Uitslagenlijst Asselse 2 mijl

Apeldoorn - Vrijdag 3 oktober 2014

M1KM, 1 KM. MEISJES
Plts
Naam
Bruto
Netto
1
Floor Doornwaard
De Gemzen
3:08
3:08
2
Tess van Randtwijk
AV '34
3:29
3:28
3
Sofie Coulier
Apeldoorn
3:52
3:51
4
Harsta Renee
B. Sch. Sprengenpark
4:09
4:07
5
Karlijn Kruiskamp
Apeldoorn
4:11
4:09
6
Yarino Leye
Apeldoorn
4:13
4:13
7
Julia Telgen
Apeldoorn
4:20
4:19
8
Anna van Lohuizen
AV '34
4:23
4:20
9
Wijnterp Nina
B. Sch. Sprengenpark
4:30
4:29
10
Leonie Wijnterp
B. Sch. Sprengenpark
4:38
4:40
11
Loonstra Amber
B. Sch. Sprengenpark
4:40
4:39
12
Nora Brummelkamp
Apeldoorn
4:49
4:47
13
Donna Kovacs
Apeloorn
4:53
4:52
14
Ozyurt Nisa
B. Sch. Sprengenpark
4:56
4:53
15
Sophie Kranenburg
Apeldoorn
4:56
4:56
16
Floortje Boes
Apeldoorn
5:01
4:58
17
Marit den Engelsen
Apeldoorn
5:04
5:02
18
Giulia Scholten
Apeldoorn
5:05
5:02
19
Lotte van Lohuizen
AV '34
5:06
5:04
20
Pascalle Berger
Apeldoorn
5:11
5:08
21
Boer Laura De
B. Sch. Sprengenpark
5:23
5:22
22
Marleen Berger
Apeldoorn
5:24
5:21
23
Amstel Froukje Van
B. Sch. Sprengenpark
5:31
5:29
24
Schurnk Isa
B. Sch. Sprengenpark
5:35
5:33
25
Fien van Naarden
Apeldoorn
5:58
5:57
26
Donselaar Bo Van
B. Sch. Sprengenpark
6:10
6:08
27
Suus ten Hove
Apeldoorn
6:12
6:10
28
Schuring Vera
B. Sch. Sprengenpark
6:16
6:14
29
Faith Linkers
Apeldoorn
6:26
6:24
30
Mirthe van Zeist
Apeldoorn
6:26
6:23
31
Thara Martina
Apeldoorn
6:28
6:26
J1KM, 1 KM. JONGENS
Plts
Naam
Bruto
Netto
1
Jippe Lascchuit
AV '34
2:58
2:57
2
Tijmen Bouw
AV '34
3:07
3:06
3
Dungen Bruno Van
B. Sch. Sprengenpark
3:16
3:15
4
Milo Groen
AV '34
3:20
3:19
5
Merlijn Bonhof
Apeldoorn
3:37
3:36
6
Imre Atmodimedjo
AV '34
3:42
3:41
7
Jan Jansen
3:44
3:42
8
Mika Naber
Apeldoorn
3:45
3:45
9
Eddy Hummel
Apeldoorn
3:46
3:45
10
Loonstra Guido
B. Sch. Sprengenpark
3:47
3:44
11
Joris Kranenburg
Apeldoorn
3:48
3:47
12
Cas Hoekstra
Apeldoorn
3:50
3:48
13
Rick Jansonius
AV '34
3:53
3:51
14
Robin Timmerman
Apeldoorn
3:53
3:52
15
Matthias Bos
Apeldoorn
3:56
3:54
16
Jeremy Eilander
apeldoorn
3:57
3:56
17
Valentijn Bours
Apeldoorn
3:57
3:57
18
Floris Hummel
Apeldoorn
3:59
3:58
19
Sep de Jong
Apeldoorn
4:00
3:58
20
Samuel Bours
Apeldoorn
4:03
4:03
21
Marijn Atmodimedjo
AV '34
4:04
4:02
22
Pengel Romar
B. Sch. Sprengenpark
4:11
4:11
23
Bram Lesterhuis
Apeldoorn
4:14
4:13
24
Joey van Dort
Apeldoorn
4:18
4:16
25
Lude Loman
Epe
4:19
4:18
26
Otto Mengelberg jr
Apeldoorn
4:23
4:22
27
Boer Gert Jan De
B. Sch. Sprengenpark
4:24
4:23
28
Mulderij Tim
B. Sch. Sprengenpark
4:26
4:24
29
Prawesh Sewmangal
Apeldoorn
4:26
4:25
30
Dekker Otis
B. Sch. Sprengenpark
4:28
4:26
31
Koen Radstaake
AV '34
4:33
4:31
32
Yano van Dam
Apeldoorn
4:35
4:33
33
Kyon Kleiboer
Terwolde
4:45
4:44
34
Bentz van de Berg Timo
B. Sch. Sprengenpark
4:46
4:44
35
Ozyurt Arbak
B. Sch. Sprengenpark
4:56
4:55
36
Daan Klumper
AV '34
4:56
4:54
37
Mulderij Rik
B. Sch. Sprengenpark
5:04
5:01
38
Nero den Hartog
Apeldoorn
5:07
5:05
39
Dungen Pierre Van
B. Sch. Sprengenpark
5:21
5:19
40
Stijn Rave
Apeldoorn
5:24
5:22
41
Daniel den Besten
Apeldoorn
5:37
5:34
42
Reece Politiek
Apeldoorn
5:39
5:36
43
Jasper van Deelen
Apeldoorn
5:41
5:39
44
Christian Hato
Apeldoorn
5:56
5:54
45
Tim van Naarden
Apeldoorn
6:01
5:59
46
Niek Rave
Apeldoorn
6:15
6:12
47
Mats Kopuit
Apeldoorn
6:50
6:47
D2EM, 3,2 KM. DAMES
Plts
Naam
Bruto
Netto
1
Gerber Loman
Cialfo
12:53
12:53
2
Lotte Hagenbeek
Hanzesport
12:59
12:58
3
Sandra van de Brink
Apeldoorn
13:20
13:19
4
Reina de Haan
Apeldoorn
14:46
14:45
5
Michelle Spek
AV '34
14:53
14:52
6
Anouk Teunis
AV '34
14:54
14:54
7
Charlotte Hummel
AV '34
15:30
15:28
8
Greethe Hanekamp
AV '34
15:32
15:31
9
Patty Goossen
Apeldoorn
15:34
15:33
10
Jolien Stevels
AV '34
15:58
15:56
11
Dominique Holtman
Apeldoorn
16:00
15:54
12
Patricia Angelier
Apeldoorn
16:01
15:59
13
Cesari Courtney
Stedendriehoek
16:01
15:56
14
Deborah Terlouw
AV '34
16:02
16:00
15
Marit van Rossen
AV '34
16:02
16:00
16
Kitty van Luttikhuizen
Apeldoorn
16:04
16:02
17
Lisanne Ribbink
Apeldoorn
16:35
16:30
18
Weber Debby
Isokin
16:46
16:42
19
Arendonk Annemieke Van
Isokin
16:51
16:49
20
Britt Hartkamp
Gorkink Natuurlijk
16:54
16:53
21
Tessa Meer van Houtum
Gorkink Natuurlijk
16:57
16:55
22
Manuelle Bot
Apeldoorn
16:59
16:56
23
Petra van de Vis
Apeldoorn
17:01
16:57
24
Erline Kooistra
ZOA
17:09
17:07
25
Anneke de Loos-Luik
Apeldoorn
17:12
17:07
26
Adtrid Beerten
Veluwe
17:14
17:12
27
Joke van Dijk
AV '34
17:17
17:14
28
Ingrid Lenderink
Gorkink Natuurlijk
17:22
17:20
29
Ingrid Lenderink
Gorkink Natuurlijk
17:22
17:20
30
Iris Heuvink
Apeldoorn
17:30
17:25
31
Karin Berends
Apeldoorn
17:30
17:28
32
Els Sytsma
ZOA
17:32
17:28
33
Boekema Suzanne
Stedendriehoek
17:33
17:28
34
Carla Woudstra
Vaassen
17:36
17:31
35
Debbie Rib
Rabobank
17:38
17:35
36
Renate Vollenbroek
Apeldoorn
17:44
17:38
37
Susanne Posma
Apeldoorn
17:51
17:49
38
Bellert Manuela
Gorkink Natuurlijk
17:51
17:50
39
Annet Buitenhuis
Apeldoorn
17:52
17:49
40
Henrieke Hommes
ZOA
18:06
18:03
41
Jacqueline Kooistra
ZOA
18:08
18:05
42
Mulder-disveld Resi
Isokin
18:13
18:11
43
Marja Hietbrink
Apeldoorn
18:15
18:14
44
Esther Naber
Apeldoorn
18:19
18:16
45
Merkus Suzan
Isokin
18:19
18:16
46
Hofman Irene
Isokin
18:20
18:18
47
Evalyne van Lokhorst
Vaassen
18:20
18:15
48
Lenie Omtzigt
Apeldoorn
18:21
18:16
49
Haften Michelle Van
Isokin
18:35
18:30
50
Angela Hendriks
Apeldoorn
19:19
19:16
51
Marjanne Ariesen
ZOA
19:21
19:18
52
Suzan Hanskamp
Rabobank
19:35
19:31
53
Marieke Berger-Nieuwen
Gorkink Natuurlijk
19:43
19:42
54
Janny Aalberts
Apeldoorn
19:46
19:39
55
Rosa Timmer
Apeldoorn
19:55
19:49
56
Groot Betty De
Isokin
19:56
19:52
57
Anieta Scholten
Apeldoorn
20:08
20:03
58
Wilma Walinga-Pronk
Apeldoorn
20:13
20:06
59
Mulder Marieke
Isokin
20:20
20:16
60
Sandra Mosterd
Deventer
20:36
20:31
61
Simone Jonker
Apeldoorn
20:46
20:40
62
Mariandel Nieuwenkamp
Apeldoorn
20:48
20:44
63
Ineke van der Heide
Apeldoorn
20:50
20:45
64
Aja Rosinda
Apeldoorn
20:53
20:46
65
Angelique van 't Erve
Apeldoorn
20:56
20:51
66
Suzan Oterdoom
Apeldoorn
21:01
20:55
67
Diana Reijerman
Apeldoorn
21:02
20:57
68
Angeline van Elburg
Apeldoorn
21:20
21:14
69
Esmaralda van Akkeren
Apeldoorn
21:23
21:19
70
Mika Boersma
Apeldoorn
21:23
21:20
71
Larissa van der Maas
Apeldoorn
21:46
21:40
72
Marloes Brinkhof
Apeldoorn
22:24
22:16
73
Sandra Brinkhof
Deventer
22:24
22:17
74
Riette Modderkolk
Apeldoorn
22:32
22:24
75
Kirsten Kramer
Apeldoorn
22:34
22:27
76
Radstaake Emma
Isokin
23:42
23:40
77
Danielle Mertens
Apeldoorn
25:08
25:04
H2EM, 3,2 KM. HEREN
Plts
Naam
Bruto
Netto
1
Gert Jan Liefers
AV '34
9:29
9:28
2
Michel Riemersma
Triathlon
10:21
10:20
3
Thijs Doornwaard
De Gemzen
10:40
10:39
4
Jeroen Schmidt
Apeldoorn
10:46
10:45
5
Mark Jansonius
AV '34
10:46
10:45
6
Wim Ritsema
Gelre
11:11
11:10
7
Marco Janssen
De Koplopers
11:26
11:24
8
Ronald Nooteboom
Apeldoorn
11:35
11:34
9
Haico Boer
Apeldoorn
11:36
11:35
10
Martijn van der Wardt
Laren
11:37
11:35
11
Gerrit Doornwaard
De Gemzen
11:40
11:39
12
Daniel van den Esscher
Apeldoorn
11:44
11:43
13
Remko Veenstra
ZOA
11:45
11:42
14
Sibren Ottens
Apeldoorn
11:46
11:43
15
Cees Weeda
Veluwe
11:57
11:56
16
xxxx xxxx
12:17
12:15
17
Tobias Bonhof
Apeldoorn
12:19
12:15
18
Koen Bonekamp
AV '34
12:21
12:18
19
Jan Bieshaar
Apeldoorn
12:26
12:24
20
John Rave
Apeldoorn
12:37
12:35
21
Floris Heil
Apeldoorn
12:44
12:36
22
Thomas Kamps
Apeldoorn
12:45
12:41
23
Rick Mulder
Apeldoorn
12:46
12:43
24
Johan Jong De
Isokin
12:52
12:50
25
Huub Kolkman
Apeldoorn
12:53
12:46
26
Hennekes Jeroen
Stedendriehoek
12:55
12:53
27
Nico Nakken
Apeldoorn
13:00
12:52
28
Sebastiaan Bos
Apeldoorn
13:00
12:52
29
Wessel 't Hoen
Apeldoorn
13:03
13:01
30
Andreas Verwaal
Apeldoorn
13:04
12:59
31
Jeffrey Dolman
Apeldoorn
13:19
13:15
32
Andreas Luiten
ZOA
13:34
13:30
33
Arendonk Dennis Van
Isokin
13:41
13:38
34
Vincent van der Vis
AV '34
13:42
13:40
35
Dennis Anosowitsch
Apeldoorn
13:42
13:36
36
Werner Fortgens
Apeldoorn
13:44
13:41
37
Sander Bredewout
Rabobank
13:46
13:42
38
Max Rauwerdink
Apeldoorn
13:50
13:44
39
Pieter Buikema
ZOA
13:54
13:50
40
Bosselaar Gert
Stedendriehoek
13:56
13:54
41
Rinus Groen
Veluwe
13:57
13:56
42
Tonnie Berends
Apeldoorn
14:04
13:55
43
Henk van der Schaaf
Apeldoorn
14:11
14:05
44
Erik Huising
ZOA
14:16
14:12
45
Henk Geest van De
ZOA
14:22
14:17
46
Ivo Eghuizen
Apeldoorn
14:42
14:30
47
Remco Vermeulen
Apeldoorn
14:47
14:39
48
Robert Vloedgraven
Apeldoorn
15:02
14:58
49
Jan Jansen
Apeldoorn
15:07
15:00
50
Robin Kramer
Apeldoorn
15:18
15:14
51
Lukas Bouw
Apeldoorn
15:23
15:12
52
Ruud Grob
Isokin
15:25
15:20
53
Martin Scholten
Apeldoorn
15:40
15:38
54
Sipko van Luttikhuizen
Apeldoorn
15:41
15:38
55
Gerard Jansen
Apeldoorn
15:43
15:38
56
Christiaan Jelsma
Apeldoorn
15:52
15:46
57
Ben Kok
Kampen
15:53
15:45
58
Vincent Wilhelm
Apeldoorn
15:57
15:50
59
Jan Hubers
AV '34
16:07
15:58
60
Bastiaan Kok
Apeldoorn
17:00
16:53
61
Jan van der Perk
Apeldoorn
17:09
17:03
62
Paul Kok
Apeldoorn
17:12
17:06
63
Evert Luinstra
Apeldoorn
17:29
17:19
64
Robin Wilhelm
Apeldoorn
17:30
17:24
65
Han Berger
Gorkink Natuurlijk
17:36
17:28
66
Wienand Quak
Isokin
17:40
17:32
67
Hoogendorp Donald
Isokin
17:53
17:42
68
Otto Mengelberg
Apeldoorn
18:11
18:03
69
Guus Guus
apeldoorn
18:11
17:59
70
Milo Run
Apeldoorn
18:26
18:14
71
Jippe for Run
Apeldoorn
18:27
18:15
72
Peter Brinkhof
Deventer
18:34
18:30
73
Oscar Gordijn
Gorkink Natuurlijk
18:36
18:25
74
Anne Dros
Apeldoorn
18:47
18:39
75
Nicolaas Wit De
Isokin
19:24
19:15
76
Wim Berg van Den
Isokin
19:35
19:28
77
Arnold Dalfsen Van
Isokin
19:47
19:38
78
Cor Berger
Isokin
19:47
19:37
79
Evert Holtman
Apeldoorn
20:05
19:56
80
Henri Ververs
Isokin
20:48
20:39
81
Jan Nijdeken
Rabobank
22:09
22:00
82
Asselse4mijl
23:25
23:23
83
Johan Haften Van
Isokin
24:51
24:42
84
Asselse2mijl
36:51
36:41
85
Asselse4mijl
40:44
40:38
D4EM, 6,4 KM. DAMES
Plts
Naam
Bruto
Netto
1
Jolanda de Beer
Apeldoorn
24:59
24:48
2
Marjo Negerman
AV '34
28:58
28:54
3
Annekarlijn de Rijcke
Klarenbeek
30:39
30:35
4
Esther Leeuwerke
Apeldoorn
30:55
30:50
5
Marlous van Duijn
Apeldoorn
31:23
31:19
6
Martine Kooi
Apeldoorn
32:01
31:55
7
Annette Blom
Bathmen
33:19
33:14
8
Liesbeth Zeevat
Hoenderloo
34:51
34:41
9
Esther van Hevelingen
Apeldoorn
36:53
36:45
10
Myrthe van Weerdenburg
Apeldoorn
37:05
37:00
11
Floor Lieshout
Apeldoorn
38:02
37:57
12
Tamara Oonk
Ugchelen
40:23
40:17
13
Jeannette Kamperman
Apeldoorn
40:46
40:40
H4EM, 6,4 KM. HEREN
Plts
Naam
Bruto
Netto
1
Peter Ngeno
Kenia
20:03
20:02
2
Andre Knol
Ermelo
21:55
21:54
3
Michiel Broeksma
Zwolle
22:48
22:38
4
Gertjan Lahuis
Veluwe
23:48
23:44
5
Jeremy Eilander
Apeldoorn
24:25
24:24
6
Hans Peters
Vaassen
25:05
25:04
7
Arthur Bronkhorst
Uddel
25:58
25:56
8
Melle Snijder
Apeldoorn
29:19
29:15
9
Wesley Janse
Apeldoorn
29:35
29:29
10
Nick Palapessy
Apeldoorn
29:39
29:31
11
Mike Soebhag
Apeldoorn
29:43
29:37
12
Auke Wijnterp
Apeldoorn
29:56
29:49
13
Bert Geerlings
Zutphen
30:06
29:58
14
Frans Bouw
Apeldoorn
30:26
30:15
15
Folkert van Tricht
Apeldoorn
30:27
30:16
16
Bram Wijnveen
Apeldoorn
31:21
31:20
17
Meijnt Jansen
AV '34
32:23
32:19
18
Ko van den Broek
Apeldoorn
34:23
34:19
19
Bert Janssen
Apeldoorn
35:44
35:38
20
Roberto van Akkeren
Apeldoorn
36:49
36:40
21
John Meijer
Apeldoorn
37:26
37:23
22
Chris Willems
Veluwe
37:48
37:42
Electra van Tongeren, Stedendriehoek, Gorkink en AV '34
www.uitslagen.nl
03-10-2014 00:00