
46:52
5
Bert Drijfhout
Olst
47:31
47:25
6
Elko Knoop
Tolbert
47:51
47:49
7
Harold Hulst
Groningen
49:00
48:57
8
Arne van der Spek
Houwerzijl
49:08
49:01
9
Foppe Voogd
Ezinge
49:14
49:10
10
Klaas Huizinga
Oldehove
51:16
51:13
11
Martin Eikelboom
Aduard
51:58
51:52
12
Hans Werkman
Kommerzijl
52:04
51:59
13
Wouter Jan van den Berg
Warffum
52:07
52:01
14
Egbert Wierenga
Oldehove
52:42
52:34
15
Sietze Huizinga
Grootegast
53:05
52:57
16
Karel Kuperus
Noordhorn
54:38
54:30
17
Nynke Meijer
Leek
55:31
55:24
18
Tina Leiseboer
Groningen
55:57
55:53
19
Frans Scheuneman
Hoogezand
55:57
55:54
20
Jolanda van Os
Loopgroep Zuidhorn
56:19
56:15
21
Harry van der Lei
Boerakker
57:59
57:56
22
Egbert Geertsma
Groningen
58:30
58:26
23
Jaap Groenendal
Oldehove
58:32
58:29
24
Rienk Boswijk
Saaksum
59:12
59:01
25
Andre Kamp
Assen
59:15
58:58
26
Jenne Postma
Zuidhorn
59:37
59:17
27
Ubo Ellens
Grijpskerk
59:38
59:34
28
Marinda Pijpker
Oldehove
59:54
59:50
29
Dirk Franssens
Saaksum
1:00:12
1:00:04
30
Geeske Helmholt
Grootegast
1:00:20
1:00:14
31
Jannie Reinders
AAA
1:01:40
1:01:34
32
Anco Galari
Ezinge
1:01:41
1:01:38
33
Grietje Dijkmans
Winsum Gn
1:01:46
1:01:41
34
Janny Korsaan
Zuidhorn
1:02:10
1:02:06
35
Ron Wardenier
Zuidhorn
1:02:10
1:02:05
36
Marieke van der Pers
Oldehove
1:02:17
1:02:13
37
Ina Veenstra
Assen
1:03:33
1:03:15
38
Meindert Poelstra
Oldehove
1:03:35
1:03:26
39
Esther Nolles
Oldehove
1:03:38
1:03:33
40
Hans Kooistra
Zuidhorn
1:04:07
1:04:02
41
Julia Meijer
Leek
1:04:12
1:04:05
42
Margriet van Straten
Oldehove
1:04:19
1:04:12
43
Gertina Jansen
Kloosterburen
1:05:14
1:05:07
44
Trees Wimmenhove
Loopgroep Zuidhorn
1:05:24
1:05:20
45
Kitty Krijthe
Roderwolde
1:06:39
1:06:34
46
Annelies Schwartz
Groningen
1:06:39
1:06:34
47
Linda Bolthuis
Oldehove
1:06:48
1:06:42
48
Margriet Offringa
Oldehove
1:07:22
1:07:14
49
Ajina Mechielsen
Oldehove
1:07:22
1:07:15
50
Gerda Boersma
Oldehove
1:07:49
1:07:43
51
Jannet Bolhuis
Enumatil
1:08:11
1:08:06
52
Erika Werkman-Dijkmans
Kloosterburen
1:08:26
1:08:17
53
Trijnie Doornbos-Oosting
Groningen
1:09:55
1:09:34
54
Evelyne Salari
Hunzerunners Loopgroep
1:11:18
1:11:12
55
Wendy Wieringa
Niehove
1:11:31
1:11:23
56
Cora van der Dank
Grootegast
1:13:51
1:13:43
57
Reint Perdok
Loopgroep Nienoord
1:16:50
1:16:42
RECR, 5 KM TRIMLOOP
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Jeroen van Dijk
Dokkum
18:36
18:28
2
Henri van der Velde
Doezum
19:18
19:10
3
Paul Steen
Loopclub Burgum
19:26
19:19
4
Gert-Jan Soldaat
Kommerzijl
20:19
20:11
5
Arjan Stol
Lutjegast
20:34
20:25
6
Gerben Groenveld
Niezijl
21:05
20:56
7
Mikea Vladi
Ezinge
21:33
21:24
8
Marit van der Schaaf
Leek
21:45
21:37
9
Ruben de Gries
Wagenborgen
21:46
21:28
10
Bob Boonstra
Oldehove
22:19
22:11
11
Otis Mos
Oldehove
22:35
22:27
12
Marnix van den Brink
Groningen
22:40
22:28
13
Job Vladi
Ezinge
23:02
22:58
14
David Feitsma
Niehove
23:02
22:53
15
Bert Wijnhoven
Haselünne
23:02
22:52
16
Rick Drijfhout
Olst
23:17
23:05
17
Davy Jansen
Ezinge
23:52
23:41
18
Meike Guikema
Garnwerd
23:56
23:40
19
Matthijs Drijfhout
Oldehove
24:05
23:57
20
Evert Hofman
Oldehove
24:06
23:57
21
Simon de vries
Niehove
24:07
24:07
22
Jord van der Ploeg
Garnwerd
24:08
23:51
23
Lars Slagter
Oldehove
24:15
24:06
24
Jonneke van der Kooij-Wijnhoven
Haselunne
25:04
24:50
25
Adrie van Dijk
Dokkum
25:10
25:01
26
Kes Bolhuis
Oldehove
25:27
25:17
27
Mark Drijfhout
Olst
26:05
25:53
28
Bart Luursema
Oldehove
26:27
26:18
29
Peter Vonck
Sauwerd
26:31
26:19
30
Danielle Kors
Ten Boer
26:44
26:27
31
Joyce de Boer
Kommerzijl
26:53
26:34
32
Sandra Soldaat
Kommerzijl
26:57
26:43
33
Evelien Borgonjon
Warffum
27:08
26:54
34
Dorien Heeres
Kommerzijl
27:15
27:03
35
Annet de Vries
Dokkum
27:19
27:00
36
Fatos Vladi
Ezinge
27:42
27:29
37
Merlijn Hoeksema
Oldehove
27:54
27:45
38
Rik Bloem
Siddeburen
27:56
27:38
39
Jacquelien Pol
Oldehove
27:57
27:44
40
Marit Vos
Oldehove
28:20
28:07
41
Ina Sijbolts
Winsum Gn
28:47
28:36
42
Eilana Maring-v.d. Ploeg
Winsum Gn
28:52
28:41
43
Isolde Bisschop
Oldehove
28:53
28:40
44
Rick Breemhaar
Oldehove
28:59
28:48
45
Gerben de vries
Niehove
29:21
29:10
46
Heidi Hoving
Kommerzijl
29:33
29:14
47
Alexander Breemhaar
Oldehove
29:37
29:26
48
Klaas Olthof
Warffum
29:40
29:20
49
Jolanda Siegers
Winsum Gn
29:44
29:33
50
Marieke Gorter-Aalfs
Oldekerk
29:51
29:39
51
Marienke van Polen
Kommerzijl
29:58
29:39
52
Wouke Mollema
Groningen
29:58
29:39
53
Laurens Jansen
Ezinge
30:51
30:39
54
Rein Mulder
Kommerzijl
30:57
30:37
55
Klaas Jan van Zijlstra
Bedum
31:01
30:40
56
Larissa Huizinga
Bedum
31:01
30:40
57
Jurjen Schirm
Aduard
31:04
30:54
58
Baukje Vos
Oldehove
31:06
30:52
59
Michael Matter
Oldehove
31:24
31:18
60
Marinka Smid
Oldehove
31:35
31:25
61
Roemer Arends
Ezinge
31:38
31:22
62
Ellie Mollema
Oldehove
32:43
32:26
63
Isabella van Velzen
Kornhorn
32:53
32:39
64
Rico van Velzen
Kornhorn
32:53
32:38
65
Iris Breemhaar
Oldehove
32:54
32:43
66
Tom Bisschop
Oldehove
32:54
32:44
67
Madoe van Polen
Kommerzijl
33:05
32:52
68
Lavra de Vries
Foxhol
33:06
32:47
69
Martha van Dijk
Kantens
33:08
32:47
70
Hannah Jansen
Oldehove
33:08
32:56
71
Corry Hofland
Groningen
33:12
32:51
72
Tjeert Reitsema
Oldehove
33:13
32:57
73
Esther Feitsma
Niehove
33:50
33:38
74
Anke Zuidema
Oldehove
34:26
34:07
75
Lies van der Wal
Aduard
34:26
34:13
76
Daniël Wierenga
Oldehove
34:34
34:20
77
Francien Geertssema
Groningen
34:43
34:33
78
Annemiek Verwoerd
Oldehove
35:16
35:06
79
Kristel van Dijk
Oldehove
35:24
35:09
80
Rianne van der Spek
Leens
36:07
35:47
81
Leo Mechielsen
Oldehove
36:47
36:28
82
Nora Vladi
Ezinge
36:49
36:36
83
Bo de Boer
Kommerzijl
36:54
36:35
84
Tessa Ates
Kommerzijl
36:55
36:37
85
Dineke Jager
Oldehove
37:56
37:44
86
Geert Bolhuis
Oldehove
38:14
38:00
87
Evanne Bolhuis
Oldehove
38:14
37:58
88
Zinja Wierenga
Loopgroep Zuidhorn
38:45
38:30
89
Jasmijn Wierenga
Oldehove
38:45
38:30
90
Danielle Cleveringa
Ezinge
39:18
39:05
91
Jesse Cleveringa
Ezinge
39:28
39:19
92
Nadieh Bolhuis
Oldehove
40:53
40:39
93
Noaw Jansen
Kommerzijl
40:59
40:46
94
Henriette Hoeksema
Groningen
41:03
40:48
95
Marife Matter
Oldehove
41:05
40:56
www.uitslagen.nl
23-11-2015 16:57