Uitslagenlijst 10 van AVR

Rucphen - Zondag 19 oktober 2014

MSEN, 10 KM WEDSTRIJD
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Wim Nieuwkerk
AV Standdaarbuiten
33:03
2
Niels Damen
DJA
34:31
3
Ricardo Sint Nicolaas
Flakkee
35:12
4
Gertjan Konings
Sprint
35:53
5
Tim Hanswijk
Diomedon
39:04
6
Sander van der Aarsen
AVO 1983
39:49
M35, 10 KM WEDSTRIJD
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Huub Maas
THOR
33:43
2
Roel van Nes
AV Standdaarbuiten
34:53
3
Sierd Sikkema
THOR
34:57
4
Bas de Graaf
AVR '90
35:23
5
Kurt van Dessel
RK HAV
35:28
6
Peter van Limbergen
AV '56
37:00
7
Arjan Laseroms
AVO 1983
41:17
8
Corné van Beek
Road Runners Etten-L
42:31
9
Paul Arends
AV '56
45:04
10
Iwan Damen
Diomedon
45:20
11
Rene Hollemans
Groene Ster
45:40
12
Erwin de Vrind
THOR
45:53
13
Marco Goorden
THOR
47:28
14
John Symens
DJA
48:17
15
Peter Braspenning
AVO 1983
48:47
M45, 10 KM WEDSTRIJD
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Toon Heeren
Achilles
33:11
2
Richard van Oosterhout
AVR '90
33:17
3
Ad Verheijen
AVO 1983
33:22
4
Kees Lazeroms
Achilles
34:50
5
Piet Wagemakers
AVR '90
36:35
6
Berry Pallada
Road Runners Etten-L
37:22
7
Maurice Janssens
AVO 1983
38:31
8
Jan Muller
Achilles
38:56
9
Ger Haverkamp
AVO 1983
38:57
10
Kees van de Riet
THOR
39:08
11
Peter Woestenberg
AVR '90
39:09
12
Hans Hoogveld
DJA
40:43
13
Johan van Opstal
AVO 1983
40:54
14
Pieter van Hal
Spado
40:56
15
John van Wanrooij
Spado
41:00
16
Marc van Merriënboer
AVO 1983
45:39
17
Wim van de Sande
AVR '90
46:56
18
Mark Kamphuis
Loopgroep Aart Stigt
47:13
19
René van den Broek
THOR
47:39
M55, 10 KM WEDSTRIJD
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Peter Goos
Sprint
38:46
2
Emiel Kerstens
AVO 1983
39:12
3
Wim Wagemakers
AVR '90
39:48
4
Bert van Exsel
Sprint
40:25
5
Chrisje Schrauwen
Loopgroep PK
40:41
6
Marcel Cools
Sprint
42:49
7
Toon van Peer
THOR
43:09
8
Peter Nefs
Achilles
43:45
9
Sieb Bom
AVR '90
44:13
10
Jack Bergs
Roosendaal
44:47
11
Jos Bruurs
Sprint
46:20
12
Michel van der Weegen
AVO 1983
46:39
13
René de Kok
AVR '90
47:41
14
Ton van Oevelen
Olympia Halsteren
54:52
15
Koos Hanswijk
Diomedon
58:11
M65, 10 KM WEDSTRIJD
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Kees Faes
Sprint
45:45
2
Johan Peeters
AVR '90
46:45
3
Rinus Mulders
THOR
47:52
4
Leo v.d. Luijtgaarden
THOR
50:49
5
Gillis Bosman
THOR
51:05
VSEN, 10 KM WEDSTRIJD
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
van Thillo
Essen
39:05
2
Annelies Postema
THOR
43:19
3
Ilona de Wit-Schouw
THOR
43:36
4
Yvonne Boot
AVO 1983
44:14
5
Wendy Deijkers
Oud Gastel
44:29
6
Marga de Rooij
THOR
45:38
7
Marian Verbruggen
THOR
45:53
8
Kerstin Fritsche
Sprint
46:01
9
Marcella Roks
AV Standdaarbuiten
46:14
V45, 10 KM WEDSTRIJD
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Els van Hooijdonk
Essen
40:38
2
Liset van Oosterhout
AVO 1983
41:16
3
Ria Bom
AVR '90
43:00
4
Ingrid van Asselt
AVR '90
44:13
5
Ciska Roelen
THOR
48:07
6
J.C.W. van Oijen
DJA
53:24
7
Bep Tielemans-Broeders
Olympia Halsteren
53:51
8
Mien Ossenblok
AVO 1983
57:45
MAN, 10 KM TRIMLOOP
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Koen Hussaarts
Kruisland
38:41
2
Dennis van den Bemt
Etten-Leur
39:23
3
Toine Jacobs
Roosendaal
41:38
4
Erik Peeman
Sommelsdijk
43:05
5
Chris Romme
Prinsenbeek
43:13
6
Jos Rens
Wouwse Plantage
43:16
7
Jos Leijs
Bosschenhoofd
43:46
8
Edwin Jaspers
Standdaarbuiten
44:01
9
John Huijbregts
Sint Willebrord
44:05
10
Kees Kokke
Stampersgat
44:26
11
Piet Damen
Oud-Gastel
44:53
12
Ronald van Dijk
Rucphen
44:56
13
John Bierkens
Oud gastel
45:14
14
Johnny van Dijk
Rucphen
45:30
15
Ton Harbrink
Etten-Leur
46:58
16
Adrie Dekkers
Oudenbosch
46:59
17
Peter Helmonds
Drimmelen
47:12
18
John van Geel
Roosendaal
47:20
19
Hans Berkhout
oud gastel
47:42
20
Mark Colen
Etten-Leur
48:41
21
Mark Mol
Oud Gastel
48:49
22
Peter graafmans
Alphen Nb
48:50
23
R. Burgers
Klundert
49:35
24
Corné van Dorst
Noordhoek
49:49
25
Pascal Verhulst
Rucphen
50:35
26
Ronald Embregts
Sprundel
50:41
27
Kees Rijpers
st. Willebrord
50:42
28
Johan Thijssen
Noordhoek
51:58
29
Ad kuijpers
Noordhoek
52:00
30
Arno Nijssen
Roosendaal
52:14
31
Wil Goossens
Etten-Leur
53:25
32
Remy Wouters
Rijsbergen
55:09
33
John Kremers
Dinteloord
56:42
34
Erik Kok
Etten-Leur
56:57
35
Dennis Matthijssen
Roosendaal
57:08
36
Peter Bastiaansen
Rijsbergen
1:03:53
37
Peter Suijkerbuijk
Hoeven
1:04:09
VROUW, 10 KM TRIMLOOP
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Ingeborg de Jong-Magie
Oud Gastel
47:41
2
Renske Goos
Rijsbergen
48:11
3
Sandy van Rijckevorsel
Rijsbergen
48:15
4
Henriette Keverkamp
Roosendaal
48:48
5
Astrid Willemse
Oud Gastel
48:55
6
Annemiek Roks
Rucphen
52:44
7
Christine Reijnders
Noordhoek
54:52
8
Cokkie Kersten
Roosendaal
56:42
9
maria Verpaalen
Rucphen
56:52
10
Sandra Matthijssen
Roosendaal
57:07
11
Jeannet Hansma
Roosendaal
1:01:22
12
Jolien de Brabander
Roosendaal
1:01:23
13
Caroline van Batenburg
Bosschenhoofd
1:04:12
MAN, 5 KM TRIMLOOP
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Jeffrey Faes
Schijf
17:01
2
Maikel Peeman
Sommelsdijk
17:11
3
Jeroen Nijland
Etten-Leur
17:14
4
Joel Aafjes
Kortgene
17:25
5
Marvin Boschman
Bergen op Zoom
18:29
6
Jan Arnouts
Etten-Leur
18:41
7
Tonnie Bastiaansen
Sprundel
19:12
8
Bertus van Ginneken
Etten-Leur
19:25
9
Peter Gulden
Etten-Leur
19:30
10
Max Donkersloot
Roosendaal
19:33
11
Ron Kest
Oudenbosch
19:41
12
Willem Dekkers
Etten-Leur
20:04
13
hankjan Tielemans
Sommelsdijk
20:05
14
Tonio de Jong
Hoeven
20:06
15
Geert Abrahams
Hilvarenbeek
20:15
16
Kees Verhoeven
Goirle
20:29
17
Rabin Mohunlol
Etten-Leur
20:37
18
Rein Kloosterman
Ulvenhout
20:55
19
Kees de Hoon
Etten-Leur
20:56
20
Rien Verhoeven
Etten-Leur
21:20
21
Rudolf de Jong
Oud Gastel
21:23
22
Hans van der Meer
Etten-Leur
21:35
23
Frank Kloosterman
Ulvenhout
21:51
24
Yvo Schrantee
Breda
21:57
25
Jaimy Schraauwen
Zegge
21:58
26
Rob Luijkx
Etten-Leur
21:59
27
Hans Smit
Etten-Leur
22:33
28
Henk Mollen
Oudenbosch
22:54
29
Frans Nooren
Etten-Leur
22:58
30
Wilbert van As
Oud Gastel
23:36
31
Kees van de Sande
Etten-Leur
24:07
32
Job Buijnsters
Klein Zundert
24:30
33
Guus Kint
Etten-Leur
24:37
34
Frans Peeters
Rucphen
24:50
35
Dennis Nouws
Etten-leur
24:59
36
Ad Botermans
Etten-Leur
25:13
37
Adrie Coppens
Breda
26:28
38
Ad van Hees
Breda
28:41
39
Gabriel Nouws
Etten-Leur
30:52
VROUW, 5 KM TRIMLOOP
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Elke Wouters
Breda
20:39
2
José van der Linden
Etten-Leur
21:36
3
Varthillo Cordulle
Essen
22:02
4
Nicole van Loon
Hoeven
22:53
5
Phily Brooijmans
Oudemolen
22:58
6
Anita van Dorst
Etten-Leur
23:33
7
Nicole Goossens
Etten-Leur
23:39
8
José Kuysterman
Hoeven
23:50
9
Susanne van der Linden
Etten-Leur
24:52
10
Claudia Hefti
Etten-Leur
25:04
11
Anita Stoop
Zevenbergen
25:16
12
Manon Boonman
Rucphen
25:38
13
Liesbeth Buynsters
Klein-Zundert
25:46
14
Britt Sijmens
Zundert
26:57
15
Ilse Paree
Rijsbergen
27:35
16
Maaike van Merrienboer
Oud gastel
28:27
17
Thea Klapwijk
Breda
28:33
18
Chantal Bömer
Zundert
29:27
19
Marian Govers
Etten-Leur
29:49
20
Naomi Eken
Etten-Leur
31:36
21
Isabel Gulden
32:01
22
Marjet Pick
Etten-Leur
32:01
23
Cor Rens
Sprundel
32:09
24
Lydia Emmen-Rens
Wouw
32:09
25
Anita Suijkerbuijk
Hoeven
36:49
Foto's ? Mail naar fotos@avr90.nl
We zien u graag volgend jaar weer bij de 10 van AVR op 18 oktober 2015
www.uitslagen.nl
03-11-2014 20:39