Uitslagenlijst ACO van Elderen bos-crossloop

Arrien - Zaterdag 21 februari 2015

M12-, 1,5 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Wouter Seppenwoolde
AV Rijssen
6:06
2
Rik Michiel Meinen
ACO Van Elderen
6:10
3
Matthias Haase
AV Rijssen
6:41
4
Leander Haase
AV Rijssen
7:41
5
Wessel Koekkoek
ACO Van Elderen
7:53
V12-, 1,5 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Suzanne Hiltjesdam
AV Rijssen
6:33
2
Britt Dankelman
ACO Van Elderen
7:16
3
Marlon Schutte
ACO Van Elderen
7:28
4
Janouk Kroes
Oldebroek
7:45
5
Janneke Meinen
ACO Van Elderen
7:51
6
Roos Gibcus
ACO Van Elderen
7:53
7
Esra Nijzing
ACO Van Elderen
8:08
8
Mirli Gerrits
ACO Van Elderen
8:10
9
Floor Willems
ACO Van Elderen
8:11
10
Riona Gerrits
ACO Van Elderen
8:27
11
Nienke Kroes
Cialfo
8:45
12
Joëlle Schutte
ACO Van Elderen
8:54
13
Dana Saueressig
ACO Van Elderen
10:03
14
Nanne Scholten
ACO Van Elderen
10:20
M16-, 3,1 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Pim Bakker
AV Rijssen
11:17
2
Ruben Koppelman
Hoge Hexel
11:30
3
Justin Ronde
Ommen
12:03
4
Gijs Bakker
AV Rijssen
12:04
5
Laurence ten Brinke
Enter
13:06
6
Luc Kappert
AV Rijssen
13:10
7
Twan Veurink
Ommen
13:36
8
Julian ten Hove
AV Isala '96
13:39
9
Karsten van Ommen
AV Isala '96
13:53
10
Ingmar Bouwman
ACO Van Elderen
14:03
11
Jelle Mol
Ommen
15:17
V16-, 3,1 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Suzan Ruitenberg
ACO Van Elderen
13:22
2
Emma Westenberg
ACO Van Elderen
14:01
M35-, 5,3 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Gert-Jan Stevens
HAC '63
17:48
2
Danny Koppelman
Hoge Hexel
18:18
3
Nick Marsman
ACO Van Elderen
18:54
4
William van Eeken
Spurt '88
20:09
5
Ben van Boven
PEC 1910
20:35
6
André Brakke
Staphorst
21:21
7
Arjan Dunnink
Staphorst
23:05
8
Kritan Post
Spurt '88
23:34
9
Anne Smelt
HAC '63
23:59
10
Jari Kouwen
ACO Van Elderen
25:17
V35-, 5,3 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Ilse Pullen
ACO Van Elderen
20:09
2
Sanne Averesch
AV Rijssen
23:07
3
Dineke Post
Spurt '88
23:12
4
Savanna Warmink
ACO Van Elderen
23:25
5
Ilona Stille
Spurt '88
24:14
6
Kimberly vd Berg
Ommen
29:44
7
Monique Bekedam
Zwolle
31:39
M50-, 5,3 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Henry Rutgers
HAC '63
17:39
2
Melchior van de Pol
AV '34
19:59
3
Han Stegeman
ACO Van Elderen
20:25
4
Gerard Kroes
Cialfo
21:16
5
Wim Welleweerd
Spurt '88
24:15
6
Richard Willems
ACO Van Elderen
25:10
7
Ruud Rusken
Hardenberg
25:15
8
Jan Runhaar
Hardenberg
27:21
9
Erik Nijenhuis
ACO Van Elderen
29:23
10
Derk Hendriks
Sibculo
29:43
11
Stefan Meijerink
Ommen
29:46
12
Bas Bosscher
Ommen
30:07
V50-, 5,3 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Jacqueline Rustidge
AV Isala '96
21:00
2
Yvonne Meijer
ACO Van Elderen
21:26
3
Karin Willems
Ommen
28:09
4
Gea Pol
Coevorden
28:38
5
Renate Kroes
Cialfo
29:39
6
Willemien Meinen
Ommen
31:50
7
Jolanda Runhaar
Hardenberg
35:23
M50+, 5,3 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Jan Beldman
AG'85
21:51
2
Erik Bakker
de Bult
22:13
3
Roelof van der Velde
ACO Van Elderen
23:26
4
Bennie Haverkort
ACO Van Elderen
23:40
5
Jasper Klein
Dedemsvaart
25:36
6
Marko Vlaming
ACO Van Elderen
27:00
7
Henk Daling
HAC '63
28:37
8
Harrie Meinen
Ommen
29:51
9
Herman Krops
Hoogenweg
34:19
10
Ab Koetsier
Holten
36:09
11
Ger Dingemans
Balkbrug
37:10
12
Wicher Akkerman
Balkbrug
37:11
V50+, 5,3 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Wilma Bos
Hanzesport
24:46
2
Gerda Willems
ACO Van Elderen
27:14
M35-, 9,5
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Hilco Huisjes
ACO Van Elderen
34:09
2
Harm-Jan Martens
HAC '63
34:32
3
Pascal Dankelman
ACO Van Elderen
38:02
4
Maarten van Dijk
HAC '63
38:12
5
Stefan Vogelzang
ACO Van Elderen
38:13
6
Harold van Goor
Vroomshoop
46:01
V35-, 9,5
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Manon Herbert
Spurt '88
43:28
2
Petra van Werven
Zwolle
52:23
M50-, 9,5
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Wim Opten
SV Veendam
35:08
2
Bennie Thünker
Isala '96
38:05
3
Wilco Mars
ACO Van Elderen
38:42
4
Henkjan van Goor
Daarlerveen
39:27
5
Arie Stuurman
Hoogeveen
39:30
6
Arno Kruidhof
Rouveen
40:49
7
René Meijer
Running2000
44:26
8
Harm Dunnink
Staphorst
45:19
9
Dick Remmers
ACO Van Elderen
46:19
10
Dinand Getkate
Ommen
47:46
11
Alex Grootemarsink
ACO Van Elderen
47:49
12
Darko Haanstra
Groningen
48:59
13
Bas Westenberg
Zwolle
48:59
V50-, 9,5
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Saskia Schutte
Cialfo
42:08
2
Henriette Pepels
Beilen
44:12
3
Iris Dahler
Hoogeveen
45:06
4
Heidy Snijders
HAC '63
45:39
5
Annemiek Opten
SV Veendam
46:59
6
Ineke Nawijn
ACO Van Elderen
49:23
7
Annemarie Wessels
ACO Van Elderen
52:01
M50+, 9,5
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Albert Oldehinkel
Radewijk
39:45
2
Rudy Brinkman
ACO Van Elderen
42:53
3
Peter Kempkes
Voorburg
43:56
4
Anno Brandsema
Beilen
44:18
5
Hiddo Boomsema
SV Veendam
46:12
6
Alphons Schokker
ACO Van Elderen
46:18
7
Henk Laarman
Nieuwleusen
47:13
8
André Evers
Mariënheem
47:40
9
Jan Tjerkstra
ACO Van Elderen
47:50
10
Kees Regelink
Vollenhove
48:19
11
Jan Snijder
Nieuwleusen
48:24
12
Jurgen Riesenbeck
Emmen
48:29
13
Roelof van der Velde
ACO Van Elderen
49:24
14
Mans Veldsink
Dedemsvaart
50:49
15
Herman Martens
Ommen
52:01
16
Co van der Sluis
ACO Van Elderen
55:21
V50+, 9,5
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Reina Wijnia-Kwant
avVN
58:08
2
Mieke Sellis
AG'85
59:06
Graag tot ziens bij ACO van Elderen Halve marathon op 4 april 2015
www.uitslagen.nl
09-03-2015 18:40