Uitslagenlijst 63e Reeuwijkse Plassenloop

Reeuwijk - Zaterdag 21 maart 2015

MSEN, 15 KM PRESTATIE
Plts
Naam
Bruto
Netto
1
Peter van der Velden
GVAC
52:43
52:42
2
Ton Hettema
Rotterdam
54:48
54:48
3
Martijn Ouweneel
Gouda
58:49
58:09
4
Ferdi Vonk
Rotterdam Atletiek
59:43
59:43
5
Ronald Hoogendoorn
Bodegraven
1:06:41
1:06:26
6
Thomas Fortgens
Gouda
1:08:18
1:08:04
7
Evert van Dam
Gouda
1:09:28
1:08:58
8
Lars Baak
's-Gravenhage
1:11:21
1:11:14
9
Bart Molenaar
Gouda
1:13:47
1:13:21
10
Henri den Hartogh
Lopik
1:14:01
1:13:45
11
Frank Hunning
SC Reeuwijk
1:15:01
1:14:40
12
Marcel Boere
Lopik
1:16:13
1:15:57
13
Thijs Lansbergen
Rotterdam
1:17:52
1:17:40
14
Jafeth Bekx
Gouda
1:21:38
1:21:12
15
Arjan Stigter
Lopik
1:27:51
1:27:37
16
Tom Ernst
Gouda
1:28:07
1:27:38
M35, 15 KM PRESTATIE
Plts
Naam
Bruto
Netto
1
Said Kanfaoui
AV Gouda
49:43
49:42
2
Aziz Kanfaoui
AV Gouda
51:52
51:51
3
Rutger Kramer
Haag Atletiek
55:08
55:08
4
Erik Groeneweg
Spirit Oud Beijerland
56:58
56:56
5
Jan van Tol
Alphen aan den Rijn
1:01:50
1:01:41
6
Ramon Hagedoorn
Gouda
1:04:47
1:04:43
7
Wolter van Popta
Hilversum
1:04:59
1:04:42
8
Sascha Hagedoorn
Voorburg
1:05:36
1:05:31
9
Eddy de Kwant
Zeist
1:06:38
1:06:30
10
Michiel Nederveen
Gouda
1:07:03
1:06:42
11
Edwin Hoogenboom
Nieuwkoop
1:09:02
1:08:48
12
Rene Vreeswijk
SC Reeuwijk
1:10:21
1:10:10
13
Vincent Boere
Waddinxveen
1:10:38
1:10:30
14
Caspar Laar
Capelle aan den IJssel
1:11:05
1:10:36
15
Rudolf de Vetten
Nootdorp
1:12:06
1:11:50
16
Mischa Schouten
Bodegraven
1:13:25
1:12:52
17
Albert van der Horst
Waddinxveen
1:13:42
1:13:34
18
Jurriaan Wils
Gouda
1:14:29
1:14:11
19
Theo Mol
Gouda
1:15:00
1:14:42
20
Hans van den Ende
Delft
1:15:16
1:14:56
21
Ronald van der Wolf
Gouda
1:15:43
1:15:11
22
Jaap Kruys
Antilope
1:15:53
1:15:46
23
Erwin Eijsberg
Hendrik-Ido-Ambacht
1:16:48
1:16:37
24
Remco van Rijn
Rotterdam
1:17:29
1:17:18
25
Ronald Tuyl
Reeuwijk
1:18:26
1:18:13
26
Oscar van Wees
Reeuwijk
1:20:15
1:19:44
27
Jelle Troost
Zoetermeer
1:20:56
1:20:20
28
Gert Jan Knippenberg
Houten
1:26:43
1:26:15
29
Nico Koedam
Hendrik-Ido-Ambacht
1:33:26
1:33:03
M45, 15 KM PRESTATIE
Plts
Naam
Bruto
Netto
1
Fred Louter
Maasland
56:04
56:04
2
Evert de Graaf
avVN
56:31
56:31
3
C Slijkhuis
Spirit Oud Beijerland
1:00:15
1:00:14
4
Nico Kaptein
Clytoneus
1:01:15
1:01:10
5
Loet Kloos
Reeuwijk
1:01:35
1:01:28
6
Alex de Langen
Spirit Oud Beijerland
1:02:09
1:02:05
7
Rudo Kalkman
SC Reeuwijk
1:02:42
1:02:40
8
Aschwijn Vermeulen
Boskoop
1:02:54
1:02:46
9
Henk van Zutphen
DAK
1:03:22
1:03:19
10
Rene Stallen
AV Gouda
1:04:35
1:04:15
11
Claudius Teijgeler
Schiedam
1:05:53
1:05:49
12
Ron Schop
Dordrecht
1:05:56
1:05:48
13
Jaap van Tuinen
Moordrecht
1:06:02
1:05:55
14
Xavier Crolla
AV '47
1:06:36
1:06:12
15
Ruud Verlaan
AV '47
1:06:36
1:06:12
16
Eddy vd Weyden
Clytoneus
1:06:37
1:06:17
17
Harry Blom
SC Reeuwijk
1:06:48
1:06:45
18
Cees Kruit
Antilope
1:06:50
1:06:44
19
Ed Noorland
Boskoop
1:07:00
1:06:58
20
Henk Kasbergen
Moordrecht
1:07:18
1:07:00
21
Ruud Wessels
Maassluis
1:07:30
1:07:27
22
Patrick Janssen
AV Gouda
1:08:09
1:07:58
23
Dick Bakker
Gouda
1:08:16
1:08:07
24
Peter Noordam
Waterweg
1:08:59
1:08:55
25
Jacco Goedhart
AV '47
1:09:00
1:08:37
26
Bert van der Meer
Gouda
1:09:07
1:08:55
27
Rob van Rooijen
Woerden
1:09:18
1:08:58
28
Jan Hilgeman
AV '47
1:09:29
1:09:06
29
Arnold van Varik
AAV '36
1:10:33
1:10:30
30
Ferdinand van Haastert
Voorburg
1:10:42
1:10:15
31
Edwin van Os
Gouda
1:11:23
1:11:11
32
Hans Booister
Vlaardingen
1:11:24
1:11:03
33
Koos Bruines
Waddinxveen
1:12:15
1:11:45
34
Hans de Ruiter
AV '47
1:12:33
1:12:24
35
Adrie Vollering
Clytoneus
1:12:57
1:12:37
36
Rinse de Valk
Utrecht
1:13:29
1:13:24
37
W Verkley
SC Reeuwijk
1:14:00
1:13:58
38
Leo van Spronsen
Poeldijk
1:14:30
1:13:59
39
Arnoud Alderlieste
Voorburg
1:14:33
1:14:30
40
Erik Naafs
Reeuwijk
1:15:05
1:14:34
41
Jos van Rossum
Bodegraven
1:15:50
1:15:39
42
Ron Groenenberg
Antilope
1:16:06
1:16:00
43
Peter Graafmans
Alphen Nb
1:17:27
1:17:14
44
Hans Snijders
Woerden
1:17:53
1:17:33
45
Jan Snoey
AV '47
1:18:12
1:17:47
46
Mart de Zwart
AV '47
1:18:12
1:17:46
47
Edwin de Koning
Bodegraven
1:18:35
1:18:02
48
A vd Knaap
SC Reeuwijk
1:20:42
1:20:12
49
Rob Zinko
Bodegraven
1:21:02
1:20:29
50
John Vahle
Reeuwijk
1:21:24
1:21:18
51
René van Oosten
Gouda
1:22:39
1:22:21
52
Duco Nijhoff
Nieuwerkerk ad IJssel
1:23:46
1:23:27
53
Charles de Boers
Rijswijk Zh
1:25:18
1:25:04
54
Bert Timmerman
Gouda
1:28:18
1:28:09
55
Marco Gonsalves
Gouda
1:28:34
1:28:08
56
Hans van Lubeck
Gouda
1:29:06
1:28:41
57
Rolf de Rivecourt
Moordrecht
1:32:03
1:31:29
M55, 15 KM PRESTATIE
Plts
Naam
Bruto
Netto
1
Rob Boer
Gouda
1:03:20
1:03:17
2
JT van Meurs
Clytoneus
1:05:32
1:05:27
3
Jan van Gent
Spirit Oud Beijerland
1:05:43
1:05:39
4
Jan Oskam
AV '47
1:06:01
1:05:59
5
Nico Baas
Bleskensgraaf ca
1:06:05
1:06:01
6
Robert de Graaf
Clytoneus
1:06:50
1:06:47
7
Adrie van Zoest
AV '47
1:07:00
1:06:36
8
Cor Kros
Poortugaal
1:07:07
1:07:04
9
D Blom
Clytoneus
1:08:35
1:08:29
10
Peter van den Hoogen
Oudewater
1:09:15
1:09:15
11
Ko Heij
SC Reeuwijk
1:09:21
1:09:17
12
Stef van HOLSTEIN
Sparta
1:10:26
1:09:59
13
Ari Borgstijn
De Koplopers
1:10:52
1:10:48
14
Pieter Verhorst
SC Reeuwijk
1:11:38
1:11:27
15
Jos van Leeuwen
Antilope
1:13:43
1:13:14
16
Johan Brilman
Zoetermeer
1:15:00
1:14:44
17
Andre Arbman
Bergschenhoek
1:15:29
1:15:10
18
Corne Remmens
Reeuwijk
1:16:59
1:16:33
19
Herbert Schoutens
Rotterdam
1:17:34
1:17:05
20
Gerard van der Velde
's-Gravenzande
1:18:56
1:18:24
21
Wim Niepoth
Nieuwkoop
1:19:04
1:18:50
22
Joep Vanderbroeck
Gouda
1:20:20
1:20:02
23
Henk de Geus
Leiden
1:22:43
1:22:09
24
Leo Koot
Gouda
1:23:16
1:22:53
25
Aad van Zeijl
Naaldwijk
1:23:18
1:22:46
26
Pieter Hoogstraten
Leiden
1:23:22
1:22:48
27
Ad van der Voort
Leidschendam
1:25:25
1:25:10
28
Henk van de Tak
Den Haag
1:27:35
1:27:16
M65, 15 KM PRESTATIE
Plts
Naam
Bruto
Netto
1
Drikus Haalboom
avVN
1:01:35
1:01:34
2
Chrik van den Boom
AAV '36
1:06:58
1:06:57
3
Johan Kompier
Nieuwerbrug
1:21:49
1:21:44
4
Hans Kramer
AV Gouda
1:25:51
1:25:43
5
Kees Koolwijk
Spark
1:26:20
1:25:50
6
Ruud Lambregts
Gouda
1:31:20
1:30:57
7
Anton Schuurman
Amsterdam
1:32:21
1:32:14
8
Bas van der Rraf
avVN
1:34:33
1:34:09
VSEN, 15 KM PRESTATIE
Plts
Naam
Bruto
Netto
1
Naima van den Ende
Delft
1:20:21
1:20:02
2
Judy Boere
LOGO
1:20:36
1:20:04
3
Joyce van Scherpenseel
Rotterdam
1:22:10
1:22:02
4
Leonie Wijnsema
Gouda
1:25:14
1:24:48
5
Bianca Hunning
SC Reeuwijk
1:25:35
1:25:13
6
Sifra Bekx
Gouda
1:27:25
1:26:58
7
Maryanne Dijkstra
Rotterdam
1:32:03
1:31:50
V35, 15 KM PRESTATIE
Plts
Naam
Bruto
Netto
1
Petra Sloots
Spark
1:02:27
1:02:26
2
Ingrid Vanhorick
AV Gouda
1:05:26
1:05:24
3
Annelies Harkes
AV '47
1:06:35
1:06:12
4
Leonie Krebbers
's-Gravenhage
1:12:32
1:12:21
5
Judith Mooy
Alphen aan den Rijn
1:15:31
1:15:02
6
Patricia van der Veeke
Rotterdam
1:15:56
1:15:39
7
Natasja Roelse
Oudewater
1:18:27
1:18:16
8
Marloes Boegheim
Gouda
1:18:54
1:18:39
9
Patricia Attevelt
LOGO
1:20:36
1:20:05
10
Renate Quanjer
Doorn
1:23:26
1:23:04
11
Muriel van den Nieuwenhof
Leersum
1:23:26
1:23:05
12
Yvonne van der Helm
Gouda
1:25:53
1:25:36
13
Nathalie Alders
Flakkee
1:26:09
1:25:59
14
Michelle Bijkerk
Gouda
1:27:27
1:27:01
15
Inge Wielhouwer
Waddinxveen
1:28:08
1:27:41
16
Margreet van Houdt
Waddinxveen
1:33:09
1:32:42
V45, 15 KM PRESTATIE
Plts
Naam
Bruto
Netto
1
Annerie de Gier
Antilope
1:16:32
1:16:19
2
Marcella Vendrig
Oudewater
1:17:35
1:17:24
3
Monique Muller
Reeuwijk
1:18:50
1:18:40
4
Tosca van Nieuwpoort
Reeuwijk
1:21:43
1:21:27
5
Deliaan van der Vaart
AV Gouda
1:22:37
1:22:21
6
Barbara Ooms
Nieuwkoop
1:24:17
1:24:03
7
Cobi de Boer
Gouda
1:25:16
1:24:59
8
Suzan Orlebeke
Gouda
1:25:23
1:25:05
9
Tine Vermeer
Voorburg
1:28:05
1:27:53
10
Annet Korevaar
Gouda
1:29:05
1:28:40
11
Marijke Habben Jansen
Boskoop
1:29:57
1:29:36
12
Minke Wolters
Nuenen
1:29:58
1:29:45
13
Ingrid Sparreboom
Hendrik-Ido-Ambacht
1:33:12
1:32:50
14
Marja Booister
Vlaardingen
1:33:36
1:33:12
15
Yen-li Busscher
Alphen aan den Rijn
1:38:03
1:37:35
V55, 15 KM PRESTATIE
Plts
Naam
Bruto
Netto
1
Ivel Wüsten
AAV '36
1:16:36
1:16:07
2
Anja Hoogerboord
Vlaardingen
1:18:01
1:17:39
3
Karin Bezemer
Gouda
1:25:28
1:25:14
4
Sophie Brenkman
AV Gouda
1:25:51
1:25:43
5
Marjon Kuiper-van Leeuwen
Antilope
1:30:02
1:29:49
6
Mirjam Brugman-Lourier
avVN
1:30:03
1:29:42
7
Elly van Zwieten
AV '47
1:33:45
1:33:21
8
Clara van Vliet
AV '47
1:34:38
1:34:13
MAN, 10 KM PRESTATIE
Plts
Naam
Bruto
Netto
1
Koen Leeuw
Antilope
36:25
36:23
2
Patrick Binnendijk
Bodegraven
38:06
38:06
3
Barry Spaargalen
AAV '36
38:26
38:26
4
Cornelis 't Lam
Hilversum
39:27
39:25
5
René van der Meer
Haarlemmermeer
39:29
39:29
6
Paul ten Brink
Bodegraven
39:51
39:50
7
Pascal Verbeek
AV Gouda
40:02
40:01
8
Hayo den Boeft
AV Gouda
40:22
40:21
9
Willem Graafland
Gouda
40:29
40:27
10
Merlijn Gootjes
Woerden
40:34
40:33
11
Koen Vereijken
Gouda
40:36
40:33
12
Leo Kruit
Leusden
40:42
40:40
13
Ralph Verhoeks
Bergschenhoek
40:59
40:40
14
Robin Vergeer
Clytoneus
41:16
41:15
15
Wojciech Sobotzik
Waddinxveen
41:18
41:17
16
Martijn Domburg
Rotterdam
41:23
41:22
17
Pim Veldhuijzen
Woerden
41:25
41:22
18
Frans van Zuilen
SC Reeuwijk
41:26
41:25
19
Marnix van den Berg
Gouda
41:42
41:36
20
Hans Overbeek
Polsbroek
41:57
41:57
21
Rob Kuiper
Reeuwijk
43:05
43:05
22
Jeroen Vergeer
Clytoneus
43:09
43:08
23
Michel Vollebregt
Nieuwkoop
43:43
43:13
24
Gert Burger
Gouda
43:50
43:47
25
Reinoud van Soest
Rijswijk Zh
43:57
43:55
26
Hans Visser
Gouda
44:15
44:10
27
Bast van de Lest
Boskoop
44:18
44:04
28
Alain van Hoof
Gouda
44:30
44:22
29
Marco Regeer
Reeuwijk
44:31
44:30
30
Frans Woerden
De Veenlopers
44:39
44:38
31
Harold Baas
SC Reeuwijk
44:46
44:44
32
Han Marinusse
Gouda
44:52
44:38
33
Bart van der Sluis
Gouda
45:10
45:07
34
Lieuwe Wedema
Altis
45:28
45:21
35
Hans van Vliet
Gouda
45:33
45:33
36
Wessel Hettema
Waddinxveen
45:34
45:26
37
Gert-Jan van Tilburg
Waddinxveen
45:36
45:23
38
Bram Fieten
Utrecht
45:55
45:52
39
Marten Zwanenburg
Leiden
46:01
45:52
40
Theo Kleijweg
Capelle aan den IJssel
46:05
45:59
41
Maarten Loos
Leiden
46:13
46:02
42
Thijs vd Heuvel
Reeuwijk
46:15
46:15
43
Arnoud Klop
Rotterdam
46:17
46:14
44
Gert Anker
Gouda
46:20
45:57
45
Cees van Delft
SC Reeuwijk
46:27
46:23
46
Iwan van Ballegooijen
Nieuwerbrug aan den Rijn
46:47
46:40
47
Arjan van Erk
Gouda
46:49
46:36
48
Dennis van Hof
Waddinxveen
46:52
46:26
49
Wick Vermeulen
Reeuwijk
46:57
46:27
50
Mauco de Jong
Bodegraven
47:09
47:06
51
Ronald Snijder
Oostzaan
47:15
47:04
52
Floris Bruinsma
Reeuwijk
47:26
47:22
53
Bernard Bruinsma
Reeuwijk
47:35
47:31
54
Michel Alblas
Gouda
47:45
47:25
55
Erik Slob
Bodegraven
47:51
47:20
56
Martin de Haan
Reeuwijk
47:57
47:56
57
Henk Emmerzaal
's-Gravenhage
48:03
47:59
58
Ronald Olsthorn
Zoetermeer
48:04
47:41
59
Raymond van Aarle
AAV '36
48:07
47:44
60
Quintus van der Bijl
Reeuwijk
48:08
48:02
61
Simon de Koning
SC Reeuwijk
48:11
48:04
62
Mark Verhagen
Bodegraven
48:13
48:03
63
Jan Knijff
Kamerik
48:20
48:06
64
Pascal van der Klugt
Gouda
48:33
48:24
65
Paul van den Aandweg
Clytoneus
48:44
48:26
66
Piet van Herk
AV '47
48:45
48:43
67
Hans Knoops
Maassluis
48:50
48:48
68
Ferry Boot
Reeuwijk
48:57
48:55
69
Marco Fiole
Bodegraven
49:01
48:29
70
Henk Kuhlman
avVN
49:03
49:00
71
Peter Huurman
Gouda
49:03
48:55
72
Fred Vijfvinkel
Reeuwijk
49:07
48:37
73
Arno Brouwer
Boskoop
49:17
49:03
74
Teus van Zelderen
Woerden
49:20
48:59
75
Henk Horst
Eemnes
49:23
49:17
76
Rob Meijer
Antilope
49:35
49:29
77
Boudewijn van der Wal
Bruchem
49:40
49:22
78
Frans van Soest
Reeuwijk
49:46
49:38
79
Andre van Zuilen
Woerden
49:47
49:30
80
Bert Rijneveld
Schoonhoven
50:00
49:53
81
Wim Lexmond
Reeuwijk
50:05
49:55
82
Klaas Graveland
Gouda
50:10
49:37
83
Jan Peek
SC Reeuwijk
50:19
50:17
84
Dik Romeijn
SC Reeuwijk
50:20
50:18
85
Jacco Wielaard
Gouda
50:22
50:22
86
Robert Sluijs
Bodegraven
50:22
50:06
87
Ad Mocking
Antilope
50:24
50:18
88
Michel Sas
Gouda
50:33
50:11
89
Theo van Hardeveld
Veenendaal
50:35
50:20
90
Leo Pol
Gouda
50:37
50:30
91
Corne van Dam
Oudewater
50:45
50:14
92
Mark de Keijzer
Bodegraven
50:45
50:30
93
N Jagessar
Gouda
50:48
50:22
94
Ben Legerstee
Puttershoek
50:52
50:28
95
Tom Kooij
Gouda
51:03
50:42
96
Frits Stegen
De Meern
51:10
50:47
97
Ron Stuurman
Antilope
51:16
50:44
98
Mark Leidelmeijer
Reeuwijk
51:17
51:12
99
Hans de Swart
Zoetermeer
51:18
51:11
100
Ard van Zuilen
Waddinxveen
51:19
51:08
101
Peter de Haan
Gouda
51:27
51:15
102
Cor Verheul
AV '47
51:30
51:26
103
Floris van der Hoeven
Gouda
51:35
51:31
104
Piet Staal
Bodegraven
51:35
51:26
105
Ron van Domburg
Driebruggen
51:38
51:07
106
Peter Wielaard
Gouda
51:39
51:39
107
Arnoud Koolmees
Gouda
51:40
51:40
108
Jan van Beuzekom
Sliedrecht
51:44
51:25
109
H Gerschau
Antilope
51:46
51:24
110
Jan Post
Barendrecht
51:48
51:42
111
Jeroen Bommelé
Gouda
52:01
51:53
112
Richard Verstegen
SC Reeuwijk
52:19
51:58
113
Walter Straver
Bodegraven
52:38
52:06
114
Aad van Cappellen
Brakel
52:39
52:21
115
G van Mandeveld
Veenendaal
52:50
52:37
116
Jeffrey van der Hoorn
Waddinxveen
52:53
52:29
117
Wim Uijtenhaak
Hoofddorp
53:03
52:48
118
Gerard van Raalte
Parthenon
53:05
52:55
119
Ron Kerpel
Vlaardingen
53:06
52:56
120
Ron Warnaar
Rotterdam
53:17
53:04
121
Koos van den Nieuwendijk
Woerden
53:20
53:15
122
Walter Olsthoorn
Bodegraven
53:26
52:53
123
Rens van der Meer
Antilope
53:30
53:16
124
Eric Snaterse
Gouda
53:30
53:13
125
Paul Kemp
Waddinxveen
53:31
53:01
126
Bas Bruijnis
Rotterdam
53:38
53:14
127
Tom Oudijk
Bodegraven
54:01
53:30
128
Patrick Olsthoorn
Bodegraven
54:02
53:28
129
Ernst-Jan Elzinga
Woerden
54:17
53:57
130
Remco den Heeter
Gouda
54:24
54:05
131
Hans Engelsma
Rotterdam
54:24
54:05
132
Arjo van der Linden
Reeuwijk
54:25
53:57
133
Mike van Es'
Ter Aar
54:27
54:09
134
Willem Meeuwsen
Gouda
54:32
54:06
135
Pim van Loon
Eindhoven
54:41
54:30
136
Jeroen Mulder
Antilope
54:45
54:29
137
M Kaptein
Antilope
54:46
54:30
138
Leo Bruggeman
Rotterdam
54:48
54:28
139
Dick Slob
Gouda
54:54
54:50
140
Willem Karsten
Reeuwijk
54:57
54:51
141
Ad Kraal
Moerkapelle
54:58
54:51
142
Robert van Bergen
Stolwijk
54:59
54:30
143
Hans Crombeen
Reeuwijk
55:06
54:37
144
Arno Hogenelst
Antilope
55:13
54:56
145
Michel Klinkhamer
Alphen aan den Rijn
55:15
54:48
146
Richard Stoppelenburg
Reeuwijk
55:22
55:10
147
Frank Paul
's-Gravenhage
55:29
55:02
148
Ronald van Loon
Bodegraven
55:30
55:13
149
Rob Overes
Bodegraven
55:30
55:13
150
Ruud Slingerland
AV Gouda
55:31
55:14
151
Hans Lok
SC Reeuwijk
55:32
55:11
152
Ferry Steegman
Rotterdam
55:36
55:14
153
Caspar Laumans
Lopik
55:38
55:31
154
Peter Mensink
Nieuwkoop
55:54
55:46
155
Frans Lansbergen
Gouda
55:54
55:33
156
Rien Kos
Hedel
55:55
55:37
157
PS van der Poorten
Gouda
55:56
55:35
158
Nick Mesker
Rotterdam
55:56
55:53
159
Jeroen de Wil
Nieuwveen
55:58
55:51
160
Paul Kerkvliet
HAZERSWOUDE-DORP
56:14
55:57
161
Jos Oosterom
Kockengen
56:21
56:12
162
Leen Harkes
AV '47
56:25
56:13
163
Michiel Hoefsmit
Haastrecht
57:00
56:53
164
Coen Gardien
Zeist
57:01
56:43
165
Ezra Hoefsmit
Haastrecht
57:12
57:05
166
Wim Schreuder
Bodegraven
57:13
57:10
167
Maarten Moerman
Bodegraven
57:15
57:07
168
Michael Appel
Haag Atletiek
57:31
57:08
169
Evert van Peperstraten
Nieuwerbrug aan den Rijn
57:53
57:36
170
Ivo Magnee
Gouda
58:06
57:57
171
Erik van den Berg
Oegstgeest
58:20
58:13
172
Niek Barendregt
Oud-Beijerland
58:24
58:09
173
Fred van Heerde
Gouda
58:34
58:12
174
Peter Bondt
Gouda
58:38
58:11
175
Henk Klein
Woerden
58:42
58:27
176
Wim Zeltenrijch
Gouda
58:42
58:30
177
Evert J van Manen
Veenendaal
58:46
58:32
178
Gert van Butzelaar
Waddinxveen
59:08
58:52
179
Simon Hornis
Gouda
59:13
58:45
180
Michel Okkerse
Gouda
59:13
58:48
181
Dirk Breedijk
Stolwijk
59:51
59:25
182
Henk Jongman
Lelystad
1:00:02
59:38
183
Werner Joosten
Linschoten
1:00:11
59:55
184
Danny van der Kist
's-Gravenhage
1:00:16
59:41
185
Fred de Graaf
Reeuwijk
1:00:51
1:00:42
186
Frans Hoogland
Gouda
1:01:07
1:00:46
187
Remo Benningshof
Moordrecht
1:01:11
1:00:45
188
Jan van den Heuvel
Gouda
1:01:18
1:01:09
189
Pierre Overdijk
Waddinxveen
1:01:31
1:01:26
190
J Vesseur
Woerden
1:02:07
1:01:54
191
Martin van Dam
SC Reeuwijk
1:02:25
1:02:06
192
Ton Jeursen
Waddinxveen
1:02:43
1:02:16
193
Chris Steenvoorden
GAC Hilversum
1:04:12
1:04:06
194
Jacques Rietdijk
SC Reeuwijk
1:04:45
1:04:25
195
Anne Medema
Rotterdam
1:04:50
1:04:42
196
Meindert Dijkstra
Gouda
1:14:45
1:14:17
VROUW, 10 KM PRESTATIE
Plts
Naam
Bruto
Netto
1
Laura Baars
AV '47
45:59
45:56
2
Carla van der Wolf-Buitel
SC Reeuwijk
46:37
46:37
3
Laura Vrijenhoek
Boskoop
47:16
47:11
4
Tilly van Voskuilen-Bos
Boskoop
47:59
47:55
5
Linde Emmerzaal
's-Gravenhage
48:03
47:59
6
Linde Emmerzaal
's-Gravenhage
48:03
47:59
7
Claudia Lucassen
Reeuwijk
48:12
48:09
8
Marian Broere
Utrecht
48:24
48:02
9
Marloes van Ooijen
Kamerik
48:37
48:29
10
Debbie Meerpoel
Reeuwijk
48:51
48:46
11
Mirjam van der Worp
Gouda
49:40
49:28
12
Remke Reith
Amsterdam
49:44
49:29
13
Ans Baas
Oudewater
49:45
49:38
14
Bonnie van Doorn
Gouda
50:43
50:22
15
Carla Sturkenboom
Nieuwegein
51:02
50:56
16
Caroline van der Starre
Reeuwijk
51:02
51:00
17
Arine Fijn
Gouda
51:18
50:51
18
Gonny Paulides
AV Gouda
51:19
51:16
19
Christel de Groot
Trecho
51:26
51:04
20
Mariska Westgeest Boef
's-Gravenhage
52:24
52:19
21
Dominika Praska
Boskoop
52:56
52:29
22
Tamara van Schaik
Oudewater
52:56
52:48
23
Brigit Droog
SC Reeuwijk
53:36
53:24
24
Willemijn Schuur
Gouda
53:39
53:25
25
Annet Ummels
Oudewater
53:41
53:26
26
Anja Dijkhuizen
Antilope
54:06
53:50
27
Floor van Lieshout
Reeuwijk
54:15
53:54
28
Barbara Hutterga
SC Reeuwijk
54:21
54:12
29
Hanneke van Heeren
Rotterdam
55:00
54:42
30
Jolanda van Zuilen
Reeuwijk
55:01
54:50
31
Kirsten Medema
Altis
55:23
55:15
32
Hele van Zuilen
Waddinxveen
55:24
55:14
33
Dorine Stoppelenburg
Reeuwijk
55:25
55:14
34
Linda van Dam
Reeuwijk
55:39
55:20
35
Marijke van Zundert
Gouda
55:42
55:28
36
Joke Swager
Gouda
55:52
55:41
37
Bea Koster
Kockengen
56:20
56:11
38
Natalie Harkes
Schiedam
56:25
56:12
39
Kastelijn
Schoonhoven
56:41
56:17
40
Eefke Steenvoorden
Phanos
56:48
56:43
41
Marion Elzinga
SC Reeuwijk
56:53
56:33
42
Joyce de Vries
Zeist
57:02
56:44
43
Anke Duijm
Bodegraven
57:16
57:05
44
Miranda van Zoest
Reeuwijk
57:21
56:57
45
Lisette Schulp
Trackstars Nesselande
57:24
56:48
46
Carola van den Dool
Gouda
57:27
57:05
47
Anne Floor van der Heide
Reeuwijk
57:29
57:04
48
Robin Edelman
Reeuwijk
57:30
57:04
49
Nettie Meijdam
Alphen aan den Rijn
57:31
57:07
50
Marga Schouten
SC Reeuwijk
57:35
57:30
51
Anja van der Pol
Reeuwijk
57:53
57:42
52
Maartje van Es
Ter Aar
58:01
57:42
53
Sandra Bruggeman
Rotterdam
58:04
57:44
54
Jacoline Zilverentant
Bilthoven
58:08
57:44
55
Esther vd Hoeven
Stolwijk
58:11
57:42
56
Lenie Brugging
Gouda
58:12
57:50
57
Hanneke van der Meer
Bleiswijk
58:13
57:47
58
Chantal Honkoop
Bergambacht
58:17
57:48
59
Marjan Molenaar
Stolwijk
58:17
57:49
60
Erna Sluijs
Bodegraven
58:27
58:12
61
Baukje de Jong-Van Riesen
Gouda
58:31
58:21
62
Hanna Smallenbroek
Gouda
58:38
58:11
63
Marcella van Zuijdam
Rotterdam
58:46
58:33
64
Martine Vecht
Gouda
58:57
58:35
65
Femmy van der Voort
Bergschenhoek
59:02
58:35
66
Paulien Nieuwendijk
Kockengen
59:04
58:56
67
Esther Bieshaar
Gouda
59:13
58:49
68
Charissa van der Ende
Reeuwijk
59:20
58:52
69
Viola Snel
Stolwijk
59:57
59:27
70
Maaike van Heeren
Heeg
1:00:15
59:48
71
Ceciel Thuys
Gouda
1:00:16
59:48
72
Marijke Verhoeven
Zwammerdam
1:00:19
59:56
73
Ineke van Vliet
Nieuwerbrug aan den Rijn
1:00:26
1:00:13
74
Annemarie Kuilenburg
Stolwijk
1:01:24
1:00:53
75
Marijke Hornis
Gouda
1:01:34
1:01:07
76
Jolanda vd Rest
Hendrik-Ido-Ambacht
1:01:35
1:01:20
77
Santuscha Gallagher
SC Reeuwijk
1:01:48
1:01:21
78
Wendy Gaarthuis-Weber
AAV '36
1:01:53
1:01:34
79
Manon Streng
Cabauw
1:02:02
1:01:37
80
Ilona Appelboom
Lopik
1:02:02
1:01:36
81
Cilla de Korte
Lopik
1:02:08
1:01:43
82
Kitty Overbeek
Lopik
1:02:09
1:01:44
83
Marcella Hoogendoorn
Snelrewaard
1:02:11
1:01:55
84
Lenny de Reede
's-Gravenhage
1:02:22
1:02:10
85
Silvija Prancane-Verhoef
Gouda
1:02:22
1:02:10
86
Kim Evers
Reeuwijk
1:02:22
1:02:07
87
Nina Schouten
Reeuwijk
1:02:23
1:02:07
88
Marjolein Six
Oudewater
1:02:41
1:02:24
89
Myranda van der Nol
Gouda
1:02:54
1:02:31
90
Lonneke Goei
Antilope
1:03:00
1:02:28
91
Thera de Vos
Oudewater
1:03:07
1:02:36
92
Jolanda Kleiweg
Reeuwijk
1:03:18
1:03:06
93
Kirsten Clason
Stolwijk
1:03:22
1:02:50
94
Mieke Boef
SC Reeuwijk
1:03:28
1:03:23
95
Corine Brandwijk
Gouda
1:03:53
1:03:32
96
Majolieke Nieuwlaat
Bleiswijk
1:04:28
1:04:02
97
Corina van Leeuwen
Gouda
1:04:41
1:04:12
98
Christine van Deuren
Gouda
1:05:41
1:05:12
99
Marjon Vrauwdeunt
Haastrecht
1:05:41
1:05:12
100
Eva Anders
SC Reeuwijk
1:06:30
1:06:06
101
José Spruit
Hekendorp
1:06:39
1:06:28
102
Annie reijnen de Bie
Spijkenisse
1:06:41
1:06:31
103
Joke de Vries
Purmerend
1:06:43
1:06:37
104
Els Wieman - van Vliet
Gouda
1:06:49
1:06:38
105
Natascha van Velzen
Nieuwerkerk ad IJssel
1:07:09
1:06:51
106
Rinske de Vries
Rotterdam
1:08:42
1:08:18
107
Harmina IJben
Linschoten
1:09:19
1:09:08
108
Sandra van der Nol
Gouda
1:12:36
1:12:14
109
J Kool-den Otter
Reeuwijk
1:12:36
1:12:06
110
Gerda de Pater
Gouda
1:17:09
1:16:56
MAN, 5 KM PRESTATIEL
Plts
Naam
Bruto
Netto
1
Jan Zijderlaan
Avantri
17:40
17:39
2
Ben Muller
Zegveld
17:55
17:54
3
Daan Tromp
Delft
18:02
18:01
4
Merlijn van der Velden
GVAC
18:09
18:09
5
Stephen Lake :)
the Hague Road Runners
18:19
18:18
6
Reinier van Dam
Reeuwijk
18:26
18:25
7
Sander Eijs
Alphen aan den Rijn
18:37
18:37
8
Stephen Hoogendam
Spirit Oud Beijerland
18:42
18:41
9
Tim Schiebroek
2805 SN Gouda
19:53
19:50
10
Vincent Uilenberg
Avantri
19:58
19:45
11
Bart Roorda
Gouda
20:16
20:15
12
Edward Stigter
Vogelenzang
20:29
20:28
13
Martin Droog
Waddinxveen
20:34
20:33
14
Karel Uitterlinden
Spirit Oud Beijerland
20:39
20:38
15
Jancko Bunnik
SC Reeuwijk
20:46
20:43
16
Leander Koeleman
Woerden
21:06
21:03
17
Willem van der Heide
Reeuwijk
21:32
21:28
18
Tjeerd Bruinsma
Rotterdam
21:52
21:49
19
Max Tuinenburg
2805 SN Gouda
21:56
21:53
20
Niels Tromp
Delft
21:57
21:48
21
Sebastian Christoffels
Zwaanshoek
22:02
21:52
22
Mark Boon
Gouda
22:10
22:02
23
Matthijs Muller
SC Reeuwijk
22:18
22:05
24
Koen van der Salm
Rotterdam
22:30
22:24
25
Wietse de Bruin
Waddinxveen
23:05
23:00
26
Hans van de Hil
Antilope
23:13
23:07
27
Ryan Sloof
2805 SN Gouda
23:38
23:35
28
Dennis Kalkman
Gouda
23:41
23:31
29
Jacob-Jan de Koning
Bodegraven
23:42
23:26
30
Luc de Mooij
2805 SN Gouda
24:10
24:07
31
Stefan Gebraad
Gouda
24:12
23:53
32
Rutger Schuurmans
Rotterdam
24:16
24:14
33
Mat Drummen
AV Gouda
24:19
24:16
34
Robert-Jan van Bladel
Alphen aan den Rijn
24:24
24:16
35
Kastelein
Driebruggen
24:31
24:22
36
Sezer Sarilkan
's-Gravenhage
24:42
24:32
37
Job de Groen
Alphen aan den Rijn
24:55
24:48
38
Finn Fonteijn
SC Reeuwijk
25:08
25:08
39
Mark Moons
Waddinxveen
25:24
25:14
40
Wout Verstegen
Reeuwijk
25:35
25:06
41
Erik Spaans
Gouda
25:37
25:31
42
Ronald Comperen
's-Gravenhage
25:55
25:43
43
Willem van der Plaats
Gouda
25:57
25:37
44
Tino Fonteijn
Reeuwijk
26:18
26:18
45
Daniel van Liempd
2805 SN Gouda
26:35
26:19
46
Wilbert Moons
Gouda
26:54
26:45
47
Koen Dekker
Gouda
27:35
27:10
48
Caspar de Jonge
Rotterdam
27:38
27:08
49
Hans Mouerts
Reeuwijk
27:41
27:30
50
Tom de Jong
Gouda
27:51
27:32
51
Dennis Dannenburg
Gouda
27:55
27:27
52
Vincent Theo
Zoetermeer
28:13
27:44
53
Asad Arya
Capelle aan den IJssel
28:25
28:13
54
Koos Kruid
Antilope
28:39
28:20
55
Alex de Jong
Bodegraven
28:44
28:32
56
Alex Ouwendijk
Bodegraven
28:44
28:33
57
Ferdi Pijnacker
SC Reeuwijk
29:38
29:14
58
Willem Toering
Antilope
29:49
29:30
59
Melvin Brugman
Gouda
30:22
30:02
60
Ronald Bakkenes
Delft
30:49
30:25
61
Frank Benschop
Reeuwijk
30:58
30:28
62
Rob Boom
Gouda
31:39
31:34
63
Robert Jan van Dam
Reeuwijk
32:25
32:23
64
Vincent van Delft
Boskoop
34:31
34:06
65
John Jongeneel
Gouda
37:33
37:04
66
Joost Wiezer
Boskoop
42:46
42:20
67
Alfred van Klaveren
SC Reeuwijk
50:01
49:46
VROUW, 5 KM PRESTATIEL
Plts
Naam
Bruto
Netto
1
Marije Hijman
AV '47
17:47
17:47
2
Irene van der Reijken
Rotterdam Atletiek
19:28
19:27
3
Marleen Zijderlaan
Avantri
20:40
20:40
4
Anouk Perey
Rotterdam
20:56
20:54
5
Giny Veurink
Leiden Atletiek
22:31
22:31
6
Lisette Verleun
SC Reeuwijk
22:55
22:47
7
Claire Sinigaglia
Alphen aan den Rijn
22:59
22:46
8
Margriet Zijderlaan
Zegveld
23:28
23:26
9
Anne de Bliek
Woerden
23:42
23:37
10
Laura van Roekel
Woerden
24:40
24:36
11
Esther Staal-Bulk
Alphen aan den Rijn
24:50
24:36
12
Inge Verleun
SC Reeuwijk
24:54
24:47
13
Eveline van Lent
Avantri
24:58
24:44
14
Saskia Soede
Alphen aan den Rijn
24:59
24:46
15
Nanet Rijlaarsdam
SC Reeuwijk
25:19
25:12
16
Margo van Oosterhout
Amsterdam
25:29
25:27
17
Anneloes Smedts
Rotterdam
25:32
25:22
18
Annemie Scholten
Gouda
25:50
25:44
19
Ellen Dutman
Amersfoort
26:19
26:10
20
Anna Kuiken
Gouda
26:20
26:10
21
Dieke van de Pest
SC Reeuwijk
26:50
26:42
22
Anne de Jong
Reeuwijk
26:51
26:30
23
Emma Moons
Gouda
26:54
26:44
24
Martine van Dijk
Gouda
27:45
27:41
25
Linda Steenhuis
Boskoop
27:55
27:47
26
Manuela Veerman
Woerden
27:58
27:52
27
Bianca Teekens
SC Reeuwijk
28:02
27:44
28
Leonie van Lent
Gouda
28:10
27:55
29
Iris Steenbergen
SC Reeuwijk
28:13
27:56
30
Vera ten Holder
Rotterdam
28:17
27:44
31
Fatima Winia
's-Gravenhage
28:24
28:11
32
Jenny Verstegen
SC Reeuwijk
28:30
28:22
33
Leontine Schaap
Nieuwveen
28:45
28:39
34
Marije Verstegen
SC Reeuwijk
28:46
28:38
35
Janine Coster
Ilion
28:53
28:24
36
Corine Daneel
Bodegraven
29:03
28:47
37
Jenne van den Berg
SC Reeuwijk
29:03
28:48
38
Christa Takens
Bodegraven
29:04
28:48
39
Marieke van Bemden
SC Reeuwijk
29:07
28:46
40
Marleen van Gent
Reeuwijk
29:09
28:47
41
Saskia Staal
Bodegraven
29:20
29:06
42
Judith Ridder
Gouda
29:23
28:53
43
Joleen Streefkerk
Antilope
29:40
29:08
44
Bianca van Rijn
Waarder
29:41
29:24
45
Bep van Haelst
Kockengen
29:42
29:34
46
Anouk
SC Reeuwijk
29:45
29:26
47
Lieneke Foekens
Waddinxveen
29:49
29:31
48
Elsemarie Kraal
Ede Gld
30:11
29:58
49
Sabine Kuiper
Gouda
30:29
30:28
50
Van Vliet
Linschoten
30:30
30:25
51
Eva Schinkelshoek
Waddinxveen
30:34
30:29
52
Sylvia Siegers
Rotterdam
30:44
30:33
53
Petra de Jong
Delft
30:49
30:25
54
Carolien Kooi
SC Reeuwijk
30:54
30:30
55
Lot Bannink
Zwammerdam
30:55
30:28
56
Janneke Jacobs
Reeuwijk
30:57
30:27
57
Marielle Walpot
Gorinchem
30:58
30:32
58
Renske Baas
Dordrecht
31:04
30:30
59
Bernadet de Keyzer
Gouda
31:14
31:04
60
Nicole de Groot
SC Reeuwijk
31:24
30:57
61
Marion Uittenbogaart
SC Reeuwijk
31:24
31:03
62
Nelleke van Wijk
Waddinxveen
31:24
31:06
63
Jolanda Nieuwendorp
Waddinxveen
31:32
31:13
64
Lucia Boom
Gouda
31:41
31:34
65
Moniek Boom
Gouda
31:41
31:36
66
Monique Mooij
SC Reeuwijk
31:46
31:24
67
Elisabeth Kruithof
Spijkenisse
31:55
31:21
68
Anne Fleur van Kleef
SC Reeuwijk
31:57
31:53
69
Melayla Groenhuizen
2805 SN Gouda
31:57
31:54
70
Linda Sas
Gouda
32:04
31:59
71
Marlies Dekker
Bodegraven
32:05
31:38
72
Marlies Bogers
Chaam
32:06
31:40
73
Theresia Bergmann
Bodegraven
32:07
31:40
74
Mandy Haagsman
Bergschenhoek
32:31
32:27
75
Janneke Driesen
Antilope
32:32
32:01
76
Margret Tamerus
Reeuwijk
32:47
32:40
77
Stella Romberg
SC Reeuwijk
32:47
32:25
78
Annemieke Koopmans
Woerden
32:51
32:18
79
Susanne Verschoor
Woerden
32:51
32:18
80
Anca van der Reijken
Antilope
33:25
33:17
81
Linda de Vries Rijkuiter
Reeuwijk
33:33
33:17
82
Ria Brenkman
Antilope
33:41
33:11
83
Linda-Jean Cockcroft
Rotterdam
34:16
34:03
84
Marja Rodriguez
Kockengen
34:22
34:11
85
Ivon Verhoeven
Gouda
34:24
34:19
86
Nanette Smid
Rijswijk Zh
34:24
34:04
87
Iris Heijting
SC Reeuwijk
34:25
34:03
88
Dorien Veelenturf
SC Reeuwijk
34:25
34:01
89
Marlon van Ginkel
SC Reeuwijk
34:27
34:04
90
Illonka Kamp
Reeuwijk
34:28
34:09
91
Yvonne Verboom
Boskoop
34:31
34:06
92
Marianne de Boon
Reeuwijk
34:59
34:42
93
Talitha Bentvelsen
Den Hoorn Zh
35:29
35:26
94
Colette Groot
Bodegraven
35:38
35:21
95
Anette van der Heijden
SC Reeuwijk
35:40
35:19
96
Petra Bouwmeester
SC Reeuwijk
35:46
35:24
97
Petra de Hoog
Reeuwijk
36:17
36:12
98
Nathalie de Haan
SC Reeuwijk
36:19
35:48
99
Jolanda de Koning
Bodegraven
36:26
36:09
100
Wendy Vermeulen
Oudewater
36:38
36:29
101
Stefanie Peters
Reeuwijk
36:50
36:44
102
Marleen van der Knaap
SC Reeuwijk
37:27
37:04
103
Marjolein Touw
Alphen aan den Rijn
37:42
37:10
104
Arja Segers
SC Reeuwijk
37:47
37:26
105
Jasmin Hoffschlag
IJsselstein Ut
38:50
38:23
106
Marjoleine van Es
Waddinxveen
40:07
39:54
107
Anneloes Rietveld
Reeuwijk
42:45
42:20
J-12, 2400 METER
Plts
Naam
Tijd
1
Sven Teekens
Gouda
9:11
2
Juruansy Meijers
Gouda
9:18
3
Robin van Loo
Reeuwijk
9:20
4
Sander Schijf
Houten
9:21
5
Quinten van der Weide
Bodegraven
9:45
6
Stan van Tilburg
Waddinxveen
9:55
7
Jesse Perera
Gouda
10:00
8
Duncan Hill
Reeuwijk
10:25
9
Jip Dijkstra
Reeuwijk
10:34
10
Tim van Vliet
Reeuwijk
10:52
11
Jedy Janssen
Waddinxveen
11:11
12
Lucas Vink
Reeuwijk
11:22
13
Sander Steenland
Gouda
12:50
14
Renzo Bon
Reeuwijk
12:51
15
Ties van Holten
Reeuwijk
12:51
16
Alex Meershoek
Zoetermeer
14:36
17
Jack de Jager
Reeuwijk
15:09
18
Pim Regeling
Reeuwijk
15:12
19
Quentin de Jong
Reeuwijk
15:51
20
Sem Romberg
Reeuwijk
16:09
21
Mats Slappendel
Reeuwijk
16:25
M-12, 2400 METER
Plts
Naam
Tijd
1
Robin Droog
SC Reeuwijk
10:04
2
Emma van Loo
Reeuwijk
10:43
3
Madelief de Jong
SC Reeuwijk
10:48
4
Emma Vreijling
Alphen a/d Rijn
10:57
5
Yzara van der Born
Alphen a/d Rijn
10:59
6
Laura Gaarthuis
Alphen a/d Rijn
11:30
7
Kiki Dijkstra
Reeuwijk
12:23
8
Noortje van Zoest
Reeuwijk
12:23
9
Kim van Waasbergen
Reeuwijk
15:19
10
Tara Vermeulen
Reeuwijk
15:21
11
Romy Kool
Reeuwijk
15:49
12
Lisa Rodriguez-Martinus
Reeuwijk
16:22
13
Sanne van Dijken
Gouda
18:09
J-9, 1100 METER
Plts
Naam
Tijd
1
Robin de Haan
Reeuwijk
3:41
2
Tim van Tilburg
Waddinxveen
3:53
3
Wesssel Baas
SC Reeuwijk
4:02
4
Sjoerd Schouten
Reeuwijk
4:10
5
Roan van der Weide
Bodegraven
4:11
6
Stefan Roseboom
Reeuwijk
4:18
7
Kyan Middelkoop
Reeuwijk
4:23
8
Joey Daneel
Bodegraven
4:24
9
Timo van Dam
reeuwijk
4:43
10
Ilies el Bakkili
Gouda
5:00
11
Jamie Smit
Reeuwijk
5:03
12
Lars vd Berg
Reeuwijk
5:16
13
Eddij van Meurs
Reeuwijk
5:19
14
Nanno vd Berg
Reeuwijk
5:29
15
Marijn Bo
Reeuwijk
5:30
16
Boaz de Nood
Gouda
6:09
17
Joost van Dam
Reeuwijk
6:12
18
Bram Regeling
Reeuwijk
6:16
19
Ruben Baars
Reeuwijk
6:25
20
Ouassil El Bakkili
Gouda
6:35
21
Senna van Wees
Reeuwijk
6:35
22
Robin van Veen
Waddinxveen
6:38
23
Cas Drost
Reeuwijk
6:47
24
Bart van Aarle
Alphen aan den Rijn
6:48
25
Stijn van Eijk
Gouda
6:49
26
Aaron Gallagher
Reeuwijk
7:52
27
Sem Snellen
Reeuwijk
11:32
M-9, 1100 METER
Plts
Naam
Tijd
1
Loes van den Berg
Reeuwijk
4:23
2
Eline Stigter
Vogelenzang
4:43
3
Demi van Os
Boskoop
4:51
4
Isabelle Drost
Gouda
5:17
5
Rosa Bolscher
Reeuwijk
5:28
6
Josefien de Graaf
Reeuwijk
5:29
7
Sofie Breedveld
Reeuwijk
5:31
8
Ewe van Os
Boskoop
5:42
9
Suze Haye
Reeuwijk
5:48
10
Jet Haye
Reeuwijk
5:50
11
Cuna de Nood
Gouda
6:05
12
Vera Vink
Reeuwijk
6:10
13
Carlijn van Dam
Reeuwijk
6:18
14
Jolijn van Herwijnen
Reeuwijk
6:24
15
Lise Droog
Reeuwijk
6:33
16
Evi van Herwijnen
Reeuwijk
6:36
17
Lisa Brugman
Gouda
6:45
18
Romee Stigter
Vogelenzang
6:50
19
Roos van Dijken
Gouda
6:54
20
Sandra Stuurman
Gouda
7:00
21
Zoë van Waasbergen
Reeuwijk
7:03
22
Marit van Vliet
Reeuwijk
7:09
23
Jula Hage
Reeuwijk
7:50
24
Bo van Wees
Reeuwijk
11:19
www.uitslagen.nl
29-03-2015 21:27