Uitslagenlijst Strandrace Brouwersdam

Ouddorp - Zaterdag 29 november 2014

MBS, 21 KM (1 RONDE)
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Lou van Burg
Heininkenszand
37:38
2
Jim Kes
Volendam
56:50
3
Stefen Mesker
Bergschenhoek
1:08:48
VBS, 21 KM (1 RONDE)
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Judith Lodder
Sommelsdijk
1:09:48
MCL, 21 KM (1 RONDE)
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Andy Michielsen
Vlimmeren (BEL)
40:03
2
Dave Goffa
Westmalle (BEL)
48:55
3
Wessel Tobé
Oostvoorne
56:29
4
Björn Goffa
Malle (BEL)
57:35
5
Jaap Groeneveld
Ouddorp Zh
1:00:28
6
Dimi Diels
Vosselaar (BEL)
1:01:57
7
Herman Diels
Wechelderzande (BEL)
1:01:58
8
Hans Zwinkels
Tinte
1:03:18
9
Henrik van Straten
Middelharnis
1:05:03
10
Bas van Andel
Dordrecht
1:05:13
11
Aad Dukker
Tinte
1:06:24
12
John Zevenhoven
Brielle
1:07:10
13
Jochem Harinck
Woerden
1:07:10
14
Peter Brinkhaus
Utrecht
1:14:20
15
Arie Ossewaarde
Hoogvliet Rotterdam
1:14:56
16
Ruud Kraaijeveld
Dirksland
1:16:32
17
René Korstanje
Renesse
1:19:09
VCL, 21 KM (1 RONDE)
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Petra Scholten
Hillegom
1:11:08
2
Hanneke Kool
Culemborg
1:14:19
3
Marleen van Sighem
Renesse
1:19:09
4
Caroline de Lange
Scharendijke
1:30:20
ML, 42 KM (2 RONDES)
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Ronan van Zandbeek
Schijndel
1:13:15
2
Bram Imming
Egmond-Binnen
1:13:15
3
Thijs Zonneveld
Amsterdam
1:13:15
4
Tino Haakman
Enkhuizen
1:13:16
5
Jasper Ockeloen
Dordrecht
1:13:17
6
Ike Groen
Tuitjenhorn
1:13:32
7
Jorrit Lind
Twisk
1:14:01
8
Henry Kes
Volendam
1:14:11
9
Sven Broekaart
Julianadorp
1:14:13
10
Hidde Bos
Haarlem
1:14:26
11
Stefan Vreugdenhil
Naaldwijk
1:14:26
12
Harm Bronkhorst
Voorhout
1:15:43
13
Edwin Sierkstra
Hoogkarspel
1:15:43
14
Sander Lormans
Egmond-Binnen
1:15:43
15
Tibor Zwaan
Egmond aan Zee
1:15:43
16
Jorn Teer
Assendelft
1:15:44
17
Cees Snoek
Volendam
1:15:47
18
Ad de Brabander
Kwintsheul
1:15:50
19
Melvin Bos
Sint Pancras
1:17:54
20
Berry Hollander
Sassenheim
1:17:58
21
Laurens Snoek
Volendam
1:18:20
22
Arjan van der Plas
Katwijk Zh
1:18:35
23
Sjoerd van Ginneken
Heerle
1:19:47
24
Michael van Son
Velserbroek
1:19:54
25
Toon Imming
Egmond-Binnen
1:20:38
26
Patrick IJpelaan
Alkmaar
1:20:47
27
Flip Alkemade
Noordwijk Zh
1:20:59
28
Elwin van der Niet
Warmond
1:21:03
29
Alexander Hagemann
Purmerend
1:21:10
30
Selmar Pigge
Wolvega
1:21:20
31
Nick Hansen
Volendam
1:21:34
32
Paul Helderman
Naaldwijk
1:23:39
33
Edzard van Ewijk
Wolfwaartsdijk
1:23:40
34
Jos van Dorp
Wieringerwaard
1:23:41
35
Eddy Kock
Ravels (BEL)
1:23:41
36
John Roos
Sommelsdijk
1:24:22
37
Emiel van Dijk
Hellevoetsluis
1:24:23
38
Sjoerd Brandt
Monnickendam
1:24:45
39
Menno Munster
Alkmaar
1:25:33
40
Sander van Stralen
Heerhugowaard
1:25:57
41
Johnny Hoogerland
Kwadendamme
1:26:14
42
Edwin van Beek
Hoorn Nh
1:26:33
43
Kees reijnhout
Wolfwaartsdijk
1:26:34
44
Niels van Deursen
's-Gravenhage
1:26:36
45
Hans Post
Nootdorp
1:26:40
46
Henk de Jong
Mijdrecht
1:26:45
47
Duncan Oudshoorn
Velserbroek
1:27:16
48
Remco Koopman
Den Burg
1:27:57
49
Marcel Hink
Heiloo
1:29:48
50
Dirk Verstraate
Middelburg
1:29:48
51
Job de Ridder
Noordwijk
1:30:30
52
Robert van den Brink
Zeewolde
1:31:09
53
Robbert den Hartog
Hoogland
1:31:38
54
Robbert Keus
Naaldwijk
1:31:56
55
Vincent Tuls
Schoonhoven
1:32:28
56
Willem Kegge
Rockanje
1:32:28
57
Pieter van der Eijk
Swifterbant
1:33:29
58
Etienne Kooreman
Aalsmeer
1:33:30
59
Sam van Drunen
Petten
1:33:30
60
Wim Branderhorst
Utrecht
1:35:05
61
Stephan Borsboom
Hellevoetsluis
1:35:24
62
Dimitri Mulder
Heinkenszand
1:35:50
63
Christian de Meijer
Philippine
1:36:36
64
Henk Bom
Naaldwijk
1:37:00
65
Rutger Overstegen
's-Gravenhage
1:37:14
66
Jens Voet
Heinkenszand
1:39:07
67
Paul van den Enden
Kwintsheul
1:39:32
68
Marco van Leeuwen
Hellevoetsluis
1:40:57
69
Marcel van der griend
Melissant
1:43:47
70
Michael Ruska
Volendam
1:44:30
71
Marten Verduijn
Oostvoorne
1:44:34
72
Dennis van den Ouden
Oude-Tonge
1:45:29
73
Andre van Nieuwendijk
Ouddorp
1:45:31
74
Karel van Iwaarden
Melissant
1:46:11
75
Jasper De Groot
Bergambacht
1:46:12
76
Rico Kruijt
Maasdam
1:46:15
77
Mike Kes
Volendam
1:47:44
78
Stephan Knook
Gouda
1:47:47
79
Tom Reijnart
Heeswijk-Dinther
1:50:23
80
Bram Neele
Oude-Tonge
1:50:49
81
Marin van Gemert
Hendik ido ambacht
1:51:14
82
Damian Kooreman
Aalsmeer
1:52:40
83
Johan Hendrikse
Noordwelle
1:55:33
84
Erik Ruigewaard
Heiloo
2:08:29
VL, 42 KM (2 RONDES)
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Pauliena Rooijakkers
Heusden gem Asten
1:28:02
2
Riejanne Markus
Amsterlveen
1:33:29
3
Natalie van Gogh
Nieuw-Vennep
1:39:32
4
Ines klok
Rockanje
1:40:58
5
Sandra Hoekzema
Wolvega
1:45:12
6
Marquerite de Neve
Middelburg
1:46:22
7
Marjolein Gernler
Kattendijke
1:49:57
8
Emma Verloop
Wissenkerke
1:54:38
9
Anne van de Swaluw
Kwadendamme
2:01:18
10
Marianne Lodder
Sommeldijk
2:22:32
MBS, 42 KM (2 RONDES)
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Tom Bakkum
Limmen
1:23:40
2
Peter van der Meulen
Noordwijk Zh
1:25:51
3
Jaco Paauw
Rijnsburg
1:26:14
4
Aad Honders
Monster
1:26:33
5
Arjan Verhage
Goedereede
1:27:19
6
Frank Steehouwer
Serooskerke
1:27:57
7
Tony Kralt
Rijnsburg
1:29:20
8
Ard Jansen
Soest
1:29:47
9
Charlie Moison
's-Heer Arendskerke
1:31:00
10
Mark Mondria
's-Gravenhage
1:31:15
11
Jeroen Oude Veldhuis
Sassenheim
1:32:54
12
Anne van Leeuwen
Rheden
1:35:05
13
Marco Doorn
Melissant
1:37:16
14
Kees Spuy
Stellendam
1:37:17
15
Michael Engelmann
Rotterdam
1:37:18
16
Ivo Punt
Limmen
1:38:44
17
Jasper Revers
Limmen
1:39:06
18
Martin Janssen
's-Gravenhage
1:39:09
19
Jos van Doorn
Opperdoes
1:39:18
20
Jeroen Vreugdenhil
's-Gravenzande
1:39:47
21
George Baars
Midwoud
1:40:03
22
Alexander den Dikken
Nijkerk Gld
1:40:57
23
Ton Damen
Alphen Nb
1:40:58
24
Richard Gouw
Hoogvliet
1:42:36
25
Michel Schoonen
Nieuwe-Tonge
1:42:41
26
Johan Meijer
Ouddorp Zh
1:42:49
27
Rob Groenendijk
Bleiswijk
1:42:53
28
Ralph v venrooij
Pijnacker
1:42:54
29
Theo v Duijvenvoorde
Katwijk Zh
1:42:55
30
Will Zuiderwijk
Naaldwijk
1:42:55
31
Pieter Krijger
Ouddorp Zh
1:43:37
32
Pieter Moelker
Kloetinge
1:44:15
33
Harld Damen
Alphen Nb
1:45:15
34
Erwin Overstegen
's-Gravenhage
1:46:51
35
Henk Blokland
Goudriaan
1:47:42
36
Laurens Huizer
Stad aan 't Haringvl
1:48:02
37
Hans de Boed
Oude Tonge
1:48:19
38
sander vd velde
Oude tonge
1:50:31
39
Ton van Haastregt
Hillegom
1:50:42
40
Jeroen Manten
Gouda
1:52:40
41
Yarno van de Tonnekree
Slootdorp
1:53:07
42
Martijn Jongste
Diemen
1:53:11
43
ron de groen
Wateringen
1:53:31
44
Tijs geluk
Noordwelle
1:54:21
45
Nico Mulder
's-Gravenzande
1:56:00
46
Martien Verbeek
De Lier
1:59:16
47
Nick Moerland
Rotterdam
2:01:35
48
Martin de hoog
Pijnacker
2:02:19
49
Alex Volkers
Koog aan de Zaan
2:02:51
50
Gert van der Sar
Schravezande
2:04:40
51
Pieter van Katwijk
Ouddorp Zh
2:09:55
52
Henk van der Weijden
Middelharnis
2:10:17
53
Limburg
Delftgouw
2:28:53
VBS, 42 KM (2 RONDES)
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Nienke Brandt
Monnickendam
1:31:56
2
Audrey Breur
Den Helder
1:49:50
3
Jerina Pladdet
Burgh-Haamstede
1:56:52
4
Ineke van den Berg
Noordwijk Zh
2:35:19
MCL, 42 KM (2 RONDES)
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Sander Molegraaf
Dordrecht
1:20:37
2
Martin Merrelaar
's-Gravenpolder
1:20:38
3
Marco Akershoek
Sittard
1:23:28
4
Adriaan Tanis
Goedereede
1:28:13
5
Peter de Hullu
Axel
1:29:20
6
Serge van den Bos
Burgh-Haamstede
1:31:04
7
Michel Revet
Gouda
1:31:40
8
Sjaak van Etten
Nootdorp
1:35:15
9
Michel Dekker
Hellevoetsluis
1:37:15
10
Theo van Splunder
Ouddorp Zh
1:37:16
11
Aad t Hart
Spijkenisse
1:37:34
12
William van Heukelen
Ouddorp Zh
1:37:48
13
Johnny Janse
Renesse
1:41:15
14
Pieter-Willem van der
Ouddorp Zh
1:42:31
15
Ruud Vette
Rozenburg Zh
1:43:36
16
Hans Krijger
Goedereede
1:43:49
17
Karel van Turnhout
Steenbergen Nb
1:45:12
18
Joppe Bouwman
Overveen
1:46:13
19
Hein lansbergen
Pijnacker
1:46:16
20
Alexander van Leeuwen
Dreischor
1:46:53
21
Jos Geluk
Ouddorp Zh
1:47:04
22
Rob Visser
Bergschenhoek
1:47:21
23
Peter Verstraate
Westkapelle
1:49:25
24
Danny Pijl
Ouddorp Zh
1:49:30
25
Johan ter Horst
Hengelo Ov
1:49:48
26
Rene Melio
Oudelande
1:49:48
27
Peter Brus
Pijnacker
1:49:48
28
Henk Kalkman
Maassluis
1:49:49
29
Pieter Verbeek
Naaldwijk
1:49:50
30
Henny Rovers
Roosendaal
1:49:56
31
Dennis van der Kleij
Delfgauw
1:50:22
32
Ian Rasmussen
's-Gravenhage
1:50:26
33
Willem Haket
Pijnacker
1:51:36
34
Steven Blahowetz
Middelharnis
1:52:03
35
Leo Redert
Sommelsdijk
1:52:03
36
Maurice de Roode
Rozenburg Zh
1:52:48
37
Budd Saan
Hellevoetsluis
1:53:13
38
Elwin Buskop
Middelharnis
1:53:36
39
Alexander van der Heid
Ooltgensplaat
1:53:38
40
Roel Krebbers
Oud-Beijerland
1:54:25
41
Martin Verhoeven
Ridderkerk
1:59:35
42
Arie Kweekel
Spijkenisse
1:59:38
43
Bart Middelhoven
Veenendaal
2:01:44
44
Daan Vlietland
Goedereede
2:02:29
45
Joffrey Persijn
Dordrecht
2:02:41
46
Sjaak van Roon
Brielle
2:03:41
47
Alex de Wilt
Schiedam
2:03:53
48
Johan van Schoonhoven
Elst Ut
2:04:11
49
Raymond Bothof
Hoogvliet Rotterdam
2:04:18
50
Douwe van der Meer
Zoetermeer
2:10:25
51
Dennis Verwest
Brouwershaven
2:10:34
52
Johan Moerkerk
Goedereede
2:13:39
53
Leo Put
Ridderkerk
2:13:40
54
Jeroen van der Wiel
Hilversum
2:16:00
55
Niek van der Horst
Hilversum
2:16:01
56
David Drexhage
Dordrecht
2:18:02
57
Flip van Adrichem
De Lier
2:19:11
58
Sander de Wit
Zierikzee
2:19:49
59
Stefan de Jonge
Scharendijke
2:19:51
60
Marijn van der Maas
Burgh-Haamstede
2:19:54
61
William Voet
Heinkenszand
2:20:03
62
Piet Hoogesteger
's-Gravenpolder
2:22:29
63
Dennis van Oosterhout
Brouwershaven
2:23:19
64
Vincent van den Brand
Amsterdam
2:26:24
65
Ko Berrevoets
Ouwerkerk
2:32:09
66
Arend Profijt
Goedereede
2:32:58
67
Harry Kraak
Julianadorp
2:37:56
VCL, 42 KM (2 RONDES)
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Cynthia Mondria
's-Gravenhage
1:54:02
2
Annette de Bot
Roosendaal
2:04:31
Uitslag verwerkt met UitslagenSoftware.nl
www.uitslagen.nl
03-12-2014 23:20