Uitslagenlijst Amsterdam Cross Challenge

Amsterdam - Woensdag 4 februari 2015

JG5, JONGENS GROEP 5
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Leroy Eisden
De Botteloef
6:53
2
Benjamin van Ree
ASVO
7:08
3
Diego Casquet Cuenca
Achtsprong
7:10
4
Karol
De Waterkant
7:13
5
Casper Ceton
De zevensprong
7:15
6
Bennie Baron
De zevensprong
7:21
7
Thomas Crespo
De zevensprong
7:37
8
David van den Berge
De Mijlpaal
7:39
9
Ginio Provence
Achtsprong
7:41
10
Thije Boomars
lidwina
7:42
11
Verrijn Hully
Achtsprong
7:47
12
Daniel Zweserijn
ASVO
7:58
13
Dante van den Dool
ASVO
8:00
14
Marentley Nunez
Achtsprong
8:03
15
Naoufal Ghabri
Elout
8:06
16
Sylvanio Cantenburg
Achtsprong
8:08
17
Bruno
De Waterkant
8:15
18
Jivai Hofmann
Obs de Poolster
8:27
19
Chris Cool
Poseidon
8:51
20
Zephyr Sterling
ASVO
9:12
21
Anouar Moussaoui
PJ Troelstraschool
9:15
22
Mohamed Saad
Elout
9:25
23
Lasse Koster
Elout
9:54
24
Wouter van Dijk
De zevensprong
10:11
25
Alex Shahsavari
ASVO
10:47
26
Walid Chemlali
SBO De Kans
10:58
27
Jario van de Pol
De Mijlpaal
12:05
28
Ebrar Ekim
SBO De Kans
12:20
29
Emirhan Levterof
SBO De Kans
14:15
MG5, MEISJES GROEP 5
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Philline Smeets
PJ Troelstraschool
7:33
2
Aliyah Aku
SBO De Kans
7:40
3
Eva Zeegers
St. Janschool
7:46
4
Sil Verhoeven
ASVO
7:49
5
Serafina Militello
ASVO
8:33
6
Rebecca Versloot
ASVO
8:36
7
Irene Igbinosun
Achtsprong
8:37
8
Brechtje Beuland
De zevensprong
9:09
9
Liv Maas
ASVO
10:02
10
Harriet Armah
Achtsprong
10:32
11
Irem Sahin
Achtsprong
10:39
12
Josephien Nketiah
Achtsprong
11:02
13
Floor Kind
De zevensprong
11:04
JG7, JONGENS GROEP 7
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Fedor Musil
De Kleine Kapitein
9:43
2
Noah Larsson
Dr Rijkkramerschool
9:58
3
Bodhi van den Dool
ASVO
10:02
4
Mohamed Karim Hamidoun
Achtsprong
11:00
5
David Verhoeve
De zevensprong
11:16
6
Sem Mooy
Twiske
11:23
7
Romano Guellaď
Twiske
11:29
8
Caspar Prillevitz
ASVO
12:27
9
Gift Umwari
Elout
13:25
10
Lucas van Houten
De zevensprong
13:26
11
Faiq Naman
Achtsprong
13:48
12
Jelle Ozinga
De zevensprong
13:54
13
Rayan Kourich
De zevensprong
14:10
14
Anastatio Hoft
Achtsprong
20:59
MG7, MEISJES GROEP 7
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Lizzie Koreman
ASVO
10:21
2
Faye Traube
7e Montessorischool
10:32
3
Lara Vens
PJ Troelstraschool
10:35
4
Melissa Steenbakker
Twiske
10:46
5
Sarina Verhaar
De Mijlpaal
12:12
6
Luna Barink
ASVO
12:46
7
Emma Wijsenbek
ASVO
13:15
8
Sascha Musil
De Kleine Kapitein
13:18
9
Nora Boughaba
PJ Troelstraschool
13:24
10
Yasmina Aboulasri
Twiske
13:24
11
Mila van Ingen
ASVO
13:51
12
Emma Verdonck
De zevensprong
14:17
13
Jaye Lee
7e Montessorischool
18:05
14
Elaizha Sankes
Achtsprong
21:11
15
Abigail Oduro Boateng
Achtsprong
21:12
16
Venely Kasno
Achtsprong
21:14
17
Romy Groot
SBO De Kans
21:17
18
Sophia Schellekens
SBO De Kans
21:22
JK1, JONGENS KLAS 1
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Lucas de Zoeten
The British of Amsterdam
10:48
2
Shai Walhain
Cygnus gymnasium
10:49
3
Chris E
Hyperion Lyceum
11:40
4
Sil Hes
Barlaeus Gymnasium
11:44
5
Kyle Smit
Calandlyceum
11:46
6
Ozan Abdelrahman
Hyperion Lyceum
11:54
7
Wynand van der Burgt
Barlaeus Gymnasium
12:00
8
Severin Broekman
Barlaeus Gymnasium
12:10
9
Jelani James
Huygens College
12:11
10
Micky Kantelberg
Calandlyceum
12:13
11
Joep Weerts
Hyperion Lyceum
12:20
12
Schelto Zwartele
Barlaeus Gymnasium
12:21
13
Ties van Gool
Hyperion Lyceum
12:25
14
Philip W Velthuijzen
Barlaeus Gymnasium
12:26
15
Nicolas Asplin
The British of Amsterdam
12:27
16
Lucas Breuker
Cygnus gymnasium
12:29
17
Johan Speyart
Barlaeus Gymnasium
12:35
18
Moos Teunissen
Barlaeus Gymnasium
13:01
19
Harry van der Straaten
Barlaeus Gymnasium
13:03
20
Tinus Grabijn
Calandlyceum
13:06
21
Anas el Mourabiti
Hyperion Lyceum
13:11
22
Hans Hissink
Hyperion Lyceum
13:18
23
Stijn Heertje
Barlaeus Gymnasium
13:19
24
Steven Thijs
Hyperion Lyceum
13:21
25
Quinten Heerma
Hyperion Lyceum
13:40
26
Jordi Velthuizen
Hyperion Lyceum
13:41
27
Peer
Hyperion Lyceum
13:44
28
Nash Snitselaar
Hyperion Lyceum
13:46
29
Luis Hentzel
The British of Amsterdam
13:55
30
Duha Kahya
Calandlyceum
13:56
31
Joost E
Hyperion Lyceum
13:59
32
Ewout Bosch
Hyperion Lyceum
14:02
33
Samuel van der Torre
Barlaeus Gymnasium
14:03
34
Tenko van der Kuip
Barlaeus Gymnasium
14:04
35
Gideon Tieben
Barlaeus Gymnasium
14:04
36
Teun Vrienten
Barlaeus Gymnasium
14:06
37
Lancelot Bloemen
Barlaeus Gymnasium
14:09
38
Dennis Patiwael
Hyperion Lyceum
14:11
39
Chafik
Huygens College
14:14
40
Abel van der Meer
Hyperion Lyceum
14:17
41
Syste van Veen
Hyperion Lyceum
14:20
42
Gijs E
Hyperion Lyceum
14:21
43
Ismail Garti
Huygens College
14:24
44
Yazz Ramsahai
Hyperion Lyceum
14:34
45
Berend E
Hyperion Lyceum
14:39
46
Berkehan Budak
Huygens College
14:40
47
Kees E
Hyperion Lyceum
14:41
48
Seb Verhoef
Hyperion Lyceum
14:58
49
Rutger Kes
Barlaeus Gymnasium
15:13
50
Taco Hefting
Barlaeus Gymnasium
15:31
51
Ole de Bruijn
Barlaeus Gymnasium
15:32
52
Joris Dekker
Barlaeus Gymnasium
15:34
53
Ole Overman
Barlaeus Gymnasium
15:39
54
Erol Yakut
Huygens College
15:42
55
Ezra Cerpac
Barlaeus Gymnasium
15:43
56
Julian Hayter
Huygens College
15:44
57
Bram van Gelder
Hyperion Lyceum
15:45
58
Eladje Barry
Hyperion Lyceum
15:45
59
Niall Davies
Hyperion Lyceum
15:46
60
Wessel Wolters
Hyperion Lyceum
15:46
61
Bilal Boulhout
Orion College West
16:36
62
Rein Verheus
Hyperion Lyceum
16:45
63
Chris IJzerman
Hyperion Lyceum
16:47
64
Omar El Abbouti
Huygens College
16:52
65
Marijn Mendes
Barlaeus Gymnasium
16:54
66
Mats E
Hyperion Lyceum
16:55
67
David Ensel
Barlaeus Gymnasium
17:05
68
Hakan Zor
Calandlyceum
17:12
69
Max Wilmink
Hyperion Lyceum
17:20
70
Anass Ajarmay
Barlaeus Gymnasium
17:46
71
Andrew Gedded
Hyperion Lyceum
18:04
72
Juninho Daniels
Huygens College
18:05
73
Nabil
Huygens College
18:38
74
Ruben Kupperman
Barlaeus Gymnasium
18:49
75
Martijn van As
Orion College West
21:50
76
Shandon Retz
Calandlyceum
22:24
77
Achraf Asbaa
Huygens College
22:27
78
Jonathan Lumoindon
Huygens College
23:53
79
Ali Cetin
Huygens College
23:53
80
Kadir Eyice
Orion College West
24:31
81
Mohammed Eldemir
Huygens College
24:41
82
Achraf El Baraka
Orion College West
24:58
83
Renzo Bosch
Orion College West
25:12
84
Amir Hassanein
Hyperion Lyceum
26:40
85
Fahd Touzani
Huygens College
32:15
MK1, MEISJES KLAS 1
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Roos Doorson
Hyperion Lyceum
12:36
2
Bella Arlman
Barlaeus Gymnasium
12:42
3
Duygu Manav
Calandlyceum
12:49
4
Mila Stek
Barlaeus Gymnasium
13:06
5
Machteld Hammink
Barlaeus Gymnasium
13:12
6
Kiki E
Hyperion Lyceum
13:24
7
Isa van der Welle
Barlaeus Gymnasium
13:25
8
Hannah Reijnders
Barlaeus Gymnasium
13:31
9
Puck Schagen
Hyperion Lyceum
13:33
10
Radoua Chaata
Barlaeus Gymnasium
13:33
11
Anastacia Peters
Barlaeus Gymnasium
13:55
12
Tabo Stekelenburg
Barlaeus Gymnasium
14:16
13
Polly Lynch
Barlaeus Gymnasium
14:17
14
Fiena Blitz
Barlaeus Gymnasium
14:19
15
Katy Alberdingk Thijm
Barlaeus Gymnasium
14:28
16
Amelie Astruc
Barlaeus Gymnasium
14:28
17
Kiki van Roozendaal
Barlaeus Gymnasium
14:33
18
Emma Bakker
Barlaeus Gymnasium
14:34
19
Robine Bossenbroek
Barlaeus Gymnasium
14:34
20
Lena E
Hyperion Lyceum
14:38
21
Fu Verburg
Hyperion Lyceum
14:39
22
Namdie Schildknecht
Hyperion Lyceum
14:47
23
Viv Dahan
Barlaeus Gymnasium
14:49
24
Pip Kielstra
Barlaeus Gymnasium
14:52
25
Babette Cremers
Barlaeus Gymnasium
14:55
26
Famke E
Hyperion Lyceum
14:57
27
Madelief de Boer
Gerrit van der Veen College
14:59
28
Anouschka Meijer
Calandlyceum
15:06
29
Mercedes Wiegel
Barlaeus Gymnasium
15:08
30
Marijn Boomars
Barlaeus Gymnasium
15:11
31
Isabel van der Beek
Barlaeus Gymnasium
15:14
32
Brechtje Bohlke
Barlaeus Gymnasium
15:29
33
Heiko van der Hoeven
Barlaeus Gymnasium
15:33
34
Helena Blaauw
The British of Amsterdam
15:35
35
Isabelle Stad
Barlaeus Gymnasium
15:45
36
Sarah de Rover
Hyperion Lyceum
15:53
37
Lara van Tol
Barlaeus Gymnasium
16:18
38
Sandrien Veerman
Barlaeus Gymnasium
16:36
39
Jackie Veeger
The British of Amsterdam
16:39
40
Jente Butter
Hyperion Lyceum
16:49
41
Pien van Nuland
Barlaeus Gymnasium
17:00
42
Lolotte Remarque
Barlaeus Gymnasium
17:05
43
Sophia Lubach
Hyperion Lyceum
17:23
44
Muireann Tervoort Keaney
Barlaeus Gymnasium
17:37
45
Loraine Linger
Hyperion Lyceum
18:02
46
Genesis van Beuzekom
Rosa Beroepscollege
18:18
47
Sophie van Dijk
The British of Amsterdam
18:22
48
Yoel Zhang
Hyperion Lyceum
18:41
49
Shiquena Kont
Huygens College
19:53
50
Jay
Huygens College
19:58
51
Xenia Bouwmeester
Rosa Beroepscollege
20:05
52
Maya Aldawery
Orion College West
20:17
53
Maria Awadalla
Hyperion Lyceum
20:22
54
Andrea Meyer
Barlaeus Gymnasium
20:38
55
Elisabeth Maaskant
Barlaeus Gymnasium
20:43
56
Laurenz Kilian
Calandlyceum
20:44
57
Amparo Baas
The British of Amsterdam
20:46
58
Anique Plag
The British of Amsterdam
20:46
59
Iris Bouw
Hyperion Lyceum
20:48
60
Ilham Ait El Haj Ali
Rosa Beroepscollege
23:51
61
Joana Pombo
Rosa Beroepscollege
23:52
62
Chelsea Mook
Zuiderlicht College
24:10
63
Jenaisa Ajeki
Zuiderlicht College
24:40
64
Kirsten Abdurachman
Zuiderlicht College
24:42
65
Andelisha Daniels
Huygens College
25:23
66
Ornina
Huygens College
25:30
67
Roxy Dirriks
Zuiderlicht College
26:43
68
Jamie ter Borgh
Zuiderlicht College
27:02
JK2, JONGENS KLAS 2
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Ayoub el Hadri
Calandlyceum
11:32
2
Fabian Pusceddu
Hyperion Lyceum
11:35
3
Stephen van der Horst
Zuiderlicht College
11:37
4
Caspian Hinzen
Hyperion Lyceum
11:38
5
Thimo Hentraat
Montessori Lyceum Amsterdam
11:41
6
Mats Vermeulen
Hyperion Lyceum
11:43
7
Daimy Lima de Graca
Hyperion Lyceum
11:48
8
Pavle LKuzmanovic
Calandlyceum
11:56
9
Maurice Geukes Foppen
Calandlyceum
12:02
10
David Feij
Barlaeus Gymnasium
12:16
11
Bas Brouwer
Hyperion Lyceum
12:20
12
Adam Rahouti
Barlaeus Gymnasium
12:21
13
Sam van der Does
Barlaeus Gymnasium
12:24
14
Nydel Forgweh
Zuiderlicht College
12:36
15
Melle Blits
Hyperion Lyceum
13:03
16
Matthijs Batstra
Barlaeus Gymnasium
13:11
17
Timo Slavenburg
Barlaeus Gymnasium
13:17
18
Kágan Usenti
Zuiderlicht College
13:22
19
Rik Brouwer
Hyperion Lyceum
13:23
20
Danyan Wijnaldum
Hyperion Lyceum
13:37
21
Osman Amadou
Sg Reigersbos
13:46
22
Jeroen de Haan
Calandlyceum
13:48
23
Conrad Fase
Hyperion Lyceum
13:49
24
Raphael Carney
Zuiderlicht College
13:58
25
Milan Carlos
Zuiderlicht College
14:03
26
Thygo Bosch
Hyperion Lyceum
14:08
27
Mendel Vollears
Hyperion Lyceum
14:36
28
Bram Hansema
Hyperion Lyceum
14:42
29
Akira Driessen
Hyperion Lyceum
14:46
30
Goda Jonk
Hyperion Lyceum
15:03
31
Moenier Baksh
Sg Reigersbos
15:03
32
Wesssel de Zwart
Hyperion Lyceum
15:03
33
Oscar Fagel
Hyperion Lyceum
15:26
34
Wouter Maarneveld
Hyperion Lyceum
15:28
35
Batuhan Tetik
Calandlyceum
15:38
36
Daan Arens
Hyperion Lyceum
18:02
37
Ibrahim Ghzawi
Sg Reigersbos
18:27
38
Carl Giele
Zuiderlicht College
18:40
39
Daan de Lange
Hyperion Lyceum
18:46
MK2, MEISJES KLAS 2
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Mauve Rosenberg
Barlaeus Gymnasium
12:24
2
Nina Vens
Calandlyceum
12:59
3
Tamar Terpstra
Calandlyceum
13:29
4
Dilek van der Terp
Hyperion Lyceum
14:26
5
Helena Oey
Hyperion Lyceum
14:30
6
Zenzi Matheu
Hyperion Lyceum
14:45
7
Berber Siersma
Hyperion Lyceum
14:50
8
Marjolein Tijsterman
Calandlyceum
15:00
9
Mayra van der Pol
Calandlyceum
15:17
10
Kim Hoekstra
Hyperion Lyceum
15:44
11
Francesca Vendrik
Zuiderlicht College
16:30
12
Boukje
Hyperion Lyceum
18:52
13
Tessel Rijtsma
Hyperion Lyceum
18:53
14
Jamilla Dalmeijer
Rosa Beroepscollege
18:54
15
Mina van Harten
Hyperion Lyceum
19:19
16
Kika Vallenduuk
Hyperion Lyceum
19:27
17
Manal Heirouche
Zuiderlicht College
19:40
18
Merlijn Rieken
Hyperion Lyceum
20:09
19
Selin Turgay
Calandlyceum
20:15
20
Tea Tacovic
Calandlyceum
20:16
21
Samantha Withoud
Rosa Beroepscollege
22:40
22
Gaby Faber
Rosa Beroepscollege
22:41
JK3, JONGENS KLAS 3
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Tycho van Duren
Barlaeus Gymnasium
10:21
2
Naoki Iida
The British of Amsterdam
10:21
3
Amine Khedrougui
Luca
10:59
4
Drie D Rowan
Hyperion Lyceum
11:04
5
Drie E Sil Sluiter
Hyperion Lyceum
11:18
6
Drie A Jesper
Hyperion Lyceum
11:40
7
Achraf Mohammadi
Calandlyceum
11:59
8
Drie E Marten Vogelpoel
Hyperion Lyceum
12:17
9
Orsinio Adriaan
Luca
12:18
10
Drie E Kay de Wit
Hyperion Lyceum
12:22
11
Drie A Yael
Hyperion Lyceum
12:37
12
Theo Rondolat
The British of Amsterdam
12:43
13
Koki Yano
The British of Amsterdam
12:58
14
Terence Kleintjes
Orion College West
13:01
15
Hasher Waresi
Calandlyceum
13:13
16
Celal Ozturk
Orion College West
13:14
17
Zsombor Zirkzee
Zuiderlicht College
13:20
18
Drie A Youri
Hyperion Lyceum
13:23
19
Justin van Veldhuizen
Orion College West
13:39
20
Liam Biddlecombe
The British of Amsterdam
13:55
21
Thomas Schilder
Barlaeus Gymnasium
13:59
22
Benito Blijd
Luca
14:14
23
Quecharo Maj
Luca
14:15
24
Safouane Amrani
Orion College West
14:50
25
Firas Kamoun
The British of Amsterdam
14:51
26
Charaffedine Bouchingour
Orion College West
15:00
27
Morray Amana
Orion College West
15:19
28
Emmanuel Jensen
Orion College West
15:24
29
Ahmed Maamouri
Orion College West
16:41
30
Tomas Paixao
Orion College West
17:30
31
Tristan Atkins
Orion College West
18:11
32
Drie D Vincent
Hyperion Lyceum
19:27
MK3, MEISJES KLAS 3
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Dorine Schoen
Zuiderlicht College
12:51
2
Soleil Leddy Gouveia
Barlaeus Gymnasium
13:28
3
Barbara de Meijer
Barlaeus Gymnasium
14:44
4
Drie E Fenna Beemster
Hyperion Lyceum
15:29
5
Drie B Liesje
Hyperion Lyceum
15:30
6
Drie A Fe
Hyperion Lyceum
15:30
7
Drie E Chris Richter
Hyperion Lyceum
15:31
8
Aurore van Reeth
The British of Amsterdam
16:11
9
Drie E Valetta Bijlsma
Hyperion Lyceum
16:48
10
Zahra Bouggattaya
Orion College West
18:24
11
Charlotte Boreel
The British of Amsterdam
18:30
12
Sofia Spadafora
The British of Amsterdam
18:32
13
Drie E Dounia Elghazaoui
Hyperion Lyceum
18:34
14
Drie E Josefien Aberson
Hyperion Lyceum
18:37
15
Abygaďl Plooij
Zuiderlicht College
19:04
16
Kim Holtrop
Orion College West
20:59
17
Melissa Aybars
Orion College West
21:58
18
Edwina Aggrey
Zuiderlicht College
24:29
JK456, JONGENS KLAS 4+
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Ethan Lamberton
The British of Amsterdam
15:43
2
Jeroen Smeulders
Barlaeus Gymnasium
15:55
3
Jason Beeldsnijder
Sg Reigersbos
17:17
4
Samorie Schut
Sg Reigersbos
17:19
5
Olivier Wildeboer
Barlaeus Gymnasium
18:08
6
Julian Vink
The British of Amsterdam
18:08
7
Julian Plag
The British of Amsterdam
18:13
8
Keenan Calmus
Orion College West
19:25
9
Damian Vlijter
Sg Reigersbos
19:30
10
Alexander Eastwood
The British of Amsterdam
19:42
11
Mauk Westerman Holstijn
Barlaeus Gymnasium
19:44
12
Abel Levie
Barlaeus Gymnasium
20:00
13
Brayn Muusse
Orion College West
20:39
14
Bart van Dooren
Sg Reigersbos
20:47
15
Jasin Aalsmeer
Sg Reigersbos
20:52
16
Mohamed El Hadiyen
Orion College West
21:16
17
Daan Ruting
Orion College West
21:22
18
Mattijn Poppe
Orion College West
21:35
19
Dieuwert Chaves
Orion College West
21:36
20
Angelo Clementina
Sg Reigersbos
21:44
21
Sid van der Wal
Barlaeus Gymnasium
21:46
22
Devrim Aslan
Barlaeus Gymnasium
22:33
23
Kamil Dudkowski
Orion College West
22:35
24
Romek Hos
Orion College West
23:21
25
Onno Smeulders
Barlaeus Gymnasium
23:47
26
Faisel Ahmad
Orion College West
23:59
27
Moreno Conrad
Sg Reigersbos
28:05
28
Jimmy Stonner
Orion College West
28:17
29
Lmar Azizi
Orion College West
28:37
30
Danny Mok
Orion College West
29:35
MK456, MEISJES KLAS 4+
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Sacha van der Beek
Barlaeus Gymnasium
19:46
2
Philippa Mos
Barlaeus Gymnasium
20:03
3
Alice van den Broek
Barlaeus Gymnasium
21:35
4
Zilva van Rossum
Barlaeus Gymnasium
22:09
5
Tessa Konijn
Orion College West
23:53
6
Emma Raby
The British of Amsterdam
23:55
7
Victoria Kahyeciyan
The British of Amsterdam
24:09
8
Dawn Verkerk
Gerrit van der Veen College
24:49
9
Marissa van Deursen
Orion College West
24:51
10
Renee Chang
The British of Amsterdam
25:23
11
Jylene Sopawiro
Gerrit van der Veen College
28:05
12
Bernice Marengo
Sg Reigersbos
29:41
JG6, JONGENS GROEP 6
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Loe Wijsenbek
ASVO
6:36
2
Keyon Caupain
Elout
6:42
3
Reinder
De Waterkant
6:51
4
Just van der Feltz
ASVO
6:55
5
Hielke Damstra
De zevensprong
7:10
6
Teun van Wiinkel
Twiske
7:17
7
Gello Robertah
Achtsprong
7:21
8
Jannes Luising
St. Janschool
7:27
9
Niel Verweij
PJ Troelstraschool
7:32
10
Faissal Saou
St. Lukas
7:41
11
Ismail el Wakil
SBO De Kans
7:44
12
Wassim Agoulzi
Elout
7:46
13
Umed Taniwal
Achtsprong
7:47
14
Siebe Harms
Twiske
7:54
15
Finn Berg
PJ Troelstraschool
7:55
16
Daan Bencina
St. Janschool
7:59
17
Rafa Bakker
St. Janschool
8:01
18
Yassir Azizar
SBO De Kans
8:04
19
Levi de Koning
Poseidon
8:09
20
Felix Thijssen
ASVO
8:16
21
Seph Sengers
7e Montessorischool
8:16
22
Costya
De Waterkant
8:29
23
Jamal Geoffrey
Twiske
8:34
24
Mohamed Ouaali
Elout
8:38
25
Nizar Lechkar
St. Janschool
8:41
26
Jullian Maasen
Twiske
8:44
27
Hicham Boumahtour
St. Lukas
8:57
28
Mounaim Benaali
Elout
9:13
29
Nicolas Scheffer
ASVO
9:23
30
Chakir Belakout
SBO De Kans
9:27
31
Kerem Karahan
De zevensprong
9:29
32
Niels Schoenmaker
De zevensprong
9:41
33
Elaiyo Boldewijn
Twiske
9:58
34
Fabrizio Cruzado
SBO De Kans
10:06
35
Darwin de la Rosa Sanchez
SBO De Kans
10:25
36
Tarik-Emre Aydemir
Poseidon
10:45
37
Karawan Elbagoury
SBO De Kans
11:41
38
Adam El-Aref
SBO De Kans
11:46
39
Berkant Arslan
SBO De Kans
12:21
40
Meallán Martens
Twiske
13:31
MG6, MEISJES GROEP 6
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Sofia Errachidi
7e Montessorischool
7:20
2
Danielle van den Berge
De Mijlpaal
7:32
3
Mette Lakeman
De zevensprong
7:52
4
Lyske Tromp
De zevensprong
8:02
5
Maissam el Hadouchi
PJ Troelstraschool
9:10
6
Hiske Bod
Poseidon
9:17
7
Dina Dahouch
De zevensprong
9:19
8
Cato Coebergh
ASVO
9:31
9
Umaima Ghellab
St. Janschool
9:33
10
Sophie Janssen
Twiske
9:52
11
Enna Cool
Poseidon
10:08
12
Anabel Frimpong
Achtsprong
10:10
13
Vera de Kraker
De zevensprong
10:13
14
Keicy Valdez Mateo
Achtsprong
10:34
15
Valicia van Efferen
Twiske
10:46
16
Nikki Nieuwpoort
Twiske
11:12
17
Lakeisha Leming
Obs de Poolster
11:31
18
Elody Caupain
Achtsprong
11:32
19
Jill Ran
Obs de Poolster
11:33
20
Kesia Hardley
Achtsprong
11:37
21
Gelly Robertah
Achtsprong
11:45
JG8, JONGENS GROEP 8
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Jay-dean Breeveld
St. Janschool
9:20
2
Chema Camacho
The British of Amsterdam
9:42
3
Sybe Melsert
Paulusschool
9:43
4
Robneson Holtzer
The British of Amsterdam
9:46
5
Noah Köllmann
Basisschool Piet Hein
9:50
6
Younes el Bacha
Immanuelschool
9:54
7
Issac Hunter
The British of Amsterdam
9:55
8
Rens Kannegieter
Basisschool Piet Hein
9:56
9
Jelle Miedema
Paulusschool
10:06
10
Mats Engel
Paulusschool
10:11
11
Ocean Irion
De zevensprong
10:12
12
Ruben Prenen
The British of Amsterdam
10:13
13
Max van Cruijsen
De zevensprong
10:15
14
Basten Leeftink
Elout
10:16
15
Abdoelie Bah
Achtsprong
10:31
16
Safouane Laachir
Immanuelschool
10:57
17
Mouaad Taybi
SBO De Kans
11:20
18
Moustapha Kounta
Achtsprong
11:21
19
Chris Chirino
SBO De Kans
11:41
20
Daniel Leers
The British of Amsterdam
11:48
21
Franky Kwapong
Achtsprong
11:51
22
Rayan Echaibi
Elout
11:52
23
Ronin de Kort
De zevensprong
12:03
24
Sami el Bacha
Elout
12:07
25
Hero Posthumus
obs de Burght
12:16
26
Casper Kalkman
Paulusschool
12:30
27
Tammo Breedveld
De zevensprong
12:30
28
Gianni van Hoof
De zevensprong
13:08
29
Diye Hopster
St. Janschool
13:25
30
Marouane Boulydam
Immanuelschool
14:02
31
Khuram Shahbaz
Achtsprong
14:25
32
Lokmane el Yahiaoui
Immanuelschool
14:54
33
Emir Atasever
Immanuelschool
15:19
34
Yassir Krugers
Elout
15:20
35
Hanif Akazim
St. Janschool
15:47
36
Ömer Akbiyik
SBO De Kans
17:34
37
Anouar el Bekkal
SBO De Kans
17:39
38
Volkan Arisoy
SBO De Kans
21:01
39
Richard Asare
SBO De Kans
23:05
MG8, MEISJES GROEP 8
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Veerle Verbeek
7e Montessorischool
10:13
2
Lisa Yang
Achtsprong
11:36
3
Kira Miedema
Paulusschool
11:43
4
Vanessa Mensah
Achtsprong
11:49
5
Sophie Dybeck
The British of Amsterdam
12:13
6
Maria Mescheryakova
The British of Amsterdam
12:24
7
Naduraisha Jainandunsing
Achtsprong
13:11
8
Ster van Scherpenzeel
Paulusschool
13:32
9
Gracie Hunter
The British of Amsterdam
13:35
10
Melike Kocapinar
Immanuelschool
13:41
11
Estebe Duin Rodrigues
St. Janschool
14:13
12
Maud Scheeres
De zevensprong
14:16
13
Mary Meidevielle
The British of Amsterdam
14:21
14
Luna Blook
De zevensprong
14:36
15
Yaeli Helstone
De zevensprong
14:38
16
Senna Stoop
De zevensprong
14:45
17
Hannah Coops
De zevensprong
14:47
18
Kashia Frimpong
Achtsprong
14:48
19
Shavelly Boldewijn
Twiske
15:46
20
Rania Boulghalagh
Immanuelschool
16:09
21
Priscilla Eelman
Immanuelschool
16:10
22
Merle van Dam
De zevensprong
17:57
23
Kinga Heemskerk
De zevensprong
18:06
www.uitslagen.nl
16-02-2015 13:38