Uitslagenlijst 4e Running Center Winterloop

Sneek - Zondag 1 februari 2015

MAN, WINTERLOOP
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Ynte Lemstra
Lemmer
31:33
2
Gerrit Kramer
Bolsward
32:57
3
Erik Bouma
IJlst
33:06
4
Richard Velzen
Achlum
33:11
5
Jetze Genee
Makkum
33:20
6
Freek Jaarsma
Makkum
33:25
7
Folkert Attema
Heeg
33:32
8
Klaas Kroese
Scharnegoutum
33:44
9
Mark Smit
IJlst
34:09
10
Joost Tijsen
Sneek
34:34
11
Mike Hofstra
Sneek
35:15
12
Siebolt Haijtema
Workum
35:37
13
Saco Bootsma
Workum
35:38
14
Hein Keekstra
Boalsert
35:47
15
Wiebe Koopmans
Scharnegoutum
36:06
16
Wieger Schotanus
Balk
36:15
17
Henk Ruiter
Sneek
36:20
18
Auke Veldman
Harich
36:25
19
Koos Klapwijk
Oudega
36:30
20
Minne Koopmans
Ysbrechtum
36:35
21
Durk Bouma
Oppenhuizen
36:40
22
Tjerk Bruinsma
Makkum
36:45
23
Gert Koolmoes
Sneek
36:46
24
Hero Polet
Sneek
36:47
25
Jelle Wolthuizen
Sneek
36:48
26
Evert Westerhof
Sneek
36:50
27
Marcel Dijkstra
IJlst
36:58
28
Robert v.d. Kaaden
Mntgum
37:06
29
Jeroen Tiesma
Bolsward
37:07
30
Peter Hoekstra
IJlst
37:07
31
Peter van Mourik
Makkum
37:28
32
Dennis Schat
Sneek
37:29
33
Gielt Algra
Heeg
37:30
34
Beke Cnossen
Boazum
37:36
35
Henk Canrinus
Nijland
37:37
36
Riemer Haagsma
IJlst
37:42
37
Johhan de Witte
Makkum
37:52
38
Eelke Cramer
Oudega
38:10
39
Hendrie van der Werf
Bolsward
38:20
40
Marten Brouwer
Sneek
38:23
41
B. Bruinsma
Bolsward
38:25
42
Willem de Boer
Exmorra
38:38
43
Peter Westerhof
Sneek
38:39
44
Hans-Jan Jasper
Sneek
39:02
45
Alfa Jager
Sneek
39:07
46
Raymond van der Zee
Sneek
39:12
47
Bert Barhorst
IJlst
39:15
48
Edwin Troost
Bolsward
39:19
49
Tim de Groot
Sneek
39:21
50
Chris Jansen
Sneek
39:25
51
Murk Postma
Nijland
39:26
52
Jouke Hoekstra
IJlst
39:29
53
Andrew Guest
Sneek
39:30
54
Luuk Naarding
Oosthem
39:31
55
Redmar Vrieling
Sneek
39:33
56
Albert Rijpma
Sneek
39:34
57
Jelle Jagersma
Ijlst
39:43
58
Robin Abma
Sneek
39:44
59
Bert van Eck
Heerenveen
39:55
60
Henk Eekma
Bolsward
39:55
61
Frits Feddema
Heerenveen
39:55
62
Cor van Sluis
Franeker
40:00
63
Oeli Reitsma
Sneek
40:09
64
Sjoerd Bijlsma
Bolsward
40:18
65
Klaas Jan Wiersma
Oppenhuizen
40:26
66
Klaas van Tricht
Sneek
40:27
67
Paul Kuijer
Leusden
40:35
68
Hendrik Falkena
Ysbrechtum
40:36
69
Freark Kaspersma
Abbega
40:44
70
Harmen Westra
Tzum
40:47
71
Walter Falkena
Nijland
41:02
72
Bas de Best
Sneek
41:09
73
Johan Jorritsma
Sneek
41:09
74
Wiebe van Diggelen
Heeg
41:11
75
Martin Molenaar
Sneek
41:12
76
Sijtse Hilbrand
IJlst
41:16
77
Arjen de Jong
Heeg
41:25
78
William Meijer
Sneek
41:37
79
Keimpe Jager
Dronrijp
41:39
80
Peter Londema
Sneek
41:46
81
Rob Swart
Sneek
42:10
82
Jan Boonstra
Sneek
42:11
83
Theo Boorsma
Sneek
42:12
84
Anne-Floris Bottema
Toronto
42:16
85
John van de Wiel
Sneek
42:21
86
Mart Meulman
Sneek
42:22
87
Rene Spaan
Sneek
42:23
88
Bert Baanstra
Sneek
42:44
89
Anne Miedema
Grou
42:47
90
Johan Sterk
Sneek
42:53
91
Symen van der Velde
Waaksens
43:11
92
Wabe Roskam
Easterlittens
43:14
93
Huub Rommers
Sneek
43:15
94
Arnold Kempenaar
Sneek
43:16
95
Joop Tromp
Nijland
43:16
96
Gert Jan Jorna
Bolsward
43:16
97
Tjallie Ho
IJlst
43:22
98
Simon Sijtsma
IJsbrechtum
43:22
99
Geike Gerritsma
Bolsward
43:22
100
J. van Diggelen
Sneek
43:29
101
Leo van der Meulen
Sneek
43:34
102
Sander Sieperda
Bolsward
43:43
103
Karst Zwaan
Workum
43:54
104
Auke van der Sluis
Sneek
43:54
105
Klaas Willem Zwaagstra
IJlst
43:57
106
Marcel Swart
Sneek
43:58
107
Sytze Durk Visser
Nijland
44:04
108
Simon Speelman
Sneek
44:05
109
Guus Pieksma
Sneek
44:06
110
Wiebe Palstra
Bolsward
44:07
111
Cor Broeders
Sneek
44:08
112
Jetze Visser
Sneek
44:10
113
Henk Groen
Sneek
44:17
114
Onno Thooft
Sneek
44:21
115
Douwe Attema
Heeg
44:23
116
Rick Isidora
Sneek
44:31
117
Matthijs Beute
Sneek
44:32
118
Peter Reitsma
Bolsward
44:34
119
Roelof de Boer
Scharnegoutum
44:38
120
E. van der Werff
It Heidenskip
44:40
121
Meine Leyenaar
Tirns
44:46
122
Jelmer Schaap
Tirns
44:48
123
Werner Zuurbier
Sneek
44:56
124
Arjen Kuijt
Sneek
44:57
125
André Meijer
Sneek
44:58
126
Lolke Cnossen
Sneek
45:14
127
Atze Steneker
Nijland
45:25
128
Mtthijs Sturms
Sneek
45:25
129
Pieter van der Bij
Irnsum
45:31
130
Koos Jacobsen
Sneek
45:34
131
Gerben Brouwer
Sneek
45:35
132
Edwin van der Veen
Sneek
45:36
133
Jacob Schram
Sneek
45:45
134
Feike Talen
Sneek
45:46
135
Hans van der Meulen
Sneek
46:18
136
S. Mollinga
Makkum
46:19
137
Tom Mollinga
Makkum
46:20
138
W. Voor de Wind
Sneek
46:38
139
Han Bosma
Sneek
47:06
140
Wim Kuipers
Sneek
47:09
141
Jan Willem Kram
IJlst
47:16
142
Jelle Pranger
Sneek
47:20
143
Age Meijer
Sneek
47:25
144
Harm Mintjes
Bolsward
47:33
145
Jos Bruin
St. Nicolaasga
47:37
146
Jan Roelof Middendorp
Sneek
47:46
147
F. Coldenhoff
Sneek
47:48
148
Menno Salverda
Sneek
47:49
149
Raimond Serra
Sneek
47:49
150
Hans Huitema
Sneek
47:54
151
Anthoon Haagsma
Sneek
47:55
152
Jan Landstra
Sneek
47:57
153
G.J. Zeelen
Makkum
48:05
154
Harry de Blaauw
Sneek
48:07
155
A. Hofstra
Witmarsum
48:08
156
Marten van der Wal
It Heidenskip
48:23
157
Meindert van der Hulst
Lemmer
48:29
158
Sytze de Witte
Sneek
48:31
159
Hans-Peter Kits
Sneek
48:41
160
Ed Laagland
Sneek
48:43
161
Ger Walinga
Sneek
48:46
162
Robert Rijpma
Sneek
48:51
163
Jacob van der Goot
Gaastmeer
48:53
164
Auke Wiersma
IJlst
49:28
165
Jan Slokje
Sexbierum
49:33
166
Rein Altenburg
Hidoord
49:39
167
Raymond Beintema
Bolsward
50:03
168
Peter Ypma
Sneek
50:14
169
Sjaak Jansma
Sneek
50:24
170
Francisco Oosterbaan
Goenga
50:25
171
Cees Visser
Sneek
50:31
172
Jitze Kuiper
Bolsward
50:32
173
Bert de Vos
Sneek
51:14
174
Dimitri Ravensbergen
Grou
51:15
175
Gerard Folkerts
Bolsward
51:15
176
Patrick Dijkhuizen
Sneek
51:18
177
Albert Rameau
Rien
51:19
178
Jelle Breeuwsma
Folsgare
51:20
179
Meinte Buwalda
Schettens
51:21
180
Niels Nagelhout
Sint Nyk
51:22
181
Riekend Koopman
Bontebok
51:29
182
Marcel Hoekstra
Harlingen
51:57
183
D.V. Terwisga
Sneek
52:08
184
Theo Weidenaar
Sneek
52:08
185
Jacob Fopma 227
Skettens
52:27
186
Cor Rameau
Sneek
52:35
187
Andries v.d. Greft
Goenga
53:18
188
J,J, v.d. Meer
Grou
53:51
189
Paul Buma
Sneek
54:07
190
Jurjen van Terwisga
Sneek
54:08
191
R.Fopma
Hilaard
54:22
192
Kris R.
Sneek
54:42
193
Boorsma
Sneek
54:42
194
Meine Visser
Bolsward
55:07
195
Bert Brinks
Sneek
56:10
196
Henri Hofman
Sneek
57:16
197
Reinder Sinnema
Leeuwarden
58:00
198
Dave de Jong
Sneek
1:00:53
VROUW, WINTERLOOP
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Regine Postma
Heeg
35:41
2
Liesbeth Steenbergen
Sneek
38:26
3
Nynke Steigenga
Exmorra
38:31
4
Hella Yntema
Bolsward
40:05
5
Hester Groenveld
Bolsward
40:21
6
Ytsje Talsma-Kingma
Hilaard
40:28
7
Hinke Goemaat
Idsegahuizen
40:42
8
Anneke Heida
Sneek
41:23
9
Janet Werkema
Sneek
41:27
10
Ingrid Floor
Sneek
41:54
11
Hannemijn Meulman
Sneek
43:22
12
Samantha Kouwenhoven
IJlst
43:24
13
Wietske de Jong
Joure
44:10
14
Anja Kok
Sneek
44:22
15
Yvonne Hiemstra
IJlst
44:33
16
Lucia van der Bijl
Bolsward
44:55
17
José van der Lijke
Joure
45:02
18
Roelina Adema
Hommerts
45:27
19
Nelie Jasper
Sneek
45:30
20
Henrieta Oosterbaan
Goaingea
45:32
21
Wendelin Minnesma
Sneek
45:36
22
Hendrike Sturms
Sneek
45:42
23
Sonja Riesen
Sneek
46:08
24
Ria Leeverink
Bolsward
46:08
25
Giny Hettinga
IJlst
46:48
26
A. Steigenga
Gaastmeer
47:01
27
Anneke Hillenaar
Sneek
47:09
28
Amarens Nijkamp
Franeker
47:10
29
Lia Oppewal
Dearsum
47:10
30
Anneke Heijnis
Woudsend
47:13
31
Baukje Smink
IJsbrechtum
47:14
32
Theresia Offringa
Nijland
47:17
33
Anita Bijker
Sneek
47:42
34
Anita Heltenvan
Franeker
47:59
35
Lucia Serra
Sneek
48:00
36
Gerdi de Vries
Sneek
48:20
37
Jaqueline Swart
Haskerhorne
48:35
38
Nynke Brouwer
Bolsward
48:42
39
Hanneke Thoen
Jutrijp
48:44
40
Liset Zwaan
Workum
48:55
41
Mariëlle Scheltinga
Bolsward
48:56
42
Ciske Kroets
Witmarsum
49:01
43
Wiep Wiersma
Sneek
49:12
44
Jitske Yntema
Sneek
49:32
45
Christina de Haan
Bolsward
50:01
46
Klaske Falkena
Nijland
50:04
47
Diny v/d Veen
Bolsward
50:05
48
Marije Brandsma
Reahus
50:11
49
Anneke Wiersma
Hommerts
50:55
50
Tietsje Abma
Hommerts
50:55
51
Hedwig Falkena
Hommerts
50:55
52
Rommy Wiersma
Bosward
51:01
53
Saskia Buma
Sneek
52:03
54
Willy van Beek
IJsbrechtum
52:11
55
Sjoukje de Glee
Sneek
52:13
56
Carlien Bootsma
Utrecht
53:17
57
Erna Bloemsma
Franeker
53:21
58
Nynke van Middelaar
Scharnegoutum
53:24
59
Ina Veenstra
St. Nicolaasga
53:31
60
Gea Jongsma
Scharnegoutum
53:35
61
Tineke Bootsma
IJlst
54:42
62
Clarissa R.
Sneek
54:42
63
Clara de Boer
Bolsward
55:09
64
Baukje Atsma
Folsgare
56:10
65
Toziena vd Tuuk
Scharnegoutum
56:37
66
Emma Hofman
Sneek
57:16
67
Saakje Regnerus
Broeksterwoude
58:00
68
Jantine de Boer
Bolsward
58:04
69
Esther Hoekstra
Sneek
1:01:55
JPUPM, JEUGDLOOP1
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Daan Jaarsma
Makkum
5:27
2
Pieter Dantuma
Sneek
5:55
3
Sverre Zuurbier
Sneek
6:00
4
Rein Willem Velzen
Achlum
6:59
5
Sven Meijer
Sneek
7:45
MPUPM, JEUGDLOOP1
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Noa de Boer
Exmorra
5:56
2
Lieke Boonstra
Bolsward
6:07
3
Jara Heppener
Bolsward
6:35
4
Senna Wiersma
Bolsward
8:01
5
Rifka vd Berg
Joure
8:40
JPUPC, JEUGDLOOP1
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Jelte Hoek
Hichtum
6:15
2
Sander de Haan
Scharngeoutum
7:06
MPUPC, JEUGDLOOP1
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Anthe Troost
Bolsward
5:26
2
Noa Ysbrandij
Sneek
6:54
3
Wouter vd Berg
Joure
7:05
4
Marieke Jasper
Sneek
7:40
5
Milou Sieperda
Bolsward
7:50
JPUPB, JEUGDLOOP1
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Siard van der Goot
Gaastmeer
5:10
2
Ties Dantuma
Sneek
5:39
3
Timen de Boer
Wommels
5:53
4
Steffen Spijksma
Sneek
6:22
MPUPB, JEUGDLOOP1
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Yara de Boer
Exmorra
5:28
2
Nynke Rypma
Kimswerd
5:50
3
Susan Breeuwsma
Sneek
6:48
JPUA1, JEUGDLOOP1
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Sam v.d. Werf
Sneek
4:57
2
Roel Troost
Bolsward
4:57
3
Jilke Oswald
Harlingen
5:11
4
Marvin de Boer
Sneek
5:37
5
Falko Schilstra
IJlst
6:19
6
Mitchel Wiersma
Bolsward
6:20
7
Jurre Swart
Sneek
7:37
JPUA2, JEUGDLOOP1
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Rutger Berends
Heerenveen
4:43
2
Jurre Boonstra
Bolsward
4:47
3
Dennis Coldenhoff
Sneek
5:19
4
Thijs Jorritsma
Sneek
5:48
5
Stefan Weidenaar
Sneek
6:18
MPUA1, JEUGDLOOP1
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Tess Jaarsma
Makkum
4:50
2
Femke Yska
Nijland
5:07
3
Yverna Zuurbier
Sneek
5:22
4
Annamarjn van Ginneken
Makkum
5:51
5
Stella Serra
Sneek
6:33
6
Judith Jasper
Sneek
6:51
7
Iris Hoekstra
Hommerts
7:06
8
Doutsen Porte
Wommels
7:07
9
Inge de Haan
Scharnegoutum
7:54
10
Meike Swart
Sneek
7:57
MPUA2, JEUGDLOOP1
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Suze de Vries
Sneek
5:12
2
Romee de Best (456)
Sneek
5:23
3
Bethe Siemonsma
Sneek
5:26
4
Joukje Kramer
Bolsward
5:39
5
Juliet Onsman
Sneek
6:17
6
Fardau Hoekstra
Ijlst
6:44
7
Hieke Blauw
Sneek
6:55
8
Roos Brands
Scharnegoutum
7:08
JJUND, JEUGDLOOP2
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Hylke Boonstra
Bolsward
4:38
2
Marnick Jager
Sneek
4:47
3
Stefan van Lunzen
Franeker
4:49
4
Vincent Coldenhoff
Sneek
4:52
5
Jordy de Jong
Sneek
5:14
6
Kars Zuurbier
Sneek
5:15
7
Jort Dijkstra
Bolsward
5:19
8
Sam Slot
Sneek
5:20
9
Karst Bloemsma
Franeker
5:28
10
Jelle Blaeser
Bolsward
5:43
11
Jarno Zwart
Sneek
5:55
12
Jette Bouma
Kimswert
5:58
13
Jacco Weidenaar
Sneek
6:00
14
Daan Westerhof
Sneek
6:01
MJUND, JEUGDLOOP2
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Brit Roos
Ruinene
4:36
2
Shannon Huitema
Sneek
4:57
3
Tirza Boschma
IJLst
5:15
4
Karlijn van der Meeren
Jutrijp
5:28
5
Britt de Besten
Sneek
5:39
6
Michella Hoekstra
Hommerts
5:44
7
Joliek de Vries (418)
Oppenhuizen
5:59
8
Maureen Noordhuis
Bolsward
8:03
9
Else de Boer
Wommels
8:05
10
Celeste Onsman
Sneek
8:08
11
Marrit Oosterbaan
Goënga
8:15
12
Hella Julia Foekema
Sneek
8:45
JJUNC, JEUGDLOOP2
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Sjoerd de Boer
Wommels
4:14
2
Rein Kramer
Bolsward
4:44
3
Wim Foekema
Sneek
4:45
MJUNC, JEUGDLOOP2
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Roeline Yska
Nijland
5:05
2
Jynthe Rijpma
Sneek
5:46
3
Marrit Kuijer
Sneek
8:13
Door omstandigheden zijn niet alle tijden correct
geregistreerd. Correcties kunnen doorgegeven
worden aan: uilke@avhorror.nl
Dank aan Running Center Leeuwarden, Hotel van der Valk Sneek
en alle vrijwilligers
Uitslagen.nl
01-02-2015 21:57