Uitslagenlijst 13e De Zestig van Texel

Texel - Maandag 6 april 2015

MAN, 120 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Paul Giblin
Paisley
9:24:15
2
Daniel Orálek
Brno
9:59:29
3
Christiaan van Meurs
MarathonPlus
10:39:30
4
Jan Muller
Achilles
11:02:56
5
Tobias Lundgen (Zw)
Amsterdam
11:14:57
6
Bart Eigenhuis
Soest
11:28:11
7
Peter Janssen
Ciko '66
11:37:28
8
Giel Joziasse
AV '56
11:46:19
9
Jacques Wijfje
MarathonPlus
11:51:42
10
René Schoen
Lycurgus
12:02:03
11
Rut Zoutman
Olympus '70
12:07:31
12
Tom van der Veldt
Haarlem
12:15:21
13
John Bouwens
AAV '36
12:15:49
14
Dik Jagersma
Friesland
12:20:58
15
Ernst Daniel
AAV '36
12:21:56
16
Simon Luckett
KAV Holland
12:34:20
17
Oscar Rouwhorst
Lycurgus
12:37:49
18
Andy Roodenburg
Energie
12:38:03
19
François Flisijn
Noordkop
12:38:25
20
Herman Ebbekink
Aquilo
12:47:34
21
Endy Kasanardjo
Loopgroep Aart Stigter
12:53:21
VROUW, 120 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Leonie van den Haak
Loopgroep Aart Stigter
10:47:00
2
Mildred Haans
Elst UtLommel
10:53:51
3
Jannet Lange
avVN
12:38:28
MSEN, 60 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Huub van Noorden
AV '56
4:00:57
2
Tim Pleijte
Dynamica
4:04:51
3
Stefan Staartjes
Dutch Runners
4:41:58
4
Robert Bakker
Den Burg
4:50:38
5
Hans van Loon
Prins Hendrik
4:54:00
6
Jan Mooij
Akersloot
5:27:31
7
Danny Sijtzel
Almere
5:34:36
8
Thijs Claassens
Tilburg
5:35:06
9
Marcel Kemp
Clytoneus
5:48:17
10
Raf Verschueren
Itegem
5:49:59
11
Toine Bos
Moordrecht
5:51:22
12
Jurriaan Rot
Leiden
5:54:25
13
Bastiaan Winkelaar
Kampen
5:58:09
14
Jonathan Wisgerhof
Veenendaal
6:08:00
15
Sonny Teunissen
Bolsward
6:13:05
16
Bart Lipsch
Scopias
6:24:19
17
Jeroen Backer
Den Burg
6:24:31
18
Dino Dierks Duarte
Utrecht
6:37:44
19
Emer Borger
's-Gravenhage
6:46:10
20
Mikel Knippenberg
De Cocksdorp
6:46:32
21
Klaas Alberda van Ekenste
Staphorst
6:48:47
22
Barry Agterberg
MarathonPlus
6:54:02
23
Rutger Brouwer
Tiel
6:57:23
M35, 60 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Iwan Kamminga
Aquilo
3:59:29
2
Ralph Apeldoorn
DEM
4:18:25
3
Roels Werner
Ekeren
4:21:13
4
Michel Buijck
Middelburg
4:33:38
5
David Hemstede
Climax
4:35:24
6
Peter Rietveld
Bemmel
4:38:54
7
Mark Vanden Driessche
Eeklo
4:39:28
8
Alwin de Jong
AAV '36
5:12:19
9
Ruud van der Wal
AV '34
5:16:01
10
Wolter de Lange
Steenwijk
5:21:21
11
Arne Geerlings
Viersel
5:26:54
12
Ewout Schiferli
the Hague Road Runners
5:28:27
13
Martijn Hueskes
Ciko '66
5:35:25
14
Erik Schippers
Lionitas
5:45:07
15
Jorik Zeemering
Amstelveen
5:51:30
16
Ralph Zijlma
Dutch Runners
5:54:07
17
Bart van Gelder
Tilburg
5:56:37
18
Jerzy Kasemier
Impala
5:59:12
19
Vincent Kalkman
MarathonPlus
6:05:26
20
Jean Charles Rogers
the Hague Road Runners
6:14:14
21
Martijn van Veenendaal
IJsselstein Ut
6:18:46
22
Iwan Sombroek
Uitgeest
6:24:36
23
Jeroen van Els
the Hague Road Runners
6:24:54
24
Dennis Huijbers
Maarheeze
6:27:28
25
Jeroen van Vuuren
Loopgroep Aart Stigter
6:27:51
26
Remco van den Brink
Tienhoven Ut
6:32:11
27
Thierry van Groen
Friesland
6:47:43
28
Marc van Lubek
Meppel
6:53:47
M40, 60 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Pascal van Norden
AV Gouda
4:00:23
2
Martijn Schakelaar
BB lopers
4:31:44
3
Jan Albert Veenema
Horror
4:34:36
4
Johan de Jong
Haren Gn
4:51:22
5
Timo Berkenbosch
BB lopers
4:57:49
6
Willem van t Veer
Lycurgus
5:03:57
7
Gert-Jan Haze
Loopgroep Aart Stigter
5:06:15
8
Ruud de Wert
Eindhoven Atletiek
5:06:15
9
Leo Martens
Eindhoven Atletiek
5:11:39
10
Roger Mars
Rotterdam
5:15:48
11
Rienk Scholtemeijer
MarathonPlus
5:16:19
12
Harry Eilander
Running2000
5:16:34
13
Arnold Bredewolt
Cialfo
5:17:00
14
Maurice Pieterson
Leiderdorp
5:17:12
15
Pascal Smit
the Hague Road Runners
5:22:55
16
Marcel Zwiers
Hellas
5:27:41
17
Ralph van Schendel
Arnhem
5:30:24
18
Peter Mulder
HAC '63
5:34:12
19
Marthel IJkelenstam
Typhoon
5:38:45
20
Pieter den Edel
WZK Tri Team Wassenaar
5:41:45
21
Pim Langenberg
Nijmegen
5:51:21
22
Martijn van Emmerik
Almere '81
5:52:22
23
Johan van Eyk
Phoenix
5:53:36
24
Gertjan Lahuis
Veluwe
5:54:32
25
Roelof uit Beijerse
Schipluiden
5:55:51
26
Rodger Hulsebos
VAV
5:58:53
27
Erik Overbeek
Haarlemmermeer
6:06:37
28
Alexander van der Veen
Oostzaan
6:09:35
29
Mark Hilberts
GAC Hilversum
6:10:08
30
Ronald Hofman
Holten
6:11:43
31
Robert Jan Eggens
Eelde
6:13:31
32
Marc Klunder
MarathonPlus
6:14:27
33
Danny van't Verlaat
Uithoorn
6:14:42
34
Silvio Teunissen
Bolsward
6:15:10
35
Jan Willem Nota
IJsselstein Ut
6:18:46
36
Edgar Smit
Amsterdam
6:19:27
37
Tom Scholte
MarathonPlus
6:25:53
38
Michiel de Kremer
Triathlon
6:28:10
39
Patrick Vos
Kampen
6:28:58
40
Roberto van Steijn
NEA Volharding
6:33:33
41
Anton van der Aa
Eersel
6:35:12
42
Sierd Sikkema
THOR
6:35:51
43
Jeroen van den Heuvel
's-Gravenhage
6:35:58
44
Henk Derudder
Ieper
6:36:02
45
Jan Fokke Oosterhof
Cifla
6:42:38
46
Martijn Bakker
Amsterdam
6:48:07
47
Ronald Nuijten
Dordrecht
6:55:02
48
Lenard Onderwater
Sassenheim
6:55:20
M45, 60 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
German Silva Martinez
Amsterdam
4:22:35
2
Robert Willemse
Rotterdam Atletiek
4:24:30
3
Marco Geldof
Loopgroep Aart Stigter
4:25:37
4
Kees van Helmond
Scorpio
4:28:47
5
Stefan van der Pols
NSL
4:30:29
6
Jeroen Machielsen
Atletics Nijverdal
4:36:35
7
Vincent Verboven
Eindhoven Atletiek
4:40:07
8
Filip Lijnen
Eindhoven Atletiek
4:43:21
9
Fernand Clees
Noerdange
4:43:32
10
Bernard Roelen
Loopgroep PK
4:48:40
11
Dick Elzenga
Veluwe
4:49:02
12
Alfred Roelen
NSL
4:51:25
13
Menno Heijstek
Prins Hendrik
4:51:31
14
Christian Bakker
Cifla
4:53:49
15
Dick Veerman
Volendam
4:59:11
16
Anton Slagers
Groningen Atletiek
4:59:14
17
Michiel Otten
Prins Hendrik
4:59:26
18
Peter Mijsberg
Eindhoven Atletiek
4:59:42
19
Leon Nillessen
Cifla
4:59:42
20
Marco Jong
SAV
5:01:43
21
Frank Wiebes
Avanti-Wilskracht
5:06:45
22
Marcel Derksen
Veluwe
5:08:59
23
Emile Nales
Groningen Atletiek
5:14:10
24
Sjaak Betjes
Lycurgus
5:15:29
25
Hayo den Boeft
AV Gouda
5:24:54
26
Dirk-Jan de Jong
Heukelum
5:25:29
27
Paul van der Horst
Cifla
5:30:24
28
José Vicente
Zaandam
5:32:13
29
Henk van Dijk
Dutch Runners
5:34:05
30
Fitzgerald Krudde
Almere
5:35:27
31
Raoul Huisman
Apeldoorn
5:40:15
32
Remco van der Velden
Fortuna
5:41:48
33
Mario Dingemans
Loon op Zand
5:42:56
34
Jeroen Leijnse
MarathonPlus
5:43:35
35
Jetse Stoorvogel
Wageningen
5:44:28
36
Frank van Eijck
Doetinchem
5:45:05
37
Mark van Gerven
Uitgeest
5:45:59
38
Peter Onderwater
Haarlemmermeer
5:46:17
39
Wessel Kranghand
HAC '63
5:48:37
40
Roel Kleine
HAC '63
5:48:37
41
Hans Schoonackers
Adegem
5:48:39
42
René Bosch
Vorden
5:49:40
43
Gerrit Bouhuis
Utrecht
5:54:46
44
Fred van der Roest
Hilversum
5:55:47
45
Ron Daalhuizen
IJsselstein Ut
5:58:13
46
Martin Michels
Leunen
5:58:13
47
Bob van der Weg
AV Heerenveen
5:58:17
48
Michael Schmidt
Dutch Runners
5:58:58
49
Torsten Lange
Harsefeld
5:59:14
50
Eddy van der Geest
Heemskerk
5:59:20
51
Cris Simons
Haaren
6:00:56
52
Ronald Nieuwenhuijse
MarathonPlus
6:07:54
53
Klaas Jan van der Kooi
Burgum
6:10:55
54
Martin Kampman
Holten
6:11:44
55
Jeroen Kuyper
NEA Volharding
6:12:54
56
Harm Kuipers
Dutch Runners
6:13:38
57
Huub Keizers
Delft
6:15:07
58
Wilbert Derksen
Groesbeek
6:16:56
59
Robert Gijsen
IJsselstein Ut
6:17:36
60
Ruud Wissenburg
the Hague Road Runners
6:17:51
61
Arie Hoogendonk
Maassluis
6:19:24
62
Durk Polet
Burgum
6:19:55
63
Danny Hajos
Den Helder
6:19:56
64
Carsten Plitt
Duisburg
6:20:34
65
Ron van Overhagen
Benschop
6:20:43
66
Simon Hoogenkamp
Doorn
6:21:21
67
René Overduijn
Almere
6:22:04
68
Rick Verbree
Running Holland
6:24:22
69
Mario Reibestein
the Hague Road Runners
6:24:54
70
Bernd Kipper
Quierschied
6:24:57
71
Richard Keppel
Alkmaar
6:25:36
72
Georg Kannengießer
Friedrichsthal
6:26:21
73
Oscar Minjon
Winkel
6:28:18
74
Wilfred Schrombgens
Steyl
6:30:42
75
Fekke Fekkes
Koudum
6:31:15
76
Peter van Sint Annaland
Veluwe
6:31:36
77
Mark Schoonhoven
PAC
6:32:32
78
Bert van Orden
Ede Gld
6:33:01
79
Leon Geeraets
Dutch Runners
6:34:22
80
Frits Bovenberg
Oegstgeest
6:34:43
81
Tonny Kiburg
Atos
6:35:13
82
Martin Cornet
Wijdewormer
6:41:16
83
Ed Harreman
Capelle aan den IJssel
6:43:11
84
Rik Plakke
Loopgroep Jan Strijker
6:46:00
85
Paul Jaspers
Bergen Nh
6:46:36
86
André Struijk
Noordkop
6:48:31
87
Erik Tolhoek
Krimpen aan den IJssel
6:51:39
88
Marc Koelewijn
Lycurgus
6:55:59
89
Marcel Jansen
't Jasper Sport
6:57:39
90
Arne Persiel
Stelle
7:00:34
M50, 60 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Leo Smets
Olen
4:25:01
2
Harry de Boer
AKU
4:26:23
3
Edward de Leng
Dynamica
4:41:37
4
Nico Krijgsman
Lycurgus
4:56:31
5
Gerard Verveer
Energie
4:57:30
6
Cor van Baar
Haarlemmermeer
4:59:55
7
Leon Swennen
Bilzen
5:03:09
8
Hans van Renselaar
Hattem
5:06:07
9
Albert van Ramshorst
Horror
5:10:57
10
Wim Ritsema
Gelre
5:12:03
11
Marten Bolt
BB lopers
5:17:38
12
Peter van den Elshout
Schijndel
5:23:06
13
Gerwin Mimpen
Passaat
5:28:00
14
Jan Dubelaar
Nederhorst den Berg
5:28:19
15
Gert Evers
AV '34
5:30:22
16
Alex Michiels
Brugge
5:31:32
17
Rob van Noordt
Olympus '70
5:31:46
18
Mik Borsten
Amersfoort
5:33:30
19
Henk Weijerstrass
Loopgroep Hoorn
5:34:11
20
Jan Schipper
Loopgroep Bedum
5:35:34
21
Frans Klaassen
Bergschenhoek
5:36:24
22
Marc VAN MEENEN
Geel
5:36:29
23
Rinus van der Wal
Heemskerk
5:37:51
24
Jehannes de Boer
It Heidenskip
5:39:06
25
Eric Helmantel
Eelde
5:39:49
26
Rik van Zwol
TAS '82
5:44:24
27
Marco Havelaar
AV Castricum
5:46:00
28
Eric de Haan
Uitgeest
5:46:00
29
Ton Wareman
Heelsum
5:46:53
30
Hans Beyer
Vlaardingen
5:47:02
31
Jan Koning
Volendam
5:48:16
32
Gerrie Boersma
Friesland
5:49:15
33
Jaap de Graaf
Wijckel
5:51:58
34
Jan Willem Krijgsman
Bennebroek
5:52:19
35
Bart de Vries
Loopgroep Bedum
5:52:35
36
Frank Gläsmann-Klinghammer
Wuppertal
5:57:49
37
Ruud Fokker
avVN
5:58:55
38
Ad Suijkerbuijk
Diomedon
5:59:05
39
Aede Bakker
Kiel-Windeweer
5:59:46
40
Darius Bargi
the Hague Road Runners
6:04:21
41
Mark Slaman
Amsterdam
6:05:19
42
Arie van Ham
DOKEV
6:07:20
43
Gijs Bruijnes
Loopgroep PK
6:08:14
44
Anno van den Bosch
Noordkop
6:08:26
45
Gerard Bartelsman
MarathonPlus
6:13:42
46
Joop Wijnhoud
Zwolle
6:13:45
47
Roland Ritter
Hamm
6:16:49
48
Martien Slagt
Hilversum
6:17:24
49
Bob Stultiens
AV Weert
6:18:03
50
Theo Kuiper
Voorschoten
6:18:35
51
Frans van der Velde
NOP
6:21:29
52
Ron Aret
Loopgroep Aart Stigter
6:22:27
53
Roel Wessels
Dutch Runners
6:22:40
54
Bruno Vandenborre
Brasschaat
6:23:44
55
Joop Marcelis
De Spartaan
6:23:45
56
Rene Langeslag
Dutch Runners
6:24:31
57
Hans van Klaveren
Energie
6:28:36
58
Hans van Ginneken
Parthenon
6:29:06
59
Rob Jodies
Statina
6:32:44
60
Eric Hulman
Salland
6:33:38
61
Pieter Stegeman
Loopgroep Beilen
6:33:57
62
Jan Meijning
Amsterdam
6:34:51
63
Jeroen Kouwenberg
Scopias
6:35:29
64
John van Rhee
Scopias
6:39:18
65
Theo Jansen
avVN
6:39:55
66
Erik Heemskerk
Bergschenhoek
6:43:11
67
Carsten Rothe
Bad Saarow
6:43:15
68
Erik Verboeket
De Sperwers
6:44:44
69
Johan Zeilstra
Loopgroep PK
6:46:33
70
Keimpe Wiersma
Leeuwarden
6:52:31
71
Johan Wander
Nagele
6:56:04
72
Cor Koeleman
Amsterdam
6:56:18
73
Ids Hoogland
Apeldoorn
6:57:02
74
Jack Kusters
Scopias
7:00:11
M55, 60 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Jan-Willem Schutte
Noordkop
4:45:37
2
Elbert Voogt
Veluwe
4:49:03
3
Theo Woldberg
Phanos
5:07:49
4
Wilko van Asseldonk
Dutch Runners
5:16:31
5
Bernard van den Berg
Triathlon
5:17:47
6
Hans van der Steen
Lionitas
5:21:03
7
Karl Bleijenberg
Benschop
5:22:26
8
Coos Diepenbroek
Lent
5:29:05
9
Ton Hoogakker
Haarlemmermeer
5:34:08
10
Joop Kuiper
AV '34
5:37:09
11
Durk Bouma
Horror
5:38:23
12
Bob Verbrugge
RRZ
5:46:01
13
Koen de Vries
Dynamica
5:47:39
14
Bé Meerman
LAAC Twente
5:47:58
15
Marcel Jager
No-Limits
5:50:20
16
John Rodewijk
LVA Plantaris
5:52:35
17
Hans Vogel
Haarlem
5:53:40
18
Richard Maquelin
Capelle aan den IJssel
5:54:12
19
Marco Boerlage
the Hague Road Runners
6:04:23
20
Jochum Roorda
Loopgroep Leeuwarden
6:04:43
21
Marinus F de Groot
Kampen
6:06:06
22
Wouter Bouw
Gym vr Door Sport tot Vriendschap
6:06:41
23
Wim Wuestenenk
NOP
6:12:29
24
Ronald Langenus
Mechelen
6:15:54
25
Fred Nieuwesteeg
Dutch Runners
6:17:11
26
FJP Nieuwenhuis
Katwijk Zh
6:17:18
27
Frits van der Lubben
RRZ
6:20:37
28
Ron Fokker
Almere
6:21:30
29
Paul Aarts
Tilburg Road Runners
6:24:03
30
Johan Barnard
Dutch Runners
6:27:16
31
Udo Wegmann
Veitshöchheim
6:30:23
32
Dinant Bruiss
Enschede
6:31:06
33
Jan Devacht
Zedelgem
6:33:46
34
Dick Abee
Aquilo
6:34:53
35
Hessel de Boer
Leeuwarden
6:36:54
36
Jan Broers
Zwartebroek
6:39:22
37
Ben Schell
Triathlon
6:42:35
38
Jan Pieters
Dordrecht
6:43:04
39
Ubel Dijk
De Sprinter
6:43:21
40
Herman Geritz
Friesland
6:47:45
41
Wim Krijnen
MarathonPlus
6:48:13
42
Pieter Locher
Amsterdam
6:53:30
43
Jef Sneyders
Beerse
6:56:17
44
Gerard Berkvens
't Jasper Sport
6:57:24
45
Hans Koeleman
AAC
6:58:30
M60, 60 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Georges Conter
Beckerich
5:30:22
2
Hans Wilmink
Pallas '67
5:42:37
3
Peter Jonkheer
De Spartaan
5:48:44
4
Mo Idrissi
MarathonPlus
5:50:33
5
Klaas Abrahams
Loopgroep Hoorn
5:54:23
6
Hans Dickhout
Cifla
5:57:38
7
Peter Witlox
Haaren
6:14:49
8
Jaap Alberda van Ekenstei
Staphorst
6:15:03
9
Hans Sielias
AVA '70
6:17:24
10
Jan Schinkel
Ron Clarke
6:21:37
11
Martin Kemperman
Doorn
6:26:21
12
Piet Boelens
Friesland
6:35:35
13
Gerrit de Bruin
De Kieviten
6:46:55
14
Johan van Litsenburg
GVAC
6:51:25
15
Jan Bogaard
De Gemzen
6:52:59
16
Nol Janssen
Gendt
6:58:01
M65+, 60 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Fernand Vermeesch
De Haan
5:48:05
2
Roland Boussemaere
Knokke-Heist
5:54:05
3
Lex de Boer
Loopgroep Hoorn
5:58:09
4
Gerrit Nillessen
Cifla
6:16:56
5
George Daams/John Linschoten(47)
Rotterdam
6:49:23
VSEN, 60 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Arenda Scherpenkate
TION
5:12:05
2
Janine Timmer
Amsterdam
5:39:13
3
Lisa Kipper
Quierschied
6:08:49
4
Lineke van der Sneppen
GVAC
6:14:29
5
Maaike Bakker
Nederhorst den Berg
6:15:07
6
Sanne Eeren
Groesbeek
6:25:34
7
Marieke Janssen
Milsbeek
6:25:34
8
Lianne Vos
Alkmaar
6:35:49
9
Birte Siebe
Rödinghausen
6:45:55
10
Hilde Ottevaere
Vosselaar
6:56:16
V40, 60 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Irene Kinnegim
Voorschoten
4:42:14
2
Marjan Oostinga
avVN
5:01:27
3
Ylona Kruis
Horror
5:18:30
4
Nathalie Dragt
Noordkop
5:39:40
5
Daniele Raach
Noerdange
5:41:10
6
Ingrid IJsebaert
avVN
5:46:31
7
Yvonne Rosenkamp
Salland
5:47:04
8
Karin de Wit
DOKEV
5:53:45
9
Carin Donk
Amsterdam
5:58:05
10
Naomi Hendriksen
Hylas
5:58:25
11
Christl Foekema
Triathlon
6:02:13
12
Hannah Wielenga
Loopgroep PK
6:05:48
13
Carla van Dijk
Eindhoven Atletiek
6:06:01
14
Gea Hut
Loopgroep Nienoord
6:10:26
15
Betty van Zoelen
Dutch Runners
6:13:38
16
Esther Sweeris
Voorne Atletiek
6:14:37
17
Renata Vermeulen
Noordkop
6:16:56
18
Anke Striezenau
Leusden
6:20:31
19
Caroline van der Veldt
Haarlem
6:20:39
20
Sandra Stienen
Rijen
6:21:12
21
Ina Oortwijn
MarathonPlus
6:28:06
22
Angela Schulingkamp
Aquilo
6:34:53
23
Corine Dieterman
Scheemda
6:40:35
24
Ruth Langemeijer
ATHLOI
6:51:19
25
Marian Bakker
Bergambacht
6:52:07
26
Diana Smeets
Stein Lb
6:59:48
V50, 60 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Gerry Visser
LAAC Twente
5:43:19
2
Anita Joziasse/Iris Heuckeroth (37)
AV '56
5:51:16
3
Liesbeth vd Haak
Loopgroep Oegstgeest
6:08:21
4
Irene van Wijk
AV '23
6:09:56
5
Irma de Leeuw
Hilversum
6:10:09
6
Bettina Geisemeier
Versmold
6:10:22
7
MOnique Kramer
TAS '82
6:23:28
8
Marijke Krutzen
MarathonPlus
6:23:48
9
Gina Heuser
Energie
6:36:01
10
Marja van den Burg
Olympus '70
6:36:38
11
Lisette Wouters
Bilzen
6:45:26
12
Johanna van der Schaft
Amsterdam
6:46:08
13
Carla Salet
Maarssen
6:48:15
14
Monika Hille
Almere
6:50:46
15
Ineke Plant
Loopgroep Groningen
6:53:55
16
Monique de Roder
Nijkerkerveen
6:54:40
17
Ans van de Pasch
Scopias
6:57:28
18
Ine Kusters
Scopias
6:57:45
19
Ingrid Koopman
Hellas
6:59:04
M4X15, MANNEN 4X15
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Hellas Angels
Utrecht
3:43:35
3:43:35
2
AV Edam
Edam
3:47:54
3:47:54
3
Veluws geweld
Apeldoorn
3:55:50
3:55:50
4
Natural Born Runners - Gold
Amsterdam
4:01:36
4:01:36
5
Lucurgus
Krommenie
4:04:11
4:04:11
6
Team Trommel
Utrecht
4:04:55
4:04:55
7
NSAV 't Haasje
Nijmegen
4:08:10
4:08:10
8
Hylas 1
Alkmaar
4:10:37
4:10:37
9
Noordkop Runners
Den Helder
4:15:13
4:15:13
10
Team WY Advocaten
Purmerend
4:15:41
4:15:41
11
Team Bassie
Bussum
4:17:50
4:17:50
12
Trainingsgroep Texel 1
DenBurg
4:20:24
4:20:24
13
Noordkop master
Den Helder
4:23:30
4:23:30
14
De neven
Den Burg
4:27:26
4:27:26
15
Vitalis 1
Groningen
4:27:55
4:27:55
16
De Koplopers
Schagen
4:29:53
4:29:53
17
AV De Sprinter
Meppel
4:33:57
4:33:57
18
Trainingsgroep Texel 1
Den Burg
4:36:00
4:36:00
19
Av Veluwe Dreamteam
Apeldoorn
4:36:34
4:36:34
20
Let's Go 7
Groesbeek
4:37:21
4:37:21
21
De Gele Helm
Arnhem
4:38:20
4:38:20
22
Zandlopers M
Den Burg
4:40:01
4:40:01
23
Hylas
Alkmaar
4:40:35
4:40:35
24
IMARES
Texel
4:44:13
4:44:13
25
TurboDokev
Anna Paulowna
4:44:53
4:44:53
26
FC de kraombokse
Venlo
4:46:43
4:46:43
27
Let's Go 1
Groesbeek
4:47:03
4:47:03
28
Anna
Leeuwarden
4:47:34
4:47:34
29
Let's Go 3
Groesbeek
4:48:22
4:48:22
30
Lisette's mannenteam
Eindhoven
4:49:04
4:49:04
31
De Jongens
Utrecht
4:51:16
4:51:16
32
DREAM ON
IJsselsein
4:52:13
4:52:13
33
Duinkonijn
Edam
4:54:15
4:54:15
34
Gaan we doen
Den Burg
4:55:37
4:55:37
35
Lindeboom runners
Den burg
4:55:52
4:55:52
36
Loopgroep sneek 1
Sneek
4:55:56
4:55:56
37
AV de Sprinter II
Meppel
4:56:54
4:56:54
38
Bremakker Running Team 1
Den Burg
4:57:38
4:57:38
39
Pekken
Driemond
4:59:57
4:59:57
40
Banda / Schoenmaker
Den Burg
5:01:50
5:01:50
41
Av horror
Sneek
5:03:10
5:03:10
42
Rlv 2
Veenendaal
5:05:52
5:05:52
43
Rlv 1
Veenendaal
5:05:52
5:05:52
44
Just Run 1
Almere
5:06:47
5:06:47
45
OMNYACC Texel
DEN BURG
5:11:53
5:11:53
46
't Jasper Sport
Asten
5:13:09
5:13:09
47
VeDrHuPo
Leusden
5:13:47
5:13:47
48
Niet mijn idee
Utrecht
5:13:49
5:13:49
49
Paal 9
Den Hoorn
5:16:28
5:16:28
50
Loopgroep Spier 2
Hoogeveen
5:17:04
5:17:04
51
LBC
Utrecht
5:17:58
5:17:58
52
ADHC 1
Den Helder
5:19:47
5:19:47
53
Jasper sport 2
Asten Someren
5:21:22
5:21:22
54
Schanaonen
Breda
5:22:07
5:22:07
55
Loopgroep Sneek 2
Sneek
5:23:09
5:23:09
56
HEMA Texel
Den Burg
5:25:49
5:25:49
57
Zandkoog runners 1
Den Burg
5:27:58
5:27:58
58
Net op tijd
Den Helder
5:29:22
5:29:22
59
Aurora Borealis
Castricum
5:29:54
5:29:54
60
Van Gastel
Loon op Zand
5:30:19
5:30:19
61
Exalto.biz
Hoorn
5:31:45
5:31:45
62
De J Dorpers
Julianadorp
5:32:32
5:32:32
63
Muggen023
Haarlem
5:32:42
5:32:42
64
Westend runners
Oosterend
5:32:42
5:32:42
65
DRIL PK
Bussum
5:34:51
5:34:51
66
Van Grieken
Utrecht
5:35:56
5:35:56
67
Goede morgen,
De Waal
5:36:48
5:36:48
68
Van Overmeeren
Delft
5:37:17
5:37:17
69
Duurdouwers 2 ARO,88
Obdam
5:37:41
5:37:41
70
A.v. DOKEV
Anna Paulowna
5:38:11
5:38:11
71
Run for Rio
Wassenaar
5:38:15
5:38:15
72
Run for Rio
Wassenaar
5:38:15
5:38:15
73
Bremakker Running Team 2
Den Burg
5:40:31
5:40:31
74
De Veenmollen
Wilnis
5:40:44
5:40:44
75
Travelrunners
Zuidhorn
5:41:34
5:41:34
76
Quality Movement
Bergschenhoek
5:41:56
5:41:56
77
Tempus Fugit
Doorn
5:42:03
5:42:03
78
Van Dijk
Oosterend
5:44:31
5:44:31
79
Hoornse gele rakkers 1
Hoorn
5:44:42
5:44:42
80
Hoornse gele rakkers 2
Hoorn
5:44:42
5:44:42
81
Zwaluwen
Den Hoorn, Texel
5:45:20
5:45:20
82
Corrielaties
De Waal - Texel
5:46:09
5:46:09
83
Au revoir
Nieuw-Vennep
5:46:54
5:46:54
84
AV Jos Kager Assurantiën
Den Burg
5:47:31
5:47:31
85
Travelrunners1
Zuidhorn
5:47:32
5:47:32
86
De slakjes
Almere
5:47:37
5:47:37
87
Van Luijn
Bunnik
5:47:51
5:47:51
88
Let's Go 6
Groesbeek
5:47:52
5:47:52
89
DeviervanAlkmaar
Alkmaar
5:48:25
5:48:25
90
Eric's Team
Den Haag
5:50:39
5:50:39
91
Politie Texel
Den Burg
5:51:17
5:51:17
92
Chippendales
Oostvoorne
5:52:05
5:52:05
93
Team Trui
duivendrecht
5:54:00
5:54:00
94
De Kraaien
Oosthuizen
5:54:27
5:54:27
95
't Jagertje
Bussum
5:56:05
5:56:05
96
Andiamo
Duivendrecht
6:06:49
6:06:49
97
Koelle rennt 1
Duitsland
6:09:23
6:09:23
98
Koelle rennt 2
Duitsland
6:10:51
6:10:51
99
TESO Texelstroom
Den Hoorn
6:13:48
6:13:48
100
Loopgroep Sneek 4
Sneek
6:15:21
6:15:21
101
Just Run 2
Almere
6:15:27
6:15:27
102
Leijstra
Den Burg
6:18:19
6:18:19
V4X15, VROUWEN 4X15
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Arnhemse Meisjes
Arnhem
4:14:53
4:14:53
2
Av edam dames
volendam
5:12:34
5:12:34
3
De snelle meisjes
Amersfoort
5:16:50
5:16:50
4
Let's Go 4
Groesbeek
5:21:36
5:21:36
5
De Meisjes
Utrecht
5:25:06
5:25:06
6
Doorzetters
Anna Paulowna
5:29:21
5:29:21
7
Pink Panters
Texel
5:37:46
5:37:46
8
Energie Ladies
Rotterdam
5:41:05
5:41:05
9
Veluws Blond
Apeldoorn
5:43:14
5:13:14
10
Zandlopers V
Den Burg
5:47:14
5:47:14
11
Barbers
den burg texel
5:49:41
5:49:41
12
Zandkoog runners 2
Den Burg
5:56:44
5:56:44
13
Duurdouwers 1 ARO'88
Obdam
5:58:38
5:58:38
14
De Zussen van Bruggen
Rotterdam
5:59:54
5:59:54
15
Coby`s meiden
den burg
6:06:09
6:06:09
16
Zaltbommelse Dutch Runners
Zaltbommel
6:24:11
6:24:11
17
De8vanTexel2
Den Burg Texel
6:25:49
6:25:49
GEM, GEMENGD 4X15
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Extex
Hilversum
4:45:43
4:45:43
2
Family Runners
Dortmund
4:50:55
4:50:55
3
Borrrrsten
Texel
5:15:56
5:15:56
4
Jolinkies
Zuidwolde
5:16:24
5:16:24
5
Natural Born Runners - Black
Amsterdam
5:17:25
5:17:25
6
Strend
oosterend
5:19:50
5:19:50
7
Hoornse gele rakkers 3
Hoorn
5:23:36
5:23:36
8
RUN N LIVE
Bovenkarspel
5:28:40
5:28:40
9
Lets's Go 5
Groesbeek
5:33:09
5:33:09
10
De Koele Dijk Ridders
de Bilt
5:35:03
5:35:03
11
Snitsers
Sneek
5:36:08
5:36:08
12
Quality 2
Bergschenhoek
5:41:05
5:41:05
13
De Wadlopers
Amsterdam
5:41:57
5:41:57
14
Lampenloetjes
Barendrecht
5:46:04
5:46:04
15
Let's Go 2
Groesbeek
5:50:21
5:50:21
16
C.I.V. Team
Oudeschild
5:51:03
5:51:03
17
Das Kleine Wunder
Amsterdam
5:53:53
5:53:53
18
Hoorntjes
Hoorn
5:55:37
5:55:37
19
Diomedon
Steenbrgen
5:56:11
5:56:11
20
AVZ4
Zaandam
5:58:46
5:58:46
21
Abovo
Oudeschild
6:00:02
6:00:02
22
Veluwekraamzorg
Apeldoorn
6:00:40
6:00:40
23
WOZATEX 3
Tilburg
6:00:40
6:00:40
24
De Overkanters
Kampen
6:01:32
6:01:32
25
De kaaskoppen
Alkmaar
6:01:53
6:01:53
26
Qshelletjes
Heerenveen
6:03:09
6:03:09
27
Juf Lia's Otters
Nieuwkoop
6:05:30
6:05:30
28
Melle's Favorieten
Vleuten
6:06:01
6:06:01
29
De LAMA's
Nijverdal
6:06:57
6:06:57
30
Grunners
Groningen
6:07:51
6:07:51
31
Ed and friends
Oudeschild
6:08:26
6:08:26
32
6 uurtjes Texel
Duizel
6:09:01
6:09:01
33
WOZATEX 1
Tilburg
6:09:56
6:09:56
34
Team Turenhout
De Koog
6:10:57
6:10:57
35
De Galloways
Tegelen
6:12:44
6:12:44
36
Loopgroep Sneek 3
Sneek
6:14:14
6:14:14
37
Aflopende zaak
Heemstede
6:14:42
6:14:42
38
Team PK
Amsterdam
6:16:56
6:16:56
39
WOZATEX 2
Tilburg
6:18:53
6:18:53
40
Team Staartjes
Almere
6:19:46
6:19:46
41
Coco Mangiare
Hazerswoude-Rijndijk
6:20:23
6:20:23
42
Antilope
Amstelveen
6:21:22
6:21:22
43
Natural Born Runners - White
Amsterdam
6:22:48
6:22:48
www.uitslagen.nl
29-04-2015 10:37