Uitslagenlijst Scholierenveldloop Lutjestrand

Westerland - Woensdag 15 april 2015

J12, 500 METER 1-2
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Mathijs Ippel
Het Baken
1:16
2
Mees van der Zwet
Wegwijzer
1:27
3
Dylan Swemmer
Henricus
1:29
4
Pim Westra
De Kei
1:35
5
Lucas Bats
De Kei
1:37
6
Milan
Dentele
1:37
7
Lewis Barelds
De Kei
1:43
8
Kristan Treffers
De Kei
1:56
M12, 500 METER 1-2
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Levi Beelen
De Kei
1:42
2
Selina den Hertog
Het Baken
1:51
3
Willianne den Hertog
Creilerwoud
1:52
4
Fleur Kos
Titus Brandsma
1:54
5
Enola van t Riet
De Wegwijzer
2:14
6
Zoe Sloothaak
De Wegwijzer
2:15
7
Anna
2:23
8
Jara Veling
Dentele
2:35
J3, 1000 MTR GR 3
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Dyan
De Kei
3:31
2
Coen Willeboordse
H.Henricus
3:41
3
Tygo Bats
De Kei
4:12
4
Jayden de Jong
De Kei
4:18
5
Jitze Veling
Dentele
4:22
6
Valentijn
Dentele
4:26
7
Co den Hertog
Creilerwoud
4:28
M3, 1000 MTR GR 3
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Noa Boontjes
De Kei
4:00
2
Sylvana
Dentele
4:10
3
Isabel Smit
't Span
4:11
4
Dirkje Kanen
De Kei
4:16
5
Indy Bisschop
De Kei
4:25
6
Kiara
Dentele
4:25
7
Anouche van der Zwet
Wegwijzer
4:28
8
Nikkie Numeijer
Henricus
4:29
9
Femke
Dentele
4:35
J4, 1000 MTR GR 4
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Bjorn Krikke
De Kei
3:17
2
Niek Jansen
De Kei
3:23
3
Rens Lont
Don Bosco
3:33
4
Gijs Alma
De Kei
3:41
5
Thijs Kos
Titus Brandsma
3:42
6
Lucas Treffers
De Kei
3:44
7
Yannick Rus
De Kei
3:44
8
Boyd Bijlsma
Het Baken
3:52
9
Jayce Bruul
De Kei
3:52
M4, 1000 MTR GR 4
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Marieke Vermaat
Het Baken
3:33
J5, 1000 MTR GR 5
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Niels Franke
H. Henricus
2
Jelte Voos
H. Henricus
3
Tim van Drongelen
H. Henricus
4
Damian Visser
Wegwijzer
M5, 1000 MTR GR 5
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Chimene Ooms
Don Bosco
3:33
2
Jessie Zhu
Het Baken
3:44
3
Marjolein Montsma
Het Baken
3:45
4
Pim van der Welle
H. Henricus
3:53
5
Kim van Soesbergen
Don Bosco
3:55
6
Fleur Hegeman
't Span
4:02
7
Anna Prins
Triangel
4:14
8
Liz de Vries
Het Baken
4:15
9
Marit Weydema
Het Baken
4:19
J6, 1000 MTR GR 6
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Thomas Ippel
Het Baken
3:05
2
Mees
Het Baken
3:25
3
Daan van Straalen
De Kei
3:58
4
Dylan Boontjes
De Kei
4:07
M6, 1000 MTR GR 6
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Angelique Vermaat
Het Baken
3:08
2
Nienke Cazemier
De Kei
3:18
3
Maartje Lont
Don Bosco
3:20
4
Sanne Olsthorn
Don Bosco
3:26
5
Demi Stoelers
De Kei
3:33
6
Anouk Krikke
De Kei
3:39
7
Rosalie Smit
't Span
4:03
J7, 1000 MTR GR 7
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Jordy Bisschop
De Kei
3:08
2
Joost Bakker
't Span
3:09
3
Niels
De Kei
3:40
M7, 1000 MTR GR 7
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Juna Bijlsma
Het Baken
3:55
2
Nikita Ooms
Don Bosco
4:08
3
Megan Barelds
De Kei
5:02
4
Shannon
De Kei
5:05
J8, 1000 MTR GR 8
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Lucas
Dentele
3:00
2
Daan Mulder
't Span
3:23
3
Max
Dentele
4
Harm
Dentele
5
Christiano
Dentele
M8, 1000 MTR GR 8
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Amber van den Hoff
Het Baken
3:50
Samenwerking van Sportservice Schagen en Atletiekvereniging Wieringermeer.
Scholierenveldloop voor Wieringen en Wieringermeer
www.uitslagen.nl
16-04-2015 00:26