Uitslagenlijst PLUS Kleffenloop

Overloon - Zondag 19 april 2015

M-5, 250 METER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Roos Beelen
Overloon
1:04
2
Daan Jeuken
Overloon
1:05
3
Sanne Essing
Haarlem
1:06
4
Risa Jenniskens
Overloon
1:08
5
Lenny Terburg
Groeningen
1:08
6
Rosa van Rens
Venray
1:11
7
Isa Kelders
Venray
1:14
8
Isis van Boekel
Vierlingsbeek
1:22
9
Dieke van Elst
Boxmeer
1:31
10
Imke Rost
Sint Anthonis
1:33
11
Lauren van Rens
Venray
1:44
12
Janne Claes
Overloon
1:51
13
Liese Claes
Overloon
2:28
14
Saar Beelen
Overloon
2:48
15
Isa van den Ijssel
Duiven
2:54
16
Wies Jeuken
Overloon
2:54
J-5, 250 METER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Giel Rongen
Well Lb
1:00
2
Jaap Fransen
Overloon
1:02
3
Niels Vogelsangs
Overloon
1:07
4
Thijs de Haas
Overloon
1:11
5
Stef Thijssen
Vierlingsbeek
1:30
6
Tim Kelders
Venray
2:00
J6-8, 1 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Tijn van Rens
Vierlingsbeek
4:10
2
Tijn Simons
Vierlingsbeek
4:12
3
Julian van Rens
Venray
4:20
4
Niels van Loo
Boxmeer
4:24
5
Thomas van Hiele
Overloon
4:28
6
Yvo van den Ijssel
Duiven
4:29
7
Sam Nelissen
Boxmeer
4:32
8
Ruurd Ermens
Overloon
4:36
9
Finn Weijmans
Vierlingsbeek
4:40
10
Cas Baltissen
Overloon
4:45
11
Bas Graat
Overloon
4:46
12
Teun Vogelsangs
Overloon
4:47
13
Job Bardoel
Groeningen
4:59
14
Floris Henckens
Overloon
4:59
15
Rik Thijssen
Vierlingsbeek
5:00
16
Rens Hendriks
Vierlingsbeek
5:05
17
Sam Boender
Eindhoven Atletiek
5:27
18
Willem Teunissen
Overloon
5:30
19
Siem de bijl
Boxmeer
5:31
20
Jorn van den Oever
Oploo
5:40
21
Sem Rost
Sint Anthonis
5:41
22
Gijs Fransen
Overloon
5:42
23
Pim Nelissen
Boxmeer
5:48
24
Stef Terburg
Groeningen
6:07
J9-12, 1 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Teun van Gaal
Vortum-Mullem
3:34
2
Jasper van Laarhoven
ACW '66
3:35
3
Tijn Pouwels
Stevensbeek
3:38
4
Sonni Hermkes
Grubbenvorst
3:40
5
Ryan Rooijackers
GAC Gemert
3:45
6
Thomas van Orsouw
Schaijk
3:51
7
Hes Jozephs
Sint Anthonis
3:52
8
Sep Vloet
Overloon
3:53
9
Job Elbers
Katwijk Nb
3:57
10
Milan Arts
Overloon
4:01
11
Bob Hegger
Grubbenvorst
4:03
12
Tom Graat
Beugen
4:11
13
Wietse Ermens
Overloon
4:31
14
Bart Driessen
Overloon
4:37
15
Tim Graat
Overloon
4:39
16
Jannes Bloemers
Oeffelt
4:40
17
Stijn Hendriks
Overloon
4:56
18
Gert Vogelsangs
Overloon
5:04
19
Guus Hendriks
Overloon
5:15
M6-8, 1 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Merle van Rens
Vierlingsbeek
4:52
2
Eva Rooijackers
GAC Gemert
5:06
3
Janske de Bruin
Boxmeer
5:14
4
Jip Vloet
Overloon
5:16
5
Lieve Bloemers
Oeffelt
5:19
6
Lucy van Benschop
Overloon
5:20
7
Isa Simons
Vierlingsbeek
5:21
8
Jenna Essing
Haarlem
5:22
9
Mooie Maud
Boxmeer
5:29
10
Lissa van den Oever
Oploo
5:45
11
Dorien Ermens
Overloon
5:54
12
Elysa van Rens
Venray
6:01
13
Fleur Logtens
Overloon
6:11
14
Noa van Boekel
Vierlingsbeek
6:19
15
Emmily Moure Arts
Oostrum Lb
6:44
16
Fenna van de Winkel
Overloon
6:58
17
Roxeanne van den Bank
Oostrum Lb
7:05
M9-12, 1 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Lotte van Orsouw
Schaijk
4:04
2
Steffi Willems
Vierlingsbeek
4:07
3
Aukje de Bruijn
Overloon
4:08
4
Fleur Boender
Eindhoven Atletiek
4:08
5
Sil van Meijel
Overloon
4:13
6
Meis de bijl
Boxmeer
4:15
7
Pleun Rongen
Overloon
4:21
8
Anouk Driessen
Overloon
4:49
9
Kaydee Vreugdewater
Venray
4:57
10
Sanne Wijers
Sporting Boxmeer
4:58
11
Nora de Bruin
Boxmeer
4:59
12
Lois Vreugdewater
Venray
5:12
13
Eveline Moure Arts
Oostrum Lb
5:17
MSEN, 5 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Jens Verschuren
Sint Anthonis
17:39
2
Huib Rost
Sint Anthonis
19:06
3
Roy Dennemans
ATV Venray
19:23
4
Aziz Assakkali
Venray
19:30
5
Frank Broeks
Mill
20:24
6
Stijn Schambergen
Venray
21:15
7
Rick Camps
Well Lb
21:35
8
Thijs Vermeulen
ATV Venray
22:04
9
Stijn Willems
Cuijk
23:31
10
Stef Boumans
Sporting Boxmeer
23:37
11
Niek Wilms
Venray
24:04
12
Martijn Houwen
Venray
25:01
13
Wernoud euwens
Groeningen
25:35
14
Laurens Verstraaten
Overloon
27:07
15
Steven Huijskes
Overloon
27:48
16
Guus Huibers
Well Lb
28:43
17
Ricardo Verstraten
Nijmegen
30:23
M40, 5 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Mark Rongen
Overloon
21:58
2
Gerwin Driessen
Overloon
22:06
3
Hendri Wijnen
Schaijk
23:08
4
Marcel van Elst
Boxmeer
23:25
5
Trudo Jans
Olympus Land van Cuijk
24:11
6
Hans Teunissen
Overloon
25:05
7
Rene Hollanders
Venray
27:11
8
Twan Ermens
Overloon
27:42
9
Perry Ermers
Vortum-Mullem
28:08
10
Ted Bergholtz
Vianen Ut
29:32
11
Marco litjens
Boxmeer
35:27
M50, 5 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Marco Jans
ATV Venray
18:19
2
Frans Deenen
Venray
18:43
3
Mart van Rooij
ATV Venray
19:22
4
Hans Heuer
Boxmeer
19:56
5
Theo Aben
Olympus Land van Cuijk
20:57
6
Jan van Boekholt
Nijmegen
21:09
7
John Weijs
ATV Venray
21:23
8
Joris Zeegers
Ledeacker
21:52
9
Jan Kusters
Vianen Nb
22:58
10
Ton van der Zanden
Cuijk
23:33
11
Ton van der Beek
Grave
24:15
12
Jan Vos
GAC Gemert
24:39
13
Harry van der Borg
ATV Venray
24:54
14
Hans Gijsbers
Deurne
24:56
15
Jan Huibers
Well Lb
25:11
16
Frank Weimar
Best
29:05
17
Rob Elens
Venray
34:23
VSEN, 5 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Maike Thijssen
Nijmegen Atletiek
21:59
2
Nanda Huibers
Venray
22:22
3
Linette Linders
Deurne
22:29
4
Angelique van Rens
Vierlingsbeek
22:37
5
Annette Coolen
Lopersgroep Deurne
25:07
6
Djordi van der Vorst
Groesbeek
25:34
7
Ingrid van Lieshout
Venhorst
25:42
8
Karin v.d. Hoogen
Wanroij
25:54
9
Didi Hermkes
Grubbenvorst
26:00
10
Lynn Rongen
Overloon
26:23
11
Moniek van Egmond
Olympus Land van Cuijk
26:24
12
Jetske Janssen
Beers Nb
27:20
13
Ilse van de Winkel
Overloon
27:30
14
Danielle Kroone
Venray
27:56
15
Erika Spierings
Sporting Boxmeer
27:58
16
Myrna van Rens
Venray
28:19
17
Geja Bergholtz
Vianen Ut
29:32
18
Monique Smith
Vitesse '08
29:51
19
Alison Tiffen
Siebengewald
30:01
20
Yvonne Hermkes
Grubbenvorst
30:14
21
Elles Bongers
Boxmeer
30:23
22
Marije Hartog
Sporting Boxmeer
30:42
23
Vionne Nelllissen
Overloon
30:46
24
Jessie Nellissen
Haarlem
31:24
25
Yvonne Fransman
ATV Venray
32:28
26
Sonja Verhoef
Hillegom
33:00
27
Jose Verstappen
Overloon
34:18
28
Janine Loof
Overloon
35:18
29
Iris de best
Boxmeer
35:27
30
Martine Hulleman
Venray
38:25
31
Marijke Hoogink
Venray
38:27
32
Susanne van Kuijck
Venray
38:29
V45, 5 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Marjan Wintjes
GAC Gemert
21:45
2
Astrid Castricum
Middelaar
22:55
3
Natasja Marcellis
Overloon
24:36
4
Ria Peters
Groesbeek
25:09
5
Dorien Gerrits
Sporting Boxmeer
25:27
6
Yvonne Janssen
Wanroij
25:55
7
Mirjam van der Wielen
Schaijk
26:31
8
Josephine Buskes
Sporting Boxmeer
28:03
9
Marie-Joze pingen
Melderslo
28:18
10
Sandra wessels
Vitesse '08
28:57
11
Henriette loof-verbeek
Overloon
29:44
12
Karin Gommans
Venray
29:55
13
Elsy Vriens
Boxmeer
30:20
14
Sabine Graat
Sporting Boxmeer
30:28
15
Margriet Arts
Sporting Boxmeer
32:28
16
Erna Emons
ATV Venray
32:42
MSEN, 10 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Roy de Klein
Wanroij
37:53
2
Pim van Deurzen
Nijmegen
38:01
3
Tim Manders
Vierlingsbeek
38:19
4
Joost van Haren
Boxmeer
38:26
5
Tom van Deurzen
Nijmegen
38:47
6
Jos Wijnen
Vianen Nb
38:54
7
Eric de Waal
Beek-Ubbergen
42:24
8
Rolf Gerrits
's-Hertogenbosch
42:54
9
Paul Ghielen
Venray
43:32
10
Dave Peters
Geijsteren
45:16
11
Martijn Willems
Boxmeer
46:14
12
Sebastian Claassen
Oss
48:02
13
Wouter Blanken
Overloon
49:16
14
Koen Willems
Vierlingsbeek
49:23
15
Martijn van den Berg
Oeffelt
51:11
16
Raymond van Benthum
Cuijk
53:37
M40, 10 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Paul Coolegem
avVN
37:06
2
Pim v.d. Oever
Oploo
38:43
3
Geert Linders
Venray
39:20
4
Robert van Orsouw
Schaijk
40:33
5
Ko Arts
Boxmeer
41:56
6
Stef van Rens
Venray
42:21
7
Mark van Beek
Sporting Boxmeer
42:53
8
Jacco Teerling
Gennep
43:01
9
Matt Siroo
Sint Hubert
43:22
10
Rene Trieling
Wijchen
44:00
11
Karl van Daal
Venray
44:12
12
Antwan Terburg
Sporting Boxmeer
46:16
13
Danny de Vos
Grave
47:14
14
Tom Verhoeven
Cuijk
48:46
15
Frank Lukassen
Boxmeer
48:58
16
Maurice Clabbers
Leunen
49:05
17
Peter Broers
Venray
53:43
18
Ronald Logtens
Overloon
55:16
19
Emiel van Kuijck
Venray
1:00:32
M50, 10 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Geert Vullings
Melderslo
40:08
2
Eric Sommers
Sporting Boxmeer
40:43
3
Rene Cornelissen
De Keien
40:56
4
Ton Weijters
Milsbeek
43:05
5
Rik Gubbels
Melderslo
44:39
6
Piet van den Oever
Olympus Land van Cuijk
45:04
7
Roland van den Bogaard
Lopersgroep Deurne
45:53
8
Remi Tuijtelaars
Boxmeer
47:26
9
Piet Aarts
Wanssum
49:06
10
Jan van Haare
Beers Nb
51:13
11
Jos Thielen
Wanssum
51:41
12
Mart Loenen
Holthees
51:46
13
Jan Nabben
Sint Anthonis
53:29
14
Martien Ploegmakers
Sint Anthonis
54:27
15
Marcel Loeffen
Schaijk
54:46
16
Leon Gulikers
Grave
55:55
17
Joop coolen
Wijchen
55:56
18
Jacques Klaassen
Venray
56:11
19
Cliff van Hoek
Overloon
58:27
VSEN, 10 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Suzanne van der Wijst
Venray
45:05
2
Cindy Rosendaal
ATV Venray
46:20
3
Marieka Michiels
Overasselt
47:04
4
Wendy Smits
Overloon
49:26
5
Sandra Logtens
Overloon
53:05
6
Frances Lemmens
Overloon
53:05
7
Suzan Alders
Vierlingsbeek
53:21
8
Melanie Lehmann
Cuijk
53:36
9
Alice Nieuweboer
Overloon
54:49
10
Suzan Noordman
Overloon
55:13
11
Ine Vogelsangs
Overloon
55:14
12
Maaike de Keizer
Hendrik-Ido-Ambacht
55:32
13
Petra Vogelsangs
ATV Venray
56:15
14
Maureen Van den Berg
Heijen
56:48
15
Cindy Verbeten
ATV Venray
58:53
16
Puck Ghijsen
Weert
58:54
17
Anja Dekken
Sint Anthonis
1:00:25
18
Lotte Centen
Overloon
1:01:28
19
Nikkie Wintjes
Overloon
1:01:28
20
Anne de Keizer
Sint Anthonis
1:04:11
V45, 10 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Lydia Jeuken
ATV Venray
46:16
2
Mientje van Haare
Wanroij
47:37
3
Marian Wouters-Opsteegh
Escharen
47:52
4
Rian Hebben
Overloon
49:10
5
Pauline Derksen
Groesbeek
50:44
6
Hélène Gerrits-Evers
Vierlingsbeek
52:08
7
Jose van de Voort
ATV Venray
52:28
8
Anny Nabben
Sint Anthonis
53:47
9
Marijke Horst
Oploo
53:59
10
Gerda Peeters-Delauw
ATV Venray
54:05
11
Marian van Wanroij
Haps
55:17
12
Wilma van den Broek
Boxmeer
56:03
13
Henriëtte Verhoeven
Olympus Land van Cuijk
56:16
14
Franca Lukassen
Boxmeer
56:50
15
Dorothe Vullings
ATV Venray
58:14
16
Ria van den Munckhof
Horst
59:04
17
Sandra Boele
Sporting Boxmeer
59:31
18
Gonny Van Ginkel
ATV Venray
1:00:11
19
Maria Cornelissen
Leunen
1:00:36
20
Maria jeuken
Overloon
1:00:45
21
Maria Klaassen
Venray
1:01:17
22
Harriëtte Loenen
Holthees
1:01:51
23
Agnes van Stiphout
Venray
1:01:58
MSEN, 15 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Pol Nabben
Passaat
53:47
2
Hidde Bekhuis
Nijmegen
54:15
3
Tim Wienhoven
Venlo
1:01:24
4
Bjorn de Bijl
Amsterdam
1:01:41
5
Roy Cremers
Olympus Land van Cuijk
1:02:25
6
Martijn van de Pol
Boxmeer
1:03:19
7
Tim Janssen
Boxmeer
1:05:55
8
Twan Simons
Vierlingsbeek
1:06:42
9
Jeroen Lucassen (R4H)
Oostrum Lb
1:08:07
10
Antonie van Moorsel
Rijkevoort
1:08:45
11
Wouter den Teuling
Leunen
1:08:47
12
Gerard den Teuling
Venray
1:10:41
13
Jody Taris
's-Hertogenbosch
1:11:29
14
Sjors Loonen
Venray
1:14:22
15
Willem de Weerd
Olympus Land van Cuijk
1:15:09
16
Twan Bloemen
Overloon
1:24:52
17
Marc van de Leemput
Oostrum Lb
1:27:55
M40, 15 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Dave Rost
Rijkevoort
54:10
2
Rob Kerkhof
Olympus Land van Cuijk
55:01
3
Milan perc
Cuijk
56:22
4
Erwin Jaspers
Ven-Zelderheide
59:30
5
Erik willems
Olympus Land van Cuijk
59:36
6
Bart van Gulick
Handel
1:00:31
7
Evert Wendelaar
Malden
1:01:27
8
Maarten bloemers
Oeffelt
1:03:07
9
Lorenz Thijssen
Venray
1:04:57
10
Mantje Martens
Boxmeer
1:05:10
11
Jurgen Engels
Olympus Land van Cuijk
1:07:11
12
Willy Jacobs
Ysselsteyn Lb
1:09:33
13
Gerard van Kerkhof
Druten
1:09:38
14
Paul de Hoog
Cuijk
1:09:41
15
Michel van de Rijt
Broekhuizen Lb
1:09:59
16
Adrie Smits
Cuijk
1:14:10
17
Robin Boele
Overloon
1:15:53
18
Marcel Janssen
Venray
1:18:27
M50, 15 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
John de Rooij
Venray
57:45
2
Peter Hensbergen van
Cifla
1:00:57
3
Hans v. Sambeek
Olympus Land van Cuijk
1:02:09
4
Willie van Boxtel
Olympus Land van Cuijk
1:02:56
5
Fons Jacobs
Vierlingsbeek
1:03:29
6
Van der Cruijsen
Vitesse '08
1:05:28
7
Harrie Theunissen
Oeffelt
1:05:57
8
Pieter Swinkels
Ysselsteyn Lb
1:05:58
9
Pieter Classens
Oirlo
1:06:12
10
Leo Joosten
Vitesse '08
1:06:32
11
Eugène Roelofs
Sporting Boxmeer
1:06:37
12
Martien Dupont
Venray
1:07:26
13
Pieter Lucassen
Leunen
1:08:07
14
Marco Verheijen
Olympus Land van Cuijk
1:08:58
15
Nico Ghijsen
Dutch Runners
1:09:26
16
John van Raaij
Rijkevoort
1:11:47
17
Matthee Moons
Malden
1:15:01
18
Rob Aerdts
Siebengewald
1:16:27
19
Wim Kusters
Oirlo
1:17:58
20
Marcel Hermens
Sporting Boxmeer
1:19:14
21
Guido van Dinter
Elst Gld
1:19:38
22
Thijs van Kempen
Westerbeek
1:19:56
23
Sjaak van den Oever
Westerbeek
1:23:56
24
Martin Toonen
Vitesse '08
1:25:50
25
Cees Nabuurs
Boxmeer
1:28:01
26
Willy Schouenberg
Vierlingsbeek
1:32:26
27
Martien Weerts
Vierlingsbeek
1:32:28
28
Wim van Maaren
Well Lb
1:33:35
VSEN, 15 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Wendy Jungen
Vitesse '08
1:17:18
2
Maartje Lenssen
Kronenberg
1:22:44
3
Chantal Derikx
Venray
1:30:55
4
Marielle Smits
Merselo
1:33:13
V45, 15 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Gerda Sollie
Loopgroep Aart Stigter
1:10:57
2
Marian Kerkhof
Olympus Land van Cuijk
1:13:05
3
Emmy Verstraaten
Overloon
1:13:16
4
Willemien Gijsbers
Deurne
1:17:23
5
José Arts
Sporting Boxmeer
1:18:32
6
Rita Voets
ATV Venray
1:22:37
7
Ans Siebers
Sint Anthonis
1:27:22
8
Thea Verstegen
Olympus Land van Cuijk
1:29:53
De PLUS Kleffenloop is onderdeel van de
Rabo Run Competitie - www.runcompetitie.nl
Graag zien we u terug bij de volgende editie van de PLUS Kleffenloop
17 april 2016 of op 27 september 2015 bij de GOSS Contiweb Maasheggenloop.
www.uitslagen.nl
25-04-2015 11:57