Uitslagenlijst Zeemijlenloop Delfzijl

Delfzijl - Zondag 26 oktober 2014

MSEN, 6 ZEEMIJLEN WED
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Gerard Vos
Fivelstreek
40:42
40:41
2
Rutger Duursma
Groningen
41:50
41:47
3
Pieter Prins
Burgum
41:52
41:45
4
Maurice Smit
Delfzijl
43:43
43:39
5
Wouter Dijkstra
Zuidwolde Gn
44:06
44:03
6
Ricardo Damminga
Baflo
44:24
44:22
7
Jan Heerema
Loopgroep Kameleon
45:50
45:46
8
Wesley Smit
Delfzijl
45:51
45:48
9
Dennis v.d. Wal
Roden
47:58
47:49
10
Andreas van der Veen
Baflo
47:58
47:55
11
Roy Hinrichs
Delfzijl
50:08
50:07
12
Robert Noordhuis
Winschoten
51:27
51:23
13
Marco Julian Schäfer
Großefehn (GER)
53:07
53:00
M30, 6 ZEEMIJLEN WED
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Gerko Floor
Groningen
38:58
38:57
2
Barry Bronsema
Groningen
39:16
39:15
3
Harald Kiewiet
Aquilo
41:27
41:27
4
Erik Schroder
Groningen
43:55
43:50
5
Marten Teule
Slochteren
46:30
46:26
6
Roger Olinga
Bad Nieuweschans
47:29
47:16
7
Henk-Jan Scheepers
Haren
54:17
51:34
8
Pascal Leegstra
Fivelstreek
55:38
55:29
9
Tim Noorman
Delfzijl
56:59
56:48
10
Andreas Bos
Appingedam
1:00:14
57:26
11
Gerrie Bakker
Holwierde
1:06:01
1:03:03
M40, 6 ZEEMIJLEN WED
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Marcel Stoffers
Appingedam
42:36
42:33
2
Jan Verwoert
Midwolda
42:58
42:57
3
Klaas Brouwer
Zuidbroek
44:18
44:17
4
Richard Schudde
Delfzijl
45:55
45:52
5
Theo Bosker
Fivelstreek
47:50
47:44
6
Rudy Telkamp
Hoogezand
48:04
48:00
7
Peter Bos
Stadskanaal
49:00
48:57
8
Jaap Smith
Artemis
49:30
49:28
9
Richard van der Meij
Fivelstreek
49:40
49:34
10
Jacob Bruining
Zuidbroek
49:56
49:51
11
Sid Overdijk
Buitenpost
50:16
50:05
12
Jan Kornelis Stol
Siddeburen
50:17
50:02
13
Elle Smit
Delfzijl
51:40
51:34
14
Gerrie Bijl
Runners Stadskanaal
51:52
51:49
15
Peter Vos
Groningen
52:20
52:08
16
Erwin Vos
Artemis
52:22
52:14
17
Johan Donkerbroek
Hoogezand
52:29
52:24
18
Jurgen Stiekema
Loopgroep Kameleon
55:06
54:56
19
Onne Bakker
Harkstede
56:16
56:07
20
René Rijploeg
Uithuizermeeden
57:36
57:31
21
Jan Willem Hindriks
Winschoten
59:51
58:58
22
Michel Bouten
Velp
1:01:13
1:00:55
23
Rene la Crois
Uithuizermeeden
1:13:23
1:09:50
24
Patrick Siemers
Wagenborgen
1:14:08
1:13:47
M50, 6 ZEEMIJLEN WED
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Reinder de Jonge
Assen
41:16
41:16
2
Naanko Drent
Aquilo
41:53
41:53
3
Maarten Hoeksema
Groningen
45:45
45:44
4
Herman Hostede
Groningen
47:54
47:38
5
Bram Noordhuis
Appingedam
49:20
49:14
6
Jack Brondsema
Fivelstreek
50:12
50:07
7
Eeuwe Schot
Loopgroep PK
51:04
51:00
8
Hindrik Waijer
Aquilo
51:14
50:54
9
Albert Hazenberg
Loppersum
52:14
52:02
10
Kor van den Berg
Appingedam
52:52
52:46
11
Wildrik Bulthuis
Appingedam
53:51
53:32
12
Sjoerd Fennema
Groningen
54:29
54:18
13
Henk Nieborg
Aquilo
55:09
55:01
14
Wim van der Poel
Baflo
55:29
55:27
15
Bert Holsteijn
Uithuizen
56:32
55:18
16
Erik van Dijk
Appingedam
57:33
54:07
17
H. Balkema
Uithuizen
58:18
57:30
18
Cees Kampinga
Holwierde
1:01:28
1:01:12
M60, 6 ZEEMIJLEN WED
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Henk Aalders
Gieten
46:43
46:40
2
Wubbe Rendering
Bourtange
49:04
48:40
3
Henk Apotheker
Fivelstreek
51:12
51:11
4
Jan Posthumus
SV Veendam
51:26
51:21
5
Dirk Heun
Appingedam
52:18
52:11
6
Harry Dik
Groningen Atletiek
54:16
54:10
7
Jan Adema
Groningen
55:50
55:43
8
Geert Jan Reinders
Artemis
56:12
55:59
9
Meindert Sterenberg
Uithuizermeeden
58:22
58:15
10
Sebe Klevering
Spijk Gn
58:24
58:19
11
Henk van Til
Aduard
1:00:45
1:00:02
12
Dirk De Weert
Loopgroep Kameleon
1:01:25
1:01:13
13
Jitze Dam
Delfzijl
1:01:38
59:52
14
Gerard de Vries
Veendam
1:04:38
1:04:30
15
Dick Doornbos
Fivelstreek
1:13:59
1:13:39
VSEN, 6 ZEEMIJLEN WED
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Graciella Evertsz
Delfzijl
49:59
49:57
2
Anna Bruijn
Fivelstreek
50:13
50:05
3
Wendan Poelstra
Groningen
55:32
55:27
4
Jildou Rinsma
Appingedam
58:26
58:11
5
Marleen Overgaauw
Delfzijl
59:35
59:30
V30, 6 ZEEMIJLEN WED
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Renate Kramer
Aquilo
46:58
46:55
2
Wanda Evertsz
Delfzijl
50:09
50:03
V40, 6 ZEEMIJLEN WED
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Henriette Lagerwerf
Veendam
51:15
51:07
2
Jolanda Ubels
Stadskanaal
55:10
54:58
3
Jolanda De Winter
Dutch Runners
55:41
55:33
4
Kea de Groot
Appingedam
58:01
57:53
5
Gea Rouppe
Appingedam
58:40
58:26
6
Linda Noordhuis
Appingedam
58:56
58:46
7
Annette Stikkelorum
Loopgroep Groningen
59:56
59:11
8
Karin Noordhof-Dusselj
Dutch Runners
1:04:00
1:03:46
9
Anita Vos
Loopgroep Kameleon
1:04:39
1:04:27
10
Ellen la Crois
Uithuizermeeden
1:13:22
1:09:49
V50, 6 ZEEMIJLEN WED
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Anna Siebenga
Gasselte
51:28
51:20
2
Ineke Plant
Groningen
54:58
54:48
3
Magriet Taselaar-Vegte
Loopgroep Kameleon
56:25
56:16
4
Aaltje Hovinga
SV Veendam
57:42
57:33
5
Nelly Andela
Groningen
58:41
58:29
6
Marja Franssens
Saaksum
1:11:39
1:09:37
V60, 6 ZEEMIJLEN WED
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Gonny Houtman
Artemis
52:36
52:34
2
Aukje Woltjer
Fivelstreek
1:08:18
1:08:04
3
Gerry Doornbos
Fivelstreek
1:11:21
1:11:07
4
Mastia Kaldenbach
's-Gravenhage
1:12:47
1:12:32
5
Truus Bakker
Fivelstreek
1:18:13
1:17:36
MAN, 6 ZEEMIJLEN REC
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Martin Groeneveld
Groningen
48:16
45:18
2
David Samson
Loopgroep Bedum
50:59
48:55
3
Jan Fokma
Winschoten
51:44
50:23
4
Auke Douma
Appingedam
52:32
51:43
5
Richard Moons
Antilope
52:46
51:06
6
Harry Witteveen
Haren
53:03
49:35
7
Eric Swijghuizen
Spijk Gn
53:20
50:15
8
Dick Abee
Winschoten
53:21
51:40
9
Nico Dijkshoorn
Uithuizen
54:05
52:31
10
Maarten Otten
Groningen
54:40
51:43
11
Geert Droogsma
Appingedam
54:55
54:23
12
Jos Drenth
Winschoten
55:01
53:40
13
Mark van Delden
Appingedam
55:07
53:30
14
Alex van Delden
Appingedam
55:07
53:29
15
Janko Bouma
Loopgroep Groningen
55:10
54:25
16
Ruurdjan Bakker
Aquilo
55:23
52:57
17
Andre Timmermans
55:33
53:56
18
Dave Geerlings
Winschoten
55:34
53:23
19
Eddy Simon
Spijk Gn
55:49
53:32
20
Henk Kort
Appingedam
55:50
53:33
21
Bart Pot
Fivelstreek
55:50
54:00
22
Reinoud Bakema
Hoogezand
55:53
53:49
23
Dick Pluim
Groningen
55:59
54:20
24
Bas Pleszynski
Hoogeveen
56:08
53:42
25
Geert Slagter
Appingedam
56:20
54:03
26
Gert Bosker
Assen
56:25
52:32
27
Willem van Dijken
Loopgroep gRUNN
56:50
54:35
28
Mark Schoonveld
Appingedam
57:27
55:09
29
Erik Danhof
Loopgroep Kameleon
57:30
55:38
30
Gerben Koopman
Bedum
57:31
57:24
31
Marc Tiesinga
Midwolda
57:39
55:26
32
Edzard Akkerman
Winschoten
57:54
56:31
33
Bas Reinders
Fivelstreek
57:55
56:05
34
Jeroen Wassing
Groningen
57:58
56:23
35
Hindrik Kok
Westerlee Gn
58:06
55:24
36
Auke Latour
Yde
58:16
55:41
37
Marcel Postma
Delfzijl
58:27
56:20
38
Martijn Snijder
Tynaarlo
58:27
56:20
39
Evert Mulder
Delfzijl
58:33
55:49
40
Martin Houwen
Blijham
58:43
56:54
41
Robert Ytsma
Spijk Gn
58:59
55:54
42
Hans Noorman
Zuidlaren
59:13
57:37
43
Harm H Buist
Loopgroep gRUNN
59:14
56:57
44
Wouter Bensink
Loopgroep Kameleon
59:18
57:13
45
Jos van der Werff
Hoogezand
59:27
57:40
46
Gert Jan Haan
Haarlemmerliede
1:00:11
59:40
47
Bas Huseman
Groningen
1:00:14
56:30
48
Peter Kraima
Winschoten
1:00:36
59:46
49
Henk Witteveen
Appingedam
1:00:41
57:15
50
Arnold Woltman
Hoogezand
1:00:51
58:17
51
Theo Vegter
Loopgroep Kameleon
1:00:51
58:57
52
Herman Hemmes
Groningen
1:01:03
58:20
53
Jan Willem Ketelaar
Winschoten
1:01:04
58:31
54
Jan Uffen
Delfzijl
1:01:23
59:32
55
Eefko Loer
Wagenborgen
1:01:41
59:12
56
Harm-Jan de Groot
Appingedam
1:02:05
59:08
57
Peter Boonstra
Assen
1:02:11
59:01
58
Mike Vink
Assen
1:02:20
59:53
59
Renzo Niehof
Wagenborgen
1:02:28
1:01:50
60
Daan Kruizinga
Holwierde
1:02:41
59:48
61
Hans Roeters
Delfzijl
1:02:41
58:50
62
Berry Mulder
Delfzijl
1:02:53
59:50
63
Ubo Ellens
Grijpskerk
1:03:06
1:01:21
64
Sjors Hoeppertz
Delfzijl
1:03:12
1:01:34
65
Menno Beenes
Bedum
1:03:17
59:48
66
Ron Rendering
Hoogezand
1:03:26
1:01:21
67
Niels van Hooren
Delfzijl
1:03:28
59:58
68
Albert Jan van Hooren
Delfzijl
1:03:28
59:58
69
Ronny Klopstra
Kolham
1:03:57
1:01:53
70
Henk Kramer
Delfzijl
1:04:06
1:00:39
71
Kees Molag
Appingedam
1:04:11
1:02:14
72
Gerrit Jan Warmink
Eexterveen
1:04:46
1:03:11
73
Sibe Koning
Eelde
1:04:55
1:02:45
74
Koos Van Koldam
Farmsum
1:05:03
1:01:13
75
Jacob Schoonbeek
Appingedam
1:05:08
1:02:54
76
Bert van Schie
Appingedam
1:05:09
1:02:31
77
Willem Meffert
Aquilo
1:05:27
1:01:53
78
Theo Haan
Wagenborgen
1:05:35
1:02:41
79
Andre Kamp
Assen
1:05:49
1:03:54
80
Herman Wassink
Loopgroep Kameleon
1:06:17
1:04:02
81
Anje Zeven
Onstwedde
1:06:38
1:03:03
82
Ben Staal
Groningen
1:06:40
1:04:36
83
Bart Jager
Assen
1:06:43
1:04:51
84
Anjo Rust
Groningen
1:06:45
1:04:18
85
Stefan Groen
Fivelstreek
1:07:01
1:04:39
86
André Snakenborg
Steendam
1:07:06
1:03:51
87
Hilbrand Kamphuis
Appingedam
1:07:07
1:06:37
88
Peter Zee
Assen
1:07:19
1:04:33
89
Peter v.d. Pol
Siddeburen
1:07:42
1:04:49
90
Lammert Engberts
Vries
1:08:08
1:05:23
91
Kees Broeksema
Appingedam
1:08:09
1:04:56
92
Lucas Kamps
Scheemda
1:08:14
1:04:52
93
Bob Knuijver
Loopgroep gRUNN
1:08:43
1:06:24
94
Dick Zwiers
Nieuwolda
1:08:47
1:05:53
95
Ronny Noordenbos
Delfzijl
1:09:40
1:05:53
96
Douwe Groenhof
Delfzijl
1:09:42
1:07:42
97
Cor Van Schijndel
Haren Gn
1:09:45
1:07:41
98
Jan Anne Zuidema
Baflo
1:09:45
1:06:56
99
Boelie Patberg
Garsthuizen
1:09:59
1:09:30
100
Patrick Dijkhuizen
Friesland
1:10:45
1:09:03
101
Henk Hut
Westerlee Gn
1:10:53
1:08:13
102
Henk Snitjer
Delfzijl
1:11:08
1:08:33
103
Dieter Sandrock
Bunde (GER)
1:12:00
1:09:41
104
Hilbrand Wiersema
Assen
1:12:04
1:08:27
105
Peter Eekhof
Loopgroep gRUNN
1:12:23
1:10:04
106
Peter van der Werk
Hoogezand
1:12:29
1:09:48
107
Abel Banus
Fivelstreek
1:13:16
1:11:30
108
Jos Banus
Gasselternijveen
1:13:17
1:11:31
109
Sjouke Vries
Delfzijl
1:13:33
1:10:32
110
Taco Duursma
Borger
1:14:08
1:11:21
111
Pieter Peen
Appingedam
1:16:19
1:13:09
112
Anjo Huizinga
Appingedam
1:16:27
1:13:24
113
Bert Potze
Winschoten
1:19:05
1:16:21
114
Pieter Haan
Delfzijl
1:20:10
1:19:36
VROUW, 6 ZEEMIJLEN REC
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Marjolein Dijkman
Appingedam
55:54
53:37
2
Maria Parasiri
Appingedam
55:55
53:52
3
Ingrid Boender-Dijkstr
SOS
58:03
56:29
4
Dita Norden
Appingedam
59:31
57:37
5
Attie Hummel
Appingedam
1:00:29
58:08
6
Christina Bongertman
Meedhuizen
1:00:30
58:09
7
Doreth van der Zwaag
Winschoten
1:01:06
59:06
8
Riette Danhof
Loopgroep Kameleon
1:01:42
59:50
9
Barbara Zemering
Purmerend
1:01:50
59:05
10
Trieneke Timmer
Haarlemmerliede
1:02:04
1:01:34
11
Heidy Wieringa
Holwierde
1:02:09
59:11
12
Patricia Ladru
Leeuwarden
1:02:15
1:00:27
13
Marian Danhof
Loopgroep Kameleon
1:02:27
1:00:33
14
Gesina van Lingen
Groningen
1:02:29
59:19
15
Miranda Visscher
Hoevelaken
1:03:52
1:02:11
16
Sarah Schipper
Tynaarlo
1:04:06
1:02:23
17
Linda Engberts
Vries
1:04:27
1:01:39
18
Monique de Vries
Sappemeer
1:04:30
1:02:31
19
Hilda Oosterkamp
Pieterburen
1:04:35
1:01:04
20
Nienke Hofman
Groningen
1:04:39
1:03:04
21
Yvonne ten Berge
SOS
1:04:39
1:03:04
22
Nienke Eek
Groningen
1:04:52
1:03:22
23
Tineke van Dijken
Appingedam
1:05:26
1:02:29
24
Saaktje Slump
Loopgroep Kameleon
1:05:47
1:03:54
25
Miranda Ytsma
Spijk Gn
1:05:47
1:02:42
26
Tineke Kamphuis
SOS
1:05:53
1:04:20
27
Esther Huisman
Appingedam
1:06:18
1:03:03
28
Harma Steenbergen
Delfzijl
1:07:05
1:03:53
29
Inge Gremmer
SOS
1:07:11
1:05:36
30
Marrit van Exel
Voorthuizen
1:07:21
1:03:52
31
Margriet Stavasius
Delfzijl
1:07:24
1:04:12
32
Ina Veenstra
Assen
1:08:12
1:06:17
33
Henny Hazenberg
Kropswolde
1:08:58
1:06:17
34
Winda Bults
Groningen
1:10:15
1:09:37
35
Ria Wiersema
Loopgroep Kameleon
1:11:39
1:08:57
36
Sascha Leeuwerik
Winschoten
1:11:45
1:10:23
37
Gera Vos
Ten Post
1:12:09
1:08:47
38
Marjan Oosterveen
Garmerwolde
1:12:18
1:09:16
39
Saskia Knuijver Kelder
Loopgroep gRUNN
1:12:23
1:10:06
40
Sjoukje Aissing
Hoogezand
1:12:24
1:09:21
41
Trijn Tromp
Roodeschool
1:12:25
1:08:51
42
Hillie Smittenberg
Sappemeer
1:12:33
1:09:51
43
Tineke Loer-Schneiders
SV Veendam
1:13:00
1:09:14
44
Kitty Banus
Loopgroep Groningen
1:13:15
1:11:28
45
Manny Banus-ten Brink
Fivelstreek
1:13:16
1:11:30
46
Wilma Banus
Assen
1:13:18
1:11:31
47
Maria Oosten
Roodeschool
1:13:26
1:09:52
48
Tineke Naafs
Wagenborgen
1:13:30
1:11:00
49
Winanda Groothof
Appingedam
1:13:37
1:10:38
50
Marja Pater
Appingedam
1:13:39
1:10:41
51
Hilda Blitterswijk
Delfzijl
1:14:42
1:11:43
52
Heleen Veerkamp
Kiel-Windeweer
1:14:50
1:12:09
53
Joyce Vonk
Assen
1:15:29
1:13:03
54
Tineke Hemmes
Loopgroep Kameleon
1:16:23
1:13:41
MAN, 3 ZEEMIJLEN REC
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Geale Simon Postma
Kollum
20:20
19:46
2
Thijs Sonneveld
Holwierde
22:42
21:03
3
Nick Zuidema
Delfzijl
23:16
21:30
4
Justin Skilton
Delfzijl
24:13
22:35
5
Marcel Werkman
Spijk
24:30
22:59
6
Tim Kolvenbag
Groningen
24:59
23:27
7
Peter Wassing
Delfzijl
25:46
24:07
8
Mark Bos
Groningen
25:57
24:25
9
Thomas Bastiaansen
Kapellen (BEL)
26:14
24:48
10
Corne Bos
Wirdum
26:15
23:03
11
Jesse Bleeker
Meeden
26:16
24:13
12
Paul Plas
Appingedam
26:38
25:05
13
Simon Dijker
Delfzijl
26:40
24:27
14
Mariano Lisci
Groningen
26:54
25:17
15
Edzo Hofsteenge
Eelde
27:04
24:56
16
Willem Hofstede
Groningen
27:06
24:56
17
Marco de Vries
Appingedam
27:16
24:23
18
Pieter Schuur
Delfzijl
27:26
23:42
19
Stephan Heethuis
SV Veendam
27:30
25:50
20
Sybren Harmsma
Groningen
27:30
25:54
21
Egbert Westerhuis
Appingedam
27:57
25:03
22
Arjan de Vries
Appingedam
28:05
25:13
23
Ruben de Gries
Wagenborgen
28:08
24:25
24
Yardan Kruijer
Delfzijl
28:09
27:18
25
Vincent Jonkman
Ten Boer
28:09
24:16
26
Marcel De Haan
Spijk Gn
28:20
26:49
27
Dennis Puister
Appingedam
28:31
26:49
28
Johan Jansema
Delfzijl
28:42
26:55
29
Roy Moes
Smilde
28:50
27:20
30
Christiaan Hummel
Groningen
28:56
27:13
31
Rene van Duuren
Delfzijl
29:02
26:45
32
Arjan Cappon
Ten Boer
29:02
26:59
33
Erik Battjes
Delfzijl
29:03
26:14
34
Gedeon de Groot
Appingedam
29:04
25:24
35
Dion Dijkman
Assen
29:05
25:21
36
Pieter van den Berg
Appingedam
29:14
27:12
37
Marco Schuur
Midwolda
29:15
27:12
38
Mathijs Beuker
Delfzijl
29:15
27:43
39
Ferry Goike
Winschoten
29:18
25:40
40
Klaas Jan Bruggers
Delfzijl
29:22
27:26
41
Dirk Jan Roelfsema
Delfzijl
29:25
26:45
42
Jeroen Stek
Woldendorp
29:26
25:35
43
Sander van Aperloo
Delfzijl
29:26
26:08
44
Hans Arling
Siddeburen
29:29
28:02
45
Ewoud Norden
Delfzijl
29:38
26:30
46
Sylvian van Wijk
Delfzijl
29:38
27:02
47
Nordin Chelihi
Stedum
29:48
26:12
48
Younes Bahbouh
Delfzijl
29:49
28:12
49
Peter Kwant
Appingedam
29:51
28:13
50
Stephen Wenting
Appingedam
30:04
29:26
51
John Nijburg
Delfzijl
30:09
28:40
52
Patrick van Wijk
Delfzijl
30:12
27:36
53
Tim de Groot
Bedum
30:20
26:35
54
Lodewijck Zeilstra
Huizen
30:22
28:02
55
Sebastiaan Verstappen
Delfzijl
30:26
28:46
56
Jaap van der Linde
Delfzijl
30:29
27:03
57
Stefan Moek
Eelde
30:29
28:20
58
Johan Beekhuis
Appingedam
30:30
27:54
59
Lars Scheltens
Delfzijl
30:30
26:49
60
Kevin Knuijver
Haren Gn
30:32
28:14
61
Winston Moes
Smilde
30:34
28:36
62
Robin Geerts
Sappemeer
30:34
29:05
63
Thomas Claus
Hoogezand
30:35
29:06
64
Mark Braaksma
Appingedam
30:45
28:11
65
Geert Hagelvlag
Appingedam
30:47
28:09
66
Steffen Voorzee
Delfzijl
30:48
29:05
67
Martijn Werkman
Appingedam
30:49
27:48
68
Erik de Jong
Ten Boer
30:51
28:56
69
Robert de Groot
Delfzijl
30:54
29:20
70
Martijn De Boer
Delfzijl
30:57
27:50
71
Ko Elzer
Groningen
30:58
29:19
72
Klaas Van der Molen
Fivelstreek
31:05
30:29
73
Maurice Veldman
Winsum Gn
31:05
29:31
74
Joost Kombrink
Delfzijl
31:11
29:35
75
Maurits Meijer
Groningen
31:12
29:40
76
Harko Groot
Groningen
31:15
27:48
77
Jan Wieringa
Usquert
31:17
31:08
78
Roelof Timmermans
Odoorn
31:28
29:22
79
Alwin van Hassel
Appingedam
31:29
28:32
80
Pieter Szleszynski
Groningen
31:29
29:57
81
Frank Oosting
Delfzijl
31:32
28:45
82
Migel van Gennip
Spijk
31:38
27:46
83
Frederik Loer
Noordbroek
31:42
27:58
84
Erwin Meinders
Westerlee Gn
31:44
29:30
85
Rick Jolman
Groningen
31:50
28:58
86
Sander Koop
Delfzijl
31:52
31:06
87
Luit Van Dijken
Appingedam
31:53
29:41
88
Duncan Duivis
Nederland
31:53
28:11
89
Martijn Folkers
Groningen
31:58
30:10
90
Koen Douma
Uithuizermeeden
32:02
28:44
91
Saverio Lisci
Groningen
32:08
30:30
92
Arjan Smit
Appingedam
32:08
30:11
93
Teke van Hurne
Eelde
32:13
30:04
94
Tom Tuitman
Zuidbroek
32:18
30:40
95
Jenne Postma
Zuidhorn
32:20
30:34
96
André Tap
't Zandt
32:23
30:27
97
Erik Baar
Uithuizermeeden
32:29
31:40
98
Richard Fekkes
Eelde
32:33
30:23
99
Simon de Jong
Loppersum
32:37
28:49
100
Eltjo Kooi
Usquert
32:39
32:29
101
Jan Beenes
Appingedam
32:43
29:14
102
Frederik Schuur
Appingedam
32:44
29:24
103
Arthur Lalin
Drachten
32:45
30:19
104
Erwin Reitsema
Nederland
32:57
29:13
105
Bert Hensema
Middelstum
33:00
31:31
106
Tom Oosten
Delfzijl
33:05
31:06
107
Ayelt de Wit
Amsterdam
33:09
30:48
108
Roelf Danhof
Loopgroep Kameleon
33:10
31:18
109
Rieks Danhof
Loopgroep Kameleon
33:11
31:19
110
Daniel Smit
Hoogezand
33:13
29:27
111
Niels Smit
Spijk Gn
33:19
29:27
112
Syco Sijtsma
Appingedam
33:19
30:51
113
Rob Bakker
ATC '75
33:19
31:19
114
Cas Brouwer
Delfzijl
33:22
29:40
115
Andy Lingbeek
Winschoten
33:23
30:58
116
Ronny Heling
Delfzijl
33:31
30:46
117
Jesper Bax
Sappemeer
33:35
31:27
118
Edo Edens
Groningen
33:35
31:02
119
Stijn Geersing
Groningen
33:36
31:03
120
Wesley Boers
Fivelstreek
33:44
32:47
121
Peter Douwsma
Appingedam
33:55
32:05
122
Albert van Donderen
Delfzijl
33:59
30:52
123
Julian van Dijken
Delfzijl
33:59
30:52
124
Bart Bodde
Winsum Gn
34:07
31:54
125
Piter Oosterhof
Appingedam
34:09
31:57
126
Gert Jilderda
Appingedam
34:17
32:11
127
Boudewijn Kroon
Wagenborgen
34:30
31:36
128
Andreas Berthold van d
Berlijn (GER)
34:34
32:29
129
Eric Dokter
Groningen
34:35
33:58
130
Rik Bloem
Siddeburen
34:37
30:54
131
Jan H Boelsem
Farmsum
34:41
33:07
132
Mathijs van Hee
Assen
34:41
32:40
133
Erwin Jansen
Aquilo
34:46
32:21
134
Michel Rosema
Appingedam
34:57
32:11
135
Erwin Kort
Baflo
35:08
31:28
136
Joost Cijsouw
Groningen
35:11
31:35
137
Egbert de Groot
Bedum
35:18
31:32
138
Arjen Emmelkamp
Meedhuizen
35:20
31:28
139
Arie Beukema
Veendam
35:21
34:12
140
Mart Ellens
Appingedam
35:27
31:49
141
Erik Engelage
Scheemda
35:28
32:57
142
Dennis Klasen
Delfzijl
35:30
31:32
143
Bertus Visscher
Garsthuizen
35:33
32:12
144
Piet Blaauw
Delfzijl
35:34
32:13
145
Brent de Vries
Delfzijl
35:36
33:13
146
Willem de Vries
Fivelstreek
35:45
33:25
147
Jarno Vogelzang
Delfzijl
35:46
32:58
148
N Woltman
Eenrum
35:47
32:54
149
Adri Kombrink
Delfzijl
35:50
34:07
150
Ronald Haan
Delfzijl
35:54
33:24
151
Rene Paul Huiting
Groningen
35:55
34:04
152
Ben Boukema
Fivelstreek
36:00
34:11
153
Frits Huizen
Delfzijl
36:07
33:17
154
Hans Jensma
Groningen
36:07
32:29
155
Sil Bols
Groningen
36:10
33:19
156
Dennis van der Deen
Siddeburen
36:15
32:32
157
Jitse van der Heide
Ten Boer
36:16
34:29
158
Jan Hartlief
Hoorn Nh
36:17
33:08
159
Albert Zuidema
Haren
36:19
32:40
160
Abe Kamprn
Loopgroep Kameleon
36:23
33:41
161
Nico Lier
Delfzijl
36:33
34:35
162
Dirk Doornbos
Delfzijl
36:42
34:56
163
Daan Gips
Aquilo
36:43
34:40
164
Owen Kuiper
Delfzijl
36:47
35:05
165
Kor Wiersema
Loopgroep gRUNN
36:52
34:32
166
Jaimy van Dijk
Veendam
37:02
35:06
167
Han Scholte
Scheemda
37:09
34:36
168
Aaron Pot
Loppersum
37:12
35:03
169
Martijn Pot
Loppersum
37:12
35:03
170
Anne Weessies
Appingedam
37:19
34:07
171
Marco Veenendaal
Velp Gld
37:22
33:54
172
Jack Oosten
Delfzijl
37:23
35:25
173
Ruben Sijtsma
Appingedam
37:24
34:56
174
Harrie Bols
Groningen
37:26
34:35
175
Richard Kremer
Delfzijl
37:33
33:33
176
Alex Kakisina
Appingedam
37:35
35:06
177
Gerard Meijer
Delfzijl
37:40
35:10
178
Reint Perdok
Loopgroep Nienoord
37:49
35:54
179
Colin Boers
Delfzijl
38:15
37:17
180
Elgin Syitola
Winschoten
38:20
34:55
181
Jeroen Lulofs
Winschoten
38:20
34:55
182
René van der Wal
Uithuizen
38:27
34:53
183
Douwe van der Kooij
Fivelstreek
38:40
36:33
184
Lucas Talens
Delfzijl
38:41
35:42
185
Hans van Dijken
Delfzijl
38:43
35:18
186
Remy Kraan
Winschoten
38:45
35:20
187
Renee Gelderloos
Wagenborgen
38:53
35:17
188
Wim Bos
Winschoten
39:18
37:23
189
Harrold Bosma
Groningen
39:26
37:28
190
Daniel Knapper
Appingedam
39:44
37:29
191
Feitze Boomsma
Assen
39:55
38:09
192
Edward Stuut
Delfzijl
40:14
37:52
193
Dani Haan
SV Veendam
40:19
39:11
194
Rian Huiberts
Delfzijl
40:24
36:54
195
Jarne Blokzijl
Fivelstreek
40:47
37:42
196
Jordy van der Veen
Delfzijl
40:53
38:14
197
Henk Timmer
Winschoten
41:12
39:00
198
Jurrien Schuitema
Ten Boer
41:15
39:14
199
Sebo Hillenga
Dutch Runners
41:26
39:13
200
Jan Kempen
Groningen
42:00
39:08
201
Jan de Jong
Groningen
43:35
41:06
202
Kris Vasse
Fivelstreek
45:41
43:59
203
Rob van Huizen
Winschoten
45:56
44:01
VROUW, 3 ZEEMIJLEN REC
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Truus Verbiesen
Hattem
26:52
26:27
2
Sariena Evertz
Nederland
27:09
27:02
3
Lineke Blaauw
Groningen
28:06
27:40
4
Chantal Korthuis
Schildwolde
28:55
27:05
5
Daisy Bos-Kuiper
Appingedam
28:55
27:06
6
Miranda Bodde
Winsum Gn
28:57
27:21
7
Wendy Kammenga
Appingedam
30:19
27:58
8
Bianca Boerema
Appingedam
30:39
29:01
9
Claudia Hulshof
Loopgroep gRUNN
31:16
28:58
10
Floor Groenewold
Fivelstreek
31:28
28:53
11
Geesje Timmermans
Odoorn
31:35
29:29
12
Iris Cramer
Delfzijl
31:38
29:40
13
Harriet Overmars
Groningen
31:52
28:53
14
Betty Osse
Fivelstreek
31:56
31:43
15
Harma Kooi
Usquert
32:01
31:52
16
Anna Woltman
Holwierde
32:10
29:38
17
Jacqueline Willems
Appingedam
32:18
29:52
18
Sigrid Van Heusden
Peize
32:22
28:59
19
Maaike de Jong
Loppersum
32:27
28:39
20
Riël Dijkstra
Bedum
32:32
30:47
21
Angela Freeze
Appingedam
32:54
29:46
22
Melissa Dokter
Groningen
33:04
30:13
23
Laura Hagelvlag-Huinin
Appingedam
33:18
30:43
24
Maria Riupassa
Appingedam
33:24
31:43
25
Gonda Tobbe-Bruinsma
Appingedam
33:41
31:19
26
Ciska de Vries
Appingedam
33:41
30:46
27
Hennie de Vries
Delfzijl
33:44
32:04
28
Aardina Neumann
Appingedam
33:46
32:06
29
Berber Werkman
Appingedam
33:46
32:07
30
Madeleine Latour
Groningen
33:57
31:23
31
Piety Hamersma
Bedum
34:00
32:07
32
Jose Van Sluis
Scheemda
34:06
30:53
33
Elsa Zemering
Appingedam
34:07
31:01
34
Elske van Vliet
Delfzijl
34:28
30:45
35
Tirza van der Molen
Berlijn (GER)
34:35
32:31
36
Danny Latour
Garsthuizen
34:36
32:05
37
Floor Boonstra
Wagenborgen
34:37
32:36
38
Linda Huizinga
Assen
34:41
32:40
39
Trijntje Nap Til
Fivelstreek
34:47
33:47
40
Sanne Warta
Wagenborgen
34:54
32:18
41
Ellen Boven
Scheemda
34:56
31:43
42
Sanne Jansen
Winschoten
34:57
32:32
43
Linda Pethke
Fivelstreek
34:58
33:06
44
Tessa Buitendam
Holwierde
35:04
31:54
45
Foekje Oosterhof
Appingedam
35:10
33:01
46
Lauren Cijsouw
Spijk
35:11
31:35
47
Desire Dijkhuizen
Delfzijl
35:18
33:34
48
Monique Vos
Delfzijl
35:44
32:30
49
Renee Zwanenburg
Groningen
35:47
32:19
50
Mirna Kamminga
Delfzijl
35:48
34:11
51
Noor Teeselink
Assen
35:50
33:13
52
Sarah De Boer
Garrelsweer
35:51
33:47
53
Tanja Teeselink
Assen
36:03
33:26
54
Dia Biel
Utrecht
36:14
34:15
55
Esther Kuiper
Peize
36:14
32:51
56
Josje van der Laan
Garsthuizen
36:17
33:45
57
Annemieke Westerdijk
Uithuizen
36:17
35:48
58
Jolanda Ellens
Appingedam
36:18
32:40
59
Saskia van Zwam
Loopgroep Kameleon
36:20
33:28
60
Maike de Haan
Delfzijl
36:23
32:42
61
Agnes Wieringa-Zee
Delfzijl
36:23
33:39
62
Dina Hendriks
Kloosterburen
36:25
34:40
63
Christine van Donderen
Delfzijl
36:29
33:23
64
Marlies Pieterman
Uithuizen
36:30
36:02
65
Jantje K Gips-Kolthof
Finsterwolde
36:43
34:41
66
Harriet Wassink
Loopgroep Kameleon
36:44
34:29
67
Wilma Bruins
Delfzijl
36:46
35:05
68
Marlies Wierenga
Groningen
36:53
34:54
69
Anet Klaassen
Loopgroep Kameleon
36:53
34:08
70
Agnes de Koning
Delfzijl
36:56
33:31
71
Diana Deen
Delfzijl
36:56
34:18
72
Ingeborg Bosma
Wagenborgen
36:59
34:57
73
Ans de Vries
Delfzijl
37:00
33:49
74
Manon de Vries
Delfzijl
37:01
34:38
75
G Smit
Veendam
37:03
35:05
76
Natasja de Vries
Delfzijl
37:04
34:41
77
Sandra Kamp-Wiering
Roden
37:06
34:03
78
Pauline Stratingh
Opende
37:07
34:56
79
Elly Couperus
Opende
37:07
34:58
80
Kirsten Eigenberg
Fivelstreek
37:13
34:30
81
Yrsa Brouwer
Fivelstreek
37:13
34:30
82
Gery Huttema
Losdorp
37:17
36:02
83
Henriëtte Wigboldy
Delfzijl
37:20
35:38
84
Reinie Heerema
Loopgroep Kameleon
37:25
34:45
85
Berber Bols
Groningen
37:25
34:34
86
Joyce Mollema-Apotheke
Delfzijl
37:26
35:15
87
Hendrika van Rhijn
Appingedam
37:26
34:12
88
Patricia Bek
Delfzijl
37:27
34:28
89
Suzanne Ruiter
Groningen
37:28
34:08
90
Ingrid Steenhuis
Scheemda
37:32
34:59
91
Jenny de Jonge
Appingedam
37:36
35:31
92
Esther Eerelman
Uithuizen
37:38
34:06
93
Jenny van der Veen
Uithuizen
37:38
34:06
94
Lynda Jansen
Winschoten
37:46
35:21
95
Emily Legtenberg
Winschoten
37:49
35:37
96
Karin Mossel
Delfzijl
37:51
35:31
97
Irene Lulofs
Appingedam
37:53
36:09
98
Monique Kits
Delfzijl
37:56
37:07
99
Lieke Merema
Groningen
37:57
36:13
100
Patricia Eling
Appingedam
37:59
34:59
101
Wendy Knapper
Delfzijl
38:09
35:20
102
Alie Klei
Loopgroep Kameleon
38:13
37:38
103
Saskia Nap
Delfzijl
38:16
37:18
104
Anja Bleeker
Ter Apelkanaal
38:16
36:31
105
Krista Brons
Sellingen
38:16
36:31
106
Martha van Dijk
Loopgroep Kameleon
38:17
36:02
107
Monika Smid
Gieten
38:19
35:27
108
Marleen Klevering
Gieten
38:19
35:27
109
Els van der Veen
Delfzijl
38:20
35:41
110
Korrie Pieterman
Groningen
38:20
35:26
111
Sophie Weistra
Loppersum
38:21
34:44
112
Anne Gengler
Loppersum
38:22
34:44
113
Sil Tromp
Uithuizen
38:27
34:53
114
Karina Uil-Wiering
Uithuizermeeden
38:28
35:24
115
Liselore Werkman
Delfzijl
38:30
35:34
116
Hilda Meijerhof
Appingedam
38:32
35:18
117
Linda Mollema
Groningen
38:34
36:45
118
Chantal Pepping
Delfzijl
38:37
35:30
119
Mirella Branbergen
Delfzijl
38:37
35:31
120
Jessica van de Graaf
Assen
38:46
35:44
121
Vanessa Verheul
Assen
38:47
35:44
122
Myrthe Scheltens
Nederland
38:47
35:06
123
Carolien Zuidema
Appingedam
38:48
36:09
124
Marleen Doornbos-Hartm
Winneweer
38:48
35:13
125
Maybrit Hansen
Wagenborgen
38:53
35:17
126
Maaike Morsink
Farmsum
38:54
35:48
127
Gerta Christians
Norden (GER)
38:55
35:03
128
Alma Rickers
Wirdum (GER)
38:55
35:04
129
Sonja Sijtsma
Appingedam
38:56
36:28
130
Sandra Rink
Delfzijl
39:04
36:08
131
Alie Niehof
Wagenborgen
39:06
36:06
132
Eline van Dijken
Delfzijl
39:08
35:58
133
Sjouke Snip
Delfzijl
39:08
35:44
134
Johanna Zweep
Farmsum
39:11
36:24
135
Susanne van Dam
Nederland
39:16
35:39
136
Patricia Gooijert
Farmsum
39:16
37:33
137
Debby Westerhuis
Holwierde
39:17
36:28
138
Carola Meinders
Groningen
39:19
37:05
139
Corry Hofland
Groningen
39:20
38:07
140
Lineke Ham
Loopgroep Kameleon
39:31
36:14
141
Jolanda Smit
Delfzijl
39:34
37:07
142
Annelies Schaaphok
Uithuizen
39:45
37:21
143
Caroline Oosten
Delfzijl
39:49
37:49
144
Mirjam Wijninga
Appingedam
39:50
36:42
145
Simone de Wolf
Nederland
39:54
36:18
146
Karin Bos
Tjuchem
40:01
37:40
147
Marike Bus
Siddeburen
40:01
37:40
148
Natalie Kalma
Uithuizen
40:05
37:41
149
Korinne Bos
Uithuizen
40:05
37:42
150
Johanna Schut-Meijer
Groningen
40:08
38:21
151
Jacqueline Sandhövel
SV Veendam
40:10
39:04
152
Gerda Warta
Wagenborgen
40:12
37:36
153
Esmee Smit
Delfzijl
40:13
37:51
154
Eline de Flines
Appingedam
40:18
37:06
155
Ria Oostrveld
Delfzijl
40:23
36:55
156
Nant Weessies
Appingedam
40:23
37:12
157
Janneke De Weert
Loopgroep Kameleon
40:25
37:09
158
Ida Van der Ploeg
Loopgroep Kameleon
40:26
37:09
159
Ina Haan
SV Veendam
40:31
39:23
160
Karla Woldhuis
Ten Post
40:35
37:12
161
Hetty van der Molen
Ten Post
40:36
37:13
162
Hilde Hekkema
Appingedam
40:38
37:27
163
Rina Kroeze
Siddeburen
40:49
38:28
164
Lucy Bakker
Fivelstreek
40:50
37:56
165
Dineke Kok
Fivelstreek
40:51
37:56
166
Joke Mulder
Delfzijl
40:51
38:05
167
Greetje Peen
Appingedam
40:52
37:41
168
Myriam Hemsteede
Groningen
40:52
38:46
169
Ingrid van Dijken-Ties
Delfzijl
41:02
37:39
170
Kirsten Medema
Siddeburen
41:05
38:51
171
Eva Knapper
Delfzijl
41:12
38:16
172
Mirjam Post
Winschoten
41:13
39:01
173
Marjanne Blokzijl
Delfzijl
41:22
38:17
174
Hilma Oorburg
Veendam
41:28
40:19
175
Marije Hesseling
Midwolda
41:31
39:01
176
Esther van der Sluis
Oostwold gem Oldambt
41:31
39:01
177
Laura Perdok
Fivelstreek
41:46
38:45
178
Klara Visser
Appingedam
41:46
38:46
179
Miranda Vogelzang
Delfzijl
41:46
38:58
180
Chantal Nijdam
Bierum
41:48
38:08
181
Minke Stuve
Bierum
41:48
38:08
182
Lisa Keijer
Nederland
41:48
38:08
183
Renate Ottens
Delfzijl
41:50
38:36
184
Monica Eekhout
Niezijl
41:57
38:32
185
Ineke Kamps-Robertus
Scheemda
42:02
38:39
186
Natasja van Benthem
Delfzijl
42:07
40:18
187
Kim Patje
Delfzijl
42:50
39:19
188
Johanna Slachter
Appingedam
43:02
40:01
189
Sandra Struik
Sappemeer
43:23
40:32
190
Gea Wijnholds
Winschoten
43:23
40:32
191
Fabienne Wicherts
Nederland
43:29
39:50
192
Lotte Hofmans
Nederland
43:29
39:50
193
Anisa Sancak
Leeuwarden
43:52
40:22
194
Sanne Wiersma
Fivelstreek
43:57
41:35
195
Tonny Bijleveld
Borger
44:31
41:45
196
Sieka Heemstra
Delfzijl
44:52
41:49
197
Charlotte Awater
Delfzijl
45:20
41:49
198
Bianca Jager
Zuidbroek
45:59
44:23
199
Mirjam Zuidema
Winschoten
46:38
44:42
200
Sara Hoeksema
Hoogezand
47:46
45:14
201
Marjolein Verbeek
Velp Gld
49:51
46:22
202
Shannon Schoonhoven
Nederland
50:58
47:14
203
Nathalie Wicherts
Nederland
51:03
47:23
204
Ezra Lambers
Emmen
54:19
52:24
205
Ella de Jong
Nederland
54:22
50:41
206
Ashley de Wit
Delfzijl
54:22
50:42
BEDR, BEDRIJVENLOOP
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Sander Sander van Tart
Huis & Hypotheek App
19:51
19:40
2
Siemon Siemon Hinrichs
chemcom
20:44
20:43
3
Pieter Jan Pieter Jan
Kon. Niestern Sander
21:18
21:17
4
Frank Frank Marks
Huis & Hypotheek App
21:30
21:13
5
Dieter Dieter Hinrichs
Kon. Niestern Sander
21:57
21:47
6
Marleen Marleen Stieke
Huis & Hypotheek App
22:02
21:48
7
Arjen Arjen Klasens
Amasus Shipping B.V.
22:03
21:44
8
Frank Frank Berghuis
Rabobank Noord-Groni
22:04
21:39
9
Jan Jan vd Velde
Zeolyst
22:08
21:51
10
Jivan Jivan Vroom
Kappelhof Advocaten
22:09
21:44
11
Dennis Dennis Zweep
Brandsma De Jong Mak
22:14
22:11
12
Eric Eric Vonk (Eric)
Amasus Shipping B.V.
22:27
22:10
13
Jan Jan Krans
Kon. Niestern Sander
22:40
22:39
14
Jan Jan Doorduin
Kon. Niestern Sander
22:54
22:46
15
Bryan Bryan Vial
Huis & Hypotheek App
22:55
22:23
16
Harbert Harbert Brugge
Kon. Niestern Sander
22:57
22:48
17
Colin Colin Vial
Amasus Shipping B.V.
22:57
22:41
18
Lút Lút van der Molen
Kappelhof Advocaten
22:59
22:24
19
Jamie Jamie Verhagen (
LUBRIZOL 1
23:11
22:51
20
Nathalie Nathalie Nijs
Kinese Fysiotherapeu
23:15
23:13
21
Emiel Emiel Harder
Huis & Hypotheek App
23:15
23:04
22
Janke Janke van der La
Gemeente Delfzijl
23:15
23:09
23
Kris Kris Klasens
Kon. Niestern Sander
23:16
23:06
24
Argjent Argjent Ismail
Partycentrum De Bold
23:16
22:37
25
Dennis Dennis Cramer (
Kappelhof Advocaten
23:22
22:48
26
Esther Esther Klein He
AkzoNobel
23:24
22:58
27
Jan Jan Brouwer
Zeolyst
23:38
23:19
28
Fokko-Jan Fokko-Jan Se
Brandsma De Jong Mak
23:40
23:23
29
Jari Jari Slort
Amasus Shipping B.V.
23:41
23:20
30
Ronny Ronny Cramer (Ro
Kappelhof Advocaten
23:43
23:18
31
Arjan Arjan Boerema
Brandsma De Jong Mak
23:44
23:41
32
Pieter Pieter Kelder
Magnum Team Vattenfa
24:03
22:59
33
Gert-Jan Gert-Jan van
Brandsma De Jong Mak
24:09
23:48
34
Martin Martin Brouwer
Delamine B.V.
24:10
23:17
35
Peter Peter Edens
Reym B.V.
24:11
24:00
36
Niels Niels Breedijk
Brandsma De Jong Mak
24:16
23:59
37
Rudy Rudy Boers
Acantus Groep
24:18
23:54
38
Startnummer 2354
Acantus Groep
24:19
23:54
39
Maurice Maurice Landma
Brandsma De Jong Mak
24:20
24:18
40
Yuri Yuri Bongenaar
Kon. Niestern Sander
24:24
24:13
41
Startnummer 2353
Acantus Groep
24:26
24:01
42
Roger Roger Westerhuis
Dow Benelux BV
24:29
24:27
43
Walter Walter Koolman
Reym B.V.
24:34
24:16
44
Jordy Jordy van der Ko
Kappelhof Advocaten
24:42
24:06
45
Jan Jan ten Hove
chemcom
24:56
24:35
46
Jasper Jasper Wiersema
Kinese Fysiotherapeu
25:00
23:32
47
Johan Johan Bierma
Kon. Niestern Sander
25:03
24:48
48
Joël Joël Smidts
Jumbo Jachtlaan
25:12
23:52
49
Ronny Ronny Heuker
Huis & Hypotheek App
25:13
24:00
50
Ronald Ronald Sneek
Reym B.V.
25:13
24:56
51
Jasper Jasper Vonk (Ja
Amasus Shipping B.V.
25:16
25:03
52
Mark Mark Smith
Amasus Shipping B.V.
25:25
25:06
53
Niek Niek Velde Vd
Magnum Team Vattenfa
25:27
25:03
54
Leonie Leonie van Dam
Amasus Shipping B.V.
25:29
25:06
55
Harry Harry Smit
Delamine B.V.
25:35
24:47
56
Joop Joop Gelderloos
Reym B.V.
25:40
25:26
57
Arjan Arjan Oolders
Magnum Team Vattenfa
25:42
24:58
58
Lasse Lasse Doornbos
Brandsma De Jong Mak
25:48
25:46
59
Roy Roy Roelfsema
Brandsma De Jong Mak
25:49
25:17
60
Humphry Humphry Looyé
Acantus Groep
25:52
24:27
61
Tim Tim Kruiter
Huis & Hypotheek App
25:57
25:07
62
Martin Martin Sona
Kappelhof Advocaten
26:03
25:28
63
Berteld Berteld Ruiter
Dow Benelux BV
26:16
26:06
64
Hans Hans Veeman
Waterschap Noorderzi
26:17
24:51
65
Jeroen Jeroen Fokken (
Zeolyst
26:20
25:26
66
Henk Henk Schuitema
Waterschap Noorderzi
26:21
26:00
67
Bart Bart Kramer
Magnum Team Vattenfa
26:22
25:18
68
Bert Bert ter Harkel
Huis & Hypotheek App
26:24
26:04
69
Rick Rick Visscher
Brandsma De Jong Mak
26:25
25:58
70
Joep Joep Kiewiet (Joe
chemcom
26:25
25:02
71
Menno Menno Muller
Smit Sport
26:25
25:21
72
Harry Harry Goedhart (
Dow Benelux BV
26:27
25:44
73
Marinde Marinde Schuit
Magnum Team Vattenfa
26:27
26:07
74
Robbert Robbert Mulder
Jumbo Jachtlaan
26:27
25:07
75
Jeroen Jeroen Smith
Delamine B.V.
26:28
23:27
76
Elise Elise van Dam (E
Amasus Shipping B.V.
26:32
26:13
77
Edwoud Edwoud Eiten
Stork
26:36
26:14
78
Yvar Yvar van Oosten (
Waterschap Noorderzi
26:39
25:25
79
Frank Frank van der Gi
Reym B.V.
26:40
25:48
80
Harold Harold van Oost
Waterschap Noorderzi
26:40
25:26
81
Toby Toby Bertelsen
Magnum Team Vattenfa
26:42
25:40
82
André André Bruijn (An
Groningen Seaports 1
26:50
25:54
83
Daniel Daniel de Jonge
Brandsma De Jong Mak
26:51
26:27
84
Christel Christel Marr
MF Shipping Group
26:54
26:38
85
Harry Harry Durville
AkzoNobel
26:54
26:35
86
Xander Xander Beuker
chemcom
26:54
26:18
87
Daan Daan Loupatty
OZG 1
26:55
26:31
88
Louis Louis Lijklema
Reym B.V.
27:10
26:14
89
Ronnie Ronnie Zoer
Brandsma De Jong Mak
27:11
26:46
90
Heine Heine van Maar
Waterschap Noorderzi
27:11
25:44
91
Pasalle Pasalle Mossel
Jumbo Jachtlaan
27:12
25:52
92
Willem Willem Dijk (Wi
Groningen Seaports 1
27:15
25:54
93
Jaron Jaron Brinkhuize
attfysio
27:23
26:23
94
Petra Petra Wezeman
MF Shipping Group
27:25
27:10
95
Rene Rene Stuut
Brandsma De Jong Mak
27:28
26:58
96
Jan Jan Buitenkamp
Gemeente Delfzijl
27:35
27:18
97
Gert Gert Ausema
Kon. Niestern Sander
27:36
27:21
98
Wim Wim Pijper
PPG
27:43
26:41
99
Theo Theo Smit
Groningen Seaports 1
27:45
26:22
100
Eric Eric Drenth
chemcom
27:47
27:11
101
Boris Boris Fenneman
Reym B.V.
27:50
27:03
102
Theo Theo Kroeze
Reym B.V.
27:51
27:13
103
Eduard Eduard Mulder
Groningen Seaports 1
27:52
27:30
104
Teun Teun Alberts
Heuvelman Ibis
27:54
26:50
105
Eric Eric Borst
Smit Sport
27:56
26:51
106
Arco Arco Heuvelman
Heuvelman Ibis
27:57
26:55
107
Wim Wim Bos
ViskoTeepak B.V.
28:00
27:15
108
Rene Rene Visscher (Re
ViskoTeepak B.V.
28:01
27:16
109
Ronald Ronald Meijer (
Zeolyst
28:04
27:45
110
Sander Sander Berends
Stork
28:08
27:44
111
Ivo Ivo Ramakers
MF Shipping Group
28:11
27:54
112
Ester Ester Wiersma-Ko
Delamine B.V.
28:11
27:20
113
Darren Darren Herschel
MF Shipping Group
28:12
27:08
114
Alexander Alexander va
Partycentrum De Bold
28:14
27:33
115
Astrid Mellema
Magnum Team Vattenfa
28:16
27:33
116
Roy Roy De Jonge
LUBRIZOL 1
28:18
27:43
117
Hans Hans Veenhuis
LUBRIZOL 1
28:19
27:46
118
Elbert Elbert Godlieb
AkzoNobel
28:21
27:51
119
Michiel Michiel Bastia
chemcom
28:22
26:56
120
Marcel Marcel Kuizenga
Heuvelman Ibis
28:22
27:03
121
Daniël Daniël Marree D
MF Shipping Group
28:24
28:08
122
Frits Frits Bergen
Dow Benelux BV
28:26
28:15
123
Gert Gert Hammenga
OZG 1
28:28
27:06
124
Roeland Roeland Kiewie
chemcom
28:35
27:07
125
Henriëtte Henriëtte Ed
Reym B.V.
28:38
28:20
126
Perry Perry Bos
BCAdvice BV
28:39
27:41
127
Ronald Ronald Balk
BCAdvice BV
28:39
27:42
128
Bert Bert Koens
Delamine B.V.
28:41
27:50
129
Gerard Gerard Mollema
EEW Delfzijl B.V. 1
28:44
27:35
130
Menno Menno van de Mee
Waterschap Noorderzi
28:47
27:23
131
Alice Alice Smit
Huis & Hypotheek App
28:49
27:30
132
Andre Andre van der La
Delamine B.V.
28:52
27:59
133
Klaas Klaas Wagenborg
Delamine B.V.
28:54
28:02
134
Bob Bob Rusthoven
EEW Delfzijl B.V. 1
28:56
27:57
135
Jan Jan Timmerman
AkzoNobel
28:57
27:56
136
Rink Rink Hooijsma
attfysio
28:59
27:59
137
Eelke Jan Eelke Jan Bo
Kinese Fysiotherapeu
28:59
27:31
138
Pascal Pascal Kruijs
OZG 1
28:59
27:37
139
Jur Jur Wieringa
Brandsma De Jong Mak
29:00
28:31
140
Karen Karen Martens
Reym B.V.
29:02
28:10
141
Ronald Ronald Hummel
Kinese Fysiotherapeu
29:06
27:59
142
Klaas Klaas Doornbos
Kon. Niestern Sander
29:08
28:28
143
Margriet Margriet Bos
BCAdvice BV
29:15
28:18
144
Inge Inge van Ditshuiz
AkzoNobel
29:16
27:59
145
Tonny Tonny Redmeijer
AkzoNobel
29:18
28:47
146
Arnold Arnold Raspe
Brandsma De Jong Mak
29:19
29:03
147
Natashja Natashja Yarc
Kon. Niestern Sander
29:24
28:50
148
Pascal Pascal Pathuis
chemcom
29:24
28:48
149
Rutsel Rutsel Valerian
Kon. Niestern Sander
29:33
29:14
150
Ritchy Ritchy Boxmeer
Stork
29:34
29:12
151
Koert Koert van der Me
Waterschap Noorderzi
29:34
28:11
152
Jan Jan Dammer
Gemeente Delfzijl
29:35
28:28
153
Johan Johan Wolt
AkzoNobel
29:36
29:09
154
Hugo Hugo Kiewiet (Hug
chemcom
29:37
28:12
155
Dennis Dennis Koller
Huis & Hypotheek App
29:45
28:27
156
Martin Martin van der
Heuvelman Ibis
29:46
28:43
157
Jan Jan Balkema
chemcom
29:49
29:02
158
Dora Dora Bos Kruger
ViskoTeepak B.V.
29:50
29:05
159
Jordy Jordy Dam
Jumbo Jachtlaan
29:56
28:37
160
Peter Peter Groen
Huis & Hypotheek App
29:58
28:45
161
Bert Bert Guns
Kinese Fysiotherapeu
29:59
26:23
162
Bart Bart Wittens
Magnum Team Vattenfa
29:59
28:54
163
Jack Jack Vos
MF Shipping Group
30:00
28:41
164
Astrid Astrid Drent (A
MF Shipping Group
30:00
29:43
165
Ruud Ruud Zechner
Stork
30:01
29:37
166
Albert Albert Smook
Stork
30:02
29:39
167
Frans Frans Plat
AkzoNobel
30:02
29:34
168
Piet Piet Schuitema
Acantus Groep
30:02
28:38
169
Siemon Siemon Bierma
Brandsma De Jong Mak
30:03
29:36
170
Helga Helga Bruijn (He
Groningen Seaports 1
30:05
29:11
171
Piet Piet Kooistra
Smit Sport
30:07
29:35
172
Wim Wim ter Laan
Smit Sport
30:16
29:13
173
Rik Rik Schaart
Amasus Shipping B.V.
30:24
30:04
174
Jessica Jessica Kort
Amasus Shipping B.V.
30:24
30:04
175
Marten Marten Brandsma
Brandsma De Jong Mak
30:25
29:56
176
Pieter Pieter van der
Partycentrum De Bold
30:33
29:50
177
Sander Sander Dost
chemcom
30:33
29:46
178
Paul Paul Koster
Gemeente Delfzijl
30:34
29:17
179
Wietske Wietske de Geu
Jumbo Jachtlaan
30:35
29:15
180
Jack Jack Hofman
Acantus Groep
30:36
29:11
181
Sander Sander Goedhart
Dow Benelux BV
30:37
29:54
182
Ans Ans van der Meer
Waterschap Noorderzi
30:46
29:25
183
Heino Heino van der Sl
Groningen Seaports 1
30:52
30:11
184
Melissa Melissa van Ho
Waterschap Noorderzi
30:56
29:30
185
Hans Hans de Preter
Groningen Seaports 1
31:07
30:12
186
Bjorn Bjorn Nuiver
Rabobank Noord-Groni
31:08
29:57
187
Brenda Brenda Noppert
Rabobank Noord-Groni
31:10
30:00
188
Henk Henk Koetze
AkzoNobel
31:12
30:42
189
Jantina Jantina Laan
Huis & Hypotheek App
31:14
29:55
190
Paul Paul Veenstra
Huis & Hypotheek App
31:18
30:34
191
Carlijn Carlijn Veenst
Huis & Hypotheek App
31:18
30:34
192
Ariane Ariane Stolle
EEW Delfzijl B.V. 1
31:22
30:13
193
Henri Henri Visscher
PPG
31:27
30:27
194
Ben Ben Roosjen
PPG
31:27
30:26
195
Mihai Mihai Nastase
PPG
31:27
30:27
196
Sofie Sofie Wijckmans
chemcom
31:28
30:02
197
Rutger Rutger Smid
Partycentrum De Bold
31:28
30:48
198
Gustaaf Gustaaf Verhag
LUBRIZOL 1
31:30
30:32
199
Kirsten Kirsten Verhag
LUBRIZOL 1
31:30
30:32
200
Helmer Helmer Potma
Delamine B.V.
31:32
30:39
201
Harry Harry van Beusek
Reym B.V.
31:33
30:39
202
Rik Rik van Nieuwenhui
Gemeente Delfzijl
31:36
30:25
203
Gerry Gerry Smith
OZG 1
31:37
30:14
204
Frank Frank Bosma
Kinese Fysiotherapeu
31:37
30:10
205
Sjirk Sjirk de Jong
Brandsma De Jong Mak
31:45
31:20
206
Rolf Rolf Molema
PPG
31:48
30:47
207
Greta Greta Kuiper (Gr
Kon. Niestern Sander
31:48
31:27
208
Sandra Sandra Visscher
ViskoTeepak B.V.
31:51
31:06
209
René René Ahlers
EEW Delfzijl B.V. 1
31:52
30:37
210
Frank Frank van Dijken
chemcom
31:52
31:06
211
Winnie Winnie van El
chemcom
31:53
30:29
212
Emme Emme Groot
Gemeente Delfzijl
31:55
30:45
213
Johan Johan Blaauw
Reym B.V.
31:57
31:02
214
Winston Winston Blaauw
Huis & Hypotheek App
32:00
31:11
215
Lineke Lineke Pannenbo
Kinese Fysiotherapeu
32:04
31:43
216
Harmely Harmely Bult-J
AkzoNobel
32:06
31:38
217
Brandon Brandon Weyzig
Jumbo Jachtlaan
32:06
30:49
218
Ina Ina van Driesum
chemcom
32:08
31:21
219
Thijmen Thijmen Boelen
Smit Sport
32:09
31:03
220
Han Han Jansen Klomp
Magnum Team Vattenfa
32:09
31:01
221
Jan Jan Nieland
ViskoTeepak B.V.
32:10
31:25
222
Frits Frits de Boer (F
Delamine B.V.
32:12
31:20
223
Gea Gea de Boer (Gea)
Delamine B.V.
32:12
31:21
224
Aldert Aldert Lakamp
Rabobank Noord-Groni
32:14
31:01
225
Robby Robby Kappen
Reym B.V.
32:17
31:29
226
Ulf Ulf Geerdes
EEW Delfzijl B.V. 1
32:19
31:08
227
Mike Mike Chen
Huis & Hypotheek App
32:19
31:29
228
Erlin Erlin Nieuwenhui
OZG 1
32:25
31:02
229
Eeke Eeke Bandsma
EEW Delfzijl B.V. 1
32:27
31:18
230
Ellen Ellen Staal
Rabobank Noord-Groni
32:30
31:17
231
Kees Kees van Ours
Delamine B.V.
32:30
31:36
232
Harm Harm Koers
AkzoNobel
32:31
32:02
233
Janine Janine Poorting
Brandsma De Jong Mak
32:34
32:01
234
Arend Arend Niemeijer
AkzoNobel
32:35
31:57
235
Manon Manon Lingbeek
Reym B.V.
32:38
31:50
236
Silvia Silvia Mosterd
Waterschap Noorderzi
32:45
31:17
237
Esther Esther Neeleman
Waterschap Noorderzi
32:46
31:18
238
Peter Peter Wijnhold
Rabobank Noord-Groni
32:47
31:34
239
Stijn Groen
Huis & Hypotheek App
32:51
31:38
240
Startnummer 2342
OZG 1
33:02
31:41
241
Marjan Marjan Schipper
Kinese Fysiotherapeu
33:04
32:27
242
Jose Jose Mulder
Partycentrum De Bold
33:05
32:23
243
Melanie Melanie Oldenb
Reym B.V.
33:18
32:21
244
Bea Bea Kruize
Dow Benelux BV
33:20
32:40
245
Noelle Noelle Rozenvel
Dow Benelux BV
33:20
32:40
246
Jan Jan Jager
Jumbo Jachtlaan
33:22
32:01
247
Jeroen Jeroen Briek
Jumbo Jachtlaan
33:29
32:12
248
Ronald Ronald de Vries
Jumbo Jachtlaan
33:30
32:13
249
Gregorio Gregorio Schi
Smit Sport
33:31
32:15
250
Jaap Jaap Baas
Smit Sport
33:31
32:15
251
Henry Henry Mulder
Magnum Team Vattenfa
33:36
32:34
252
Erik Erik Kuiper
Kinese Fysiotherapeu
33:37
32:30
253
Edward Edward vd Berg
OZG 1
33:40
32:17
254
Britt Britt Dijk (Brit
Groningen Seaports 1
33:42
32:21
255
Jeike Jeike Elema
Kinese Fysiotherapeu
33:42
32:14
256
Floor Floor Kilburn (F
LUBRIZOL 1
33:43
33:10
257
Robin Robin Riepma
Brandsma De Jong Mak
33:47
33:21
258
Harry Harry Norder
MF Shipping Group
33:47
32:15
259
Sharon Sharon Langerhu
Kinese Fysiotherapeu
33:48
32:41
260
Lian Lian Huizenga
Huis & Hypotheek App
33:51
33:28
261
Joan Joan Hulst
MF Shipping Group
33:51
32:46
262
Roelinde Roelinde Bene
Amasus Shipping B.V.
33:54
33:34
263
Mattijn Mattijn Buiten
BCAdvice BV
33:59
33:01
264
Janneke Janneke Balk -
BCAdvice BV
34:00
33:01
265
Gerben Gerben Santing
Jumbo Jachtlaan
34:00
32:40
266
Erica Erica Godlieb
Brandsma De Jong Mak
34:02
33:39
267
Ingrid Ingrid de Weerd
AkzoNobel
34:12
32:54
268
Stass Stass Jansema
Dow Benelux BV
34:15
33:36
269
Petra Petra Schouten
Dow Benelux BV
34:18
33:40
270
Arend Jan Arend Jan Ro
Amasus Shipping B.V.
34:19
33:56
271
Hans Hans Verwilligen
Magnum Team Vattenfa
34:19
33:13
272
Monique Monique Meis
Huis & Hypotheek App
34:22
33:37
273
Martin Jan Martin Jan
ViskoTeepak B.V.
34:22
33:36
274
Erwin Erwin Raalte
Magnum Team Vattenfa
34:23
33:15
275
Petra Petra Drenth (Pe
MF Shipping Group
34:25
33:19
276
Nynke Nynke de Jong
Brandsma De Jong Mak
34:31
34:03
277
Wouter Wouter van Ulde
Dow Benelux BV
34:40
34:00
278
Petra Petra Koerts
Brandsma De Jong Mak
34:40
34:07
279
Sasja Sasja Kuiper
AkzoNobel
34:43
34:16
280
Brenda Brenda Goudswaa
Partycentrum De Bold
34:46
34:05
281
Barbara Barbara Mulder
LUBRIZOL 1
34:48
33:52
282
Max Max Poelstra
Smit Sport
34:50
33:35
283
Natasja Natasja Topele
Brandsma De Jong Mak
34:51
34:21
284
Dunja Dunja Hendriks
Smit Sport
35:00
33:44
285
Erika Erika Brondijk
Partycentrum De Bold
35:00
34:19
286
Henk Henk Huitsing
Waterschap Noorderzi
35:07
33:40
287
Startnummer 2030
EEW Delfzijl B.V. 1
35:08
33:56
288
Marcel Marcel van Leeu
attfysio
35:11
31:35
289
Evert Evert Boer
Reym B.V.
35:17
34:30
290
Randal Randal Pater
EEW Delfzijl B.V. 1
35:17
34:05
291
Jani Jani Mahoney
attfysio
35:26
34:26
292
Heinriette Heinriette
MF Shipping Group
35:30
33:59
293
Annette Annette Landma
MF Shipping Group
35:32
34:02
294
Nol Nol Muller
AkzoNobel
35:41
34:23
295
Marijke Marijke Smit (
Smit Sport
35:42
34:27
296
Annemieke Annemieke Sm
Smit Sport
35:42
34:28
297
Marie Lou Marie Lou Gr
Groningen Seaports 1
36:09
35:14
298
Geert Jan Geert Jan Re
Groningen Seaports 1
36:09
35:12
299
Getty Getty Wiltjer
Huis & Hypotheek App
36:13
35:50
300
Allard Allard Suiveer
chemcom
36:17
35:30
301
Luppo Luppo Bruins Slo
AkzoNobel
36:17
34:56
302
Kirsten Kirsten Knappe
Brandsma De Jong Mak
36:17
35:50
303
Arnold Arnold Smid
MF Shipping Group
36:21
34:50
304
Dirk Dirk Tilman
MF Shipping Group
36:21
34:50
305
Ina Ina Damstra
OZG 1
36:25
35:00
306
Bastijn Bastijn Schone
Huis & Hypotheek App
36:31
35:41
307
Marinus Marinus Reintk
PPG
36:36
35:34
308
Koos Koos Riepma
Stork
36:44
36:15
309
Christina Christina Ki
LUBRIZOL 1
36:44
36:09
310
Maudy Maudy Niehoff
Partycentrum De Bold
36:47
36:06
311
Gea Gea Elzerman
Dow Benelux BV
36:49
36:10
312
Ansat Ansat Buitenwerf
BCAdvice BV
36:55
35:57
313
Alie Alie Kuiper (Alie
Kon. Niestern Sander
37:01
36:39
314
Peter Peter Kilburn (P
LUBRIZOL 1
37:05
36:30
315
Miranda Miranda Nap
Kinese Fysiotherapeu
37:08
35:39
316
Renee Renee Lokman
OZG 1
37:17
35:53
317
Carla Carla Brondijk
Smit Sport
37:18
36:03
318
Annejet Annejet Dijkma
MF Shipping Group
37:36
36:41
319
Anneke Anneke Kroeze-K
MF Shipping Group
37:47
36:51
320
Johannes Johannes Buit
BCAdvice BV
37:47
36:49
321
Sanne Sanne van Dijken
chemcom
38:23
37:37
322
Jan Jan Oolders
Gemeente Delfzijl
38:27
37:16
323
Thera Thera Tuil
attfysio
38:49
35:14
324
Laura Laura van Leeuwe
attfysio
38:50
35:14
325
Patricia Patricia de L
Groningen Seaports 1
39:45
38:22
326
Harm Harm Oolders
Kon. Niestern Sander
39:46
36:47
327
Henk Henk Ruiter
LUBRIZOL 1
40:13
39:39
328
Katja Katja Stavinga
Partycentrum De Bold
40:29
39:47
329
Laura Laura Colpa
Jumbo Jachtlaan
40:32
39:14
330
Grainne Grainne Barsem
LUBRIZOL 1
40:56
40:20
331
Miranda Miranda Fokken
Zeolyst
40:58
40:05
332
Beatrix Beatrix Schutt
Delamine B.V.
41:20
40:30
333
Jaap Jaap Strijbos
Kon. Niestern Sander
41:58
39:00
334
Bernanda Bernanda de V
OZG 1
42:21
40:55
335
Gonny Gonny Smit
Huis & Hypotheek App
42:37
41:17
336
Joy Joy Van Zanden
LUBRIZOL 1
43:09
42:35
337
Trees Trees Buitenwerf
BCAdvice BV
43:38
42:39
338
Pauline Pauline van de
Jumbo Jachtlaan
44:37
43:19
Tijdregistratie verzorgd door MySports
www.uitslagen.nl
27-10-2014 18:35