Uitslagenlijst 46e Langs de Gouwe loop

Waddinxveen - Zondag 5 oktober 2014

JTM7, KIDSRUN T/M 7 J
Plts
Naam
Bruto
Netto
1
Tim van Tilburg
Waddinxveen
3:52
2
Rink Rewijk
Aalsmeer
4:04
3
Jente Husslage
Boskoop
4:32
4
Tim van Elleswijk
Waddinxveen
4:40
5
Maurice Moons
Waddinxveen
4:46
6
Floris Kort
De Meern
5:09
7
Lucas van Leeuwen
Boskoop
5:12
8
Kay de Haart
Rotterdam
5:20
9
Onno van den Doel
Amsterdam
5:55
10
Xander Ruben
Alphen a.d. Rijn
5:57
11
Olivier Kort
De Meern
6:29
12
Joppe Kort
Waddinxveen
6:56
13
Wiep van Middelkoop
Waddinxveen
7:07
14
Robin van Veen
Waddinxveen
7:24
MTM7, KIDSRUN T/M 7 J
Plts
Naam
Bruto
Netto
1
Jinth Engelse
Rotterdam
5:08
2
Isabelle Drost
Gouda
5:24
3
Celine Zürloke
Boskoop
5:38
4
Jara Bitter
Waddinxveen
5:44
5
Anias vd Meer
Waddinxveen
5:57
6
Puk van Middelkoop
Waddinxveen
6:10
7
Fiene Kort
Waddinxveen
6:41
8
Saartje Rewijk
Aalsmeer
6:52
9
Jasmijn Ruben
Alphen a.d. Rijn
7:29
10
Anoek Turksema
Boskoop
8:14
J8-12, KIDSRUN 8-12 JA
Plts
Naam
Bruto
Netto
1
Stan de Boer
Waddinxveen
5:18
2
Stan van Tilburg
Waddinxveen
5:21
3
Teije Keesmaat
Waddinxveen
5:23
4
Robin de Haan
Reeuwijk
5:26
5
Wessel Baas
Bodegraven
5:47
6
Jedy Janssen
Waddinxveen
5:55
7
Primoz Schipper
Gouda
6:03
8
Olaf Moons
Waddinxveen
6:07
9
Timo van den Doel
Amsterdam
6:14
10
Victor Moons
Waddinxveen
6:17
11
Milan Esveldt
Waddinxveen
6:18
12
Ruben van den Doel
Amsterdam
6:39
13
Sebastiaan de Vreede
Waddinxveen
6:46
14
Daniel de Vreede
Waddinxveen
7:26
M8-12, KIDSRUN 8-12 JA
Plts
Naam
Bruto
Netto
1
Nuria van den Meerendo
Boskoop
6:05
2
Evy Bitter
Waddinxveen
7:09
3
Sienna Zürloke
Boskoop
8:22
H5KM, 5 KM PRESTATIEL
Plts
Naam
Bruto
Netto
1
Ton Hettema
Rotterdam
17:43
17:42
2
Bastiaan van Graafeila
Delft
17:44
17:44
3
Koen Hijman
Boskoop
17:47
17:46
4
Edwin Verkaik
Reeuwijk
19:03
19:02
5
Luuk Hogenelst
Waddinxveen
19:52
19:50
6
Coen Landheer
Waddinxveen
20:39
20:35
7
Vincent Kruit
Waddinxveen
21:05
21:02
8
Alexander Docter
Gouda
21:06
21:04
9
Wessel Hettema
Waddinxveen
21:15
21:12
10
Johan van Hoek
Waddinxveen
21:29
21:25
11
Gert-Jan van Tilburg
Waddinxveen
21:33
21:26
12
Kars Brouwer
Waddinxveen
21:43
21:40
13
Michel Alblas
Gouda
21:57
21:52
14
Rien de Wolff
Voorburg
22:51
22:51
15
Kees vd Heul
Schoonhoven
22:57
22:53
16
Rob Bothof
Utrecht
23:24
23:18
17
Frank Boom
Waddinxveen
23:29
23:16
18
Marc Blok
Gouda
24:21
24:18
19
Piet Blaauboer
Waddinxveen
24:24
24:23
20
Bert Kuiper
Waddinxveen
24:39
24:33
21
Rogier Alblas
Waddinxveen
25:00
24:48
22
Floris van Daalen
Waddinxveen
25:11
25:08
23
Ton Oosterbroek
Hazerswoude-dorp
25:20
25:14
24
Julia de Wit
Gouda
25:20
25:12
25
Jan-Pieter Kort
De Meern
25:25
25:13
26
Lex Scholten
Waddinxveen
25:28
25:16
27
Erik van den Doel
Amsterdam
25:30
25:19
28
Frans Hertog
Waddinxveen
26:12
26:00
29
Herman Mens
Boskoop
27:41
27:33
30
Matt Kaptein
Waddinxveen
28:06
27:05
31
Frans Hoogland
Gouda
28:47
28:43
32
Willem Toering
Waddinxveen
29:31
29:21
33
Theodoor Schipper
Gouda
29:36
29:23
34
Cor Droog
Boskoop
29:43
29:34
35
Bas Hijgemann
Ridderkerk
30:41
30:24
36
Jaco te Hennepe
Gouda
31:37
31:29
37
Dirk Toet
Waddinxveen
32:00
31:47
38
Aad van der Reijker
Waddinxveen
32:11
31:55
39
Ton Wortman
Boskoop
32:27
32:14
40
Cees Kort
Waddinxveen
32:36
32:27
41
Rob Boom
Waddinxveen
33:36
33:20
42
Lisa te Hennepe
Gouda
34:32
34:24
43
John Kuhles
Gouda
35:13
35:11
D5KM, 5 KM PRESTATIEL
Plts
Naam
Bruto
Netto
1
Marije Hijman
Boskoop
18:51
18:51
2
Irene van der Reijken
Rotterdam
19:14
19:13
3
Caroline Willems
Boskoop
20:40
20:40
4
Imke Keesmaat
Waddinxveen
23:20
23:19
5
Carla van der Wolf
Reeuwijk
24:20
24:18
6
Dagmar Brouwer
Waddinxveen
24:24
24:19
7
Mariëtte Smeets
Waddinxveen
25:33
25:31
8
Anna Blokland
Leiden
26:01
25:56
9
Melissa Roos
Bodegraven
26:19
26:12
10
Marjolein Droog
Amsterdam
26:27
26:23
11
Gezina Atzema
Waddinxveen
26:30
26:23
12
Amber Kooter
Boskoop
27:01
26:55
13
Kitty Hooftman
Boskoop
27:13
27:08
14
Iris ten Barge
Alphen aan den Rijn
27:33
27:29
15
Fiona Dekker
Waddinxveen
27:58
27:51
16
Janine Hellingman
Boskoop
28:04
27:56
17
Linda Steenhuis
Boskoop
28:10
28:04
18
Anouk Oudkerk Pool
Gouda
28:51
28:46
19
Irene de Jong
Waddinxveen
28:57
28:51
20
Jenny Toet
Ridderkerk
29:02
28:48
21
Andrea Aalbregt
Zoetermeer
29:04
29:00
22
Neeltje Nuijten
Waddinxveen
29:05
29:01
23
Joleen Streefkerk
Waddinxveen
29:35
29:27
24
Aletta Faber
Waddinxveen
30:18
30:05
25
Carla van Bemmel
Boskoop
30:42
30:28
26
Iris van Rooijen
Gouda
31:21
31:19
27
Nelleke van Dixhoorn
Gouda
31:25
31:16
28
Anca van der Reijken
Waddinxveen
31:40
31:26
29
Nelleke van Wijk
Waddinxveen
32:09
31:59
30
Jolien van Hoek
Waddinxveen
32:55
32:39
31
Rikie van der Veer
Loenen Gld
33:07
32:57
32
Caroline Rijnberg
Alphen aan den Rijn
33:16
33:01
33
Jacqueline Ruben
Alphen aan den Rijn
33:16
33:01
34
Esmaralda Hoogerdijk
Waddinxveen
34:08
33:56
35
Moniek Boom
Waddinxveen
34:08
33:52
36
Lucia Boom
Waddinxveen
34:16
34:00
37
Jeanette Klaver
Gouderak
34:29
34:15
38
Miranda de Jeu
Waddinxveen
34:40
34:34
39
Marianne van den Doel
Amsterdam
35:15
35:05
40
Mariska de Vries
Leiden
35:30
35:23
41
Miranda de Vries
Waddinxveen
35:30
35:23
42
Ellen Verrips
Reeuwijk
36:02
35:47
43
Marion van Hunen
Moordrecht
46:07
45:58
H10KM, 10 KM PRESTATIE
Plts
Naam
Bruto
Netto
1
Erwin van den Ham
Haastrecht
38:00
38:00
2
Tijn Jansen
Haastrecht
38:00
38:00
3
John Spek
Waddinxveen
38:58
38:50
4
Pascal Verbeek
Gouda
39:04
39:04
5
Andre Veldman
Reeuwijk
39:05
39:03
6
Tiemen van Daalen
Waddinxveen
39:12
39:09
7
Hans Overbeek
Polsbroek
39:45
39:45
8
Gert-Jan Cok
Hazerswoude
39:54
39:52
9
Patrick van Leeuwen
Boskoop
40:16
40:14
10
Xavier Crolca
Boskoop
40:21
40:18
11
Jan van der Linden
Asperen
40:23
40:20
12
Fred Moeringe
Boskoop
40:42
40:38
13
Teun van der Linden
Leiden
41:34
41:32
14
Jelle Meijer
Waddinxveen
41:41
41:37
15
Adrie van Zoest
Boskoop
41:54
41:50
16
Robin van Nie
Boskoop
42:16
42:10
17
Wojciech Sobotzik
Waddinxveen
42:41
42:34
18
Michaël Kooter
Boskoop
43:06
42:59
19
Bastiaan Blokland
Leiden
43:21
43:16
20
Jonathan Dol
Gouda
43:32
43:18
21
Michel Boer
Waddinxveen
43:49
43:40
22
Jeffrey Pels
Woerden
44:02
43:56
23
Ivo Poldervaart
Waddinxveen
44:38
44:33
24
Wilfried Boer
Gouda
44:55
44:51
25
Martijn Beek
Vinkeveen
45:30
45:13
26
Richard Moons
Waddinxveen
45:31
45:27
27
Jaco Goedhart
Waddinxveen
45:35
45:24
28
Anco Dol
Gouda
45:39
45:25
29
Arie Stok
Rotterdam
45:46
45:37
30
Roel Regelink
Mijdrecht
46:14
45:59
31
Jos van Leeuwen
Waddinxveen
46:16
46:16
32
Ron Groenenberg
Waddinxveen
46:24
46:23
33
Ed Noorland
Boskoop
46:55
46:52
34
Harry Blom
Bodegraven
46:58
46:50
35
Ries Loef
Boskoop
47:05
46:52
36
Peter Heeren
Waddinxveen
47:39
47:26
37
Jan Snoey
Boskoop
47:44
47:31
38
Martin Boon
Woerden
47:44
47:43
39
Wessel Kuipers
Hoofddorp
48:16
48:02
40
Fred Koelewijn
Alphen a.d. Rijn
48:18
48:12
41
Hans Veraar
Bodegraven
48:29
48:21
42
Auke Leen
Berkel en Rodenrijs
48:30
48:28
43
Hans de Ruiter
Hazerswoude
49:07
48:58
44
Ronald Uittenbogaard
Boskoop
49:24
49:14
45
Ad Mocking
Waddinxveen
49:29
49:14
46
Alex Verbakel
Boskoop
50:01
49:42
47
A.C.M. Groenendijk
Boskoop
50:19
50:12
48
Ton Bennemeer
Waddinxveen
51:01
50:45
49
Wouter Razenberg
Waddinxveen
51:08
51:04
50
Rudo Kalkman
Bodegraven
51:17
51:10
51
Peter de Haan
Gouda
51:17
51:07
52
Jan van der Meij
Waddinxveen
51:21
51:14
53
Martin de Haan
Reeuwijk
51:32
51:21
54
Cees vd Harst
Rotterdam
51:48
51:44
55
Fred de Koning
Waddinxveen
52:55
52:40
56
Nico Breedijk
Waddinxveen
53:03
52:54
57
Wiro van der Werf
Boskoop
53:19
53:13
58
Marco van der Kleijn
Bodegraven
53:48
53:29
59
Tim Lepelaar
Waddinxveen
54:15
53:58
60
Sjaak Nobel
Waddinxveen
55:31
55:20
61
Hans Ritmeester
Gouda
55:35
55:14
62
Victor Bakker
Haastrecht
56:00
55:41
63
René Steenkamer
Haastrecht
56:12
55:54
64
MMH Willems
Boskoop
56:15
56:09
65
Arno Hogenelst
Waddinxveen
56:21
56:05
66
Hendrik Geertsma
Boskoop
1:00:01
59:46
67
Paul de Valk
Boskoop
1:00:06
59:51
68
Peter Rijnaard
Krimpen aan den IJss
1:09:03
1:08:51
D10KM, 10 KM PRESTATIE
Plts
Naam
Bruto
Netto
1
Annelies Harkes
Reeuwijk
44:25
44:12
2
Jolanda de Wit
Gouda
44:46
44:43
3
Laura Baars
Waddinxveen
44:47
44:35
4
Astrid Duimel
Waddinxveen
47:37
47:27
5
Bianca Pleus
Waddinxveen
51:05
50:58
6
Jose Piest
's-Gravenhage
51:20
51:08
7
Hanneke van Wijk
Boskoop
51:26
51:09
8
Martine Broekman
Waddinxveen
52:43
52:30
9
Jolanda Zwijnenburg
Waddinxveen
53:10
52:57
10
Marjan de Jong
Boskoop
53:35
53:25
11
Jacomien Kapteijn
Alphen a.d. Rijn
54:06
54:02
12
Melissa Kaat
Zevenhuizen
54:14
53:58
13
Judith Eitjes
Waddinxveen
54:32
54:16
14
Annemie Scholten
Gouda
55:07
54:56
15
Caroline van der Starr
Reeuwijk
55:20
55:11
16
Carola Goedhart
Waddinxveen
56:59
56:47
17
Suzanna Weijs
Waddinxveen
57:47
57:38
18
Marian Elzinga
Reeuwijk
57:49
57:39
19
Danielle van Hattum
Waddinxveen
58:30
58:22
20
Petra Elzinga
Reeuwijk
59:29
59:20
21
Lia Goud
Hazerswoude-Dorp
59:49
59:38
22
Evie Wijnstok
Waddinxveen
1:03:10
1:02:49
23
Femke de Boer
Hazerswoude-Rijndijk
1:03:10
1:02:49
H10W, 10 KM WEDSTRIJD
Plts
Naam
Bruto
Netto
1
Maarten Blokland
Waddinxveen
35:29
35:29
2
Bart Witzier
Gouda
35:41
35:40
3
Gerard Droog
Rotterdam
37:31
37:31
4
Jan Verwijs
Rotterdam
38:05
38:05
5
Marnix Baelde
Voorburg
38:45
38:45
6
Leon van Prooijen
Boskoop
39:03
39:01
7
Paul Stolwijk
Boskoop
39:49
39:47
8
Gerard Hagoort
Woerden
40:22
40:17
9
Harold Baas
Bodegraven
43:14
43:08
10
Jan Hulst
Capelle aan den IJss
44:13
44:10
11
Dennis Kompier
Bodegraven
44:57
44:49
12
John Droog
Waddinxveen
48:55
48:47
13
Sjaak Scholten
Boskoop
50:03
49:58
14
Ivo Scholten
Boskoop
51:27
51:23
D10W, 10 KM WEDSTRIJD
Plts
Naam
Bruto
Netto
1
Suzanne Wiertsema
Aalsmeeer
44:46
44:43
2
Trees van der Werf
Reeuwijk
51:45
51:42
3
Anja Dijkhuizen
Waddinxveen
54:18
54:02
H15KM, 15 KM PRESTATIE
Plts
Naam
Bruto
Netto
1
Danny Binnendijk
Bodegraven
53:53
53:53
2
Andy Koolmees
Gouda
59:00
58:59
3
Pascal Claes
Waddinxveen
59:40
59:40
4
Steven van Ardenne
Rotterdam
1:04:54
1:04:49
5
Wim Verkleij
Reeuwijk
1:07:10
1:07:08
6
Jan van der Meer
Waddinxveen
1:08:17
1:08:10
7
Patrick van Middelkoop
Waddinxveen
1:08:18
1:08:11
8
Paul Speijer
Waddinxveen
1:08:56
1:08:52
9
Frank de Vreede
Gouda
1:09:14
1:09:12
10
Nico van Hoek
Waddinxveen
1:09:17
1:09:13
11
Edwin Evengroen
Gouderak
1:09:18
1:09:16
12
Alexander Schelfhout
Leiden
1:09:28
1:09:22
13
Arie van Prooijen
Gouda
1:11:02
1:10:57
14
Roland Verboon
Gouda
1:11:26
1:11:18
15
Bob Dekema de Rek
Gouda
1:11:28
1:11:26
16
Hajo Houtzager
Waddinxveen
1:11:57
1:11:49
17
Bert van Nierop
Bodegraven
1:13:28
1:13:24
18
Andre Arbman
Bergschenhoek
1:13:45
1:13:38
19
Ferd Dogterom
Alphen a.d. Rijn
1:13:50
1:13:45
20
Hans Kruyt
Gouda
1:18:55
1:18:48
21
Gerrit Oostenveld
Gouda
1:21:05
1:21:02
22
Jos vd Nieuwendijk
Boskoop
1:23:00
1:22:59
23
Paul Zoeteweij
Waddinxveen
1:23:28
1:23:23
24
John Ruts
Gouda
1:23:47
1:23:45
25
Wichert Kalkman
Waddinxveen
1:29:12
1:29:08
26
Wim Zeltenrijch
Gouda
1:30:31
1:30:24
D15KM, 15 KM PRESTATIE
Plts
Naam
Bruto
Netto
1
Annemarie Dekema de Re
Gouda
1:11:30
1:11:28
2
Baukje Verbruggen
De Kwakel
1:14:32
1:14:30
3
Judith Voogt
Gouda
1:17:57
1:17:51
4
Nicole Nieuwenhoff
Gouda
1:20:34
1:20:28
5
Wendy Stolwijk
Woerden
1:20:42
1:20:33
6
Brigitte Dogterom - Vi
Alphen a.d. Rijn
1:21:50
1:21:45
7
Annerie de Gier
Waddinxveen
1:25:04
1:24:59
8
Maartje Kuijsten
Woerden
1:26:44
1:26:36
9
Marjon Kuiper-van Leeu
Waddinxveen
1:28:20
1:28:14
DWAND, SPORTIEF WANDEL
Plts
Naam
Bruto
Netto
1
Danielle van den Berg
Waddinxveen
1:49:37
1:49:37
2
Carla Kop
Waddinxveen
1:49:38
1:49:38
Wedstrijdsecretariaat
www.uitslagen.nl
05-10-2014 00:00