Uitslagenlijst 50ste AVDCross / 4de Dwingelderveld-loop

Dwingeloo - Zaterdag 25 oktober 2014

VROUW, PREST.LOOP 7,5
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Janneke van de Windt
Leeuwarden
33:43
2
Manon Otter
Klazienaveen
36:04
3
Linda Luten
Echten Dr
36:17
4
Sabine Nijstad
Zuidwolde Dr
36:58
5
Jannie de Jong
Wapse
37:05
6
Anjette Kruize
Groningen
37:14
7
Marleen van Regteren
Dwingeloo
37:40
8
Annie KolonieLoop
Vledder
38:03
9
Desiree Kaauw
Hoogezand
38:07
10
Janine de Jonge
Beilen
38:33
11
Marlene van Straalen
's-Gravenhage
38:47
12
Dianne Tekelenburg
Dwingeloo
39:02
13
Jessica Oosterhuis
Wanneperveen
39:15
14
Ria Rozeboom
Hoogersmilde
39:21
15
Inge Strating
Dwingeloo
40:16
16
Else Tepper
Hoogeveen
40:27
17
Anne-Marie Okken
Dwingeloo
41:15
18
Daniele Hoogvliet
Scharmer
41:20
19
Henny Steenbergen
Beilen
41:25
20
Jolanda Talen
De Wijk
42:08
21
Ienslye van der weg
Heerenveen
42:18
22
Erna van Bezoen
Ruinen
42:23
23
Sandra Bloemerts
Dwingeloo
42:29
24
Annegien Dinkla
Dwingeloo
42:30
25
Marion Tolhuis
Meppel
42:30
26
Rita van der Does
Dwingeloo
42:36
27
Sandra Bouwknegt
Meppel
42:39
28
Marielle Kruidenier
Dwingeloo
43:01
29
Jenny Dekker
Gieten
43:10
30
Berlinda de Boer
Darp
43:22
31
Merlene Rasing
Dronten
43:35
32
Mariska Meijerink
Meppel
43:36
33
Inge Faber
Dwingeloo
43:40
34
Inge Haitel
Bovensmilde
43:53
35
Jara Zwart
Dronten
44:06
36
Karlijn Meijerink
Emmen
44:07
37
Ankie Kooij
Swifterbant
44:07
38
Merel Feenstra
Meppel
44:09
39
Betty Bos
Zuidwolde
44:18
40
Ina de Roo
Zuidwolde
44:19
41
Marjon Kroeze
Assen
44:19
42
Neef Jolanda
Ruinen
44:44
43
Marjanne Schapelhouman
Meppel
44:44
44
Van Nuenen
Meppel
44:44
45
Kerena Koster
Wijster
44:46
46
Nyncke Dinkla
Dwingeloo
44:47
47
Astrid Kuik
Assen
44:59
48
Tanja Kootstra
Diever
44:59
49
Mila Nieuwenhuis
Dwingeloo
45:13
50
Christa Thier
Zwolle
45:13
51
Rachelle Mooy
Dwingeloo
45:18
52
Barbara Muijtjens
Dwingeloo
45:32
53
Maria Luisa Mora Marti
Dwingeloo
45:49
54
Karin Overbeek-Dekker
Venray
45:51
55
Teuni Verhagen
Groningen
46:00
56
Maike van Wezel
Diemen
46:34
57
Iris van Asperen
Nieuwe Pekela
46:35
58
Joyce Bakker
Groningen
46:46
59
Carolien Joling
Groningen
46:46
60
Helga Duiven
Dwingeloo
46:56
61
Trea ten Kate
Koekange
46:58
62
Jaike Kruidhof
Groningen
46:58
63
Marleen Loff
Meppel
46:59
64
Sandra van der Rest
Capelle aan den IJss
47:00
65
Ilona Renier
Vledder
47:23
66
Jolanda de Groot
Zuidwolde Dr
47:27
67
Tineke Achterbosch
Meppel
47:39
68
Alice Zantinge
Dwingeloo
47:43
69
Marty Kruizenga
Dwingeloo
47:44
70
Ingeborg Meinen
Meppel
47:45
71
Albert Boerma-Wiersma
Beilen
47:55
72
Henriette Hooge
Zuidwolde Dr
48:06
73
Chantal Witte
Meppel
48:12
74
Roelie Schonewille
Zuidwolde Dr
48:55
75
Ernie Donker-Eggink
Dwingeloo
49:14
76
Carla Kok
Swifterbant
49:16
77
Marjan van Dalen
Steenwijk
49:17
78
Gea van der Meulen
Sleen
49:46
79
Jenny Fledderus
Dwingeloo
50:08
80
Jacqueline de Vries
Dwingeloo
50:08
81
Jeanine Vierhuis
Wezep
50:13
82
Simone de Leeuw
Meppel
51:29
83
Marjanne Stoffer
Meppel
51:31
84
Marja van Stein
Hoogersmilde
51:51
85
Annemiek Vonk
Nijehaske
52:11
86
Yvonne Vonk
Nijehaske
52:14
87
Marjan Trip
Beilen
53:06
88
Yteje Holtrop
Joure
53:30
89
Ilona de Ruiter
Meppel
53:37
90
Elly van de Heiden
54:00
91
Rianne Stehouwer
Zwiggelte
54:11
92
C. Sanderink
Dronten
54:42
93
Engelien Overbeek
Linde Dr
55:04
94
Yvonne Schalk
Zuidwolde Dr
55:05
95
Margot Reinink
Meppel
55:05
96
Paulien Reinke
Meppel
55:31
97
lotte Feenstra
Dokkum
55:59
98
Margriet Taekema
Dokkum
55:59
99
Jannette hoogeveen
Hoogersmilde
56:21
100
Lysbeth de Jonge
Beilen
57:17
101
Bernadette Overbeek
Nijmegen
58:43
MAN, PREST.LOOP 7,5
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Andy van Herwijnen
Havelte
26:56
2
Gunter D'Hondt
Ronse, Belgie
27:33
3
Martijn Kolkman
Vriezenveen
27:56
4
Mark Smit
IJlst
28:17
5
Sillen
Groningen
28:33
6
Pieter Dirk Riedstra
Scharmee
29:18
7
Koert van Buuren
Diever
29:50
8
Marcel de Nekken
Noordwolde
30:10
9
Bart van der Kolk
Eursinge
30:11
10
Jan Driessen
Oosterwolde
30:21
11
Rene Korennaar
Sliedrecht
30:25
12
Erik Snijders
Schoonebeek
30:28
13
Tom Best
Noordwolde
30:53
14
Rik Russchen
Heerenveen
31:20
15
Asa Maccmon
London
31:29
16
Alwin Kruijt Spanjes
Groningen
31:57
17
Freddy de Witte
Staphorst
32:18
18
Jippe Jongsma
Oudehorne
32:36
19
Mark Soppe
Klazienaveen
32:39
20
René Ronde
Assen
32:44
21
Simon van der Gun
Wapse
32:53
22
Laurens van Embden
Dwingeloo
33:15
23
Thijs Boddeus
Zwolle
33:17
24
Rik van den Brink
Utrecht
33:23
25
Jan vab Wieren
Emmen
33:45
26
Henk Akkerman
Staphorst
33:47
27
Jonathan Bosma
Smilde
33:54
28
W van de Meer
Assen
34:47
29
Johan Greydanus
Wijnjewoude
34:49
30
Bert Kikkert
Hoogeveen
35:31
31
Bert Koster
Wijster
35:53
32
Hans Eeltink
Glimmen
36:18
33
Jeroen Nijholt
Groningen
36:19
34
Dick Scholing
Gieten
36:33
35
Martin Kruithof
Dwingeloo
36:47
36
Jan Boer
Assen
36:53
37
Gerrie Nijstad
Zuidwolde Dr
36:58
38
Jaap Talen
Hoogeveen
37:04
39
Klaas Jonkman
Kerkenveld
37:27
40
Willem Koning
Assen
37:55
41
Egbert Meinen
Meppel
38:10
42
Arie Driesprong
Dwingeloo
38:10
43
Nidale Etber
Assen
38:12
44
Henk Daling
Hoogeveen
38:15
45
Rik Achterbosch
Mepel
38:26
46
E Slagter
Ruinen
39:15
47
Aard van der Windt
Tzum
39:21
48
Jacco Middelveldt
Wapse
39:32
49
Kerstholt
Gronngen
39:37
50
Ton Nieuwpoort
Beilen
40:04
51
Jasper Swagers
IJsselstein Ut
40:11
52
Jeroen Boshuijsen
Hoogeveen
40:38
53
Jelle Groeneveld
Waskemeer
40:41
54
Peter Weustink
Zuidwolde Dr
41:38
55
John Hagehouw
Vries
41:58
56
John Hulleman
Meppel
42:15
57
Jaap Santing
Ruinen
42:23
58
Peter Altena
Groningen
42:41
59
Marcel de Roo
Groningen
42:53
60
Wim Hunneman
Oosterwolde Fr
43:05
61
Gijs Dinkla
Dwingeloo
43:28
62
Milco Winters
Meppel
43:44
63
Jan Hein van der Brugg
Dwingeloo
43:57
64
Bert Timmer
Smilde
44:07
65
Gerard Huizinga
Winschoten
44:08
66
Arie Roest
Slappeterp
44:36
67
Jelte Nijholt
Oosterwolde Fr
44:37
68
Erik Zegeling
Meppel
44:45
69
Tjeerd Holtrop
Joure
44:47
70
Koen Pit
Havelte
44:59
71
Casper van Dalen
Meppel
45:05
72
Kees Dijkstra
Assen
45:41
73
Peter Bazuijinen
Diever
47:42
74
Harry Prins
Beilen
48:02
75
Jan Haagsma
Hoogeveen
49:04
76
AJ Steenbergen
Ruinen
49:18
77
Jan Tinge
Sleen
49:45
78
Lammert Veendorp
Sappemeer
49:54
79
Robert Visscher
Zwolle
50:13
80
Dirk Boddeus
Groningen
52:26
81
Erik Brink
Beilen
53:07
82
Thijs Korteweg
Meppel
53:09
83
Steiner de Vries
Broek
53:30
84
Gelmer van Dijk
Meppel
53:40
85
George Kok
Dronten
54:42
VROUW, PREST.LOOP 15
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Corine Visser
Leeuwarden
1:09:20
2
Hilda Broekhuizen
Winsum Gn
1:10:44
3
Monique Leijn
Assen
1:14:07
4
Susan van der Salm
Meppel
1:15:08
5
Gerrie Drenth
Hijken
1:16:11
6
Tini Visker
Oosternieland
1:16:49
7
Nynke Scheeper
Groningen
1:18:20
8
Ilonka Mannak
Hoogeveen
1:18:37
9
Sabine Bofmas
Gijtsjerk
1:18:39
10
Marijke Bekkema
Itens
1:18:41
11
Tamara Schonewille
Assen
1:20:10
12
Saakje Regnerus
Broeksterwald
1:20:11
13
Tiny Wouda
Kollum
1:20:11
14
Marja van der Werf- Zo
Joure
1:21:03
15
Gerda Tissing
Ansen
1:21:14
16
Karin Danhof
Irnsum
1:21:14
17
Akkie Greydanus
Ruinen
1:22:21
18
Erna Mulder
Ruinerwold
1:22:21
19
Adri Sluis
Eesveen
1:23:37
20
Jeannette Schram-Moll
Wolvega
1:23:55
21
Jennie van der Goot
Sneek
1:25:18
22
Hilda Wardenier
Meppel
1:26:44
23
Ptera Mensen
Klazienaveen
1:26:46
24
Marion Pekelaer
Hoogezand
1:27:21
25
Anja vd Tuuk
Schipborg
1:27:25
26
Ester Homan
Emmen
1:28:12
27
Corien Weijland
Groningen
1:28:21
28
L Kiestra Wassenaar
Leeuwarden
1:30:10
29
I Wwulffele
Leeuwarden
1:30:11
30
Alida de Vroome
Westerbork
1:30:34
31
Willy de Jong
Leeuwarden
1:31:16
32
Agnes Bennen
Wapse
1:33:18
33
Gaby Gabay
Groningen
1:33:45
34
Laura Brands
Groningen
1:33:45
35
Petra Roelfsema
Amsterdam
1:34:22
36
Lotte Koehorst
Hoogeveen
1:34:29
37
Judith Reiber
Haarlem
1:34:34
38
Sarah Steendam
Utrecht
1:34:46
39
Annemie Hanssen
Groningen
1:34:54
40
Moniek Westerman
Groningen
1:35:43
41
Mercedes Folkerts
Emmen
1:37:30
42
Ilse Russcher
Groningen
1:39:39
43
Odette Bruins
Groningen
1:39:44
44
Irene Ellen
Klazienaveen
1:40:31
45
Alice Veyer
Staphorst
1:41:19
46
Stijntje Troost
Staphorst
1:41:19
47
Bianca Schnelting
Groningen
1:55:05
MAN, PREST.LOOP 15
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Joost Hindriks
Schoonebeek
55:32
2
Erik Deenen
Groningen
56:58
3
Ralf Ringenaldus
Assen
58:46
4
Simon Regnerus
Marrum
1:00:48
5
Ben Timmer
Groningen
1:01:25
6
Kasper Kombrink
Meppel
1:01:53
7
Ewold Kooistra
Makkum Fr
1:02:55
8
Ruben Muller
Leeuwarden
1:02:57
9
Rob Hendrikse
Assen
1:03:24
10
Johan Stulp
Assen
1:03:35
11
Arnoud van Waardenburg
Groningen
1:04:46
12
Andre Goes
Diever
1:05:08
13
Gerard Vogelzang
Kerkenveld
1:05:23
14
Koen Kiestra
Leeuwarden
1:05:36
15
Bert Jan Hartman
Zwolle
1:05:44
16
Gerard Inberg
De Wijk
1:06:59
17
Erich Ohlsen
Groningen
1:07:57
18
Edgar Suselbeek
Meppel
1:08:18
19
Bert Hadders
Hoogeveen
1:08:32
20
Cor Wijnja
Heerenveen
1:09:15
21
Benno Leferink
Groningen
1:09:20
22
Willem Brinkman
De Schiphorst
1:09:26
23
Georg Dümmer
Drachten
1:09:42
24
Adriaan Bennen
Rolde
1:10:14
25
Hein Dekker
Amersfoort
1:10:35
26
Wouter Patberg
Loon
1:10:50
27
Peter Veldman
Assen
1:12:16
28
Jan Lip
Alteveer gem De Wold
1:12:18
29
Bernard Oldengarm
Hoogeveen
1:12:39
30
Allard van der Meer
Eindhoven
1:12:42
31
Sjoerd Huizenga
Assen
1:12:51
32
Haines
Groningen
1:13:08
33
Peter Krom
Beilen
1:13:13
34
Erwin Groenink
Frederiksoord
1:13:22
35
Evert Bisschop
Koekange
1:13:25
36
George de Roo
Dwingeloo
1:13:34
37
Arie van der Voort
Klazienaveen
1:13:47
38
Sep Benah
Meppel
1:13:58
39
Wietze Westerhuis
Marum
1:14:05
40
Han Nagetegaal
Grou
1:14:05
41
Lunk Ronde
Peize
1:14:15
42
Paul Bosma
Glimmen
1:14:16
43
Jan Witte
Meppel
1:14:38
44
Gerard Postma
Groningen
1:14:41
45
Peter Kriek
Meppel
1:14:56
46
Hendrik Oosterhoff
Heerenveen
1:15:32
47
Bert Geertsma
Groningen
1:15:33
48
Wim Kok
Swifterbant
1:16:22
49
R.M. Bolding
Dwingeloo
1:16:32
50
Geert Woltier
Spier
1:16:46
51
Daniël Hooghiemstra
Drachten
1:16:53
52
Frits Riemersma
Havelte
1:16:56
53
Fedde Bloemhof
Itens
1:17:23
54
Jan Tjeerdsma
Pesse
1:17:39
55
Koos Flikkema
Briltil
1:17:47
56
Ben van der Bij
Groningen
1:18:08
57
Bart van der Veere
Groningen
1:18:12
58
Roger Mulder
Groningen
1:18:24
59
Joost Venema
Meppel
1:18:36
60
Marcel Bomas
Leeuwarden
1:18:38
61
Kars Wolters
Odoorn
1:19:09
62
Jan Knol
Nijeveen
1:19:48
63
Simon-Jan Terpstra
Haarlem
1:20:08
64
Henk potman
Meppel
1:20:12
65
van Eerden
Meppel
1:20:14
66
Jeroen Fleer
Meppel
1:20:49
67
Reinder Tel
Surhuizum
1:20:55
68
Anne Rooks
Elsloo
1:21:10
69
Vincent Jager
Assen
1:21:54
70
Paul Annegarn
Ruinen
1:22:21
71
Henk Willems
Beilen
1:22:21
72
Ger de Bruijn
Dwingeloo
1:22:21
73
Geert Stevens
Hoogeveen
1:22:21
74
Mark van der Plaat
Meppel
1:23:40
75
Nico Galema
Emmen
1:23:41
76
Joost Kerkhoff
Loppersum
1:23:49
77
Jan Klomp
Meppel
1:24:07
78
Luuk Veurink
Glimmen
1:25:22
79
Niek Verhoeff
Meppel
1:27:14
80
Mathijs Prudhomme
Rotterdam
1:27:32
81
Marc van Gelder
Leeuwarden
1:28:11
82
Robert Oltmans
Dwingeloo
1:30:41
83
Willemien Runia
Lemmer
1:32:08
84
Djurre Joh.van der Sch
Oentsjerk
1:33:46
85
Job van der Kroft
Amsterdam
1:34:20
86
Paul de Jong
Hoornsterzwaag
1:35:16
87
Riekend Koopman
Bontebok
1:37:25
88
Henk Heemskerk
Groningen
1:55:04
VROUW, PREST.LOOP 21,1
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Cora van der Wal
Gieten
1:41:54
2
Jeanette Huls
Haren
1:42:31
3
Gea Meulema
Winsum Gn
1:45:51
4
Janet Kroohof
Grou
1:48:15
5
Ikke van de Berg
Nijebeets
1:49:23
6
Lisette ten Wolde
Dieverbrug
1:50:08
7
Yvette van Woerkom
Meppel
1:50:28
8
Karin Bos
Groningen
1:51:12
9
Wietske Udding Helder
De Wilp Gn
1:51:33
10
Corine Dieterman
Scheemda
1:52:08
11
Gitty van den Hul
Groningen
1:52:10
12
Marion van der Weide
Klazienaveen
1:53:10
13
Marry Nederhoed-Heppin
Beilen
1:53:36
14
Sietske Weide
Glimmen
1:54:07
15
Ellen Drogt
De Wijk
1:55:18
16
Petra Lunenborg
Hoogeveen
1:57:11
17
Ans van der Meer
Garrelsweer
1:59:04
18
Ellen Rademaker
Emmer-Compascuum
1:59:17
19
Rieta Boverhof
De Wijk
2:06:17
20
Marloes Wareman
Dwingeloo
2:06:36
21
Tamara Kroll
Dwingeloo
2:06:38
22
Liesbeth Koehorst
Hoogeveen
2:08:42
23
Anja Pieterman
Roodeschool
2:14:07
24
Manjusha Nuijen
Emmen
2:17:39
25
Femke de Groot
Waaxens
2:28:23
26
Afke Woudstra
Dokkum
2:28:23
MAN, PREST.LOOP 21,1
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Kasper Wulff
Hoogeveen
1:22:17
2
Bob van de Weg
Ouwsterhaule
1:25:00
3
Allard Brunsting
Hoogeveen
1:32:06
4
Paul Kanis
Zwolle
1:32:19
5
Jan Uiterwijk
Eesveen
1:35:39
6
Tonnie Schokker
De Blesse
1:35:59
7
Jan Barkhof
Peize
1:36:05
8
Eric Helmantel
Eelde
1:37:18
9
Kevin de Kroon
Gorredijk
1:37:45
10
Teddy Bezuijen
Westerbork
1:38:06
11
Richard Kort
Zwiggelte
1:38:07
12
Luuk van der Helm
Wolvega
1:38:24
13
Durk Polet
Burgum
1:39:06
14
Frens Lubberts
Heerenveen
1:39:31
15
Paul Terpstra
Haren
1:39:32
16
Dennis Dekker
Hoogeveen
1:39:41
17
Ad van Beilen
Gieten
1:40:18
18
marcel ter Burg
Meppel
1:40:50
19
Ronald Hof
Ruinen
1:42:40
20
Henk van der Kolk
Lemelerveld
1:42:48
21
Harm Jan Bijlsma
Gorredijk
1:44:14
22
Ben Timmer
Haren Gn
1:45:15
23
Frank Peetoom
Utrecht
1:45:32
24
Harry Kruizinga
Hoogeveen
1:45:32
25
Karst Anema
Stiens
1:47:01
26
Matthijs de Boer
Groningen
1:47:08
27
Laurens Stiekem
Artemis
1:47:15
28
Benny Bijlsma
Marsum
1:47:47
29
Jan Beverwijk
Beilen
1:47:49
30
Freek Schonewille
Hoogeveen
1:47:59
31
Klaas Jan van der Kooi
Burgum
1:48:08
32
Jos Kuiper
Staphorst
1:48:48
33
Steven de Haak
Stuifszand
1:49:12
34
Rompt Noordenbos
Den Ham Gn
1:49:46
35
Kees van Ham
Groningen
1:49:46
36
Marcel Bakker
Hoogeveen
1:50:02
37
Rudy van der Wijk
Beilen
1:50:02
38
Art Grit
Zuidwolde Dr
1:50:03
39
Rene Spijkers
Klazienaveen
1:50:36
40
Jenne Klasens
Assen
1:50:48
41
Henk Aarden
Assen
1:51:05
42
Bauke Kuperus
Terwispel
1:51:14
43
Serge Schoutens
Nieuwerkerk ad IJsse
1:51:18
44
Nico Roymans
Utrecht
1:51:33
45
Heijo Dieterman
Scheemda
1:52:09
46
Bé Sebens
Beerta
1:52:09
47
Jan Nauta
Groningen
1:52:17
48
Henk Feijen
Balkbrug
1:52:20
49
Gerben Brouwer
Sneek
1:53:32
50
Erik Pakes
Roden
1:53:51
51
Hendrik Gelijk
Valthe
1:54:12
52
Pieter de Haan
Zuidhorn
1:54:32
53
Leo van der Meulen
Sneek
1:54:55
54
René Leemburg
Kommerzijl
1:55:08
55
Joop Salomons
Wildervank
1:55:21
56
Robbert Zondag
Groningen
1:55:21
57
Sebastiaan top
Wezep
1:55:42
58
Arend Grit
Dwingeloo
1:56:35
59
Freddy Klok
Hoogeveen
1:56:57
60
Martijn Broekhof
Utrecht
1:56:59
61
Marc Hiel
Zwolle
1:57:05
62
Koert van der Meer
Garrelsweer
1:59:04
63
Jan Boon
Dokkum
1:59:32
64
Gerard Brinkman
Emmer-Compascuum
1:59:33
65
Arno Lunenborg
Hoogeveen
2:00:38
66
Sjaak Bal
Almere
2:03:23
67
Wim Saaltink
Groningen
2:03:35
68
Paul Gosselink
Groningen
2:05:11
69
Schipper
Groningen
2:05:27
70
Richard Koehorst
Hoogeveen
2:08:42
71
Erno de Korte
Rotterdam
2:10:11
72
Lammert Meijer
Assen
2:11:48
73
Wim Baars
Delfzijl
2:14:06
74
Kor Gorter
Glimmen
2:36:37
MPUPC, PUPILLEN MEISJE
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Nina van Halen
Smilde
5:09
2
Yvon AB
Winschoten
5:32
3
Eline Kanninga
Gieterveen
5:37
4
Eefke Plugge
Winschoten
5:40
MPUPB, PUPILLEN MEISJE
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Femke Yska
Horror
4:12
2
Maud Visscher
Fivelstreek
4:17
3
Miranda Dijkstra
Tystsjerk
4:23
4
Jorien Spikman
Groningen Atletiek
4:27
5
Leah Jellema
AV Heerenveen
4:44
MPUPA, PUPILLEN MEISJE
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Britt Roos
HAC '63
3:52
2
Brecht Frensel
AV Heerenveen
3:56
3
Dione Schipper
Start '78
4:02
4
Selma Spikman
Groningen Atletiek
4:03
5
Eke Tibben
Start '78
4:13
6
Hannah Talstra
Impala
4:26
7
Ylse Barkmeijer
AV Heerenveen
4:27
8
Yvonine Hofstra
LSV Invictus
4:29
9
Esmee Douma
SV Veendam
4:35
10
Mirthe Kanninga
SV Veendam
4:44
11
Hannah Gritter
Beilen
5:32
JPUPC, PUPILLEN JONGEN
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Jan Elsinga
AV Heerenveen
4:35
2
Sander Wage
Scheemda
4:43
3
Marne van der Kooi
Impala
4:54
4
Tim Meijer
AV Heerenveen
5:28
5
Hademar Hoornveld
AV Heerenveen
5:37
JPUPB, PUPILLEN JONGEN
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Wout Plugge
Aquilo
4:38
2
Allart Frensel
AV Heerenveen
4:49
JPUPA, PUPILLEN JONGEN
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Jesper Mulder
HAC '63
3:44
2
Tijmen van der Wees
Ilion
3:51
3
Nick Agterberg
Lionitas
4:00
4
Nic de Roo
Ruinerwold
4:18
5
Tom Bouwknegt
HAC '63
4:32
6
Robbin Poelstra
Dwingeloo
4:34
7
Jort Rodenburg
SV Veendam
4:39
8
Wytse-Jan van der Kooi
Burgum
6:21
VROUW, SPRINTCROSS 1 K
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Afstand
1
Bernice Meijer
SV Veendam
2
Ellen Jansen
Start '78
3
Lisa Muizer
Lionitas
MAN, SPRINTCROSS 1 K
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Wilfred van Holst
Groningen Atletiek
2:55
2
David Vonk
GAC Hilversum
2:57
3
Lars van Hoeven
AV Heerenveen
3:01
MJUND, JUN MEISJES D
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Suzanne Libbers
Groningen Atletiek
5:54
2
Jenda de Boer
Horror
5:55
3
Elsa Rijpstra
Lionitas
5:58
4
Robin Prent
HAC '63
6:03
5
Vera de Vries
Horror
6:04
6
Vera Derksema
Groningen Atletiek
6:16
7
Evelien Honebecke
ATC '75
6:23
8
Wies Kesting
AAC '61
6:24
9
Roeline Yska
Horror
6:29
10
Meike Guikema
Jupiter
6:52
11
Shannon Huitema
Horror
6:54
12
Elske van der Ree
DOS
8:05
JJUND, JUN. JONGENS D
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Ruben Talstra
Impala
8:01
2
Jarno Kuiper
Start '78
8:41
3
Glen de Vries
Lionitas
8:49
4
Roy Moes
SV Veendam
8:58
5
Mx Spaargaren
Lionitas
9:10
6
Jan junior Boverhof
De Sprinter
9:21
7
Bram Slagter
DOS
11:01
8
Frank Brok
DOS
11:10
MJUNC, JUN.MEISJES C
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Marit van der Schaaf
Groningen Atletiek
8:58
2
Iris Velting
HAC '63
9:08
3
Milou de Vries
Groningen Atletiek
9:55
4
Fanny Spikman
Groningen Atletiek
9:57
5
Rianne Nyenhuis
Lionitas
10:00
6
Evanne Dongstra
DOS
13:57
MJUNB, JUN. MEISJES B
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Reonie Glazenborg
SV Veendam
13:12
2
Susan van Weperen
LSV Invictus
13:24
3
Lois Oldhoff
Lionitas
14:15
4
Laura Prins
HAC '63
14:20
5
Eline Zomer
Hoogeveen
15:44
JJUNC, JUN. JONGENS C
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Thijs Borcheld
Groningen Atletiek
12:15
2
Samuel Hofman
HAC '63
12:36
3
Jan Oldhoff
Leeuwarden
12:41
4
Benny Dijkstra
Lionitas
12:42
5
Jan Bouwknegt
HAC '63
12:44
6
Klaas Douwe Yska
Horror
12:47
7
Pascal Sinnema
Lionitas
12:47
8
Thomas Kwint
Groningen Atletiek
13:00
9
Carlo Sikkens
Groningen Atletiek
13:01
10
Mark van Ginkel
SV Veendam
13:07
11
Welmer de Boer
Horror
13:33
12
Justin Martena
SV Veendam
13:54
13
Ephrem Been
HAC '63
14:16
14
Jarin van der Kooi
Impala
15:17
15
Owen Smidt
AAC '61
19:05
JJUNB, JUN. JONGENS B
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Tom Hendrikse
AAC '61
15:18
2
Ruard Smeenge
Groningen Atletiek
15:27
3
Robin Honebecke
ATC '75
15:40
4
Djurre Hoeksema
AAC '61
15:51
5
Nick Marsman
ACO Van Elderen
15:55
6
Mike Meijer
AAC '61
16:34
7
Piet Wiersma
Jahn II
16:43
8
Auke Fennema
Horror
16:56
9
Rowan Veenhuizen
AAC '61
17:29
10
Robin Baas
HAC '63
19:47
MJUNA, JUN. MEISJES A
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Margot Reinders
Ruinen
21:00
VSEN, VROUWEN 5 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Jelly van der Kloet
Impala
23:10
2
Christina Draijer
Vitalis
25:26
3
Lilian van Stratum
Groningen
32:35
V35, VROUWEN 5 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Yvonne Meijer
ACO Van Elderen
23:57
2
Janneke Molenhuis
De Sprinter
25:50
3
Hermien Koerts
HAC '63
25:58
4
Wytske van der Kooi
Burgum
32:13
5
Margriet Arents
Emmen
33:20
6
Anita Albers
Ruinen
33:49
V45, VROUWEN 5 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Petra Hasper
De Sprinter
23:34
2
Bertha Bruggenkamp
Lionitas
24:16
3
Agnes Olgers
NOP
24:24
4
Tineke van de Vliert
Horror
25:31
5
Anna Mazereeuw
NOP
25:36
6
Ineke Nawijn
ACO Van Elderen
29:11
7
Marjan Bult
Ruinen
33:34
8
Patricia Schiphorst
Lionitas
38:51
JJUNA, JUN. JONGENS A
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Geart Jorritsma
Horror
19:43
2
Folkert Visser
Impala
21:27
3
Jordi Stam
AV Heerenveen
23:10
MSEN, MANNEN 8 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Bart van Nunen
Passaat
29:50
2
Henk Bakker
Groningen Atletiek
31:50
3
Edwin Slijkhuis
Vitalis
31:57
4
Gert-Jan Stevens
HAC '63
32:22
5
Joris Kampen
Groningen Atletiek
32:55
6
Erwin Akkerman
HAC '63
33:20
7
Alwin Hoorn
HAC '63
33:38
8
Siep Nota
Horror
34:43
9
Jaco van Mourik
De Sprinter
34:48
10
Jan Loosman
NOP
35:01
11
Frank Janssen
Groningen
35:27
12
Bert Bos
Loopgroep Nienoord
36:53
13
Daan van der Hoek
Tilburg
38:30
14
Wouter Visch
Groningen
40:49
15
Andres Faber
AV Heerenveen
43:17
16
Aalzen Alma
Impala
45:31
M40, MANNEN 8 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Marco Gielen
Scopias
31:09
2
Arie de Jong
Oosterwolde
32:33
3
Peter Gnodde
NOP
34:07
4
Emile Nales
Groningen Atletiek
37:48
5
Maurice Mulder
NOP
38:20
6
Marco Bakker
Assen
39:20
7
Rob Moenandar
Groningen
41:04
8
Klaas Jan van der Kooi
Burgum
42:22
9
Richard van Lunzen
Lionitas
42:54
10
Ruud Douma
Gasselternijveen
42:57
11
B Wezeman
NOP
45:09
12
Bennie Willems
Oosterwolde
46:47
13
Hilbrand Bodewits
Dutch Runners
50:37
M50, MANNEN 8 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Jan ten Cate
HAC '63
35:50
2
Henry Perdok
Friesland
36:59
3
Jan Groot
Spurt '88
37:24
4
Theo Groenendijk
LSV Invictus
37:29
5
Karel Edens
Groningen
37:36
6
Kor van der Kooi
Groningen Atletiek
38:13
7
Kees Greidanus
Hellas
38:31
8
Rob van de Graaf
Loopgroep PK
38:45
9
Anno Brandsema
Loopgroep Beilen
41:56
10
Eeuwe Schot
Loopgroep PK
43:24
11
Cor Wetting
Lionitas
45:22
12
Jacob Willemsma
HAC '63
47:07
CANI, CANICROSS 7,5
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Petra Mulder
Oosterwolde Fr
28:17
2
Roelof Sondaar
De Sprinter
30:16
3
Joop Bosma
Veluwe
31:44
4
Monica Keers
Meppel
31:50
5
Miranda Hesselink
De Wijk
34:28
6
Paulien van der Werf
Roden
34:30
7
Greetje Pekel
Koekange
36:29
8
Patrick Slagboom
De Wijk
37:45
9
Margriet Krikken
Hoogeveen
38:30
10
Marjolein& Tika Burggr
Vriezenveen
38:46
11
Janine Visser
Ruinen
39:55
12
Aniek Pape
Dwingeloo
40:02
13
Bianca + Doushka
Norg
40:18
14
Hedwig Slabbekoorn
Zwolle
40:20
15
Annelies Trox
LSV Invictus
40:43
16
Vladimir Koetse
Hoogezand
41:55
17
Dineke Boer
Koekange
42:05
18
Thea Hendriikse
AAC '61
42:47
19
Ellie van der Heide
Hattemerbroek
43:14
20
Jurrina Benjamins
Assen
43:23
Helaas haperde de tijd-en aankomst registratie van

het onderdeel "Sprintcross M+V". Onze excuses!

Daarom staan alleen nr.1,2 en 3 in de uitslagen.
www.uitslagen.nl
25-10-2014 00:00