Uitslagenlijst Oudejaars Crossloop Vorden

Vorden - Zaterdag 27 december 2014

5KMH, 5 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Andu Vollema
Hanzesport
17:02
17:01
2
Vincent Maalderink
Warnsveld
17:20
17:19
3
Abdi Ali
Hanzesport
18:06
18:03
4
Dennis Weijers
ARGO - Start to Run
18:19
18:16
5
Jack van der Walle
U-Track
18:51
18:49
6
Guus Beking
Hanzesport
19:14
19:12
7
Vullink
Borculo
19:22
19:20
8
Sietse Brouwer
Doetinchem
19:38
19:36
9
Gijs Oosterholt
Aalten
19:50
19:48
10
David van Bergen
Argo
20:13
20:10
11
Hans Jentink
AVA '70
20:34
20:32
12
Jonas Kooijman
Nijmegen
20:41
20:38
13
Lennart van der lit
Daventria
21:03
21:00
14
Bas Brunsveld
Vorden
21:04
20:59
15
Dirk Lam
Vorden
21:09
21:00
16
Vincent Barink
Loopgroep Jan Strijk
21:12
21:10
17
Peter Bartelds
Vorden
21:41
21:38
18
Matthijs Bovendeur
Lochem
21:44
21:37
19
Tom Grotenhuis
Loopgroep De Zandlop
21:54
21:51
20
Henk Mengers
Loopgroep De Zandlop
22:04
22:01
21
Ben aan den Boom
Nijmegen
22:21
22:18
22
Mengers
Loopgroep De Zandlop
22:53
22:50
23
Rik Bargeman
Vorden
23:00
22:55
24
Iwan Wopereis
Maastricht
23:19
23:15
25
Greef Althof
Vorden
23:22
23:18
26
Tim Vrielink
Vorden
23:35
23:30
27
Gydo Willemsen
Zwolle
23:36
23:31
28
Eric Hoogerbrug
Aalten
23:41
23:37
29
Paul Botteram
Doetinchem
23:54
23:50
30
Rodney Huijbrechtse
Lochem
23:59
23:55
31
Tom Kooijman
Zutphen
24:12
24:11
32
Haloesh Hengeveld
Lochem
24:21
24:13
33
Roy Kortstee
Vorden
24:25
24:17
34
Jurgen Simmelink
ARGO - Start to Run
24:26
24:16
35
Rob Heebink
Toldijk
24:38
24:34
36
Van Ditshuizen
Barchem
25:04
25:03
37
Andree Beekhuizen
Hengelo Gld
26:02
25:59
38
Paul van Kalleveen
's-Gravenhage
26:10
26:02
39
Milan Derksen
Almelo
26:13
25:59
40
Marcel Haverkamp
Argo
26:15
26:09
41
Noah Lampio
Lichtenvoorde
26:28
26:21
42
Marijn Lampio
Lichtenvoorde
26:29
26:21
43
Harry Kortstee
Vorden
26:37
26:30
44
Rik Limpers
Vorden
26:49
26:43
45
Michiel Kooijman
Zutphen
26:53
26:47
46
Thomas Lam
Vorden
27:00
26:50
47
Jaap Hesselink
Vorden
27:37
27:31
48
Maarten Bolhaar
Loopgroep De Zandlop
27:41
27:37
49
Bonny Holweg
Lichtenvoorde
27:44
27:36
50
Ewald Fortuin
Hengelo Gld
27:49
27:42
51
Harm van Orden
Vorden
27:52
27:42
52
Lars Geverink
Brummen
28:29
28:11
53
Mike Meeusen
Terborg
28:35
28:17
54
Gerjan Wagenvoort
Vorden
28:38
28:25
55
Matthijs Derksen
Almelo
28:41
28:28
56
Gerrit Jansen
Lochem
28:49
28:25
57
Leon de Goijer
Zelhem
28:57
28:37
58
Jeffrey Ruesink
29:00
28:40
59
William van der Veen
Vorden
29:01
28:33
60
Fred Grevens
Hanzesport
29:15
28:54
61
Thomas de Goijer
Zelhem
29:16
28:55
62
arnoud Wiersen
Vorden
29:39
29:22
63
Willy Haverkamp
Argo
29:48
29:41
64
Adrie van Braak
Zutphen
29:56
29:37
65
Erwin Derksen
Almelo
29:57
29:43
66
Danyel Heinen
Aalten
30:03
29:49
67
Erik Rakitow
Vorden
30:42
30:36
68
Abe Haverkamp
ARGO - Start to Run
30:58
30:52
69
Marten Sluiman
ARGO - Start to Run
31:08
30:54
70
Robbie Hartman
Vorden
31:20
31:04
71
Willem Bianchi
ARGO - Start to Run
32:07
31:50
72
Herbert Jolink
Zutphen
32:19
32:04
73
Hans Chevalking
Runners Vorden
32:52
32:42
74
Tijn Bergenhenegouwen
Vorden
33:16
33:15
75
Jeffrey Koster
Terborg
33:37
33:10
76
Ab Koetsier
AV Holten
33:59
33:46
77
Jan Bulten
Doetinchem
34:25
34:08
78
Gerrit Terpstra
Vorden
34:34
34:27
79
Evert Thalen
Vorden
35:08
35:02
80
Luuk van Aalst
ARGO - Start to Run
35:16
34:59
81
Joep Custers
Nijmegen
35:29
35:16
82
Silvio Koster
Terborg
35:37
35:11
83
Derk Besselink
Vorden
35:46
35:41
84
Frank Brunsveld
Vorden
36:12
35:47
85
Theo Mussies
Gelre
44:04
43:43
5KMD, 5 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Linda Ooms
Veluwe
19:13
19:11
2
Aniek Bloemendaal
Doesburg
21:52
21:51
3
Lynn Chevalking
Zelhem
23:02
23:00
4
Wilma Bos
Hanzesport
23:02
23:00
5
Wilma Fraas
Hanzesport
23:13
23:11
6
Willy de Kreij
Zutphen
24:47
24:42
7
Willemijn Drok
Pallas '67
25:23
25:14
8
Anne Groot Zevert
Beltrum
25:25
25:16
9
Charlotte Bekken
Hanzesport
26:20
26:15
10
Marja van der Werf
Haag Atletiek
26:36
26:28
11
Chuesy Klein
Vorden
27:06
27:02
12
Tamara Derksen
Almelo
27:13
27:00
13
Liset Klopman
Vorden
27:42
27:31
14
Renée Sluiman
ARGO - Start to Run
28:04
27:50
15
Katja Rietman
Lochem
28:05
27:57
16
Mette Dekhuijzen
Vorden
28:17
27:53
17
Ellis de Vries
Argo
28:26
28:21
18
Marijn Bontje
Vorden
28:28
28:16
19
Marion van Ditshuizen
vorden
28:29
28:17
20
Hermien Bouwhuis
Laren
28:30
28:22
21
Susan Ruesink-Gesink
ARGO - Start to Run
28:43
28:32
22
Marian Reinders
Hanzesport
28:52
28:31
23
Helga van Londen Meurs
ARGO - Start to Run
29:51
29:42
24
Christine Veldhorst
Varsseveld
30:03
29:49
25
Ingrid Schieven
Hanzesport
30:09
29:47
26
Ivy Kooijman
Zutphen
30:15
30:09
27
Sam Rakitow
Vorden
30:17
30:11
28
Irsa Gloudemans
Warnsveld
30:17
29:56
29
Diana Vredegoor
Steenderen
30:18
30:04
30
Carolien Schuttevaar
Varsseveld
30:23
30:08
31
Marieke Brugman
Borculo
30:25
30:16
32
Bo Limpers
Vorden
30:42
30:36
33
Marjolein Brummelman
Dutch Runners
30:49
30:34
34
Geverink
Laren gld
30:56
30:43
35
Petra Valmaar
Toldijk
31:12
31:07
36
Karlijn Ottink
Beltrum
31:22
31:13
37
Dorien Stapelbroek
Fastfoot
31:25
31:13
38
Gerry Eilers
Lochem
31:27
31:13
39
Paulien Lemmens
ARGO - Start to Run
31:29
31:18
40
Gerdien Hesselink
Vorden
31:37
31:31
41
Esther Nieuwenhuis
Vorden
31:45
31:23
42
Bertine Schieven
Hanzesport
31:51
31:34
43
Syll Pelgrom
Drempt
31:55
31:38
44
Miranda Eekelder
Ruurlo
31:57
31:39
45
Bianca Schuerink
Vorden
31:57
31:45
46
Ilona Bourgondien
Vorden
31:57
31:45
47
Rianne Lenselink
Vorden
31:58
31:46
48
Danielle van Gijtenbee
Vorden
31:58
31:47
49
Erica Haneveld
Zutphen
32:04
31:46
50
Liesbeth Bakker
Vorden
32:06
31:53
51
Carin Blom-van der Har
ARGO - Start to Run
32:06
31:50
52
Marian Klein
Hanzesport
32:06
31:45
53
Jill Siemens
ARGO - Start to Run
32:12
32:01
54
Renske Koedijk
ARGO - Start to Run
32:13
32:05
55
Caitlin Sloot
Warnsveld
32:14
31:52
56
Marianne Grave
Zutphen
32:18
32:04
57
Janny Hartman
Vorden
32:19
32:02
58
Froukje Zweers
ARGO - Start to Run
32:24
32:13
59
Karin Haijtink
Argo
32:29
32:07
60
Monic Sloot
Zutphen
32:32
32:13
61
Saskia Teunissen
Warnsveld
32:42
32:16
62
Floortje Kamphuis
Lochem
32:44
32:26
63
Eugenie Kleverwal
Argo
32:45
32:23
64
Dineke Pelgrom
ARGO - Start to Run
32:58
32:41
65
Nicole de Groot
Argo
33:03
32:56
66
Jara Gloudemans
Warnsveld
33:24
33:01
67
Julia de Gooijer
Vorden
33:26
33:02
68
Chantal Wisselink-Van
ARGO - Start to Run
33:27
33:12
69
Sonja de Kinkelder
AVA '70
33:31
33:26
70
Carla Stevens
Gelre
33:46
33:24
71
Hetty Kroese
Hengelo Gld
33:56
33:44
72
Betty Rozenveld-Tiessi
Lochem
34:00
33:52
73
Yvonne Westendorp
Lochem
34:01
33:53
74
Karin Ruiterkamp
Zutphen
34:01
33:42
75
Judith Ruiterkamp
Zutphen
34:01
33:42
76
Annekee Bölkow
Zutphen
34:15
34:09
77
Nicole Bremer
Vorden
34:21
34:05
78
Susan Rexwinkel
ARGO - Start to Run
34:24
34:13
79
Wilma van de Craats
Gelre
34:26
34:02
80
Fleur Kleinpenning
Doetinchem
34:41
34:15
81
Renske Halma
Loopgroep De Zandlop
34:53
34:48
82
Marjolijn de Kreij
Vorden
34:56
34:31
83
Gabrielle Dessing
Zutphen
35:03
34:51
84
Jolanda Meerbeek
Ruurlo
35:11
34:47
85
Monique Mentink
Hengelo Gld
35:27
35:15
86
Ruiterkamp
Warnsveld
35:28
35:08
87
Toke Custers
Nijmegen
35:30
35:16
88
Annet Buisman
Borculo
36:03
35:44
89
Jolanda van Beijnum Ki
Gelre
36:06
35:43
90
Mirjam Snelting
ARGO - Start to Run
36:09
35:53
91
Evelien Jansen
ARGO - Start to Run
36:10
36:00
92
Wilma Arink-Sturis
Ruurlo
36:14
35:48
93
Carole Vendrig
Loopgroep De Zandlop
36:26
36:21
94
Jarien van Dort
Hengelo Gld
36:50
36:27
95
Trudie Voortman
ARGO - Start to Run
37:10
37:00
96
Eggie Tijsse-Klasen
Zeddam
37:41
37:15
97
Esther Bulten
Sinderen
37:43
37:29
98
Nardy Sloot
Warnsveld
37:44
37:24
99
Femke de Gans
Gelre
38:06
37:42
100
Thea van Dijk
ARGO - Start to Run
38:36
38:25
101
Adeline Keizer-Aalderi
ARGO - Start to Run
38:36
38:26
102
Carlijn Keizer
ARGO - Start to Run
39:44
39:32
103
Erna Teunissen
ARGO - Start to Run
40:35
40:24
104
Maria Hofstede
ARGO - Start to Run
41:33
41:24
105
Monique Mussies
Hanzesport
44:02
43:42
10KMH, 10 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Edwin Wissema
De Liemers
36:18
36:17
2
David Klein
Vorden
36:58
36:57
3
Martijn groot Wassink
AVA '70
39:08
39:07
4
Jochem Bruggink
Dinxperlo
39:25
39:23
5
Raymond Schuurman
AVA '70
39:57
39:55
6
Bennie van Schaik
Loopgroep Jan Strijk
40:57
40:56
7
Stafan Scanu
Argo
42:07
42:05
8
Johan Pijpers
Hanzesport
42:13
42:11
9
Harry Klein Brinke
Wichmond
45:12
45:08
10
Henk Nijland
Zelhem
45:13
45:10
11
Ernst Rietman
Lochem
45:18
45:11
12
Theo van Bergen
Argo
45:22
45:18
13
Jozo Vulic
LVG
45:27
45:22
14
Gerrit Koopman
Zutphen
45:32
45:30
15
Bert Vrieze
Zelhem
45:34
45:32
16
Herman Luijmes
Loil
45:35
45:32
17
Kees Peerdeman
Drempt
45:44
45:43
18
Greef Cruijsen
Vorden
45:50
45:49
19
Michel Roes
DE LOPER
46:14
46:08
20
Lourens Riemens
Warnsveld
46:55
46:51
21
Ja-Willem Arendsen
Hengelo (Gld)
47:17
47:12
22
Nijland
Zelhem
47:20
47:17
23
Lennard Hendriks
Zutphen
47:26
47:19
24
Ton Eikmans
Velp
47:41
47:37
25
Jan De Groot
Start '78
50:11
50:01
26
Maarten Duits
Warnsveld
50:13
50:08
27
Sloos
Warnsveld
50:13
50:09
28
André Kulman
Warnsveld
50:22
50:18
29
Walter Arendsen
Hengelo (gld)
50:35
50:30
30
Hans Lammertink
ASV
50:44
50:36
31
Gerbrand Altera
Zutphen
50:46
50:40
32
Ben Del Grosso
Gelre
50:51
50:45
33
Stan Gloudemans
Warnsveld
51:03
50:55
34
Eddy Pendavingh
Hanzesport
51:52
51:50
35
Michel Roording
Wichmond
51:57
51:37
36
Martin Grootveld
Hanzesport
52:14
52:09
37
Eric Winters
Ruurlo
52:32
52:20
38
Greef Bouwmeester
Vorden
52:47
52:45
39
Harrie Janssen
Beltrum
53:03
52:59
40
Benno Aalderink
Neede
53:05
52:58
41
Harrie Jansen
Wehl
53:15
53:10
42
Norbert van Beijnum
Gelre
53:27
53:20
43
Dirk Werkman
Lochem
53:31
53:23
44
Hugo Eikmans
Alkmaar
53:43
53:38
45
Henric ter Horst
Ruurlo
54:04
53:52
46
Gerrit Begieneman
Vorden
54:09
54:01
47
Teun van der Brug
Zutphen
54:10
53:53
48
Jeroen Hermanns
Doetinchem
54:17
54:12
49
Marten Thors
Zutphen
54:21
54:14
50
Gerrit Ruegebrink
Warnsveld
54:23
54:11
51
Chris Hendriks
Lochem
54:34
54:28
52
Reinier Bulten
Doetinchem
55:08
55:06
53
Joop Bosma
Apeldoorn
55:26
55:09
54
Ben Hofenk
Hanzesport
55:28
55:19
55
Frank ten Damme
Vorden
55:35
55:22
56
Mark de Hullu
Twello
56:23
56:13
57
Michel Meijer
Hengelo Ov
56:23
56:13
58
Evert van de Krol
Doetinchem
56:35
56:31
59
Jelmer van den Berg
Huissen
56:59
56:44
60
Martin Leussink
Ruurlo
57:11
56:58
61
Nout Nijenhuis
Vorden
57:14
57:01
62
Maurice Vos
Lichtenvoorde
57:37
57:32
63
Benja Bruijsten
Vorden
57:58
57:45
64
Arjan Busser
Hanzesport
58:34
58:17
65
Rients van Wijngaarden
Hanzesport
58:35
58:24
66
Ron Sportel
Loopgroep Jan Strijk
58:42
58:31
67
Gerard de Visser
Doetinchem
58:53
58:41
68
Landeweerd
Warnsveld
59:19
59:00
69
Herman Postel
Lochem
59:31
59:22
70
Rob Koot
Gelre
1:00:23
1:00:09
71
Ferry Zweerink
Huissen
1:00:25
1:00:09
72
Jos Rexwinkel
Varsseveld
1:00:31
1:00:18
73
Matthieu Schepers
Atletico '73
1:00:53
1:00:36
74
Ron Beumer
Laren Gld
1:00:53
1:00:35
75
Ruiterkamp
Warnsveld
1:01:20
1:01:02
76
Henk Hop
Hanzesport
1:01:22
1:01:10
77
Appie Hissink
Warnsveld
1:01:36
1:01:17
78
Robert de Greef
Ruurlo
1:02:52
1:02:43
79
Henk Marsman
Lochem
1:03:23
1:03:14
80
Robert Helmink
Vorden
1:04:38
1:04:28
81
Henk Jansen
Loopgroep Jan Strijk
1:05:51
1:05:39
82
Wim Ruiterkamp
Vorden
1:06:41
1:06:33
83
Siert Wieringa
Hoog-Keppel
1:06:53
1:06:35
84
Jan Willemink
Eibergen
1:08:56
1:08:41
85
John Immink
Zutphen
1:11:34
1:11:19
86
Jos Cuppers
Ruurlo
1:15:33
1:15:24
10KMD, 10 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Dorothé Vrieze
Zelhem
46:00
45:56
2
Els Berenpas
Vorden
47:46
47:46
3
Inge Centen
Argo
51:30
51:26
4
Marieke Tuinman
Vorden
52:00
51:58
5
Sarah Reijenga-Sinay
Warnsveld
53:08
52:57
6
Loos Stoop
Hanzesport
53:24
53:13
7
Desiree Ebbers
Argo
53:31
53:28
8
Corrie Nusselder
Argo
53:44
53:41
9
Esther Hiddink
Lochem
54:33
54:28
10
Indra Overmars
Zutphen
55:15
55:06
11
Irma van der Steeg-Kaa
Apeldoorn
55:26
55:09
12
Diana ter Maat
Lichtenvoorde
55:35
55:27
13
Suzan Koop
Runners Vorden
55:36
55:23
14
Esther Overmars
Warnsveld
56:45
56:36
15
José de Groot
Steenwijk
58:19
58:04
16
Monique van ''t Erve
Hanzesport
58:31
58:21
17
Wissels
Argo
58:34
58:24
18
Jokelien Beunk
Hengelo
58:35
58:25
19
Sien Meinen
AVA '70
58:48
58:41
20
Susan de Visser
DE LOPER
58:53
58:41
21
Marian Schutte
Hanzesport
58:56
58:39
22
Immy Van Dijk
Vorden
59:02
58:45
23
Marjoke Eikelenboom
Start '78
59:04
58:48
24
Ingrid Zieverink
Runners Vorden
59:25
59:18
25
Gera Kaemingk
Runners Vorden
59:25
59:18
26
Rianne Fokkers
AVA '70
59:30
59:24
27
Kim van Elburg
Nijverdal
59:33
59:16
28
Georgette Demmink
Gelre
1:00:43
1:00:36
29
Luna Gloudemans
Warnsveld
1:00:49
1:00:41
30
Marian Berenpas
Haag Atletiek
1:01:29
1:01:17
31
Marjoleine van Hal
Toldijk
1:01:53
1:01:39
32
L Willems
Loopgroep Jan Strijk
1:02:19
1:02:09
33
Nel van der Veen
Loopgroep Jan Strijk
1:02:19
1:02:08
34
Lucie Jansen
Argo
1:02:43
1:02:38
35
Erika Koert
Lochem
1:03:36
1:03:20
36
Wendy Grave
Marathon Pim Mulier
1:03:38
1:03:23
37
Carmen Molkenboer
Harfsen
1:03:41
1:03:36
38
Wilma Beker
Lochem
1:03:41
1:03:25
39
Leonie Juurlink
Lochem
1:03:41
1:03:25
40
Angélique Simon-Knoppe
Argo
1:04:44
1:04:35
41
Anne Cornelissen
Toldijk
1:05:06
1:04:52
42
Josta Hoenink
Ruurlo
1:06:05
1:05:55
43
Ineke Dekker
Loopgroep Jan Strijk
1:07:00
1:06:49
44
Sasja Zwart
Beltrum
1:08:41
1:08:20
45
Astrid Sloot-Nengerman
Warnsveld
1:10:25
1:10:10
15KMH, 15 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Remi Rondeel
Argo
57:18
57:15
2
Remy Brunsveld
Barchem
58:11
58:08
3
Ab Reurslag
Hanzesport
58:11
58:09
4
Thur Vondeling
Brussel - België
58:59
58:57
5
Adriaan van den Eelaar
Gorssel
59:22
59:19
6
Jorik Huizinga
Doetinchem
1:00:43
1:00:41
7
Ardjan de Groot
Lochem
1:02:30
1:02:27
8
Wim Ritsema
Gelre
1:02:53
1:02:51
9
Arjel de Vries
Hanzesport
1:02:56
1:02:54
10
Florian Hupkes
Hellas
1:03:34
1:03:29
11
Gerrit Dijkslag
AVA '70
1:05:00
1:04:57
12
Richard Beldman
AV Holten
1:06:05
1:06:04
13
Robin Kinsbergen
Voorthuizen
1:07:06
1:07:02
14
Marchel Turnhout
Warnsveld
1:07:24
1:07:21
15
Andre Meuleman
Cialfo
1:08:41
1:08:38
16
Marc van Meeteren
Hanzesport
1:08:48
1:08:42
17
Andre Bleumink
AVA '70
1:08:57
1:08:52
18
Hans Bosch
Dieren
1:09:27
1:09:21
19
Maik Weenink
Borculo
1:09:31
1:09:23
20
Tom Nijland
Borculo
1:09:36
1:09:31
21
Steven der Besten
Vorden
1:09:39
1:09:28
22
Robert Vermeer
Gelre
1:09:49
1:09:43
23
Gerwin Marskamp
Vorden
1:10:03
1:09:59
24
Bouwmeester
Zutphen
1:10:13
1:10:09
25
Henri ter Hofte
Gelre
1:10:18
1:10:11
26
Robert Landman
Hanzesport
1:11:24
1:11:19
27
Hans Berendsen
Argo
1:11:48
1:11:39
28
Rik Leferink
Borculo
1:11:48
1:11:40
29
Kim Bosch
Runners Vorden
1:12:11
1:12:02
30
Sander Saalmink
Hanzesport
1:12:27
1:12:23
31
Jan Strijker
Loopgroep Jan Strijk
1:12:30
1:12:25
32
Raymond Pasman
LVG
1:12:44
1:12:40
33
Lucas Harbers
Teuge
1:12:50
1:12:47
34
Ivo Knikkink
Varsseveld
1:13:34
1:13:23
35
Erwin Tuitert
Hanzesport
1:13:36
1:13:30
36
Remmelt Mulder
Hanzesport
1:13:39
1:13:31
37
Hans Houweling
Hanzesport
1:13:39
1:13:31
38
Ron Wisselink
Lichtenvoorde
1:13:40
1:13:30
39
Kees Koren
Hanzesport
1:13:47
1:13:41
40
Bert vd Laan
Hanzesport
1:13:50
1:13:43
41
Chris Offringa
AV Holten
1:13:55
1:13:49
42
Hans de Groot
Almelo
1:13:58
1:13:54
43
Eric Groenwold
Hanzesport
1:14:11
1:14:05
44
Hans ter Harmsel
Rijssen
1:14:25
1:14:21
45
Mark Pantus
Apeldoorn
1:14:28
1:14:20
46
Bas Schepers
Apeldoorn
1:14:43
1:14:33
47
Ronald Kuyper
Vorden
1:14:45
1:14:29
48
Vincent Messing
Varsseveld
1:15:05
1:14:54
49
Taks
Zutphen
1:15:06
1:14:59
50
Maarten Boss
Zutphen
1:15:25
1:15:18
51
Ronald van de Beeten
Zelhem
1:15:33
1:15:22
52
Peter van den Beuken
Brummen
1:16:13
1:15:59
53
Ron Seitzinger
Emmen
1:16:36
1:16:21
54
Philip Woertman
Zutphen
1:16:47
1:16:38
55
Bert Looman
Zelhem
1:17:04
1:16:49
56
Harry Jager
Hanzesport
1:17:12
1:17:05
57
Mark Bakker
Deventer
1:17:29
1:17:19
58
Gerwin Driessen
Overloon
1:18:08
1:18:02
59
Leo Grooters
Ruurlo
1:18:15
1:18:06
60
Wessel Brokke
Hanzesport
1:19:05
1:19:00
61
Gerard van Gijtenbeek
Loopgroep Jan Strijk
1:19:31
1:19:21
62
Erik van Toly
Lochem
1:20:18
1:20:04
63
Mark klein Goldewijk
LVG
1:21:00
1:20:47
64
Cesar Krijger
Teuge
1:21:01
1:20:58
65
V d Akker
oss
1:21:17
1:21:12
66
Albert de Haan
Vorden
1:21:39
1:21:28
67
Cor van der Hoek
Loopgroep Jan Strijk
1:21:40
1:21:30
68
Henk Kamphuis
Hanzesport
1:22:23
1:22:16
69
Rik Delsing
LVG
1:22:57
1:22:53
70
Haneveld
Zutphen
1:23:36
1:23:28
71
Gerard de Ruiter
Hanzesport
1:23:40
1:23:25
72
Bart Huiskamp
Markelo
1:25:47
1:25:35
73
Rene Vondeling
Belgie-Brussel
1:26:34
1:26:22
74
Ronald Brouwer
AV '34
1:26:53
1:26:41
75
Hendrik-Jan Mensink
Winterswijk
1:28:04
1:27:49
76
Marc van Kempen
Zutphen
1:30:04
1:29:55
77
Wil Oosterwegel
Loopgroep Jan Strijk
1:31:17
1:31:07
78
Jan van Lanen
Marathon Pim Mulier
1:33:37
1:33:26
15KMD, 15 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Saskia Schutte
Cialfo
1:06:06
1:06:04
2
Gerke Wunderink
Hanzesport
1:10:20
1:10:15
3
Annemieke Holtrop
Gelre
1:12:15
1:12:11
4
Karla Blom
Hanzesport
1:12:45
1:12:38
5
Ellen Houweling
Cifla
1:14:11
1:14:02
6
Ans Zwartkruis
Gelre
1:15:42
1:15:34
7
Sietske vd Meer
Hanzesport
1:17:42
1:17:36
8
Petra van den Beuken
Loopgroep Jan Strijk
1:18:14
1:18:00
9
Anke Arts
Warnsveld
1:18:54
1:17:52
10
Ans Houweling
Hanzesport
1:19:00
1:18:51
11
Jacqueline Oosterwegel
Loopgroep Jan Strijk
1:19:06
1:18:56
12
Evelien Kooij
Nijmegen
1:21:16
1:21:11
13
Anita ter Hofte
Hanzesport
1:21:27
1:21:20
14
Esther Strijker
Loopgroep Jan Strijk
1:23:41
1:23:31
15
Jacolien Vukkink Harbe
Teuge
1:23:45
1:23:34
16
Femke de Vries
Warnsveld
1:23:45
1:22:42
17
Alice Kiers
Dutch Runners
1:25:24
1:25:09
18
Jolanda Schouten
Loopgroep Jan Strijk
1:25:27
1:25:17
19
Anouk Witteveen
Apeldoorn
1:26:52
1:26:40
20
Jolanda Kroes-Rutgers
Wenum-Wiesel
1:26:52
1:26:40
21
Pasman
Huissen
1:27:41
1:27:31
22
Germa Weers
Hanzesport
1:27:57
1:27:46
23
Claire Kamphuis
Zelhem
1:30:22
1:30:14
24
Dora Varhaniovschi
Hanzesport
1:34:35
1:34:28
25
Saskia Slomp-Vondeling
Belgie-Brussel
1:40:44
1:40:32
De Stichting Oudejaars Crossloop Vorden wenst
u alvast een gezond en sportief 2015 toe!

35e oudejaars Crossloop Vorden op 30 december 2015
Indoorsport Vorden, Rabobank, Welkoop, Weulen Kranenbarg, AH Vorden
Not. Hulleman, Univé, Running Center Zutphen, Pensioenperspectief
www.uitslagen.nl
29-12-2014 23:24