Uitslagenlijst Zomeravondcup 1

Utrecht - Dinsdag 14 april 2015

MSEN, 10 KM WED
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Jarno van Miltenburg
Hellas
35:12
35:11
2
Vincent Frey
Hellas
35:42
35:41
3
Rein de Groot
Haag Atletiek
35:57
35:54
4
Sandor Stuut
Haag Atletiek
36:19
36:15
5
Henk Ruiter
Triathlon
36:22
36:20
6
Wiecher Elkink
Hellas
37:20
37:13
7
Jasper Smits
Pijnenburg
37:33
37:32
8
Florus van Meijl
OSS-VOLO
37:37
37:36
9
Michel van Kats
Loopgroep Aart Stigter
38:05
38:03
10
Wouter Foppen
Athlos
38:13
38:11
11
Klaes Wester
Hellas
40:32
40:25
12
Maarten van Vulpen
Loopgroep Bunnik
40:50
40:48
13
Bas de Bruin
Pijnenburg
42:40
42:35
M35, 10 KM WED
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Emiel Pieterse
avVN
35:21
35:20
2
Vincent Veldstra
Hellas
35:48
35:46
3
Dennis Keyner
Loopgroep Aart Stigter
36:05
36:05
4
Boudewijn Emo
Atverni
36:40
36:37
5
Koen Overmars
Hellas
37:09
37:09
6
Falco van Dijck
Loopgroep Aart Stigter
38:21
38:19
7
Andre Koot
Zuidwal
38:37
38:35
8
Luuc Elzinga
Hellas
39:53
39:52
9
Bas Groot Hulze
Delta Lloyd Running Team
55:29
55:09
M40, 10 KM WED
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Sjoerd Veenma
Altis
35:29
35:28
2
Marco Vet
Loopgroep Aart Stigter
38:13
38:10
3
Jacko de Kort
Clytoneus
39:18
39:14
4
Marco Collet
Phoenix
39:37
39:33
5
Martin Stolk
Pijnenburg
40:55
40:50
6
Edwin Bleijenbergh
Hellas
43:14
43:07
7
Matthieu Schenk
Hellas
52:06
51:55
M45, 10 KM WED
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Bart Eigenhuis
Pijnenburg
36:13
36:09
2
Boudewijn Happé
Atverni
37:15
37:12
3
John de Wit Huissteden
avVN
37:17
37:15
4
Sicco Roukema
Hellas
37:47
37:45
5
Zef de Feijter
Clytoneus
38:33
38:29
6
Ronald Westein
Loopgroep Bunnik
38:46
38:44
7
Camiel Verweij
Hellas
39:00
38:58
8
Maarten de Bree
Hellas
39:21
39:19
9
Jos Bloem
Pijnenburg
39:58
39:54
10
Diederik Aarendonk
avVN
41:07
41:04
11
Martin van Solinge
Loopgroep Bunnik
41:20
41:17
12
Rogier Dijkink
Hellas
42:08
42:02
13
Willem Biemolt
Friesland
42:52
42:36
14
Rob te Koppele
Atverni
42:55
42:47
15
Marcel van der Kuil
Pijnenburg
44:43
44:29
16
Wouter Verboon
Clytoneus
46:38
46:32
M50, 10 KM WED
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Hans Kruis
Hellas
36:59
36:58
2
Eric Minjon
Atverni
40:17
40:13
3
Peter Nijssen
Trecho
40:23
40:21
4
Richard Voorintholt
Pijnenburg
40:30
40:25
5
Titus Blom
Pijnenburg
40:44
40:39
6
Raymond Linkers
Hellas
41:30
41:26
7
Cor van de Bilt
Atverni
44:42
44:34
8
Peter Mayer
Pijnenburg
44:58
44:54
9
Wim van den Heuvel
Loopgroep Aart Stigter
46:11
46:09
M55, 10 KM WED
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Henry Vredendaal
Atverni
39:03
39:01
2
Ed Baks
Atverni
40:54
40:48
3
Theo van de Beek
Pijnenburg
41:37
41:32
4
Wout Bosch
avVN
41:41
41:38
5
Louis Rutten
Atverni
42:46
42:40
6
Jos ter Brake
Atverni
43:00
42:50
7
Nico Landman
U-Track
43:49
43:46
8
Sjaak Vervuurt
Hellas
45:02
44:42
9
Rob A. Stofberg
Clytoneus
45:49
45:43
10
Berend Drenth
Pijnenburg
46:04
45:58
11
Ashok Jodha
avVN
47:34
47:10
M60, 10 KM WED
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Wim Liefers
AV '34
40:02
40:01
2
Jan van der Lee
Pijnenburg
45:17
45:12
3
Arthur Verstraete
Hellas
45:48
45:40
4
Leo van den Hoven
Clytoneus
46:10
46:02
5
Peter de Groot
Pijnenburg
46:11
46:02
6
Jan van den Boom
Hellas
49:47
49:35
M65, 10 KM WED
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Bob Renkema
Phanos
45:49
45:44
2
Harry Vredendaal
Atverni
45:56
45:49
3
Theo Boon
Ron Clarke
48:50
48:48
4
Cees Methorst
avVN
50:05
49:55
5
Fred Tap
Hellas
51:00
50:54
6
Hans Oostindiën
BAV
52:12
52:02
7
Cor Dorrestijn
Hellas
53:54
53:43
VSEN, 10 KM WED
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Corelien Kloek
Hellas
39:53
39:52
2
Joyce Vermeulen-Hutten
Hellas
54:53
54:37
V40, 10 KM WED
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Christel Breton
Fit
53:02
52:46
V45, 10 KM WED
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Agnes Schipper
Hellas
37:47
37:45
2
Roos Tji
Hellas
41:05
40:57
3
Astrid van Tol
Delta Lloyd Running Team
46:50
46:30
4
Idelette Schuurman
U-Track
48:40
48:29
V50, 10 KM WED
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Ruda van Zeijst
Loopgroep Aart Stigter
41:50
41:47
V60, 10 KM WED
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Ria Maarleveld
Arena Atletiek
48:14
48:04
VPRES, 10 KM REC
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Merle van Rijn
Utrecht
41:32
41:25
2
Lisanne de Koster
Utrecht
44:51
44:33
3
Irene Sormani
Utrecht
44:52
44:42
4
Jeanique de Graaf
Bunschoten-Spakenburg
46:13
46:03
5
Linda Schonewille
Utrecht
46:32
46:22
6
Maike Gieling
Utrecht
46:32
46:23
7
Rixt Bode
Phoenix
46:35
46:29
8
Sanne Jacobs
Utrecht
46:59
46:50
9
Christien Verschure
Utrecht
48:46
48:33
10
Marije Bekke
Bilthoven
48:46
48:29
11
Liesbeth Lust
Utrecht
48:56
48:42
12
Vera Zanen
Utrecht
48:56
48:37
13
Inge Verhoeven
Utrecht
48:58
48:39
14
Loes Lanting
Utrecht
49:05
48:55
15
Yvette de Jong
Utrecht
49:56
49:35
16
Céline van Oort
Utrecht
49:57
49:40
17
Judith Boersma
Utrecht
50:31
50:10
18
Annelie Bleeker
Utrecht
51:34
51:14
19
Mieke van Kollenburg
Utrecht
52:52
52:43
20
Deborah van Daelen
Utrecht
52:58
52:45
21
Annelies van Cooten
Utrecht
52:58
52:45
22
Marieke van der Aa
Utrecht
53:02
52:43
23
Jessica de Jonge
Utrecht
53:19
53:02
24
Jeanette Daggelder
Utrecht
53:20
53:03
25
Margreet Kloeze
Utrecht
53:59
52:34
26
Lieveke Peeters
Utrecht
54:20
54:00
27
Tineke Doedens
Fit
54:31
54:14
28
Yvonne Doorduyn
Amersfoort
54:49
54:32
29
Laura Spijkerman
De Bilt
55:13
54:59
30
Eefje Smit
Phoenix
55:14
55:07
31
Hubertine Hingstman
Loopgroep Aart Stigter
55:29
55:09
32
Annemiek Leijenaar
Delta Lloyd Running Team
55:29
55:08
33
Marion van den Wittenboer
Hellas
55:31
55:15
34
Renée Osse
U-Track
56:32
56:22
35
Jeanine Florie
Fit
56:57
56:40
36
Maaike Leitner
Huis ter Heide Ut
57:25
57:02
37
Sacha Lamers
Utrecht
58:18
57:59
38
Janine Ezendam
U-Track
58:18
58:00
39
Yselle Westerveld
Utrecht
59:19
58:56
40
Annemiek Lucas
Utrecht
1:00:25
1:00:10
41
Louise Janssen
Fit
1:03:25
1:03:02
MPRES, 10 KM REC
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Yinka-Jan Sojinu
Leiden
36:29
36:27
2
Klaas Hille de Graaf
Loopgroep Aart Stigter
36:44
36:43
3
Jan Schouten
Loopgroep Athletic Point
37:47
37:35
4
Mischa Stolker
Hellas
38:11
38:05
5
Jonathan Goijert
Amersfoort
38:30
38:28
6
Carlos Sacristan
Utrecht
38:31
38:19
7
Remco van Beek
Zeist
38:40
38:38
8
Gerard de Heer
Utrecht
39:08
39:05
9
Joost van Rens
Rotterdam
39:15
39:12
10
Tom van Venrooij
Utrecht
39:19
39:16
11
Danny Huisman
Utrecht
39:32
39:27
12
David Claus
Triathlon
39:33
39:22
13
Richard Bartels
Utrecht
39:36
39:34
14
Thomas Bakker
Utrecht
39:49
39:43
15
Tijmen Prins
's-Gravenhage
40:22
40:14
16
Freek van den Wildenberg
Utrecht
40:30
40:12
17
Jurd Smith
Utrecht
40:40
40:27
18
Jelle Lyskawa
Utrecht
40:54
40:51
19
Joost Lubbers
Utrecht
40:56
40:45
20
Henk de Jong
Bunschoten-Spakenburg
41:00
40:58
21
Jan Koelewijn
Bunschoten-Spakenburg
41:13
41:08
22
Tom Veldhuijzen
Hellas
41:16
41:10
23
Mark Kauw
Utrecht
41:21
41:01
24
Roland van den Berg
Zeist
41:22
41:09
25
Jelle van de Poel
Utrecht
41:27
41:22
26
Alex de Beer
Ecubleus (Zwitserland)
41:31
41:26
27
Geert Ramakers
Loopgroep Bunnik
41:32
41:29
28
Arjen Brinkman
Hoevelaken
41:35
41:27
29
Swen Adriaensen
Hellas
41:36
41:30
30
Joris van Berkel
Utrecht
41:38
41:36
31
Maarten Vermeulen
Utrecht
41:56
41:45
32
Hans van den Ham
Bunnik
41:57
41:51
33
Peter Kornet
Herwijnen
41:57
41:54
34
Wouter van den Berg
Nieuwegein
42:12
41:58
35
Remco Weekers
Utrecht
42:37
42:27
36
Bram Vermeulen
Utrecht
42:47
42:38
37
Richard Doordujn
Hilversum
42:52
42:44
38
Harrie v.d. Vegt
Utrecht
42:54
42:43
39
Peter Minderband
Utrecht
43:01
42:46
40
Gersom Post Hespers
Utrecht
43:08
42:56
41
Leendert van Dommelen
Woerden
43:16
43:14
42
Erwin Vergunst
Utrecht
43:33
43:18
43
Frank Veugen
Munstergeleen
43:37
43:33
44
Harald Oostveen
Utrecht
43:41
43:36
45
Maarten Lindenhovius
Utrecht
43:58
43:53
46
M de Boer
Soest
44:04
43:59
47
Martijn Estor
Utrecht
44:07
44:03
48
Ronald van Rooijen
Utrecht
44:12
43:51
49
Cas Coopmans
Utrecht
44:24
44:02
50
Erik Wierstra
IJsselstein Ut
44:29
44:20
51
Henk Jan Bierling
Hellas
44:35
44:27
52
D. den Broeder
Soest
44:35
44:22
53
Henk Klok
U-Track
44:45
44:39
54
Maarten Pronk
Utrecht
44:58
44:42
55
Albert Oude Nijhuis
Utrecht
45:09
45:08
56
Remko Groot
GAC Hilversum
45:11
44:59
57
Alain van Hoof
Gouda
45:25
45:10
58
Berend Kaspers
IJsselstein Ut
45:42
45:29
59
N. van Aken
Maartensdijk
45:54
41:38
60
Jelle Walther
Utrecht
45:58
45:38
61
Bart van de Ven
Zeist
45:58
45:39
62
Christiaan M. van Dijk
Utrecht
46:00
45:40
63
Johan Bokdam
Utrecht
46:03
45:51
64
Ton Gloudemans
Utrecht
46:12
46:04
65
Herman van Dam
Utrecht
46:15
46:07
66
Stefan van Vliet
Harmelen
46:18
46:09
67
Maarten Janmaat
Nieuwegein
46:18
46:04
68
Joost Vervoort
Utrecht
46:21
46:04
69
Holger Cremer
Bunnik
46:21
46:15
70
Kees van Staa
Zeist
46:22
46:12
71
Rijk van de Hoef
Loopgroep Bunnik
46:28
46:24
72
Gerard Weterman
Huis ter Heide Ut
46:45
46:22
73
Joris Heus
Utrecht
47:04
46:49
74
Piet Hugen
Beusichem
47:05
46:50
75
Evert Driessen
Zeist
47:14
46:52
76
Thomas Gomez
Utrecht
47:19
46:57
77
Luuk Huisman
Utrecht
47:23
47:13
78
Rob Dijksterhuis
Nieuwegein
47:26
47:08
79
Dennis Koning
Maarssen
47:27
47:12
80
Joran Edens
Atverni
47:37
47:24
81
Marcel van Vliet
IJsselstein Ut
47:48
47:29
82
Jan Pieterse
Utrecht
47:49
47:42
83
Dirk van de Ruit
Utrecht
48:02
47:51
84
Dolf Snel
U-Track
48:02
47:50
85
Arnt Mein
Utrecht
48:08
47:54
86
Lennart Plateringen
Utrecht
48:12
47:56
87
Erwin Bosman
Bilthoven
48:24
48:13
88
Erwin Rebergen
Utrecht
48:30
48:17
89
Gerard Krijnin
Bunnik
48:33
48:21
90
Roelant Riedeman
Utrecht
48:37
48:19
91
Rinse de Valk
Utrecht
48:48
48:37
92
Tjeu Otten
Zeist
49:16
49:06
93
Jacob Brunekreef
Hellas
49:21
49:10
94
Zimri van de Boer
Utrecht
49:32
49:08
95
Aarnoud van Nieuwenhuijze
Utrecht
49:32
49:19
96
Guus Melkert
Utrecht
49:51
49:29
97
Michel van Leeuwen
Linschoten
49:55
49:36
98
Jack Groen
Utrecht
49:57
49:45
99
Ron Stam
Zeist
50:03
49:45
100
Ed Geerlings
U-Track
50:05
49:46
101
Fred van Kuik
Utrecht
50:06
49:57
102
Eric Cats
IJsselstein Ut
50:09
49:51
103
Ed van den Brink
Houten
50:29
50:13
104
Niek Spreen Brouwer
Hellas
50:35
50:18
105
Johannes Mollerus
Utrecht
50:38
50:31
106
Peter Leitner
Huis ter Heide Ut
50:50
50:27
107
Gerben de Jong
Utrecht
50:52
50:31
108
Hilco Witteveen
Utrecht
51:03
50:43
109
Siebert Knipscheer
Utrecht
51:20
50:59
110
Tim Coopmans
Utrecht
51:33
51:11
111
Jan Rinze van der Schoot
Utrecht
51:42
51:22
112
Rudi de Reuver
Utrecht
51:50
51:33
113
Toon Boonekamp
Utrecht
52:19
52:04
114
Rob van Eerde
Dutch Runners
52:25
52:12
115
Matthijs Bruggen
Utrecht
52:33
52:14
116
Michael Oostra
Utrecht
52:41
52:20
117
Onno Keijzers
Arnhem
52:59
52:35
118
Johan van Luijn
Bunnik
53:07
52:59
119
Wessel Vos
Hilversum
53:58
53:43
120
Kawa Majidpour
Utrecht
54:00
53:38
121
Hans Wortel
Zeist
54:14
53:58
122
Pieter van Alphen
Houten
54:36
54:20
123
John Knopper
Soest
54:42
54:24
124
Gert Mulder
Utrecht
55:04
54:49
125
P.J. Kohnheim
Utrecht
55:21
55:03
126
Ab Schuur
Houten
56:40
56:22
127
Karel Drexhage
Utrecht
57:47
57:35
128
Gerard de Jong
Nijmegen
58:29
58:08
129
Thomas Witsenboer
Utrecht
58:44
58:29
130
Frans van Bragt
Utrecht
1:00:20
59:58
131
Andre Henken
Zeist
1:01:07
1:00:40
132
Jeroen Jansen
De Meern
1:07:41
1:07:23
VSEN, 5 KM WEDSTRIJDL
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Henrieke Prins
Triathlon
18:24
2
Joyce Vrijenhoek
Hellas
18:31
3
Roelien de Wolf
Triathlon
19:39
4
Anouk van den Heuvel
U-Track
22:19
5
Patricia Kracht
Hellas
22:57
6
Jennifer Raaijmakers
Hellas
27:21
7
Diana de Rooij
Hellas
28:04
V45, 5 KM WEDSTRIJDL
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Karin Muzerie
Phoenix
24:23
2
Ditte van Vliet
Loopgroep Bunnik
29:22
MSEN, 5 KM WEDSTRIJDL
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Bert Wallet
Triathlon
18:02
2
Gerco van den Brink
Running2000
18:17
3
Emile Kuijvenhoven
AV '23
18:43
4
Willem Verhoeven
U-Track
19:20
M35, 5 KM WEDSTRIJDL
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Joshua Groen
Triathlon
17:23
2
Iwan Breton
Fit
17:36
3
Sven Duits
Triathlon
18:05
4
Bart van de Bunt
Pijnenburg
18:17
5
Najim el Bouayadi
Phoenix
19:16
6
Koen van Meeuwen
Hellas
19:26
7
Sake Timmermans
Loopgroep Aart Stigter
19:44
8
Paul de Vries
Fit
21:02
M45, 5 KM WEDSTRIJDL
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Geert Hendriks
Atverni
18:22
2
André Knop
Loopgroep Aart Stigter
20:34
3
John Hardeman
Hellas
20:39
4
John Versteeg
Hellas
20:41
5
John van Dongen
Pijnenburg
22:49
M55, 5 KM WEDSTRIJDL
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Wim van Teutem
Phoenix
25:08
2
Bertus van Kommer
avVN
28:27
3
Johan van Santen
avVN
29:51
VPRES, 5 KM PRESTATIEL
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Heleen Goeting
Huis ter Heide Ut
20:30
2
Inge Dijkman
Wijk bij Duurstede
21:41
3
Germijn Heijnen
Utrecht
21:51
4
Marielle Klaassen
Hellas
22:28
5
Judith Enting
Utrecht
22:31
6
Linda de Boer
Utrecht
22:39
7
Joyce Mulder
Utrecht
23:26
8
Ginny Netten
IJsselstein Ut
23:34
9
Janna Nijssen
Hellas
23:41
10
Rozemarijn te Dorsthorst
Utrecht
23:42
11
Mariska van Sprundel
Phoenix
24:15
12
Janna van Iersel
Utrecht
24:26
13
Evelijn van den Hoek
Phoenix
24:43
14
Annemarie Post
Bussum
24:59
15
Annelous Hage
Utrecht
25:16
16
Judith Höfte
Nieuwegein
25:22
17
Katherina Casse
Loopgroep Bunnik
25:53
18
Danielle Schroder
Atverni
26:11
19
Janine Kosterman
IJsselstein Ut
26:14
20
Nicole Lucas
Phoenix
26:31
21
Joanne Hoornweg
Utrecht
26:38
22
Esther Havekes
Phoenix
26:48
23
Erna Jongman
Phoenix
26:51
24
Maartje Daamen
Utrecht
26:52
25
Pat van Leeuwen
Utrecht
26:56
26
Anne Lyskawa
Utrecht
27:08
27
Wilma Berends
Utrecht
27:23
28
Rini van Blokland
Phoenix
27:43
29
Lisette Ouwerkerk
Maarssen
27:45
30
Bianca Klein
IJsselstein Ut
27:50
31
Cynthia Vos
Utrecht
28:10
32
Amy de Witte
Utrecht
28:15
33
Ronit Coops
Hellas
28:40
34
Marleen Vos
Hellas
28:56
35
Rinske Bloem
Zeist
29:04
36
Sigrid van Leeuwen
Utrecht
29:41
37
Sonja van den Brink
Loopgroep Bunnik
30:00
38
Priyah Soedamah
Nieuwegein
30:02
39
Evelien Batjet
Utrecht
30:23
40
Rianne van der Werf
Gouda
30:44
41
Levi Stoffels
Utrecht
31:34
42
Eva Gort
Utrecht
31:37
43
Carla Schuur
Houten
31:42
44
Jeane Jansen Ketelaars
Utrecht
31:45
45
Els Gijsbers
Bunnik
32:56
46
Jose van Kuijk
Utrecht
32:58
47
Birgit Goris
Utrecht
34:45
MPRES, 5 KM PRESTATIEL
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Jop Teepen
Utrecht
16:59
2
Paul vd Voort vd Kleij
Hellas
18:14
3
Willem Krijgsman
Atverni
18:54
4
Daan Dekker
U-Track
19:04
5
Piet van Tuijl
Hellas
19:05
6
Jarno Boomgaars
U-Track
19:18
7
Maarten Dekker
U-Track
19:18
8
Cees van Houten
Utrecht
19:48
9
Dirk Jan Zom
Utrecht
19:55
10
Milan Verheugen
Arnhem
19:55
11
Dennis Rijnbeek
Huis ter Heide Ut
19:59
12
Federico Somaschini
Utrecht
20:15
13
Gerben de Graaf
Utrecht
20:26
14
Dirk Bruijn
Trecho
20:27
15
Marcus Bruin
Atverni
20:47
16
Henk-Jan Wieberdink
Elspeet
21:11
17
Maarten de Vries
Bunnik
21:16
18
Wim Bolle
Dutch Runners
21:22
19
Maarten Oostveen
Utrecht
21:23
20
Michiel Trenning
Utrecht
21:37
21
Jeroen Koelewijn
Bunschoten-Spakenburg
21:43
22
Bob van Nuland
Utrecht
21:46
23
Loc Le
Utrecht
21:46
24
Jip Prince
Utrecht
21:53
25
Arne Riekert
Hellas
21:58
26
Ecoo de Vries
Hellas
21:59
27
Dirk-Jan Dirksen
Delta Lloyd Running Team
22:19
28
Titus Schoffelen
Utrecht
22:30
29
Ron Fortman
Leersum
22:41
30
Barend Janbroers
Phoenix
22:53
31
Harrry Boerma
Utrecht
23:18
32
Dennis Oostveen
Utrecht
23:25
33
Koen Haverkamp
Utrecht
23:29
34
Egbert Tick
Utrecht
24:20
35
Coen de Winter
Soest
24:55
36
Martijn van Leeuwen
Hellas
25:05
37
Paul Pieter Smeets
Utrecht
25:35
38
Jan Zuurhout
Nieuwegein
26:00
39
Jef Konijn
Delta Lloyd Running Team
26:24
40
Kees Goethals
Zeist
26:26
41
Bas van Huet
Utrecht
27:04
42
Vincent Janssen
Utrecht
28:43
43
N. Smits
Bunnik
29:31
44
Marcel Metzelaar
Loopgroep Bunnik
29:43
45
M Diallo
Utrecht
30:02
46
Herman van der Meer
Utrecht
30:37
definitieve uitslag
www.uitslagen.nl
01-05-2015 13:56