Uitslagenlijst 3e Cross G/O crosscompetitie

Epe - Zaterdag 10 januari 2015

MPC, 1 KM MPC
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Elise Klaassen
Athlos
5:46
2
Anouk Heere
Cialfo
5:50
3
Sanne Diender
De Gemzen
5:51
4
Carlijn Scholte
Athlos
5:54
5
Merel Hofstede
Isala '96
6:11
6
Fabienne Sinte Maartensdi
Athlos
6:14
7
Emma Bakkenes
Athlos
6:22
8
Jaydee Broersma
Athlos
6:24
9
Carice van Arken
De Gemzen
6:30
10
Naomi den Besten
Athlos
7:21
JPC, 1 KM JPC
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Christian Kleermaker
Athlos
4:58
2
Lars Hansman
Isala '96
5:02
3
Dennis Alberts
Cialfo
5:10
4
Hugo Visser
Isala '96
5:24
5
Jacco Keizer
De Gemzen
5:38
6
Luuk Vroegop
NOP
5:49
7
Jasper Hegeman
NOP
5:58
8
Minne Burgstra
Athlos
6:06
9
Josse Kampen
Isala '96
6:14
10
Stan van der Horst
Athlos
6:18
11
Yeabsira Coenen
NOP
6:34
12
Giel Scholte
Athlos
6:39
13
Florian Grobben
Athlos
6:48
MPB, 1 KM MPB
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Evi Falkena
Flevo Delta
4:31
2
Manon van der Zwaard
NOP
4:38
3
Maud van Bentem
NOP
4:50
4
Renske Hanekamp
De Gemzen
4:56
5
Guusje Koning
Athlos
4:57
6
Elodie van Arken
De Gemzen
5:12
7
Francine van der Stoop
De Gemzen
5:35
8
Kim Remijn
Flevo Delta
5:39
9
Lois van Zuthem
Athlos
5:43
10
Mounia Dadou
Athlos
5:50
11
Merel Beekman
De Gemzen
5:51
12
Amber van Manen
Athlos
5:51
13
Eva Middelkamp
Athlos
6:00
14
Nienke Mazier
Athlos
6:07
15
Nienke Kroes
Cialfo
6:10
16
Esther Bunte
De Gemzen
6:18
17
Bente Hanekamp
De Gemzen
6:29
18
Lisa van der Sluijs
Athlos
6:34
JPB, 1 KM JPB
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Jelle van Gool
Harderwijk
4:46
2
Daan Beute
Isala '96
4:47
3
Olaf Langeslag
Isala '96
4:50
4
Thomas de Kimpe
Isala '96
4:55
5
Coen Bloemberg
Flevo Delta
5:04
6
Rens Konijnenberg
Cialfo
5:17
7
Wout Hollander
De Gemzen
5:20
8
Ruben Jacobs
Athlos
5:21
9
Kiran Rorije
De Gemzen
5:22
10
Damian Wolters
Athlos
5:23
11
Jelmer Overtoom
NOP
5:27
12
Luca Goedhart
Athlos
5:31
13
Tugo Schoenman
De Gemzen
5:38
14
Florijs Remijn
Athlos
5:41
15
Matthijs Onink
NOP
5:44
16
Timo Hanekamp
De Gemzen
5:46
17
Thijn Berkhoff
Cialfo
5:59
18
Roan Lubbeb
De Gemzen
6:13
19
Ruben Scholte
Flevo Delta
6:14
20
Storm Bekking
De Gemzen
6:15
21
Sebastiaan van Domburg
Athlos
6:22
MPA1, 1 KM MPA1
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Fien Molenberg
Athlos
4:29
2
Estelle Willems
Isala '96
4:41
3
Lynn Bunnik
Athlos
4:54
4
Maxime van Mourik
Athlos
4:56
5
Indy Broersma
Athlos
4:57
6
Tess Bakker
Athlos
5:09
7
Anniek Draaistra
NOP
5:09
8
Noa Sinte Maartensdijk
Athlos
5:14
9
Fleur Gerrits
De Gemzen
5:21
10
Silke Stam
NOP
5:22
11
Sophia van Loo
Athlos
5:31
12
Esmee Vis
De Gemzen
5:33
13
Suusje Berkenbosch
De Gemzen
5:34
14
Iris den Otter
Athlos
5:35
15
Kaylin Wierda
NOP
5:36
16
Dide Krolis
Athlos
5:39
17
Mik Meijerink
De Gemzen
5:41
18
Dana Bouwman
Isala '96
5:44
19
Jolijn Bakkenes
Athlos
5:57
20
Carolien Remijn
Athlos
5:58
21
Nanouk Bal
Athlos
6:00
22
Gwen te Lintelo
Athlos
6:00
23
Jorinde Valstar
Athlos
6:04
MPA2, 1 KM MPA2
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Sativa Wenker
Ciko '66
4:36
2
Tessa Harbrink
PEC 1910
4:42
3
Lotte van Gool
Athlos
4:49
4
Indy Faassen
Flevo Delta
4:52
5
Lisa Zoon
Flevo Delta
5:10
6
Evita van Ramshorst
Athlos
5:11
7
Sterre Kurpershoek
Athlos
5:12
8
Elisa Nap
De Gemzen
5:16
9
Isa Hartjes
Ciko '66
5:19
10
Jasmina Dadou
Athlos
5:23
11
Imme Jager
Athlos
5:34
12
Nathalie van Stigt Thans
De Gemzen
5:57
JPA1, 1 KM JPA1
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Mika van Mierlo
Isala '96
4:09
2
Cas Kanis
Isala '96
4:17
3
Isas Prinsen
NOP
4:19
4
Bram Nusmeier
Athlos
4:40
5
Jaap Zoon
Flevo Delta
4:44
6
Oscar van de Wetering
Cialfo
4:50
7
Mitchel Hakkert
Cialfo
4:51
8
Daniel Molenberg
Athlos
5:10
9
Levi van Ramselaar
Athlos
5:21
10
Mats Petersen
Athlos
5:23
11
Mohamed Bouzalmat
Athlos
5:23
12
Senna Haklander
Athlos
5:32
13
Bram Eleveld
Athlos
5:33
14
Maarten Scholte
Flevo Delta
5:36
15
Alexander Wagner
De Gemzen
5:38
JPA2, 1 KM JPA2
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Soufian Tamrouti
Isala '96
3:58
2
Jim van Emmerik
Cialfo
4:09
3
Sam van Emmerik
Cialfo
4:15
4
Timo van den Brink
Athlos
4:28
5
Daniel Kleermaker
Athlos
4:34
6
Thijmen Middelkamp
Athlos
4:40
7
Jesse ten Have
Athlos
4:43
8
Robin Hegeman
NOP
4:44
9
Jelle Sprenger
Athlos
4:45
10
Tom ter Haar
NOP
4:47
11
Boet Veld
Athlos
4:48
12
Lasse van der Boom
Athlos
4:52
13
Daan Rikkers
Athlos
4:53
14
Deedee Budel
Ciko '66
4:55
15
Merijn Renshoff
De Gemzen
4:56
16
Tristan Overtoom
NOP
4:57
17
Floran Heirbaut
De Gemzen
5:03
18
Daan Geerling
Athlos
5:16
19
Lude Loman
Cialfo
5:20
20
Mark Kramer
Athlos
5:33
21
Brendon Noordijk
Athlos
5:34
22
Lucas Nicolai
Athlos
5:41
MJD1, 1500 M MD1
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Truus lutolo Ndombaxo
Flevo Delta
6:34
2
Lieke Geerling
Athlos
6:35
3
Rianne Breugem
Athlos
6:53
4
Tess ter Haar
Athlos
7:10
5
Tara Brinker
Athlos
7:19
6
Iris Stroeve
Athlos
7:21
7
Merline van den Berg
Athlos
7:23
8
Iris Bredewolt
Cialfo
7:28
9
Isa Komen
Athlos
7:38
10
Jinke Schakel
Athlos
8:07
11
Shenouk Meijer
Athlos
8:24
12
Janouk Kroes
Cialfo
8:27
13
Maureen Wind
Isala '96
8:29
MJD2, 1500M MD2
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Minke Nijhuis
PEC 1910
6:15
2
Desi van Emmerik
Cialfo
6:26
3
Emma van Emmerik
Cialfo
6:34
4
Nienke Voesten
NOP
6:53
5
Laila Dadou
Athlos
7:02
6
Kirsten Wierda
NOP
7:26
7
Daphne Louws
Flevo Delta
7:37
8
Sterre van der Linden
Athlos
7:50
9
Lisa Waning
Athlos
7:51
10
Femke Zweekhorst
Cialfo
7:57
11
Vera Hakvoort
Athlos
8:16
12
Anna Scholte
Flevo Delta
9:27
13
Vera Bredewolt
Cialfo
9:54
JJD1, 2 KM JD1
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Joran klumperman
Atletics Nijverdal
8:55
2
Joran Medemblik
Athlos
9:06
3
Ike Edelman
Athlos
9:12
4
Niek ter Haar
NOP
9:13
5
Dax van Meurs
Cialfo
9:46
6
Rens van der Guchte
Athlos
9:56
7
Geert van der Hulst
Cialfo
10:19
8
Imre ter Halle
Atletics Nijverdal
10:28
9
David ten Have
Athlos
10:30
10
Johannes Berghuis
Cialfo
10:32
11
Tom Bloemberg
Flevo Delta
10:37
12
Bas van de Horst
Athlos
10:44
13
Casper Timmer
Atletics Nijverdal
10:50
JJD2, 2 KM JD2
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Kjell de Groot
Flevo Delta
8:24
2
David Koning
Athlos
8:37
3
Pieter van Wissen
Isala '96
8:42
4
Thijs Zoon
Flevo Delta
8:53
5
Julian ten Hove
Isala '96
9:01
6
Joèl van den Brink
Athlos
9:35
7
Lex Hunther
Athlos
9:40
8
Karsten van Ommen
Isala '96
10:22
9
Ruben Kas
De Gemzen
10:33
10
Robin van der Stege
Flevo Delta
11:10
MJC, 2 KM MC
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Floor Doornwaard
De Gemzen
8:05
2
Eva Bruil
AVA '70
8:26
3
Mila Koster
Isala '96
9:07
4
Marit de Vos
Athlos
9:19
5
Eva van der Hulst
Cialfo
9:23
6
Aniek van der Haar
Cialfo
9:26
7
Maud Centen
Argo
9:28
8
Rianne Kok
Athlos
9:29
9
Tessa Meesters
Atletics Nijverdal
9:37
10
Maud Lodder
Athlos
9:42
11
Anna Molenberg
Athlos
9:57
12
Shanna Strijker
Flevo Delta
9:59
13
Tessa Harmsen
Cialfo
10:30
14
Emma de Lange
Athlos
10:33
15
Manon Los
Isala '96
10:42
16
Ruth Oostveen
Flevo Delta
10:47
17
Yara Telgenkamp
Atletics Nijverdal
10:57
18
Moniek Timmer
Atletics Nijverdal
11:18
19
Marit Hanekamp
De Gemzen
11:26
20
Anna van der Sluijs
Athlos
12:42
MSENK, 2500 M SR KRT
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Rob Stuber
Athlos
9:15
2
Kevin van de Wassenberg
Athlos
9:24
3
Raimo Westerhof
Athlos
9:28
4
Guus Beking
Hanzesport
9:37
5
Stefan Breet
Flevo Delta
9:54
6
Sander van den Belt
Athlos
10:33
7
Jurian Onderdijk
De Gemzen
10:38
M35K, 2500 M SR KRT
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Joost Jansen
NOP
9:56
2
Harold van den Enk
ACO Van Elderen
10:07
3
Gerard Kroes
Cialfo
10:12
4
Harrie Prinsen
NOP
10:40
VSENK, 2500 M SR KRT
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Ilse Pullen
ACO Van Elderen
10:00
2
Linda Ooms
Veluwe
10:17
3
Karin Hijmans
Flevo Delta
13:26
V35K, 2500 M SR KRT
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Renate Kroes
Cialfo
15:46
JJC, 3500 M JC
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Stein Cornelissen
Atletico '73
14:21
2
Thomas Mudde
Daventria
14:40
3
Gert Tijhuis
Atletics Nijverdal
14:50
4
Tim Mengerink
AVA '70
14:58
5
Robin Boersma
NOP
15:07
6
Youri Fransen
Athlos
15:11
7
Kjell Venderbosch
Argo
15:16
8
Noèl Butoh
Athlos
15:36
9
Bjorn Rossel
AVA '70
15:54
10
Ties Centen
Argo
16:09
11
Joep Tolkamp
AVA '70
16:53
12
Nick Bakker
Athlos
17:12
13
Timo Haak
Cialfo
17:27
14
Roel van Maanen
NOP
17:38
15
Olav Koning
Athlos
17:56
16
Toon Grooteboer
Athlos
18:42
17
Koen Couperus
Athlos
19:04
18
Eric Wind
Isala '96
20:37
MJB, 3500 M MB
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Irene Bijman
Isala '96
15:50
2
Ilhen Tamrouti
Isala '96
16:39
3
Heleen Bruintjes
NOP
18:45
4
Elise Lankhaar
Athlos
19:53
5
Linda van Zijst
Athlos
19:53
6
Jethel Bos
De Gemzen
20:17
MJA, 3500 M MA
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Marije Dankelman
Arrien
15:34
2
Gerber Loman
Cialfo
16:08
3
Anne-Wikke Verbaan
Athlos
16:40
4
Naomi van Hierden
Argo
16:47
5
Anouschka Schröder
Flevo Delta
17:04
6
Annelies Breet
Flevo Delta
19:38
JJB, 6 KM JB
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Andu Vollema
Hanzesport
22:18
2
Luuk Nusselder
Argo
22:26
3
Joël Plantinga
Isala '96
22:32
4
Simon Vos
PEC 1910
22:40
5
Luc Beuckens
NOP
23:29
6
Sander Stoffer
NOP
24:04
7
Zowie ter Hove
Atletico '73
24:30
8
Stefan Vries
Daventria
25:39
9
Chris Ruisch
NOP
25:54
10
Rik Reijers
Atletico '73
26:09
11
Kjell Raaijmakers
Athlos
26:24
12
Sander Klaassen
De Gemzen
26:54
13
Jeroen Dekker
Athlos
27:39
14
Mathijs Weijkamp
Atletico '73
27:43
15
Stan Prinsen
AVA '70
30:01
16
Arnout Mak
De Gemzen
30:02
17
Job Ligterink
AVA '70
33:10
JJA, 6 KM JA
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Nick Marsman
ACO Van Elderen
22:04
2
Thijs van Aalten
Atletico '73
23:02
3
Rens Houwer
Argo
23:04
4
Jarick Stoop
Flevo Delta
23:25
5
Wietse Koot
Daventria
23:57
6
Tim te Brake
AVA '70
24:08
7
Nieckjan gal
Argo
24:17
8
Lars van Surksum
PEC 1910
24:34
M50, 7500 MAS 50+ V
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Erik Klein Baltink
Hanzesport
29:13
2
Jacques Wouda
Nijmegen Atletiek
29:33
3
Ronald Nijland
De Gemzen
31:09
4
Jaap Vlaming
NOP
31:22
5
Hubert Bögemann
De Gemzen
33:16
6
Willem de Vries
NOP
34:23
M60, 7500 MAS 50+ V
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Gerard Meiberg
De Gemzen
38:47
2
Flip Nijhoff
De Gemzen
41:03
3
Sytse Faber
NOP
44:25
VSEN, 7500 MAS 50+ V
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Dinie ten Napel
NOP
35:20
2
Leonie eenkhoorn
Isala '96
38:44
3
Grietje Mattanja Brands
NOP
40:26
V35, 7500 MAS 50+ V
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Yvonne Meijer
ACO Van Elderen
31:09
2
Manon Mensink
Ciko '66
32:48
3
Maureen Houtman
De Gemzen
35:06
4
Renata Veltman
De Gemzen
35:31
5
Erna van Es-Keen
De Gemzen
35:44
6
Sandra Hofstra
NOP
39:01
V40, 7500 MAS 50+ V
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Astrid van Velden
ACO Van Elderen
31:10
2
Agnes Olgers
NOP
33:44
3
Saskia Schutte
Cialfo
33:51
4
Anna Mazereeuw
NOP
33:55
5
Annet Buitenhuis
De Gemzen
41:10
6
Marjorie van den Brink
De Gemzen
41:17
7
Hester bakker
De Gemzen
43:00
8
Henriëtte Boender-van Ginkel
De Gemzen
47:27
V50, 7500 MAS 50+ V
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Else Carrière
Cifla
38:20
2
Trees Rutten
Nijmegen Atletiek
41:13
3
Adelien van Beek
De Gemzen
47:13
MSEN, 10 KM SR + MAS
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Bas Mekking
De Gemzen
36:06
2
Jeroen Celie
Athlos
42:29
3
Jan Baarssen
NOP
48:23
M35, 10 KM SR + MAS
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Ruud van der Wal
AV '34
36:35
2
Jan Loosman
NOP
39:07
3
Henk-Jan Dorgelo
Isala '96
39:41
4
Janko van Arken
De Gemzen
42:40
5
Jan Simonse
Athlos
44:35
6
Sjoerd van Hemert
Athlos
45:52
7
Jan ten Hove
Isala '96
47:31
M40, 10 KM SR + MAS
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Dahir Hassanmo
Hanzesport
37:11
2
Maurice Winterman
Veluwe
39:59
3
Gertjan Lahuis
Veluwe
40:49
4
Robert Reitsema
Isala '96
41:13
5
Eugene Olgers
NOP
41:19
6
Herman Couperus
Athlos
42:44
7
Stefan Scanu
Argo
43:40
8
Robert van der meulen
Isala '96
46:04
9
Arno Kwak
De Gemzen
46:34
10
Arnold van der Zwaag
Athlos
46:36
11
Harry Veldkamp
Cialfo
47:27
12
Renen Brinkman
De Gemzen
51:02

Strormachtig weer
Startnummers van Asics
www.uitslagen.nl
11-01-2015 01:08