Uitslagenlijst 14e Monnikenloop

Schiermonnikoog - Zaterdag 28 maart 2015

MSEN*, 16.1 KM (10 EM)
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Adriaan Fransen
AAC '61
56:21
56:21
2
Bram Palm
Emmen
1:06:16
1:06:11
3
Laurens Aaij
Loopgroep Leeuwarden
1:06:18
1:06:15
4
Laurens Donkerbroek
Deventer
1:07:07
1:07:07
5
Pieter Nagelmaeker
Waalre
1:08:50
1:08:47
6
Marko Huizing
Ulrum
1:09:13
1:09:07
7
Ferdie Witvoet
Loopgroep Astrea
1:09:31
1:09:28
8
Björn Jacobs
Boxmeer
1:12:08
1:11:35
9
Gerwin de Boer
Groningen
1:14:05
1:14:00
10
Bernard Barnekow
Groningen
1:14:13
1:14:07
11
Sander-Luc Visser
Schiermonnikoog
1:14:34
1:13:35
12
Sebastian Spitse
Groningen
1:15:53
1:15:44
13
Jan Anne Wieringa
Groningen Atletiek
1:15:55
1:15:47
14
Rudolf-Jan Raven
Peize
1:17:42
1:16:54
15
Hanne van Dam
Arnhem
1:18:47
1:18:14
16
Elmer Bos
Loopgroep Bedum
1:18:58
1:18:41
17
Jeroen Gmelig Meyling
Bunschoten-Spakenburg
1:19:05
1:18:42
18
Stein Schalkwijk
Nijmegen
1:20:03
1:19:47
19
Johan Bolhuis
Groningen
1:20:08
1:19:53
20
Tom Wormmeester
Assen
1:20:14
1:19:23
21
Igno Schings
Amsterdam
1:20:35
1:20:22
22
Franco Stuyvenberg
Groningen
1:21:15
1:21:15
23
Tsjalling van der Kooi
Groningen
1:22:15
1:21:39
24
Stefan van der Wal
Appingedam
1:23:15
1:22:48
25
Dennis van der Wal
Roden
1:23:15
1:22:48
26
Dennie Meiberg
Zwolle
1:23:22
1:22:41
27
Ferry Kreeusler
Amsterdam
1:23:24
1:22:49
28
Dirk Postma
Lionitas
1:23:40
1:23:30
29
Joeri Gritter
Amersfoort
1:24:34
1:24:00
30
Guido d'Angremont
Odoorn
1:26:10
1:25:35
31
Martijn Boer
Beilen
1:26:40
1:26:23
32
Henk de Graaf
Bunschoten-Spakenburg
1:28:17
1:27:53
33
Herman ter Meulen
Groningen Atletiek
1:28:44
1:28:38
34
Stephan Moes
Groningen
1:28:51
1:28:09
35
Ate Oosterhof
AV Nijkerk
1:29:23
1:29:07
36
Frans van der Veen
Annen
1:30:20
1:30:14
37
Jan Dirk Feitsma
Zwolle
1:30:23
1:29:51
38
Merijn Dijkema
RRZ
1:31:39
1:31:03
39
Tim Mooibroek
Groningen
1:32:33
1:31:42
40
Martijn van Riele
Zwolle
1:33:28
1:32:34
41
Joshua Weisz
Groningen
1:34:02
1:33:10
42
Frank Huiting
Groningen
1:34:12
1:34:05
43
Lars van Dijk
Paterswolde
1:35:48
1:35:09
44
Hein Kooi
Westernieland
1:36:10
1:35:52
45
Chris Beverwijk
Winsum Gn
1:36:47
1:36:22
46
Hans Koetje
Ten Boer
1:37:07
1:36:52
47
Bas Miedema
Annen
1:39:17
1:38:46
48
Ronald Bierings
Groningen
1:40:08
1:39:03
49
Ubel Haveman
Ulrum
1:43:14
1:42:22
M40+*, 16.1 KM (10 EM)
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
OkkoJan Bosker
Groningen Atletiek
1:05:33
1:05:31
2
Bob Boelens
Schiermonnikoog
1:07:47
1:07:42
3
Hendrik Hesselmann
Hamburg
1:08:30
1:08:30
4
Joost Wessels
Groningen Atletiek
1:09:18
1:09:18
5
Eric Helmantel
Eelde
1:09:24
1:09:24
6
Geart Sierd van der Zee
Lionitas
1:10:22
1:10:13
7
Tejo Scholten
Voorburg
1:10:28
1:10:20
8
Daan van Turenhout
Noordeinde Nh
1:10:34
1:10:23
9
Bennie Biegman
Kiel-Windeweer
1:10:40
1:10:40
10
Hans Dijk
Hanzesport
1:10:52
1:10:46
11
Richard van der Werff
Usquert
1:11:29
1:11:21
12
Job Hamming
Groningen Atletiek
1:12:10
1:12:06
13
Dick Huizing
Loopgroep Bedum
1:12:37
1:12:25
14
Egbert Algra
Joure
1:12:58
1:12:51
15
Michel Weber
Groningen
1:13:03
1:12:59
16
Pieter Thoes
Alkmaar
1:13:15
1:13:01
17
Rob Petersen
Veluwe
1:13:35
1:13:19
18
Reint Scholten
De Gemzen
1:14:56
1:14:51
19
Erik van Beek
Utrecht
1:15:26
1:14:35
20
Ignaz Worm
Heemstede
1:15:31
1:15:03
21
Klaas Vredenborg
Loopgroep Astrea
1:15:41
1:15:33
22
Appie Chadlaoui
Groningen
1:15:59
1:15:33
23
Dirk Ras
Groningen
1:16:21
1:16:10
24
Roland Mollen
Arnhem
1:16:40
1:16:25
25
Bauke Groen
Dokkum
1:17:21
1:17:10
26
Bert Wierenga
Ulrum
1:17:21
1:17:05
27
Harmjan Postmus
Vierhuizen
1:17:27
1:17:11
28
Jan Leusink
Zwartsluis
1:18:11
1:18:02
29
Wim Ammeraal
Artemis
1:18:15
1:18:00
30
Flip Verweij
Den Helder
1:18:29
1:18:22
31
Peter Reilman
Groningen Atletiek
1:18:39
1:18:35
32
Hink Slagter
Annen
1:18:45
1:18:38
33
Klaas Wildeboer
Loopgroep De Drentsche Aa
1:19:14
1:18:50
34
Jan Vos
Artemis
1:19:27
1:19:19
35
Engbert Krist
Groningen
1:19:50
1:19:09
36
Emiel van der Graaf
Groningen Atletiek
1:19:50
1:19:43
37
Michel Vianen
AV Gouda
1:19:57
1:19:33
38
Frans van Schaik
Bergschenhoek
1:20:24
1:20:06
39
Henk Visser
Argo
1:20:24
1:19:42
40
Andre Hilhorst
Fun Runners Zeist
1:20:50
1:20:36
41
Marten van der Kamp
Impala
1:21:39
1:21:26
42
René Top
Grijpskerk
1:21:43
1:21:30
43
Peter van der Aa
Arnhem
1:21:55
1:21:40
44
Hajo Jonker
De Rijp
1:22:01
1:21:54
45
Danny Olinga
De Sprinter
1:22:04
1:21:56
46
Bert-Jan Bussemaker
ATC '75
1:22:27
1:22:06
47
Johan Kregel
Loopgroep De Drentsche Aa
1:22:40
1:22:13
48
Rob Ottervanger
Argo
1:22:54
1:22:11
49
Edwin Gerdez
Kloosterburen
1:22:58
1:22:27
50
Roeland van der Wijk
Impala
1:23:04
1:22:51
51
Paul van der Boom
Zuidhorn
1:23:08
1:22:51
52
Wim van der Poel
Artemis
1:23:13
1:23:04
53
Rik Sonneveldt
Leiden Road Runners Club
1:23:14
1:22:40
54
Maaik Meiberg
Wijhe
1:23:22
1:22:42
55
Hans Roos
Vries
1:23:36
1:22:53
56
Andre Bus
Paasloo
1:23:44
1:23:12
57
Hessel de Jong
Tirns
1:23:44
1:23:12
58
Koert van der Meer
Garrelsweer
1:24:02
1:23:52
59
Jan van Unen
De Gemzen
1:24:13
1:23:56
60
Mark Kosters
Hoevelaken
1:24:28
1:23:59
61
Bert Holsteijn
Uithuizen
1:24:29
1:24:15
62
Hans Berkhof
Amstelveen
1:24:42
1:23:56
63
Evert Mulder
Delfzijl
1:24:53
1:24:09
64
Fred Roelofs
Haarlem
1:25:29
1:25:16
65
Jan Eskes
Argo
1:25:50
1:25:32
66
Johan Arends
Groningen
1:25:57
1:25:17
67
Johan Honing
Loopgroep Groningen
1:26:10
1:25:47
68
Tjark Visser
Zoutkamp
1:26:22
1:26:09
69
Klaas Peter Feitsma
Utrecht
1:26:42
1:26:09
70
Jeroen van der Schoot
Drachten
1:26:53
1:26:42
71
Leo van der Meer
Harkema
1:27:06
1:27:00
72
Boelem de Roo
Wedde
1:27:25
1:26:59
73
Arnold Bloem
Marum
1:27:33
1:27:09
74
Sander Warmerdam
Langweer
1:27:46
1:27:30
75
Frans Mosman
Aalsmeer
1:27:56
1:27:08
76
Jacques Knopf
Amersfoort
1:28:13
1:27:44
77
Eli Blom
Amersfoort
1:28:13
1:27:43
78
Rein Folkertsma
Impala
1:28:14
1:27:40
79
Marc Kolvrnsbg
Dutch Runners
1:28:21
1:27:30
80
Kees Afman
Loopgroep Zuidhorn
1:28:31
1:28:01
81
Peter Mulder
Bedum
1:28:32
1:27:52
82
Vincent van der Wijk
Zuidlaren
1:29:05
1:28:18
83
Maarten van Valkenburg
Oss
1:29:24
1:28:54
84
Gerben van der Bijl
Argo
1:29:56
1:29:12
85
Edwin Hovius
Assen
1:30:07
1:30:01
86
Casper Evers
Haarlem
1:30:34
1:30:00
87
Aaldrik Pot
Norg
1:30:46
1:30:07
88
Paul Passchier
Groningen
1:30:52
1:30:12
89
Hans Oosterink
Argo
1:31:07
1:30:23
90
Koos Kuil
Aquilo
1:31:51
1:31:12
91
Paul Gosselink
Loopsport Groningen
1:32:52
1:32:34
92
Thijs Draaijer
Dutch Runners
1:32:53
1:32:08
93
Erik Plagge
Groningen
1:33:06
1:32:16
94
Ronald Hoekstra
Lionitas
1:33:15
1:32:55
95
Alexander Kruizinga
Oostwold gem Oldambt
1:33:38
1:33:34
96
Wilco Landman
De Gemzen
1:33:45
1:33:07
97
Wybe Sierksma
Friesland
1:33:59
1:33:41
98
Johan Oostinga
Eelderwolde
1:34:00
1:33:47
99
Arjen Beckers
Loopgroep Hugo Veenker
1:34:00
1:33:50
100
Feico Prosje
Groningen
1:34:02
1:33:10
101
Arthur van der Graaf
Nijmegen
1:34:10
1:33:30
102
Jan Dam
Nagele
1:34:16
1:33:36
103
Hans de Groot
Paterswolde
1:35:09
1:34:59
104
Henk Kooi
Groningen
1:35:14
1:34:48
105
Herman Wijting
Passaat
1:36:06
1:35:45
106
Bert Bos
Groningen
1:36:49
1:36:01
107
Donald Warno
Groningen
1:37:03
1:37:03
108
Merijn van Gorkum
Borne
1:37:19
1:37:19
109
Ronald Hager
Groningen Atletiek
1:37:44
1:37:32
110
Jetse van der Meer
Harkstede
1:39:03
1:38:25
111
Joost Miedema
Groningen
1:39:26
1:38:37
112
Rene La Crois
Dutch Runners
1:39:31
1:38:45
113
Willem Boverhof
Zwolle
1:42:03
1:41:09
114
André van Dalsen
Groningen
1:43:16
1:42:57
115
Gé Koelink
Soest
1:44:31
1:44:02
116
Anjo Rust
Groningen
1:50:52
1:50:10
117
Mart van Lieverloo
Oss
1:53:41
1:53:13
118
Jauwk Ras
Enkhuizen
1:53:45
1:53:04
M55+*, 16.1 KM (10 EM)
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Jan Schulte
Eelderwolde
1:13:06
1:13:03
2
Arie van der Ham
avVN
1:13:29
1:13:29
3
Jan Krans
Fivelstreek
1:14:30
1:14:27
4
Ben Stortelder
Hanzesport
1:15:28
1:15:16
5
Jan Strik
De Gemzen
1:15:54
1:15:50
6
Fokko Hindriks
Groningen Atletiek
1:16:25
1:16:21
7
Henk Valkeman
Hanzesport
1:17:28
1:17:16
8
Ger Coster
Loopgroep Bedum
1:17:41
1:17:35
9
Dick van den Berg
Stedum
1:17:50
1:17:41
10
Garmt Borgman
Hoogezand
1:18:18
1:18:18
11
Albert Zijlstra
LSV Invictus
1:18:27
1:18:23
12
Herman Reimerink
Zwolle
1:19:22
1:19:17
13
Lieuwe van Loon
Waterweg
1:19:28
1:19:16
14
Marten Scheenstra
Groningen
1:19:50
1:19:09
15
Bert Bolhuis
avVN
1:20:02
1:20:02
16
Guido Pietersma
Hanzesport
1:20:03
1:19:52
17
Ad Peltenburg
RRZ
1:20:13
1:20:09
18
Alex Hendriks
Hanzesport
1:20:18
1:20:06
19
Piet Boelens
Friesland
1:20:40
1:20:40
20
Luc Heyligers
Damwald
1:20:41
1:20:32
21
Leo Scholte ter Horst
De Sprinter
1:20:59
1:20:51
22
Andre Arbman
Bergschenhoek
1:21:45
1:21:20
23
Harrie Fokkens
Nieuwleusen
1:22:08
1:21:51
24
Hans Knoops
Waterweg
1:22:10
1:22:00
25
Symen van der Velde
Horror
1:22:34
1:22:03
26
Martin Meulema
Groningen
1:23:26
1:22:36
27
Herman Martens
Ommen
1:23:30
1:22:54
28
Gerrit Roessink
Argo
1:23:37
1:13:10
29
Nico Swanink
Aerdenhout
1:24:26
1:24:13
30
Dries Wedzingasch
Impala
1:24:27
1:24:18
31
Hans Koops
Groningen Atletiek
1:24:41
1:24:30
32
Frank Klasen
Loopgroep Sneek
1:25:09
1:24:35
33
Karel Jonker
Feerwerd
1:26:10
1:26:03
34
Gerard Beentjes
Eemnes
1:26:39
1:25:58
35
Hessel Boersma
Groningen
1:27:43
1:27:21
36
Jan Palm
De Gemzen
1:27:48
1:26:51
37
Jan Buitenkamp
Siddeburen
1:28:00
1:27:57
38
Geurt Ronk
Hanzesport
1:28:04
1:27:28
39
Egbert Takens
Groningen Atletiek
1:28:09
1:27:59
40
René van Wees
Surhuizum
1:28:10
1:27:51
41
Martin Rotman
De Gemzen
1:28:39
1:28:02
42
Cees de Boer
Hanzesport
1:28:49
1:28:14
43
Jan Visser
Emmeloord
1:29:13
1:28:42
44
Reinhard Bruesch
Leichtlingen
1:29:15
1:28:38
45
Jan Metus
Groningen Atletiek
1:29:40
1:29:31
46
Wim Krooshof
De Gemzen
1:31:00
1:30:38
47
Tonnie Scholten
Laren Gld
1:31:10
1:30:59
48
Geert Helder
Roden
1:31:29
1:31:29
49
Dick Siekmans
Schiermonnikoog
1:31:35
1:31:21
50
Klaas Compagner
De Gemzen
1:31:52
1:31:35
51
Jacob Vonder
ACO Van Elderen
1:32:20
1:31:44
52
Jo van Meurs
Generaal Michaelis
1:32:27
1:31:42
53
Jan Miedema
Friesland
1:32:47
1:32:28
54
Kees van der Graaf
LSV Invictus
1:33:00
1:32:35
55
Wim Manshande
Lionitas
1:33:11
1:32:36
56
Herman Roosenboom
RRZ
1:33:16
1:32:44
57
Jan Lesschen
Schiermonnikoog
1:33:27
1:32:40
58
Ben Echten
Amersfoort
1:33:44
1:32:53
59
Wim Köhler
Bilthoven
1:34:08
1:33:22
60
Ruben Donker
Zaanland
1:34:19
1:33:43
61
Gerrit Valenteijn
Zaanland
1:34:19
1:33:43
62
Arie Roest
Lionitas
1:34:30
1:34:12
63
Harrie Kornelius
Groningen Atletiek
1:35:10
1:34:36
64
Jan Luursema
Loopgroep Nienoord
1:35:19
1:34:31
65
Louis Wiersema
Schiermonnikoog
1:35:30
1:34:46
66
Piet Alberts
Annen
1:35:59
1:35:28
67
Eildert Delger
De Gemzen
1:36:53
1:36:30
68
Peter Velthuis
Groningen
1:37:53
1:37:33
69
Lunsing Cazemier
Zuidlaren
1:38:08
1:37:53
70
Rob Barzilay
Wezep
1:38:56
1:38:38
71
Fred Spandauw
Siddeburen
1:39:44
1:39:39
72
Koos Jacobsen
1:40:05
1:39:20
73
Jaap Westhoff
Vlaardingen
1:40:10
1:40:00
74
Paul Beumer
Harderwijk
1:40:14
1:39:10
75
Jan van den Belt
Hanzesport
1:40:41
1:40:07
76
Rob Molijn
Assen
1:42:34
1:42:34
77
Fred Kamminga
Loopgroep De Drentsche Aa
1:42:41
1:42:27
78
Jan Bogaard
De Gemzen
1:42:50
1:42:24
79
Bonne van der Kooi
Assen
1:43:43
1:43:06
80
Kor Weender
Emmen
1:44:22
1:44:01
81
Henk Sloot
LSV Invictus
1:44:49
1:44:04
82
Arthur Kruize
Paterswolde
1:46:51
1:46:37
83
Kiek Rem
Hemrik
1:48:53
1:47:58
84
Koen van Wonterghem
1030 Brussel
1:50:58
1:50:18
VSEN*, 16.1 KM (10 EM)
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Brenda de Jong
Impala
1:13:26
1:13:23
2
Eva Evertse
Groningen Atletiek
1:14:38
1:14:33
3
Nienke Vlak
Eelde
1:15:29
1:15:24
4
Alice Schut
HAC '63
1:16:43
1:16:12
5
Marianne Hoekstra
Groningen
1:18:21
1:18:14
6
Hanneke Rus
Groningen
1:19:19
1:19:14
7
Marlies Dam
Groningen Atletiek
1:21:42
1:21:40
8
Manon Hofstede
Groningen Atletiek
1:23:32
1:23:26
9
Marieke Huiting
Groningen
1:24:34
1:24:01
10
Lotte Beumer
Groningen
1:26:10
1:25:35
11
Ellen Haveman
Ulrum
1:28:26
1:28:08
12
Lianne Kwant
Groningen
1:28:42
1:28:33
13
Wietske van der Graaf
Groningen Atletiek
1:32:52
1:32:10
14
Miranda Werkman
Paterswolde
1:33:10
1:33:00
15
Nienke Nijp
Lionitas
1:33:15
1:32:55
16
Rianne Ramaker
Groningen
1:34:59
1:34:16
17
Mirjam Sluman
Groningen
1:35:47
1:35:41
18
Debbie Baptist
Groningen
1:36:45
1:36:20
19
Faisca Knufken
Argo
1:38:26
1:38:06
20
Tamara Kieffer
Lionitas
1:39:21
1:39:02
21
Ruth Koops van 't Jagt
Groningen
1:39:25
1:38:35
22
Marjolein Luiken
Eelde
1:40:05
1:39:22
23
Floor Beumer
Enschede
1:40:11
1:39:07
24
Lorraine Luchjenbroers
Groningen
1:41:26
1:40:45
25
Marieke Grolleman
Artemis
1:41:36
1:41:07
26
Dineke van 't Hul
De Gemzen
1:42:01
1:41:23
27
Sabine Westra
Loopgroep Witmarsum
1:50:30
1:50:14
28
Marijke Koskamp
Zuidhorn
1:59:58
1:59:30
V35+*, 16.1 KM (10 EM)
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Marjan Oostinga
avVN
1:07:15
1:07:15
2
Annette de Ruiter
Leiden Road Runners Club
1:15:47
1:15:47
3
Annet Bultman
De Gemzen
1:18:05
1:17:48
4
Bettina Hamming
Groningen
1:19:29
1:19:28
5
Desiree Kaauw
Hoogezand
1:21:15
1:21:10
6
Nynke Scheeper
Loopgroep Groningen
1:23:21
1:22:39
7
Annemieke Vreken
Haarlem
1:23:38
1:23:04
8
Lindsay Hoedemaker
Den Helder
1:23:45
1:23:37
9
Caroline van Dijk
Doorn
1:24:15
1:23:38
10
Martinet Oosterhof
Groningen Atletiek
1:24:52
1:24:42
11
Jeanette Weverink
Argo
1:25:12
1:24:54
12
Erika Smale
Dutch Runners
1:25:30
1:25:22
13
Laura Schagen
Doorn
1:26:41
1:26:03
14
Karin Koorenhof
Groningen Atletiek
1:26:47
1:26:42
15
Sjooukje Brouwer
Groningen Atletiek
1:26:48
1:26:37
16
Hetty van Burg
Westerbork
1:26:52
1:26:47
17
Paulina Bleyie
Lelystad
1:27:39
1:27:39
18
Hettie Schreurs
Argo
1:28:58
1:28:37
19
Clara de Boer
Bolsward
1:29:10
1:28:39
20
Linda Vlieger
De Gemzen
1:30:13
1:29:57
21
Maryse van Diepen
De Gemzen
1:30:23
1:29:45
22
Alice Vos
HAC '63
1:31:06
1:30:36
23
Diana Smies
Veluwe
1:31:40
1:31:23
24
Marjan van de Kraats
Veluwe
1:31:40
1:31:24
25
Ingrid Kollen
HAC '63
1:31:44
1:31:14
26
Manja Zuiderveld
Leeuwarden
1:32:31
1:32:08
27
Gelske Rozema
Loopgroep Leeuwarden
1:32:33
1:32:01
28
Karin Machiela
Leeuwarden
1:32:33
1:32:10
29
Jelda Panjer
Zuidlaren
1:32:46
1:32:20
30
Vibeke Valkenburg
Oegstgeest
1:32:52
1:32:07
31
Wietske van der Meulen
Groningen Atletiek
1:32:52
1:32:24
32
Alianne Poelman
Ees
1:33:09
1:32:59
33
Monique Weijkamp
Argo
1:33:35
1:33:15
34
Alice Vloet
Donkerbroek
1:34:19
1:33:45
35
Annemarie Caro-Nienhuis
Groningen
1:34:36
1:33:54
36
Jildou Oosterhof
Loopgroep Leeuwarden
1:34:57
1:34:41
37
Andrina Grootjans
Groningen
1:35:01
1:34:32
38
Carolien Meinen
HAC '63
1:35:20
1:34:50
39
Manon Vos
HAC '63
1:35:20
1:34:49
40
Paulien Roest
Leeuwarden
1:35:40
1:35:21
41
Martine Oosterloo
Beetsterzwaag
1:36:13
1:35:49
42
Ilse Schumacher
Lionitas
1:36:40
1:36:20
43
Adri Wierenga
Loopgroep Hugo Veenker
1:36:47
1:36:22
44
Anja Hof
Impala
1:36:53
1:36:20
45
Irene Bosselaers
Fun Runners Zeist
1:37:09
1:36:48
46
Lucie Jansen
Argo
1:37:30
1:37:09
47
Ineke Slagman
Schettens
1:37:31
1:37:17
48
Linda Koster
Zuidlaren
1:38:09
1:37:56
49
Jenny Fledderus
Groningen Atletiek
1:38:42
1:38:05
50
Marjolein Lanting
Groningen Atletiek
1:39:22
1:38:55
51
Francien van Bruggen
Groningen Atletiek
1:39:33
1:38:55
52
Nicolette Branderhorst
Norg
1:39:41
1:39:02
53
Ina Eggens
Schoonoord
1:39:55
1:39:08
54
Willy de Jong
Leeuwarden
1:41:16
1:40:56
55
Elizabeth Hofman
Winsum Gn
1:41:38
1:41:08
56
Johanna Jaspers
Loopgroep De Drentsche Aa
1:41:49
1:41:26
57
Esther Plenter
Zuidhorn
1:41:51
1:41:21
58
Janneke Wolthuis
Loopgroep De Drentsche Aa
1:41:57
1:41:10
59
Janna Haak
Loopgroep De Drentsche Aa
1:42:00
1:41:37
60
Ellen Wagenaar
Loopgroep De Drentsche Aa
1:42:00
1:41:36
61
Johanna de Bruin
Groningen
1:42:06
1:41:17
62
Marian Brouwer
Impala
1:42:10
1:41:35
63
Marianne Waterman
Artemis
1:42:17
1:41:48
64
Rianda Krol
Argo
1:42:37
1:42:15
65
Birgitte Schruijer
Argo
1:42:37
1:42:15
66
Gerdien Groeneveld
De Gemzen
1:42:50
1:42:12
67
Martina Mak-Beukema
Groningen
1:42:51
1:42:02
68
Sonja Janzing
Groningen Atletiek
1:43:14
1:43:09
69
Mariska Oorburg
Groningen
1:43:16
1:42:57
70
Jacqueline Swart
Horror
1:43:18
1:42:53
71
Lisa Espinalt
Appingedam
1:43:32
1:43:09
72
Gerda Klijn
Delfzijl
1:43:32
1:43:09
73
Maike den Houting
Argo
1:43:51
1:43:07
74
Margriet Visser
Groningen
1:44:08
1:43:55
75
Karen Jansen
Groningen Atletiek
1:44:59
1:44:20
76
Alma ten Berge
Groningen Atletiek
1:44:59
1:44:20
77
Anne-Marie Jager
Argo
1:48:14
1:47:29
78
Jolanda van Duinen
Impala
1:48:24
1:47:50
79
Marijke van Lienden
Eemnes
1:49:59
1:49:11
80
Anneke de Valk
Loopgroep Witmarsum
1:50:30
1:50:14
81
Titia Fokkema
Harlingen
1:50:30
1:50:16
82
Anna Rijpma-Faber
Loopgroep Witmarsum
1:50:30
1:50:16
83
Maaike Huizing
Ezinge
1:50:43
1:50:02
84
Tineke Loer-Schneiders
SV Veendam
1:50:58
1:50:01
85
Melanie Nubé
Groningen Atletiek
1:51:58
1:51:30
86
Nelly Politiek
Lelystad
1:53:45
1:53:03
87
Petra van Essen
Harderwijk
1:54:50
1:54:09
88
Marjolein Veenstra
Zuidhorn
2:00:00
1:59:33
V50+*, 16.1 KM (10 EM)
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Frances Tomesen
Argo
1:18:38
1:17:54
2
Ans Hulzebos
Hanzesport
1:19:21
1:19:11
3
Annie Oostenbrink
Friesland
1:20:51
1:20:45
4
Hetty Baas
Schiermonnikoog
1:21:13
1:21:01
5
Tini Visker
Artemis
1:22:17
1:22:02
6
Corrie Nusselder
Argo
1:23:29
1:23:10
7
Ans van der Meer
Garrelsweer
1:24:02
1:23:53
8
Anke de Jong
Groningen Atletiek
1:24:53
1:24:42
9
Henny Puttenstein
De Gemzen
1:25:24
1:25:07
10
Jolanda Wissels
Argo
1:28:24
1:28:03
11
Jokelien Beunk
Argo
1:28:24
1:28:03
12
Gerda van 't Ende
De Gemzen
1:28:31
1:28:14
13
Bettie Koops
Lionitas
1:28:44
1:28:25
14
Rika Hoekstra
LSV Invictus
1:29:12
1:28:47
15
Gea Leenstra
Loopgroep De Drentsche Aa
1:29:26
1:29:00
16
Riekie van den Berg
Stedum
1:29:39
1:29:21
17
Nelleke van Veen
Fochteloo
1:29:59
1:29:35
18
Heleen Bierling
Groningen
1:30:10
1:30:02
19
Anneke van Olst
De Gemzen
1:30:17
1:29:40
20
Els Claessens
Schiermonnikoog
1:30:30
1:29:54
21
Wieky Adler
Kollum
1:31:10
1:30:38
22
Louise Hexspoor
Statina
1:31:46
1:31:20
23
Mattie de Boer
Joure
1:32:46
1:32:28
24
Dianne Spanjers
RRZ
1:33:15
1:32:43
25
Suzan Meijer
Argo
1:33:21
1:32:59
26
Christie Bouwman
Groningen
1:33:48
1:32:52
27
Iepie Plagge
Groningen
1:34:08
1:33:19
28
Annechien van der Veen
Lionitas
1:34:30
1:34:10
29
Annemarie Janssen
Nijmegen
1:35:11
1:34:55
30
Alineke Polman
Annen
1:35:59
1:35:28
31
Marietje Visker
Appingedam
1:37:21
1:36:58
32
Kobie Fokkens
Loopgroep De Drentsche Aa
1:37:21
1:36:56
33
Yvonne Sieswerda
Loopgroep Witmarsum
1:37:22
1:37:06
34
Alida Smit
ATC '75
1:37:35
1:36:49
35
Geja Hesseling
Haren Gn
1:37:45
1:37:05
36
Marianne Eggermont
Groningen
1:37:46
1:37:27
37
Gré Bleijenburg
De Gemzen
1:37:59
1:37:42
38
Ankie Dijkslag
Daventria
1:39:00
1:38:13
39
Margriet Smeenk
ATC '75
1:40:05
1:39:18
40
Hennie Wesseling
ATC '75
1:40:06
1:39:20
41
Dineke Srowig
Appingedam
1:40:39
1:40:16
42
Fenna Jansen de Vries
Loopgroep Leeuwarden
1:40:39
1:40:04
43
Jeanet Bakker
Loopgroep De Drentsche Aa
1:41:49
1:41:27
44
Sandra Timmerman
Loopgroep De Drentsche Aa
1:41:56
1:41:31
45
Reina Scholtens
Loopgroep De Drentsche Aa
1:42:00
1:41:37
46
Mary van der Werf
Amstelveen
1:42:10
1:41:22
47
Annette Moorman
Emmen
1:44:22
1:44:01
48
Ria Tuin
LSV Invictus
1:44:49
1:44:04
49
Lidwien Broenink
Joure
1:45:12
1:44:53
50
Kitty Krijthe
Groningen Atletiek
1:45:52
1:45:16
51
Nynke Arendz
Pingjum
1:46:18
1:46:04
52
Annelies Schwartz
Groningen Atletiek
1:47:52
1:47:16
53
Ank Verhoeff
Heerenveen
1:48:22
1:48:04
54
Marlene Dettingmeijer
Enschede
1:48:28
1:48:28
55
Aaltjen Volbers
Dutch Runners
1:49:22
1:49:22
56
Carolien van der Touw
Groningen Atletiek
1:50:38
1:50:33
57
Trijnie Spanjer
Scheemda
1:52:08
1:51:54
MSEN, 10 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Thijs Naeije
Running Holland vereniging
42:51
42:49
2
Nohola T
Schiermonnikoog
43:14
43:14
3
Casper Hoogeveen
Groningen
44:52
44:48
4
Jaap Sander
Groningen
45:57
45:16
5
Chris Woldhuis
Groningen Atletiek
46:04
45:45
6
Rink de Haan
Schiermonnikoog
46:27
46:23
7
Jakob Kuiper
Wezep
46:37
46:33
8
David den Hartog
Utrecht
47:22
47:22
9
Chiel Aaij
Groningen
48:31
48:28
10
Jesse Slagter
Annen
49:48
49:42
11
Ronnie Kamstra
Ulrum
50:45
50:21
12
Noury Takens
Veenendaal
50:50
50:47
13
Alfred Laarman
Nijverdal
50:59
50:17
14
Bram Smit
Noordhorn
51:28
51:17
15
Joost Visser
Emmeloord
51:47
51:23
16
Sieb Jan Wichers
Burgum
53:10
53:05
17
Eric Verschoor
Winsum Gn
53:13
53:06
18
Dillon Piebenga
Groningen
53:17
52:48
19
Jan Fieten
Amsterdam
53:51
53:29
20
Johan van Dijk
Baflo
54:06
53:56
21
Johannes Krebbers
Haren Gn
58:07
57:34
22
Rik Plaggemars
Groningen
58:25
58:09
23
Jan Willem de Jong
De Koog
59:44
59:28
24
Sander de Vries
Loopgroep Bedum
59:56
59:03
25
Robert Jan Bosma
Drachten
1:00:40
1:00:14
26
Wouter Konings
Haarlem
1:00:56
1:00:31
27
Jan Groen
Groningen
1:01:05
1:00:19
28
Bert Kappers
Nagele
1:01:58
1:01:23
29
Vincent van der Hoek
Groningen
1:02:03
1:01:43
30
Leon Kobes
Ommen
1:02:20
1:01:38
31
Marten Veldthuis
Groningen
1:02:58
1:02:26
32
Pieter van der Sman
's-Gravenhage
1:05:28
1:04:48
33
Arie Kraak
Leeuwarden
1:07:02
1:06:36
34
Arjen Felix
Groningen
1:07:42
1:07:04
35
Johannes van der Woude
Holwerd
1:09:19
1:08:44
36
Jacob Soepboer
Holwerd
1:09:38
1:09:02
37
Martijn Snijder
Tynaarlo
1:09:52
1:08:59
38
Marcel Postma
Delfzijl
1:09:52
1:09:00
39
Albert Kwint
Amsterdam
1:11:08
1:10:51
40
André Kamstra
Ulrum
1:13:56
1:13:19
41
Joris Wiersema
Breda
1:25:10
1:34:29
M40+, 10 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Freek van de Graaf
De Gemzen
45:44
45:40
2
Robert Carsouw
Oegstgeest
47:20
47:16
3
Andre van der Iest
Groningen
47:38
47:36
4
Pieter Visser
Dokkum
48:38
48:35
5
Hans Huzen
Hellendoorn
48:43
48:40
6
Marco Oord
Ureterp
48:59
48:55
7
Cristoph Leuker
Korschenbroich
49:24
48:51
8
Henk Depenbrock
Zuidhorn
51:11
50:56
9
Hans Maarse
Annen
51:16
51:13
10
Andy Klooster
Groningen
51:43
51:36
11
Bert Poelman
Onstwedde
52:30
52:25
12
Ronald Danhof
Onderdendam
54:35
54:19
13
Roel Verschoor
Den Helder
55:25
54:43
14
Anne Tanja
Groningen
55:28
55:00
15
Johan Meyaards
Annen
55:29
55:15
16
Arnold Hogeveen
Westernieland
55:31
55:23
17
Pieter Barnhoorn
Hoofddorp
55:37
55:14
18
Jehannes Piebenga
Leeuwarden
55:44
55:15
19
Frans Geurts
Argo
56:09
55:47
20
Roel Kooijker
Tijnje
56:11
55:56
21
Joost Kerkhoff
Loppersum
56:19
55:45
22
Frans Mulder
Brabrand
56:23
56:03
23
Rene Joustra
Leeuwarden
56:29
56:13
24
Harrit Wester
Groningen
56:35
56:07
25
Dirk Martini
Bedum
56:38
55:59
26
Gerrit Meter
Appingedam
56:38
56:17
27
Willem Thijs
Eelde
56:53
56:51
28
Rene Oomen
Groningen
56:56
56:51
29
Peter Arends
Stedum
56:59
56:53
30
Marco Harderink
Harderwijk
57:20
56:51
31
Arnoud du Clou
Zoetermeer
57:31
57:09
32
Marc de Keyzer
Zuidlaren
57:36
57:12
33
Ton Buigholt
Groningen
57:51
56:52
34
Jacob Veldkamp
Loopgroep RaitdaipRunners
57:59
57:12
35
Bert Mast
Groningen
58:07
57:23
36
Frans Nab
Veluwe
58:39
58:21
37
Johan Oosterhoff
Bedum
58:42
58:06
38
Erik Fontein
Zuidlaren
58:44
58:19
39
Nanco Dijk
Uithuizermeeden
58:56
58:10
40
Arnold Plantinga
Leeuwarden
59:01
58:47
41
Maarten Verbruggen
Groningen
59:27
58:43
42
Ron Pander
Impala
59:36
59:01
43
Gérard Porton
Scheemda
59:42
59:15
44
Peter van Dam
Peize
59:44
59:12
45
Jan Bos
Groningen
1:00:13
59:33
46
Wibo Zeilstra
Zwijndrecht
1:02:00
1:01:54
47
Peter Custers
Zoetermeer
1:02:10
1:01:30
48
Jan-Bert Tillema
Marknesse
1:02:20
1:01:32
49
Paul Doeven
Groningen
1:02:30
1:02:11
50
Kees Wierenga
Groningen
1:03:18
1:03:11
51
Johan Stuut
Nijverdal
1:03:22
1:02:41
52
Henri Veldman
Groningen
1:03:43
1:03:07
53
Peter Bottema
Winsum Gn
1:03:44
1:03:31
54
Jan van der Linden
Groningen
1:03:54
1:03:13
55
Jan-Derek Groenendaal
De Meern
1:04:04
1:03:16
56
Abe Agema
Groningen
1:04:47
1:04:05
57
Patrick Dybiona
Leusden
1:04:58
1:04:14
58
Hans Peter Heeg
Scheemda
1:05:20
1:04:51
59
Peter Roose
Bant
1:05:35
1:04:44
60
Martijn van Dijk
Doorn
1:06:20
1:05:47
61
Huber Agterberg
Doorn
1:06:21
1:05:47
62
Jan Pieter de Boer
Horror
1:06:33
1:06:21
63
Gooitzen Greidanus
Achlum
1:06:50
1:06:24
64
René Smids
Kollum
1:06:53
1:06:40
65
Sjouke de Vries
Delfzijl
1:07:03
1:06:44
66
Mark Snepvangers
Assen
1:08:22
1:07:43
67
Anko Valkema
Ulrum
1:09:14
1:08:35
68
Wim Kolkman
Meppel
1:09:29
1:08:44
69
Fred van der Schuijt
Almere
1:10:30
1:09:45
70
Aije Klaren
Feanwalden
1:12:23
1:11:49
71
Siebolt Visser
Impala
1:13:00
1:12:29
72
Richard Kuiper
Bedum
1:13:02
1:12:24
73
Sven Spijkerman
Groningen
1:13:48
1:12:54
74
Herman Wassink
Loopgroep Kameleon
1:13:50
1:13:02
75
Frankie van Kraay
Groningen
1:14:14
1:13:34
76
Ton Scheltens
Groningen
1:15:09
1:14:32
77
Wim Meijering
Ulrum
1:15:22
1:14:43
78
Peter-Arnold Kolstein
Schiermonnikoog
1:22:03
1:21:34
M55+, 10 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Jaap van Riet
Hanzesport
42:19
42:15
2
Willem Romeijn
Hanzesport
45:00
44:51
3
Gerbert Vossers
Hengelo Gld
46:27
46:19
4
Ap Overkamp
Hanzesport
48:20
48:11
5
Peter Verkaaik
Loopgroep PK
48:41
48:38
6
Eikelenboom
Haren Gn
49:31
49:30
7
Jaap Mulder
Loopsport Groningen
51:59
51:59
8
Dick Groefsema
Bedum
52:07
51:29
9
Herman Fransen
Assen
54:26
54:11
10
Henk Blaauw
Franeker
55:02
54:35
11
Theo Vegter
Loopgroep Kameleon
55:27
55:14
12
Wil Habers
Nagele
56:09
55:34
13
Schreuder Ron
Aalden
56:10
56:03
14
Pieter de Jong
Harderwijk
56:42
56:23
15
Anton Kruiderink
Hanzesport
57:03
56:53
16
Jan Pieter Dijkstra
Warns
57:04
56:48
17
Wouter Wieringa
Amsterdam
57:05
56:56
18
Harry Dusseljee
Westerlee Gn
57:25
57:18
19
Dirk de Weert
Loopgroep Kameleon
57:59
57:47
20
Harry Klumper
Athlos
57:59
57:57
21
Peter van den Bouwhuijsen
Ermelo
58:00
58:00
22
Klaas Doornbos
Loopgroep Kameleon
59:15
59:03
23
Siewert Baar
Groningen
1:00:00
59:35
24
Gerard van Meurs
Amstelveen
1:01:14
1:00:27
25
Gerard Weenink
Argo
1:01:25
1:01:01
26
Jan Bosma
Drachten
1:02:21
1:01:56
27
Gert Wijling
Groningen
1:03:52
1:03:22
28
Sjouke Veldhuizen
Wolvega
1:04:50
1:04:18
29
Bert van Dijk
Roden
1:05:17
1:04:41
30
Jan van Riel
De Gemzen
1:05:37
1:05:34
31
Jeppe Teensma
Roden
1:05:46
1:05:20
32
Jan van Loenen
Hilversum
1:05:58
1:05:39
33
Peter Teune
Scheemda
1:06:29
1:05:47
34
Hans Berkhof
Loopgroep Hugo Veenker
1:06:57
1:06:15
35
Simon Lassche
Friesland
1:09:33
1:09:02
36
Ton van Poppel
Tilburg
1:11:23
1:10:35
37
Hans Kamstra
Ulrum
1:11:41
1:11:00
38
Reinder Sinnema
Lionitas
1:12:44
1:11:52
39
Hedzer Laskewitz
Impala
1:12:52
1:12:34
40
Pieter Oosterhof
Groene Ster
1:12:54
1:12:27
41
Ruud Luiken
Groningen
1:13:01
1:12:40
VSEN, 10 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Martje Mulder
Schiermonnikoog
49:52
49:48
2
Julia van der Molen
Heerenveen
50:44
50:40
3
Esther Posthumus
Groningen
53:50
53:43
4
Jurney Klaver
Spierdijk
56:37
56:24
5
Angelique Dijk
Uithuizermeeden
56:57
56:10
6
Annelous Dobbenga
Gloucester
57:30
57:26
7
Sineke Visser
Kollum
57:39
57:33
8
Fleur Marquenie
Haren Gn
58:07
57:34
9
Jorinde Joosten
Groningen Atletiek
58:07
57:37
10
Jane Klaver
Spierdijk
58:08
57:55
11
Frouke Rullmann
Leeuwarden
58:12
57:51
12
Susan Naeije
Haarlemmermeer
58:21
58:12
13
Marije Dam
Schiermonnikoog
58:48
58:30
14
Anke van Akker
Zoutkamp
59:18
59:11
15
Susan Brinker
Groningen
59:35
59:20
16
Vita van Dam
Peize
59:44
59:12
17
Jantine Meijer
Groningen Atletiek
1:00:31
59:45
18
Paulien van der Werf
Roden
1:00:57
1:00:07
19
Lisanne Snoek
Scheemda
1:01:08
1:00:40
20
Jacolien Kisteman
Impala
1:01:09
1:00:41
21
Melinda Tersteeg
Houten
1:01:20
1:01:15
22
Anne Boddeke
Haren Gn
1:02:14
1:01:57
23
Inge Smeele
Groningen
1:02:14
1:02:03
24
Bettine Palm
Emmen
1:02:32
1:02:17
25
Manon Schallig
Groningen
1:02:46
1:02:14
26
Femke van der Heide
Kollum
1:03:28
1:03:14
27
Heleen Cordes
Groningen
1:03:55
1:03:19
28
Klasaukje de Bruin
Opende
1:04:10
1:03:43
29
Folkje de Vries
Impala
1:04:23
1:03:53
30
Margriet van Straten
Oldehove
1:04:33
1:04:24
31
Jellie Faber
Leeuwarden
1:04:47
1:04:41
32
Marga Aiyamekhue
Winsum Gn
1:04:47
1:04:39
33
Saskia van Zwam
Loopgroep Kameleon
1:04:48
1:04:22
34
Wendy Hepping
Schiermonnikoog
1:05:16
1:04:33
35
Jorina van der Laan
Scheemda
1:05:20
1:04:53
36
Ehsan Hamadani
Groningen
1:05:30
1:05:16
37
Inge Verschoor
Winsum Gn
1:05:34
1:05:25
38
Meike van den Berg
Annen
1:05:38
1:05:22
39
Stephanie Egbers
Groningen
1:05:55
1:05:27
40
Gerda Boersma
Loopgroep Zuidhorn
1:05:55
1:05:47
41
Trudy Schroor
ATC '75
1:06:07
1:05:44
42
Marieke Dagelet
Groningen
1:06:16
1:06:02
43
Marjolein Schreuder
Groningen
1:06:17
1:05:56
44
Jenny Teune
Groningen
1:06:30
1:05:47
45
Baukje Nicolai
Schiermonnikoog
1:06:43
1:06:23
46
Sylvia van Maurik
Nagele
1:07:42
1:07:05
47
Sanne van der Ploeg
Groningen
1:07:48
1:07:31
48
Femke van Bon
Groningen
1:07:57
1:07:40
49
Ellen Schallig
Groningen
1:08:07
1:07:35
50
Anje de Vries
Eelde
1:09:14
1:09:09
51
Odette Bruins
Dutch Runners
1:09:26
1:09:06
52
Sarah Schipper
Tynaarlo
1:09:52
1:09:00
53
Nanda van de Hoef
Delfzijl
1:09:52
1:09:00
54
Iris Meijer
Groningen
1:10:16
1:09:59
55
Bianca Kampherbeek
Groningen
1:10:32
1:09:44
56
Francien Taselaar
Loopgroep Kameleon
1:10:36
1:10:24
57
Jaqueline Haaisma
Waskemeer
1:12:26
1:11:43
58
Nathalie Kappen
Groningen
1:12:59
1:12:13
59
Magretha Kamstra
Ulrum
1:13:55
1:13:18
60
Astrid Zomervrucht
Groningen
1:14:11
1:13:54
61
Maria Boekema
Groningen
1:16:48
1:16:24
V35+, 10 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Judith van Tongeren
Mildam
49:48
49:42
2
Annelies Meijering
Ulrum
50:10
50:02
3
Klazina Derks
Kampen
50:40
50:34
4
Liesbeth Brinkman
Hanzesport
51:21
51:13
5
Ginie Schuitema
Annen
51:35
51:30
6
Simone Brouwer
Groningen
53:27
53:22
7
Renate Werkman
Groningen
53:37
53:25
8
Trea Kuipers
Ten Boer
53:51
53:43
9
Ingrid van der Woude
Groningen
53:59
53:46
10
Jeannette Smit
Den Helder
54:14
53:31
11
Gea Poppen
Loopsport Groningen
54:59
54:51
12
Danielle van den Heuvel
Breda
56:00
55:45
13
Carieke Pol
Zuidlaren
56:09
55:19
14
Susan Smit
Beekbergen
56:11
55:45
15
Leonie Kappers
Nagele
56:53
56:19
16
Kirsten Barnhoorn
Hoofddorp
56:59
56:33
17
Tineke Schultinga
Annen
57:14
57:04
18
Jolanda van Os
Oldehove
57:19
57:08
19
Elsje Peletier
Heemstede
57:24
56:50
20
Anne den Herder
Menaam
57:53
57:38
21
Marian Danhof
Loopgroep Kameleon
58:17
58:05
22
Judith Plaggemars
Groningen
58:21
58:04
23
Francien Coster
Groningen
58:37
58:22
24
Tine Jensen
Groningen Atletiek
59:42
59:21
25
Saaktje Slump
Loopgroep Kameleon
59:49
59:36
26
Roelien Stol
Groningen
59:57
59:38
27
Anita Vos
Uithuizen
1:00:34
1:00:21
28
Akkie Feenstra
Loopgroep Leeuwarden
1:00:57
1:00:07
29
Annemiek Laarman
Nijverdal
1:01:02
1:00:19
30
Inge Heeg
Scheemda
1:01:09
1:00:41
31
Ida Steenhuis
Groningen
1:01:28
1:00:50
32
Karlijn Wilmink
Annen
1:01:28
1:01:17
33
Wiesje Waanders
Winsum Gn
1:01:30
1:00:55
34
Vanessa Halsema
Groningen
1:01:38
1:01:25
35
Linda Smits
Nagele
1:01:58
1:01:23
36
Marian Beverloo
Spirit Oud Beijerland
1:02:00
1:01:54
37
Martine Blauw
Groningen Atletiek
1:02:12
1:01:50
38
Nelly Tillema
Marknesse
1:02:49
1:01:58
39
Tineke Roose
Bant
1:02:52
1:02:01
40
Erna Splint
Loopsport Groningen
1:03:14
1:03:08
41
Marianne Oostinga
Eelderwolde
1:03:18
1:03:11
42
Els van der Vegt
Loopgroep Zuidhorn
1:03:33
1:03:19
43
Erna Veening
Loopgroep RaitdaipRunners
1:03:39
1:02:53
44
Maaike Miedema-Coenen
Groningen
1:03:43
1:02:57
45
Menta Achttienribbe
Groningen
1:03:55
1:03:14
46
Monique Kloosterman
Winsum Gn
1:04:08
1:03:34
47
Marije Pols
Ursem
1:04:25
1:04:21
48
Monique Stuut-Goossen
Nijverdal
1:04:32
1:03:50
49
Paula Korbach
Itens
1:04:38
1:04:19
50
Diana Klinge
Assen
1:04:44
1:04:07
51
Sandra Huzen
Hellendoorn
1:04:49
1:04:36
52
Kina Timmer
Groningen
1:04:51
1:04:15
53
Marijke Schaapman
Argo
1:04:52
1:04:27
54
Piety van der Molen
Assen
1:05:05
1:04:29
55
Annemarie Groenendaal
De Meern
1:05:15
1:04:26
56
Penny Steegstra
Leeuwarden
1:05:26
1:05:07
57
Anke de Jong-Geurts
Horror
1:05:33
1:05:22
58
Christel Gruwel
Argo
1:05:46
1:05:35
59
Helga Dragtsma
Eext
1:05:49
1:05:39
60
Angelique De Boer
Den Helder
1:06:06
1:05:22
61
Diana Schuiling
Uithuizermeeden
1:06:22
1:05:43
62
Ellen La Crois
Uithuizermeeden
1:06:22
1:05:43
63
Mariska Salomons
Groningen
1:06:31
1:06:09
64
Ieteke Deelstra
Achlum
1:06:50
1:06:24
65
Josanne Venekamp
Annen
1:07:00
1:06:44
66
Hilde Koopmans
Impala
1:07:02
1:06:34
67
Ria Acda
Impala
1:07:09
1:06:42
68
Tanja Otter
Ulrum
1:07:18
1:06:42
69
Claudia Vrieling
Loopgroep Astrea
1:07:36
1:07:26
70
Tjitske Hoekstra
Impala
1:07:58
1:07:29
71
Ingrid Venema
Impala
1:07:58
1:07:31
72
Jeannet Leiting
Eext
1:08:22
1:08:11
73
Marije Boxem
Winsum Gn
1:08:25
1:08:17
74
Maaike Draaijer
Pijnenburg
1:08:27
1:08:02
75
Karin Noordhof
Dutch Runners
1:08:34
1:08:04
76
Janet Koetje
Appingedam
1:08:35
1:08:04
77
Ymka de Borr
Groningen
1:08:38
1:08:10
78
Harma Apol-Aardema
Loopgroep Zuidhorn
1:08:38
1:08:28
79
Afina Mechielsen
Loopgroep Zuidhorn
1:08:38
1:08:29
80
Marjan Sibma
Buitenpost
1:08:41
1:07:55
81
Corrie Vonk-Randsdorp
Munnekezijl
1:08:47
1:08:19
82
Miranda Huizinga
Annen
1:09:00
1:08:10
83
Dina Kolkman
Meppel
1:09:29
1:08:44
84
De vries- Boiten
Groningen
1:09:31
1:09:15
85
Margriet Rozendal
Assen
1:10:03
1:09:25
86
Linda van der Meer
Ciko '66
1:10:09
1:09:46
87
Diny Kolkman
Almere
1:10:30
1:09:45
88
Miranda Senechal
Groningen
1:10:33
1:10:18
89
Erna Knol
Ulrum
1:10:33
1:09:55
90
Riëtte Danhof
Loopgroep Kameleon
1:10:35
1:10:23
91
Imke Carsouw
Oegstgeest
1:11:37
1:11:31
92
Mariëlle Koop
Paterswolde
1:11:54
1:11:23
93
Willy Tuni
Groningen
1:11:56
1:11:33
94
Yvonne Valkema
Ulrum
1:12:22
1:11:44
95
Lily Manshande
Harlingen
1:13:45
1:13:24
96
Anita Mast
Menaam
1:13:47
1:13:30
97
Elisabeth Postma
Harkema
1:15:53
1:15:08
98
Ingrid Tjepkema
Drachten
1:16:19
1:15:49
99
Gea van der Meulen
Sleen
1:17:52
1:17:48
100
Christiane Smarslik
Lippstadt
1:18:14
1:18:05
101
Janet Groen
Winsum Gn
1:18:28
1:17:40
102
Rianne vd Spek
Leens
1:18:30
1:17:50
103
Titia Bijma
Loopgroep RaitdaipRunners
1:18:38
1:17:49
104
Annemarie Storteboom
Groningen
1:19:15
1:18:52
105
Greetje van der Kamp
Impala
1:20:36
1:20:05
V50+, 10 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Magriet Taselaar
Loopgroep Kameleon
53:15
53:13
2
Helen van der Meijden
Arnhem
54:08
53:57
3
Wilma Henderikse
Heelsum
54:16
54:12
4
Tineke Blaauw
Franeker
55:02
54:36
5
Jacqueline Verbeeten
Arnhem
57:33
57:22
6
Ans Klont
Groningen Atletiek
57:44
57:22
7
Anke Straatsma
Impala
57:54
57:24
8
Jouk Dijkstra
LSV Invictus
58:02
57:46
9
Gré Bezema
Gasselte
58:04
57:45
10
Lydie Middelveld
Dwingeloo
59:01
58:47
11
Mina Klootsema
Groningen Atletiek
59:39
59:18
12
Barbara van Loon
Waterweg
59:44
58:56
13
Hannie Poletiek
Eelderwolde
59:53
59:29
14
Marianne Middelbeek
Ten Boer
1:00:26
1:00:07
15
Dina Kamphuis-Tuinhout
Groningen Atletiek
1:00:53
1:00:32
16
Joke Mulder van Heemskerk
Delfzijl
1:02:10
1:01:31
17
Wilma de Haan
De Gemzen
1:03:44
1:03:23
18
Ankie Boschma
Tijnje
1:03:49
1:03:34
19
Roelien Zijlma
Zwolle
1:04:06
1:03:58
20
Hanny Laskewitz
Impala
1:04:12
1:03:53
21
Dientje Bakker de Roo
Hijken
1:04:23
1:04:09
22
Marijke van Loenen
Enschede
1:05:10
1:04:36
23
Petra Nauta
Groningen
1:05:16
1:04:57
24
Grietje Schreuder Poelman
Aalden
1:07:38
1:07:18
25
Joke Eising
Assen
1:07:46
1:07:14
26
Rina Hartman
Runners Stadskanaal
1:07:47
1:07:27
27
Marijke de Jager
Nes gem Boarnsterhim
1:07:51
1:07:38
28
Annemiek Oterdoom
ATC '75
1:07:53
1:07:30
29
Anja Schaaphok
Artemis
1:08:08
1:07:19
30
Janet Hartlief
Assen
1:08:22
1:07:43
31
Evelyne Salari
Dutch Runners
1:08:44
1:08:32
32
Margriet Stob
Groningen Atletiek
1:08:53
1:08:41
33
Janny Heller
Loopgroep RaitdaipRunners
1:09:03
1:08:16
34
Marga Goris
Loopgroep Kameleon
1:09:15
1:09:04
35
Reinie Heerema-Kremer
Loopgroep Kameleon
1:09:28
1:09:03
36
Tineke Hemmes
Loopgroep Kameleon
1:09:28
1:09:02
37
Erika naeije Steinbuch
Hoofddorp
1:10:06
1:09:23
38
Johanna Zweep
Farmsum
1:10:19
1:09:31
39
Sijtske van der Tuin
Groningen
1:10:32
1:09:44
40
Hinke Walstra
Loopgroep Kameleon
1:10:35
1:10:23
41
Margreet Meijling
Groningen Atletiek
1:11:05
1:10:35
42
Suzanne Hana
Brussel
1:11:37
1:11:23
43
Dina Zelhorst
Groningen Atletiek
1:11:41
1:11:28
44
Anja Aerts
Tilburg
1:11:52
1:11:03
45
Joke Gruppen
Impala
1:12:22
1:11:52
46
Jelma van der Velde
Feanwalden
1:12:23
1:11:49
47
Margreeth Bijvank
Nijkerk Gld
1:12:30
1:12:02
48
Erica Smeltink
Argo
1:12:44
1:12:21
49
Marleen Bos
Groningen
1:12:46
1:12:25
50
Yvonne Zuidema
Groningen
1:13:23
1:13:00
51
Carin Homan
Sneek
1:13:38
1:13:26
52
Marijke van Poppel
Tilburg
1:14:04
1:13:15
53
Gerry Gelderloos
Zuidlaren
1:14:33
1:14:15
54
Ineke van Leeuwen
Zuidlaren
1:15:13
1:14:56
55
Trijnie Wijngaard
Annen
1:15:20
1:14:30
56
Coby Alberts
Annen
1:15:20
1:14:30
57
Annette Fokkens
Nieuwleusen
1:36:36
1:35:52
M-5KM, 5 KM M/V
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Teun Vermeer
Een
21:48
21:48
2
Joop Lusthof
Leeuwarden
22:25
22:25
3
Peter Kneefel
Hanzesport
23:19
23:16
4
Martin Bolhuis
Dwingeloo
24:04
24:03
5
Abdul Mohammed Edriss
Annen
25:01
25:00
6
Yvor Seinen
ACO Van Elderen
25:50
25:48
7
Freek Buikema
Alphen aan den Rijn
25:55
25:52
8
Konstantin Vriese
Scheemda
28:33
28:30
9
Wout Bosma
Groningen
28:35
28:18
10
Roel Krikken
Hoogeveen
29:08
29:01
11
Sjoerd van der Weide
Amsterdam
29:17
29:09
12
Edward van der Meer
Annen
29:20
29:17
13
Ed Steur
Spanbroek
29:45
29:33
14
Harry Lubbers
Hanzesport
30:47
30:38
15
Laurens den Hartog
Amsterdam
31:01
30:56
16
Marijn Buikema
Alphen aan den Rijn
31:19
31:15
17
Bart ten Dam
Amersfoort
31:26
31:19
18
Gosse Flootman
Hurdegaryp
31:26
31:20
19
Pieter Waardenburg
Hanzesport
31:31
31:26
20
Andre Klein Hulse
Hanzesport
31:31
31:27
21
Anton Pruijssers
Almere
31:35
31:27
22
Piet Blaauw
Delfzijl
32:08
31:44
23
Wieger Grijpstra
Burgum
32:31
32:25
24
Peter Gidding
Westernieland
32:33
32:25
25
Peter Plenter
Westernieland
33:01
32:52
26
Harry Noorman
Groningen
33:31
33:12
27
Alwin IJtsma
Groningen
33:55
33:38
28
Henk Nijboer
Groningen
33:57
33:39
29
Robert Driesens
Groningen
35:15
35:02
30
Luit Reitsma
Leens
36:37
36:24
31
Geert Ritsema
Assen
36:37
36:23
32
Alexander van Sman
Best
36:46
36:26
33
Bart Koet
Heerenveen
37:07
36:48
34
Jordan Lont
Groningen
37:07
36:48
35
Rinze Vonk
Munnekezijl
37:20
37:06
36
Leo Mechielsen
Loopgroep Zuidhorn
38:15
38:09
37
Rob Rempt
Zaandam
38:15
38:06
38
René Schiebergen
Loopsport Groningen
40:24
40:08
39
Bas Dassen
Groningen
41:40
41:21
40
Clay Leocadia
Groningen
42:32
42:14
41
Martin Harkema
Groningen
43:50
43:38
V-5KM, 5 KM M/V
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Petra Wieringa
Leeuwarden
26:21
26:21
2
Irene Visser
Amersfoort
27:08
27:07
3
Ina van der Poel
Baflo
28:13
28:11
4
Margriet Krikken
Hoogeveen
28:54
28:47
5
Josien Krikken
Hoogeveen
29:07
29:00
6
Anouk Pentinga
Zuidhorn
29:40
29:37
7
Akke Jagersma
Hurdegaryp
29:49
29:42
8
Wilma Middel
Utrecht
30:06
29:52
9
Barbara de Lange
Borne
30:19
30:07
10
Marijn Knaack
Amsterdam
30:31
30:12
11
Margot van Belkum
Assen
30:33
30:20
12
Nynke Veenstra
Annen
30:47
30:44
13
Nikki Jellema
Groningen
31:04
31:03
14
Jeanet Vonder
Ommen
31:28
31:24
15
Marjolein Linstra
Groningen
31:34
31:31
16
Ingrid Visser
Burgum
31:38
31:32
17
Baukje de Boer
Burgum
32:06
31:58
18
Marlijn Klerk
Amersfoort
32:14
32:09
19
Janneke Huizing
Ezinge
32:20
32:17
20
Joske Kluvers
Annen
32:39
32:38
21
Johanneke Heidstra
Burgum
32:40
32:34
22
Roelien Martens
Ommen
32:48
32:44
23
Ellemarie Molenkamp
Amsterdam
33:06
32:53
24
Marlies Molenkamp
Groningen
33:06
32:53
25
Martine Visser
Groningen
33:07
32:51
26
Lonneke Visser
Amsterdam
33:12
32:55
27
Maaike Hermse
Loopgroep Groningen
33:13
33:03
28
Martine Oldenkamp
Groningen
33:13
33:02
29
Eke AB
De Gemzen
33:23
33:12
30
Mirjam Fontein
Zuidlaren
33:33
33:17
31
Mariëlle Kool
Groningen
33:34
33:22
32
Linda Mulder
Annen
33:37
33:34
33
Gea Schaaphok
Ermelo
33:44
33:42
34
Martine Hamminga
Zuidlaren
33:58
33:43
35
Hendrikje van der Werff
Loopsport Groningen
34:13
33:57
36
Amarja Peppelman
Argo
34:17
33:58
37
Ans Roelofs
Argo
34:17
34:07
38
Ilse de Groot
Utrecht
34:19
34:13
39
Joke de Vries
Dutch Runners
34:26
34:22
40
Ilse van der Lei
Amsterdam
34:33
34:27
41
Iris van Asperen
Nieuwe Pekela
34:54
34:46
42
Ursula Lenting
Winsum Gn
34:56
34:41
43
Annet Schumacher
Ermelo
35:08
35:03
44
Kim de Groot
Zuidhorn
35:12
34:54
45
Nicole van Beek
Brabrand
35:26
35:19
46
Grietje Top-van der Veen
Grijpskerk
35:28
35:13
47
Willemien Smit
Annen
35:29
35:26
48
Anne Veen van Der
Zuidlaren
35:34
35:18
49
Marchien Boelens-Kok
Gieten
35:44
35:37
50
Minie Scholte
Zeist
35:50
35:34
51
Maartje Visser
's-Gravenhage
35:51
35:33
52
Jeannette Custers
Zoetermeer
35:56
35:45
53
Jeannette Hoekstra
Boornbergum
35:56
35:42
54
Janneke de Weert
Loopgroep Kameleon
36:00
35:47
55
Chantal Ensing
Annen
36:00
35:58
56
Floor Middel
Zuidbroek
36:10
35:47
57
Imke Plaggemars
Baarn
36:14
36:02
58
Anne Gree Flikkema
Annen
36:34
36:31
59
Harriet Wassink
Loopgroep Kameleon
36:35
36:22
60
Hebe Dam
Amsterdam
36:45
36:29
61
Angela Aalbers
Groningen Atletiek
36:47
36:38
62
Tiny van der Wal
Impala
36:53
36:44
63
Corry Hofland
Groningen
36:54
36:41
64
Wilma Kreijkamp
Zuidbroek
36:59
36:36
65
Trea Bottema-Funk
Winsum Gn
37:11
37:09
66
Mintsje Boersma
Annen
37:11
37:08
67
Hilda Edens
Slochteren
37:17
37:03
68
Dini Pijl
Gieten
37:18
37:12
69
Tanja Alves
Impala
37:28
37:19
70
Marit Bakker
Appelscha
37:34
37:25
71
Marjan Spijksma
Impala
37:41
37:33
72
Charlotte Schuurman
Haulerwijk
37:46
37:43
73
Diana Vredenborg
Groningen
38:52
38:44
74
Alie Houtsma
Schiermonnikoog
39:01
38:50
75
Afke Perdok
Schiermonnikoog
39:01
38:50
76
Marte Heuvel
Groningen
39:03
38:47
77
Anneke Dijkstra
Noardburgum
39:04
38:45
78
Monique de Vries
Hoogersmilde
39:04
38:44
79
Pieky Doornbos-Hilgenga
Loopgroep Kameleon
39:21
39:08
80
Mathilde Houben
Amsterdam
39:21
39:16
81
Liesbeth de Groot
Loopgroep De Drentsche Aa
39:27
39:21
82
Lies van der Wal
Loopgroep Zuidhorn
39:32
39:08
83
Margreet van Persie
Elspeet
39:47
39:44
84
Dina Komduur
Zuidbroek
39:48
39:34
85
Linda Veenstra
Zuidbroek
39:48
39:34
86
Willeke Hoogeveen
Papendrecht
40:37
40:28
87
Henriette Zwartenkot
Zuidbroek
40:51
40:40
88
Attie Noppert
Paterswolde
40:56
40:43
89
Helen Norp
Gieterveen
41:08
41:06
90
Ciska Witting-Bijker
Eexterzandvoort
41:08
41:06
91
Sabina Baire
Annen
42:12
42:04
92
Marga Wolthuis
Annen
42:12
42:04
93
Marjan Visser
Ulrum
42:23
42:06
94
Ineke van der Hoek
Friesland
42:29
42:24
95
Blijke Wemer Post
Impala
42:41
42:33
96
Anelies Arkema
Westernieland
43:54
43:44
97
Linda Hoekstra
Westernieland
43:54
43:44
98
Sieka Heemstra
Delfzijl
43:59
43:45
99
Heleen Gunnink
Groningen Atletiek
44:06
44:01
100
Kirsty Jongejan
Eext
44:46
44:33
101
Cora Kuiper
Eext
44:46
44:33
102
Margriet Spronk vd Kamp
De Gemzen
45:13
45:07
103
Tineke Moorlag
Groningen
49:29
49:14
104
Ida Oomen
Groningen
51:54
51:39
5MJ11, 5 KM J 5 TM 11
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Remco Sikkema
Schiermonnikoog
23:26
23:24
2
Dante van der Boom
Zuidhorn
28:02
27:44
3
Rolf Groenendaal
De Meern
30:46
30:42
4
Steven AB
Schiermonnikoog
32:15
32:15
5
Thom Carsouw
Oegstgeest
32:19
32:14
6
Jelle Mulder
Brabrand
35:25
35:18
7
Tim Molleman
Ursem
36:27
36:26
8
Bjorn Bakker
Appelscha
36:47
36:37
9
Stijn Boxem
Winsum Gn
36:57
36:55
5VJ11, 5 KM J 5 TM 11
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Maud Visscher
Fivelstreek
24:15
24:15
2
Noor Barnhoorn
Hoofddorp
27:24
27:21
3
Stefanie AB
Schiermonnikoog
28:46
28:43
4
Leonie Ras
Groningen
28:54
28:43
5
Cathelijn Groenendaal
De Meern
30:56
30:53
6
Sophie Groenendaal
De Meern
34:12
34:08
7
Floor Zwartenkot
Veendam
40:51
40:40
5MJ18, 5 KM J 12TM18
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Martijn Oldenburg
Assen
26:14
26:12
2
Job Thoes
Alkmaar
27:49
27:45
3
Pascal van der Werff
Usquert
28:19
28:00
4
Max Poletiek
Eelderwolde
30:37
30:33
5
Luuk Rinket
Gieten
35:37
35:34
5VJ18, 5 KM J 12TM18
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Nore van der Veur
Mildam
25:56
25:53
2
Anne Carsouw
Oegstgeest
26:00
25:57
3
Charlotte Fransen
Assen
26:22
26:22
4
Brem Beers
Zwaanshoek
27:17
27:13
5
Tess Barnhoorn
Hoofddorp
27:26
27:22
6
Aline AB
Schiermonnikoog
29:51
29:50
7
Evelien van der Werff
Usquert
32:54
32:34
8
Rosana Vrieling
Groningen
1:23:43
1:23:43
www.uitslagen.nl
07-04-2015 21:24