Uitslagenlijst 26e Physio.Fit Dirk IV loop

Hoornaar - Zaterdag 24 januari 2015

MSEN, 10 KM
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Lars Gerritsen
Passaat
32:12
2
Ruben Scheurwater
Parthenon
32:53
3
Menco Schuurman
De Koplopers
33:11
4
Peter-Jan Hardenbol
Hellas
33:37
5
Henkjan den Braven
Passaat
34:45
6
Vincent Bloem
Pallas '93
35:54
7
Lucas van der Veen
Typhoon
36:06
8
Wouter Papenhove
AV '40
36:12
9
Michael van Baal
Statina
36:12
10
Ferdi Vonk
Berkel en Rodenrijs
36:42
11
Sven Lentjes
Typhoon
38:21
12
Tijn Huberts
Energie
38:39
13
Lennaert den Hoed
Parthenon
39:13
14
Robin Vergeer
Clytoneus
40:02
15
John Bout
Spado
42:18
16
Herbert van Vliet
Altena Road Runners
42:30
17
Tijmen Smit
Passaat
43:26
M35, 10 KM
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Paul Verkleij
Loopgroep Aart Stigter
32:29
2
Ronald Bassa
Prins Hendrik
34:37
3
Ali Shugul
Rotterdam Atletiek
34:43
4
Michael Woerden
De Veenlopers
35:56
5
Mark van Hoorn
Altis
36:01
6
Ruben Verlangen
Statina
36:04
7
Klaas Hille de Graaf
Loopgroep Aart Stigter
36:26
8
Henrik Barendregt
Parthenon
37:01
9
Marthel IJkelenstam
Typhoon
37:14
10
Richard Lelieveld
De Kieviten
37:54
11
Nico Bogaard
Typhoon
38:00
12
Sander van der Kuilen
Atverni
38:39
13
Erik Jans
De Keien
38:40
14
Gerk van der Have
Geldermalsen
40:00
15
Corne Verhoeven
Altena Road Runners
40:29
16
Mathieu Goedhart
Deil
41:29
17
Frans Woerden
De Veenlopers
43:34
M45, 10 KM
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Aissa Marguoum
Parthenon
34:31
2
Aart-Peter Baan
Energie
35:27
3
Michel Doeser
Typhoon
36:13
4
Gerard Lensvelt
Spiridon
36:52
5
Johan Roozemond
Altena Road Runners
38:16
6
Jan Weide
Typhoon
38:18
7
Arie van Dijk
Typhoon
38:31
8
Jesus Caeiro Mouzo
Energie
40:55
9
Roland Groen
Voorne Atletiek
41:07
10
Ad Kaashoek
Passaat
41:44
11
Ron van der Linden
Statina
41:50
12
Tonny van Geffen
Altena Road Runners
42:26
13
Peter den Hartog
Avantri
43:07
14
Johan van Wanrooij
Atledo
43:22
15
Nico Bloemendal
Avantri
43:56
16
Wim van Beuzekom
Avantri
45:14
17
Dirk van Kesteren
Atverni
45:46
18
Jeroen Vreugdenhil
Statina
45:50
19
Ton Meuwissen
Statina
46:43
20
Huib den Braven
Loopgroep PK
48:08
21
Jan Visser
Passaat
48:47
22
Wilco 't Lam
Statina
49:20
23
Gerrit van Mourik
Statina
51:42
24
Robert Bernaards
Parthenon
53:38
M55, 10 KM
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Peter Poort
Statina
40:04
2
Adrie van Graafeijland
Triathlon
40:12
3
J.H.W. Poort
Statina
41:34
4
Louis Rutten
Atverni
41:47
5
Leonhard van Egeraat
Spado
42:20
6
Wim Elshout
avVN
42:35
7
Arie van der Ham
avVN
42:52
8
Rob Kruis
Typhoon
43:45
9
Frans Mocking
Atverni
44:32
10
Frank Boon
Typhoon
45:45
11
Dick van Prooijen
Loopgroep PK
47:06
12
Henk Garama
Parthenon
47:45
13
John den Breejen
Passaat
47:46
14
Czesiu Godlewski
Typhoon
48:17
15
Gerrit Koerting
Statina
48:45
16
Johannes de Jong
Parthenon
49:49
17
Maarten Vogelezang
Hercules
53:04
18
Piet Huizer
Typhoon
53:52
19
Nico Brand
Statina
55:37
20
Rien van Ekeren
Passaat
55:50
21
Ger Teeuwisse
Typhoon
56:22
22
Bertus van Kommer
avVN
59:56
23
Harrie Stempher
avVN
1:00:53
24
Joost Melse
Passaat
1:06:20
VSEN, 10 KM
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Marleen Honkoop
Passaat
39:41
2
Mariska Rijntjes
Statina
43:49
3
Janita Koorevaar
Avantri
48:18
V35, 10 KM
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Vanessa Hartman
Voorne Atletiek
38:48
2
Monique Raaijmakers
Parthenon
42:15
3
Hester van der Werk
Voorne Atletiek
43:12
4
Mariska van der Vat
Triathlon
44:07
5
Danielle van Hulst
Parthenon
45:28
V45, 10 KM
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Cora Vlot
Passaat
41:52
2
Petra Bruijs
Spado
43:10
3
Rianne Kremers
Typhoon
43:21
4
Susan Hagevoort
Triathlon
43:57
5
Gerda Huiskamp
Hercules
44:23
6
Sandra Wormgoor
Statina
46:38
7
Jeanine van Overveld
THOR
46:45
8
Corina van der Linden
Statina
47:28
9
Karin Knopper
Triathlon
48:12
10
Lyda van Doorn-jonk
avVN
55:10
11
Aria Wuijster
Avantri
58:14
12
Tineke Hartvelt
Avantri
58:51
13
Anne Kooiman
Passaat
1:00:10
MREC, 10 KM
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Arjan Sterk
Gorinchem
36:01
2
Richard Schippers
Sliedrecht
36:23
3
Wouter de Bruin
Goudriaan
36:25
4
Hendrik Middag
Asperen
37:52
5
Byron Anderson
Gorinchem
38:17
6
Peter van Maurik
Hoornaar
38:23
7
Arik Burghout
Meeuwen
38:38
8
Ard Visser
Goudriaan
38:39
9
Erik-Jan Hoogendoorn
Kedichem
39:10
10
Peter Mesker
Hoornaar
39:15
11
Diederik van Leussen
Utrecht
39:20
12
Teus van Dijk
Giessenburg
39:30
13
Henk de Jong
Bunschoten-Spakenburg
39:34
14
Erik Stam
Utrecht
39:36
15
Carolus IJzerman
Giessenburg
39:44
16
Dik de Groot
Hoogblokland
39:49
17
Samuel Charitakis
Gorinchem
39:49
18
Marten Hulleman
Leerdam
39:53
19
Gerben de Jongh
Typhoon
40:03
20
Martin Campo
Oud-Beijerland
40:08
21
Jan-Pieter Kreft
Typhoon
40:22
22
Geert Twigt
Dordrecht
40:28
23
Stefan Buitenweg
Hoornaar
40:35
24
Alfred van Kuyl
Varik
40:37
25
Patrick Verbeek
Werkendam
40:52
26
Johannes van den Dool
Noordeloos
40:55
27
Maurice Speijer
Meteren
40:57
28
Arnoud van Vliet
Werkendam
40:58
29
Wouter Jonckers
Riel
41:12
30
Gerard Tjalsma
Leerbroek
41:14
31
Wim in't Veld
Giessenburg
41:18
32
Bert Lammers
Gorinchem
41:34
33
Eric Van Dorsselaer
Atledo
41:54
34
Robert Brouwer
Hardinxveld-Giessendam
42:05
35
Johan van Herpen
Altena Road Runners
42:11
36
Geert Blokland
Noordeloos
42:32
37
Nico Baas
Bleskensgraaf
42:42
38
Enrico Terlouw
Hoogblokland
42:42
39
Peter-Martijn Bronkhorst
Noordeloos
42:51
40
Pim Udo
Deil
42:59
41
Kees van Wageningen
Noordeloos
43:02
42
Theo van Maurik
Sleeuwijk
43:12
43
Gerben Vermeulen
Sliedrecht
43:16
44
Evert Wiersma
Sliedrecht
43:19
45
Mark Vonk
Noordeloos
43:23
46
Gert-Jan Koffeman
Heukelum
43:25
47
Cor van de Bilt
Atverni
43:25
48
Mario Mauthe
Extrarunners Gorinchem
43:30
49
Jeroen de Lange
Barendrecht
43:33
50
Christiaan Kuiper
Hoornaar
43:33
51
Frans Groenendijk
EXtrarunners Gorcum
43:39
52
Matthijs van den Bos
Hardinxveld-Giessendam
43:51
53
Sander Deelen
Noordeloos
43:51
54
Rui Silva
Rijswijk Zh
43:53
55
Marcos Amoroso
Rotterdam
43:54
56
RIes den Otter
Hoornaar
44:03
57
Dick Otto
Rotterdam
44:06
58
Gerrit den Hartog
Hoornaar
44:08
59
Perry van Oosterum
Bergambacht
44:10
60
Jurre van Toor
Noordeloos
44:13
61
Twan Schermers
Hardinxveld-Giessendam
44:13
62
Andre Fonteijn
Culemborg
44:17
63
David Blankers
Altena Road Runners
44:18
64
Wim Kruis
Gorinchem
44:25
65
Erik van der Hoog
Enspijk
44:29
66
Pieter Wemmers
Bleskensgraaf ca
44:34
67
Peter Bijker
Gorinchem
44:41
68
Michel van der Put
Tilburg
44:42
69
Bert Schild
Hardinxveld Giessendam
44:42
70
Eric Kubbe
Noordeloos
44:43
71
Johan van Bruggen
Hoornaar
44:51
72
Machiel Aanen
Ottoland
45:01
73
Gerwin Mimpen
Passaat
45:01
74
Francis van der Grijn
Goudriaan
45:04
75
Arie Rooken
Schoonhoven
45:07
76
Reinier Blokhuis
Hoornaar
45:13
77
Ronald de Groot
Noordeloos
45:13
78
Daan Terlouw
Noordeloos
45:13
79
Martin Muilenburg
Typhoon
45:15
80
Marco van Willigen
Hardinxveld-Giessendam
45:19
81
Leo van Meeteren
Hardinxveld-Giessendam
45:23
82
Wilco Ijzerman
Typhoon
45:25
83
Sjaak Dijksman
Hendrik Ido Ambacht
45:27
84
Adrie Schrijver
Hoornaar
45:30
85
Ronald de Raad
Hendrik-Ido-Ambacht
45:31
86
Stephan Huizer
Alblasserdam
45:36
87
Huib ??
Hardinxveld-Giessendam
45:43
88
Martijn Biemans
Hardinxveld-Giessendam
45:44
89
Chris van Bruggen
Hoornaar
45:51
90
Jos Broere
Typhoon
45:52
91
John Stehouwer
Papendrecht
45:59
92
Arie van der Steen
Barendrecht
45:59
93
Arie van Vliet
Werkendam
46:02
94
Lars Buit
Barendrecht
46:04
95
Theo Pullen
Almkerk
46:05
96
Wilbert Diepenhorst
Meerkerk
46:08
97
Jan van Wensveen
Capelle aan den IJssel
46:09
98
Arnaud van der Ham
Noordeloos
46:11
99
Henk Fonteyn
Culemborg
46:15
100
Marcel Blokland
Hardinxveld-Giessendam
46:23
101
Niek Overduin
Ulvenhout
46:26
102
Johan de Jongh
Oud-Alblas
46:30
103
Berend Bakker
Passaat
46:33
104
Dick Aanen
Typhoon
46:38
105
Kees Heeren
Breda
46:44
106
Theo Schermers
Typhoon
46:44
107
Edwin Evengroen
Gouderak
46:53
108
Jan Willem van den Hoek
Parthenon
46:53
109
Jan Arie van Arendonk
Typhoon
46:56
110
Mattis Dielessen
Utrecht
46:57
111
Siegfried van den Brink
Gorinchem
47:02
112
Johan Kon
Hoogblokland
47:04
113
Hans Buitendijk
Krimpen aan den IJssel
47:05
114
André van Iperen
Typhoon
47:12
115
André de Wilde
Gorinchem
47:15
116
Rico Sprenkeler
Hoornaar
47:15
117
Marchel van Eck
Papendrecht
47:27
118
Ed van Gremberghen
Rhoon
47:28
119
Bart Mesland
Hardinxveld-Giessendam
47:29
120
Henk Maasland
Hardinxveld-Giessendam
47:32
121
Martin de Beer
Hardinxveld-Giessendam
47:32
122
Andre Arbman
Bergschenhoek
47:35
123
Pieter van Rossum
Avantri
47:37
124
Niels van Leussen
Ottoland
47:39
125
Harjan Hubers
Typhoon
47:43
126
Marien van Andel
Langerak Zh
47:48
127
Jan Flipsen
Waalwijk
47:49
128
Cas Kremers
Gorinchem
48:01
129
Ed den Breejen
Hoornaar
48:04
130
Casper Koerting
Heukelum
48:09
131
Marcel Liefbroer
Passaat
48:11
132
Maarten Borgdorff
Statina
48:12
133
Jan Rekers
Asperen
48:15
134
Arjan Boote
Arkel
48:17
135
Ralph van Dijk
Hoogblokland
48:20
136
Ruud Swart
Nieuwegein
48:22
137
Jan van Oosten
Groot-Ammers
48:23
138
Erik Golverdingen
Gorinchem
48:25
139
Frits Poppen
Vianen Ut
48:26
140
Dirk Kersbergen
Hei en Boeicop
48:32
141
Michel Booy
Meerkerk
48:44
142
Arnout Dekker
Woudrichem
48:44
143
Erik Jan Rem
Parthenon
48:46
144
Jacob-Jan de Koning
Bodegraven
48:53
145
Donald Janssen
Oss
49:04
146
Ronald Vonk
Goudriaan
49:18
147
Jelle Koning
Gorinchem
49:22
148
Martijn de Kuijper
Schoonhoven
49:27
149
Arie van Meeteren
Groot-Ammers
49:29
150
Koen Bijl
Typhoon
49:30
151
Carolus Kwakernaak
Molenaarsgraaf
49:32
152
Ad Slomp
Hoornaar
49:32
153
Bert Rijneveld
EXtrarunners Gorcum
49:33
154
Jan Romeijn
EXtrarunners Gorcum
49:33
155
Jan van Dillen
Alblasserdam
49:45
156
Peter Graafmans
Alphen Nb
49:50
157
Meindert de Jong
Noordeloos
49:52
158
Wim Zwart
Passaat
49:53
159
Stefan van Wingerden
Bodegraven
49:55
160
Reinoud de Leeuw
Hoornaar
50:05
161
Rob Kleijer
Leerdam
50:05
162
Dick de Wit
Deil
50:19
163
Andre Huizer
Alblasserdam
50:23
164
Robert Fortuijn
Hoornaar
50:24
165
Berrie Kremers
Gorinchem
50:35
166
Justin Vink
Noordeloos
50:36
167
Arjan Vonk
Noordeloos
50:36
168
Corne Roskam
Sliedrecht
50:45
169
Bas Klop
Hoornaar
50:52
170
Pascal Viveen
Typhoon
50:53
171
Jan van Beuzekom
Sliedrecht
50:55
172
Bert Rijneveld
Schoonhoven
50:56
173
Jonathan de Blaauw
Hoogblokland
50:57
174
Bas Belder
Statina
51:00
175
Jan van Acquoij
Gorinchem
51:11
176
Walter Sterkenburg
EXtrarunners Gorcum
51:14
177
Jasper Kortenoever
Giessenburg
51:16
178
Andre Veenvliet
Ameide
51:18
179
Jan de Groot
Giessenburg
51:24
180
Mario Pusic
Dordrecht
51:25
181
Carlo Mekes
Giessenburg
51:26
182
Jasper Noorlandt
Groot-Ammers
51:32
183
Jeffrey van Wijk
Sliedrecht
51:33
184
Rudi de Reuver
Utrecht
51:40
185
Wim Overduin
Hardinxveld-Giessendam
51:44
186
Wim Vroegh
Herwijnen
51:47
187
Geert Berndsen
Sliedrecht
51:50
188
André Struijs
Gorinchem
51:51
189
Huib Kraaijeveld
Noordeloos
52:00
190
Rienk Zijlstra
Noordeloos
52:15
191
Ben de Hoop
Brandwijk
52:29
192
Arjen van Dijk
Hardinxveld-Giessendam
52:30
193
Cees Verolme
Parthenon
52:35
194
Ronald Leferink
Papendrecht
52:38
195
Gerwin Kleijer
Asperen
52:39
196
Cees Duijm
EXtrarunners Gorcum
52:40
197
Peter Snoek
EXtrarunners Gorcum
52:42
198
Piet van Krieken
Passaat
52:47
199
Kees Gladpootjes
Parthenon
52:48
200
Eelco Postma
AAA
52:52
201
Lennard Leenheer
Sliedrecht
52:53
202
Bert Mekes
Hardinxveld-Giessendam
52:55
203
Gerard Dunnink
Giessenburg
53:10
204
Wim van Muijlwijk
Hoornaar
53:13
205
Erik Meijer
Hoornaar
53:16
206
Wim Brandwijk
Brandwijk
53:20
207
Henk Wintermans
Hank
53:24
208
Jus Verhaar
Typhoon
53:32
209
Marnicq Bakker
Hardinxveld-Giessendam
53:33
210
Marco Lijflander
Sliedrecht
53:39
211
Dick Nederlof
Hardinxveld-Giessendam
53:39
212
Fred Wartna
Rotterdam
53:46
213
Peter van Oosterhout
Scorpio
53:52
214
Wim Verhagen
Gorinchem
53:59
215
Gerard Radstaat
Dutch Runners
54:06
216
Rob Struik
Noordeloos
54:10
217
Ton Smits
Typhoon
54:33
218
Maurits van Vijfeiken
Dordrecht
54:35
219
Marn Anderson
Gorinchem
54:37
220
Bram van der Wal
Meerkerk
54:39
221
Wim van Engeldorp
Statina
54:41
222
Rob den Breejen
Giessenburg
55:04
223
Wim Dam
Dordrecht
55:11
224
Ferrie Koffeman
Gorinchem
55:18
225
Peter Hans van Eeden
Typhoon
55:19
226
Marc van Sprundel
Hoornaar
55:24
227
Dennis Djojosoetirto
Almere
55:38
228
Aart v Holten
Ameide
55:46
229
Willem Fontein
55:46
230
Keimpe Bak
Nieuwendijk Nb
55:53
231
Jan Vink
Noordeloos
55:55
232
Mans Sterk
Gorinchem
55:59
233
Gert Vernhout
EXtrarunners Gorcum
56:02
234
Marc Stuut
Brandwijk
56:06
235
Jan de Kluyver
Meerkerk
56:08
236
Sjaak Klijn
Giessenburg
56:09
237
Remon Kruithof
Barendrecht
56:14
238
Marc Rijsdijk
Hendrik-Ido-Ambacht
56:14
239
Metjan Rietveld
Giessenburg
56:19
240
Walter Popken
Utrecht
56:34
241
Mehmet Zeki Ozsoy
Gorinchem
57:21
242
Lammert de Jong
Meerkerk
57:22
243
Arie Korevaar
Molenaarsgraaf
57:38
244
Mark Pellikaan
Gorinchem
57:39
245
Piet de Jong
Typhoon
57:51
246
Maarten van der Kooij
Meerkerk
58:00
247
Wouter van Dijk
Typhoon
58:11
248
Frans Verhage
Giessenburg
58:27
249
Ron Zenden
Vianen Ut
58:31
250
Griedo Bel
Heukelum
58:45
251
Marcel Balsters
Herwijnen
59:23
252
Menco van Loon
Passaat
1:00:00
253
Dick van den Berg
Passaat
1:00:18
254
Bert van der Horst
Groot-Ammers
1:00:32
255
Tibor Kalmar
Schelluinen
1:01:27
256
Remco van Abkoude
Schoonhoven
1:01:44
257
Erik de Ruiter
Oud-Alblas
1:02:09
258
Ruud van Heur
Noordeloos
1:02:14
259
Leen van Oosterum
Hellouw
1:02:18
260
Ron Anderson
Gorinchem
1:02:34
261
Marco van den Oever
Leerdam
1:04:38
262
Axel Abkoude
Schoonhoven
1:10:03
VREC, 10 KM
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Nienke van Dijk
Hoornaar
43:53
2
Sophie Hazenberg
Leerdam
45:11
3
Marieke den Otter
Hoornaar
46:22
4
Anja Ciere
Waddinxveen
46:25
5
Esther de Joode
Vianen Ut
46:31
6
Manon Ensink
Haaften
47:50
7
Ingrid Koops
Werkendam
48:47
8
José Osterhaus
Gorinchem
48:49
9
Marlon van den Bos
Hardinxveld-Giessendam
48:50
10
Anna Scheepers
Utrecht
49:08
11
Marjon Kubbe
Noordeloos
49:09
12
Mariska de Groot
Gorinchem
49:27
13
Sylvia Vermeulen
EXtrarunners Gorcum
49:33
14
Goverdien den Braven
Hoogblokland
49:55
15
Jeannet den Besten
Gorinchem
49:56
16
Lizette Diem
Leerdam
49:56
17
Agnes van Doorn
Zwijndrecht
51:46
18
Alice Harrems
Typhoon
51:48
19
Gerda Meijer
Hoornaar
52:05
20
Annemarie Keesmaat
Sliedrecht
52:19
21
Noah de Jong
Meerkerk
52:25
22
Sanne de Hoop
Brandwijk
52:26
23
Marije Redelijkheid
Sliedrecht
52:29
24
Tineke Kortenoever
Typhoon
52:42
25
Marjolien Buhler
Hardinxveld-Giessendam
52:52
26
Maaike de Keizer
Hendrik-Ido-Ambacht
52:53
27
Marianne Mollema
Gorinchem
53:36
28
Marieke de Koning
Brandwijk
53:39
29
Jolanda den Haan
Typhoon
53:51
30
Marije Nolte
Noordeloos
54:10
31
Rosanna Luijkx
Utrecht
54:16
32
Adri den Hartog-Vliegenthart
Typhoon
54:22
33
Winnette Boer
Giessenburg
54:22
34
Ina Heikoop
Schoonhoven
54:33
35
Ingrid de Stigter-Aartrijk
Typhoon
54:49
36
Lina van der Linden
Alblasserdam
55:02
37
Jeanine van de Riet
Passaat
55:08
38
Daphne de Haas
Typhoon
55:17
39
Wendy Rijsdijk-Munne
Hendrik-Ido-Ambacht
55:17
40
Jacqueline Terlouw
Hoogblokland
55:30
41
Joke Lagerweij
Leerdam
55:55
42
Berber Klijn
Gorinchem
56:08
43
Marlous den Burger
Hoornaar
56:12
44
Pleuni den Braven
Typhoon
56:20
45
Mariska de Bruin
Giessenburg
56:41
46
Nelleke Scherpenzeel
Meerkerk
56:44
47
Esther van Oostrum-Hofman
Schoonrewoerd
57:05
48
Esther van Iperen
Typhoon
57:15
49
Kelly Klein
Hardinxveld-Giessendam
57:27
50
Femke Gobius du Sart
Typhoon
57:38
51
Heleen van Dijk
Giessenburg
57:39
52
Susanne Pellikaan - v.d. Stroom
Gorinchem
57:39
53
Anja de Vries
Herwijnen
57:45
54
Metha Slob
Nieuwegein
59:03
55
Elly Bouman-Kortleve
Hoornaar
59:06
56
Lesly Breijer
Passaat
59:09
57
Marije Woltman
Hoornaar
59:13
58
Anja de Wit
Giessenburg
59:24
59
Marleen de Koning
Hardinxveld-Giessendam
59:24
60
Margreet Janssen
Passaat
59:41
61
Esther Oosterveer
Passaat
59:41
62
Cecile Ouwerkerk
Gorinchem
1:00:10
63
Gerrie Kortlever
Hoogblokland
1:00:17
64
Marjan van Gerwen
Rotterdam
1:00:29
65
Renee Walhout
De Bilt
1:00:44
66
Wil Walhout
Vuren
1:00:45
67
Corrie van Ouden
Goudriaan
1:01:23
68
Eline den Braven
Tienhoven Zh
1:01:23
69
Anky Rijneveld
Schoonhoven
1:01:47
70
Marieke Stuij
Giessenburg
1:02:07
71
Ellen Stuut
EXtrarunners Gorcum
1:02:07
72
Sjarka Kist
Leerbroek
1:02:31
73
Thessa Van Andel
Gorinchem
1:03:14
74
Thea Houweling
Oud-Alblas
1:03:28
75
Startnummer 345
Gorinchem
1:03:35
76
Caroline Colijn
Gorinchem
1:04:18
77
Esther van Doorn
Loopgroep Hoorn
1:04:34
78
Angelique van Acquoij
Gorinchem
1:12:10
79
Anne Marie AdriaanseTeeuw
Leerbroek
1:14:02
MREC, 5 KM
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
René Hage
Loopgroep Aart Stigter
16:28
2
Patrick de Gier
Lopik
17:10
3
Yoram Polak
Passaat
17:24
4
Rick Bogaard
Typhoon
17:39
5
Yannick Smits
Typhoon
18:34
6
Johan de Boon
Hoornaar
19:07
7
Joachim van Vliet
Nieuw-Lekkerland
19:46
8
Vincent Uilenberg
Avantri
20:07
9
Tom Wevers
Phoenix
20:15
10
Gerrit Wemmers
Bleskensgraaf ca
20:25
11
Eric Rennert
Passaat
20:26
12
Jaap Ekelmans
Hulshorst
20:41
13
Dietmer Mesker
Hoornaar
20:59
14
Marcel Minnebreuker
Hoornaar
21:01
15
Laurens Berkouwer
Noordeloos
22:00
16
Ryan Huigen
Typhoon
22:16
17
Casper Kievits
Hoornaar
22:30
18
Arrien Aanen
Ottoland
22:38
19
Ruben Ouwens
Voorburg
22:51
20
Joost Bogaard
Meerkerk
22:56
21
Ferdinand Hogerbrug
Gorinchem
23:16
22
Nils Garama
Parthenon
23:30
23
Marijn Mesker
Hoornaar
23:46
24
Peter de Jong
Gorinchem
23:50
25
Levi Terlouw
Hoogblokland
23:58
26
Hans Freije
Gorinchem
24:37
27
Jan-Willem Korevaar
Noordeloos
24:38
28
Johan Gelderblom
Avantri
24:39
29
Dik Kruis
Noordeloos
24:39
30
Jari Haag
Hoornaar
24:48
31
Thom Mesker
Hoornaar
24:50
32
Leo Pol
Gouda
24:58
33
Wim van Wijngaarden
Hardinxveld-Giessendam
25:20
34
Jan Ritmeester
Hardinxveld-Giessendam
25:38
35
Evan Terlouw
Hoogblokland
26:49
36
Jelle den Hartog 5km
Hoornaar
27:15
37
Cees Trappenburg
Noordeloos
27:36
38
Michel van Oort
Noordeloos
27:36
39
Jelle Romijn
Gorinchem
27:40
40
Michel van der Sanden
Scorpio
27:47
41
Peter Veenvliet
Rotterdam
27:57
42
Steve Sommeling
Passaat
28:19
43
Jeroen van Thienen
Herwijnen
28:45
44
Jesse Bak
Hoornaar
29:39
45
Ben Edelbroek
Hoornaar
29:51
46
Robert van Mastrigt
Noordeloos
30:41
47
Philip van Ballegooijen
Hellouw
31:05
48
Johan van Santen
avVN
33:33
49
Loek Bekker
Alphen aan den Rijn
33:43
50
Arjan van den Heuvel
Scorpio
33:49
51
Peter Halfwerk
Rotterdam
33:56
52
Merijn van Sprundel
Hoornaar
34:02
53
Levi Schrijvers
Gorinchem
34:02
54
Marvin Slob
Hoornaar
34:53
55
Ton Vermeulen
Hoornaar
34:59
56
André Wijting
Gorinchem
36:09
57
Gerrit-Jan Schrijver
Gorinchem
36:39
VREC, 5 KM
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Jolien de Gruijter
Hellas
21:14
2
Marieke Kunkeler
Tilburg Road Runners
21:23
3
Astrid van der Born
Avantri
22:33
4
Janet Rietveld
Avantri
22:35
5
Yvonne Dijksman
Hendrik-Ido-Ambacht
23:18
6
Jasja van der Grijn
Goudriaan
24:12
7
Naomi van der Hek
Arkel
24:12
8
Annelous Hage - de Gier
Utrecht
24:13
9
Lisanne Koning
Brandwijk
24:28
10
Monica Dekker
Breda
24:33
11
Marjolein van Drenth
Typhoon
25:01
12
Marjan van Maurik
Hoogblokland
26:02
13
Bente Peele
Schelluinen
26:10
14
Christa van Dijke
EXtrarunners Gorcum
26:18
15
Cecile Malingre
Avantri
26:19
16
Caroline Kersbergen
Hei- en Boeicop
26:33
17
Sandra van der Grijn
Goudriaan
26:34
18
Marian van Oort
Noordeloos
26:41
19
Anke van Gils
Eersel
27:05
20
Corina den Hartog
Gorinchem
27:22
21
Anje van Dijk
Nieuwpoort
27:23
22
Caroline Vreugdenhil
Noordeloos
27:25
23
Rianne het Lam
Hardinxveld-Giessendam
27:32
24
Carola den Uil
Hardinxveld-Giessendam
27:32
25
Joëlle van der Poel
Typhoon
27:54
26
Lydia Bikker
Noordeloos
27:55
27
Els den Otter
Hoornaar
27:56
28
Hanny de Jong-Schouten
Dalem
28:08
29
Netty Bronkhorst
Vuren
28:14
30
Jannie Duijzer
Hoornaar
28:15
31
Laura Sommeling
Passaat
28:18
32
Nel van Dijk Oskam
Hoornaar
28:37
33
Marja Smits
Gorinchem
28:39
34
Rina Schrijver - de Vos
Hoornaar
28:52
35
Celine Duijzer
Hoornaar
28:59
36
Nina den Haan
Typhoon
29:10
37
Brigitte Kersbergen
Utrecht
29:38
38
Astrid van Drenth
Hoornaar
29:48
39
Carolien van Maurik
Hoornaar
29:48
40
Marlies Terlouw
Bleskensgraaf ca
29:54
41
Mandy Kampman
Lopik
30:19
42
Gemma Kon
Hoogblokland
30:35
43
Erica Oosterbeek
Noordeloos
30:51
44
Marit Schippers
Hoornaar
31:08
45
Nicky van Mastrigt
Noordeloos
31:13
46
Mariska Bax
Tienhoven Zh
31:21
47
Annelies Bakker-Stuut
Brandwijk
31:22
48
Chantal Belder
Gorinchem
31:49
49
Marjolein Exalto-Boers
Gorinchem
31:49
50
Ellen Langhorst
Dalem
31:52
51
Ariete Voogd
Giessenburg
32:00
52
Pleuni Dekker
Giessenburg
32:01
53
Annette van den Dool
Hoogblokland
32:01
54
Angelique Balsters
Herwijnen
32:29
55
Ans Colijn
Hoornaar
32:44
56
Annette van de Giessen
Goudriaan
32:54
57
Kim 't Lam
Leerbroek
32:57
58
Elise den Breejen
Hoogblokland
33:26
59
Sanne Kool
Hoogblokland
33:27
60
Evie vd Heuvel-Keijne
Geertruidenberg
33:48
61
Simone den Hartog
Hoogblokland
33:48
62
Ida Bergshoeff
Meerkerk
33:54
63
Lenie Arts
avVN
34:15
64
Janneke van Wijngaarden
Hardinxveld-Giessendam
34:26
65
Anja de Beer
Hardinxveld-Giessendam
34:27
66
Jeannette Klaver
Gouderak
34:30
67
Bea Vermeulen
Hoornaar
34:59
68
Nel Maat
Typhoon
35:22
69
Marieke van der Veen
Meerkerk
35:26
70
Willemijn Westeneng
Lexmond
36:03
71
Zoe Vonk
Hoornaar
36:32
72
Fleur Meijer
Hoornaar
36:33
73
Miranda van Loon
Passaat
36:51
74
Netty Vonk
Hoornaar
39:06
75
Letitia Blanker
Gorinchem
40:06
J67, 500M
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Isai Middag
CBS De Open Poort
1:53
2
Thomas van Ochten
Typhoon
1:55
3
Xavi Muijsson
Groot-Ammers
1:57
4
Bart Teeuw
Hoornaar
2:00
5
Hugo Terlouw
Hoornaar
2:02
6
Jesse van Hoorne
Gorinchem
2:06
7
Timo Schippers
Sliedrecht
2:09
8
Duco Schrijver
Gorinchem
2:11
9
Teun Wonink
Hoornaar
2:12
10
Teyl Schippers
Hoornaar
2:13
11
Abel Mulder
Hoornaar
2:17
12
Roel Marcus
Schelluinen
2:19
13
Mats Bouman
Hoornaar
2:25
14
Dex van Borger
Hoogblokland
2:28
15
Matz
Hoornaar
2:32
16
Aaron van Hoorne
Gorinchem
2:35
M67, 500M
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Liv-Grete Diem
Typhoon
2:10
2
Bente de Groot
Hoogblokland
2:20
3
Kiera van Brouwershaven
Hoogblokland
2:23
4
Britt van Brouwershaven
Hoogblokland
2:28
5
Isa Boer
Hoornaar
2:39
6
Tess Meijer
Hoornaar
2:41
7
Daan Kon
Typhoon
2:58
8
Nieske Voormolen
Noordeloos
3:00
J89, 750M
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Jan van Heukelum
Hoornaar
2:44
2
Kai Voormolen
Noordeloos
2:52
3
David Schippers
Sliedrecht
2:56
4
Milan Vink
Noordeloos
2:57
5
Daan Wonink
Hoornaar
2:58
6
Thomas van Hoorne
Gorinchem
2:59
7
Jaroah
Hoornaar
3:44
M89, 750M
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Nora Stam
Utrecht
2:48
2
Rachel Middag
Asperen
3:07
3
Lara Schippers
Hoornaar
3:15
4
Anna van Leeuwen
Hoornaar
3:18
5
Benthe Mulder
Hoornaar
3:18
6
Ilse Jansen
Hoornaar
3:21
7
Famke Voormolen
Noordeloos
3:28
8
Lieve de Jong
Hoogblokland
3:30
9
Martha Versteeg
Hoornaar
3:34
10
Nessa van Brouwershaven
Hoogblokland
3:34
11
Nikki Troost
Noordeloos
3:35
12
Tess Barten
Hoogblokland
3:36
13
Roos Meijer
Hoornaar
3:36
14
Margrethe Jochemsen
Noordeloos
3:39
15
Hanna van Sprundel
Hoornaar
3:39
16
Jemma den Breejen
Hoornaar
3:41
17
Lisa den Hartog
Hoornaar
4:09
18
Jasmijn den Burger
Hoogblokland
4:28
J1012, 1000M
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Evert Jochemsen
Noordeloos
3:28
2
Noach Middag
CBS De Open Poort
3:28
3
David van Hoorne
Gorinchem
3:33
4
Boaz
Asperen
3:38
5
Thom Kortenoever
Typhoon
3:52
6
Jelle den Hartog
Hoornaar
3:55
7
Yort van Wijk
Asperen
3:57
8
Bertjan Trappenburg
Noordeloos
4:13
9
Jonathan van Hoorne
Gorinchem
4:22
10
Dion Slomp
Hoornaar
4:26
11
Mehret Rijksen
Hoornaar
4:27
M1012, 1000M
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Merel Blommendaal
Asperen
3:59
2
Manouk Schut
Typhoon
4:02
3
Mandy Schild
Hardinxveld-Giessendam
4:08
4
Elena Slob
Noordeloos
4:24
5
Sophie Fooks
CBS De Open Poort
4:25
6
Nathalie Looijen
Hoornaar
4:32
Univé Grote Rivieren Loopcircuit
Uitslagen.nl
06-02-2015 21:53