Uitslagenlijst Van Splunder-Heinenoordtunnelloop

Oud-Beijerland - Zaterdag 7 februari 2015

MAN, 10,5 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Erwin Schuurbiers
Bergen op Zoom
40:29
2
Ron van den Berg
Waterweg
41:36
3
Mark Schuitemaker
's-Gravenhage
42:04
4
Stephan Hoogendam
heinenoord
43:53
5
Martijn Korbijn
Spirit Oud Beijerland
44:18
6
edwin van Straten
Spirit Oud Beijerland
46:48
7
Erik van Dalen
Rotterdam
49:18
8
Martijn van Maaren
Spark
49:37
9
steven gunnewegh
Spijkenisse
49:37
10
Peter Fortuin
maassluis
50:58
11
Arjan van der Velde
Spirit Oud Beijerland
51:39
12
Willem de Jong
Barendrecht
51:44
13
Cees van Es
Spirit Oud Beijerland
52:16
14
Alex elbers
Zuid-Beijerland
52:23
15
Marus Pieter Van Gent
Oud-Beijerland
54:18
16
Frank de Lange
Oud-Beijerland
54:57
17
Frank Ydema
ROTTERDAM
55:47
18
Rijndert van der Kolk
Oud-Beijerland
57:56
19
Dion Plouvier
Spirit Oud Beijerland
58:54
20
Ed Molsbergen
Puttershoek
59:00
21
John Kaijen
Barendrecht
59:46
22
Ad vd griend
Spirit Oud Beijerland
1:00:25
23
Nico van de Wetering
Oud-Beijerland
1:00:51
24
Jeroen van der Velde
1:01:31
25
Rowie Freling
Barendrecht
1:01:32
26
Marchel Huber
Oud-Beijerland
1:02:00
27
Ad de Jong
Spirit Oud Beijerland
1:02:00
28
Cees Montfrooij
Spijkenisse
1:02:29
29
Sieds Dieleman
Rotterdam
1:02:35
30
Hans Dieleman
Zwijndrecht
1:03:07
31
Niek Barendregt
Oud-Beijerland
1:03:29
32
Arjan Verburg
Krimpen aan de Lek
1:03:32
33
Rik van Delft
Spirit Oud Beijerland
1:04:24
34
Frans Luyten
oud beijerland
1:28:48
VROUW, 10,5 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Kristel van den Berg
Energie
41:37
2
Esther Buurman
Krimpen aan de Lek
50:58
3
Nina Simons
Heerjansdam
1:01:34
4
Elke Montfrooij
Spijkenisse
1:02:30
5
Angelie Ketting
Spirit Oud Beijerland
1:03:06
6
Lynda Nieuwschepen-Burger
Spirit Oud Beijerland
1:07:31
7
Ria van Deursen
Westmaas
1:09:22
8
Leonie Voogt-de Raad
Spirit Oud Beijerland
1:10:49
9
Naomi Lubeek
Oud-Beijerland
1:12:37
10
Florianne Zeelenberg
Spirit Oud Beijerland
1:12:38
11
Saskia Uittenbogaard
Spirit Oud Beijerland
1:16:10
12
ellen Bosch
Spirit Oud Beijerland
1:21:10
13
Marion van Etten
Nieuw-Beijerland
1:28:47
14
Danielle van Dorp
Spijkenisse
2:19:05
HSEN, 25 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Paul Visser
Tilburg Road Runners
1:31:52
2
Thomas Slieker
Rotterdam Atletiek
1:38:35
3
Adrian Siemons
Meer
1:39:46
4
Steef Rosmolen
Spirit Oud Beijerland
1:44:04
5
Bas Nivard
PAC
1:44:46
6
Willem Verzendaal
Oud-Beijerland
1:48:15
7
Tijn Huberts
Energie
1:49:41
8
Mark de Munter
Poortugaal
1:49:52
9
danny Grafe
Maassluis
1:50:40
10
Jordi Reedijk
strijen
1:51:15
11
Gerwin Grit
PAC
1:55:09
12
Robert Slappendel
Capelle aan den IJssel
1:58:49
13
Johnny Arensman
Den Bommel
1:59:31
14
Peter de Roon
Hendrik-Ido-Ambacht
2:02:52
15
Bob Westerveld
PAC
2:06:59
16
Erwin Grafe
Vlaardingen
2:07:51
17
Jesper Schaap
Rotterdam
2:09:32
18
Erik Baan
Nieuw-Beijerland
2:13:13
19
Tim Simons
Heerjansdam
2:13:51
20
Eric de Ruiter
Rotterdam
2:18:16
21
Jan Muilwijk
Rotterdam
2:18:23
22
Dick van Ijperen
Oostvoorne
2:21:11
23
Bastiaan Been
Rotterdam
2:25:49
H35, 25 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
ALI Shugul
Rotterdam Atletiek
1:33:27
2
Erwin Koens
Rotterdam Atletiek
1:37:12
3
Erik Groeneweg
Spirit Oud Beijerland
1:38:01
4
Dennie Fransen
Rotterdam
1:41:21
5
Alex Bouthoorn
Rotterdam
1:41:52
6
Martin Campo
Oud-Beijerland
1:48:55
7
Lars Lageweg
Spirit Oud Beijerland
1:55:57
8
Ronald de Jonge
Hendrik-Ido-Ambacht
1:56:05
9
B. Sterkenburg
Hendrik-Ido-Ambacht
1:57:28
10
Jaap Westerbeek
Papendrecht
1:57:52
11
Kees Alblas
Puttershoek
2:01:22
12
Pieter de Bruijn
Capelle aan den IJssel
2:05:38
13
Roy van Doorn
Rhoon
2:06:37
14
Juriaan Leissiver
Spijkenisse
2:10:08
15
Ronald van der Kolk
Rotterdam Running Ambassadors
2:15:08
16
Arne Vlielander
Spirit Oud Beijerland
2:15:33
17
Henk Jan Benschop
Rotterdam
2:19:04
H40, 25 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Bryan Vloemans
PAC
1:42:36
2
Winston van Gemd
Rotterdam Atletiek
1:48:27
3
Andy Roosendaal
Energie
1:52:09
4
Martin Warbout
's-Gravendeel
1:56:35
5
Alcuin Schulten
PAC
1:56:58
6
Patrick OOms
Heinenoord
1:56:59
7
Pieter-Frank van der Kamp
Delft
1:59:30
8
richard hendriks
Krimpen aan de Lek
2:03:36
9
Bas Jonas
Klaaswaal
2:04:08
10
Dannis van IJpen
Rotterdam Running Ambassadors
2:04:16
11
Marco Schelling
Spirit Oud Beijerland
2:04:37
12
Mark Kamp
Den Haag
2:09:20
13
Harnkamp
Oud-Beijerland
2:12:01
14
Gerard Achterkamp
Zoetermeer
2:12:06
15
Lennart Otte
Rotterdam
2:13:48
16
Frank Hammer
Mijnsheerenland
2:17:14
17
Martin van Opstal
Spijkenisse
2:19:06
18
reza Vakeel
oud beijerland
2:20:01
19
Ardo van Beers
Spirit Oud Beijerland
2:35:35
H45, 25 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Robert Willemse
Rotterdam Atletiek
1:29:19
2
Aart-Peter Baan
Energie
1:32:49
3
Bart Roefs
De Kieviten
1:39:44
4
Johan van Meurs
Fortuna
1:46:29
5
Jesus Caeiro Mouzo
Energie
1:50:34
6
Wilco Hoogendoorn
PAC
1:53:00
7
Henk Kasbergen
Moordrecht
1:53:24
8
arno van Unnik
Vlaardingen
1:56:31
9
Cawgero Profita
Rotterdam
1:57:44
10
Ronny Voets
Best
1:57:46
11
Juan Caeiro-Mouzo
Energie
1:58:07
12
Gijsbert van der Kooij
Oud-Beijerland
2:00:16
13
Jacques Koekkoek
Rotterdam
2:05:03
14
Marco Groot
Duivendrecht
2:09:27
15
Leon Pieters
Rhoon
2:11:15
16
Clemens van der Heydt
Zwijndrecht
2:11:17
17
johan Romens
Spark
2:11:32
18
M. van Huut
Spirit Oud Beijerland
2:13:46
19
André Buitenhek
's-Gravenhage
2:15:17
20
Gerard Janssen
Capelle aan den IJssel
2:17:42
21
Peter Kimmel
Spirit Oud Beijerland
2:19:35
22
Piet Brussé
Spirit Oud Beijerland
2:25:53
23
Bert Mathijssen
Groene Ster
2:36:00
24
Peter Makop
Hellevoetsluis
2:36:35
H50, 25 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Gerard Droog
Rotterdam Atletiek
1:35:52
2
Peter Sabel
Fortuna
1:39:56
3
Wim Douw
Diomedon
1:40:20
4
Amriet. Oemraw
Rotterdam Atletiek
1:40:37
5
Carel Slijkhuis
Spirit Oud Beijerland
1:41:07
6
Arco Cooiman
avVN
1:47:22
7
Edwin Cornelisse
PAC
1:47:45
8
Rob Verdurmen
Capelle aan den IJssel
1:50:56
9
Wim van Ruiven
Loopgroep PK
1:53:47
10
Erwin Tarellus
Vlaardingen
1:58:15
11
Heico Kerkmeester
PAC
2:02:01
12
Frans den Outer
Oud-Beijerland
2:06:31
13
Eric Klok
Waterweg
2:06:40
14
Marcel van Rijswijk
Groene Ster
2:12:08
15
Peter Graafmans
Alphen Nb
2:12:49
16
john vd Velden
Oud-Beijerland
2:15:31
17
Bob van Steenwijk
Gouda
2:15:34
18
Gertjan van Dueren den Ho
Oud-Beijerland
2:17:22
19
Martin Vermeulen
Schiedam
2:18:52
20
Joop Oskam
Spijkenisse
2:19:05
21
Ron Hoogenwerf
Oud-Beijerland
2:19:35
22
Jan van Vliet
Numansdorp
2:25:50
23
René Schilperoord
Spirit Oud Beijerland
2:35:35
24
Bart Verschuur
Rotterdam
2:54:24
H55, 25 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Piet Abma
Loopgroep Aart Stigter
1:47:36
2
Willem van der Kooij
De Kieviten
1:49:55
3
Henk Vermaas
Rotterdam Atletiek
1:50:22
4
Armand Stolk
Spirit Oud Beijerland
1:51:10
5
Ron huizer
Loopgroep Aart Stigter
1:51:21
6
Kees van Dijk
Den Hoorn Zh
1:56:08
7
Jan van Zwolle
Rotterdam
1:57:55
8
Nico Baas
Bleskensgraaf ca
1:59:06
9
Wim Lammers
Bleskensgraaf ca
2:01:46
10
Frans Wildenbeest
Spark
2:02:38
11
Aart van Wijk
Passaat
2:06:28
12
Dick van Prooijen
Loopgroep PK
2:08:59
13
Bob Groenewoud
Oud-Beijerland
2:12:10
14
Anton Fennema
Oud-Beijerland
2:14:59
15
Kees van Beurden
Oud-Beijerland
2:15:32
16
Jannes van Mourik
Spark
2:26:35
17
Dick Hordijk
Spirit Oud Beijerland
2:27:40
18
Ed Becude
Spirit Oud Beijerland
2:29:09
19
Chris Hagoort
Schiedam
2:35:44
H60, 25 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Wim Elshout
avVN
1:51:48
2
Ton van Wageningen
Voorne Atletiek
1:59:25
3
Leo Snijders
Capelle aan den IJssel
2:11:54
4
Dorus Breidenbach
PAC
2:15:31
5
Henk van Velzen
Spirit Oud Beijerland
2:18:07
6
Teus Ottevanger
Spijkenisse
2:24:01
7
Han Bakker
Hoogvliet Rotterdam
2:26:57
8
Walter van der Horst
Vught
2:34:56
DSEN, 25 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Pauline van Donkelaar
PAC
1:51:26
2
Iris Heuckeroth
Staphorst
2:09:02
3
Nathalie Kaiser
PAC
2:11:43
4
Lisanne van Diemen
PAC
2:11:43
5
Lotte Muhlenbruch
Rotterdam
2:14:18
6
Bianca van Galen
Lekkerkerk
2:19:12
7
Linda van der Torren
Spijkenisse
2:25:31
8
Lisette Verheij
Spijkenisse
2:25:32
9
Saskia Schijff
Spijkenisse
2:26:53
10
Chantal van der Veer
Spijkenisse
2:26:56
11
José Hordijk
Rotterdam
2:27:40
12
Emilie de Boer
Mijnsheerenland
2:28:25
13
Monique Verzijden
Spijkenisse
2:29:39
14
Kylie van Zonderen
Maasdam
2:33:15
15
Meghan Weeland
Rotterdam
2:34:16
16
Karen Hordijk
Rotterdam Atletiek
2:34:16
17
Simone van der Pols
Spirit Oud Beijerland
2:38:09
D40, 25 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Kitty de Kraa
Spirit Oud Beijerland
2:04:36
2
Brenda Veldhoen
Nieuw-Beijerland
2:28:56
3
Adrienne van Voorthuizen
Stad aan 't Haringvliet
2:30:19
4
Marjolijn Landman
Spirit Oud Beijerland
2:38:38
5
Jolanda Verwaal
Schiedam
2:40:56
D45, 25 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Carola Schot
Energie
1:48:06
2
Monique Leentvaar
Fortuna
1:50:16
3
Autilia Stapper
Westmaas
1:51:20
4
Janet Beijer
Spark
2:03:31
5
Liset Visser
Spirit Oud Beijerland
2:15:32
6
cora vd Hoeven
Abbenbroek
2:15:49
7
Paula Groot
Pallas '93
2:25:14
8
Cora Verheij
Abbenbroek
2:25:16
9
Esther Habicht
Mijnsheerenland
2:33:16
10
José Lips
Spirit Oud Beijerland
2:36:43
11
Louise Cornelis
Rotterdam Atletiek
2:37:49
12
Jacqueline Brussé
Spirit Oud Beijerland
2:38:08
13
Jacqueline van Bemmelen
Spijkenisse
2:40:56
14
Diana de Ruijter
Spijkenisse
2:49:35
D50, 25 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Cora Vlot
Passaat
1:56:25
2
Tonnie de Groen
Capelle aan den IJssel
2:09:00
3
Lilian van der Steen
Fortuna
2:14:17
4
Andrea de Winkel-Koehof
Oud-Beijerland
2:24:20
5
Margriet de Lange
Spirit Oud Beijerland
2:40:40
6
Corine Vermaat-Groenewoud
Spirit Oud Beijerland
2:41:48
Automobielbedrijf Van Splunder Oud-Beijerland | Starshoe Breda
www.uitslagen.nl
07-02-2015 15:33