Uitslagenlijst 8e Texel Halve Marathon

Den Burg - Zondag 28 september 2014

MSEN, HALVE MARATHON
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Raymond Koen
Noordkop
1:16:51
1:16:40
2
Jaap Witte
Texel
1:19:05
1:18:55
3
Robert Bakker
Den Burg
1:19:43
1:19:32
4
Dennis de Knijff
Almere
1:24:53
1:24:10
5
Daniel Spijker
Noordkop
1:25:11
1:24:58
6
Rene Hoep
Breezand
1:27:07
1:26:27
7
Remco Oudhuis
Noordkop
1:28:20
1:27:42
8
David Chivall
Texel
1:30:08
1:29:22
9
Florian Julius
De Waal
1:30:57
1:29:47
10
Marnix Cornelisse
Loopgroep Aart Stigt
1:31:58
1:31:30
11
Bas van de Kempe
Utrecht
1:31:59
1:31:16
12
Roeland Rustema
Amsterdam
1:32:16
1:28:45
13
Peter Koreman
Utrecht
1:32:34
1:29:04
14
Jeroen Driehuis
PEC 1910
1:33:49
1:33:26
15
Coen van de Luytgaarde
Schagen
1:34:11
1:31:49
16
Mart Ros
Wageningen
1:34:49
1:34:49
17
Jordi De Boer
Amsterdam
1:36:03
1:33:50
18
Kees Klaassen
Amsterdam
1:37:21
1:35:48
19
Romke Bon
Groningen
1:37:48
1:36:54
20
David Jan Schild
Dutch Runners
1:38:03
1:37:33
21
Tjalle den Ouden
Oosterend Nh
1:38:23
1:37:54
22
Gerbrand Foppes
Amsterdam
1:38:31
1:37:38
23
Peter van der Ven
Eindhoven
1:39:48
1:38:30
24
Peter van der Meer
Phanos
1:39:51
1:38:57
25
Daan Prins
Westerland
1:40:19
1:38:39
26
Jochen Meischke
's-Gravenhage
1:40:24
1:38:16
27
Serai van der Plaats
Den Burg
1:40:38
1:38:44
28
Tjeerd Lemstra
PEC 1910
1:41:09
1:39:41
29
Maikel Lust
Zaandam
1:41:10
1:38:49
30
Jasper Jansen
Amsterdam
1:41:48
1:39:42
31
Jesse Krijnen
Den Burg
1:41:57
1:40:46
32
Fabrice Luijten
Utrecht
1:42:43
1:42:12
33
Anton de Vries
Rijssen
1:42:58
1:42:06
34
Chris Herten
Jüchen (GER)
1:44:57
1:44:23
35
Daan Zwetsloot
Hoofddorp
1:46:19
1:45:07
36
Jan Duijndam
Kwintsheul
1:46:52
1:45:51
37
Matthijs Wubs
Haarlem
1:47:25
1:45:21
38
Gaime Vlaming
Den Burg
1:47:26
1:46:51
39
Frans Brouwer
Amsterdam
1:48:06
1:47:39
40
Glenn van Ginkel
Den Burg
1:48:41
1:48:12
41
Danny Zwart
Egmond aan den Hoef
1:48:46
1:47:17
42
Rody Verhulst
Wateringen
1:48:48
1:47:45
43
Jurre de Vries
Alkmaar
1:49:00
1:48:02
44
Floris van Nee
Eindhoven
1:49:17
1:46:52
45
Ruben Kranenburg
Zaandam
1:49:51
1:47:09
46
Hugo Peters
Montfoort
1:50:23
1:47:06
47
Rob Hetsen
Anna Paulowna
1:51:33
1:49:31
48
Nyckle Vollema
Mantgum
1:51:33
1:50:51
49
Wouter Visch
Den Hoorn Texel
1:51:40
1:49:48
50
Ids Terpstra
Mantgum
1:52:27
1:51:46
51
Mike Ronday
Hoorn Nh
1:53:07
1:50:55
52
Olaf van der Vis
Oosterend Nh
1:53:25
1:52:15
53
Leon Koenders
Culemborg
1:53:36
1:52:58
54
Ewout Luijt
Alkmaar
1:54:26
1:51:41
55
Bart Spruit
Enkhuizen
1:54:28
1:51:03
56
Bart Capitain
Blaricum
1:54:40
1:51:23
57
Joost Kranenburg
Alkmaar
1:55:17
1:53:32
58
Erwin Schoot
Den Helder
1:55:42
1:53:20
59
Jeroen van Veen
Amsterdam
1:55:44
1:51:49
60
Jan Groen
Amstelveen
1:55:48
1:53:47
61
Vincent Mosk
Noord-Scharwoude
1:56:19
1:52:33
62
Niels Bresser
Leiden
1:56:28
1:54:17
63
Bart van Dijk
Utrecht
1:56:29
1:55:55
64
Wouter Bos
Cuijk
1:56:32
1:54:46
65
Johannes Kruisselbrink
Ede Gld
1:57:49
1:54:39
66
Ivo Smit
Amsterdam
1:57:56
1:55:08
67
Pieter Plaatsman
Nederland
1:58:04
1:57:27
68
Erik Timmerman
Groningen
1:58:21
1:55:11
69
Joost Didden
Apeldoorn
1:58:39
1:57:45
70
Jasper Voorhout
Harmelen
1:59:19
1:56:03
71
Niels Witte
Enschede
1:59:34
1:57:09
72
Dion Roest
Harmelen
1:59:52
1:56:39
73
Marcelo Tyszler
Nieuwegein
1:59:57
1:59:24
74
Johan Weijdt
Den Burg
2:00:02
1:59:34
75
Erwin Staal
Assen
2:00:17
1:56:43
76
Jelte Homminga
Amsterdam
2:00:19
1:57:10
77
Pepijn Kooiman
De Koog
2:00:21
1:59:12
78
Jelle-Willem van Zelm
Amsterdam
2:00:49
1:58:05
79
Arjan Van der Pal
Utrecht
2:01:27
2:00:21
80
Janne Kuipers
Amsterdam
2:01:28
1:59:03
81
Dennis Curvers
Julianadorp
2:01:36
1:58:08
82
Mark van Beers
Amsterdam
2:01:38
1:58:19
83
Bas Vlaming
Den Hoorn Texel
2:02:23
2:01:14
84
Steven Luijt
Alkmaar
2:02:31
1:58:45
85
Wietse Veenstra
Mantgum
2:02:59
1:59:41
86
Arnoud Ens
Utrecht
2:03:05
2:02:09
87
Jacob Commandeur
Leiden
2:03:05
2:00:10
88
Maurice Lagemaat
Badhoevedorp
2:03:32
2:01:11
89
Werner Heeren
Tilburg Road Runners
2:03:38
2:00:37
90
Maurits van Heusden
Ter Aar
2:04:04
2:00:25
91
Florian van Oirschot
Alphen aan den Rijn
2:04:06
2:00:26
92
Tim Slijkhuis
Schagen
2:04:24
2:02:24
93
Dennis Bosman
Uitgeest
2:05:44
2:02:36
94
Jan-Willem van der Mee
Utrecht
2:06:00
2:05:10
95
Jeroen de Baare
Krommenie
2:08:00
2:06:21
96
Ivo Huizinga
Den Burg
2:08:25
2:07:04
97
Robin Mosk
De Koog
2:10:02
2:06:15
98
Bas Bosman
Uitgeest
2:11:21
2:09:09
99
Camil Gamez
Utrecht
2:11:55
2:08:38
100
Boy Gijzen
Den Helder
2:12:13
2:11:28
101
Sander Onur
Groningen
2:12:40
2:10:15
102
Mikel Severs
Harmelen
2:14:57
2:11:41
103
Niels Kerst
Utrecht
2:15:03
2:12:04
104
Jeffrey Licht
Breezand
2:17:59
2:16:27
105
Jacob Dirk Haagsma
Berltsum
2:18:02
2:15:42
106
Edwin Zwaneveld
Den Burg
2:23:18
2:20:59
107
George Homminga
Sneek
2:25:40
2:22:32
108
Wesley Schwengle
Amsterdam
2:31:17
2:27:54
M35, HALVE MARATHON
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Henk-Jan Dorgelo
Isala '96
1:24:36
1:24:10
2
Sander Assendelft
Dutch Runners
1:25:08
1:23:26
3
Dennis di Bartolo
Noordkop
1:32:13
1:31:42
4
Robbert Boersen
Oudeschild
1:34:35
1:33:48
5
Pascal van de Vendel
Noordkop
1:34:37
1:34:08
6
Richard Grootveld
IJsselstein Ut
1:34:51
1:34:07
7
Johan Quispel
Den Helder
1:35:07
1:33:24
8
Robin Stolk
Startbaan
1:35:13
1:33:23
9
Ronald Meijboom
ATC '75
1:36:36
1:36:10
10
Gerrit Betzema
Friesland
1:37:44
1:36:53
11
Cees Jan de Jager
Den Burg
1:37:56
1:37:20
12
Sander Kager
Warmenhuizen
1:38:09
1:36:11
13
Martin Goedhart
Ermelo
1:39:02
1:38:23
14
Jeroen Kalf
Lycurgus
1:39:09
1:38:16
15
Ralph Smits
Sparta
1:39:45
1:39:07
16
Henk Boer
Sappemeer
1:40:12
1:39:47
17
Jeffrey Rustenburg
Wervershoof
1:41:48
1:41:12
18
Dennis Janmaat
Gouda
1:42:10
1:41:36
19
Francois Rustenburg
Wervershoof
1:42:16
1:41:42
20
Peter Visch
Den Burg
1:42:17
1:40:37
21
Matthias Hamann
Ratingen (GER)
1:42:26
1:40:50
22
Maarten Griek
Noordkop
1:42:49
1:41:01
23
Ingmar Vink
Noordkop
1:43:10
1:41:22
24
Ron de Moel
Hylas
1:43:53
1:43:07
25
Hans Geus
Sint Pancras
1:44:05
1:43:15
26
Willem-Jan van der Zwa
Groningen
1:45:00
1:44:31
27
Rogier de Vos
Zuid-Scharwoude
1:45:46
1:45:24
28
René Keuter
Lionitas
1:46:02
1:45:14
29
Melle Ketting
Hylas
1:47:43
1:46:58
30
Paul Wismeijer
Alphen aan den Rijn
1:47:53
1:46:04
31
Maurits Bos
Odijk
1:48:52
1:45:13
32
Eddy Tromp
Zaandijk
1:53:12
1:50:11
33
Mark Wijbenga
Hollandia
1:53:16
1:50:19
34
Jeroen Zandstra
Anna Paulowna
1:54:01
1:51:46
35
Marco Langendoen
Den Helder
1:54:50
1:52:41
36
Marc van Lubek
Meppel
1:55:16
1:52:38
37
Jelte Veenstra
Anna Paulowna
1:55:32
1:53:17
38
Jeroen van Vuuren
Loopgroep Aart Stigt
1:55:54
1:54:27
39
Bart Boltje
Hoorn Nh
1:56:46
1:55:21
40
Wim de Gans
AAA
1:59:42
1:56:13
41
Onno Yperlaan
Heerhugowaard
2:00:14
1:57:31
42
Brian Vleerlaag
Trecho
2:00:22
1:56:43
43
Marco Vroegindeweij
Spirit Oud Beijerlan
2:01:09
1:59:31
44
Rick Westerhof
Veenendaal
2:01:18
1:58:32
45
Alexander Elias
Hoogezand
2:02:04
2:00:12
46
Pieter de Ridder
Den Burg
2:02:48
2:01:30
47
Arne Vlielander
Spirit Oud Beijerlan
2:02:55
2:01:18
48
Jan Siep van den Bos
Sneek
2:02:57
2:01:18
49
Gijs Fatels
Castricum
2:04:02
2:00:12
50
Ralf Stam
Wieringerwaard
2:04:35
2:02:03
51
Sander Bouwknegt
Meppel
2:07:18
2:06:06
52
Melle Franken
Laren Nh
2:15:28
2:13:36
53
Johan van der Wal
Steenwijk
2:16:39
2:16:22
54
Clint Van Hove
Haarlem
2:21:51
2:21:25
55
Willem Koning
Nederland
2:23:02
2:22:00
56
Ferre van Bommel
De Cocksdorp
2:27:15
2:24:44
57
Marijn Demarteau
Startbaan
2:32:24
2:29:27
M40, HALVE MARATHON
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Mattijs van Dulkenraad
Sparta
1:24:03
1:23:29
2
Peter Tas
DOKEV
1:26:15
1:26:03
3
Kurt van der Plas
Anna Paulowna
1:28:47
1:28:10
4
Mark Wester
ARO '88
1:30:43
1:30:17
5
Erik Van der velden
Den Burg
1:31:15
1:31:01
6
Johan de Jong
Haren Gn
1:32:57
1:32:26
7
Marc Dijkhuizen
Castricum
1:33:48
1:32:06
8
Rick Siersma
Den Burg
1:33:55
1:33:29
9
Tjerk Maij
Koog aan de Zaan
1:34:01
1:32:37
10
Jan Koopman
Noordkop
1:37:09
1:36:34
11
Andre Hooijschuur
Loopgroep PK
1:37:24
1:36:44
12
Ron Jimmink
Loopgroep PK
1:38:02
1:36:04
13
Sander Bergers
Heerhugowaard
1:38:10
1:36:11
14
Arjen Kwint
Artemis
1:38:28
1:37:20
15
John Braham
Badhoevedorp
1:38:53
1:38:18
16
Thomas de Haan
Naarden
1:40:10
1:38:59
17
Martin Baptist
Texel
1:42:29
1:42:17
18
Dennis Kuin
Alkmaar
1:42:49
1:42:14
19
Benz van Heerwaarde
Assen
1:43:05
1:42:40
20
Jelte van der Kooi
Den Burg
1:43:20
1:41:28
21
Gerben van der Weij
Hylas
1:43:53
1:43:05
22
Peter Meinen
Zaandijk
1:44:28
1:42:14
23
Edwin de Wit
Noordkop
1:45:29
1:44:08
24
Arno Van Staden
Lycurgus
1:45:37
1:45:11
25
Lieuwe Frans Hoekstra
Nederland
1:45:54
1:45:05
26
Arnold Leijstra
Den Burg
1:46:36
1:46:05
27
Gerard Alberts
Zwolle
1:47:18
1:46:11
28
Christiaan Huijg
Heerhugowaard
1:48:18
1:46:33
29
Chris Hoffman
Groet
1:48:27
1:46:21
30
Javier Angulo
Spanje
1:48:34
1:48:17
31
Arjen Velzel
IJmuiden
1:50:15
1:48:53
32
Bart Cuijpers
Helmond
1:50:22
1:46:56
33
Bas Koelmans
Zwolle
1:51:23
1:50:52
34
Engel Liefting
Jisp
1:51:26
1:50:12
35
Jeroen Hemelrijk
Oudeschild
1:51:42
1:51:25
36
Mischa Hooghuis
PAC
1:51:51
1:49:42
37
Loek Dingerdis
Alkmaar
1:51:59
1:50:34
38
Pieter Klasen
Loopgroep Sneek
1:52:41
1:51:19
39
René Bakker
Badhoevedorp
1:53:28
1:50:54
40
Harry van Emmerik
Alkmaar
1:54:07
1:51:09
41
Hajo Jonker
De Rijp
1:54:13
1:53:47
42
Andreas Mense
Wermelskirchen (GER)
1:54:45
1:53:34
43
Edwin van de Plassche
DEM
1:55:10
1:52:26
44
Ruud van den Brink
Schagen
1:55:11
1:53:34
45
Peter Meijer
Purmerend
1:55:53
1:54:27
46
Jan Willem Van Groenig
Wageningen
1:55:53
1:54:53
47
Joris Visser
Haarlem
1:56:05
1:54:48
48
Dimitri Overbeeke
Rotterdam
1:56:44
1:54:34
49
Peter van de Plasse
Zaandam
1:56:49
1:54:34
50
Andre Vendrig
Anna Paulowna
1:57:22
1:56:03
51
Yde Dekker
Warmenhuizen
1:57:35
1:55:30
52
Joost Vugts
Zaltbommel Dutch Run
1:58:21
1:57:29
53
Michael Van den berg
Den Helder
1:58:50
1:55:57
54
Arnoud Koning
Dutch Runners
1:59:14
1:57:49
55
Jean-marc Bouman
Loopgroep Hoorn
1:59:32
1:56:38
56
Rob Magnée
Loopgroep De Springb
1:59:36
1:56:50
57
Helmich Kuiper
De Cocksdorp
2:00:24
1:59:45
58
John Beijer
Noordkop
2:00:26
1:58:49
59
Wim van Ravenswaay
Veenendaal
2:00:28
1:56:29
60
Kees Peijen
Loopgroep De Springb
2:01:29
1:58:43
61
Markus Gersthage
Oosterend Nh
2:01:58
1:58:08
62
Roland Nauw
Den Burg
2:02:40
1:59:21
63
Marcel Jansen
Utrecht
2:03:00
2:00:08
64
Alco van Engen
Loenersloot
2:04:24
2:02:24
65
Pascal Riemens
Beverwijk
2:04:38
2:02:22
66
Wilco Termeer
Astylos
2:04:47
2:03:23
67
Max Dertien
Epe
2:04:54
2:03:51
68
Jaap Hordijk
Dutch Runners
2:05:12
2:03:36
69
Paul van der Ploeg
Anna Paulowna
2:05:31
2:03:25
70
William Knoeff
Veluwe
2:07:23
2:05:53
71
Ralf Groot
Hylas
2:07:24
2:06:23
72
Johan van Duyvendijk
's-Gravenhage
2:08:02
2:04:50
73
Jord Kuiken
Den Burg
2:08:33
2:06:39
74
Rogier Broertjes
Almere
2:09:37
2:08:18
75
Erwin Mulder
Wildervank
2:09:50
2:07:15
76
Aart Slegh
De Waal
2:12:19
2:08:29
77
Evert Meindertsma
Zwolle
2:12:32
2:11:25
78
Jeroen Hansler
Spirit Oud Beijerlan
2:13:43
2:12:08
79
Rob Antes
Rotterdam
2:14:05
2:11:17
80
Arjen Meijer
Purmerend
2:15:42
2:14:15
81
Denhard van der Slikke
Grootebroek
2:15:53
2:14:44
82
Sicco Brouer
TTW
2:16:56
2:13:37
83
Paul van Raaij
Beverwijk
2:21:38
2:17:51
84
Bas de Weger
Anna Paulowna
2:22:44
2:20:49
85
Jan Agter
Sauwerd
2:23:44
2:20:11
86
Patrick Heijberg
Rotterdam
2:25:31
2:22:51
87
Erik Nauta
Amsterdam
2:27:43
2:27:09
88
Niels Horn
Bovenkarspel
2:28:06
2:24:55
89
Erik van Rossum
IJsselstein Ut
2:30:25
2:27:48
M45, HALVE MARATHON
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Pip Tesselaar
Heerhugowaard
1:14:34
1:14:24
2
Jan Venhuizen
Lionitas
1:15:18
1:15:08
3
Cees Kersten
TAS '82
1:17:21
1:17:11
4
Bert Wellens
Antwerpen (BEL)
1:26:44
1:26:20
5
Hein Veldman
DOKEV
1:27:08
1:26:29
6
Henk Faas
Kwadijk
1:31:02
1:29:54
7
John Gombault
Trias
1:31:24
1:28:36
8
Hielke Nienhuis
Lekkum
1:31:53
1:31:42
9
Peter van Doorn
Noordkop
1:34:38
1:33:45
10
Ronald van Noordenburg
Escharen
1:34:54
1:33:49
11
Danny Hajos
Den Helder
1:36:05
1:32:44
12
Rene Steur
ARO '88
1:36:37
1:36:14
13
Frank Groeskamp
Den Hoorn Texel
1:36:48
1:36:16
14
Wouter Hes
Amstelveen
1:37:02
1:36:35
15
Ronald Mossinkhoff
Nederland
1:37:12
1:36:25
16
Peter Keet
DOKEV
1:37:23
1:36:44
17
Arnold Vonk
Sparta
1:37:30
1:36:52
18
Evert Boer
Artemis
1:37:41
1:36:24
19
Marcel van Koningsbrug
KAV Holland
1:38:14
1:36:32
20
Cock Groenendaal
Nieuw-Vennep
1:38:15
1:37:25
21
Ton Nugteren
Ridderkerk
1:38:22
1:37:55
22
Paul Blom
NOVA
1:38:24
1:36:24
23
Nico Kikkert
Den Burg
1:39:15
1:38:28
24
Siebe Talsma
Trias
1:39:56
1:38:56
25
Daan van Turenhout
Noordeinde Nh
1:40:42
1:39:24
26
Michel van Moorselaar
Zuid-Scharwoude
1:41:29
1:40:12
27
Michiel Beeldman
Schoorl
1:42:07
1:40:06
28
Pieter Krugers
Den Burg
1:42:16
1:41:02
29
Klaus Huss
Köln (GER)
1:42:24
1:41:45
30
Remko Nagtegaal
De Cocksdorp
1:42:28
1:42:11
31
Marco Ehlhardt
Nederland
1:42:47
1:42:00
32
Koen van der Meer
Den Hoorn Texel
1:43:15
1:42:46
33
Jan Pap
Zwolle
1:43:31
1:41:40
34
Frank Müller
Hagen (GER)
1:43:38
1:40:32
35
Sjoerd Huisinga
AV Castricum
1:44:01
1:42:15
36
Richard Blom
Schoorl
1:44:55
1:42:56
37
Andre Marrenga
Noordkop
1:45:05
1:44:04
38
Gjalt Weistra
Drachten
1:45:12
1:44:12
39
Jörg Bongardt
Essen (GER)
1:45:42
1:44:21
40
Jeroen Beentjes
Hoorn Nh
1:46:03
1:43:17
41
Gertjan de Wit
De Waal
1:46:21
1:45:25
42
Michel Oerlemans
Wieringerwerf
1:46:27
1:44:27
43
Stefan van Dieken
Loopgroep PK
1:46:50
1:46:32
44
Edwin Semp
Nieuw-Vennep
1:47:37
1:45:54
45
Martin Hulst
Zaandam
1:48:10
1:46:30
46
Frank Laan
Alkmaar
1:48:33
1:45:46
47
Jan Kooy
Amsterdam
1:48:34
1:45:31
48
Wiep van der Heide
Drachten
1:48:39
1:47:43
49
Jos van Houten
Hoevelaken
1:49:01
1:47:32
50
Erwin Van de Sande
Zaltbommel
1:49:11
1:48:38
51
Remco Zwart
Heemskerk
1:49:16
1:48:00
52
Tom Krispijn
Berkel en Rodenrijs
1:49:56
1:47:46
53
Bob Stemerdink
Argo
1:50:02
1:48:45
54
Jacco van der Werff
't Veld
1:50:20
1:47:17
55
Arjan Schimmer
Zaltbommel
1:50:22
1:49:49
56
Marcel van der Krabben
Udenhout
1:50:29
1:49:36
57
Brian Uwe Monpellier
Amsterdam
1:50:38
1:47:26
58
Michel Huijskens
Amsterdam
1:50:38
1:47:27
59
Kees Vlek
Castricum
1:50:43
1:48:56
60
Eric Goedel
Den Helder
1:50:47
1:48:12
61
Richard Dijker
IJsselstein Ut
1:50:54
1:50:04
62
Roger Jochems
Alkmaar
1:50:56
1:48:52
63
Ron de Jong
NEA Volharding
1:51:43
1:49:16
64
Arjan Pettinga
NEA Volharding
1:51:43
1:49:17
65
Herald Helsen
Dutch Runners
1:52:41
1:51:53
66
Eric van de Visse
Hoorn Nh
1:53:07
1:50:59
67
Thomas Richter
Texel
1:53:11
1:50:46
68
Caper Idsinga
Amsterdam
1:53:19
1:52:35
69
Jan Westerveld
Wormer
1:53:46
1:53:10
70
René Wubs
Haarlem
1:54:00
1:51:55
71
Jeroen Smits
Texel
1:54:15
1:52:08
72
Mike Alders
Zaanland
1:55:00
1:52:46
73
Arco van Noppen
Middenbeemster
1:55:23
1:52:55
74
Gerco Aberson
Den Burg
1:55:41
1:53:04
75
Frank Rottmann
Löhne (GER)
1:55:57
1:53:42
76
André Struijk
Noordkop
1:55:58
1:53:00
77
Hans Pater
Callantsoog
1:56:03
1:54:46
78
Rob Dragt
Noordkop
1:56:26
1:53:28
79
Tim Tessensohn
Hoofddorp
1:56:27
1:54:02
80
Menno Heetveld
Vlaardingen
1:57:13
1:55:13
81
Chris Zeldenrust
Hedel
1:57:18
1:57:18
82
Casper Landman
Den Burg
1:57:19
1:56:45
83
Eric Jansen
IJsselstein Ut
1:57:25
1:53:24
84
Jan van Bentum
Loopgroep Bunnik
1:57:29
1:55:18
85
Robert Langelaan
Olympus '70
1:57:37
1:55:40
86
Dooitze van den Berg
Wons
1:57:43
1:56:14
87
Marco Klaver
Hylas
1:57:46
1:56:42
88
Anne-Sjoerd Hoekstra
Veenendaal
1:58:30
1:54:45
89
Jack Blok
Almere '81
1:58:39
1:57:49
90
Joop Rommets
Den Hoorn Texel
1:58:42
1:55:48
91
Tom Rijkers
Oosterend Nh
1:58:44
1:56:11
92
Bas van Binnendijk
Dutch Runners
1:58:46
1:56:57
93
Gregor Weingarten
Koeln (GER)
1:58:51
1:57:45
94
Henk Van der Sluis
Sint Pancras
1:58:55
1:57:23
95
Peter Kreeft
Den Burg
1:58:57
1:58:11
96
Jilles de Wit
Julianadorp
1:59:01
1:56:13
97
Felix Breukel
Eindhoven
1:59:20
1:56:07
98
Tjaart Hoeksema
De Cocksdorp
1:59:20
1:56:07
99
Simon Lap
Texel
1:59:28
1:57:55
100
Dirk F Draaisma
Loopgroep Hoorn
1:59:32
1:56:38
101
Bert Bos
Groningen
1:59:37
1:58:30
102
Jac Rietveld
SV Sportlust
2:00:00
1:57:31
103
Chris Vermeulen
Noordkop
2:00:26
1:57:24
104
Ben Noorlander
Moordrecht
2:01:19
1:57:50
105
Maurice Verdurmen
Spaarndam gem. Haarl
2:01:23
1:59:52
106
Hans van Vooren
Den Hoorn Texel
2:01:28
1:58:35
107
Peter Bootsman
Hylas
2:01:29
1:58:27
108
Jan Moraal
De Koplopers
2:02:25
2:00:09
109
Edwin Huls
Hengelo Ov
2:02:30
2:00:27
110
Lard Plasmans
Ruurlo
2:02:30
2:00:07
111
Cor Bultema
Oldekerk
2:02:35
2:00:24
112
Hans Fischer
Haarlem
2:02:38
1:59:18
113
Evert van Wonderen
Haarlem
2:03:16
2:01:09
114
Tim Tervelde
Anna Paulowna
2:03:22
2:01:28
115
Igmar Wieberdink
DE LOPER
2:03:24
2:00:39
116
Herman Lalkens
Appingedam
2:03:33
2:01:01
117
Peter Groen
Groningen
2:04:28
2:03:50
118
Henk Martijn
Groningen
2:04:37
2:02:00
119
Pascal Spaarwater
Zaandam
2:05:01
2:04:24
120
Arnold Scheen
SV Sportlust
2:05:23
2:02:12
121
Hans Korving
Gouda
2:05:31
2:02:00
122
Marcel Vermeulen
Den Hoorn Texel
2:05:53
2:04:54
123
Raymond Hohle
Almere
2:06:12
2:04:54
124
Theo Jansen
Almere '81
2:06:14
2:05:17
125
Gert Weerman
Uitgeest
2:06:16
2:02:34
126
Rob Molenaar
TAS '82
2:06:16
2:05:09
127
Guus Ruigrok
Bergschenhoek
2:06:39
2:04:56
128
Koen van der Graaf
Limmen
2:07:00
2:03:06
129
René Neuman
Westzaan
2:07:00
2:03:05
130
Kees Groenland
Heiloo
2:07:15
2:05:20
131
Henk Snijders
Zaanland
2:07:52
2:05:07
132
Marcel Jong
Den Helder
2:08:31
2:05:56
133
Tony van der Veldt
Heerhugowaard
2:09:07
2:07:27
134
Rob Tames
Den Helder
2:09:09
2:07:45
135
Ton Verheezen
Vlaardingen
2:09:34
2:06:53
136
Peter Thibaudier
Amstelveen
2:10:17
2:07:53
137
Mark van Onna
Hylas
2:10:52
2:07:36
138
Dirk J de Haas
De Lier
2:11:40
2:09:49
139
Wichard Steen
SAV
2:12:01
2:08:10
140
Richard Koehorst
Hoogeveen
2:12:13
2:10:39
141
Ewoud de Jong
Noordkop
2:12:51
2:09:38
142
John de Wit
SAV
2:13:21
2:09:30
143
Milo Kroone
Anna Paulowna
2:14:11
2:12:16
144
Martin Hamann
Köln (GER)
2:16:06
2:12:31
145
Marc van Gelder
Lionitas
2:17:19
2:14:32
146
Jan van Straten
De Cocksdorp
2:17:59
2:16:10
147
Anne van Zoelen
Schagerbrug
2:18:22
2:15:07
148
Eric Keizer
Den Helder
2:20:07
2:17:02
149
Eric Broekstra
Wieringerwerf
2:20:41
2:18:47
150
Hans van der Weg
Wijk aan Zee
2:20:51
2:17:33
151
Erwin Boer
Wildervank
2:21:39
2:20:46
152
Klaas Pieter Zuidewind
Oudeschild
2:23:02
2:21:30
153
Jørgen Smits
Naarden
2:23:33
2:20:00
154
Sander Michalewski
Den Helder
2:25:14
2:21:51
155
Marc Verhaegh
Huissen
2:41:06
2:38:26
M50, HALVE MARATHON
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Theo van Graven
DOKEV
1:20:10
1:19:50
2
Lutz Lohse
Texel
1:24:56
1:24:45
3
Sieds Wiersma
Impala
1:27:44
1:27:11
4
Patrick de Vries
SV Veendam
1:29:29
1:28:54
5
Peter Verbeek
Triathlon
1:29:34
1:28:16
6
Aad Portegijs
DOKEV
1:29:50
1:29:13
7
Peter ter Burg
Noordkop
1:30:02
1:29:50
8
Willem Mulder
SV Sportlust
1:30:27
1:30:05
9
Ton Mosch
AV Edam
1:34:41
1:34:08
10
Marcel Vonk
Wateringen
1:35:02
1:34:04
11
Martien Witte
Den Burg
1:35:40
1:33:57
12
Erik de Vos
Lycurgus
1:35:53
1:35:28
13
Derk Jan Somsen
Startbaan
1:36:03
1:34:14
14
Pierre Bonnet
Texel
1:36:42
1:36:12
15
Sjoerd Huisinga
Castricum
1:36:45
1:35:03
16
Arnoud Lammers
Zwolle
1:37:57
1:36:40
17
Adrie Hoek
De Koplopers
1:38:18
1:37:08
18
Dick Ernste
NOVA
1:38:20
1:36:21
19
Sido Overdijk
Texel
1:38:40
1:38:11
20
Dick Groenink
Noordkop
1:38:47
1:37:53
21
Peer Diebels
VanDrielRunners
1:39:24
1:38:27
22
Edwin Bonvie
Anna Paulowna
1:39:30
1:38:37
23
Andre van der Iest
Loopgroep Groningen
1:41:45
1:39:28
24
Wim Glas
Oudkarspel
1:41:52
1:39:03
25
Geert Boesjes
Wergea
1:42:45
1:42:29
26
Erik Leibbrand
Noordkop
1:43:17
1:39:19
27
Martin de Vos
Noordkop
1:43:52
1:43:09
28
Frans Bouw
Apeldoorn
1:45:46
1:44:55
29
Adrian Verkaart
Den Burg
1:45:58
1:45:37
30
Hergen Berger
Oldenburg (GER)
1:46:07
1:44:35
31
Marc Lammens
Oudorp Nh
1:46:11
1:44:37
32
Johan van den Burg
Leiden Road Runners
1:46:14
1:45:05
33
Frans Mak
Trias
1:46:31
1:45:33
34
Casper van de Kamp
Nes Ameland
1:47:22
1:47:09
35
Bert Schaaphok
Artemis
1:48:05
1:46:28
36
Paul Krugers
Den Burg
1:48:52
1:47:37
37
Martin Nauta
Hylas
1:48:54
1:46:47
38
Marcel Ravier
Alkmaar
1:49:14
1:48:37
39
Norbert Maijoor
Uden
1:49:27
1:47:04
40
Michel Vianen
AV Gouda
1:50:04
1:49:10
41
Peter A Reilman
Groningen Atletiek
1:51:05
1:48:54
42
Maximiliaan Thoolen
Trias
1:51:16
1:49:27
43
Jan Hopman
Bergschenhoek
1:51:25
1:50:22
44
Peter Melis
De Sperwers
1:51:40
1:50:21
45
Frank Brandsma
Statina
1:52:47
1:51:34
46
Johan Struijs
Fortuna
1:52:59
1:50:21
47
Ruud van Es
Fortuna
1:52:59
1:50:21
48
Pascal Kroone
Anna Paulowna
1:53:45
1:51:51
49
Niek Valk
AV Castricum
1:53:56
1:50:12
50
Paul Lagendijk
Rotterdam
1:54:21
1:50:49
51
Kees van 't Wout
Naaldwijk
1:54:30
1:52:33
52
Rob Zwetsloot
Den Burg
1:55:18
1:54:06
53
Jaap van Beek
Muiden
1:55:20
1:51:54
54
Ton Wisman
Altis
1:57:16
1:53:41
55
Gerard Timmermans
Oosterend Nh
1:58:03
1:55:34
56
Jeen Bijma
Den Helder
1:58:43
1:55:38
57
Ed Bregman
Hylas
1:58:49
1:57:43
58
Ton Janmaat
Kortenhoef
1:59:08
1:56:55
59
Ed van Keulen
Haarlem
1:59:08
1:57:25
60
Ted Verhulst
Wateringen
1:59:16
1:56:28
61
Jan Opstal
Nootdorp
1:59:34
1:55:53
62
Piet de Boer
Beetsterzwaag
1:59:48
1:59:10
63
Martin van Noort
DEM
2:00:13
1:57:31
64
John van Rooij
Zaltbommel Dutch Run
2:00:34
1:58:58
65
Michael Bruynse
Amsterdam
2:00:41
1:59:57
66
Jean Muijs
Heiloo
2:01:25
2:00:39
67
Jozz Leijser
Huissen
2:01:26
1:58:19
68
Hans Bonnema
Dronryp
2:02:33
1:59:53
69
Harrie Hijstek
Tilburg Road Runners
2:02:45
1:59:44
70
John van der Velden
Spirit Oud Beijerlan
2:02:47
2:01:28
71
Gerard Radstaat
Dutch Runners
2:02:48
1:59:10
72
Koen van Zanten
Boelenslaan
2:02:48
1:59:59
73
Dirk Vogel
Duisburg (GER)
2:03:24
2:01:17
74
Lejan Vlaming
DOKEV
2:03:40
2:00:01
75
Arie van Ham
DOKEV
2:03:40
2:00:01
76
Kas Beumkes
Oudorp Nh
2:03:53
2:01:56
77
Cees Sintenie
DOKEV
2:04:24
2:03:39
78
Michel van der Sluijs
Alkmaar
2:05:07
2:04:19
79
Cees de Puit
SV Sportlust
2:05:23
2:02:12
80
Martin Visser
Trias
2:05:35
2:04:01
81
Frank Post
Lycurgus
2:06:21
2:05:56
82
Pim Stam
Amstelveen
2:06:59
2:04:30
83
Ricardo Munier
Middenbeemster
2:07:04
2:03:35
84
Robin van Kalsbeek
SAV
2:07:59
2:04:09
85
Gabriel de Scheemaker
Bergen Nh
2:08:22
2:04:52
86
Klaas Gerssen
SV Sportlust
2:08:31
2:05:56
87
Andre Bieleman
Argo
2:08:57
2:06:41
88
Ad de Groot
Olympus '70
2:09:08
2:07:16
89
Ad Kerst
Odijk
2:10:24
2:07:24
90
Walter Schul
Brühl (GER)
2:11:28
2:08:24
91
Bob van den Berg
Amsterdam
2:11:40
2:10:17
92
Harry Gerritsma
Den Hoorn Texel
2:11:50
2:10:55
93
Bart van Wijk
Zeewolde
2:13:15
2:10:42
94
Michael Swens
Spirit Oud Beijerlan
2:13:44
2:12:07
95
Edgard Kikkert
De Koog
2:14:53
2:11:07
96
Jos Rutten
Purmerend
2:15:07
2:13:39
97
Tijmen vermaas
Dutch Runners
2:15:34
2:12:35
98
Jan Aris Eelman
Den Burg
2:15:54
2:13:24
99
Tom Puts
Dutch Runners
2:16:57
2:15:11
100
Anton Schoo
Akersloot
2:17:03
2:16:16
101
Hans Ader
Bunde
2:18:01
2:15:32
102
Henk Drosterij
Amsterdam
2:18:15
2:15:57
103
Machiel Veghting
Schagerbrug
2:18:31
2:15:14
104
Martin Witte
Bergschenhoek
2:22:35
2:20:54
105
Marijn Snels
Bergschenhoek
2:22:35
2:20:54
106
Martin Terpstra
Zwolle
2:23:07
2:20:06
107
Koos Tjepkema
Oudeschild
2:23:30
2:19:59
108
Nico Van Zelst
Naarden
2:23:33
2:20:00
109
Jurgen Lutterman
Statina
2:24:44
2:23:59
110
Luuk Hasselman
Amsterdam
2:25:34
2:24:53
111
Dirk-Jan Hager
Maarssen
2:25:56
2:23:30
112
Cees Heeren
Tilburg Road Runners
2:29:49
2:26:47
113
Romik Hartounian
Spirit Oud Beijerlan
2:41:22
2:39:42
M55, HALVE MARATHON
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Jos Broekhuis
Loopgroep Aart Stigt
1:23:55
1:23:43
2
Jan-Willem Schutte
Noordkop
1:29:10
1:28:33
3
Rem Pronk
AV Castricum
1:31:49
1:29:52
4
Frits van der Gracht
Den Burg
1:33:30
1:33:09
5
Kees Denneman
Limmen
1:37:15
1:35:35
6
Martin Nieuwerf
Noordkop
1:38:00
1:37:22
7
Jan Zijm
Texel
1:38:33
1:38:06
8
Gerard Buisman
Hoorn Nh
1:39:40
1:37:38
9
Jaap Burgers
Alkmaar
1:41:38
1:40:28
10
Wander Bod
Argo
1:42:20
1:41:42
11
Bart Briede
Clytoneus
1:42:46
1:41:43
12
Pieter Rustenburg
AV Castricum
1:45:01
1:41:19
13
Gerard de Boer
Huizen
1:45:42
1:43:28
14
Gerard Krusemeijer
Den Helder
1:49:37
1:48:24
15
Bauke Jansen
Bolsward
1:49:57
1:48:58
16
Dick Zeedijk
Texel
1:50:24
1:49:49
17
Ron van Buuren
Noordkop
1:51:36
1:48:24
18
Marcel Jobse
Castricum
1:53:18
1:49:36
19
Toon Schoenmaker
Texel
1:54:16
1:52:09
20
Frits van Komen
Noordkop
1:55:32
1:53:10
21
Theo Frohn
Amstelveen
1:55:51
1:55:04
22
Peter Heinis
Triathlon
1:56:10
1:54:12
23
Martin Meulema
Groningen
1:56:41
1:52:58
24
Kees van Paassen
Olympus '70
1:56:49
1:53:54
25
Bob van Waveren
Amsterdam
1:57:31
1:55:26
26
Siem Pols
Heerhugowaard
1:58:11
1:56:32
27
Theo Berendsen
Soest
1:58:21
1:56:43
28
Anton Witte
Texel
1:59:04
1:55:32
29
Marcel Bomas
Loopgroep Leeuwarden
1:59:06
1:58:06
30
Maarten Koorn
Oosterend Nh
1:59:55
1:58:15
31
Cors van Kruining
Noordkop
1:59:59
1:56:46
32
Gerard Roest
Harmelen
2:00:23
1:57:08
33
Bruno Ens
Den Burg
2:00:43
1:59:35
34
Harry Kraak
Julianadorp
2:00:55
2:00:25
35
René Smeink
GAC Hilversum
2:01:30
1:57:43
36
Ruud de Goede
Zaandam
2:01:34
1:58:55
37
Aaldert de Haan
Winschoten
2:02:10
1:59:53
38
Jaap Ory
SV Sportlust
2:02:41
1:59:27
39
Arie van der Sar
Fortuna
2:02:53
2:00:14
40
Johan Bonnema
Nederland
2:04:17
2:02:46
41
Jan Roos
Alkmaar
2:04:19
2:01:03
42
Rene van Wees
Surhuizum
2:04:27
2:01:38
43
Johan Scheffe
Hylas
2:05:10
2:02:09
44
Arjan Nijdam
Schoorl
2:05:33
2:03:29
45
Otto de Boer
Friesland
2:05:36
2:05:02
46
Hans van Rossum
Haarlem
2:06:14
2:04:30
47
Ton van den Berg
Hylas
2:06:31
2:03:37
48
Marc van Gaalen
Huizen
2:06:43
2:05:40
49
Johan van Eijk
Maarssen
2:06:48
2:04:22
50
Rob Meijaard
De Meern
2:07:02
2:05:25
51
Dick Rusthoven
Appingedam
2:07:21
2:05:54
52
Henk Hoogveldt
Westervoort
2:07:26
2:05:16
53
Ruud Wilner
Den Hoorn Texel
2:07:59
2:05:54
54
Kees Keijser
AV '23
2:08:23
2:04:45
55
Jan Brinkman
Alkmaar
2:09:05
2:05:39
56
Cees Timmer
Texel
2:09:06
2:06:21
57
Ton Visser
AV Castricum
2:09:16
2:08:16
58
Hans Licht
Apeldoorn
2:09:43
2:08:11
59
Henk Leusink
Westervoort
2:09:50
2:07:40
60
Kees Cornelissen
Loopgroep Oegstgeest
2:10:13
2:07:22
61
Theo Laan
Heiloo
2:12:04
2:09:45
62
Peter Bakens
's-Gravenhage
2:13:09
2:10:28
63
Frank van Wijk
Fortuna
2:13:25
2:10:02
64
Egbert Takens
Groningen Atletiek
2:15:32
2:13:20
65
Koos van Dun
Fortuna
2:17:03
2:13:40
66
Hans Blom
Hollandia
2:17:30
2:14:09
67
Frank Werkhoven
Schagerbrug
2:18:21
2:15:08
68
Ger Breure
Egmond-Binnen
2:18:40
2:16:45
69
Edgar Kunst
Wermelskirchen (GER)
2:19:30
2:18:12
70
Wil Prins
Hoofddorp
2:24:34
2:21:43
71
Jan Pijpker
Loopgroep Zuidhorn
2:25:34
2:24:27
72
Ronald Rijks
Vleuten
2:39:25
2:37:11
M60, HALVE MARATHON
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Frans Dekker
avVN
1:33:06
1:32:52
2
Geu Siebenga
Loopgroep Aart Stigt
1:37:07
1:36:18
3
Arie van der Ham
avVN
1:37:18
1:36:46
4
Jos Heitbrink
Lemelerveld
1:40:07
1:39:40
5
Jan v/d Star
Den Burg
1:40:36
1:40:11
6
Jan Frederici
Texel
1:41:44
1:41:07
7
Han Stiekema
Zwolle
1:43:11
1:42:16
8
Mat Pronk
Hera
1:43:57
1:43:21
9
Claes van Ederen
Hylas
1:44:22
1:43:33
10
Co Wiskerke
TAS '82
1:46:23
1:45:10
11
Andries Tolman
Friesland
1:47:08
1:46:07
12
Dirk Hakvoort
Lycurgus
1:47:23
1:46:56
13
Dirk Jimmink
Loopgroep PK
1:48:06
1:47:02
14
Michiel Pam
Texel
1:48:07
1:47:27
15
Albert Hoven
Oosterend Nh
1:49:29
1:49:14
16
Ab Hoek
TAS '82
1:49:58
1:48:55
17
Roel Smit
AV Castricum
1:52:54
1:49:13
18
Fedde de Boo
TAS '82
1:53:29
1:52:36
19
Jan van Dijk
Texel
1:54:24
1:53:51
20
Adrie Dekker
NOP
1:55:42
1:53:43
21
Sjaak de Ruiter
Haarlem
1:56:15
1:54:30
22
Cees Dubbeld
TAS '82
1:59:41
1:58:33
23
Frans Baar
Nederhorst den Berg
2:00:37
1:59:39
24
Chris Everhardus
Noordkop
2:01:16
1:58:04
25
Ben van Wijnsberge
Voorschoten
2:01:57
2:01:17
26
Gabriele Ferrari
Noordkop
2:02:01
1:58:48
27
George Homminga
Rozendaal
2:03:00
1:59:50
28
Loek Mensinga
Texel
2:03:59
2:02:48
29
Jan Bodewes
AV Castricum
2:04:00
2:00:10
30
Paul Beukers
SV Sportlust
2:05:04
2:01:47
31
Martien Hoekstra
Enkhuizen
2:08:52
2:06:20
32
Paul Lemmens
Alkmaar
2:10:44
2:07:19
33
Ron de Groot
Nederland
2:10:56
2:07:28
34
Tom Mol
Egmond aan Zee
2:11:57
2:10:28
35
Cornelis J Zijm
De Waal
2:15:50
2:14:06
36
Arie Roest
Lionitas
2:17:19
2:14:23
37
Coop den Ouden
Dordrecht
2:17:41
2:15:35
38
Alfons Knijn
avVN
2:18:43
2:17:34
39
Berend Weilers
Den Hoorn Texel
2:19:18
2:18:38
40
Ooldrik Modderman
Groene Ster
2:20:17
2:17:15
41
Bert Morsink
Spirit Oud Beijerlan
2:20:17
2:18:39
42
Maarten Dijker
Noordkop
2:21:24
2:19:24
43
Ed van der Ham
Oudeschild
2:25:19
2:21:22
44
Hans van den Brink
Driebergen-Rijsenbur
2:29:08
2:26:47
VSEN, HALVE MARATHON
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Immy Auck Kersbergen
Lionitas
1:20:29
1:20:18
2
Mireille Baart
Pallas '67
1:23:34
1:23:23
3
Ingrid Lubbers
Utrecht
1:35:07
1:34:34
4
Anika Smit
De Waal
1:36:40
1:35:05
5
Nadine Wijders
Amsterdam
1:40:29
1:40:06
6
Emma Van den Berg
Utrecht
1:44:11
1:43:29
7
Eveline Blasius
Amsterdam
1:44:41
1:43:18
8
Natalie Oram
Wageningen
1:48:16
1:47:18
9
Dominiek Pronk
AV Castricum
1:53:41
1:51:44
10
Marit Zijm
Den Burg
1:54:14
1:53:44
11
Lucie Veeger
De Cocksdorp
1:54:14
1:53:45
12
Reinilde Bos
Nijmegen
1:56:32
1:53:51
13
Lisette Boeijen
Amsterdam
1:58:42
1:55:16
14
Sabine Bomas
Loopgroep Leeuwarden
1:59:06
1:58:05
15
Annet Beskers
Amsterdam
1:59:32
1:58:53
16
Anne-Lotte Mulder
Vlissingen
1:59:33
1:58:54
17
Tamara Zijm
Den Hoorn Texel
1:59:34
1:58:02
18
Romke Milder
Amsterdam
2:00:04
1:58:48
19
Christa Lap
Lies
2:00:28
1:59:45
20
Evelyne Goossens
Amsterdam
2:00:38
1:59:34
21
Imme Ruarus
Den Burg
2:00:39
1:59:44
22
Natasa Nedeski
Utrecht
2:03:05
2:02:09
23
Ellen Hetsen
Anna Paulowna
2:03:30
2:01:32
24
Marian Van de Venn
's-Hertogenbosch
2:04:10
2:01:37
25
Monika van de Sand
Amsterdam
2:04:45
2:01:18
26
Christa Kwadijk
Astylos
2:04:47
2:03:24
27
Noemi Frontana
Den Burg
2:05:37
2:05:02
28
Lisette Versteeg
Nieuwegein
2:06:10
2:03:32
29
Anne van Diem
Utrecht
2:06:11
2:03:12
30
Mascha Van Buiten
Amsterdam
2:07:18
2:06:06
31
Emma Heineken
Amsterdam
2:08:03
2:04:36
32
Deborah Mirsky
Amsterdam
2:08:08
2:05:28
33
Nancy Ruiter
Alkmaar
2:08:21
2:07:32
34
Mariska Koeleman
Bodegraven
2:10:16
2:06:59
35
Lotte Boon
Amsterdam
2:11:57
2:09:44
36
Annelies Schellinger
Utrecht
2:12:00
2:08:26
37
Marieke Timmermans
Amsterdam
2:13:10
2:11:50
38
Jeanne Peters
Montfoort
2:13:20
2:10:06
39
Karin van Miltenburg
Utrecht
2:13:20
2:10:06
40
Emma de Korte
Utrecht
2:13:20
2:10:06
41
Michelle Wensveen
Leiden
2:13:31
2:11:13
42
Esther de Bruin
Spirit Oud Beijerlan
2:13:43
2:12:06
43
Lotte Janse
Oudeschild
2:13:47
2:13:04
44
Nienke Sieprath
Nederland
2:18:17
2:16:52
45
Mirjam Oosterhof
Den Burg
2:19:01
2:15:55
46
Djoeke de Wit
Amsterdam
2:20:34
2:19:52
47
Marije Van Straaten
Den Helder
2:20:54
2:18:25
48
Lotte Koomen
Amsterdam
2:25:32
2:24:50
49
Janey van Dorst
Noordkop
2:25:55
2:23:51
50
Lea van der Zee
Haarlem
2:30:48
2:29:15
51
Daniëlle Knijn
Amsterdam
2:31:17
2:28:21
52
Jolanda van der Star
Amsterdam
2:35:25
2:32:59
53
Janneke van Dijk
Hoorn Nh
2:37:26
2:35:06
54
Claar Van Houtum
Amsterdam
2:40:53
2:38:26
55
Lonneke Nouwen
Haarlem
2:41:25
2:39:53
V35, HALVE MARATHON
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Nancy Sieling
Hillegom
1:35:00
1:33:16
2
Janneke Molenhuis
Meppel
1:37:53
1:36:57
3
Karin Swidde
Hylas
1:51:01
1:50:12
4
Rosemarie Teunissen
Haarlem
1:52:31
1:50:46
5
Petra Kooiman
Dutch Runners
1:57:01
1:54:00
6
Anneke Quartel-Koopman
Noordkop
1:58:00
1:55:44
7
Ellen Morriën
Almere
2:00:36
1:59:38
8
Astrid van Engen-Bruin
Loenersloot
2:04:25
2:02:24
9
Helen van Duuren
Haarlem
2:04:54
2:03:18
10
Marielle van Dijk
Bodegraven
2:05:22
2:02:07
11
Ilse Westerhof-Dijksho
Noordkop
2:06:06
2:02:40
12
Annette Hink-Kuijs
Heiloo
2:06:54
2:05:39
13
Claudia de Jong
Hilversum
2:07:42
2:06:54
14
Venny Salbini
Zaandam
2:07:52
2:05:09
15
Daphne van der Geest
Hylas
2:08:22
2:07:27
16
Shirley Hoogenraad
Beverwijk
2:09:11
2:06:55
17
Manja Zuiderveld
Leeuwarden
2:09:32
2:09:15
18
Christien Pennings
Amsterdam
2:11:42
2:08:27
19
Janine Nauw
Den Burg
2:11:52
2:08:35
20
Vera Lagerburg
Eindhoven Atletiek
2:13:16
2:10:37
21
Natascha van der Vis
Oudeschild
2:16:25
2:15:06
22
Marieke Vugts
Zaltbommel
2:16:46
2:15:50
23
Inge Groeneveld
Beusichem
2:21:18
2:20:48
24
Marjo Huisman
Krommenie
2:23:03
2:22:18
25
Maaike Coenen
Groningen
2:28:34
2:26:00
26
Mijke Mensonides
Lopik
2:30:25
2:27:48
V40, HALVE MARATHON
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Ylona Kruis
Horror
1:28:53
1:28:41
2
Sylvie Uyttendaele
Antwerpen (BEL)
1:41:57
1:41:27
3
Ilona Ploeger
DOKEV
1:44:40
1:43:11
4
Petra Wester
Koog aan de Zaan
1:50:50
1:49:25
5
Jacqueline Dijkstra
Zwolle
1:52:58
1:51:49
6
Bianca Meijndert
Bergschenhoek
1:53:43
1:51:54
7
Angélique Piebes
Aquilo
1:54:47
1:54:24
8
Nicole Cuijpers
Amsterdam
1:56:34
1:53:07
9
Jane van Heteren
Haarlem
1:58:25
1:56:43
10
Kitty de Kraa
Spirit Oud Beijerlan
1:59:36
1:58:16
11
Yvon Remers
Heiloo
2:00:12
1:57:41
12
Diana Smeets-Metsemake
Landgraaf
2:01:35
1:58:56
13
Miranda de Jong-Ooster
Julianadorp
2:02:17
2:00:47
14
Elsy Cartagena
PEC 1910
2:02:54
2:01:46
15
Laury de Vries
SV Veendam
2:03:34
2:00:58
16
Sandra Koeman
Hylas
2:04:34
2:03:33
17
Mariska Harte
's-Gravenhage
2:05:36
2:02:32
18
Gytha Mijnders
Drachten
2:05:42
2:04:38
19
Tineke Mellema-Hoving
Noordkop
2:06:37
2:03:11
20
Linda Brakenhoff
Nederhorst den Berg
2:06:52
2:05:32
21
Karin Machiela
Leeuwarden
2:10:05
2:09:48
22
Mirjam Hoogeterp
Heerhugowaard
2:11:49
2:10:16
23
Mandy Rietzschel
Wijk bij Duurstede
2:12:11
2:09:45
24
Esther Miedema
Boksum
2:12:15
2:09:56
25
Leonie Meindertsma
PEC 1910
2:12:32
2:11:32
26
Katja Rottmann
Löhne (GER)
2:12:58
2:10:43
27
Irma Anja de Schutter
Schagen
2:13:19
2:12:15
28
Suzan Bezemer
Spirit Oud Beijerlan
2:13:43
2:12:08
29
Anita van Velde
De Kieviten
2:14:23
2:10:36
30
Liana Brugghe-Steeghs
Loopgroep Athletic P
2:14:42
2:11:56
31
Merel Groeneveld
Amsterdam
2:15:01
2:13:31
32
Karen De Wolf
Nijmegen
2:16:30
2:13:50
33
Susan Boon
Nederland
2:16:47
2:15:25
34
Gaby Stokman
Velserbroek
2:16:58
2:15:11
35
Petra Jenz
Haarlem
2:18:28
2:14:38
36
Maaike Kamphorst-Hoek
Athlos
2:19:39
2:16:05
37
Lida Prins
Alkmaar
2:20:05
2:17:00
38
Marjan Kruysdijk
Spirit Oud Beijerlan
2:21:21
2:19:52
39
Danny Liefting
SAV
2:24:01
2:21:13
40
Winette van Spanje
Zaandam
2:25:54
2:23:14
41
Jacqueline Hegeman
Den Burg
2:27:38
2:25:02
42
Simone Van Wageningen
Spirit Oud Beijerlan
2:29:54
2:28:24
43
Monique Peters
Hylas
2:39:04
2:38:13
44
Jacqueline Van Wijk
Loopgroep Astrea
2:39:48
2:36:15
45
Liesbeth Stout
Spirit Oud Beijerlan
2:39:50
2:38:20
V45, HALVE MARATHON
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Audrey Breur
Noordkop
1:38:04
1:37:32
2
Jocelyne Tophoff
Trias
1:39:35
1:38:04
3
Yvette van Wegen - de
Almere '81
1:39:52
1:39:08
4
Linda Tolsma
Halsteren
1:40:46
1:40:33
5
Susanne Boer
KAV Holland
1:41:13
1:39:27
6
Nathalie Dragt
Noordkop
1:44:43
1:42:26
7
Simone van Hell
Amsterdam
1:45:36
1:44:12
8
Astrid van de Wijngaar
Leiden Road Runners
1:48:32
1:47:58
9
Karien Blankenburgh
Texel
1:50:24
1:48:53
10
Ellen Hoogland
Hunzerunners Loopgro
1:51:57
1:50:52
11
Jolanda Pater
NOP
1:52:19
1:50:18
12
Clara Huisinga
Castricum
1:52:53
1:51:07
13
Monique Horio
Broek op Langedijk
1:52:58
1:51:08
14
Susanne van den Hooff
Oudorp Nh
1:54:18
1:52:22
15
Evelien van der Meij
Amsterdam
1:54:26
1:51:41
16
Irene Enthoven-Vonk
's-Gravenzande
1:54:39
1:51:51
17
Suzette Scheltinga
Groningen
1:59:09
1:56:16
18
Esther Spruit
Anna Paulowna
2:00:02
1:58:43
19
Antje Breeuwsma
Bolsward
2:00:11
1:59:13
20
Petra Hage-Pater
Wieringermeer
2:01:27
1:59:26
21
Mirjam Peijen
Loopgroep De Springb
2:01:29
1:58:43
22
Ellis Lageweg
Hylas
2:01:46
2:00:45
23
Yvonne Driessen
Kortenhoef
2:02:15
2:00:05
24
Emanta Leenen
Loopgroep Athletic P
2:04:19
2:01:34
25
Sarina Jannes
AV Heerenveen
2:05:37
2:05:06
26
Marleen Bakker
Sauwerd
2:05:44
2:02:52
27
Karin Riemer
Düsseldorf (GER)
2:06:11
2:03:52
28
Mieke Molenaar
TAS '82
2:06:16
2:05:09
29
Sonja van der Sluis
Zwolle
2:07:22
2:04:22
30
Louise van der Sluis
Dutch Runners
2:07:36
2:06:04
31
Silvana Guiamo
Loopgroep Athletic P
2:08:16
2:05:32
32
Janet Brouwer
Oosterend Nh
2:09:03
2:08:05
33
Inge van de Weem
Westervoort
2:09:51
2:06:59
34
Connie Joling
Den Burg
2:10:06
2:07:00
35
Tineke Buis
TAS '82
2:10:23
2:07:20
36
Clementine De Wit
Den Burg
2:11:15
2:09:33
37
Marjan Oldenburg
Schagen
2:11:37
2:08:30
38
Liesbeth Koehorst
Hoogeveen
2:12:13
2:10:39
39
Nicole Bosman-Kuijlaar
Zaltbommel Dutch Run
2:13:11
2:12:15
40
Ingeborg Wouters
Amstelveen
2:13:53
2:12:18
41
Elena Repetto
Hylas
2:14:23
2:12:24
42
Ellen Braham
Den Helder
2:14:36
2:14:01
43
Dorien Harder
Heerhugowaard
2:14:41
2:13:29
44
Roos Blom
Haarlem
2:18:04
2:14:44
45
Myrna Stendert
Schagerbrug
2:18:30
2:15:15
46
Meike Melenhorst
Utrecht
2:19:21
2:16:07
47
Linda van der Veen
Woldendorp
2:19:52
2:16:36
48
Leny Louwerens
Numansdorp
2:21:21
2:19:59
49
Gillian Weinberg
Wassenaar
2:23:19
2:19:44
50
Marjan Kalverboer
Oudeschild
2:23:35
2:22:38
51
Renata Vermeulen
Noordkop
2:25:14
2:21:52
52
Ria van Stoltz
Hoofddorp
2:25:32
2:22:38
53
Johanna de Bruin
Groningen
2:29:19
2:26:42
54
Marieke von Meijenfeld
Heemstede
2:29:36
2:26:43
55
Tanja Sinnige
Grootebroek
2:31:04
2:28:30
56
Harriet Bakker
Amsterdam
2:34:35
2:30:45
V50, HALVE MARATHON
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Ellen Klaus
Berkhout
1:43:07
1:42:53
2
Reina Vlietstra
Lycurgus
1:47:04
1:46:37
3
Mariette Jobse
Castricum
1:50:25
1:46:45
4
Jorien van den Doel
Fortuna
1:51:48
1:49:09
5
Yolande Bouwmeester
De Koog
1:54:28
1:51:52
6
Marion van Ederen
Hylas
1:55:08
1:54:15
7
Anneke Snijder
Dronryp
1:58:43
1:56:05
8
Mirjam Arkenbout-Rotte
Texel
1:59:28
1:57:55
9
Jolanda de Bruin
Harderwijk
1:59:32
1:58:52
10
Marjolijn Mönnink
Wijk bij Duurstede
2:01:51
2:00:50
11
Karin Danhof
Zuidhorn
2:04:00
2:02:54
12
Margrit Mossel
Zwolle
2:04:02
2:01:02
13
Joke Heijstee
Kortenhoef
2:04:49
2:01:55
14
Annechien van der Veen
Lionitas
2:06:03
2:03:08
15
Yvonne Makkinje
NSL
2:08:58
2:07:56
16
Annemieke Frederiks
Alkmaar
2:11:41
2:08:16
17
Tineke de Groot-Schrod
WZK Tri Team Wassena
2:11:42
2:07:53
18
Femmieke Lovers
HAC '63
2:12:42
2:09:16
19
Jolanda Bouwhuis
Hoofddorp
2:17:31
2:14:39
20
Alie Karman
Waterland
2:17:50
2:15:02
21
Marjolein Mulder
Amersfoort
2:18:47
2:15:28
22
Riny Roeper
Texel
2:20:53
2:17:15
23
Miranda Vollaard
Spirit Oud Beijerlan
2:21:22
2:20:00
24
Marian Baarda
SV Veendam
2:21:40
2:21:00
25
Coby Haas
Velp Gld
2:24:31
2:21:59
26
Annett Balder
TAS '82
2:28:35
2:25:32
27
Petra Kok
Statina
2:30:22
2:26:39
28
Corine Erken
Spirit Oud Beijerlan
2:32:32
2:31:04
29
Ursula Koopmeiners
Zaanland
2:40:09
2:36:51
30
Wilma van der Velden
Spirit Oud Beijerlan
2:41:22
2:39:52
V55, HALVE MARATHON
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Ria Stam
AV Castricum
1:42:23
1:41:54
2
Hanneke Verheul
AAC '61
1:49:35
1:49:09
3
Monika Fähnrich
Jülich (GER)
1:50:48
1:50:12
4
Anna van Aalst
Hera
2:04:04
2:02:21
5
Berra van Dapperen
Bosch en Duin
2:04:48
2:04:21
6
Hennie van Schaik
Hilversum
2:10:29
2:07:07
7
Annemiek Knijnenberg
Uitgeest
2:13:00
2:11:13
8
Bertie van Rijn
Uitgeest
2:13:00
2:11:13
9
Christine Maijoor
Uden
2:13:47
2:12:09
10
Karin Bezemer
Dutch Runners
2:18:32
2:15:20
11
Martha van Beurden
Spirit Oud Beijerlan
2:18:44
2:17:04
12
Pia Sloots
Groningen
2:21:30
2:20:14
13
Brigitte maria Dekker-
Uitgeest
2:23:17
2:22:31
14
Leo Baars
Akersloot
2:27:40
2:26:28
15
Aaltje Migchelbrink
Naarden
2:40:57
2:38:06
16
Conny Plugge
Spirit Oud Beijerlan
2:41:22
2:39:52
V60, HALVE MARATHON
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Riet Tas
avVN
1:56:17
1:56:00
2
Yda Dolle
Bergschenhoek
2:07:26
2:03:39
3
Matty de Beer
Hellas
2:08:18
2:07:16
4
Wietske Sikkens
Friesland
2:09:05
2:07:22
5
Magda Wuytack
Amsterdam
2:11:23
2:09:59
6
Joke v d Voort
Bleiswijk
2:15:22
2:11:35
7
Marga Harinck
Den Hoorn Texel
2:17:27
2:16:52
8
Marjan Melenhorst-Jans
ACO Van Elderen
2:17:58
2:14:43
MSEN, 10 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Henk Bakker
Loopgroep Groningen
33:07
32:57
2
Rob ter Burg
Groningen Atletiek
33:30
33:20
3
Michiel de Ruiter
Hylas
34:00
33:51
4
Luca Assorgia
SV Sportlust
35:05
34:53
5
Cor Bijpost
Den Burg
35:37
35:27
6
Tim Tesselaar
Noordkop
36:40
36:30
7
Duco van der Kuijl
Den Burg
37:16
36:51
8
Martijn van Haren
Vitalis
38:08
37:48
9
Jelle van der Duim
Texel
38:13
38:02
10
David van Logchem
NSAV 't Haasje
38:20
38:00
11
Maikel van der Gracht
Den Burg
39:14
38:52
12
Mathijs Duin
Den Burg
39:36
39:11
13
Don Beukers
Den Helder
40:16
39:47
14
Eric van der Meer
Groningen
41:56
41:36
15
Axel Garritsen
Texel
42:21
41:56
16
Jimmy Krugers
Den Burg
43:27
42:35
17
Daniel Vrolijk
Groningen
44:21
42:30
18
Remco Glasbergen
Den Helder
44:52
44:24
19
Klaas Zuidewind
Oudeschild
45:59
43:59
20
Frank Gieze
Amsterdam
46:04
44:43
21
Erik Coevert
Lambertschaag
46:15
44:50
22
Vincent Bouw
Apeldoorn
46:18
45:54
23
Heinzki Stappers
Amsterdam
46:21
45:32
24
Jaap Hoogenraad
De Waal
46:33
46:00
25
Joost Veenstra
Noordkop
47:04
46:53
26
Rinze van der meulen
Heerhugowaard
47:10
45:19
27
Jurn Goenga
Den Hoorn Texel
47:15
46:07
28
Willem Rommets
Texel
47:20
46:10
29
Wesley van den Berg
Texel
47:20
46:12
30
Wilco Kling
Haren Nb
47:31
47:01
31
Joris Beintema
Vitalis
48:23
47:57
32
Joost van Westen
De Goorn
48:25
47:14
33
Maarten Broekman
Den Burg
48:44
48:13
34
Remko Spelde
Oosterend Nh
48:51
48:19
35
Dolf Kuijper
Oudeschild
48:58
48:15
36
Pieter Dogger
Climax
49:09
45:12
37
Danny Wakker
Noordkop
49:47
49:02
38
Evert van den Burg
Noordkop
49:54
47:31
39
Joost van der Zee
Amsterdam
50:05
48:54
40
Herman ter Meulen
Groningen Atletiek
50:13
49:07
41
Rowan Weener
Den Helder
50:19
48:11
42
Arjan van Maldegem
Oudeschild
50:21
49:26
43
Remco Zijerveld
Den Burg
50:34
49:10
44
Daniël Spaans
's-Gravenhage
51:10
49:45
45
Remmert Versluijs
Amsterdam
51:11
49:57
46
Ram van Erkelens
Amsterdam
51:32
50:49
47
Sander van der Horst
Utrecht
52:01
49:04
48
Jouke Eppenga
Amsterdam
52:31
50:28
49
Martijn Eelman
De Waal
52:32
51:46
50
Kerwin Schween
Amsterdam
52:53
49:01
51
Mike Brouwer
Oosterend Nh
52:54
52:18
52
Remon van der Maden
Den Burg
52:59
52:15
53
Jeroen Kalk
Den Burg
53:07
52:26
54
Jan Markus Vlaming
Den Burg
53:32
52:53
55
Mattijs Lap
Texel
54:32
53:26
56
Adam Nawroocki
Polen
54:36
53:39
57
Lars van der Heide
Noordkop
55:01
52:38
58
Marcel Alderlieste
Den Burg
55:07
53:54
59
Roelf Siebinga
Den Burg
55:08
53:27
60
Arjen Gieze
Den Burg
55:52
54:17
61
Timo Meskers
Den Burg
56:18
54:04
62
Timon van der Werff
AV Heerenveen
56:30
55:52
63
Stijn Groen
Groningen
57:11
56:34
64
Mark van Liere
Den Burg
57:13
56:30
65
Joost Broekman
De Cocksdorp
57:14
56:30
66
Mark Eveleens
Oosterend Nh
57:14
55:57
67
Dave Bremer
Den Burg
57:14
55:38
68
Bastiaan Visser
Fortuna
57:15
53:53
69
Ewoud Bakker
Den Burg
57:25
56:34
70
Jeroen van Diem
Utrecht
57:33
54:34
71
Wouter Dogger
Den Burg
57:42
53:45
72
Koen Hissink
Deventer
58:02
56:36
73
Iwan Roelofs
Julianadorp
58:05
55:23
74
Hidde van Lingen
De Koog
58:07
55:25
75
Adriaan Lap
Texel
58:08
55:26
76
Pieter Arensman
Den Burg
59:00
58:31
77
Jan van der Veen
De Cocksdorp
59:47
59:21
78
Daan van Mechelen
Amsterdam
59:55
56:28
79
Richard Breeuwer
Zaanland
1:00:30
58:09
80
Robin Koopmans
Den Burg
1:00:37
58:30
81
Patrick Zijm
Den Hoorn Texel
1:01:02
59:29
82
Matthijs Engbrenghof
Den Burg
1:01:44
59:14
83
Noury Takens
Haren Gn
1:01:54
59:50
84
Ralph van der Star
Den Burg
1:01:55
1:00:11
85
Gertjan Timmerman
Amersfoort
1:02:02
58:50
86
Tim Oterdoom
Loopgroep Athletic P
1:02:35
59:07
87
Bart Graaf
Den Burg
1:02:49
1:01:57
88
Bert Vanspauwen
Boutersem (BEL)
1:03:18
1:01:33
89
Robin Engbrenghof
Den Burg
1:03:21
1:00:48
90
Simon Prins
Oudeschild
1:04:09
1:00:40
91
Remco Vollema
Mantgum
1:04:52
1:01:08
92
Jos Dokter
Groningen
1:05:03
1:02:29
93
Jelle Konter
Hengelo Ov
1:05:28
1:02:03
94
Jeffrey Witte
Den Burg
1:05:56
1:05:15
95
Frans Dudink
Den Burg
1:06:36
1:03:12
96
Menno Bonder
Smilde
1:07:21
1:04:14
97
Sam van Alfen
Dronten
1:07:43
1:04:39
98
Kevin Gijzen
Wieringerwerf
1:10:13
1:09:25
99
Joey Burger
Den Helder
1:12:08
1:08:59
100
Wouter Schermer
De Koog
1:13:12
1:10:14
101
Marc Ruumpol
Nijverdal
1:15:07
1:13:48
102
Marco Brozius
Nederland
1:28:37
1:25:39
M35, 10 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Ronald Lienos
Noordkop
38:05
37:53
2
Richard Bijpost
Texel
38:56
38:35
3
Egbert van de Werf
Den Burg
41:36
40:54
4
Patrick Krijt
Assendelft
42:58
42:34
5
Jeroen van der Sar
Den Burg
44:17
43:46
6
Peerke Reijnders
Den Burg
44:30
42:48
7
Michael Kromhout
Hilversum
44:34
44:01
8
Edgar Klippel
Oosterend Nh
45:45
45:10
9
Ivo Visser
Leiden
46:08
44:10
10
Joris Hoogendoorn
Phanos
46:12
45:44
11
Renzo Cruiming
Den Helder
46:22
45:55
12
Herman Blom
Oudeschild
47:43
47:12
13
Pablo Brandenburg
Den Burg
48:45
48:13
14
Jeroen van der Vring
Den Burg
49:37
47:39
15
Ruben Boogaard
Utrecht
49:51
49:02
16
Martijn Wiegman
Amsterdam
49:58
47:05
17
Gerard van Tintelen
Buren Gld
50:02
45:59
18
Richard Vink
Amersfoort
50:12
48:18
19
Dylan van der Zijden
Leiden Atletiek
50:28
49:20
20
Corne Keijser
Den Burg
50:35
49:52
21
Mikel Stolk
Startbaan
50:58
49:02
22
Frank Versluis
Texel
51:32
49:53
23
Martin Zijm
Den Burg
51:47
50:34
24
Jan-Berend Stuut
Den Burg
51:58
50:14
25
Jelle de Wolf
Den Burg
52:20
51:05
26
Ricardo Link
Den Helder
53:11
50:51
27
Albert Bakker
Amsterdam
53:23
51:31
28
Dirk Albert Blom
De Koog
53:23
52:38
29
Ralph Koning
Den Burg
53:33
52:59
30
Sander Witte
Delft
53:37
51:01
31
Jeroen Jansen
SV Sportlust
53:58
50:52
32
André van Leeuwen
Wezep
54:12
53:21
33
Auke Barnhoorn
Zoetermeer
55:21
52:03
34
Dennis Schouwstra
Den Burg
55:27
54:12
35
Stado Hamer
Obdam
56:23
55:42
36
Wilfried Annema
Maarssen
57:10
56:06
37
Rene Jager
Den Hoorn Texel
58:21
56:33
38
Remco van der Horst
Veenendaal
58:24
54:35
39
Arnout van Diermen
Harmelen
58:50
56:20
40
Ruud Wassenaar
Den Burg
58:50
56:20
41
Maarten Siegers
Zevenbergschen Hoek
58:50
56:19
42
Dennis Eelman
De Koog
58:50
58:03
43
Wouter Vos
Rotterdam
59:10
57:17
44
Kees Boot
Rosmalen
59:45
56:13
45
Aziz Errafay
Amsterdam
1:00:13
57:28
46
Paul McCabe
Almere
1:00:25
58:41
47
Chris Duineveld
Breezand
1:00:49
57:08
48
Bouke Weber
Den Burg
1:01:39
1:00:49
49
Erik Wuis
Den Burg
1:01:39
1:00:50
50
Bart Deuvaert
Antwerpen (BEL)
1:01:45
59:28
51
Martin Reins
Zwolle
1:02:03
58:58
52
Marco Witte
De Waal
1:02:05
58:44
53
Arjen Poelman
Den Burg
1:02:17
1:00:02
54
Sjoerd Eelman
Den Burg
1:03:24
1:02:40
55
Barry de Vries
Den Burg
1:03:24
1:02:26
56
Ewout Riteco
Den Burg
1:03:35
1:00:49
57
Patrick Koningstein
Anna Paulowna
1:04:46
1:04:10
58
Glenn Hof
Julianadorp
1:04:51
1:01:47
59
Stefan Rottmann
Hiddenhausen (GER)
1:05:26
1:03:11
60
Maurice Lutterman
Den Helder
1:06:34
1:03:24
61
Marcel witte
De Koog
1:06:34
1:03:13
62
Nick Wehnes
Den Burg
1:06:47
1:05:07
63
Richard Kortekaas
Oosterend Nh
1:07:00
1:04:52
64
Bekim Merko
Heinsberg (GER)
1:07:34
1:05:25
65
Henk van Heck
Rossum Gld
1:10:54
1:08:45
66
Remco Storm
Benschop
1:12:02
1:11:34
67
Ronald Lefering
Vianen Ut
1:12:58
1:09:41
M45, 10 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Frits van Twuyver
Noordkop
38:51
38:23
2
Coen c Schoonheden
Texel
39:55
39:32
3
Ruud Klaver
Obdam
40:46
40:00
4
Gerrit Joling
Zuidwolde Dr
40:52
40:40
5
Fred Mastenbroek
Oud-Beijerland
40:55
40:55
6
Nico Ruiter
Trias
41:04
40:42
7
Alex Kösters
Trias
42:03
40:15
8
Franck Van den Broeck
De Koog
43:41
43:28
9
Hans Bakker
Almere
43:47
42:34
10
Martin van Helden
Capelle aan den IJss
44:09
43:03
11
G. Maat
Groningen
46:11
45:49
12
Robert Voskuil
Loopgroep Oegstgeest
46:41
45:09
13
Harry Gul
Trias
46:42
44:46
14
Andre de Ruijter
De Cocksdorp
46:48
46:06
15
Gary Smith
De Koog
46:56
46:11
16
Wil Wassenaar
De Koog
46:56
46:10
17
Emiel Schilder
Trias
47:31
44:11
18
Wim van der Leij
Flevo Delta
47:50
47:09
19
Reinoud Wouters
Maastricht
48:53
47:08
20
Kees van Veluw
Nijkerkerveen
49:37
48:08
21
Marko Wessels
Nieuwegein
49:49
47:46
22
Bart den Ouden
Dronten
50:23
48:14
23
Michael Hammen
Leverkusen (GER)
50:34
49:46
24
Johan Schoonheden
Noordkop
50:35
48:19
25
Ed Heesbeen
Fortuna
50:38
47:58
26
Willem van Beek
Trias
51:04
49:14
27
Wim Boer
Den Burg
51:57
50:57
28
Roel Bruin
Landsmeer
52:18
50:50
29
Arjen Lakerveld
Atos
52:27
50:15
30
Ron de Wit
Julianadorp
52:54
52:54
31
Louis Guldemond
Amsterdam
52:54
51:17
32
Gijs van Gent
Loopgroep Blixemsnel
53:01
49:08
33
Ewald Scholten
Nederland
53:05
52:01
34
Ruud van Holland
Den Burg
53:06
51:00
35
Jeffrey Wijnen
Nederland
53:19
52:17
36
Andre van der Weijde
Anna Paulowna
53:26
52:06
37
Paul van der Putten
Den Burg
53:29
51:28
38
Johan van der Ster
Den Hoorn Texel
53:44
53:13
39
Erik Kalverboer
Oudeschild
55:02
53:15
40
Marc van Heerwaarden
De Waal
55:10
54:37
41
Ben Wagenvoort
Zaandam
55:18
54:02
42
Arco Garritsen
Den Burg
55:19
54:48
43
Kees van den Hoogen
Grootebroek
55:51
54:39
44
Eduard Dijker
Oudeschild
55:53
54:52
45
Walter Kroon
Zuidhorn
56:00
53:32
46
Sander Haasbroek
AV Castricum
56:01
52:16
47
Dennis Beumkes
Den Burg
56:26
55:44
48
Louw Post
Den Helder
56:28
54:09
49
Gerard Duineveld
Breezand
56:28
52:58
50
Geert Bosscha
Den Burg
56:35
54:35
51
Bram van de Klundert
Nederland
56:52
56:49
52
Hendrik Bakker
Huizen
57:01
55:57
53
Harry Kingma
Den Burg
57:12
54:34
54
Jitze Beintema
Nederland
57:19
56:40
55
Joost Willem Brieko
De Koog
57:24
56:31
56
Peter van Trappen
Anna Paulowna
57:25
56:27
57
Richard Weultjes
Eefde
57:36
56:51
58
Steven Bakker
Den Burg
57:58
56:02
59
Edward Kruse
De Meern
58:02
55:59
60
Eelco Hamerslag
Den Helder
58:05
57:24
61
Jan Cees Willemsen
Hoevelaken
58:08
56:32
62
Gert-Jan Ippen
Nederland
58:41
55:21
63
Rob Burgering
Heiloo
58:50
56:18
64
Marco Tuntelder
Den Burg
58:51
57:57
65
Paul Goeverneur
Langenbruck (SUI)
59:31
58:18
66
Piet van Gelder
Landsmeer
59:40
58:12
67
Ronald van Rongen
Den Burg
59:49
57:52
68
Frank Sonnet
Idstein-Heftrich (GE
59:52
59:10
69
Ron Mathot
Bergschenhoek
59:53
58:04
70
Erwin Veltman
Zwolle
59:55
56:55
71
Bor-Jan van den Bergh
Bergen Nh
1:00:01
57:56
72
Martin Witvliet
Texel
1:00:01
56:30
73
Klaas Luchjenbroers
Nieuwegein
1:00:19
59:10
74
Peter Witte
Nederland
1:00:32
57:35
75
Ronald de Vilder
Amstelveen
1:00:53
58:30
76
Peter de Graaf
Apeldoorn
1:01:04
59:13
77
Pieter Jan Kooger
De Waal
1:01:23
58:02
78
Mart Kok
Den Burg
1:01:23
57:47
79
Robert Overpelt
Castricum
1:01:37
59:49
80
Fred Ronday
Hoorn Nh
1:01:57
59:45
81
Marcel van Benthum
Oudeschild
1:02:06
58:42
82
Ed Witte
Oudeschild
1:02:09
58:38
83
Richard Koops
Zuidbroek
1:02:28
59:56
84
Edwin Wasch
Noordkop
1:03:18
1:00:56
85
Martin Merkelbag
Badhoevedorp
1:03:28
1:01:08
86
Jan Douwe Borsch
Den Helder
1:04:06
1:01:02
87
Claus Dreher
Fernwald (GER)
1:04:37
1:03:54
88
Wally van Beek
De Cocksdorp
1:04:38
1:01:01
89
Marc Meskers
Den Burg
1:05:02
1:01:32
90
Pieter van den Ban
Meppel
1:05:08
1:03:57
91
Baukje Dijkstra
Spirit Oud Beijerlan
1:05:12
1:03:43
92
Marcel de Kreek
Spirit Oud Beijerlan
1:05:25
1:03:44
93
Marco Schram
Spirit Oud Beijerlan
1:05:31
1:03:50
94
Luuk de Jong
Den Burg
1:05:32
1:04:36
95
Bert Spaansen
Tuitjenhorn
1:06:06
1:03:36
96
Andre van der Giessen
Spirit Oud Beijerlan
1:06:15
1:03:33
97
Paul Schermer
Zaandam
1:06:20
1:03:33
98
Eddie Kamstphorst
Harderwijk
1:06:42
1:03:07
99
Jacco IJsselstein
Anna Paulowna
1:06:46
1:05:17
100
Remco Eering
Nieuwkoop
1:07:04
1:04:37
101
Sjoerd Visser
Vlaardingen
1:07:39
1:04:16
102
Martin van Alfen
Dronten
1:07:44
1:04:39
103
Christof de Vries
Texel
1:09:03
1:06:20
104
Robert Saal
Nederland
1:09:29
1:08:31
105
Fred Sinnige
Grootebroek
1:10:19
1:07:44
106
Klaas Heiligenberg
Den Helder
1:10:38
1:08:32
107
Hans Ensink
Den Burg
1:12:41
1:09:39
108
Ruud van Heerwaarden
Den Burg
1:12:46
1:10:37
109
Marco Bezoet de Bie
Den Burg
1:13:15
1:09:42
110
Albert Ruumpol
Nijverdal
1:15:08
1:13:48
111
Johan Albada
Twenterand
1:17:29
1:16:03
M55, 10 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Mats Smit
Noordkop
41:22
40:29
2
Jos ten Velden
SV Sportlust
41:33
41:21
3
Sjon van Kooten
Wageningen
47:31
46:34
4
Maarten Groen
Egmond aan Zee
48:38
46:43
5
Gertjan Zonneveld
Castricum
50:05
48:10
6
Geertjan Kuyper
Haarlem
51:00
48:03
7
Henk Schraag
Oosterend Nh
51:36
50:33
8
Cees Witte
Texel
51:57
49:29
9
Frank Haasdijk
Den Burg
52:23
50:47
10
Ron Eelman
De Waal
52:32
51:46
11
Koert Angevare
Noordkop
52:50
50:20
12
Ronn Toornvliet
Den Helder
53:14
52:38
13
Richard Bakker
De Koog
53:37
52:36
14
Dirk-Jan van Leeuwen
Alphen aan den Rijn
53:44
53:14
15
Henk Kikkert
Den Burg
54:12
53:48
16
Hans Broekema
TAS '82
54:41
52:27
17
Colja Blom
Purmerend
55:18
53:31
18
Rens Bal
Heiloo
55:26
54:49
19
Peter van der Heide
Den Helder
55:35
53:16
20
Frits Kraaij
Noordkop
55:36
54:42
21
Roel Struick
Den Burg
55:53
55:14
22
Bert van der Meer
Ede Gld
55:55
55:11
23
Arian Bol Raap
Den Helder
56:28
52:32
24
Hans Pronk
Noordkop
56:29
54:04
25
Peter Saal
Bergen Nh
56:35
53:07
26
Bauk van der Wal
DOKEV
56:47
54:35
27
Menno Roeper
Julianadorp
56:48
55:52
28
Kees Stam
Heiloo
56:51
55:07
29
Aarnout Salwegter
Dordrecht
57:09
53:40
30
Willem Groot Kormelink
Langeveen
57:38
56:18
31
Auke Hoekstra
Lelystad
58:06
55:53
32
Hans Gerritsen
Ede Gld
58:12
55:04
33
Wibo Rip
Soest
58:23
55:13
34
Jack Groen
Alkmaar
58:25
56:29
35
Kees Zijm
Den Burg
58:31
57:07
36
Robert Schween
Sparta
58:53
54:59
37
Jan Hoekstra
Texel
59:20
55:25
38
Alphons Ernestus
Amstelveen
59:42
58:04
39
Jan Boon
Den Burg
59:49
57:36
40
Lex Albers
Den Burg
1:00:03
57:11
41
Henk Wijbenga
Hollandia
1:00:10
58:03
42
Jo Daemen
Brunssum
1:00:34
59:39
43
Lo Bremer
Den Burg
1:00:50
59:15
44
Chiel de Boer
Texel
1:01:00
58:13
45
Henny van Doorn
Running AP
1:01:22
58:49
46
Jim van de Veerdonk
Spirit Oud Beijerlan
1:01:40
1:00:01
47
Martin Van Dobbenburgh
Beetsterzwaag
1:01:42
1:01:06
48
Jan de Bruin
Nieuwer ter Aa
1:01:47
1:00:51
49
Bert Huisman
Den Burg
1:01:51
59:31
50
Jan Jorna
Heiloo
1:02:00
1:00:16
51
Guus Nauw
Zwolle
1:02:07
58:47
52
Piet Ory
Egmond aan den Hoef
1:02:29
1:00:31
53
Cor Keune
Atledo
1:02:39
1:00:10
54
Cock van Dijk
Rotterdam
1:03:30
1:02:43
55
Jan van Pluuren
Athlos
1:03:39
1:00:12
56
Aloys Lurvink
Argo
1:04:22
1:02:00
57
Hans Maarten Parigger
Castricum
1:04:31
1:01:55
58
Theo van Engelen
De Meern
1:05:06
1:01:41
59
Derk Wiegman
SV Putten
1:05:23
1:02:33
60
Wietse Oosterhof
Leermens
1:05:49
1:02:41
61
Hans Buurman
Spirit Oud Beijerlan
1:06:15
1:03:34
62
Roel Zuidema
Den Burg
1:06:54
1:03:32
63
Gert van Gent
Ter Aar
1:07:12
1:04:41
64
Hans Mast
Hollandia
1:07:27
1:06:34
65
Reinder Sinnema
Lionitas
1:09:51
1:06:54
66
Sibo Plaatsman
De Cocksdorp
1:10:52
1:07:18
67
Ger Scheeve
Den Hoorn Texel
1:11:39
1:10:24
68
Stefan Boom
Naarden
1:15:44
1:12:13
69
Adriaan Kaptein
Loopgroep Run A Roun
1:17:45
1:16:43
70
Roy van Diem
Oosterhout Nb
1:19:23
1:16:23
M65, 10 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Dirk Visser
Hardloopclub Amsterd
43:07
42:54
2
Piet Bakelaar
Texel
45:27
45:14
3
Jaap Warbout
Den Helder
54:02
52:19
4
Cees van Westen
Berkhout
54:54
53:40
5
Vok Buur
Den Helder
55:26
53:59
6
Theo Witte
Den Burg
58:15
57:42
7
Fub Krijnen
Oudeschild
59:14
57:26
8
Willem Daman
Dutch Runners
59:32
56:15
9
Martien Baars
Texel
1:00:35
57:01
10
Rob Kleinhuis
Ouderkerk aan de Ams
1:01:47
57:59
11
Dirk Metselaar
Hoofddorp
1:03:03
59:39
12
Rob Dirksen
Noordkop
1:03:04
59:55
13
Theo van Wegen
Amersfoort
1:03:28
59:53
14
Ton Davina
Argo
1:03:52
1:01:32
15
Arie Wijbenga
Hollandia
1:04:12
1:03:15
16
Dirk Schagen
Oudeschild
1:05:00
1:04:33
17
Jaap van Koppenhagen
Athlos
1:05:33
1:01:58
18
Willem Stemerdink
Argo
1:05:41
1:03:18
19
GijsH van Gemert
Amsterdam
1:07:05
1:04:45
20
Harry Hageman
Argo
1:09:10
1:06:46
21
Koos Bos
Koekange
1:10:13
1:06:33
22
Wil Schermer
Zaandam
1:13:12
1:10:15
23
Jaap Mulder
Geldrop
1:15:07
1:11:15
24
Rint de Vries
Den Burg
1:45:32
1:45:15
VSEN, 10 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Jessica Oosterloo
Appelscha
35:18
35:08
2
Suzan Nieman
NOVA
37:14
37:03
3
Margriet Berkhout
Hylas
37:51
37:39
4
Suzanne van der Weide
Den Helder
41:05
40:51
5
Marieke Witte
Leeuwarden
43:04
42:06
6
Danielle van der Vis
Den Burg
43:46
43:11
7
Valerie Schaaphok
Artemis
44:38
44:15
8
Jessica Glasbergen
SV Sportlust
44:52
44:25
9
Sandra Peperkoorn-Homa
DOKEV
45:10
43:49
10
Celine Ruiter
Trias
45:37
45:15
11
Evelien Pijlman
Haarlem
45:50
45:19
12
Lisanne Keet
DOKEV
47:04
46:25
13
Esther Vliege
Amsterdam
48:43
45:50
14
Silve Schoorl
Texel
48:47
48:21
15
Anna Sroka
Den Burg
48:58
48:31
16
Jessica Visser
Den Helder
49:11
46:49
17
Wendy Albada
Vitalis
49:56
49:05
18
Danielle Krijnen
Amersfoort
50:15
50:15
19
Emma Bouw
Apeldoorn
50:21
49:28
20
Esmée Zoer
De Koog
51:06
50:35
21
Liedeke IJdens
Den Burg
51:47
51:11
22
Floor ter Burg
Noordkop
52:02
50:40
23
Marloes Helder
Den Helder
52:30
50:16
24
Martine de Ruijter
De Cocksdorp
52:30
51:48
25
Anke Hylkema
Raamsdonksveer
52:54
52:02
26
Anneke Pronk
Den Burg
53:02
52:19
27
Renske Hoekstra
Amsterdam
53:15
50:44
28
Iris Barhorst
Den Burg
53:18
52:36
29
Anouk Stam
Amstelveen
53:18
51:44
30
Sabina ten Velden
Amsterdam
53:29
52:38
31
Liselotte Schoo
Den Burg
53:41
52:27
32
Wieke Buisman
Hoorn Nh
53:42
51:39
33
Iris van Heeringen
Den Burg
53:58
53:20
34
Anja Riteco
Zaandam
53:58
53:20
35
Mariëlle Vlaming
Oosterend Nh
53:59
53:01
36
Valérie Ronday
Hoorn Nh
54:01
51:56
37
Fenna Wit
Wieringerwerf
54:06
52:46
38
Temilja Boele
Den Burg
54:09
51:14
39
Shannan Eijkhout
Den Burg
54:11
53:34
40
Jessica De Visser
Noordkop
54:18
51:52
41
Aimée Simon
Prinsenbeek
54:48
53:22
42
Angela Straathof
Wageningen
55:09
54:16
43
Mariska Witte
Oudeschild
55:18
53:49
44
Carla Kalverboer
Oudeschild
55:44
53:59
45
Lucie Burgman
De Koog
55:47
55:07
46
Jet Gerritsma
Den Hoorn Texel
55:49
55:07
47
Anna van der Duim
Den Hoorn Texel
55:49
55:23
48
Judith Lurvink
Argo
56:05
54:15
49
Floortje De Vreugt
Groningen
56:26
54:50
50
Anne-Martine van Krali
Den Burg
56:43
55:55
51
Kari Stam
Amstelveen
56:53
55:19
52
Charlotte Pasteuning
Badhoevedorp
57:01
54:40
53
Marina van Maldegem
Den Burg
57:04
55:11
54
Annemarie van Kerkhof
Raamsdonksveer
57:24
56:33
55
Anouk Alkema
De Waal
57:44
56:59
56
Patty Timmerman
Grootebroek
57:59
55:54
57
Mariette Schaap
Amsterdam
58:02
54:34
58
Marieke Medema
Deventer
58:02
56:36
59
Esther Bakker
De Koog
58:08
56:31
60
Nicole Pidde
Magdeburg (GER)
58:14
57:35
61
Renske Kerst
Utrecht
58:15
55:15
62
Maaike Jansen
Den Burg
58:25
57:22
63
Karen van Venrooij
Duivendrecht
58:34
57:19
64
Aafke Kamstra
Groningen
58:34
57:20
65
Marike Oostra
De Cocksdorp
58:38
57:57
66
Simone Keur
Heerhugowaard
58:54
55:53
67
Nathalie van Komen
Den Helder
59:13
56:52
68
Hedy de Vries
Heerhugowaard
59:24
57:37
69
Eva Nicolai
Delft
59:25
58:52
70
Merel Huijg
Heerhugowaard
59:33
57:48
71
Roos Jongeneel
Amsterdam
59:39
56:48
72
Caroline Veeger
Den Burg
59:45
58:44
73
Suzan Peetoom
Amsterdam
59:50
58:24
74
Kelly Collée
Julianadorp
59:53
57:11
75
Birthe Stam
Amstelveen
59:56
57:32
76
Marissa van 't Hoeft
Den Helder
1:00:20
58:11
77
Marjolein Lust
Zaanland
1:00:30
58:09
78
Martine van der Zwaag
Den Burg
1:00:33
1:00:03
79
Yara van der Putten
Loopgroep Ter Aar
1:00:36
58:09
80
Carmen van der Werff
Eindhoven
1:00:55
1:00:16
81
Lisanne Jorna
Heiloo
1:00:55
59:12
82
Hilde Oosterwoud
's-Gravenhage
1:01:08
59:02
83
Irene Zeedijk
LAAC Twente
1:01:25
59:37
84
Carlijn Hes
Amstelveen
1:01:37
1:01:03
85
Luka Dertien
Epe
1:01:46
1:00:44
86
Othilde Vlaming
Den Burg
1:01:54
1:00:11
87
Karin van den Burg
Noordkop
1:02:03
59:37
88
Jola Sprot
Den Burg
1:02:05
1:01:01
89
Mythe Wit
Wieringerwerf
1:02:07
1:00:05
90
Lotte de Vries
Den Burg
1:02:31
1:01:15
91
Fleur Anne Souverein
Amsterdam
1:02:35
1:02:07
92
Debby Kieft
Den Burg
1:02:43
1:02:01
93
Laurien Ruigrok
Amsterdam
1:02:46
1:01:31
94
Annemiek van Ingen
Utrecht
1:03:03
1:01:39
95
Mariska Betsema
Oosterend Nh
1:03:07
59:31
96
Mandy Eelman
Kwadijk
1:03:39
1:02:16
97
Ilse Beerling
Alkmaar
1:03:43
1:02:25
98
Anita Bosman
Uitgeest
1:03:59
1:01:47
99
Janine van der Marel
Wateringen
1:04:02
1:01:18
100
Carola Kaak
Den Burg
1:04:08
1:01:25
101
Lizet Platte
Den Burg
1:04:16
1:02:49
102
Marieke Wuis
Den Burg
1:04:46
1:04:07
103
Samantha Pinkster
Groningen
1:05:03
1:02:30
104
Shirly Klein
Hoogezand
1:05:13
1:03:20
105
Judith Boersen
Den Burg
1:05:17
1:03:50
106
Simone Kossen-de Wit
Den Burg
1:05:17
1:03:50
107
Quien Vermeulen
Den Hoorn Texel
1:05:18
1:04:18
108
Melissa Verheezen
Vlaardingen
1:05:19
1:02:38
109
Amber de Boer
Den Burg
1:05:24
1:02:34
110
Ilse Riteco
Zaandam
1:05:59
1:03:24
111
Fleur van 't Wout
Amsterdam
1:06:01
1:04:56
112
Charity Wetsteen
Oudeschild
1:06:02
1:03:12
113
Evalien Weterings
AAA
1:06:16
1:03:15
114
Cinthia Hollenberg
Den Burg
1:06:19
1:03:30
115
Imme Bakker
Den Burg
1:06:28
1:05:52
116
Veronique Stiggelbout
Den Burg
1:06:36
1:03:12
117
Miranda van Dorland- R
Noordkop
1:06:42
1:03:00
118
Lizzy Buisman
Hoorn Nh
1:06:44
1:04:41
119
Anne Dunnewold
Arnhem
1:06:48
1:05:43
120
Eva van Haren
Den Burg
1:07:09
1:06:26
121
Kim Berkhout
Wateringen
1:07:11
1:04:26
122
Maartje van Es
Ter Aar
1:07:12
1:04:41
123
Regina Herten
Jüchen (GER)
1:07:34
1:05:25
124
Beau van Alfen
Dronten
1:07:44
1:04:38
125
Ilse van Dissel
Dronten
1:08:12
1:06:03
126
Tamara Kieffer
Lionitas
1:08:12
1:05:22
127
Jacqueline van der Vis
Oosterend Nh
1:08:14
1:04:50
128
Vera Bonder
Smilde
1:08:18
1:05:12
129
Iris Peetoom
Breda
1:08:21
1:06:47
130
Marina de Jong
Oud-Beijerland
1:08:47
1:07:18
131
Simone Schagen
Den Burg
1:09:01
1:05:46
132
Linda Tjepkema
Oudeschild
1:09:39
1:06:07
133
Marije de Ridder
Zaandam
1:10:19
1:07:50
134
Barbara Elias
Winschoten
1:10:24
1:08:32
135
Yvette van der Haas
De Waal
1:11:06
1:07:27
136
Meline Boekel
Den Burg
1:11:06
1:07:27
137
Anouk van den Dobbelst
Den Helder
1:11:08
1:10:19
138
Nathalie van Benthum
Assen
1:11:16
1:08:52
139
Brigitte Wilner
Den Hoorn Texel
1:11:27
1:09:22
140
Rosa Roedema
Den Hoorn Texel
1:11:37
1:10:22
141
Laura Vinke
Weesp
1:12:07
1:08:59
142
Yvon Lodewijks
Den Burg
1:12:15
1:11:22
143
Bo-Anne van Egmond
Huisduinen
1:12:31
1:09:16
144
Juliët Oude Nijeweeme
Langeveen
1:12:57
1:11:38
145
Charlotte Lust
Zaandam
1:13:08
1:10:47
146
Mirthe Zwaneveld
Den Burg
1:13:32
1:11:14
147
Thirza Goslinga
Texel
1:16:04
1:13:07
148
Simone van der Linde
Nederland
1:17:35
1:15:42
149
Karin Zwaneveld
Sneek
1:17:55
1:15:37
150
Nynke de Vries
Witmarsum
1:19:04
1:15:43
151
Serena Seifert
Den Burg
1:19:28
1:15:43
152
Gabriella Koen-Czech
Noordkop
1:45:18
1:43:43
153
Maj von Meijenfeldt
Heemstede
1:49:32
1:46:40
154
Cassandra Eijkenboom
Den Helder
2:40:48
2:40:48
V35, 10 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Petra Bottelier
Almere
43:46
42:34
2
Remkje Mulder
De Waal
48:19
47:50
3
Astrid van t Veer
Hylas
50:02
49:12
4
Linda Maij
Zaanland
50:49
49:26
5
Petra Kolvenbach
Dutch Runners
51:00
50:27
6
Anouk Klute
De Koog
51:01
50:14
7
Katinka van Brakel
Phanos
51:29
50:41
8
Sabine Bremer
Oosterend Nh
53:30
52:54
9
Ramona Banda
Den Burg
53:49
52:16
10
Martine Dogger
Den Burg
55:03
52:59
11
Stefani Schilder
Trias
55:17
51:58
12
Sofie Tromp
Driehuis Nh
55:19
53:58
13
Saskia Marsman
Den Helder
55:42
52:35
14
Baukje van der Giessen
Den Helder
55:49
53:45
15
Judith Olijerhoek
Egmond aan Zee
55:49
53:46
16
Yvonne Vittali
Texel
56:02
55:33
17
Isabelle Gonnissen
Kontich (BEL)
56:21
54:50
18
Charlotte Bal
Anna Paulowna
56:27
55:09
19
Linda Graaf
Den Burg
56:29
55:47
20
Mirjam Fortgens
Den Burg
56:53
54:56
21
Martine Bakkum
Heerhugowaard
56:54
55:32
22
Jacobine Mantje
De Waal
57:05
55:10
23
Martine Jongenburger
Heiloo
57:37
56:29
24
Mariet van der Werf
Oudeschild
57:42
57:01
25
Nicole Hammen
Leverkusen (GER)
57:51
56:56
26
Daisy van Leeuwen
De Koog
57:55
54:56
27
Martina Jimmink
Den Burg
58:09
56:32
28
Hilde Eldering
Haarlem
58:15
56:24
29
Marieke Hurkmans
Bladel
58:23
57:33
30
Méline Van der Honing
Den Burg
58:48
56:56
31
Danielle Hoek
Noordkop
58:56
55:46
32
Tina Renkema
Den Burg
59:22
57:24
33
Tessa Zeeman
Anna Paulowna
59:35
58:17
34
Lianda Merceij
Julianadorp
59:40
57:27
35
Marion Dijkhuizen
AV Castricum
59:41
55:56
36
Jamila Bou Chamach
Hoorn Nh
59:44
58:23
37
Rawena Plomp
Woerden
59:58
58:52
38
Karin Gootjes
Noordkop
1:00:09
57:31
39
Natasja Schabbing
Heerhugowaard
1:00:10
59:25
40
Liselore Bongers
Amsterdam
1:00:13
57:19
41
Silvia Bijnen
Schijndel
1:00:29
58:30
42
Regina Travaille
Julianadorp
1:00:31
57:25
43
Wendy van der Voort
Den Burg
1:00:37
59:33
44
Mira Bruin-Bergers
Heerhugowaard
1:00:38
58:33
45
Sylvia Vleerlaag
Loopgroep Athletic P
1:01:06
57:26
46
Martine Holla
Utrecht
1:01:20
57:43
47
Marjolijn Tuntelder
Den Burg
1:01:32
1:00:37
48
Ellen Ruiter
Anna Paulowna
1:01:35
1:00:23
49
Ellen Jacobs
Antwerpen (BEL)
1:01:45
59:28
50
Danielle Schroder
Atverni
1:01:48
58:00
51
Leonie Daman
Den Hoorn Texel
1:02:19
59:04
52
Margriet van Beek
Den Burg
1:02:24
1:01:23
53
Miranda van den Bosch
Heemskerk
1:02:29
1:00:31
54
Brigiete Leyen
Den Burg
1:02:30
1:01:48
55
Rositha Beumkes
Den Burg
1:02:31
1:01:50
56
Desiree Krijthe
Nederland
1:02:47
1:00:53
57
Kim Van der Wal-Onrust
Zaandam
1:03:10
1:00:26
58
Kerry Campbell
Wassenaar
1:03:24
59:48
59
Renate Daman
Den Burg
1:03:51
1:00:35
60
Inge Krijnen-Zegel
Den Hoorn Texel
1:04:18
1:03:34
61
Petra Mans
Den Burg
1:04:30
1:03:40
62
Aom Ratana
Hylas
1:04:34
1:02:43
63
Fransisca Koningstein
Anna Paulowna
1:04:47
1:04:11
64
Heidi Wijfje
Loopgroep Ter Aar
1:04:50
1:02:23
65
Anne-Marie Boon
Den Burg
1:05:20
1:03:35
66
Ingrid Hes
De Goorn
1:05:23
1:04:02
67
Evelien Langerijs
Westbeemster
1:05:35
1:01:46
68
Carolina Plaatsman-de
Den Burg
1:05:35
1:01:46
69
Yvonne Vlaming
Den Burg
1:05:47
1:04:31
70
Marianna Kolozsvari
Bergen Nh
1:06:07
1:02:54
71
Annemieke McCabe
Almere
1:06:28
1:04:46
72
Leontien de Haan
Naarden
1:06:55
1:05:50
73
Paula Eering-vd Laan
Nieuwkoop
1:07:04
1:04:37
74
Suzanne Gons
Breda
1:07:14
1:05:40
75
Tamara Raaijmakers
De Meern
1:07:20
1:04:31
76
Melvina Hutten
Julianadorp
1:07:29
1:05:15
77
Henriëtte van Wijk
Loopgroep RaitdaipRu
1:07:30
1:03:57
78
Afke Jimmink
Den Burg
1:07:31
1:04:14
79
Cindy Bouland
Den Burg
1:07:34
1:05:42
80
Anna-Simone Kooiman
Den Burg
1:07:34
1:05:42
81
Claudia Huss
Köln (GER)
1:07:52
1:07:12
82
Petruska Timmer
Oudeschild
1:08:15
1:04:51
83
Nathalie Spigt
Julianadorp
1:08:23
1:05:09
84
Danielle Huijg
Heerhugowaard
1:08:27
1:06:42
85
Regina Luiken
Oudeschild
1:08:29
1:06:15
86
Hinke Stemerdink
Argo
1:08:33
1:06:14
87
Monique Krijnen
Nederland
1:08:43
1:05:47
88
Ireen Boekel
Oudeschild
1:08:43
1:05:47
89
Simone Koopmans
Oudeschild
1:08:43
1:05:47
90
Marianne Bouwhuis
Anna Paulowna
1:09:01
1:07:31
91
Karina Groen
Lelystad
1:09:10
1:07:57
92
Ans Fromm
Lelystad
1:09:10
1:08:01
93
Suzanne Reijnders
Den Burg
1:10:16
1:09:12
94
Janneke Heijs
Haarlem
1:10:18
1:08:21
95
Patricia Hoogland
Middenmeer
1:10:23
1:07:46
96
Bionda de Vries
Den Helder
1:10:53
1:07:59
97
Sigrid Slegh-Collou
De Waal
1:11:00
1:09:14
98
Cora Kuiper
Oosterend Nh
1:11:08
1:08:31
99
Anita Van de Velde
Alkmaar
1:11:18
1:09:13
100
Patricia Agter - Krame
De Koog
1:11:41
1:11:04
101
Jolande Broekhof
Dutch Runners
1:11:58
1:09:11
102
Wendy Snijder
Amsterdam
1:11:59
1:09:13
103
Suzanne Kruk
De Cocksdorp
1:13:30
1:11:14
104
Cathalijn Rijkers
Oosterend Nh
1:14:57
1:12:24
105
Loes Ummels
Zaandam
1:16:12
1:13:36
106
Lian Sanders
Loopgroep Blixemsnel
1:16:46
1:12:53
107
Sabine Sabelis
Haarlem
1:17:15
1:16:20
108
Danielle Smink
Wieringerwerf
1:17:41
1:15:47
109
Yvonne Kortekaas
Oosterend Nh
1:19:27
1:17:25
110
Laura Groenendal
Julianadorp
1:23:06
1:20:00
111
Brenda Jansen
SV Sportlust
1:23:07
1:20:01
112
Susanne Onrust
Zaandam
2:07:53
2:05:08
113
Barbara Huijer
Zaandam
2:16:37
2:13:54
V45, 10 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Lucienne Groenendijk
SV Sportlust
40:17
40:06
2
Bertha Bruggenkamp
Smilde
41:32
41:19
3
Annet Brinkman
Den Helder
44:28
43:55
4
Margo Hogervorst
NOVA
44:55
44:42
5
Margot van der Ven
Groene Ster
44:57
44:28
6
Judith van Bleijswijk
Texel
47:11
46:41
7
Hennie Loos
Phanos
47:20
46:34
8
Colinda van der Vis
Oosterend Nh
47:43
47:07
9
Karin Bron
Noordkop
48:14
47:44
10
Laurien Bakker
Texel
49:43
49:16
11
Hanneke van der Veldt
Heerhugowaard
50:32
49:56
12
Astrid Kops
Trias
50:35
48:47
13
Hannita de Wit
De Waal
52:03
51:32
14
Martina van der Zwet-K
Heiloo
54:32
53:25
15
Ank Olieman
Bergschenhoek
54:47
52:58
16
Bettie Koops
Leeuwarden
55:14
52:22
17
Elly Mulder
De Koplopers
55:18
51:37
18
Sippie Dijkstra
Vlieland
55:21
53:48
19
Marlies Hoebe-Berbee
Noordkop
56:04
53:45
20
Edith Czech
Noordkop
56:05
54:29
21
Ingrid van der Werff
AV Castricum
56:17
52:32
22
Gré Piso- van der Vis
Meppel
56:20
53:03
23
Monique Veldhuizen
Heerhugowaard
56:21
54:50
24
Ceciel Thuys
Gouda
56:32
53:22
25
Meta van der Wal
Den Burg
56:36
54:52
26
Frida Waterham Joling
Argo
56:38
53:59
27
Sandra Willeboordse
Noordkop
57:00
54:43
28
Ineke Helder
Zwolle
57:29
56:43
29
Fem van der Vis
Heemstede
57:39
56:38
30
Karina Willerup
Den Burg
57:49
54:48
31
Corina Rattink
Atletics Nijverdal
57:51
56:31
32
Emmy Maria Bakker
Texel
58:04
57:23
33
Willy Roelofsen
Ede Gld
58:08
55:01
34
Evelien Koning
Den Burg
58:18
57:15
35
Monique Brattinga
Hollandia
58:34
56:28
36
Tanja van der Spijk
Bergschenhoek
58:37
57:12
37
Marinka van Dijk
Bergschenhoek
58:37
57:13
38
Marjolein Goeverneur
Udenhout
58:39
57:26
39
Gea van Gijssel
Texel
58:48
57:53
40
Alize Okel
Den Helder
58:48
55:45
41
Pieternel Ruiten
Julianadorp
58:49
55:38
42
Gerda H. Terpstra-Kuip
Zwolle
58:51
55:51
43
Monic van de Wardt
Wieringerwaard
58:55
56:58
44
Alette Vermeulen
Dronten
58:55
55:02
45
Yolanda van Diepen
Trias
59:06
56:41
46
Mariëtte Boot
De Waal
59:14
56:44
47
Linda Lustig
Amsterdam Zuidoost
59:27
58:38
48
Adinda Helsen
Dutch Runners
59:28
58:38
49
Lidy Noordman
Oegstgeest
59:54
58:41
50
Ada Briedé
Clytoneus
59:57
58:52
51
Claudia van den Bergh
Bergen Nh
1:00:00
57:57
52
Corine van Helden
Capelle aan den IJss
1:00:02
58:56
53
Nynke van Dijk
Noordkop
1:00:08
56:58
54
Rita Spoor
DOKEV
1:00:21
58:09
55
Siska van Heerwaarden
Vlaardingen
1:00:31
58:21
56
Edith Kuijper
Gouda
1:00:49
57:45
57
Ilse Wever-Ligthart
Waarland
1:00:51
57:53
58
Maria Kolsteeg
Loopgroep Athletic P
1:01:10
58:20
59
Jonna Dertien-Tetteroo
Epe
1:01:19
1:00:17
60
Stella van Zuijlen
Noordwijk Zh
1:01:21
57:43
61
Hetty Struijs van Will
Fortuna
1:01:35
58:55
62
Willeke Maas
Noordkop
1:01:51
59:13
63
Nana de Groot
Alphen aan den Rijn
1:01:57
1:01:27
64
Irma Taphoorn
Alphen aan den Rijn
1:01:59
1:01:28
65
Esther Kuip
De Cocksdorp
1:02:15
1:00:17
66
Lia de Lange
Volendam
1:02:21
58:50
67
Jeannette Koops
Zuidbroek
1:02:29
59:57
68
Gerda Portegijs
DOKEV
1:02:33
1:00:22
69
Ellen Bergers-Okkels
Den Burg
1:02:52
1:01:11
70
Mirjam van Velzen
Texel
1:03:22
1:00:25
71
Ageeth Geus
Zaanland
1:03:27
1:00:44
72
Annie Flisijn
Noordkop
1:03:37
1:01:12
73
Tina Witte-Pol
Den Burg
1:04:16
1:02:49
74
Tineke Westdijk
Haarlem
1:04:21
1:03:11
75
Els Westdijk
PEC 1910
1:04:21
1:03:11
76
Karin Zoer
De Koog
1:04:27
1:02:25
77
Wenny Steinmann
Den Burg
1:04:27
1:01:28
78
Marleen Boon
Den Burg
1:04:49
1:01:53
79
Diana de Groot
Anna Paulowna
1:04:50
1:03:36
80
Sabine Michna
Den Burg
1:04:51
1:03:29
81
Réneke Ang
Trias
1:04:57
1:04:24
82
Colinda Vlaming
Texel
1:05:09
1:02:32
83
Ingrid Wildenborg
Amstelveen
1:05:20
1:03:42
84
Lya van der Haven
Oud-Beijerland
1:05:27
1:03:53
85
Elly Timmerman
Grootebroek
1:05:55
1:03:49
86
Anita Lap
Hera
1:06:01
1:02:41
87
Patricia Barreto
Nederland
1:06:35
1:03:13
88
Karin Koorn - Zijm
De Koog
1:06:41
1:04:39
89
Simone Bakker
Huizen
1:06:46
1:05:44
90
Ingrid Staal
Apeldoorn
1:06:47
1:03:13
91
Annemiek van Beek
De Cocksdorp
1:06:51
1:03:15
92
Greetje Van den Ban
Den Burg
1:06:55
1:03:32
93
Monique van Roode
Rotterdam
1:07:16
1:03:44
94
Christa van Heerwaarde
Uitgeest
1:07:18
1:04:29
95
Ilse Faber
Loopgroep Athletic P
1:07:21
1:04:31
96
Annemarie Zantman
Groningen
1:07:26
1:03:43
97
Maureen de Groot
Julianadorp
1:07:37
1:05:30
98
Karen Knispel
Amsterdam
1:07:48
1:05:31
99
Janny Lexmond
Den Burg
1:08:27
1:06:08
100
Erica van der Kolff
Volendam
1:08:28
1:04:57
101
Miranda Luiken
San Luis Potosi (MEX
1:08:29
1:06:15
102
Maud Klis
Taxandria Atletiek
1:08:55
1:07:46
103
Helen van Komen
Noordkop
1:08:58
1:06:37
104
Marja Muller
Lionitas
1:09:06
1:05:48
105
Irene Buijs
Texel
1:09:28
1:05:44
106
Jose Wit
Wieringerwerf
1:09:36
1:07:34
107
Gitta Rommets
Den Hoorn Texel
1:09:44
1:06:56
108
Annelies Neijzing
Oostzaan
1:10:50
1:09:13
109
Hedy Verheijen
Noordkop
1:10:57
1:08:51
110
Esther Terpstra
Oosterend Nh
1:11:06
1:08:28
111
Titia Pijpker
Grijpskerk
1:11:07
1:09:53
112
Roelanda Bonder
Smilde
1:11:17
1:08:05
113
Andrea Haupt
Soest (GER)
1:11:26
1:08:28
114
Miranda Brands
Haarlem
1:11:38
1:10:29
115
Petra Mijjer
Loopgroep Athletic P
1:12:04
1:08:36
116
Jolanda Smit
Weert
1:12:06
1:08:28
117
Sandra Witte
Waarland
1:12:06
1:11:26
118
Rezia Verlooy
Oudeschild
1:12:26
1:09:02
119
Bea de Boer
GAC Hilversum
1:12:28
1:11:05
120
Ivonne Oude Nijeweeme
Langeveen
1:12:57
1:11:39
121
Astrid Hueting-Hofsted
Spirit Oud Beijerlan
1:15:03
1:13:24
122
Rose Goslinga
Texel
1:16:04
1:13:06
123
Inge Post
Zaandam
1:16:12
1:13:35
124
Thea de Ridder
Zaandam
1:16:12
1:13:36
125
Anja Schaaphok
Artemis
1:17:33
1:15:42
126
Mirjam Bakker
Den Burg
1:17:40
1:15:59
127
Angela Smeink
GAC Hilversum
1:18:23
1:14:36
128
Ria Beets
Witmarsum
1:19:05
1:15:44
129
Olga Bruin
De Cocksdorp
1:21:03
1:19:02
130
Sandra Brau
Hylas
1:28:57
1:25:55
131
Alie Wassenaar
Groningen
2:04:08
2:02:03
V55, 10 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Barbara van Roozendaal
Trias
55:17
51:58
2
Pam Lindeboom
Den Burg
56:04
55:37
3
Renata Timmerman-Pochr
Den Helder
56:11
55:13
4
Gerda Vergeer
Nieuwegein
56:34
55:02
5
Anja Vlot-Baart
Noordkop
57:12
54:55
6
Boukje Kuipers
Beetsterzwaag
57:26
56:51
7
Beppie de Geest
Harderwijk
57:27
56:41
8
Dieneke de Groot
Friesland
58:01
57:21
9
Anneke de Lugt
De Cocksdorp
58:36
56:00
10
Janny Hollenberg
Castricum
59:08
56:02
11
Aya Wolters
Castricum
59:09
56:02
12
Guus Durville
Vught
59:44
58:05
13
Wijtske ten Velden
Den Helder
1:00:48
59:58
14
Marijke de Beer
Den Burg
1:01:01
59:29
15
Ellen Jorna
Heiloo
1:02:00
1:00:16
16
Karin Prudon
Haarlem
1:02:03
1:00:16
17
Thea van der Wal
DOKEV
1:02:09
59:57
18
Annelies Graaf
Texel
1:02:58
59:27
19
Gerry de Bie
Schagerbrug
1:03:20
1:00:22
20
Fré Visser
Naarden
1:03:36
1:00:07
21
Jose Bod
Argo
1:03:47
1:01:24
22
Christien van Velzen
Noordkop
1:04:34
1:02:44
23
Marion van de Wiel
Noordkop
1:05:03
1:01:58
24
Ineke Peetoom
AV Monnickendam
1:05:56
1:04:23
25
Marja Kuijper
Oudeschild
1:07:00
1:06:11
26
Tineke Hanekamp
Amsterdam
1:07:05
1:04:45
27
Dineke Dankers
Den Hoorn Texel
1:07:09
1:06:25
28
Ria Horzelenberg
Den Hoorn Texel
1:07:09
1:06:26
29
Bonnie Manting-Stoker
Vlieland
1:07:12
1:05:39
30
Lilian Bal
Heiloo
1:08:25
1:07:52
31
Tieneke Buningh
Rotterdam
1:10:04
1:09:20
32
Marijke van den Brink
Culemborg
1:10:23
1:06:57
33
Astrid Hoevenaars
Culemborg
1:10:23
1:06:41
34
Anne Witte
Bergschenhoek
1:10:31
1:09:12
35
Guurtje Hoogenraad
Julianadorp
1:11:43
1:09:21
36
Hannie van Donselaar
Statina
1:11:50
1:08:25
37
Marion Stam
Surhuizum
1:14:00
1:11:05
38
Geeske Planten
Groningen
1:15:36
1:12:14
39
Janny Heidman
Noordkop
1:15:50
1:13:43
40
Petra Beukers
Weesp
1:18:24
1:14:38
41
Wil van Benthum
De Koog
1:27:19
1:24:54
V65, 10 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Nel Bruining
Den Hoorn Texel
57:11
56:42
2
Nel Pot
Noordkop
58:09
57:37
3
Trudi Beerling-Pronk
Noordkop
58:36
57:23
4
Mara Held
Noordkop
1:03:45
1:00:34
5
Len van den Berg
Haarlem
1:11:38
1:10:01
6
Ieke Stemerdink
Argo
1:11:40
1:09:17
7
Judy Witte
Texel
1:12:08
1:11:28
8
Thea Buter
Westervoort
1:13:19
1:11:01
9
Anke Mulder-van den Be
Geldrop
1:18:11
1:16:32
MJUN, 6 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Riwan Silva
Mexico
21:43
21:43
2
Djoao Lobles
Noordkop
24:51
24:51
3
Jurijan Ropke
Den Burg
26:36
26:36
4
Justus Dijker
Oudeschild
26:38
26:38
5
Mees Schoenmaker
Den Hoorn Texel
26:48
26:48
6
Daan Theunissen
Wijk bij Duurstede
28:20
28:20
7
Jarno Stok
Boksum
28:44
28:44
8
Michiel Lohse
Texel
28:48
28:48
9
Pjotr Thibaudier
Amstelveen
28:53
28:53
10
Mels Buijsman
Oudeschild
30:14
30:14
11
Sil van Heerwaarden
Den Burg
30:16
30:16
12
Jarne Kompier
Texel
30:18
30:18
13
Joshua van der Voort
Texel
30:19
30:19
14
Bram Oosterbeek
Texel
30:20
30:20
15
Jens Koops
Oosterend Nh
32:39
32:39
16
Bjorn Miedema
Boksum
33:10
33:10
17
Eduard Garritsen
Texel
33:19
33:19
18
Sander Bruin
Landsmeer
34:10
34:10
19
Bram Van Gelder
Landsmeer
34:21
34:21
20
Mika Stam
Amstelveen
34:29
34:29
21
Aron Zeeman
Den Burg
35:05
35:05
22
Sebastiaan Kikkert
De Koog
37:22
37:22
23
Valentijn Heijberg
Rotterdam
38:50
38:50
MSEN, 6 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Aiwen Lobles
Den Helder
24:36
24:36
2
Ruud Kollé
Noordkop
27:32
27:32
3
Thomas Rath
Kerkrade
28:00
28:00
4
Twan Weijers
Den Burg
28:12
28:12
5
Hans Kok
Zaandam
28:22
28:22
6
Jan Evers
Noordkop
28:53
28:53
7
Dave Kingma
Zwolle
29:51
29:51
8
Ruud Doodeman
NOVA
30:20
30:20
9
Mickey Verdam
Almere
31:33
31:33
10
Hans Derksen
Deventer
31:52
31:52
11
Kees-Jan de Vries
Amersfoort
33:40
33:40
12
Michael Berkel
Zoetermeer
34:17
34:17
13
David Morgans
Rotterdam
34:26
34:26
14
Erwin van Wegen
Almere
34:33
34:33
15
Paul Rutten
Amsterdam
34:45
34:45
16
David Baas
Amersfoort
34:55
34:55
17
Erwin Capitain
Den Hoorn Texel
38:13
38:13
18
Hans Boer
Nieuwersluis
38:49
38:49
19
Bo Mertens
Rotterdam
39:34
39:34
20
Peter van Vught
Oosterend Nh
40:17
40:17
21
Cees Assmann
Spirit Oud Beijerlan
40:55
40:55
22
Aad Bisschop
Spirit Oud Beijerlan
40:55
40:55
23
Alex Peters
Utrecht
41:19
41:19
24
Ron Latjes
Den Burg
41:23
41:23
25
Frits Hubregtse-Koopal
Rotterdam
41:42
41:42
26
Robin Beekman
De Koog
42:35
42:35
27
Gerard Postma
Vleuten
43:31
43:31
28
Hans Westdorp
De Cocksdorp
45:12
45:12
29
Jehtro Groenescheij
Amersfoort
45:25
45:25
30
Ad Westveer
avVN
45:35
45:35
31
Wim Maljers
Zutphen
47:13
47:13
32
Wilfried Leferink
Dutch Runners
48:26
48:26
33
Maarten Kolman
Den Burg
49:14
49:14
34
Norbert Kager
Den Burg
51:57
51:57
35
Ruud Mertens
Rotterdam
54:19
54:19
36
Mees Mertens
Rotterdam
54:19
54:19
37
Henk Spigt
Den Hoorn Texel
57:34
57:34
VJUN, 6 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Noa Zoon
Noordkop
26:39
26:39
2
Maaike Hes
Amstelveen
31:30
31:30
3
Sara Lohse
Den Burg
33:27
33:27
4
Milou Thibaudier
Amstelveen
34:22
34:22
5
Jasmijn Baptist
Den Burg
35:44
35:44
6
Linsey Nagtegaal
De Cocksdorp
37:02
37:02
7
Colleen de Vries
Amersfoort
37:14
37:14
8
Jorien de Vries
Amersfoort
37:14
37:14
9
Lola Boogaard
Den Burg
37:50
37:50
10
Jeanine van der Vis
Oosterend Nh
38:40
38:40
11
Maaike Bremer
Oosterend Nh
38:41
38:41
12
Lindy Kuijper
Den Burg
38:44
38:44
13
Femke Witte
Oosterend Nh
39:03
39:03
14
Romy de Geus
Den Burg
39:22
39:22
15
Manon Boogaard
Oosterend Nh
39:34
39:34
16
Anna Nina Bremer
Oosterend Nh
40:32
40:32
17
Xaviera van Beusekom
Oosterend Nh
40:32
40:32
18
Dagmar van Wonderen
Haarlem
40:33
40:33
19
Sanne Zandstra
De Koog
40:37
40:37
20
Rosalie Duin
Den Burg
40:38
40:38
21
Emma Rienstra
Den Burg
40:38
40:38
22
Indi Zandstra
De Koog
41:06
41:06
23
Laura Schultze
Oosterend Nh
41:49
41:49
24
Judy Daalder
Oosterend Nh
41:52
41:52
25
Babet Eldering
Oosterend Nh
43:19
43:19
26
Romy de Vries
Oudeschild
43:25
43:25
27
Annouk Eldering
Oosterend Nh
43:43
43:43
28
Nicky Douma
Oosterend Nh
45:42
45:42
29
Manouk Ensink
Den Burg
45:42
45:42
30
Inge Bijnen
Schijndel
45:58
45:58
31
Julia Leferink
Raalte
48:26
48:26
32
Amy Bruin
Landsmeer
48:27
48:27
33
Olivia Groeskamp
Den Hoorn Texel
50:44
50:44
VSEN, 6 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Marijke Weij
De Waal
31:14
31:14
2
Melle Mare Derksen
Deventer
32:22
32:22
3
Catherine Rey
Den Burg
33:23
33:23
4
Rosalie de Vries
Nieuwegein
33:48
33:48
5
Linda Dinkelman
Den Hoorn Texel
33:57
33:57
6
Mini Leegwater
Deventer
34:05
34:05
7
Roosmarijn Morgans
Rotterdam
34:26
34:26
8
Eva Gerritse
Rotterdam
34:26
34:26
9
Lucia Schonewille
Hollandscheveld
35:08
35:08
10
Kerstin van der Gracht
Den Burg
35:10
35:10
11
Annechien Melenhorst
Zutphen
35:26
35:26
12
Marije Binsbergen
Oosterend Nh
35:46
35:46
13
Ceciel Thuys
Gouda
36:32
36:32
14
Rooz Boersma
Almere
36:40
36:40
15
Ria van den Berg
Gouda
36:41
36:41
16
Anny Zijm
Den Hoorn Texel
36:49
36:49
17
Daniella Boersma
Almere
36:50
36:50
18
Masha Kraaijpoel
De Cocksdorp
37:05
37:05
19
Joyce Jetten
Barendrecht
37:16
37:16
20
Ilona broertjes
Almere
37:30
37:30
21
Danielle Rump
Nieuwe Niedorp
37:53
37:53
22
Ingrid Vel
Trias
37:53
37:53
23
José Huisman
Texel
38:20
38:20
24
Rineke Groenewegen
Rijswijk Zh
38:23
38:23
25
Annelies van Lummel
Dutch Runners
38:27
38:27
26
GEA Koops
Oosterend Nh
38:35
38:35
27
Begoña Quintairos
Rotterdam
38:56
38:56
28
Chloé Schraag
Den Hoorn Texel
39:19
39:19
29
Yvonne Bakker
Den Burg
39:22
39:22
30
Marian van Tatenhove
Oudeschild
39:48
39:48
31
Diana Witvliet
Oudeschild
39:48
39:48
32
Ellen Tesselar
Noordkop
39:53
39:53
33
Carla Willmes
Rotterdam
40:09
40:09
34
Tanja Van Nieuwenhuize
Almere
40:13
40:13
35
Leonore van Nieuwenhui
Haarlem
40:14
40:14
36
Esther van Schie
Zaandam
40:33
40:33
37
Fiona Sjouken
Spirit Oud Beijerlan
40:55
40:55
38
Helen Zandstra
De Koog
41:07
41:07
39
Conny van den Bor
Amersfoort
41:09
41:09
40
Anja de Vliegh
Barendrecht
41:47
41:47
41
Marloes van Rongen
Den Burg
42:11
42:11
42
Ellen Cornelissen
Breezand
42:12
42:12
43
Greta Witvliet
Oudeschild
42:23
42:23
44
Yvonne van Holland
Den Burg
42:24
42:24
45
Willemien Augustijn
Aalsmeer
42:36
42:36
46
Melanie Bosma
Zeist
42:42
42:42
47
Christine Helder
Zwolle
43:23
43:23
48
Merel van Rongen
Den Burg
43:29
43:29
49
Didy Boerhorst
Den Burg
43:31
43:31
50
Margo Kers
Vleuten
43:31
43:31
51
Anka Bijnen
Schijndel
43:40
43:40
52
Mariëlle Jansen
Rotterdam
43:54
43:54
53
Margo Kager
Den Burg
45:06
45:06
54
Emily Westdorp
De Cocksdorp
45:12
45:12
55
Mariska Pol-Buren
Oudeschild
45:58
45:58
56
Ryanne Hageman
Argo
46:11
46:11
57
Danielle Groenescheij
Amersfoort
46:30
46:30
58
Wendy van der Velden
Weesp
46:45
46:45
59
Deborah Singer
Oosterend Nh
46:45
46:45
60
Annemarie Fritschy
Amsterdam
48:59
48:59
61
Lien van der Star
Den Hoorn Texel
50:44
50:44
62
Sabine Langendoen
Leiden
51:53
51:53
Sponsoren: TESO, Rabobank,De Lindeboom,Omnyacc,Erke,L&R, Fietsen op Texel
Sub-sponsors: Texeler Wool, Paal 9
www.uitslagen.nl
10-10-2014 09:06