Uitslagenlijst Natuurloop Siddeburen

Siddeburen - Zaterdag 11 april 2015

MSEN, 16 KM WEDSTRIJD
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Gerard Vos
Appingedam
57:56
57:53
2
Meindert ter Veer
Oldehove
58:47
58:44
3
Gerben Vermij
Leens
59:09
59:08
4
Sieger Haakma
Zuidhorn
1:00:14
1:00:12
5
Bert-jan Wever
Onstwedde
1:02:22
1:02:20
6
Henri Harmsen
Drachten
1:03:34
1:03:32
7
Jord Besteman
Hilversum
1:05:37
1:05:34
8
Ronald Meyboom
Haren Gn
1:05:54
1:05:51
9
Ferdie Witvoet
Sappemeer
1:10:08
1:10:06
10
Robert Haan
Assen
1:10:10
1:10:00
11
Marko Huizing
Ulrum
1:10:23
1:10:13
12
Johan Schriemer
Appingedam
1:13:57
1:13:53
13
Henk-Jan Scheepers
Haren Gn
1:14:42
1:14:35
14
Lex Doornbos
Groningen
1:15:11
1:14:49
15
Aaldrik Scholtens
Oostwold gem Oldambt
1:17:51
1:17:46
16
Richard wijsbeek
Nieuwe Pekela
1:18:12
1:18:09
17
Carlo Pastoor
Veendam
1:24:13
1:23:59
M40, 16 KM WEDSTRIJD
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Jan Venhuizen
Smilde
57:15
57:13
2
Harry Pot
Stadskanaal
1:01:00
1:00:58
3
Pieter-Jan Kooi
Loppersum
1:01:13
1:01:11
4
Marcel Stoffers
Appingedam
1:02:48
1:02:44
5
Grietinus reinders
Leek
1:08:01
1:07:58
6
Richard Schudde
Delfzijl
1:09:30
1:09:24
7
Richard van der Meij
Delfzijl
1:11:16
1:11:12
8
Jan Hielema
Loppersum
1:12:03
1:11:52
9
Eric Swijghuizen
Spijk Gn
1:12:43
1:12:40
10
Adem Karaaslan
Uithuizen
1:13:03
1:12:55
11
Gert Kleinjan
Aduard
1:13:17
1:13:12
12
Eppe Wolfis
Bedum
1:13:20
1:13:14
13
Jan Kornelis Stol
Siddeburen
1:15:44
1:15:33
14
Ronald Stigter
Siddeburen
1:16:45
1:16:35
15
Harbert Bruggers
Appingedam
1:17:20
1:17:15
16
Hans Veeman
Garrelsweer
1:17:52
1:17:42
17
Menno van der Meer
Loppersum
1:18:19
1:18:09
18
Harmen Gelling
Groningen
1:18:55
1:18:44
19
Remco Bakker
Groningen
1:20:14
1:20:08
20
Meine Geert Alserda
Marum
1:23:56
1:23:45
M50, 16 KM WEDSTRIJD
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Naanko Drent
Heiligerlee
1:04:02
1:04:01
2
Siemon Hinrichs
Delfzijl
1:04:17
1:04:13
3
H Hovinga
Wildervank
1:04:38
1:04:37
4
Klaas Brouwer
Groningen
1:04:52
1:04:50
5
Maarten Hoeksema
Groningen
1:07:44
1:07:42
6
Diemer Top
Groningen
1:08:45
1:08:41
7
Paul Terpstra
Haren Gn
1:09:31
1:09:28
8
Roelof Berends
Oudeschip
1:10:26
1:10:19
9
Jaap Begeman
Noordbroek
1:12:52
1:12:47
10
Jan Vos
Uithuizen
1:14:25
1:14:18
11
Kramer Rinze
Bedum
1:16:23
1:16:16
12
John Walker
Uithuizen
1:16:27
1:16:20
13
Wim Ammeraal
Leens
1:17:45
1:17:36
14
Emiel van der Graaf
Groningen
1:19:21
1:19:10
15
Hepke Taekema
Groningen
1:19:26
1:19:16
16
Laurens Mos
Oldehove
1:20:19
1:20:07
17
Peter Disseldorp
Zuidhorn
1:20:38
1:20:25
18
Bobby Broersma
Groningen
1:24:33
1:24:28
19
Jan Pilon
Garrelsweer
1:26:12
1:26:01
20
Herman Middel
Stadskanaal
1:27:30
1:27:15
21
Jan-Jelle Renkema
Oldekerk
1:28:01
1:27:57
22
Cornelis Kampinga
Holwierde
1:28:46
1:28:28
23
Jan Kamphuis
Winsum Gn
1:30:11
1:29:59
24
Peng Yip Cheah
Schildwolde
1:34:38
1:34:04
25
Koos van Koldam
Farmsum
1:41:53
1:41:34
M60, 16 KM WEDSTRIJD
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Henk Olijve
Haren Gn
1:04:41
1:04:40
2
Rudy Boers
Winschoten
1:12:20
1:12:15
3
Peter Wolters
Nieuw-Roden
1:12:58
1:12:54
4
Wubbe Rendering
Bourtange
1:13:12
1:13:07
5
Jan Posthumus
Hoogezand
1:14:43
1:14:39
6
Jan Rijnberg
Gasselte
1:17:33
1:17:30
7
Siert Modderman
Groningen
1:18:02
1:17:54
8
Henk Smit
Groningen
1:19:06
1:19:01
9
Nico Vierkant
Bedum
1:20:23
1:20:11
10
Jan Adema
Groningen
1:21:33
1:21:22
11
Dirk Heun
Appingedam
1:21:38
1:21:26
12
Albert Hazenberg
Ten Boer
1:21:40
1:21:27
13
Jan Buitenkamp
Siddeburen
1:22:01
1:21:58
14
Daan Loupatty
Delfzijl
1:23:41
1:23:24
15
Anko Wieringa
Groningen
1:25:40
1:25:26
16
S Klevering
Spijk Gn
1:25:57
1:25:51
17
Geert Jan Reinders
Loppersum
1:26:11
1:25:46
18
Luud Pijl
Noordwolde Gn
1:26:46
1:26:42
19
Willem Meffert
Oude Pekela
1:29:35
1:29:23
20
Abdellah Ait Tami
Groningen
1:30:53
1:30:40
21
Ed van der Graaf
Groningen
1:33:36
1:33:31
22
Dirk de Weert
Uithuizen
1:37:20
1:36:54
VSEN, 16 KM WEDSTRIJD
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Renate Kramer
Bunde
1:10:23
1:10:19
2
Femke Veldman
Delfzijl
1:42:30
1:42:17
3
Miranda Vogelzang
Delfzijl
1:57:45
1:57:23
V40, 16 KM WEDSTRIJD
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Patries Zijlstra-Jonkman
Eenum
1:13:58
1:13:53
2
Henriette Lagerwerf
Veendam
1:15:50
1:15:45
3
Anje van Gijssel
Woudbloem
1:27:07
1:27:03
4
Jolanda de Winter
Appingedam
1:35:11
1:34:48
5
Kea de Groot
Appingedam
1:35:11
1:34:48
6
Nicole Boschman
Rottum Gn
1:37:19
1:36:53
7
Sandy Krans
Siddeburen
1:57:57
1:57:35
V50, 16 KM WEDSTRIJD
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Hettie Baas
Schiermonnikoog
1:21:30
1:21:22
2
Ida Raske
Siddeburen
1:24:46
1:24:38
3
Christien de Graaff
Groningen
1:28:16
1:27:52
4
Reina Wijnia-Kwant
Hasselt
1:29:06
1:29:03
5
Marian Ovengaauw
Eelde
1:30:02
1:29:55
6
Ineke Scheffer
Leens
1:31:24
1:31:12
7
Rensje Rijkens
Winschoten
1:32:40
1:32:31
8
Auktje Renkema
Oldekerk
1:35:44
1:35:36
9
Jeltje Bosma
Baflo
1:39:35
1:39:29
10
Ina Doekman
Velp Gld
1:39:49
1:39:43
M/V, 16 KM TRIMLOOP
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Marnix van den Brink
Groningen
1:19:10
1:18:49
2
Hindrik Kok
Westerlee Gn
1:23:51
1:23:35
3
Rene Stuut
Wagenborgen
1:24:28
1:24:13
4
Johan Homan
Hoogezand
1:25:51
1:25:32
5
Inge van Deemter
Groningen
1:26:53
1:26:42
6
Carsten Rose
Delfzijl
1:27:12
1:26:54
7
Wouter Trumpie
Groningen
1:27:54
1:27:50
8
Michiel van der Spek
Winschoten
1:30:20
1:30:09
9
Abe Veenstra
Schipborg
1:33:44
1:33:18
10
Janny Oosten
Hoogezand
1:35:11
1:34:48
11
Angela Freeze
Appingedam
1:35:11
1:34:47
12
Peter Nieuwald
Zuidbroek
1:36:10
1:35:57
13
Tineke van Dijken
Appingedam
1:37:29
1:37:10
14
Marjolein Lanting
Groningen
1:38:00
1:37:41
15
Marjon de Hoog
Harkstede
1:40:46
1:40:20
16
Dick Zwiers
Nieuwolda
1:42:01
1:41:30
17
Jolanda ten Have
Ten Boer
1:44:21
1:44:12
18
Niels Woldhuis
Veendam
1:45:30
1:45:16
19
Lineke Ham
Warffum
1:46:35
1:46:09
20
Olly Manusiwa
Appingedam
1:48:45
1:48:32
21
Dick Doornbos
Delfzijl
1:56:16
1:56:02
22
Willem de Vries
Delfzijl
2:02:16
2:01:55
MSEN, 10 KM WEDSTRIJD
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Maurice Smit
Delfzijl
38:23
38:21
2
Harmen Stam
Ten Boer
42:19
42:10
3
Anton Zijlstra
Stedum
47:37
47:31
M40, 10 KM WEDSTRIJD
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Wim Opten
Zuidlaren
34:58
34:57
2
Jannes Dolfing
Westerbork
37:41
37:40
3
Rob van de Graaf
Hoogeveen
39:16
39:13
4
Wubbo Gremmer
Winschoten
40:02
40:00
5
Chris Renkema
Boerakker
46:58
46:53
6
Roelof Roffel
Bedum
47:10
47:08
7
Ger Coster
Ten Post
47:37
47:31
8
Robert Ytsma
Spijk Gn
50:17
50:13
9
Koos Spakman
Froombosch
53:49
53:40
10
Henk van der Deen
Siddeburen
54:27
53:53
11
Karel Mulder
Groningen
56:21
56:13
12
Dirk Franssens
Saaksum
57:07
56:53
13
Kars Schuiling
Uithuizermeeden
57:54
57:25
14
Sjouke de Vries
Delfzijl
1:03:21
1:03:03
VSEN, 10 KM WEDSTRIJD
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Inez Trechsel
Groningen
45:53
45:50
2
Marlous de Weerd
Appingedam
1:09:11
1:08:47
V40, 10 KM WEDSTRIJD
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Bertha Bruggenkamp
Smilde
41:30
41:28
2
Jetty van der Steege
Siddeburen
52:31
52:23
3
Anja Haan
Appingedam
54:40
54:31
4
Janny Luursema
Appingedam
55:44
55:35
5
Sandra Winkel
Siddeburen
1:01:08
1:00:44
6
Diana Schuiling
Uithuizermeeden
1:03:10
1:02:41
7
Trijnie Doornbos-Oosting
Groningen
1:05:24
1:05:03
M/V, 10 KM TRIMLOOP
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Raymon Krans
Delfzijl
46:32
46:21
2
Gert Bosker
Assen
47:13
46:45
3
Simon Dijker
Delfzijl
49:52
49:43
4
Sietze Huizinga
Grootegast
53:34
53:28
5
Hans Arling
Siddeburen
53:34
53:28
6
Martin Hartlief
Siddeburen
55:08
54:46
7
Henri Visscher
Appingedam
55:32
55:08
8
Engelke Degenhart
Almere
55:42
55:30
9
Ria Wilbrink
Hoogezand
56:49
56:27
10
Herman Rouppé
Appingedam
57:40
57:16
11
Frans Spelbrink
Nieuwe Pekela
58:08
58:03
12
Marcel de Boer
Eelde
59:03
58:39
13
Sandra Bijlholt
Appingedam
59:53
59:34
14
Han te Winkel
Slochteren
1:00:01
59:30
15
Eddy Ufkes
Wagenborgen
1:00:19
1:00:04
16
K vd Molen
Appingedam
1:00:38
1:00:29
17
Miranda Westers
Zuidbroek
1:00:42
1:00:19
18
Mignon Hekkema
Middelstum
1:01:29
1:00:56
19
Piet Blaauw
Delfzijl
1:02:13
1:01:55
20
Alja Westerhof
Zuidbroek
1:02:17
1:01:54
21
Pieter Peen
Appingedam
1:03:12
1:02:41
22
Magreet Bosma-Timmer
Bedum
1:03:18
1:03:11
23
Jenny Doornbos
Siddeburen
1:03:49
1:03:30
24
Gea Elzerman
Meedhuizen
1:04:09
1:03:59
25
Rianne Dijkstra
Appingedam
1:07:19
1:06:57
26
Allegonda Hollander
Appingedam
1:08:19
1:07:57
27
J Hekkema
Uithuizermeeden
1:09:39
1:09:14
M/V, 4.5 KM TRIMLOOP
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Jorn de Jong
Opende
21:54
21:28
2
Cor Zaan
Sauwerd
22:32
22:16
3
Jonieke Rienstra
Slochteren
23:43
23:33
4
Jakob Hut
Siddeburen
23:44
23:20
5
Danielle Kors
Ten Boer
24:38
24:29
6
Natasja Topelen
Wagenborgen
25:14
24:59
7
Angela Buitenwerf
Emmen
25:14
24:59
8
Marjan Schipper
Appingedam
26:16
26:01
9
Corry Hofland
Groningen
29:32
28:59
10
Dineke Kok
Delfzijl
30:12
29:52
11
Thomas Venhuizen
Smilde
32:49
32:31
12
Sybina Huizinga
Opende
33:11
32:46
13
Sieka Heemstra
Delfzijl
34:55
34:37
SCH, SCHOLIERENLOOP
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Marlon van Oosten
OBS De Spil
19:53
19:50
2
Kyle Mayenburg
De Springplank - T1
21:05
20:26
3
Duncan van Leggelo
De Zonnewijzer
22:13
21:57
4
Rene van der Gragt
OBS De Spil
22:25
21:56
5
Ruben van der Deen
De Zonnewijzer
22:33
22:16
6
Diyar Kaya
De Zonnewijzer
24:33
24:17
7
Hessel Kuipers
OBS De Spil
24:48
24:19
8
Ilse de Best
De Springplank - T2
26:57
26:22
9
Tim Postema
De Springplank - T1
27:10
26:31
10
Jurriën de Witt
CBS De Wegwijzer
27:38
27:08
11
Wout Kerdijk
CBS De Wegwijzer
27:41
27:11
12
Leon Westerhoek
De Zonnewijzer
27:53
27:37
13
Arnold Doornbos
GBS de Wiekslag
28:50
28:12
14
Roselie de Graaf
De Springplank - T2
29:03
28:27
15
Esmee Bakker
De Springplank - T1
29:52
29:18
16
Emma Mollema
GBS de Wiekslag
30:51
30:14
17
Tessa Wolters
De Zonnewijzer
30:58
30:43
18
Lucas Bos
GBS de Wiekslag
31:01
30:23
19
Agnes Drijfhout
GBS de Wiekslag
31:02
30:25
20
Anne Mossek
GBS de Wiekslag
31:03
30:26
21
Iris Bosman
De Springplank - T2
31:04
30:31
22
Yaëla Müller
CBS De Wegwijzer
31:20
30:50
23
Eline Bloeming
De Springplank - T2
32:04
31:31
24
Henriëtte Wijninga
De Springplank - T2
32:09
31:36
25
Joëlle Thoma
CBS De Wegwijzer
32:14
31:45
26
Arinda Holtjer
CBS De Wegwijzer
32:14
31:45
27
Elise Ridder
De Springplank - T1
32:18
31:44
28
Angela van der Meij
De Springplank - T1
33:05
32:24
29
Cameron Hemmes
De Springplank - T1
33:05
32:24
www.uitslagen.nl
12-04-2015 21:54