Uitslagenlijst TexelTrail

Texel - Zaterdag 14 februari 2015

M, 14,5 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Frits van Twuyver
Noordkop
1:02:48
2
Remco Oudhuis
Wieringerwaard
1:04:25
3
Jimmy Krugers
Den Burg
1:05:37
4
Nico Kikkert
Den Burg
1:07:19
5
Paul van Veen
Amsterdam
1:09:10
6
Jan Zijm
Texel
1:09:27
7
Erik Leibbrand
Noordkop
1:10:09
8
Peter van Doorn
Noordkop
1:11:50
9
Jan Koopman
Noordkop
1:12:03
10
Michiel Kunzel
Lisse
1:12:15
11
Rinze van der Meulen
Heerhugowaard
1:12:18
12
Joris Hoogendoorn
Phanos
1:12:30
13
Tjalle den Ouden
Oosterend Nh
1:12:35
14
Marchel Keppel
Noordkop
1:12:59
15
Nico Dalen
SV Sportlust
1:13:03
16
Pieter Krugers
Den Burg
1:13:25
17
Jaap Hordijk
Haarlem
1:14:41
18
Yuri de Does
Den Helder
1:15:06
19
Jelte van der Kooi
Den Burg
1:15:51
20
George Lafebre
Den Helder
1:15:54
21
Kevin Haines
Groningen
1:16:28
22
Jos Willems
Dronten
1:17:59
23
Peter Kreeft
Den Burg
1:18:07
24
Daniel Jonker
RRZ
1:18:25
25
Bert Schaaphok
Artemis
1:19:54
26
Sean Smook
Den Helder
1:20:15
27
Paul van den Berg
Deventer
1:21:03
28
Freerk Terpstra
Zaandam
1:21:18
29
Dirk Beerse
Anna Paulowna
1:21:42
30
Peter de Vos
Den Helder
1:22:20
31
Silvo de Haas
Den Helder
1:23:28
32
Flip Verweij
Den Helder
1:23:37
33
Andre Groot
Amstelveen
1:24:07
34
Hans Ruigrok
NSL
1:24:21
35
Leon Hanssen
Amsterdam
1:24:30
36
Eddy Witte
De Koog
1:24:32
37
Hans Kok
Zaandam
1:25:07
38
Alex Hulleman
Zwolle
1:25:10
39
Jos Postma
Loopgroep Leeuwarden
1:25:37
40
Leen Duijzer
DOKEV
1:25:51
41
Jelke van der Meulen
Leeuwarden
1:26:09
42
Hans Roos
Vries
1:26:37
43
Theo Grabijn
Amstelveen
1:27:08
44
Jeremy Spits
Alkmaar
1:27:26
45
Jord Kuiken
Den Burg
1:28:25
46
Jacques Wagemaker
Limmen
1:28:29
47
Erik Witte
Oudeschild
1:29:04
48
Marcel de Graaf
Castricum
1:29:40
49
Andre Schoo
De Koog
1:30:11
50
Lo Bremer
Texel
1:30:33
51
Ed van Keulen
Haarlem
1:30:45
52
Peter Veldt
Hoogland
1:32:05
53
Jan Kikkert
Den Burg
1:32:11
54
Henk Arends
Nederland
1:32:24
55
Be Kloezen
Loopgroep Zuidhorn
1:32:28
56
Ralf Stam
Wieringerwaard
1:34:19
57
Arie Roest
Lionitas
1:35:21
58
Patrick Zwiep
Wormerveer
1:35:34
59
Peter Tabak
Wormerveer
1:35:48
60
Ruud Horn
Almere
1:36:40
61
Arco Garritsen
Texel
1:37:22
62
Brian Vleerlaag
Trecho
1:37:39
63
Anton Witte
Den Burg
1:37:51
64
Marcel Witte
De Koog
1:38:20
65
Leo Mayer
Trias
1:39:29
66
Michael Cleve
Sombreffe
1:39:44
67
Fred Muilenburg
Anna Paulowna
1:42:16
68
DirkJan van den Berg
Bennebroek
1:42:29
69
Ruud van Breukelen
Hollandia
1:42:31
70
Marco Tuntelder
Den Burg
1:43:36
71
Marcel de Roo
Loopgroep Groningen
1:44:42
72
Alex Bolland
Zwolle
1:49:40
73
Adri Kroes
Zwolle
1:49:42
74
Peter Boersen
Friesland
1:51:06
75
Patrick Dijkhuizen
Friesland
2:03:08
V, 14,5 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Lindsay Hoedemaker
Den Helder
1:18:40
2
Angelique Piebes
Winschoten
1:19:02
3
Geertruida Brommer
Hattemerbroek
1:20:18
4
Marga van der Meer
Anna Paulowna
1:24:22
5
Rensa Rijk
Oudorp Nh
1:24:26
6
Laurien Bakker
Texel
1:25:00
7
Mirjam Arkenbout
Texel
1:25:02
8
Judith Schaap
1:25:14
9
Floor ter Burg
Wieringerwaard
1:25:23
10
Renetta Kistenmacher
Horror
1:25:34
11
Petra Mans
Den Burg
1:25:40
12
Esmee Zoer
Leeuwarden
1:25:54
13
Elbrich van der Velde
Leeuwarden
1:26:07
14
Nynke Scheeper
Loopgroep Groningen
1:26:36
15
Marianne Bremer
Noordkop
1:28:21
16
Helen van Duuren
Haarlem
1:30:42
17
Wietske Sikkens
Heerenveen
1:31:20
18
Maartje van der Heuvel
Amsterdam
1:31:23
19
Rebecca de Haas
Den Helder
1:32:09
20
Lies van der Wal
Loopgroep Zuidhorn
1:32:24
21
Jolanda van Os
Oldehove
1:32:32
22
Rose Goslinga
Texel
1:32:45
23
Ali Veenstra
Triathlon
1:33:16
24
Martine Wilms
Breezand
1:34:21
25
Diana Albertz
Voorhout
1:35:05
26
Willy Zwiep
Dronten
1:35:25
27
Annechien van der Veen
Lionitas
1:35:37
28
Saakje Regnerus
Friesland
1:35:39
29
Suzanne 't Jong
Den Helder
1:36:12
30
Claudia Drenthel
Aalten
1:36:49
31
Sylvia Vleerlaag
Loopgroep Athletic Point
1:37:39
32
Souwtje Witte
Amsterdam
1:37:48
33
Agnes Roskam
AV Zeewolde
1:38:46
34
Joke de Jong
AV Zeewolde
1:38:47
35
Tine Veenink
Zeewolde
1:38:48
36
Anja van Holten
AV Zeewolde
1:38:49
37
Gea van Gijssel
Texel
1:39:20
38
Ans Timmer
Texel
1:39:20
39
Liesbeth Diesfeldt
Heiloo
1:39:27
40
Edith Mak
Trias
1:39:29
41
Brenda van Rijn
AV Zeewolde
1:39:47
42
Katja Groenendaal
Zeewolde
1:40:06
43
Moniek Westerman
Loopgroep Groningen
1:40:33
44
Frauke de Wijer
Utrecht
1:40:35
45
Martina Jimmink
Den Burg
1:40:36
46
Jacqueline Hegeman
Den Burg
1:40:41
47
Ivonne Agter
Texel
1:40:44
48
Maartje Vening
Onderdendam
1:41:14
49
Vera Casteleijn
Zeewolde
1:42:07
50
Jacqueline de Graaf
Castricum
1:42:23
51
Divone van Breukelen
Wieringermeer
1:42:31
52
Sandra van Huut
Den Helder
1:42:35
53
AnneMarie Franssen
Den Helder
1:42:35
54
Anouk Stroo
Den Helder
1:42:35
55
Sandra Oortwijn
Zuidoostbeemster
1:43:53
56
Jaike Kruidhof
Loopgroep Groningen
1:44:42
57
Karin Zoer
De Koog
1:45:19
58
Yolanda Evenblij
Oegstgeest
1:46:09
59
Anneke Schendelaar
Den Helder
1:46:48
60
Inge Kools
Friesland
1:51:06
61
Suzan Haring
Enkhuizen
2:03:13
62
Loretta McCampbell
Hem
2:03:15
M, 25 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Richard Dijkhuizen
AV Castricum
1:45:59
2
Danny Hajos
Den Helder
1:53:50
3
Erik Verdoorn
Leeuwarden
1:55:20
4
Daniel Spijker
Noordkop
1:57:05
5
Pascal van de Vendel
Noordkop
1:57:06
6
Gerrit Brommer
DOKEV
2:00:12
7
Peter Keet
Anna Paulowna
2:00:50
8
Dolf Albertz
Voorhout
2:01:40
9
Martien Witte
Den Burg
2:01:52
10
Jeroen Driehuis
PEC 1910
2:02:27
11
Arnoud Lammers
Zwolle
2:02:30
12
Peter Koreman
Utrecht
2:02:52
13
Lutz Lohse
Den Burg
2:03:22
14
Coen Schoonheden
Texel
2:03:52
15
Tejo Scholten
Sparta
2:05:53
16
Bas Glasbergen
Meppel
2:08:24
17
Niels van Seters
Utrecht
2:09:00
18
Peter Koedood
Rotterdam
2:09:06
19
Johan Meijndert
Heerjansdam
2:09:07
20
Dirk Bouma
Horror
2:09:33
21
Pierre Bonnet
Texel
2:10:07
22
Jan Smit
Opperdoes
2:11:23
23
Franck Van den Broeck
De Koog
2:11:38
24
Thorsten Niesen
Kaarst
2:12:19
25
David Schild
Den Burg
2:12:57
26
Jan Duijzer
Breezand
2:13:19
27
Peter Visch
Den Burg
2:13:49
28
Wouter Visch
Den Hoorn Texel
2:13:53
29
Dirk de Wit
Dalem
2:14:31
30
Jaap van Dam
Papendrecht
2:15:10
31
Kees-willem Prins
NSL
2:15:21
32
Jan Frederici
Den Burg
2:15:44
33
Eric van den Berg
Hoogkarspel
2:16:18
34
Marnix de Witte
Texel
2:18:02
35
Nico Swart
Groningen
2:19:00
36
Rein Voorneveld
Hoofddorp
2:19:43
37
John Zuidema
Spurt '88
2:20:52
38
Wouter Kuiper
Marum
2:21:02
39
Gerrit Spaans
Goes
2:21:59
40
Olaf Kistenmacher
Horror
2:22:47
41
Gerco Aberson
Den Burg
2:23:27
42
Diederik Lapperre
Den Helder
2:25:18
43
Rutger van der Pijl
Zwolle
2:25:21
44
Lou!s Schrijvers
Zaanland
2:25:24
45
Ronald Weistra
Den Helder
2:25:36
46
Rick Kranenburg
Huisduinen
2:26:10
47
Paul Berbee
DOKEV
2:26:31
48
Geert Aarts
Den Burg
2:27:01
49
Mike Alders
Zaanland
2:27:04
50
Gerard Grabijn
Haarlemmermeer
2:27:56
51
Herman Geritz
Friesland
2:28:03
52
Bob Waardenburg
Amsterdam
2:28:17
53
Joppe Boon
Pallas '67
2:30:06
54
Ronn Toornvliet
Noordkop
2:32:44
55
Cees Sintenie
DOKEV
2:32:51
56
Daniel Holtland
Astylos
2:33:14
57
Harry Kraak
Noordkop
2:33:16
58
Thijs Broekman
Almere
2:34:26
59
Jur van der Slikke
Weesp
2:34:40
60
Sander van Hoogstraeten
Noordwijkerhout
2:35:04
61
Martien Komen
DOKEV
2:35:22
62
Frank Versluis
Texel
2:35:23
63
Kees Damen
Passaat
2:36:57
64
Simon Lap
Texel
2:37:50
65
Jeroen Smits
Texel
2:37:53
66
Joshua Buijnink
Lelystad
2:38:52
67
Henrie Drenthel
Aalten
2:39:49
68
Jeroen Hemelrijk
Oudeschild
2:40:19
69
Johan Jorritsma
Horror
2:40:59
70
Diederik van de Woestijne
Salland
2:42:01
71
Ton Verheezen
Vlaardingen
2:43:09
72
Arnold Bloem
Marum
2:43:25
73
Marc van Gelder
Lionitas
2:45:43
74
Ben Noorlander
Moordrecht
2:46:43
75
Hans Korving
Gouda
2:46:43
76
Manolis Geldermans
Vlierden
2:47:13
77
Wouter van Onzenoort
Den Helder
2:47:39
78
Rompt Noordenbos
Loopgroep Zuidhorn
2:48:22
79
Pieter de Haan
Loopgroep Zuidhorn
2:48:24
80
Rene Leemburg
Loopgroep Zuidhorn
2:48:30
81
Frank Veldman
Zwolle
2:48:35
82
Niek Bron
Noordkop
2:48:52
83
Andre Struijk
Noordkop
2:48:57
84
Danny Kuiper
Oostzaan
2:49:11
85
Adam Ricketts
's-Gravenhage
2:50:00
86
Arjan Timmer
Bedum
2:53:40
87
Andy Schroeder
Dutch Runners
2:53:40
88
Jacob Visser
AV Heerenveen
2:57:04
89
Wietze Jonker
AV Heerenveen
2:57:05
90
Martin de Wit
Purmerend
3:01:25
91
Edwin Deelstra
Leeuwarden
3:09:26
92
Silvio Teunissen
MarathonPlus
3:24:05
V, 25 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Nienke Kluft
AV Castricum
2:02:54
2
Audrey Breur
Noordkop
2:04:38
3
Ilona Ploeger
DOKEV
2:16:22
4
Els Duivenvoorden
NSL
2:20:04
5
Renate Bosman
Meppel
2:23:10
6
Marcella van Doorn
Amsterdam
2:23:46
7
Nora Schenk
Weesp
2:25:02
8
Nienke van Dijk
Amsterdam
2:25:25
9
Berny Covers
Zwolle
2:29:49
10
Sharon Boyle
Amsterdam
2:33:26
11
Berteke de Jong
Rotterdam
2:35:01
12
Esther Hakvoort
Zaanland
2:35:22
13
Esther van Bochove
Zaanland
2:35:25
14
Erika Smale
Dutch Runners
2:36:43
15
Tessa Maessen
Lisse
2:37:37
16
Ramona Banda
Den Burg
2:37:56
17
Karin Welters
Vledderveen Dr
2:47:42
18
Wikke Meisner
Zwolle
2:48:35
19
Jacqueline Wijnands
Vlierden
2:48:50
20
Charissa Czech
Noordkop
2:48:51
21
Annelies Schellinger
Utrecht
2:55:11
22
Miranda Emmanouilidis
Schoorl
3:02:42
23
Corina Stok
Boksum
3:04:17
24
Joke de Jong-Heida
Langezwaag
3:05:34
25
Ienskje van der Weg
AV Heerenveen
3:05:35
26
Karen van Rijn
Vledderveen Dr
3:09:07
27
Renie Teunissen
Bolsward
3:24:00
M, 39,5 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Robert Bakker
Den Burg
3:11:10
2
Remko Nagtegaal
De Cocksdorp
3:16:42
3
Rick Driessen
Feniks
3:19:01
4
Jan-Willem Schutte
Noordkop
3:39:12
5
Sven Kuipers
Running Holland vereniging
3:47:31
6
Rick Verbree
Running Holland vereniging
3:47:43
7
Frithjof van Rems
Amsterdam
3:49:18
8
Jan vd Star
Texel
3:53:29
9
Andre Marrenga
Noordkop
3:53:32
10
Geek van der Zalm
NSL
4:08:20
11
Jan Post
Sassenheim
4:08:23
12
Ralph Zijlma
Dutch Runners
4:10:24
13
Ruud Ardon
Voorne Atletiek
4:13:26
14
Bob Verbrugge
RRZ
4:14:30
15
Rene Langeslag
Dutch Runners
4:14:34
16
Wim Kools
Druten
4:15:45
17
Robert Teunisse
NEA Volharding
4:28:37
18
Roberto van Steijn
NEA Volharding
4:28:41
19
Willem van Prooijen
the Hague Road Runners
4:32:38
20
Chris Vermeulen
Noordkop
4:38:53
21
Sjaak Schipper
ATC '75
4:38:58
22
Klaas Laan
Phanos
4:42:00
23
Frans Evenblij
Oegstgeest
4:56:40
24
Peter Tijsen
Schagerbrug
4:57:40
V, 39,5 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Maaike Braat
Muiderberg
4:15:04
2
Jolande Ardon
Voorne Atletiek
4:30:08
3
Margot Baars
Loopgroep Aart Stigter
4:37:27
4
Liesbeth vd Haak
Loopgroep Oegstgeest
4:38:56
5
Natascha Binnewijzend
Anna Paulowna
4:57:42
M, 50 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
German Silva
Amsterdam
3:51:17
2
Bob van der Weg
AV Heerenveen
4:16:56
3
Wouter Buist
Amsterdam
4:37:29
4
Sipke Zeldenrust
Woudsend
4:41:06
5
Richard Dreijer
Diemen
4:44:18
6
Wilfried Duivenvoorden
NSL
4:48:46
7
Paul Mignot
Amsterdam
5:00:24
8
Christoph Mintgen
Nickenich
5:09:36
9
Jaap de Graaf
Wijckel
5:10:33
10
Joep van Nassau
Amsterdam
5:21:15
11
Jeroen Kuyper
NEA Volharding
5:21:25
12
Ronald van Nigtevecht
Almere
5:25:48
13
Arjan Pettinga
NEA Volharding
5:26:47
14
Henk Lenderink
Climax
5:27:32
15
Martin Cornet
Wijdewormer
5:34:35
16
Rob Dragt
Noordkop
5:37:10
17
Ubel Dijk
Wanneperveen
5:39:30
18
Aede Bakker
Kiel-Windeweer
5:40:27
19
Carlos van de Pol
Amsterdam
5:41:03
20
Ruud van Tilburg
Westbeemster
5:47:44
21
Theo Slump
Groningen
5:52:48
22
Dietmar Mintgen
Nickenich
6:08:22
V, 50 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Nathalie Dragt
Noordkop
5:01:18
2
Gerry Visser
LAAC Twente
5:09:39
3
Renata Vermeulen
Noordkop
5:21:43
4
Nelien Zeldenrust
Woudsend
5:28:52
5
Ina Oortwijn
MarathonPlus
5:52:50
Texelcampings, Salomon, Mantje
Uitslagen.nl
15-02-2015 21:42