Uitslagenlijst Beiler Koningsloop

Beilen - Maandag 27 april 2015

V-TM7, JEUGDLOOP 800M
Plts
Naam
Bruto
Netto
1
Lotte Matthijsen
OBS GA de Ridder
3:45
3:44
2
Lieke Snoeken
Ruinen
4:30
4:28
3
Ilse v. Droffelaar
OBS GA de Ridder
4:41
4:40
4
Ilse Mouwen
CBS De Vaart
5:09
5:09
5
Mandy Steen
CBS Prinses Beatrix
5:25
5:23
6
Leanne Kuik
CBS Prinses Beatrix
5:44
5:42
7
Maud Oldenbeuving
CBS Prinses Beatrix
6:02
6:01
8
Maut Kuik
CBS Prinses Beatrix
8:09
8:07
J-TM7, JEUGDLOOP 800M
Plts
Naam
Bruto
Netto
1
Daniel van der Veen
CBS De Wingerd
3:22
3:21
2
Joas de Ruiter
Assen
3:30
3:30
3
Daan Bruins
OBS GA de Ridder
3:31
3:31
4
Mark Duinkerken
OBS GA de Ridder
3:32
5
Lorenz Lindemulder
OBS GA de Ridder
3:33
3:33
6
Mikael van der Veen
CBS De Wingerd
3:39
3:39
7
Lennart Rensing
OBS De Zuiderenk
3:59
3:58
8
Kheyshawn Wijkstra
Assen
4:09
4:08
9
Ingmar Out
OBS GA de Ridder
4:09
4:07
10
Daan Jager
OBS GA de Ridder
4:11
4:10
11
Nick Duinkerken
OBS GA de Ridder
4:16
4:14
12
Bas Matthijssen
OBS GA de Ridder
4:18
4:18
13
Nout Abbes
CBS De Eshorst
4:25
4:24
14
Mauritz van Zon
OBS GA de Ridder
4:37
4:36
15
Lars Bruins
OBS GA de Ridder
4:38
4:37
16
Stijn Oldenbeuving
CBS Prinses Beatrix
4:45
4:44
17
Joris ten Kate
CBS Prinses Beatrix
4:48
4:48
18
Erik Doldersum
OBS GA de Ridder
5:03
5:02
19
Ian de Ruiter
Assen
5:23
5:21
20
Sebastian Bowman
OBS GA de Ridder
5:41
5:40
21
Cailin Bowman
OBS GA de Ridder
6:37
6:37
22
Niels Mouwen
CBS De Vaart
8:05
8:05
V8-10, JEUGDLOOP 1350M
Plts
Naam
Tijd
1
Maud Visscher
Fivelstreek
5:04
2
Silvana Jager
OBS GA de Ridder
5:34
3
Marije de Weerd
Dwingeloo
5:54
4
Lieke Niestijl
Assen
5:54
5
Ellen de Boer
OBS GA de Ridder
6:05
6
Tabitha Zeeman
De Sperwers
6:06
7
Hannah Gritter
OBS GA de Ridder
6:07
8
Fleur Wanders
Hoogeveen
6:10
9
Lisa ten Kate
CBS Prinses Beatrix
6:18
10
Ilse van der Kooi
HAC '63
6:21
11
Pien Snoeken
Ruinen
6:27
12
Ilse de Weerd
Dwingeloo
6:29
13
Rishani Nagalingam
CBS De Schutkampen
6:30
14
Elise Kompagnie
Beilen
6:36
15
Laura Boomsma
Bedum
6:39
16
Roos Bijlsma
OBS Harm Smeenge
7:13
17
Mare Raven
OBS GA de Ridder
7:13
18
Joëlle Zeeman
De Sperwers
8:16
J8-10, JEUGDLOOP 1350M
Plts
Naam
Tijd
1
Jip Kerssies
BS ’t Hieker Nust
4:45
2
Nick Matthijsen
OBS GA de Ridder
5:12
3
Giel Kerssies
CBS De Eshorst
5:15
4
Ruud Nagengast
OBS Harm Smeenge
5:15
5
Jelmer Rensing
OBS De Zuiderenk
5:16
6
Merijn Wiggers
CBS De Eshorst
5:24
7
Jari de Ruiter
Assen
5:27
8
Wesley Boers
Fivelstreek
5:29
9
Thijs v. Droffelaar
OBS GA de Ridder
5:30
10
Jop Beugel
OBS GA de Ridder
5:35
11
Jorre Westerbeek
Assen
5:49
12
Olivier van Zon
OBS GA de Ridder
6:03
13
Stijn Kerssies
CBS De Eshorst
6:04
14
Lars Schonewille
Beilen
6:04
15
Bram van Dieren
Beilen
6:12
16
Daan Meijering
OBS GA de Ridder
6:18
17
Gijs Nordholt
OBS GA de Ridder
6:21
18
Christian Braam
OBS Harm Smeenge
6:26
19
Lars Oldenbeuving
CBS Prinses Beatrix
6:36
20
Roy van Ittersum
OBS GA de Ridder
7:01
21
Sven Schuring
OBS GA de Ridder
7:05
22
Jort Abbes
CBS De Eshorst
7:08
23
Jesper Wanders
Hoogeveen
7:09
24
Rowan Marissen
OBS GA de Ridder
7:11
V1113, JEUGDLOOP 1350M
Plts
Naam
Tijd
1
Britt Roos
HAC '63
4:34
2
Wianne Schipper
Steenwijkerwold
4:45
3
Dione Schipper
Steenwijkerwold
4:46
4
Sanne Niestijl
AAC '61
4:49
5
Colet de Ruiter
CBS De Wingerd
5:02
6
Yonine Hofstra
Appelscha
5:20
7
Liset Haveman
OBS Harm Smeenge
5:28
8
Sarmia Nagalingam
CBS De Schutkampen
6:20
9
Janine Kompagnie
Beilen
6:33
10
Lara Konneman
OBS Harm Smeenge
6:39
J1113, JEUGDLOOP 1350M
Plts
Naam
Tijd
1
Julian Jager
OBS GA de Ridder
4:44
2
Henk Molenaar
OBS Harm Smeenge
5:11
3
Boris de Vries
CBS De Wegwijzer
5:12
4
Juul Nagengast
OBS Harm Smeenge
5:35
5
Dylan Lucas
HAC '63
5:36
V-VO, JEUGDLOOP 2700M
Plts
Naam
Tijd
1
Laura Prins
HAC '63
10:11
2
Denice Lucas
HAC '63
10:49
3
Marrre Westerbeek
AAC '61
13:25
4
Sascha Steen
Beilen
13:54
J-VO, JEUGDLOOP 2700M
Plts
Naam
Tijd
1
Finn van Pijkeren
Middelstum
9:43
2
Jako van Faassen
Beilen
10:15
3
Matthijs Kleefman
Beilen
10:35
4
Youri Beugel
Beilen
10:35
5
Derk Jan van Duijn
Hijken
10:55
6
Harmen Kompagnie
Beilen
11:11
7
Aron Lammerts v. Bueren
Westerbork
11:45
8
Jorik van der Laan
Beilen
12:10
V SEN, KON. LOOP 5KM
Plts
Naam
Bruto
Netto
1
Sabine Spreen
Rolde
18:44
18:43
2
Ine Snoeken
HAC '63
19:07
19:05
3
Erika Broekema
Loopgroep Aart Stigter
21:25
21:24
4
Joëlle de Ruiter
AAC '61
21:35
21:32
5
Michelle Roebersen
LSV Invictus
23:07
23:02
6
Soraya Braker
Assen
23:24
23:21
7
Marloes Prakken
Aalden
23:37
23:34
8
Linda Everts
AAC '61
23:56
23:51
9
Kim Badloe
Hoogeveen
23:59
23:41
10
Franka Loman
Loopgroep Beilen
24:43
24:37
11
Lindi Nieuwenhuis
Beilen
25:08
24:48
12
Renate Kikkert
Loopgroep Westerbork
25:46
25:41
13
Carolien van der Bos
Den Helder
25:56
25:50
14
Astrid Kuik
Assen
26:18
26:11
15
Bertine Doddema
Beilen
26:36
26:24
16
Karin Kloosterman
Beilen
26:43
26:27
17
Lisa Swieringa
Beilen
28:25
28:18
18
Anita Radix
Smilde
28:39
28:25
19
Bea Kleine
Beilen
29:00
28:53
20
Patricia Elsenaar
Arendal
29:11
28:56
21
Maleah Knevel
Witteveen
29:15
29:07
22
Britt de Lange
Beilen
29:24
29:17
23
Ingrid Leungen
Beilen
29:38
29:26
24
Marinka Bakker
Beilen
31:25
31:08
25
Inez Zwiers
Beilen
33:24
33:07
V 40, KON. LOOP 5KM
Plts
Naam
Bruto
Netto
1
Laura Batterink
Loopgroep Westerbork
19:49
19:46
2
Henriette Pepels
Loopgroep Beilen
20:52
20:48
3
Jeannet Roos
HAC '63
22:39
22:36
4
Trea Dekker
AAC '61
23:56
23:49
5
Riechina Schipper
DOS
24:05
23:55
6
Jannie Drenth
Loopgroep Beilen
24:49
24:45
7
E. Kerssies
Loopgroep Beilen
26:11
26:01
8
Ronneke van der Molen
Loopgroep Beilen
26:13
26:09
9
Ella van den Berg
LSV Invictus
26:16
26:07
10
Adri Sluis
Friesland
26:35
26:28
11
Trea de Vries
Loopgroep Westerbork
26:38
26:30
12
Jinny Bouwer
De Wijk
26:40
26:31
13
Reina Wijnia-Kwant
avVN
27:21
27:18
14
Gea Lamberts
Loopgroep Beilen
27:31
27:23
15
Sumathy Nagalingam
Smilde
27:57
27:43
16
Marjon Speelman
Loopgroep Westerbork
28:36
28:23
17
Pauline van Os
Loopgroep Beilen
28:49
28:36
18
Alie Luitjes
Bovensmilde
30:30
30:17
19
Ciska Pijpker
Loopgroep Beilen
30:36
30:23
20
Harmtje Jager
Loopgroep Beilen
31:05
30:53
21
Roelie Zwiers
Loopgroep Westerbork
31:13
31:00
22
Karen Brouwer
Westerbork
32:32
32:23
23
Henny Gritter
Loopgroep Westerbork
33:26
33:13
M SEN, KON. LOOP 5KM
Plts
Naam
Bruto
Netto
1
Ruard Smeenge
Groningen Atletiek
16:08
16:07
2
Gerko Floor
LSV Invictus
16:24
16:23
3
Jurriën Rijlaarsdam
LSV Invictus
17:36
17:35
4
Dirk van Faassen
Beilen
17:52
17:51
5
Rowan Veenhuizen
AAC '61
18:03
18:03
6
Thom Klein
LSV Invictus
18:30
18:26
7
Richard Prakken
Aalden
19:00
18:59
8
Arnoud van Waardenburg
Groningen
19:01
18:55
9
Henri Oosting
Beilen
19:12
19:09
10
Sieger Everts
Assen
19:35
19:31
11
Jonathan Bosma
Smilde
20:02
19:56
12
Mark Vos
Hoogeveen
20:10
19:58
13
Onno Hiemstra
LSV Invictus
20:18
20:17
14
Matthijs Boer
Beilen
20:27
20:24
15
Richard Kort
Loopgroep Westerbork
20:51
20:48
16
Simon de Vries
Westerbork
21:02
20:54
17
AnneJan Dunning
Beilen
21:02
20:44
18
Pieter Sterk
Noordscheschut
21:06
21:03
19
Roeland te Velde
HAC '63
21:13
21:08
20
Bauke de Vegt
Assen
21:17
21:11
21
Kobias Sok
Noordscheschut
21:45
21:40
22
Matthijs Kleefman
Beilen
22:18
22:15
23
Jurjen Kort
Zwiggelte
22:25
22:21
24
Geert Bremmer
Hoogeveen
22:51
22:39
25
Wesley Lammerts van Bueren
Westerbork
23:27
23:21
26
Ramon Wanders
Beilen
23:28
23:25
27
Kevin Eefting
Grolloo
23:40
23:28
28
Jarno Zinger
Beilen
23:53
23:42
29
Stefan Weel
Beilen
24:22
24:11
30
John van Egten
Beilen
25:04
24:48
31
Eduard Schippers
Beilen
25:33
25:18
32
Robert Haandrikman
Beilen
26:22
26:20
M 40, KON. LOOP 5KM
Plts
Naam
Bruto
Netto
1
Ludy Timmer
AAC '61
17:10
17:09
2
Jannes Dolfing
Loopgroep Westerbork
17:29
17:29
3
Klaas Jan Hofstra
LSV Invictus
18:36
18:35
4
Jan Roeles
Loopgroep Beilen
19:14
19:11
5
André van der Kooi
Hoogeveen
19:51
19:49
6
Bert de Ruiter
Bovensmilde
19:53
19:51
7
René Lammerts van Bueren
Loopgroep Westerbork
20:14
20:10
8
Siem Hiemstra
LSV Invictus
20:25
20:23
9
Wierd Duursma
Loopgroep Beilen
20:29
20:26
10
Nico de Jong
HAC '63
20:41
20:38
11
Jan Uiterwijk
Loopgroep Beilen
20:42
20:40
12
Harry Vos
Loopgroep Westerbork
21:28
21:23
13
G. Pijpker
Beilen
22:28
22:26
14
Jack van Rozen
LSV Invictus
23:22
23:15
15
Tjerk Tuinstra
SISU
23:43
23:33
16
Henk Daling
HAC '63
24:22
24:13
17
Erik Rijnders
Vroomshoop
24:30
24:26
18
Anne Bartelds
Start '78
24:37
24:34
19
Jan van der Lans
HAC '63
24:38
24:31
20
H Zinger
Beilen
24:41
24:30
21
Hedwig Batterink
Loopgroep Westerbork
25:47
25:34
22
Henk Booiman
Loopgroep Beilen
25:55
25:52
23
Erik Wabeke
Beilen
25:57
25:41
24
Luuk Hadders
Pesse
26:57
26:46
25
Harry Prins
Beilen
27:03
26:58
26
Alfred Mulder
Beilen
27:07
26:52
27
Marcel Kuizenga
Loopgroep Westerbork
27:13
26:58
28
Ronald van der Veen
Bovensmilde
28:37
28:21
29
Eric Zeeman
De Sperwers
30:03
29:45
30
Peter Scheerhoorn
AAC '61
31:26
31:12
V SEN, KON. LOOP 10KM
Plts
Naam
Bruto
Netto
1
Alinda van Luijk
Assen
46:34
46:29
2
Annet Niestijl
Assen
47:11
47:00
3
Alinda ten Hoor
Fochteloo
49:18
49:10
4
Tjerkje ten Hoor
Oosterwolde Fr
52:39
52:29
V 40, KON. LOOP 10KM
Plts
Naam
Bruto
Netto
1
Geke van den Heuvel
Loopgroep Beilen
49:10
49:01
2
Lies Lucassen
Assen
49:23
49:12
3
Marry Nederhoed-Hepping
Loopgroep Beilen
49:51
49:48
4
Akkie Greydanus
HAC '63
51:14
51:05
5
Agnes Wolters
Bovensmilde
54:59
54:45
6
Annet Mettrop
Bovensmilde
55:01
54:47
7
Didi Evers
Hoogeveen
56:03
8
Henny Steenbergen
Loopgroep Beilen
56:34
9
Maria Tieben
Beilen
58:35
M SEN, KON. LOOP 10KM
Plts
Naam
Bruto
Netto
1
Geert Tuinstra
SISU
33:53
33:52
2
Willem de Boer
Lionitas
34:01
34:00
3
Jan Stuursma
SV Veendam
34:15
34:14
4
Luc Sillen
Groningen Atletiek
36:16
36:14
5
Martien Wubs
Runners Stadskanaal
38:14
38:12
6
Steven van Luijk
Assen
40:56
40:53
7
Jeroen-Pieter vd Vliet
Hoogeveen
42:46
42:41
8
Dennis Nijstad
Elim
43:37
43:30
9
Henk Popken
LSV Invictus
47:45
47:36
10
Casper van Luijk
Hoogezand
47:52
47:44
11
Bennie Smit
HAC '63
49:06
48:54
12
Egbert Boom
Beilen
51:46
51:32
M 40, KON. LOOP 10KM
Plts
Naam
Bruto
Netto
1
Martin Veenhuizen
SV Veendam
34:27
34:27
2
Raimond van de Boom
AAC '61
34:38
34:37
3
Jack de Jonge
Loopgroep Beilen
38:59
38:54
4
Allard Brunsting
HAC '63
39:02
39:00
5
Douwe Weima
Nijverdal
39:21
39:17
6
Martin Pruysers
Dynamica
39:36
39:33
7
Jacco ten Zijthoff
HAC '63
41:08
41:07
8
Marco Bakker
Assen
41:19
41:16
9
Berrie Scheper
Steenwijkerwold
41:21
41:19
10
Mark Kerssies
Hijken
41:57
41:55
11
Paul Mos
Ruinen
42:26
42:22
12
Peter Stokje
Loopgroep Aart Stigter
42:33
42:31
13
Kasper Wulff
HAC '63
42:33
42:31
14
Praphan Butthong
Assen
43:07
42:46
15
Douwe Iedema
ATC '75
43:26
43:24
16
Gerrie Bijl
Runners Stadskanaal
44:02
43:59
17
Henk de Groot
Loopgroep Beilen
45:22
45:12
18
Marcel Biesheuvel
Assen
45:51
45:40
19
Gerrit Bosma
Smilde
45:56
45:50
20
Klaas Haveman
Loopgroep Beilen
45:58
45:47
21
Erik Muggen
Loopgroep Beilen
46:04
46:02
22
Pieter de Jong
Oosterwolde Fr
46:09
46:02
23
Harrie Steenbergen
Ruinen
46:30
46:23
24
Harry Schaaphok
Beilen
47:00
46:42
25
Robert Draaijer
Groningen
47:27
47:12
26
Jels Kramer
Appelscha
47:54
47:46
27
Arjan Bijlsma
Beilen
48:08
48:02
28
Harrie Meijering
Loopgroep Beilen
48:15
48:10
29
Jetse Bakker
Assen
48:49
48:36
30
Frits Michiels
Loopgroep Westerbork
49:04
48:59
31
Erwin Beuving
Loopgroep Westerbork
50:13
50:05
32
Henk Willems
Beilen
50:26
50:10
33
Ido Verbree
Assen
51:12
50:55
34
Hendrik Jan Smit
Beilen
51:42
51:29
35
Jans Vrieling
Smilde
51:49
51:39
36
Theun Zondag
Loopgroep Beilen
51:56
51:46
37
Egge ten Have
Beilen
51:59
51:53
38
Harry Sloots
Elim
53:33
53:26
39
Ruud Smit
Ruinen
55:51
55:45
Gem Midden-Drenthe, Univé Midden-Drenthe,
Oosting Makelaars, Inducon, FrieslandCampina,
Jumbo Mulder, Bloemenpalet, AH Beilen,
Fysio Centrum Beilen, Run2Day Assen.
Dank voor de gastvrijheid: Korfbalvereniging Vitesse Beilen.
Tot ziens volgend jaar! www.loopgroepbeilen.nl
www.uitslagen.nl
01-05-2015 22:42