Uitslagenlijst Devil's Trail - Amsterdamse Bos

Amsterdam - Zaterdag 1 november 2014

MAN, LUCIFER TRAIL - 14.44 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Tim Pleijte
Zoutelande
50:32
50:31
2
Harald van Gils
Amsterdam
56:34
56:33
3
Michel Buijk
Middelburg
57:04
57:03
4
Wouter Hordijk
Amsterdam
57:52
57:51
5
Hans van Erck
Zundert
58:07
58:05
6
Erik Tange
Amstelveen
59:42
59:40
7
Patrick Baars
Amsterdam
1:00:29
1:00:25
8
Ben Kerkvliet
Roelofarendsveen
1:01:01
1:00:58
9
Stephan Rein
Rotterdam
1:01:29
1:01:26
10
Djörn Eversteijn
's-Gravenhage
1:01:59
1:01:55
11
Casper Schipper
's-Gravenhage
1:02:01
1:01:58
12
Sven Kuipers
Amsterdam
1:03:56
1:03:49
13
Robert van Halm
Badhoevedorp
1:04:00
1:03:24
14
Kees Greidanus
Bilthoven
1:04:36
1:04:32
15
Edward Monrad
Amsterdam
1:04:50
1:04:32
16
Luuk Besamusca
Amsterdam
1:05:01
1:04:53
17
Andre Brand
Haarlem
1:05:24
1:05:21
18
Mark Waddoups
Amsterdam
1:05:25
1:05:10
19
Wouter Egas
Amersfoort
1:05:46
1:05:44
20
Joost Hartman
Amsterdam
1:05:47
1:05:45
21
Niels de Sonnaville
Utrecht
1:06:04
1:05:53
22
Danny van dam
Leiden
1:06:04
1:06:02
23
Gertjan van Duijn
Katwijk Zh
1:06:18
1:06:09
24
Mark de Jong
Voorhout
1:06:24
1:06:22
25
Peter Wayper
Krommenie
1:06:42
1:06:37
26
Robert de Groot
Alphen aan den Rijn
1:06:49
1:06:45
27
Pim Hamers
Amstelveen
1:07:21
1:07:16
28
Rolf Bonninga
Alphen aan den Rijn
1:07:38
1:07:28
29
Sjoerd Schalekamp
Amsterdam
1:07:40
1:06:55
30
Maarten Naaijkens
Amsterdam
1:07:43
1:07:32
31
Ralph spelthan
's-Hertogenbosch
1:07:49
1:07:45
32
Jesse Toet
Amsterdam
1:07:54
1:07:52
33
Roel de Bont
Amstelveen
1:08:04
1:07:42
34
Hans de Nijs
Amstelveen
1:08:07
1:07:08
35
Paul van Veen
Amsterdam
1:08:13
1:08:07
36
Dolf albertz
Voorhout
1:08:46
1:08:24
37
John 't Hoen
Rijsenhout
1:08:51
1:08:35
38
Arnold van der Kraan
Delft
1:09:00
1:08:50
39
Thomas van Eijkeren
Amsterdam
1:09:03
1:08:41
40
Enteny Klarenbeek
Alkmaar
1:09:08
1:08:58
41
Tobias Kuipers
Amsterdam
1:09:16
1:09:05
42
Mark van der beek
Hoorn Nh
1:09:17
1:09:10
43
Guido Swinkels
Amsterdam
1:09:19
1:08:04
44
Maarten Minnaard
Amstelveen
1:09:22
1:08:22
45
Peter Machielse
Amsterdam
1:09:23
1:08:53
46
Niels van Doesum
Amsterdam
1:09:31
1:08:38
47
Lars van lierop
Amersfoort
1:09:40
1:09:26
48
Edwin Bredewold
Amstelveen
1:09:46
1:09:30
49
Bert Hup
Amsterdam
1:09:53
1:09:48
50
Marco Beekman
Ouderkerk aan de Ams
1:09:58
1:08:55
51
Barry van Weldam
Amsterdam
1:10:01
1:09:49
52
Tjeerd de Jong
Lelystad
1:10:06
1:09:36
53
Patrick Verheij
Zaandam
1:10:09
1:10:04
54
Ger Verweg
Utrecht
1:10:21
1:09:56
55
Pieter Odink
Amsterdam
1:10:22
1:10:14
56
Boudewijn Maas
Utrecht
1:10:24
1:10:00
57
Jasper van der vliet
Gorinchem
1:10:24
1:10:19
58
Roland van Esch
Drunen
1:10:36
1:10:32
59
Mike Henke
Amstelveen
1:10:38
1:10:15
60
Ward Heeren
Eindhoven
1:10:39
1:10:37
61
Pieter Annard
Amsterdam
1:10:47
1:10:19
62
Douk Vos
1:10:51
1:10:40
63
Reinier de Bont
Abcoude
1:10:56
1:10:35
64
Wim van Kippersluis
Hilversum
1:11:00
1:10:41
65
Thomas Ridderbos
Amsterdam
1:11:11
1:10:52
66
Pieterjan van der Zwan
Amsterdam
1:11:14
1:11:01
67
Micha de Nijs
Amsterdam
1:11:18
1:11:04
68
Fjc van Dam
Uitgeest
1:11:22
55:52
69
Dirk de Wit
Dalem
1:11:24
1:11:16
70
Martijn Brinkers
Amsterdam
1:11:29
1:10:42
71
Arnoud van de Giessen
Amsterdam
1:11:39
1:11:23
72
Robert Westra
Nijmegen
1:11:41
1:11:16
73
Leon Hanssen
Amsterdam
1:11:45
1:11:32
74
Martin van Dijk
Amsterdam
1:12:00
1:11:51
75
Henry Spronk
Andelst
1:12:23
1:11:35
76
Jeroen Kreule
Utrecht
1:12:27
1:12:20
77
Marco Hoogenboom
Badhoevedorp
1:12:31
1:11:50
78
Wilbert van Leijen
Amsterdam
1:12:41
1:12:31
79
Jelle van Vugt
Amsterdam
1:12:54
1:12:00
80
Rob Hensbergen
Weesp
1:12:55
1:12:49
81
Willem Dijkstra
Hellevoetsluis
1:12:56
1:12:47
82
KJ van Nieuwenhuijze
Apeldoorn
1:13:17
1:12:48
83
Bastiaan Kemerink
Amsterdam
1:13:17
1:12:38
84
Henk Rozenhart
Amsterdam
1:13:18
1:12:34
85
Thomas Jelsma
Amsterdam
1:13:32
1:12:49
86
Kris Kolev
Amsterdam
1:13:43
1:13:11
87
Michael Andersen
Amsterdam
1:13:47
1:13:36
88
Hugo Vloon
Zaandam
1:13:51
1:13:13
89
Jelle Groeneveld
Amsterdam
1:14:03
1:13:07
90
Tomas Groeneveld
Abcoude
1:14:04
1:13:07
91
Oskar Wahlen
De Kwakel
1:14:06
1:14:04
92
Marc TUMSON
Amsterdam
1:14:10
1:14:10
93
Ben van Arum
Amsterdam
1:14:10
1:13:57
94
Dennis van Wonderen
Amsterdam
1:14:14
1:13:15
95
Paul van der Linden
Berghem
1:14:18
1:14:09
96
Sam Smakman
Amsterdam
1:14:26
1:13:58
97
Jeroen Robbers
Leiden
1:14:28
1:14:02
98
Mark van Beers
Amsterdam
1:14:28
1:13:49
99
Patrick Malmberg
Amstelveen
1:14:53
1:13:58
100
Edwin Blom
Amstelhoek
1:14:54
1:14:39
101
Bart Rietdijk
Amsterdam
1:15:04
1:14:39
102
Ramses trogh
Amsterdam
1:15:06
1:14:01
103
Willem-Jan Storm
Naaldwijk
1:15:12
1:14:48
104
Ivo van Ee
Landsmeer
1:15:18
1:14:16
105
Cor Boerman
Almere
1:15:20
1:14:46
106
Jasper Formannoij
Amsterdam
1:15:23
1:15:14
107
Amine Bouchareb
Amsterdam
1:15:44
1:14:45
108
Enno van Vaalen
Almere
1:16:10
1:15:51
109
Bas de Vre
Helmond
1:16:25
1:16:13
110
Alwin Dooijeweerd
Amsterdam
1:16:28
1:15:44
111
Wilbert van de Veire
Amsterdam
1:16:44
1:16:37
112
Serge Weij
Purmerend
1:16:46
1:16:38
113
Tomas Huting
Amsterdam
1:16:55
1:16:11
114
Jan Bletz
Amsterdam
1:16:57
1:16:12
115
Merijn Groenenboom
Amsterdam
1:17:06
1:16:47
116
Eric Schot
Amsterdam
1:17:10
1:16:36
117
Karl de Boer
Zaandam
1:17:14
1:16:23
118
Dave Koomen
Amsterdam
1:17:19
1:17:11
119
Jan jakob Peelen
Amsterdam
1:17:22
1:16:18
120
Dennis van den Broek
Amsterdam
1:17:31
1:17:20
121
Jaap van der Kamp
Almere
1:17:38
1:16:54
122
Mike Broekhof
Sassenheim
1:17:38
1:17:14
123
Wout Wouters
Diemen
1:17:40
1:17:04
124
Mark Kosters
Hoevelaken
1:17:58
1:16:52
125
Hans Greve
's-Gravenhage
1:18:03
1:17:30
126
Shorombo Mooij
Castricum
1:18:04
1:16:51
127
Jochem van der Veen
Amsterdam
1:18:23
1:17:10
128
Tommy Tilborghs
Amsterdam
1:18:26
1:17:58
129
Stefan Kulk
Leiden
1:18:28
1:17:21
130
Daan Stolk
Amsterdam
1:18:33
1:17:49
131
Danny Schmidgall
Zoeterwoude
1:19:00
1:18:58
132
Jan van Veen
Benningbroek
1:19:15
1:18:06
133
Rutger Geelen
Amsterdam
1:19:18
1:18:03
134
Oscar Hierro
Amsterdam
1:19:19
1:18:46
135
Sten van Loenen
Culemborg
1:19:20
1:18:48
136
Freek van der Hulst
Amsterdam
1:19:22
1:18:33
137
Hans bosman
Amstelveen
1:19:25
1:18:35
138
Frank Burgman
Amsterdam
1:19:40
1:18:50
139
Robert Jan Groen
Leiden
1:19:43
1:19:33
140
Rein Voorneveld
Hoofddorp
1:19:50
1:19:19
141
FJ Brouwer
Amsterdam
1:19:52
1:19:05
142
Albert Deen
Haarlem
1:19:53
1:19:26
143
Remon Visser
Amsterdam
1:19:53
1:19:04
144
Danny Snijder
Heiloo
1:19:56
1:19:10
145
Lesley Pengel
Amsterdam
1:19:59
1:18:43
146
Jos Ligthart
Amsterdam
1:20:07
1:19:33
147
Onno van der Stelt
Amsterdam
1:20:10
1:19:23
148
Dax Huiberts
Amsterdam
1:20:18
1:19:30
149
Robert Bosma
Amsterdam
1:20:24
1:19:36
150
Arthur Meulman
Haarlem
1:20:25
1:20:02
151
Lars Groen
Amsterdam
1:20:29
1:19:40
152
Stephen Brunner
Amstelveen
1:20:35
1:20:12
153
Hans Aerts
's-Gravenhage
1:20:41
1:20:08
154
Niels de Boer
Amstelveen
1:20:46
1:20:21
155
Dave Nice
Amsterdam
1:21:49
1:21:28
156
Bob klaasse
Haarlem
1:21:49
1:21:26
157
Bas Bilijam
Amsterdam
1:21:49
1:21:14
158
Alban Thung
Amsterdam
1:22:23
1:21:14
159
Hans Crum
Hoofddorp
1:22:29
1:21:30
160
Ben Kok
Kampen
1:22:36
1:22:17
161
Keith Lee
Hoofddorp
1:22:43
1:21:31
162
George Janssen
Amsterdam
1:22:43
1:22:17
163
Said el moudni
Amsterdam
1:22:46
1:22:00
164
Boye Tak
Tilburg
1:22:47
1:22:35
165
Jan Fhijnbeen
Almere
1:22:56
1:22:23
166
Sander Dijkstra
's-Gravenhage
1:23:18
1:22:46
167
Henno de Jong
Beverwijk
1:23:24
1:22:12
168
Ariën Westmaas
Utrecht
1:23:29
1:23:03
169
Joop Rikkelman
Hoorn Nh
1:23:31
1:22:46
170
LB Derouineau
Leiden
1:23:31
1:22:30
171
Fabian Frost
's-Gravenhage
1:23:51
1:22:49
172
Paul van Cromvoirt
Amsterdam
1:23:51
1:23:45
173
Randolf Paling
Zeist
1:23:59
1:23:07
174
Joe Richardson
Amsterdam
1:24:05
1:23:45
175
Gerrit Arp
Amsterdam
1:24:11
1:22:56
176
Bart Müter
Amsterdam
1:24:13
1:22:58
177
Gerard Nielen
Kreileroord
1:24:17
1:23:38
178
Jan roos
Alkmaar
1:24:18
1:24:01
179
Jaco Goedkoop
Uitgeest
1:24:33
1:24:12
180
Berkay Bircan
Amsterdam
1:24:40
1:24:29
181
Marcel ouddeken
Ouderkerk aan de Ams
1:24:43
1:24:02
182
Roel Rutgers
Amsterdam
1:24:44
1:23:49
183
Frank Hitman
Amsterdam
1:24:50
1:24:15
184
Ralph Zijlma
Almere
1:25:17
1:25:05
185
Jaap van slooten
Amsterdam
1:25:20
1:24:34
186
Eli Blom
Amersfoort
1:25:34
1:24:29
187
Paul van der Steur
Utrecht
1:25:38
1:24:55
188
Edwin van den Berg
Aalsmeer
1:25:42
1:24:32
189
Brian Meerveld
Rotterdam
1:26:02
1:26:02
190
Wil Veldpaus
Utrecht
1:26:04
1:25:22
191
Peter Helgers
Vlijmen
1:26:14
1:24:55
192
Martijn Maltha
Purmerend
1:26:14
1:24:56
193
John Chambers
Amstelveen
1:26:17
1:25:55
194
Maarten van Zadelhoff
1:26:22
1:25:51
195
Patrick Hooijen
Tilburg
1:26:28
1:25:37
196
PAtrick Callahan
Amsterdam
1:26:56
1:26:40
197
Justus Brugman
Gouda
1:27:25
1:27:08
198
Marianne Aalbers
Veenendaal
1:28:09
1:28:02
199
Kees Wijnberger
Amsterdam
1:28:32
1:27:47
200
Taco Kamman
Apeldoorn
1:29:18
1:28:05
201
Jeroen Katsburg
Westzaan
1:29:29
1:28:28
202
Laurens Zanoli
Rotterdam
1:29:29
1:29:29
203
Bonne Meintema
Amsterdam
1:29:42
1:28:50
204
Jacques Knopf
Amersfoort
1:29:42
1:28:38
205
Pim Sjamaar
Hilversum
1:30:02
1:29:05
206
Frank Hogeboom
Lelystad
1:30:07
1:29:37
207
Eric Betsman
Almere
1:30:12
1:29:36
208
Ciaran Jetten
Midlaren
1:30:18
1:29:03
209
Henk Janssen
Gennep
1:30:22
1:29:11
210
Bart Notenboom
Nijmegen
1:30:42
1:30:33
211
Jay Bekkers
Amsterdam
1:30:45
1:30:36
212
Jerome Kesaulij
Amsterdam
1:31:15
1:30:00
213
Menno Aukema
Amsterdam
1:31:35
1:30:33
214
KA Chalakov
Amsterdam
1:31:47
1:31:00
215
Manfred Postma
Kranenburg-Zyfflich
1:32:45
1:31:59
216
Donald Mollee
Velserbroek
1:32:54
1:32:00
217
Gijs Simon
Amsterdam
1:33:04
1:32:33
218
Frans van Kampenhout
Amsterdam
1:33:44
1:32:28
219
Roy van Velp
Apeldoorn
1:33:58
1:33:30
220
Fred Vermeer
Maassluis
1:34:04
1:33:23
221
Marcel Dekker
Almere
1:34:11
1:33:51
222
Freek Kleijkers
Amstelveen
1:34:12
1:33:52
223
Jacco van Wakeren
Culemborg
1:34:29
1:33:52
224
Rob Markus
Lelystad
1:34:43
1:34:00
225
Steven Gijzendorffen
Amsterdam
1:36:30
1:35:29
226
Remco Borsch
Lelystad
1:36:48
1:35:38
227
Klaas Korf
IJmuiden
1:36:52
1:36:12
228
Gé Koelink
Soest
1:36:59
1:35:49
229
Jan Bosch
Almere
1:37:46
1:37:12
230
Hans Peter
Zwaag
1:39:03
1:38:25
231
Martijn Wijker
Haarlem
1:42:43
1:41:37
232
Rene de Klein
Amersfoort
1:44:31
1:44:17
233
Ippei Shiina
Amstelveen
1:46:21
1:22:55
234
Ranjit Nelissen
Amsterdam
1:47:57
1:39:07
235
Theo Wijker
Egmond-Binnen
1:49:01
1:47:52
236
Langdon Turk
Santpoort-Noord
1:49:10
1:47:57
237
Johan Kwa
Amstelveen
2:19:47
2:18:30
VROUW, LUCIFER TRAIL - 14.44 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Becky Russell
Amsterdam
1:06:57
1:06:53
2
Acacia Falkena
Amersfoort
1:07:19
1:07:07
3
Kristine Kofman
Leiden
1:07:28
1:07:22
4
Marieke Verheijen
Breda
1:08:20
1:08:16
5
Elin Eriksson
Berghem
1:09:34
1:09:25
6
Eveline Blasius
Amsterdam
1:09:46
1:09:22
7
Amelie Mabbutt
Amsterdam
1:10:21
1:10:04
8
Jolette
Aalsmeer
1:10:42
1:10:26
9
Petra Eigenraam
Almere
1:11:31
1:11:27
10
Kim Baner
Andelst
1:12:23
1:11:35
11
Sandra Mast
Amsterdam
1:13:20
1:13:15
12
Irene van der Weerdt
Amsterdam
1:13:20
1:13:15
13
Janneke Ferwerda
Amsterdam
1:13:33
1:13:26
14
Sanne Bakker
Amsterdam
1:13:38
1:13:31
15
Simone van Hell
Amsterdam
1:13:41
1:13:18
16
Hilda Grooters
Amsterdam
1:14:15
1:14:12
17
Carcia Stegen
Den Dungen
1:14:18
1:13:56
18
Diede de Hoog
Amsterdam
1:14:54
1:14:34
19
Katja Duurland-van Tui
Almere
1:15:16
1:14:40
20
Dafna Tsadok-Hai
Amsterdam
1:15:46
1:15:30
21
Yvonne Janssen
Tilburg
1:15:56
1:15:30
22
Femke Taat
Leiden
1:16:14
1:15:07
23
Mariel Kollau
Zaandam
1:17:05
1:16:13
24
Annelies Boot
Amsterdam
1:17:08
1:16:47
25
Christel Westerveen
Amsterdam
1:17:31
1:17:20
26
Ilse Oldenburger
Amsterdam
1:17:37
1:17:23
27
Yke Constandse
Amstelveen
1:17:38
1:16:56
28
Leonie Rijk
Vlaardingen
1:17:47
1:17:34
29
Mireille Goos
Amsterdam
1:18:10
1:17:30
30
Nancy Koelega
Amsterdam
1:18:30
1:18:12
31
Noemie Smit
Amsterdam
1:18:31
1:18:14
32
Inge Cupers
Badhoevedorp
1:18:48
1:18:21
33
Kirsten Bliekendaal
Alphen aan den Rijn
1:18:49
1:17:42
34
Karin Verswijveren
IJmuiden
1:20:37
1:19:56
35
Jindra Bakker
's Gravenmoer
1:20:55
1:20:48
36
Izabela Tomesen
Amsterdam
1:21:24
1:21:19
37
Selma Gans
Amsterdam
1:21:25
1:20:21
38
Sabela Geene
Amsterdam
1:22:27
1:21:15
39
Saron van Diemen
Amsterdam
1:22:48
1:21:56
40
Marieke Kraan
Amsterdam
1:23:08
1:22:04
41
Sigrid Otto
Amsterdam
1:23:42
1:22:33
42
Nancy Konijn
Andijk
1:24:07
1:23:53
43
Margret Wortel
Heiloo
1:24:22
1:23:23
44
Hélène van der Lelie
Almere
1:24:23
1:23:39
45
Esther Nederkoorn
Heiloo
1:25:06
1:24:08
46
Yvette van Rossen
Amsterdam
1:25:07
1:24:32
47
Reve Stegehuis
Westzaan
1:25:09
1:24:40
48
Jeroen Kranendonk
Amsterdam
1:25:20
1:24:20
49
Miriam Hölscher
Castricum
1:25:26
1:24:14
50
Bonny van Sighem
Utrecht
1:25:29
1:24:48
51
Carla Heyns
Amsterdam
1:25:37
1:24:41
52
Pauline de Raad
Utrecht
1:26:02
1:25:20
53
Rafaela Colina
Amsterdam
1:26:24
1:26:18
54
Vienna Tang
Enkhuizen
1:26:59
1:26:24
55
Mariëlle van Veggel
Amstelveen
1:28:27
1:28:21
56
Lydia Gitsels
Zaandijk
1:28:45
1:28:42
57
Lizzy Posch
Zaandam
1:28:45
1:28:41
58
Mariko Visserman
Amsterdam
1:29:04
1:28:08
59
Mariza Ruijter
Almere
1:29:04
1:28:31
60
Marleen Ter Maten
Barneveld
1:29:14
1:28:50
61
Evelyn van de Veen
Amsterdam
1:29:18
1:28:14
62
Anna Wilting
Amsterdam
1:29:29
1:28:33
63
Marjan Aarnoutse
Delft
1:29:31
1:28:34
64
Jet van der Velden
Amsterdam
1:29:51
1:28:47
65
Maartje Fontani
Amsterdam
1:29:58
1:29:16
66
Lily Boot
Nieuw-Vennep
1:30:10
1:29:09
67
Maya Schoonwater
Leiden
1:30:13
1:29:05
68
Margriet brugman
Amstelveen
1:30:32
1:30:15
69
Carin Baker
Cape Town (RSA)
1:30:42
1:30:34
70
Catharina Lavrijssen
's-Gravenhage
1:30:55
1:30:42
71
Eva Vermaat
Amsterdam
1:31:10
1:29:58
72
Adèle Roelofs
Tilburg
1:31:23
1:30:32
73
Camilla Cappelletti
Amsterdam
1:31:32
1:31:11
74
Magda Wuytack
Amsterdam
1:31:36
1:30:34
75
Lonneke Verboon
Vlaardingen
1:31:55
1:30:54
76
Renske van Veen
Amsterdam
1:31:58
1:30:47
77
Monique van Veen
Benningbroek
1:31:58
1:30:47
78
Els Morssinkhof
Amsterdam
1:32:16
1:31:23
79
Yan Molenaar
Amsterdam
1:32:16
1:31:22
80
Annemarie Hooijmans
Velddriel
1:32:25
1:31:19
81
NatalIie Compagner
Aalsmeer
1:32:31
1:32:04
82
Andrea Florens
Amsterdam
1:32:38
1:31:44
83
Eva Stavenuiter
Amsterdam
1:32:58
1:31:58
84
Esther van Wakeren
Culemborg
1:33:03
1:32:25
85
Mirthe van der Valk
Amsterdam
1:33:05
1:32:35
86
Simone Geutjes
Amsterdam
1:33:19
1:32:18
87
Elly Martens
Beverwijk
1:33:25
1:32:13
88
Connie Meinders
Barneveld
1:33:37
1:33:11
89
Diane Rijswijk
Culemborg
1:34:33
1:33:54
90
Jacintha Otten
Apeldoorn
1:34:37
1:34:09
91
Petra Rempt
Sint Maartensvlotbru
1:35:21
1:34:57
92
Brigitte van Erp
Amsterdam
1:35:38
1:35:18
93
Els Das
Amsterdam
1:36:15
1:35:38
94
Annemieke Wolff
Amsterdam
1:36:20
1:36:04
95
Marielle Kerssens
Assendelft
1:36:20
1:36:04
96
Roline Spijkervet
Amsterdam
1:36:30
1:35:29
97
Eva Noten
Amstelveen
1:36:50
1:36:28
98
Karin Beers
Almere
1:37:46
1:37:13
99
Sofie Krop
Landsmeer
1:38:01
1:36:52
100
Leandra Dupuy
Hoorn Nh
1:38:01
1:36:53
101
Mieke Souverein
Utrecht
1:38:14
1:37:20
102
Eugènia Hinojosa
Amsterdam
1:38:44
1:38:25
103
Roopa Donderwinkel
Andijk
1:39:03
1:38:26
104
Jaschenka Aaij-Piet
Kudelstaart
1:39:11
1:38:41
105
Graciela Jharap
Aalsmeer
1:39:11
1:38:43
106
Evelien de Ruiter
Nieuw-Vennep
1:39:27
1:38:26
107
Daniëlle Bourgondiën
Utrecht
1:39:31
1:39:09
108
Carlijn Notten
Amsterdam
1:39:47
1:38:53
109
Marlot Lettinga
Amsterdam
1:39:47
1:38:53
110
Patricia van der Hut
Amsterdam
1:39:48
1:38:59
111
Meta Duineveld
IJmuiden
1:39:58
1:39:19
112
Betty Beket
Oegstgeest
1:40:31
1:40:14
113
Paula van Kesteren
Leiden
1:40:32
1:40:15
114
Annemarie Groenendael
Culemborg
1:40:43
1:40:07
115
Irene de Bloois
Maassluis
1:42:22
1:41:41
116
Ingrid van den Nieuwen
Ouderkerk aan de Ams
1:43:08
1:42:01
117
Marion Massop
De Bilt
1:46:39
1:45:34
118
Suzanne Vollema
Amersfoort
1:46:39
1:45:33
119
Wendy Snijder
Amsterdam
1:48:03
1:47:40
120
Sharon Sweijd
Aalsmeer
1:48:03
1:47:35
121
Amarah Van der Zwet
Middenmeer
1:48:39
1:47:48
122
Stacey Koelman
't Veld
1:48:40
1:47:49
123
Martine Willms
Breezand
1:53:01
1:52:27
124
Myra van Munster
Amsterdam
1:53:02
1:52:28
125
Saskia de Vre
Helmond
1:53:17
1:53:04
126
Loretta McCampbell
Hem
1:57:37
1:56:33
127
Laura Gerding
Alkmaar
2:00:03
1:29:05
128
Suzan Piersma
Enkhuizen
2:03:39
2:02:36
MAN, MOENEN TRAIL - 28.88 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Jaap Bakker
Amstelveen
2:01:31
2:01:30
2
Sven van Munster
Voorburg
2:02:49
2:02:47
3
Dennis van Velp
Apeldoorn
2:04:14
2:04:12
4
Bart Tas
Almere
2:07:00
2:06:59
5
Arno Kemner
Amsterdam
2:09:59
2:09:57
6
Korneel de Ruiter
Amsterdam
2:14:03
2:14:00
7
Detlev Konig
Gouda
2:14:37
2:14:31
8
Michiel van der Blij
Nieuw-Vennep
2:16:17
2:16:15
9
Ruud Snoek
Velsen-Zuid
2:19:06
2:18:59
10
Arnaud Zaldumbide
Leiden
2:21:49
2:21:46
11
Eddy Koek
Almere
2:22:19
2:22:13
12
David Gerrard
Amsterdam
2:23:36
2:23:26
13
Mark Breed
Haarlem
2:24:52
2:24:39
14
Robin van Esch
Putten
2:27:48
2:27:41
15
Jeroen van Doorn
Bilthoven
2:27:48
2:27:41
16
Dino Dierks Duarte
Utrecht
2:28:06
2:27:54
17
Daan Gutierrez
's-Hertogenbosch
2:28:34
2:28:28
18
Thomas Waanders
Amsterdam
2:29:38
2:29:30
19
Jordy Hindriks
Rotterdam
2:29:38
2:29:31
20
Arno Roos
Gouda
2:29:39
2:29:36
21
Felix Huizinga
Haarlem
2:30:07
2:30:02
22
Ed Hartman
Amsterdam
2:30:31
2:30:23
23
Sander Speekenbrink
Badhoevedorp
2:32:04
2:31:56
24
Peter Spruit
Gouda
2:33:36
2:33:30
25
Harmen Post
Amsterdam
2:33:38
2:33:22
26
Herbert Fölsner
Amsterdam
2:33:38
2:33:22
27
Sjaak Vlaspoel
IJmuiden
2:34:46
2:34:38
28
Lennart Jongeneel
Amsterdam
2:35:17
2:35:07
29
Roy Gorres
Hoorn Nh
2:36:08
2:36:04
30
Erik Verboeket
Emmen
2:36:19
2:36:18
31
Gert van den Velden
Almere
2:36:39
2:36:26
32
Cor Meems
Heemskerk
2:37:53
2:37:38
33
Dik van der Stelt
Abbenes
2:39:31
2:39:21
34
Joop Schwalbach
Oostzaan
2:41:21
2:41:07
35
Jan Pieters
Dordrecht
2:41:54
2:41:41
36
Rob Wolters
Roermond
2:41:58
2:41:49
37
Mario Reibestein
's-Gravenhage
2:42:12
2:42:02
38
Donncha Cuttriss
's-Gravenhage
2:42:35
2:42:22
39
Ross O'Reilly
's-Gravenhage
2:42:35
2:42:24
40
Robert Oosterhuis
Almere
2:43:18
2:43:13
41
Kim Wouters
Amsterdam
2:43:18
2:43:11
42
Johnny Dooms
Terneuzen
2:44:07
2:44:05
43
Martin Lieberom
Almere
2:46:38
2:46:26
44
Harald de Jong
Amsterdam
2:46:53
2:46:42
45
Alaaddin vural
Badhoevedorp
2:48:30
2:48:21
46
Rene Langeslag
Almere
2:49:57
2:49:44
47
Dirk kop
Amersfoort
2:51:21
2:51:10
48
Ronald Nieuwenhuijse
Amsterdam
2:53:37
2:53:28
49
Remko van Vugt
Culemborg
2:53:41
2:53:27
50
Anton-Jan Thijssen
Amsterdam
2:56:49
2:56:40
51
Jeroen de Vries
Vleuten
2:59:31
2:59:18
52
Andre Hertog
Moordrecht
3:00:16
3:00:12
53
Jos Cornelissen
Aalsmeer
3:02:41
3:02:30
54
Derek Green
Rijswijk Zh
3:03:46
3:03:32
55
Wim van Kouteren
Amsterdam
3:07:33
3:07:20
56
Aidan McNally
's-Gravenhage
3:07:58
3:07:44
57
Edward Phillips
Amstelveen
3:08:51
3:08:40
58
Ruud van der Wal
Alkmaar
3:10:55
3:10:41
59
Adrie Noij
Heumen
3:21:23
3:21:18
60
andre dye
Amsterdam
3:23:53
3:23:42
61
Daniel Jensen
Uden
3:49:00
3:48:45
62
Leonard van Broekhoven
Haarlem
3:50:05
3:49:51
VROUW, MOENEN TRAIL - 28.88 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Christine Tanguy
Amstelveen
2:23:56
2:23:54
2
Janine Timmer
Amsterdam
2:27:01
2:26:55
3
Esther Geerlings
Leiden
2:28:05
2:28:01
4
Johanna Josten
Tegelen
2:29:31
2:29:25
5
Gieny van Niejenhuis
Almere
2:33:38
2:33:35
6
Inge Smit
Hoorn Nh
2:36:08
2:36:05
7
Dittie van de Bor
Amsterdam
2:40:30
2:40:20
8
Paula IJzerman
IJmuiden
2:43:18
2:43:11
9
Sandra Plukker
Amsterdam
2:48:50
2:48:42
10
Nancy Mettes
Hoogland
2:49:19
2:49:07
11
Marianne Eerenstein
Amsterdam
2:53:50
2:53:34
12
Carin Donk
Amsterdam
2:57:51
2:57:41
13
Marijke Besselink
Koningslust
3:00:16
3:00:12
14
Sarah Johnson
Oostvoorne
3:09:55
3:09:38
15
Ademira Besovic
Gouda
3:16:21
3:16:14
16
Jessica Klaassen
Nijmegen
3:21:23
3:21:18
17
Helen van der Corput
Wateringen
3:36:11
3:36:03
18
Anneke Anrochte
Almere
3:36:11
3:35:59
Uitslag verwerkt met UitslagenSoftware.nl
www.uitslagen.nl
06-11-2014 23:53