Uitslagenlijst Kleintje Berenloop

West-Terschelling - Zaterdag 1 november 2014

MSEN, 5 KM
Plts
Naam
Bruto
Netto
1
Rik Wolswinkel
Altis
17:39
17:39
2
Rogier Wezeman
Groningen Atletiek
18:08
18:08
3
Ewold Kooistra
Makkum Fr
18:46
18:46
4
Stephan Hoogendam
Heinenoord
18:56
18:54
5
Mart Huizenga
Assen
19:03
19:03
6
Mart Geijtenbeek
Amersfoort
20:41
20:38
7
Sam Kramer
Hensbroek
21:12
21:05
8
Olivier van Dam
GAC Hilversum
21:47
21:41
9
Rik Huizenga
Assen
21:59
21:59
10
Sus de Ridder
Zutphen
22:05
22:00
11
Frank Schols
Schimmert
22:10
22:09
12
Timo van der Linden
Zutphen
22:18
22:13
13
Job Lantinga
Wijk bij Duurstede
22:39
22:39
14
Alwit Kruijt Spanjer
Groningen
22:46
22:44
15
Jaldert Sjoerds
Workum
22:48
22:43
16
Chris Zuiderwijk
Hellevoetsluis
22:49
22:47
17
Dennis van Zijl
Statina
23:03
22:52
18
Aart Rombout
Ede Gld
23:04
23:00
19
Jelle Linneman
Zwolle
23:11
23:04
20
Victor Willems Etton
Bussum
23:12
23:09
21
Jelle van der Steege
Zuidlaren
23:13
23:08
22
Chiel Sparreboom
Groningen
23:27
23:17
23
Marijn de Vroedt
ATC '75
23:35
23:34
24
Teun Peerik
Zutphen
23:50
23:45
25
Claas Hermsen
Meppen (GER)
23:53
23:47
26
Mees Lantinga
Wijk bij Duurstede
24:15
24:14
27
Maarten Vulpen
Odijk
24:37
24:32
28
Steven van Vulpen
Loopgroep Bunnik
24:37
24:32
29
Pieter Klasen
IJlst
24:53
24:27
30
Twan Wagtelenberg
Heerde
24:56
24:54
31
Gerald van den Berg
Veluwe
25:00
24:39
32
Jelger Sparreboom
Groningen
25:24
25:13
33
Mattias Sparreboom
Groningen
25:24
25:12
34
Thijn Broekman
Zuidlaren
25:45
25:36
35
Frank Broekman
Zuidlaren
25:46
25:36
36
Reyor Wijnen
Suomi
25:50
25:39
37
Jelmer Krikke
Loopgroep Sneek
25:59
25:32
38
Ibo-Jan Bosma
Loopgroep Sneek
25:59
25:31
39
Binck Wijnen
26:16
26:04
40
Lucas de Vroedt
Haren Gn
26:20
26:18
41
Yentl Smeding
Leeuwarden
26:33
26:27
42
Guido Horstenbroek
Blokker
27:05
27:05
43
Jako Hut
Siddeburen
27:06
26:57
44
Ulrik de Jong
Tjalleberd
27:17
27:05
45
Ferens Kraakman
Enkhuizen
27:18
27:01
46
Sepp Vonk
Suomi
27:20
27:08
47
Rutger Hoogma
Groningen
28:00
27:38
48
Alex Mendelts
Haren Gn
28:40
28:32
49
Floris van der Snoek
29:31
29:12
50
Rob van den Brink
Assen
29:55
29:41
51
Sem van der Linden
Zutphen
31:08
30:34
52
Mattijs ter Veen
Harderwijk
31:34
31:15
53
De Vries
Leeuwarden
31:58
31:52
54
Ronald Bousema
Assen
31:59
31:35
55
Martijn Wietzes
zuidwolde
32:04
31:31
56
Teije Jan Hooghiemstra
Gytsjerk
32:05
31:52
57
Sem Harlaar
Badhoevedorp
32:55
32:23
58
Marc Hesseling
Ternaard
33:15
32:33
59
Daniel Reuter
Kahler
34:23
33:52
60
Redmer Loen
Lemmer
34:26
33:51
61
Paul Knevelbaard
Eelde
34:33
34:10
62
Freek Wilkens
Groningen
34:33
34:10
63
Rodney Jonas
Groningen
34:41
34:31
64
Andrea de Leonardis
Rotterdam
35:56
35:14
65
A Klijn
Harderwijk
36:53
36:09
66
Ferry Bruine
Oegstgeest
37:39
37:11
M40, 5 KM
Plts
Naam
Bruto
Netto
1
Anno Huizenga
SV Friesland
17:49
17:49
2
Klaas Arkema
Hasselt
20:22
20:20
3
Dirk den Broeder
Pijnenburg
20:42
20:40
4
Jeroen Linneman
BB lopers
23:25
23:18
5
Ferdinand van Dam
Hilversum
23:45
23:39
6
Martijn Lamberts
Amsterdam
24:35
24:19
7
Wilbert Pijnenburg
Hilversum
24:36
24:28
8
Arjen Slager
Hilversum
24:36
24:30
9
Gerben Heidstra
Feanwalden
25:23
25:13
10
André Tobé
Boskoop
25:59
25:52
11
Peter Scholten
Zutphen
26:14
25:59
12
Cor Eckers
Hanzesport
26:15
26:00
13
Peter Mendelts
Haren Gn
26:31
26:23
14
Anton Wijkhuijs
SV Friesland
26:52
26:14
15
Frans Hofma
Pijnenburg
27:05
26:56
16
Aad Kraakman
Enkhuizen
27:19
27:02
17
Jan Volbers
27:24
26:59
18
Fokko Vonk
Santpoort
27:29
27:17
19
Remko Herremans
Haarlem
29:43
29:24
20
Geert Ramakers
Loopgroep Bunnik
29:55
29:38
21
Mark Wellink
Suomi
29:55
29:37
22
Willemjan van Daalen
Leiden
30:04
29:45
23
Wytse Benedictus
Zeist
31:07
30:55
24
Martin van Solinge
Loopgroep Bunnik
33:53
33:48
25
Marcel Verhoef
's-Gravenhage
34:30
34:09
26
Ruud de Wild
Muiderberg
37:09
36:29
M50, 5 KM
Plts
Naam
Bruto
Netto
1
Vincent van Leent
Pijnenburg
20:43
20:41
2
Martin de Boer
Pijnenburg
22:26
22:22
3
Ton Suykerlland
Distance Runners Voo
23:05
23:02
4
Hans Nagtegaal
Grou
23:08
23:05
5
Bert Wilk
Arnhem
23:20
23:13
6
Wouter de Blocq van S
Pijnenburg
24:10
24:07
7
Frans Witteveen
Pijnenburg
24:19
24:16
8
Wiel Sikkes
Hellevoetsluis
24:39
24:36
9
Ben van Vliet
avVN
25:30
25:16
10
Jan Schuurman
Pijnenburg
25:52
25:47
11
Martin Grootveld
Hanzesport
26:27
26:13
12
Jakob Hut
Siddeburen
27:05
26:56
13
Reinier van der Steege
Zuidlaren
27:23
27:17
14
Paul van der Hijden
SV Friesland
28:07
27:29
15
Ton ten Kate
Maassluis
28:42
28:12
16
John de Vroedt
Haren Gn
28:44
28:41
17
Carl Janssen
Gouda
29:09
28:43
18
Willem Jaap Zwart
Dutch Runners
29:53
29:29
19
Herman Nieren
Aalsmeer
29:55
29:21
20
Dick Blanken
GVAC
30:05
29:34
21
Willem van Gent
Alphen aan den Rijn
30:46
30:17
22
Hedzer Laskewitz
Impala
30:57
30:22
23
Jan Broersma
Roodeschool
31:12
30:41
24
Jur Elzinga
Pijnenburg
31:36
31:33
25
Jochum Beetsma
Zwolle
31:40
31:07
26
Ton van der Mark
Horror
31:47
31:12
27
Ko Sparreboom
Delfzijl
32:29
32:16
28
Jan Willem Hesseling
Ternaard
33:15
32:33
29
Bouwe Bruinsma
Horror
33:42
33:27
30
Ton Jeen
Oostvoorne
34:03
33:50
31
Ed Bosch
Phanos
34:15
33:34
32
Jack Jonas
Groningen
34:41
34:31
33
Aad Zuiderwijk
Pallas '93
35:16
35:13
34
Koos Bonting
Heerenveen
41:41
41:11
M60, 5 KM
Plts
Naam
Bruto
Netto
1
Piet Kerstholt
SV Friesland
25:19
25:11
2
Henk van Haaster
avVN
25:23
25:18
3
Jos Vreeswijk
AV Nijkerk
26:15
25:35
4
Ronald Rademaker
Wolfheze
28:27
27:59
5
Arie Littink
Aarlanderveen
29:01
28:47
6
Herman Hendriks
Groningen
29:22
28:56
7
Herman Fokkink
Dutch Runners
29:51
29:14
8
Maarten Witteveen
Enschede
29:53
29:29
9
Goos Baaren
Oosterbeek
30:12
29:45
10
Keimpe Toering
Sneek
30:32
30:17
11
Henk Helmers
Nunspeet
31:01
30:28
12
Frank Klasen
Loopgroep Sneek
31:04
30:39
13
Gert van Gent
NSL
31:09
30:42
14
Paul Dijkstra
Utrecht
31:17
30:49
15
Thijs Hofstra
SV Friesland
32:11
32:04
16
Aalt Zwart
Climax
32:27
32:11
17
Gert Knook
Slochteren
32:50
32:07
18
Ad Vermeulen
Hellas
33:20
32:48
19
Oeli Reitsma
Sneek
34:44
34:19
20
Klaas de Groot
Groningen
36:20
36:10
VSEN, 5 KM
Plts
Naam
Bruto
Netto
1
Sarah Peerik
Hanzesport
20:21
20:21
2
Gerja Zielman
Heino
20:29
20:29
3
Floor Pasman
Amsterdam
22:21
22:21
4
Maam de Ridder
Zutphen
24:04
23:58
5
Merel Snyders
Almere
24:18
24:18
6
Susan Bakker
Odijk
24:37
24:32
7
Lotte Knook
24:39
24:39
8
Brem Beers
Zwaanshoek
25:02
25:02
9
Josien Wijkhuijs
Franeker
26:21
25:43
10
Pam Sengers
Santpoort-Noord
26:33
26:22
11
Cune Alders
Zaandam
28:15
28:06
12
Iris Knoops
Heinenoord
28:42
28:12
13
Arjanne Wijfjes
AAV '36
29:00
28:46
14
Maud van Spanje
Zutphen
29:30
28:56
15
Bodil Herremans
Haarlem
29:38
29:19
16
Ella van Aken
Zevenbergen
29:42
29:05
17
Eva Schneider
Loosdrecht
29:44
29:22
18
Cindy Oenema
Nes Ameland
29:51
29:48
19
Hanneke de Wit
Astylos
29:59
29:20
20
Catarine Hiranda
Rheden
30:00
29:21
21
Nina van Daalen
Leiden Atletiek
30:02
29:42
22
Eefje van Moerkerk
Etten-Leur
30:21
30:11
23
Eline Oosterhuis
Groningen
30:21
29:45
24
Rosa van Moerkerk
Etten-Leur
30:21
30:10
25
Merel Ekas
Franeker
30:21
29:45
26
Sanne van Rees
Groningen
30:36
30:16
27
Eveline van Hassel
Amersfoort
31:33
30:48
28
Jantina Kamp
Zwolle
31:33
31:15
29
Maaike Heijmink
Alphen aan de Rijn
31:44
31:32
30
Hanna Pragt
Zuidwolde Gn
32:04
31:31
31
Celine van der Hijden
Almere
32:20
31:42
32
Eva Sparreboom
Eelde
32:29
32:17
33
Anne van Keulen
Midsland
32:31
32:02
34
Isa Alders
Zaandam
32:34
32:25
35
Annabel Schuurink
Maarsen
32:37
32:01
36
Anja Harlaar-Bleij
Badhoevedorp
33:25
32:53
37
Nicole Pace
Horror
33:34
33:11
38
Marissa Pace
Bolsward
33:52
33:29
39
Nathalie Wisse
Zeewolde
33:59
33:40
40
Nikki van der Linden
Zutphen
33:59
33:25
41
Marloes Bootsman
Amsterdam
34:15
34:03
42
Anoek van Es
Maarsen
34:26
33:49
43
Susan Fast
IJsselstein
35:48
35:08
44
Dionne Clein
Amsterdam
35:51
35:09
45
Giulia Paoletti
Rotterdam
35:58
35:16
46
Nadia Peters
Groningen
36:43
36:32
47
Tessa Toonen
Groningen
36:46
36:35
48
Talitha ter Veen
Athlos
36:52
36:08
49
Ashna Stouten
Leiderdorp
37:40
37:12
50
Denise Ree
West Terschelling
38:41
38:23
51
Laurien Bremmer
Reeuwijk
38:45
38:06
52
Irene Buren
Midsland
39:00
38:25
53
Susan van Zijl
Statina
39:59
39:47
54
Wietske Koning
Wjelsryp
40:22
39:41
55
Nadia Bergsma
Franeker
40:22
39:41
56
Boukje Wijmans
Joure
41:01
40:39
V35, 5 KM
Plts
Naam
Bruto
Netto
1
Wiebke d Broeder-Frobö
Soest
21:00
21:00
2
Gerda de Jong
Meppel
24:18
23:41
3
Marja de Jong
De Lier
24:50
24:46
4
Anja Kok
Loopgroep Sneek
24:57
24:31
5
Nolina Sjoerds
Workum
25:04
24:58
6
Judith Creemers
Arnhem
26:16
26:11
7
Donate Vonk
Santpoort
27:55
27:43
8
Linda Kleinhout
Eindhoven Atletiek
28:39
28:28
9
Annette IJzer
Castricum
29:34
29:17
10
Danielle ten Boske
Wintelre
30:09
29:37
11
Marleen Hemstede
Ommen
31:02
30:24
12
Monica Harmsen
Fun Runners Zeist
31:07
30:55
13
Regina Jorna
Deinum
31:28
30:52
14
Cindy Nauta
GAC Hilversum
32:03
31:44
15
Jose van de Vegte
Zwolle
33:13
32:51
16
Yvonne Hanson
Emmeloord
33:44
33:38
17
Marloes van Dijk
Amersfoort
33:46
33:09
18
Marieke Dijkstra
Zuidhorn
33:46
33:08
19
Mirjam Helfferich
Achlum
33:47
33:39
20
Petra Velzen
Achlum
33:47
33:39
21
Gea Woudenberg
Maarsbergen
33:47
33:34
22
Hester Klarenbeek
Sneek
34:08
33:59
23
Yvonne Dam
Heemstede
34:11
33:37
24
Connie van Schie
Bunschoten-Spakenbur
34:28
34:15
25
Elles Heinen
Bunschoten-Spakenbur
34:30
34:17
26
Natalie Ree
's-Gravenhage
34:31
34:10
27
Olga Knijn
Muiderberg
37:09
36:30
28
Marjanna van der Meule
Terschelling Hoorn
38:08
37:50
29
Jolanda Klijn
Terschelling West
39:41
39:00
30
Monique Veenstra-van H
Drachten
42:11
42:02
V45, 5 KM
Plts
Naam
Bruto
Netto
1
Gerry Visser
LAAC Twente
22:13
22:10
2
Marlon van Zal
Pijnenburg
23:56
23:54
3
Francis van der Schoot
Zwolle
24:55
24:48
4
Rosa Brink-Elshoff
Voorschoten '97
25:39
25:25
5
Else van der Waal
Hilversum
26:07
25:59
6
Reina Haaijema
ATC '75
28:46
28:15
7
Sietske Janssen
Gouda
29:27
29:02
8
Jolanda van Keulen
Scharendijke
29:34
29:06
9
Hannie Dreves-Watersch
GVAC
29:37
29:05
10
Marjolijn van den Twee
Gouda
29:42
29:16
11
Jolanda Snellings
Loopgroep Bunnik
29:54
29:37
12
Karin Doorn
Velserbroek
29:55
29:38
13
Will Borst
West Terschelling
30:09
30:03
14
Jetske Oenema
AV Heerenveen
30:26
30:10
15
Karin Gongelhof
Sprint
31:04
30:39
16
Diana Van Zuijlen
Stolwijk
31:46
31:27
17
Tamar Schrofer
Amsterdam
31:57
31:40
18
Marit van Aken
Zevenbergen
32:03
31:27
19
Roel James
Amsterdam
32:09
31:52
20
Trees Oostveen-Mocking
Odijk
32:25
32:06
21
Katy van Ree
Leusden
32:41
31:56
22
Carien Knook
Dedemsvaart
32:50
32:07
23
Agnes Mayer-Mocking
Everdingen
32:51
32:33
24
Grietje Hesseling-Boum
Loopgroep Hugo Veenk
33:15
32:33
25
Carla Jelsma
Hilversum
33:20
33:13
26
S Groenveld
Bolsward
33:43
33:27
27
Kathleen Merks
Utrecht
33:53
33:48
28
Anita Jeen
Oostvoorne
34:03
33:49
29
Elisabeth Schurink
Maarssen
34:26
33:49
30
Marian Slijkerman
't Veld
35:25
34:44
31
Joke Roest
Amsterdam
35:50
35:09
32
Noor Bekkering
Hilversum
36:41
36:34
33
Anita Dijker
West-Terschelling
36:41
36:26
34
Cinnemarie Groenia
Winsum Gn
37:01
36:57
35
Sieka Heemstra
Delfzijl
37:10
36:31
36
Alie Honderd
SV Friesland
37:23
37:15
37
Marian Luursema
Peize
37:35
37:26
38
Heike Kunter
Dortmund (GER)
37:44
37:34
39
Irma Jansen-Kleinjan
Dalfsen
38:54
38:31
40
Marjan Kuipers
Athlos
40:50
40:28
41
Suzan Bonting
Heerenveen
41:34
41:04
V55, 5 KM
Plts
Naam
Bruto
Netto
1
Erna Tiggelman
Pijnenburg
24:11
24:08
2
Gonnie van Haaster
avVN
25:23
25:19
3
Karla Blom
Hanzesport
26:27
26:12
4
Wil Sonneveld
Leeuwarden
26:33
26:27
5
Jantje Wiersema
Artemis
27:40
27:29
6
Roelien Martens
Ommen
28:50
28:47
7
Matty de Beer
Hellas
29:14
28:45
8
Lysbert Noppert Atsma
Burgum
30:10
29:49
9
Elly Cornelissen
Lopikerkapel
31:14
31:04
10
Paula Fransen
31:26
31:21
11
Bep Teeuwen
Bergambacht
31:27
31:07
12
Gea van der Torn
Gytsjerk
31:41
31:26
13
Jannie van der Wal
SV Friesland
31:47
31:12
14
Joke de Vries
Dutch Runners
31:59
31:59
15
Kitty van Bloois
Schiedam
32:09
31:33
16
Ingeborg van der Meer
Arnhem
33:03
32:56
17
Riet van Gent
Alphen aan den Rijn
33:40
33:14
18
Ria van Gent
Ter Aar
33:56
33:28
19
Willy van Vliet
Kahler
34:23
33:52
20
Lucia Sijbom
Zeist
35:15
34:39
21
Nel de Jong
De Lier
35:41
35:37
22
Petra Reitsma
Sneek
35:55
35:30
23
Joke Bunschoten
Ermelo
36:07
36:03
24
Ria Kloppenburg
Joure
37:05
36:24
25
Anneke van der Hoorn
Boskoop
39:24
39:02
26
Ineke V d Hoek
SV Friesland
40:38
40:23
MSEN, 10 KM
Plts
Naam
Bruto
Netto
1
Tiemen Hoekstra
Goutum
40:30
40:30
2
Koen van Hees
Haag Atletiek
40:43
40:43
3
Jesse Hoekstra
Goutum
42:03
42:03
4
Leroy Kapitein
Noordkop
42:38
41:56
5
Jordy van der Klauw
Leiderdorp
43:15
43:07
6
Dirk Jan Zom
Utrecht
43:16
43:14
7
Marcel Candido
Leiden Road Runners
43:31
43:07
8
Ivo van Miert
Utrecht
45:35
45:13
9
Theo Jonker
Gorredijk
46:19
46:13
10
Jeroen van der Meijden
Kerkdriel
46:45
46:41
11
Richard Meijer
Epe
47:05
46:57
12
Frank Stobbe
Emmeloord
47:11
47:05
13
Marc Stappers
Baarn
47:30
47:12
14
Rob Groot Zwaaftink
Nijmegen
47:40
47:33
15
Mark Folbert
Loopgroep Hugo Veenk
47:53
47:53
16
Dennis Theunissen
Nijmegen
48:08
47:14
17
Tijmen ter Veen
Amsterdam
48:17
48:11
18
Jef Hummel
Eelde
50:23
50:18
19
Pieter Corpeleijn
Amsterdam
50:33
50:30
20
Armand Rohrböck
Amsterdam
50:42
50:28
21
Laurens Ouwehand
Wassenaar
51:13
50:50
22
Jorrit Salverda
Amsterdam
52:33
51:41
23
Sander van Beersum
Rheden
52:43
52:17
24
Rick Gerritsen
Ede
53:00
52:35
25
Tim Geeker
53:36
53:23
26
Johan Adema
Sneek
53:40
53:32
27
Stijn Bodde
Groningen
54:02
53:51
28
Cyriel de Jong
Gouda
57:02
56:35
29
Richard Hannot
Drachten
57:11
56:43
30
Steven Stouten
Leiderdorp
57:16
56:51
31
Joris Rikken
Breda
58:26
58:18
32
Mitch Vleghert
Rotterdam
58:52
58:15
33
Eric van der Wal
Ureterp
59:25
58:39
34
Thomas Boonstoppel
Oosterend Terschelli
1:00:01
59:52
35
Rens Hevink
Enschede
1:00:39
59:53
36
Ben Vermeulen
Amsterdam Zuidoost
1:00:41
59:52
37
Arie Kraak
Leeuwarden
1:01:53
1:01:27
38
Age van der Mei
Groningen
1:03:01
1:02:30
39
Mats Odolphij
Leusden
1:03:32
1:02:58
40
Martijn van den Berg
Vlaardingen
1:03:42
1:03:20
41
Jasper Schuurink
Maarssen
1:05:51
1:05:36
42
Robert Hulshof
Gasselte
1:09:37
1:08:57
M40, 10 KM
Plts
Naam
Bruto
Netto
1
Durk Polet
Burgum
43:21
43:19
2
Pedro Heezen
Energie
43:43
43:38
3
Remco Schreuder
Arnhem
44:06
43:53
4
Theo Zijlstra
Sneek
46:59
46:57
5
Martin Uittenbogaard
AV '47
48:03
47:58
6
Meindert Bouma
Utrecht
48:08
47:40
7
Carlo Hilbolling
Gasselte
50:06
49:26
8
Zeger Pronk
Amsterdam Zuidoost
50:32
49:43
9
Michel Bosch
Purmerend
52:55
51:14
10
Martijn Maas
Driebergen-Rijsenbur
53:56
53:31
11
Gert-Jan van Dunnewold
Arnhem
55:35
55:23
12
Marcel van Wijk
Leek
56:43
56:27
13
Erwin Ytsma
Nes gem Dongeradeel
56:58
56:06
14
Pieter Hoekstra
Goutum
57:46
57:43
15
Jan van de Lagemaat
Rosmalen
58:00
57:34
16
Robert de Vries
Grou
59:03
58:40
17
Stefan Meijerink
Ommen
59:14
58:38
18
Gerard Feenema
Leeuwarden
59:20
59:17
19
Misha Omlo
Zoetermeer
59:25
58:39
20
Robert Jan Eggens
Eelde
59:56
59:54
21
Marco van Eijk
Aalsmeer
1:00:41
59:57
22
Bart Jannink
Voorhout
1:00:41
59:58
23
Maarten Jannink
Uithoorn
1:00:41
1:00:00
24
Jeroen Kooijman
Zeist
1:00:41
59:58
25
Rik Plakke
Loopgroep Jan Strijk
1:01:45
1:01:13
26
Otto Mengelberg
Apeldoorn
1:04:18
1:03:51
27
Joris Eckelkamp
Keulen
1:06:23
1:06:17
28
Meine Visser
Bolsward
1:06:24
1:05:49
29
Daan Kerklaan
Oosterhout Nb
1:07:48
1:07:14
30
Wolter Woppenkamp
Gasselte
1:09:37
1:08:59
31
Andre Lahuis
Gasselte
1:09:37
1:08:59
32
Arend Braams
Gasselte
1:14:11
1:13:31
M50, 10 KM
Plts
Naam
Bruto
Netto
1
Gerard van Calmthout
Spark
44:55
44:49
2
Hans Kraaijevanger
Distance Runners Voo
49:13
49:13
3
Cor Wijnia
AV Heerenveen
50:46
50:44
4
Kees Visser
AV Heerenveen
50:46
50:44
5
Andreas Heinze-Kunter
Bochum (GER)
51:42
51:40
6
Jh Kiewiet
Hooglanderveen
52:04
51:40
7
Hans Bakker
Noordwijk Zh
52:04
51:41
8
Rintje Noppert
Burgum
52:11
51:23
9
Hans Koele
Altis
52:21
52:17
10
Teun Bontes
Leeuwarden
52:36
52:23
11
Harry van Keulen
Triathlon
55:07
55:03
12
Geurt van Loenen
Westervoort
55:19
55:01
13
Ton van Veen
Boskoop
56:46
56:41
14
Henk Roordink
Putten
57:17
56:49
15
Rudy Douma
Leeuwarden
59:06
58:27
16
Wim Manshande
Lionitas
59:23
58:48
17
André Hoogendam
Goudswaard
1:01:22
1:00:58
18
Leon Borlee
AAV '36
1:01:28
1:00:51
19
Jaques Slingerland
Pallas '93
1:01:37
1:00:55
20
Gerard van Meurs
Amstelveen
1:02:49
1:02:01
21
Rick Odolphij
Triathlon
1:03:32
1:02:57
22
Martien Gerritsen
1:04:25
1:04:01
23
Hans Hevink
LAAC Twente
1:05:36
1:04:50
24
Jan Bosch
Monnickendam
1:06:36
1:05:51
25
Theo van Kampen
Rhoon
1:06:51
1:06:11
26
Eddie Tuinier
Leeuwarden
1:06:55
1:06:05
27
John Dinkla
Waterland
1:06:59
1:06:14
28
Marty Messerschmidt
the Hague Road Runne
1:07:54
1:07:50
29
Johan Bonnema
Wieringerwerf
1:07:59
1:07:36
30
Frank Kelder
Weesp
1:09:27
1:08:37
31
Harry Lips
Driemond
1:09:27
1:08:37
32
Leen Kap
Gorinchem
1:10:57
1:10:46
33
Jan Wilpstra
Hoogkerk
1:15:11
1:14:49
34
Ton van Engelen
De Meern
1:15:30
1:15:09
M60, 10 KM
Plts
Naam
Bruto
Netto
1
Sjouke Touber
SV Friesland
47:39
47:38
2
Chris Parthesius
Roosendaal
51:36
50:56
3
Theo Fles
52:58
52:27
4
Frits Kraaij
Noordkop
56:15
55:33
5
Maarten Schaarman
Zeist
57:25
57:11
6
Jan Vesseur
Clytoneus
58:16
58:02
7
Herbert Bachhuber
Essen (GER)
58:22
58:03
8
Cor Terlouw
Passaat
58:32
58:17
9
Hans Wezendonk
Gelre
1:01:31
1:00:57
10
Ben van der Rijst
Zwolle
1:02:02
1:01:32
11
Jan Homan
Bilthoven
1:02:47
1:01:58
12
Ferdi Grosveld
Nieuwkoop
1:03:55
1:03:23
13
Steven Rutgers
Artemis
1:04:59
1:04:53
14
Jan Leeuwerink
Beverwijk
1:06:23
1:06:06
15
Stef Kool
Westervoort
1:06:32
1:06:14
16
Hans Müller
Paterswolde
1:07:35
1:07:18
17
Piet Enthoven
Wieringerwerf
1:07:59
1:07:35
18
Henk Snyders
Almere
1:08:40
1:07:53
19
Huub Frencken
Leiden
1:10:52
1:10:36
VSEN, 10 KM
Plts
Naam
Bruto
Netto
1
Evelien te Rietstap
Nijmegen
42:54
42:54
2
Charissa Zijlstra
SV Friesland
45:53
45:53
3
Judith Feskens
Den Helder
49:33
49:33
4
Caroline Verduin
Haag Atletiek
50:31
50:23
5
Milou van Teeffelen
Nijmegen
50:34
50:27
6
Noralie Bos
Amsterdam
51:37
51:22
7
Femke Blom
West-Terschelling
52:38
52:35
8
Agnes Ziel
Arnhem
52:44
52:17
9
Caverd Roeper
52:53
52:23
10
Nienke Reinert
Amsterdam
53:37
53:15
11
Anna van Miert
Utrecht
54:02
53:40
12
Nynke Jetten
Wassenaar
54:10
53:48
13
Annette de Graaf
Nieuw-Vennep
54:11
54:04
14
Hannah Buwalda
Spartacus
57:13
56:43
15
Jennie Reidinga
Berkel en Rodenrijs
58:43
58:30
16
Samantha Jeen
Leuven (BEL)
58:49
58:44
17
Renske Douma
Amsterdam
58:54
58:16
18
Hester Hilverda
Rotterdam
59:29
59:27
19
Sandra Knop
Terschelling West
1:00:20
1:00:00
20
Marijn Eising
Assen
1:00:22
59:46
21
Maud Hevink
Vitalis
1:00:47
1:00:01
22
Elke Wezendonk
Zevenaar
1:01:31
1:00:57
23
Esther Haaijema
Vries
1:01:47
1:01:43
24
Joan Lintmeijer
Utrecht
1:01:58
1:01:26
25
Floor Lintmeijer
Utrecht
1:01:58
1:01:26
26
Martine Maat
Amsterdam
1:02:06
1:01:19
27
Evelien Alkema
Groningen
1:03:01
1:02:30
28
Sabine Alkema
Amsterdam
1:03:04
1:02:34
29
Chrisje Stoffels
Breda
1:03:18
1:03:10
30
Antine Koopmans
Wjelsryp
1:03:28
1:02:49
31
Alinda Hannot - Bergsm
Drachten
1:04:00
1:03:31
32
Karin Gottmer
Groningen
1:04:07
1:03:34
33
Johanna Albada
Sneek
1:04:22
1:04:02
34
Sonja Douma
Loopgroep Leeuwarden
1:04:29
1:04:13
35
Mirjam van Egmond
Lippenhuizen
1:05:12
1:05:06
36
Lisa Ronde-Schroor
Oss
1:05:19
1:04:32
37
Janneke Aarnink
Eibergen
1:05:27
1:05:05
38
Lieke Hevink
Enschede
1:05:37
1:04:50
39
Laura Spoelstra
Amersfoort
1:06:12
1:05:38
40
Froukje de Vries
Loopgroep Leeuwarden
1:06:25
1:05:49
41
Annet Termeer
Alkmaar
1:06:56
1:06:32
42
Tessa Bonnema
Hoogkarspel
1:07:59
1:07:36
43
Anne-Maaike Stapel
Amsterdam
1:08:06
1:08:00
44
Taetske Albada-Veenstr
Warns
1:09:31
1:09:11
45
Judith van Bemmel
Nieuwkoop
1:15:23
1:14:52
46
Monique Wijma
Wjelsryp
1:16:28
1:15:49
V35, 10 KM
Plts
Naam
Bruto
Netto
1
Esther de Jong
Bunschoten-Spakenbur
20:04
17:07
2
Judith van der Meer
Dronrijp
43:42
43:42
3
Lisette Jacobs
Arnhem
46:15
46:12
4
Carola Bremer
Arnhem
47:30
47:18
5
Sanne Hadderingh
Haarlem
48:28
48:22
6
Sytske van Rietschote
Houten
52:50
52:06
7
Mariëlle Zaagman
Drachten
54:50
54:18
8
Wendy Groen
Noordkop
55:13
54:31
9
Sonja Methorst
Amsterdam Zuidoost
56:11
56:02
10
Esther Koops
Drachten
56:35
56:07
11
Gwen de Jong
Gouda
57:02
56:35
12
Sandra Geutjes
Hooglanderveen
57:11
56:34
13
Froukje Mulder
Drachten
57:41
57:14
14
Gerda Bregman
Noordkop
57:42
56:59
15
Bianca Huijzer
Avantri
57:58
57:55
16
Ilse Groesz
Rijswijk Zh
58:03
57:44
17
Eva Wijdeveld
Utrecht
58:43
58:09
18
Karin de Grip
Ede Gld
58:54
58:28
19
Jildou Oosterhof
Loopgroep Leeuwarden
59:22
58:56
20
Olga Schulte
Enkhuizen
59:28
59:20
21
Nienke Feenstra
Amsterdam
59:38
59:18
22
Sylvia van der Meulen
Groningen
59:56
59:53
23
Annet van der Wiel
Woudenberg
1:00:03
59:48
24
Ingeborg van Beek
Amsterdam
1:00:15
1:00:03
25
Pytrick Adema
Drogeham
1:00:40
1:00:26
26
Miranda Kersbergen
Boskoop
1:00:48
1:00:39
27
Willemijn Ridderbos
Climax
1:01:13
1:00:29
28
Bieneke Bennekers
Amsterdam
1:01:39
1:00:51
29
Hinke Mulder
Ureterp
1:01:45
1:01:32
30
Lise-Marije van Houten
Zutphen
1:01:46
1:01:14
31
Marieke Gerritsen
Woudenberg
1:01:57
1:01:42
32
Paula Sleurink
Kampen
1:01:58
1:01:18
33
Jessica Jonker
De Spartaan
1:01:59
1:01:40
34
Marieke Appels
Hunzerunners Loopgro
1:02:01
1:01:15
35
Jetske Bennekers
Amsterdam
1:02:05
1:01:18
36
Ilonka Verkade
Amsterdam
1:02:06
1:01:19
37
Janneke Vink
Woudenberg
1:02:17
1:02:03
38
Titia van der Ploeg
Harlingen
1:02:34
1:02:27
39
Paula Korbach
Itens
1:02:51
1:02:22
40
Iris janssen Lok
Athlos
1:03:18
1:02:34
41
Karin Wierda
Impala
1:03:46
1:03:29
42
Esther Bikker
Gouda
1:04:07
1:03:50
43
Djûke Elzinga
Joure
1:04:26
1:04:06
44
Sasha Kartoidjojo
Utrecht
1:04:26
1:03:52
45
Jenneke Pellikaan
Cuijk
1:04:33
1:04:14
46
Alie van der Meer
Bolsward
1:04:37
1:04:27
47
Maria Egin
Bolsward
1:04:37
1:04:27
48
Marleen van Dijk
Gouda
1:05:02
1:04:45
49
Katrin Eckelkamp
Keulen
1:06:23
1:06:19
50
Else de Vries
1:07:02
1:06:26
51
Janet Eikenaar
Zwolle
1:07:19
1:07:06
52
Margaretha Kussendrage
Gorredijk
1:07:29
1:07:13
53
Evelien Kerklaan-Wubbe
Oosterhout Nb
1:07:48
1:07:15
54
Belia van Twillert
Bunschoten-Spakenbur
1:08:22
1:08:08
55
Bianca Ruizendaal
Bunschoten-Spakenbur
1:08:22
1:08:08
56
Hellenique Hartog
Bunschoten-Spakenbur
1:08:22
1:08:08
57
Marjan Kok
Zwolle
1:08:23
1:08:02
58
Margreet van Zwol
Terschelling
1:10:31
1:10:11
59
Miranda de Rooij
Beek en Donk
1:11:22
1:11:10
60
Fiona Krol Ottens
Gasselte
1:12:26
1:11:47
61
Hester Rijpma
Leeuwarden
1:13:08
1:12:42
62
Loes Winkel
Harlingen
1:13:51
1:13:44
63
Diena Pel
Noordbergum
1:14:38
1:14:02
V45, 10 KM
Plts
Naam
Bruto
Netto
1
Bertha Bruggenkamp
Smilde
43:28
43:27
2
Hester Groenveld
Horror
46:58
46:55
3
Jacqueline Lemaire
Amsterdam Zuidoost
52:20
52:11
4
Monique van Paassen
Wijk bij Duurstede
53:14
52:58
5
Harriet Smeding
Haarlem
54:43
54:33
6
Joze Mocking
Cothen
55:28
55:21
7
Else Tepper
Hoogeveen
55:55
55:44
8
Corien Vermeulen
Amsterdam Zuidoost
56:11
56:03
9
Wybertha Brouwer
Horror
56:51
56:29
10
Petra van Veen
Boskoop
56:54
56:47
11
Monique Helmer
Schiedam
57:08
56:57
12
Diana Friebel
Schiedam
57:08
56:57
13
Ellen Koster
Nieuweschoot
57:21
57:19
14
Wilma Slobbe
Schiedam
57:36
57:24
15
Marlise Scholte-Dalmul
Weesp
58:04
57:14
16
Linda de Groot
Lippenhuizen
58:12
58:07
17
Miranda Cok
Schiedam
58:21
58:11
18
Irene Bosselaers
Fun Runners Zeist
58:27
58:02
19
Esther de Weijer
Woudenberg
58:37
58:22
20
Eline van den Berg
Woudenberg
58:37
58:23
21
Desiree van der Poel
Krimpen aan den IJss
58:44
58:30
22
Lian IJdema
Bolsward
59:09
58:46
23
Jeannet Nagtegaal
Athleta
1:00:23
1:00:04
24
Gerda Engelage
Groningen
1:00:36
1:00:06
25
Marja Jansen
Schiedam
1:00:40
1:00:30
26
Karin Koning
Leeuwarden
1:00:43
1:00:00
27
Petra Bierhuizen
Schiedam
1:00:50
1:00:39
28
Alie Numan
Lionitas
1:00:57
1:00:51
29
Monica van den Engel
Climax
1:01:19
1:00:35
30
Janny Roordink
Putten
1:01:24
1:00:56
31
Dorianne van Schaijk
Utrecht
1:01:26
1:00:44
32
Mia Verstraeten
Utrecht
1:01:37
1:00:55
33
Wilma de Jong
Athlos
1:01:44
1:00:59
34
Jacqueline Kamphuis
Athlos
1:01:52
1:01:07
35
Sylvia Lansbergen
Schiedam
1:02:23
1:02:13
36
Helma Kerklaan
Schiedam
1:02:23
1:02:11
37
Marian Heijdra
Schiedam
1:02:41
1:02:30
38
Karien Smeding
Amsterdam
1:02:47
1:02:37
39
Dorine Klink
Enschede
1:02:55
1:02:11
40
Karin Schotanus
Drachten
1:04:01
1:03:32
41
Marjan Bijlsma
Drachten
1:04:36
1:04:08
42
Boudina de Boer
Echtenerbrug
1:04:52
1:04:50
43
Daniëlle Hamers
Laren Nh
1:04:59
1:04:17
44
Marlenne van Leeuwen
Schiedam
1:05:05
1:04:54
45
Thera Lulf
Lionitas
1:05:14
1:05:07
46
Anne-Marie van Es
Maarssen
1:06:15
1:05:59
47
Carola Steenmeijer
Amsterdam
1:06:32
1:05:55
48
Trea van der Heide
Balkbrug
1:06:36
1:06:26
49
Monique van Leeuwen
Rhoon
1:06:51
1:06:10
50
Maureen Grotenboer
1:07:02
1:06:25
51
Wendie Ockeloen
Amsterdam
1:07:18
1:07:09
52
Jolanda Messerschmidt
the Hague Road Runne
1:07:54
1:07:49
53
Suzanne Okkes
Phanos
1:07:55
1:07:38
54
Penny Steegstra
Leeuwarden
1:08:00
1:07:30
55
Annamarieke DALMULDER
Amsterdam Zuidoost
1:08:36
1:07:46
56
Kerstin Kläser
Essen (GER)
1:08:38
1:08:20
57
Marijke Adams
1:08:49
1:08:25
58
Greet Wiersma
Diepenveen
1:08:53
1:08:24
59
Rieteke Roelofs
Amsterdam
1:09:25
1:09:16
60
Wiesje Rutgers
Midsland
1:09:32
1:09:12
61
Antien Veldhoen
Oosterhout Nb
1:10:23
1:09:53
62
Bo Faber
Nijmegen
1:10:57
1:10:46
63
Marion de Rijk
Wapse
1:11:19
1:11:06
64
Marjan Weekhout
Hengelo
1:12:51
1:12:29
65
Hennie Smid-Hooijer
Hindeloopen
1:13:32
1:13:23
66
Titia Pijpker
Loopgroep Zuidhorn
1:14:18
1:13:48
67
Dineke Boxem
Gasselternijveen
1:14:22
1:13:42
68
Gerda Ferkranus
Groningen
1:15:11
1:14:50
V55, 10 KM
Plts
Naam
Bruto
Netto
1
Anne van Dijk
AV Gouda
46:02
46:02
2
Inge Thomas
Essen (GER)
55:19
54:58
3
Ria van der Schoot
Lionitas
55:45
55:39
4
Dieneke de Groot
SV Friesland
55:49
55:43
5
Tineke Hilverda
Joure
56:17
56:15
6
Rita Verduin
Utrecht
56:38
56:02
7
Els Hoogendam-Verschur
Goudswaard
58:42
58:17
8
Margriet Koekoek
De Sprinter
59:53
59:27
9
Son Parthesius
Roosendaal
1:01:22
1:00:42
10
Annemieke van Leeuwen
Loosdrecht
1:04:06
1:03:33
11
Lineke Tepper
SV Friesland
1:04:15
1:04:02
12
Ineke Rutgers
Artemis
1:04:59
1:04:52
13
Ingrid Bary
Harlingen
1:06:30
1:05:56
14
Riekje Boorsma
Wommels
1:06:56
1:06:21
15
Jantje Visser
Phanos
1:07:57
1:07:40
16
Sigrid Bachhuber
Essen (GER)
1:08:38
1:08:20
17
Marjon Esman
Haarlemmermeer
1:09:10
1:08:37
18
Ingrid van Afferen
Beuningen Gld
1:10:33
1:10:16
19
Renneke Klein Bennink
Phanos
1:10:33
1:10:15
20
Claske Braun
Alphen aan den Rijn
1:10:33
1:10:02
21
Antoinette Müller vd B
Paterswolde
1:10:52
1:10:36
22
Thea Verkaaik-Isarin
Groningen Atletiek
1:10:55
1:10:25
23
Mieke Rombouts
1:11:38
1:10:49
24
Christiane Welker Fink
Essen Duitsland
1:12:08
1:11:49
25
Marina Mooten
Zwolle
1:12:44
1:12:24
26
Machteld Remmelts
Utrecht
1:13:08
1:12:22
27
Ellie Grosveld-Klaver
Nieuwkoop
1:15:23
1:14:52
28
Aafje van den Akker
Bedum
1:16:52
1:16:41
29
Yvonne Vlaanderen
Huizen
1:19:49
1:19:03
KLEINTJE BERENLOOP
www.uitslagen.nl
01-11-2014 00:00