Uitslagenlijst Zwemloop Bergen op Zoom

Bergen op Zoom - Zaterdag 28 februari 2015

H20, 1000M Z - 10KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Tim Brydenbach
Vorselaar
46:22
2
Nick van Ingen
Dordrecht
50:31
3
Kristof Van Rooy
Vorselaar
50:39
4
Lars Baeyens
Wechelderzande
51:09
5
Jeroen Leuverink
NTB
51:32
6
Jeroen Meul
Ieper
51:41
7
Sander de Bart
TVB
51:52
8
Stefan de Laat
Road Runners
52:41
9
Michael Gommeren
TVB
57:58
10
Michiel Wolbers
Hellas
58:37
11
Koen van Elteren
Oud Gastel
59:33
12
Wim van Kippersluis
TVH
1:02:48
13
Jurgen Van Oevelen
Kalmthout
1:03:14
14
Maurits de Beer
De Langstraat
1:04:45
15
Ewout Spit
Bergen op Zoom
1:04:57
16
Jeroen van der Horst
Hellas
1:05:46
17
Wim Uytdewilligen
NTB
1:06:50
H40, 1000M Z - 10KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Erwin Langeler
NTB
51:48
2
Niels Koole
adsv Dynamica
55:34
3
Feike Kanters
Triotters
55:42
4
Peter Deege
Hellas
57:22
5
Harry Verstraelen
Stabroek
59:29
6
Cor de Ridder
Arnemuiden
1:02:05
7
Rens Speksnijder
WBTV
1:03:35
8
Jef Bogers
Oisterwijk
1:04:27
9
Martien van Hoof
De Punderman
1:06:53
10
Sander Eggenhuizen
Energie
1:10:56
H50, 1000M Z - 10KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Pieter van Hal
Spado
56:03
2
Hans Vloedgraven
TVB
59:03
3
Ron Schop
Dordrecht
1:01:45
4
Frans Rijpers
WBTV
1:03:54
5
Arjen Teijn
TVS '90
1:04:38
6
Toin Bastiaansen
TVB
1:05:45
7
Henry Verbugt
De Punderman
1:06:32
8
Peter Verheijen
De Langstraat
1:08:23
9
Bas de Jong
Spado
1:08:43
10
Martin Voshol
Tholen
1:10:38
H60, 1000M Z - 10KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Kobus Botman
adsv Dynamica
1:16:32
V20, 1000M Z - 10KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Maria Oorsprong-Alta
Breda
55:31
2
Heleen van der Meijden
Herwijnen
58:45
3
Priscilla Meerman
NTB
59:55
4
Annika Spronk
Standdaarbuiten
1:06:15
5
Silke van den Berg
NTB
1:12:04
6
Goedele Copmans
Vlimmeren
1:19:21
V40, 1000M Z - 10KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Christel Heeregrave
NTB
1:04:42
2
Brigitte Tuinzaad
TVB
1:09:18
3
Thea Segeren
TVB
1:12:01
V50, 1000M Z - 10KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Gemma Hereijgers
WBTV
1:09:38
2
Cornelila Roth
NTB
1:14:55
H16, 500M Z - 5KM L
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Ewout Buijs
TVB
28:32
2
Rens de Ridder
Arnemuiden
28:55
3
Chris Steenbakker
's-Heerenhoek
29:11
H18, 500M Z - 5KM L
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Jens van Looveren
Wuustwezel
24:36
2
Sietse de Jong
TVB
25:54
3
Robbe Janssens
Wuustwezel
26:08
4
Stef Coninx
Wuustwezel
27:05
5
Björn van Vliet
Rijnmond
28:06
6
Hidde Weersma
TVS '90
33:48
7
Michiel Jacobs
Geel
34:09
H20, 500M Z - 5KM L
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Jesse Lormans
Lichtaart
24:38
2
Waldo van Hemert
Triotters
25:33
3
Izar van Gool
TVB
27:42
4
Hidde Huismans
Spado
28:46
5
Dick van Beveren
Hoogerheide
28:49
6
Kevin de Pagter
Westkapelle
30:40
H40, 500M Z - 5KM L
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Ben Braem
Hoevenen
28:13
2
Peter Groothuijzen
TTB
29:36
3
Ferry Oorsprong
NTB
30:49
4
Hans Jeronimus
De Punderman
31:10
5
Marcel Traas
NTB
31:17
6
Arthur Bethlehem
NTB
31:25
7
Robin van Hamburg
NTB
34:14
8
Michiel Zwijnenburg
TVB
34:49
9
Rudolf de Jong
Oud Gastel
36:35
10
Gerit Aart Koelewijn
Vlissingen
38:13
H50, 500M Z - 5KM L
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
WJ Brands
NTB
35:30
2
Kees Post
Urk
43:33
3
Andre Smit
Bergen op Zoom
1:20:11
H60, 500M Z - 5KM L
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Wim van Haperen
TVB
32:04
2
Ad vd Watering
Halsteren
47:54
V18, 500M Z - 5KM L
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Eline Desaunois
Sint-Niklaas
28:54
2
Anna de Wit
NTB
36:36
V20, 500M Z - 5KM L
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Margot Moerman
Lier
30:06
2
Marianka Peeters
Son en Breugel
32:02
3
Anne Stellaard
Hellas
32:16
4
Caroline Hectors
Hoogstraten
36:22
5
Nicole Wondergem
Middelburg
37:25
6
Ilse Haest
Tilburg
45:23
V40, 500M Z - 5KM L
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Carla van Aert
Meer
35:34
2
José van Aert
Meer
36:49
3
Alexandra Ruijters
NTB
39:42
4
Angèle van Tiggelen
Moerstraten
41:16
V60, 500M Z - 5KM L
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Ingrid Verheije
Breskens
42:12
H0, 250M Z - 2.5KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Sebastiaan Martinot
Etten-Leur
16:00
H12, 250M Z - 2.5KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Syb de Jong
TVB
17:13
2
Tobias Martinot
Etten-Leur
18:03
H14, 250M Z - 2.5KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Lars Vitscher
TVS '90
17:46
2
Lars Wandel
TVB
19:27
3
Rudbert Koelewijn
Vlissingen
20:20
V12, 250M Z - 2.5KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Parel Bun
Middelburg
18:49
V14, 250M Z - 2.5KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Anne Dickens
Made
16:31
2
Jitske Weersma
TVS '90
18:02
3
Hannelies Koelewijn
Vlissingen
21:35
H0, 100M Z - 1KM L
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Stijn Koole
Zoutelande
8:03
V0, 100M Z - 1KM L
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Sylvia Slingerland
TVB
9:52
2
Willemieke Koelewijn
Vlissingen
11:54
3
Fenna Oorsprong
Breda
12:44
DUO, 1000M Z - 10KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Mark van Rijsbergen/Rob Willemse
Oud Gastel
1:12:59
DUO, 500M Z - 5KM L
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Susanne van der Linden
Etten-Leur
32:31
2
Jeroen en Nicole van Waardenburg
NTB
35:49
3
Karlijn Withagen/Jan Withagen
Bergen op Zoom
39:08
www.uitslagen.nl
28-02-2015 20:37