Uitslagenlijst Ziedewij Oude Maasloop

Barendrecht - Maandag 6 april 2015

JONGE, 1 KM JEUGDLOOP
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Arne vd Linden
Energie
2:51
2
Erik Stok
PAC
3:16
3
Daniël Noordenne
Energie
3:22
4
Daniek Imholz
Barendrecht
3:34
5
Pieter Fallaux
Energie
3:37
6
Wouter Fallaux
Energie
3:57
7
Mink van de Wal
Spirit Oud Beijerland
4:06
8
Stijn van de Waal
Passaat
4:22
9
Norah vd Berg
Fortuna
4:32
10
Samuel Barbier
Rhoon
4:45
11
Jamie de Visser
Energie
4:45
12
Jesper Eduard
Barendrecht
4:46
13
Aidan van Duuren
Energie
4:57
14
Tom Rasenberg
Wenen Oostenrijk
5:10
MEISJ, 1 KM JEUGDLOOP
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Lotte de Visser
Energie
3:25
2
Ilvia Hederik
Energie
3:36
3
Jennifer Weijers
Energie
3:50
4
Diede van de Wal
Spirit Oud Beijerland
4:28
5
Isabelle van der Have
Energie
4:29
6
Esmeralda Elbers
Zuid-Beijerland
4:37
7
Ilana de Visser
Energie
4:55
8
Femke van der Waal
Passaat
5:24
9
Lisa Ebyarb
Barendrecht
5:29
10
Sophie Rasenberg
Wenen Oostenrijk
5:50
MSEN, 10 KM OUDE MAAS
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Freek van de Weerd
Loopvereniging TOF
32:30
2
Ali Shuful
Rotterdam Atletiek
35:29
3
Jelle Enthoven
Loopgroep PK
36:15
4
Robbie vd Hoek
Rotterdam Atletiek
36:21
5
Barry van de Griend
37:26
6
Rutger Kramer
Haag Atletiek
37:34
7
Stefan Buit
Energie
38:28
8
Niels Wiese
Rotterdam
39:11
9
Ruben van den Berg
Bergen op Zoom
39:31
10
Wing Tong
PAC
39:40
11
Ruijg
PAC
39:42
12
Jurryt de Vries
PAC
39:43
13
Bob Lawende
EUR Roadrunners
40:19
14
Jaimy Voogt
Energie
40:42
15
Gerben Vermeulen
Passaat
40:54
16
Marvin van Elek
41:50
17
Kevin Neleman
Nieuwerkerk ad IJssel
42:30
18
Erwin Grafe
Vlaardingen
44:22
19
Sylvester de Jong
Barendrecht
45:41
20
Juriaan Leissner
Spijkenisse
46:08
21
Lars Buit
Barendrecht
47:24
22
Oscar Bongaards
Barendrecht
47:37
23
Mark de Jong
Nieuwerkerk ad IJssel
49:24
24
Otto van Woerkom
Lekkerkerk
50:29
25
Martin Achterberg
Barendrecht
50:58
26
Bas Breedveld
Lekkerkerk
51:17
27
Sieds Dielemans
Rotterdam
51:25
28
Hans Molenaar
Barendrecht
52:18
29
Maarten Karremans
Rhoon
52:20
30
Romke de Witt
's-Gravenzande
52:56
31
Sander Bor
Rotterdam
53:31
32
Jeffrey Derkx
Hendrik-Ido-Ambacht
54:00
33
Patrick Sonneveld
54:04
34
Jasper van Schelven
Barendrecht
54:22
35
Aswin van Wingerden
Ridderkerk
54:35
36
Kevin van Wingerden
Barendrecht
55:41
37
Reinier Moet
Hendrik-Ido-Ambacht
56:09
M40, 10 KM OUDE MAAS
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Fouad Fertoute
Spirit Oud Beijerland
34:43
2
Peter Jongsma
Spirit Oud Beijerland
35:10
3
Marcel de Vette
Spirit Oud Beijerland
35:18
4
Matthijs Riemens
Fortuna
36:11
5
Peter Schrader
Leidschendam
37:31
6
Rob van der Valk
Ilion
37:44
7
Erik Nieuwenboom
Rotterdam
38:56
8
Verhagen
Barendrecht
38:58
9
Hoenselaar Guido
Dordrecht
40:16
10
Egbert Reurich
Hendrik-Ido-Ambacht
40:28
11
Ruud Vermeulen
Moordrecht
41:09
12
Gijsbert van der Kooij
Oud-Beijerland
42:36
13
Jeroen de Lange
Barendrecht
42:37
14
Martin Vermeiden
Rotterdam
42:42
15
Marco Schelling
Spirit Oud Beijerland
44:04
16
Patrick van den Berg
RRZ
44:39
17
Hans Uittenbogaard
46:45
18
Roland van Vugt
Barendrecht
47:25
19
Serge Brus
Rotterdam
48:04
20
Jeroen van Der Have
Barendrecht
48:20
21
Erwin Boer
Hendrik-Ido-Ambacht
48:26
22
Alex Elbers
Zuid-Beijerland
48:28
23
Patrick Tak
Roosendaal
48:39
24
Remko Hoving
Ridderkerk
49:26
25
Hans Stutvoet
Energie
49:39
26
Peter Luijendijk
Parthenon
50:07
27
Wim Nienhuis
Barendrecht
50:22
28
Meindert Cogenbach
53:13
29
Tuk
Delft
53:28
30
John Kaijen
Barendrecht
54:23
31
Van Vugt
57:23
32
Ernst Holzmann
Barendrecht
57:59
33
Fred Huisman
Rotterdam
1:01:48
M50, 10 KM OUDE MAAS
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Amriet Oemraw
Rotterdam Atletiek
38:04
2
Hans Bos
Rotterdam Atletiek
38:05
3
Willem de Graaf
the Hague Road Runners
38:34
4
Carel Slijkhuis
Spirit Oud Beijerland
39:05
5
Piet van Mourik
Delta Sport
39:38
6
Mohan den Hartog
avVN
39:48
7
Alex de Lanlen
Spirit Oud Beijerland
40:05
8
Michel Out
Haag Atletiek
40:12
9
Marco Onnink
Barendrecht
40:24
10
Ron Goos
Rotterdam
41:12
11
Jan van Gent
Spirit Oud Beijerland
42:31
12
Nico Baas
43:31
13
Peter Kleinjan
Energie
44:35
14
Karel Uitterlinden
Spirit Oud Beijerland
44:36
15
Dick Ufkes
44:59
16
Arie Stok
Rotterdam
45:35
17
Albert Wijting
Spijkenisse
46:52
18
Huus Vankan
47:14
19
Rene van Bree
Rotterdam
47:27
20
Wim Lammers
Bleskensgraaf
48:02
21
Anton van Vugt
48:33
22
Peter Verweij
Energie
49:20
23
Rob Kocks
Ridderkerk
49:34
24
Willem H van Wijk
Rotterdam
50:34
25
Jan van Bennekom
Sliedrecht
50:42
26
Theo Jansen
Spijkenisse
53:56
27
Chris Hagoort
Schiedam
53:57
28
Dick Hordijk
54:03
29
Peter Booster
Barendrecht
54:12
30
Hankel
Barendrecht
54:20
31
Aard Brouwer
Dordrecht
55:11
32
Piet van Wingerden
Ridderkerk
55:42
33
Eric van Mastrigt
57:26
34
Huib Brouwer de Koning
Barendrecht
58:03
35
Ron Budding
Vlaardingen
58:56
36
Bart Verschuur
Rotterdam
1:00:30
37
Ritske Groen
Rozenburg Zh
1:02:28
M60, 10 KM OUDE MAAS
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Eef Lijster
Ciko '66
40:18
2
Leonhard van Egerart
Spado
43:06
3
Teun Noordhoek
Spirit Oud Beijerland
44:37
4
Cees Kooman
Spado
45:44
5
Marc Schroeder
Rotterdam Atletiek
46:26
6
Willem de Schipper
Ridderkerk
48:24
7
Guus Bergevoet
Poortugaal
51:47
8
Einar van Beek
Rotterdam
51:59
9
Hans Dieleman
Zwijndrecht
52:23
10
Ad van de Griend
Spirit Oud Beijerland
54:40
11
Henri Nafzger
Barendrecht
56:38
12
Henk Vosselman
Hellevoetsluis
1:04:32
13
Bosch
Energie
1:08:02
VSEN, 10 KM OUDE MAAS
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Esmee Teeling
the Hague Road Runners
38:29
2
Rose Enthoven
Loopgroep PK
40:27
3
Nisrine Masrhalmi
Energie
40:32
4
Ashley Melcherts
Energie
40:35
5
Lotte Veldhoen
Energie
40:46
6
Kristel van den Berg
Energie
40:54
7
Emma van Mourik
Delta Sport
47:26
8
Eline Luijendijk
Barendrecht
48:43
9
Karen Backx
Bergen op Zoom
48:59
10
Jose Hordijk
Rotterdam
49:32
11
Miep Groenewege
Rotterdam
50:33
12
Gouw
Barendrecht
52:40
13
Lysanne Leeuwenburg
Barendrecht
53:38
14
Carola Gouw- van Vossen
Energie
56:45
15
Mirjam krijgsman-Rijsdijk
Heerjansdam
57:45
16
Kim van der Sluis
58:53
17
Sofia de Keijzer
Rotterdam
59:04
18
Tamar den Otter
Energie
59:29
19
Debbie Aandeweg
Rotterdam
1:00:59
20
Sasha Barbier
Rhoon
1:01:19
21
Marloes Nugteren
Hercules
1:01:22
22
Linsey Booster
Heerjansdam
1:02:50
23
Erica Tang
1:03:18
24
Sandra van Leyden
Barendrecht
1:03:20
25
Sylvia de Goot
Energie
1:04:11
26
Jetten
Barendrecht
1:04:59
27
Kimberley Heijkoop
Heerjansdam
1:06:28
V40, 10 KM OUDE MAAS
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Hizkia Taal
Haag Atletiek
49:28
2
Bruystens
Heerjansdam
52:43
3
Tuk-Verdonk
Delft
53:28
4
Linda Scholman
Barendrecht
53:45
5
Margaretha Elbers
Spirit Oud Beijerland
54:03
6
Cecile Gieben
Rotterdam
55:22
7
Jolanda Muntz
Energie
56:28
8
De Graaf
Energie
56:44
9
Marielle van Vugt
57:23
10
Lisette de Visser
Barendrecht
57:42
11
Anouk Breeman
Barendrecht
58:00
12
Iris van der Sluis
Rotterdam
58:51
13
Louise Meeuwsen
Energie
1:00:17
14
Nicolette van der Palm
1:03:16
15
Miranda Rauhé
Energie
1:05:58
V50, 10 KM OUDE MAAS
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Carla Ophorst
Olympus '70
39:07
2
Tanja de Jong
Spirit Oud Beijerland
45:37
3
Carin van der Ende
Olympus '70
46:16
4
Hennie van den Bout
Rotterdam Atletiek
46:35
5
Wilmi van Harten
Poortugaal
47:52
6
Cora Goudswaard
Passaat
49:42
7
Marja Ellen Verhoef
RRZ
52:04
8
Marjolijn Westerink-Mak
Barendrecht
53:41
9
Yvonne Dubbeldam
Barendrecht
55:55
10
Junaidah Beun
Energie
56:21
11
Yvonne Verweij
Rotterdam
59:08
12
Marie-José Schepers
Barendrecht
59:22
13
Erina den Otter-Berkman
Energie
1:01:07
14
Corrie van Herwijnen
Energie
1:10:09
V60, 10 KM OUDE MAAS
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Joleen Jansen-Melse
Spado
45:46
2
Marja Sundermeijer
Spirit Oud Beijerland
49:44
3
Nelleke vaassen-Elsackers
RRZ
56:29
4
Eugenie Hofwijks
RRZ
56:48
5
Jose Pijl-Mak
Energie
1:08:00
6
Marry van der Klooster
Energie
1:10:08
Uitslagen.nl
08-04-2015 20:21