Uitslagenlijst Devil's Trail DAK Drunense Duinen

Drunen - Zondag 19 oktober 2014

MAN, LUCIFER TRAIL - 11.11 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Ward van Roy
Arendonk (BEL)
51:15
51:12
2
Erik Wolfs
Zaltbommel
56:12
56:05
3
Karim Alders
Leiden
56:27
56:26
4
Toine Egberts
's-Hertogenbosch
56:41
56:38
5
Martijn van de Wassenb
Den Dungen
56:49
56:47
6
Maarten de Laat
Drunen
57:23
57:21
7
Mark de Jong
Voorhout
57:34
57:32
8
Marco Vermond
Bergen op Zoom
58:24
58:18
9
Patrick van de Rijdt
Loon op Zand
59:01
58:59
10
Patrick van Gurp
Drunen
59:08
59:03
11
Maarten aan den Boom
Venlo
59:20
58:16
12
Geert Linders
Vught
59:37
59:24
13
Ferry Holierhoek
Breda
59:42
59:38
14
Remco van der Lee
Drunen
1:00:11
1:00:08
15
Roland Hendriks
Wijchen
1:00:25
1:00:22
16
Jan van der Vleuten
Vlissingen
1:00:44
1:00:39
17
Roland van Esch
Drunen
1:00:48
1:00:30
18
Rik Verharen
Vught
1:00:54
1:00:44
19
Job de Fijter
Berkel-Enschot
1:00:57
1:00:28
20
Andrť Kempenaars
Elshout
1:00:59
1:00:57
21
Robert de Fijter
Berkel-Enschot
1:01:03
1:00:35
22
Marcel ernes
Vught
1:01:07
1:00:55
23
Danny van Dam
Leiden
1:01:21
1:01:19
24
Johan Sperber
Waalwijk
1:01:33
1:01:31
25
Gerrit van de Riet
Amersfoort
1:01:35
1:01:33
26
Jan van Zanten
Bruchem
1:01:38
1:00:42
27
Ferdi van Dijk
Schijndel
1:01:39
1:01:21
28
Arno Heltzel
Kaatsheuvel
1:02:40
1:02:01
29
Sybe de Jong
Tilburg
1:03:08
1:02:53
30
Remon van den Hout
Rosmalen
1:03:15
1:03:07
31
Tim van der Meer
's-Hertogenbosch
1:03:45
1:03:38
32
Leon Martens
Dongen
1:04:24
1:03:43
33
Dennis van Aspert
Drunen
1:04:26
1:04:20
34
Jasper van der vliet
Gorinchem
1:04:28
1:04:01
35
Jurgen Lambrechts
Drunen
1:04:39
1:03:58
36
Rob Bravenboer
Vught
1:05:14
1:05:08
37
Bart van Haperen
Breda
1:05:32
1:05:04
38
Hendrik Smit
Dordrecht
1:05:54
1:05:47
39
Paul dano
Breda
1:05:57
1:05:50
40
Waldemar Muller
's-Hertogenbosch
1:06:12
1:06:00
41
Ruud Schoones
Sint-Michielsgestel
1:06:15
1:06:05
42
Jorrit tuerlings
Tilburg
1:06:24
1:06:08
43
Joost Boelens
's-Hertogenbosch
1:06:28
1:06:14
44
Walter Sprangers
Kaatsheuvel
1:06:40
1:06:37
45
Kees Klijn
Drunen
1:06:51
1:06:45
46
Joep Brekelmans
Waalwijk
1:07:10
1:06:34
47
Michel de Haan
Vlijmen
1:07:29
1:06:13
48
Cresjan van der Lee
Oisterwijk
1:07:30
1:06:00
49
Jochem van der Padt
Tilburg
1:07:36
1:07:08
50
Stefan van Heist
Haaksteden
1:08:11
1:07:47
51
Hans Janssen
Waalwijk
1:08:15
1:08:10
52
Nick van Broekhoven
's-Hertogenbosch
1:08:25
1:07:11
53
Ludo Hendrickx
Drunen
1:09:02
1:08:24
54
Martijn Schrover
Waalwijk
1:09:04
1:08:45
55
Ralph spelthan
's-Hertogenbosch
1:09:07
1:08:57
56
Philip van Zanten
Bruchem
1:09:20
1:08:23
57
Jan-willem van spijk
Vlijmen
1:10:07
1:09:33
58
Ad van der Heijden
Sint-Oedenrode
1:11:07
1:11:05
59
Ru2d de Haan
's-Hertogenbosch
1:11:09
1:10:17
60
Lewis Levy
Drunen
1:11:11
1:10:32
61
Rick van de Ven
Drunen
1:11:11
1:10:33
62
Antoine van der Sanden
Drunen
1:11:11
1:10:33
63
Jasper Willemse
Dongen
1:11:14
1:10:33
64
Rob Smit
Vlaardingen
1:11:17
1:10:19
65
Stefan Martherus
Vught
1:11:41
1:11:09
66
Hans de Bont
Waalwijk
1:11:43
1:11:10
67
Martijn Wijnmaalen
Rotterdam
1:11:44
1:10:42
68
Walter Marsille
's-Hertogenbosch
1:12:01
1:11:25
69
Jos den Hollander
's-Hertogenbosch
1:12:36
1:12:06
70
Paul Vrinten
Waalwijk
1:12:42
1:12:09
71
Steven Jochems
Maren-Kessel
1:12:48
1:12:03
72
Gerard KŁppers
Rosmalen
1:12:59
1:12:43
73
Peter Peeters
Vught
1:13:03
1:12:54
74
Bert de Vaan
Vlijmen
1:13:13
1:12:49
75
John van den Heuvel
Uden
1:13:16
1:12:45
76
Pascal Lambrechts
Drunen
1:13:17
1:12:37
77
Hans van Meurs
Capelle aan den IJss
1:13:22
1:12:06
78
Jorn Thur
Wijk en Aalburg
1:13:53
1:13:19
79
Jac de Beer
Berkel-Enschot
1:13:56
1:13:31
80
Rob Stovers
Vlijmen
1:13:58
1:13:46
81
Goof Hobo
Eethen
1:14:02
1:12:46
82
Roel Janssen
Empel
1:14:14
1:14:02
83
Marcel van den Heuvel
Vught
1:14:24
1:14:04
84
Roel van bladel
Drunen
1:14:33
1:13:50
85
Uberto Smits
Geertruidenberg
1:14:48
1:14:31
86
Dennis Sillen
Drunen
1:14:49
1:14:41
87
Jeroen van Alphen
Tilburg
1:14:50
1:13:53
88
Stefan van der Heijden
Drunen
1:15:01
1:14:31
89
Antoine van Wanrooij
Drunen
1:15:24
1:14:47
90
Kees de Groot
Tilburg
1:15:39
1:14:42
91
Klaas Coppes
Berkel-Enschot
1:15:49
1:15:12
92
Eric van der Starre
Raamsdonksveer
1:15:59
1:15:54
93
Waldo van Bokhoven
Vught
1:15:59
1:15:47
94
Aad van vliet
Oosterhout Nb
1:16:04
1:14:26
95
Reinier van Litsenburg
Eindhoven
1:16:10
1:15:12
96
Joep Elshout
Rosmalen
1:16:15
1:15:53
97
Stephan van Ginneken
Etten-Leur
1:16:39
1:16:14
98
Pieter van den Elshout
Oosterhout Nb
1:16:41
1:15:39
99
Frans Ploegmakers
Drunen
1:16:42
1:15:34
100
Koen Evers
Bruchem
1:16:59
1:15:47
101
Andre Schatteleijn
Delft
1:17:09
1:15:53
102
Albert van der Voorn
Vught
1:17:17
1:16:46
103
Erik van Wijlen
Genderen
1:17:57
1:17:41
104
Theo Mimpen
Drunen
1:18:06
1:17:40
105
Stephan Gruijters
Sint-Michielsgestel
1:18:12
1:17:20
106
Edwin van Casteren
Druten
1:18:44
1:18:34
107
Karel Janssen
Vught
1:18:52
1:18:32
108
Mark Magielse
Rucphen
1:18:59
1:18:34
109
Joop de Rooij
Drunen
1:19:14
1:18:56
110
Marc van Zutphen
Drunen
1:19:14
1:18:56
111
Alexander Duyndam
Rotterdam
1:19:16
1:18:43
112
Rob van der Zanden
Drunen
1:19:19
1:18:39
113
Stijn van Hulten
's-Hertogenbosch
1:19:26
1:18:58
114
Harry van Hulten
Drunen
1:19:26
1:18:59
115
Jan Smit
Beusichem
1:19:46
1:19:28
116
Valentijn Maes
Nieuwkuijk
1:20:15
1:19:01
117
Jonny Nieuwenhuijse
Zwolle
1:20:29
1:20:08
118
Rik Kobussen
's-Hertogenbosch
1:20:29
1:20:08
119
Felix van Loon
Drunen
1:20:41
1:19:51
120
Jelmar Kolsteren
Utrecht
1:21:14
1:20:03
121
Joeri Vliegenthart
Rotterdam
1:21:16
1:20:34
122
Jeroen van Dalen
Dordrecht
1:21:17
1:20:35
123
Boye Tak
Tilburg
1:21:17
1:20:47
124
Frank Zwaal
Breda
1:21:33
1:21:26
125
Koen Berger
Drunen
1:22:11
1:21:31
126
Patrick Hooijen
Tilburg
1:22:12
1:20:48
127
Jan van Oosterhout
Haarsteeg
1:22:25
1:22:01
128
Gideon Rijsdijk
Kaatsheuvel
1:22:31
1:20:56
129
Wouter van der Linden
Drunen
1:22:39
1:21:53
130
MichaŽl Artz
Dinxperlo
1:22:54
1:22:44
131
Remco van Hoof
Drunen
1:23:03
1:21:41
132
Sjoerd Baarda
Loon op Zand
1:23:10
1:23:01
133
Thomas de Man
Rosmalen
1:23:28
1:23:20
134
Pieter Kooiman
Dordrecht
1:23:38
1:22:32
135
Freek van Osch
Hedel
1:24:15
1:23:38
136
Roy Liebrecht
's-Hertogenbosch
1:24:15
1:23:38
137
Ward Heeren
Eindhoven
1:24:25
1:24:09
138
Ben Kok
Kampen
1:24:27
1:23:58
139
Roy Dijkman
Heemstede
1:24:36
1:22:59
140
Bart Notenboom
Nijmegen
1:24:39
1:24:04
141
Jay Bekkers
Amsterdam
1:24:39
1:24:05
142
Bert van Meggelen
Made
1:24:46
1:23:09
143
Ger Jacobs
Oeffelt
1:24:57
1:24:24
144
Fred Vermeer
Maassluis
1:25:25
1:25:04
145
Ronald van Sluisveld
Elshout
1:25:36
1:24:45
146
Kees Post
Nieuwerkerk ad IJsse
1:25:47
1:24:44
147
Clemens Hoedjes
Eindhoven
1:26:39
1:26:21
148
Erwin van Weely
Krommenie
1:28:20
1:27:19
149
Sebastiaan van der Mee
Eindhoven
1:28:22
1:27:58
150
Erik Oosterwaal
Waalwijk
1:28:27
1:26:52
151
Peet van Os
Andel
1:29:37
1:28:04
152
Amadee Nieuwenhuis
Hoeven
1:29:50
1:29:10
153
Robert Schmitz
Delfgauw
1:30:11
1:29:01
154
Edwin Ten Herkel
Vlijmen
1:34:16
1:33:41
155
Jacob Flik
Well Gld
1:34:23
1:33:25
156
Johan de Greef
Rijswijk Zh
1:35:23
1:34:12
157
J.A. Weijnen
Tilburg
1:35:35
1:35:29
158
Dennis van Dalen
Dordrecht
1:36:08
1:35:29
159
Jerry Doms
Vlijmen
1:36:54
1:36:04
160
Martijn Maltha
Purmerend
1:42:40
1:41:01
161
Tjarko Rikkerink
Oss
1:52:45
1:51:09
162
Earney Heyliger
Purmerend
2:00:10
1:58:35
163
Ron Dijkhuizen
Chaam
2:22:49
2:22:49
VROUW, LUCIFER TRAIL - 11.11 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Merel de Knegt
Loon op Zand
56:05
56:04
2
Cindy Holierhoek-Bruls
Breda
59:49
59:45
3
Dana Muraru
's-Hertogenbosch
1:01:07
1:00:56
4
Frouke Duijzer
Vught
1:02:38
1:02:27
5
Maria Dooyenburg
Vught
1:04:06
1:04:00
6
Kiki de Man
Waalwijk
1:06:05
1:04:51
7
Annette Verhoeven
Waalwijk
1:06:23
1:06:19
8
Jindra Bakker
's Gravenmoer
1:07:29
1:07:24
9
Petra van Gorcum
Sprang-Capelle
1:08:15
1:08:11
10
Ellen de Jonge
Berkel-Enschot
1:09:27
1:09:21
11
Andrea Almasi
's-Hertogenbosch
1:09:27
1:09:16
12
MariŽlle Sprangers
Kaatsheuvel
1:10:42
1:10:38
13
Lizanne Ypelaar
Kaatsheuvel
1:10:42
1:10:38
14
Yvette Sprangers
Sprang-Capelle
1:10:42
1:10:38
15
Jildou de Vries
Rotterdam
1:11:44
1:10:41
16
Anja Jongmans
Kaatsheuvel
1:11:47
1:11:42
17
Trudy van de Westelake
's-Hertogenbosch
1:12:44
1:11:50
18
Ingrid Versteeg
Rosmalen
1:14:54
1:14:48
19
Monique Kappen
's-Hertogenbosch
1:14:59
1:14:48
20
Marieke van den Hooven
Drunen
1:15:04
1:14:15
21
Alice Stam
Kaatsheuvel
1:15:18
1:14:46
22
Bianca den Dunnen
Dordrecht
1:15:22
1:14:09
23
Leonie Rijk
Vlaardingen
1:15:24
1:14:53
24
Thea Klerks
Drunen
1:15:26
1:14:55
25
An Cornelissen
Vught
1:15:45
1:15:25
26
Elly de Beer
Berkel-Enschot
1:15:46
1:15:21
27
Caroline Neyens
Raamsdonksveer
1:15:59
1:15:54
28
Tessa van vliet
Oosterhout Nb
1:16:04
1:14:27
29
Juliette van Beurden
Drunen
1:16:07
1:15:37
30
Karin Verdoorn
Vught
1:16:13
1:15:25
31
NoŽlle Arts
's-Hertogenbosch
1:16:17
1:15:48
32
Evelien Steenland
Beekbergen
1:16:21
1:16:06
33
Luci Verhoeve
Etten-Leur
1:16:41
1:16:15
34
Heleen Kusters
Terheijden
1:16:43
1:16:17
35
MariŽlle Mees
's-Hertogenbosch
1:16:44
1:16:32
36
Masja van de Ven
Maren-Kessel
1:16:45
1:16:00
37
Roos Gouw
Rosmalen
1:16:49
1:16:35
38
Antje Vellthuis
Culemborg
1:16:49
1:16:39
39
Linda Verhoeven
Eindhoven
1:16:53
1:16:24
40
Naomi Vet
Sliedrecht
1:16:56
1:15:43
41
Angelique van Oijen
Breda
1:16:58
1:15:24
42
Anske Tiggelman
Breda
1:16:59
1:15:24
43
Silvy Meuwissen
Houten
1:17:24
1:15:50
44
Sjannie Bouwens
Drunen
1:17:34
1:17:02
45
Heidi van der Does
Maasland
1:17:46
1:17:24
46
Hester molema
's-Hertogenbosch
1:17:50
1:17:31
47
Ineke van dijk
Tilburg
1:17:57
1:17:44
48
Christel la Faille
Rotterdam
1:18:11
1:17:57
49
Josťe Clemens
Vlijmen
1:18:26
1:17:49
50
Sophie Bertrand
Vught
1:18:52
1:18:39
51
Angelina den Harder
's-Hertogenbosch
1:18:53
1:18:40
52
Clarisa Sanchez
's-Hertogenbosch
1:20:07
1:19:58
53
Bianca Zwinkels
Tilburg
1:20:31
1:19:53
54
Suzanne Bal
's-Hertogenbosch
1:21:14
1:19:55
55
Bieneke jansen
Tilburg
1:21:18
1:20:51
56
Meta van Lokven
's-Hertogenbosch
1:21:33
1:20:34
57
Helene VANDER MASSEN
Hoves (BEL)
1:21:44
1:21:11
58
Carin de Wit
Drunen
1:22:24
1:22:16
59
Marijke Verhoeven
Haarsteeg
1:22:25
1:22:15
60
Diana Hendriks
Dinxperlo
1:22:35
1:22:26
61
Anne-Mieke v.d. Brugge
Vught
1:22:42
1:22:30
62
Ketting Olivier
Veldhoven
1:22:54
1:22:20
63
Anke van der Heijden
Vught
1:23:01
1:22:02
64
Kirsten Mollet
's-Hertogenbosch
1:23:14
1:22:19
65
Margot van der Lee
Drunen
1:23:30
1:23:22
66
Marianne van den Bosch
Drunen
1:23:30
1:23:22
67
Rina KŁppers
Rosmalen
1:23:31
1:23:16
68
Miriam van der Heijden
Drunen
1:23:32
1:22:49
69
Annemarie Langeveld
Oosterhout Nb
1:23:47
1:23:00
70
Colette Freijer
Waalwijk
1:23:51
1:23:39
71
Karin Vos
Tilburg
1:24:03
1:22:51
72
Judith de Leede
Vught
1:24:17
1:24:06
73
Karla Heeren
Eindhoven
1:24:25
1:24:09
74
Marga Piederiet
Raamsdonk
1:25:14
1:24:48
75
Linda van Heeswijk
Drunen
1:25:27
1:25:16
76
Dunja van de Riet
Amersfoort
1:25:40
1:25:37
77
Astrid Mikkers
Tilburg
1:26:01
1:24:37
78
AdŤle Roelofs
Tilburg
1:26:01
1:24:38
79
Sabiene van Wersch
's-Hertogenbosch
1:26:13
1:26:01
80
Tanja van Luxemburg
Drunen
1:26:24
1:25:33
81
Ingrid Nagtzaam
Oosterhout Nb
1:27:23
1:26:36
82
Marij Sweep
Geertruidenberg
1:27:40
1:27:35
83
Mireille van den Boom
Tilburg
1:27:53
1:27:40
84
Babbet Lambrechts
Drunen
1:28:15
1:27:24
85
Danielle van Weely
Krommenie
1:28:20
1:27:18
86
Astrid Vredenborg
Eindhoven
1:28:23
1:27:57
87
Astrid Rentink
Drunen
1:28:30
1:28:12
88
Diana albertz
Voorhout
1:28:51
1:28:00
89
Paulien van de Gein
Drunen
1:28:52
1:27:15
90
Irma Knippels
Drunen
1:29:03
1:28:12
91
Aline Roks
Rucphen
1:29:26
1:29:03
92
Jolanda van Esch
Drunen
1:29:37
1:28:04
93
Desiree Trommelen
Tilburg
1:31:37
1:30:14
94
Karin Bierkens
Drunen
1:32:09
1:30:31
95
Judy van de Wetering
Liempde
1:32:09
1:31:54
96
Marjolein Holtes
Helvoirt
1:32:11
1:31:23
97
Elly Kampman
Drunen
1:32:16
1:30:39
98
Henriette van Trier
Haarsteeg
1:32:25
1:32:16
99
Noor Elshout
Drunen
1:32:30
1:32:07
100
AdriŽnne Graumans
Rosmalen
1:32:48
1:32:19
101
Debbie Duimel
Zwijndrecht
1:33:09
1:32:02
102
Pauline Zwaan
Uithoorn
1:33:35
1:31:55
103
Irene de Bloois
Maassluis
1:33:45
1:33:24
104
Mieke Souverein
Utrecht
1:33:46
1:33:13
105
Olga Kivits
Boxtel
1:34:24
1:34:10
106
Anouk van Hemert
Rotterdam
1:35:08
1:35:01
107
Marloes Nederveen
Haarsteeg
1:35:27
1:34:57
108
Marion Massop
De Bilt
1:35:43
1:35:21
109
Suzanne Vollema
Amersfoort
1:35:43
1:35:21
110
Marisca Kimenai
Dongen
1:36:07
1:35:50
111
Marie Jeanne Wolfs
Zaltbommel
1:38:28
1:38:13
112
Wenneke Snijders
Rotterdam
1:38:37
1:37:26
113
Laura Stuurman
Dordrecht
1:39:52
1:38:47
114
Lisette Stuurman
Dordrecht
1:39:52
1:38:47
115
Bianca Maltha-Enter
Purmerend
1:42:45
1:41:05
116
Angelique Heyliger
Purmerend
1:42:45
1:41:05
117
Mira van der Vis
Rotterdam
1:43:25
1:42:15
118
Lilian Reuken
Bruchem
1:43:33
1:42:20
119
Mischa van jaarsveld
Hedel
1:43:33
1:42:21
120
Ilse haest
Dongen
1:44:12
1:42:47
121
Jolanda Jaeqx
Son en Breugel
1:44:52
1:44:37
122
Saskia de Vre
DrunenHelmond
1:46:26
1:46:23
123
Margriet Willems
Rosmalen
2:14:31
2:14:03
124
Evelien Oud
's-Hertogenbosch
2:14:56
2:13:37
125
Gerrie Zijgers
Bussum
2:16:48
2:16:43
126
Shanna Kulker
Dordrecht
2:18:03
2:16:57
127
Inge Vermaas
Dordrecht
2:18:13
2:17:07
MAN, MOENEN TRAIL - 22.22 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Michel Buijck
Middelburg
1:41:31
1:41:29
2
Hans van Loon
Vught
1:46:33
1:46:31
3
Elroy Groeneveld
Berkel-Enschot
1:48:03
1:47:38
4
Gerben van Hest
Oost West en Middelb
1:52:40
1:52:38
5
Joery Kouwenberg
Tilburg
1:52:58
1:52:51
6
Dolf Albertz
Voorhout
1:53:59
1:53:53
7
Jacob Kiestra
Loon op Zand
1:54:05
1:54:00
8
Hans Janssen
Maren-Kessel
1:54:13
1:54:11
9
Pascal den Hartog
Rotterdam
1:58:34
1:58:30
10
Chris Freijser
Krommenie
1:58:46
1:58:33
11
Martien van Bavel
's-Hertogenbosch
1:59:10
1:58:55
12
Friso Laros
Drunen
1:59:42
1:59:03
13
Robert Toersche
Vriezenveen
1:59:47
1:59:35
14
Jan van der steen
Cromvoirt
2:00:29
2:00:23
15
Jeroen Bos
Oudewater
2:00:40
2:00:37
16
Stephan Rein
Rotterdam
2:01:13
2:00:59
17
Simon Koolwijk
Tilburg
2:01:16
2:00:48
18
Peter Koedood
Rotterdam
2:01:20
2:01:18
19
Frans Govers
Oss
2:01:49
2:01:36
20
Robert Verwijs
Zierikzee
2:02:33
2:02:17
21
Rob Velden
Vught
2:02:49
2:02:26
22
Rob Koeleman
Waalwijk
2:02:49
2:02:41
23
Arduin TABARY
Hoves (BEL)
2:02:53
2:02:37
24
Marcel Scherrenburg
Tilburg
2:02:56
2:02:52
25
Frits van den Brand
Nieuwkuijk
2:03:31
2:03:29
26
Marco Winkel
Meeuwen
2:03:51
2:03:38
27
Joan Simon Artigas
Goirle
2:04:44
2:04:43
28
Patrick van Falier
Haarsteeg
2:04:48
2:04:21
29
Yannick Pelder
Amsterdam
2:05:00
2:04:46
30
Raimo Haverink
Vleuten
2:05:39
2:05:11
31
Dirk de Groot
Rotterdam
2:07:05
2:06:52
32
Robin Hoenderdos
Rotterdam
2:07:09
2:06:56
33
Arian van Loon
Waspik
2:07:26
2:07:01
34
Brab Brabander
Berkel en Rodenrijs
2:07:27
2:06:45
35
Harley van Kuijk
Kaatsheuvel
2:07:32
2:06:46
36
Peter Baaijens
Veghel
2:07:37
2:07:26
37
Hans Jansen
Eindhoven
2:08:02
2:07:10
38
Henk Demmer
Nijkerk Gld
2:08:20
2:08:04
39
Jerry Punt
Dordrecht
2:08:25
2:08:07
40
Mario Verkuijlen
Drunen
2:08:46
2:08:25
41
Rob Segers
Schijndel
2:08:57
2:08:33
42
Lindert Verhagen
's-Hertogenbosch
2:09:22
2:09:09
43
Joeri Verboord
Limbricht
2:09:23
2:09:09
44
Dirk de Wit
Dalem
2:09:25
2:09:08
45
Teus Lammertse
Zwolle
2:09:42
2:09:27
46
Richard Ghurahoo
Utrecht
2:10:17
2:09:26
47
Jeroen Klinge
Oosterhout Nb
2:10:27
2:09:33
48
Paul Kuijpers
Loon op Zand
2:10:30
2:10:12
49
Huberto van der Schuit
Waalwijk
2:10:38
2:10:29
50
Maarten Bikker
Drunen
2:10:39
2:10:30
51
Bert Lemmens
Rijen
2:10:39
2:10:28
52
Willem van Schaik
's-Hertogenbosch
2:10:40
2:09:43
53
Ronald Akkermans
Hendrik-Ido-Ambacht
2:10:42
2:10:39
54
Erwin van Zuidam
Amsterdam
2:11:00
2:09:57
55
Erik van Hal
Vught
2:11:02
2:10:05
56
Piet-Hein Kruls
Amsterdam
2:11:49
2:11:24
57
Michiel Teeuwen
Weert
2:11:49
2:11:39
58
Joep Knook
Eindhoven
2:12:09
2:11:16
59
Teun van Rossum
Kortenhoef
2:12:17
2:12:13
60
Marcel Herber
De Bilt
2:12:17
2:11:26
61
Sander van de Leur
Udenhout
2:12:26
2:12:16
62
Gerwin van Delst
Tilburg
2:12:57
2:12:43
63
Arno van der Laan
Vught
2:13:06
2:12:07
64
Bart de man
Waalwijk
2:13:13
2:12:10
65
Giliam Hermsen
Dilsen (BEL)
2:13:45
2:13:28
66
Mark Tayeb
Tilburg
2:13:48
2:13:23
67
Harrie Lantinga
Wijk bij Duurstede
2:14:04
2:14:01
68
Rob Kuiper
Drunen
2:14:15
2:13:47
69
Sander Wetzels
Tilburg
2:14:16
2:14:06
70
Henry Vijffelaars
Sint-Oedenrode
2:14:37
2:13:49
71
Henk Liefting
Drunen
2:14:39
2:13:58
72
Laurens Groenendijk
Oirschot
2:15:07
2:15:04
73
Michel van Lexmond
Vlijmen
2:15:17
2:14:26
74
Bart Husslage
Loon op Zand
2:15:20
2:14:23
75
Eric van den Oetelaar
Schijndel
2:15:22
2:14:33
76
Joep Timmermans
Tilburg
2:16:03
2:15:54
77
Wilco Verkuijlen
Liempde
2:16:31
2:16:12
78
Ingmar de Groot
Zoetermeer
2:16:39
2:16:03
79
Philippe Vander Massen
Curgies (FRA)
2:16:42
2:16:27
80
Will Balvers
's-Hertogenbosch
2:16:49
2:16:42
81
Ron Aret
Gouda
2:16:52
2:16:28
82
Maurice Funcke
's-Hertogenbosch
2:16:52
2:16:11
83
Jan-Willem Moest
Rotterdam
2:17:34
2:16:58
84
Erwin van der Linde
Tilburg
2:17:38
2:17:20
85
Daniel Zwiers
Amsterdam
2:17:39
2:17:15
86
Matijs Moest
Rotterdam
2:17:46
2:17:10
87
Dennis Bruggemans
Rotterdam
2:17:53
2:17:21
88
Joris Dams
's-Hertogenbosch
2:18:07
2:17:25
89
Erik Verboeket
Emmen
2:18:46
2:18:14
90
Arno Nieuwenhuizen
Ter Aar
2:19:00
2:18:49
91
Pieter Beuzenberg
Zeist
2:19:18
2:18:34
92
Hans Schuermans
Tilburg
2:19:22
2:18:59
93
Bart kokx
Dongen
2:19:31
2:19:04
94
Marc Stuurman
Dordrecht
2:19:35
2:19:02
95
Peter Parren
Ittervoort
2:19:42
2:19:37
96
Pawel Stawicki
Tilburg
2:19:50
2:18:47
97
Willem Dijkstra
Hellevoetsluis
2:19:53
2:19:09
98
Hakan Taskin
Drunen
2:20:59
2:20:29
99
Henk Karremans
Vlijmen
2:21:16
2:21:09
100
Edward Jacobs
Wageningen
2:21:34
2:21:29
101
Tom van Wijlen
Sprang-Capelle
2:22:11
2:21:29
102
Theo Zoontjens
Koudekerke
2:22:35
2:22:19
103
Erik Vos
Veen
2:22:38
2:21:53
104
Diederik Tomesen
Amsterdam
2:22:56
2:21:42
105
Peter Vermonden
Raamsdonksveer
2:23:01
2:22:25
106
Ingmar Bisschop
Tilburg
2:23:30
2:23:07
107
Ricky Martens
Zoetermeer
2:23:53
2:23:10
108
Bas vd Sande
Dongen
2:24:18
2:23:13
109
Justin van Dorst
Oosterhout Nb
2:24:19
2:23:13
110
Thomas Stravers
Dordrecht
2:24:37
2:24:03
111
Paul van Eijk
Dordrecht
2:24:37
2:24:04
112
Bruno van Rijsingen
Vught
2:24:39
2:24:18
113
Ton Sweep
Geertruidenberg
2:24:54
2:24:48
114
Dennis Middel
Rotterdam
2:25:26
2:24:18
115
Vincent Kleijweg
Zoetermeer
2:25:54
2:25:17
116
Koos Rademaker
Amersfoort
2:26:35
2:26:28
117
Hans Scheij
Vlijmen
2:27:06
2:27:00
118
Pascal Trum
Oss
2:27:08
2:26:48
119
Jan De Meester
Zaltbommel
2:27:28
2:26:55
120
Bram Fincken
Neeroeteren (BEL)
2:28:27
2:28:05
121
Alfred Aronds
Eindhoven
2:28:27
2:28:12
122
Adrie van den Bosch
Drunen
2:28:34
2:27:30
123
Jan van Kuijk
Kaatsheuvel
2:28:37
2:27:51
124
Dirk Kop
Amersfoort
2:28:48
2:27:47
125
Mark Visser
Raamsdonk
2:28:50
2:28:09
126
Marc Tupker
Asten
2:29:08
2:28:21
127
Vincent Riebeek
Zaltbommel
2:29:08
2:28:49
128
Mathijs van den Broek
Tilburg
2:29:16
2:28:54
129
Rene Zwiep
Rotterdam
2:29:51
2:28:43
130
Tjeerd Riewald
Bussum
2:30:00
2:28:59
131
Hans Hazenberg
Vught
2:30:10
2:29:14
132
Rob van Neutegem
Barendrecht
2:30:25
2:29:17
133
Arnoud Kunst
Sint-Michielsgestel
2:31:07
2:30:08
134
Albert Klaassen
Drunen
2:31:11
2:30:37
135
Heinz Bouwens
Drunen
2:31:16
2:30:47
136
Frank Niessen
Oosterhout Nb
2:31:42
2:31:01
137
Kristiaan Maijers
Waalwijk
2:32:01
2:31:33
138
Jan Snoey
Boskoop
2:32:05
2:31:48
139
Jeroen Geboers
Dordrecht
2:32:17
2:31:45
140
Ben Brinkel
Zoetermeer
2:32:46
2:32:07
141
Wouter Sanders
Zoetermeer
2:32:46
2:32:03
142
Tommy Obst
Hilversum
2:33:05
2:33:03
143
Arnold Devreese
Well Gld
2:33:14
2:32:25
144
Dirk Timmermans
's-Hertogenbosch
2:33:16
2:32:33
145
Boy Saija
Middelburg
2:34:04
2:33:42
146
Marco Vermaas
Dordrecht
2:34:07
2:33:35
147
Jan Rietsema
Geldrop
2:34:23
2:33:39
148
Simon Rietsema
Geldrop
2:34:23
2:33:39
149
Jeroen Dirks
Vught
2:34:24
2:33:28
150
Richard Lankester
's-Gravenhage
2:34:31
2:34:12
151
Mark van Meer
Drunen
2:35:27
2:35:07
152
Jeroen Kroon
Vught
2:35:59
2:35:02
153
Rik Papavoine
Hedel
2:36:13
2:35:46
154
Ron de Bever
's-Hertogenbosch
2:36:21
2:35:39
155
Hans van Kleef
Waalwijk
2:36:35
2:36:00
156
Ferry Bervoets
Elst Gld
2:36:57
2:36:03
157
Bas de Vre
Helmond
2:37:23
2:36:48
158
Patrick Schuerman
Tilburg
2:37:32
2:36:52
159
Edwin Pot
Dordrecht
2:37:35
2:37:00
160
Renť van den Berk
Veldhoven
2:39:07
2:38:59
161
Remko van Vught
2:39:13
2:38:59
162
Fred van der Gon Netsc
's-Gravenhage
2:39:23
2:38:30
163
Hans Cleef
Drunen
2:39:34
2:39:05
164
Alex Pols
Kaatsheuvel
2:40:34
2:40:16
165
Oscar de Vries
Rosmalen
2:41:01
2:40:33
166
Richard Corten
Drunen
2:41:36
2:41:28
167
Leon Kohlen
Well Gld
2:41:43
2:40:55
168
Johan Jaspers
Made
2:42:12
2:41:36
169
Maurice Thijssen
Drunen
2:42:43
2:42:12
170
Frans Kleemans
Oosterhout Nb
2:42:52
2:42:25
171
Nico Leijtens
Best
2:43:22
2:42:59
172
Erik Mathlener
Drunen
2:43:40
2:43:08
173
Erik van der Heijden
's-Hertogenbosch
2:44:18
2:43:36
174
Geert-Jan Naaijkens
Tilburg
2:44:33
2:44:07
175
Klaas de Vries
Zoetermeer
2:44:52
2:44:09
176
Adrie Jansen
Genderen
2:44:53
2:44:00
177
Ferry ottenhof
's-Hertogenbosch
2:45:05
2:44:44
178
Hans Graumans
Well Gld
2:45:07
2:44:19
179
Frank Groen
Brielle
2:45:13
2:44:48
180
Adriaan van Beek
Well Gld
2:46:02
2:45:28
181
Arnout Verwaaij
Leerdam
2:46:19
2:45:43
182
Dirk Selleny
Dortmund (GER)
2:47:56
2:46:54
183
Jos van Rijt
Amersfoort
2:47:56
2:46:54
184
Edwin Kling
Nistelrode
2:48:15
2:48:01
185
Jan Pieters
Dordrecht
2:48:19
2:48:02
186
Ad Schoonderbeek
Waalwijk
2:48:29
2:48:19
187
Barry de Roode
Vlaardingen
2:48:31
2:48:07
188
Gerard Versteeg
Rosmalen
2:48:44
2:47:59
189
Jakobus Meulenberg
Oudelande
2:50:38
2:50:24
190
Paul van Rooijen
Hank
2:51:44
2:51:01
191
Rene Huijbregts
Drunen
2:54:39
2:54:27
192
Martin Dullemond
Alphen aan den Rijn
2:55:42
2:54:53
193
Kees van t Hoog
Renkum
2:55:54
2:55:46
194
Adrie Noij
Heumen
2:59:47
2:59:36
195
Clemens van Hulten
Helvoirt
3:00:03
2:59:37
196
Oscar The
Capelle aan den IJss
3:00:08
2:59:00
197
Martin Kroppen
's-Hertogenbosch
3:03:02
3:02:10
198
Mart Verboord
Heusden gem Heusden
3:03:38
3:02:35
199
Carlo van Boven
Rosmalen
3:23:18
3:22:33
VROUW, MOENEN TRAIL - 22.22 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Mireille Baart
Wageningen
1:43:43
1:43:41
2
Esther Pullens
Berghem
1:53:23
1:53:20
3
Carrie Winkel
Castricum
2:11:48
2:11:43
4
Dittie van de Bor
Amsterdam
2:12:14
2:11:46
5
Charlotte Keetels
Malden
2:12:52
2:12:32
6
Barbara de Boer
Moordrecht
2:14:37
2:14:16
7
Nathalie van den Hoven
Breda
2:15:25
2:15:05
8
Tinkel van der Linden
Tilburg
2:16:48
2:16:43
9
Ilse Verwijs
Zierikzee
2:17:54
2:17:37
10
Caroline Kennedie
Oss
2:18:25
2:18:04
11
Manon Broumels
Roosendaal
2:18:27
2:18:25
12
Gwen Andeweg
Rosmalen
2:18:27
2:18:24
13
Van Tongeren
Zoeterwoude
2:18:45
2:18:07
14
Lisenka Beenders
Weert
2:18:59
2:18:54
15
Melanie Scherders
Oosterhout Nb
2:19:16
2:19:10
16
Elke Hagenaars
Rotterdam
2:20:09
2:20:02
17
Ingrid Oonincx
Tilburg
2:20:41
2:20:37
18
Lian Kuijten
Oosterhout Nb
2:21:19
2:20:39
19
Saskia Kothe
Vught
2:23:31
2:22:32
20
Margie van Seeters
Oosterhout Nb
2:24:41
2:24:00
21
Rian Flikweert
Middelburg
2:25:12
2:25:01
22
Danielle Gorgels
Vught
2:27:17
2:26:36
23
Maaike Traa
Oss
2:28:56
2:28:04
24
Gonnie Janssens
Vught
2:28:57
2:27:58
25
Lizette Diem-van Wasbe
Leerdam
2:29:31
2:28:55
26
Wilma van Nistelrooij
Geffen
2:30:40
2:29:56
27
Izabela Tomesen
Amsterdam
2:30:48
2:30:37
28
Petra Polspoel
Drunen
2:31:20
2:30:49
29
Helma Jilesen
Rosmalen
2:34:24
2:33:26
30
Lizeth Horneman
's-Gravenhage
2:34:32
2:34:12
31
Joyce Dijkhuizen
Chaam
2:35:52
2:35:14
32
Hadewych van den Heuve
Vught
2:35:57
2:34:59
33
Sieta van der Zee
Kerkdriel
2:36:15
2:36:05
34
Femke van de Pas
Tilburg
2:37:47
2:37:25
35
Conny Pijnenburg
Tilburg
2:37:58
2:37:37
36
Rita vd Sande
's-Hertogenbosch
2:39:18
2:38:20
37
Gonny Verschoor
Zoetermeer
2:40:00
2:39:22
38
Marga Corten
Drunen
2:41:36
2:41:28
39
Cokky Jooren
Vught
2:41:42
2:40:47
40
Marjolein van Bladel
Drunen
2:42:43
2:42:13
41
Ida v Ooik
Vught
2:42:56
2:41:57
42
Birte van Roosmalen
's-Hertogenbosch
2:43:48
2:42:58
43
Helen Coomans
Tilburg
2:44:59
2:44:09
44
Claudia Rooimans
Brielle
2:45:13
2:44:48
45
Marjolein Weijts
Den Bosch
2:45:31
2:45:16
46
Anne-Marie Verlande
Drunen
2:48:18
2:47:47
47
Angelique Claasen
's-Hertogenbosch
2:48:19
2:47:49
48
Brigitte de Laat
's-Hertogenbosch
2:49:38
2:48:47
49
Mieke van Meer
Tilburg
2:51:44
2:50:54
50
Lindsey van Uden
Waalwijk
2:51:45
2:50:50
51
Sigrid Groothuis
Nijmegen
2:55:07
2:54:50
52
Marijke Besselink
Koningslust
2:56:54
2:56:42
53
Jessica Klaassen
Nijmegen
2:59:46
2:59:35
54
Annelies Okkers
Drunen
3:02:19
3:01:32
55
Marja van Gemert
Drunen
3:03:19
3:02:33
56
Helen van der Corput
Wateringen
3:06:29
3:06:08
57
Ingrid Achterberg
Leidschendam
3:12:35
3:12:27
MAN, HELSE TRAIL - 33.3 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Greg van Hest
Tilburg
2:23:29
2:23:27
2
Koos Verweij
Drunen
2:24:19
2:24:17
3
Elbert Voogt
Beekbergen
2:30:46
2:30:44
4
Ad van Rooij
Waalwijk
2:31:11
2:31:03
5
Frans Krooswijk
ís-Hertogenbosch
2:32:02
2:31:58
6
Menno Heijstek
's-Hertogenbosch
2:33:44
2:33:41
7
Tjalling de Vries
Rotterdam
2:35:15
2:35:12
8
Jacco Feenstra
Rotterdam
2:41:16
2:41:07
9
Harry Derksen
Didam
2:44:28
2:44:24
10
Sander van Vlerken
Vught
2:45:00
2:44:35
11
Maurits Appels
Tilburg
2:46:31
2:46:23
12
Hans vd Westelaken
Sint-Michielsgestel
2:46:38
2:46:34
13
Rob Weijts
's-Hertogenbosch
2:47:28
2:47:26
14
Marcel van Boxtel
Vught
2:47:37
2:47:34
15
Anton Watzeels
Tilburg
2:49:07
2:48:49
16
Marcel Bierings
Berkel-Enschot
2:50:52
2:50:39
17
Pim Langenberg
Nijmegen
2:54:03
2:54:00
18
Jos Everts
Vught
2:54:39
2:54:37
19
Jurgen Holling
Dordrecht
2:59:14
2:59:08
20
Wim Akkermans
Vught
2:59:14
2:59:11
21
John van Heeswijk
Drunen
3:00:42
3:00:34
22
Charles van de Ven
Eindhoven
3:01:18
3:01:13
23
Dennis Riebeek
Zaltbommel
3:01:34
3:01:30
24
Ruud Wiegers
's-Hertogenbosch
3:02:40
3:02:35
25
Pieter Vos
's-Hertogenbosch
3:04:37
3:04:25
26
Marco Poortier
Tilburg
3:05:40
3:05:38
27
Sjouke Venema
Wageningen
3:05:44
3:05:28
28
Marc de Bruin
Nieuwkuijk
3:06:15
3:06:06
29
Kevin Austermann
Drunen
3:06:16
3:06:04
30
Jurgen Lootens
Drunen
3:06:50
3:06:43
31
Maarten Magendans
Elst Gld
3:07:37
3:07:13
32
Richard Dodde
Rosmalen
3:08:23
3:08:15
33
Bart van Gelder
Tilburg
3:08:50
3:08:33
34
Aart de With
Rijen
3:09:24
3:09:18
35
Daan Verboven
Rossum Gld
3:11:26
3:11:16
36
Bennie Verbruggen
Eindhoven
3:11:30
3:11:20
37
Frank Hendrikx
Casteren
3:11:49
3:11:35
38
Ton Vlasveld
Almere
3:11:53
3:11:26
39
Martijn Brunsveld
Arnhem
3:11:55
3:11:31
40
Jeroen Jonk
Valkenswaard
3:14:12
3:13:57
41
Bart van Aalst
Roosendaal
3:14:25
3:14:11
42
Didier Royakkers
Tilburg
3:14:25
3:14:07
43
Jules Warps
Nijmegen
3:15:01
3:14:40
44
Hans Coomans
's-Hertogenbosch
3:15:25
3:15:06
45
Bas Dessens
Vlaardingen
3:16:29
3:16:07
46
Daan Gutierrez
's-Hertogenbosch
3:16:51
3:16:38
47
Jeroen van Doorn
Bilthoven
3:17:49
3:17:24
48
Robin van Esch
Putten
3:17:49
3:17:24
49
Tjeerd Schoonheim
Drunen
3:19:05
3:18:51
50
Erik van der Lee
Drunen
3:19:30
3:19:17
51
Bart Zuidgeest
Vlaardingen
3:19:41
3:19:20
52
Joris Wulfert
Rotterdam
3:19:44
3:19:35
53
Teun van der Klis
Dordrecht
3:20:47
3:20:41
54
Bart van Leerdam
Vught
3:21:19
3:21:13
55
Koen du Mortier
Vlaardingen
3:21:24
3:21:02
56
Jan Haverhals
Drunen
3:21:31
3:21:08
57
Berry Spaan
Didam
3:23:50
3:23:45
58
Peter Ruis
Drunen
3:23:54
3:23:41
59
Rene Bleuanus
Gorinchem
3:24:46
3:24:24
60
Herco Lim
Haarlem
3:24:46
3:24:24
61
Koen van Nieuwburg
Drunen
3:25:58
3:25:50
62
Rudy van Ligten
Nijmegen
3:26:54
3:26:31
63
Piet Muilwijk
Drunen
3:27:11
3:27:00
64
Johnny Dooms
Terneuzen
3:27:22
3:27:14
65
Arjan Sennef
Vlijmen
3:27:31
3:27:04
66
Jan Hendriks
Rosmalen
3:27:42
3:27:22
67
Peter Faes
Gilze
3:27:56
3:27:30
68
Maurice van der Steen
Drunen
3:28:21
3:28:09
69
Jean vd Rijzen
Huijbergen
3:29:14
3:28:57
70
Ronald Talen
DRONTEN
3:29:22
3:29:10
71
Ronald Zoontjens
Oisterwijk
3:29:27
3:29:13
72
Steven Hofstee
Dongen
3:30:20
3:30:14
73
Marlie Snijders
Haarsteeg
3:31:50
3:31:38
74
Silvester den Dekker
Heusden gem Heusden
3:32:34
3:32:18
75
Li Gielen
Elst Gld
3:32:48
3:32:32
76
Arno Roos
Gouda
3:33:11
3:32:50
77
Bert van Dal
Haarsteeg
3:34:16
3:34:04
78
THJM van der lee
Drunen
3:36:20
3:36:09
79
Karel Kiers
Pijnacker
3:37:51
3:37:44
80
Niels Nouwen
's-Hertogenbosch
3:38:00
3:37:54
81
Ramon de Haas
's-Hertogenbosch
3:40:36
3:40:17
82
Kees Klerx
Vlijmen
3:40:40
3:40:27
83
Cor Vink
Almkerk
3:41:01
3:40:35
84
Ronald Vierwind
Didam
3:41:34
3:41:29
85
Marco Heestermans
Rosmalen
3:43:00
3:42:45
86
Alex van Hedel
Schijndel
3:43:51
3:43:29
87
Rob van Meurs
Schiedam
3:44:28
3:44:02
88
Paul de Wit
Bergen op Zoom
3:46:41
3:46:16
89
Andre Hertog
Moordrecht
3:52:46
3:52:26
90
Remco Raaphorst
Sliedrecht
3:52:46
3:52:20
91
Jos Holthuizen
Weert
4:00:47
4:00:22
92
Frank Ockeloen
Weert
4:00:47
4:00:22
93
Roel van de Sande
Tilburg
4:03:24
4:03:06
94
Edgar Koster
Lelystad
4:05:15
4:04:53
95
Hans Reuvers
Lepelstraat
4:10:41
4:10:40
96
Michiel van Beek
Rossum Gld
4:20:26
4:20:16
97
Olaf Elderenbosch
's-Hertogenbosch
4:30:44
4:30:40
98
Sjaak Schipper
Groningen
4:35:16
4:34:56
VROUW, HELSE TRAIL - 33.3 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Monique van der Aa
Den Dungen
3:08:23
3:08:15
2
Margo Visser
Babberich
3:16:03
3:15:55
3
Sabine de vries
Soest
3:19:25
3:19:14
4
Jacqueline van Vliet
Zaltbommel
3:21:00
3:20:52
5
Anke Striezenau
Leusden
3:26:55
3:26:39
6
Evelyne de Bruin
Nieuwkuijk
3:31:56
3:31:44
7
Maroula Imkamp
Bergen op Zoom
3:37:50
3:37:49
8
Krista Soldt
Zaltbommel
3:38:00
3:37:54
9
Sandra Lensink
Valkenswaard
3:39:32
3:39:18
10
Simone Heestermans
Rosmalen
3:43:00
3:42:45
11
Mieke Broeders
Drunen
3:44:25
3:44:14
12
Remy Heijligers
Vught
3:51:37
3:51:10
13
Carolien Ritsema van E
Goirle
4:01:55
4:01:36
14
Pascaline van de Sande
Tilburg
4:03:24
4:03:06
15
Sheila van Liempt-sloc
's-Hertogenbosch
4:20:26
4:20:20
16
Liesbeth van den Haak
Rijnsburg
4:35:16
4:34:56
Uitslag verwerkt met UitslagenSoftware.nl
www.uitslagen.nl
20-10-2014 00:13