Uitslagenlijst Devil's Trail Utrechtse Heuvelrug

Doorn - Zondag 28 september 2014

MAN, LUCIFER TRAIL - 16.66 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Niek Heldoorn
Huizen
1:19:56
1:19:55
2
Rens de Bok
Kudelstaart
1:20:00
1:19:57
3
Stephan Stam
Hoek van Holland
1:20:26
1:20:22
4
Maarten de Laat
Drunen
1:21:17
1:21:14
5
Samy Woliner
Alkmaar
1:21:19
1:21:09
6
Edgar Schwandt
Oosterbeek
1:21:19
1:20:50
7
Ol de Houthakker
Leiden
1:21:31
1:21:08
8
Matthijn ten Doeschot
Zwolle
1:21:31
1:21:25
9
Raoul Smit Sibinga
Gouda
1:21:57
1:21:53
10
Frans Kraak
Oss
1:22:12
1:22:03
11
Wouter Andringa
Enschede
1:22:17
1:22:14
12
Stephan Rein
Rotterdam
1:22:33
1:22:25
13
Hugo Stuurman
Wageningen
1:22:39
1:22:25
14
Rob Velden
Vught
1:22:54
1:22:45
15
Chris Freijser
Krommenie
1:22:58
1:22:56
16
Jeroen van Dongen
Woerden
1:23:00
1:22:31
17
Martijn van de Wassenb
Den Dungen
1:23:07
1:20:00
18
Jos van Hees
Aarle-Rixtel
1:23:10
1:22:26
19
Jean Charles Rogers
's-Gravenhage
1:23:15
1:22:18
20
Raymond Hebuterne
Baarn
1:23:15
1:23:13
21
Henrik Barendregt
Dordrecht
1:23:17
1:23:06
22
Dirk de Groot
Rotterdam
1:23:21
1:22:58
23
Robin van Eerdt
Vleuten
1:23:22
1:23:11
24
Ivan van Beuningen
Beneden-Leeuwen
1:23:23
1:23:19
25
Surf Steve
Leiden
1:23:25
1:22:57
26
Monny Krant
Hilversum
1:23:27
1:23:20
27
Huib van de Bor
Nijkerk Gld
1:23:28
1:23:14
28
Ben van der Pols
Piershil
1:23:28
1:23:12
29
Harry Weijers
Hoofddorp
1:23:30
1:22:53
30
Brab Brabander
Berkel en Rodenrijs
1:23:56
1:23:10
31
Dik van der Stelt
Abbenes
1:24:01
1:23:59
32
Rob Segers
Schijndel
1:24:05
1:23:56
33
Wouter van den Berg
Rotterdam
1:24:06
1:23:27
34
Olaf van den Bergh
Boxtel
1:24:06
1:23:59
35
Niels Roseboom
Duiven
1:24:08
1:24:05
36
Wim Schleicher
Rotterdam
1:24:13
1:24:06
37
Ferry Holierhoek
Breda
1:24:14
1:23:56
38
Wernher van der Hoek
Maassluis
1:24:14
1:24:00
39
Wouter Egas
Amersfoort
1:24:16
1:24:13
40
Peter van Tol
Utrecht
1:24:16
1:23:48
41
Alwin de Lijster
Wijk bij Duurstede
1:24:17
1:24:04
42
Gert van den Velden
Almere
1:24:26
1:23:39
43
Jaap Goudriaan
Amsterdam
1:24:29
1:24:19
44
Raul Rodrigues Alves
Oss
1:24:30
1:24:21
45
Robin loenen
Loosdrecht
1:24:39
1:24:32
46
Robert de Graaf
Woerden
1:24:52
1:24:47
47
Leo Goes
Houten
1:25:03
1:24:45
48
Bob de alleraller snel
Leiden
1:25:14
1:24:49
49
Eugene Driessen
Nijmegen
1:25:21
1:25:15
50
Roland Hendriks
Wijchen
1:25:25
1:25:23
51
Leo de Hartog
Leersum
1:25:28
1:25:00
52
Bas Ruggeberg
Houten
1:25:29
1:25:16
53
Willem Dijkstra
Hellevoetsluis
1:25:32
1:25:20
54
Dennis Bruggemans
Rotterdam
1:25:35
1:25:32
55
Dennis van Aspert
Drunen
1:25:39
1:25:30
56
Gerard van Rijn
Doorn
1:25:41
1:25:08
57
Teun van der Velden
Boxtel
1:25:45
1:25:10
58
Ben'Jammin' RockthaHil
Oegstgeest
1:25:46
1:25:20
59
Henk Demmer
Nijkerk Gld
1:25:52
1:25:16
60
Alex van Hedel
Schijndel
1:25:54
1:25:52
61
Sander Eggenhuizen
Barendrecht
1:26:03
1:25:46
62
Stijn Schlatmann
Houten
1:26:05
1:25:31
63
Balkan Akbulut
Utrecht
1:26:06
1:26:00
64
Bart Delhaas
Almere
1:26:14
1:25:08
65
Martijn Wehrens
Amsterdam
1:26:19
1:25:14
66
Joost van Loo
Amersfoort
1:26:22
1:26:18
67
Ward Heeren
Eindhoven
1:26:22
1:26:10
68
Jack Smit
Oudkarspel
1:26:22
1:26:17
69
Stefan Smit
Heerhugowaard
1:26:22
1:26:18
70
David van Noort
Hilversum
1:26:25
1:26:17
71
Simon van Arkel
Amsterdam
1:26:28
1:26:13
72
Maarten van den Bogaar
Doorn
1:26:29
1:26:14
73
T-Rex van Tilburg
Amsterdam
1:26:33
1:26:02
74
Nico Steenbeek
Nieuwegein
1:26:44
1:26:33
75
Tjeerd de Jong
Lelystad
1:26:46
1:25:46
76
Robin Hoenderdos
Rotterdam
1:26:55
1:26:47
77
Remko Kuijer
Hilversum
1:27:14
1:27:07
78
Perry Hakkens
Rotterdam
1:27:20
1:27:16
79
Rene van de Griend
Berkel en Rodenrijs
1:27:20
1:27:17
80
Mario Reibestein
's-Gravenhage
1:27:29
1:26:32
81
Jos Oonincx
Roosendaal
1:27:39
1:27:35
82
Boye Tak
Tilburg
1:27:56
1:27:46
83
Bob Haze
Zwolle
1:28:12
1:28:07
84
Paul Hijstek
Hoofddorp
1:28:25
1:28:00
85
Tom Kanon
Leiden
1:28:51
1:28:31
86
Bram de Party Advocaat
Leiden
1:29:26
1:28:57
87
Bas Renooij
Leusden
1:30:00
1:29:49
88
Flip Houtman
Doorn
1:30:12
1:29:56
89
Arno Nijhuis
Almere
1:30:18
1:29:31
90
Alwin Smit
Kamerik
1:30:24
1:30:18
91
Rob Smit
Vlaardingen
1:30:24
1:29:40
92
Renť den Otter
Bruchem
1:30:28
1:30:04
93
Timo van Os
Barendrecht
1:30:40
1:30:15
94
Dick van Oosten
Barendrecht
1:30:40
1:30:15
95
Ivo Hakenkruger
Hilversum
1:30:52
1:29:54
96
Rob de Vries
Apeldoorn
1:30:52
1:29:54
97
Marcel Bosman
Hilversum
1:31:09
1:31:02
98
Johan de Graaf
Culemborg
1:31:11
1:30:19
99
Arnoud BŁhrs
Driebergen-Rijsenbur
1:31:19
1:31:17
100
Wim Wennekes
Doorn
1:31:37
1:31:35
101
Marino Rodrigo
's-Hertogenbosch
1:32:22
1:31:50
102
Wil Veldpaus
Utrecht
1:32:35
1:32:29
103
Ward Koppejan
Klaaswaal
1:32:38
1:32:28
104
Speedo Guido
Leiden
1:32:57
1:32:36
105
Mark Magielse
Rucphen
1:33:15
1:32:54
106
Stephan van Eck
Schijndel
1:33:31
1:33:29
107
Adrie van Boekel
Best
1:33:48
1:33:36
108
Allard bonnema
Hengelo Ov
1:33:54
1:33:34
109
Chris Bor
Driebergen-Rijsenbur
1:34:06
1:33:25
110
Harry Boerma
Utrecht
1:34:32
1:34:08
111
Hans Schuurman
Zwolle
1:34:35
1:33:46
112
Jacob Twigt
Bergen op Zoom
1:34:38
1:34:06
113
Rob HuŽt
Nieuw-Vennep
1:34:45
1:34:21
114
Jorrit Tuerlings
Tilburg
1:34:46
1:34:06
115
Mark Visser
Raamsdonk
1:34:59
1:34:26
116
Daan vann der Meer
Zoetermeer
1:35:42
1:34:43
117
Reinier van Litsenburg
Eindhoven
1:35:55
1:35:29
118
Albert Doelwijt
Veenendaal
1:36:02
1:35:19
119
Peter Denekamp
Hilversum
1:36:52
1:36:11
120
Peter Bruil
Holten
1:37:17
1:36:21
121
Eric Hoogerbrug
Aalten
1:37:29
1:36:59
122
Roy van Wezel
's-Hertogenbosch
1:37:50
1:36:52
123
Everard van Westerlaak
Amersfoort
1:37:51
1:37:28
124
Paul van der Steur
Utrecht
1:38:21
1:38:14
125
Snel als de wind!
Leiden
1:38:23
1:37:56
126
Guus Hoving
Amersfoort
1:38:41
1:38:21
127
Homar Owez
Houten
1:39:17
1:38:39
128
Xander Soudant
De Meern
1:39:23
1:39:03
129
Paul Gies
Langbroek
1:39:43
1:39:26
130
Harrie Swarte
Leersum
1:40:11
1:39:35
131
Pieter Hordijk
Hoofddorp
1:40:18
1:39:42
132
Frans van Kampenhout
Amsterdam
1:40:25
1:39:21
133
Cornelis Gršper
Benthuizen
1:40:35
1:39:33
134
Steven Jochems
Maren-Kessel
1:40:41
1:39:58
135
David Roell
Utrecht
1:41:17
1:40:19
136
Chris Buitenwerf
Zeist
1:41:30
1:40:50
137
Arie Gršper
Benthuizen
1:41:33
1:40:33
138
Jan smit
Beusichem
1:41:41
1:40:50
139
Peter-Jan Melenhorst
Amersfoort
1:41:43
1:40:59
140
Frank Veldman
Zwolle
1:41:43
1:40:54
141
Frank Groen
Brielle
1:41:47
1:41:13
142
Derek Awaafo
Scherpenzeel Gld
1:42:42
1:41:56
143
Arnout Verwaaij
Leerdam
1:42:49
1:42:14
144
Joost Gršper
Koudekerk aan den Ri
1:43:15
1:42:15
145
Pieter Gršper
Zwolle
1:43:17
1:42:14
146
Joris Eggenhuisen
Austerlitz
1:43:39
1:43:25
147
Ruud Bergman
Wormerveer
1:43:45
1:42:59
148
Ferdi bakker
Rotterdam
1:44:06
1:43:22
149
Joseph Toonen
Loenen aan de Vecht
1:44:43
1:44:16
150
Bernhard Heije
Lunteren
1:44:59
1:44:30
151
Kees van der Meer
's-Gravenhage
1:45:41
1:44:41
152
Bob de Ruijter
Nijmegen
1:45:57
1:45:05
153
Dick Nap
Veenendaal
1:47:55
1:47:26
154
Theo Rijks
Eindhoven
1:48:06
1:47:47
155
Raoul van Heese
Arnhem
1:48:14
1:48:10
156
Peter Korzelius
Huizen
1:49:53
1:49:06
157
Richard van der Duin
Houten
1:51:04
1:50:27
158
Henk Janssen
Gennep
1:51:40
1:50:45
159
Pepijn Storm van Leeuw
Austerlitz
1:52:09
1:51:16
160
Friso Amsterdam
Alkmaar
1:52:09
1:51:16
161
Paul van Stapele
Rotterdam
1:52:28
1:51:42
162
Fred Vermeer
Maassluis
1:52:57
1:52:41
163
Ferry Bervoets
Elst Gld
1:53:26
1:53:01
164
Ben Kok
Kampen
1:56:51
1:56:07
165
Johan Klarenbeek
Julianadorp
1:58:07
1:57:27
166
Rob Groot
Zaandam
2:06:56
2:06:16
VROUW, LUCIFER TRAIL - 16.66 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Marieke Verheijen
Breda
1:23:17
1:22:52
2
Diana Gorter
Amstelveen
1:23:26
1:23:22
3
Marielle Lensen
Driebergen-Rijsenbur
1:23:59
1:23:47
4
Ursula Sikkens
Nijmegen
1:24:16
1:24:11
5
Michelle Fangmann
Ouderkerk aan de Ams
1:24:27
1:24:19
6
Elke Hagenaars
Rotterdam
1:24:52
1:24:35
7
Dittie van de Bor
Amsterdam
1:25:38
1:25:25
8
Marleen van Es
Leersum
1:26:04
1:25:40
9
Christine Schellevis
Terborg
1:26:34
1:26:16
10
Malou Horst-van Geffen
Huizen
1:26:54
1:26:47
11
Eefje Ottevanger
Eindhoven
1:27:20
1:27:16
12
Petra Eigenraam
Almere
1:27:48
1:27:21
13
Kate Napier
Utrecht
1:28:28
1:28:17
14
Hester Pardoel
Nijmegen
1:28:31
1:28:23
15
Annika Fangmann
De Hoef
1:29:04
1:28:56
16
Judith Koster
Amersfoort
1:29:21
1:28:59
17
Thea Nijenhuis
Oss
1:29:30
1:28:59
18
Elin Eriksson
Berghem
1:29:30
1:28:58
19
Maria Giol Llobet
Amsterdam
1:29:48
1:29:33
20
Madeleen van ElsbergB.
Amsterdam
1:29:48
1:29:32
21
GAC Bel Leegwater
Zeist
1:30:42
1:30:24
22
Carla van Lint
Wijk bij Duurstede
1:31:10
1:30:36
23
Kim Boerakker
Gendringen
1:31:26
1:31:05
24
Nikki Mulder
Amsterdam
1:31:27
1:30:52
25
Patricia Crompvoets
Amerongen
1:32:13
1:31:57
26
Relinde Uppelschoten
Werkhoven
1:32:14
1:31:50
27
Annelies de Pagter
Utrecht
1:32:17
1:32:12
28
Ilse van den Bergh
Boxtel
1:32:25
1:32:18
29
Lizeke vlasveld-vd Lin
Almere
1:33:12
1:32:54
30
Marieke Wolterbeek
Piershil
1:33:18
1:32:22
31
Louise Verkade
Baarn
1:33:21
1:32:33
32
HťlŤne van der Lelie
Almere
1:33:45
1:33:00
33
Ylona van der Linden
Doorn
1:33:50
1:33:04
34
Ellen v.Dijk-v.d.Meule
Leersum
1:34:06
1:33:26
35
Ans van Veenendaal-Koc
Leersum
1:34:21
1:33:45
36
Nancy Valies
Capelle aan den IJss
1:34:29
1:33:43
37
Berny Covers
Zwolle
1:34:32
1:33:43
38
Janneke Huijssoon
Doorn
1:35:12
1:34:57
39
Silvia Schwab
Blaricum
1:35:19
1:34:37
40
Maureen Schoutsen
Leersum
1:35:20
1:35:07
41
Sofie Harmsen
Utrecht
1:35:21
1:35:05
42
Lizette Diem -van wasb
Leerdam
1:36:24
1:35:48
43
Marrigje Hartman
Houten
1:37:03
1:36:30
44
Sanne van der Mije
Capelle aan den IJss
1:37:12
1:37:01
45
Ingrid Versteeg
Rosmalen
1:37:24
1:37:17
46
MariŽlle Mees
's-Hertogenbosch
1:37:50
1:37:40
47
Esther Schimpf
Leersum
1:37:55
1:37:17
48
Masja van de Ven
Maren-Kessel
1:38:03
1:37:20
49
Edith Mathot
Amsterdam
1:38:20
1:37:57
50
Jindra Bakker
's Gravenmoer
1:38:55
1:38:35
51
Marissa van 't Klooste
Amersfoort
1:38:59
1:38:40
52
Mariska van Wengen
Kortenhoef
1:39:33
1:38:51
53
Iris de jongh
Amsterdam
1:40:13
1:39:45
54
Karen Vis
Hoofddorp
1:40:17
1:39:39
55
Lia Reijnders
Hilversum
1:40:34
1:40:26
56
Claudia Rooimans
Brielle
1:41:30
1:40:56
57
Mea Kriek
Soest
1:41:38
1:41:20
58
Jacqueline van Breugel
Hoofddorp
1:41:42
1:41:04
59
Jorijna de Bruijn
Wijk bij Duurstede
1:41:57
1:41:35
60
Rina Zijgers
Apeldoorn
1:42:13
1:42:02
61
Suzanne van der Kloet
Rijpwetering
1:42:32
1:41:52
62
Margot Baars
Houten
1:42:41
1:41:49
63
Romy van Hoevelaken
Scherpenzeel Gld
1:42:42
1:41:56
64
Moniek Pronk
Zwolle
1:42:56
1:42:08
65
Betty Brattinga
Zwolle
1:42:57
1:42:08
66
Maartje van den Heuvel
Amsterdam
1:42:58
1:42:07
67
Tineke Stuive
Hoofddorp
1:43:10
1:42:31
68
Jolanda Paardekooper
Vijfhuizen
1:43:12
1:42:31
69
Tamara Eggenhuisen
Breda
1:43:37
1:43:23
70
Chantal Goos
Austerlitz
1:43:39
1:43:25
71
Wikke Meisner
Zwolle
1:43:53
1:43:04
72
Elma de Jong
Nieuw-Vennep
1:44:42
1:44:03
73
Caroline van de Mheen
Amersfoort
1:44:53
1:44:29
74
Thea van Ginkel
Amersfoort
1:44:53
1:44:30
75
Barbara Prij
Doorn
1:44:56
1:44:29
76
Sharon van der Meulen
Utrecht
1:45:05
1:44:20
77
Babette Smit
Ravenstein
1:45:40
1:45:08
78
Els Gies
Langbroek
1:45:46
1:45:04
79
Annemiek Elferink
Utrecht
1:45:49
1:45:04
80
Eva Scholte
Doorn
1:46:11
1:45:54
81
Carla Salet
Maarssen
1:46:22
1:45:28
82
Karen veldhuis
Blaricum
1:47:45
1:46:57
83
Coby van den Heuvel
Veenendaal
1:47:55
1:47:27
84
Ingrid Dirckx
Eindhoven
1:48:07
1:47:48
85
Sarah Johnson
Oostvoorne
1:48:38
1:47:41
86
Lonneke Verboon
Vlaardingen
1:49:30
1:48:35
87
Betty Beket
Oegstgeest
1:49:42
1:49:11
88
Sabine Kapfenberger
Kainbach (AUT)
1:49:51
1:48:50
89
Marjon van Eck
Veenendaal
1:49:59
1:49:15
90
Cťcile Doornbos
Ede Gld
1:50:08
1:49:07
91
Eveline Roell
Utrecht
1:50:27
1:49:33
92
Paula van Kesteren
Leiden
1:50:37
1:50:06
93
Marga Piederiet
Raamsdonk
1:51:15
1:50:43
94
Hanneke Snel
Nieuw-Vennep
1:52:25
1:51:46
95
Josephine RvdW
Hoofddorp
1:52:25
1:51:48
96
Marja Gemser-Corneliss
Hoofddorp
1:52:25
1:51:45
97
Susan Heijstee
Hoofddorp
1:52:25
1:51:47
98
Joke van Marion
Rotterdam
1:52:28
1:51:41
99
Alma Schaafstal
Amerongen
1:53:21
1:52:38
100
Nannie van Toorenburg
Hilversum
1:56:14
1:55:31
101
Hilda Gillmer
Zaandam
1:56:37
1:56:16
102
Irene de Bloois
Maassluis
1:57:15
1:56:59
103
Anne Ehlert
Wijk bij Duurstede
1:57:53
1:57:32
104
Corry den Rooyen
Maarssen
2:00:24
1:59:31
105
Ellen Roell-Kattenberg
Utrecht
2:04:33
2:03:39
106
Jeannette Medema
Leeuwarden
2:07:29
2:07:20
107
Mariette Steffens
Hengelo Ov
2:09:10
2:08:57
108
Jeanette Guťrain
Veenendaal
2:13:19
2:12:24
MAN, MOENEN TRAIL - 26.66 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Richard Dijkhuizen
Castricum
1:49:24
1:49:23
2
Mark van Maaren
Doorn
1:49:40
1:49:39
3
Rogier Wouters
Amsterdam
1:50:45
1:50:45
4
Bouwe Hoekstra
's-Gravenhage
2:03:03
2:02:59
5
Jamie Chisholm
Leidschendam
2:03:47
2:03:10
6
Erwin Loots
Driebergen-Rijsenbur
2:07:12
2:06:49
7
Ray van der Zwan
Nederhorst den Berg
2:10:47
2:10:29
8
Jan Dubelaar
Nederhorst den Berg
2:10:50
2:10:32
9
Donald van Lier
Naarden
2:11:02
2:10:52
10
Johan Horst
Huizen
2:11:09
2:11:08
11
Eric de Haan
Uitgeest
2:12:50
2:12:46
12
Mark van Gerven
Uitgeest
2:12:50
2:12:47
13
Hendrik Spijker
Stein Lb
2:13:00
2:12:40
14
Tommy Obst
Hilversum
2:13:04
2:13:03
15
Harry Eilander
Dedemsvaart
2:13:18
2:13:13
16
William Osinga
Hilversum
2:15:11
2:15:09
17
Barry de Wit
Hoofddorp
2:15:27
2:14:49
18
Cas Reuser
Hoofddorp
2:15:27
2:14:49
19
Ronald Wiering
Westzaan
2:16:15
2:16:13
20
Ruben Romkes
Koog aan de Zaan
2:16:15
2:16:13
21
Marco Winkel
Meeuwen
2:16:54
2:16:33
22
Ton Hoogakker
Hoofddorp
2:17:02
2:16:44
23
David Rafferty
Badhoevedorp
2:17:36
2:17:29
24
Robert Toersche
Vriezenveen
2:17:41
2:17:32
25
Sebastiaan Verweij
Naarden
2:17:47
2:17:36
26
Herold Cremer
Oosterbeek
2:18:24
2:18:17
27
Theo van Bergen
Doetinchem
2:18:58
2:18:27
28
Peter Koedood
Rotterdam
2:19:16
2:19:11
29
Frank de Ruiter
Sneek
2:19:18
2:19:10
30
Stefan van Deurzen
Weert
2:19:48
2:19:47
31
Frithjof van Rems
Amsterdam
2:19:55
2:19:35
32
Eric Wijnands
Soesterberg
2:20:10
2:19:29
33
Jan Paffen
Rotterdam
2:20:28
2:20:26
34
Daniel Moonen
Nederweert-Eind
2:20:29
2:20:20
35
Frank Harms
Zandvoort
2:20:37
2:20:30
36
Sebastiaan Eilander
Hattem
2:20:42
2:20:07
37
Ton van Schijndel
Bilthoven
2:20:46
2:20:17
38
Jeroen van Kesteren
Veenendaal
2:21:42
2:21:08
39
Erwin van Zuidam
Amsterdam
2:21:42
2:21:25
40
Freek Paauwe
Amsterdam
2:22:10
2:21:35
41
Bart van de Sande
Sint-Oedenrode
2:22:15
2:22:03
42
Eddy Koek
Almere
2:22:18
2:22:13
43
Ron Schop
Dordrecht
2:22:21
2:22:16
44
Tim van der Kooi
Amsterdam
2:22:30
2:21:51
45
Theo Berkhof
Amerongen
2:22:30
2:21:58
46
Bertwin Kampman
Zwolle
2:22:41
2:21:57
47
Jochem van de GIessen
Zwolle
2:22:41
2:21:57
48
Marcel Kemp
Woerden
2:23:09
2:23:05
49
Mels Kroon
Driebergen-Rijsenbur
2:23:12
2:22:50
50
Gertjan van der Haas
Wateringen
2:23:17
2:23:03
51
Marco Poot
Maassluis
2:23:29
2:23:23
52
Enteny Klarenbeek
Alkmaar
2:23:32
2:23:23
53
Jaap vd Berg
Soest
2:23:46
2:23:26
54
Jos van Asselt
Maassluis
2:23:55
2:23:49
55
Leo Stoffer
Hoofddorp
2:24:37
2:24:19
56
Rene Biesterbos
Boxtel
2:25:16
2:24:31
57
Tjeerd Schoonheim
Drunen
2:25:25
2:24:54
58
Tom Langerak
Apeldoorn
2:25:26
2:24:53
59
Dirk de Wit
Dalem
2:25:35
2:25:11
60
Jasper Mooij
Renswoude
2:25:35
2:25:02
61
Erik Braat
Mierlo
2:26:07
2:26:01
62
Jeroen Schaap
Pijnacker
2:26:17
2:26:10
63
Robbert Claassen
Naarden
2:26:28
2:25:51
64
Bas Tromp
Winssen
2:26:58
2:26:33
65
Jules Warps
Nijmegen
2:27:10
2:26:52
66
Ton van Wageningen
Hellevoetsluis
2:27:16
2:27:10
67
Erik Klaassens
Cothen
2:27:21
2:26:54
68
Ronald Talen
DRONTEN
2:27:24
2:27:21
69
Michiel Teeuwen
Weert
2:27:28
2:27:19
70
Angelo Cara
Dalem
2:28:11
2:28:08
71
Teun van Rossum
Kortenhoef
2:28:21
2:27:53
72
Paul Lakerveld
Hoofddorp
2:28:34
2:28:17
73
Michiel van Dijk
Amsterdam
2:28:36
2:28:17
74
John van den Heuvel
Swalmen
2:28:51
2:28:34
75
Andrew Thean
Oegstgeest
2:29:04
2:28:57
76
Richard Harmsen
Hendrik-Ido-Ambacht
2:29:22
2:29:15
77
Rob Vondeling
Hendrik-Ido-Ambacht
2:29:25
2:29:18
78
Peter Horden
Reeuwijk
2:29:34
2:29:12
79
Frank Heldoorn
Huizen
2:30:23
2:30:19
80
Gerben Aarnoudse
Utrecht
2:30:24
2:30:12
81
Marc Talens
Haarlem
2:30:39
2:30:25
82
Robert Oosterhuis
Almere
2:30:46
2:30:22
83
Evert Driessen
Zeist
2:30:55
2:30:33
84
Ernst Tol
Hoofddorp
2:31:10
2:30:52
85
Michiel Koopman
Utrecht
2:31:19
2:30:45
86
Alwin Dooijeweerd
Amsterdam
2:31:24
2:31:11
87
Erik Verboeket
Emmen
2:31:37
2:31:29
88
Joop Sloot
Steenderen
2:32:08
2:31:37
89
Dennis Esmeijer
Eck en Wiel
2:33:20
2:32:51
90
Marc van Gelder
Rhenen
2:33:38
2:33:27
91
Bert van den Tweel
Amersfoort
2:33:55
2:33:33
92
Kees Gruiters
Dalem
2:35:02
2:34:58
93
Ton Cremers
Utrecht
2:35:07
2:34:57
94
Frits Groen
Meppel
2:35:33
2:35:25
95
Willem speijer
Ameide
2:36:00
2:35:46
96
Menno van der Mark
Zoetermeer
2:36:57
2:36:44
97
Pieter Beuzenberg
Zeist
2:37:04
2:36:53
98
Sergio Todaro
Amsterdam
2:37:08
2:36:59
99
Pieter Aarts
Utrecht
2:38:27
2:37:58
100
Paul Selten
Mill
2:38:32
2:38:19
101
Ronald Bohle
Hoofddorp
2:38:41
2:38:17
102
Berno Vink
Leersum
2:38:44
2:38:16
103
Ron de Boer
Amerongen
2:38:46
2:38:43
104
Jarůn Barends
Driebergen-Rijsenbur
2:39:43
2:39:15
105
Luc Wesselman
Amersfoort
2:39:59
2:39:48
106
Wilfred Greup
Doorn
2:40:01
2:39:22
107
Edwin van der Beek
Hoofddorp
2:40:13
2:39:53
108
Gert-Jan van der Reijd
Zwijndrecht
2:40:22
2:39:47
109
Koen van de Zanden
Best
2:41:19
2:40:36
110
Maurice Wokke
Oudorp Nh
2:42:33
2:42:08
111
Goof Lindijer
Doorn
2:43:37
2:43:21
112
Remco van der Brugge
Eemnes
2:44:34
2:43:45
113
Albert Kreeft
Hilversum
2:44:57
2:44:28
114
Rik van Odenhoven
Eindhoven
2:45:34
2:45:28
115
Hat Lunshof
Rijswijk Zh
2:47:16
2:47:02
116
Jan Snoey
Boskoop
2:47:18
2:46:49
117
Ron Aret
Gouda
2:47:28
2:47:06
118
Jan Pieters
Dordrecht
2:47:44
2:47:21
119
Bob Janssens
Hoofddorp
2:48:58
2:48:38
120
Reinoud Agtersloot
Bussum
2:49:27
2:49:12
121
Ruben Bergsma
Amsterdam
2:49:28
2:49:13
122
Ronald Nieuwenhuijse
Amsterdam
2:49:48
2:49:22
123
Eddy wulfsen
Apeldoorn
2:50:49
2:50:15
124
Bas de Vre
Helmond
2:52:11
2:51:48
125
Ronald Janssens
Hoofddorp
2:53:46
2:53:27
126
Rob Roelofs
Hoofddorp
2:54:31
2:54:12
127
Arno Storm
Molenschot
2:56:21
2:55:46
128
Mario Brinkbšumer
Amersfoort
2:57:06
2:56:26
129
Roald de Waardt
Dordrecht
2:57:07
2:56:30
130
Edwin Kling
Nistelrode
2:57:09
2:56:31
131
Frank van der Linden
Utrecht
2:57:59
2:57:33
132
Tjeerd Riewald
Bussum
2:58:53
2:58:25
133
Robert reurekas
Molenschot
3:00:38
3:00:03
134
Ton Epskamp
Amstelveen
3:02:48
3:02:16
135
Norman Sachs
Utrecht
3:03:43
3:03:06
136
Jan van Capelleveen
Renswoude
3:09:34
3:09:00
137
Gerard Versteeg
Rosmalen
3:10:40
3:10:21
138
Enzo Leotta
Leiden
3:11:51
3:11:45
139
Jerry Panday
Hilversum
3:14:28
3:13:48
140
Marcel Prins
Zaandam
3:16:13
3:15:31
141
Martin Verveer
Hendrik-Ido-Ambacht
3:16:47
3:16:45
142
Mart Verboord
Heusden gem Heusden
3:28:47
3:28:17
143
Edgar Koster
Lelystad
3:33:26
3:33:03
144
Gianluca Grasso
Leiden
3:40:10
3:40:02
145
Klaas op den Kelder
Wognum
3:41:06
3:40:23
VROUW, MOENEN TRAIL - 26.66 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Carla Ophorst
Honselersdijk
2:09:46
2:09:42
2
Marieke Prince
Maasdam
2:09:48
2:09:44
3
Simone Westerduin
's-Gravenhage
2:17:33
2:17:32
4
Nienke Kluft
Castricum
2:18:20
2:18:18
5
Mariska Visser
Ter Aar
2:19:36
2:19:32
6
Marjan de Ruiter - Abm
Sneek
2:22:17
2:22:09
7
Corina Grim
Lewedorp
2:25:36
2:25:27
8
Corianne van Sluijs-Vo
Amersfoort
2:25:40
2:25:18
9
Berteke de Jong
Rotterdam
2:29:03
2:28:58
10
Mirjam van Hal-vd Haar
Hoofddorp
2:29:05
2:28:49
11
Brigitte kuijer
Hoogland
2:29:18
2:28:57
12
Tessa van Kesteren
Amsterdam
2:29:59
2:29:47
13
Maria Dooyenburg
Vught
2:30:04
2:30:01
14
Ellen Kannegieter
Huizen
2:30:24
2:30:19
15
Wilma van Nistelrooij
Geffen
2:32:20
2:32:04
16
Marjolijn Steffens
Houten
2:33:20
2:32:57
17
Alice Franje
Meteren
2:33:31
2:33:18
18
Carina van Gelder
Rhenen
2:33:38
2:33:25
19
Monique Creemers
Maassluis
2:35:55
2:35:49
20
Jessica de Jong
Ameide
2:36:01
2:35:47
21
Mireille Goos
Amsterdam
2:36:13
2:36:10
22
Gretha Rejtsma
Leusden
2:36:50
3:04:22
23
Jacqueline van vliet
Zaltbommel
2:37:47
2:37:39
24
Nel Bonnema
Hoofddorp
2:40:33
2:40:17
25
Carin Donk
Amsterdam
2:46:17
2:45:52
26
Sjoerdtje de Boer
Ede Gld
2:47:22
2:47:03
27
Iris de Jongh
Amsterdam
2:48:51
2:48:20
28
Nadine Diepeveen
Amsterdam
2:48:52
2:48:21
29
Carolien Ritsema van E
Goirle
2:51:02
2:50:56
30
Hanny Algra
Leeuwarden
2:54:26
2:53:54
31
Izabela Tomesen
Amsterdam
2:56:56
2:56:39
32
Linda Hovius
Zaandam
2:57:10
2:56:28
33
Janet de Heer
Driebergen-Rijsenbur
2:59:57
2:59:18
34
Saskia Domburg
Amersfoort
3:00:10
2:59:59
35
Nicole Bleijenberg
Molenschot
3:00:32
2:59:56
36
Hoa Truong
Utrecht
3:03:44
3:03:06
37
Birgit Gorel
's-Gravenhage
3:04:48
3:04:21
38
Wilma Schouten
Bilthoven
3:08:35
3:07:54
39
Marian hogeslag
Haarlem
3:12:45
3:12:00
40
Susy Panday
Hilversum
3:14:29
3:13:49
41
Esther Daris
Valkenswaard
3:23:04
3:22:27
42
Jozť Mocking
Cothen
3:23:45
3:23:18
43
Ingrid Achterberg
Leidschendam
3:23:46
3:23:09
44
Ck Heikoop
Schoonhoven
3:24:03
3:23:23
45
Colette van Moll
Heeze
3:26:49
3:26:06
46
Trudy Mocking
Cothen
3:27:43
3:27:16
47
Marijke Besselink
Koningslust
3:37:47
3:37:22
48
Tirza KŲnig
Amersfoort
3:40:10
3:40:00
MAN, HELSE TRAIL - 36.66 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Ferry Engel
Alkmaar
2:42:40
2:42:40
2
Alex Bergsma
Doorwerth
2:43:27
2:43:26
3
Ruud de Vette
Hellevoetsluis
2:45:52
2:45:51
4
Norman Mcneill
Stirlingshire (GBR)
2:48:37
2:48:34
5
Bart van Zelst
Holten
2:54:53
2:54:52
6
Guido van Meeteren
Haarlem
2:56:47
2:56:44
7
Roel Reuser
Nijmegen
3:01:04
3:01:00
8
Ronald Dercksen
Rhenen
3:01:50
2:03:15
9
Arnold bredewolt
Epe
3:01:54
3:01:40
10
Gert-Jan Haze
Driebergen-Rijsenbur
3:03:25
3:03:24
11
Jeroen Kingmans
Putten
3:04:48
3:04:46
12
Johan van der Grijn
Ameide
3:10:53
3:10:46
13
Charles Timmermans
Hellevoetsluis
3:11:40
3:11:39
14
Marcel Ruben
Dordrecht
3:12:29
3:12:15
15
Bart van Gelder
Tilburg
3:12:30
3:12:23
16
Reinier Ingwersen
Arum
3:12:33
3:12:22
17
Mark van Hussen
Heeze
3:12:43
3:12:40
18
Nico Ursem
Zwaag
3:12:46
3:12:41
19
Christian Boer
Barendrecht
3:13:38
3:13:28
20
Paulo Neves
's-Gravenhage
3:14:47
3:14:42
21
Ewout Sikking
Zeist
3:15:15
3:15:09
22
Cor Hamels
Hendrik-Ido-Ambacht
3:16:33
3:16:29
23
Dennis Riebeek
Zaltbommel
3:16:42
3:16:41
24
Jef Bogers
Oisterwijk
3:18:11
3:17:57
25
Wim van der Heiden
Benschop
3:18:11
3:18:07
26
Nico Meeuwenoord
Leiderdorp
3:21:48
3:21:41
27
Richard Huisman
Leiden
3:21:48
3:21:42
28
William van de weterin
Rhenen
3:22:00
3:21:46
29
John Hemmerlť
Spijkenisse
3:22:00
3:21:59
30
Dennis van Velp
Apeldoorn
3:22:07
3:21:55
31
Ingmar de Weijer
Hilversum
3:23:16
3:23:08
32
Erik van Konijnenburg
Dordrecht
3:23:44
3:23:30
33
Dino Dierks Duarte
Utrecht
3:23:50
3:23:42
34
William Schothuis
Almelo
3:26:20
3:26:17
35
Remko Boer
Barendrecht
3:26:35
3:26:25
36
Dennis Rijkers
Amersfoort
3:27:08
3:27:06
37
Ton Vlasveld
Schiedam
3:27:12
3:27:01
38
Robin van Esch
Putten
3:29:04
3:28:58
39
Jeroen van Doorn
Bilthoven
3:29:04
3:28:58
40
Fred Nieuwesteeg
Loenen aan de Vecht
3:35:03
3:34:54
41
Melvin Snel
Haarlem
3:35:37
3:35:26
42
Marcel Tunderman
Den Bommel
3:38:01
3:37:48
43
Harrie Lantinga
Wijk bij Duurstede
3:39:46
3:39:38
44
Johnny Dooms
Terneuzen
3:40:43
3:40:40
45
Martin Plug
Haarlem
3:42:37
3:42:24
46
Arno roos
Gouda
3:43:02
3:42:57
47
Justin Klein
Gorinchem
3:43:34
3:43:28
48
Jan Muis
Utrecht
3:43:45
3:43:37
49
Tim de Rudder
Beverwijk
3:43:59
3:43:50
50
Jeroen Kooij
Haarlem
3:44:07
3:43:55
51
Li Gielen
Elst Gld
3:45:01
3:44:47
52
Roland SchrŲder
IJsselstein Ut
3:47:09
3:46:53
53
Jack Miskiewicz
Utrecht
3:49:50
3:49:35
54
Berry Knibbeler
Westdorpe
3:52:37
3:52:34
55
Michel Nieswaag
Uitgeest
3:53:41
3:53:30
56
Thomas Purnell-Fisher
Amsterdam
3:56:40
3:56:36
57
Enric Martinez
Hilversum
3:58:19
3:58:13
58
Johnny van Eijden
Zeist
4:00:18
4:00:10
59
Boudewijn Monroy
Delft
4:10:38
4:10:28
60
Marcel Hermens
Sint Anthonis
4:19:51
4:19:42
61
Andre Hertog
Moordrecht
4:20:33
4:20:28
62
Erik van den Heuvel
Swalmen
4:23:19
4:23:08
63
Bas van Vliet
Wijk bij Duurstede
4:23:58
4:23:46
64
Michiel van Beek
Rossum Gld
4:25:50
4:25:47
65
Michael Korver
Arnhem
4:36:14
4:36:02
66
Rudo Snabilie
Houten
4:45:35
4:45:26
67
Steven van 't Schip
Woerden
4:57:10
4:56:59
VROUW, HELSE TRAIL - 36.66 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Melanie Spruyt
's-Hertogenbosch
2:58:32
2:58:29
2
Corelien Kloek
Utrecht
3:04:38
3:04:36
3
Petra bilthof
Nijmegen
3:10:46
3:10:42
4
Hannah Wielenga
Odijk
3:39:13
3:39:02
5
Yvonne Troost
Amersfoort
3:43:53
3:43:43
6
Bianca Bierbooms
Oegstgeest
3:51:55
3:51:49
7
Mieke Broeders
Drunen
4:01:38
4:01:25
8
Marije Schouten
Vogelenzang
4:10:37
4:10:26
9
Monique Medema
Leeuwarden
4:29:13
4:28:59
10
Monique Boots
Heythuysen
4:36:07
4:35:56
Uitslag verwerkt met UitslagenSoftware.nl
www.uitslagen.nl
28-09-2014 16:05