Uitslagenlijst Koningsloop AVA'70

Aalten - Maandag 27 april 2015

MEIS, 800MTR
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Elvira Jansen
Dieren
3:07
2
Janneke van de Groep
Aalten
3:15
3
Esmee Jansen
Athos
3:22
4
Isa Hubers
Aalten
3:26
5
Babs Hengeveld
Athos
3:27
6
Sam Bluimink
Ava'70
3:29
7
Lieke de Boer
Aalten
3:33
8
Lisé Elburg
Aalten
3:34
9
Róbin Vaags
Ava'70
3:34
10
Marijn Klein Gunnewiek
AVA
3:35
11
Emmely van de Groep
Aalten
3:37
12
Famke Weikamp
Athos
3:39
13
Nina Luimes
Aalten
3:40
14
Noa Westerveld
Aalten
3:42
15
Diede ter Beest
Aalten
3:44
16
Isa Grevink
Ava'70
3:45
17
Fleur Grievink
Aalten
3:46
18
Sam Hoftijzer
Ava'70
3:47
19
Christel Hoogakker
Aalten
3:49
20
Lieke Ernst
Atletico'73
3:49
21
Emma luiten
Aalten
3:50
22
Lieke Legters
Ava'70
3:52
23
Evie Scholten
Ava'70
3:54
24
Merle Aalbers
Aalten
3:56
25
Stas Baars
AVA70
3:57
26
Benthe Elburg
Aalten
3:58
27
Jelske van Eerden
Ava'70
3:59
28
Julia Luimes
Aalten
4:00
29
Isabel Schenau
Aalten
4:00
30
Sanne Maathuis
Aalten
4:00
31
Aniek Blekkink
Ava'70
4:01
32
Sanne Derksen
Aalten
4:01
33
Eline Harbers
Aalten
4:02
34
Linn Rots
Aalten
4:02
35
Lune Mateman
Aalten
4:05
36
Rosa Luimes
Aalten
4:05
37
Flore Posthumus
Ava'70
4:06
38
Madelief Lohuis
Aalten
4:08
39
Esmee Nijman
Zwolle
4:09
40
Merel Berendsen
Aalten
4:10
41
Fleur Hogeweg
Aalten
4:11
42
Nina Lammers
Aalten
4:12
43
Hester Lensink
azsv
4:14
44
Lola Driessen
Aalten
4:17
45
Mare Huinink
Ava'70
4:19
46
Merel ter Beest
Aalten
4:21
47
Dapfne Schreurs
AZSV
4:21
48
Demi van Zuidam
Aalten
4:22
49
Ilze Kremer
Aalten
4:23
50
Vera te Welscher
Aalten
4:24
51
Joëlle van Dijk
Ava'70
4:26
52
Liese Horning
AVA70
4:28
53
Nina Sloetjes
Aalten
4:32
54
Maike Derksen
Aalten
4:35
55
Suus Rötter
Aalten
4:35
56
Liske Weikamp
Aalten
4:36
57
Ymke Puts
Aalten
4:37
58
Isa Lammers
Aalten
4:38
59
Fien ter Maat
Aalten
4:39
60
Lienke Kempers
Aalten
4:40
61
Meike Nijman
Zwolle
4:40
62
Eowyn Oosterink
Aalten
4:43
63
Maureen Hagemann
Aalten
4:44
64
Britt Luimes
Aalten
4:44
65
Maria Bikker
Ava'70
4:45
66
Marleen Harbers
Aalten
4:55
67
Hilke Klein Gunnewiek
Aalten
4:55
68
Dagmar Hagemann
Aalten
4:57
69
Maud Teunissen
Aalten
4:58
70
Lynn Teunissen
Aalten
4:58
71
Babet van den Boom
Aalten
5:00
72
Sanne Piek
Aalten
5:04
73
Fabienne Bruggeman
Aalten
5:05
74
Noa van Weelden
Aalten
5:06
75
Fenna Ernst
Silvolde
5:07
76
Linde Wikkerink
Aalten
5:08
77
Niencke Migchelbrink
Aalten
5:09
78
Janou Rots
Aalten
5:09
79
Roos Veenstra
Aalten
5:10
80
Sofie Lubbers
Aalten
5:15
81
Rosan Scholten
Aalten
5:16
82
Nieke Lettink
Ava'70
5:19
83
Merle Veenstra
Aalten
5:21
84
Sanne Timmerman
Aalten
5:22
85
Eline Jansen
Aalten
5:25
86
Jasmin Sloetjes
Aalten
5:26
87
Lieke Wevers
Aalten
5:29
JONG, 800MTR
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Timo Westerveld
Ava'70
2:49
2
Robbe Graven
Ava'70
2:57
3
Sven Meinen
Ava'70
2:58
4
Tim Weijers
Ava'70
2:59
5
Max ter Haar
Ropes & Running
3:01
6
Rens Roedema
Aalten
3:04
7
Yvi Sikkink
AZSV
3:05
8
Mik Lamers
WGV-VGV
3:05
9
Boris ter Hedde
AD69
3:06
10
Jop Hoftijzer
Ava'70
3:07
11
Tijn Piest
Ava'70
3:08
12
Tim Houwers
AVA70
3:08
13
Marijn Eugelink
Give and Go
3:15
14
Julian Heusinkveld
Ava'70
3:15
15
Joost Sloetjes
AZSV
3:17
16
Finn Lampio
Lopersgroep '90
3:18
17
Abel Ivasela
Vaassen
3:18
18
Joost kleinbussink
Ava'70
3:19
19
Stef Helmink
Aalten
3:20
20
Ruben Jansen
Aalten
3:22
21
Bas Jansen
Ava'70
3:23
22
Fedde Mateman
Aalten
3:26
23
Bjorn Cornelissen
Ava'70
3:26
24
Ivar Lammers
Aalten
3:27
25
Roel de Weerdt
Aalten
3:27
26
Mart Mucheru
Ava'70
3:28
27
Thom Berkelder
Ava'70
3:28
28
Siebem Reesink
Winterswijk-Miste
3:32
29
Senna Westrum
Aalten
3:33
30
Sem Woudstra
Aalten
3:34
31
Jorrin Heinrich
Aalten
3:40
32
Daan Jansen
Aalten
3:42
33
Konraad Cramer
Ava'70
3:44
34
Luuk de Weerdt
Aalten
3:44
35
Sten Wikkerink
Ava'70
3:49
36
Willem Lubbers
AVA70
3:49
37
Luca Wevers
Aalten
3:51
38
Jesse Rensing
Aalten
3:52
39
Lars Daams
Aalten
3:54
40
Lars Meinen
Ava'70
3:54
41
Mika Westerveld
Ava'70
3:55
42
Hielke Reesink
Winterswijk-Miste
3:56
43
Bram Oberink
Aalten
3:57
44
Tom Mucheru
Aalten
3:58
45
Jens Veenstra
aalten
4:07
46
Xander Nijhof
Aalten
4:10
47
Mats Wamelink
Ava'70
4:11
48
Mick Lubbers
aalten
4:12
49
Merijn Graven
Aalten
4:13
50
Weslie Jentink
Give and Go
4:13
51
Koen Hoopman
Aalten
4:14
52
Timon Jansen
Aalten
4:18
53
Jurre Guilaume
Aalten
4:19
54
Nathan Ros
Aalten
4:20
55
Hendrik Reinders
Aalten
4:22
56
Gerjon Hengeveld
Aalten
4:23
57
Ferran Jansen
Aalten
4:24
58
Sieb ter Haar
Aalten
4:25
59
Raymond te Koppele
Aalten
4:25
60
Wessel Kochl
AVA70
4:26
61
Willem Wamelink
Ava'70
4:28
62
Pjotr Baars
Aalten
4:31
63
Noah Zomer
Aalten
4:32
64
Nils Luiten
Aalten
4:34
65
Milan Bulten
Aalten
4:35
66
Boris Hogeweg
Aalten
4:35
67
Coen Jansen
Aalten
4:37
68
Thom Raben
Aalten
4:39
69
Jurre van Zuidam
Aalten
4:41
70
Thijn Lettink
Ava'70
4:46
71
Stijn Pastoors
Aalten
4:47
72
Gijs Jansen
Aalten
4:49
73
Jasper Berendsen
Aalten
4:52
74
Ruben Cornelissen
Aalten
5:01
75
Job van den Boom
Aalten
5:03
76
Willem Becker
Aalten
5:06
77
Stijn Toebes
Aalten
5:11
78
Joost Schoppers
Aalten
5:15
79
Sten Heynen
Aalten
5:16
80
Joost Driessen
Natare
5:19
81
Liam Krieger
Aalten
5:19
82
Stefan Hengeveld
Aalten
5:22
83
Sietse Brethouwer
Aalten
5:25
84
Stijn Boom
Aalten
5:29
85
Syb Delleman
Aalten
5:39
86
Ties Vervelde
Aalten
5:39
87
Caz Veenhuizen
AZSV
5:43
88
Sam Bulten
Aalten
5:54
89
Thijmen Duenk
Aalten
5:56
MEIS, 1600MTR
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Eva Bruil
Ava'70
5:18
2
Linde Klein Nibbelink
Ava'70
6:03
3
Rosa ter Hedde
Aalten
6:05
4
Noa Luijmes
AVA70
6:09
5
Mirit van Middelkoop
Bredevoort
6:21
6
Jasmijn Huls
Ava'70
6:23
7
Janneke Gelderblom
Aalten
6:27
8
Nova Eugelink
Give and Go
6:28
9
Marit kleinbussink
Ava'70
6:34
10
Maud Hengeveld
Ava'70
6:35
11
Sanne ter Haar
Aalten
6:36
12
Lotte Klein Nibbelink
AVA'70
6:45
13
Annelot Posthumus
Ava'70
6:51
14
Anna Veldboom
AZSV
6:53
15
Merel Wikkerink
Aalten
6:54
16
Micki Roes
Beek
6:59
17
Fu Jin Jansen
Ava'70
7:10
18
Bente Rensing
Aalten
7:53
19
Nienke de Weerdt
Aalten
7:53
20
Alazne Cabezas Jentink
Zwitserland
8:24
21
Djura Postgens
Aalten
8:31
22
Eline Hengeveld
Aalten
8:45
23
Nina Euting
Aalten
8:48
24
Mira Besselink
AZSV
8:53
25
Naomi Kremer
BOVO
8:56
26
Zoë Schenk
Aalten
9:18
27
Roos Becker
Aalten
9:21
28
Manon Weikamp
Aalten
9:45
29
Romay Boogaerts
Aalten
9:50
30
Mazhda Entezar
Aalten
9:55
31
Emma ten Barge
Aalten
10:38
JONG, 1600MTR
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Stein Cornelissen
Etten
5:01
2
Tim Mengerink
Ava'70
5:04
3
Kjell Venderbosch
Argo
5:19
4
Sjoerd Wiecherink
Doetinchem
5:24
5
Tijn Baumann
Driel
5:31
6
Björn Rossel
Ava'70
5:33
7
Mees Prinsen
AVA70
5:35
8
Daniel Wamelink
azsv
5:38
9
Ties Centen
Argo
5:53
10
Daan Winkelhorst
Bredevoort
5:54
11
Sem Balke
AZSV
6:05
12
Twan Meinen
AZSV
6:06
13
Douwe kleinbussink
Ava'70
6:09
14
Joost Lammers
Aalten
6:10
15
Bram Berkelder
Ava'70
6:12
16
Lenn Posthumus
Ava'70
6:22
17
Maik de Jong
AZSV
6:24
18
Jelte Oonk
Aalten
6:24
19
Jurre Huls
Ava'70
6:26
20
Camiel van Middelkoop
Bredevoort
6:27
21
Indy Haverkamp
Ava'70
6:28
22
Michiel Wellink
Ava'70
6:32
23
Emiel Veldboom
azsv
6:35
24
Luka Piek
AZSV
6:36
25
Levi Tvasela
Vaassen
6:39
26
Tom Lammers
AVA70
6:42
27
Anthony
Piek
6:45
28
Nick Rensing
Aalten
6:45
29
Najibola Entezaz
Aalten
6:46
30
Ruben Weijers
Ava'70
6:54
31
Coen Mateman
Aalten
6:55
32
Jorne Migchelbrink
Aalten
6:56
33
Deon Piek
Ava'70
6:58
34
Ivo Luijmes
AVA70
7:00
35
Joppe Roos
Aalten
7:04
36
Tjibbe de Boer
Aalten
7:07
37
Noah Lampio
Lopersgroep '90
7:13
38
Thijs Nijman
Aalten
7:17
39
Daan Becker
Aalten
7:18
40
David Elburg
Aalten
7:23
41
Denzel Haverkamp
Ava'70
7:31
42
Jarno Duenk
AVA70
7:31
43
Thomas Lensink
Aalten
7:33
44
Lars Rossel
Ava'70
7:36
45
Jonathan cramer
Aalten
7:37
46
Twan Lammers
Aalten
7:54
47
Wout Rötter
Aalten
7:55
48
Lars van Lochem
Aalten
7:57
49
Wout Boesveld
Aalten
8:06
50
Lars Huinink
Ava'70
8:13
51
Nathan Posthumus
Ava'70
8:18
52
Morris van weelden
Aalten
9:12
53
Nils Schreurs
AZSV
9:14
54
Bart Phijtters
Aalten
11:05
VROUW, 5KM
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Lisa te Molder
Ava'70
19:16
2
Naomi van Hierden
ARGO Topteam
19:29
3
Cindy Brussé
Ropes en Running
20:11
4
Maud Centen
Argo
20:43
5
Bianca Rougoor
Ropes en Running
20:50
6
Ieneke Voets
Running Elst
21:35
7
Bianca Piek
Ava'70
22:44
8
Lynn Chevalking
Zelhem
22:48
9
Bodil Hartman
Aalten
22:53
10
Marjo Blok
Groningen
22:55
11
Tracey Jewell
AVA'70
23:50
12
Vera Saalmink
AVA'70
24:03
13
Diede Hörning
Ropes & Running
24:09
14
Romy Buevink
Sinderen
24:35
15
Tessa van den Ham
Aalten
24:41
16
Silke Jacobs
Aalten
24:53
17
Valerie Betting
Aalten
24:53
18
Sabine Geesinck
Arnhem
26:52
19
Anita Eeltink
loopgroep Zandloper
27:23
20
Ingrid Aalbers
Argo
28:04
MAN, 5KM
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Remi Rondeel
Zelhem
16:10
2
Robin Rietman
Atletico'73
17:03
3
Rens Houwer
Doetinchem
17:06
4
Eddy Lamers
LVG
17:13
5
Tim te Brake
Ava'70
17:18
6
Thomas Konings
Archeus
17:22
7
Matthijs Duenk
Aalten
17:32
8
Bram Wevers
AZSV
17:34
9
Tom Adriaanse
Aalten
17:36
10
Mark Schreurs
Aalten
17:39
11
Nieck-Jan Gal
Kilder
17:41
12
Erwin Wamelink
Ava'70
18:06
13
Denis Woeltjes
Aalten
18:32
14
Frank Buesink
Lichtenvoorde
18:36
15
Christian van Haselen
Doetinchem
18:39
16
Stefan Scanu
ARGO
18:49
17
Jerrel Balke
Ava'70
18:57
18
Patrick Ikink
Aalten
18:59
19
Luuk te Brake
Ava'70
19:03
20
Daniël Tvasela
Vaassen
19:11
21
Gerrit-Jan Jansen
Ava'70
19:19
22
Marcel Kuenen
Team Herdershond
19:44
23
Victor Duurland
Ava'70
19:46
24
Sam ter Haar
Ava'70
19:56
25
Hans Winkelhorst
Bredevoort
20:08
26
Wim Rensink
Ava'70
20:11
27
Rinke ter Haar
Ava'70
20:20
28
Rob van der Donk
LVG
20:28
29
Dave Posthumus
Ava'70
20:35
30
Arnoud Wikkerink
Ropes & running
20:36
31
Roy Ebbers
Doetinchem
20:42
32
Marijn Lampio
Lichtenvoorde
20:45
33
Patrick Weijers
Ava'70
20:49
34
Andries Centen
Argo
20:54
35
Eric Klein Holkenborg
Aalten
20:56
36
Ruben Boekelder
AVA
20:59
37
Henk Mengers
LG Zandloper
21:01
38
Sjoerd Reesink
Winterswijk-miste
21:15
39
André Balke
Ava'70
21:16
40
Gerrit te Lindert
AVA70
21:30
41
Henkjan Wieberdink
Aalten
21:37
42
Peter Diepemaat
ASV Eibergen
21:39
43
Lars Hoogerbrug
TF Team Ava'70
21:56
44
Theo Neerhof
Aalten
22:20
45
Gerben Schepers
Ava'70
22:31
46
Peter Roedema
Ava'70
22:35
47
Jeroen klompenhouwer
Aalten
22:40
48
Emiel Vaags
Aalten
22:46
49
Frank Ernst
Silvolde
22:47
50
Hans Beumer
Aladna
22:50
51
Hans Sielias
Ava'70
22:56
52
Jurgen Vrieze
AVA70
23:01
53
Jan Rademaker
Ava'70
23:12
54
Wim Seegers
Zeddam
23:20
55
Rob Elijzen
AVA70
23:36
56
Martin Geessinck
Arnhem
23:45
57
Leon Schutte
Aalten
24:01
58
Erwin Lensink
ORP/NORDA
26:12
59
Tommie Derksen
Aalten
27:52
60
Bert Veldhuis
Dinxperlo
28:25
Zonnig weer! 12 grd. Prachtig Evenement!
Reclames? mail naar website@ava70.nl
Uitslagen.nl
28-04-2015 23:07