Uitslagenlijst Rottemerenloop

Bleiswijk - Zondag 5 oktober 2014

MPUP, 1500 METER JEUG
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Jana Nagtegaal
Alphen aan den Rijn
6:29
2
Rosa Eland
Bergschenhoek
7:06
3
Karla Brea
Rotterdam
7:26
4
Merel de Vries
De Kieviten
7:36
5
Mayke Rozendaal
Bleiswijk
7:47
6
Rosario Deinia Llacer
's-Gravenhage
8:07
7
Hanneke Slump
Voorburg
8:29
8
Leonie Greeve
Berkel en Rodenrijs
10:03
9
Lynn Olsthoorn
Bergschenhoek
10:29
10
Julia van Dijk
Bleiswijk
12:08
JPUP, 1500 METER JEUG
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Splinter Emmelot
De Kieviten
6:16
2
Sven van den Berg
Bleiswijk
6:22
3
Pieter Slomp
Voorburg
6:29
4
Jurien Greeve
Berkel en Rodenrijs
6:38
5
Matthijs de Jong
Rotterdam
7:07
6
Ravi van den Berg
Bleiswijk
7:09
7
Tristan Demmers
Berkel en Rodenrijs
7:12
8
Stijn van Dijk
Bleiswijk
8:12
9
Rens de Jong
Rotterdam
8:30
10
Ruben Olsthoorn
Bergschenhoek
11:33
11
Kjell Vijverberg
Berkel en Rodenrijs
12:33
MJBA, 1500 METER JEUG
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Fleur Jansen
De Kieviten
5:56
2
Emma Jansen
De Kieviten
6:03
3
Daphne Nelissen
De Kieviten
7:16
JJBA, 1500 METER JEUG
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Sam Brinkers
De Kieviten
5:03
2
Frank van Schie
De Kieviten
5:19
3
Finn Lexmond
De Kieviten
6:02
MJDC, 10 KM JEUGD/SEN
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Dorien Lampe
De Kieviten
54:14
2
Tess Grootscholten
De Kieviten
54:15
3
Sanne de Boer
Alphen aan den Rijn
56:13
JJDC, 10 KM JEUGD/SEN
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Matthijs Brand
De Kieviten
45:15
2
Ruben Teunisse
Capelle aan den IJss
49:03
3
Elmar Huijsing
NationaleNederlanden
51:58
4
Youri Olierhoek
Bleiswijk
1:00:33
MSEN, 10 KM JEUGD/SEN
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Job Luijendijk
Rotterdam
39:28
2
Stefan in 't Hout
Bergschenhoek
39:33
3
Sander Looymans
Maarssen
39:50
4
Clemens Schönlein
Delfgauw
41:04
5
Robbie Nijsse
Rotterdam
41:58
6
Lennart Wegewijs
Leiden
42:10
7
Ronald van der Hoeven
Maassluis
42:49
8
Berry Buis
Rotterdam
42:50
9
Stephan Gonzalez
Ridderkerk
43:01
10
Jelle de Jong
Berkel en Rodenrijs
43:32
11
Wouter de Jong
PAC
45:24
12
Michiel Wallaard
Rotterdam
45:32
13
Erik Ruiter
Rijswijk Zh
47:16
14
Maurice de Bruijn
De Kieviten
48:11
15
Floris Wolswijk
Rotterdam
48:45
16
Leander Hepp
Amersfoort
48:57
17
Simon Lansdorp
Bleiswijk
49:36
18
Bram Vreugdenhil
's-Gravenzande
52:07
19
Robbert Jan Grootjans
Berkel en Rodenrijs
52:26
20
Sander van de Luytgaar
Bergschenhoek
54:18
21
Jurgen van Leeuwen
Rotterdam
54:45
22
Eric Reus
Delft
54:53
23
Marco Mateljak
Rotterdam
57:53
24
Peter Menno Harsma
Capelle aan den IJss
58:41
25
Andries van Akelijen
Naaldwijk
1:02:23
26
Michel Haakman
Bleiswijk
1:09:44
M35, 10 KM JEUGD/SEN
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Michael van Woerden
De Veenlopers
34:46
2
Maurice van Veldhoven
De Lier
36:39
3
Mark van Etten
Dordrecht
39:37
4
Peter-Jan Roes
Rotterdam
41:28
5
Bart van Winden
Ilion
41:38
6
Karsten Uil
Rotterdam Running Am
42:21
7
Roeland van den Heuvel
Rotterdam
42:21
8
Raymond Zwarteveld
De Kieviten
42:37
9
Ed van der Burg
De Kieviten
43:21
10
Fedor Hoogenes
Berkel en Rodenrijs
43:37
11
Ferry de Valk
Heerjansdam
45:45
12
Gert Jan Huisink
Berkel en Rodenrijs
45:58
13
Hugo van der Flier
Rotterdam
46:55
14
Kok-Hong Li
Rotterdam
47:54
15
Urban Hoedemakers
Bergschenhoek
48:36
16
Rene Mol
Rotterdam
48:38
17
Wouter de Jong
Rotterdam
48:39
18
Jornt Beetstra
Rotterdam
49:03
19
Kasper Lansdorp
Bleiswijk
49:12
20
Martijn Scholten
Rotterdam
49:27
21
Frank Castenmiller
De Koplopers
49:38
22
Paul van de Veire
Rotterdam
49:42
23
Andr'e van den Berg
Bleiswijk
49:43
24
Jeroen Krol
Rotterdam
51:27
25
Jeroen Buitenhuis
Bergschenhoek
51:35
26
John de Keijzer
Rotterdam
51:51
27
Ralph Penning
NationaleNederlanden
51:58
28
Dennis Pikaar
Berkel en Rodenrijs
52:18
29
Michiel van den Bulk
Berkel en Rodenrijs
52:20
30
Leonard Boender
Bergschenhoek
52:58
31
Ramon Lafour
Bleiswijk
53:18
32
Dennis Hordijk
Bleiswijk
53:35
33
Patrick de Rooij
Bleiswijk
54:10
34
Eric Cornelis
Rotterdam
55:49
35
Remko Hoving
Ridderkerk
56:10
36
Remco Pikaar
Berkel en Rodenrijs
56:43
37
Willem Jan Ruiter
NationaleNederlanden
58:27
38
Eric Flotman
Rotterdam
1:03:10
39
Bart van der Linden
Zoetermeer
1:06:54
M45, 10 KM JEUGD/SEN
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Hans van Langen
Loopgroep Aart Stigt
38:32
2
Paul Jansen
Olympus '70
38:35
3
Heero Spaan
NationaleNederlanden
41:56
4
Jack van Schie
De Kieviten
42:07
5
Johannes Pastoor
Leidschendam
42:39
6
Frank Hendriks
NationaleNederlanden
43:37
7
Robert Reijntjes
Delft
44:09
8
Rene Haket
AV '47
44:12
9
Matthijs van Boxtel
De Koplopers
44:22
10
Wilco Schepen
Voorschoten '97
45:05
11
Sebastian Denia Moreno
's-Gravenhage
46:13
12
Jan Hilgeman
AV '47
46:15
13
Henk Kamphuis
Bergschenhoek
47:22
14
Peter Nagtegaal
Alphen aan den Rijn
47:42
15
Warren Dix
Krimpen aan den IJss
47:42
16
Jacob Jan de Koning
Bodegraven
47:51
17
Dennis Overweel
Bleiswijk
48:03
18
Marcel Teunisse
Capelle aan den IJss
48:05
19
Toine Keiers
Berkel en Rodenrijs
48:23
20
Harold Mets
Zoetermeer
48:26
21
Reynout Vroegop
Bergschenhoek
48:26
22
Hans Langelaan
Bergschenhoek
48:35
23
Herman van den Donker
Bergschenhoek
48:54
24
Sander Paardekooper
Bergschenhoek
49:44
25
Ed Wiersema
Leiden
50:01
26
Henk de Jong
Rijswijk Zh
50:05
27
Jeroen van de Luitgaar
Rotterdam
50:53
28
Roelof Woering
Rozenburg Zh
51:05
29
Marcel Huijsing
NationaleNederlanden
52:15
30
Richard Gregoire
Voorburg
52:16
31
Rens Ketting
Berkel en Rodenrijs
52:45
32
Hanspieter Hofman
Pijnacker
54:31
33
Erik de Rooij
Bergschenhoek
55:32
34
Onno Jacobs
Bleiswijk
56:00
35
Hans van der Wel
Rotterdam
56:12
36
Ron van der Kleij
Bergschenhoek
56:48
37
Peter Schweers
De Kieviten
56:55
38
Arno Commandeur
Bleiswijk
57:07
39
Eric Spruijt
Bleiswijk
57:22
40
Peter Haak Wegmann
Bergschenhoek
57:45
41
Jelle Bolte
NationaleNederlanden
57:47
42
Peter Bergman
NationaleNederlanden
58:29
43
Jules Kentin
NationaleNederlanden
58:29
44
Ferry Beukers
Bleiswijk
58:49
45
Fred Vermulm
Bleiswijk
59:45
M55, 10 KM JEUGD/SEN
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Piet Stroek
PAC
42:06
2
Jan Cammeraat
avVN
42:14
3
Ernest Gonzalez
Ridderkerk
44:14
4
Jan Olsthoorn
PAC
44:27
5
John van Zweeden
NationaleNederlanden
45:55
6
Cees van der Hoeven
Berkel en Rodenrijs
46:40
7
Cees Stolk
Berkel en Rodenrijs
48:31
8
Peter Zoetmulder
Zoetermeer
49:51
9
Paul van Koppen
De Kieviten
50:50
10
Wim Posthumus
De Kieviten
51:11
11
Guus Bergevoet
Poortugaal
51:29
12
Adri van Kampen
Bleiswijk
54:31
13
Dick van Huisstede
Nederhorst den Berg
55:56
14
Henny van den Bulk
De Kieviten
55:58
15
Gerard de Bruijn
Bleiswijk
56:07
16
Peter de Valois
Zoetermeer
59:50
17
Jan Scheffers
NationaleNederlanden
1:02:07
18
Rien de la Rie
NationaleNederlanden
1:02:07
19
Jos de Mooij
Bergschenhoek
1:02:33
20
Henk Hofstra
NationaleNederlanden
1:06:53
M65, 10 KM JEUGD/SEN
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Dick Nijhof
avVN
47:34
2
Hans de Niet
NationaleNederlanden
51:50
3
Einar van Beek
Rotterdam Atletiek
52:38
VSEN, 10 KM JEUGD/SEN
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Esmee Teeling
the Hague Road Runne
39:36
2
Pauline van Donkelaar
De Kieviten
42:29
3
Melanie Woering
Rozenburg Zh
47:03
4
Robin Dillewaard
Bleiswijk
48:43
5
Daphne Smit
Rotterdam
52:16
6
Jozien Damen
Rotterdam
52:31
7
Margreet Peekstok
Delft
56:40
8
Kim Bakker
Rijswijk Zh
56:52
9
Corine Hoogendoorn
Zevenhuizen Zh
59:11
10
Evelyne den Outer
Bergschenhoek
1:00:54
11
Huma Uranus Raufi
Berkel en Rodenrijs
1:12:37
V35, 10 KM JEUGD/SEN
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Tineke van der Stelt
Sleeuwijk
49:01
2
Natalia Llacer Sala
's-Gravenhage
56:10
3
Rie van der Stelt
Bergschenhoek
56:30
4
Danielle Hemink
NationaleNederlanden
57:49
5
Kirsten Tammel
Bleiswijk
58:37
6
Anke Rozendaal
Bleiswijk
58:37
7
Mandy Huijsing
NationaleNederlanden
58:47
8
Lieselotte van den Ber
Bleiswijk
58:50
9
Maud van Berlo
Rotterdam
58:53
10
Monique de Kok
Rotterdam
1:02:54
11
Brenda Rooijakkers
Rotterdam
1:03:09
12
Sabine Tiben
Zwartewaal
1:03:38
13
Nicolette van der Palm
Nieuwerkerk ad IJsse
1:04:25
14
Linda Mulder
Zoetermeer
1:06:55
15
Priscilla van der Wind
Bleiswijk
1:07:16
16
Eloise Swets
Capelle aan den IJss
1:10:11
17
Jelena Skobo
Berkel en Rodenrijs
1:12:37
V45, 10 KM JEUGD/SEN
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Joyce Dijkhuizen
RRZ
49:54
2
Petra Vos
Waterweg
50:11
3
Ellemieke Zaal
NationaleNederlanden
51:39
4
Maartje Schipperus
NationaleNederlanden
54:11
5
Karin van Gemeren
Boskoop
54:11
6
Tonny van Holst
Rotterdam
54:32
7
Ellen Eleonora
De Kieviten
57:47
8
Sylvia Lemmen
De Kieviten
58:03
9
Yvonne van der Kleij
Bergschenhoek
58:17
10
Marja Strijker
De Kieviten
59:04
11
Ennie van Driel
Bleiswijk
1:02:24
12
Patricia Kerklaan
Bleiswijk
1:03:36
13
Yvon Commandeur
Bleiswijk
1:03:37
14
Petra de Koning
Benthuizen
1:03:37
15
Martine Burggraaf
Bleiswijk
1:03:37
16
Sabine Moonen
's-Gravenhage
1:04:12
17
Marjan Kooi
's-Gravenhage
1:10:14
V55, 10 KM JEUGD/SEN
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Wilmi van Harten
Poortugaal
48:03
2
Thea van den Berg
De Kieviten
58:21
3
Monique van Leeuwen
Bergschenhoek
59:38
4
Lenie van 't Wout
Moerkapelle
1:00:13
5
Marianne Krompkamp-Rui
De Kieviten
1:02:40
6
Hanneke Donkersloot
Rotterdam
1:05:44
7
Lenie de Visser
Waterweg
1:05:44
MSEN, 21.1 KM SENIORE
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Arco Poot
Olympus '70
1:19:41
2
Matthijs van der Beek
De Kieviten
1:26:41
3
Robert Berk
Bergschenhoek
1:26:48
4
Wouter Struijs
Rotterdam
1:29:24
5
Teun van Dongen
Rotterdam
1:29:41
6
Martjan Bodegom
Lekkerkerk
1:34:55
7
Barrie harrevelt
Pijnacker
1:37:47
8
Robin Haan
Rotterdam
1:38:06
9
Peter de Bruin
Lekkerkerk
1:38:35
10
Wouter v.d. Berg
Rotterdam
1:39:18
11
Victor Broersma
Bergschenhoek
1:40:51
12
Luuk Evans
Rotterdam
1:40:58
13
Matthijs Hoek
Nieuwerkerk ad IJsse
1:41:43
14
Koen van Baekel
Rotterdam
1:42:45
15
Coen Breeman
Amsterdam
1:43:26
16
Tom den Brabander
Naaldwijk
1:44:26
17
Jeroen Schaap
Pijnacker
1:49:36
18
Leon Wiskie
Rotterdam
1:53:29
19
Joost Jansen
Vlaardingen
1:54:12
20
Mitchel Troost
Zwijndrecht
1:55:12
21
Wybe Niemeijer
Leiden
1:59:24
22
Mc van Hengel
Pijnacker
2:02:21
23
Jeroen Visser
Barendrecht
2:04:35
24
Erwin Knecht
Rotterdam
2:07:29
M35, 21.1 KM SENIORE
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Roché Silvius
den Haag
1:20:14
2
Emiliano Fabozzi
Leiden Road Runners
1:20:19
3
Rutger Kramer
Haag Atletiek
1:20:38
4
Erik Nieuwenboom
Rotterdam
1:25:20
5
Harmen den Boer
Berkel en Rodenrijs
1:25:48
6
Martijn Snip
Leiden Atletiek
1:26:53
7
Mark weel
Rotterdam nesselande
1:28:29
8
Tarik Fauz
Rotterdam Atletiek
1:29:25
9
Jasper Letschert
PAC
1:31:24
10
Richard Lelieveld
De Kieviten
1:32:14
11
Frans Woerden
De Veenlopers
1:33:21
12
Marijn Takkenberg
's-Gravenhage
1:34:34
13
Paul Stalenhoef
Bodegraven
1:37:45
14
Ed Steijnen
Statina
1:38:25
15
Brab Brabander
Berkel en Rodenrijs
1:39:45
16
Edward Meeuwisse
Nieuwveen
1:40:04
17
Fred Smink
Berkel en Rodenrijs
1:40:20
18
André Schravemade
Zoetermeer
1:40:51
19
Arjen Visser
's-Gravenhage
1:41:16
20
Meino Boon
Zwijndrecht
1:41:38
21
Stefan Hoohenkerk
Dolichos
1:42:13
22
Martijn Tasma
's-Gravenhage
1:42:45
23
Gert Jan Peerdeman
De Kieviten
1:44:23
24
Roel Olierook
Sasenheim
1:45:17
25
Pieter Noorman
Rotterdam
1:46:31
26
Don Rolfes
Schiedam
1:47:19
27
Paul Braun
Rotterdam
1:47:27
28
Leo Uittenbroek
Mierlo
1:48:01
29
Dennis Mossaar
Bleiswijk
1:48:23
30
Mark landman
Berkenwoude
1:48:24
31
Steven van de Veire
De Wielingen
1:48:26
32
André Buitenhek
's-Gravenhage
1:48:31
33
Chris Schrijver
's-Gravenhage
1:50:55
34
Richard Rietveld
Wateringen
1:50:55
35
Erik Scepamboord
Alphen ad Rijn
1:51:28
36
Marc Vrij
AAV '36
1:51:33
37
Herman Bruins
Rotterdsam
1:51:54
38
Arjan Oosterlaan
Rotterdam
1:52:25
39
Emiel van Rijst
Rotterdam
1:54:01
40
August de Heij
Utrecht
1:55:53
41
Rogier Neufeglise
Rotterdam
1:55:57
42
Guido Verweij
Bleiswijk
1:57:35
43
Bastiaan Veltman
Hendrik-Ido-Ambacht
1:59:15
44
Jacques Vorde
Berkel en Rodenrijs
1:59:48
45
Marcel Versteeg
Rotterdam
2:03:04
46
Armand van der Zwart
's-Gravenhage
2:03:08
47
Frank Reesink
PAC
2:05:42
48
Eric van den Berg
Rotterdam
2:08:04
49
Jeroen Swets
Capelle aan den IJss
2:08:55
50
Martijn van der Graaf
Rotterdam
2:15:36
M45, 21.1 KM SENIORE
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Ronald de Roos
Hellas
1:21:12
2
Hans Bos
Rotterdam Atletiek
1:22:44
3
Bart Roefs
De Kieviten
1:24:50
4
Richard van der Klis
Ilion
1:27:45
5
Moul Kaewkokua
Dutch Runners
1:28:37
6
Marc de Boer
AAV '36
1:30:15
7
Rudolph van den Bergh
Driebergen-Rijsenbur
1:31:09
8
Ronny Voets
Best
1:31:16
9
Erik van Keeken
De Kieviten
1:31:21
10
Chris Paardenkooper
Moerkapelle
1:32:02
11
Don Croes
Voorne Atletiek
1:32:05
12
Aart v.d. Houwen
Voorne Atletiek
1:32:38
13
Jan Altorf
De Kieviten
1:33:25
14
Martien Lek
De Veenlopers
1:33:46
15
René Verkade
Maassluis
1:35:33
16
Rob Fransen
Voorne Atletiek
1:35:37
17
Peter Noordam
Waterweg
1:37:35
18
Erik Ouwerling
Rotterdam
1:37:41
19
Auke de Jong
the Hague Road Runne
1:38:14
20
Leendert de Groot
Schiedam
1:38:31
21
Willem Biemolt
Friesland
1:38:38
22
Philip van Dongen
Maasland
1:38:51
23
Palland Goosen
Voorne Atletiek
1:39:07
24
Pieter Duisenberg
's-Gravenhage
1:39:19
25
Dirk de Groot
Rotterdam
1:39:35
26
Jan de Jong
De Kieviten
1:39:49
27
Jasn Janse
Rotterdam
1:40:22
28
Arno de Koning
Nootdorp
1:40:41
29
Nico Meeuwenhorst
Leiderdorp
1:40:53
30
Richard van Kesteren
Rotterdam
1:40:59
31
Tony Anders
Gouda
1:41:51
32
Bert Vreugdenhil
Olympus '70
1:42:10
33
Jan van Duin
De Kieviten
1:42:16
34
Marcel van Vliet
De Kieviten
1:42:18
35
Koert Kouwenhoven
De Koplopers
1:43:09
36
Philippe Mathon
Haag Atletiek
1:43:11
37
Bert Pelikaan
Waterweg
1:44:00
38
Mark Peter
Rotterdam
1:45:44
39
André Haspels
amsterdam
1:45:45
40
Arnoud van Houten
Rotterdam
1:46:03
41
Ard Hulst
De Kieviten
1:46:51
42
Fabrizio Cavazza
De Kieviten
1:47:04
43
Richard Granneman
Pallas '93
1:47:48
44
Mark Beems
Houten
1:48:34
45
Christ-Jan v.d. Liende
Nieuwerkerk ad IJsse
1:49:38
46
Guido Landheer
's-Gravenhage
1:51:24
47
Markos Schrama
1:53:35
48
Peter Buter
De Kieviten
1:53:37
49
Roland Hooghiemstra
Delft
1:53:53
50
Ferry The
Rotterdam
1:54:01
51
Tim de Ruiter
Nieuw-Vennep
1:54:38
52
Thaco Cats
Rotterdam
1:55:09
53
Jos kermper
Bergschenhoek
1:55:56
54
John Heemskerk
Zoetermeer
1:57:17
55
Wim Strijker
Bergschenhoek
1:57:48
56
Michiel de Jong
Rotterdam
1:58:05
57
Eric Klok
Waterweg
1:58:10
58
Harrie Kapsenberg
Rotterdam
2:01:24
59
Willem H van Wijk
Rotterdam
2:01:24
60
Adri van Selst
Bergschenhoek
2:01:43
61
Gerard van den Beukel
Bergschenhoek
2:03:43
62
Johan Visser
Barendrecht
2:04:18
63
Mario de Koning
Bergschenhoek
2:09:23
64
Perry Visser
Rotterdam
2:11:59
65
Jan de Jong
De Kieviten
2:12:34
66
Bart Verschuur
Rotterdam
2:25:56
M55, 21.1 KM SENIORE
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Martien Blok
Voorne Atletiek
1:31:31
2
Richard Huisman
Leiden
1:33:17
3
Rob Barendregt
Sparta
1:37:27
4
Willem van der Kooij
De Kieviten
1:37:50
5
Tjia Liem
Rotterdam
1:40:10
6
Kees Wijsman
Pijnacker
1:40:54
7
Peter van Gelder
Ridderkerk
1:41:53
8
Dick Baggerman
De Kieviten
1:42:18
9
Ries van den Berg
Gouderak
1:42:39
10
Joos Franke
Biggekerke
1:43:38
11
Piet van veen
zoetermeer
1:48:00
12
Kees Smies
De Kieviten
1:49:34
13
Jaap Jan Pols
Rotterdam Neselande
1:49:51
14
Martin Strik
Pijnacker
1:50:33
15
Jan Belt
Leiden
1:50:59
16
Jan van Donkelaar
De Kieviten
1:51:07
17
Hielke Beerstra
Dordrecht
1:57:23
18
Bart Wielinga
De Kieviten
1:58:12
19
Fred Dozy
Spark
2:00:17
20
Mark van Holst
De Kieviten
2:03:45
21
Ben de Berg
Rotterdam
2:04:23
22
Bert Klauwer
Bleiswijk
2:06:52
M65, 21.1 KM SENIORE
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Cok van Bodegom
NationaleNederlanden
1:49:41
2
Joop Raaphorst
avVN
1:55:54
3
Ferry van pieterson
Dutch Runners
1:59:58
4
Cees Moerland
Tenaco
2:03:56
5
Hans Buitendijk
Krimpen ad ijssel
2:09:14
6
Egbert van Dijk
Fortuna
2:10:24
VSEN, 21.1 KM SENIORE
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Annette van Reijn
Leiden Road Runners
1:34:18
2
Van Dijk
Rotterdam
1:46:14
3
Marleen v.d. Zanden
Rotterdam
1:49:20
4
Ingrid Verheij
Rotterdam
1:51:30
5
Buijsrogge - van Dijk
Rotterdam
1:53:18
6
Kim Vollebregt
's-Gravenhage
1:57:44
7
Eerke Steller
Amsterdam
2:00:29
8
Ilse de Jonge
Voorburg
2:00:30
9
Hanna Bornmark
Rotterdam
2:04:05
10
Nanda Zoet van Breda
Hillegom
2:09:49
11
Loesje Kalkema-Sprenge
Hillegom
2:09:49
12
Suzanne van der Ploeg
Hendrik-Ido-Ambacht
2:10:45
13
Jessica Verdel
Rotterdam
2:20:49
14
Simone Speelman
Rotterdam
2:20:49
15
Tamara Mourits
Waddinxveen
2:22:16
16
Karen Broekhuizen
Delft
2:28:36
V35, 21.1 KM SENIORE
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Hester van der Werk
Voorne Atletiek
1:38:55
2
Monique Smith
De Kieviten
1:41:57
3
Maaike Heintz
Krimpemn ad Ijssel
1:44:00
4
Judith van Donker
Den Haag
1:44:20
5
Heleen van 't Hof
NationaleNederlanden
1:46:37
6
Hanneke van Vliet Vlie
De Kieviten
1:47:40
7
Yvonne van Hoven
Rotterdam Neselande
1:53:14
8
Sophie Rodenburg
Rotterdam
1:53:53
9
Esther van Loenen
Waterweg
1:58:11
10
Ingrid van den Berg
Bergschenhoek
2:00:14
11
Anita van Velde
De Kieviten
2:00:18
12
Claudia Hooft
Voorne Atletiek
2:01:43
13
Katrin Pietsch
Rotterdam
2:03:06
14
Esther Nelemans
PAC
2:05:42
15
Tamara van Waardhuizen
Hendrik-Ido-Ambacht
2:10:45
16
Loes Achten
Den Haag
2:17:53
V45, 21.1 KM SENIORE
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Angeli de Koning
Maasland
1:31:26
2
Corina Voorn
De Koplopers
1:37:20
3
Maria Cavazza
De Kieviten
1:47:13
4
Paula Groot
Pallas '93
1:47:49
5
Ingrid Baggerman
De Kieviten
1:51:08
6
Jackeline Everaers
Delft
1:56:12
7
Yolanda Kaijser
Rotterdam
1:56:16
8
Anita Kreukniet
De Kieviten
2:02:41
9
Jenny ter Steege
Waddinxveen
2:04:29
10
Petra Verhoef
De Kieviten
2:12:00
11
Carla de Jong
Rotterdam
2:12:34
12
Doreen Pouwels
Berkel en Rodenrijs
2:24:57
13
Monique-Cecile Roeland
Nieuw-Vennep
2:24:57
14
Inge Vliegenthart
Laren Gld
2:29:03
15
Anneloes van Huuksloot
Bergschenhoek
2:29:04
V55, 21.1 KM SENIORE
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Saskia Warmer
De Kieviten
1:52:47
2
Patty Schutte
Haag Atletiek
1:58:38
3
Greetje v Rijn Lethe
De Kieviten
2:01:52
4
Wil Barendrecht
Voorne Atletiek
2:11:59
www.uitslagen.nl
05-10-2014 00:00