Uitslagenlijst Run Rondje Rhenoy

Beesd - Zaterdag 29 november 2014

JONG, 5 KM TRIMLOOP
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Jeroen Spronk
Beesd
22:09
2
Harm Blaauw
Tricht
24:04
3
Joris van der Meulen
Haarlem
26:41
MEIS, 5 KM TRIMLOOP
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Juliette Geurts
Eindhoven
28:03
2
Helene Bloem
Rhenoy
28:53
DAM 5, 5 KM TRIMLOOP
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Esmee van de Water
Beesd
23:39
2
Femke van de Water
Beesd
24:10
3
Simone Gremie
Rhenoy
24:11
4
Petra Verschure
Beesd
24:12
5
Suzanne van bremen
Beesd
25:09
6
Lyda van Doorn-jonk
avVN
25:14
7
Hanny Vink- Hol
Zoelen
25:25
8
Rian van Arkel
Heesselt
26:11
9
Nicky van Bremen
Beesd
27:08
10
Marijke van den Brink
Culemborg
27:14
11
Maartje Geurts
Eindhoven
27:15
12
Sabine van Meeteren
Beesd
27:20
13
Hester Verschoor
Beesd
27:23
14
Petra van den Brand
Tricht
27:26
15
Elisabeth Koch-v.d. Sp
Deil
27:37
16
Miranda de Vries
Geldermalsen
27:48
17
Pita Dokman
Beesd
28:04
18
Jantine Hol
Kapel Avezaath
28:18
19
Gerda Takken-Klijn
Haaften
28:26
20
Kim Bullee
Beesd
28:49
21
Hanny van Meeteren
Beesd
28:54
22
Danique van de Water
Beesd
29:07
23
Lisette van Rossum
Geldermalsen
29:14
24
Petra Kok
Statina
29:20
25
Astrid Hoevenaars
Culemborg
29:23
26
Sandra Blom
Heilig Landstichting
29:27
27
Angela Jansen
Zoelen
29:29
28
Marrit van der Burg
Beesd
29:32
29
Valerie Bloem
Rhenoy
29:34
30
Floor van den Brink
Meteren
29:55
31
Hanneke Lemmen
Zaltbommel
30:04
32
Corine van den Broek
Geldermalsen
30:06
33
Jelske van Lent
Opijnen
30:08
34
Femke Steenbergen
Zoelen
30:10
35
Bernadette van den Bos
Beesd
30:30
36
Erica Gideonse
Rhenoy
30:37
37
Anne-Minke Hiemstra
Rotterdam
31:50
38
Manon Verweij
Beesd
32:07
39
Marjan van der Tol
Geldermalsen
33:07
40
Sylvia Dingemans
Geldermalsen
34:08
41
Róbin Dokman
Beesd
34:12
42
Yvonne van Gogh
Buren Gld
34:15
43
Marijke Gallmann
Buren Gld
34:35
44
Daniëlle Dingemans
Beesd
34:59
45
Willeke van Lith
Meteren
35:15
46
Suzanne van der Horst
Zuidwolde Gn
35:23
47
Marjan Belter
Beesd
35:25
48
Liesbeth van Beekhuize
Beesd
35:33
49
Emke van der Velden
Ophemert
35:50
50
Karin van der Hulst
Meteren
35:55
51
Sanne v d Meulen Bakke
's-Gravenhage
39:32
52
Tiny van Veen
Beesd
39:39
53
Tjitske van der Meulen
IJsselstein Ut
40:38
54
Mascha van Treijen
Geldermalsen
43:56
HER 5, 5 KM TRIMLOOP
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Michael van Baal
Statina
16:47
2
Rick Bogaard
Leerdam
17:01
3
Anton Borgstijn
AAV '36
17:10
4
Hendrik Beverloo
Deil
20:49
5
Stefan van den Berg
Culemborg
21:01
6
Robert van Gameren
Enspijk
21:16
7
Harry Verweij
Geldermalsen
23:40
8
Josinus VDW
Beesd
24:31
9
Troy Gratema
Rotterdam
25:36
10
Rutger Lemmen
Geldermalsen
26:42
11
Sjoerd Wierda
Geldermalsen
27:15
12
Janno v Aalst
Beesd
27:43
13
Anton van Loon
Beesd
28:13
14
Nico Lemmen
Geldermalsen
28:30
15
Leendert van Soelen
Geldermalsen
28:47
16
Barend Borgstijn
Ter Aar
28:51
17
John van der Meulen
Bleiswijk
36:37
18
Léon van Treijen
Geldermalsen
37:22
19
Piet de Graaff
Geldermalsen
44:00
DAM10, 10 KM TRIMLOOP
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Heleen van der Meijden
Herwijnen
37:49
2
Sophie Hazenberg
Leerdam
45:31
3
Chantal Beltman
Asperen
46:10
4
Peggie Wierda
Geldermalsen
46:17
5
Alice Franje
Meteren
46:51
6
Kim roetert-van Dijk
Geldermalsen
46:58
7
Willy van Weenen
Beesd
47:11
8
Litha Doeland
Statina
47:51
9
Corrine Borsboom
Culemborg
47:55
10
Onbekend
Leerdam
49:00
11
Yvonne Buck
Tricht
49:08
12
Tiny hol
Beesd
49:25
13
Carin van den Bosch
Geldermalsen
49:40
14
Inge van Middelkoop
Gellicum
49:57
15
Martine Ouwerkerk
Beesd
50:03
16
Astrid Verbruggen
Culemborg
50:06
17
Anita de Bijl
Beesd
50:29
18
Maud Savelsbergh
Rhenoy
50:37
19
Nancy den Besten
Statina
50:43
20
Sophie Wesselink
Beesd
50:53
21
Gradie Groenendaal
Geldermalsen
50:57
22
Rosalie Wesselink
Beesd
51:07
23
Ilse Kers- van Santen
Beesd
51:30
24
Ellen Wilms
Opijnen
52:05
25
Mieke van de Poll
Geldermalsen
52:07
26
Myrna Keurhorst
Twello
52:54
27
Caroline van der Burg
Geldermalsen
52:55
28
Marielle van Zadelhoff
Deil
53:05
29
Maggy Bloem
Rhenoy
53:17
30
Esther Elie
Statina
54:05
31
Astrid Schipper
Geldermalsen
54:10
32
Pauline Tibben
Vaassen
54:19
33
Karin van Kessel
Geldermalsen
54:30
34
Hanny Kool
Loopgroep Aart Stigt
54:41
35
Truus de Coole
Culemborg
54:49
36
Henriëtte Bats
Beesd
55:15
37
Lucile v Hattem
Leerdam
55:43
38
Katinga Vermeulen
Kerkdriel
55:46
39
Ardi Coenen
Statina
55:48
40
Heidy Breeschoten
Statina
55:49
41
Doesjka Ertsen
Tricht
56:04
42
Mattine Liedorp
Heerjansdam
56:11
43
Jody van Eck
Meteren
56:25
44
Mariska van de Water
Meteren
56:26
45
Therese Bats
Hei- en Boeicop
56:30
46
Jamie Lee van den Brin
Meteren
56:31
47
Anneliek Klein
Deil
56:33
48
Denise van de Water
Amsterdam
56:35
49
Ingrid Vernooij
Acquoy
56:45
50
Linda Bakker-van Schai
Geldermalsen
56:50
51
Linda Dieker
Vaassen
57:14
52
Esther van Oostrum
Schoonrewoerd
57:35
53
Danielle Verschoor
Meteren
57:46
54
Esther Kroeze
Beesd
57:54
55
Soraya Straatman
Beesd
57:56
56
Ruth Langeveld
Amsterdam
58:25
57
Jorien van Heuvel
Doezum
58:55
58
Sonja van lonkhuijzen
Meteren
59:00
59
Anneke Geurts
Eindhoven
59:03
60
Liesbeth van der Veen
Statina
59:10
61
Sandra van Burk
Meteren
59:38
62
Geraldine Bom
Geldermalsen
59:39
63
Jorina Langerveld
Varik
59:49
64
Tess Schijvenaars
Meteren
59:53
65
Liesbeth van Rooijen
Hagestein
1:00:47
66
Annemarie van de Water
Breda
1:01:23
67
Connie Gouwentak
Meteren
1:02:32
68
Coby van de water
Beesd
1:03:01
69
Annemarie van der Hoog
Enspijk
1:04:01
70
Jonne van Zanten
Beesd
1:04:31
71
Mihaela Popovici
Beesd
1:04:33
72
Doortje de Snoo
Beesd
1:05:14
73
Hannie van Donselaar
Statina
1:06:56
HER10, 10 KM TRIMLOOP
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Roland de Haan
Eindhoven
36:53
2
Wouter de Bruin
Goudriaan
36:58
3
Marthel IJkelenstam
Typhoon
37:03
4
Kevin Boon
Leerdam
37:05
5
Nico Bogaard
Typhoon
37:43
6
Ton Elie
Culemborg
37:56
7
Erik-Jan Hoogendoorn
Kedichem
37:59
8
Tijmen Kooij
Culemborg
38:50
9
Charles Kuurstra
Tiel
39:37
10
Marco van Leeuwen
Zaltbommel
39:47
11
Gerk van der Have
Statina
39:49
12
Piet Wessels
Maasbommel
39:58
13
Marc van der Kort
Beesd
40:02
14
Jan Pannekoek
Statina
40:10
15
Mathieu Goedhart
AAA
40:16
16
Martin de Haan
ACO Van Elderen
40:19
17
Cor van Weenen
Beesd
40:35
18
Jeroen van Wilgenburg
Hellas
41:26
19
Jan van Loenen
Meteren
41:41
20
Gerwin Mimpen
Passaat
41:49
21
Marius Knippenburg
Geldermalsen
41:55
22
Sjaak van Helden
Geldermalsen
42:07
23
Pim Udo
Deil
42:48
24
Waldo Duin
Triathlon
42:56
25
Bert van Oostrum
Statina
43:15
26
Paul Hendriks
Geldermalsen
43:38
27
Leendert van der Haar
Beesd
43:40
28
Ronald Nijhuis
Oss
44:03
29
Wilco t Lam
Statina
44:07
30
Gijsbert van de Water
Deil
44:09
31
Maarten Huibers
Oss
44:10
32
Gert-Jan Hol
Tricht
44:15
33
Willemjan van de Sande
Deil
44:33
34
Frank Boon
Typhoon
44:39
35
Jan van Kooij
Deil
44:41
36
Han Boselie
Geldermalsen
44:45
37
Jasper van Hoeven
Beesd
44:49
38
Wim Kruis
Gorinchem
44:53
39
Bas Poldervaart
Buurmalsen
45:02
40
Theo Spronk
Beesd
45:09
41
John Lens
Geldermalsen
45:22
42
Koos Kooij
Statina
45:51
43
Michal Szymanowski
Deil
46:00
44
Dick Dokman
Beesd
46:03
45
Jordy van Bremen
Beesd
46:07
46
Paul Koedam
Statina
46:13
47
Erik van der Hoog
Enspijk
46:15
48
Theus van Soelen
Beesd
46:24
49
Patrick Kemker
Beesd
46:33
50
Jacco van Ewijk
Well Gld
46:36
51
Rémon van Meeteren
Beesd
46:39
52
Olivier Hilbert
Rhenoy
46:55
53
Frits Poppen
Vianen Ut
47:01
54
Arjan van Ooijen
Werkendam
47:04
55
Ron van Roden
Deil
47:08
56
Frank BrandsmA
Statina
47:24
57
Dick de Wit
Deil
47:34
58
Adrianus de Ridder
Geldermalsen
47:49
59
Edward Spithoven
Culemborg
47:57
60
Adriaan Kuijt
Leerdam
48:23
61
Adrie Bullee
Beesd
48:44
62
Eric Degreef
Beesd
48:48
63
Jan Verwolf
Culemborg
48:56
64
Gerrit Koerting
Statina
49:04
65
Peter de Bruijn
Beesd
49:15
66
Stijn Blaauw
Tricht
49:18
67
Ewout Bomert
Tricht
49:21
68
Henk van Noord
Beesd
49:35
69
Alfred donga
Beesd
49:42
70
Martin van Steenis
Beesd
49:54
71
Sebastiaan van Doorn
Beesd
50:20
72
Hans Volkers
Geldermalsen
50:23
73
Reinier de Groot
Geldermalsen
50:27
74
Wim van de Werken
Beesd
50:34
75
Pichot du Plessis
Beesd
50:40
76
Oscar van der Padt
Beesd
50:47
77
Jan van den Broek
Geldermalsen
50:59
78
Jan Willem van Alphen
Deil
51:01
79
Herbert Coenen
Statina
51:03
80
Ruud Koch
Deil
51:09
81
Jack Bloem
Rhenoy
51:17
82
Gerrit van Mourik
Statina
51:20
83
Willem van der Meulen
Beesd
51:28
84
Ed Lommert
Statina
51:36
85
Maarten van Aken
Culemborg
51:39
86
Kees Mijdam
Tiel
51:44
87
Dennis Kuijer
Nijmegen
51:56
88
Marco Hol
Beesd
51:57
89
Frank de Keijzer
Rhenoy
52:02
90
Pieter van der Meulen
Haarlem
52:13
91
William Vernooij
Acquoy
52:24
92
Rene Jansen
Heilig Landstichting
52:41
93
Tjeerd van Zadelhoff
Deil
53:07
94
Stef kroezen
Beesd
53:49
95
Nico Brand
Statina
54:28
96
Dirkjan Langeveld
Amsterdam
54:35
97
Guus Hanegraaf
Beesd
55:26
98
Frik Bullee
Beesd
55:55
99
Stefan Akkermans
Deil
56:07
100
Sybren van der Meulen
's-Gravenhage
56:14
101
Harm van der Meulen
IJsselstein Ut
56:16
102
Rick Exel
Rhenoy
56:47
103
Wouter Klein
Deil
57:07
104
Kees de Haan
Geldermalsen
57:12
105
Peter van der Linden
Leerdam
57:20
106
Roel Lijnema
Dutch Runners
57:24
107
Rolf Lettinga
Breda
57:38
108
Dirk van den Berg
Meteren
57:48
109
Bert van Bremen
Leerdam
57:50
110
Remco Dokman
Meteren
58:00
111
Johan Werner
Deil
58:21
112
Jacco van Kranenburg
Druten
59:31
113
Jeroen van Hoorn
Leerdam
1:00:07
114
Henk van Bremen
Beesd
1:00:34
115
Peter Valen
Beesd
1:00:36
116
Jeroen Gouwenak
Meteren
1:02:33
117
Jaap Merkens
Triathlon
1:04:23
118
Harry Wieman
Geldermalsen
1:04:25
119
Ben Frehe
Beesd
1:04:36
www.uitslagen.nl
30-11-2014 12:17