Uitslagenlijst Almere Lenteloop

Almere - Zondag 22 maart 2015

2,5 M, 2.5 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Johan van de L'Isle
Almere
9:47
2
Max van Lienpdt
Almere
10:04
3
Thom Uittenbosch
Almere '81
10:16
4
Alex van Dijk
Almere
10:29
5
Lars Molenkamp
Almere '81
10:38
6
Jon Lacroix
Almere
10:54
7
Tobias Scheepers
Almere
11:05
8
Jens Veenendaal
Almere
11:09
9
Lennart Kindt
Almere
11:20
10
Tijmen Prins
's-Gravenhage
11:20
11
Boujamaa Yahyaoui
Almere
11:24
12
Vincenzo Lodik
Zwaag
11:33
13
Sem Brandes
Almere '81
11:57
14
Nariño Renfurm
Almere '81
12:02
15
Erik Bogaard
Almere
12:06
16
Yob Haverkamp
Almere
12:09
17
Nathan Haages
Almere
12:15
18
Jeroen van Rossum
Almere
12:33
19
Pascal Ekelmans
Almere '81
12:37
20
Vincent Lems
Almere
12:38
21
Björn Engel
Almere '81
12:48
22
Rienaldo Scholsberg
Almere
13:20
23
Senna
Almere
13:23
24
Levy Scholsberg
Hoorn Nh
13:32
25
Jamie Meijerink
Almere
13:50
26
Bradley Daniels
Almere '81
14:08
27
Wesley Franken
Almere '81
14:11
28
Wessel Ekelmans
Almere '81
14:11
29
Joran Stobbe
Almere '81
14:15
30
Teun Daems
Almere
14:18
31
Pepijn van Oostveen
Almere
14:38
32
Mees Wanschers
Almere
15:28
33
Mark Wanschers
Almere
15:29
34
Daan vd Boogaard
Almere
15:32
35
Ricardo Klerks
Almere '81
16:21
36
Issam Essaghir
Almere '81
16:37
37
Youp Grundel
Almere '81
16:47
38
Norbert Bryson
Almere
16:53
39
David van der Graaf
Almere '81
17:04
40
Gianni Virlan
Almere
17:09
41
Timno DOnkerkaart
Almere
17:11
42
Alex van Buttingha
Bussum
17:24
43
Jamie de Droog
Almere '81
17:25
44
Bert Victorie
Almere
18:00
45
Frans Klaver
Almere
18:15
46
Micha van Manen
Almere
18:55
47
Rivko Kleijne Snuverink
Almere '81
18:57
48
Revi Stobbe
Almere
19:02
49
Matthias Preuter
Almere
19:26
50
Thijs van Ballegooij
Almere
21:12
51
Sem Donkerkaart
Almere
22:56
2,5 V, 2.5 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Tamar Veltman
Almere '81
9:47
2
Selina Franken
Almere '81
10:19
3
Shantell Egbon
Almere '81
11:07
4
Aimée de Smidt
Almere '81
11:11
5
Femke Iegnit
Almere
11:12
6
Mariska Bogaard
Almere '81
11:13
7
Laila Yahyaoui
Almere '81
11:23
8
Xiondra Lodik
Zwaag
11:34
9
Sanne Kallee
Nijkerk Gld
11:44
10
Gina Maatman
Almere
11:58
11
Mae Wiekel
Almere '81
12:07
12
Fleur Dirks
Almere '81
12:12
13
Kim Lutgendorp
Almere '81
12:17
14
Silke van de Wijst
Boekel
12:23
15
Gwen de Droog
Almere '81
12:47
16
Noa Wever
Almere '81
12:49
17
Pleun van Raaij
Almere '81
13:08
18
Lina Boulmalf
Almere '81
13:41
19
Marlien Scholsberg
Almere
13:47
20
Lorien Kindt
Almere
13:55
21
Sophia Boulmalf
Almere
13:57
22
Demi Engel
Almere
14:00
23
Inaya Yahyaoui
Almere '81
14:02
24
Annabel de Vries
Almere
14:05
25
Samira Yahyaoui
Almere
14:06
26
Fleur van der Kamp
Almere
14:27
27
Fleur Hermsen
Almere
14:34
28
Chloé Valkenet
Almere
14:37
29
Karlijn Kindt
Almere
14:42
30
Mika va der Tak
Almere
14:48
31
Iris van den Hoed
Almere '81
14:50
32
Fenna Brandes
Almere
15:07
33
Yaara Munoz
Almere '81
15:09
34
Ellen Munoz
Almere
15:10
35
K Zwartjes
Almere
15:49
36
Tessa van der Wal
Almere '81
15:55
37
Alicia Richardson
Almere
16:19
38
Elisha
Almere
16:25
39
Laura van Gerven
Almere '81
16:38
40
Kim Gorter
Almere
16:41
41
Yara Sleeuwenhoek
Almere
16:42
42
Amélie Bryson
Almere '81
16:50
43
Merel Hermsen
Almere
16:51
44
Solenne Bryson
Almere '81
16:53
45
Iris van Santbrink
Almere '81
17:31
46
Spijker Julia
Almere
17:45
47
Lise Hartog
Harkstede
17:49
48
Kirsty Brosius
's-Gravenhage
17:50
49
Abigail Van de Logt
Almere
17:52
50
Esmee Weber
Almere '81
18:03
51
Salome Koch
Almere
18:36
52
Houda Essaghir
Almere '81
18:48
53
Abigail Preuter
Almere
19:24
54
Achanty Richardson
Almere
20:28
55
Esmee Verhoog
Almere
20:29
56
Gerda Rijswijk
Almere
22:00
5 M, 5 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Cain Rutgers
Almere '81
16:56
2
Pim Lebouille
Almere
17:09
3
Justin Lam
Loosdrecht
17:13
4
Tom de Leeuw
Almere '81
17:25
5
Rogier Strobbe
Almere
18:35
6
Colin Straathof
Uithoorn
18:55
7
Ron Stobbe
Almere
19:06
8
Remco Plasschaart 8
Almere
19:26
9
Mario Blom
Amsterdam
19:50
10
Evert Dorregeest
Ciko '66
20:44
11
Pascal Munniks
Almere '81
21:15
12
Thijs Cornelissen
Almere
21:36
13
Stoffel Schoenmakers
Huizen
21:41
14
Bob Vermeer
Maastricht
22:32
15
Pascal Kraakman
Zoetermeer
22:40
16
Tim Weber
Almere '81
22:52
17
Boy Vemast
Almere
23:39
18
Shaker Aydi
Lelystad
23:53
19
Bs van der Loos
Almere
25:00
20
Rene Maatman
Almere
25:07
21
Yannick Hartman
Almere
25:25
22
Jort Monteban
Almere '81
25:30
23
Jos van den Brink
Almere
25:35
24
John Cornet
Almere
25:41
25
Arie Bosman
Rhauderfehn
26:02
26
Nathanael Koch
Almere
26:10
27
Eric Kroese
Almere
26:26
28
Rick de Graaf
Edam
26:28
29
Jamie Sesay
Almere '81
26:30
30
Gerlof Woudstra
Almere
26:34
31
Jurgen Corts
Almere
26:56
32
Peter Severijnse
Almere
26:58
33
Perry Severijnse
Almere
26:59
34
Milko Severijnse
Heiloo
27:03
35
Kasper Hermsen
Almere
27:12
36
Mario gijsberti Hodenpijl
Almere '81
27:15
37
Marcel de Rijk
Almere
27:36
38
Jeroen Boerlage
Almere
27:41
39
Walter Schouten
Almere
27:43
40
Niels Heijnis
Almere
27:55
41
Wouter Knuijsting
Almere
27:58
42
Johan van Santbrink
Almere
27:59
43
Gali Overdijn
Almere
28:05
44
Tim Scholtemeijer
Almere
28:09
45
Rogier van den Broeck
Almere
28:12
46
Rien Dorregeest
avVN
28:17
47
Sander Pooters
Almere
28:24
48
Jan van Pelt
Almere
28:59
49
Ivan van Harskamp
Almere
29:05
50
Richard Weber
Almere
29:06
51
Michael Hiemstra
Almere
29:10
52
Mathijs van Dijk
Almere
29:12
53
Chris Virlan
Almere
29:20
54
Bertus van Kommer
Leusden
29:22
55
Wout Reininga
Heesch
29:28
56
Selma Schoen
Almere
29:42
57
Steven Timmerman
Almere
29:50
58
Alex de Cuba
Almere
29:58
59
Damano Jeffry
Almere '81
30:35
60
Wess Vochteloo
Peize
30:39
61
Marvin Struisvlugt
Almere
30:40
62
Ronald Boerlage
Almere
31:01
63
Tyrone Scholsberg
Nibbixwoud
31:23
64
Patrick Halsema
Almere
31:51
65
Boyd van Zetten
Krimpen aan den IJssel
31:53
66
Joey van Harling
Almere
31:55
67
Jeffrey Heijnis
Almere
32:05
68
Gerhard Kamphuis
Almere
32:06
69
Wim Matthijssen
Almere
32:09
70
Peter-paul Niermeijer
Almere
32:44
71
Philippe van Thiel
Almere
33:00
72
Ifar Brakel
Rotterdam
33:04
73
H van der Meer
Almere
33:22
74
Gerry Mulder
Almere
33:25
75
Jimmy Okkes
Almere
33:28
76
Marcel Vermeulen
Almere
33:33
77
Wim Matthijssen
Almere
34:03
78
Remco Kortekaas
Almere
34:31
79
Uberto Scholsberg
Amsterdam Zuidoost
34:37
80
Werner Holdorp
Almere
34:55
81
Eus Meijerink
Almere
35:40
82
Jeroen Jongerhuis
Almere
36:33
83
Brian de Groot
Almere
37:03
84
Lian Spilt
Almere
37:40
85
Finn Vochteloo
Peize
37:43
86
Marco Verweij
Almere
38:03
87
Roelof Heyser
De Lat
38:12
88
Martin van der Veen
Almere
38:16
89
Joshua Postema
Almere
39:36
90
Bart Postema
Almere
39:37
5 V, 5 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Manon Mensink
Ciko '66
19:29
2
Robin Dreyling
Almere '81
21:33
3
Vere Schoenmakers
Huizen
21:39
4
Nynke Boutkan
Wageningen
21:45
5
Nadine de Leeuw
Almere '81
22:13
6
Fiona Mirea
Almere
22:26
7
Ayla vander Tak
Almere
22:27
8
L Brouwer
Almere
23:21
9
Ayla Stobbe
Almere
23:54
10
Lisan ten Hove
Almere '81
24:25
11
Romy Donkers
Almere '81
25:05
12
Sophie Does
Almere '81
25:38
13
Priscilla Kleefman
Almere
26:24
14
Merel Woudstra
Almere '81
26:28
15
Jessica Tax
Almere
26:52
16
Indira Draijer
Almere
26:55
17
Marise Ravelli
Almere
27:11
18
Sandra Canon
Almere
27:18
19
Eveline Dalebout
Almere
27:33
20
Immelien Bosman
Almere
27:37
21
Isa Schouten
Almere
27:38
22
Claudia Meijer
Almere
28:09
23
Lisa Oegema
Almere
28:10
24
Sabine Remers
Almere
28:20
25
Erika Schlingmann
Almere
28:23
26
Mirjam van der Hoek
Almere
28:40
27
Mandy Melgers
Almere
28:47
28
Amanda Zegeling
Almere
28:51
29
Nikki Kerkhof
Almere
29:00
30
Dionne Harden
Almere
29:03
31
Petra Onderwater
Almere
29:10
32
Daniëlle Wissink
Almere
29:14
33
Leonie de Knecht
Papendrecht
29:15
34
Tamara Kops
Almere
29:29
35
Anouk Kortekaas
Almere
29:33
36
Lien Govers
Leerdam
29:37
37
Rinu Doekhi
Almere
29:41
38
Mirjam Dekker
Almere
29:44
39
Yolanda van Wel-Lohuis
Almere
29:46
40
Karin Royé
Almere
29:47
41
Airne van Dam
Almere
30:00
42
Inge van Willigenburg
Almere '81
30:08
43
Sabrina Groenestein
Almere
30:19
44
Annelies Kramer
Almere
30:20
45
Lisette Kaizer
Almere
30:22
46
Cynthia van Scheppingen
Almere
30:30
47
Annette Ariaans
Almere
30:31
48
Selma Schoen
Nijkerk Gld
30:38
49
Anouk Kroese
Almere
30:46
50
Ingrid Chin A Choi
Almere
30:47
51
Wendy van den Broeck
Almere
30:48
52
Claudia Broekema
Almere
31:01
53
Roberta Maatman
Almere
31:04
54
Alicia Melgers
Almere
31:20
55
Mariska Bruinsma
Almere
31:24
56
Marilene Jeths
Naarden
31:25
57
Grace Bulgac
Almere
31:30
58
Anita Vreling
Vleuten
31:32
59
Shanice Bosboom
Dronten
31:38
60
Helen Schluter
Almere
31:44
61
Sandy Been-Vos
Lelystad
32:02
62
Gabrielle Mastenbroek
Almere
32:07
63
Nicole Ebing
Almere
32:11
64
Claudia van Dijk
Almere
32:17
65
Andrea van den Hoonaard
Almere
32:29
66
Shannon Plaxton
Emmen
32:30
67
Nadine Plaxton
Almere
32:36
68
Ruby Klaassen
Almere
32:41
69
Marieke Hania
Amsterdam
32:43
70
Eva Beliën
Almere
32:45
71
Mariëlle Galiart
Hilversum
32:47
72
Eva Mulder
Almere
32:51
73
Angelique van Galen
Almere
32:53
74
Rachel Richel van der Sar
Almere
32:56
75
Jia van Thiel
Almere
32:59
76
Carmen Jeffry
Almere
33:03
77
Tamara de Mooij
Almere
33:07
78
Annegre Nieuwenhuis
Almere
33:08
79
Dominique de Lange
Leerdam
33:09
80
Madeleine van Breugel
Almere
33:11
81
Suzanne Scholtemeijer
Voorburg
33:14
82
Hanneke Vochteloo
Haren Gn
33:16
83
Yvonne Smit
Almere
33:17
84
Els Borra
Almere
33:18
85
Winnie Pol
Almere
33:22
86
Y van der Meer
Almere
33:24
87
Esra Mulder
Almere
33:27
88
Evelien Scholsberg
Beverwijk
33:30
89
Chantal Funcke
Almere
33:37
90
Petra van Eck
Almere
33:43
91
Tanja Staal
Almere
33:55
92
Larissa van der Loon
Almere
33:55
93
Goska Durr
Almere
33:57
94
Chantal Rogers
Almere
34:01
95
Linda van der Zeeuw
Rhauderfehn
34:06
96
Linda Wildbret
Almere
34:11
97
Claudia Boonstra
Almere
34:11
98
Marieke Visscher
Almere
34:19
99
Natascha Swankhuizen
Almere
34:21
100
Marlies Vasse
Almere
34:23
101
Joyce Punt
Almere
34:25
102
Diana Verwoerd
Almere
34:31
103
Inger Kaarsgaren
Almere
34:40
104
Nathalie Pöttger
Almere
34:42
105
Inge van Amstel
AV '23
34:48
106
Monique Veenendaal
Almere
35:01
107
Anneloes Roos
Almere
35:12
108
Nikita Blaauboer
Almere
35:15
109
Shirley Groen
Almere
35:17
110
Marieke Tegelaars de Lang
Almere
35:20
111
Jacqueline Riechelman
Almere
35:44
112
Johanna Staartjes
Almere
35:54
113
Whitney Endenburg
Huizen
36:00
114
Diane Schaap- Esch
Almere
36:08
115
Brigitte Persijn
Almere
36:09
116
Marin Pater-Koele
Dronten
36:56
117
Janet Koele
Oldebroek
37:02
118
Sandy de Groot
Almere
37:04
119
Esther Wouters
Almere
37:11
120
Monique van Brummelen
Almere
37:33
121
Marja Lonnee
Almere
37:38
122
Jessica Scheeper
Amstelveen
37:54
123
Marieke van Kuik
Almere
37:55
124
Demi Verweij
Almere
38:04
125
Ellen Kenemans
Almere
38:16
126
Marielle Kenemans
Groningen
38:19
127
Adinda Eekhuis
Almere
38:29
128
Colette Scholsberg
Almere
38:34
129
Stephanie Scholsberg
Almere
38:34
130
Astrid Smit
Almere
38:59
131
Ellie Spilt Honing
Huizen
39:05
132
Marry Kleinsma
Almere
39:06
133
Anne-Corien Groenen
Almere
39:21
134
Erica Preuter
Almere
39:35
135
Kim Tetteroo
Almere
40:46
136
Renata Punt
Almere
40:57
137
Ria Banis
Almere
42:07
138
Elvira Klapmuts
Almere
48:41
10 M, 10 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Bas de Waal
Almere
34:28
2
Martijn Boot
Almere
34:53
3
Remko Riebeek
Almere
38:56
4
Rene van Eden
Loopgroep Aart Stigter
39:05
5
Bas Vonkeman
Nijkerk Gld
40:35
6
Raymond Bentvelzen
Almere
40:43
7
Frank Veltman
Almere
40:56
8
Andre Gerth
Spirit Lelystad
41:02
9
Palko de Vink
Huizen
41:13
10
Erwin Dol
Dronten
41:25
11
Tijmen Prins
's-Gravenhage
41:31
12
Raymond Lozekoot
Almere
41:33
13
Sjors Stam
Naarden
41:41
14
Johnny van Kooten
Sneek
41:48
15
Robin Verkade
Almere
42:37
16
Harmen Dijs
Bussum
43:47
17
Dennis Westerkamp
Almere
44:09
18
Yorrim Wijnbergen
Almere
44:24
19
Gerrit Goosen
Almere
44:31
20
Erik Bezema
Spirit Lelystad
44:36
21
Ron Grootendorst
Lelystad
44:38
22
Jurr Jurriaans
AV '23
44:57
23
Michael Nuberg
Almere
45:01
24
Marc Helder
Almere
45:03
25
Erik Petter
Almere
45:44
26
Eric Beltzer
Almere
45:54
27
Klaas Visscher
Almere '81
45:58
28
Tim Zittersteijn
Almere
46:03
29
Peter Koopman
Krabbendijke
46:07
30
Richard den Brok
Almere
46:24
31
Harm Brouwer
Almere
46:36
32
Rob Delher
Amersfoort
46:43
33
Tiemens Bart
Almere
46:47
34
Daan Neefjes
Amsterdam
46:49
35
Nico Scheffer
Vlaardingen
46:51
36
Jos Wieleman
Almere
47:14
37
Mathias Zuur
Almere
47:46
38
Jeroen Beugeling
Almere
47:56
39
Alwin Richter
Lelystad
48:10
40
Boy van der Loop
Almere
48:18
41
Michael Pietersen
Almere
48:21
42
Michael Bomer
Eemnes
48:27
43
Sander van der Valk
Almere
48:31
44
Matija Hutters
Weesp
48:48
45
Stephan Walther
Amsterdam
49:09
46
Fred de Ruiter
Almere
49:22
47
Jordy Beverwijk
Almere
49:23
48
Marc Zijlstra
Almere
49:40
49
Erik Borgman
Almere
49:52
50
Gabor Bukta
Almere
49:57
51
Joey de Groot
Almere
49:58
52
Syto Smid
Almere
49:58
53
Andre de Groot
Almere
50:01
54
Martijn Janssen
Almere
50:31
55
Ton Cats
Almere
50:53
56
Rijk Doornebal
Purmerend
50:56
57
Erik Leutscher
Almere
51:07
58
Sebastiaan Niessink
Almere
51:14
59
Marcel Salome
Almere
51:17
60
Vincent Ruiter
Almere
51:18
61
Tim Veen
Almere
51:31
62
Diou Kocken
Almere
51:33
63
Roelof de Jager
Almere
51:40
64
Roy de Haas
Almere
51:41
65
Daan den Breejen
Almere
51:43
66
Rein van der Wal
Almere '81
51:44
67
Jaap Looijen
Almere
51:50
68
Erik Brouwer
Almere
51:55
69
Robin Kruythoff
Almere
51:57
70
Maarten van Dorp
Lelystad
52:01
71
Roger Richel van der Sar
Almere
52:02
72
Edward Canon
Almere
52:04
73
Jaco van Kooten
Almere
52:05
74
Coen de Jong
Almere
52:07
75
Eugene den Hollander
Almere
52:08
76
Rody van der Zalm
Almere
52:17
77
Klaas Boersma
Almere
52:33
78
Daniel Terluin
Almere
52:45
79
Romeo Darson
Lelystad
52:55
80
Patrick Hafkenscheid
Amsterdam
52:57
81
Dylan van Damme
Almere
52:58
82
Mark Collier
Almere
52:59
83
Andre Strobbe
Almere
53:00
84
Gerhard van Munster
Almere '81
53:01
85
Peter Hol
Almere
53:03
86
Harry Kraak
Noordkop
53:13
87
Dave Vink
Almere
53:14
88
Michiel van der Zee
Almere
53:16
89
Jeroen van Loenen
Almere
53:17
90
Jorgo de Jager
Almere
53:30
91
Emiel Looij
Almere
53:31
92
Ronald Stephens
Almere
53:32
93
Peter Rodenburg
Almere
53:33
94
Sjaak Bal
Almere
53:39
95
Ruben Neijenhuijs
Almere
53:41
96
Michel de Weerdt
Harderwijk
53:42
97
Kor de Boer
Almere
53:48
98
Gertjan Hooijer
BAV
53:50
99
Jeffrey vd Dungen Bille
Almere
53:50
100
Gerwin van der Pol
Almere
53:59
101
Marcel Konings
Almere '81
54:00
102
Peter Doeswijk
Almere
54:06
103
Quinten Alserda
Almere
54:07
104
Jip Daems
Almere
54:09
105
Jaap van der Veen
Amsterdam
54:10
106
Remy SNel
Almere
54:26
107
Rob Groeneveld
Lelystad
54:28
108
Van Wolferen
Almere
54:43
109
Michael Bouland
Almere
54:48
110
Sander Verkade
Almere '81
54:48
111
Dominic van den Berg
Almere
54:49
112
Marlon Scholsberg
Almere
54:53
113
Erik Heidekamp
Apeldoorn
54:57
114
André Hoksbergen
Castricum
54:58
115
Richard Hoogvorst
Almere
55:08
116
Tatsuaki Saito
Hilversum
55:11
117
Roelof Vochteloo
Peize
55:16
118
Denis Engberts
Almere
55:17
119
Mike Diender
Almere
55:18
120
Jasper Harrewijn
Almere
55:20
121
Martijn Mulder
Almere '81
55:21
122
Bob van Roosendaal
Almere
55:24
123
Casper Groenen
Almere
55:24
124
Rijk Stierman
Almere '81
55:28
125
Leo Schelvis
Almere
55:31
126
Youri van der Arend
Almere
55:42
127
Richard Hoeksel
Almere
55:47
128
Dick van Roekel
Almere
55:54
129
Marlou Lemmers
Almere
55:54
130
Henk van de Bovenkamp
Almere
55:56
131
John Hofland
Almere
55:57
132
Freek Okkes
Almere
55:59
133
Bart Dijkshoorn
Almere
56:03
134
Nick Oudakker
Almere
56:05
135
Robin Niessink
Almere
56:06
136
Hans Hendriks
Almere
56:10
137
Henry Nederveen
Almere
56:11
138
Theo Jansen
Almere '81
56:13
139
Ruud Horn
Dutch Runners
56:17
140
Daniel Somawardana
Almere
56:19
141
Piet Glazer
Dutch Runners
56:24
142
Stefan Vriezema
Almere
56:27
143
Frans Beikes
Almere
56:28
144
Steve
Uithoorn
56:29
145
Raymond Hohle
Almere
56:34
146
Marc Melein
Amsterdam
56:54
147
Edwin Kiek
Almere
57:00
148
Marten de Boer
Drachten
57:01
149
Jeffrey Rijpkema
Almere
57:12
150
Lukman Mazneh
Almere
57:14
151
Dennis Sleeuwenhoek
Almere
57:17
152
Theo Mastenbroek
Almere
57:29
153
Patrick Kalkhoven
Almere
57:54
154
Andrevan Weerdenburg
Almere
57:54
155
Michel van Soest
Almere
58:04
156
Wouter van Amstel
Almere
58:05
157
Jan Vogel
Almere
58:06
158
Rik Venema
Almere
58:07
159
Jos Langes
Almere
58:19
160
André van der Laan
Almere
58:20
161
Max Breuer
Naarden
58:32
162
Kees Boutkan
Almere
58:35
163
Koert Meyaart
Almere
58:43
164
Roben Dekker
Almere '81
58:43
165
Henk de Hoog
Almere
58:46
166
Robert Onderwater
Almere
58:50
167
E Wessels
Almere
59:06
168
Henk Keizer
Almere
59:14
169
Marc van der Bent
Almere
59:19
170
Frank Robert
Almere
59:26
171
Eric Bogaard
Bussum
59:27
172
Joost Duivis
Almere
59:30
173
Ruud van Amstel
Almere
59:32
174
Kim Kodde
Almere
59:43
175
Maikel Hebben
Nijmegen
59:45
176
Niels van der Werf
Almere
1:00:05
177
Pieter Spaans
Almere
1:00:09
178
Tim Mulder
Almere
1:00:12
179
Louis Ebbinkhuysen
Almere
1:00:28
180
Carl Freriks
Almere
1:00:34
181
Daniel Leutscher
Almere
1:00:45
182
J Link
Almere
1:00:58
183
Luuk Visscher
Almere
1:01:06
184
Nico Busker
Almere
1:01:14
185
Bart Knauff
Almere
1:01:26
186
Gerard Smit
Arnhem
1:01:30
187
Giovanni Hagen
Almere
1:01:48
188
Anne Hollinga
Almere
1:02:06
189
Ko Nadort
Almere
1:02:43
190
Thom Boogaard
Almere
1:02:55
191
Wouter Winkelhuijzen
Almere
1:03:09
192
R Kappen
Noordbroek
1:03:13
193
Marten Niessink
Almere
1:03:20
194
Ton van Meerten
Almere
1:03:21
195
Dirk Rijnenberg
Almere
1:03:21
196
Herman Gruijters
Almere
1:03:36
197
Ruud de Valk
Barneveld
1:03:41
198
Johan van Santen
Amersfoort
1:04:02
199
Hans van Ewijk
Almere
1:04:32
200
Sean Slager
Almere
1:04:36
201
Moshe Samoocha
Almere
1:04:58
202
Cor Dijkman
Almere
1:05:06
203
Bertus van Kommer
Leusden
1:05:33
204
P Winnink
Almere
1:07:01
205
Maykel Jacobino
Almere
1:07:08
206
Wiebe Verbruggen
Almere
1:07:10
207
Peter van de Kamp
Pijnenburg
1:07:25
208
Jaap Banis
Almere
1:09:39
209
Eric Angel
Almere
1:10:45
210
Peter Huis
Almere
1:11:27
211
Patrick de Reuver
Lekkerkerk
1:12:35
212
Raymon Markus
Almere
1:17:41
213
Joachim Snoeks
Hilversum
1:20:27
10 V, 10 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Linda van Wely
AAC
41:17
2
Lesley Dreyling
Almere '81
42:13
3
Marleen Vos
Running2000
43:55
4
Doris Gritsch
Almere
44:34
5
Laura Kervezee
Amsterdam
45:59
6
Kirsten Kremers
Almere
46:04
7
Kirsty Brosius
's-Gravenhage
46:56
8
Stephanie van de Burgt
Almere
47:22
9
Denise van Breemen
Almere
47:52
10
Anita Withagen
Almere
47:58
11
LYvette Kars
Almere
48:12
12
Brenda Pestman
Almere
50:52
13
Marieke Schaft-Maaren
Almere
50:58
14
Rita Molenkamp-Szucs
Almere
52:19
15
Marije Addink
Hilversum
52:21
16
Judith la Riviere
Lelystad
52:32
17
Jolinn Leatemia
Almere
53:11
18
Wendy Hoevens
Almere
53:54
19
Lisette Guerain
Almere
54:12
20
Suzanne Kortekaas
Almere
54:15
21
Ronja Stam
Almere
55:00
22
Helmi Kocken
Uden
55:02
23
Diana Rubini
BAV
55:05
24
Pia Soetebier
Almere
55:09
25
Femke van der Geest
Lelystad
55:10
26
Simone Diender
Almere
55:13
27
Anna Vet
Almere
55:33
28
Joke Weesie-van der Aar
Almere
56:08
29
Loes de Ruijter
Amsterdam
56:15
30
Dorien vd Bovenkamp
Almere
56:19
31
Denise van de Brand
Almere
56:21
32
Geesken Zikking-Dommerholt
Almere
56:32
33
Lieselotte Teunissen
Haarlem
56:35
34
Kitty Verburg
Almere
56:36
35
Anniek Dijkema
Almere
56:51
36
Noa Overduyn
Almere
57:03
37
Joyce Bloemhard
Almere
57:11
38
Angelique Combee
Almere
57:20
39
Gerdien Oepts
Almere
58:03
40
Claudia Moinat
Almere
58:03
41
Loes de Visser
Almere
58:08
42
Elma vd Stoep
Almere
58:22
43
Saskia Boonzajer Flaes
Amsterdam
58:23
44
Claudia Licht
Almere
58:34
45
Silvia Monden
Almere
58:46
46
Anja Schagen
Lelystad
58:48
47
Esmeralda Beeldsnijder
Almere
58:54
48
Riëtte van Lune
Almere
58:54
49
Lianne Wiegers
Almere
58:57
50
Nicolle Hoogeveen
Almere
58:58
51
Maike van Wezel
Diemen
58:59
52
Marianne Vrijsen
Almere
59:07
53
Danielle Aarts-Floor
Almere
59:10
54
Ingrid Hu
Almere
59:19
55
Karen Jansen
Groningen Atletiek
59:24
56
Manou Hebben
Almere
59:45
57
Annie Fabriek
Almere
59:54
58
Alexandra van de Laar
Almere
1:00:01
59
Gaby Lindenhols
Lelystad
1:00:03
60
Lida Babrakzai
Almere
1:00:08
61
Marit Mulder
Almere
1:00:10
62
Heidi Hendriks
Almere
1:00:25
63
Jeanette Makkinga
Almere
1:00:28
64
Joyce Freriks
Almere
1:00:37
65
Chantal Freriks
Almere
1:00:37
66
Jennifer Wagenhuijzen
Almere
1:01:23
67
Mirjam Verdegaal
Almere
1:01:28
68
Esther Goossens
Almere
1:01:36
69
Melanie Leyten
Almere
1:01:38
70
Annemarie Siderius
Almere
1:01:58
71
Jennifer Bijzet
Almere
1:02:03
72
Birgit Talma
Soest
1:02:09
73
Wilma Blaauwendraat
Almere
1:02:30
74
Annabel Oepkes
Almere
1:02:37
75
Marjolijn Kruse
Almere
1:02:38
76
Silvia Knauff
Almere
1:03:06
77
Anneloes Bleker
Almere
1:03:09
78
Manon Lingbeek
Almere
1:03:13
79
Barbara van Dam
Dutch Runners
1:03:15
80
Neeltsje Lagendijk
Joure
1:03:17
81
Martine Slisser
Volendam
1:03:17
82
Broersma Nathalie
Almere
1:03:18
83
Demi Duijndam
Almere
1:03:19
84
Patricia Caron
Almere
1:03:29
85
Wendy Venderbosch
Almere
1:03:42
86
Gladys Cabenda
Almere
1:03:56
87
Nathasia Cabenda
Almere
1:03:56
88
Hélène Bosboom
Dronten
1:03:57
89
Yvonne van der Kooij
Almere '81
1:03:59
90
Sandra Booms- Frijlink
Almere
1:04:05
91
Henna Wielzen
Almere
1:04:07
92
Monique Koenes
Almere
1:04:08
93
Roshnie Gena
Almere
1:04:09
94
Ellen Bovenschen
Almere
1:04:16
95
Maud Sommer
Roosendaal
1:04:24
96
Joyce van Wintershoven
Hoogerheide
1:04:27
97
Jolanda Rutgers
Almere
1:04:29
98
Angel Udvardi
Almere
1:04:33
99
Wendy Mertens
Almere
1:04:34
100
Ebere Dicksons
Almere
1:04:40
101
Mariska de Hoog
Almere
1:04:49
102
Mariska Schepers
Lelystad
1:04:56
103
Rebecca Goosen
Almere
1:05:03
104
Kim de Jonge
Almere
1:05:07
105
Jeannet van der Sluijs
Almere
1:05:21
106
Angelique Kouwenberg
Almere
1:05:22
107
Rinske Roem
Almere
1:05:22
108
Sylvia Carmejoole
Almere
1:05:24
109
Gabrielle Wijker-Ravelli
Almere
1:05:25
110
Caroline Voogd
Almere
1:05:26
111
Diane Schroor
Almere
1:05:33
112
Dewi Pfaff-Boné
Lelystad
1:05:37
113
Gerda van Wier
Almere
1:05:37
114
Sylvia Vial
Almere
1:06:02
115
Mariem Ewald
Almere
1:06:34
116
Bianca den Braver
Almere
1:06:36
117
Jill Jacobino
Almere
1:07:04
118
Petra van Beurden
Almere
1:07:08
119
Brigitta Aloewel- Dubois
Almere
1:07:18
120
Evelien van Roekel
Almere
1:08:18
121
Jannet Slager
Almere
1:08:19
122
Katja Sauter
Almere
1:09:13
123
Ingrid Namink
Almere
1:09:50
124
Lida Bovenschen
Almere
1:09:51
125
Arieke de Meij
Almere
1:09:59
126
Serina Aru
Almere
1:10:32
127
Irma van de Kamp
Almere
1:12:13
128
Renate Vlietstra
Almere
1:12:29
129
Shirley van Leeuwen
Uithoorn
1:12:30
130
Esmee Tellier
Lekkerkerk
1:12:36
131
Jeannette Vos-Blessing
Lelystad
1:12:43
132
Jacqueline Ayuso
Almere
1:13:12
133
Herma Dunnink
Almere
1:13:25
134
Tessa Jonker
Almere
1:13:25
135
Alyssa Rijkeboer
Almere
1:13:58
136
Elske Bakker
Almere
1:14:09
137
Diana Eenchayt
Almere
1:14:09
138
Frieda Kamstra
Amsterdam Zuidoost
1:14:22
139
Kim van Zon
Almere
1:14:42
140
Marloes Stevens
Almere
1:14:43
141
Daphne van Ewijk
Zwolle
1:15:33
142
Mariska van Ewijk
Almere
1:15:35
143
Miriam Leider
Almere
1:15:55
144
Jolanda Kempes
Almere
1:15:55
145
Melissa Schipper
Almere
1:16:58
146
Anouk Mulder
Almere
1:17:38
147
Marieke Mulder
Almere
1:20:27
20 M, 20 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Randy Hendriks
Running2000
1:20:29
2
Rogier Beele
Spirit Lelystad
1:21:50
3
Menno van der Meer
Almere
1:22:03
4
Marco Kalee
Nijkerk Gld
1:24:15
5
Rob Dirkzwager
Aalsmeer
1:25:12
6
Remco de Kok
Rhenen
1:25:45
7
Jörgen Schagen
Lelystad
1:26:30
8
Paul Nijveldt
Almere
1:27:53
9
Peter Dreijling
Kortenhoef
1:28:12
10
Rene Dreyling
Almere
1:28:49
11
Marco Klapwijk
Amersfoort
1:28:55
12
Antar Sampiemon
Almere
1:30:39
13
Sven den Brave
Almere
1:31:07
14
Richard Dekker
Almere
1:32:31
15
Gerco Pon
Zeewolde
1:33:24
16
Albert Umans
Almere
1:34:15
17
Sander Eijpe
Almere
1:34:22
18
Wilfred Frederiks
Almere
1:34:58
19
Peter Horn
Almere
1:35:08
20
Kees Matthijssen
Almere
1:38:06
21
Ron Bakker
Alkmaar
1:38:12
22
Jan Aland
Almere
1:38:29
23
Wim Rottier
BAV
1:38:59
24
Edan van der Meer
BAV
1:39:17
25
Mario Riegman
Lelystad
1:40:50
26
Frank Werkhoven
Lelystad
1:40:51
27
Julius van Bezooijen
Almere
1:40:52
28
Danny Smit
Lelystad
1:41:35
29
Peter de Vries
Almere
1:42:46
30
Tjeerd Gaastra
Purmerend
1:43:02
31
Robert Hommes
Almere
1:43:06
32
Rein Cohen
Lelystad
1:43:29
33
Laurens van der Klugt
Almere
1:44:35
34
Peter van Wijlick
Almere
1:45:03
35
Patrick Ariaans
Almere
1:45:29
36
Roland Vos
Almere
1:46:13
37
Gerhard Munniks
Almere '81
1:46:27
38
Ronald Koch
Almere
1:46:59
39
Van Wijlandt
Almere
1:47:50
40
Wilco van Wijlandt
Capelle aan den IJssel
1:47:51
41
Gerard Kossen
Almere
1:49:01
42
Peter Elzinga
Almere
1:49:33
43
Rob de Lange
Dolichos
1:50:33
44
Wim van Brummen
avVN
1:50:42
45
Jan Meijer
Almere
1:51:33
46
Cees Geers
Spirit Lelystad
1:52:55
47
Ruud van der Hulst
Almere
1:54:08
48
Jo Linssen
Kerkrade
1:55:52
49
Arthur Willems
Almere
1:56:26
50
Xander Terpstra
Almere
1:57:46
51
Ruud Janssen
Almere '81
1:57:46
52
Leendert van Waart
Almere
1:58:38
53
Alex Baltus
Almere
1:58:48
54
Harry Steenbreker
Almere
1:58:54
55
Eddy van den Brand
Almere
1:59:20
56
Jan Loot
Almere
1:59:21
57
Alfredo Hagen
Almere
2:02:23
58
Frans Grijpink
Almere
2:02:47
59
Hans Bouweriks
Almere
2:02:53
20 V, 20 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Audrey Breur
Noordkop
1:29:08
2
Caroline Berk
Almere
1:31:30
3
Cinta Groos
Amsterdam
1:33:29
4
Diana van der Laan
Almere
1:35:58
5
Jeannette Lebouille
Almere
1:41:54
6
Sandra Peters
BAV
1:44:48
7
Naomi Bergmeijer
Almere
1:45:32
8
Mathilde de Vries
Almere
1:48:12
9
Jacqueline Chosson
Almere
1:50:13
10
Gerrie van der Klugt
Almere
1:55:02
11
Vera Baltus-Quiel
Almere
1:58:54
12
Susanne Mooij
Almere '81
2:01:16
13
Cindy Uneken
Almere
2:01:58
14
Tiny Hessels
Almere
2:04:02
15
Sabine Schagen
Almere
2:05:48
16
Majon Duits
Buren Gld
2:07:16
17
Trinh Truong
Almere
2:16:14
18
Astrid Chander-Stroet
Haarlemmermeer
2:19:40
30 M, 30 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Jeroen Veldhuis
AAC
1:39:02
2
Fransue Woldemarian
Almere
1:44:41
3
Gayri Hawery
Hellevoetsluis
1:47:23
4
Tsega Dames
Almere '81
1:54:23
5
Dennis de Knijff
Almere
1:54:31
6
Tjardo Visser
Almere
1:55:18
7
Erwin Reiling
Loopgroep PK
1:58:05
8
Van Raaijen
Almere
2:01:24
9
Petrus
Almere
2:02:26
10
Mohammed Zemouri
Almere
2:02:27
11
Anthonie Dam
Almere
2:04:29
12
Pierre Le Cat
Amsterdam
2:07:36
13
Sander Koot
Veenendaal
2:07:48
14
Jim Otter
Amerongen
2:07:48
15
Ruud Vos
Almere
2:07:51
16
John Braham
Phanos
2:07:53
17
Norbert Bijvoet
Hollandia
2:09:37
18
Bas Pieterse
AV Zeewolde
2:09:52
19
Mitchel van Ballegooij
Almere
2:11:00
20
Paul Lebouille
Almere
2:14:12
21
Thomas Naasz
Almere
2:14:58
22
Jos van de Ven
Almere '81
2:15:11
23
M Mc Loghlin
Almere
2:16:56
24
Paul Hundscheidt
AV Zeewolde
2:17:19
25
Riny Lensink
Almere
2:17:26
26
Bas Klaassen
Loopgroep Aart Stigter
2:18:06
27
Tim Meijer
Almere
2:20:31
28
Thijs Naeije
Running Holland vereniging
2:20:38
29
Daan van Deukeren
Leersum
2:20:58
30
Lennert Salomé
Amsterdam
2:22:43
31
Michiel de Graaf
Almere
2:22:47
32
Gregor Stam
Almere
2:22:57
33
Ron van Schooten
Almere
2:24:11
34
Hans Pieterse
Altis
2:24:26
35
Robert Monteban
Almere
2:25:56
36
Joost Krijnen
Almere
2:25:57
37
Hans Nuijts
avVN
2:26:36
38
Evert Woutersen
Almere '81
2:27:20
39
Henk Miedema
Leeuwarden
2:27:44
40
Joop Majoor
Zuidwal
2:29:13
41
Arjan Schalken
Almere
2:30:48
42
Werner Draaisma
Amsterdam
2:31:17
43
Erik Hermsen
Almere '81
2:31:47
44
Léon van Dongen
AV Zeewolde
2:32:16
45
George Wust
Almere '81
2:32:48
46
Bas Lacroix
Almere
2:33:49
47
Maarten Loman
Utrecht
2:34:46
48
Carel Klop
Almere '81
2:35:58
49
Michel Kerklaan
AV Zeewolde
2:36:20
50
Ruud Teunissen
Almere
2:37:20
51
Willem Landman
Spirit Lelystad
2:37:31
52
Jeroen Jansen
Almere
2:37:38
53
Ferdi Posno
Almere
2:38:03
54
Danny Sijtzel
Almere
2:38:26
55
Eelco Weijland
Amersfoort
2:39:29
56
Wilco Kleefsman
Almere
2:39:29
57
John Zwanepol
Nijkerk Gld
2:40:23
58
Sergio Felter
Amsterdam Zuidoost
2:40:31
59
Peter Rijneker
Nieuwegein
2:40:58
60
Kees Sosef
Zuidwal
2:40:58
61
Richard Kenter
Zeewolde
2:41:04
62
Martin van der Mije
Almere
2:41:49
63
Patrick Matthiesen
Almere
2:42:20
64
Maarten de Zwaan
Bussum
2:42:23
65
Egon Mecklenfeld
Huizen
2:42:26
66
Thijs Broekman
Almere
2:43:32
67
Sidney Minnaar
Houten
2:43:48
68
Vincent Weening
Almere
2:44:40
69
Henk Bode
Almere
2:44:54
70
Harry de Meijer
AV Zeewolde
2:45:48
71
Teun Klos
Spirit Lelystad
2:46:28
72
Bart Schouten
Almere
2:46:43
73
Sysqa Sysqa
AV Zeewolde
2:47:24
74
Sander Veenhoven
Koog aan de Zaan
2:48:49
75
Erjan Romeijn
Roosendaal
2:49:38
76
MArcel Hazewindus
Almere
2:49:46
77
Niels Wieffer
Almere
2:50:16
78
Wouter Hansen
Amsterdam
2:51:09
79
Jack Bos
Almere
2:52:46
80
Ernest Grep
Almere
2:53:41
81
Dennis Eskes
Huizen
2:55:25
82
Gilles van der Windt
Almere
3:06:25
83
Cliff Piets
Kombijsport
3:07:29
84
Peter Nouwen
OSS-VOLO
3:27:24
30 V, 30 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Selina van der Vliet
Pijnenburg
2:07:39
2
Nina Bakker
Almere
2:14:59
3
Yvette van Wegen
Almere '81
2:20:35
4
Cornelie Peschar
GAC Hilversum
2:24:39
5
Ingrid van Dongen
Almere '81
2:27:57
6
Anoek Vincent
AV '23
2:29:29
7
Eva Boomgaard
Almere
2:36:31
8
Linda Timmer
Zeewolde
2:38:47
9
J Schoonackers
Almere
2:41:27
10
Diana Buddingh
Almere
2:42:28
11
Tamara Zuijdervliet
Almere
2:44:57
12
Udjen Lewis
Almere
2:45:58
13
Rianne Veerman
Amsterdam
2:48:21
14
Sarah Leuven
Roosendaal
2:51:29
15
Steffie Hansen
Amsterdam
2:51:58
16
Pascalle Nutting
Badhoevedorp
2:53:44
17
Eveline Stal
Amstelveen
2:54:44
18
Els Barria
Almere
2:56:32
19
Marleen van Kalmthout
Amsterdam
3:02:33
20
Christel Nij Bijvank
Amsterdam
3:02:33
21
Christel Deckers
Dutch Runners
3:03:16
22
Krista Heije
Almere
3:03:29
23
Chequita Elmzoon
Almere
3:06:21
24
Diana Verhage
Almere
3:06:22
25
Marijke Piets
Kombijsport
3:10:36
26
Laurien Kunst
Ede Gld
3:25:16
27
Yvonne de Haan
Ede Gld
3:25:17
Mede mogelijk gemaakt door Run2Day, Saucony, De Mix en
vele enthousiaste vrijwilligers.
www.uitslagen.nl
24-03-2015 20:38