Uitslagenlijst 22ste Ekiden Zwolle

Zwolle - Zondag 19 april 2015

WMAN, EKIDEN
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
AV PEC 1910 team 1
Zwolle
2:37:52
2
AV PEC Team 2
Wezep
2:43:24
3
AV PEC 3
Zwolle
2:54:32
4
Pallas Green Team II
Wageningen
3:04:02
WVRW, EKIDEN
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
AV PEC Dames
Wezep
3:00:20
2
Pallas Green Team I
Wageningen
3:22:04
RECR, EKIDEN
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
De Sperwers 1
Emmen
2:51:46
2
Bakker
Staphorst
2:55:11
3
Groep 1
Zwolle
2:56:18
4
Voetbal met Frietjes
Zwolle
2:58:09
5
AVPEC 4
Zwolle
3:01:30
6
Runningstones 1
Steenwijk
3:04:11
7
Sperwers2
Dalen
3:09:59
8
Loopgroep Zondag
.t Harde
3:11:32
9
FOK! in Zwolle
.s-Gravenhage
3:12:38
10
Vaandrig lengton Groep
Zwolle
3:13:01
11
Crossfit-Zwolle
Zwolle
3:14:22
12
AV PEC 5
Zwolle
3:16:35
13
GFL on the run
Zwolle
3:16:47
14
Dino Runningteam
Dronten
3:18:07
15
Zwanepollen
Hattem
3:18:58
16
The Cool Runners
Apeldoorn
3:19:55
17
Villa Suikerberg
Zwolle
3:23:17
18
Roc Aventus
Zwolle
3:24:03
19
De Sportspieren van 89
Dalfsen
3:24:57
20
Team Marlie Zweers
Zwolle
3:26:24
21
Koekje van eigen deeg
Arnhem
3:26:32
22
Team Diepenbuurt
Zwolle
3:32:36
23
JEP Running School
Zwolle
3:33:15
24
Heferieralma
Zwolle
3:33:24
25
Retrowielrennen
Zwolle
3:34:43
26
Arnhemse meisjes MV
Arnhem
3:35:45
27
Dino running team 2
Dronten
3:36:27
28
Cake Runners 1
Dalfsen
3:36:47
29
The Family
Hattem
3:38:25
30
Immer gerade aus
Zwolle
3:39:39
31
Cake Runners 2
Dalfsen
3:40:10
32
Van Riele and friends
Zwolle
3:41:52
33
Team Marco Reuvers
Zwolle
3:46:39
34
Skivereniging Regio Zwoll
Ommen
3:47:39
35
Team Bonky
Zwolle
3:50:02
36
Pink Veluwe Chickies
Apeldoorn
3:51:41
37
Lastig Verslag
Genemuiden
3:54:10
38
Chicks Only Zwolle
Soest
4:02:20
39
Montoya
Zwolle
4:02:32
40
HC de Hobbelaars
Zwolle
4:08:26
41
Chicks Only Zwolle
Zwolle
4:13:53
42
Running Stones 2
Steenwijk
4:14:42
BEDR, EKIDEN
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Militaire Vijfkamp Equipe
Hattem
2:33:55
2
VITAL RUNNERS
Raalte
2:56:41
3
wehkamp.nl 4
Zwolle
3:14:28
4
NS Railrunners Team 1
Zwolle
3:19:57
5
Gdf Suez team 2
Wezep
3:28:43
6
GDF SUEZ team 1
Zwolle
3:29:03
7
GDF Suez team 3
Zwolle
3:32:03
8
wehkamp.nl 5
Zwolle
3:35:08
9
Team Abbott Supply
Zwolle
3:38:22
10
wehkamp.nl 1
Zwolle
3:43:16
11
wehkamp.nl 2
Zwolle
3:48:09
12
NS Railrunners Team 2
Zwolle
3:51:39
13
Abbott Team MS
Zwolle
3:52:26
14
V&D
Zwolle
3:56:00
ZORG, EKIDEN
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Isala RT protonen
Dalfsen
3:02:39
2
RIBW GO 1
Zwolle
3:18:54
3
Isala RT electronen
Dalfsen
3:27:20
4
Isala Therapiegroep
Zwolle
3:32:42
5
Team Trias 4
Zwolle
3:36:10
6
de Maargies Hoeve
Kallenkote
3:36:56
7
Isala RT fotonen
Dalfsen
3:45:21
8
Team Trias 2 BGP+
Zwolle
3:46:11
9
RIBW GO 2
Zwolle
3:47:17
10
RIBW GO 4
Zwolle
3:51:08
11
Philadelphia
Zwolle
3:55:37
12
RIBW GO 3
Zwolle
3:55:57
13
Team Trias 3 IBW
Zwolle
3:56:48
14
Medisch Centrum Assendorp
Zwolle
3:58:09
15
Team Trias 1
Zwolle
4:03:15
16
Team Joke Schmitz
Zwolle
4:04:14
17
Havenlopers
Zwolle
4:06:13
18
Team Sander Vos
Zwolle
4:15:24
19
RIBW GO team 5
Zwolle
4:16:39
20
Team Trias 5 en meer
Zwolle
4:22:12
ONDRW, EKIDEN
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Capellen 5
Zwolle
2:52:36
2
Studententeam Toplopers
Hardenberg
2:56:27
3
Katholieke Pabo Zwolle
Zwolle
3:09:33
4
Roparunteam2
Zwolle
3:10:27
5
De MWD.ers
Zwolle
3:14:38
6
Roparunteam1
Zwolle
3:17:41
7
Capellen Hardlooppapa.s
Zwolle
3:18:00
8
Rechterland 1 team 1
Hardenberg
3:18:37
9
Thorbecke BSM team 1
Zwolle
3:23:00
10
Domein GenW
Zwolle
3:23:23
11
Capellen 1
Zwolle
3:25:54
12
Capellen 4
Zwolle
3:27:15
13
Thorbecke BSM team 2
Zwolle
3:28:31
14
Team Astrid Werkhoven
Zwolle
3:37:15
15
Thorbecke BSM team 4
Zwolle
3:38:31
16
Capellen 3
Zwolle
3:39:22
17
Thorbecke meiden
Zwolle
3:40:14
18
Windesheim ICT-opleidingen 1
Zwolle
3:40:31
19
Thorbecke BSM team 3
Zwolle
3:44:54
20
Capellen 2
Zwolle
3:47:18
21
de Twijn
Laag Zuthem
3:48:00
22
Windesheim ICT-opleidingen 2
Zwolle
4:05:40
23
Landstede docenten 1
Hardenberg
4:27:39
5KM, EKIDEN 5KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Nicky Verhoeven
Militaire Vijfkamp Equipe
16:45
2
Joep Emmen
Studententeam Toplopers
17:03
3
Simon Vos
AV PEC 1910 team 1
17:41
4
Sander Kloosterziel
AV PEC 1910 team 1
18:21
5
Ben van Boven
AV PEC 1910 team 1
18:27
6
Anouska Humblet-Lievaart
Militaire Vijfkamp Equipe
18:32
7
Bas de Jong
AV PEC Team 2
18:51
8
Bertwin Kampman
Voetbal met Frietjes
18:54
9
Ernst Hulsman
AV PEC Team 2
18:54
10
Arjan Heijnen
De Sperwers 1
19:08
11
Caroline Botman
Militaire Vijfkamp Equipe
19:12
12
Martin Dommerholt
Team Abbott Supply
19:16
13
Sander Wessels
FOK! in Zwolle
19:30
14
Rob Harte
AV PEC 3
19:30
15
Jorn Lammers
VITAL RUNNERS
19:30
16
Lars van Surksum
AV PEC Team 2
19:34
17
Ben Veldmand
Studententeam Toplopers
19:40
18
Kevin Mulder
Crossfit-Zwolle
19:44
19
Hans Wekken
Runningstones 1
19:44
20
Bram-Sieben Rosema
Pallas Green Team II
19:46
21
Arjan de Geus
Roparunteam1
19:47
22
Twan Wildeboer
AV PEC 3
19:49
23
Thomas Alberts
De Sperwers 1
19:50
24
Erik Smid
Isala RT protonen
20:06
25
Jordie Loerakker
Studententeam Toplopers
20:06
26
Marco Schuurman
Isala RT protonen
20:15
27
Malou Eisen
AV PEC Dames
20:17
28
Julia EIsen
AV PEC Dames
20:18
29
Martijn Pool
Team Diepenbuurt
20:20
30
Burnie
GFL on the run
20:22
31
Alwin Dunnink
Bakker
20:23
32
Erik Gosker
Voetbal met Frietjes
20:25
33
Nico Staal
RIBW GO 1
20:27
34
Serge Hofkamp
FOK! in Zwolle
20:29
35
Bert de Lange
AVPEC 4
20:37
36
Mark de Jong
De Sperwers 1
20:38
37
Erik Wencker
wehkamp.nl 4
20:45
38
Eelco Boss
De MWD.ers
20:47
39
Marcel Diender
Groep 1
20:48
40
Niek Warringa
Isala RT electronen
20:48
41
Renalda Krist
de Twijn
20:48
42
Gerbert Hebbink
Capellen Hardlooppapa.s
20:50
43
Job Middendorp
VITAL RUNNERS
20:52
44
Kirsten van de Meent
Cake Runners 1
20:56
45
Krijn Braam
Capellen 5
20:59
46
Marieke Brinkhuis
VITAL RUNNERS
21:05
47
Nicklas Brakke
Bakker
21:06
48
Luuk Bravenboer
Capellen 4
21:13
49
Frank Reuvecamp
AV PEC 3
21:23
50
Freddy Fliers
Loopgroep Zondag
21:26
51
Daan Veenhuizen
Runningstones 1
21:26
52
Hetty Vermeulen
Groep 1
21:28
53
Geke Kloosterziel
AVPEC 4
21:35
54
Lucas Middendorp
Capellen 5
21:36
55
Iris Gils
AV PEC 5
21:36
56
Renť
Zwanepollen
21:47
57
Rutger Looijestijn
Cake Runners 2
21:48
58
Marten Geuzinge
Sperwers2
21:50
59
Rens Kieft
Capellen 5
21:51
60
Bulent Cobanoglu
Groep 1
21:58
61
Minke Nijhuis
AV PEC Dames
22:07
62
Remon Brakke
Bakker
22:09
63
Tom Twilhaar
Vaandrig lengton Groep
22:14
64
Moniek Verbeek
Pallas Green Team I
22:17
65
Henk Groen
Dino Runningteam
22:20
66
Ellen Schrijver
Katholieke Pabo Zwolle
22:21
67
Gilles Aarts
AVPEC 4
22:23
68
Walter van Uden
Roparunteam2
22:30
69
Adriaan Volker
The Cool Runners
22:31
70
Sander Hautvast
wehkamp.nl 1
22:36
71
Victor Oude Luttikhuis
The Cool Runners
22:39
72
Pleuni de Boer
Roparunteam2
22:39
73
Martijn Menken
Pallas Green Team II
22:40
74
Pim Leutholff
RIBW GO 1
22:40
75
Arjan Kruise
Capellen 2
22:44
76
Joost Baas
Thorbecke BSM team 1
22:44
77
Max ter Waarbeek
Sperwers2
22:45
78
Ben van der Rijst
Skivereniging Regio Zwoll
22:47
79
martijn Mik
Gdf Suez team 2
22:48
80
Jasper van Manen
Sperwers2
22:50
81
Dafne Kaiser
Team Astrid Werkhoven
22:51
82
Leontien Thewissen
Team Astrid Werkhoven
22:51
83
Tim Hoetjes
GDF SUEZ team 1
22:51
84
Frank Hegeman
Team Trias 4
22:53
85
Gerhard Korendijk
Vaandrig lengton Groep
22:55
86
Roy Hartgers
The Cool Runners
22:56
87
Cor Land
de Maargies Hoeve
23:01
88
Ruben Douma
Abbott Team MS
23:05
89
Edwin Oldeminkel
Voetbal met Frietjes
23:05
90
Lieke Markink
AV PEC 5
23:06
91
Marcos Angelini
Pallas Green Team II
23:08
92
Susanne van Riesen
Isala Therapiegroep
23:08
93
Sam van Riele
Van Riele and friends
23:09
94
Cynthia Hersevoort
NS Railrunners Team 1
23:10
95
Maran Kremer
Lastig Verslag
23:10
96
Marten Assen
Capellen 4
23:10
97
Mira Kijk in de Vegte
Isala RT protonen
23:10
98
Gerida Hols
Team Astrid Werkhoven
23:14
99
Sebastiaan Duijf
Dino Runningteam
23:14
100
Wouter vd Hul
Team Trias 4
23:14
101
Anne-marie van mourik
Villa Suikerberg
23:17
102
Yvette Roepel
Isala Therapiegroep
23:18
103
Rieuwert de Haan
Team Bonky
23:19
104
Maurice Raven
Team Abbott Supply
23:21
105
Adri Compagner
Runningstones 1
23:21
106
Nikos Giannios
Roc Aventus
23:25
107
John van .t Verlaat
Loopgroep Zondag
23:29
108
Thijmen de Lange
Team Sander Vos
23:32
109
Erik Welman
GDF SUEZ team 1
23:33
110
Michel Mulder
Villa Suikerberg
23:33
111
Mark Piepenbroek
Vaandrig lengton Groep
23:39
112
Hans Snelderwaard
Loopgroep Zondag
23:40
113
Otto Kool
Roparunteam2
23:43
114
Henrieke
Zwanepollen
23:50
115
LoÔs Hofsink
Crossfit-Zwolle
23:51
116
Ivar van Stegeren
Capellen 1
23:57
117
Edwin Versluijs
GDF Suez team 3
24:11
118
Arjan aan .t Rot
Team Marco Reuvers
24:12
119
Bernard los
Team Trias 2 BGP+
24:15
120
Jeanette O.Rourke
Abbott Team MS
24:17
121
Lucas Snijder
Capellen 3
24:19
122
Jos Airtink
Isala RT electronen
24:20
123
Laureen Frieswijk
Capellen 3
24:27
124
Fleur van Leussen
Thorbecke meiden
24:29
125
gerrit van t ende
Team Marlie Zweers
24:32
126
Thomas Hebbink
Capellen Hardlooppapa.s
24:33
127
Martijn Polak
NS Railrunners Team 1
24:42
128
Wendy Borninkhof
De MWD.ers
24:45
129
Vilma Grigaite
Domein GenW
24:52
130
Mallory Wong
Koekje van eigen deeg
24:53
131
Pieter van der Lucht
RIBW GO 1
24:53
132
Matthijs de Breed
Dino running team 2
24:55
133
Jeroen Schuurman
HC de Hobbelaars
24:57
134
Robert Jan Bravenboer
Capellen Hardlooppapa.s
25:00
135
Jokelyne Gerritsen
Roparunteam1
25:06
136
Andre Vos
NS Railrunners Team 1
25:07
137
Tessa de Bruin
Capellen 4
25:07
138
Tiia Mattila
Pink Veluwe Chickies
25:08
139
Jesper Steegenga
AV PEC 5
25:14
140
Helga van den Oord
wehkamp.nl 4
25:15
141
Twan Verdonk
Thorbecke BSM team 3
25:17
142
Niek Wijnstok
Thorbecke BSM team 3
25:17
143
Nomi Kramer
GDF Suez team 3
25:20
144
Lydia de Haer
Pallas Green Team I
25:20
145
Jeroen de Ruijter
Capellen 1
25:31
146
Wouter Drogt
Team Trias 5 en meer
25:32
147
Boudewijn Woolthuis
Immer gerade aus
25:34
148
Johan lourens
Team Diepenbuurt
25:35
149
Johan Lont
wehkamp.nl 4
25:37
150
Tristan Scholten
Capellen 1
25:37
151
Casper Sparreboom
Gdf Suez team 2
25:41
152
Esther de wit
Team Marlie Zweers
25:45
153
Cerinthe Versluis
de Twijn
25:49
154
Henk van der Meer
RIBW GO 4
25:49
155
Kyra Feenstra
Cake Runners 2
25:51
156
Maarten Damman
NS Railrunners Team 2
26:01
157
Merijn de Ruijter
Chicks Only Zwolle
26:03
158
van Leeuwen
De Sportspieren van 89
26:06
159
Ilse Wissink
Koekje van eigen deeg
26:06
160
Tom Aalbers
Retrowielrennen
26:10
161
Ellen Stegeman
wehkamp.nl 2
26:10
162
Marion Groen
Pink Veluwe Chickies
26:11
163
Koen Buseman
Retrowielrennen
26:14
164
Robin Tabois
Villa Suikerberg
26:18
165
Erick Borger
JEP Running School
26:21
166
Heidi Korterink
wehkamp.nl 2
26:24
167
Henk Knol
JEP Running School
26:28
168
Boon
GFL on the run
26:29
169
Francisca Schreurs
Team Bonky
26:30
170
Netty Bruinewoud
RIBW GO 2
26:31
171
Joep Emmen
Rechterland 1 team 1
26:31
172
Martijn
Heferieralma
26:33
173
Marco Reuvers
Team Marco Reuvers
26:33
174
Christie Bruinewoud
Capellen 3
26:37
175
Edo Bakker
Domein GenW
26:41
176
Naomi Kloosterman
Thorbecke BSM team 1
26:46
177
Rick Groos
Thorbecke BSM team 2
26:46
178
Marloes Rook
Roc Aventus
26:46
179
Inge Post
De MWD.ers
26:46
180
Ed Teggelaar
wehkamp.nl 5
26:53
181
Andre Zuiderweg
wehkamp.nl 5
26:53
182
David van der Laan
The Family
26:55
183
Luka Volkers
Thorbecke BSM team 2
27:00
184
Roelf Sikkema
Team Joke Schmitz
27:02
185
Gerbert Nijk
de Maargies Hoeve
27:03
186
Oldeboom
De Sportspieren van 89
27:03
187
Marlinde Pierik
Crossfit-Zwolle
27:03
188
Denise v/d Berg
Capellen 2
27:04
189
Christian Wensink
Isala Therapiegroep
27:05
190
Marloes Selles
Team Bonky
27:05
191
Marthe van Aalderen
Thorbecke meiden
27:07
192
Mister X
Koekje van eigen deeg
27:08
193
Melanie Tjapkes
Pink Veluwe Chickies
27:13
194
Petra DaniŽls
Cake Runners 1
27:19
195
Ietje Pauw
Katholieke Pabo Zwolle
27:19
196
Monique
Havenlopers
27:22
197
Maurice Schwake
GDF Suez team 3
27:28
198
Willem van de Meent
Cake Runners 2
27:36
199
Steven Sprokholt
Gdf Suez team 2
27:40
200
Gea Schoemaker
Running Stones 2
27:41
201
Mieke Huijbers
Pallas Green Team I
27:41
202
Aike Mulder
Thorbecke BSM team 4
27:45
203
Koen van Bijnen
RIBW GO 3
27:46
204
Albert
Heferieralma
27:46
205
Wietze Postma
wehkamp.nl 1
27:46
206
Milan Pap
Thorbecke BSM team 1
27:47
207
Nanda de Vries
FOK! in Zwolle
27:52
208
esmeralda koetsier
Team Marlie Zweers
27:54
209
Henk hogezand
Dino Runningteam
27:56
210
Marjolijn
Zwanepollen
27:56
211
Magreet Menkveld
RIBW GO 3
28:00
212
Marjolein Kloosterman
Immer gerade aus
28:01
213
Rietman
De Sportspieren van 89
28:02
214
Elisa Nijenhuis
Chicks Only Zwolle
28:06
215
Bert Deen
Team Marco Reuvers
28:07
216
Michiel van Baasbank
Team Sander Vos
28:11
217
HenriŽt Pronk
Isala RT fotonen
28:11
218
Nienke
Chicks Only Zwolle
28:16
219
Martin Wolters
Skivereniging Regio Zwoll
28:16
220
Chantal Schreuder
Roc Aventus
28:17
221
Jorieke Sterken
Team Trias 4
28:18
222
Anneloes Kraaij
RIBW GO 2
28:18
223
Anneke ter Wijlen
RIBW GO team 5
28:20
224
Roderick Scholtz
Team Abbott Supply
28:20
225
Ruud Westerhoven
Rechterland 1 team 1
28:22
226
Herma Overmars
Skivereniging Regio Zwoll
28:22
227
Patrick Groen
GDF SUEZ team 1
28:25
228
Jaimie Goei
Van Riele and friends
28:31
229
Jurrie Hersevoort
NS Railrunners Team 2
28:34
230
Lotte Vaartjes-Nijk
de Maargies Hoeve
28:36
231
Ellie Roetgerink
Katholieke Pabo Zwolle
28:36
232
Jeannet van Oostwaard
Team Trias 3 IBW
28:41
233
Aniek
Montoya
28:44
234
Anouk de Mik
wehkamp.nl 5
28:46
235
Lianda van Dam
Arnhemse meisjes MV
28:52
236
Maarten Kuijper
RIBW GO 3
28:53
237
Miranda Felix
Team Trias 1
28:56
238
Erik Tichelaar
Immer gerade aus
28:58
239
Djillien Verlee
Lastig Verslag
29:01
240
Margrit
Havenlopers
29:03
241
Janine Vos
Philadelphia
29:07
242
Peter Jansen ??
Retrowielrennen
29:11
243
Jan de Molenaar
GFL on the run
29:11
244
Fien Koelmans
Van Riele and friends
29:13
245
Antoinette Smid
Isala RT fotonen
29:16
246
Wendie Kieft
wehkamp.nl 2
29:19
247
Gert Sluiter
NS Railrunners Team 2
29:20
248
Dorothy Ong
wehkamp.nl 1
29:24
249
Marije
Chicks Only Zwolle
29:28
250
Annelien Tromp
Team Joke Schmitz
29:28
251
Wasim Alsaqaf
Windesheim ICT-opleidingen 2
29:28
252
Karin Linthorst
Team Trias 1
29:29
253
Femke
Heferieralma
29:33
254
Corine van der Laan
The Family
29:33
255
Demi Poppe
Thorbecke BSM team 4
29:57
256
Tom Kulsdom
Cake Runners 1
29:57
257
Marjolijn Molendijk
Abbott Team MS
30:00
258
Melissa
Montoya
30:03
259
Pieter van der Spek
HC de Hobbelaars
30:03
260
Dian Agustini
Arnhemse meisjes MV
30:07
261
Caroline de Jager
Team Trias 1
30:18
262
Pietsje Lijzenga
RIBW GO 4
30:20
263
Iris Feenstra
JEP Running School
30:21
264
Leo van der Ploeg
Windesheim ICT-opleidingen 1
30:24
265
Kayla Ellinor
Thorbecke BSM team 4
30:24
266
Anneke Bovendeerd
Arnhemse meisjes MV
30:25
267
Doreen Hamer
Landstede docenten 1
30:26
268
Kyala Verheij
Team Trias 3 IBW
30:26
269
Ana
Montoya
30:34
270
Ingrid
Havenlopers
30:41
271
Debora van Houdt
Landstede docenten 1
30:41
272
Lydia
Chicks Only Zwolle
30:44
273
Roxanne Schuman
V&D
30:46
274
Markus Wollenweber
Windesheim ICT-opleidingen 1
30:46
275
Kyona Melfor
V&D
30:48
276
Nina Jager
Thorbecke meiden
30:55
277
Corlinda Brabander
Philadelphia
31:07
278
Gido Hakvoort
Windesheim ICT-opleidingen 2
31:12
279
Sanne Vermeer
Lastig Verslag
31:12
280
Caroline Oosterkamp
Windesheim ICT-opleidingen 2
31:14
281
Yvonne Vos-de Graaff
Windesheim ICT-opleidingen 1
31:18
282
Sterre den Boer
Thorbecke BSM team 2
31:18
283
Marja Bruynes
Philadelphia
31:27
284
Ellen Kilian
Running Stones 2
31:27
285
Ilona V Elten
Dino running team 2
31:31
286
Kirsten Derksen
Thorbecke BSM team 3
31:34
287
Carla Post-Beumer
Domein GenW
31:34
288
Danielle Koggel
de Twijn
31:56
289
Monique Schreuder
Team Diepenbuurt
32:16
290
Melvin
Team Trias 2 BGP+
32:21
291
Natascha Bredewold
V&D
32:23
292
Jami Nijenhuis
Team Trias 5 en meer
32:30
293
Manon Bleumink
Team Sander Vos
32:53
294
Hilde Brettschneider
Medisch Centrum Assendorp
33:12
295
Sanne Hoekman
HC de Hobbelaars
33:20
296
Marije Klink
Team Trias 3 IBW
33:28
297
Silvia van Gelder
RIBW GO 4
33:32
298
Anna de Ruiter
Capellen 2
33:50
299
roeleine Buitenhuis
Medisch Centrum Assendorp
34:18
300
Carla van de Ridder
RIBW GO 2
34:25
301
Tristan
Team Trias 2 BGP+
34:30
302
Samantha V Schaik
Dino running team 2
34:33
303
Irma van Ittersum
Team Joke Schmitz
34:43
304
Judaiska Pasail
RIBW GO team 5
34:56
305
Ruth van der Laan
The Family
35:06
306
Angelica Braam
Running Stones 2
35:47
307
Annalien de Ruiter
Isala RT electronen
36:44
308
Melanie van der Lande
Team Trias 5 en meer
36:50
309
Gast socialrun.eu
RIBW GO team 5
37:08
310
Pamele Bruens
Medisch Centrum Assendorp
37:45
311
Marieke Fix
Landstede docenten 1
43:34
10KM, EKIDEN 10KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Jonathan Otter
Militaire Vijfkamp Equipe
35:29
2
Dennis Roeloffzen
Militaire Vijfkamp Equipe
36:46
3
Rubin Vos
AV PEC 1910 team 1
36:58
4
Roel Jan Heeringa
AV PEC Team 2
37:51
5
Jeroen Klompjan
Katholieke Pabo Zwolle
38:10
6
Arjen Sanderse
Capellen 5
38:55
7
Niels Siebelink
Arnhemse meisjes MV
38:57
8
Renly
GFL on the run
39:17
9
Erik Kloosterziel
AV PEC Team 2
39:23
10
Gerard Hesselmans
Runningstones 1
39:24
11
Nico Kropman
NS Railrunners Team 1
39:35
12
Paul van Tellingen
Groep 1
39:36
13
Alfred Rekers
AV PEC 1910 team 1
39:56
14
Jochem v/d Giessen
Voetbal met Frietjes
40:04
15
Willem Berghuis
The Cool Runners
40:06
16
Vincent Radewalt
De MWD.ers
40:17
17
Arjan Rorije
Isala RT electronen
40:20
18
Andrť Brakke
Bakker
40:21
19
Arend Jan Zwarteveen
Roparunteam2
40:29
20
Jeroen de Haan
VITAL RUNNERS
40:35
21
Jurgen van Dijk
AVPEC 4
40:41
22
Jurgen Veenendaal
De Sperwers 1
40:46
23
Sietse Gosker
Voetbal met Frietjes
40:48
24
Erik Klink
VITAL RUNNERS
40:58
25
Bertus Mensink
AV PEC 3
41:00
26
Arnoud Lammers
AV PEC 3
41:02
27
Andrť Kramer
Domein GenW
41:13
28
Mike Kleinlugtebeld
GDF SUEZ team 1
41:19
29
Theo Wieringa
Groep 1
41:32
30
Linda Groot
Medisch Centrum Assendorp
41:41
31
Maartje van Reedt Dortlandt
AV PEC Dames
41:55
32
Johan Meijer
Dino running team 2
42:02
33
Sander Wetzels
FOK! in Zwolle
42:04
34
Bart van den Anker
Rechterland 1 team 1
42:04
35
remco schulz
Team Marlie Zweers
42:11
36
Arjan Dunnink
Bakker
42:21
37
Henk Hartman
De Sperwers 1
42:31
38
Ruth Meutgeert
Thorbecke BSM team 2
42:33
39
Dieter Koek
wehkamp.nl 4
42:45
40
Jacob Walicki
Thorbecke BSM team 1
42:49
41
Jans Kiers
Sperwers2
43:06
42
YoŽl Groenhof
Capellen 5
43:08
43
Lars Noorman
Studententeam Toplopers
43:08
44
David Pereboom
Katholieke Pabo Zwolle
43:15
45
GabriŽl Paardekooper
Isala RT protonen
43:18
46
Linda Eektimmerman
RIBW GO 2
43:25
47
JŲrn Seuters
Villa Suikerberg
43:28
48
Joost Holterman
Roc Aventus
43:29
49
Tommi Leijstra
Isala RT protonen
43:32
50
Wim van der Laan
The Family
43:41
51
Niek Kuiper
RIBW GO 1
43:46
52
Bram Vermeer
Lastig Verslag
43:49
53
de Boer
De Sportspieren van 89
43:50
54
Johan v. Aalderen
Team Trias 2 BGP+
43:51
55
Henriette Koornberg
AV PEC Dames
43:51
56
Johan van Ooijen
Pallas Green Team II
43:53
57
Stephan Driessen
Capellen 1
44:09
58
Maurice Lem
Koekje van eigen deeg
44:10
59
Maria Noorda
Crossfit-Zwolle
44:13
60
Hessel de Jong
wehkamp.nl 5
44:21
61
Krista Bruns
FOK! in Zwolle
44:22
62
Jan-Willem
Zwanepollen
44:28
63
Peter Schrauwen
Retrowielrennen
44:28
64
Eloi Ribeiro
Pallas Green Team II
44:36
65
Jos Stolwijk
Domein GenW
44:39
66
jakob Kuiper
Gdf Suez team 2
44:45
67
Barry. Hogezand
Dino Runningteam
44:46
68
Willy Heijnen
Sperwers2
44:47
69
Erik
Heferieralma
44:52
70
Gerwin Schuurman
wehkamp.nl 4
45:02
71
Mark Smits
Vaandrig lengton Groep
45:06
72
Gerrit van Hamelsveld
Loopgroep Zondag
45:08
73
Leonard Pijnenburg
Team Diepenbuurt
45:12
74
Yamile Zaoudi
Team Trias 2 BGP+
45:12
75
Jacco
Zwanepollen
45:22
76
Stephan Wijermars
Villa Suikerberg
45:26
77
Rob Streek
AVPEC 4
45:26
78
Ivo Koopman
Team Trias 3 IBW
45:27
79
Martin Halfwerk
Roc Aventus
45:29
80
Huib Wennips
Vaandrig lengton Groep
45:39
81
Evelien Kooy
Pallas Green Team I
45:45
82
Luc v/d Vegt
Capellen Hardlooppapa.s
45:52
83
Guinevere Verbrugge
Thorbecke meiden
45:56
84
Jeroen Nijhuis
AV PEC 5
46:03
85
Marnix Zuidberg
Thorbecke BSM team 4
46:04
86
Jasper Rommelaar
Studententeam Toplopers
46:18
87
Ralph haze
Isala Therapiegroep
46:19
88
Rene Vaartjes-Nijk
de Maargies Hoeve
46:24
89
Wilbert van Ommen
Cake Runners 1
46:30
90
Robert Jansen
De MWD.ers
46:37
91
John Baars
Loopgroep Zondag
46:40
92
Maikel van Marle
Crossfit-Zwolle
47:00
93
Thea Klink
de Twijn
47:00
94
Bettie van Bruggen
Philadelphia
47:06
95
Hermie Drenth
Team Marco Reuvers
47:18
96
Martijn Kelder
wehkamp.nl 1
47:35
97
Jan Feenstra
Cake Runners 2
47:39
98
Arno van Breukelen
RIBW GO 1
47:44
99
Rinke
Heferieralma
47:46
100
Lars Pieterman
Capellen 4
47:47
101
Anton Dekker
V&D
47:48
102
Jordy Kone
Isala RT electronen
47:52
103
Kees Afman
Roparunteam2
47:57
104
Monique Mosterman
Skivereniging Regio Zwoll
47:59
105
Berry Peters
wehkamp.nl 5
48:06
106
Peter M. Jansen
JEP Running School
48:07
107
Wiegers
De Sportspieren van 89
48:12
108
Joke Schmitz
Team Joke Schmitz
48:13
109
Derk-Jan Winkel
Windesheim ICT-opleidingen 1
48:15
110
Bas Koelmans
Van Riele and friends
48:26
111
Albert Schuurmans
Capellen Hardlooppapa.s
48:30
112
Alois Maton
Isala RT fotonen
48:34
113
Mischa Mol
Windesheim ICT-opleidingen 1
48:34
114
Roel Idema
Immer gerade aus
48:44
115
Venhuizen
GFL on the run
48:45
116
Liron Siderius
Dino Runningteam
48:50
117
Max Visscher
Thorbecke BSM team 1
48:55
118
Edwin Kramer
GDF Suez team 3
48:57
119
Nicole Baarslag
Dino running team 2
49:03
120
Elsemiek Bartelink
GDF Suez team 3
49:10
121
Anne Schuurmans
Capellen 3
49:13
122
Jasper Koopman
Thorbecke BSM team 2
49:20
123
Lineke Visser SWT
RIBW GO team 5
49:43
124
Anneke van der Laan
The Family
49:49
125
Almir Akovic
Team Trias 4
49:49
126
Vincent Jorna
Capellen 4
49:55
127
tamia veldman
Team Marlie Zweers
50:01
128
arno Wurkum
Gdf Suez team 2
50:04
129
Ton vd Most
Immer gerade aus
50:15
130
Aniek Veldink
Thorbecke BSM team 4
50:27
131
Remco Smits
NS Railrunners Team 1
50:35
132
Gertjan Kroon
Isala Therapiegroep
50:37
133
Karin van der Goot
Pallas Green Team I
50:42
134
Jesse Nanninga
Thorbecke BSM team 3
50:43
135
Rosanne Meulenbeld
HC de Hobbelaars
50:48
136
Onno Rekers
wehkamp.nl 1
50:50
137
Ton Jager
Team Diepenbuurt
50:55
138
Gina Draaisma
Capellen 2
51:01
139
Wing-Hoo Li
Koekje van eigen deeg
51:04
140
Cees Koopman
Team Abbott Supply
51:05
141
Willem Jan Kulsdom
Cake Runners 1
51:07
142
Floor Goes
wehkamp.nl 2
51:13
143
Eelco Tromp
RIBW GO 2
51:20
144
Rebecca Snijder
V&D
51:23
145
Peter Jansen
Retrowielrennen
51:25
146
Ignas Heuvelink
de Maargies Hoeve
51:47
147
Mees Flapper
Capellen 1
51:48
148
Joop Minkels
Roparunteam1
51:56
149
Sjef Damhuis
Runningstones 1
51:57
150
Thomas Rijke
RIBW GO 4
52:10
151
Paul Bink
RIBW GO 3
52:20
152
Sander Hebbink
Capellen 2
52:23
153
Albert v/d Kolk
NS Railrunners Team 2
52:28
154
Tristan Sinnige
The Cool Runners
52:34
155
Nynke Dijkstra
RIBW GO 4
52:35
156
Brigitte Hegeman
AV PEC 5
52:38
157
Marco Poot
GDF SUEZ team 1
52:45
158
Jeroen Beckers
Team Trias 5 en meer
53:20
159
Danielle Haasjes
JEP Running School
53:27
160
Eric Lieben
Team Trias 1
53:31
161
David Smit
NS Railrunners Team 2
53:34
162
Gerwin Bonhof
Cake Runners 2
53:39
163
Jonathan Tromp
Medisch Centrum Assendorp
53:42
164
Richard Merwe
Landstede docenten 1
53:47
165
Tessa Kamps
Thorbecke meiden
53:48
166
Jorinde
Chicks Only Zwolle
54:13
167
Mirjam Kes
wehkamp.nl 2
54:19
168
Pedro
Montoya
54:24
169
Irene Baatenburg
Pink Veluwe Chickies
54:33
170
Joyce Wijnberg
Chicks Only Zwolle
54:39
171
Bastiaan Zijlstra
Abbott Team MS
54:58
172
Iris van der Kolk
Capellen 3
54:59
173
Geerieke Kiewiet
Team Astrid Werkhoven
55:03
174
Sjef Damhuis
Running Stones 2
55:06
175
Hieke Keuning
Windesheim ICT-opleidingen 2
55:07
176
Sander Vos
Team Joke Schmitz
55:12
177
Miranda Driessen
Arnhemse meisjes MV
55:30
178
Hans de Regt
Philadelphia
55:30
179
Antoinnette
Havenlopers
55:42
180
Rianne van der Kamp
Team Abbott Supply
55:43
181
Tom vd Brandhof
Thorbecke BSM team 3
55:50
182
Janke van der Hooft
Team Sander Vos
56:09
183
Walter Nieman
Skivereniging Regio Zwoll
56:33
184
Yvonne Bonke
Team Bonky
56:36
185
Richard Scheffer
Van Riele and friends
56:57
186
Jeroen Vermeer
Lastig Verslag
56:58
187
Jens van Baaren
Team Trias 3 IBW
57:01
188
Bianca Vermaning
Team Astrid Werkhoven
57:41
189
Alex Bakker
Team Trias 4
57:54
190
Anneke Reuvers
Team Marco Reuvers
58:36
191
Alie Otten
de Twijn
59:36
192
Wieteke van Dijk
Team Bonky
59:54
193
Hilda Knol
Running Stones 2
1:00:02
194
Marjolein Schipper
Team Trias 1
1:00:08
195
Ria
Havenlopers
1:00:13
196
Judith Stegeman
Pink Veluwe Chickies
1:01:04
197
Heleen v/d Pijl
RIBW GO 3
1:01:08
198
Theo Tan
Windesheim ICT-opleidingen 2
1:01:21
199
Joey van Driessen
RIBW GO team 5
1:01:46
200
Esther
Chicks Only Zwolle
1:03:54
201
Gideon Groot
Abbott Team MS
1:05:00
202
Laurens
Montoya
1:05:01
203
Gerda Brummel
Team Sander Vos
1:05:24
204
Christel Wevers
Landstede docenten 1
1:06:22
205
Lindy Hoekman
HC de Hobbelaars
1:07:25
206
Anneloes Marsman
Chicks Only Zwolle
1:16:19
207
Arnold vd Bosch
Isala RT fotonen
1:22:22
208
Jene Leijdekker
Team Trias 5 en meer
1:22:53
7.2KM, EKIDEN 7.2KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Stef Alkema
Capellen 5
26:08
2
JoŽl Plantinga
AV PEC 1910 team 1
26:29
3
Thijs Kampen
Militaire Vijfkamp Equipe
27:11
4
Robin Veldhuis
AV PEC 5
27:59
5
Freddie Bouma
Runningstones 1
28:19
6
Jan Knopert
JEP Running School
28:31
7
Diedonne Kartouw
AV PEC Team 2
28:51
8
Reinold Veijer
Bakker
28:52
9
Joe Tielen
De Sperwers 1
28:52
10
Ben Bouwhuis
Katholieke Pabo Zwolle
29:52
11
Anko de Vries
Pallas Green Team II
30:00
12
Lars Heldt
Studententeam Toplopers
30:12
13
Marloes van Loon
Pallas Green Team I
30:19
14
Timo de Jong
AVPEC 4
30:49
15
Martijn van der Linde
Groep 1
30:56
16
Henk V Elten
Dino Runningteam
31:00
17
Noelia vd Wetering
Team Trias 5 en meer
31:06
18
Nadia Brand
Loopgroep Zondag
31:08
19
Esther Eisen
Windesheim ICT-opleidingen 1
31:15
20
Lisse Wesselink
Thorbecke BSM team 2
31:34
21
Holtman
De Sportspieren van 89
31:44
22
John Rots
AV PEC 3
31:49
23
Cora Kloosterziel
AV PEC Dames
31:52
24
Marc Spierenburg
Arnhemse meisjes MV
31:53
25
Lisa Groot Koerkamp
Roparunteam1
32:15
26
Gerda de Jong
Isala RT protonen
32:19
27
Gert Dil
Crossfit-Zwolle
32:32
28
Kip
GFL on the run
32:43
29
Henny Tijink
Rechterland 1 team 1
32:48
30
Sanne Pluim
Roparunteam2
33:08
31
Pieternel van der Zouwen
Koekje van eigen deeg
33:12
32
Johan Vogelzang
Capellen Hardlooppapa.s
33:15
33
Ernst Couthino
The Family
33:20
34
Joey Janus
Vaandrig lengton Groep
33:29
35
Aafke Willemsen
VITAL RUNNERS
33:40
36
Estrella
Montoya
33:47
37
Stijn Aitink
Thorbecke BSM team 4
33:54
38
Mike Damman
Thorbecke BSM team 1
33:59
39
Kevin Bruggeman
Team Trias 4
34:03
40
Johan V Tol
Dino running team 2
34:23
41
Anton Haitink
Domein GenW
34:24
42
Cyril Emmaneel
Sperwers2
34:41
43
Bas Sollie
Voetbal met Frietjes
34:52
44
Sanne Kingma
Capellen 1
34:52
45
Jochem Voerman
wehkamp.nl 4
35:03
46
Bart Eichholtz
Abbott Team MS
35:05
47
Robert Wezenberg
De MWD.ers
35:26
48
Marc
Zwanepollen
35:35
49
Jurriaan Goei
Van Riele and friends
35:35
50
Astrid Werkhoven
Team Astrid Werkhoven
35:36
51
marlie zweers
Team Marlie Zweers
36:00
52
Tom Jeurink
Thorbecke BSM team 3
36:12
53
Richard Jolink
Roc Aventus
36:38
54
Hans Bijzet
Team Bonky
36:39
55
Annemarie Smits
RIBW GO 4
36:42
56
Simone Sluiter
NS Railrunners Team 1
36:49
57
Helga
Heferieralma
36:54
58
Irma Herder
Isala RT fotonen
36:58
59
Gerrie Pontier
GDF Suez team 3
36:58
60
Herman Jansen
Retrowielrennen
37:14
61
Robert van Galen
Isala RT electronen
37:16
62
Ruben Cijsouw
Windesheim ICT-opleidingen 2
37:18
63
Mike Kerstens
Medisch Centrum Assendorp
37:30
64
Lia van der Meulen
Pink Veluwe Chickies
37:32
65
Daan vd Plant
Gdf Suez team 2
37:45
66
Sonja van Dalfsen
RIBW GO 3
37:50
67
Lotte Brink
Thorbecke meiden
38:00
68
Maik Roelofs
Immer gerade aus
38:08
69
Remco Poppen
Team Diepenbuurt
38:18
70
Eugene van der Pijl
FOK! in Zwolle
38:23
71
Dickjan Baatenburg de Jo
The Cool Runners
39:10
72
Metin Gunes
RIBW GO 1
39:23
73
Lillian Hebbink
Capellen 3
39:46
74
Hilde Tuijt
Capellen 4
40:04
75
Hedy Nijk
de Maargies Hoeve
40:05
76
Jacqueline Keetman
wehkamp.nl 5
40:09
77
Sylvia Groenendijk
GDF SUEZ team 1
40:10
78
Nikki Winter
Capellen 2
40:17
79
Alex Fekken
Team Abbott Supply
40:39
80
Brenda van Olphen
wehkamp.nl 2
40:43
81
Cham V Swol
Team Trias 1
40:54
82
DaniŽlle van Dort
Cake Runners 1
40:58
83
Max Kuiper
Villa Suikerberg
41:15
84
Rob Vos
Philadelphia
41:20
85
Jules ten Berge
NS Railrunners Team 2
41:41
86
Daan Keller
Team Trias 3 IBW
41:45
87
Gerben Koopman
Team Marco Reuvers
41:53
88
Marijn Meulenbeld
HC de Hobbelaars
41:53
89
Tamara Warmelink
Isala Therapiegroep
42:16
90
Annet Bolk
Landstede docenten 1
42:49
91
Micha Smith
de Twijn
42:51
92
Nefise Akkoyun
V&D
42:52
93
Toine
Havenlopers
43:13
94
Anke Witteveen
RIBW GO 2
43:19
95
Lynca Feenstra
Cake Runners 2
43:36
96
Nico Baptist
Skivereniging Regio Zwoll
43:42
97
Robert ter Horst
Running Stones 2
44:39
98
Jantina Bouwma
RIBW GO team 5
44:47
99
Bert Weits
wehkamp.nl 1
45:04
100
Kristian
Team Trias 2 BGP+
46:03
101
Jolanda
Chicks Only Zwolle
47:20
102
Karin Rens
Team Sander Vos
49:15
103
Ellen Vaandering
Team Joke Schmitz
49:36
104
Fleur Last
Lastig Verslag
49:59
105
Ayfer Kiziltas
Chicks Only Zwolle
57:13
www.uitslagen.nl
20-04-2015 20:54