Uitslagenlijst ACO Van Elderen bos-crossloop

Arrien - Zaterdag 22 november 2014

M12-, 1,5 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Rik Michiel Meinen
ACO Van Elderen
6:13
2
Dylan Lucas
HAC '63
6:33
3
Tijmen Maathuis
ACO Van Elderen
6:38
4
Wessel Koekkoek
ACO Van Elderen
7:40
5
Jonne Maathuis
Ommen
8:05
6
Nout Meijer
ACO Van Elderen
9:55
V12-, 1,5 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Suzanne Hiltjesdam
AV Rijssen
6:36
2
Britt Dankelman
ACO Van Elderen
6:44
3
Kim Bosscher
ACO Van Elderen
6:45
4
Mirli Gerrits
ACO Van Elderen
7:28
5
Roos Gibcus
ACO Van Elderen
7:34
6
Esra Nijzing
ACO Van Elderen
7:59
7
Janneke Meinen
ACO Van Elderen
8:03
8
Floor Willems
ACO Van Elderen
8:12
9
Riona Gerrits
ACO Van Elderen
8:18
10
Marlon Schutte
ACO Van Elderen
8:34
11
JoŽlle Schutte
ACO Van Elderen
9:09
12
Noor van den Enk
ACO Van Elderen
9:39
13
Roos Jansen
Ommen
9:59
M16-, 3,1 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Giorgis Kampman
ACO Van Elderen
11:18
2
Ruben Koppelman
Hoge Hexel
11:30
3
Jelle Mol
Ommen
14:18
4
Wouter Pappot
Zwolle
15:25
V16-, 3,1 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Emma Verkaaik
SV Veendam
12:41
2
Aniek Mars
Raalte
13:08
3
Suzan Ruitenberg
ACO Van Elderen
13:23
4
Denice Lucas
HAC '63
13:35
5
Emma Westenberg
ACO Van Elderen
14:18
6
Amerins Ypma
ACO Van Elderen
15:28
7
Ilse Mars
Raalte
18:58
8
Francesca Bianchin
Turijn (Ita)
18:58
9
Milou Nijzing
ACO Van Elderen
21:12
M35-, 5,3 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Danny Koppelman
Hoge Hexel
17:45
2
Nick Marsman
ACO Van Elderen
19:16
3
William van Eeken
Spurt '88
19:46
4
DaniŽl Wilbrink
ACO Van Elderen
21:10
5
Thijs Schoorlemmer
Raalte
23:21
6
Marc Pijnappel
Raalte
24:19
7
Wouter Gehring
Ommen
24:43
8
Wout Horenberg
MariŽnheem
25:06
9
Patrick Kelder
Vriezenveen
25:37
10
Quirijn Verlaan
Zwolle
25:40
11
Anne Smelt
HAC '63
26:37
12
Ewoud Bos
Koekange
26:58
13
Denny van der Kolk
Zwolle
27:24
14
Remco Boesenkool
Dalfsen
31:40
V35-, 5,3 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Dineke Post
Spurt '88
23:07
2
Savanna Warmink
ACO Van Elderen
23:29
3
Ilona Stille
Spurt '88
23:30
4
Dinie ten Napel
NOP
24:46
5
Kimberly vd Berg
Ommen
29:29
6
Steffi Evers
MariŽnheem
30:49
M50-, 5,3 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Melchior van de Pol
AV'34
19:31
2
Gerard Kroes
Cialfo
20:00
3
Thomas van der Wal
Klazienaveen
20:04
4
Han Stegeman
ACO Van Elderen
20:16
5
Harold van den Enk
ACO Van Elderen
20:38
6
Paul Pegge
Raalte
20:58
7
Martijn Kogelman
Zwolle
21:00
8
Edwin van Laar
ACO Van Elderen
21:08
9
Wilfried Loozeman
Salland
21:29
10
Renť de Boer
Spurt '88
21:39
11
Jeroen Vels
NOP
21:49
12
Jan Eikelboom
ACO Van Elderen
21:53
13
John Blankhorst
Raalte
22:07
14
Martin de Haan
ACO Van Elderen
22:09
15
Raymond Schrijver
Raalte
23:02
16
Alexander Oosterveen
AV Twenterand
24:50
17
Yvor Seinen
ACO Van Elderen
27:12
18
Alexander Bouwman
Ommen
29:26
19
Bas Bosscher
Ommen
30:31
20
Derk Hendriks
Sibculo
30:34
V50-, 5,3 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Yvonne Meijer
ACO Van Elderen
21:33
2
Lia Wijnberger
Ciko '66
21:44
3
Bertine Grootemarsink
ACO Van Elderen
26:22
4
Gea Pol
Coevorden
28:23
5
Jozina Ernst
HAC '63
29:53
6
Marije Dieleman
AV Veluwe
30:16
7
Chantelle Harms Tanke
Emlichheim (Dui)
31:34
8
Ciska Dankelman
ACO Van Elderen
32:09
9
Wendelien Roorda
Ommen
32:17
M50+, 5,3 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Pieter-Jan Vlaming
AV Nop
21:01
2
Jan Struik
ACO Van Elderen
21:54
3
Jan Beldman
AG'85
22:36
4
Jan Pieter de Vries
MPM
22:59
5
Bennie Haverkort
ACO Van Elderen
23:41
6
Andrť Evers
MariŽnheem
25:07
7
Jasper Klein
Dedemsvaart
26:05
8
Ben Schrijver
ACO Van Elderen
26:14
9
Jelle Twijnstra
Zwolle
26:51
10
Marko Vlaming
ACO Van Elderen
27:18
11
Ferry Ernst
HAC '63
27:22
12
Henk Daling
HAC '63
28:12
13
Johan Karstens
Heino
28:42
14
Harrie Meinen
Ommen
29:54
15
Gerrit Schuitema
Emmen
30:38
16
Benny Koerhuis
Raalte
31:35
17
Henny Biemans
Loopgroep de Krim
31:52
18
Ab Koetsier
Holten
34:52
19
Jan Haagsma
Friesland
35:30
V50+, 5,3 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Wilma Bos
Hanzesport
24:30
2
Gerda Willems
ACO Van Elderen
27:26
3
Rona Meijer
Lutten
28:29
4
Siska Karstens
Heino
33:15
M35-, 9,5
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Hilco Huisjes
ACO Van Elderen
34:21
2
Pascal Dankelman
ACO Van Elderen
34:32
3
Retse van der Berg
BB lopers
37:13
4
Sebastiaan Pol
Coevorden
38:18
5
Eelco vd Heide
ACO Van Elderen
38:45
6
Rutger Jan Lusseveld
BB lopers
39:39
7
Harold van Goor
Vroomshoop
44:41
V35-, 9,5
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Manon Herbert
Spurt '88
43:33
2
Sandra Pasman
AG'85
46:20
3
Carlien Bergman
Nijverdal
1:02:00
M50-, 9,5
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Wim Opten
SV Veendam
34:07
2
Menno Mud
Lionitas
35:39
3
Bennie ThŁnker
Isala '96
35:49
4
Ralph Schepers
Dalfsen
36:22
5
J. Stokvis
Sohne des Teutos
39:34
6
Renť Hulsman
Raalte
40:37
7
Bram Veltien
ACO Van Elderen
40:58
8
Edwin Wallinga
Hasselt
41:08
9
Klaas Arkema
Hasselt
41:21
10
Arno Kruidhof
Rouveen
41:21
11
Ruud van Suijdam
Phoenix
41:36
12
Frank Hofstede
Raalte
41:58
13
Germo Vrolijken
ACO Van Elderen
42:43
14
Leo Meijerink
ACO Van Elderen
43:53
15
Rob Somsen
Spurt '88
44:34
16
Alfons Jansman
Ommen
45:36
17
Dirk Geerts
Geel
45:56
18
Marc Berghuis
Ermelo
46:00
19
Alex Grootemarsink
ACO Van Elderen
46:53
20
Wilbert Lindeboom
Nieuwleusen
48:37
21
Dinand Getkate
Ommen
49:02
22
Renť Meijer
Running 2000
49:08
V50-, 9,5
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Astrid van Velden
ACO Van Elderen
42:25
2
Annemiek Opten
SV Veendam
46:07
3
Ineke Nawijn
ACO Van Elderen
49:15
4
Annemarie Wessels
ACO Van Elderen
50:01
5
Astrid Jansen Holleboom
ACO Van Elderen
51:50
6
Mireille Janssen
Raalte
52:59
M50+, 9,5
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Albert Oldehinkel
Radewijk
38:50
2
Frank Falkmann
AV Veluwe
39:24
3
Erik Bakker
avVN
40:28
4
Peter Kempkes
HRR
40:44
5
Roelof van der Velde
ACO Van Elderen
42:19
6
Jan Hankamp
Loopgroep de Zandstuve
42:38
7
Henk Enoch
Loopgroep de Zandstuve
42:44
8
Jan Timmerman
Spurt '88
43:24
9
Jan Schuurs
Loopgroep de Zandstuve
43:28
10
Alphons Schokker
ACO Van Elderen
45:43
11
Jan Lip
Alteveer
45:49
12
Einte Elsinga
AV Gouda
45:50
13
Lex van der Chijs
Ommen
46:30
14
Jan Russchen
Hoogeveen
46:53
15
Jan Snijder
Nieuwleusen
48:40
16
Benno Witzand
Vroomshoop
51:38
17
Anton Kreileman
Nijverdal
54:02
18
Co van der Sluis
ACO Van Elderen
54:25
19
Mans Veldsink
Dedemsvaart
55:51
20
Frans Suelmann
Klazienaveen
58:50
Graag tot ziens bij ACO van Elderen op 20 december 2014
www.uitslagen.nl
09-03-2015 19:06