Uitslagenlijst Vuurtorenloop

Vlieland - Zondag 26 april 2015

MSEN, HARDLOPEN 5 ZM
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Ben Stellingwerf
Onderdendam
31:00
30:59
2
Hugo Bosscher
Munein
35:47
35:38
3
Freddy van der Veer
Feanwalden
37:03
37:03
4
Jochem Uytdehaage
Blaricum
37:11
37:08
5
Thijs Speelman
Vlieland
41:22
41:12
6
Floris Geertzen
Lionitas
41:27
41:23
7
Wesley Vos
Vlieland
42:16
42:05
8
Jannick Mudde
Groningen
42:37
42:35
9
Raf Houter
Vlieland
44:36
44:26
10
Leonard de Jong
Ameide
45:00
44:41
11
Jelle Reitsma
Ferwert
45:24
45:17
12
Marnix van der Scheer
Groningen
45:33
45:22
13
Benno Neij
Hollum
45:34
45:10
14
Thomas Oremus
Zeist
45:43
45:18
15
Bas Prins
Westerbork
45:48
45:26
16
Jan Pieter van der Maat
Groningen
46:08
45:31
17
Roy Moes
Smilde
46:22
46:15
18
Matthijs Kor
Muntendam
46:26
46:18
19
Daan Dekker
Eindhoven
46:32
46:18
20
Jos Postma
Leeuwarden
46:34
46:12
21
Rafael Oldersma
Schoonebeek
48:17
48:08
22
Maurits van der Heide
Leiden
48:17
48:01
23
Michael Oldersma
Schoonebeek
48:17
48:10
24
Dennis Fiorenza
Utrecht
48:25
47:51
25
Wout Boonstra
Vlieland
49:21
49:11
26
Wietse Molenaar
Groningen
49:50
49:29
27
Ewoud Herrema
Leeuwarden
50:52
50:29
28
Wouter van der Maat
Groningen
51:50
51:14
29
Sjoerd Haddering
Buinen
52:18
52:15
30
Thomas Hamstra
Vlieland
52:22
52:11
31
Jort Wolfswinkel
Vlieland
52:24
51:55
32
René Hempenius
Poppenwier
54:35
54:23
33
Melle van Laar
Vlieland
54:59
54:33
34
Bart Beukman
's-Hertogenbosch
56:26
55:57
35
Robin Segaar
Amsterdam
56:49
56:23
36
Remko Wierstra
AV Heerenveen
1:00:54
1:00:32
37
Care Meijer
West-Terschelling
1:03:06
1:02:41
38
Thijs Cohen Tervaert
Amsterdam
1:06:03
1:05:25
39
Raymond Bouma
Vlieland
1:06:04
1:05:22
40
Imme Dekker
Eindhoven
1:11:04
1:10:49
41
Wouter Meijer
Zuidhorn
1:16:01
1:15:37
M40, HARDLOPEN 5 ZM
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Anno Huizenga
Friesland
33:24
33:24
2
Theo Oosterbaan
avVN
36:11
36:11
3
Mike Hofstra
Horror
37:38
37:37
4
Frank Sjaardema
Breda
38:30
38:28
5
Patrick Visser
Parthenon
41:15
41:12
6
Robin Rispens
Gorredijk
41:29
41:24
7
Nico Beuker
Harlingen
44:10
44:10
8
Gerard Kor
Muntendam
45:18
45:11
9
Danny Leenaerts
Oosterhout Nb
45:24
45:10
10
Chris Meijer
Amsterdam
45:35
45:22
11
Menno Pelkmans
Culemborg
48:07
48:03
12
Raymond Berning
Denekamp
48:28
48:15
13
Reginald Borgsteyn
Heerenveen
49:26
48:47
14
Winston Moes
Smilde
49:28
49:18
15
Wigle Anema
Weidum
49:40
49:27
16
Patrick Dooms
Helmond
49:42
49:21
17
Paul Kramer
Almere
50:34
50:05
18
Gert-Jan Jorna
Bolsward
50:44
50:26
19
Sander Scheurwater
Sliedrecht
51:12
50:59
20
Peter Severijnse
Almere
51:49
51:38
21
Marius Jellema
Dronryp
52:27
52:09
22
Marco Harberink
Harderwijk
52:36
52:02
23
Bernard Bulsink
Vlieland
53:04
52:31
24
Arnold de Wolff
Heerenveen
54:22
54:04
25
Wilko Lettink
Argo
54:33
54:06
26
Bauke Scheffer
Bolsward
55:10
54:44
27
Erik Zwiggelaar
Emmen
55:43
55:02
28
Max van Dam
Apeldoorn
55:56
55:42
29
Tjalling Westerhuis
Leeuwarden
56:13
55:47
30
Günther Vogelpoel
Naarden
57:17
56:44
31
Willem Reitsma
Tzummarum
58:20
58:08
32
Aernout Henning
IJsselstein Ut
1:00:53
1:00:34
33
Jan Hylkema
Heerenveen
1:00:57
1:00:22
34
Jeroen Kuiper
Emmen
1:01:20
1:01:07
35
Paul de Kleijn
De Rips
1:04:07
1:03:28
36
Paul Daas
Eindhoven
1:11:04
1:10:50
M50, HARDLOPEN 5 ZM
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Joop Lusthof
Loopgroep Leeuwarden
39:44
39:44
2
Rien Mudde
Olst
43:49
43:47
3
Walter Falkena
Nijland
45:20
45:18
4
Marten Groen
Munein
45:33
45:29
5
Jan den Ouden
Vlieland
45:54
45:10
6
Jan Ruiter
Delfzijl
46:27
46:23
7
Marcel Bomas
Loopgroep Leeuwarden
48:44
48:40
8
George Guns
Eindhoven Atletiek
49:04
48:45
9
Ronald Danhof
Onderdendam
49:11
49:03
10
Roel Verschoor
Noordkop
50:03
49:33
11
Douwe Koopmans
Ysbrechtum
53:12
53:10
12
Keimpe Wieringa
Beusichem
53:28
53:07
13
Remon Benda
's-Gravenhage
53:33
53:23
14
Durk Brouwer
Loopgroep Sneek
53:54
53:34
15
Gerhard Barendsen
Groningen
54:02
53:31
16
Jan Bosman
Loopgroep Leeuwarden
54:24
54:08
17
Willem de Vries
Utrecht
56:38
56:03
18
Sjouke Miedema
Hommerts
56:43
56:34
19
Nick Vredenbregt
LAAC Twente
57:34
57:16
20
Harry Prins
Beilen
58:50
58:26
21
Paul Geertzen
Vlieland
58:50
58:33
22
Ben van der Maat
Groningen
58:56
58:18
23
Joeke van Waesberghe
Amsterdam
59:12
58:47
24
Harry Vissia
Gorredijk
59:21
59:12
25
Rienk Dijkstra
Feanwalden
59:58
59:21
26
Michel Kershof
Zoetermeer
1:01:55
1:01:43
27
Paul Roosenstein
Zaandijk
1:02:34
1:02:00
28
Peter Velt
Stadskanaal
1:08:58
1:08:42
29
Henry Wiggers
Winterswijk
1:10:50
1:10:20
30
Kas van Raamsdonk
Leeuwarden
1:13:27
1:13:04
31
Reinder Sinnema
Lionitas
1:13:43
1:13:07
M60, HARDLOPEN 5 ZM
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Ben van Vliet
avVN
50:54
50:50
2
Dirk Wigbout
Sint Pancras
51:19
51:03
3
Alex de Block
Loopgroep Sneek
51:21
51:14
4
Harry Klumper
Athlos
52:51
52:35
5
Jacob Schulting
Deventer
53:50
53:31
6
Djurre Joh van der Schaaf
Friesland
54:23
54:11
7
Hans Gertsen
Vlieland
55:26
55:19
8
Eise Cornelis Smit
Friesland
56:13
55:32
9
Riekus Wessels
Emmen
1:06:38
1:06:03
10
Herman Hoekstra
Friesland
1:13:43
1:13:07
VSEN, HARDLOPEN 5 ZM
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Jacelyn Gruppen
HAC '63
34:49
34:49
2
Jacolien Ruizendaal
NOP
37:14
37:12
3
Willemieke Mudde
Groningen
43:18
43:16
4
Hester Salverda
Oudemirdum
44:54
44:50
5
Tamara de Vries
Meppel
45:06
45:04
6
Pieter Paul van der Lugt
Amsterdam
47:31
46:59
7
Iteke Kramer
Workum
48:24
48:17
8
Kirsten Slagter
Groningen
49:59
49:40
9
Veerle Nolet
Den Haag
50:51
50:15
10
Rianne S van der Veen
Purmerend
51:10
51:03
11
Victoria Schumacher
Ermelo
53:14
52:59
12
Richtsje Samplonius
Loopgroep Sneek
53:43
53:37
13
Fieke Prins
Utrecht
54:13
54:12
14
Eefje Prins
Groningen
54:13
54:12
15
Sanne Pelsma
Sneek
54:35
54:24
16
Nicole Verlaan
Alkmaar
55:27
55:19
17
Anneroos Renaud
Delft
55:59
55:39
18
Sanne Bennik
Urk
56:12
55:43
19
Lianne Smit-Martens
Rolde
56:15
55:50
20
Emma Dijksman
Amsterdam
56:24
55:53
21
Jacolien Kisteman
Impala
57:02
56:57
22
Van Veen
Urk
57:57
57:27
23
Bianca Borgsteyn
Heerenveen
58:12
57:32
24
Sanneke Gertsen
Bussum
59:10
59:02
25
Patricia Wietzes
Bedum
59:19
59:13
26
Marije Hospes
Wijnjewoude
59:22
58:50
27
Jessye Greidanus
Tzum
59:55
59:51
28
Manon Postma
Leeuwarden
1:00:38
1:00:15
29
Eva Lenis
Groningen
1:05:14
1:05:02
30
Marjan Akkerman
Beetsterzwaag
1:05:16
1:05:06
31
Ciska Kuiper
Sneek
1:05:28
1:05:18
32
Tialda Brouwer
Loopsport Groningen
1:05:56
1:05:35
33
Rianne van der Loo
Amsterdam
1:06:03
1:05:25
34
Jessie Stevens
Oosterwolde Fr
1:07:14
1:06:48
35
Fleur Meijer
Franeker
1:07:50
1:07:19
36
Bianca Kikstra
Vlieland
1:07:55
1:07:35
37
Noella van Laar
Stiens
1:08:27
1:08:04
38
Marrit Bosch
Hollum
1:10:57
1:10:34
39
Nynke Kluijfhout-MacLean
Zwolle
1:11:06
1:10:41
40
Berdien Slager-Houwen
Zwolle
1:11:11
1:10:45
41
Trees Fopma
Mantgum
1:11:17
1:10:44
V35, HARDLOPEN 5 ZM
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Yvonne Kassenberg
Lionitas
41:01
41:00
2
Danielle Mouissie
Blaricum
45:52
45:41
3
Sonja Kimsma
Vlieland
46:32
46:23
4
Jeannette Smit
Noordkop
48:47
48:15
5
Jessica Kooijman
Westerland
49:28
49:04
6
Petra Wieringa
Sneek
49:43
49:42
7
Astrid Telkamp
Amersfoort
50:21
50:19
8
Gretha Geertsma
Impala
51:13
50:52
9
Ilse van den Brande
Scorpio
51:44
51:29
10
Margreet Veenma
Dronryp
52:27
52:10
11
Saskia Vos-Koster
Vlieland
52:45
52:18
12
Martine Oosterloo
Impala
53:02
52:41
13
Inge Evers
Utrecht
53:19
52:45
14
Hanna Schuiling
Friesland
54:07
53:53
15
Ina Enting
Eext
54:12
54:07
16
Katja Nieuwland
Poppenwier
54:35
54:22
17
Anneke Steinfort
Bolsward
55:10
54:43
18
Jolanda Spindelaar
Vlieland
55:25
55:16
19
Trude Nieuwenhuis
Culemborg
55:40
55:36
20
Aukje Kok
Wolvega
56:31
56:02
21
Angelique De Boer
Noordkop
56:39
56:08
22
Laura van de Pol
Amsterdam
56:50
56:09
23
Vanessa Schuurman
Amsterdam
56:51
56:09
24
Joke van den Berg
Tzummarum
57:33
57:19
25
Els van der Weide
Tzummarum
57:33
57:19
26
Sytske Jonkman
Tzummarum
58:20
58:06
27
Zwaantje de Vent
Blesdijke
58:47
58:18
28
Marike Hylkema-vd Leeuw
Heerenveen
59:16
58:36
29
Nynke Stallinga
Leeuwarden
59:34
59:18
30
Ingrid Timmer
Twello
59:39
59:08
31
Resi Probst
Baarn
1:00:00
59:30
32
Fenny Warring
Eext
1:00:15
1:00:10
33
Machteld Stronk
Voorburg
1:00:25
1:00:11
34
Jolanda van Duinen
Impala
1:00:48
1:00:43
35
Janine de Vos
Doetinchem
1:01:17
1:00:50
36
Geri Mes
Enkhuizen
1:01:19
1:00:38
37
Renate Lukkien
Emmen
1:01:20
1:01:08
38
Klaske van der Meer
Baard
1:01:31
1:01:09
39
Nienke Hofland
Anna Paulowna
1:01:37
1:01:14
40
Alice Haitjema-Bijker
Akkrum
1:01:59
1:01:20
41
Petra Zwiggelaar
Emmen
1:02:09
1:01:31
42
Yvette Alkema
Sneek
1:03:03
1:02:46
43
Marianne Miedema
Franeker
1:03:05
1:03:05
44
Marike Postma
Leeuwarden
1:03:51
1:03:23
45
Elma Meijer
Zuidhorn
1:03:52
1:03:26
46
Marieke Siebesma
Groningen
1:03:53
1:03:22
47
Susan Bosch
Franeker
1:04:16
1:04:12
48
Annemarie van den Berg
Tytsjerk
1:04:32
1:04:19
49
Jolanda Borggreve
Denekamp
1:04:45
1:04:32
50
Marrije van Beilen
Gieten
1:05:20
1:04:56
51
Mariette Maas
Enkhuizen
1:06:36
1:05:55
52
Renate Nouta
Hurdegaryp
1:06:55
1:06:40
53
Margaretha Kussendrager
Impala
1:14:30
1:14:25
V45, HARDLOPEN 5 ZM
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Bertha Bruggenkamp
Lionitas
37:32
37:30
2
Brigitte Kersbergen
Alphen aan den Rijn
49:22
49:05
3
Jackie de Witte
Koudum
50:01
49:29
4
Gré Bezema
Gasselte
51:25
51:19
5
Maureen Claassen
Bitgum
51:52
51:49
6
Cora van Zwol
Loopgroep Leeuwarden
51:54
51:38
7
Hieke Osinga-Sybesma
Loopgroep Sneek
53:39
53:33
8
Anny van der Ploeg
Grootegast
53:42
53:24
9
Edith Bekker
Vlieland
54:10
54:01
10
Wendelien Nijland
Doetinchem
54:33
54:06
11
Medie Benda-Seif
's-Gravenhage
55:14
55:04
12
Emma van Laar
Vlieland
55:16
54:49
13
Coba Wouda
Kollum
55:57
55:28
14
Anna Siri
Franeker
56:47
56:45
15
Desiree van der Poel
Krimpen aan den IJssel
57:17
56:44
16
Ike Paans
Franeker
58:28
58:26
17
Willy Bankras
Joure
58:46
58:17
18
Klaske Falkena
Horror
58:51
58:26
19
Janneke Felix
Eext
58:52
58:47
20
Jolan Linssen-Jongen
Maastricht
58:54
58:18
21
Lien Dijkstra
Feanwalden
59:59
59:21
22
Petra den Boer
Nijkerk Gld
1:00:19
59:46
23
Marjan van Ramselaar
Arnhem
1:01:06
1:00:37
24
Marian Leenhouts
Stadskanaal
1:02:05
1:01:50
25
Mariëtte van Tuijl
Eindhoven Atletiek
1:02:17
1:01:58
26
Nelly Politiek
Lelystad
1:02:23
1:02:13
27
Tineke de Kleijn
De Rips
1:04:07
1:03:28
28
Anja van Wieren
Loopgroep Sneek
1:04:16
1:04:05
29
Petra van Essen
Athlos
1:04:17
1:03:40
30
Tea de Vries
Lionitas
1:04:43
1:04:20
31
Elly Westerhuis
Loopgroep Leeuwarden
1:04:45
1:04:20
32
Mirjam Kuipers
Franeker
1:04:49
1:04:49
33
Alie Akkerman-v d Vaart
Katlijk
1:05:16
1:05:07
34
Titia Pijpker
Loopgroep Zuidhorn
1:06:23
1:06:02
35
Rens Plandsoen
Baarn
1:06:24
1:05:54
36
Prijna Noordermeer
Doetinchem
1:06:33
1:06:05
37
Patricia Wagenveld
Emmen
1:06:38
1:06:04
38
Edith de Groot
Woerden
1:09:19
1:08:58
39
Rinny van Duijneveldt
Franeker
1:09:30
1:09:22
40
Marieke van Horssen
Heemskerk
1:10:37
1:10:32
41
Colinda Popken
Deinum
1:10:37
1:10:13
42
Annelies Wiggers
Winterswijk
1:10:50
1:10:20
43
Edith Harmsen
Doetinchem
1:12:15
1:11:42
44
Gerda Zijlstra
Loopgroep Dokkum
1:18:54
1:18:35
45
Vera van der Beek
Loopgroep Dokkum
1:18:54
1:18:34
46
Anita Dijker
West-Terschelling
1:24:33
1:24:15
V55, HARDLOPEN 5 ZM
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Ria van der Schoot
Lionitas
52:31
52:27
2
Ini Wieringa
Statina
53:28
53:07
3
Sippie Dijkstra
Vlieland
55:20
54:52
4
Dikkie Kamer-Koops
Amersfoort
58:12
57:53
5
Kora Wietzes
Bedum
59:22
59:16
6
Afke Heidinga
Heerenveen
59:49
59:45
7
Willy Gertsen
Vlieland
1:00:27
1:00:18
8
Jenny Ketel
Gorssel
1:00:27
1:00:00
9
Lineke Tepper
Zwolle
1:00:32
1:00:04
10
Ingrid Bary
Harlingen
1:00:36
1:00:33
11
Annemiek Oterdoom
ATC '75
1:01:54
1:01:32
12
Titia Brouwer
Loopgroep Sneek
1:03:18
1:02:58
13
Ans Sinnema
Stiens
1:04:20
1:04:03
14
Greetje Bijlsma
Lionitas
1:07:44
1:07:06
15
Ingrid van Straten
Franeker
1:09:30
1:09:23
MSEN, HARDLOPEN 10 ZM
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Erik Lindenholz
HAC '63
1:07:45
1:07:44
2
Erwin Akkerman
HAC '63
1:08:04
1:08:04
3
Douwe Nauta
Lionitas
1:09:25
1:09:25
4
Kristof van Malderen
Bakkum
1:11:08
1:11:08
5
Paul Geertsma
Lionitas
1:14:02
1:14:02
6
Sander Hage
Den Haag
1:16:53
1:16:53
7
Jorrit Bergstra
Sneek
1:21:01
1:20:56
8
Joep van Duinen
Amsterdam
1:22:29
1:22:17
9
Ivo Verlaan
Alkmaar
1:23:57
1:23:54
10
Minne Koopmans
Ysbrechtum
1:26:38
1:26:33
11
Sebastiaan Munter
Heemskerk
1:26:41
1:26:32
12
Dennis Schat
Sneek
1:27:13
1:27:08
13
Frens Lubberts
AV Heerenveen
1:28:08
1:27:47
14
Yde Starreveld
Utrecht
1:28:19
1:28:01
15
Maikel van Niftrik
Culemborg
1:28:36
1:28:12
16
Gerrit Betzema
Tytsjerk
1:28:42
1:28:30
17
Nathan Groenendijk
Kampen
1:30:35
1:30:23
18
Jasper Sierdsma
Itens
1:31:09
1:30:45
19
René vd Zwaag
Loopgroep Leeuwarden
1:32:35
1:32:25
20
Sander Bosch
Franeker
1:35:26
1:35:25
21
Jort van den Berg
Sloten Fr
1:36:27
1:36:22
22
Patrick Dijkstra
Groningen
1:37:02
1:36:54
23
Kees Hofman
Sneek
1:37:04
1:36:51
24
Dirk jelke de Boer
Ferwert
1:37:54
1:37:38
25
Sander Sierdsma
Luttelgeest
1:38:47
1:38:23
26
Erwin Boontjes
Leeuwarden
1:41:10
1:40:38
27
Ruben Vis
Alkmaar
1:41:14
1:41:11
28
Kevin Hoekstra
Neerglabbeek
1:42:52
1:42:21
29
Remco van den Brink
Sloten Fr
1:42:56
1:42:50
30
Remy Bouwens
Capelle aan den IJssel
1:56:46
1:56:26
31
Wander Sikkes
Loopgroep Leeuwarden
1:58:21
1:57:54
32
Yonghung Cheung
Amsterdam
2:17:15
2:16:53
33
Jeroen Nieboer
Harlingen
2:18:42
2:18:11
M40, HARDLOPEN 10 ZM
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Jan Venhuizen
Lionitas
1:06:38
1:06:37
2
Harry Wiersma
Lionitas
1:10:22
1:10:21
3
Jelle Outhuijse
Friesland
1:17:03
1:17:03
4
Laurenz Boer
Niekerk Grootegast
1:18:35
1:18:33
5
Marcel Vredenburg
Dutch Runners
1:19:26
1:19:20
6
Andre Ydema
Dronryp
1:22:46
1:22:28
7
Harry Oosterhuis
Friesland
1:23:02
1:22:57
8
Willem de Vries
Minnertsga
1:26:27
1:26:25
9
Jasper Schreuder
Vlieland
1:27:21
1:27:18
10
Lars Linssen
Maastricht
1:28:00
1:27:57
11
William Bos
Start '78
1:30:21
1:29:54
12
Hans-Jan Jasper
Loopgroep Sneek
1:30:29
1:30:24
13
Hendrik Timmer
Peize
1:30:58
1:30:26
14
Richard Lankester
's-Gravenhage
1:32:25
1:32:15
15
Henk Meijers
Horror
1:33:00
1:32:43
16
Frank van der Meulen
Bunnik
1:36:05
1:35:49
17
Ronald Wielink
Vinkeveen
1:37:15
1:36:57
18
Erik Bouwman
Groningen
1:37:57
1:37:25
19
Ad van Beilen
LoopgroepGieten
1:38:54
1:38:24
20
Geert Postma
Tzummarum
1:39:04
1:38:49
21
Hajo Jonker
De Rijp
1:39:21
1:39:18
22
Jan Oud
Joure
1:40:03
1:39:44
23
Tjitte Bonnema
Tzummarum
1:41:15
1:40:59
24
Herman van der Weg
Wommels
1:42:01
1:41:39
25
Jacco Dijkstra
Baard
1:42:05
1:41:41
26
Jan Schengenga
Joure
1:44:17
1:43:59
27
Anton Langeberg
Reduzum
1:44:32
1:44:18
28
Maurice Tax
Loopgroep Sneek
1:44:56
1:44:37
29
Patrick Boelens
Peize
1:45:32
1:45:26
30
Ron Bruijn
's-Gravenzande
1:45:59
1:45:49
31
Marcel Hessing
Amsterdam
1:46:04
1:45:56
32
Bauke Siderius
Drachten
1:46:32
1:46:17
33
Ronald Hoekstra
Lionitas
1:46:58
1:46:44
34
Fan fai Tsang
Bolsward
1:47:42
1:47:36
35
Wolter de Jong
Franeker
1:47:58
1:47:49
36
Harm H Buist
Loopgroep gRUNN
1:48:10
1:48:06
37
Marco Bakker
Vlieland
1:48:16
1:47:49
38
Han Baumer
Soest
1:52:28
1:52:12
39
Thomas van der Meer
Baard
1:53:16
1:52:52
40
André van Dalsen
Groningen
1:55:36
1:55:29
41
Arnoud Luiten
Zwolle
1:55:58
1:55:41
42
Karst Neervoort
Kampen
1:57:46
1:57:24
43
Ronald Orre
Baard
2:01:34
2:01:08
44
Klaas Hoogma
Baard
2:01:34
2:01:08
45
Marijn Meijberg
Baard
2:05:25
2:05:00
46
Rolf Dekker
Hoogeveen
2:08:39
2:08:31
47
Siemen Reitsma
Baard
2:15:57
2:15:24
M50, HARDLOPEN 10 ZM
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Gerard Hesselmans
NOP
1:19:08
1:19:05
2
Andre Gerth
Spirit Lelystad
1:21:29
1:21:27
3
Daan van der Geest
Friesland
1:21:39
1:21:37
4
Frank Harmsen
Doetinchem
1:22:08
1:22:08
5
Albert van Ramshorst
Horror
1:23:43
1:23:32
6
Tejo Scholten
Voorburg
1:27:01
1:26:38
7
Bé Meerman
LAAC Twente
1:28:08
1:28:04
8
Joost van Oosterhout
Vaassen
1:28:14
1:28:04
9
Hendrik van der Meiden
Triathlon
1:29:29
1:29:17
10
Jan-Waling Huisman
Arum
1:29:57
1:29:51
11
Martin Elsendoorn
Zwolle
1:31:37
1:31:24
12
Edwin Ossewold
Swifterbant
1:33:34
1:32:59
13
Michel Vianen
AV Gouda
1:33:57
1:33:41
14
Peter Nijholt
Loopgroep Leeuwarden
1:34:34
1:34:20
15
Erik Dijksman
Loopgroep Aart Stigter
1:34:53
1:34:41
16
Stefan Philippart
Zaandam
1:36:36
1:36:17
17
Uilke Bosma
Friesland
1:38:40
1:38:31
18
Erik Roos
Loenga
1:39:11
1:38:44
19
Cees Voesenek
avVN
1:39:15
1:39:11
20
Koert Velders
AV Gouda
1:39:47
1:39:31
21
Koos Flikkema
Loopgroep Zuidhorn
1:40:53
1:40:43
22
Koos Greven
Vlagtwedde
1:40:54
1:40:44
23
Ruud van der Aa
Rotterdam
1:41:18
1:41:00
24
Jauwk Ras
Enkhuizen
1:41:42
1:41:16
25
Jaap Renaud
Schipluiden
1:42:39
1:42:28
26
Hans Faddegon
Pijnenburg
1:43:25
1:43:18
27
Theo Jager
Leeuwarden
1:43:34
1:43:14
28
Erik van der Kam
Friesland
1:45:34
1:45:21
29
Jaco den Boer
Nijkerk Gld
1:46:01
1:45:46
30
Peter Boersen
Friesland
1:47:05
1:46:46
31
Sijbren van der Veen
Purmerend
1:47:05
1:46:31
32
Hans Bonnema
Dronryp
1:47:53
1:47:36
33
Robert Haakman
Heemskerk
1:48:32
1:48:06
34
Wim Manshande
Lionitas
1:49:03
1:48:51
35
Jan Pijpker
Zuidhorn
1:49:23
1:48:51
36
Wybe Sierksma
Friesland
1:49:57
1:49:37
37
Reinder Tel
Surhuizum
1:50:05
1:49:38
38
Sipke van der West
Joure
1:52:41
1:52:22
39
Jan Miedema
Friesland
1:52:41
1:52:22
40
Roelof Luinge
Peize
1:53:00
1:52:51
41
Erik Meijer
Rotterdam
1:53:18
1:53:01
42
Daan van der Vorm
Mijnsheerenland
1:53:55
1:53:25
43
Dick Wielenga
Leeuwarden
1:56:08
1:55:47
44
Leo Spee
PEC 1910
1:58:04
1:58:01
45
Peter de Jong
Edam
1:59:58
1:59:27
46
Holger Prins
Oostvlies
2:06:45
2:06:15
M60, HARDLOPEN 10 ZM
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Henk Prins
Bedum
1:33:26
1:33:24
2
Gerke Gerritsma
Bolsward
1:36:05
1:36:00
3
Karst Anema
Friesland
1:37:55
1:37:45
4
Koos Jacobsen
Horror
1:39:19
1:39:08
5
Frank Klasen
Sneek
1:41:42
1:41:24
6
Dries Wedzingasch
Impala
1:42:39
1:42:25
7
Henk van Viegen
Utrecht
1:43:33
1:43:06
8
Herman Euverman
Friesland
1:43:38
1:43:15
9
Dirk Schipper
Dutch Runners
1:45:32
1:45:26
10
Jos Kamer
Amersfoort
1:47:44
1:47:19
11
Lammert M P Dijkstra
Hengelo Ov
1:49:45
1:49:35
12
Johan Koops
Loopgroep Aart Stigter
1:52:29
1:50:07
13
Peter Velthuis
Groningen
1:54:51
1:54:24
14
Kees Vrijburg
Zwolle
1:54:58
1:54:45
15
Pe de Jong
Workum
1:57:04
1:56:53
16
Jan Bijlsma
Franeker
1:59:48
1:59:26
17
Tjibbe Sikkes
Loopgroep Leeuwarden
2:00:55
2:00:29
18
Eddy Bakker
Deventer
2:02:27
2:01:54
19
Kiek Rem
Hemrik
2:13:13
2:12:44
20
Harm Postma
Friesland
2:18:00
2:17:39
VSEN, HARDLOPEN 10 ZM
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Immy Kersbergen
Lionitas
1:14:56
1:14:56
2
Ydwine van der Veen
AV Heerenveen
1:17:29
1:17:29
3
Tryntsje Bouwhuis
Sint Nicolaasga
1:32:38
1:32:34
4
Tjitske van den Brink
Sloten Fr
1:37:37
1:37:32
5
Raika van Malderen
Castricum
1:39:23
1:39:23
6
Annelinde Filorski
Amsterdam
1:39:23
1:39:21
7
Sabine Bomas
Loopgroep Leeuwarden
1:43:37
1:43:08
8
Tina Bekius
Berltsum
1:52:28
1:52:17
9
Willemijn Boskma
Utrecht
1:52:46
1:52:17
V35, HARDLOPEN 10 ZM
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Marjan Oostinga
avVN
1:18:37
1:18:36
2
Ylona Kruis
Horror
1:23:43
1:23:33
3
Judith van der Meer
Dronryp
1:24:11
1:24:07
4
Patries Zijlstra
Loopgroep Aart Stigter
1:24:37
1:24:36
5
Grietsje Valkema-de Jong
Ysbrechtum
1:39:22
1:39:18
6
Femke Boersma
Balk
1:39:40
1:39:32
7
Lindsay Hoedemaker
Den Helder
1:40:47
1:40:43
8
Anita van der Wal
Friesland
1:47:04
1:46:36
9
Karin Danhof
Friesland
1:47:04
1:46:37
10
Christina de Haan
Horror
1:47:42
1:47:35
11
Tertia Wassenaar
Loopgroep Sneek
1:49:46
1:49:17
12
Femke Boekema
Harderwijk
1:50:04
1:49:39
13
Baukje Smink
Horror
1:51:36
1:51:07
14
Gineke Oosterhuis
Den Helder
1:53:35
1:53:29
15
Yvonne Schengenga
Joure
1:55:06
1:54:55
16
Mariska Oorburg
Groningen
1:55:36
1:55:29
17
Caroline den Hartog
Capelle aan den IJssel
1:56:46
1:56:26
18
Paulien Roest
Leeuwarden
2:02:36
2:02:16
19
Elze Pijlman
Baard
2:17:28
2:17:03
V45, HARDLOPEN 10 ZM
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Gerry Visser
LAAC Twente
1:30:39
1:30:36
2
Annie Oostenbrink
Friesland
1:36:07
1:36:00
3
Anneke Snijder
Dronryp
1:39:21
1:39:03
4
Rosalie Renaud
Schipluiden
1:42:39
1:42:29
5
Erika Smale
Sparta
1:45:56
1:45:33
6
Coby van den Heuvel
Veenendaal
1:46:29
1:46:22
7
Ina Harding
Sneek
1:47:02
1:46:35
8
Saakje Regnerus
Friesland
1:47:05
1:46:36
9
Annechien van der Veen
Lionitas
1:49:41
1:49:32
10
Lucia Hanstede
Zoetermeer
1:50:48
1:50:33
11
Annette Oosterwijk
Friesland
1:51:31
1:51:17
12
Saskia Kors
Vledder
1:51:34
1:51:05
13
Gelske Rozema
Loopgroep Leeuwarden
1:52:25
1:52:11
14
Mirjam van den Akker
Arum
1:53:53
1:53:39
15
Elsbeth Visser
Zwolle
1:56:08
1:55:52
16
Janet Neervoort
Kampen
1:57:46
1:57:24
17
Mascha Mekking
Wilp Gld
1:59:37
1:59:04
18
Helga de Ruiter
Marsum
1:59:52
1:59:37
19
Jet Luinstra
Voorst gem Voorst
2:02:27
2:01:54
20
Sonja Dijkstra de Gorter
Harlingen
2:02:48
2:02:44
21
Marieke Prins
Deinum
2:07:28
2:07:06
22
Sytske Sytema
Deinum
2:07:28
2:07:06
23
Anneke vd Meer
Loopgroep Leeuwarden
2:13:13
2:13:00
24
Annelies Breuker
Groningen
2:15:39
2:15:08
25
Anna Postma
Oranjewoud
2:15:39
2:15:08
26
Sjoukje de Glee
Baard
2:15:56
2:15:33
27
Miranda Koning
Purmerend
2:18:32
2:18:06
28
Gerda Swart
Jubbega
2:20:01
2:19:34
V55, HARDLOPEN 10 ZM
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Willie Lozeman
Marienheem
1:36:30
1:36:25
2
Heleen Oterdoom
ATC '75
1:45:06
1:44:48
3
Elly Abbink
Loopgroep Surhuisterveen
1:45:33
1:45:25
4
Christl Heine
Wolfenbüttel
1:53:07
1:52:58
5
Rommie de Witte
NOP
1:54:39
1:54:32
6
Marianne Eggermont
Groningen
1:54:50
1:54:23
7
Lidwien Broenink
Joure
2:02:37
2:02:16
8
Mattie de Boer
Joure
2:02:37
2:02:16
9
Tineke Dijkstra
Friesland
2:18:00
2:17:38
J6-8, JEUGDLOOP 700 M
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Stijn Geertzen
Vlieland
1:48
2
Coen Rispens
Vlieland
1:50
3
Arjen de Graaf
Vlieland
2:00
4
Jarno Haitjema
Akkrum
2:00
5
Machiel Koch
Culemborg
2:10
6
Naud van Koot
Vlieland
2:25
7
Hidde Kors
Vledder
2:27
8
Thijn van Koot
Vlieland
2:39
9
Riemer Jelte Buwalda
Bolsward
2:41
10
Jamie Severein
Vlieland
2:43
11
Kees Wolfswinkel
Vlieland
2:58
12
Fedde van Houten
Vlieland
3:16
13
Guus Gorter
Vlieland
3:21
14
Alex van Rooij
Vlieland
3:26
15
Leander Lanting
Vlieland
3:27
16
Sam Meulenkamp
Haarlem
3:45
M6-8, JEUGDLOOP 700 M
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Lianne Lakeman
Vlieland
2:15
2
Meike Kuiper
Vlieland
2:33
3
Rungtiwa Plat
Vlieland
2:34
4
Jildou Kerkhof
Jubbega
2:40
5
Kyara Severein
Vlieland
2:47
6
Amara Buwalda
Bolsward
2:48
7
Daniëlle Postma
Vlieland
3:20
8
Eke van Houten
Vlieland
3:22
9
Flore Lanting
Vlieland
3:29
10
Roos Grijpstra
Vlieland
3:30
11
Sterre Grijpstra
Vlieland
3:35
12
Belle Speelman
Vlieland
4:08
J9-12, JEUGDLOOP 1400
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Rik de Boer
Vlieland
5:40
2
Wout Boonstra
Vlieland
5:46
3
Timon Koch
Culemborg
5:50
4
Valentijn van Laar
Vlieland
6:06
5
Storm Seinen
Harlingen
6:07
6
Koen Bakker
Vlieland
6:08
7
Mischa Koning
Vlieland
6:35
8
Silas Perfors
Wilsum Duitsland
7:08
9
Milan Franken
Vlieland
7:27
10
Indy Plat
Vlieland
7:37
11
Sem Rispens
Vlieland
8:41
12
Tjeerd Kuiper
Vlieland
8:45
M9-12, JEUGDLOOP 1400
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Demi Vos
Vlieland
5:57
2
Jolijn Hoedemaker
Vlieland
6:41
3
Sanneke Korff
Vlieland
6:42
4
Yinn Benda
Den Haag
6:53
5
Phileine Berning
Denekamp
7:04
6
Fleur Geertzen
Vlieland
7:09
7
Linde Visser
Vlieland
7:11
8
Isa Kuiper
Vlieland
7:23
9
Hieke Kerkhof
Jubbega
7:32
10
Maria Kuiper
Vlieland
8:03
11
Joëlle Rensen
Vlieland
8:34
12
Amber Schreuder
Vlieland
8:35
13
Dagmar Lanting
Vlieland
8:42
14
Jasmijn Baas
Vlieland
8:46
J1315, JEUGDLOOP 2100
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Jasper Dooms
Helmond
8:51
2
Rense Kors
Vledder
9:01
3
Jelle van Randen
Vlieland
10:05
4
Luca Brand
Vlieland
10:21
5
Mathijs de Zeeuw
Vlieland
10:22
6
Auke Kors
Vledder
10:38
7
Aaron Boon
Vlieland
11:06
8
Sam Houter
Vlieland
12:01
9
Anne Visser
Vlieland
13:44
M1315, JEUGDLOOP 2100
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Britt Seinen
Harlingen
8:46
2
Isis Visser
Vlieland
11:48
3
Tanja Visser
Vlieland
11:50
4
Lieke van Barneveld
Arnhem
12:15
5
Aysha Baas
Vlieland
13:14
6
Karlijn Bakker
Vlieland
13:18
7
Kimberly Baas
Vlieland
13:18
Sportvereniging Friesland
Uitslagen.nl
28-04-2015 21:12