Uitslagenlijst Devil's Trail Nijmegen

Nijmegen - Zondag 26 oktober 2014

MAN, LUCIFER TRAIL - 11.11 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Tim Pleijte
Zoutelande
44:01
44:01
2
Casper Helling
Nijmegen
47:46
47:40
3
Rob den Bieman
Berg en Dal
47:58
47:57
4
Hans van Erck
Zundert
50:24
50:23
5
Merlijn Trouw
Nijmegen
51:28
51:24
6
Nick palapessy
Apeldoorn
52:49
52:45
7
Roel Reuser
Nijmegen
53:39
53:38
8
Bram Schipper
Nijmegen
55:18
55:14
9
Sander Thomassen
Beek-Ubbergen
55:28
55:13
10
Thijs Hendriks
Ewijk
55:35
55:33
11
Freek van den wildenbe
Utrecht
56:34
56:32
12
Niels Vlaskamp
Nijmegen
56:58
56:55
13
Gijs Derksen
Groesbeek
57:01
56:59
14
Krisjan de Bruin
Reek
57:17
57:15
15
Luuk Besamusca
Amsterdam
57:32
56:52
16
Valentijn Trouw
NIJMEGEN
57:39
57:35
17
Jurre Keizers
Delft
57:43
57:42
18
Thijs Molenaar
Nijmegen
58:52
58:38
19
Vincent Janssen
Duiven
58:53
58:29
20
Roland Hendriks
Wijchen
59:03
59:02
21
Cees Verbeek
Geldermalsen
59:09
59:08
22
Robin Wijsman
Nijmegen
59:13
58:46
23
Steven Zwart
Nijmegen
59:25
59:16
24
Rob Hoekjan
Arnhem
59:44
59:41
25
Dik Kranenburg
Dieren
59:56
59:38
26
Victor Peperzak
Breukelen Ut
59:56
59:54
27
Ronald Zollinger
Nijmegen
1:00:23
1:00:11
28
Rick Apon
Baexem
1:00:29
1:00:22
29
Ton cremers
Utrecht
1:01:18
1:01:14
30
Dirk van Gorp
Nijmegen
1:01:22
1:00:47
31
Remco Larooij
Muiden
1:02:45
1:02:42
32
Eddie Heerings
Houten
1:02:55
1:02:53
33
Jelrik Geurtz
Angeren
1:03:04
1:02:31
34
Ferdinand Koffijberg
Rotterdam
1:03:20
1:03:06
35
Cees Stouten
Lent
1:03:24
1:03:05
36
Jeroen van Maanen
Beuningen Gld
1:03:25
1:03:23
37
Guus Franssen
Nijmegen
1:03:28
1:03:24
38
Kasper van der Meulen
Utrecht
1:03:46
1:03:25
39
Remco van Elsacker
Vlaardingen
1:03:48
1:03:45
40
Wilfred van pelt
Nijmegen
1:03:50
1:03:43
41
Remi Meijer
Milsbeek
1:03:52
1:03:39
42
Franck Asselman
Nijmegen
1:03:57
1:03:24
43
Tako Sondorp
Utrecht
1:04:14
1:03:25
44
John Arends
Huissen
1:04:20
1:04:10
45
Hans Theunissen
Arnhem
1:04:22
1:04:02
46
Jan Joris Bornewasser
Elst Gld
1:04:35
1:04:27
47
Joep Payens
Nijmegen
1:04:36
1:04:04
48
Mark Willems
Lent
1:04:42
1:04:31
49
Paul van der Linden
Berghem
1:04:49
1:04:31
50
Ben Del Grosso
Dieren
1:04:57
1:04:27
51
Ralph Spelthan
's-Hertogenbosch
1:05:16
1:05:10
52
Peter van Bennekom
Nijmegen
1:05:28
1:05:26
53
Jorrit Tuerlings
Tilburg
1:05:32
1:05:29
54
Peter van der knokke
Beek-Ubbergen
1:05:32
1:05:01
55
Ruud van Leeuwen
Lent
1:05:42
1:05:09
56
Gwen Dodemont
Nijmegen
1:06:11
1:06:07
57
Marthijn Roelofs
Gendt
1:06:17
1:06:12
58
Thom Geurts
America
1:06:28
1:05:59
59
Hans Derksen
Aalten
1:06:46
1:06:22
60
Sander Groenen
Gennep
1:06:48
1:06:25
61
Jeroen van der Kleij
's-Hertogenbosch
1:06:48
1:06:33
62
Xander Soudant
De Meern
1:06:53
1:06:23
63
Jan-Willem Bardoel
Delft
1:06:54
1:06:38
64
Marcel Blommendaal
Papendrecht
1:06:58
1:06:45
65
Pierre Groenen
Middelaar
1:06:59
1:06:41
66
Mark Weyers
Nijmegen
1:06:59
1:06:30
67
Johan de Graaf
Culemborg
1:07:09
1:06:17
68
Peter Meijer
Raamsdonksveer
1:07:13
1:07:06
69
Hans Beltman
Dieren
1:07:23
1:07:08
70
Brink van
Culemborg
1:07:25
1:06:37
71
Olaf Naafs
Arnhem
1:07:27
1:07:11
72
Bas Bilijam
Amsterdam
1:08:41
1:08:30
73
Willem-Jan Storm
Naaldwijk
1:08:45
1:08:24
74
Ronald Vonk
Nijmegen
1:08:48
1:08:11
75
Bart Elias
Goirle
1:08:58
1:08:25
76
Boye Tak
Tilburg
1:08:58
1:08:45
77
Jan Hofman
Arnhem
1:09:04
1:08:22
78
Jac Bakx
Nijmegen
1:09:22
1:09:03
79
Patrick Baars
Amsterdam
1:09:22
57:58
80
Marcel Sanders
Ven-Zelderheide
1:09:33
1:09:31
81
Ed van Zanten
Arnhem
1:09:38
1:09:26
82
Marnix Kuling
Beek-Ubbergen
1:09:47
1:09:02
83
Jan Smit
Beusichem
1:10:09
1:09:42
84
Ivo Schaap
Nijmegen
1:10:13
1:10:03
85
Bart Linders
Nijmegen
1:10:23
58:59
86
Roel Arents
Nijmegen
1:10:34
1:09:55
87
Sjarlie van de Ven
Nijmegen
1:10:52
1:10:05
88
Dave Kampschreur
Nijmegen
1:10:53
1:10:04
89
Ton Sleutjes
Arnhem
1:10:54
1:10:33
90
Roy van Wezel
's-Hertogenbosch
1:11:03
1:10:31
91
Joris van den Bosch
Apeldoorn
1:11:07
1:10:52
92
Erwin Demmer
Voorthuizen
1:11:07
1:10:26
93
Jasper Jansen
Groesbeek
1:11:33
1:11:21
94
Reinier van Litsenburg
Eindhoven
1:11:45
1:11:20
95
Erwin van Helvoirt
Arnhem
1:11:49
1:11:30
96
Albert Stoter
Arnhem
1:11:54
1:11:31
97
Sjoerd Bruijn
Nijmegen
1:12:03
1:11:55
98
Rob Peperzak
Milsbeek
1:12:05
1:11:51
99
Dennis Oomen
Breda
1:12:39
1:01:15
100
Wil Oosterwegel
Dieren
1:13:14
1:13:12
101
Michiel Scheffer
Goirle
1:13:40
1:13:06
102
Gert Jan ten Brinke
Leiden
1:13:52
1:13:35
103
Frans van Roemburg
Nuenen
1:13:57
1:13:10
104
Kees de Ruwe
Nijmegen
1:14:02
1:13:17
105
Hans Rutgers
Bemmel
1:14:10
1:13:34
106
Lex Muller
Vught
1:14:22
1:13:36
107
Arnoud Notenboom
Rosmalen
1:14:41
1:14:14
108
Michael Langendoen
Arnhem
1:14:42
1:14:15
109
Herman Wools
Arnhem
1:14:47
1:14:38
110
Peter Wijnands
Roermond
1:14:50
1:13:58
111
Raoul van Heese
Arnhem
1:15:04
1:14:22
112
David Rutgers
Bemmel
1:15:11
1:14:59
113
Paul Luijken
Breda
1:15:19
1:15:03
114
William Janssen
Millingen aan de Rij
1:15:22
1:15:15
115
Henk van Well
Malden
1:15:22
1:15:12
116
Wim Emmen
Wijchen
1:15:22
1:15:11
117
Peter Hafkamp
Arnhem
1:15:43
1:15:35
118
Robert Westra
Nijmegen
1:15:48
1:04:24
119
Alex Gijsbers
Eindhoven
1:16:19
1:15:36
120
Sander Hartogensis
Malden
1:16:26
1:15:36
121
Maurice Bernaards
Nieuw-Vennep
1:16:29
1:15:55
122
Tim Hesseling
Nijmegen
1:16:32
1:15:49
123
Vincent Bomers
Groenlo
1:16:48
1:16:10
124
Theo Rijks
Eindhoven
1:16:55
1:16:50
125
Rob Kuijpers
Tilburg
1:17:17
1:16:38
126
Arnold Luijben
Nieuwegein
1:17:19
1:16:28
127
Ger Jacobs
Oeffelt
1:17:32
1:17:27
128
Hens Baltesen
Nijmegen
1:17:38
1:17:16
129
Björn van der Ree
Arnhem
1:18:25
1:17:39
130
Ben Janssen
Lent
1:18:29
1:17:53
131
Henk van IJzendoorn
Nijmegen
1:18:33
1:17:54
132
Stef Mennens
Kaatsheuvel
1:19:21
1:18:44
133
Paul de Heer
Beers Nb
1:19:40
1:19:06
134
Michaël Artz
Dinxperlo
1:19:42
1:19:04
135
Jean-Paul Theunissen
Milsbeek
1:19:49
1:19:23
136
Onno Keijzers
Arnhem
1:19:53
1:19:16
137
Maikel Smit
Goirle
1:20:31
1:19:54
138
Jos Overmars
Vriezenveen
1:20:34
1:20:13
139
Ramon Kinneging
Nieuwegein
1:20:42
1:20:05
140
Robin van de Water
Lent
1:20:48
1:20:35
141
Bjorn Tieleman
Nijmegen
1:20:54
1:20:21
142
Theo de Wit
Nijmegen
1:21:34
1:21:00
143
Jay Bekkers
Vught
1:21:36
1:21:19
144
Bart Notenboom
Nijmegen
1:22:01
1:21:44
145
Henk Janssen
Gennep
1:22:09
1:21:39
146
Marcel Vaartjes
Rosmalen
1:23:33
1:22:57
147
Martijn van Verseveld
Tiel
1:23:58
1:23:09
148
Gerald Hielckert
Venlo
1:25:07
1:24:54
149
Tim Kortum
's-Hertogenbosch
1:26:37
1:26:17
150
Joop Lusthof
Leeuwarden
1:27:00
1:26:17
151
Armand Steens
's-Hertogenbosch
1:27:24
1:26:49
152
Wouter Kamp
Apeldoorn
1:29:27
1:28:41
153
Johan Klarenbeek
Julianadorp
1:30:00
1:29:40
154
Ferry Rooijakkers
Moergestel
1:32:21
1:31:40
155
Harry Buyvoets
Tilburg
1:32:22
1:31:39
156
Luuk Holleman
Nijmegen
1:34:56
1:04:26
157
Bernard van der Linden
Beek-Ubbergen
1:37:05
1:37:05
158
Edwin Kling
Nistelrode
2:19:10
1:18:20
VROUW, LUCIFER TRAIL - 11.11 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Francis Helling
Nijmegen
57:15
57:10
2
Anke Arts
Warnsveld
1:04:04
1:03:54
3
Elin Eriksson
Berghem
1:04:49
1:04:30
4
Bea Lintsen
Malden
1:05:27
1:05:19
5
Rachelle Trugg
Boxtel
1:05:33
1:05:23
6
Petra Peters
Nijmegen
1:05:56
1:05:42
7
Mireille Goos
Amsterdam
1:06:26
1:06:21
8
Monique Kranenburg
Dieren
1:06:34
1:06:01
9
Rianne Suiker
Delft
1:06:53
1:06:38
10
Madeleen van Elsberg
Amsterdam
1:06:59
1:06:33
11
Kim Boerakker
Gendringen
1:07:01
1:06:57
12
Beatrijs Boersema
Nijmegen
1:07:04
1:06:58
13
Jindra Bakker
's Gravenmoer
1:07:26
1:07:20
14
Irene Heemskerk
Malden
1:07:27
1:07:05
15
Sandra van Liere
Nijmegen
1:07:51
1:07:20
16
Antoinette van Summere
Horssen
1:08:04
1:07:57
17
Jozette Tomassen
Roggel
1:08:08
1:08:01
18
Monique de Ruijter
Arnhem
1:08:43
1:08:36
19
Marieke Smidt
Nijmegen
1:08:54
1:08:18
20
Berna Brandts
Arnhem
1:09:03
1:08:22
21
Ginny van der Sluys
Beuningen Gld
1:09:58
1:09:51
22
Leonie Rijk
Vlaardingen
1:10:47
1:10:41
23
Jeanine van Kollenburg
Nijmegen
1:10:53
1:10:07
24
Femke de Vries
Warnsveld
1:10:55
1:10:44
25
Maria Giol Llobet
Amsterdam
1:11:04
1:10:38
26
Marijke Wolting
Ermelo
1:11:08
1:10:28
27
Inez Ummels
Nijmegen
1:11:18
1:10:47
28
Heleen Biersteker
Nijmegen
1:12:34
1:12:24
29
Marieke Wolterbeek
Piershil
1:12:59
1:12:52
30
Marlies Smit
Nijmegen
1:13:21
1:12:47
31
Ingeborg Hendriks
Ewijk
1:13:47
1:13:42
32
Cleo Brandt
Leiden
1:13:52
1:13:35
33
Maria Hopman
Heilig Landstichting
1:14:02
1:13:18
34
Annejet Mattijssen
Lent
1:14:09
1:13:34
35
Petra Schmitz
's-Hertogenbosch
1:14:14
1:13:59
36
Annet Hulshof
Groenlo
1:14:46
1:14:07
37
Nikie Tubee
Thorn
1:14:49
1:14:44
38
Roos Scholten
Nijmegen
1:14:51
1:14:24
39
Ingeborg Hovius
Amsterdam
1:15:09
1:15:05
40
Ramona Roelofs
Gendt
1:15:13
1:15:04
41
Sanne Buurman
Gendt
1:15:13
1:15:04
42
Maria Peeters Weem
Nijmegen
1:16:10
1:15:48
43
Vera van Dreumel
Druten
1:16:23
1:15:52
44
Joanne Hamilton
Amsterdam
1:16:31
1:16:21
45
Jellie van der Meer
Arnhem
1:16:37
1:16:13
46
Josette Kempen
Utrecht
1:16:55
1:16:45
47
Lieke Kempen
's-Gravenhage
1:16:56
1:16:47
48
Ingrid Bakker
Laag-Soeren
1:17:08
1:16:49
49
Carolien Zwetsloot
Nijmegen
1:17:08
1:16:32
50
Lieke van der Bruggen
Nijmegen
1:17:36
1:17:01
51
Lenneke Theunissen
Groesbeek
1:17:46
1:17:13
52
Petra Minkhorst
Arnhem
1:18:14
1:17:57
53
Ezra Noordermeer
Nederhorst den Berg
1:18:25
1:17:39
54
Francis Toonen
Druten
1:18:28
1:18:13
55
Leonie Giesen
Nijmegen
1:18:29
1:17:45
56
Kim van Ittersum
Zwolle
1:18:29
1:17:45
57
Nienke Esselink
Arnhem
1:18:44
1:18:15
58
Petra Kerkhof
Maasland
1:19:00
1:18:31
59
Lonneke Verboon
Vlaardingen
1:19:18
1:18:54
60
Ruth Tenbusch
Arnhem
1:19:40
1:18:50
61
Kim van Dinther
Berghem
1:19:42
1:19:19
62
Martie Jacobs
Eindhoven
1:19:51
1:19:47
63
Ilse Jacobs
Oeffelt
1:19:53
1:19:47
64
Diana Hendriks
Dinxperlo
1:20:07
1:19:30
65
Madelon gerrits
Nijmegen
1:20:07
1:19:27
66
Margot krimp
Castricum
1:20:10
1:19:53
67
Connie Dorrestijn
Heelsum
1:20:18
1:19:54
68
Petra Wieringa
Sneek
1:20:23
1:19:39
69
Isabelle Voerman
Spankeren
1:20:26
1:20:05
70
Belinda Pasman
Huissen
1:20:26
1:19:39
71
Margo van der Vorst
Eindhoven
1:20:29
1:19:51
72
Mieke Lenting
Ubbergen
1:20:29
1:19:44
73
Annemieke van de Graaf
Heiloo
1:20:37
1:20:20
74
Martine Vermeulen
Haalderen
1:20:38
1:20:22
75
Marianne Renckens-klok
Nijmegen
1:20:38
1:19:58
76
Kim Schellekens
Nijmegen
1:20:41
1:20:32
77
Myrlonn van Ravensteij
Berghem
1:20:44
1:20:41
78
Carina Bijsterveld
Nijmegen
1:20:52
1:20:34
79
Miranda Bijsterveld
Nijmegen
1:20:53
1:20:34
80
Sofie Mani
Rotterdam
1:21:27
1:20:59
81
Jeltje Zijlstra
IJmuiden
1:21:37
1:21:15
82
Veroni Barten
Horn
1:21:42
1:21:35
83
Gradie Groenendaal
Geldermalsen
1:22:17
1:21:53
84
Els Das
Amsterdam
1:22:28
1:21:58
85
Désirée Smits
Velp Gld
1:22:29
1:22:02
86
Mirjam Liebrand
Amersfoort
1:22:35
1:21:57
87
Claudia Drenthel
Aalten
1:22:40
1:22:15
88
Georgette Demmink
Dieren
1:23:00
1:22:41
89
Geurdie van Winkoop
Dieren
1:23:01
1:22:27
90
Mariëtte Corstjens
Gennep
1:23:12
1:22:23
91
Marianne Ottink
Vragender
1:23:19
1:22:40
92
Lisa Borner
's-Gravenhage
1:23:25
1:22:54
93
Marit van Rossen
Apeldoorn
1:23:56
1:23:40
94
Sylvia van Steeg
Almere
1:23:56
1:23:14
95
Angelique Grootfaam
Arnhem
1:23:57
1:23:19
96
Marjan Schmitz
Roermond
1:24:22
1:23:32
97
Monique Ouwens
Rotterdam
1:24:34
1:24:32
98
Sharon van der Meulen
Utrecht
1:24:38
1:24:14
99
Annemiek Elferink
Utrecht
1:24:38
1:24:15
100
Annie Kampschreur
Nijmegen
1:25:16
1:24:36
101
Jolanda van Velzen
Honselersdijk
1:25:30
1:25:14
102
Maria Bosman
Nijmegen
1:27:13
1:26:25
103
Mirre Geurts
America
1:27:16
1:26:56
104
Madeleine Schuurmans
America
1:27:17
1:26:58
105
Anne Koenraadt
's-Hertogenbosch
1:27:19
1:26:43
106
Mieke Souverein
Utrecht
1:27:39
1:26:55
107
Marion Wenders
Gulpen
1:27:43
1:27:13
108
Maaike Rouw
De Meern
1:28:27
1:27:57
109
Anja van Elk-Coenders
Druten
1:28:29
1:27:58
110
Inez Visser
Heerenveen
1:28:49
1:28:17
111
Frea Douma
Heerenveen
1:28:49
1:28:18
112
Marijke Besselink
Koningslust
1:29:50
1:29:30
113
Fieneke Huijboom
Rosmalen
1:30:01
1:29:33
114
Catheleyne Creusen
Nijmegen
1:31:55
1:31:41
115
Quirine Renleo
Rotterdam
1:32:02
1:31:42
116
Saskia van der Voort
Goirle
1:32:21
1:31:41
117
Yolanda Evenblij
Oegstgeest
1:33:37
1:33:14
118
Judith Tenbusch
Arnhem
1:34:13
1:33:23
119
Karin Ernst-Koch
Rotterdam
1:34:16
1:34:13
120
Thea Schmidt
Nieuwerkerk ad IJsse
1:35:49
1:35:46
121
Dian oostijen
Druten
1:36:46
1:36:06
122
Kim Verkuijlen
Uden
1:36:47
1:36:21
123
Carlijn Ottens
Uden
1:36:47
1:36:21
124
Nadia Arends
Nijmegen
1:36:48
1:36:37
MAN, MOENEN TRAIL - 22.22 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Wouter Dilling
Nijmegen
1:32:34
1:32:32
2
Tom van Oorschot
Nijmegen
1:40:57
1:40:57
3
Jeroen Vink
Ermelo
1:42:41
1:42:41
4
Chiel hamann
Nijmegen
1:48:01
1:47:59
5
Bas Aalst
Weesp
1:48:01
1:48:00
6
Jochem Duijnhoven
Utrecht
1:49:13
1:49:10
7
Bastiaan van Merwijk
Amsterdam
1:50:57
1:50:48
8
Chris Freijser
Krommenie
1:52:31
1:52:29
9
Sjaak Betjes
Krommenie
1:53:08
1:53:06
10
Bart Koopmans
Oosterbeek
1:53:15
1:53:12
11
Tom Meulendijks
Nijmegen
1:53:59
1:53:56
12
Piet Jonkers
Nijmegen
1:56:24
1:56:22
13
Jurre Bakker
Nijmegen
1:57:22
1:57:21
14
Rico Slot
Nijmegen
1:57:22
1:57:19
15
Rob Velden
Vught
1:58:02
1:57:57
16
Corné van Helteren
Groesbeek
1:58:05
1:58:04
17
Rik Brouwer
Nijmegen
1:58:08
1:58:07
18
Hans Janssen
Maren-Kessel
1:58:14
1:58:13
19
Mathew Olde Klieverik
Utrecht
1:58:27
1:58:22
20
Ron Steffanie
Roggel
1:58:59
1:58:54
21
Maarten van der Veen
Utrecht
1:59:11
1:59:07
22
Jesse Spauwen
Nijmegen
1:59:17
1:59:10
23
Ivan van Beuningen
Beneden-Leeuwen
1:59:22
1:59:12
24
Frans Lipsch
Schin op Geul
1:59:23
1:59:19
25
Freek de Best
Heumen
1:59:40
1:59:08
26
Thomas van der Lee
Maastricht
1:59:42
1:59:33
27
Stefan van Deurzen
Weert
1:59:43
1:59:42
28
Harry Derksen
Didam
1:59:47
1:59:46
29
Ydo de Vries
Bontebok
1:59:55
1:59:40
30
Pascal den Hartog
Rotterdam
2:00:05
2:00:02
31
Rik Janssen
Nijmegen
2:00:12
2:00:09
32
Klaas Medendorp
Nijmegen
2:00:12
2:00:09
33
Bert van Bogget
Roggel
2:00:45
2:00:40
34
Eric van de Meent
Nijmegen
2:00:59
2:00:57
35
Tommy Obst
Hilversum
2:01:05
2:01:05
36
Arno Luft
Nijmegen
2:01:07
2:01:01
37
Jan van Gendt
Elst Gld
2:01:16
2:00:44
38
Patrick Snijders
Roggel
2:01:36
2:01:31
39
Irving Froklage
Lent
2:01:40
2:01:32
40
Thijs poelstra
Nijmegen
2:01:53
2:01:52
41
Rik van Arnhem
Weesp
2:02:04
2:01:54
42
Larix Bouwman
Nijmegen
2:02:32
2:02:20
43
Martijn Hueskes
Arnhem
2:03:08
2:02:55
44
Wouter de Groot
Delft
2:03:59
2:03:52
45
Guy Stratermans
Ell
2:04:19
2:04:13
46
Johan Meijndert
Heerjansdam
2:05:46
2:05:42
47
Henk Demmer
Nijkerk Gld
2:05:59
2:05:51
48
Erwin van Zuidam
Amsterdam
2:06:00
2:05:52
49
Iwan te Brake
Arnhem
2:06:06
2:05:59
50
Kees Winkelhorst
Arnhem
2:06:09
2:05:16
51
Michiel Bokkers
Goch (GER)
2:06:34
2:06:22
52
Jochem Tolsma
Ooij
2:06:44
2:06:41
53
Dennis Bruggemans
Rotterdam
2:06:48
2:06:41
54
Edwin Bleijenbergh
Maarssen
2:07:03
2:06:12
55
Niels Hoogveld
Nijmegen
2:07:18
2:06:45
56
Jan-Henk van Bennekom
Ermelo
2:07:38
2:06:54
57
Wouter Ribbink
Dieren
2:07:51
2:07:41
58
Robin Ruebsteck
's-Gravenhage
2:08:02
2:07:25
59
Cees van Kemenade
De Meern
2:08:06
2:07:44
60
Leo van Kemenade
Uden
2:08:07
2:07:46
61
Jeroen Karamat Ali
Nieuwegein
2:08:11
2:07:29
62
Valentijn Weinans
Nijmegen
2:08:14
2:08:07
63
David Westdorp
Almere
2:08:39
2:08:33
64
Norbert Voskens
Nijmegen
2:09:05
2:08:27
65
Joep Joosten
Nijmegen
2:09:06
2:08:46
66
Jakko Mur
Weesp
2:09:08
2:09:08
67
Yves Keller
Nijmegen
2:09:09
2:08:34
68
Michel van der Sluijs
Alkmaar
2:09:09
2:08:55
69
Maurice van Rossum
Nijmegen
2:09:33
2:09:10
70
Edwin van der Plas
Berg en Dal
2:09:36
2:09:20
71
Den Bieman
Wamel
2:09:40
2:09:02
72
Tom Souverein
Wijdenes
2:09:41
2:09:16
73
Henk Dolle
Molenhoek Lb
2:09:53
2:09:32
74
Peter Baaijens
Veghel
2:09:54
2:09:47
75
Vincent Verbeet
Malden
2:10:12
2:09:34
76
Arno Theeuwen
Roggel
2:10:15
2:10:09
77
Rene Biesterbos
Boxtel
2:10:22
2:10:08
78
Bas Ruggeberg
Houten
2:10:29
2:10:20
79
Marc Nijhof
Nijmegen
2:10:39
2:04:26
80
Vincent van Druten
Nijmegen
2:10:52
2:10:05
81
René Hillebrink
Elst (GLD)
2:11:01
2:10:44
82
Christian de Boer
Renkum
2:11:05
2:10:38
83
Michiel Teeuwen
Weert
2:11:17
2:11:09
84
David Bakker
Nijmegen
2:11:28
2:10:35
85
Rean van de Groenendaa
Nijmegen
2:11:43
2:11:26
86
Charles Vandermeulen
Nijmegen
2:11:49
2:11:34
87
Dirk de Groot
Rotterdam
2:12:34
2:12:30
88
Sander Eggenhuizen
Barendrecht
2:12:40
2:12:27
89
Theo Fokkema
Heythuysen
2:12:44
2:12:37
90
Daan van Swaaij
Nijmegen
2:13:16
2:12:29
91
Thomas Bakker
Utrecht
2:14:19
2:13:51
92
Ted Beekman
Horst
2:14:24
2:13:47
93
Gerrit Bouhuis
Utrecht
2:14:30
2:13:44
94
Ivan Rasing
Leuth
2:14:33
2:14:27
95
Brab Brabander
Berkel en Rodenrijs
2:14:36
2:14:08
96
Peter Olde Nordkamp
Enschede
2:14:49
2:14:40
97
Jaap Goudriaan
Amsterdam
2:14:49
2:14:32
98
Jurn van Gisteren
Oss
2:14:50
2:14:38
99
Tom Mertens
Breda
2:15:16
2:15:01
100
Ton Lenting
Ubbergen
2:15:29
2:14:46
101
Laurens van der Varst
Arnhem
2:15:31
2:14:52
102
Ivo Kok
Arnhem
2:15:41
2:14:52
103
Teun van Rossum
Kortenhoef
2:15:53
2:15:53
104
Jantinus Ziengs
Amersfoort
2:16:27
2:16:23
105
Andy de la Combe
Vlissingen
2:16:44
2:15:52
106
Bart Wolters
Nijmegen
2:16:50
2:16:01
107
Waldemar Muller
's-Hertogenbosch
2:16:51
2:16:44
108
Rob Smit
Vlaardingen
2:17:02
2:16:42
109
Roy van Nisselrooij
Nijmegen
2:17:23
2:17:19
110
Michael van der Heijde
Almere
2:17:24
2:17:20
111
Thomas Purnell-Fisher
Amsterdam
2:17:51
2:17:49
112
Matt Siroo
Sint Hubert
2:17:53
2:17:25
113
Jouke Osinga
Nijmegen
2:17:54
2:17:43
114
Paul ter Maat
Zwolle
2:18:07
2:17:40
115
Tim Janssen
Boxmeer
2:18:08
2:17:17
116
Peter Witteman
Utrecht
2:18:11
2:18:01
117
Jean Tijssen
Utrecht
2:18:43
2:18:19
118
Rob Polman
Eindhoven
2:18:43
2:18:20
119
Marcel Sas
Velp Gld
2:18:48
2:18:33
120
Leon Hermsen
Beuningen Gld
2:19:07
2:18:34
121
Tjeerd Schoonheim
Drunen
2:19:33
2:19:08
122
Gert van den Velden
Almere
2:19:43
2:19:29
123
Brian Voet
Zwolle
2:20:10
2:19:34
124
Joep Bos-Coenraad
Nijmegen
2:20:11
2:19:50
125
Erik Theunissen
Molenhoek Lb
2:20:21
2:19:54
126
Wouter van den Berg
Rotterdam
2:20:21
2:19:45
127
Huub Keizers
Delft
2:20:23
2:20:18
128
Ewoud de Jong
Nijmegen
2:20:40
2:20:24
129
Wibo Abbink
Haalderen
2:20:59
2:20:50
130
Ton De Bruin
Groesbeek
2:21:00
2:20:46
131
Eric van den Berg
Hoogkarspel
2:21:32
2:21:07
132
Tim van Vliet
Wijk bij Duurstede
2:21:33
2:21:22
133
Leon Schelfhout
Groesbeek
2:21:41
2:21:32
134
Johan Tromp
Zwolle
2:21:51
2:21:15
135
Machiel van Zutphen
Nijmegen
2:22:22
2:22:04
136
Bjorn van der Beek
Eersel
2:22:22
2:22:12
137
Willem Dijkstra
Hellevoetsluis
2:22:33
2:22:08
138
Eric Corstjens
Gennep
2:23:37
2:23:07
139
Koen Hulsman
Lent
2:23:39
2:23:21
140
Tom Langerak
Apeldoorn
2:24:57
2:24:41
141
Bob van Nuland
Utrecht
2:25:05
2:24:29
142
BertJan Nijhuis
Enschede
2:25:27
2:25:16
143
Bart Leusink
Nijmegen
2:25:34
2:24:47
144
Mat Skrabanja
Heythuysen
2:25:38
2:25:30
145
Marco Rijkse
Zwolle
2:25:44
2:25:18
146
Pascal Trum
Oss
2:26:26
2:26:07
147
Stefan hoedemakers
Heeswijk-Dinther
2:26:51
2:26:42
148
Mark van Heck
Nijmegen
2:26:59
2:26:47
149
Dirk Kop
Amersfoort
2:27:03
2:26:33
150
Erwin van der Hulst
Alphen aan den Rijn
2:27:06
2:26:23
151
Rogier Kristel
Nijmegen
2:27:14
2:26:54
152
Remko van Vugt
Culemborg
2:27:23
2:27:09
153
Tom Nell
Milsbeek
2:27:40
2:27:06
154
Henk Albers
Groesbeek
2:27:48
2:27:04
155
Henk Tijssen
Broekhuizenvorst
2:27:56
2:27:23
156
Jacco van Brakel
Nijmegen
2:28:26
2:27:55
157
Joep van Horen
Wijchen
2:28:31
2:27:53
158
Frans Loeffen
Nijmegen
2:28:44
2:28:02
159
Paul Selten
Mill
2:28:49
2:28:30
160
Rutger van der Pijl
Zwolle
2:29:05
2:28:32
161
Harold Vernooys
Arnhem
2:29:10
2:28:56
162
Michael Arnoldussen
Nijmegen
2:29:18
2:28:39
163
Remi Verhagen
Venlo
2:29:47
2:29:12
164
Joop Geurts
America
2:30:01
2:29:21
165
Stein Derks van de Ven
Oeffelt
2:30:03
2:29:18
166
Maarten Glaser
Huissen
2:30:12
2:29:31
167
Sander Jordans
Rozendaal
2:30:12
2:29:32
168
David van de Braak
Rotterdam
2:30:16
2:29:46
169
Mathieu Hilgersom
Voorschoten
2:31:25
2:31:14
170
Olaf Soons
Nijmegen
2:32:03
2:31:18
171
Martin van Markensteij
Zwolle
2:32:18
2:31:49
172
Hans Smeyers
Venlo
2:32:39
2:32:04
173
Tjeerd Riewald
Bussum
2:32:55
2:32:55
174
Geert van Dijk
Boxmeer
2:33:01
2:32:20
175
Jaron Barends
Driebergen-Rijsenbur
2:33:15
2:32:28
176
Kees Afman
Arnhem
2:34:03
2:33:09
177
Martijn van de Ven
Mill
2:34:35
2:33:52
178
Pierre Claassen
Langenboom
2:35:15
2:34:33
179
Sandor Verkaart
Nijmegen
2:35:56
2:35:32
180
Henrie Drenthel
Aalten
2:36:28
2:35:58
181
Rik Vieberink
Doetinchem
2:38:06
2:37:45
182
Mike Bleijerveld
Nijmegen
2:39:22
2:39:07
183
Henk Stekelenburg
Houten
2:40:08
2:39:38
184
Raimo Haverink
Vleuten
2:41:06
2:10:16
185
Aron Snippe
Drachten
2:41:17
2:40:44
186
Hans Kopp
Malden
2:41:18
2:40:43
187
Diederik van de Woesti
Raalte
2:42:03
2:41:14
188
Frank Hendriks
Nijmegen
2:42:28
2:41:57
189
Tjeerd de Jong
Lelystad
2:43:45
2:42:56
190
Jan Snoey
Boskoop
2:44:00
2:43:18
191
Max Vermeij
Kranenburg (GER)
2:44:07
2:43:24
192
Frans Evenblij
Oegstgeest
2:44:14
2:43:50
193
John Verstraaten
Horst
2:45:55
2:45:16
194
Wim van der Heiden
Benschop
2:46:02
2:46:00
195
Frank Veldman
Zwolle
2:46:47
2:46:20
196
Martin Dullemond
Alphen aan den Rijn
2:46:59
2:46:20
197
Ad Jansen
Leiden
2:47:26
2:47:04
198
Marc Willemsen
Leiden
2:47:26
2:47:04
199
Frans van Kampenhout
Amsterdam
2:48:18
2:47:24
200
Eric Hoogerbrug
Aalten
2:48:53
2:48:16
201
Henk Jonker
Ulft
2:48:53
2:48:09
202
Roel Alsters
Grubbenvorst
2:49:17
2:48:37
203
Jeannette Kok
Ospel
2:49:57
2:49:36
204
Hans Schuurman
Zwolle
2:50:25
2:49:53
205
Jos van rijt
Amersfoort
2:50:46
2:50:17
206
Dirk Stalinski
Kleve (GER)
2:52:08
2:51:20
207
Pieter van Eldonk
Veghel
2:52:49
2:52:28
208
Ben Kok
Kampen
2:52:53
2:52:10
209
Erik Hendricks
Rijkevoort
2:53:00
2:52:18
210
Joris Eggenhuisen
Austerlitz
2:53:14
2:52:46
211
Maarten van Hulsentop
Wijchen
2:53:38
2:53:09
212
Ed Hartman
Amsterdam
2:55:19
2:54:54
213
Hans Peters
Nijmegen
2:55:46
2:55:09
214
Bart de Bruin
Malden
2:55:59
2:55:45
215
Mart Verboord
Heusden gem Heusden
2:56:18
2:55:44
216
Ferry Bervoets
Elst Gld
2:56:43
2:55:58
217
Frank Hogeboom
Lelystad
2:56:58
2:56:09
218
Guus Witjes
Bemmel
2:58:42
2:58:19
219
Pieter Themmen
Nijmegen
2:59:49
2:59:06
220
Klaas op den Kelder
Wognum
3:01:10
3:00:44
221
Sjaak Schipper
Groningen
3:10:25
3:09:50
222
Edgar Koster
Lelystad
3:14:32
3:13:56
223
Robert Toersche
Vriezenveen
3:41:04
3:40:57
VROUW, MOENEN TRAIL - 22.22 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Noortje Corstjens
Nijmegen
2:05:41
2:05:10
2
Willy Risselada
Medemblik
2:06:14
2:05:51
3
Kate Napier
Utrecht
2:09:10
2:08:33
4
Fiona Jaberg
Deurne
2:09:55
2:09:42
5
Jolien van Hooff
Utrecht
2:14:19
2:13:50
6
Maria Dooyenburg
Vught
2:17:39
2:17:34
7
Rian Flikweert
Middelburg
2:18:45
2:18:42
8
Nancy Valies
Capelle aan den IJss
2:18:51
2:18:29
9
Anke Rouwette
Nijmegen
2:19:28
2:19:10
10
Elke Schemmann
Utrecht
2:21:10
2:20:30
11
Suzanne Maessen
Doesburg
2:21:12
2:21:03
12
Caroline Kennedie
Oss
2:21:19
2:21:02
13
Sanne Wolf
Goch-Hommersum (GER)
2:21:35
2:21:04
14
Janneke Hoefnagel
Oss
2:22:42
2:22:29
15
Jeannette van Veghel
Berghem
2:24:17
2:23:59
16
Ingrid de Haas
Heesch
2:24:17
2:23:58
17
Eefje Ottevanger
Eindhoven
2:24:20
2:24:17
18
Ilonka Betjes - Langeb
Krommenie
2:25:41
2:25:39
19
Annemieke Pappot
Zwolle
2:25:44
2:25:09
20
Danielle Gorgels
Vught
2:26:46
2:26:39
21
Tracey Jewell
Aalten
2:27:27
2:27:01
22
Ida Sanders
Utrecht
2:28:21
2:27:45
23
Eline Koers
Utrecht
2:29:06
2:28:30
24
Anne van Kooten
Eindhoven
2:30:01
2:29:22
25
Moniek van Kilsdonk
De Goorn
2:30:35
2:30:10
26
Lonie Sonnemans
Kaarst-Büttgen (GER
2:31:55
2:31:55
27
Dorothee Nolden
Jüchen (GER)
2:31:56
2:31:56
28
Izabela Tomesen
Amsterdam
2:33:27
2:33:18
29
Gerda Sollie
Groesbeek
2:34:28
2:33:48
30
Marielle Mees
's-Hertogenbosch
2:35:00
2:34:51
31
Helga Janssen
Duiven
2:35:27
2:35:07
32
Gisella van Helteren
Groesbeek
2:36:18
2:35:48
33
Simone Apon
Baexem
2:38:27
2:38:16
34
Manon Breuer
Heythuysen
2:38:28
2:38:16
35
Berny Covers
Zwolle
2:39:45
2:39:14
36
Diane Hogenboom
Zeist
2:40:09
2:39:38
37
Jacqueline Oosterwegel
Dieren
2:40:28
2:40:16
38
Irene Ris
Zoeterwoude
2:40:32
2:40:19
39
Carla Horstink
Hengelo
2:40:55
2:40:42
40
Froukje Landman
Huissen
2:42:21
2:41:34
41
Silvy Meuwissen
Houten
2:44:16
2:43:34
42
Noortje van de Water
Nijmegen
2:45:51
2:45:35
43
Mayke de Vreugd
Arnhem
2:45:55
2:45:08
44
Lisette Alsters
Horst
2:46:05
2:45:26
45
Annette Philipsen
Broekhuizenvorst
2:48:08
2:47:26
46
Angelique Hoeijmakers
Broekhuizenvorst
2:48:08
2:47:27
47
Chantal Goos
Austerlitz
2:49:09
2:48:44
48
Annette Hermans
Sevenum
2:50:24
2:49:44
49
Ingrid Dirckx
Eindhoven
2:51:54
2:51:35
50
Andrea Lohoff
Goch (GER)
2:52:08
2:51:21
51
Bregina Schol - Franke
Veghel
2:52:48
2:52:29
52
Petra Wagemans
Boekel
2:52:48
2:52:30
53
Tamara Eggenhuisen
Breda
2:53:14
2:52:47
54
Mette Pyckevet
Nijmegen
2:54:31
2:53:55
55
Martine Legtenberg
Berg en Dal
2:54:31
2:53:57
56
Hellen van Wezel
Nijmegen
2:55:01
2:54:27
57
Kay Collins
Aldershot, Hants. (G
3:01:40
3:01:14
58
Pinna Stefania
Amsterdam
3:06:05
3:05:20
59
Anna Zakowicz
Amsterdam
3:06:05
3:05:21
60
Liesbeth van den Haak
Rijnsburg
3:10:35
3:10:04
MAN, HELSE TRAIL - 36.60 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Marcel Wouters
Groesbeek
2:57:23
2:57:23
2
Bastien De Zutter
Vorst (BEL)
3:05:21
3:05:19
3
Roy Winkelhuijzen
Beek-Ubbergen
3:06:56
3:06:55
4
Marc Weening
Doorwerth
3:10:20
3:10:19
5
Harmen Perk
Rotterdam
3:12:12
3:12:12
6
Maarten Storm
Naaldwijk
3:13:18
3:13:14
7
Dennis Heilbron
Biggekerke
3:24:03
3:24:03
8
Peter Janssen
Arnhem
3:25:01
3:24:54
9
Jean Charles Rogers
's-Gravenhage
3:26:58
3:26:47
10
Jasper Springer
Nijmegen
3:28:34
3:28:33
11
Arjan Hoenselaar
Nijmegen
3:30:10
3:29:57
12
Ralph van Passel
Escharen
3:30:39
3:30:35
13
Roy Hofstede
Erica
3:32:12
3:32:10
14
Dennis Riebeek
Zaltbommel
3:33:00
3:32:54
15
Sander Turnhout
Nijmegen
3:34:07
3:34:04
16
Gilles Rullmann
Haarlem
3:36:37
3:36:34
17
Erwin van Harten
Rotterdam
3:40:15
3:40:14
18
Daan Gutierrez
's-Hertogenbosch
3:42:34
3:42:25
19
Rene Somon
Nijmegen
3:47:45
3:47:36
20
Vincent Riebeek
Zaltbommel
3:50:21
3:50:14
21
Hennie van Wamel
Boven-Leeuwen
3:51:31
3:51:25
22
Martijn Otten
Heerenveen
3:53:40
3:53:34
23
Richard Knol
Enschede
3:54:29
3:54:24
24
Patrick Goossens
Enschede
3:55:10
3:55:05
25
Martijn Laan
Aalsmeer
3:58:14
3:58:13
26
Theo Hopman
Nijmegen
4:05:02
4:04:48
27
Johnny Dooms
Terneuzen
4:11:09
4:11:05
28
Andre Bleumink
Groenlo
4:15:12
4:15:04
29
Paul Eymael
Kerkrade
4:15:12
4:15:07
30
Hub Houben
Heerlen
4:15:12
4:15:08
31
Jos Muijen
Kerkrade
4:15:13
4:15:07
32
Jan van Tol
Alphen aan den Rijn
4:18:57
4:18:43
33
Jean-Pierre Gendrault
Zeist
4:19:11
4:19:01
34
Jeroen van Doorn
Bilthoven
4:19:13
4:19:10
35
Robin van Esch
Putten
4:19:13
4:19:10
36
Jules Warps
Nijmegen
4:19:30
4:19:20
37
Ard Kierkels
Rheden
4:20:15
4:20:06
38
Jan van de Sandt
De Meern
4:21:04
4:20:48
39
William Driessen
Venray
4:23:58
4:23:46
40
Mathijs van Gaal
Venray
4:23:58
4:23:46
41
Cor Terlouw
Bergambacht
4:24:51
4:24:48
42
Bart van Steen
Utrecht
4:25:19
4:25:12
43
Joël Lavigne
Luxembourg (LUX)
4:26:46
4:26:40
44
Andre Hertog
Moordrecht
4:27:38
4:27:35
45
Arno Roos
Gouda
4:27:38
4:27:35
46
Danny Baris
Rhoon
4:28:29
4:28:23
47
Domien Debruyne
Amsterdam
4:29:10
4:28:59
48
Ron Wessel
Nijmegen
4:29:40
4:29:30
49
Mario Reibestein
's-Gravenhage
4:30:06
4:29:55
50
Roland Theeuwen
Monster
4:30:39
4:30:31
51
René ten Hove
Arnhem
4:32:41
4:32:33
52
Roel Venderbosch
Nijmegen
4:32:42
4:32:29
53
Eddy Wulfsen
Apeldoorn
4:39:53
4:39:40
54
Michel van Driel
Ugchelen
4:39:54
4:39:41
55
Li Gielen
Elst Gld
4:40:59
4:40:47
56
Bart De Weirdt
Lochristi (BEL)
4:42:44
4:42:29
57
Erik Dijksman
Amerongen
4:44:42
4:44:33
58
Jan Bogaard/trailrunwe
Wezep
4:44:57
4:44:47
59
Chris Prudon
Nijmegen
4:45:21
4:45:15
60
Opa Branje
Cuijk
4:45:29
4:45:22
61
Ive Tuk
Beek-Ubbergen
4:48:10
4:47:55
62
Siebolt de Boer
Nijmegen
4:54:55
4:54:41
63
Theo Schroijen
Bocholtz
4:54:56
4:54:51
64
Paul van Dijk
Nijmegen
4:55:57
4:55:44
65
Frank Pouels
Bennekom
5:11:28
5:11:21
66
Erik Goedegebuure
Breukelen Ut
5:14:48
5:14:33
67
Marc Harens
Amsterdam
5:16:22
5:16:06
68
Boris Krielen
's-Gravenhage
5:38:58
5:38:47
VROUW, HELSE TRAIL - 36.60 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Andrea van der Sluijs
Middelharnis
3:27:30
3:27:24
2
Mijntje Perk
Warmond
3:31:19
3:31:17
3
Petra Bilthof
Nijmegen
3:53:45
3:53:41
4
Suzan Maertens
Drongen (BEL)
3:56:13
3:55:58
5
Lydia Gitsels
Zaandijk
4:00:52
4:00:40
6
Nina Joosten
Bennekom
4:09:05
4:08:57
7
Sibilla Eymael
Kerkrade
4:19:31
4:19:26
8
Marion v.d. Veerdonk
Appeltern
4:20:08
4:20:03
9
Eugenie van der Kun
Amsterdam
4:25:15
4:25:06
10
Yvonne Troost
Amersfoort
4:29:30
4:29:16
11
Adele Peters
Eindhoven
4:33:27
4:33:17
12
Bantita Haeve-Busicha
Beek en Donk
4:44:47
4:44:35
13
Marianne Lavigne
Luxembourg (LUX)
4:45:20
4:45:14
14
Angela de Wild
Zeist
4:45:21
4:45:12
15
Marjan van den Tillaar
Aarle-Rixtel
4:55:46
4:55:34
16
Ingrid Achterberg
Leidschendam
5:44:35
5:44:26
Uitslag verwerkt met UitslagenSoftware.nl
www.uitslagen.nl
26-10-2014 22:31