Uitslagenlijst Rob Prooi Memorial Cross

Barendrecht - Zaterdag 29 november 2014

JPUPM, 1000 METER
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Tygo den Breejen
Energie
5:07
2
Jamie de Visser
Energie
5:50
JPUPC, 1000 METER
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Rik de Blaauw
Energie
4:46
2
TJ van der Noll
Energie
5:50
JPUPB, 1000 METER
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
C├ędric de Jager
Energie
4:14
2
Wouter Fallaux
Energie
4:19
3
Shardion Carolina
Energie
4:59
4
Enzo Verschoor
Rhoon
5:21
5
Rowan Broekmeulen
Rotterdam
5:24
JPA1, 1000 METER
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Kevin van 't Hoff
Energie
4:01
2
Bram Schumacher
Energie
4:03
3
Bram den Otter
Energie
4:16
JPA2, 1000 METER
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Pieter Fallaux
Energie
3:47
2
Sjoerd Witberg
Energie
4:44
3
Sem Bravenboer
Energie
4:58
4
Oliver Nagtraam
Energie
5:01
5
Chris de Jeu
Barendrecht
5:02
6
Vincent van der Brugge
Energie
5:04
MPUPM, 1000 METER
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Fenne Viergever
Energie
6:19
MPUPC, 1000 METER
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Laura Gjaltema
Energie
5:10
2
Esmee Palm
Energie
5:13
MPUPB, 1000 METER
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Lila van Nieuwkoop
Energie
4:27
2
Tess Jack
Energie
4:30
3
Mirte Verhagen
Energie
5:08
MPA1, 1000 METER
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Gonda Boer
Energie
4:29
2
Rachel Ivo
Energie
4:56
3
Nynke van der Geest
Energie
4:58
4
Felicia Goodett
Energie
5:03
5
Ilana de Visser
Energie
5:27
6
Sabine Visker
Energie
5:38
MPA2, 1000 METER
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Britt de Blaauw
Energie
4:06
2
Isabel van Noordenne
Energie
4:11
3
Steffie Seher
Energie
4:22
4
ELine Verschueren
Energie
4:23
JJUND, 2000 METER
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Rick Verhagen
Energie
7:42
2
Daniel van Noordenne
Energie
7:43
3
Ewoud Boer
Energie
8:42
4
Danick Imholz
Energie
8:56
5
Thomas Groen
Energie
9:09
6
Tom Gjaltema
Energie
9:23
7
Daan Boertien
Energie
9:25
8
Luuk Roodenburg
Energie
9:32
JJUNC, 2000 METER
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Jaimy Voogt
Energie
7:12
2
Jesper Fortuin
Energie
8:11
3
Jesse van Jole
Energie
8:14
4
Erik Groeneveldt
Energie
8:22
5
Finn van Peenen
Energie
9:28
6
Rody Verveer
Energie
9:46
7
Lars Boertien
Energie
10:14
MJUND, 2000 METER
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Lotte de Visser
Energie
8:35
2
Jennifer Weijers
Energie
9:24
3
Evi Flooren
Energie
10:38
4
Maaike Verveer
Energie
10:39
MJUNC, 2000 METER
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Ilvia Hederik
Energie
8:52
JJUNB, 5000 METER JUN.
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Mark Naaijer
Energie
17:42
2
Maurice de Stigter
Energie
21:06
3
Joeri van de Waal
Energie
21:29
JJUNA, 5000 METER JUN.
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Bjorn van Vliet
Heinenoord
20:48
MSEN, 5000 METER MAST
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Tijn Huberts
Energie
18:30
2
Stefan Buit
Energie
19:32
3
Jroen van der Noll
Heerjansdam
31:24
M40, 5000 METER MAST
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Peter Swager
Energie
19:55
2
Erik de Blaauw
Barendrecht
20:32
3
Claude Akkerman
Energie
20:46
4
Johan Meijndert
Energie
20:53
5
Marc Seher
Barendrecht
22:02
6
Jesus Caeiro Mouzo
Energie
22:05
7
Remko Hoving
Ridderkerk
25:08
8
Luc Verschueren
Energie
25:13
M50, 5000 METER MAST
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Sjaak Bonten
Barendrecht
34:51
M60, 5000 METER MAST
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Kees Rutten
avVN
24:49
VSEN, 5000 METER MAST
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Lotte Visser
Energie
23:41
2
E de Jonge
Energie
28:59
V40, 5000 METER MAST
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Silvana Dell'Era
Energie
24:31
2
Shirley de Vries
Energie
29:13
3
Barbara van Cortenberg
Energie
30:59
V50, 5000 METER MAST
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Yvonne Dijksman
Hendrik Ido Ambacht
25:07
2
Els van Vliet
Heinenoord
29:36
V60, 5000 METER MAST
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Martha van Hal
Energie
27:51
2
Marry van der Klooster
Energie
31:31
MSEN, 10000 METER MAS
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Bart van Nunen
Passaat
33:50
2
Tjalling de Vries
Rotterdam
39:33
3
Tom Schippers
Capelle aan de IJsse
40:50
4
Arthur Somers
Amsterdam
42:58
5
Robert Slappendel
Capelle aan de IJsse
43:05
6
Pascal den Hartog
Rotterdam
44:36
7
Erik Hendriks
Energie
48:48
M40, 10000 METER MAS
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Jaap Verhoeven
Energie
24:11
2
Patrick van Schilt
Halsteren
40:36
3
Martin Kleinjan
Rotterdam
41:02
4
Arnold de Krom
Halsteren
41:10
5
Andy Roodenburg
Energie
45:33
6
Ferry de Valk
Heerjansdam
46:39
7
Ernstjan Overduin
Dordrecht
50:52
8
Rob Hunter
Rotterdam
53:29
M50, 10000 METER MAS
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Jan van Bennekom
Heinoord
43:02
2
Willem Derks
43:32
3
John Mars
Barendrecht
46:07
4
Johan vanStraaten
Barendrecht
47:21
5
John van der Veen
Energie
49:32
6
Robert Vrijhof
Rotterdam
52:05
7
Jeroen Pesch
Energie
54:00
M60, 10000 METER MAS
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Gerard van Wissen
Nieuw - Beijerland
50:40
2
Ton Kuhlmann
Energie
51:21
3
Ton Kapinga
Energie
57:54
VSEN, 10000 METER MAS
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Monique Raaijmakers
Dordrecht
47:54
Uitslagen.nl
30-11-2014 19:42