Uitslagenlijst Pijnenburg Bosmarathon Soest

Soest - Zondag 12 oktober 2014

M MAR, MARATHON
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Bart de Grove
Wetteren (B)
3:00:17
2
Bart Eigenhuis
Soest
3:04:20
3
Caspar Mutze
Amsterdam
3:20:12
4
Jan Stehouwer
Leusden
3:24:49
5
Stefan van der Hoorn
Lelystad
3:26:03
6
Sander Bodmer
Rotterdam
3:31:50
7
Martin Lobrink
H.I. Ambacht
3:33:48
8
Jan Loggen
Ankeveen
3:34:32
9
Jeroen van Doorn
Bilthoven
3:42:30
10
Duc Binh Nguyen
Rotterdam
3:42:55
11
Udo Heidemann
Bielefeld (D)
3:44:47
12
Jeroen Rozeboom
Soest
3:53:43
13
Gert-Jan van Groningen
Cothen
3:54:35
14
Wilbert Roeleveld
Wijk bij Duurstede
3:54:35
15
Kalman Kallo
's-Gravenhage
3:55:17
16
Niels Hoogervorst
Renswoude
3:55:32
17
Peter Franck
Niel Belgie
3:57:17
18
Ruud Verhoef
Ron Clarke
3:57:18
19
Andre Hooft
Soest
3:57:25
20
Ruben Eijsink
Enschede
3:58:36
21
Ed Hogendoorn
Purmerend
4:00:50
22
Remko Neijman
Purmerend
4:00:50
23
Jozef Sneyders
Beerse
4:04:38
24
Gerben De Graaf
Utrecht
4:05:54
25
Sjoerd Slaaf
Groningen
4:06:40
26
Rob Zandbergen
Rijnsburg
4:11:37
27
Ad Witte
Nieuwegein
4:14:19
28
Steven Speek
Amsterdam
4:18:45
29
Johan van Hoorn
Reeuwijk
4:19:48
30
Erwin Veldman
Soest
4:25:10
31
Peter de Rooij
Simpelveld
4:29:57
32
Hans Lems
Wageningen
4:40:23
33
Bas jan van Stam
Soest
5:03:58
V MAR, MARATHON
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Elsemieke de Vos
Climax
3:06:45
2
Carola Schot
Heerjansdam
3:33:49
3
Hilde Ottevaere
Vosselaar
4:04:38
M 31, 31.5 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Cornelis de Stigter
Heerjansdam
2:08:11
2
Peter van Ravenswaaij
Groningen
2:10:50
3
Manuel Jose
Utrecht
2:11:16
4
Michel Schouten
Hilversum
2:22:13
5
Joep Rozendal
BAV
2:25:12
6
Edwin Res
Amsterdam
2:25:56
7
Bernard van den Berg
Leusden
2:28:10
8
Sjouke Venema
Wageningen
2:31:22
9
Wim Nieuwenhuijse
Bilthoven
2:33:04
10
Maarten Smid
Amsterdam
2:34:52
11
Maarten Kuijper
Amsterdam
2:36:16
12
Jeroen Linting
Schagen
2:38:07
13
Ron Huizer
Loopgroep Aart Stigt
2:38:27
14
Marten Slagt
Hilversum
2:42:10
15
Jeffrey Pureveen
Amersfoort
2:43:10
16
Robin van Esch
Putten
2:43:38
17
Donald van Lier
Naarden
2:44:34
18
Sebastiaan Verweij
Naarden
2:44:34
19
Eric Zijdel
Hilversum
2:45:46
20
K Gruiters
Groningen
2:46:20
21
Wim Vollenberg
VanDrielRunners
2:47:07
22
Peter Diebels
VanDrielRunners
2:47:07
23
Patrick Ooms
Heinenoord
2:49:14
24
Ton van Wageningen
Voorne Atletiek
2:49:14
25
Angelo Ciara
Dalen
2:49:36
26
Ron Schop
Dordrecht
2:51:19
27
Jan Broers
Zwarte Broek
2:52:05
28
Pieter Zuijdgeest
Hilversum
2:57:12
29
Onno Seelen
Soest
2:59:02
30
Hugo van Lulng
Aalsmeer
3:06:14
31
Bas Leijder
Haarlem
3:06:42
32
Barry Vermeulen
Aalsmeer
3:08:41
33
Robert Boshouwers
Soest
3:09:19
34
Salo Herselijn
Amstelveen
3:10:28
35
Anko Lammers
Vriezenveen
3:15:31
36
Frans Taselaar
Laren
3:16:42
37
Richard de Graaf
Huizen
3:22:47
38
Anton Schuurman
Amsterdam
3:38:09
V 31, 31.5 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Mireille Baart
Pallas '67
2:17:42
2
Autilia Stapper
Westmaas
2:38:27
3
C Foekema
Leusden
2:39:36
4
Julia van Huizen
Amsterdam
2:41:04
5
Eva de Vries
Amsterdam
2:44:27
6
Irma de Leeuw
Hilversum
2:49:29
7
Bibianne Roetert
Amstredam
2:58:12
8
Anja van der Gnotten
Amersfoort
3:06:50
9
Gerda Top
Overloon
3:06:50
10
Frederique Schreuder
Amsterdam
3:08:56
11
Esther Roth
Rotterdam
3:26:56
12
Karin Casparij
Rotterdam
3:30:49
13
Else Scherhorn
Amersfoort
3:40:05
14
Tasja Thimons
Hilversum
3:44:59
M 21, HALVE MARATHON
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Maarten Haegens
Soesterberg
1:20:03
2
Sam Drost
Hoogland
1:26:11
3
Hans Lieshout
Heemskerk
1:29:26
4
Titus Blom
Soest
1:31:27
5
Maarten Hogenstijn
Baambrugge
1:35:38
6
Moshe Gilula
Bilthoven
1:35:39
7
MArtin den Hamer
Vlaardingen
1:36:05
8
Carl Wustefeld
Vianen
1:36:26
9
Pieter Calis
Soest
1:38:05
10
Martin Stolk
Soest
1:39:09
11
Eric van Gilst
De Bilt
1:42:14
12
Frank Aalten
Soest
1:42:40
13
Noerbert Veringmeier
Den Hoorn
1:43:46
14
Albert Spijker
Soest
1:44:13
15
Edwin van Leeuwen
Nijmegen
1:44:20
16
Paul van Brakel
Loopgroep Aart Stigt
1:44:52
17
Wouter van den Berg
Rotterdam
1:45:39
18
Jeroen van Doorn
Soest
1:45:40
19
Wouter van Wijngaarden
Utrecht
1:46:22
20
Rob Damsteeg
Rosmalen
1:46:28
21
Jan Boonstra
Lelystad
1:47:10
22
Olav de Leeuw
Almere
1:47:22
23
Filiep Vermeersch
Amsterdam
1:47:27
24
Edu van Schaik
Amersfoort
1:48:10
25
Co Hoofd
Eemnes
1:48:23
26
Henny Buijing
Mijdrecht
1:48:33
27
Tim Simonse
Tilburg
1:49:15
28
Onno van Velzen
Brielle
1:49:36
29
Ad Eijkemans
Soest
1:49:59
30
Aswin Gerth
Amersfoort
1:50:32
31
Richard Zandbergen
Soest
1:51:06
32
Eltjo Heddema
Hilversum
1:51:49
33
Domien Janssen
Soest
1:52:11
34
Wouter de Block
Soest
1:52:42
35
Kristof Raes
Deerlijk (Belgie)
1:52:57
36
Lucas Bakker
Amsterdam
1:53:23
37
Klaas Holwerda
Hilversum
1:55:46
38
Funs Spierts
Utrecht
1:56:12
39
Cees Isselt
Soest
1:56:27
40
Piotr Hroz
Cracow Polen
1:57:10
41
Bart Pastoor
Ter Aar
1:57:58
42
Marc Berghuis
Ermelo
1:58:34
43
Bert Koopmans
Arnhem
1:59:02
44
Ron de Leeuw van Weene
Zuidland
1:59:47
45
Leo Kerkhof
Utrecht
2:01:53
46
Jorn Postma
Amsterdam
2:02:10
47
Martin Wierink
Soest
2:03:56
48
Jeroen Mertens
Baarn
2:05:55
49
Hans Schotborgh
Baarn
2:05:55
50
Peter Hilhorst
Soest
2:06:30
51
Arthur de Vos
Amsterdam
2:06:30
52
Ronald van Miltenburg
Baarn
2:14:39
53
Wiebe Bordes
Almere
2:19:12
V 21, HALVE MARATHON
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Annemieke Rademaker
Amersfoort
1:41:17
2
Wendy Spijker
Soest
1:44:13
3
Sonja Jansen
Den Hoorn
1:50:24
4
Dorreke Peijnenburg
Utrecht
1:51:21
5
Marieke Miedema
Soest
1:55:35
6
Lisanne Wesselink
Utrecht
2:05:55
7
Anita Hogervorst
Soesterberg
2:10:15
8
Irene Kettenburg
Almere
2:19:12
9
Jeanne Menning
Huizen
2:19:14
10
Silvy Meuwissen
Houten
2:20:06
11
Annemarie van der Kaad
Middelburg
2:21:25
M 10, 10.5 KM RUNNING
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Michiel Löschner
GAC Hilversum
36:50
2
Arnout Salomé
Soesterberg
38:37
3
Vincent Hofmann
Huis ter Heide
40:24
4
Daan Sindella
Groningen
41:27
5
Jeroen Zuidwijk
Baarn
41:34
6
Richard Voorintholt
Soest
44:26
7
Erik den Oude
Soest
44:48
8
Joost Wösten
Wageningen
46:42
9
Raymond Hebuterne
Baarn
46:58
10
Niels Konzel
Soest
47:04
11
TJ Heesen
Utrecht
47:06
12
Richard Klomp
Tienhoven
47:22
13
Robin Altena
Soest
47:23
14
Erik Anbeck
Hoogland
48:09
15
Hans de Wolff
Pijnenburg
48:14
16
Martin van de Bijllaar
Zoetermeer
48:16
17
Willem Daselaar
Soest
48:17
18
Dirk den Broeder
Soest
48:27
19
Marcel de Boer
Soest
48:41
20
Michael Voet
Soest
49:12
21
Wilco Schouten
Maartensdijk
49:26
22
Peter Spier
Soest
49:35
23
Peter de Groot
Soest
49:53
24
Frank Mestebeld
Almere
50:14
25
Peter Maier
Rhenen
50:22
26
Wim Vermeule
Soesterberg
50:25
27
Dick den Oude
Soest
50:34
28
Rolf van der Kort
Soest
51:01
29
Willem Pothuizen
Soest
51:03
30
Rinse de Valk
Utrecht
51:03
31
Victor Brandsema
Soest
51:17
32
Ernst Steman
Soest
51:21
33
Eric de Haan
Soest
51:24
34
Steven Blommers
Soest
51:40
35
Fred Schuurman
Loopgroep Athletic P
51:40
36
Arjan Meijer
Leusden
51:55
37
Egbert Smit
Leusden
52:02
38
René Steenbeeke
Soest
52:22
39
Arjen Salemink
Soest
52:40
40
Roald van der Heide
Soest
53:25
41
Remko van der Maas
Soest
53:25
42
Michiel van Schaffelaa
Pijnenburg
54:01
43
Marcel Zijlstra
Amersfoort
54:06
44
Marcel Klabbers
Amersfoort
54:19
45
Rob van den Breul
Soest
54:48
46
Rob Dijksterhuis
Nieuwegein
54:51
47
Erwin Kerkmeester
Utrecht
54:52
48
Ron Stam
Zeist
55:00
49
Robert Hendriks
Baarn
55:05
50
Bert Habets
IJsselstein
55:18
51
Wibo Rip
Soest
55:27
52
Tom Butzelaar
Soest
56:47
53
Jan Hoenderdaal
Soest
56:54
54
Arie Klop
56:58
55
H. Veldkamp
Zeist
57:11
56
Klaas van t Klooster
Soest
57:18
57
Gijs van de Schee
Soest
57:27
58
Paul de Goede
Amersfoort
57:30
59
Ton Koenders
Soest
57:38
60
Wim Welleweerd
Westbroek
58:44
61
Kees Paap
Amersfoort
58:52
62
Frank Rasch
Soest
59:18
63
Dries de Visser
Pijnenburg
59:33
64
Michel Wanders
Zeist
59:34
65
Fred Hesterman
Soest
59:37
66
Jos Huisman
Soest
59:47
67
Michiel Levenbach
Amstelveen
1:00:00
68
Ben van Overbeek
Zwartewaal
1:00:25
69
Henk Everts
Soest
1:00:34
70
Rob Hollak
Huizen
1:00:39
71
Frans de Rijk
TTW
1:00:43
72
Daan Harskamp
Leusden
1:01:44
73
René de Groot
Soest
1:01:51
74
Rob Rozeboom
Soest
1:02:46
75
Tony van de Laar
Soest
1:03:32
76
Peter Dijksterhuis
Amersfoort
1:03:45
77
Rutger Verhaar
Pijnenburg
1:04:09
78
Ron Cornelissen
Hilversum
1:05:34
79
Nico Brouwer
Soest
1:05:45
80
Edwin de Wilde
Leusden
1:06:32
81
Gaston Hébuterne
BAV
1:06:38
82
Louis Ebbinkhuijsen
Almere
1:11:27
83
Hans van den Tweel
Amersfoort
1:12:54
84
Ron Jesterhoudt
Almere
1:14:01
V 10, 10.5 KM RUNNING
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Nienke Wolfs-Hoeksema
Soest
49:15
2
Hanneke Brouwer
Wageningen
54:00
3
Rieneke Peijnenburg
Soest
55:15
4
Charlotte L' Honoré Na
Utrecht
55:21
5
Britt Veenstra
Hoogland
55:24
6
Lenie Hoogweg
Zoetermeer
57:12
7
Carla Osseweijer
Dutch Runners
57:47
8
Jiska Lemmens
Soest
57:50
9
Rozemarijn Everts
Soest
59:36
10
Annemieke Tinssen
Soest
59:58
11
Marianne Levenbach
Amstelveen
1:00:10
12
Joke van Egmond
Amersfoort
1:00:32
13
Laura Klarenbeek
Soest
1:01:01
14
Roosmarijn van Velzen
Leiden
1:02:22
15
Carla Bergmans
Zwartewaal
1:02:47
16
Annemieke Stolk
Soest
1:03:08
17
Katinga Vermeulen
Kerkdriel
1:03:23
18
Corrie van Velzen
Brielle
1:03:25
19
Mieke Link
Almere
1:04:20
20
Jessica Demmers
Soest
1:05:27
21
Rianne Slootweg
Soest
1:06:16
22
Patricia de Wilde
Leusden
1:06:44
23
Bianca de Pruis
Naarden
1:07:12
24
Martha Wantenaar
Soest
1:07:12
25
Francisca Hesterman
Soest
1:07:46
26
Bep Rademaker-Schimmel
Soest
1:08:08
27
José Smits
Pijnenburg
1:09:37
28
Renate Schemkes
Almere
1:10:28
29
Clara van Willigen
Zeist
1:12:35
30
Marijke van den Tweel
Amersfoort
1:16:49
M10PW, 10.5 KM SW/PW
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Hylco Zijlstra
Pijnenburg
1:24:47
2
Egon van Geenhuizen
Soest
1:33:29
3
Addy Prinzen
Soest
1:41:25
4
Cees Bergmans
Zwartewaal
1:50:40
5
Steven Barnhoorn
Zuidland
1:50:55
V10PW, 10.5 KM SW/PW
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
José Schoonenberg
Soest
1:24:53
2
Ria Konter
Soest
1:24:53
3
Joke van Hamersveld
Pijnenburg
1:38:11
4
Bernadette Postma
Soest
1:38:12
5
Joke Keuninx
Soest
1:41:22
6
Monique van Vliet
Den Dolder
1:46:26
7
Thea van der Linden
Zeist
1:46:35
8
Sacha Hilhorst
Soest
1:46:35
9
Jannie Dam
Soest
1:46:39
10
Marieke Sassen
Amsterdam
1:50:34
11
Maaike van Overbeek
Zwartewaal
1:50:45
12
Nel Broers
Zwartebroek
2:01:45
M10NW, 10.5 KM NORDICW
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Pieter Rouwette
Loosdrecht
1:21:40
2
Ruud de Jong
Soesterberg
1:37:35
3
Chris Hulstede
Soest
1:38:12
V10NW, 10.5 KM NORDICW
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Liene Malsch
GAC Hilversum
1:21:18
2
Christina Koenis
Huizen
1:36:02
3
Tiny Mathijssen
Soest
1:39:32
4
Marja Everts
Soest
1:39:43
5
Micha Schneider
Soest
1:43:38
6
Karin Haar
Soest
1:44:26
MAN 5, 5 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Camiel Kruiswijk
Baarn
17:47
2
Kelvin Baartwijk
Almere
18:36
3
Simon v d Enden
Utrecht
19:25
4
Wim van der Horst
Amersfoort
21:07
5
Laurens Steendijk
Den Dolder
21:28
6
Luc van Wessel
Pijnenburg
21:46
7
Sacco van Wessel
Baarn
21:58
8
Freek Winkelhuijzen
Beek Ubbergen
22:04
9
Merlijn Bekker
Pijnenburg
22:25
10
Paul Winkelhuijze
Beek Ubbergen
22:33
11
Sjoers Nijssen
Bilthoven
22:51
12
Lucas Biesterveld
Pijnenburg
23:21
13
Edwin Voets
Woudenberg
23:54
14
Max Nijssen
Bilthoven
24:32
15
Marcel Versteeg
Wilnis
24:48
16
Harm Verkuil
Gorinchem
24:59
17
Henk Jan Kamerbeek
Triathlon
25:35
18
Misha Krijgsman
Schalkwijk
26:00
19
Arnout Helwig
Nijmegen
26:01
20
Lex Butzelaar
Soest
26:04
21
Cees Steendijk
Den Dolder
26:15
22
Tim Verstraten
Pijnenburg
27:14
23
Jan Ouwehand
Wilnis
27:50
24
Jur Elzinga
Soest
28:45
25
Mark Jansen
Soest
28:49
26
Ialkn Rahman
Soest
28:54
27
Derk Voorintholt
Soest
29:12
28
Marijn Uijland
Pijnenburg
29:23
29
Coen Jansen
Pijnenburg
29:56
30
Siebren Broekema
Pijnenburg
30:25
31
Paul van Vroonhoven
Soesterberg
31:10
32
Fred Kievit
Kerkdriel
31:55
33
Harm Visser
Enter
32:59
34
Peter van de Kamp
Pijnenburg
33:07
35
Henk Lodder
Nieuwegein
33:26
36
Chris Vermeulen
Hoogland
35:47
37
Peter Tebbens
Soest
38:14
38
Rendolf van Hoof
Loosdrecht
46:38
VRO 5, 5 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Karin Gorter
Utrecht
19:44
2
Roos van Leengoed
Soesterberg
22:20
3
Jantiene Hannessen
Spakenburg
23:04
4
Milja van Dael
Tempo
24:49
5
Marlon van Zal
Soest
25:10
6
Natali Bostanci
Huizen
25:25
7
Bianca van Hofslot
Soest
27:15
8
Jeanet van der Horst
Amersfoort
28:15
9
Suzanne de Visser
Driebergen-Rijsenbur
28:39
10
Wil-Anne Schut
Soest
29:13
11
Ilze van Roozendaal
Amersfoort
29:44
12
Ans van Maanen
Altis
30:05
13
Marloes de Visser
Middelburg
30:20
14
Janneke vd Hoek
Soest
30:20
15
Edwine van Ammers
Soest
30:48
16
Marianne Jansen
Soest
30:49
17
Miranda Grift
Soest
31:17
18
Ans de Groot
Soest
31:19
19
Marijcke de Groot
Soest
31:32
20
Nienke Köllmann
Pijnenburg
31:36
21
Virginie Felix
Soest
31:41
22
Anita van Orsouw
Huizen
31:44
23
Jaccomijn Hilligehekke
Soest
32:47
24
Maaike Draaijer
Pijnenburg
33:12
25
Emmanuelle Michielse
Soest
33:54
26
Petra Roodenburg
Soest
34:07
27
Iris Zonderland
Soest
34:28
28
Gerda Venema
Soest
34:31
29
Daphne Krijgsman
Schalkwijk
34:38
30
Anouk Vermeulen
Hoogland
35:47
31
Jolanda Vermeulen
Hoogland
36:03
32
Ellen Man in 't Veld
Soest
37:24
33
Chezalee Redulla
37:36
34
Claudia Kappen
Amersfoort
38:13
35
Jolanda Walet
Soest
38:14
36
Rijna Witte
Heinkenszand
39:59
JON-8, 1.3 KM JEUGD-8
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Finn van Ek
Hellas
4:54
2
Tijs Eigenhuis
Soest
5:18
3
Hugo Wolfs
Soest
5:26
4
Theun Blommers
Pijnenburg
5:30
5
Luc de Wit
Pijnenburg
5:32
6
Max van As
Pijnenburg
5:34
7
Kiran Schoonderwoerd
Pijnenburg
5:36
8
Diederik van der Vliet
Pijnenburg
5:36
9
Florijn van der Vliet
Soest
5:47
10
Kyril Salomé
Soesterberg
5:56
11
Thijs Wellink
Utrecht
6:02
12
Alexi Michielse
Pijnenburg
6:19
13
Rubin Pelka
Pijnenburg
6:46
14
Marijn Keswiel
Soest
6:48
15
Eneas Verbakel
Soest
9:32
MEI-8, 1.3 KM JEUGD-8
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Merle van Logtestijn
Pijnenburg
5:18
2
Vera Walgers
Pijnenburg
5:38
3
Bente Wiggers
Soesterberg
5:48
4
Julia Velt
Soest
6:00
5
Florien Wolfs
Soest
6:00
6
Myla Legall Melendez
Pijnenburg
6:06
7
Roos Northausen
Pijnenburg
6:10
8
Lotte van de Coterlet
Pijnenburg
6:45
9
Ivana Martel
Houten
6:50
10
Zara Boekema
Soest
7:41
11
Sanne van Baar
Almere
7:51
12
Caitlin Verhaar
Pijnenburg
7:57
13
Evi de Wit
Soest
8:03
J9-11, 1.3KM JEUGD9-11
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
William Knol
Utrecht
4:31
2
Rens Ploeg
Pijnenburg
4:35
3
Joey Daselaar
Pijnenburg
4:37
4
Ralph-Karsten van der
Pijnenburg
4:37
5
Pepijn de Groot
Pijnenburg
4:51
6
Luc Clevett
Huizen
4:55
7
Mathijs Kwakman
Pijnenburg
4:57
8
Julian Dorresteijn
Pijnenburg
4:58
9
Julius Meijer
5:05
10
Pepijn Wolfs
Soest
5:05
11
Sven van Gestel
Pijnenburg
5:11
12
Ruben Meijer
Pijnenburg
5:13
13
Yuri Stolk
Pijnenburg
5:21
14
Luka Faase
Pijnenburg
5:24
15
Rik Eigenhuis
Soest
5:25
16
Pieter van Vloten
Soest
5:47
17
Lucas van den Breemer
Pijnenburg
5:55
18
Mats Gerritsen
Soest
5:57
19
Wout Hogenkamp
Soest
5:59
20
Aguado Koenders
Pijnenburg
6:28
M9-11, 1.3KM JEUGD9-11
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Rosalie Mutgeert
Pijnenburg
4:57
2
Eva van Ieperen
Pijnenburg
4:59
3
Jeske Wiemans
Pijnenburg
5:20
4
Marit Kort
Pijnenburg
5:25
5
Mirthe Heinen
Soest
5:33
6
Rinske den Heijer
Pijnenburg
5:33
7
Daphne van de Waterbee
Pijnenburg
5:46
8
Anouk Wegerif
Soest
5:54
9
Lauren van Beuningen
Pijnenburg
5:54
10
Iris Drost
Hoogland
5:57
11
Laetitia Mets
Pijnenburg
5:58
12
Milou van Bekkum
Pijnenburg
5:59
13
Merel Hulshof
Pijnenburg
6:08
14
Floor den Heijer
Pijnenburg
6:13
15
Anne van de Coterlet
Pijnenburg
6:16
16
Elise Hamberg
Pijnenburg
6:37
17
Dionne Eichhorn
Pijnenburg
6:52
J1215, 2.1KMJEUGD12-15
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Pablo Velt
Soest
7:32
2
Jimmy van Velzen
Pijnenburg
7:46
3
Joost Blommaert
Pijnenburg
7:52
4
Enno Braaksma
Pijnenburg
7:54
5
Stef Ploeg
Pijnenburg
7:55
6
Pim van de Fliert
Pijnenburg
8:25
7
Raul van Londen
Pijnenburg
8:54
8
Luc Lamme
Pijnenburg
9:05
9
Dave Dost
Hoogland
9:26
10
Jeroen Steenkamer
Pijnenburg
9:50
11
Hidde Doornkamp
Pijnenburg
9:54
12
Merijn Kerens
Pijnenburg
10:57
13
Youp de Groot
Pijnenburg
11:01
14
Timo Drijver
Pijnenburg
11:16
15
Tim Lamme
Pijnenburg
11:22
M1215, 2.1KMJEUGD12-15
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Naomi Renssen
U-Track
7:47
2
Sandra van de Grift
Pijnenburg
7:49
3
Anne Geijtenbeek
Odijk
7:55
4
Merel Blommaert
Soest
8:08
5
Lotte Jacobsen
Pijnenburg
8:11
6
Wauke van t Klooster
Soest
8:36
7
Amanda Buijtenhuis
Pijnenburg
9:08
8
Charlotte Koerselman
Soest
9:14
9
Femke Jansen
Pijnenburg
9:17
10
Naomi Doves
Huizen
9:17
11
Anouck Jansen
Pijnenburg
9:18
12
Elize van Beuningen
Pijnenburg
9:21
13
Lieke Hulshof
Pijnenburg
9:23
14
Tes Verweij
Pijnenburg
9:24
15
Anemoon Edelbroek
Pijnenburg
9:57
16
Anika Northausen
Pijnenburg
9:58
17
Elise Deen
Soest
10:01
18
Eline Noorman
Pijnenburg
10:11
19
Milou van 't Land
Pijnenburg
10:16
20
Nuriya Mets
Pijnenburg
10:21
21
Jade Thijssen
Pijnenburg
10:24
22
Dawy Jipat
Pijnenburg
10:31
www.uitslagen.nl
12-10-2014 00:00