Uitslagenlijst Rondje Nederland

Arnhem - Zondag 29 maart 2015

M-10, 1 KM JEUGDLOOP
Plts
Naam
Bruto
Netto
1
Tess van Randtwijk
AV '34
3:56
3:56
2
Sativa Wenker
Ciko '66
4:13
4:11
3
Meis Mulder
Pieter Brueghelschool
4:12
4:12
4
Mare Versluis
De Groene Ring
4:15
4:13
5
Myrthe van Breugel
AV '34
4:16
4:15
6
Kyra Emons
Arnhem
4:19
4:17
7
Emma Ex
Heveadorp
4:26
4:25
8
Nour Al Kilaby
Het Mozaiek
4:34
4:31
9
Mirthe Farber
Arnhemse Montessori School-2
4:34
4:32
10
Elvira Jansen
Gelre
4:35
4:34
11
Nina Evers
emmausschool
4:49
4:35
12
Larissa de Wit
Arnhem
4:36
4:35
13
Wiep van der Mark
Ciko '66
4:44
4:36
14
Ella Scheers
Jan Ligthartschool
4:37
4:36
15
Noor Goemans
Heijenoordschool
4:39
4:37
16
Fabienne Zevenhuizen
Heijenoordschool
4:46
4:39
17
Sophie Hendriks
Pieter Brueghelschool BAU
4:46
4:44
18
Minne Hofstad
Molenhoek Lb
5:10
4:48
19
Aniola van Brummelen
Pieter Breughelschool BAU-2
4:50
4:49
20
Emmy Waltmans
Arnhem
5:05
4:53
21
Fleur van der Leij
Pieter Brueghelschool BAU
4:57
4:53
22
Esmee Hoetink
De Groene Ring
4:55
4:54
23
Aya Boutrfas
Het Mozaiek
4:59
4:54
24
Wieke Franssen
Arnhem
4:57
4:55
25
Julie Hofstad
Molenhoek Lb
5:22
5:01
26
Saskia de Jong
De Liemers
5:05
5:02
27
Famke Lankheet
emmausschool
5:18
5:02
28
Yvette Wollaert
Heijenoordschool
5:05
5:02
29
Fahima Mahamed Saadis
Het Mozaiek
5:03
5:03
30
Emma Fluit
Pieter Brueghelschool BAU
5:05
5:03
31
Stien van Schie
Jan Ligthartschool
5:15
5:04
32
Karin Wolff
Jan Ligthartschool
5:12
5:04
33
Nadia Assouki
Het Mozaiek
5:09
5:05
34
Lisanne Vrielink
Jan Ligthartschool
5:16
5:06
35
Jolien van der Saag
Rozendaal
5:09
5:07
36
Esri Wijnen
De Gazelle
5:27
5:07
37
Sam Roddenhof
Arnhemse Montessori School
5:11
5:08
38
Floor Honkoop
Arnhem
5:53
5:09
39
Lara Brakkenhoff
Jan Ligthartschool
5:20
5:11
40
Ranka Wenker
Arnhem
5:17
5:15
41
Lucie Hetterschijt
Jan Ligthartschool
5:18
5:15
42
Julia Kruisweg
Pieter Breughelschool BAU-2
5:22
5:18
43
Noor Veltman
Arnhemse Montessori School
5:24
5:23
44
Noortje van der Poel
Jan Ligthartschool
5:29
5:25
45
Julie Hoogwater
Arnhemse Montessori School
6:06
5:25
46
Tessel Boelé
Pieter Brueghelschool
6:24
5:27
47
Pleuni Zweerink
Pieter Brueghelschool
6:10
5:28
48
Anna Krijns
Pieter Brueghelschool BAU
5:37
5:28
49
Alyna Kaplan
Het Mozaiek
5:30
5:29
50
Lotte Jansen
Arnhemse Montessori School
5:31
5:30
51
Mette Koetsier
De Gazelle
5:50
5:30
52
Milou Schellens
Arnhem
6:15
5:30
53
Godelieve Hustiny
Arnhemse Montessori School
5:34
5:33
54
Noor te Brinke
Pieter Breughelschool BAU-2
6:12
5:33
55
Rosita Kruithof
Jan Ligthartschool
5:37
5:34
56
Bodil van Dam
Pieter Breughelschool BAU-2
5:38
5:34
57
Luna Tessensohn
Pieter Brueghelschool BAU
5:43
5:37
58
Nele Brunen
Heijenoordschool
6:07
5:37
59
Amber Grotenberg
De Groene Ring
5:42
5:38
60
Else de Lange
Jan Ligthartschool
5:40
5:38
61
Eli Geltink
Arnhem
5:46
5:39
62
Solange Lacanilao
Arnhem
6:58
5:39
63
Maud van der Donk
Pieter Brueghelschool
6:39
5:41
64
Pinar Atsu
Jan Ligthartschool
5:54
5:42
65
Femke van de Zande
Pieter Breughelschool BAU-2
6:06
5:42
66
Luca Overeem
Jan Ligthartschool
5:54
5:42
67
Nienke Wilhelm
De Groene Ring
5:52
5:43
68
Jasmijn Scheepers
Jan Ligthartschool
5:55
5:44
69
Noa Gerrits
Nijmegen
5:56
5:44
70
Isabel Eggenhuizen
AV Wijchen
5:57
5:45
71
Amber Brusik
Arnhem
5:53
5:46
72
Zaisha Reina
Arnhemse Montessori School
6:47
5:46
73
Mila Uffelie
Arnhem
5:56
5:47
74
Kiki van Ravels
De Groene Ring
5:55
5:47
75
Luka Monster
Pieter Breughelschool BAU-2
6:12
5:48
76
Ana Elsenberg
Jan Ligthartschool
5:53
5:49
77
Sophie van den Broek
Arnhemse Montessori School
5:59
5:49
78
Julia Cellamare
De Groene Ring
6:50
5:49
79
Madelief Vershorl
De Groene Ring
6:51
5:49
80
Shawin Hussein
Het Mozaiek
5:57
5:50
81
Elisa Amsdorf
De Groene Ring
6:03
5:51
82
Noor van Gogh
Heijenoordschool
6:42
5:51
83
Feije Wind
De Groene Ring
6:16
5:53
84
Lieve Dijkhuizen
Pieter Breughelschool BAU-2
7:36
5:54
85
Sara Boelsma
De Gazelle
6:14
5:54
86
Solane van Weele
Arnhem
6:20
5:54
87
Femme Kruize
Arnhemse Montessori School
6:02
5:55
88
Dana Kuijvenhoven
De Groene Ring
6:18
5:55
89
Farhaad Sori
Het Mozaiek
6:00
5:56
90
Fayedey Geutjes
Arnhem
6:47
5:56
91
Femke Dinnissen
Pieter de Jong School, Pythag.
6:26
5:56
92
Quinty van Lente
De Groene Ring
6:20
5:56
93
Emma Romers
Arnhemse Montessori School
6:04
5:57
94
Stendert Boudeus
Arnhem
7:08
5:57
95
Lois van Room
emmausschool
5:59
5:57
96
Jente Pennekamp
De Gazelle
6:14
5:57
97
Alexandra Heijns
Jeroen Boschschool
7:31
5:58
98
Lena Claassen
Jan Ligthartschool
6:58
5:59
99
Vera van Ravels
De Groene Ring
6:07
5:59
100
Anemoon Nildriks
Pieter Brueghelschool
6:27
6:01
101
Elle Fortuin
Groessen
6:29
6:01
102
Jip Boelé
Pieter Brueghelschool
6:59
6:01
103
Sascha Meeldijk
Pieter Breughelschool BAU-2
6:05
6:02
104
Sjoukje Gommer
Arnhemse Montessori School
6:12
6:02
105
Noortje Tegelaar
Pieter Brueghelschool BAU
6:18
6:04
106
Noah Adahchour
Arnhemse Montessori School
6:20
6:04
107
Lot de Jong
Arnhem
6:11
6:04
108
Noor Van Diermen
Pieter Brueghelschool
6:48
6:05
109
Lyanne Leisink
Ciko '66
7:19
6:06
110
Robin Volmer
De Gazelle
6:14
6:06
111
Doesjka Kaper
Pieter Brueghelschool BAU
6:12
6:07
112
Mae van der Velde
Arnhem
6:13
6:07
113
Fenne Geerts
Pieter Brueghelschool BAU
6:13
6:07
114
Sophie Bes
Pieter Brueghelschool BAU
6:13
6:07
115
Fenja Zwikker
De Gazelle
6:14
6:07
116
Michelle Rutten
Jan Ligthartschool
7:05
6:08
117
Britt Vlemingh
Pieter Brueghelschool BAU
6:46
6:09
118
Noor Leenders
Heijenoordschool
6:39
6:10
119
Valerie Broersma
Arnhemse Montessori School
6:30
6:10
120
Anna Huygens
Arnhem
6:56
6:10
121
Demi de Winter
Jan Ligthartschool
6:12
6:11
122
Suus Bijl
Heijenoordschool
7:28
6:11
123
Lotus Lie
Jeroen Boschschool
7:49
6:12
124
Reina van Bruggen
Heijenoordschool
6:26
6:13
125
Merel Wollaert
Heijenoordschool
7:06
6:13
126
Jans ten Haven
Pieter Brueghelschool
6:53
6:13
127
Chanel Van Lier
Jeroen Boschschool
7:51
6:15
128
Juline Sonneveldt
Pieter Breughelschool BAU-2
6:35
6:15
129
Sophie Rotink
Heijenoordschool
6:23
6:16
130
Janne Kaper
Pieter Breughelschool BAU-2
6:36
6:16
131
Elena Angel
Heijenoordschool
6:24
6:16
132
Heleen van de Meer van Houten
Pieter Brueghelschool BAU
6:28
6:17
133
Marissa Weststrate
Pieter Brueghelschool BAU
6:43
6:17
134
Anja van der Linden
Jan Ligthartschool
6:22
6:17
135
Rosa Blom
Ciko '66
7:28
6:17
136
Javai Otten
Arnhem
6:28
6:18
137
Zara Waltman
Jan Ligthartschool
6:32
6:19
138
Laticha Christiaans
Arnhem
6:26
6:19
139
Bo Lenssen
Jan Ligthartschool
6:51
6:20
140
Daan Vosser
De Groene Ring
6:37
6:21
141
Anouk Nuijens
De Gazelle
6:37
6:21
142
Diede Hofstede
emmausschool
7:00
6:22
143
Ignez Panduric
emmausschool
7:02
6:22
144
Louise Adahchour
Arnhemse Montessori School-2
6:28
6:23
145
Fien van Poorten
Arnhem
7:02
6:23
146
Fiene Vervaart
Pieter Brueghelschool BAU
6:41
6:23
147
Felien Bijsterbosch
Arnhemse Montessori School-2
6:29
6:24
148
Evie Ludwig
Heijenoordschool
7:15
6:25
149
Kylie Zekic
De Gazelle
6:42
6:25
150
Hanna Visser
Heijenoordschool
6:40
6:25
151
Ilse Raaijmakers
De Groene Ring
7:35
6:25
152
June Kamphuis
Jan Ligthartschool
6:31
6:26
153
Lisa Beverwijk
Pieter Brueghelschool BAU
6:45
6:27
154
Linde Smaak
Pieter de Jong School, Pythag.
6:35
6:27
155
Broes Keen
Pieter Brueghelschool BAU
8:07
6:28
156
Mirza Aydinli
Pieter Brueghelschool BAU
7:32
6:28
157
Nouk Vos
Heijenoordschool
7:34
6:29
158
Willemijn van den Dungen
Heijenoordschool
7:34
6:29
159
Meike Eggink
Jan Ligthartschool
7:27
6:29
160
Kik van Benthem
Heijenoordschool
7:20
6:30
161
Pien van Leeuwen
Pieter Breughelschool BAU-2
6:36
6:30
162
Sophie Kole
Arnhemse Montessori School
7:13
6:30
163
Lieke Looman
Haaksbergen
7:27
6:31
164
Else Bathoren
Heijenoordschool
7:22
6:31
165
Ming Klabbe
Jan Ligthartschool
6:45
6:31
166
Nynke Spinhoven
Pieter Brueghelschool
7:39
6:31
167
Sara Holland
Jan Ligthartschool
7:30
6:32
168
Annemijn van Rijswijk
Pieter Brueghelschool BAU
8:03
6:33
169
Laura Blom
Arnhem
7:46
6:35
170
Anna de Wit
Pieter Brueghelschool BAU
6:59
6:36
171
Zilver Groener
De Groene Ring
8:17
6:37
172
Ilayda Becerikli
Het Mozaiek
6:38
6:37
173
Finette Wouters vd Oudenweijer
De Gazelle
7:12
6:37
174
Zomer Langenhof
De Groene Ring
8:18
6:38
175
Yuna Stalman
Arnhem
6:42
6:40
176
Isolde Bottenheft
Arnhemse Montessori School
8:03
6:40
177
Merel Roddenhof
Arnhemse Montessori School
7:18
6:40
178
Milou van 't Hoff
Arnhemse Montessori School
8:04
6:41
179
Sanne van der Tas
De Gazelle
7:16
6:41
180
Gaby Taankink
Jan Ligthartschool
8:04
6:42
181
Valentina Imeraj
Het Mozaiek
6:47
6:42
182
Saar Bastiaanse
Arnhem
7:33
6:44
183
Selin Usta
Het Mozaiek
7:02
6:44
184
Donna Wallaart
Heijenoordschool
7:36
6:44
185
Lola Heid
Heijenoordschool
7:26
6:44
186
Sam van Leeuwen
Pieter Brueghelschool BAU
7:16
6:45
187
Terra Janssen
Duiven
7:14
6:45
188
Asia Casagni
Arnhemse Montessori School
7:11
6:45
189
Phileine van Rijswijk
Pieter Brueghelschool BAU
7:30
6:46
190
Emma vd Kolk
Arnhem
7:25
6:46
191
Emma Van Duijn
Pieter Brueghelschool BAU
7:11
6:46
192
Ciara Kisna
Heijenoordschool
7:28
6:46
193
Blanka Radmilovic
Heijenoordschool
7:27
6:46
194
Lausanne van de Braak
emmausschool
7:20
6:46
195
Hanne van Roden
Arnhem
7:23
6:47
196
An Follender
Arnhem
6:56
6:48
197
Femke De Booys
Pieter Brueghelschool
7:30
6:49
198
Tasha Takken
Arnhemse Montessori School
7:09
6:49
199
Evi Tetelepta
Jan Ligthartschool
8:02
6:49
200
Noa-Britt Arentsen
Blinkertschool
8:04
6:49
201
Janna Sunter
Arnhemse Montessori School
7:10
6:50
202
Ella Goossens
Pieter Brueghelschool BAU
6:59
6:50
203
Minne Pil
Pieter Brueghelschool BAU
7:14
6:50
204
Mia Murray
Pieter Brueghelschool BAU
7:29
6:51
205
Julia Klein
Jan Ligthartschool
8:00
6:52
206
Iza Lebbink
Pieter Brueghelschool BAU
7:12
6:53
207
Luut de Lange
Jan Ligthartschool
6:57
6:53
208
Uma van Wingerder
Arnhemse Montessori School
8:12
6:54
209
Puck Morello
Jan Ligthartschool
8:00
6:55
210
Julia Woudenberg
Arnhem
8:09
6:55
211
Lola Bruijnje
Pieter Brueghelschool BAU
7:17
6:55
212
Pleun Vervaart
Pieter Breughelschool BAU-2
7:17
6:56
213
Noortje Kramer
Pieter Brueghelschool BAU
7:24
6:56
214
Annemijn Kraan
Pieter Brueghelschool BAU
7:25
6:56
215
Pleun Rensen
Pieter Breughelschool BAU-2
7:10
6:57
216
Pearl Gieling
Pieter Breughelschool BAU-2
7:11
6:57
217
Fiene Pennekamp
De Gazelle
7:15
6:58
218
Bente Sengers
De Gazelle
7:15
6:58
219
Fei-Ya Sanders
Arnhemse Montessori School
7:58
6:59
220
Maud Wijering
Heijenoordschool
7:47
7:01
221
Eva Hendriks
Jan Ligthartschool
7:47
7:02
222
Eline Kessing
Pieter Brueghelschool BAU
7:57
7:02
223
Kiki Sangers
Heijenoordschool
7:48
7:02
224
Lilly ten Holt
Heijenoordschool
7:10
7:03
225
Gyenna Maxwell
Velp
7:29
7:03
226
Amber Keen
Pieter Brueghelschool BAU
7:58
7:03
227
Meerle Marquering
Pieter Breughelschool BAU-2
8:24
7:03
228
Nora Bruggemans
Pieter Breughelschool BAU-2
8:24
7:03
229
Vera van Butselaar
Arnhem
7:09
7:04
230
Chloë Cornelissen
Pieter Brueghelschool
7:45
7:05
231
Sophie Appeldoorn
Jeroen Boschschool
8:42
7:05
232
Iske Wijnen
De Gazelle
8:44
7:06
233
Jet Messchendorp
Jan Ligthartschool
7:18
7:06
234
Rozelin Metin
Arnhem
8:47
7:07
235
Ilse Bouman
De Gazelle
8:47
7:07
236
Sade Hendriks
Pieter de Jong School, Pythag.
7:36
7:07
237
Elena ven der Vegte
Arnhem
8:43
7:07
238
Tess van Ham
emmausschool
7:27
7:08
239
Roos Radovich
Arnhemse Montessori School
8:27
7:09
240
Hazel Frijlink
Jan Ligthartschool
7:13
7:09
241
Keetje Dekkers
Pieter Brueghelschool
8:26
7:10
242
Teuntje ten Haven
Pieter Brueghelschool
7:51
7:10
243
Femke Bakker
Arnhem
7:35
7:10
244
Line Kaagman
emmausschool
7:33
7:11
245
Marlion Jebbink
Heijenoordschool
7:13
7:11
246
Lidia van Sandijk
Arnhemse Montessori School
8:04
7:11
247
Lidia van Sandijk
Arnhemse Montessori School
8:04
7:11
248
Sophia de Wit
Jan Ligthartschool
7:58
7:12
249
Norah Mussani
Jeroen Boschschool
8:47
7:13
250
Yara Grootaarts
Pieter de Jong School, Pythag.
7:42
7:13
251
Mihriban Cobanuglu
Arnhemse Montessori School
7:24
7:13
252
Jasmijn Bruggemann
Pieter Brueghelschool BAU
8:23
7:13
253
Sanne Nillesen
De Gazelle
8:49
7:13
254
Esmee Viets
Pieter Brueghelschool BAU
8:23
7:13
255
Mariët Lemvink
Pieter Brueghelschool
7:56
7:13
256
Lea Stevens
Jan Ligthartschool
7:59
7:14
257
Jenske Janssen
emmausschool
7:33
7:14
258
Nora van den Dam
De Gazelle
8:51
7:14
259
Esmee Nillesen
De Gazelle
8:50
7:14
260
Julia Janssen
emmausschool
7:34
7:14
261
Iris van Butselaar
Arnhem
7:26
7:15
262
Isha Mansaray
Het Mozaiek
7:21
7:16
263
Maud Schiricke
Pieter Brueghelschool BAU
8:28
7:16
264
Stella Schulz
Heijenoordschool
7:37
7:17
265
Leonoor van den Dungen
Heijenoordschool
8:22
7:17
266
Jade Dokter
Heijenoordschool
7:37
7:17
267
Laura De Bruine
Jeroen Boschschool
7:35
7:19
268
Annika Eggermont
Arnhemse Montessori School
8:23
7:20
269
Julia Zeeman
Arnhem
8:10
7:20
270
Sabrina Jim'Ale
Het Mozaiek
7:28
7:22
271
Féline Van Drunen
Pieter Brueghelschool
8:40
7:22
272
Rosalie Oostijen
Jan Ligthartschool
7:53
7:22
273
Maartje Sybrandy
Arnhemse Montessori School
9:04
7:22
274
Kathlyn de Ruiter
Jan Ligthartschool
8:28
7:24
275
Linde Zwaga
De Groene Ring
8:12
7:24
276
Indy Kuiper
Arnhemse Montessori School
7:28
7:24
277
Julie van de Meer
De Gazelle
7:45
7:24
278
Elin Rauwers
Pieter Brueghelschool
8:00
7:25
279
Amelie Stapelbroek
Arnhemse Montessori School
8:16
7:25
280
Sientje van Beusekom
Heijenoordschool
7:41
7:28
281
Merle Oostendarp
Elst Gld
8:30
7:28
282
Guusje Schoonderwoerd
De Gazelle
8:00
7:28
283
Jesmee Ludwig
Heijenoordschool
8:45
7:28
284
Rachtel de Ruiter
Jan Ligthartschool
8:33
7:28
285
Lotte Kennedy
Arnhem
8:56
7:30
286
Willemijn Loos
Pieter Brueghelschool BAU
8:34
7:30
287
Lara Walhof
Pieter Brueghelschool
8:18
7:31
288
Isis Lamers
Arnhem
7:56
7:31
289
Floor Eden
De Gazelle
7:53
7:31
290
Hanne Nicolai
Jan Ligthartschool
8:53
7:31
291
Quirine Hustinx
Arnhemse Montessori School
8:13
7:32
292
Tara de Boer
Jan Ligthartschool
8:21
7:33
293
Hannah Ritzen
Arnhemse Montessori School
8:15
7:33
294
Aafje Vermeulen
Pieter Brueghelschool
8:40
7:33
295
Rana Bulgurcu
bs cosmicus
9:07
7:34
296
Julia Steens
Arnhemse Montessori School
8:47
7:36
297
Elise Bosman
Pieter Brueghelschool BAU
8:14
7:38
298
Demi Rossen
Jeroen Boschschool
9:15
7:38
299
Desi Raaijmakers
De Groene Ring
8:47
7:39
300
Inez van Onzen
Arnhem
9:09
7:40
301
Nienke de Schoolmeester
De Groene Ring
7:42
7:41
302
Amber Blanken
Jan Ligthartschool
8:36
7:44
303
Jasmijn de Kort
De Gazelle
8:40
7:44
304
Mijntje Blikkendal
Arnhemse Montessori School
8:16
7:45
305
Faith Harlé
Jan Ligthartschool
7:50
7:45
306
Lisa Kolthof
Arnhem
8:23
7:47
307
Eline Frederiks
De Gazelle
8:43
7:47
308
Lynn Groen
Pieter Brueghelschool
9:09
7:48
309
Mirre Reijnaert
Arnhemse Montessori School
8:48
7:48
310
Maro Sardjoesingh
Pieter Breughelschool BAU-2
8:58
7:48
311
Marie Dijkhuizen
Pieter Brueghelschool BAU
9:33
7:50
312
Linn Jasco
De Groene Ring
8:54
7:53
313
Lourdes Soefeman
Jan Ligthartschool
9:18
7:54
314
Frederique Duijne
Arnhemse Montessori School-2
9:31
7:56
315
Fransje Antokoletz
Arnhemse Montessori School
8:49
7:56
316
Chanel Ulrich
Arnhem
8:54
7:56
317
Jula Zonnenberg
Pieter Brueghelschool BAU
8:41
7:57
318
Cato Rensen
Pieter Breughelschool BAU-2
9:14
7:58
319
Jolijn Steffens
Pieter Brueghelschool BAU
8:41
7:58
320
Bente Zonnenberg
Pieter Brueghelschool BAU
8:42
7:59
321
Elin Krekel
Pieter Brueghelschool BAU
8:22
7:59
322
Marit Paes
De Gazelle
8:17
7:59
323
Daniëlle Mildriks
Pieter Brueghelschool
8:29
8:01
324
Nienke Koch
De Groene Ring
9:32
8:03
325
Merel Koch
De Groene Ring
9:32
8:03
326
Lotte van der Leij
Pieter Brueghelschool BAU
8:39
8:04
327
Kaily Hagedoorn
Arnhemse Montessori School
9:47
8:06
328
Ronja van de Zedde
Arnhem
9:13
8:07
329
Maartje Winnemuller
De Gazelle
8:23
8:07
330
Lieve Brouwer
Arnhemse Montessori School
9:52
8:09
331
Yasmine Hmo
Jeroen Boschschool
9:49
8:10
332
Salwa Hmo
Jeroen Boschschool
9:49
8:10
333
Yfke van der Meer
De Groene Ring
9:26
8:13
334
Jente Kilkens
Jeroen Boschschool
8:32
8:17
335
Lynn van den Berg
Arnhem
9:50
8:18
336
Suzet Kruisweg
Pieter Brueghelschool BAU
8:39
8:22
337
Elza Nona Jonker
Arnhemse Montessori School
9:44
8:25
338
LE Rensen
Arnhem
9:27
8:27
339
Minke Haveman
Pieter Brueghelschool
9:45
8:29
340
Faye Naudin ten Cate
Arnhemse Montessori School
9:29
8:30
341
Sophie van Veldhuizen
Lippenhuizen
8:35
8:31
342
Louise Schlick
Arnhemse Montessori School
9:20
8:33
343
Valerie Schlick
Arnhemse Montessori School
9:21
8:34
344
Merijn Kaper
Arnhem
9:26
8:52
345
Naomi van Grieken
De Gazelle
10:45
9:06
346
Tess Groenendijk
Pieter Brueghelschool BAU
10:12
9:08
347
Nina Bruijnje
Pieter Brueghelschool BAU
10:11
9:08
348
Sharell Harlé
Jan Ligthartschool
9:14
9:09
349
Odette Lazar-Atanasiu
Arnhem
10:35
9:10
350
Giselle Lazar-Athanasin
Pieter Brueghelschool BAU
10:36
9:10
351
Iris Bokkers
Pieter Brueghelschool BAU
10:34
9:19
352
Valerie Schell
Arnhem
10:51
9:20
353
Margot van 't Hoff
Arnhemse Montessori School
10:51
9:21
354
Daphne Vrisekoop
Arnhem
10:46
9:21
355
Ellie Haveman
Pieter Brueghelschool
10:34
9:22
356
Isis Freriks
Arnhem
11:00
9:32
357
Isis Dragt
Pieter Brueghelschool BAU
10:50
9:37
358
Neeltje van Poorten
Arnhem
10:24
9:44
359
Nynke van Gemert
Arnhemse Montessori School
10:46
9:55
360
Lot Kesting
Arnhem
10:55
9:59
361
Noah van Schoonhoven
Arnhemse Montessori School-2
10:51
10:00
362
Meghan Louise vd Donk
Arnhem
10:32
10:06
363
Angelique Zeller
Arnhem
11:59
10:24
364
Izzy Renshof
Pieter de Jong School, Pythag.
11:58
10:47
365
Isabelle Heller
Arnhemse Montessori School
12:58
11:35
366
Myrte Pfister
De Gazelle
13:25
11:47
367
Yfke Hensbroek
Arnhemse Montessori School-2
13:00
12:09
368
Kirina van Gendt
Arnhem
22:54
20:43
369
Arianne van Gendt
Arnhem
23:27
21:16
J-10, 1 KM JEUGDLOOP
Plts
Naam
Bruto
Netto
1
Adam Ulrich
Ciko '66
4:03
4:00
2
Dani Suparmono
GAC Hilversum
4:05
4:01
3
Mahamod Lee
Het Mozaiek
4:08
4:05
4
Kato Michorius
Heijenoordschool
4:07
4:06
5
Kyan van Breugel
AV '34
4:08
4:07
6
Thijs van Vliet
Arnhem
4:09
4:09
7
Robbie vd Linden
De Gazelle
4:15
4:12
8
Joost Alberts
Pieter Brueghelschool
4:18
4:17
9
Gijs Van Lunenburg
Pieter Brueghelschool
4:19
4:18
10
John Perez Pachero
Het Mozaiek
4:25
4:18
11
Yvo van den IJssel
De Liemers
4:22
4:19
12
Silas Otten
Heijenoordschool
4:26
4:26
13
Sabir Mouhouti
Het Mozaiek
4:34
4:27
14
Joran van Breugel
AV '34
4:29
4:27
15
Reinier Jacobs
Arnhem
4:31
4:27
16
Felix Hasper
Pieter Brueghelschool BAU
4:44
4:27
17
Julius Paech
Pieter Brueghelschool
4:27
4:27
18
Pelle Monster
Pieter Brueghelschool BAU
4:28
4:27
19
Damian Drijsen
Jeroen Boschschool
4:40
4:28
20
Olaf Souren
PEC 1910
4:31
4:30
21
Nord Koster
Arnhemse Montessori School
4:32
4:30
22
Baran Altindis
Het Mozaiek
4:35
4:31
23
Binc Mulder
Pieter Brueghelschool
4:32
4:31
24
Justin Bgahai
Het Mozaiek
4:38
4:32
25
Lyor Teerlink
De Gazelle
4:43
4:32
26
Rowdy Aartsen
Pieter Brueghelschool
4:33
4:32
27
Yassin El Boughari
Het Mozaiek
4:41
4:33
28
Felix van de Weerdt
Arnhemse Montessori School
4:34
4:33
29
Jens Vlemingh
Pieter Breughelschool BAU-2
4:35
4:34
30
Sverre Hofs
Velp Gld
4:42
4:36
31
Joas Boering
Arnhem
4:47
4:36
32
Marouane Benmansur
Het Mozaiek
4:43
4:36
33
Floris Gommer
Arnhemse Montessori School
4:40
4:37
34
Ömerhan Üstün
Het Mozaiek
5:01
4:37
35
Jesse Honkoop
Arnhem
4:39
4:37
36
Chris Pfeiffer
Arnhemse Montessori School
4:45
4:38
37
Niels van Damme
Pieter Brueghelschool BAU
4:48
4:38
38
Sem Wisse
Arnhem
4:48
4:38
39
Jules Grijsen
Heijenoordschool
4:40
4:39
40
Tim Theeuwes
Pieter Breughelschool BAU-2
6:05
4:39
41
Jorrit Hellewaard
De Groene Ring
4:48
4:40
42
Mees van der Donk
Pieter Brueghelschool
4:45
4:41
43
Martijn van de Braak
emmausschool
5:09
4:44
44
Floris Heutink
Pieter Breughelschool BAU-2
4:46
4:45
45
Floris Bolix
Pieter Brueghelschool BAU
4:55
4:45
46
Thijn Meyerink
De Groene Ring
4:55
4:47
47
Ayoub Afentrous
Het Mozaiek
4:50
4:48
48
Hamza Abou-Nour
Het Mozaiek
4:52
4:49
49
Joris Meeloik
Arnhem
5:24
4:50
50
Lars van der Graaff
Pieter Breughelschool BAU-2
4:51
4:50
51
Roman Koopmans
Arnhemse Montessori School
5:07
4:52
52
Bram Farber
Arnhemse Montessori School-2
5:07
4:52
53
Ayuub Mahamed Saadis
Het Mozaiek
5:00
4:52
54
Bink Groener
De Groene Ring
4:58
4:53
55
Faber Britstra
Pieter Brueghelschool BAU
4:59
4:53
56
Harun Hassan
Het Mozaiek
4:59
4:56
57
Dorian van Kampen
emmausschool
5:04
4:56
58
William Murray
Pieter Brueghelschool BAU
5:13
4:56
59
Simon Zevenhuizen
Heijenoordschool
5:02
4:57
60
Bouke Stuart
Heijenoordschool
5:39
4:58
61
Alexander Konings
Pieter Brueghelschool BAU
5:07
4:58
62
Bjarne Weijers
Rheden
5:06
4:58
63
Adriaan Tanelder
Arnhemse Montessori School
5:14
4:59
64
Robin Seuter
Arnhemse Montessori School
5:16
5:00
65
Jasper Evers
De Groene Ring
5:19
5:00
66
Jaiden Mathijssen
De Gazelle
5:14
5:00
67
Gijs Overmaat
Arnhemse Montessori School
5:15
5:01
68
Joris Dinnissen
Pieter de Jong School, Pythag.
6:00
5:04
69
Felix Krekel
Pieter Brueghelschool BAU
5:11
5:05
70
Mads Elsinga
Arnhem
5:22
5:05
71
Jelle van der Wind
Pieter Brueghelschool BAU
5:11
5:06
72
Reinier van Hooff
emmausschool
5:22
5:07
73
Diederik Kammeijer
Arnhemse Montessori School
5:10
5:07
74
Mauro Schreuder
Zelhem
5:26
5:07
75
Julian Bouwman
De Gazelle
5:11
5:08
76
Yoois Aden
Oosterbeek
5:23
5:09
77
Rik Kuiper
Arnhem
5:09
5:09
78
Jorn Meyerink
De Groene Ring
5:17
5:10
79
Idiris Ali
Het Mozaiek
5:33
5:10
80
Thijs Vosser
De Groene Ring
5:23
5:12
81
Gijs van Regteren
Pieter Breughelschool BAU-2
5:14
5:13
82
Thyme Zwaga
De Groene Ring
6:40
5:13
83
Tim van der Leij
Pieter Brueghelschool BAU
5:15
5:14
84
Siem Bastiaanse
Arnhem
5:24
5:16
85
Cas Wacki
De Groene Ring
6:26
5:16
86
Cas Janssen
Pieter de Jong School, Pythag.
5:32
5:16
87
Nathan van Doorne
Heijenoordschool
5:24
5:18
88
Thijs Mietes
Pieter Brueghelschool BAU
6:34
5:18
89
Wout Laurentzen
Huissen
5:30
5:19
90
Abdel Khodabaks
Het Mozaiek
5:27
5:19
91
Daniel Cellamare
De Groene Ring
6:28
5:19
92
Toine Bosvelt
De Gazelle
5:36
5:19
93
Yara Teerlink
De Gazelle
5:31
5:20
94
Bart van Daele
emmausschool
5:46
5:21
95
Flint Cordes
Heijenoordschool
6:05
5:21
96
Willem Koenders
Pieter de Jong School, Pythag.
5:53
5:21
97
Jordy Koenders
De Groene Ring
5:41
5:21
98
Mitch Van der Graaf
Pieter de Jong School, Pythag.
5:55
5:22
99
Pim Bekkers
Arnhem
6:28
5:22
100
Jonas Waanders
Arnhemse Montessori School-2
6:15
5:23
101
Tom Rozendal
De Gazelle
5:39
5:23
102
Thijs Bouman
De Gazelle
6:26
5:23
103
Joshua Otten
Heijenoordschool
5:24
5:23
104
Rens Braat
De Gazelle
5:26
5:23
105
Tijn van Caulil
Arnhem
5:33
5:24
106
Milan Lambooij
De Gazelle
5:27
5:24
107
Sven Besselink
emmausschool
5:37
5:24
108
Bilal Ouaali
Het Mozaiek
5:31
5:25
109
Thijs Witjes
Bemmel
6:06
5:25
110
Tommy de Keijzer
Pieter Breughelschool BAU-2
6:17
5:27
111
Joep de Weerd
Pieter Brueghelschool
6:16
5:27
112
Mathijs Kaagman
emmausschool
5:35
5:28
113
Casper Brand
Arnhemse Montessori School
6:15
5:28
114
Tiede Al
Pieter Brueghelschool
6:16
5:28
115
Abel Schamp
De Gazelle
6:07
5:28
116
Dani Harms
De Gazelle
5:44
5:28
117
Anmol Athwal
Het Mozaiek
5:35
5:29
118
Tim vd Linden
De Gazelle
5:32
5:29
119
Senne Henderson
Arnhem
6:32
5:30
120
Luteijn Deemter
Pieter Brueghelschool BAU
6:18
5:30
121
Luca Meester
De Groene Ring
5:35
5:31
122
Siem van Gaans
Heijenoordschool
5:44
5:32
123
Mohamed Haroun
Het Mozaiek
5:38
5:32
124
Kaj Zwikker
De Gazelle
6:20
5:33
125
Theodoor te Bokkel
Arnhem
6:34
5:33
126
Laszlo van Oosterhout
Jan Ligthartschool
6:27
5:33
127
Senne Valk
De Gazelle
6:21
5:33
128
Ties Bekkers
Arnhem
6:41
5:34
129
Lude Britstra
Pieter Brueghelschool BAU
5:37
5:34
130
Melchior Toussaint
Pieter Breughelschool BAU-2
5:58
5:34
131
Stefan Noordhoek
Heijenoordschool
5:49
5:36
132
Ilya de Brandt
Jan Ligthartschool
5:47
5:36
133
Rins Klikens
Jeroen Boschschool
5:42
5:38
134
Hilde de Jong
Arnhem
6:39
5:39
135
Simon Beverwijk
Pieter Brueghelschool BAU
6:25
5:39
136
Warner Kempers
Arnhem
5:45
5:39
137
Mika Hueting
Pieter de Jong School, Pythag.
5:48
5:39
138
Niels Lanz
Pieter Brueghelschool BAU
6:27
5:39
139
Thygo Wolsink
Pieter Brueghelschool BAU
6:26
5:40
140
Fjodor Loman
Arnhemse Montessori School
5:56
5:40
141
Timo Walhof
Pieter Brueghelschool
6:48
5:41
142
Elvis Woltje
Heijenoordschool
5:57
5:42
143
Bruce van der Esschert
Jan Ligthartschool
5:51
5:42
144
Tom Romer
Pieter Brueghelschool BAU
6:01
5:42
145
Joris Heijnen
De Gazelle
5:59
5:42
146
Simon van Zanten
Arnhem
5:59
5:43
147
Guus Blanken
Pieter Breughelschool BAU-2
6:04
5:43
148
Mingus Maltha
Heijenoordschool
5:45
5:43
149
Bram Hendriks
Zevenaar
6:20
5:43
150
Enna Lamers
Arnhem
5:50
5:45
151
Jules Kammeijer
Arnhemse Montessori School
5:49
5:45
152
Tom Vink
Arnhemse Montessori School
5:59
5:45
153
Sverre Eggenhuizen
AV Wijchen
5:57
5:45
154
Micah Verheij
Oosterbeek
6:03
5:46
155
Jesse Wiegersma
Arnhemse Montessori School
5:53
5:46
156
Morris Hetterschijt
Jan Ligthartschool
5:56
5:46
157
Oebe de Vries
Arnhemse Montessori School
6:42
5:48
158
Jim Kolthof
Arnhem
6:03
5:50
159
Cas Gelderman
Huissen
6:01
5:50
160
Job Theeuwes
Pieter Breughelschool BAU-2
7:19
5:50
161
Ruben Postma
Pieter Breughelschool BAU-2
7:17
5:50
162
Daan Theeuwes
Pieter Breughelschool BAU-2
7:16
5:51
163
Noud Schellens
Arnhem
5:57
5:52
164
Miguel Villanueva
De Gazelle
6:40
5:52
165
Karel van de Meer van Houten
Pieter Breughelschool BAU-2
5:56
5:53
166
Jule Versluis
De Groene Ring
6:14
5:53
167
Douwe Kesing
Pieter Breughelschool BAU-2
5:58
5:56
168
Jesper Wind
De Groene Ring
6:17
5:57
169
Darryl Aartsen
Pieter Brueghelschool
6:01
5:57
170
Tim Grotenberg
De Groene Ring
6:29
5:59
171
Florian Kugel
Arnhemse Montessori School
6:08
6:00
172
Rohan Zeeën
Het Mozaiek
6:10
6:01
173
Boaz Ecoma Verstege
De Groene Ring
6:32
6:02
174
Gijs van Gogh
Heijenoordschool
6:32
6:02
175
Kasem Sarbachta
Het Mozaiek
6:14
6:02
176
Morris Hulshoff
Pieter Brueghelschool BAU
6:30
6:02
177
Gijs Blom
Heijenoordschool
6:33
6:03
178
Stefan Emons
Arnhem
6:16
6:03
179
Lars Oostendarp
Elst Gld
6:23
6:03
180
Hugo Kranendonk
Pieter Brueghelschool
6:35
6:04
181
Simon van Meurs
Heijenoordschool
7:04
6:04
182
Mees van Rijswijk
Pieter Brueghelschool BAU
6:41
6:04
183
Jasper Eggermont
Arnhemse Montessori School
6:39
6:05
184
Bram Wevers
De Groene Ring
6:35
6:05
185
Naten Winklaar
Het Mozaiek
6:12
6:06
186
Sten Stupers
De Gazelle
7:10
6:06
187
Timme Huub Jonker
Arnhemse Montessori School
7:20
6:07
188
Luca Casagni
Arnhemse Montessori School
6:37
6:08
189
Bailey Keurntjes
Westervoort
6:35
6:08
190
Xavier Lacanilao
De Gazelle
7:14
6:09
191
Julie Verspeek
Pieter Brueghelschool
6:49
6:09
192
Eros Staring
De Groene Ring
6:23
6:11
193
Djadjé Fofana
Het Mozaiek
6:16
6:11
194
Tim Schuurmans
Arnhem
6:29
6:11
195
Ole Stevens
Jan Ligthartschool
6:21
6:11
196
Lucas Streek
Pieter Brueghelschool
6:50
6:13
197
Damian Weber
Jeroen Boschschool
7:50
6:15
198
Mathijs Schouten
De Gazelle
7:27
6:15
199
Milo Jansen
Heijenoordschool
7:27
6:15
200
Florian van Hunnik
Pieter Brueghelschool BAU
7:32
6:15
201
Julian de Brouwer
De Gazelle
7:02
6:16
202
Thijmen Oosteweeghel
emmausschool
6:43
6:17
203
Maklsim Milosavljevic
Jan Ligthartschool
6:26
6:20
204
Freek van der Vwgte
Arnhem
7:57
6:21
205
Diete van Dam
Pieter Brueghelschool BAU
6:46
6:22
206
Machil Van Drunen
Pieter Brueghelschool
6:51
6:23
207
Thijmen van der Ploeg
Pieter Brueghelschool
6:37
6:25
208
Tobias Postma
Pieter Brueghelschool BAU
7:53
6:26
209
Siep Steenstra
Jan Ligthartschool
6:31
6:26
210
Daan Goessens
Pieter Brueghelschool BAU
6:50
6:27
211
Mannes Geerts
Pieter Brueghelschool BAU
7:17
6:27
212
Marnix Panduric
emmausschool
6:53
6:27
213
Rick Luneman
Heijenoordschool
6:33
6:28
214
Yuno Koppers
Jeroen Boschschool
8:02
6:29
215
Thomas Bes
Pieter Brueghelschool BAU
7:51
6:29
216
Tygo Kuindersma
Heijenoordschool
7:13
6:30
217
Siebe Boerboom
De Gazelle
6:43
6:30
218
Huub van Barneveld
Pieter Brueghelschool BAU
6:40
6:31
219
Luuk Prins
Heijenoordschool
6:35
6:31
220
Bas Diederik
Pieter Brueghelschool BAU
7:26
6:31
221
Kas Willemsen
Pieter Brueghelschool BAU
7:38
6:31
222
Lars Geltink
Arnhem
6:35
6:31
223
Tycho Overmeer
emmausschool
6:42
6:31
224
Ilan Sanders
Pieter Brueghelschool
7:31
6:32
225
Pelle Blanken
Pieter Brueghelschool BAU
6:55
6:34
226
Taha Oost
Jan Ligthartschool
7:01
6:35
227
Nick Rozendal
De Gazelle
6:52
6:36
228
Vincent Piels
De Groene Ring
7:29
6:36
229
Rowan Slierendregt
Jeroen Boschschool
8:11
6:37
230
Ilya Cimen
De Groene Ring
6:59
6:38
231
Joli Koppers
Jeroen Boschschool
8:12
6:39
232
Mark van de Kamp
Arnhem
6:55
6:41
233
Minch Buys
Jan Ligthartschool
6:51
6:42
234
Justin Drijsen
Jeroen Boschschool
8:21
6:43
235
Vico Meester
De Groene Ring
6:48
6:43
236
Senn Pothof
De Gazelle
7:32
6:44
237
Sander Zweede
Arnhem
7:09
6:45
238
Sydney Lie
Jeroen Boschschool
8:23
6:45
239
Mik Overeem
Arnhem
7:37
6:46
240
Jeroen Wichhart
Jeroen Boschschool
8:23
6:47
241
Wouter Paes
De Gazelle
7:36
6:48
242
Dylan Hop
emmausschool
6:59
6:48
243
Pim de Weerd
Pieter Brueghelschool
7:52
6:49
244
Jasper Biersteker
Zwolle
7:59
6:50
245
Toon de Klein
Heijenoordschool
7:34
6:51
246
Loek Hofstede
emmausschool
7:19
6:53
247
Fabio Storm
Arnhemse Montessori School
8:30
6:53
248
Jurriaan Overmars
Pieter Brueghelschool
8:13
6:54
249
Helio Hendriks
Arnhemse Montessori School
7:02
6:54
250
Tibbe Sonneveldt
Pieter Brueghelschool BAU
8:24
6:56
251
Vince Stupers
De Gazelle
8:01
6:56
252
Niels Vink
Arnhemse Montessori School
7:23
6:56
253
Tristan Rijsdijk
Arnhemse Montessori School
7:08
6:56
254
Mason Wieland
Jan Ligthartschool
8:09
6:57
255
Thijs Wijdemans
Arnhem
7:41
6:58
256
David Kraan
Utrecht
8:12
6:58
257
Milan Hulshoff
Pieter Brueghelschool BAU
7:28
6:58
258
Tristan van de Braak
emmausschool
7:26
7:01
259
Max Zweedijk
De Gazelle
8:25
7:01
260
Sven Zweedijk
De Gazelle
8:28
7:02
261
Sep van Benthem
Heijenoordschool
7:45
7:03
262
Thije Kruize
Arnhemse Montessori School
7:44
7:04
263
Jelle de Jong
emmausschool
8:22
7:05
264
Loek Bekkers
Arnhem
8:18
7:06
265
Olaf Driessen
Jan Ligthartschool
7:39
7:06
266
Ömer Demirci
Het Mozaiek
7:30
7:06
267
Calvin Hop
emmausschool
7:17
7:06
268
Stef Plönes
Heijenoordschool
7:50
7:06
269
Nathan Honkoop
Arnhem
7:45
7:06
270
Ryan Mathijssen
De Gazelle
7:21
7:07
271
Jits Kastein
Pieter Brueghelschool BAU
7:46
7:09
272
Mees van Caulil
Arnhem
7:34
7:10
273
Willem Theunissen
emmausschool
7:24
7:12
274
Oscar Zweede
Arnhem
7:36
7:13
275
Duuk de Jong
emmausschool
8:34
7:14
276
Thijmen ten Harve
Jan Ligthartschool
8:26
7:15
277
Birk van den Boom
Jan Ligthartschool
8:26
7:16
278
Arhat Ipek
Jan Ligthartschool
7:33
7:16
279
Mats Klarenbeek
Pieter Brueghelschool BAU
8:11
7:16
280
Maxim van de Weerdt
Arnhemse Montessori School
7:31
7:16
281
Mick Van Woudenberg
Pieter de Jong School, Pythag.
8:32
7:18
282
Igor de Winter
Arnhem
7:51
7:20
283
Matthew Vos
Arnhem
8:05
7:20
284
Jaidao van der Donk
Jan Ligthartschool
8:07
7:22
285
Stijn Van Woudenberg
Pieter de Jong School, Pythag.
8:37
7:23
286
Thomas Van der Meulen
De Groene Ring
8:23
7:24
287
David Shabash van der Linden
Jan Ligthartschool
7:58
7:27
288
Xander Spiering
Arnhemse Montessori School
9:08
7:27
289
Sulayman Azarkane
Het Mozaiek
7:34
7:28
290
Stan Snijder
De Groene Ring
8:29
7:28
291
Tommy Ubrich
Pieter Brueghelschool
9:00
7:29
292
Rohan Winklaar
Het Mozaiek
7:58
7:33
293
Casper Holland
Jan Ligthartschool
8:53
7:34
294
Olivier Kok
Arnhemse Montessori School
7:43
7:34
295
Lars Evers
De Groene Ring
8:50
7:36
296
Caio Ecoma Verstege
De Groene Ring
8:40
7:37
297
Jesse van der Tas
De Gazelle
8:34
7:37
298
Syb Bonma
Pieter Brueghelschool
8:57
7:38
299
Hussein Mohamed
Het Mozaiek
8:03
7:38
300
Marijn Wolvers
Jeroen Boschschool
9:15
7:38
301
Max Franke
Arnhem
7:49
7:39
302
Joost Hollander
Blinkertschool
8:38
7:39
303
Just Blikkendal
Arnhemse Montessori School
8:38
7:41
304
Tibbe Sybersma
Arnhem
7:41
7:41
305
Floris Toussaint
Pieter Brueghelschool BAU
8:07
7:42
306
Pascal Kroon
De Gazelle
8:44
7:43
307
Dennis Karlova
Arnhem
7:44
7:43
308
Casper Kroon
De Gazelle
8:44
7:43
309
Wessel Hueting
Pieter de Jong School, Pythag.
8:34
7:48
310
Thijs Kooistra
Jan Ligthartschool
8:14
7:49
311
Cristiano Machado
Arnhem
7:51
7:49
312
Marijn Hollander
Blinkertschool
8:52
7:53
313
Gijs Wijnveld
Arnhemse Montessori School
9:09
7:53
314
Michiel Moust
emmausschool
8:31
7:54
315
Lucas Snijder
De Groene Ring
8:51
7:55
316
Koen Beekhuis
emmausschool
8:31
7:55
317
Rein Vermeulen
De Gazelle
8:55
7:59
318
Noé Moerland
Jan Ligthartschool
8:45
8:00
319
Olivier Kugel
Arnhemse Montessori School
8:10
8:01
320
Tygo Vreeburg
Arnhem
8:05
8:02
321
Daan Wichhart
Jeroen Boschschool
9:39
8:03
322
Viggo Bruggemann
Pieter Brueghelschool BAU
9:34
8:06
323
Pepijn Steens
Arnhemse Montessori School
9:34
8:06
324
Hero Brouwer
Arnhemse Montessori School
9:50
8:06
325
Mats Romer
Pieter Brueghelschool BAU
8:31
8:07
326
Stijn van den Berg
Arnhemse Montessori School
8:52
8:08
327
Jaap van Poorten
Arnhem
9:26
8:08
328
Joep van Meurs
Pieter Brueghelschool BAU
8:45
8:13
329
Nicolas van de Beek
Arnhemse Montessori School
8:31
8:14
330
Onno Hengeveld
emmausschool
8:44
8:17
331
Darren Harlé
Jan Ligthartschool
9:51
8:21
332
Axel de Boer
Jan Ligthartschool
8:40
8:22
333
Florian Onstenk
Arnhemse Montessori School
9:49
8:23
334
Julius Roos
Arnhemse Montessori School
9:51
8:26
335
Jonne Vesterink
Arnhem
8:56
8:27
336
Floris van den Broek
Arnhemse Montessori School
9:50
8:27
337
Boaz Mol
Arnhem
8:57
8:28
338
Laurens Bosman
Pieter Brueghelschool BAU
9:51
8:30
339
Mees Kleinhuis
Pieter Brueghelschool BAU
9:40
8:43
340
Bradley de Bel
Jan Ligthartschool
9:21
8:48
341
Puck Carnelissen
Pieter Brueghelschool
10:05
8:57
342
Siem Willemsen
Pieter Brueghelschool BAU
10:10
9:04
343
Damian Harlé
Jan Ligthartschool
10:34
9:04
344
Mees Radovich
Arnhemse Montessori School
9:47
9:05
345
Tijn Brugman
Arnhem
9:33
9:14
346
Emile Andersson
Jan Ligthartschool
9:29
9:19
347
Lucas van der Toorn
Jan Ligthartschool
9:54
9:21
348
Hugo Van Duijn
Pieter Brueghelschool BAU
9:53
9:35
349
Bruno Sardjoesingh
Pieter Brueghelschool BAU
10:53
9:43
350
Simon Rattink
Pieter Brueghelschool
11:08
9:49
351
Pelle Wensink
Arnhemse Montessori School-2
10:43
9:50
352
Jin Xi Hendriks
Velp Gld
11:37
10:45
353
Sep van Driessen
Jan Ligthartschool
13:06
12:44
M-12, 2.5 KM
Plts
Naam
Bruto
Netto
1
Tess van Randtwijk
AV '34
9:58
9:57
2
Meertje Weijers
Gelre
10:19
10:17
3
Nastia Kimel
Malden
10:34
10:33
4
Bridget Konings
Ciko '66
10:51
10:49
5
Nootje Caldenhoven
Jan Ligthartschool
10:52
10:50
6
Lato Goris
Arnhem
11:24
11:17
7
Manar El Seid
Weekendschool
11:30
11:17
8
Anne Bakker
Ciko '66
11:45
11:43
9
Noor van Regteren
Arnhemse Montessori School
11:45
11:44
10
Doortje Koldeweij
Ciko '66
11:48
11:47
11
Janne Stuart
Heijenoordschool
12:18
11:57
12
Nevenska Verschore
De Groene Ring
12:09
12:03
13
Juul Kupers
Arnhem
12:06
12:06
14
Ramzi Irachga
Weekendschool
12:06
12:06
15
Manon Leisink
Ciko '66
12:12
12:08
16
Roos van Kraay
Arnhemse Montessori School
12:12
12:12
17
Lotje Aalderink
Arnhemse Montessori School
12:13
12:12
18
Eef Jansen
Arnhemse Montessori School
12:21
12:21
19
Eva Venema
Pieter Brueghelschool BAU
12:36
12:36
20
Anneroos Brand
Arnhemse Montessori School
12:49
12:48
21
Frederique Hustinx
Arnhemse Montessori School
12:56
12:48
22
Yasmine Aden
Oosterbeek
12:56
12:55
23
Gülcan Copur
Het Mozaiek
12:58
12:55
24
Aimee van Heese
De Gazelle
13:06
13:00
25
Emily Maters
Heijenoordschool
13:26
13:04
26
Michelle Boudens
Pieter Brueghelschool BAU
13:16
13:16
27
Lola Ter Beest
Pieter Brueghelschool
13:27
13:22
28
Channah Oude Elberink
Arnhemse Montessori School
13:32
13:24
29
Claidia van Ravels
De Groene Ring
13:29
13:27
30
Anne Schuurmans
Arnhem
13:46
13:29
31
Lisette Kuiper
Arnhem
13:47
13:29
32
Annemarijne Ploeger
Arnhem
13:34
13:30
33
Ilse Willems
Jeroen Boschschool
13:35
13:31
34
Noa Schiricke
Arnhemse Montessori School
13:33
13:32
35
Merel van Slagmaat
Arnhem
13:56
13:38
36
Liv Koopmans
AMS school
13:51
13:50
37
Roos Takkes
Arnhemse Montessori School
13:51
13:50
38
Riham Tahemmout
Weekendschool
13:55
13:50
39
Lotte Balthus
Pieter Brueghelschool BAU
13:55
13:51
40
Rosa Prins
Heijenoordschool
13:55
13:52
41
Juul Maltha
Heijenoordschool
14:14
13:54
42
Fenne Kruisweg
Pieter Brueghelschool BAU
13:58
13:54
43
Karlijn Tangelder
Arnhemse Montessori School
14:08
13:56
44
Sacha Bourguignon
Arnhem
14:13
13:56
45
Linn Bijsterbosch
Arnhemse Montessori School
14:19
14:08
46
Athina Giannakopoulos
De Gazelle
14:15
14:09
47
Livia Creatini
Jeroen Boschschool
14:16
14:12
48
Eline Koster
Arnhemse Montessori School
14:27
14:15
49
Dounia Bourich
Weekendschool
14:30
14:27
50
Celine Jansen
Arnhemse Montessori School
14:49
14:38
51
Jette Blom
Heijenoordschool
15:03
14:42
52
Atty van Enk
Arnhemse Montessori School
14:48
14:44
53
Jitte Marquering
Pieter Brueghelschool BAU
14:57
14:46
54
Juul Rademaker
Arnhemse Montessori School
14:50
14:47
55
Fay Broersma
AMS school
14:56
14:48
56
Elisa Wagter
Bemmel
15:01
14:48
57
Katinka Wieldrager
Jan Ligthartschool
15:06
14:50
58
Roechama Boering
Arnhem
14:59
14:52
59
Bo Grijsen
Heijenoordschool
15:15
14:54
60
Anne Scheepers
Jan Ligthartschool
15:06
15:03
61
Benthe ter Haar
Heijenoordschool
15:38
15:17
62
Anneke van der Dussen
Pieter Brueghelschool BAU
15:29
15:19
63
Puck Verhoofstad
Arnhemse Montessori School
15:29
15:20
64
Jasmijn Leisink
Ciko '66
15:24
15:21
65
Loes Dijkhuizen
Arnhemse Montessori School
15:51
15:37
66
Carmen van den Heuvel
Arnhemse Montessori School
15:42
15:38
67
Proesha Amin
Weekendschool
15:44
15:43
68
Maud Winnemuller
De Gazelle
15:50
15:43
69
Roos Nijenhuis
Jan Ligthartschool
16:03
15:46
70
Saar Dijkhuizen
Arnhemse Montessori School
16:08
15:55
71
Sophia Stuurman
Jan Ligthartschool
16:15
15:58
72
Marieke Hellmund
Arnhemse Montessori School
16:01
15:59
73
Zeinab Ezzitouni
Het Mozaiek
16:05
16:03
74
Stella Zeeman
Arnhem
16:27
16:08
75
Lieke Winnemuller
De Gazelle
16:16
16:10
76
Pien Lubberhuizen
Holten
16:22
16:17
77
Coco Tessensohn
Pieter Brueghelschool BAU
16:24
16:21
78
Tara Jansen
Heijenoordschool
16:24
16:21
79
Nina de Keijzer
Pieter Brueghelschool BAU
16:26
16:22
80
Coco Fierkens
Pieter Brueghelschool BAU
16:26
16:22
81
Eva Steens
Arnhemse Montessori School
16:37
16:23
82
Josha Lenderink
Arnhemse Montessori School
16:41
16:25
83
Asmea Amraoui
Weekendschool
16:53
16:40
84
Renske Matheijsen
Arnhemse Montessori School
16:54
16:40
85
Eva Bruggemans
Pieter Brueghelschool BAU
16:44
16:42
86
Micka Koops
Pieter Brueghelschool BAU
16:44
16:43
87
Sophie Onstenk
Arnhemse Montessori School
16:56
16:45
88
Niki Ullrich
Arnhemse Montessori School
16:57
16:49
89
Minde Wijnveld
Arnhemse Montessori School
16:57
16:49
90
Feline Storm
Arnhemse Montessori School
16:59
16:51
91
Jolie Vegtsmit
Arnhemse Montessori School
17:06
16:54
92
Lisha Sambo
Weekendschool
16:59
16:54
93
Milou Waanders
Arnhemse Montessori School-2
17:00
16:56
94
Liesje Groeneveld
Arnhemse Montessori School
16:56
16:56
95
Hannah Ritzen
Arnhemse Montessori School
17:08
16:56
96
Guusje Verhoofstad
Arnhemse Montessori School
17:07
16:59
97
Anne-Fleur Schlick
Arnhemse Montessori School
17:11
17:02
98
Meis Theunissen
Arnhemse Montessori School
17:29
17:14
99
Lotte Pahlad
Weekendschool
17:46
17:44
100
Aymane Taghi
Weekendschool
17:56
17:53
101
Mehzabin Ahmed
Het Mozaiek
18:10
18:08
102
Büsra Teryaki
Het Mozaiek
18:17
18:15
103
Amal Sultana
bs cosmicus
18:45
18:31
104
Cansu Lok
bs cosmicus
18:46
18:32
105
Saloua Abou Nour
Weekendschool
18:48
18:33
106
Sofie Taankink
Jan Ligthartschool
18:53
18:43
107
Anna Bokx
Pieter Brueghelschool BAU
19:13
19:13
108
Christy van den Bosch
Pieter Brueghelschool BAU
19:17
19:17
109
Phuriza van Leeuwen
Weekendschool
19:36
19:29
110
Niga Sayed
Weekendschool
19:47
19:43
111
Annamaria Cristovao Bao
Weekendschool
20:21
20:07
112
Mina vd Vorst
Arnhem
20:22
20:07
113
Melike Batal
Weekendschool
20:26
20:13
114
Kealysha Wijman
Weekendschool
20:28
20:14
115
Ahlam Elmakki
Weekendschool
20:30
20:16
116
Sophia Takie
Weekendschool
21:14
21:08
117
Esrnaur Bilici
bs cosmicus
21:35
21:30
118
Rana Demir
Weekendschool
21:33
21:31
119
Naomi van Wijngaarden
Weekendschool
21:58
21:54
120
Chisom Okeke
Weekendschool
23:51
23:36
121
Shamantha Hondeveld
Arnhem
24:02
23:40
122
Morwarid Popalzay
Weekendschool
24:10
23:56
123
Rosalie Engelkes
De Gazelle
44:39
44:17
J-12, 2.5 KM
Plts
Naam
Bruto
Netto
1
Tijn Baumann
Driel
9:28
9:26
2
Karel van der Poel
Jan Ligthartschool
9:52
9:50
3
Teun Ex
Heveadorp
9:53
9:51
4
Jacco Koudijs
emmausschool
10:11
10:09
5
Romme Britstra
Pieter Brueghelschool BAU
10:35
10:26
6
Lowie Knup
Pieter Brueghelschool BAU
10:34
10:32
7
Wouter Steenstra
Jan Ligthartschool
10:41
10:35
8
Ayoub Kaddar
Het Mozaiek
10:43
10:38
9
Rohan Badjalala
Het Mozaiek
10:42
10:40
10
Matthijs te Brinke
Pieter Brueghelschool BAU
10:45
10:43
11
Redouane Ajaid
Weekendschool
10:48
10:47
12
Bram Brink
Arnhem
11:06
10:54
13
Rik Albers
De Gazelle
11:07
10:56
14
Dorus Maasland
Pieter Brueghelschool
11:13
10:57
15
Yassir Al Haddad
Weekendschool
11:01
11:00
16
Yassine Bendriss
Het Mozaiek
11:07
11:07
17
Jorick Steffens
Pieter Brueghelschool BAU
11:14
11:13
18
Joshua van der Poll
Jan Ligthartschool
11:19
11:14
19
Morris Hesselink
Arnhemse Montessori School
11:21
11:14
20
Laas Scholvinck
Pieter Brueghelschool BAU
11:20
11:15
21
Nout Veltman
Arnhemse Montessori School
11:24
11:17
22
Joris Zoomers
Jan Ligthartschool
11:29
11:19
23
Rens Oude Elberink
Arnhem
11:22
11:20
24
Wolle van Hattem
Jan Ligthartschool
11:28
11:22
25
Syno Tegelaar
Pieter Brueghelschool BAU
11:25
11:22
26
Lukas Nieuweboer
Heijenoordschool
11:37
11:23
27
Bart Kortekaas
Jan Ligthartschool
11:31
11:26
28
Mathijs Balk
Heijenoordschool
11:28
11:27
29
Joppe Messchendorp
Jan Ligthartschool
11:30
11:27
30
Jens van Ommeren
Jan Ligthartschool
11:31
11:28
31
Yoram Veltmaat
Arnhemse Montessori School
11:37
11:32
32
Koen Kooystra
Arnhem
11:45
11:33
33
Guus De Bruijn
Pieter Brueghelschool
11:49
11:33
34
Adam Saad Mohamed
Weekendschool
11:36
11:36
35
Thijmen Schildmeijer
Pieter Brueghelschool BAU
11:43
11:38
36
Stefan Jasco
De Groene Ring
11:48
11:44
37
Sem Rodink
Jan Ligthartschool
11:52
11:46
38
Duco van Dam
Pieter Brueghelschool BAU
11:50
11:46
39
Tarik Ahidar
Het Mozaiek
11:51
11:50
40
Jasper Verspeek
Pieter Brueghelschool
12:07
11:52
41
Floris van den Boogaart
emmausschool
11:59
11:52
42
Edward van den Bogaart
Arnhem
12:01
11:54
43
Jeremy Prost
Arnhem
12:09
11:54
44
Jesse Arentsen
Blinkertschool
12:03
11:55
45
Ayman Bouhid
Weekendschool
12:04
12:03
46
Tycho Oude Elberink
Arnhemse Montessori School
12:14
12:04
47
Freek Holverda
De Groene Ring
12:29
12:08
48
Jesse Eikelboom
Pieter Brueghelschool BAU
12:30
12:08
49
Maarten de Vries
Arnhemse Montessori School
12:14
12:09
50
Serge Arentsen
Blinkertschool
12:20
12:11
51
Pjotr Otten
Heijenoordschool
12:25
12:16
52
Jelle van Bergen
Pallas '67
12:22
12:19
53
Daniël Hissink
Ciko '66
12:30
12:20
54
Rens Gramser
Pieter Brueghelschool BAU
12:44
12:22
55
Boaz van Weele
Ciko '66
12:31
12:27
56
Jelle Hellmund
Arnhemse Montessori School
12:36
12:27
57
Jesse van Damme
Pieter Brueghelschool BAU
12:35
12:32
58
Storm Buitenhuis
Arnhem
12:47
12:35
59
Wouter Ruessink
Heijenoordschool
12:46
12:37
60
Deedee Budel
Ciko '66
13:04
12:44
61
Sybren Kempers
Ciko '66
12:58
12:44
62
Kik Rademaker
Arnhemse Montessori School
12:49
12:44
63
Noam Hendriks
Jan Ligthartschool
13:01
12:45
64
Jop Vos
Heijenoordschool
13:03
12:48
65
Jesper Willems
Jeroen Boschschool
13:08
12:49
66
Ties Oostra
Arnhemse Montessori School
13:13
12:53
67
Ken de Kort
AMS school
13:07
12:57
68
Mik Dekkers
Jan Ligthartschool
13:01
12:58
69
Hugo Beckers
Arnhem
13:05
12:58
70
Guus Sonneveldt
Pieter Brueghelschool BAU
13:00
12:58
71
Sven Kelle
Jeroen Boschschool
13:07
13:01
72
Tishk Amin
Weekendschool
13:04
13:02
73
Beer Claessens
AMS school
13:14
13:08
74
Melle Bottenheft
Arnhemse Montessori School
13:18
13:10
75
Sam Spaargaren
Pieter Brueghelschool BAU
13:22
13:13
76
Ayoub Bourich
Het Mozaiek
13:15
13:13
77
Bram van Veldhuizen
Lippenhuizen
13:17
13:15
78
Iman Ali
Het Mozaiek
13:20
13:15
79
Ben Stevens
Jan Ligthartschool
13:23
13:17
80
Wouter Gramser
Pieter Brueghelschool BAU
13:25
13:19
81
Jasper Kortekaas
Jan Ligthartschool
13:30
13:19
82
Job van Benthem
Heijenoordschool
13:30
13:21
83
Hawjar Hussein
Het Mozaiek
13:28
13:22
84
Teun Oostra
Arnhemse Montessori School
13:41
13:24
85
Jamal Barialei
Weekendschool
13:38
13:27
86
Abel Hogenhout
Arnhemse Montessori School
13:55
13:35
87
Jelte Zwaga
De Groene Ring
13:43
13:39
88
Imme Wijna
Jan Ligthartschool
13:44
13:40
89
Semih Kaya
Weekendschool
14:05
13:57
90
Yannick Stekelenburg
Arnhem
14:11
14:02
91
Govert Rish
Arnhemse Montessori School
14:20
14:03
92
Nouradine Bouhid
Weekendschool
14:05
14:05
93
Ilyass El Haddad
Het Mozaiek
14:10
14:08
94
Efran Aydiuli
Pieter Brueghelschool BAU
14:14
14:11
95
Bilal Azdidi
Het Mozaiek
14:14
14:13
96
Zerga Reina
Arnhemse Montessori School
14:19
14:15
97
Gijs Spaargaren
Pieter Brueghelschool BAU
14:20
14:17
98
Osman Becerikli
Het Mozaiek
14:21
14:18
99
Fardin Ahmed
Het Mozaiek
14:23
14:18
100
Luca Kuijvenhoven
De Groene Ring
14:44
14:23
101
Armand de Vries
Arnhemse Montessori School
14:29
14:27
102
Ali Sayed
Weekendschool
14:31
14:28
103
Til Ballerstedt
Pieter Brueghelschool BAU
14:51
14:29
104
Bodey Visser
Weekendschool
14:36
14:30
105
Maarten Stevenuiter
emmausschool
14:53
14:35
106
Tom Norbart
Arnhemse Montessori School
14:48
14:36
107
Morris Klerx
Heijenoordschool
14:52
14:39
108
Finn Heid
Heijenoordschool
14:51
14:40
109
Raaf Lenderink
Arnhemse Montessori School
14:52
14:41
110
Rolf Spiering
Pieter Brueghelschool BAU
15:02
14:42
111
Alex Marters
Heijenoordschool
14:58
14:44
112
Milan van Eerden
Pieter Brueghelschool BAU
14:58
14:57
113
Tom Jasco
De Groene Ring
15:22
15:01
114
Kamil Cimen
De Groene Ring
15:35
15:13
115
Bedirhan Yalcin
De Gazelle
15:26
15:14
116
Niels ter Huurne
Arnhemse Montessori School
15:36
15:21
117
Stefer Yang
Weekendschool
15:33
15:25
118
Milan Brekelmans
Pieter Brueghelschool
15:47
15:32
119
Ike van de Pol
Arnhemse Montessori School
15:54
15:33
120
Keim Vullings
Arnhemse Montessori School
15:55
15:35
121
Sven Wouter
Jeroen Boschschool
15:40
15:36
122
Kasper Wiegersma
Arnhemse Montessori School
15:42
15:39
123
Alex Rijsdijk
Arnhemse Montessori School
16:13
15:54
124
Gurbuz Kucuk
bs cosmicus
16:13
16:01
125
Saman Taher
Weekendschool
16:12
16:05
126
Sonat Balak
bs cosmicus
16:33
16:20
127
Jip Teunissen
Arnhemse Montessori School
16:53
16:39
128
Lars Matheijsen
Arnhemse Montessori School
16:55
16:41
129
Bing Dik
Arnhem
17:08
16:49
130
Björn Schellens
Arnhem
17:00
16:53
131
Thijs Terpstra
Arnhemse Montessori School
17:24
17:04
132
Raphael Wang
Arnhemse Montessori School
17:24
17:18
133
Damiaan Fuchs
Arnhemse Montessori School
17:25
17:19
134
Pjotr Hoeve
Arnhemse Montessori School
17:26
17:20
135
Matien Azemy
Weekendschool
17:35
17:30
136
Gharib Faez
Het Mozaiek
17:53
17:49
137
Ergyun Niyazi
Het Mozaiek
17:57
17:53
138
Ivo Schellens
Arnhem
18:03
17:55
139
Gokdeniz Koldaguc
De Gazelle
18:22
18:09
140
Elif Seyma Acar
Weekendschool
21:34
21:31
141
Oscar Chen
Weekendschool
22:24
22:16
VSEN, 5 KM
Plts
Naam
Bruto
Netto
1
Karin Gorter
Utrecht
18:48
18:47
2
Diana Golek
Lubliniec
20:10
20:09
3
Tamara Pleiter
Heerde
21:09
21:07
4
Evelien te Rietstap
Schimmert
21:14
21:12
5
Margit Graven
Social Mile
22:41
22:28
6
Lavinia Arentsen
Arnhem
23:57
23:53
7
Marjolijn Elbers
Arnhem
24:01
23:58
8
Rebecca Baan
Westervoort
24:20
24:14
9
Eefje van der Waal
Velp Gld
24:40
24:22
10
Anke Abbink
Westendorp
25:16
25:10
11
Marischa ter Beek
Arnhem
25:29
25:25
12
Micki Roes
Beek gem Montferland
25:53
25:51
13
Claudia Doedens
Arnhem
26:43
25:56
14
Laura van Megen
Doesburg
26:14
25:56
15
Noortje Janssen
Dutch Runners
26:48
26:01
16
Roma Leuyerink
Social Mile
26:22
26:02
17
Jessica Sciarone
's-Gravenhage
26:44
26:19
18
Anna de Wilde
Utrecht
26:33
26:25
19
Mireille Hakken
Ellecom
27:13
26:30
20
Brianda Molenaars
Arnhem
26:41
26:37
21
Marlies Crommelin
Arnhem
27:12
26:38
22
Marianne van Bruxvoort
Arnhem
27:27
26:38
23
Manuela Meijer
Arnhem
35:12
26:41
24
Edine Buiting
DE LOPER
27:14
26:51
25
Ariane Krautner
Arnhem
27:38
27:12
26
Renske Spijker
Arnhem
28:26
27:15
27
Mette Horsch
Arnhemse Montessori School
27:42
27:16
28
Wiebke Lukker
Nijmegen
27:40
27:33
29
Marjon Geurink
Arnhem
27:50
27:36
30
Danielle Evers
Duiven
27:59
27:49
31
Eline Sommers
Arnhem
28:24
27:51
32
Femke Wiersema
Arnhem
28:27
27:52
33
Myrthe Timmer
Duiven
28:25
27:53
34
Jiska Neve
Beuningen Gld
28:05
27:57
35
Delphine Weiss
Arnhemse Montessori School
28:28
28:02
36
Lysanne Bekker
Arnhem
28:40
28:13
37
Julie Wester
Arnhemse Montessori School
28:45
28:20
38
Marloes de Jonge
Ciko '66
29:11
28:33
39
Joyce Mulder
Heelsum
29:20
28:47
40
Yfke de Vries
Wageningen
29:22
28:54
41
Anouk van de Kraats
Oosterbeek
29:33
28:55
42
Maaike Arentsen
Arnhem
29:02
28:59
43
Judith van Megen
Arnhem
29:41
29:22
44
Carine Gather
Arnhem
29:46
29:24
45
Tamara Elings
Ede Gld
30:22
29:28
46
Ilene Cleveringa
Heveadorp
30:19
29:40
47
Floor Bosveld
Arnhem
30:10
29:42
48
Linda ter Braak
Ellecom
30:12
29:50
49
Suzan Willemsen
Nijmegen
31:04
29:56
50
Zoë Feith
Zutphen
30:42
30:18
51
Debbie Teunissen
Arnhem
30:52
30:27
52
Naomi Huizenga
Almere
31:07
30:31
53
Willeke Rauwers
Arnhem
31:20
30:40
54
Jana van Zanten
Arnhem
30:48
30:41
55
Sarah de Jonge
Ciko '66
31:20
30:43
56
Lieke Arends
Huissen
31:38
30:44
57
Laura Janssen-de Jongh
Duiven
31:10
30:58
58
Sonja Otterman-de Munnik
Arnhem
31:36
30:58
59
Elke de Jong
Huissen
31:52
31:10
60
Theisje van Dorsten
Groningen
32:21
31:11
61
Seska de Bruin
Didam
31:50
31:23
62
Tamara Pottjegort
Rheden
31:55
31:31
63
Demi van Grootveld
Renswoude
32:16
31:34
64
Tessa van Hal
Ede Gld
32:04
31:43
65
Chantal Drost
Renswoude
32:36
31:50
66
Jolien Alofs
Arnhem
32:06
31:57
67
Regina Zoeter
Ede Gld
32:12
32:04
68
Maaike van Lochem
Arnhem
33:18
32:10
69
Roos van Slagmaat
Arnhem
33:20
32:12
70
Sara Zonneveldt
Brummen
32:45
32:13
71
Suzanne Swinkels
Arnhem
33:40
32:28
72
Ellen Fokkens
Huissen
33:54
32:41
73
Janneke Lensink
Arnhem
33:26
32:46
74
Lotte Abeling
Nijmegen
33:48
32:55
75
Tessa de Gouw
Angerlo
33:59
33:01
76
Danique Krus
Stokkum
33:31
33:10
77
Fleur Lans
Arnhem
33:24
33:17
78
Stephanie Wier
Velp Gld
34:44
33:24
79
Moniek Schotanus
Nijmegen
33:40
33:26
80
Karim Blom
Loenen Gld
34:15
33:32
81
Jeltje Overmeire
Apeldoorn
34:53
33:33
82
Annelou Dijker
Zeist
34:06
33:43
83
Jessica van den Berg
Duiven
34:55
33:45
84
Sandra Hendriksen
Doesburg
34:49
33:57
85
Paula Schut
Utrecht
34:06
34:02
86
Martine van der Spek
Ede Gld
34:35
34:02
87
Marit Hoegen
Utrecht
35:07
34:08
88
Linda peppelman
Dieren
35:04
34:48
89
Chyntia Geutjes
Velp Gld
36:16
34:56
90
Juliette Buurman
Arnhem
35:41
35:03
91
Willeke van Elferen
Arnhem
36:02
35:06
92
Janine Spaan
Dieren
36:11
35:08
93
Kithana Hagedoorn
Arnhemse Montessori School
35:37
35:30
94
Eva van den Berg
Velp Gld
36:05
35:30
95
Sonja Gores
Arnhem
36:07
35:31
96
Mirjam van Norden
Arnhem
37:20
36:01
97
Natasja Lodder
Arnhem
37:20
36:01
98
Carin vd Heuvel
Westervoort
36:59
36:14
99
Nicolien Soethof
Giesbeek
37:19
36:18
100
Inge Wisselink
Gendringen
37:19
36:18
101
Lisa Heidorn
Doorn
37:23
36:51
102
Josine Breukink
Wichmond
37:54
36:55
103
Linda van der Wildt
Arnhem
37:45
37:08
104
Lisanne Eekman
Amersfoort
37:49
37:26
105
Femke Stevens
Grave
38:37
37:34
106
Dasja Zonneveldt
Brummen
38:10
37:38
107
Ilona Annema
Arnhem
38:52
37:55
108
Elske van der Borgh
Apeldoorn
40:43
39:43
109
Mariëlle Reijers
Arnhem
40:05
39:43
V36, 5 KM
Plts
Naam
Bruto
Netto
1
Lia Wijnberger
Ciko '66
19:31
19:31
2
Annemieke Holtrop
Gelre
20:33
20:31
3
Berrit Simon
Velp Gld
22:10
20:56
4
Berna Brandts
Ciko '66
22:12
22:10
5
Josan Tielen
Ciko '66
23:31
23:28
6
Inge Groot
Social Mile
24:16
24:12
7
Liesbeth Gerritsen
De Liemers
26:12
25:37
8
Floor Perquin
Arnhem
25:59
25:54
9
Clarinda Smit
Duiven
26:35
25:56
10
Gitta Romeijn
Arnhem
27:19
26:17
11
Linda Hendrix
Arnhem
27:30
26:57
12
Esther van Loon
Arnhem
28:05
27:04
13
Wendelien Nijland
Doetinchem
28:00
27:12
14
Marijke Steenberen
Lunteren
28:13
27:26
15
Jo-Ella Verbeek
Ciko '66
28:21
27:36
16
Rensina Hofs
Velp Gld
27:58
27:44
17
Klaske Hoogstra
Pallas '67
28:33
27:54
18
Sandra van Geelen
Huissen
28:17
28:02
19
Maaike van Riesen
Almere
28:32
28:14
20
Karina Overmeer
Zeist
29:16
28:21
21
Dorry van Esch
Arnhem
29:39
28:21
22
Jacqueline Baar
Ciko '66
29:10
28:25
23
Petra Bernart
Nijmegen
28:44
28:30
24
Judith Tenbusch
Arnhem
29:08
28:58
25
Laura van Wolfen
Arnhem
29:29
29:00
26
Nienke Danhof
Arnhem
29:26
29:04
27
Claudette Wolbrink
Arnhem
29:17
29:06
28
Irene Rensink
Arnhem
29:43
29:09
29
Marike Kupers
Huissen
29:51
29:09
30
Doreen Tolmeijer
Velp Gld
29:29
29:14
31
Ilse de Vries
Dutch Runners
30:05
29:16
32
Susan de Kort
Zevenaar
30:50
29:36
33
Marie-Antoinette van der Kracht
Oosterbeek
30:31
29:36
34
Gea Bregt
Arnhem
30:57
29:39
35
Heidi Neomagus
Houten
30:49
29:54
36
Carolien van Kimmenade
Arnhem
30:43
30:03
37
Marlou Nijland
Ciko '66
30:50
30:06
38
Mirtuska Croes
Arnhem
31:13
30:09
39
Bernadette van den Berg
Arnhem
30:22
30:17
40
Margriet Strasser
Bemmel
31:22
30:24
41
Angelique Maalcke
Arnhem
31:12
30:40
42
Petra Cornelissen
Bemmel
31:40
30:43
43
Claudia Wester
Arnhem
31:10
30:45
44
Hanneke van der Oest
Arnhemse Montessori School
31:03
30:51
45
Linda Hoekjan
Arnhem
31:33
30:54
46
Marleen Hoekjan
Giesbeek
31:33
30:54
47
Nathalie van Grootveld
Renswoude
31:41
30:55
48
Ernie Vermolen
Dutch Runners
32:15
30:58
49
Sonja Broerse
Arnhem
31:48
31:05
50
Fenke Thijsen Hazelaar
Arnhem
31:25
31:07
51
Anoeska Gudden
Westervoort
32:07
31:09
52
Patricia Heijink
Arnhem
31:56
31:10
53
Cora Zeldenrust
Arnhem
32:23
31:11
54
Sacha van Voorst
Arnhem
32:32
31:17
55
Marion Groenewes
Dieren
31:32
31:17
56
Marjo Derksen
Huissen
32:20
31:21
57
Alda Versteeg
Arnhem
32:20
31:21
58
Monique Römkens
Arnhem
32:22
31:24
59
Claudia Mulder
Arnhem
32:20
31:30
60
Karin Swinkels
Duiven
32:46
31:35
61
Astrid Baremans
Arnhem
32:11
31:43
62
Paulien Blanken
Arnhem
32:01
31:50
63
Ingrid Willemsen
Zevenaar
32:19
32:01
64
Marian ten Westenend
Huissen
32:34
32:09
65
Corinne Bruggeman
Arnhem
32:39
32:09
66
Yee Mi Wong
Arnhem
33:11
32:13
67
Elma Zijlstra
Arnhem
32:28
32:21
68
Wendy Bolster
Haaksbergen
33:54
32:54
69
Gloria van Ling
Arnhem
34:09
33:05
70
Ingrid Wolfs
Oosterbeek
34:49
33:30
71
Eveline Gerritsen
Huissen
34:53
33:33
72
Heidi van Duuren
Groningen
33:57
33:50
73
Janine Verhaaff
Dutch Runners
34:01
33:52
74
Tamara Niels
Arnhem
34:22
34:06
75
Jitka van Vliet
Westervoort
35:06
34:08
76
Claudia Driessen
Westervoort
36:18
35:07
77
Cynthia de Graaff
Oosterbeek
36:12
35:09
78
Hetty Bosch
Oosterbeek
36:02
35:58
79
Angelique Koster
's-Heerenberg
36:24
36:03
80
Diana Dekker
Ede Gld
36:58
36:05
81
Hanneke van Bellen
Veenendaal
36:55
36:14
82
Janneke van de Peut
Veenendaal
37:20
36:39
83
Monique Mulderij
Apeldoorn
37:53
36:51
84
Willy Dekker
Ede Gld
37:42
36:51
85
Monique Mentink
Hengelo Gld
37:57
36:57
86
Anja Been e v IJzendoorn
Arnhem
37:58
37:02
87
Erna Peelen
Huissen
37:58
37:02
88
Willeke Pelgrim
Westervoort
37:45
37:08
89
Eva Barmentloo
Arnhem
38:01
37:25
90
Mieke Robbemont
Arnhem
38:01
37:25
91
Miranda Arendsen
Loopgroep Jan Strijker
38:10
37:38
92
Angelique Pieters
Zutphen
39:11
37:51
93
Charlotte Crince Le Roy
Holten
39:36
39:12
94
Patricia Dekker
Valburg
40:04
39:15
95
Gretha Vroonland-Zweers
Arnhem
40:51
39:46
MSEN, 5 KM
Plts
Naam
Bruto
Netto
1
Sem van den Eijnde
Ciko '66
16:56
16:56
2
Tom van Beusekom
Duiven
17:50
17:50
3
Alex Mulders
Arnhem
17:55
17:55
4
Guido Engelen
De Liemers
18:10
18:09
5
Bouke van Belois
Ciko '66
18:24
18:23
6
Willem Beugelink
Ciko '66
18:27
18:27
7
Allard van Belois
Ciko '66
18:28
18:27
8
Roy Maas
Cifla
19:10
19:08
9
Paul de Keijzer
Beneden-Leeuwen
19:11
19:11
10
Niels Roede
Woerden
20:08
20:08
11
Kars Abeling
Nijmegen
21:39
20:45
12
Wesley Bruns
Pannerden
21:15
21:07
13
Sander Beikes
Arnhem
21:34
21:11
14
T. Wandel
Oosterbeek
21:32
21:30
15
Peter Bartelds
Vorden
21:37
21:35
16
Stan Jansen
Zevenaar
21:54
21:48
17
Cees van Dijk
Nijmegen
22:20
21:54
18
Corbin Onbekend
Arnhem
22:36
22:20
19
Chantor Pascal van Beek
Social Mile
22:40
22:27
20
De Goede
Amsterdam
22:37
22:28
21
Sten Mulders
Arnhem
22:44
22:29
22
Roan Molenaars
Zevenaar
22:40
22:39
23
Jelmer van den Berg
Huissen
23:05
22:52
24
Martijn Menken
Pallas '67
23:07
22:55
25
Wouter Steenbergen
Lunteren
23:51
23:04
26
Jorno Staring
Giesbeek
24:21
23:05
27
Sebastiaan Theunissen
Duiven
23:22
23:07
28
Koen van der Heuvel
Arnhemse Montessori School
23:30
23:25
29
Leander ten Hoedt
Arnhem
23:46
23:36
30
Koen van Ligten
Velp Gld
23:46
23:37
31
Peter Giers
Loo Gld
23:47
23:37
32
Julius Ediagbonya
Westervoort
23:46
23:37
33
Gannick van Til
Velp Gld
23:48
23:40
34
Willem Hellegers
Social Mile
23:59
23:44
35
Naud de Adelhart Toorop
Arnhem
24:16
23:47
36
Luc Kraan
Utrecht
25:07
23:54
37
Peter Turkesteen
Arnhem
24:29
23:55
38
Coen Wagter
Bemmel
24:54
24:08
39
Patrick Dorré
Arnhem
24:23
24:18
40
David Neef
Arnhem
24:28
24:23
41
Teun Dreise
Huissen
25:41
24:23
42
Thijmen van Wolfen
Arnhem
25:11
24:42
43
Vincent van Kooten
Arnhem
26:11
25:02
44
Jimmy Eeltink
Rheden
25:16
25:07
45
Koen Bakker
Arnhem
25:43
25:09
46
Kasper de Wijs
Westervoort
25:24
25:18
47
Mark Karel
Oosterbeek
25:26
25:21
48
Harmen van der Meulen
Arnhem
25:50
25:33
49
Timo Slootweg
Bennekom
26:42
25:35
50
Tim Tijmen Ploeger
Arnhem
26:20
25:51
51
Mees Buiting
Zevenaar
26:15
26:00
52
Joris Deeken
Arnhem
26:09
26:00
53
Rob Tijdink
Arnhem
26:22
26:01
54
Ferry Zweerink
Huissen
26:17
26:03
55
Joost Bouwmeister
Huissen
26:13
26:07
56
Martijn Zweerink
Arnhem
26:26
26:13
57
Jochem Pieper
Apeldoorn
27:09
26:16
58
Roy Nijman
Westervoort
26:38
26:17
59
Sebastiaan Zoet
Giesbeek
26:53
26:23
60
Bram Willemsen
Ciko '66
27:11
26:30
61
Rick Vrisekoop
Arnhem
35:12
26:41
62
Daniël Loomeyer
Huissen
27:17
26:50
63
Michiel Teunissen
Utrecht
27:19
26:50
64
Dion Schiebergen
Arnhem
27:57
26:52
65
Ilian Besslink
Oosterbeek
27:48
27:10
66
Matthijs Kley
Oosterbeek
28:30
27:35
67
Jochem Dreise
Huissen
29:10
27:53
68
Alexander de Vries
Arnhemse Montessori School
28:56
28:25
69
Jacob Maasland
Arnhem
29:56
28:50
70
Rens Balk
Westervoort
28:53
28:50
71
Max Mancuso
Arnhemse Montessori School
29:02
28:55
72
Auke Terlouw
Arnhem
30:14
29:20
73
Joey Budel
Ciko '66
30:15
29:34
74
Niek Arts
Arnhem
30:56
30:03
75
Hendrik Bene Pevold
Arnhem
30:44
30:08
76
Simon Beckers
Ciko '66
30:41
30:10
77
Maurice Lonsain
Duiven
30:59
30:14
78
Pepijn van den Boogaart
emmausschool
30:22
30:17
79
Redmar Rieter
Arnhem
31:27
30:50
80
Elie Dutilh
Arnhemse Montessori School
31:02
30:51
81
Sven de Adelhart Toorop
Arnhem
31:22
30:52
82
Maik Keijzer
Arnhem
31:15
31:08
83
Uriel K
Amsterdam
32:30
31:20
84
Cas Hoving
Warnsveld
31:41
31:38
85
Julius Stalpers
Arnhemse Montessori School
33:00
31:45
86
Willem van Gemert
Arnhemse Montessori School
33:07
32:23
87
Stijn ter Huurne
Arnhemse Montessori School
33:10
32:25
88
Herre Rinia
Arnhem
33:04
32:40
89
Melvin van Londen
Arnhem
32:58
32:54
90
Max Wolf
Westervoort
33:51
33:47
91
Jeroen Driessen
Arnhem
38:52
37:55
M36, 5 KM
Plts
Naam
Bruto
Netto
1
Arie Owen
Ciko '66
17:36
17:36
2
Cees de Kramer
Ciko '66
18:46
18:44
3
Rutger Thung
Loopgroep Aart Stigter
19:54
19:54
4
Herbert vd Brink
Arnhem
20:14
20:03
5
Jan-Albert Verveda
Ciko '66
21:12
20:55
6
Maarten Peters
Gendt
21:02
21:00
7
Karel Vroegop
DE LOPER
21:04
21:02
8
Lee KIRK
Lunteren
21:45
21:37
9
Nauk van der Donk
Arnhem
21:57
21:49
10
Huib Evers
De Liemers
22:00
21:57
11
Peter de Jong
Arnhem
22:19
21:59
12
Erwin Oldenburg
DE LOPER
22:10
22:07
13
Stefan vd Kolk
Arnhem
22:18
22:09
14
Marcel Londeman
Arnhem
22:55
22:27
15
Herbert van Kraaij
Arnhem
22:42
22:31
16
Vincent Vos
Arnhem
22:46
22:33
17
Bianco Witjes
Bemmel
23:03
22:35
18
Remond Souren
Zwolle
22:53
22:36
19
Alex Ackerman
Arnhem
23:03
22:46
20
Martijn Borgardijn
Velp Gld
23:23
22:55
21
Rene Kanters
Ciko '66
23:41
23:18
22
Vincent Spiering
Arnhem
23:28
23:23
23
Ronnie Vink
Westervoort
23:53
23:37
24
Wander Toering
Westervoort
24:03
23:41
25
Gerard van Ballegoy
DE LOPER
23:56
23:53
26
Jeroen van der Poel
Arnhem
24:08
23:56
27
Edwin Kraan
Utrecht
25:13
24:00
28
Mono Suparmono
GAC Hilversum
24:27
24:01
29
Wijnand Jakobs
Rheden
25:14
24:02
30
John van Wolfen
Arnhem
24:33
24:02
31
Vincent Kersten
Arnhem
24:21
24:03
32
Albert Dreigs
Huissen
25:26
24:10
33
Meindert Bruggemans
Arnhem
25:01
24:13
34
Harke Cleveringa
Heveadorp
24:39
24:14
35
Geert de Visser
Doetinchem
24:34
24:15
36
Michel Roes
DE LOPER
24:34
24:15
37
R. Wandel
Oosterbeek
24:30
24:17
38
Geert Spierings
Nijmegen
25:15
24:24
39
Mischa Stevens
Grave
25:34
24:31
40
Joël Ebbers
Giesbeek
25:52
24:36
41
Stefan Honkoop
Arnhem
25:43
24:54
42
Siegie van Hees
Druten
26:01
24:56
43
Gert-Jan Biersteker
Zwolle
25:18
24:58
44
Armand Vos
Arnhem
25:33
25:03
45
Dirk Groot
Arnhem
25:37
25:04
46
René Westenberg
De Liemers
25:25
25:16
47
Rob Groen
Arnhem
26:32
25:17
48
Reinder Bolt
Social Mile
25:53
25:22
49
Emile Tebes
Arnhem
26:08
25:30
50
Nico Heezen
Bemmel
26:41
25:39
51
Marco van Gent
Social Mile
26:11
25:55
52
Maarten Buiting
DE LOPER
26:16
26:01
53
Pieter Slootweg
Ede Gld
27:20
26:14
54
Wilbert de Haan
Ciko '66
26:58
26:16
55
Arthur van der Meer
Arnhem
26:58
26:17
56
Gerard Stofmeel
Social Mile
26:47
26:25
57
Charles van Dam
Zevenaar
27:11
26:35
58
Arnoud Mijnheer
Almere
26:53
26:35
59
Peter Lindeman
DE LOPER
27:29
26:40
60
Evert Jan Slootweg
Bennekom
27:49
26:42
61
Hans Diksen
Arnhemse Montessori School
27:06
26:53
62
Wim Plaisier
Oosterbeek
27:49
27:08
63
Wilko Lettink
Argo
28:00
27:12
64
Johan Onstein
Zevenaar
28:19
27:13
65
Dick Bats
Ruurlo
27:57
27:29
66
René Vergouwe
Ede Gld
27:46
27:36
67
Hans de Rooij
Zutphen
28:00
27:37
68
Wim Scheerder
Arnhem
27:54
27:44
69
Edward Tap
Arnhem
28:43
27:46
70
Jan Hobé
Dodewaard
29:07
27:51
71
Herman Rieter
Sittard
28:24
27:52
72
Martin Lommers
Helmond
29:09
27:52
73
Rob Sanders
Rheden
28:46
28:18
74
Sylvain van den Valk
Arnhem
28:31
28:20
75
Raymond Nijenhuis
Arnhem
29:08
28:28
76
Mike Jolink
Arnhem
28:45
28:31
77
Wim de Lange
Oosterbeek
29:41
28:38
78
Ferry Bergmans
De Liemers
29:48
29:12
79
Arie Drost
Renswoude
30:11
29:25
80
Jos Berentsen
Gendt
31:25
30:18
81
Fred de Goeij
Amsterdam
31:21
30:31
82
Erik Lintz
Arnhem
31:14
30:39
83
Jan de Jonge
Ciko '66
31:23
30:45
84
Bas de Bruin
Didam
31:51
31:24
85
Mathias Scheffer
Arnhem
32:36
31:33
86
Fred van Grootveld
Renswoude
32:43
31:59
87
Marga Boss
Duiven
33:30
32:18
88
Rob Aalpol
Arnhem
33:22
32:19
89
Eric Maten
Ede Gld
33:20
32:27
90
Richard Schrijver
Arnhem
34:11
32:49
91
Willie Peters
Arnhem
33:36
32:51
92
John Steman
Arnhem
33:09
33:04
93
Richard Kleyburg
Doesburg
34:52
34:00
94
Jurgen Nas
Altis
35:28
34:23
95
Jan Bulten
Doetinchem
35:30
34:39
96
Fred van den Heuvel
Westervoort
37:01
36:17
97
Bruno Wegeling
Westervoort
38:04
36:55
98
René Hassing
Enschede
38:23
37:14
99
Steven Boersma
Westervoort
38:33
37:21
100
Jan Kuipers
Zevenaar
39:43
38:34
101
Clemens Zewald
Arnhem
39:42
38:35
102
Marco Janssen
Almere
38:55
38:35
103
Roelof Dekker
Valburg
40:04
39:15
VSEN, 10 KM
Plts
Naam
Bruto
Netto
1
René Tijdink
Arnhem
42:00
41:58
2
Maud van Lent
Arnhem
46:01
45:59
3
Renske Noordzij
Arnhem
48:51
48:44
4
Linda Weerts
Nijmegen
53:59
53:34
5
Dorien van Haren
Arnhem
54:21
54:09
6
Evelien Verhoeks
Wageningen
55:01
54:28
7
Fleur Wolters
Amsterdam
55:57
55:28
8
Carolijn Kobussen
Arnhem
57:11
56:37
9
Francis Relou
Veghel
58:01
57:24
10
Ilian Trichopoulos
Arnhem
58:17
57:53
11
Wan Ying Chow
Nijmegen
58:39
58:07
12
Dieuwke Planting
Driel
58:49
58:17
13
Nadine Kregting
Huissen
59:34
59:06
14
Manouk van Klaveren
Social Mile
59:25
59:12
15
Saskia Horst
Arnhem
1:00:26
59:56
16
Manon van Blijdeveen
Amersfoort
1:00:40
1:00:11
17
Lana Gamelkoorn
Arnhem
1:00:20
1:00:12
18
Yselle Westerveld
Utrecht
1:01:29
1:00:50
19
Marieke Schopman
Arnhem
1:01:43
1:01:14
20
Elke Wezendonk
Zevenaar
1:01:46
1:01:21
21
Suzanne Burgers
Arnhem
1:02:44
1:02:18
22
Janneke van Dorsten
Arnhem
1:03:18
1:03:08
23
Renée Laurens
Apeldoorn
1:06:30
1:06:23
V36, 10 KM
Plts
Naam
Bruto
Netto
1
Manon Mensink
Ciko '66
41:43
41:42
2
Hester Hasper
Arnhem
42:13
42:06
3
Berna Keers
Doorwerth
51:34
51:10
4
Ivon Brekelmans
Ede Gld
52:18
52:02
5
Maria Peters
Ciko '66
52:52
52:43
6
Ineke Dirkx
Arnhem
55:30
54:49
7
Diana Laven
DE LOPER
55:39
55:26
8
Janet Driessen
Ciko '66
56:48
56:27
9
Marjolein Paus
Arnhem
56:48
56:34
10
Anneke Welvaart
Oegstgeest
57:35
56:55
11
Aartje van den Enden
Arnhem
57:17
57:03
12
Angelica Cuevas
Westervoort
57:15
57:10
13
Caroline Porsius
Utrecht
57:52
57:13
14
Marieke Benneker
Altis
57:32
57:32
15
Germa Nass
Groessen
58:07
57:39
16
Petra Hermans-Verloop
Twello
58:07
57:40
17
Marieke van Roden
Arnhem
58:59
58:50
18
Rina Otto
Stampersgat
1:00:17
59:51
19
Marieke Westerbeek
Arnhem
1:00:26
59:56
20
Desiree Wolf
Westervoort
1:00:13
1:00:08
21
Maureen Balduk
Giesbeek
1:00:55
1:00:32
22
Ilse Theeuwen
DE LOPER
1:01:07
1:00:36
23
José Spies
Duiven
1:00:55
1:00:45
24
Tamara Schroder
Westervoort
1:01:42
1:01:37
25
Sabine FunRun
Arnhem
1:02:29
1:02:09
26
Marjolein Daam
Arnhem
1:09:28
1:09:03
27
Astrid Hartogsveld
Arnhem
1:10:01
1:09:23
28
Marleen Janssen
Arnhem
1:10:10
1:09:54
MSEN, 10 KM
Plts
Naam
Bruto
Netto
1
Orphan van Faassen
Wolfheze
35:22
35:22
2
Tim van Dongen
Arnhem
36:10
36:10
3
Koen Rutjes
Huissen
36:40
36:39
4
Rick Meurders
Nijmegen
38:36
38:34
5
Jasper Goedhart
Arnhem
39:17
39:16
6
Albert de Bakker
Pallas '67
39:25
39:24
7
Bart Canbee
Arnhem
39:40
39:38
8
David Helmes
Kleve
39:56
39:56
9
Vincent Koch
Arnhem
40:09
40:06
10
Thijs Krukkert
Vitalis
40:16
40:12
11
Gerwin van Ruler
Voorthuizen
41:57
41:47
12
Louis Goulmy
Huissen
42:08
42:08
13
Wesly Bolder
Duiven
42:34
42:30
14
Roderik van de Logt
Nijmegen
42:37
42:33
15
Ronald Eitens
Arnhem
42:58
42:52
16
Branko Dieperink
Lochem
43:38
43:31
17
Remco Kuipers
Arnhem
44:01
43:55
18
Mark Hoos
Huissen
44:12
44:08
19
Jon Klugkist
Climax
44:34
44:25
20
Joost Wildenberg
Elst Gld
44:57
44:51
21
Niels van den Brink
Otterlo
44:59
44:55
22
Patrick Fontijn
Ede Gld
45:33
45:25
23
Jordi Meijer
Rheden
46:08
46:02
24
Jan-Willem Derksen
Arnhem
46:21
46:13
25
Marcel Hoekstra
Utrecht
46:53
46:49
26
Dennis van der Stroom
Druten
47:28
47:26
27
Terry Dieperink
Arnhem
47:53
47:39
28
Joey Plaggenborg
Apeldoorn
48:02
47:44
29
Robbert Weideveld
Haalderen
47:49
47:45
30
Edwin Davelaar
VAV
48:13
47:49
31
Alex van de Veen
Purmerend
48:22
47:56
32
Remco VanOers
Arnhem
48:28
48:06
33
Thijs Bouwman
Arnhem
48:33
48:16
34
Dennis Arends
Arnhem
48:47
48:39
35
Wilbert Pol
Wekerom
49:16
49:06
36
Roy Wunderink
Arnhem
49:52
49:47
37
Niels van 't Veer
Arnhem
50:59
50:47
38
Menno Rolff
Zevenaar
51:47
51:17
39
Folke Swaagstra
Arnhem
51:53
51:24
40
Sjoerd Balk
Westervoort
52:09
52:03
41
Joost Leferink
Apeldoorn
52:57
52:38
42
Tom Westerbeek
's-Hertogenbosch
54:03
53:32
43
Hans ten Donkelaar
Arnhem
53:47
53:39
44
Michel van Rossum
Duiven
53:47
53:44
45
Stefan Losch
Wageningen
54:52
54:13
46
Bart Janssen
Rheden
54:41
54:29
47
Marcel 't Hoen
Ede Gld
55:24
55:07
48
Peter Janssen
Rheden
55:58
55:46
49
Frank Verbeek
Nijmegen
56:57
56:19
50
Renzo Karol
Social Mile
59:25
59:11
51
Raymond Schrijver
Arnhem
1:00:26
59:49
52
Robert van Rijswijk
Arnhem
1:00:11
1:00:02
53
Richard Verwoert
Groesbeek
1:04:41
1:04:09
M36, 10 KM
Plts
Naam
Bruto
Netto
1
Jay Sauer
Cifla
36:33
36:33
2
Erik Delpeut
Ciko '66
37:08
37:08
3
Rob Ribbink
Loopgroep Jan Strijker
40:02
40:01
4
Martijn Hueskes
Ciko '66
40:32
40:29
5
Rene Dieker
Arnhem
40:37
40:35
6
Iwan te Brake
Arnhem
41:37
41:34
7
Frank Bod
Oosterhout Gld
42:09
42:08
8
Klaas van Wijk
Arnhem
42:52
42:48
9
Michel Bertelkamp
Arnhem
42:57
42:54
10
Frank thuss
Arnhem
43:35
43:26
11
Maurice Bosscher
Arnhem
43:45
43:36
12
Hans Mandemakers
Rheden
44:04
43:59
13
Eric de Waal
Beek-Ubbergen
44:10
44:07
14
Eric Evers
Arnhem
44:55
44:15
15
Maarten van Alphen
Ciko '66
44:37
44:34
16
Van Rooijen
Velp Gld
44:37
44:36
17
Boudewijn Keers
Doorwerth
45:03
44:40
18
Maarten Bakker
Arnhem
44:43
44:40
19
Gerard Schuurmans
Arnhem
44:55
44:49
20
Maarten Lastdrager
Zevenaar
45:03
44:55
21
Christiaan Aagenborg
Arnhem
47:00
46:49
22
George Reynaert
Ciko '66
47:09
46:58
23
Stijn Nijenboer
Enschede
47:39
47:29
24
Pieter van Heteren
Velp Gld
47:43
47:37
25
Erik Duis
Didam
47:52
47:38
26
Jan-Willem Hamer
Hoog-Keppel
48:06
47:41
27
Jerry Kempers
Arnhem
48:08
47:58
28
Bart van Gemert
Arnhem
48:16
48:09
29
Albert Stoter
Arnhem
48:37
48:16
30
Rense Wallaart
Arnhem
48:27
48:17
31
Bjorn Kloosterman
Arnhem
48:57
48:37
32
Hans van de Leemkolk
Apeldoorn
49:06
48:47
33
Wilfred Wolf
Westervoort
48:55
48:50
34
Lody Smeets
Elst Gld
49:34
49:18
35
Raoul Winter
Velp Gld
49:45
49:23
36
Maurice van de Braak
Arnhem
49:48
49:35
37
Harald Boom
Vaassen
50:24
50:19
38
Pascal Biemolt
Arnhem
51:05
50:29
39
Alex van Olst
Barneveld
51:20
51:03
40
Edwin Wassink
Doetinchem
51:25
51:07
41
Marco Smeenk
Arnhem
51:30
51:21
42
Rene Wienholts
Ede Gld
51:38
51:22
43
Sietze Braam
Huissen
51:34
51:23
44
Patrick Vroonland
Arnhem
51:46
51:25
45
Job Kuipers
Social Mile
51:55
51:47
46
Giel Stapelbroek
Arnhem
52:16
51:53
47
Joost van Dongen
Zutphen
52:09
51:57
48
Léon Koolen
Wageningen
52:20
52:00
49
Roland van Eldik
Gendt
52:24
52:11
50
Herman Winnemuller
Arnhem
52:48
52:29
51
Dirk van Roekel
Ede Gld
52:50
52:39
52
Manfred Minkman
Westervoort
52:46
52:41
53
Maurice Gerrits
Nijmegen
52:53
52:45
54
Erc Braakman
Duiven
53:30
53:12
55
Jasper Pat
Rheden
53:45
53:29
56
Jeroen Bakker
Arnhem
54:02
53:30
57
Ronald Werkman
Arnhem
53:43
53:33
58
Ferry Elbersen
Huissen
54:04
53:39
59
Rob Gebbing
Bemmel
53:59
53:40
60
Willem Duthler
Arnhem
54:03
53:42
61
Henk Hoogveldt
Westervoort
53:58
53:46
62
Axel Sonneveld
Velp Gld
54:11
53:50
63
Richard Konings
Arnhem
54:08
54:06
64
Dick van Dam
Ede Gld
54:43
54:06
65
Henk Eeltink
DE LOPER
54:27
54:15
66
Arnold Jansen
Arnhem
54:35
54:19
67
Michel Driessen
Westervoort
54:44
54:20
68
René Beemer
Arnhem
55:25
54:48
69
Richard Nijhof
LVG
55:33
54:48
70
Ronald Aalders
Westervoort
55:26
54:50
71
Martin Bes
Arnhem
55:23
55:07
72
Robert Engel
Loopgroep Jan Strijker
55:34
55:08
73
Miel Koppers
Arnhem
55:31
55:13
74
Marco Nillesen
Arnhem
55:53
55:32
75
Egon Zweers
Duiven
55:56
55:38
76
Hans Wezendonk
Loopgroep Jan Strijker
56:24
55:59
77
Henri Elbertse
Deventer
56:19
56:04
78
Joseph Follender
Ciko '66
56:35
56:24
79
Lex Stoker
Ciko '66
56:48
56:27
80
Jaap Stramrood
Dutch Runners
57:06
56:30
81
Thij Looman
Haaksbergen
56:48
56:34
82
Eric Rietveld
Arnhem
56:55
56:38
83
Henri Janssen
Rheden
57:38
57:26
84
Jos Salemink
Gendt
57:53
57:27
85
Gerard Bijsterbosch
Apeldoorn
58:08
57:41
86
Rob Lamers
DE LOPER
58:28
57:56
87
Wil Oosterwegel
Dieren
58:29
58:05
88
Jan Kerssen
Arnhem
59:30
59:02
89
Evert Spies
Duiven
1:00:54
1:00:44
90
Bern Lauriks
Arnhem
1:01:00
1:00:45
91
Rene Blom
Arnhem
1:02:20
1:01:39
92
Wouter Ribbink
Loopgroep Jan Strijker
1:02:45
1:02:19
93
Theo Verwoert
Groesbeek
1:04:41
1:04:10
94
Theo Weiss
Duiven
1:04:58
1:04:30
95
Gaico Timmer
Andelst
1:07:05
1:06:27
96
Jos Bellers
Groessen
1:07:05
1:06:37
97
No Sijben
Dutch Runners
1:11:02
1:10:31
www.uitslagen.nl
29-03-2015 19:19