Uitslagenlijst 51e Abdijcross en NK Cross

Kerkrade - Zondag 18 januari 2015

JD, JUNIOREN D 1750
Plts
Naam
Bruto
Netto
1
Jesse Fokkenrood
Atverni
5:52
2
Rick van Riel
Attila
5:58
3
Viggo Parol
Atverni
6:03
4
Merlijn van der Velden
GVAC
6:06
5
Robert de Graaf
AV '56
6:07
6
Luca van Diepen
Hylas
6:09
7
Lars Laros
Scorpio
6:13
8
Stef Kapteijn
AV '56
6:16
9
Wouter Schets
AV '56
6:27
10
Pablo Velt
Atverni
6:30
11
Rick Verhagen
Energie
6:39
12
Niels Bosma
Taxandria Atletiek
6:41
13
Jelani James
Phanos
6:44
14
Daniël van Noordenne
Energie
6:45
15
Luuk Verbaandert
GVAC
6:48
16
Lucas Jansen
Oss '78
6:58
17
Jesper van der Sterren
Caesar
7:00
18
Matthijs Roos
AV '56
7:02
19
Rik Spelthan
Prins Hendrik
7:05
20
Marc van Burgel
Atverni
7:05
21
Olivier Voschezang
Atverni
7:10
22
Sylvio Mulders
Achilles-Top
7:13
23
Jesper Florie
Achilles-Top
7:13
24
Floris Libbers
Groningen Atletiek
7:18
25
Raf Baerveldt
AVON
7:19
26
Jesse Cuijpers
Caesar
7:22
27
Chai de Bruijne
Zuidwal
7:25
28
Ditchano Suijkerbuijk
THOR
7:28
29
Dièm Couwenberg
Tilburg Road Runners
7:36
30
Fabio Dudink
Spado
7:36
31
Jordy Dols
Caesar
8:12
32
Sam Eijkenboom
Achilles-Top
8:45
MD, JUNIOREN D 1750
Plts
Naam
Bruto
Netto
1
Anne Knijnenburg
Oss '78
6:29
2
Yara Schoenmakers
Eindhoven Atletiek
6:31
3
Jenda de Boer
Horror
6:32
4
Laura van Langen
SAV
6:39
5
Shirin van Anrooij
AV '56
6:43
6
Janneke van Hofslot
Altis
6:45
7
Sara Schouten
Atverni
6:45
8
Kyara Gijsbers
Oss '78
6:48
9
Vera de Vries
Horror
6:48
10
Sarah Peerik
Hanzesport
6:54
11
Britt Roos
HAC '63
6:58
12
Sanne Schouten
Atverni
6:59
13
Esra Zijderlaan
Atverni
7:03
14
Fleur Koeling
GVAC
7:07
15
Willemijn Fuite
Taxandria Atletiek
7:08
16
Carlijn de Bie
Atverni
7:16
17
Lieke van den Broek
GVAC
7:34
18
Lotte de Visser
Energie
7:42
19
Kirsten Maes
Unitas
7:49
20
Merel Voncken
Caesar
8:15
21
Robine Reggers
Caesar
8:27
22
Milou Dormans
Caesar
9:08
23
Sien Keiren
Unitas
9:55
MC, MEISJES C 2550
Plts
Naam
Bruto
Netto
1
Lotte Veldhoen
Energie
9:48
2
Floor Doornwaard
De Gemzen
9:56
3
Roos Blokhuis
Passaat
9:59
4
Marije Hijman
PAC
9:59
5
Bregje Sloot
De Liemers
10:11
6
Madelief Kok
Triathlon
10:18
7
Evelien Kuiper
Groningen Atletiek
10:22
8
Eva Bruil
AVA '70
10:28
9
Ynte Biemans
Atverni
10:32
10
Shurianty Mathilda
Energie
10:34
11
Eva Riemeijer
Seven Hills Running Team
10:35
12
Anne van Heeckeren
Venloop Running Team
10:38
13
Nina van Diepen
Hylas
10:42
14
Elsa Rijpstra
Lionitas
10:43
15
Fenne Janssen
Venloop Running Team
10:44
16
Silke Brakkee
PAC
10:45
17
Carlijn van Kersen
Atletiek Maastricht
10:46
18
Sam Lips
Loopvereniging TOF
10:50
19
Nina Schlösser
SV Rot-Weiß Schlafhorst
10:50
20
Karlijn Bongenaar
Prins Hendrik
10:53
21
Famke Schoenmakers
Unitas
10:55
22
Esmée Ernes
Unitas
11:01
23
Isa Raadgers
Noordkop
11:05
24
Suzanne Libbers
Groningen Atletiek
11:05
25
Iris Velting
HAC '63
11:05
26
Cheryl Konijn
AV Castricum
11:06
27
Marit van der Schaaf
Groningen Atletiek
11:11
28
Bente Wagenveld
Atverni
11:13
29
Loes Brand
Atverni
11:26
30
Joy de Bruijne
Atverni
11:30
31
Luka van Gennip
Taxandria Atletiek
11:32
32
Milou Mattijssen
De Liemers
11:34
33
Paula Schlösser
SV Rot-Weiß Schlafhorst
11:34
34
Cinder Vis
OSS-VOLO
11:40
35
Roeline Yska
Horror
11:41
36
Naomi Mols
Cifla
11:46
37
Anne L W van den Heuvel
Atletiek Maastricht
11:49
38
Femke Brouwer
Phoenix
12:05
39
Anique Dahmen
Achilles-Top
13:01
40
Eline Demandt
Caesar
13:39
41
Manon Lutt
Caesar
13:44
42
Lisa Dekker
Achilles-Top
13:52
43
Melissa Uranka
Achilles-Top
13:59
44
Sanne Dekker
Achilles-Top
14:00
JC, JONGENS C 2900
Plts
Naam
Bruto
Netto
1
Arne van der Linde
Energie
10:01
2
Robin van Riel
Attila
10:08
3
Bereket Petersen
AV '56
10:16
4
Benjamin Schurink
Cifla
10:20
5
Illian Martens
Cifla
10:26
6
Jan Bouwknegt
HAC '63
10:29
7
Jaimy Voogt
Energie
10:34
8
Jesse Hendriks
THOR
10:38
9
Stein Cornelissen
Atletico '73
10:41
10
Stan Schipperen
Scorpio
10:45
11
Tim Verbaandert
GVAC
10:47
12
Kelvin Baartwijk
Almere '81
10:47
13
Thomas Kwint
Groningen Atletiek
10:55
14
Zep Couwenberg
Tilburg Road Runners
10:56
15
Jan Oldhoff
Lionitas
11:10
16
Peer Voesenek
Loopvereniging TOF
11:16
17
Jens Van Geel
THOR
11:16
18
Norbert Weijenberg
Spado
11:19
19
Joep Vermeulen
Cifla
11:22
20
Jaïr van Winkel
Atledo
11:27
21
Jasper van Eijmeren
Loopvereniging TOF
11:35
22
Tymo Janssen
Unitas
11:40
23
Stan van Nieuwburg
Atverni
11:52
24
Justin Martena
Jahn II
12:01
25
Wouter Baljet
Horror
12:07
26
Jesper Vervoort
Venloop Running Team
12:11
27
Laurens te Booy
Prins Hendrik
12:14
28
Alex Smeets
Caesar
12:19
29
Fabrice Brandts
Caesar
12:34
30
Thijs P J van den Heuvel
Atletiek Maastricht
13:33
31
Jelle Schurer
Achilles-Top
13:37
MB, MEISJES B 3350
Plts
Naam
Bruto
Netto
1
Ashley Melcherts
Energie
12:15
2
Jasmijn Bakker
Triathlon
12:17
3
Jasmijn Lau
Ciko '66
12:21
4
Merel van der Marel
Haarlemmermeer
12:27
5
Leonie Glazenborg
SV Veendam
12:50
6
Femke Speelman-Rooms
ATAC - AMT
12:54
7
Kristel van den Berg
Energie
13:05
8
Lize de Vlieger
ATAC - AMT
13:10
9
Emmie Weekers
AV Weert
13:11
10
Annemarie Slangewal
Triathlon
13:15
11
Quinty Schoens
Unitas
13:16
12
Sophie Dielissen
Venloop Running Team
13:17
13
Danique Verdellen
Venloop Running Team
13:21
14
Melissa Pellis
Loopvereniging TOF
13:21
15
Sanne van Gils
Spado
13:33
16
Irene Bijman
Isala '96
13:35
17
Emma Kok
Phanos
13:43
18
Sina Rodermond
SV 1919 Sonsbeck e.V.
13:50
19
Jetske van Kampen
Hylas
13:56
20
Babet Broekman
Cifla
13:58
21
Susan van Weperen
LSV Invictus
14:02
22
Tessa Nieuwenhuizen
Spirit Oud Beijerland
14:05
23
Rani Škrabanja
Caesar
14:05
24
Lois Oldhoff
Lionitas
14:09
25
Sanne Mooldijk
PAC
14:13
26
Emma Verkaaik
SV Veendam
14:16
27
Laura Prins
HAC '63
14:22
28
Dianne Conijn
DOKEV
14:41
29
Amber Olde
Seven Hills Running Team
14:42
30
Odile Verzantvoort
Triathlon
14:45
31
Selina van de Meerakker
PAC
15:04
32
Eline Zomer
HAC '63
15:09
33
Rianne Nyenhuis
Lionitas
15:13
34
Leonie Janßen
SV 1919 Sonsbeck
15:40
35
Julie Rossell
Unitas
15:44
36
Puck van Wiltenburg
PAC
16:30
JB, JONGENS B 4600
Plts
Naam
Bruto
Netto
1
Bram Anderiessen
AKU
15:47
2
Ruben Quagliara
Atletiekclub Lanaken
15:52
3
Tom Hendrikse
AAC '61
15:58
4
Stef Dirks
Achilles
16:06
5
Robin Honebecke
ATC '75
16:21
6
Ruard Smeenge
Groningen Atletiek
16:22
7
Mark Naaijer
Energie
16:23
8
Daan Dirks
Achilles
16:27
9
Luuk Nusselder
Argo
16:31
10
Tim Verbeek
Seven Hills Running Team
16:37
11
Tristan Valkenburg
Olympus '70
16:37
12
Guus Winkelmolen
Swift
16:40
13
Hendrik van Gils
Loopvereniging TOF
16:44
14
Auke Fennema
Horror
16:47
15
Justin Lam
Almere '81
16:49
16
Michiel de Rop
ATAC - AMT
16:52
17
Frederik Vandenbulke
ATAC - AMT
16:58
18
Gian Oerlemans
Triathlon
17:00
19
Corné Timmer
AV Aalsmeer
17:00
20
Peter-Jan de Jong
Horror
17:01
21
Jonas Hochstrate
SV 1919 Sonsbeck e.V.
17:02
22
Jelte van Atten
Leiden Atletiek
17:05
23
Thijs Borcheld
Groningen Atletiek
17:08
24
Stan van Helmond
Lopersgroep Deurne
17:08
25
Stan Jansen
Rotterdam Atletiek
17:15
26
Jasper Janssen
Prins Hendrik
17:17
27
Thymon Houben
Unitas
17:18
28
Sam Kraaijeveld
Passaat
17:20
29
Niels Visser
Jahn II
17:26
30
Wilbert Dennekamp
AV Rijssen
17:26
31
Samuel Hofman
HAC '63
17:31
32
Sander Vercauteren
ATAC - AMT
17:33
33
Bob te Lindert
Argo
17:44
34
Ephrem Been
HAC '63
17:47
35
Casper Van Leeuwen
Prins Hendrik
17:50
36
Mark van Ginkel
SV Veendam
17:51
37
Allard van Belois
Ciko '66
18:03
38
Daan Notenboom
AV Castricum
18:05
39
Willem Beugelink
Ciko '66
18:09
40
Corné Parol
Atverni
18:12
41
Stijn Roemer
AV Castricum
18:14
42
Cain Rutgers
Almere '81
18:19
43
Youri Keulen
AVON
18:22
44
Rens Simons
Venloop Running Team
18:25
45
Mick Onrust
Zaanland
18:28
46
Marien van der Niet
PAC
18:29
47
Sietse van der Pal
Zaanland
18:34
48
Guus Heijnen
Atletiek Helden
18:40
49
Klaas Douwe Yska
Horror
18:41
50
Giel van Asten
Atletiek Maastricht
18:43
51
Bouke van Belois
Ciko '66
18:52
52
Lorens Niehof
AVV
19:00
53
Jelle Graat
Unitas
19:11
54
Ruben van Herk
Unitas
19:34
55
Milan Verheugen
Ciko '66
19:53
56
Koen van Duijnhoven
Achilles
20:34
57
Rowan Beun
Unitas
20:55
MSEN, M LANGE CROSS
Plts
Naam
Bruto
Netto
1
Khalid Choukoud
Haag Atletiek
33:12
2
Jesper van der Wielen
Cifla
33:21
3
Hamid el Mouaziz
België
33:26
4
Tom Wiggers
AV Haarlem
33:31
5
Stijn Garain
België
33:37
6
Abdellah Dacha
Marokko
33:54
7
Abdelhadi El Hachimi
België
34:00
8
Jamel Chatbi
Italië
34:02
9
Mohamed Ali Mohamed
Somalië
34:07
10
Mats Lunders
België
34:14
11
Michel Butter
AV Castricum
34:19
12
Ebba Tala
Zweden
34:22
13
Edwin de Vries
AV Castricum
34:25
14
Krijn Van Koolwijk
België
34:28
15
Alexander Söderberg
Zweden
34:31
16
Ronald Schröer
Zaanland
34:39
17
Ricardo Floris
Pegasus
34:45
18
Bart van Nunen
Passaat
34:46
19
Youssef Bouissane
Marokko
34:53
20
John Foitzik
Zweden
34:59
21
Mike Teekens
Achilles
35:00
22
Zac Freudenburg
AV '23
35:04
23
Thorben Dietz
LG Dorsten
35:11
24
Jorrit Cleij
Cifla
35:18
25
Noah Schutte
Leiden Atletiek
35:23
26
Geert Maes
België
35:24
27
Vincent Mensen
Leiden Atletiek
35:26
28
Ambroise Uwiragiye
SAV
35:27
29
Alwin Roovers
Achilles
35:32
30
Jop van der Steen
Tilburg Road Runners
35:49
31
Fredrik Uhrbom
Zweden
35:54
32
Wouter Jansen
Cifla
35:55
33
Erik Negerman
GAC Hilversum
35:57
34
Melvin Franken
Achilles
36:06
35
Marcus Gustafsson
Zweden
36:10
36
Maciek Miereczko
Polen
36:14
37
Remco Snippe
Unitas
36:18
38
Lars Gerritsen
Passaat
36:22
39
Pim Molenaar
Phanos
36:24
40
Marcin Zagórny
Polen
36:24
41
Bas van Hooren
Atletiek Maastricht
36:26
42
Jorik van Egdom
VAV
36:32
43
Milan Stawicki
Cifla
36:38
44
Roel Wijmenga
Unitas
36:47
45
Flores Weverling
Leiden Atletiek
36:54
46
Michiel van Nispen
Sprint
36:54
47
Jim Rothweiler
KAV Holland
36:56
48
Martijn de Kok
Dynamica
36:56
49
Ben Vriends
Achilles
37:01
50
Marcin Kesy
Polen
37:03
51
Jelle Bertels
België
37:06
52
Lauran Beijens
Tilburg Road Runners
37:08
53
Geert Tuinstra
SISU
37:14
54
Joost van den Ende
Cifla
37:22
55
Karl de Raeymaecker
ATAC - AMT
37:29
56
Caimin Stevens
LAAC Twente
37:33
57
Anders Fox
Zweden
37:38
58
Mahadi Abdi Ali
Unitas
38:05
59
Erik van Rijsewijk
Cifla
38:07
60
Niels de Jong
Sprint
38:12
61
Lucas Zens
LG Dorsten
38:15
62
Erwin Harmes
González Running Team
38:24
63
Lion van Egmond
Leiden Atletiek
38:43
64
Dennis de Freytas
Tilburg Road Runners
38:50
65
Jordi van de Sanden
Tilburg Road Runners
39:06
66
Pieter Houtekamer
Rijnsoever
39:12
67
Arjan Donkerbroek
Eindhoven Atletiek
40:18
68
Bram Kocx
Tilburg Road Runners
41:00
69
Jan de Kok
GVAC
47:04
70
Romain Vleugels
Atletiek Maastricht
47:56
71
Max Heijmans
Oss '78
48:16
VSEN, V LANGE CROSS
Plts
Naam
Bruto
Netto
1
Ayele Zewdnesh
Ethiopië
26:20
2
Ruth van der Meijden
Cifla
26:34
3
Luvy Macharia
Kenia
27:06
4
Irene van Lieshout
Cifla
27:14
5
Veerle Dejaeghere
België
27:20
6
Marlin van Hal
De Keien
28:14
7
Manuela Soccol
België
28:30
8
Inge de Jong
Trias
28:42
9
Tirza van der Wolf
SC Reeuwijk
28:50
10
Jacelyn Gruppen
HAC '63
29:09
11
Marije Peters
Cifla
29:21
12
Agnieszka Janasiak
Polen
29:28
13
Elina Johansson
Zweden
29:33
14
Femke van der Pal
Zaanland
30:41
15
Jolanda Verstraten
Atletiek Helden
30:43
16
Arianne Beckers
OSS-VOLO
30:57
17
Karin Gorter
Phoenix
31:34
18
Svenja Kalscheur
SV 1919 Sonsbeck e.V.
33:20
19
Michelle Mans
Unitas
36:16
JA, JONGENS A 7400
Plts
Naam
Bruto
Netto
1
Stan Niesten
DEM
24:47
2
Manuel de Backer
THOR
25:05
3
Janek Kohle
LG Dorsten
25:09
4
Kalid Amin
Triathlon
25:13
5
Freek van de Weerd
Loopvereniging TOF
25:22
6
Job de Feijter
RK HAV
25:46
7
Geart Jorritsma
Horror
26:03
8
Jelmer van der Linden
Statina
26:19
9
Mels Lambregts
THOR
26:28
10
Djurre Hoeksema
AAC '61
26:40
11
Thaem Mous
PAC
26:42
12
Stan Zeegers
Lopersgroep Deurne
27:02
13
Calvin Kuijpers
GVAC
27:11
14
Piet Wiersma
Jahn II
27:14
15
Sem van den Eijnde
Ciko '66
27:19
16
Rick Lambregts
Achilles
27:22
17
Kilian van der Wolf
Tilburg Road Runners
27:29
18
Alvin Severijn
Ilion
28:01
19
Tom de Leeuw
Almere '81
28:06
20
Sybout Jonkman
AVON
28:09
21
Michiel Lelie
RK HAV
28:09
22
Jelle van der Duin
Texel
28:12
23
Rik van der Sterren
Scopias
28:15
24
Koen Hijman
AV '47
28:35
25
Dani van de Sanden
Tilburg Road Runners
28:42
26
Roel Verhagen
Tilburg Road Runners
28:50
27
Hielke Brus
HAC '63
28:57
28
Pim Kocx
Tilburg Road Runners
28:57
29
Yorick Konijn
AV Castricum
28:59
30
Jesper Verbruggen
AV Castricum
29:11
31
Pim Tolmeier
Ciko '66
29:24
32
Thijs van Aalten
Atletico '73
29:56
33
Max van Gerrevink
Leiden Atletiek
30:17
34
Dennis Thuy
RK HAV
30:23
35
Kenneth Visseren
Caesar
31:09
36
Robin Baas
HAC '63
32:45
37
Koen Bruning
Ciko '66
35:23
MA, MEISJES A 4600
Plts
Naam
Bruto
Netto
1
Diane van Es
PAC
17:09
2
Nisrine Masrhalmi
Energie
17:44
3
Veerle Bakker
Triathlon
18:09
4
Eline de Jong
De Liemers
18:18
5
Michelle Musumeci
Cifla
18:59
6
Josien Scheepens
KAV Holland
19:03
7
Puck de Gier
HAC '63
19:04
8
Romi de Bruijn
Venloop Running Team
19:11
9
Luisa Hoenselaar
SV 1919 Sonsbeck e.V.
19:42
10
Gerber Loman
Cialfo
20:00
11
Theresa Stevens
SV 1919 Sonsbeck e.V.
20:01
12
Jeske van der Pal
Zaanland
20:05
13
Celine Ruiter
Trias
20:14
14
Maud ter Bogt
GVAC
20:29
15
Naomi van Hierden
Argo
20:59
16
Britt Mosselman
SAV
21:36
17
Tess Wegman
Triathlon
21:43
18
Zoe Mommers
Unitas
21:55
19
Dominique Claessens
Caesar
23:30
VSEN, V KORTE CROSS
Plts
Naam
Bruto
Netto
1
Manon Kruiver
NOVA
9:20
2
Julia van Velthoven
Cifla
9:21
3
Lotte Krause
AKU
9:38
4
Jill Holterman
Zaanland
9:40
5
Lorraine Ravestein
Phoenix
9:46
6
Yasmin Hillebrink
Loopgroep Aart Stigter
9:57
7
Lisanne Wever
Phanos
10:06
8
Dagmar Smid
AAV '36
10:17
9
Karlijn van Es
PAC
10:22
10
Ingrid Grutters
Phanos
10:24
11
Judy Middelburg
Olympus '70
10:26
12
Corinde van Es
PAC
10:32
13
Lysanne Wilkens
Prins Hendrik
10:36
14
Fleur Baljet
Horror
10:37
15
Sophie Baartman
Atverni
10:39
16
Erika Corstjens
België
11:02
17
Lisa de Ruiter
Phoenix
11:04
18
Sharon Trienes
Unitas
11:18
19
Charlotte van Breukelen
Atverni
11:41
20
Chantal Bos
Unitas
12:56
21
Maartje Kec
STB
13:45
22
Larissa Op 't Hoog
Tilburg Road Runners
15:24
MSEN, M KORTE CROSS
Plts
Naam
Bruto
Netto
1
Nils Pennekamp
Phanos
8:05
2
Abdellatif Bouarou
Marokko
8:07
3
Sjoerd Weijers
Nijmegen Atletiek
8:08
4
Wouter Dilling
Cifla
8:10
5
Maikel van der Steen
Prins Hendrik
8:11
6
Mark Nouws
THOR
8:17
7
Neal Bouterse
AV Castricum
8:27
8
Tjerk Conijn
Lycurgus
8:29
9
Stefan Wessel
Groningen Atletiek
8:32
10
Yared Stifanos
Hellas
8:33
11
Jelle Kemper
Prins Hendrik
8:34
12
Robin Ruijter
Prins Hendrik
8:34
13
Tecle Mekonen
Nijmegen Atletiek
8:35
14
Rick Heijnen
8:35
15
Simon Grannetia
De Spartaan
8:36
16
Youri Pessy
Cifla
8:36
17
Tom Koetsenruijter
THOR
8:37
18
Gijs Jacobs
HAC
8:39
19
Jeroen Rodenburg
Phoenix
8:40
20
Messaoud Dardouri
Atverni
8:40
21
Rob ter Burg
Groningen Atletiek
8:42
22
Mathias Meijer
Climax
8:44
23
Valentijn Weinans
Nijmegen Atletiek
8:44
24
Mischa Petie
Tartlétos
8:44
25
Arjen Sierd van der Logt
Phoenix
8:46
26
Niek den Exter
Scheldesport
8:47
27
Mansouri Nourdine
Herkingen
8:47
28
Joachim Cardillo
België
8:50
29
Marijn van der Putten
Haarlemmermeer
8:51
30
Chris van Hensbergen
KAV Holland
8:51
31
Younes abu Stitan
NOVA
8:52
32
Antoon van Beek
GAC Hilversum
8:53
33
Fenno Polderman
Clytoneus
8:55
34
Younes Chaout
U-Track
8:57
35
Leon van der Lans
HAC '63
8:59
36
Joep van der Zanden
Kronos
9:03
37
Jan van den Hoogen
Prins Hendrik
9:04
38
Donald Hillebregt
Unitas
9:05
39
Seppe van 't Westende
Leiden Atletiek
9:05
40
Jeroen Engels
Prins Hendrik
9:09
41
Maarten Plaum
Unitas
9:14
42
Thijs Doornwaard
De Gemzen
9:17
43
Mark Jansonius
AV '34
9:17
44
Greg van der Velde
Hercules
9:19
45
Tim Ernest
Achilles
9:20
46
Casper van Leeningen
AV '34
9:21
47
Alwin Hoorn
HAC '63
9:29
48
Joep van Oorschot
Prins Hendrik
9:34
49
Lennart Kleinjans
Tartlétos
9:35
50
Remco Bouchier
Haarlemmermeer
9:35
51
Luke Heijnen
Atletiek Helden
9:44
52
Puk van Gool
Attila
9:51
53
Joost Blokland
Atletiek Helden
9:52
54
Frank van Es
AV Haarlem
10:05
55
Mart Riksen
STB
10:16
56
Fabiaan Hendricks
avVN
10:35
57
Bart van Oekel
AVV
10:47
58
Jan Pannekoek
Statina
10:50
59
Kai Stevelmans
STB
10:53
60
Dave Kil
STB
11:08
61
Rik Radstake
STB
11:13
62
Ivo Schmitz
STB
12:58
MSEN, RECREANTENLOOP
Plts
Naam
Bruto
Netto
1
Jelle Lendemeijer
Hoensbroek
20:40
2
Lucas van Mil
Rabobank Parkstad Limburg
21:26
3
Simon Amkreutz
Rabobank Parkstad Limburg
24:13
4
Joel Engelen
Rabobank Parkstad Limburg
25:15
5
Boy de Veen
Kerkrade
25:15
6
Siem de Smet
Medtronic I
26:52
7
Maurice Franken
Medtronic I
27:07
8
Frans Lasschuit
Medtronic I
28:26
9
Berry Vrolings
Medtronic II
32:51
10
Lars Curfs
Heerlen
33:10
11
Bart Bongers
Volkel
34:00
VSEN, RECREANTENLOOP
Plts
Naam
Bruto
Netto
1
Maya Kingma
Sittard
21:29
2
Ellis Jacobs
Lopers Company
22:03
3
Shelley van der Ven
AVON
23:49
4
Peggy Duckers
Maastricht
30:59
5
Baerbel Maus
Medtronic II
31:29
6
Petra Dzurakova
Medtronic I
36:56
7
Lindsay Dikken
Medtronic I
37:51
8
Janneke Soogelee
Medtronic II
37:51
M35, RECREANTENLOOP
Plts
Naam
Bruto
Netto
1
Damien Detrez
RFC Liege
20:22
2
Krisztian Szücs
AVON
21:39
3
Bart van de Kleut
Landgraaf
27:57
4
Daan Aufenacker
Breda
30:18
5
Bart Alofs
Movare
32:12
V35, RECREANTENLOOP
Plts
Naam
Bruto
Netto
1
Veerle Kloth
Rabobank Parkstad Limburg
27:19
M40, RECREANTENLOOP
Plts
Naam
Bruto
Netto
1
Dennis Heemskerk
AVON
20:52
2
Robert Loontjes
Rabobank Parkstad Limburg
24:13
3
Bas Mols
Achilles-Top
24:39
4
Jorn Graven
Medtronic I
25:38
5
Leon Jaminon
Achilles-Top
25:46
6
Marcel van Trigt
Medtronic II
29:34
7
Ron Eykenboom
Medtronic I
29:35
8
Ivo Triepels
Medtronic II
29:36
V40, RECREANTENLOOP
Plts
Naam
Bruto
Netto
1
Birgit Bertrand
Kerkrade
25:28
2
Sandra Douven
Achilles-Top
26:42
3
Nicole Herberichs-Angerer
Achilles-Top
30:59
4
Bianca Schoeters-Sluis
Achilles-Top
31:09
5
Sandra Schiffelers
Medtronic II
36:29
M45, RECREANTENLOOP
Plts
Naam
Bruto
Netto
1
Theo van Puijvelde
Unitas
21:41
2
John Schoeters
Achilles-Top
27:49
3
John Wevers
Movare
28:54
4
Ralph Kerres
Kerkrade
31:37
V45, RECREANTENLOOP
Plts
Naam
Bruto
Netto
1
Ellis Burgers
Achilles-Top
27:03
2
Desiree van Puijvelde
AVON
39:14
M50, RECREANTENLOOP
Plts
Naam
Bruto
Netto
1
Marc Hamakers
Lopers Company
21:28
2
John Paulssen
Achilles-Top
25:28
3
Frans Merkens
Rabobank Parkstad Limburg
29:12
4
Haroldinio Abauna
Eindhoven
30:32
5
Ralph Cuppers
Achilles-Top
30:48
V50, RECREANTENLOOP
Plts
Naam
Bruto
Netto
1
Monique Roberts
AVON
29:14
2
Agnes Bemelmans
Movare
34:11
M55, RECREANTENLOOP
Plts
Naam
Bruto
Netto
1
Jos Krist
Landgraaf
22:11
2
Paul Jacobs
STB
23:53
3
Maarten van den Ende
Achilles-Top
24:36
4
Thomas Stackowiak
LT Bittermark
24:56
5
Leon Spobeck
Eygelshoven
27:38
6
Harrie Theeuwen
Achilles-Top
29:00
V55, RECREANTENLOOP
Plts
Naam
Bruto
Netto
1
Els Rovers
Lopers Company
27:10
2
Marion Wenders
Gulpen
39:13
M60, RECREANTENLOOP
Plts
Naam
Bruto
Netto
1
Ad van Kempen
Achilles-Top
24:47
2
John Evertz
Kerkrade
29:11
3
Caspar Wijnen
Wijlre
29:22
M65, RECREANTENLOOP
Plts
Naam
Bruto
Netto
1
Jef Kusters
Achilles-Top
29:12
2
Peter Claassen
Hoensbroek
31:53
M70, RECREANTENLOOP
Plts
Naam
Bruto
Netto
1
Harry Verstegen
Achilles-Top
34:05
M, J_E1_500M
Plts
Naam
Bruto
Netto
1
Vince Bohlen
Blokkenberg
2:11
2
Jip Franken
St. Ursula
2:15
3
Fabio Neto
de Veldhof
2:15
4
Dean Aretz
de Veldhof
2:16
5
Ward van de Ven
OBS Treebeek
2:18
6
Noud van de Pol
't Valder
2:21
7
Niels Wilden
de Spoorzoeker
2:22
8
Keano Feiter
de Veldhof
2:22
9
Finn Smeets
't Valder
2:25
10
Bram Wijnands
't Valder
2:26
11
Milan Senden
Blokkenberg
2:28
12
Tom Brouns
de Veldhof
2:28
13
Douwe Schmets
de Veldhof
2:29
14
Ziangelo Klooster
Steltloper
2:30
15
Sett Peelen
St. Ursula
2:32
16
Stan Lucassen
de Veldhof
2:33
17
Pepijn Mickartz
St. Ursula
2:35
18
Kieran Merx
't Valder
2:37
19
Dajo Scheeren
St. Ursula
2:38
20
Keano Goovaerts
St. Ursula
2:39
21
Noud Gorgels
de Veldhof
2:39
22
Dylan Matzner
Steltloper
2:39
23
Jelle Krol
de Veldhof
2:40
24
Tijme Janssen
't Valder
2:40
25
Niek Kierkels
de Spoorzoeker
2:41
26
Ahmed Abdrabo
't Valder
2:43
27
Bart Becholtz
Steltloper
2:43
28
Alain Ritten
Blokkenberg
2:44
29
Jelle Schutt
Steltloper
2:44
30
Luca Pelzer
de Spoorzoeker
2:46
31
Luca Pijpers
Steltloper
2:46
32
Ilario Moonen
Steltloper
2:47
33
Luca Drenth
de Veldhof
2:48
34
Jaimy Haas
Steltloper
2:48
35
Jelle Habets
Steltloper
2:48
36
Finn Scholtes
't Valder
2:49
37
Nicky Adraansen
Steltloper
2:50
38
Brian Peters
de Veldhof
2:51
39
Bjorn Beenkens
Steltloper
2:52
40
Jason Wigman
de Veldhof
2:54
41
Levente Kocsispeter
Blokkenberg
2:54
42
Yerren Leunissen
St. Ursula
2:55
43
Yannick Schaeps
Steltloper
2:55
44
Joshua Schols
Steltloper
2:55
45
Jaiden Scheeren
de Veldhof
2:56
46
Yarno Degens
de Veldhof
2:57
47
Dardon Reka
Steltloper
2:57
48
Tevfik Kismetli
Steltloper
2:59
49
Jimmy van de Ven
Steltloper
3:04
50
Roan Viehoff
Steltloper
3:09
51
Milan Veenendaal
Steltloper
3:10
52
Ali Azarsina
Steltloper
3:12
53
Jayden Grooten
de Spoorzoeker
3:13
54
Dylano Prikken
Steltloper
3:21
55
Jaouad van Dijk
de Veldhof
4:02
56
Melvin Lawson
Steltloper
11:12
V, M_E2_500M
Plts
Naam
Bruto
Netto
1
Benigna Kocsispeter
Blokkenberg
2:12
2
Nina Arets
de Veldhof
2:20
3
Destiny Maassen
de Veldhof
2:20
4
Odus Omosuzi
de Veldhof
2:24
5
Zoe Paffen
de Spoorzoeker
2:32
6
Senna Zinken
Steltloper
2:34
7
Maud Peelen
't Valder
2:37
8
Daniek Canna
de Veldhof
2:39
9
Chimene Claessen
Steltloper
2:41
10
Dioekie Scheeren
St. Ursula
2:42
11
Carice Gigase
't Valder
2:44
12
Senay Aybike
Steltloper
2:44
13
Esmee Wauben
de Spoorzoeker
2:45
14
Julie Bohlen
Blokkenberg
2:47
15
Veerle Willems
't Valder
2:49
16
Lisa Gillissen
Steltloper
2:49
17
Marlij Kappes
Steltloper
2:51
18
Luuke Balk
't Valder
2:52
19
Nadia Alikowoki
Steltloper
2:55
20
Zarah Vrinzen
St. Ursula
2:59
21
Angela Junailies
Steltloper
3:01
22
Chaimae Abbadi
Steltloper
3:01
23
Jelena Vluggen
de Spoorzoeker
3:01
24
Kaylen Engels
Steltloper
3:02
25
Mirthe Peelen
't Valder
3:02
26
Schots
Steltloper
3:03
27
Lynn Salzmann
't Valder
3:03
28
Nienke Greven
de Veldhof
3:04
29
Marciella Kohnen
de Spoorzoeker
3:06
30
Kyara van Dijsel
Steltloper
3:07
31
Georgina Flecken
de Spoorzoeker
3:11
32
Stacey Pieters
de Veldhof
3:11
33
Romy Feiter
de Veldhof
3:12
34
Shanaila Felisia
Steltloper
3:12
35
Carmen Hendriks
de Veldhof
3:13
36
Amira Raemakers
Steltloper
3:14
37
Aranka Peelen
Steltloper
3:16
38
Dilaya Pouwels
Steltloper
3:17
39
Ancella Smeets
de Spoorzoeker
3:19
40
Lijn Pranjic
de Spoorzoeker
3:21
41
Tessa Schols
Steltloper
3:21
42
Daphne Moens
de Spoorzoeker
3:22
43
Anouk Gorissen
Steltloper
4:10
M, J_D1_850M
Plts
Naam
Bruto
Netto
1
Lasse Maas
de Schatkist
3:28
2
Vicente Steinen
't Valder
3:38
3
Ian Bohlen
Blokkenberg
3:41
4
Julian Halmans
't Valder
3:42
5
Jip Keiren
De Spil
3:46
6
Stijn Gillissen
Steltloper
3:52
7
Abdullah El Hanchaoui
St. Ursula
3:53
8
Lars Hendriks
de Veldhof
3:53
9
Jitse Helders
't Valder
3:53
10
Omid Tahin
St. Ursula
3:57
11
Luca Ritt
Steltloper
4:01
12
Niels Stoffers
de Veldhof
4:03
13
Yasin Aaziz
de Veldhof
4:04
14
Julian Graf
de Spoorzoeker
4:04
15
Joep van Hout
de Doorkijk
4:07
16
Ibrahim Kamara
Steltloper
4:10
17
Lio Karras
de Spoorzoeker
4:10
18
Nick Schroen
de Spoorzoeker
4:12
19
Wout Trompetter
de Spoorzoeker
4:14
20
Patrick Kooyman
de Veldhof
4:17
21
Quinten Mets
't Valder
4:23
22
Jorrit Nellessen
de Veldhof
4:23
23
Luca Bessems
de Spoorzoeker
4:27
24
Koen Trompetter
de Spoorzoeker
4:30
25
Colin Crijns
't Valder
4:30
26
Rick Schuijren
't Valder
4:32
27
Giovanni Hoogma
Steltloper
4:33
28
Mirkan Kismetli
Steltloper
4:36
29
Roel Nieuwenhuis
't Valder
4:38
30
Sem Didden
Steltloper
4:41
31
Milan
Steltloper
4:41
32
Daniel Breuer
Steltloper
4:45
33
Collin Jacobi
Steltloper
4:48
34
Dijan Patta
Steltloper
4:52
35
Stan Lebens
St. Ursula
4:54
36
Mik Krasovec
de Veldhof
4:58
37
Ryan Conrads
't Valder
5:20
38
Bas Kruizinga
St. Ursula
5:47
39
Mike Bender
Steltloper
5:51
40
Julian Klar
de Veldhof
5:55
41
Ammed Shafik
de Spoorzoeker
6:50
42
Hakim Kardelen
Steltloper
9:55
V, M_D2_850M
Plts
Naam
Bruto
Netto
1
Femke Schleibach
de Veldhof
3:48
2
Maureen Mols
Schatkist
3:50
3
Floortje Eijkmans
Schatkist
3:51
4
Aleksandra Verhoeven
de Veldhof
3:51
5
Fabienne Hundscheidt
de Veldhof
3:56
6
Jelleke Balk
't Valder
4:00
7
Babette Gigase
't Valder
4:05
8
Enya Mulders
Steltloper
4:06
9
Jill Schiffelers
de Spoorzoeker
4:09
10
Nina Stoffers
de Veldhof
4:14
11
Dounia Abbadi
Steltloper
4:27
12
Felicity Veldhuizen
de Veldhof
4:27
13
Isabelle Graf
de Spoorzoeker
4:29
14
Marie Bodelier
St. Ursula
4:30
15
Sterre van Geijn
de Veldhof
4:50
16
Alanis Steinbusch
Steltloper
5:00
17
Noah Hamers
St. Ursula
5:03
18
Julissa Schmeitz
't Valder
5:12
19
Zoe Peukens
Steltloper
5:23
20
Gwen Kappes
Steltloper
5:25
21
Glyniss Killaars
St. Ursula
5:32
22
Isobel Kroezen
't Valder
5:39
23
Elma Dzafie
Steltloper
6:57
M, J_C1_850M
Plts
Naam
Bruto
Netto
1
Falco Aarts
Fransiscus Bunde
3:05
2
Bjarne Bruce
't Valder
3:13
3
Rian Luthjens
't Valder
3:25
4
Per Peele
St. Ursula
3:27
5
Lars Gilissen
't Valder
3:28
6
Cane Kuffen
de Veldhof
3:28
7
Deniz Yildiz
de Veldhof
3:30
8
Duncan Didden
Blokkenberg
3:34
9
Noah Vrinzen
St. Ursula
3:35
10
Tjorben Bruce
't Valder
3:36
11
Noah Gurzenda
de Veldhof
3:38
12
Fynn Dodemont
Gravenrode
3:39
13
Younes Aaziz
de Veldhof
3:41
14
Arjan Lippinkhof
de Veldhof
3:42
15
Jelmer Lipperts
de Spoorzoeker
3:44
16
Roy Althuijzen
't Valder
3:47
17
Thom Lambriex
't Valder
3:48
18
Tim Vossenberg
de Veldhof
3:49
19
Damien Razdevsek
Steltloper
3:51
20
Levay Rijkens
Steltloper
3:52
21
Jorrit Janssen
't Valder
3:54
22
Jason Almanzouri
de Veldhof
3:56
23
Mike Gorissen
Steltloper
3:57
24
Thijmen Glerum
Steltloper
4:02
25
Mick Hodiamont
Steltloper
4:06
26
Luca Dassen
Harlekijn
4:09
27
Arjan Senster
St. Ursula
4:13
28
Brian Hanssen
St. Jan Baptist
4:17
29
Delano Peelen
Steltloper
4:20
30
Sean Jacobs
de Veldhof
4:21
31
Stan Peerboom
St. Jan Baptist
4:22
32
Samir Hussier
Steltloper
4:23
33
Anthony Geerts
't Valder
4:27
34
Jarmo Lennertz
de Spoorzoeker
4:27
35
Julien Basters
't Valder
4:29
36
Demjan Smailovic
Steltloper
4:30
37
Elian Luerken
St. Jan Baptist
4:36
38
Justin Beks
't Valder
4:44
39
Maurice Wijman
de Veldhof
4:46
40
Randy Engels
Steltloper
4:46
41
Samir van Veenendaal
St. Jan Baptist
4:52
42
Rob Tubee
St. Jan Baptist
5:02
43
Lushendrick Monte
St. Jan Baptist
5:24
44
Benjamin Offermans
St. Jan Baptist
10:39
V, M_C2_850M
Plts
Naam
Bruto
Netto
1
Bo Arets
de Veldhof
3:24
2
Britney Eijkmans
Schatkist
3:28
3
Jill Rouschen
de Veldhof
3:29
4
Caitlyn Huijnen
't Valder
3:45
5
Sophie Hendriks
Steltloper
3:48
6
Tyra Schmitz
't Valder
3:49
7
Vera Gigase
't Valder
3:51
8
Rianne van den Eijnden
de Veldhof
3:52
9
Chamayra Lucht
Steltloper
3:55
10
Michelle Bertrand
de Spoorzoeker
3:56
11
Bridget Wilgenburg
Steltloper
3:59
12
Anne-Lynn Wouters
't Valder
4:07
13
Bibienne Suijkerbuijk
de Blokwei
4:10
14
Daphne Ritzen
de Veldhof
4:16
15
Demi Dautzenberg
Steltloper
4:24
16
Luna Werink
't Valder
4:24
17
Lotte Krol
de Veldhof
4:26
18
Fiona Yiang
Steltloper
4:27
19
Yvana Cals
St. Jan Baptist
4:27
20
Dulce Douven
't Valder
4:29
21
Shania Natalia
de Veldhof
4:30
22
Kim Borrel
de Veldhof
4:31
23
Kyara Rosenbaum
de Veldhof
4:32
24
Sylvana Kuhn
Steltloper
4:36
25
Finette van Trigt
St. Jan Baptist
4:39
26
Brenda Gijzen
St. Jan Baptist
4:42
27
Sylvana Engels
St. Jan Baptist
4:42
28
Germaine van der Baan
St. Jan Baptist
4:50
29
Alicia van Moorsen
Steltloper
4:53
30
Danique Rütter
't Valder
4:58
31
Kim Deguelle
't Valder
5:03
32
Nenah Roemkens
St. Jan Baptist
5:12
33
Jolene Moonen
Steltloper
5:24
34
Evi Ates
Steltloper
5:26
35
Shenoa Geilenkirchen
St. Jan Baptist
5:29
36
Shania Claassens
de Veldhof
5:29
37
Faith Frohn
Steltloper
5:49
38
Jenna Faber
Steltloper
6:43
M, JM_B_1750M
Plts
Naam
Bruto
Netto
1
Lars Vorstermans
St. Maartencollege
6:44
2
Ossama Talha
Beroepscoll. PL Holz
6:51
3
Chris Vondenhoff
Beroepscoll. PL Holz
6:53
4
Liam Roden
Beroepscoll. PL Holz
7:01
5
Jelle Hendriks
Brandenbergcollege
7:02
6
Tom Roelofsen
Beroepscoll. PL Holz
7:07
7
Karim El Hanchaoui
Beroepscoll. PL Holz
7:10
8
Timo Debets
Beroepscoll. PL Holz
7:11
9
Devin Huppertz
Beroepscoll. PL Holz
7:13
10
Ian Essers
Brandenbergcollege
7:18
11
Maxime Neto
Brandenbergcollege
7:23
12
Yassin Zaizoune
Beroepscoll. PL Holz
7:33
13
Bart Engelen
Brandenbergcollege
7:39
14
Joel Dillman
St. Jan Baptist
7:47
15
Atilla Cubeddu
Brandenbergcollege
7:53
16
Noah van Horssen
Brandenbergcollege
7:56
17
Wesley Dohmen
Brandenbergcollege
7:58
18
Jeron Ernste
Brandenbergcollege
8:26
19
Délano Hendriks
Brandenbergcollege
9:07
20
Kyle Herberichs
Beroepscoll. PL Holz
9:53
21
Luka Brull
Brandenbergcollege
9:54
22
Levon Mnoyan
Beroepscoll. PL Holz
9:56
23
Samet Gocer
Beroepscoll. PL Holz
10:14
24
Ayita Li-Foe-Sjoe
Beroepscoll. PL Holz
10:36
25
Joey Hanssen
Brandenbergcollege
11:43
V, JM_B_1750M
Plts
Naam
Bruto
Netto
1
Britney Simons
Beroepscoll. PL Holz
8:48
2
Yoëlle Vonken
Beroepscoll. PL Holz
8:48
3
Veronique Buring
Beroepscoll. PL Holz
9:10
4
Chanika Seijen
Brandenbergcollege
10:00
5
Zoë Bastiaans
Beroepscoll. PL Holz
10:03
6
Sanne Smeets
Brandenbergcollege
10:05
7
Regina Laven
Beroepscoll. PL Holz
10:14
8
Alexandra Lietke
Beroepscoll. PL Holz
10:22
9
Elisa Diep
Beroepscoll. PL Holz
10:31
10
Seren Djallo
Beroepscoll. PL Holz
10:45
11
Dana Zendehdel
Beroepscoll. PL Holz
10:48
12
Zoe Hanssen
Beroepscoll. PL Holz
10:51
13
Aniek Hodiamont
Beroepscoll. PL Holz
11:07
14
Svenja Somers
Beroepscoll. PL Holz
11:38
15
Michelle Rademacher
Brandenbergcollege
11:45
16
Ralna Geraeds
Brandenbergcollege
11:47
17
Demi Joosten
Brandenbergcollege
11:48
18
Naomi Wetzelaer
Beroepscoll. PL Holz
24:57
Achilles-TOP
www.uitslagen.nl
26-01-2015 21:34