Uitslagenlijst 2e Zandstuve Bosloop

Vroomshoop - Zaterdag 29 november 2014

J-8, 1.5 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Matthias Haase
Rijssen
6:20
2
Twan Vossebeld
Rijssen
6:22
3
Mikel Berenst
Vroomshoop
7:19
4
Ruben Olsman
Westerhaar-Vriezenv
7:44
5
Luca Worner
Vroomshoop
8:17
6
Floris ten Brinke
Enter
9:20
M-8, 1.5 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Loes Koelman
Vroomshoop
6:50
2
Britt Borger
Dalfsen
7:36
3
Janneke Meinen
Ommen
8:01
4
Noor van den Enk
Ommen
9:22
J-10, 1.5 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Max Swabedissen
Rijssen
5:55
2
Martijn Averesch
Rijssen
6:14
3
Troy Lee Harms
Emlichheim
6:17
4
Rik Michiel Meinen
Ommen
6:17
5
Sem
Vroomshoop
6:39
6
Bram Koelman
Vroomshoop
6:40
M-10, 1.5 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Suzanne Hiltjesman
Rijssen
6:25
2
Maureen Rekers
Almelo
6:28
3
Janna Nijhof
Hengelo Ov
6:34
4
Esra Nijzing
Dalfsen
7:31
5
Ruth Steenbergen
Rijssen
7:38
J-12, 1.5 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Jan Hiltjesdam
Rijssen
5:58
2
Laurence ten Brinke
Enter
6:07
3
Sam Nazloomian
Den Ham Ov
6:17
4
Stefan Steenbergen
Rijssen
8:29
M-12, 1.5 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Milou Nijzing
Dalfsen
6:52
2
Britt Miskotte
Den Ham Ov
7:00
3
Lena Nijhof
Hengelo Ov
7:10
4
Esmee Olsman
Westerhaar-Vriezenv
7:38
J-14, 1.5 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Ingmar Bouwmnan
Ommen
5:59
2
Juan Oldehinkel
Hardenberg
6:34
3
Ruben Steenbergen
Rijssen
7:28
M-14, 1.5 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Wies Jacobs
Almelo
6:10
2
Emma Westenberg
Dedemsvaart
6:30
3
Marjolein Klaren
Vroomshoop
6:39
J-16, 1.5 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Nick Marsman
Ommen
4:31
2
Jasper te Walvaart
Vroomshoop
5:21
3
Jari Kouwen
Balkbrug
5:57
DSEN, 5 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Anne-Wil Veldman
Daarle
21:00
2
Ilona Bolks
Sibculo
22:31
3
Floor Kerkhof
Borne
23:45
4
Suzanne Hiltjesdam
Rijssen
24:25
5
Roos Soepenberg
Den Ham Ov
24:45
6
Henrieke Huisjes
Daarlerveen
24:51
7
Anniek Vaartjes
Vroomshoop
25:19
8
Annelore Krahwinkel
Vroomshoop
25:49
9
Annemarie Stukker
Hengelo Ov
26:42
10
Diana Ballast
Vroomshoop
26:53
11
Susanne Bernhardt
Vroomshoop
27:21
12
Karen Morrenhof
Vroomshoop
27:43
13
Diana Hendriks
Sibculo
28:35
14
Zandbergen
Den Ham Ov
29:20
15
Naomi Willems
Den Ham Ov
29:52
16
Elisabeth Sawaryn
Tubbergen
30:54
17
Silke Schuurman
34:28
18
Michelle Halfman
Ruurlo
34:28
19
Suzanne Lusseveld
Daarle
35:32
D35+, 5 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Saskia Bekhuis
Vasse
22:27
2
Ineke Nawijn
Hardenberg
23:59
3
Ria Spoor
Vroomshoop
25:43
4
Dieneke Veltink
Hardenberg
26:05
5
Anja van de Vegt
Den Ham Ov
26:50
6
Mirjam Meijerink
Vroomshoop
27:17
7
Linda Gerrits
Vroomshoop
27:17
8
Ellie Gerrits
Sibculo
27:52
9
Joke Keddeman
Vriezenveen
29:12
10
Aly van Eeken
Wielen
29:42
11
Roeline De Witer
Almelo
29:51
12
Erna Jurjens
Den Ham Ov
29:54
13
Hetty Looms
Vriezenveen
29:55
14
Yvonne van het Laar
Vriezenveen
29:56
15
Ina Kollen
Den Ham Ov
30:37
16
Marja te Walvaart - va
Vroomshoop
32:36
17
Yfke Abma
Vriezenveen
34:11
HSEN, 5 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Gerwin Wessels
Elst Gld
17:16
2
Marc Averesch
Rijssen
17:51
3
William van Eeken
Wielen (Dui)
17:52
4
Ivo Meijer
Hengelo Ov
18:04
5
Ephrem Kuiper
Enschede
18:25
6
Harold van den Enk
Ommen
18:51
7
Mark Spang
Vroomshoop
18:53
8
Jan Otter
Holten
19:36
9
Dennis Amsink
Hardenberg
19:57
10
William Dubbink
Daarle
19:58
11
Michel Platjes
Westerhaar-Vriezenv
20:06
12
Elroy Dubbink
Vroomshoop
20:14
13
David Jansen
Vroomshoop
20:22
14
Roel Teunis
Sibculo
20:28
15
Emiel Willemsen
Almelo
21:22
16
Edwin Visserman
Vroomshoop
21:25
17
Alwin Kuiper
Den Ham Ov
22:06
18
Marc Pijnappel
Raalte
22:07
19
Ruud Spoor
Vroomshoop
22:07
20
Jorn van Veen
Den Ham Ov
22:08
21
Christian Baarslag
Hardenberg
22:28
22
Evert Teunis
Vriezenveen
22:48
23
Jos Scholten
Vriezenveen
23:32
24
Patrick Kelder
Vriezenveen
23:36
25
Jan Hiltjesdam
Rijssen
23:40
26
Mathijs Roelofs
Tubbergen
23:41
27
Jos ten Brink
Almelo
23:41
28
Sjaak Zandbergen
Vriezenveen
23:49
29
Remco Blikmans
Tubbergen
24:05
30
Remco de Groot
Nijverdal
24:21
31
Ruben Gritter
Vriezenveen
24:22
32
Eric Maathuis
Geerdijk
25:18
33
Michiel Spoor
Vroomshoop
26:38
34
Erik Rijnders
Vroomshoop
26:49
35
Jow Davis
Manchester
27:24
36
Arjan Poelarends
Vroomshoop
32:33
H40+, 5 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Gert van Veen
Vroomshoop
19:04
2
Johan Steenbergen
Rijssen
19:14
3
Gert Hekman
Vroomshoop
19:15
4
Rene de Boer
Hoogenweg
20:00
5
Hendri Schipper
Sibculo
20:03
6
Wim Beltman
Rijssen
22:22
7
Edward Olthof
Vroomshoop
22:54
8
Harrie Jasper
Sibculo
23:37
9
Maarten Koelman
Vroomshoop
23:52
10
Theo Oldehinkel
Hardenberg
24:09
11
M. Hudepohl
Geerdijk
25:11
12
Derk Hendriks
Sibculo
26:48
13
Wouter Wekamp
Vroomshoop
28:36
14
Erjan Kikkert
Daarlerveen
30:54
H50+, 5 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Johan Lek
Emmen
19:26
2
André Bijvank
Haarle gem Hellendoo
19:55
3
Erik Bakker
De Bult
20:05
4
Roelof van der Velde
Daarlerveen
20:38
5
Jan Pieter de Vries
Hengelo Ov
20:45
6
Henkjan Meijer
Hardenberg
21:17
7
Teun Biglaar
Westerhaar-Vriezenv
21:42
8
Geert Jan Blom
Wierden
22:35
9
Gert Jansen
Vroomshoop
23:05
10
Nico Leussink
Almelo
23:57
11
Jelle Twijnstra
Zwolle
24:25
12
Henk Spoor
Vroomshoop
25:36
13
Gerlo Kroese
Den Ham Ov
26:59
H60+, 5 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Heinz Stroeve
Emlichheim (Dui)
20:48
2
Aaldert Zomer
Nijverdal
22:16
3
Paul Kleine Gris
Hengelo Ov
24:02
4
Dick Dubbink
Vroomshoop
24:17
5
Theo Kosters
Goor
24:22
6
Evert Bos
Vriezenveen
25:17
7
Jaap Zijlstra
Vriezenveen
30:36
8
Johannes Kuilder
Almelo
31:52
9
Jan Haagsma
Hoogeveen
32:05
DSEN, 10 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Dineke Post
Hardenberg
44:37
2
Marieke ten Brinke
Westerhaar
44:58
3
Tamara Buijse
Wierden
47:31
4
Elsa Dragt
Borne
49:37
5
Lydia Veneberg
Vroomshoop
51:32
6
Anouk Ijmker
Vroomshoop
52:13
7
Joyce de Witte-Paus
Manderveen
58:34
8
Emma Oude Hendriksman
Langeveen
58:34
D35+, 10 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Yvonne Meijer
Witharen
40:50
2
Eefke Meijerink
Kloosterhaar
49:08
3
Adele Smits
Oldenzaal
50:40
4
Henny Aitink
Hellendoorn
50:49
5
Linda Breukelman
Hardenberg
52:02
6
Geke Tempelman
Beerzerveld
54:07
7
Carolijn Worner
Almelo
54:58
HSEN, 10 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Hilco Huisjes
Daarlerveen
36:05
2
Michiel Gerritsen
Rijssen
36:06
3
Retse van der Berg
Zwolle
37:54
4
Jorn Jansman
Hellendoorn
38:11
5
Rutger Jan Lusseveld
Zwolle
40:12
6
Erik Fokke
Vroomshoop
40:39
7
Attilio Bottegal
Enschede
43:30
8
Bas van Dijk
Helmond
43:37
9
Herman Hendriks
Sibculo
44:23
10
Gerard Meijerink
Vroomshoop
44:24
11
Harold van Goor
Vroomshoop
44:36
12
Kristan Post
Hardenberg
45:11
13
Gerjan Kamermans
Vroomshoop
45:53
14
Harry Jurjens
Den Ham Ov
48:28
15
Wouter Borger
Den Ham Ov
48:48
16
Gerbrand Bouwhuis
Ommen
50:01
17
Gert Nijkamp
Albergen
51:51
18
Jarno Boertje
Vroomshoop
53:32
19
Niels Bakker
Hardenberg
58:16
H40+, 10 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Erik Nijhof
Hengelo Ov
40:23
2
Bert Luchies
Vroomshoop
41:41
3
Henkjan van Goor
Daarlerveen
41:43
4
Hans Lukas
Vroomshoop
45:17
5
Wim Welleweerd
Bergentheim
46:32
6
Rene Hemstede
Hardenberg
48:06
7
Jan de Romph
Wierden
48:58
8
Richard Grobben
Daarlerveen
50:29
H50+, 10 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Albert Oldehinkel
Radewijk
40:04
2
Rene van Wezep
Nijverdal
40:09
3
Henk Timmerman
Daarle
40:36
4
Henk Oldehinkel
Dedemsvaart
41:46
5
Henk Enoch
Den Ham Ov
44:26
6
Jan Schuurs
Den Ham Ov
44:56
7
Jan Timmerman
Hardenberg
45:03
8
Roelof Rekker
Zwolle
45:16
9
Vincent Kosse
Geerdijk
45:43
10
Hennie Jansman
Hellendoorn
47:57
11
Wolter Croezen
Westerhaar-Vriezenv
49:39
12
Gerrit Bultman
Delden
49:51
13
He Laarman
Nieuwleusen
50:03
H60+, 10 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Henk van Duuren
Hardenberg
43:57
2
Henk Aalderink
Vriezenveen
47:07
3
Wim Mouwer
Nunspeet
50:22
4
Tonny Kosse
Vroomshoop
52:01
5
Mans Veldsink
Dedemsvaart
52:33
De volgende wedstrijd is op 10 januari.
Tevens organiseren wij op 31 december de
Midwinterloop te Den Ham
Organisatie: Loopgroep de Zandstuve / Sportlust Vroomshoop
http://www.loopgroep-dezandstuve.nl
www.uitslagen.nl
03-12-2014 13:17