Uitslagenlijst Spijkenisse-Spark Marathon

Spijkenisse - Zondag 14 december 2014

MSR, MARATHON
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Jasper De Fré
Herentals (BEL)
2:50:15
2
Joris van der Voort
Heemstede
2:58:22
3
Wesley Bouman
Spark
3:02:22
4
Ferdi Vonk
Rotterdam Atletiek
3:06:46
5
Maarten Sauter
's-Gravenhage
3:13:56
6
Stephan van Tussenbroe
Leerdam
3:15:37
7
Jef Poppe
Lokeren (BEL)
3:15:54
8
Maarten Sluijters
Bussum
3:23:17
9
Matthijs Morra
Maassluis
3:24:56
10
Mart Kelder
Deventer
3:25:55
11
Allard van den Hoven
Rotterdam
3:26:56
12
Marijn Treurniet
Rotterdam
3:28:50
13
Peter Verhelst
Spark
3:29:42
14
Lennart van den Herik
Gorinchem
3:34:03
15
Timmy De Smet
Ertvelde (BEL)
3:35:16
16
David Dubromel
Lille (FRA)
3:37:16
17
Jurriaan Rot
Leiden
3:39:13
18
Virgill Mighorst
Spark
3:42:07
19
Mark van der Pas
Spijkenisse
3:44:33
20
Frans Boersma
Prinsenbeek
3:45:02
21
Niels van den Boomen
Prinsenbeek
3:45:03
22
Martijn Ulehake
Utrecht
3:47:46
23
Steven Blokland
Rotterdam
3:49:46
24
Brian Weeda
Nieuw-Beijerland
3:51:12
25
Walter Capella
Utrecht
3:51:39
26
Marcel Kemp
Clytoneus
3:53:50
27
Pierre Wuidart
Tournai (BEL)
3:56:25
28
Riccardo Biasi
Utrecht
3:56:27
29
Martijn Versteeg
Spijkenisse
3:57:54
30
Kasper Rensenbrink
Nigtevecht
4:14:48
31
Lennart ten Kate
Ottersum
4:32:34
32
Michel Kramer
Spijkenisse
4:37:36
33
Kenta Nakano
Amstelveen
4:41:53
34
Daiki Miyazaki
Amstelveen
4:57:20
M35, MARATHON
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Michael Broadley
Athenaz (SUI)
2:58:59
2
Samuel Gerssen
Voorburg
3:03:43
3
Pascal Valentijn
Ter Aar
3:07:46
4
Robert van der Zanden
Brielle
3:07:58
5
Erwin van der Ham
Haastrecht
3:08:23
6
Pekko Nykvist
Sassenheim
3:12:31
7
Norbert Bijvoet
Hollandia
3:25:51
8
Erik Peters
Holten
3:35:14
9
Wojslaw Rubisz
Rotterdam
3:39:21
10
Joris Brasker
Rotterdam
3:46:45
11
Remco van den Brink
Tienhoven Ut
3:52:53
12
Michel van Leeuwen
the Hague Road Runne
3:57:49
13
Onno Yperlaan
Heerhugowaard
4:03:18
14
Ronald van der Kolk
Rotterdam Running Am
4:10:27
15
Karl Snoek
Spijkenisse
4:12:48
16
Michel Sap
Fortuna
4:17:35
17
Tallis van der Valk
Spijkenisse
4:29:45
18
Ricardo Gunneman
Spark
4:37:36
19
Mert Avul
Brussels (BEL)
4:49:58
20
Rob van Gils
Apeldoorn
5:01:51
M40, MARATHON
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Robert Willemse
Rotterdam Atletiek
2:37:37
2
Aart-Peter Baan
Energie
2:48:58
3
Alfred Roelen
NSL
2:55:57
4
Peter Janssen
Ciko '66
2:59:10
5
Ruud Riesmeijer
Spark
2:59:11
6
Conrad Boerman
Bleskensgraaf ca
2:59:49
7
Sven Van Brandt
Beerse (BEL)
3:01:28
8
Johan Watthy
Gistel (BEL)
3:02:31
9
Leo Martens
Eindhoven Atletiek
3:06:19
10
Maarten Caminada
Zandvoort
3:10:39
11
Edwin van Straten
Spijkenisse
3:12:38
12
Alex Olieman
Gouda
3:13:02
13
Tobias Lundgren
Amsterdam
3:14:17
14
Ronny Hertogen
Tongeren (BEL)
3:14:49
15
Pierre Doat
Ottignies (BEL)
3:15:56
16
Frank Wiebes
Avanti-Wilskracht
3:16:27
17
Jeroen Gilijamse
Alblasserdam
3:17:04
18
Jan Kweekel
Pallas '93
3:19:49
19
Koos Gorel
's-Gravenhage
3:20:22
20
Rienk Scholtemeijer
MarathonPlus
3:21:50
21
Ferry de Valk
Heerjansdam
3:22:20
22
Rico Slot
Krimpen aan den IJss
3:25:40
23
Gertjan Lahuis
Veluwe
3:27:05
24
Robert Vis
Loopgroep PK
3:28:28
25
Leendert vd Berg
Spark
3:28:41
26
Peter van Meerveld
OSS-VOLO
3:30:21
27
Roelof uit Beijerse
Schipluiden
3:32:21
28
Eric Timmer
Vaassen
3:32:34
29
René Verkade
Maassluis
3:34:11
30
Ronny De Cocker
Sint Denijs Westrem
3:36:11
31
Arie Hoogendonk
Maassluis
3:37:25
32
Marco Peters
Hellevoetsluis
3:37:27
33
Paul van Hiel
Steenhuffel (BEL)
3:37:35
34
Vincent Meers
Gentbrugge (BEL)
3:39:13
35
Marc Klunder
MarathonPlus
3:40:34
36
Jan-willem Karssies
Ridderkerk
3:42:14
37
Dairon Franken
Spijkenisse
3:43:54
38
Ron Schwab
Almere
3:43:56
39
Eddo Aert
Zundert
3:44:41
40
Peter De Vriese
Rotterdam
3:44:59
41
Marco Benschop
Spijkenisse
3:45:05
42
Chris Dhooge
Zaffelare (BEL)
3:45:19
43
John Noordhuizen
Nootdorp
3:45:20
44
Robbert Bliek
Rotterdam Running Am
3:45:53
45
Martin Michels
Leunen
3:52:15
46
John de Boer
Running AP
3:53:19
47
Arnoud Bosch
Sleeuwijk
3:53:25
48
Warren Dix
MarathonPlus
3:55:26
49
Eric Elich
Gouda
3:55:30
50
Andy Roodenburg
Energie
3:55:54
51
Wim Smit
Spark
3:56:37
52
Rinus Onderwater
Haarlemmermeer
3:57:04
53
Rienus Overbeek
Haarlemmermeer
3:57:05
54
Edwin van der Beek
Haarlemmermeer
3:57:50
55
Ed Spruit
PAC
3:58:32
56
Marcel Adriaanse
Middelburg
3:58:55
57
Amar Sedney
Energie
3:59:42
58
Eelco Dijkstra
Spark
3:59:56
59
Niels de Vos
Leeuwarden
4:03:13
60
Ron Daalhuizen
IJsselstein Ut
4:03:18
61
Arjan Bos
Energie
4:04:07
62
Stephen Griffin
Kerry (IRL)
4:08:06
63
Jeroen van Hees
Culemborg
4:08:22
64
Pepijn Deckers
Ilion
4:08:56
65
Hans Stutvoet
Energie
4:09:00
66
Ralph Spelthan
's-Hertogenbosch
4:10:39
67
Rudy van der Heyden
Olympus Land van Cui
4:12:53
68
Olivier Hamar
Bruxelles (BEL)
4:12:57
69
Stefan Hulsing
Fortuna
4:14:36
70
Marco Lichtenberg
Zutphen
4:14:47
71
Peter Ophorst
Spijkenisse
4:15:33
72
Jan-willem Diependaal
IJmuiden
4:20:43
73
Jeroen Kooijman
Zeist
4:29:33
74
Peter Kamp
Alblasserdam
4:29:44
75
Arjan van der Zaan
Hoogvliet Rotterdam
4:33:04
76
Arno Brouwer
Hoogvliet Rotterdam
4:38:26
77
Philippe Lagae
Bissegem (BEL)
4:52:57
78
Alain van der Heiden
Zwijndrecht
4:54:21
M50, MARATHON
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Peter Palmans
Neerpelt (BEL)
2:54:10
2
Gert Van der Vinden
Dynamica
2:54:41
3
Richard Shaw
Brussels (BEL)
2:56:43
4
Ralf Preibisch
Olympia Halsteren
2:57:42
5
Carel Doreleijers
Athlos
2:58:56
6
Richard van der Klis
Ilion
3:03:20
7
Gijs de Heus
Vleuten
3:12:19
8
Marten Bolt
BB lopers
3:13:28
9
Leon Swennen
Bilzen (BEL)
3:14:22
10
Willem Bernardsus Tijs
Loopgroep PK
3:16:50
11
Ernst Daniel
AAV '36
3:18:15
12
Ivo Peeters
Gierle (BEL)
3:18:30
13
Christiaan Pfrommer
AV Haarlem
3:20:05
14
Jean-Pierre Merken
Dilsen-Stokkem (BEL)
3:21:59
15
Jos Lempers
STB
3:22:42
16
Erik Brandsema
Loopgroep PK
3:24:21
17
Peter Berghuis
Loopgroep De Drentsc
3:25:13
18
Ton Hoogakker
Haarlemmermeer
3:25:22
19
Theo van Pamelen
Spark
3:26:01
20
Angus Gillespie
's-Gravenhage
3:26:49
21
Richard Maquelin
Capelle aan den IJss
3:27:06
22
Paul Visser
De Liemers
3:27:50
23
Jo Debout
Kessel-lo (BEL)
3:27:58
24
Bob Westerduijn
Spark
3:28:20
25
Frans Klaassen
Bergschenhoek
3:28:49
26
Guido Breedveld
Den Hoorn Zh
3:29:02
27
Bonno Odijk
Puttershoek
3:29:22
28
Rudy Van Daele
Sint nIklaas (BEL)
3:30:22
29
John Haan
STB
3:30:38
30
Leendert de Groot
Schiedam
3:30:47
31
Johan Gosselin
Sint-Niklaas (BEL)
3:31:24
32
Leendert van de Ven
González Running Tea
3:32:40
33
Jan Spitael
GIjzegem (BEL)
3:33:04
34
Luc Gerlo
Temse (BEL)
3:34:30
35
John Rodewijk
LVA Plantaris
3:37:09
36
Pavel Potocek
Eindhoven
3:37:50
37
Albert Wagelmans
Schiedam
3:38:16
38
Laus de Ridder
Vlissingen
3:41:18
39
Sjaak Bus
Spiridon
3:43:55
40
Dirk de Groot
Rotterdam
3:45:04
41
Ries den Otter
Hoornaar
3:45:10
42
Hans Bosman
Halsteren
3:46:07
43
Franns Wildenbeest
Spark
3:49:15
44
Wim Krijnen
MarathonPlus
3:56:12
45
Bert van der Wagt
Spijkenisse
3:56:53
46
Bob Bock
Loopgroep Aart Stigt
3:57:06
47
Leo Braam
Dutch Runners
3:57:37
48
Paul van der Logt
Voorne Atletiek
3:57:58
49
Aad Oosterom
Berkenwoude
3:58:35
50
Piet de Knegt
3:59:19
51
Henk Geilen
MarathonPlus
3:59:43
52
Ruud Verhoef
Ron Clarke
3:59:44
53
Martien Polman
Heteren
4:00:17
54
Hans van Klaveren
Energie
4:01:27
55
Martin van Noort
DEM
4:03:13
56
Ad van Genderen
Spark
4:07:25
57
Bert van Zwieten
Spark
4:09:26
58
Lucas Kint
De Wielingen
4:12:23
59
Rob Barendrecht
Hellevoetsluis
4:12:31
60
Sidney Minnaar
Houten
4:13:22
61
Mark Slaman
Amsterdam
4:14:31
62
Jos Cornelissen
Dutch Runners
4:14:36
63
Jan van de Erve
De Kieviten
4:14:48
64
Frank Spruit
Statina
4:16:15
65
Jannes van Mourik
Spark
4:19:52
66
Ed de Kwaadsteniet
Spark
4:21:55
67
Dirk Adriaenssens
Sint-Niklaas (BEL)
4:23:11
68
Bo Andersen
's-Gravenhage
4:24:21
69
Jan van Katwijk
Rhoon
4:25:12
70
Ronald Willemsen
Dynamica
4:26:15
71
Wim Groeneheijde
Spark
4:27:20
72
Marc Blyaert
Merchtem (BEL)
4:30:42
73
Peter Doeksen
Voorschoten '97
4:33:04
74
Geert-Jan Derks
Grave
4:35:50
75
Jan Boon
Leersum
4:38:03
76
Ram Viswanathan
Abhiramapuram (USA)
4:43:40
77
Ronald Westerink
IJsselstein Ut
5:00:14
M60, MARATHON
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Ed de Graaf
Spark
3:15:18
2
André Voets
Krimpen aan de Lek
3:34:20
3
Gust Lathouwers
Zutendaal (BEL)
3:43:55
4
Mo Idrissi
MarathonPlus
3:53:06
5
Lars-Ove Nordnes
Lommedalen (NOR)
3:57:54
6
Erick Dekkers
Spijkenisse
3:58:12
7
Toon van Vlimmeren
LVA Plantaris
3:58:58
8
Dick de Boer
Huizen
4:04:48
9
Willy Luyten
Oud-Turnhout (BEL)
4:10:18
10
Jean-Pierre Gendrault
avVN
4:16:18
11
Cor Stuivenberg
Dutch Runners
4:32:01
12
Theo de Jong
Statina
4:41:29
13
Hans Buis
Friesland
4:43:54
VSR, MARATHON
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Lydia Rehorst
avVN
3:49:26
2
Emily Hannon
Sint Job In T Goor (
4:24:21
3
Kim Bosmans
Westerlo (BEL)
4:46:59
V35, MARATHON
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Heidi Janssens
Eernegem (BEL)
3:39:12
2
Sabina Rombout
Dordrecht
3:57:39
3
Jessica Hill
's-Heer Hendrikskind
3:58:41
4
Irene Mensink
Deventer
4:14:35
5
Mijke Beijer
Tilburg
4:34:56
6
Esther Koree
Argo
4:36:05
7
Paulina Bleyie
Lelystad
4:46:58
V40, MARATHON
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Sonja van Hecke
THOR
3:23:02
2
Marian van Hilst
Friesland
3:25:57
3
Irma Oosterman
Spark
3:35:48
4
Sandra Dekker
Spijkenisse
3:35:59
5
Veerle Beernaert
Bissegem (BEL)
3:44:59
6
Gabry Kuijten
Edegem (BEL)
3:47:05
7
Karin van Es
Spark
3:50:24
8
Anke Striezenau
Leusden
3:53:03
9
Céline Sira-de Voogd
RRZ
3:53:16
10
Esther Sweeris
Voorne Atletiek
3:57:03
11
Katie Unoki
Dutch Runners
3:57:35
12
Karin Casparij
Rotterdam
3:57:41
13
Juliette Tammenga
the Hague Road Runne
3:57:49
14
Hilde Dhont
Gent (BEL)
3:58:28
15
Petra Schoon-van der T
Driebergen-Rijsenbur
4:05:01
16
Marian Denekamp
Zutphen
4:14:47
17
Mirjam van Hal-vd Haar
Haarlemmermeer
4:15:02
18
Patries Maaskant
Steyl
4:34:17
19
Ann Van Samang
Brugge (BEL)
4:42:16
20
Lara Aerts
Amsterdam
4:47:38
V50, MARATHON
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Nel Bonnema
Haarlemmermeer
3:48:49
2
Gina Heuser
Energie
3:56:58
3
Sigrid Jahn
's-Gravenhage
4:13:12
4
Lisette Wouters
Bilzen (BEL)
4:16:17
5
Lilian van der Steen
Fortuna
4:16:58
6
Ineke Scheffer
avVN
4:26:15
V60, MARATHON
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Veronica Jansen
Spado
4:22:36
MAN, HALVE MARATHON
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Patrick Kwist
Rotterdam Atletiek
1:10:16
2
David Buglass
Leiden Atletiek
1:14:58
3
Erwin Poldervaart
Zuidland
1:15:56
4
Willem jan de Graaf
Phanos
1:16:38
5
Goos Speksnijder
Spijkenisse
1:17:15
6
Ali Shugul
Rotterdam Atletiek
1:19:12
7
Greg Dunning
Amsterdam
1:20:22
8
Martin Nieuwstraten
Spijkenisse
1:21:13
9
Kai Eduard
Energie
1:23:11
10
Mattijs van Dulkenraad
Sparta
1:23:26
11
Marijn Rodenburg
EUR Roadrunners
1:23:46
12
Sander Hage
Haag Atletiek
1:24:11
13
Jurryt de Vries
PAC
1:24:15
14
Alex Bouthoorn
Rotterdam
1:24:39
15
Wolfgang Stueckle
Brielle
1:25:47
16
Sjors van Fulpen
Rotterdam
1:25:59
17
Johan van Meurs
Fortuna
1:26:32
18
Satoshi Akaike
Wageningen
1:27:08
19
Rob Houtenbos
Loopgroep Aart Stigt
1:27:14
20
Yuuki Maruyama
Amsterdam
1:27:35
21
Jeroen van Kessel
Spijkenisse
1:27:46
22
Jamal el Fassi
Sparta
1:28:12
23
Patrick Joosten
Zuidland
1:28:15
24
Walter Lodder
Zuidland
1:28:23
25
So Kikkawa
Rotterdam
1:28:29
26
Peter Swager
Energie
1:28:44
27
Ernst Jan Meindersma
Loopgroep Aart Stigt
1:28:50
28
Ron Haizen
Spijkenisse
1:28:56
29
Philippe Deneffe
Houyet (BEL)
1:28:56
30
Martin den Hamer
Waterweg
1:29:41
31
Niels Vingerhoets
Tilburg
1:30:41
32
Martin Campo
Oud-Beijerland
1:30:50
33
Nick Tameris
Hellevoetsluis
1:30:50
34
Paul Streep
PAC
1:31:02
35
René van den Berg
Spijkenisse
1:31:03
36
Pieter Heggen
Sprint
1:31:07
37
Ron Dekker
Fortuna
1:32:07
38
Irvin van der van der
Papendrecht
1:32:16
39
Jeroen van der Stokker
Rotterdam Atletiek
1:32:18
40
Rinse van Etten
's-Gravenhage
1:32:41
41
Ruben van Dijk
Spijkenisse
1:32:48
42
Mark Messing
Spark
1:32:59
43
Jesus Caeiro Mouzo
Energie
1:33:21
44
Delphin Kruithof Kreme
Barendrecht
1:33:31
45
Ali Akkabi
Tanger (MAR)
1:33:46
46
Ralph Smits
Sparta
1:33:50
47
Jeroen van 't Verlaat
Spijkenisse
1:33:53
48
Daniel Hordijk
Hellevoetsluis
1:33:55
49
Robert Orzanna
Groenekan
1:34:16
50
Albert van den Bedum
Spark
1:34:49
51
Vladimir Savic
Rotterdam
1:35:01
52
Marcel van Zanten
Spijkenisse
1:35:05
53
Angelo van Hengst
Spijkenisse
1:35:05
54
Melvin de Vette
Schiedam
1:35:08
55
Arjen Doornekamp
Pernis Rotterdam
1:35:18
56
Johan Benne
avVN
1:35:49
57
Gerard Verveer
Barendrecht
1:35:51
58
Toni Collens
Spijkenisse
1:35:57
59
Martijn Hillen
Rhoon
1:36:00
60
Cathal Donohoe
Breda
1:36:05
61
Charles van der Steene
Rhoon
1:36:10
62
Frans van Arendonk
Geervliet
1:36:16
63
Laurens van der Vaart
Amsterdam
1:36:17
64
Robert Feteris
Hoogvliet Rotterdam
1:36:18
65
Thijs van der Feen
Hellevoetsluis
1:36:19
66
Patricio Conner
Rotterdam
1:36:20
67
Pascal Slemmer
Dutch Runners
1:36:26
68
Olaf Smits
AAA
1:36:27
69
Dennis Brouwer
Rotterdam
1:36:37
70
Lukas Zimmermann
Wohlenshuil (SUI)
1:36:44
71
Drew Lambourne
Rotterdam
1:36:48
72
Jan van Triet
avVN
1:36:54
73
Ricardo Oranje
Spijkenisse
1:37:17
74
Sander Derksen
Spijkenisse
1:37:17
75
Patrick Zoutendijk
Spark
1:37:27
76
Sander van Ginkel
Woerden
1:37:28
77
Ad van Kempen
Achilles-Top
1:37:34
78
Erik Strabbing
Rotterdam
1:37:37
79
Michiel Stijntjes
Pallas '93
1:37:40
80
Juan Javier Caeiro Mou
Rotterdam
1:37:43
81
Stefan Voogt
Hellevoetsluis
1:37:45
82
Kees van Oosterhout
RRZ
1:37:45
83
Tomasz Kocielinski
Kielce (POL)
1:38:08
84
Edwin Metsemakers
1:38:13
85
Ruud Flik
Vlaardingen
1:38:49
86
Maurice van Oldeniel
Deventer
1:39:13
87
Rene van der Kleij
Zuidland
1:39:21
88
Peter Jan Kleinjan
Energie
1:39:24
89
Ger Vis
PAC
1:39:36
90
Janos Zoltan Redele
's-Gravenhage
1:39:45
91
Thom de Rijk
Spijkenisse
1:40:02
92
Hiroshi Sato
Heverlee (BEL)
1:40:07
93
Duc Binh Nguyen
Rotterdam
1:40:17
94
Mark Wharton
Voorburg
1:40:26
95
Xonny Leutscher
Hellevoetsluis
1:40:41
96
Thomas Mason
Utrecht
1:40:41
97
Ed Erkelens
Spijkenisse
1:40:53
98
Jorn Vetter
Bosch en Duin
1:40:55
99
Stephan Don
Spijkenisse
1:41:00
100
Francisco Urzua Infant
Amsterdam
1:41:14
101
Richard Granneman
Pallas '93
1:41:26
102
Edwin Berg
Zoeterwoude
1:41:43
103
Maciej Sandach
Utrecht
1:41:49
104
Marc Verhoeven
Spijkenisse
1:42:29
105
Hans Liepert
Oostvoorne
1:42:32
106
Carlo van Trigt
Zuidland
1:42:34
107
Vincent Dirven
Spijkenisse
1:42:43
108
Raymon Moerland
Spijkenisse
1:42:44
109
Victor Bogers
AAC
1:42:44
110
Didi Kleef
Rotterdam
1:42:48
111
Martijn Tasma
's-Gravenhage
1:42:49
112
Mark van Woerden
Spijkenisse
1:42:52
113
Richard Kok
Hoogvliet Rotterdam
1:42:54
114
Johan Romers
Spijkenisse
1:42:56
115
Harry van Nierop
Zoeterwoude
1:43:01
116
Peter-Paul de Winter
Bilthoven
1:43:02
117
Paul van Lieshout
Hoogvliet Rotterdam
1:43:10
118
Mark van Gelder
Spijkenisse
1:43:17
119
Leo van Zielst
Pallas '93
1:43:22
120
Peter de Groot
Hoogvliet Rotterdam
1:43:28
121
Servaas Grul
Loopgroep Bunnik
1:43:49
122
Sebastiaan Abbink
Spijkenisse
1:43:52
123
Julien Groenenboom
Spijkenisse
1:43:58
124
Robert Sierhuis
Capelle aan den IJss
1:44:03
125
Frans van der Weel
avVN
1:44:06
126
Ruud Wessels
Waterweg
1:44:08
127
Ton van Kleef
Sparta
1:44:08
128
Andre Jansen
Abbenbroek
1:44:13
129
Bastiaan Been
Rotterdam
1:44:18
130
Martin Kannegieter
Spijkenisse
1:44:19
131
Richard Bosch
1:44:28
132
Joop Oskam
Spijkenisse
1:44:37
133
Arie de Ruiter
Spijkenisse
1:44:38
134
John Petersen
Rhoon
1:45:09
135
Joost Sturkenboom
Spijkenisse
1:45:12
136
Martin Matse
Parthenon
1:45:18
137
Gerard Bank
Spijkenisse
1:45:21
138
Brian Broeders
Etten-Leur
1:45:31
139
Philip van Dongen
Maasland
1:45:31
140
Beqir Kryemadhi
Neder-Over-Heembeek
1:45:32
141
Matthias Huisman
Sparta
1:45:46
142
Robin van Tillo
Rotterdam
1:46:06
143
Albert Akker
Spark
1:46:09
144
Berrie van Vugt
's-Gravenhage
1:46:19
145
Leen van Bloois
Spijkenisse
1:46:26
146
Johan Wiessenhaan
Spijkenisse
1:46:29
147
Cor vd Kleij
Heenvliet
1:46:37
148
Eddie Polhuijs
Krimpen aan den IJss
1:46:39
149
Ron Vrijdag
Spijkenisse
1:46:42
150
Hans van der Waal
Woudenberg
1:46:56
151
Arjan De Ruiter
Spijkenisse
1:47:17
152
Hans Griep
Spark
1:47:24
153
Gaston Lafusée
Namur (BEL)
1:47:43
154
Cok van Bodegom
1:47:49
155
Hans Buitendijk
1:47:50
156
Gijs Scholman
Energie
1:47:53
157
Andreas Ebert
Dresden (GER)
1:47:53
158
Frank Heusdens
Spijkenisse
1:47:57
159
Aad Hoogwerf
Spijkenisse
1:47:58
160
Dirk Lynen
Zandhoven (BEL)
1:48:13
161
Ger Smits
Spark
1:48:27
162
Sander den Boer
Zevenhuizen Zh
1:48:31
163
Adam Koziol
Tiel
1:48:35
164
John Snijder
Spijkenisse
1:48:37
165
Kees Spruijt
Amsterdam
1:48:44
166
Joek Sloots
Pallas '93
1:48:46
167
Marco Fais
AV '40
1:48:52
168
Toine Weijers
Ron Clarke
1:48:59
169
Angelo van der Hoeven
Abbenbroek
1:49:05
170
Jerry de Valk
Spijkenisse
1:49:14
171
Ger van de Werken
Oud-Beijerland
1:49:22
172
Rolf Spijkerman
Dutch Runners
1:49:22
173
Marco Plug
Spijkenisse
1:49:26
174
Roy van Doorn
Rhoon
1:49:40
175
Rene Lenting
Spijkenisse
1:49:40
176
Robert Verschoor
Zwijndrecht
1:49:43
177
Kevin Reijtenbagh
Oudenhoorn
1:49:51
178
Ramon van Egmond
1:49:59
179
Frans Kanters
Zuidland
1:50:03
180
Peter Strohmayer
Rozenburg Zh
1:50:04
181
Wouter Jansen
Hoogvliet Rotterdam
1:50:04
182
Mike van der Heijden
Hoogvliet Rotterdam
1:50:04
183
Maurice van der Wijst
Dutch Runners
1:50:08
184
Lars Hartemink
Rhoon
1:50:20
185
Alex Haas
Rijswijk Zh
1:50:28
186
Arnold Hamerslag
Spijkenisse
1:50:47
187
Vincent de Vos
Spijkenisse
1:50:48
188
Ferry Becker
Hellevoetsluis
1:50:52
189
Frans Westerveld
Hellevoetsluis
1:50:52
190
Anthonie van Est
Spark
1:51:00
191
Dirk Jan Misbeek
Spark
1:51:01
192
Marco Hoogwerf
Spijkenisse
1:51:02
193
Hans Matthijssen
Rijsbergen
1:51:03
194
Remco Sjoerds
Spijkenisse
1:51:20
195
Dik van Zanten
Altena Road Runners
1:51:32
196
Tom Dinjens
Spijkenisse
1:51:45
197
Raymon Bouman
Hekelingen
1:51:46
198
Roberto Jimenez
's-Gravenhage
1:51:56
199
Erwin Schapers
Hellevoetsluis
1:52:04
200
Erik de Winkel
Pallas '93
1:52:12
201
Daan Hoffmans
Haarlem
1:52:14
202
Mamushet Petros
Rotterdam
1:52:16
203
Hans Erkelens
PAC
1:52:18
204
Ton de Beer
Spijkenisse
1:52:22
205
Martin Motter
Spijkenisse
1:52:33
206
Wim Beekman
1:52:41
207
Ate Kalsbeek
Spijkenisse
1:52:57
208
Andre van Noort
Spijkenisse
1:52:58
209
Marcelo Hidalgo
Utrecht
1:53:00
210
Barry Grove
Voorburg
1:53:09
211
Arjun van der Dussen
Hekelingen
1:53:16
212
James O Connor
Wassenaar
1:53:28
213
Michael Price
Wassenaar
1:53:28
214
Menno van Leenen
Capelle aan den IJss
1:53:40
215
Pawel Zieba
Zawiercie (POL)
1:53:42
216
Martin van Opstal
Spijkenisse
1:53:43
217
Ronald Blok
Rotterdam
1:53:46
218
Lex de Prieëlle
Breda
1:53:52
219
Wouter Troost
Hoogerheide
1:53:55
220
Arnold van Dis
Zwijndrecht
1:54:09
221
Elbert van Hulst
Spark
1:54:13
222
Johan Groenewegen
Spijkenisse
1:54:17
223
Alex Benningshof
Spijkenisse
1:54:21
224
Patrick de Raad
Spijkenisse
1:54:24
225
Jeroen van Loo
Oud-Beijerland
1:54:28
226
Michel Gielbert
Mijnsheerenland
1:54:50
227
Diederick Stoel
Amsterdam
1:54:52
228
Michel Van Dijk
Pijnacker
1:54:56
229
Richard de Reus
Capelle aan den IJss
1:54:56
230
Johan van Aken
Spijkenisse
1:55:14
231
Aad Overdevest
Pijnacker
1:55:17
232
Ton Wiessenhaan
Spijkenisse
1:55:31
233
Frédéric Barre
Brussels (BEL)
1:55:36
234
Marcel van den Berg
Spijkenisse
1:55:47
235
Ruud de Grood
Hellevoetsluis
1:55:47
236
Herman Luinge
Rockanje
1:55:48
237
Jaap Renaud
Schipluiden
1:55:50
238
Martyn Kerkman
Zoeterwoude
1:55:54
239
Aad de Visser
1:56:04
240
Patrick van den Berg
Spark
1:56:05
241
Melvin Overheid
Hellevoetsluis
1:56:17
242
Egbert van Dijk
Fortuna
1:56:34
243
Patrick Gielen
Energie
1:56:40
244
Mark Verwaal
Schiedam
1:56:41
245
Roberto van Dijke
Hoogvliet Rotterdam
1:57:14
246
Kees Reichardt
Rotterdam
1:57:23
247
Wout Meijndert
Pernis Rotterdam
1:57:38
248
Ray van Garderen
Hoogvliet Rotterdam
1:57:55
249
Werner Franse
Zwijndrecht
1:58:02
250
Hassan Laasri
Dutch Runners
1:58:08
251
Cees Weeda
Spijkenisse
1:58:11
252
Olaf Berman
Rotterdam
1:58:35
253
Holger Scherer
Kornwestheim (GER)
1:58:37
254
Ed van der Stokker
Spark
1:58:47
255
Ruud van Wijk
Raamsdonksveer
1:58:51
256
Richard Gouw
Hoogvliet Rotterdam
1:59:03
257
Phil Corringham
Wassenaar
1:59:06
258
Wim van Ginneken
Rotterdam Atletiek
1:59:08
259
Dennis de Rouw
Schiedam
1:59:23
260
Roland Dalmulder
Hoogvliet Rotterdam
1:59:43
261
Johan Visser
Barendrecht
1:59:52
262
Willem de Gouw
Alphen aan den Rijn
1:59:53
263
Jeroen Lammer
Bunnik
1:59:58
264
Roy Rutten
Rozenburg Zh
2:00:02
265
Mark Vendeloo
Hellevoetsluis
2:00:10
266
Sjaak Rens
Spado
2:00:11
267
Carlo Eijkels
Spijkenisse
2:00:18
268
Konstantinos Chondrogi
Delft
2:00:31
269
Han Bakker
Hoogvliet Rotterdam
2:00:48
270
Nico Stoop
Spijkenisse
2:00:57
271
Antoine van Hove
Temse (BEL)
2:01:06
272
Gerard Vos
Hellevoetsluis
2:01:36
273
Peter van Vuuren
Hoogvliet Rotterdam
2:01:37
274
Fred Dozy
Spark
2:01:37
275
Arjan Lubbe
Oostvoorne
2:01:49
276
Ernst-Jan van Eck
Rotterdam
2:01:50
277
Patrick Maas
Hekelingen
2:02:00
278
Jan van Beek
Geervliet
2:02:03
279
Peter Koster
Spijkenisse
2:02:11
280
Arthur Bijl
Spijkenisse
2:02:33
281
Dirk Pols
Berkel en Rodenrijs
2:02:35
282
Theo Schefers
Parthenon
2:02:40
283
Cor Uldenden
Krimpen aan den IJss
2:02:42
284
Jacky Bareman
Hellevoetsluis
2:02:47
285
Len Pleijsier
Spijkenisse
2:03:01
286
Charles Creutzburg
Pallas '93
2:03:36
287
Albert Wijting
Spijkenisse
2:03:40
288
Patrick Slinger
Spijkenisse
2:03:42
289
Bob Kool
Spijkenisse
2:03:50
290
Jacques Hols
Spark
2:04:23
291
Peter Makop
Hellevoetsluis
2:04:24
292
Piet van der Pols
Heenvliet
2:04:35
293
Frank Reesink
PAC
2:04:36
294
Ricardo Snijders
Spark
2:04:42
295
Jos Mark
Poortugaal
2:05:07
296
Claude Van Cutsem
Strombeek-Bever (BEL
2:05:51
297
Stefan Elders
Eindhoven
2:06:03
298
Aad van Oversteeg
Spark
2:06:43
299
Jeffrey van Dalen
Spark
2:06:47
300
Carlos Sybesma
Alblasserdam
2:06:48
301
Sebastien Brochard
Olonne Sur Mer (FRA)
2:07:05
302
Gerrit Lengkeek
Spijkenisse
2:07:17
303
Fred Neubauer
Pallas '93
2:07:47
304
Eric Vermeer
Spijkenisse
2:08:05
305
Dennis Stouthart
Hoogvliet Rotterdam
2:08:05
306
Hillebrand Boogerd
Heenvliet
2:08:10
307
MJ van den Akker
Spijkenisse
2:08:13
308
Martin van der Linden
Rotterdam
2:08:36
309
Arie van der Kuil
Rotterdam
2:08:39
310
Nathan van Velzen
Hellevoetsluis
2:09:10
311
Anne ten Hoeve
Voorne Atletiek
2:09:18
312
Erwin Keizer
Spijkenisse
2:09:27
313
Chris de Reus
Hoogvliet Rotterdam
2:10:03
314
Bjorn Hartgerink
Hekelingen
2:10:14
315
John Stolk
Hellevoetsluis
2:10:35
316
Erik Mol
Spijkenisse
2:11:20
317
Ron Budding
Vlaardingen
2:11:21
318
Richard Bolton
Wassenaar
2:12:03
319
René Sluijs
Barendrecht
2:12:35
320
Michel Siep
Rotterdam
2:12:40
321
Martin Stadhouders
Spijkenisse
2:12:40
322
Erik Boer
Rotterdam
2:12:41
323
Peter Ravestein
Schiedam
2:12:54
324
Lars Jansen
Abbenbroek
2:12:58
325
Sebastiaan Hommel
Rotterdam
2:13:42
326
Sebastiaan Verbeek
Hoogvliet Rotterdam
2:13:42
327
Marco van 't Hoff
Spijkenisse
2:14:13
328
Iwan van Sint Anneland
's-Gravendeel
2:15:34
329
Sven Blaak
Spijkenisse
2:15:49
330
Jan de Vette
Spark
2:16:29
331
Ernst Holzmann
Barendrecht
2:18:22
332
Jaap Bergwerf
Spijkenisse
2:19:06
333
Ron van Gent
Oudemolen Nb
2:19:47
334
Alexander Hehanussa
Spijkenisse
2:20:56
335
Gilbert van Berkel
Spijkenisse
2:21:30
336
Louwerens Selier
Spijkenisse
2:23:21
337
Jeroen Klink
Spijkenisse
2:23:31
338
Nicola Pezzotti
's-Gravenhage
2:24:05
339
Joop Wolf
Rotterdam
2:24:26
340
Moel Moelchand
Rotterdam
2:29:43
341
Walter Keemink
Fortuna
2:33:36
VROUW, HALVE MARATHON
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Amy van de Broek
Sprint
1:24:03
2
Loes van Loenen
De Koplopers
1:30:59
3
Esther van Voornhoven
Groningen Atletiek
1:33:48
4
Rosemary Lobley
Amsterdam
1:35:01
5
Petra Bruijs
Spado
1:36:21
6
Martine Dattin
Vlaardingen
1:37:48
7
Christel Muis
Rotterdam
1:40:45
8
Petra Polspoel
DAK
1:42:56
9
Kristin Dypdahl
Utrecht
1:43:35
10
Patricia van den Broek
Eindhoven
1:44:55
11
Antsje Heijmen-Hiemstr
Sparta
1:46:59
12
Marjolein Elderson
Delft
1:47:49
13
Beata Jednoróg
Trzebnica (POL)
1:48:08
14
Miriam Oomen
Pallas '93
1:48:22
15
Melanie Housmans-Bonni
Echt
1:48:49
16
Lotte Visser
Energie
1:49:09
17
Marian Menke
Rotterdam
1:49:58
18
Stella van Utrecht
Rotterdam
1:50:14
19
Cora van der Hoeven
Abbenbroek
1:50:23
20
José van Uffelen
Rozenburg Zh
1:50:59
21
Ingrid van Arnhem
Brielle
1:51:10
22
Patricia Roodenburg
Spijkenisse
1:51:48
23
Hortensia Solis
's-Gravenhage
1:51:57
24
Monique Baars
Pallas '93
1:52:12
25
Mandy Erkelens
Tartlétos
1:52:17
26
Albitha Wambrauw
's-Gravenhage
1:52:36
27
Lennie Groenewegen
Rotterdam
1:52:51
28
Lucia Jarchum
Utrecht
1:53:00
29
Carola Geurts
Parthenon
1:53:15
30
Tiana van Oosten
Rotterdam
1:53:18
31
Danielle van Lierop
Spijkenisse
1:53:42
32
Patricia Vervoort
Spijkenisse
1:53:50
33
Danielle van Mil
Spijkenisse
1:53:58
34
Dominique van Ginkel
Amsterdam
1:54:55
35
Marjolein Deurloo
Rotterdam
1:55:12
36
Evelien Deurloo
Rotterdam
1:55:16
37
Isabelle Klaasse
Vlaardingen
1:55:23
38
Corine van den Berg
Spark
1:55:31
39
Svea Scholtholt
Amsterdam Zuidoost
1:55:38
40
Quirine van der Salm
Nootdorp
1:55:46
41
Jolanda Kremer
Fortuna
1:55:48
42
Ilse de Visser
Rozenburg Zh
1:55:50
43
Rosalie Renaud
Schipluiden
1:55:50
44
Olga van Gelderen
Spijkenisse
1:57:05
45
Wendy van 't Verlaat
Spijkenisse
1:57:25
46
Gerdien Misbeek
Spark
1:57:53
47
Sascha Konijnenburg
Mijnsheerenland
1:57:58
48
Moni van Bruggen
Rotterdam
1:59:07
49
Saskia Brussé
Utrecht
1:59:10
50
Simone van Dortmondt
Spark
1:59:30
51
Nathalie Quaak
Spijkenisse
1:59:38
52
Annemarie Edel
Rotterdam
1:59:42
53
Stefanie Dokter
Zuidland
1:59:46
54
Regina Vollenhouw
PAC
1:59:47
55
Heleen de Gouw
Alphen aan den Rijn
1:59:47
56
Anita Kreukniet
De Kieviten
2:00:22
57
Patricia Nieboer
Hellevoetsluis
2:00:33
58
Shirley de Vries
Energie
2:00:34
59
Nel de Wit
Spijkenisse
2:00:35
60
Jannie Haddeman
Spark
2:00:35
61
Lisette Verheij
Spijkenisse
2:00:46
62
Annemieke Lalleman
Fortuna
2:00:53
63
Annette Schapers
Fortuna
2:00:53
64
Madelon van der Zwan
Pallas '93
2:01:16
65
Annelies Vos
Hellevoetsluis
2:01:34
66
Sabrine Odijk
Spijkenisse
2:03:04
67
Manal Rostom
Dubai (UAE)
2:03:16
68
Erika Vis-Hazelbag
Rhoon
2:03:41
69
Anouk Haan
STB
2:03:51
70
Nienke Hoffmans
Haarlem
2:04:23
71
Claudia van den Berg
Fortuna
2:05:10
72
Corine Purperhart
Spark
2:05:18
73
Monique Kuller
Spijkenisse
2:05:19
74
Joke Oosters-Scholman
Altena Road Runners
2:05:25
75
Sita Bihari
Rotterdam
2:05:46
76
Erika van der Heijden
Spijkenisse
2:06:13
77
Annick Speeleveld
Leiden
2:06:28
78
Ellen Voogt
Maassluis
2:07:10
79
Daphne van der Maas
Spark
2:07:51
80
Ans de Boer
De Meern
2:07:53
81
Debbie van der Linden
Spijkenisse
2:07:58
82
Suzanne Hoek
Rotterdam
2:07:59
83
Anneke van Loenen
Fortuna
2:08:14
84
Jozien de Wit
Dirksland
2:08:15
85
Kerry Campbell
Wassenaar
2:08:25
86
Lisa Nederlof
Brielle
2:08:30
87
Willemijn Hagoort
Sommelsdijk
2:08:31
88
Claudia van de Klunder
Zwijndrecht
2:09:23
89
Lina Fernandez
Woodbridge (CAN)
2:09:49
90
Erika de Reus
Spark
2:10:03
91
Laura van der Waal
Papendrecht
2:10:47
92
Marianne de Jong
Dordrecht
2:10:47
93
Jolanda Verwaal
Schiedam
2:11:04
94
Sophie Konings
Spijkenisse
2:11:49
95
Diane Oskam
Woerden
2:11:53
96
Elizabeth Price
Wassenaar
2:12:04
97
Claudia de Regt
Hellevoetsluis
2:12:13
98
Lia Bouts
Dilsen-Stokkem (BEL)
2:12:22
99
Sanne Klim
Spijkenisse
2:12:34
100
Meike Schoonmade
Spijkenisse
2:12:40
101
Joana Rochinha
Veldhoven
2:12:55
102
Angelique van der Valk
Ouddorp Zh
2:13:53
103
Gillian Weinberg
Wassenaar
2:13:57
104
Suryani Darham
Wageningen
2:14:08
105
Jolanda Kleij
Spijkenisse
2:14:15
106
Brenda van der Zanden
Brielle
2:15:18
107
Kim Walravens
Harderwijk
2:16:05
108
Chantal Kramer
Spark
2:17:27
109
Manon Gunneman
Spijkenisse
2:17:27
110
Ellie Kalshoven
Spijkenisse
2:17:34
111
Wil Barendrecht
Voorne Atletiek
2:18:21
112
Yolande Waas
Voorne Atletiek
2:18:21
113
Anouk Breeman
Barendrecht
2:18:23
114
Wendy Kuipers
Rotterdam
2:19:08
115
Cindy Groenewegen vd W
Spijkenisse
2:19:23
116
Marlies Aalders
Fortuna
2:19:31
117
Geke van Meel
Dinteloord
2:20:09
118
Tanja Pleijsier
Spijkenisse
2:20:29
119
Tamara van Houte
Spijkenisse
2:20:29
120
Annie Reijnen de Bie
Spark
2:20:55
121
Harma van Erven
Spijkenisse
2:21:30
122
Lucian Jager
Spijkenisse
2:23:21
123
Dana Janssen
Spijkenisse
2:23:31
124
Marijke Scotuzzi
's-Gravenhage
2:24:05
125
Sonja Sital
Rotterdam
2:24:26
126
Tina Pieters
Spark
2:24:35
127
Beppie Bresser De Klei
Spijkenisse
2:29:23
128
Wilma Polderman
Barendrecht
2:29:43
129
Monique Kriesch
Spijkenisse
2:29:50
130
Deborah Freudenthal
Alphen aan den Rijn
2:35:19
MAN, 10 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Menno Lieven
Capelle aan den IJss
34:51
2
Marcel Fiering
Pallas '93
35:44
3
Peter Schrader
RRZ
35:56
4
Fred Loufer
Maasland
36:36
5
Marcel de Vette
Spirit Oud Beijerlan
37:01
6
Vincent Bloem
Pallas '93
37:10
7
Joao Seixas
Leiden
37:38
8
Frank Romeijn
Dutch Runners
37:44
9
Luis Pereira
Rotterdam
38:08
10
Tijn Jansen
Haastrecht
38:09
11
Marcel Gelton
Pallas '67
38:38
12
Bram Ottenhof
Arnhem
38:56
13
Bas van Delft
Spijkenisse
39:10
14
Ronald Borgdorff
Spijkenisse
39:21
15
Andrew Buglass
Leidschendam
39:46
16
Koen van Hees
Haag Atletiek
40:00
17
Thomas Claessens
Haag Atletiek
40:07
18
Ralph van de Grijp
Pallas '93
41:11
19
Rene Sundermeijer
Oud-Beijerland
41:38
20
Rene Leijtens
Loopgroep Aart Stigt
41:49
21
Vishal Ramkhelawan
Spijkenisse
42:05
22
Wu Wei
Rotterdam
42:14
23
Dirk-Jan van der Kolk
Haag Atletiek
42:21
24
John van Vliet
42:55
25
Alejandro Santiago
Leiden
42:58
26
Frans van Zuilen
Reeuwijk
42:58
27
Max Heijmans
Oss '78
43:27
28
Wim Verkleij
SC Reeuwijk
43:53
29
Hans Trompert
Rotterdam Atletiek
44:32
30
John van Zweeden
44:36
31
Juri Leissner
44:48
32
Harold Baas
SC Reeuwijk
44:49
33
Erik Huisman
Reeuwijk
45:00
34
Mitchel Troost
Zwijndrecht
45:19
35
Ton Satter
Spijkenisse
45:24
36
Remo van den Hoek
Spijkenisse
45:29
37
Michel Druten
Brielle
45:40
38
Alberto Vivas
Houston (USA)
45:57
39
Philippe Mathon
Haag Atletiek
45:58
40
Peter Heijdra
Vlaardingen
46:15
41
Gerard Janssen
Capelle aan den IJss
46:35
42
Ron Dekker
Spijkenisse
46:36
43
Maurice van Horn
Rotterdam
47:08
44
Jan Luijks
Utrecht
47:17
45
Jeffrey Izelaar
Spijkenisse
47:41
46
Rob van Dijk
Reeuwijk
48:03
47
Dino Fageraas
Rotterdam
48:06
48
Sebastiaan Gesquierre
Spark
48:11
49
Franky Holvoet
Waarmaarde (BEL)
48:17
50
Dion van Luijk
Hellevoetsluis
48:21
51
Yanek Celzo
Edegem (BEL)
48:41
52
Damian Ravetta
Trelew, Chubut Argen
48:43
53
Teus Ottevanger
Spijkenisse
48:45
54
Rob van der Gaag
Hellevoetsluis
48:55
55
Antonis Vateiadakis
Rotterdam
49:05
56
Lars Wijnhoven
Moerkapelle
49:06
57
Maurice van der Weel
Spijkenisse
49:11
58
Sjaak Rosmolen
Vierpolders
49:31
59
Arie van de Merwe
Spijkenisse
49:37
60
Marco Mensink
SC Reeuwijk
49:56
61
Rene van Deutekom
Rotterdam
50:16
62
Jos Menting
Spijkenisse
50:27
63
Richard Verstegen
SC Reeuwijk
50:31
64
Peter Paludanus
Rotterdam
50:58
65
Remy Sluimers
Klaaswaal
51:11
66
Martin Mutsaers
Spijkenisse
51:13
67
Nils Bronswijk
Spijkenisse
51:19
68
Robert van Schaik
Spijkenisse
51:37
69
Koos Heijdra
Spijkenisse
51:39
70
Michael van Roon
Spijkenisse
51:45
71
Brice Guayrin
Eindhoven
51:45
72
Edwin Spoelman
Hellevoetsluis
51:50
73
Raymond van Dijk
Spijkenisse
52:02
74
Gerrit van Beusichem
Maassluis
52:05
75
Eugene van der Pijll
's-Gravenhage
52:21
76
Sjoerd Bootsma
Spijkenisse
52:22
77
Gerard Woerdeman
Spijkenisse
52:23
78
Frank Vermetten
Spijkenisse
52:47
79
Ronald Schotman
Oud-Beijerland
53:14
80
Glenn Haringa
Oud-Beijerland
53:16
81
Kennard van der Bijl
Climax
53:49
82
Aad Aldus
Sliedrecht
53:50
83
Peter Boergdorff
Spijkenisse
54:00
84
Enno van Waardenberg
PAC
54:03
85
Hiro Asakura
Nieuwerkerk ad IJsse
54:24
86
Johan Molenaar
Rotterdam
54:30
87
Cees Montfrooij
Spijkenisse
54:41
88
Dion van der Leer
Spijkenisse
54:46
89
Kieran Celzo
Edegem (BEL)
54:47
90
Paul Kuijten
Buurmalsen
54:50
91
Toon Heuser
Ridderkerk
54:57
92
Kees Bijvoet
Wognum
55:02
93
Bram Verhoeven
Spijkenisse
55:07
94
Marc-Jan Holslag
Spijkenisse
55:12
95
Marcel Schultz
Energie
55:15
96
Jamie McKinnon
Delft
55:24
97
Danny Westhoff
Spijkenisse
55:30
98
Rogier Geerts
Pijnacker
55:32
99
Ferry Smith
Spijkenisse
55:34
100
Martijn Rosbergen
Gouda
55:38
101
Wilco van Delft
Spijkenisse
55:47
102
John van der Meer
Spijkenisse
55:49
103
Michel van Baardwijk
Spijkenisse
55:51
104
Michael Huizer
Ridderkerk
56:11
105
Martin Westra
Spijkenisse
56:15
106
Bob van der Weijden
Krimpen aan de Lek
56:26
107
Jeroen van der Velde
Zuid-Beijerland
56:28
108
Kevin Huizer
Ridderkerk
57:07
109
Joost Kadijk
Rotterdam
57:12
110
Michael Vogel
Rotterdam
57:12
111
Julian Voogt
Spijkenisse
57:48
112
Rémon Bels
Brielle
58:07
113
Kees Geluk
Vlaardingen
58:27
114
Bob Lemmens
Spijkenisse
58:38
115
Cees van Tienhoven
Spijkenisse
58:59
116
Robbert Lemmens
Spijkenisse
59:22
117
Renzo Kerkhof
Zaventem (BEL)
59:48
118
Nick van Loon
Tilburg
59:51
119
Jacob Wiggers
Brielle
1:00:06
120
Jan Brouwer
Spijkenisse
1:00:19
121
Bernard Westerveld
Hellevoetsluis
1:00:33
122
Eric Timmerman
Rotterdam
1:01:36
123
Erik van Veen
Barendrecht
1:01:56
124
Ruud Rolaff
Spijkenisse
1:02:11
125
Hans Sap
Hoogvliet Rotterdam
1:02:48
126
Kas van den Berg
Spijkenisse
1:03:02
127
Hans Wulffraat
Hoogvliet Rotterdam
1:03:08
128
Martin Voetee
Zwijndrecht
1:03:10
129
Chris Rathbun
's-Gravenhage
1:03:20
130
Roberto Aquino
Rotterdam (PAR)
1:03:23
131
Gileade Rodriquez
's-Gravenhage
1:03:23
132
Siem Pleijsier
Waterweg
1:03:38
133
Antoon Kloonen
Zevenbergen
1:05:01
134
Nico Voogt
Spijkenisse
1:05:07
135
Bernard Collens
Spijkenisse
1:05:18
136
Simon van den Berg
Spijkenisse
1:05:29
137
Hans Meijndert
Pernis Rotterdam
1:06:50
138
Mark van Leen
Krommenie
1:07:10
139
Fenno van den Broek
Hoogvliet Rotterdam
1:07:27
140
John vd Broek
Hoogvliet Rotterdam
1:07:28
141
Patrick Snijders
Spijkenisse
1:07:47
142
Diederik Hubenet
Spijkenisse
1:07:54
143
Erwin Stechman
Spijkenisse
1:08:34
144
Frans van Rijthoven
Hoogvliet Rotterdam
1:08:54
145
Stefan Westein
Rotterdam
1:09:33
146
Cor van Keulen
Ridderkerk
1:11:16
147
Froilan Celzo
Edegem (BEL)
1:13:07
148
Victor Weert
Spijkenisse
1:15:13
VROUW, 10 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Petra Vos
Waterweg
46:00
2
Augüsta van Hoogdalem
Fortuna
46:11
3
Marion Visser
Rotterdam
46:34
4
Carla van der Wolf
SC Reeuwijk
47:57
5
Nicoline Krijnen
Vlaardingen
48:01
6
Amanda Kolijn
Spark
48:11
7
Trees van der Werf
SC Reeuwijk
50:02
8
Myrthe Menting
Rotterdam
50:23
9
Malou Menting
Utrecht
50:41
10
Wendy Schoo
Spijkenisse
50:52
11
Patricia Paludanus
Rotterdam
50:56
12
Majorie Lloyd
Rotterdam
51:12
13
Renske Olmer
Brielle
51:48
14
Margien Scheijgrond
Hekelingen
52:05
15
Brigit Droog
SC Reeuwijk
52:32
16
Saskia Schijff
Spijkenisse
53:46
17
Ivonne van der Pad-Bla
avVN
53:47
18
Alejandra Vilela
Trelew, Chubut Argen
54:05
19
Sabine Saris
Rotterdam
54:56
20
Marian Putter
Energie
55:14
21
Vanessa Lammers
Spijkenisse
55:27
22
Kitty Tichelaar
Hoogvliet Rotterdam
55:50
23
Carola van Veen-Boelse
Spark
56:07
24
Elma Borgdorff
Spijkenisse
56:08
25
Chaja Blaak
Spijkenisse
56:14
26
Aneta Kras
Spijkenisse
56:27
27
De Valk
Spijkenisse
56:52
28
Bianca Pothof
Pallas '93
57:19
29
Yolanda Hofsteenge
Hellevoetsluis
58:02
30
Siasia Lin
Rotterdam
58:05
31
Lizette Heijdra
Spijkenisse
58:11
32
Karin van Zanten
Altena Road Runners
58:17
33
Shalane Dunk
Rotterdam
58:38
34
Marian Kil
Schiedam
58:42
35
Martine Verhulst
Dordrecht
59:00
36
Evelien Groenewegen
Spijkenisse
59:16
37
Arlette de Munck
Nootdorp
59:20
38
Renata Maas
Spijkenisse
59:20
39
Arja Slingerland
Rotterdam Atletiek
59:21
40
Esther van de Glind
Spijkenisse
59:28
41
Ilona Koetsenruyter
Spijkenisse
59:28
42
Kelly van Keulen
Spijkenisse
59:29
43
Mara van den Hoek
Spijkenisse
59:57
44
Denise Hollaar
Spijkenisse
1:00:27
45
Nannie Slooff
Oude-Tonge
1:00:30
46
Erna Roy
Spijkenisse
1:00:54
47
Anja Peters
Heenvliet
1:01:08
48
Danielle Ducaneaux
Vlaardingen
1:01:22
49
Jolanda Jongste
Energie
1:01:26
50
Philčne Jongste
Barendrecht
1:01:26
51
Neus Agusti Ayet
's-Hertogenbosch
1:01:26
52
Petra Kloek
Spijkenisse
1:01:29
53
Eveline Hammer
Rotterdam
1:01:38
54
Claire Voogt
Spijkenisse
1:01:42
55
Nancy Liepert
Oostvoorne
1:01:50
56
Marleen Nederveen
Spark
1:01:59
57
Norma Meijboom
Rotterdam
1:02:38
58
Joolie Kasmire
Delft
1:02:39
59
Haley Lim
Nederland
1:02:54
60
Corine du Pree
Rotterdam
1:02:55
61
Jannie du Pree
Rotterdam
1:02:56
62
Saskia Schild
Rozenburg Zh
1:03:06
63
Astrid Wulffraat
Hoogvliet Rotterdam
1:03:08
64
Suzanne de Mik
Vlaardingen
1:03:30
65
Monique Peters
Spijkenisse
1:03:46
66
Stefanie Klerx
Poortugaal
1:03:47
67
Miranda Gerssen
Spijkenisse
1:03:56
68
Lara Hubenet
Spark
1:03:58
69
Romona Postma
Spijkenisse
1:04:29
70
Cynthia Spencer
Spijkenisse
1:05:18
71
Emilie de Block
Rotterdam
1:05:22
72
Karen Grisales Gomez
Rotterdam
1:05:47
73
Wanda Knoppers
Spijkenisse
1:06:54
74
Adriana Nooijen
Hoogvliet Rotterdam
1:07:06
75
Charissa van Rhee
Spijkenisse
1:07:10
76
Vivian Stehouwer
Spijkenisse
1:07:22
77
Wendy Wuister
Spijkenisse
1:07:22
78
Iris vd Broek
Hoogvliet Rotterdam
1:07:27
79
Samentha van der Weide
Spijkenisse
1:07:58
80
Jenny Vermeij
Spijkenisse
1:08:31
81
Nathalie de Graaf
Rotterdam
1:08:34
82
Mary Bakker
Spijkenisse
1:08:38
83
Claudia Krauweel
Spijkenisse
1:08:39
84
Margreet van Slooten
Rotterdam
1:08:56
85
Linda van Rijen
Spijkenisse
1:08:57
86
Amanda Koole
Energie
1:10:57
87
Gorgi Strang
Middelharnis
1:10:57
88
Joyce van den Engel
Spijkenisse
1:11:15
89
Lindy Rathbun
's-Gravenhage
1:11:40
90
Ellen Hanswijk
Spijkenisse
1:13:03
MAN, 5 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Menno Schouten
Lycurgus
15:21
2
Yared Stifanos
Hellas
15:37
3
Messaoud Dardouri
Hellas
15:43
4
Henk van Leeuwen
Passaat
16:01
5
Wouter Heinrich
AKU
16:15
6
Fenno Polderman
Clytoneus
16:43
7
Younes Chaout
U-Track
16:55
8
Ferdi Yildiz
Spijkenisse
19:13
9
Arjen Teijn
Spijkenisse
19:43
10
Karel Uitterlinden
Spirit Oud Beijerlan
20:00
11
Jerry de Blok
Sommelsdijk
20:34
12
Ayrton Mooldijk
Spijkenisse
20:38
13
Jelmer van Koert
Bodegraven
20:57
14
Jan Kool
Spark
21:38
15
Roy Remeeus
Delft
21:39
16
Grzegorz Czogala
Oostvoorne
22:12
17
Niels van Scholl
Spijkenisse
22:21
18
Theo Lans
Spijkenisse
22:21
19
Michel Christen
Brielle
22:27
20
Hidde Weersma
Spijkenisse
22:37
21
Tim Lans
Spijkenisse
22:38
22
Jurgen van Scholl
Spijkenisse
22:39
23
Johan Pollemans
Dordrecht
22:45
24
Ramon ten Hove
Spijkenisse
22:48
25
Lars Vitscher
Hoogvliet Rotterdam
22:49
26
Senna Mooldijk
Spijkenisse
22:50
27
Gerard Westmaas
Spijkenisse
23:12
28
Robin Schols
Capelle aan den IJss
23:12
29
Ton Tobe
Vlaardingen
23:13
30
Piet Klaaijsen
Hoogvliet Rotterdam
23:15
31
Leon van Egmond
23:20
32
Leo Westmaas
Spijkenisse
23:25
33
Stanislav Mora
Spijkenisse
24:15
34
Jacek Zawadzki
Brielle
24:17
35
Carlo Colle
Voorne Atletiek
24:17
36
Paul van der Leij
Pallas '93
24:31
37
Jordy Keus
Spijkenisse
24:38
38
Kees Oranje
Brielle
24:38
39
Jeroen Neijts
Schiedam
25:20
40
Jeroen Guis
Bleskensgraaf ca
25:26
41
Matthijs Hilgers
Waddinxveen
25:31
42
Frank Amas
Spijkenisse
25:41
43
Tom Borgdorff
Spark
25:43
44
Jesse Kamies
Brielle
25:47
45
Melvin Telg
Spijkenisse
25:56
46
Thom Paardekooper
Brielle
26:08
47
Niels Kerkmans
Brielle
26:09
48
Dick van der Wal
Spijkenisse
26:16
49
Wim Westmaas
Spijkenisse
26:56
50
Dion Spronk
Spark
26:59
51
Ryan Zwiep
Spark
27:02
52
Robin van der Ham
Spijkenisse
27:03
53
Stefan Wulfraat
Hoogvliet Rotterdam
27:08
54
Peter van Scholl
Spijkenisse
27:19
55
Peter de Visser
Energie
27:20
56
Leo Blom
PAC
27:25
57
Bernard Hoving
Rotterdam
27:31
58
Norbert Tol
Spijkenisse
27:33
59
Wankee Chan
Rotterdam
27:55
60
Noah Spreij
Brielle
28:10
61
Peter Sebrechts
Barendrecht
28:25
62
Marcel Suijkerbuijk
Spijkenisse
28:25
63
Renze van de Bosch
brielle
28:30
64
Jelle Zwiep
Spijkenisse
28:41
65
Braedan Tol
Spijkenisse
28:41
66
Sander Klink
Pallas '93
28:48
67
Rick de Vree
Brielle
29:08
68
Jeroen van der Wal
Rotterdam
29:28
69
Jan Bakker
Spijkenisse
29:30
70
Peter van Hecke
Spijkenisse
29:30
71
Lucas van Luijk
Hellevoetsluis
29:42
72
Tjerk Bosman
Spijkenisse
29:51
73
Roel Apeldoorn
Oud-Beijerland
30:00
74
Gerard van Vliet
Oud-Beijerland
30:13
75
Caspar de Jonge
Rotterdam
30:31
76
Dirk Noordegraaf
Oostvoorne
30:33
77
René Koopman
Hoogvliet Rotterdam
30:38
78
Jan-mark Crans
Voorne Atletiek
30:45
79
Joop Noordsij
Spijkenisse
30:56
80
Jan van Scholl
Spijkenisse
31:05
81
Gert Vogelaar
Breda
31:16
82
Wouter Oogjen
Spark
31:30
83
Aad Kloos
Hellevoetsluis
31:31
84
Marcel Oogjen
Spijkenisse
31:59
85
Dennis Doolaar
Spijkenisse
32:09
86
Jerry Tilro
Oud-Beijerland
32:24
87
Jelle Bolte
32:33
88
Johan Ravenstein
Spijkenisse
32:44
89
Michel van Geveren
Pernis Rotterdam
32:57
90
Nico Lanser
Poortugaal
33:09
91
Ton Willemsen
Energie
33:12
92
Kaomi Sugiharto
Spijkenisse
33:19
93
Jeroen van der Torre
Spijkenisse
33:32
94
Kursat Yalankaya
Rotterdam
33:37
95
Martijn Westland
Spijkenisse
33:38
96
Mark Ripmeester
Rotterdam
33:40
97
Otto van Roon
Heenvliet
33:42
98
Piet Hagens
Hoogvliet Rotterdam
33:50
99
Robin Schiffers
Spijkenisse
34:05
100
Paul van Duijvenbode
Hellevoetsluis
34:48
101
Ron de Ruiter
Spijkenisse
35:18
102
Stephan de Vaal
Spijkenisse
35:21
103
Rayviendy Meulens
Rotterdam
36:37
104
Randolph Valies
Rotterdam
36:45
105
Raymond Korving
Spijkenisse
36:54
106
Pascal Groen
Spijkenisse
36:54
107
Wppt van Wieringen
Spijkenisse
38:37
108
Ayrthon de Sousa Chant
Rotterdam
39:16
109
Silvio Spiessens
Rozenburg
39:16
110
Cees Bouthoorn
Spijkenisse
39:42
111
Michael Rübe
Ridderkerk
42:04
112
Pria
Rotterdam
46:35
113
Kenny Teijsse
Rotterdam
46:39
114
Dillion Williams
Rotterdam
50:31
115
Quentin Albertus
Rotterdam
50:34
116
Kees van Buuren
Rotterdam
50:34
117
Dirk van Bergen-Henego
Brunssum
52:43
118
Abdelhafid Jaddani
Rotterdam
56:55
VROUW, 5 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Tirza van der Wolf
SC Reeuwijk
17:38
2
Lotte de Visser
Energie
20:47
3
Lorna Bank
Spijkenisse
20:58
4
Mariola Bialek
's-Gravenhage
23:21
5
Larissa du Mortier
Spijkenisse
23:44
6
Eugenia Pocoroba
Brielle
24:18
7
Sofie van Wieringen
Spijkenisse
24:38
8
Ingrid Dumoulin
Dordrecht
25:40
9
Maura Rosales
Houston (USA)
25:57
10
Marianne van Beusichem
Maassluis
26:17
11
Femke van Kampen
Spijkenisse
26:19
12
Svenja Blansjaar
Brielle
26:37
13
Petra Weers
Spijkenisse
27:05
14
Esmeralda Leeflang
Rotterdam
27:32
15
Esther Westmaas
Spijkenisse
27:34
16
Elke Montfrooij
Spijkenisse
27:45
17
Bianca Westra
Spijkenisse
27:45
18
Saskia Graaf
Spijkenisse
28:10
19
Yvonne Hijdra
Spark
28:30
20
Monique van Loon
Brielle
28:31
21
Jose van Kampen
Spijkenisse
28:33
22
Jo-ellen Schotman
Oud-Beijerland
28:46
23
Linda Oostlander
Hellevoetsluis
28:47
24
Anne Hilgers
Spijkenisse
29:30
25
Wilma van Efferink
Rotterdam
29:32
26
Claudia Kuss
Spijkenisse
29:39
27
Titia Stolker
Spijkenisse
29:42
28
Irene Klok
Brielle
29:43
29
Marieke Aantjes
Brielle
29:43
30
Solange Dibong
Hoogland
29:44
31
Rossina Puerta Cobos
Huizen
29:44
32
Monique Sebrechts-Dits
Barendrecht
30:18
33
Jetske Fiering
Spijkenisse
30:23
34
Anuska Hardoar
Amsterdam
30:32
35
Lianka Boot
Maassluis
30:34
36
Elin Bakhuizen
Spijkenisse
30:39
37
Marjolein van Zanten
Spijkenisse
30:57
38
Laura den Uijl
Rozenburg Zh
31:03
39
Tamara Labeur
Eindhoven
31:04
40
Yenna Dahler
Spijkenisse
31:07
41
Lucie Vogelaar
Utrecht
31:07
42
Annette Oudenes
Spijkenisse
31:14
43
Shireen Tol
Spijkenisse
31:22
44
Carla Vermeer
Abbenbroek
31:22
45
Sylvia Kloppenburg
Spijkenisse
31:26
46
Katrien Antoin
Waarmaarde (BEL)
31:36
47
Corry Bouthoorn
Spijkenisse
31:48
48
Harriette Kaspers
Spijkenisse
31:52
49
Renata Dekker
Fortuna
32:07
50
Annemarie van Scholl
Spijkenisse
32:08
51
Karin Doolaar
Spijkenisse
32:09
52
Rachel Jennifer van Pe
Vlaardingen
32:10
53
Marianne Petersen
Hoogvliet Rotterdam
32:15
54
Louise de Wijk
Spijkenisse
32:17
55
Dorine Kunst
Spijkenisse
32:17
56
Miranda den Hartog
Spijkenisse
32:25
57
Renate Gouwens
Spijkenisse
32:29
58
Richelle den Haan
Spijkenisse
32:30
59
Laura van der Hoek
Geervliet
32:31
60
Janneke van Dijk
Rotterdam
32:43
61
Esra Pol
Rozenburg Zh
32:45
62
Sylvia van der Ham
Spijkenisse
32:47
63
Chrisstella Vernooij
Spijkenisse
32:54
64
Daphne Brouwer
Spijkenisse
33:03
65
Anja van Scholl
Spijkenisse
33:20
66
Barbara Bouman
Spijkenisse
33:21
67
Gitte Tilro
Oud-Beijerland
33:21
68
Germaine Tempel
Spijkenisse
33:22
69
Gudy van Klaveren
Energie
33:24
70
Marianne Verheij
Spijkenisse
33:25
71
Livienke Vogelaar
Bennekom
33:26
72
Irene Visser
Oud-Beijerland
33:53
73
Kimberly Schiffers
Spijkenisse
34:04
74
Kirsten Noordijk
Oud-Beijerland
34:08
75
Jessica Hillen
Rhoon
34:10
76
Mariska Lelieveld
Spijkenisse
34:15
77
Petra Rosbergen
Spijkenisse
34:16
78
Mariëtte Bouman
Spijkenisse
34:30
79
Suzanne Weerheim
Oostvoorne
34:32
80
Eline van de Wal
Oostvoorne
34:33
81
Jannieke van Zijdervel
Zuid-Beijerland
34:35
82
Jolanda van der Wagt-v
Spijkenisse
34:40
83
Marlies van Eijk
Spijkenisse
34:42
84
Petra Verheij
Hoogvliet Rotterdam
34:43
85
Melanie Vuijk
Spijkenisse
34:50
86
Ellen van de Water
Geervliet
34:51
87
Fiet Schoutrop
Spijkenisse
34:51
88
Fiona Walhout
Spijkenisse
34:52
89
Miriam de Groot-Kap
Spijkenisse
34:58
90
Saskia van Drent
Krimpen aan den IJss
34:58
91
Esther Dolleman
Schiedam
35:03
92
Sandra Werf- vd Kuijpe
Spijkenisse
35:06
93
Lisa Hawinkels
Spijkenisse
35:08
94
Sonja Green
Spijkenisse
35:08
95
Jolanda Vermeer
Spijkenisse
35:09
96
Joyce Taal
Spijkenisse
35:18
97
Sandra Faaij Lavieren
Spijkenisse
35:24
98
Nina van der Hoek
Zwartewaal
35:28
99
Gonny Poot
Spijkenisse
35:43
100
Femke Feenstra
Spijkenisse
35:49
101
Desiree van der Vlist
Spijkenisse
35:49
102
Vanessa van Deursen
Spijkenisse
35:53
103
Petra van Gelder
Spijkenisse
35:54
104
Natasja Landman
Spijkenisse
35:55
105
Marianne de Groen
Geervliet
36:20
106
Ewa Lepecka
Biala Podlaska (POL)
36:35
107
Monica Hilbers
Breda
36:42
108
Gwenda Neijts
Schiedam
36:48
109
Natascha Korving
Spijkenisse
36:53
110
Harmke Keddeman
Oud-Beijerland
36:55
111
Anja de Ruiter
Spark
36:55
112
Renate Kalsbeek
Spijkenisse
36:56
113
Ellen van der Sluis
Fortuna
37:03
114
Lesley van Wijk
Hoogvliet Rotterdam
37:24
115
Iris van Dijken
Spijkenisse
37:24
116
Nelly 't Hof
Heenvliet
37:25
117
Hilde Montijn
Spijkenisse
38:15
118
Sylvia Langendoen
Geervliet
38:40
119
Debbie de Ruiter
Spark
38:49
120
Anne-Marie van der Kli
Pernis Rotterdam
39:07
121
Maxime van Langeveld
Hoogvliet Rotterdam
39:07
122
Carla van Noort
Spijkenisse
39:11
123
Wilma Stam
Zwartewaal
39:25
124
Daisy van Swieten
Rotterdam
39:28
125
Noella Jalving
Rotterdam
39:28
126
Eda Top
Rotterdam
39:28
127
Mirande Wingelaar
Spijkenisse
39:42
128
Manon van Es
Rozenburg Zh
40:05
129
Bianca Groesbeek
Spijkenisse
40:30
130
Susanne Tolenaar
Spijkenisse
42:57
131
Heleen Koene
Spijkenisse
42:57
132
Sabine Tiben
Zwartewaal
43:11
133
Gabriele Spindler
Sao Paulo (BRA)
43:12
134
Anna van Hulst
Vlaardingen
45:24
135
Richelle Satter
Spijkenisse
45:26
136
Katiana Ribeiro
Rotterdam
45:27
137
Embre Akyuz
Rotterdam
46:39
138
Sevde Gul Celik
Rotterdam
47:50
139
Annamaria Russo
Woodbridge (CAN)
52:44
Tot ziens op zondag 13 december 2015
Gemeente Spijkenisse,Rabobank Voorne-Putten,RST BV,Runnersworld Spijkenisse
Bakker Bouw BV,Harry Meijndert, Bouman Sportprijzen, Rogelli Sportswear
www.uitslagen.nl
21-12-2014 00:41