Uitslagenlijst Opening De Haak om Leeuwarden

Leeuwarden - Zondag 14 december 2014

MAN, 4,8 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Pieter Prins
Burgum
17:55
2
Marco Kingma
Sneek
18:24
3
Xandrijn Bakker
Zwolle
19:43
4
Mark van Houten
Boksum
20:03
5
Matthijs Pultrum
Luxwoude
20:13
6
Hidde Pater
Leeuwarden
21:01
7
Erik de Groot
Leeuwarden
21:08
8
Rein Postma
Eenrum
21:31
9
Niek Driessen
Leeuwarden
21:40
10
Ivo Volkers
Leeuwarden
21:40
11
Theo de Groot
Witmarsum
21:44
12
Auke Alkema
Leeuwarden
21:51
13
Fokke Draaijer
Leeuwarden
22:24
14
Goos Bies
Leeuwarden
23:00
15
Niels Tel
Oosterwolde
23:33
16
Hendrik Hoogenkamp
Oosterwolde
23:33
17
Lodewijk Gunnenman
Leeuwarden
23:55
18
Jules van Haaren
Leeuwarden
23:57
19
Jo-Albert Kooistra
Easterwierrum
24:11
20
Friso van den Berg
Franeker
24:27
21
Sido van der Meulen
Leeuwarden
24:33
22
Erwin de Ruiter
Goutum
24:47
23
Friedel Erdelmann
Leeuwarden
24:50
24
Johan Idema
Leeuwarden
24:51
25
Raymond de Ruiter
Leeuwarden
25:07
26
Ryan van der Veer
Heerhugowaard
25:19
27
Jelmer Droogsma
Groningen
25:21
28
Rick Tromp
Leeuwarden
25:23
29
Raymond Beintema
Bolsward
25:47
30
Rob Folkeringa
Goutum
25:53
31
Edwin Bruinsma
Leeuwarden
26:00
32
Hotze Wiersma
Leeuwarden
26:01
33
Johannes Koster
Franeker
26:18
34
Poen Folkeringa
Goutum
26:28
35
Harmen-tjeerd Meijer
Leeuwarden
26:47
36
Wouter-geert Meijer
Leeuwarden
26:47
37
Jouke de Vries
Leeuwarden
26:51
38
Bertus Jaarsma
Heerenveen
26:57
39
Durk Hofma
Leeuwarden
27:05
40
Youri Matthijs
Leeuwarden
27:05
41
Roger Kregting
Jirnsum
27:06
42
Yentl smeding
Leeuwarden
27:09
43
Simon smeding
Leeuwarden
27:09
44
Joost Mulder
Zwolle
27:11
45
Sieds Talma
Damwald
27:20
46
Willem Lautenbag
St.-Annaparochie
27:21
47
Leo Lodder
Leeuwarden
27:25
48
Gerben Dijkstra
Marsum
27:45
49
Leon van Kesteren
Nij Beets
27:58
50
Rik ten Brug
Leeuwarden
27:58
51
Tjalling Westerhuis
Leeuwarden
27:58
52
Jouke Wijnalda
Leeuwarden
28:06
53
Michel Postma
Goutum
28:18
54
Paul Akkerman
Leeuwarden
28:18
55
Pier van Olphen
Leeuwarden
28:27
56
Eddie Fennema
Franeker
28:29
57
Koos Pietersma
Leeuwarden
28:40
58
Jan Weiland
Bitgummole
28:44
59
Arnold Veenstra
Leeuwarden
28:52
60
Jan van der Veen
Leeuwarden
29:14
61
Jan Wieringa
Usquert
29:15
62
Rudolf Bergsma
Harlingen
29:22
63
Milan Mud
Leeuwarden
29:24
64
Saul Limonard
Joure
29:24
65
Jan Miedema
Boijl
29:38
66
Wybe Sierksma
Marrum
29:38
67
Jan Klooster
Leeuwarden
29:43
68
Jan ten Brug
Leeuwarden
29:46
69
Marco Akkerman
Leeuwarden
29:48
70
Marco van der Schors
Mantgum
29:53
71
Bob van Houwelingen
Harlingen
30:00
72
Peter Pol
Leeuwarden
30:03
73
Rudie van der Bos
Leeuwarden
30:15
74
Nico van der Werf
Franeker
30:17
75
Sipco Visser
Burgum
30:23
76
Otto Adema
Leeuwarden
30:23
77
Rhandy de Wolf
Leeuwarden
30:31
78
Paul Vd wolf
Leeuwarden
30:38
79
René Bruinsma
Leeuwarden
30:53
80
Henk Onsman
Sneek
30:56
81
Eric Krol
Leeuwarden
31:10
82
Sjoerd IJdema
Bolsward
31:15
83
Tjeerd Holtrop
Joure
31:31
84
Bram van der Werf
Twist (GER)
31:39
85
Tjeerd van der Meulen
Franeker
31:58
86
Alco Meijer
Hurdegaryp
32:12
87
Joop Boonstra
Leeuwarden
32:16
88
Tonny Lolkema
Leeuwarden
32:39
89
Rene Swart
Leeuwarden
33:45
90
Theo Runia
Leeuwarden
33:47
91
Reinder Sinnema
Leeuwarden
33:47
92
Kas van Raamsdonk
Leeuwarden
34:41
93
Lars Wudich
Leeuwarden
34:42
94
Erwin Tuithof
Leeuwarden
35:10
95
Gerard Bloemhof
Nij Beets
36:38
96
Jan van der Hoek
St.-Annaparochie
37:32
97
Herman Hoekstra
Goutum
37:33
98
Pieter Oosterhof
Gytsjerk
39:06
99
Atte Visser
Leeuwarden
39:29
100
Henderikus Dijkstra
Leeuwarden
39:29
VROUW, 4,8 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Tessa Boot
Warten
20:24
2
Marinka Pultrum
Luxwoude
21:18
3
Lienke de Jong
Utrecht
22:35
4
Merije Houwink
Boksum
22:39
5
Freke Kloek
Leeuwarden
23:15
6
Annika Huizing
Leeuwarden
23:47
7
Nynke Brouwer
Bolsward
24:04
8
Annet ten Brug
Groningen
25:24
9
Lian IJdema
Bolsward
26:02
10
Martine Zeinstra
Peins
26:06
11
Wilma Hemstra
Weidum
26:06
12
Margriet Folkeringa
Goutum
26:08
13
Hyli Wiersma
Goutum
26:09
14
Durkje Dijk
Peins
26:11
15
Ellen van der Kooi_Bär
Leeuwarden
26:19
16
Miriam de Groot
Leeuwarden
26:19
17
Mathilde van der Molen
Groningen
26:25
18
Jolanda Aerts
Nij Beets
26:36
19
Charlotte Fiets
Leeuwarden
26:42
20
Desiree Kingma
Leeuwarden
26:55
21
Roos Wijnalda
Leeuwarden
27:11
22
Marike Schaap
Leeuwarden
27:15
23
Kim Dekker
St.-Annaparochie
27:21
24
Wieke de Haan
Mantgum
27:21
25
Ingrid Alkema
Leeuwarden
27:22
26
Gerda Haan
Bitgummole
27:45
27
Joze Wiersma
Nij Beets
27:46
28
Lisette van 't Veer
Leeuwarden
27:49
29
Minke van Kesteren
Nij Beets
27:58
30
Michelle Melessen
Burgum
27:58
31
Froukje Bijma-Striesen
Leeuwarden
27:58
32
Helen Schilt
Idskenhuizen
27:58
33
Petra IJdema
Franeker
27:58
34
Ines Jonker
Leeuwarden
28:18
35
Karin de Vries
Heerenveen
28:23
36
Marieke Postma
Schalsum
28:29
37
Sabina Sijbesma
Leeuwarden
28:41
38
Irene Faber
Leeuwarden
28:45
39
Esmay de Jonge
Leeuwarden
28:51
40
Ranya Bega
Leeuwarden
29:05
41
Harma Kooi
Usquert
29:15
42
Rina Sijtsma
Britsum
29:20
43
Floor de Ruiter
Goutum
29:22
44
Anouk de Ruiter
Goutum
29:22
45
Marga Funk
Harlingen
29:22
46
Bettie Bruijnzeel
Mantgum
29:26
47
Chera van Asperen
Leeuwarden
29:43
48
Riek van der Meulen
Leeuwarden
29:43
49
Tea Busstra
Leeuwarden
29:47
50
Marianne de Leeuw
Marsum
29:53
51
Hennie Steensma
Feanwalden
29:53
52
Julia ter Steege
Winsum Gn
29:53
53
Louise ter Steege
Winsum Gn
29:53
54
Marijke ter Steege
Winsum Gn
29:53
55
Ursela Nammensma
Stiens
29:53
56
Monique de Jong
Leeuwarden
29:53
57
Annemarie Russchen
Franeker
29:53
58
Margriet de Haan
Goutum
30:04
59
Elly de Jong
Leeuwarden
30:07
60
Jelly Koopmans
Marsum
30:11
61
Corrie van der veen
Franeker
30:12
62
Bettine Otten
Oosterwolde
30:13
63
Herma Betten
Leeuwarden
30:14
64
Geertruida Santhuizen
Leeuwarden
30:14
65
Corrrie Klat
Menaam
30:15
66
Anna Walstra
Leeuwarden
30:16
67
Anita Dijkstra
Dronryp
30:22
68
Neeltsje Turkstra
Leeuwarden
30:23
69
Jet Ploegstra
Witmarsum
30:35
70
Anna van der Vries
Jubbega
30:37
71
Linda van der Veen
Leeuwarden
30:46
72
Anja Sandstra
Leeuwarden
30:47
73
Tineke van Reenen
Leeuwarden
30:54
74
Marian Dekker
Leeuwarden
30:58
75
Mirte Fazzi
Leeuwarden
31:03
76
Ietsje Melessen
Burgum
31:04
77
Albertha Hotsma
Wergea
31:05
78
Donna Salverda
Leeuwarden
31:08
79
Marianne Duipmans
Leeuwarden
31:08
80
Tessa Peul
Leeuwarden
31:10
81
Yodi Vellinga
Leeuwarden
31:20
82
Marije Hospes
Wijnjewoude
31:20
83
Lidwien Broenink
Joure
31:24
84
Amerins Dijkstra
Leeuwarden
31:25
85
Nicole Pater
Leeuwarden
31:30
86
Elly Westerhuis
Leeuwarden
31:30
87
Jantine de Boer
Bolsward
31:33
88
Monique Seerden
Franeker
31:58
89
Martine Sijtsma
Mantgum
31:58
90
Hilda Meijerhof
Appingedam
32:07
91
Henny v/d Ley
Leeuwarden
32:07
92
Akkerins Ploegstra
Leeuwarden
32:07
93
Hilda Ploegstra
Heerenveen
32:09
94
Yvonne Laskewitz
Leeuwarden
32:11
95
Margot Visser-Bochane
Leeuwarden
32:16
96
Ruth de Jong
Leeuwarden
32:19
97
Tilly Klein
Leeuwarden
32:26
98
Wietske Engwerda
Warten
32:26
99
Ida Westra
Deinum
32:26
100
Christine Buma
Deinum
32:26
101
Ina Kleefstra
Leeuwarden
32:26
102
Sjoukje van der Velde
Leeuwarden
32:26
103
Jeannet Lolkema
Leeuwarden
32:32
104
Miranda van der Steen
Mantgum
32:38
105
Nienke Riemersma
Leeuwarden
32:39
106
Maria Bolhuis
Stiens
32:43
107
Fonny Postma
Leeuwarden
32:44
108
Lucia Hernandez Leal
Leeuwarden
32:48
109
Jeannette Faber
Leeuwarden
33:06
110
Lieke Yedema
Leeuwarden
33:06
111
Baukje Westra
Burgum
33:07
112
Arenda Braakman
Kampen
33:08
113
Hendrika Vis-de Ruiter
Grou
33:14
114
Yvonne Bergsma
Nes gem Boarnsterhim
33:15
115
Roos Bronsema
Marsum
33:15
116
Thea de Boer
Marsum
33:16
117
Leny van der Veer-Aart
Harlingen
33:20
118
Noella van Laar
Stiens
33:26
119
Janneke Samplonius
Leeuwarden
33:29
120
Jessica Hollander
Leeuwarden
33:29
121
Jeanine Spanjer
Deinum
33:29
122
Miranda de Jong-Leij
Leeuwarden
33:29
123
Colinda Popken
Deinum
33:31
124
Marjanne Berger
Deinum
33:44
125
Finnerieke Bijma
Leeuwarden
33:45
126
Doutzen Oppers
St.-Annaparochie
33:56
127
Linda Kuipers-Landskro
Arum
34:18
128
Lies split
Leeuwarden
34:23
129
Nanda Swart
Leeuwarden
34:36
130
Merel Hofman
Leeuwarden
34:45
131
Astrid Zijlstra
Lekkum
34:47
132
Karin Woudstra
Leeuwarden
35:03
133
Sabrina vd Leij
Leeuwarden
35:10
134
Petra Tuithof
Leeuwarden
35:10
135
Rienkje Tjepkema
Burgum
35:10
136
Janneke Gerritsen
Leeuwarden
35:47
137
Willemijn Bos
Leeuwarden
35:47
138
Krista Nieuwenhuizen
Leeuwarden
35:47
139
Sjoukje Sinnema
Wergea
35:57
140
Ankie Horjus
Leeuwarden
35:59
141
Riekje Visser-Brouwer
Kootstertille
36:37
142
Esther Visser
Leeuwarden
36:37
143
Mascha Tromp
Leeuwarden
37:02
144
Tineke Dantuma
Leeuwarden
37:09
145
Monique Hoekstra-Haan
Reduzum
37:09
146
Sita Olijnsma
Gytsjerk
39:06
147
Geeske Oosterhof
Gytsjerk
39:06
148
Lotte Pheifer
Leeuwarden
40:12
149
Ines van Grootel
Leeuwarden
42:06
150
Jeanette werkhoven
Menaam
42:16
MAN, 12.4 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Gerrit Kramer
Bolsward
43:22
2
Jort van Zutphen
Weidum
43:51
3
Martin Ketellapper
Leeuwarden
44:44
4
Marcel Adema
Akkrum
44:57
5
Mechiel Zantema
Goutum
45:05
6
Dick Wobbes
Hurdegaryp
45:31
7
Ian van Zutphen
Leeuwarden
47:30
8
Johannes van der Veen
Goutum
47:40
9
Henk van Eldik
Leeuwarden
47:43
10
Simon Regnerus
Marrum
48:01
11
Geart Sierd van der Ze
Leeuwarden
49:31
12
Jacob van der Leij
Leeuwarden
49:50
13
Jasper Keizer
St.-Annaparochie
50:01
14
André van der Graaf
Leeuwarden
50:42
15
Donald Koster
Leeuwarden
50:57
16
Dirk Muizer
Goutum
51:01
17
Andre Ydema
Dronryp
51:09
18
Gerrit Gildemacher
Leeuwarden
51:55
19
Klaas Jan Miedema
Goutum
52:33
20
Leander de Graaf
Leeuwarden
52:42
21
Robert van der Kaaden
Mantgum
52:50
22
Harrie Wetterhahn
Leeuwarden
53:01
23
Niels van der Hem
Dronryp
53:20
24
Sjoerd Bijlsma
Bolsward
53:26
25
Douwe Leffering
Leeuwarden
53:29
26
Geert Meeme Keizer
Leeuwarden
53:32
27
Wouter van der Meer
Leeuwarden
53:36
28
Bouwe van der Steeg
Leeuwarden
53:44
29
Eldert de Vries
Harderwijk
53:46
30
Cor van Sluis
Franeker
53:59
31
Mark Scheepstra
Leeuwarden
54:02
32
Duco Zijlstra
Lekkum
54:03
33
Jacob Munneke
Leeuwarden
54:04
34
Alex van Zurk
Leeuwarden
54:08
35
Pieter Miedema
Leeuwarden
54:15
36
Ate Durk Travaille
Leeuwarden
54:23
37
Bauke van der Loon
Franeker
54:47
38
Hugo Reitsma
Hurdegaryp
54:49
39
Hans ten Brug
Leeuwarden
54:53
40
Hans de Jong
Leeuwarden
55:06
41
Stijn de Ruiter
Goutum
55:16
42
Johan van der Graaf
Berltsum
55:17
43
Anko de Jong
Leeuwarden
55:25
44
Cor Wetting
Leeuwarden
55:26
45
Herman Wassens
Leeuwarden
55:31
46
Willem van Zutphen
Wirdum Fr
55:48
47
Remco Kuperus
Leeuwarden
55:51
48
Sjouke Touber
Stiens
55:56
49
Hans Breuker
Leeuwarden
55:57
50
Klaas Jan Huizing
Leeuwarden
55:58
51
Jasper de Rijke
Deinum
56:05
52
Rutger Wagenaar
Leeuwarden
56:14
53
Kees Noppert
Leeuwarden
56:15
54
Bouwe Hiddinga
Leeuwarden
56:19
55
Arnold Hager
Leeuwarden
56:24
56
Peter de Ruiter
Goutum
56:43
57
Arjen de Ruiter
Goutum
56:56
58
Erik Bosch
Wanneperveen
57:11
59
Patrick Koster
Warten
57:13
60
Pieter Alberda
Midlum
57:13
61
Douwe Wiersma
Nij Beets
57:27
62
Alexander Edens
Stiens
57:40
63
Paul Dijkstra
St.-Annaparochie
57:56
64
Kees Oosterbaan
Leeuwarden
58:00
65
Xander Voulon
Jirnsum
58:02
66
Erwin Krikke
Leeuwarden
58:06
67
Jeremy Deug
Leeuwarden
58:08
68
Wessel Miedema
Berltsum
58:08
69
Dedde de Vries
Leeuwarden
58:13
70
Meint Lei
Hempens
58:15
71
Sander Phoelich
Harlingen
58:19
72
Roelof Houttuin
Leeuwarden
58:23
73
Teije Heimans
Leeuwarden
58:29
74
Bareld Kuilman
Eastermar
58:29
75
Siep Louwsma
Leeuwarden
58:32
76
Willliam Teinsma
Stiens
58:42
77
Jan van Zalinge
Dronryp
59:02
78
Robbert ter Steege
Winsum Gn
59:05
79
Job Rijskamp
Leeuwarden
59:14
80
Ritchie Limaheluw
Leeuwarden
59:21
81
Wieger Boonstra
Berltsum
59:32
82
Dirk Postma
St.-Annaparochie
59:34
83
Jan Haitjema
Amersfoort
59:35
84
Hayo Bootsma
Leeuwarden
59:38
85
Eddy Kuiper
Leeuwarden
59:39
86
Fokke van der Veen
Leeuwarden
59:43
87
Marten jager
Dronryp
59:51
88
Gerke Gerritsma
Bolsward
1:00:02
89
Edwin Boonstra
Goutum
1:00:10
90
André Bär
Leeuwarden
1:00:11
91
Jaap Bruijnzeel
Mantgum
1:00:11
92
Niek Westra
Leeuwarden
1:00:16
93
Gerben Ellérie
Berltsum
1:00:19
94
Edwin Haasdijk
Leeuwarden
1:00:27
95
Bernhard Bijma
Leeuwarden
1:00:45
96
Erik Brander
Haule
1:00:50
97
Jan van der Zwaag
Stiens
1:01:00
98
Klaas Zwart
Snakkeburen
1:01:07
99
Roland Kuperus
Goutum
1:01:09
100
Henk Betten
Leeuwarden
1:01:20
101
Jurgen van der Wal
Leeuwarden
1:01:20
102
Ruben Bos
Leeuwarden
1:01:23
103
Gerrit Dijkstra
Berltsum
1:01:23
104
Eeuwe Drijfhout
Leeuwarden
1:01:29
105
Ery Sloots
Drachten
1:01:38
106
Dirk jelke de Boer
Ferwert
1:01:42
107
Teun Bontes
Leeuwarden
1:01:47
108
Mathijs Sterk
Ferwert
1:01:56
109
Peter Visser
Leeuwarden
1:01:59
110
Sierk Postma
Ryptsjerk
1:02:03
111
Lammert Heidstra
Feanwalden
1:02:03
112
Rinke de Jong
Leeuwarden
1:02:17
113
Martin de Boer
Leeuwarden
1:02:19
114
Jelle Jan Wissmann
Sexbierum
1:02:44
115
Hotze Brouwer
Ritsumageest
1:02:47
116
Jan Zonderland
Beetsterzwaag
1:02:51
117
Arnold Schuil
Leeuwarden
1:02:54
118
Karst Anema
Stiens
1:03:07
119
Gaatse Westra
Leeuwarden
1:03:14
120
Barend Visser
Leeuwarden
1:03:15
121
Bert Jansen
Leeuwarden
1:03:24
122
Menno Doodkorte
Leeuwarden
1:03:24
123
Rik Troostheide
Leeuwarden
1:03:26
124
Jaap Baalbergen
Dokkum
1:03:33
125
Rob Rigter
Leeuwarden
1:03:35
126
Klaas Tjibbe Knobbe
Gersloot
1:03:47
127
Jan Boon
Dokkum
1:03:56
128
Marcel Swart
Sneek
1:03:57
129
Jorn Boringa
Leeuwarden
1:03:58
130
Peter Sjoerdsma
Leeuwarden
1:04:01
131
Benny Bijlsma
Marsum
1:04:10
132
Pier van der Sluis
Leeuwarden
1:04:14
133
Ed van den Berg
Leeuwarden
1:04:21
134
Daniel de Jong
Tzum
1:04:31
135
Henk Stob
Nij Beets
1:04:31
136
Rein Benno de Jager
Dokkum
1:04:32
137
Peter Abma
Franeker
1:04:34
138
Frans Hoitinga
Leeuwarden
1:04:37
139
Matthijs Sturms
Sneek
1:04:37
140
Sybe Homminga
Leeuwarden
1:04:42
141
Anne Zijlstra
Leeuwarden
1:04:43
142
Marco Boksum
Bergentheim
1:04:59
143
Tobias Spoelstra
Leeuwarden
1:05:02
144
Johan Beintema
Leeuwarden
1:05:30
145
Koen Kiestra
Leeuwarden
1:05:46
146
Siebe Postma
Leeuwarden
1:05:51
147
Laurens Snoek
Leeuwarden
1:06:00
148
Acronius Hettinga
Leeuwarden
1:06:07
149
Klaas van der Kooij
Damwald
1:06:08
150
Michel van Lunteren
Leeuwarden
1:06:09
151
Koos van der Ploeg
Leeuwarden
1:06:09
152
Willem Reitsma
Leeuwarden
1:06:09
153
Tjebbe Hettinga
Deinum
1:06:24
154
Hendrik Tolsma
Leeuwarden
1:06:35
155
Jan Sjoerd Tolsma
Deinum
1:06:35
156
Jelle Jan Burggraaff
Leeuwarden
1:06:36
157
Folkert Fennema
Leeuwarden
1:06:40
158
Frans van der Molen
Herbaijum
1:06:45
159
Peter Visser
Leeuwarden
1:06:46
160
Jacob Dijkstra
Bitgummole
1:06:48
161
Gerben Yedema
Leeuwarden
1:06:48
162
Gerard Hendriksma
Leeuwarden
1:07:22
163
Pieter van der Bij
Jirnsum
1:07:38
164
Pascal de Boer
Wommels
1:07:48
165
Otto de Boer
Leeuwarden
1:08:02
166
Anton Haitjema
Joure
1:08:17
167
Marco Tuithof
Leeuwarden
1:08:21
168
Erwin Ytsma
Nes gem Dongeradeel
1:08:33
169
Jan Bosman
Leeuwarden
1:08:36
170
Marcel van der Wal
Leeuwarden
1:08:37
171
Michel Rigter
Marsum
1:08:44
172
Wim Pitstra
Aldtsjerk
1:08:54
173
Hylke Faber
Ysbrechtum
1:09:04
174
Jurjen Stellingwerf
Ryptsjerk
1:09:06
175
Harm Postma
Bitgum
1:09:07
176
Robert Jan Riepma
Marsum
1:09:11
177
Jeroen Bendijk
Marsum
1:09:12
178
Ronald Hoekstra
Reduzum
1:09:16
179
Anton Langeberg
Reduzum
1:09:18
180
Simon Vlas
Nes gem Boarnsterhim
1:09:29
181
Kees Brussee
Leeuwarden
1:09:36
182
Tjitske van Lien
Deinum
1:09:37
183
Jan Feenstra
Leeuwarden
1:09:59
184
Jacob Dirk Haagsma
Minnertsga
1:10:51
185
Cor de Groot
Minnertsga
1:11:02
186
Dennis Tanahatoe
Leeuwarden
1:11:16
187
Piet Struiksma
Boksum
1:11:20
188
Johan Zwerver
Goutum
1:11:23
189
Rense Zwerver
Leeuwarden
1:11:23
190
Fokke Kooistra
Lippenhuizen
1:11:29
191
Leo Versteeg
Franeker
1:11:44
192
Piet van der Veer
Harlingen
1:11:57
193
Rinze van der Wal
Deinum
1:12:35
194
Durk van der Veen
Harlingen
1:12:44
195
Martin Houtman
Franeker
1:13:57
196
Johan Strampel
Heerenveen
1:14:01
197
Jan Panhuis
Leeuwarden
1:14:53
198
Femme de Bruin
Leeuwarden
1:15:05
199
Peter boersen
Leeuwarden
1:15:05
200
Fan Fai Tsang
Bolsward
1:15:13
201
Nico Geels
Franeker
1:15:15
202
Freek Eilander
Hoogkarspel
1:15:26
203
Bor de Jong
Heerenveen
1:15:49
204
Klaas Herder
St.-Annaparochie
1:16:05
205
Patrick Dijkhuizen
Sneek
1:16:09
206
Henk Nijp
Mantgum
1:16:34
207
Cor Zeemans
Goutum
1:16:37
208
Feitsma Luuk
Leeuwarden
1:17:46
209
Feike Politiek
Leeuwarden
1:19:00
210
Jan Jouke Bootsma
Amsterdam
1:19:12
211
Arie Smedinga
Tzum
1:21:00
212
Jaap Venema
Ryptsjerk
1:23:50
213
Henk Wiersma
Leeuwarden
1:26:10
214
Johnny van Zurk
Leeuwarden
1:26:10
VROUW, 12.4 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Liesbeth Steenbergen
Sneek
52:43
2
Brenda de Jong
Drachten
53:41
3
Corine Visser
Leeuwarden
53:57
4
Hester Groenveld
Bolsward
55:17
5
Marit Houtsma
Ried
58:00
6
Anja van Zutphen
Weidum
58:03
7
Petra Grimbergen
Nij Beets
58:20
8
Liesbeth Mulder
Leeuwarden
58:24
9
Jolanda Jansen
Leeuwarden
59:37
10
Femke Hemstra
Weidum
59:53
11
Anita van der Wal
Harlingen
1:01:13
12
Saakje Regnerus
Broeksterwald
1:02:10
13
Roos Advocaat
Groningen
1:02:44
14
Rian Westerhuis
Leeuwarden
1:02:46
15
Lieneke de Jong-Goris
Grou
1:03:13
16
Wendelien Schalij
Leeuwarden
1:03:35
17
Nelie Jasper
Sneek
1:03:57
18
Yvonne Hiemstra
IJlst
1:03:57
19
Piety Feenstra
Leeuwarden
1:04:09
20
Jeltsje van der Wal
Leeuwarden
1:04:23
21
Hendrike Sturms
Sneek
1:04:33
22
Susan Schaap
Leeuwarden
1:04:43
23
Ingrid Prins
Leeuwarden
1:05:41
24
Lukie Kiestra
Leeuwarden
1:05:45
25
Hester Henstra
Leeuwarden
1:05:51
26
Mariette Meijerink
Leeuwarden
1:06:07
27
Annie Oostenbrink
Oldeberkoop
1:06:10
28
Inge van Schaick
Leeuwarden
1:06:21
29
Jacinta Fancel
Leeuwarden
1:06:21
30
Willie Muizer
Goutum
1:06:38
31
Cora van Zwol
Leeuwarden
1:06:38
32
Wilma Stelpstra
Leeuwarden
1:06:39
33
Mayke van Klaveren
Leeuwarden
1:06:46
34
Marja van der Werf- Zo
Joure
1:07:03
35
Immy Auck Kersbergen
Wommels
1:07:11
36
Ingrid van der Veen
Leeuwarden
1:07:22
37
Petra Pol
Leeuwarden
1:07:22
38
Anita Luik
Franeker
1:07:31
39
Annechien van der Veen
Leeuwarden
1:07:36
40
Klaske van Lunzen
Leeuwarden
1:07:41
41
Johanna de Groot
Noardburgum
1:07:49
42
Jolijn van Zutphen
Leeuwarden
1:07:56
43
Judith van der Meer
Dronryp
1:08:00
44
Sarina Jannes
Heerenveen
1:08:02
45
Esther Miedema
Boksum
1:08:13
46
Nynke Kooystra
Leeuwarden
1:08:14
47
Saskia Roos
Leeuwarden
1:08:18
48
Linda Post
Leeuwarden
1:08:30
49
Hedwich Boersma
Marsum
1:08:38
50
Marieke van Houten
Leeuwarden
1:08:38
51
Rinyanne Dirksma
Leeuwarden
1:08:40
52
Marijke Terpstra
Stiens
1:08:42
53
Annieke de Ruiter
Goutum
1:08:46
54
Annemarie Rozema
Aldtsjerk
1:09:06
55
Anneke Donkervaart
Leeuwarden
1:09:07
56
Astrid de Boer
Leeuwarden
1:09:12
57
Wies ten Kampe
Grou
1:09:16
58
Margriet Krijnen
Leeuwarden
1:09:30
59
Tineke Leeuwesteijn
Leeuwarden
1:09:44
60
Alexandra Koster
Leeuwarden
1:10:12
61
Tineke ten Burg
Leeuwarden
1:10:32
62
Tjitske Miedema
Berltsum
1:10:47
63
Joke de Graaf
Leeuwarden
1:10:47
64
Jelma Wassenaar
Berltsum
1:10:56
65
Gwenda Bosgra
Minnertsga
1:11:02
66
Lea Venneker
Deinum
1:11:17
67
Jannie Idema
Leeuwarden
1:11:32
68
Henny Zijlstra
Marrum
1:11:42
69
Marian vd Harst
Leeuwarden
1:11:43
70
Gelske Rozema
Goutum
1:12:10
71
Janne Martens
Leeuwarden
1:12:16
72
Carla Buurman
Leeuwarden
1:12:22
73
Linda Dekker
Leeuwarden
1:12:23
74
Patricia de Ruiter
Leeuwarden
1:12:35
75
Mildred Braams
Leeuwarden
1:12:35
76
Anneke Zijlstra
Leeuwarden
1:12:47
77
Anne den Herder
Menaam
1:12:49
78
Liesbeth van Zalinge
Dronryp
1:12:59
79
Linda Veeman
Leeuwarden
1:13:40
80
Sandra Tamminga
Leeuwarden
1:13:40
81
Jetty Sinnema
Leeuwarden
1:13:57
82
Inez van der Meer
Terkaple
1:14:09
83
Ymieke Miedema
Harlingen
1:14:19
84
Gelna Beimers
Leeuwarden
1:14:39
85
Marjan Hoexum
Leeuwarden
1:14:43
86
Rinske Hokwerda
Franeker
1:14:44
87
Nynke van der Vaart
Franeker
1:14:44
88
Penny Steegstra
Leeuwarden
1:14:56
89
Paula Korbach
Itens
1:14:56
90
Aukje Kracht
Leeuwarden
1:14:57
91
Anneke v.d. Meer
Leeuwarden
1:14:57
92
Annet Visser
Leeuwarden
1:14:58
93
Marie Jose Bosma
Leeuwarden
1:15:05
94
Inge Kools
Leeuwarden
1:15:12
95
Tineke Bajema
Wommels
1:15:13
96
Christina de Haan
Bolsward
1:15:13
97
Tineke Dijkstra
Bitgum
1:15:27
98
Tine Visser
Leeuwarden
1:15:28
99
Marij Land
Boksum
1:15:57
100
Therese Wester
Leeuwarden
1:16:22
101
Gytha Postma
Wergea
1:16:22
102
Froukje de Vries
Bakkeveen
1:16:32
103
Aafke Tilma
Boksum
1:16:34
104
Jacqueline Visser
Leeuwarden
1:16:35
105
Evelien Adema
Boksum
1:16:35
106
Diena Pel
Noardburgum
1:16:44
107
Liesbeth Wijtsma
Wytgaard
1:16:58
108
Marjo Zeilstra
Harlingen
1:17:17
109
Klaske van der West
Joure
1:17:27
110
Janet Bijl
Leeuwarden
1:17:46
111
Debbie Alves
Leeuwarden
1:17:46
112
Karin Zijlstra
Goutum
1:18:19
113
Margriet Visser
Leeuwarden
1:18:51
114
Frederike Draaisma
Leeuwarden
1:20:18
115
Jolanda de Ridder
Goutum
1:20:18
116
Ellie Nicolai
Oentsjerk
1:20:24
117
Janneke van Dijk
Hoorn Nh
1:21:30
118
Aafke Keizer-Zijlstra
St.-Annaparochie
1:21:54
119
Linda Bronts
Franeker
1:22:00
120
Britt van Akker
Franeker
1:22:00
121
Marlene Van Akker
Franeker
1:22:16
122
Bety Nicolai
Wilhelminaoord
1:22:26
123
Natasja krook
Oentsjerk
1:22:26
124
Sonja Fokkens
IJlst
1:27:42
Voor opmerkingen over de uitslag, stuur een mail
naar wocweg@lionitas.nl
www.uitslagen.nl
18-12-2014 08:11