Uitslagenlijst Artifice Cross in de Heldense Bossen

Helden - Zondag 1 februari 2015

MKC, KORTE CROSS M/V
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Rik Heijnen
Atletiek Helden
15:14
2
Ron Koster
Scopias
16:26
3
Martin Flipsen
AV Weert
16:42
4
Job Dusch
Scopias
16:54
5
Luke Heijnen
Atletiek Helden
17:40
6
Rens van Dongen
Scopias
17:43
7
Manfred Herzog
Kaartst
18:13
8
Mark Jurgens
Melderslo
18:28
9
Kristian Michiels
Vierlingsbeek
19:19
10
Andreas Thurau
Kaarst
19:30
11
Koen van Kessel
Deurne
19:36
12
Ara van den Eijnde
GAC Gemert
19:43
13
Rob Hendriks
Helden
19:44
14
Freek Kessels
Koningslust
20:12
15
Peter van lierop
AV Weert
20:36
16
Pieter Peeters
Atletiek Helden
20:49
17
André Matthijssen
Lopersgroep Deurne
20:56
18
Dimitri van Dun
ATV Venray
21:03
19
Roland Jurgens
Melderslo
21:17
20
Ron Timmermans
Egchel
21:22
21
Eric Jacobs
AV Weert
21:32
22
Bob Hazenbosch
Velden
21:35
23
Tim Boots
Kessel
21:41
24
Ben Jurgens
Melderslo
22:01
25
Wil Boots
Atletiek Helden
22:03
26
Hendrik-Jan Hool
AVON
22:14
27
Mo Nadi
Lopersgroep Deurne
22:25
28
René Arts
Lopersgroep Deurne
22:34
29
Ulrich Schramm
Neuss
22:42
30
Herman Peeters
Wellerlooi
22:53
31
Ruud Peeters
Atletiek Helden
22:55
32
Martijn Kolhorn
Loopgroep Aart Stigter
23:32
33
Harrie Bos
Helmond
23:34
34
Peter Kegel
Atletiek Helden
23:41
35
Kenny van de Ven
Lopersgroep Deurne
23:44
36
Jan van Lessen
Neuss
24:01
37
Ruud Madou
Helden
25:01
38
Rob de Jager
Lopersgroep Deurne
25:29
39
Michel Grijseels
Scopias
25:34
40
Manfred Boots
Atletiek Helden
26:07
41
Gerard Peeters
Helden
26:15
42
Ed Vervoort
Kessel Lb
26:32
43
Alex Verbugt
Panningen
27:45
44
John Tinnemans
Panningen
28:00
45
Martien Verhaegh
Beringe
28:18
VSEN, KORTE CROSS M/V
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Jolanda Verstraten
Atletiek Helden
18:12
2
Irma van Rijswijck
Atletiek Helden
19:29
3
An Lenders
Atletiek Helden
20:07
4
Jeanette Hendrikx
Lomm
21:11
5
Myrthe Meex
Achilles-Top
21:48
6
Tessa Mom
Eindhoven Atletiek
22:11
7
Aniek Donkers
Helden
24:16
8
Dorien Winkelmolen
Atletiek Helden
24:17
9
Kristel Matthijssen
Lopersgroep Deurne
24:30
10
Anouk Zelen
Helden
24:47
11
Nannie Vossen
Ittervoort
25:40
12
Esther Kloet
Atletiek Helden
28:18
13
Monique Verhaegh
Tilburg
28:19
V35, KORTE CROSS M/V
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Sabine Zelen
Egchel
19:45
2
Marjan van den Tillaar
Aarle-Rixtel
24:06
3
Wendy Janssen
Velden
24:39
4
Suzan Handels-Wiertz
Weert
25:32
V45, KORTE CROSS M/V
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Nicole Loeve
HAC
20:17
2
Lily-Anne Smeets
Swift
21:51
3
Henny Dekkers
GAC Gemert
22:08
4
Rinie Ebisch
Atletiek Helden
22:40
5
Lilian van Rijt
Atletiek Helden
23:23
6
Judith de Bruin
Atletiek Helden
23:39
VLC, LANGE CROSS M/V
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Diana Golek
Lubliniel
41:00
2
Magda Winiarska
Someren
44:50
3
Monique Janssens
Venlo
44:57
4
Margit Leipoldt
Scopias
45:30
5
Judith de Bruin
Atletiek Helden
50:33
6
Britt van de Kerkhof
Deurne
53:31
7
Annemarie van den Broek
Geldrop
1:00:38
MSEN, LANGE CROSS M/V
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Mark van Kessel
Lopersgroep Deurne
31:43
2
Harm Sengers
Eindhoven Atletiek
32:14
3
Rob Linders
Boekend
34:28
4
Werner Gentle
Lopersgroep Deurne
34:31
5
Kenny Janssen
Atletiek Helden
35:21
6
Bart Peeters
Baarlo
35:50
7
Ronald Langenhuizen
Roermond
36:17
8
Bart Joosten
Buggenum
37:56
9
Olav Nieuwenhuis
Tegelen
38:14
10
Wesley Sleegers
HAC
38:40
11
Ron Spreeuwenberg
Atletiek Helden
39:11
12
Bas Basten
Nijmegen Atletiek
39:43
13
Nicky Waals
Asten
39:53
14
Roel Peters
HAC
40:17
15
Erik Verbugt
Maasbree
40:44
16
Michiel Hodenius
Landgraaf
41:05
17
Matje Maessen
Helden
43:52
18
Hans Faassen
Scopias
45:05
19
Eddy Geboers
't Jasper Sport
46:02
20
Roel Jacobs
Panningen
47:26
21
Paul Schatorje
Gemert
48:57
22
Sjoerd Houben
Helden
51:13
23
Ralf Hubbers
Venlo
52:56
M40, LANGE CROSS M/V
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Martijn Tuin
Landsmeer
36:01
2
Pascal Hodselmans
Scopias
36:18
3
Maurice Bastings
Atletiek Helden
37:18
4
Bas van Beek
Baarlo
39:34
5
Hans Steijaert
HAC
40:09
6
Sven van den Hurk
Lopersgroep Deurne
41:24
7
Eddy Joosten
Helden
46:29
8
Rene Thijssen
Helden
53:26
M45, LANGE CROSS M/V
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Danny Boskemper
Baarlo
43:19
2
Arjan Biemans
Lopersgroep Deurne
43:51
3
Frans Hool
Merkelbeek
45:21
4
Maarten van Lent
Helden
45:53
5
Harald Gubbels
Atletiek Helden
45:58
M50, LANGE CROSS M/V
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Hans van de Mortel
Lopersgroep Deurne
35:33
2
Wim Janssen
Atletiek Helden
37:10
3
Andy Verhoeven
Eindhoven Atletiek
38:29
4
Geert Vullings
Melderslo
39:54
5
John Kocken
HAC
40:03
6
Hans Peeters
Atletiek Helden
41:16
7
Chris Meulendijks
Grubbenvorst
42:52
8
Ton van de Honing
Swift
43:33
9
Rob Aerdts
Siebengewald
44:49
10
Huub Spee
Beringen
47:57
M55, LANGE CROSS M/V
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Jack Niessen
ATV Venray
36:28
2
Ton Grommen
Maasbree
37:30
3
Henk van Eck
GAC Gemert
38:32
4
Adriaan Dekkers
GAC Gemert
39:21
5
Thijs Verhaegh
Atletiek Helden
48:35
6
Lauran Bouwmans
Someren
48:49
M60, LANGE CROSS M/V
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Martien van de Ven
AV Oirschot
40:45
2
Nici Verstraten
Atletiek Helden
41:04
3
Henk van Zantvoort
Loopgroep Aart Stigter
42:38
4
Jan v.d. Rijdt
't Jasper Sport
45:28
5
Piet Jaspers
't Jasper Sport
46:56
6
Piet Aarts
Wanssum
47:30
7
Jan Relou
't Jasper Sport
48:14
8
Jo Klerken
ATV Venray
56:03
JJUNB, JONGENS A EN B
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Daan van de Mortel
Deurne
17:33
2
Imre Dielis
Lopersgroep Deurne
17:59
3
Stijn vd Bosch
Beers
18:27
4
Lars Snijders
Lopersgroep Deurne
18:31
5
Stan Arts
Lopersgroep Deurne
19:27
6
Stef van Berlo
HAC
19:34
7
Job Derks
Atletiek Leudal
19:50
8
Stijn Verbruggen
GAC Gemert
20:27
9
Nick Wanten
Swift
21:11
JJUNA, JONGENS A EN B
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Rik van der Sterren
Scopias
17:06
2
Daan Derks
St. Agatha
18:54
MJUNB, MEISJES A EN B
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Karin Flipsen
AV Weert
14:31
2
Elke van rooij
Atletiek Leudal
14:36
3
Hannah Kockx
Atletiek Leudal
16:58
4
Quinty Wanten
Helden
17:02
5
Pien Verheijen
Helden
17:03
6
Cielke Drissen
Helden
17:04
7
Janne Hermans
Grashoek
19:16
8
Renee Peeters
Helden
19:17
9
Chris Trines
Helden
19:18
10
Silke Schijven
Helden
19:20
MJUNA, MEISJES A EN B
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Jinte Heertens
Lanaken
13:09
2
Lisanne Bijnen
HAC
13:25
3
Susan Houben
AV Weert
16:09
JJUNC, JONGENS JUN C
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Juul Koester
GVAC
11:09
2
Jesper Vervoort
Venloop Running Team
11:15
3
Koen Terheijden
Liessel
11:30
4
Bodhi van Selow
Lopersgroep Deurne
11:47
5
Siem Winkelmolen
Swift
11:50
6
Laurens Handels
AV Weert
12:09
7
Pieter Vriends
Lopersgroep Deurne
12:28
8
Thomas van Vlerken
HAC
12:35
9
Davy Schoeber
HAC
12:40
10
Daniël van Tetering
Nijmegen Atletiek
12:47
11
Niels Vlemmix
't Jasper Sport
13:11
12
Thijs Vermeulen
ATV Venray
13:17
13
Rik Hanssen
AV Weert
13:24
14
Daan Verbakel
HAC
13:35
15
Gijs Koester
GVAC
13:47
16
Sam van Aerle
HAC
13:57
17
Martijn Jansen
Scopias
14:00
18
Sjoerd Waterschoot
HAC
14:03
19
Jasper Meulen
AV Weert
14:35
20
Willem Teunissen
AV Weert
14:36
MJUNC, MEISJES JUN C
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Channelyn Ambrosiussen
HAC
8:30
2
Jette Winkelman
't Jasper Sport
8:31
3
Hannah Clercx
't Jasper Sport
9:06
4
Claudia steehouder
HAC
9:10
5
Anouk Schrijnemaekers
AV Weert
9:14
6
Sarah Buist
AV Weert
9:15
7
Anna Berkers
Lopersgroep Deurne
9:21
8
Hannah Cranen
Atletiek Leudal
9:45
9
Vera Vullings
ATV Venray
9:51
10
Janna Doumpas
't Jasper Sport
10:25
11
Nynke Janssen
AV Weert
10:29
12
Laura van Loon
AV Weert
10:41
13
Yente Dielis
Lopersgroep Deurne
10:50
14
Judith Verscheijden
AV Weert
10:55
15
Sigrid van Gemert
AV Weert
10:56
JJUND, JONGENS JUN D
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Guus Winkelman
't Jasper Sport
8:02
2
Thijs van Lith
HAC
8:03
3
Daan Roosenschoon
DES
8:09
4
Mike van wouwe
HAC
8:35
5
Jip Janissen
Belfeld
8:42
6
Thijmen Poels
ATV Venray
8:45
7
Funs Aerts
Scopias
8:45
8
Tijn Pouwels
ATV Venray
8:46
9
Robbert Handels
AV Weert
8:57
10
Tom Honings
Lopersgroep Deurne
9:10
11
Timo Thomas
Scopias
9:16
12
Jens Vossen
AV Weert
9:17
13
Jaap Rutten
ATV Venray
9:19
14
Teun Nagel
't Jasper Sport
9:22
15
Carlo Schoonen
HAC
9:26
16
Maarten Debeij
't Jasper Sport
9:33
17
Jordy Dols
Caesar
9:52
18
Loek Peute
Atletiek Helden
10:00
19
Luc Stappers
HAC
10:29
20
Han Baselier
Lopersgroep Deurne
10:50
21
Wytze Hepburn
Scopias
11:06
22
Rijk Wijnands
Atletiek Helden
11:11
23
Zep Alsters
Atletiek Helden
11:39
24
Jean Wilms
HAC
12:27
MJUND, MEISJES JUN D
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Pouke van Dijk
Lopersgroep Deurne
5:05
2
Jill Wanten
Swift
5:19
3
Vera Versteegen
ATV Venray
5:22
4
Tara Goossens
ATV Venray
5:26
5
Madelief Vaessen
AV Weert
5:27
6
Isa Nadi
Deurne
5:28
7
Jane Wanten
Swift
5:36
8
Anouk Terheijden
HAC
5:49
9
Manon van Rooij
Atletiek Leudal
6:08
10
Anke van Rooijen
Atletiek Leudal
6:13
11
Resy van Iersel
't Jasper Sport
6:30
12
Sara Vorstermans
Scopias
6:32
13
Lieke van Bussel
Scopias
6:34
14
Mo Hermans
Atletiek Leudal
6:43
15
Laura Zelen
Atletiek Leudal
6:45
16
Amy van Veen
AV Weert
6:51
17
Carolien Winiarska
't Jasper Sport
7:03
18
Cerèn Peters
ATV Venray
7:11
JPUPA, JONGENS PUP A
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Falco Aarts
Atletiek Maastricht
5:10
2
Ryan Rooijackers
GAC Gemert
5:21
3
Jarno Janssen
AV Weert
5:21
4
Liam Ernst
Scopias
5:30
5
Gijs Buist
AV Weert
5:35
6
Arno Raymakers
HAC
5:36
7
Jeroen van Lith
HAC
5:38
8
Timo Klomp
HAC
5:39
9
Tijn Meuwissen
AV Weert
5:44
10
Stijn van Pol
Atletiek Leudal
5:48
11
John Linders
Lopersgroep Deurne
5:50
12
Guus van Riel
Atletiek Helden
5:51
13
Ties Boddaert
Scopias
5:52
14
Riks Pollen
Scopias
5:55
15
Teun van Dijk
't Jasper Sport
5:56
16
Joep ten Houten
HAC
5:57
17
Rick Faassen
Scopias
6:01
18
Lasse Maas
Achilles-Top
6:04
19
Gijs van Lieshout
HAC
6:05
20
Stijn Hilhorst
't Jasper Sport
6:07
21
Rien van Eerd
HAC
6:11
22
Jouri Strijbosch
't Jasper Sport
6:12
23
Mik van der Hulst
AV Weert
6:12
24
Kevin Terheijden
HAC
6:13
25
Tjeerd Buist
AV Weert
6:17
26
Kars Reijnen
HAC
6:19
27
Jordy Soer
AV Weert
6:20
28
Ralf Steinmetz
AV Weert
6:20
29
Bjorn Vervoort
Atletiek Helden
6:34
30
Luke Smit
HAC
6:35
31
Lars Vermazeren
Lopersgroep Deurne
6:39
32
Wout Kunnen
AV Weert
6:48
33
Niels Yuen
HAC
6:49
34
Owen Badur
HAC
6:57
35
Dennis de Jager
HAC
6:58
36
Roel van Engeland
HAC
6:59
37
Max Wilms
Atletiek Helden
7:05
38
Sjors Peeters
Atletiek Helden
7:13
39
Jesse van Roy
Atletiek Leudal
7:27
40
Roel Fransen
Lopersgroep Deurne
8:05
MPUPA, MEISJES PUP A
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Lina Vercoulen
Scopias
5:29
2
Nanne Loman
Swift
5:30
3
Carlijn Mols
Achilles-Top
5:31
4
Boglarka Kerekgyarto
Swift
5:33
5
Lynn Behnke
Scopias
5:52
6
Lieke Rijk
Swift
5:59
7
Marit Joris
Atletiek Leudal
6:03
8
Lisa roumen
Atletiek Leudal
6:06
9
Xenia Raptis
Scopias
6:09
10
Anouk Zelen
Atletiek Leudal
6:10
11
Kiki Kooijman
AV Weert
6:15
12
Eva van der Putten
HAC
6:17
13
Maureen Mols
Achilles-Top
6:23
14
Myrthe Borstlap
Scopias
6:27
15
Silja Lokerse
Scopias
6:28
16
Jikke van Dijk
Lopersgroep Deurne
6:31
17
Inge Smits
AV Weert
6:31
18
Trijn Litjens
AV Weert
6:32
19
Jade van den Heuvel
Lopersgroep Deurne
6:39
20
Valerie Chu
AV Weert
6:41
21
Lobke Pollen
Scopias
7:05
22
Guusje Roelofs
Atletiek Helden
7:12
23
Jennate Idriss Dafali
Atletiek Helden
7:34
24
Loes van de Kruis
Scopias
8:43
MPUPB, PUPILLENB
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Meike Bliek
Achilles-Top
6:07
2
Merel Swinkels
Scopias
6:13
3
Sarah Smit
HAC
6:21
4
Chrijel Bletterman
ATV Venray
6:29
5
Maaike van Veen
AV Weert
6:37
6
Jaimy Hebben
Atletiek Leudal
6:39
7
Sanne van den Ham
Scopias
6:40
8
Floor van Riel
Atletiek Helden
6:45
9
Daphne van der Laan
AV Weert
7:05
10
Charlie Schreurs
Scopias
7:07
11
Claire van den Hurk
HAC
7:12
JPUPB, PUPILLENB
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Thomas Aerdts
Scopias
5:45
2
Dorus Boddaert
Scopias
5:51
3
Arjen Hepburn
Scopias
6:02
4
Mathijs Hamers
Swift
6:04
5
Tijn van Rens
ATV Venray
6:06
6
Jens van de Laar
ATV Venray
6:09
7
Lasse Reijnen
HAC
6:17
8
Ramses ten Houten
HAC
6:33
9
Kick van Vliet
HAC
6:38
10
Mees Verhagen
Scopias
6:43
11
Bam van der Hulst
AV Weert
6:57
12
Lukas van der Vorst
HAC
7:03
13
Dylano Smeets
Scopias
7:17
14
Bram Schulpen
Swift
7:18
15
Ruben Nieuwenkamp
Helmond
7:22
16
Dylan van Rooij
AV Weert
7:40
17
Sanne Michiels
HAC
8:00
MPUPC, (MINI)PUP C
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Emma Aarts
Atletiek Maastricht
3:47
2
Kiara Sluijpers
AVON
3:53
3
Mirthe Reijnen
HAC
4:08
4
Faye van Oorschot
GAC Gemert
4:21
5
Eva Rooijackers
GAC Gemert
4:29
6
Eline Stas
HAC
4:37
7
Sacha Yuen
HAC
5:15
JPUPC, (MINI)PUP C
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Fergus Tabor
HAC
3:43
2
Dylan Hameetman
HAC
3:52
3
Raf Vaessen
AV Weert
4:05
4
Thijs Bongers
Swift
4:07
5
Tjisse Winkelmolen
't Jasper Sport
4:41
6
Levi Vissers
Atletiek Helden
4:42
7
Hielke Waterschoot
HAC
4:48
8
Thom Schmidt
Atletiek Helden
4:54
MMINI, (MINI)PUP C
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Sophie van de Wouwe
HAC
4:23
2
Merle van Rens
ATV Venray
4:28
3
Selma Fonteijn
AV Weert
4:35
4
Luna Badur
HAC
4:40
JMINI, (MINI)PUP C
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Pieke Billekens
AV Weert
4:06
2
Joost Boddaert
Scopias
4:19
3
Robbert van Rooijen
Atletiek Leudal
5:08
Uitslagen.nl
04-02-2015 21:14