Uitslagenlijst Thaisner DorpsRun

Thesinge - Zaterdag 27 september 2014

M600, 600 MTR(4-6JR)
Plts
Naam
Bruto
Netto
1
Mark Holtman
Thesinge
2:48
2:47
2
Filip van der Veen
Thesinge
2:50
2:49
3
Eli Dekker
Thesinge
3:06
3:05
4
Leon Brou
Groningen
3:26
3:24
5
Gijs Windt
Boerakker
3:26
3:25
6
Tim van der Veen
Thesinge
3:34
3:33
7
Bas Leyssenaar
Thesinge
3:35
3:34
8
Luuk Holtman
Thesinge
3:47
3:46
9
Gijs Mollema
Thesinge
4:33
4:32
10
Melvin van der Veen
Thesinge
4:57
4:55
11
Elian Cid Duran
Groningen
5:33
5:33
V600, 600 MTR(4-6JR)
Plts
Naam
Bruto
Netto
1
Esther de Vreugd
Arnhem
2:55
2:54
2
Fern Smit
Tjuchem
2:57
2:56
3
Laura Nieborg
Haren Gn
2:59
2:58
4
Eva Oomkes
Thesinge
3:40
3:38
5
Karlijn de Vreugd
Arnhem
3:42
3:40
6
Maura Witkamp
Thesinge
3:49
3:47
M12A, 1200 MTR(7-9JR)
Plts
Naam
Bruto
Netto
1
Tristan Borg
Ten Boer
4:42
4:42
2
Joris Leyssenaar
Thesinge
4:50
4:50
3
Lasse Oosterhoff
Thesinge
5:03
5:03
4
Teije ten Cate
Thesinge
5:16
5:16
5
Jorrit van der Veen
Thesinge
5:26
5:25
6
Rik Holtman
Thesinge
5:26
5:26
7
Floris Krouwel
Groningen
5:49
5:49
8
Ot Tjeerdsma
Thesinge
5:52
5:51
9
Sander Oudman
Thesinge
6:41
6:40
10
Lars Venhuizen
Ten Boer
6:47
6:46
V12A, 1200 MTR(7-9JR)
Plts
Naam
Bruto
Netto
1
Maud Visscher
Holwierde
4:31
4:31
2
Mira Dijkshoorn
Ridderkerk
5:20
5:19
3
Sofie Uitham
Thesinge
5:30
5:30
4
Carmen Bardewee
Groningen
5:38
5:37
5
Chaya Dekker
Thesinge
5:40
5:40
6
Janke Holtman
Thesinge
6:29
6:27
7
Laura Oudman
Thesinge
6:35
6:34
8
Roos Oomkes
Thesinge
6:40
6:39
9
Lynn Walma
Thesinge
6:41
6:39
10
Emma van Dijken
Ten Boer
6:43
6:41
11
Susan Oudman
Thesinge
6:49
6:47
12
Louise Kempenaar
Bedum
6:51
6:49
13
Nathalie Bus
Thesinge
6:52
6:51
14
Lieke van der Veen
Thesinge
6:54
6:52
M12B, 1200 MTR 10-12J
Plts
Naam
Bruto
Netto
1
Jurn Lofvers
Thesinge
4:30
4:29
2
Robin Borg
Ten Boer
4:40
4:39
3
Timo Dijkshoorn
Ridderkerk
5:06
5:06
4
Jorre van der Berg
Thesinge
5:15
5:15
5
DaniŽl Oudman
Thesinge
6:08
6:07
V12B, 1200 MTR 10-12J
Plts
Naam
Bruto
Netto
1
Meagan Ritsema
Lakin
5:34
5:34
2
Manouk van Zanten
Thesinge
5:35
5:33
3
Famke Henkes
Thesinge
7:24
7:22
M4KM, 4KM
Plts
Naam
Bruto
Netto
1
Mark van Ginkel
Ten Boer
15:41
15:41
2
Finn van Pijkeren
Middelstum
16:40
16:39
3
Sil Anker
Thesinge
17:56
17:53
4
Jurn Lofvers
Thesinge
17:57
17:54
5
Jan Ruiter
Delfzijl
18:12
18:07
6
Sietce Wierda
Groningen
18:29
18:27
7
Paulus Kamara
Thesinge
18:31
18:26
8
Ernst Lofvers
Thesinge
18:39
18:36
9
Gerard van Pijkeren
Middelstum
18:51
18:44
10
Erik Buitenhuis
Thesinge
19:02
18:58
11
Egbert Gerrits
Groningen
19:23
19:20
12
Jesse Kwint
Loppersum
19:31
19:13
13
Jochem Uitham
Thesinge
19:40
19:37
14
Ruben Plijter
Thesinge
20:26
20:22
15
Pascal Wieringa
Holwierde
21:06
20:58
16
Jan Alix uitham
Thesinge
21:13
21:10
17
Gedeon de Groot
Appingedam
21:14
21:06
18
Wanne Buitenhuis
Thesinge
21:23
21:18
19
Julian de Leeuw
Thesinge
21:58
21:43
20
Lasse Oosterhoff
Thesinge
22:07
22:07
21
Simon De Jong
Loppersum
22:19
21:58
22
Wouter Bus
Thesinge
22:20
22:16
23
Nathan Uiterwaal
Groningen
22:27
21:54
24
Arjen Plijter
Thesinge
22:30
21:57
25
Sem Linnewiel
Groningen
23:32
22:48
26
Timo Munting
Groningen
23:47
23:04
27
Ot Weeber
Groningen
23:48
23:29
28
Jetse Veenstra
Groningen
23:49
23:05
29
Stun Oomes
Thesinge
23:50
23:19
30
Bas Oomkes
Thesinge
23:50
23:18
31
Pieter Veenstra
Groningen
23:51
23:07
32
Joris van Galen
Thesinge
24:58
24:13
33
Alexander Braak
Eelde
25:34
25:06
34
Bernard van Galen
Thesinge
25:45
24:56
35
Jorre van der Berg
Thesinge
26:06
25:46
36
Joris Moorkamp
Groningen
26:06
25:25
37
Guus Tammens
Thesinge
26:39
26:35
38
Dennis Meester
Enschede
27:09
26:50
39
Marc ten Cate
Thesinge
28:25
27:47
40
Menno oosterhoff
Thesinge
29:06
29:02
41
Wouter Bo
Eelde
36:01
35:42
42
Bewy Salomons
Eelde
36:02
35:41
43
Mark Hiemstra
Eelde
45:21
45:21
44
Andreas Woldhuis
Thesinge
51:45
50:58
V4KM, 4KM
Plts
Naam
Bruto
Netto
1
Annemijn Uitham
Thesinge
18:57
18:55
2
JoŽl oosterhoff
Thesinge
21:22
20:59
3
Sarah Berghuis
Groningen
22:00
21:57
4
Maaike de Jong
Loppersum
22:13
21:54
5
Britt Kwint
Loppersum
22:14
21:55
6
Victoria Moguella
Groningen
23:32
23:30
7
Cato Krol
Thesinge
23:39
23:16
8
Ella Krol
Thesinge
23:40
23:15
9
Lisanne de Leeuw
Thesinge
23:40
23:18
10
Joeki Bijkerk
Thesinge
23:41
23:18
11
Daphne Moguella
Groningen
24:20
24:17
12
Anahi Moguella
Groningen
24:50
24:48
13
Susan Berghuis
Groningen
24:50
24:48
14
Alina Schutter
Groningen
25:18
25:01
15
Karlijn Van den Berg
Thesinge
25:54
25:31
16
Hadewij Tuinsma
Eelderwolde
25:54
25:29
17
Maureen Bats
Thesinge
26:09
25:34
18
Sterre Buitenhuis
Thesinge
26:33
26:10
19
Jolanda Tuinstra
Thesinge
26:47
26:26
20
Desiree Luiken
Thesinge
26:59
26:38
21
Ineke Wessel
Thesinge
26:59
26:39
22
Larissa Wijninga
Siddeburen
27:19
27:09
23
Maran Weeber
Groningen
27:43
27:23
24
Barbro Melgert
Groningen
27:43
27:24
25
Esther Luider
Uithuizen
27:50
27:14
26
Wilma Moorkamp
Groningen
27:57
27:16
27
Charlotte Schepel
Groningen
28:18
27:55
28
Marianne Haagmans
Thesinge
29:27
28:46
29
Jeanet Roorda
Ten Post
29:41
29:24
30
Myla uitham
Thesinge
29:41
29:36
M4ML, 4 MIJL
Plts
Naam
Bruto
Netto
1
Thomas Kwint
Loppersum
25:38
25:37
2
Julian Schooljan
Groningen
26:06
26:03
3
Ruud Beukema
Groningen
29:15
29:00
4
Martijn Hilhorst
Groningen
30:02
29:48
5
Wim Ammeraal
Leens
30:07
29:55
6
Chris Rosman
Groningen
31:35
31:30
7
Michiel Admiraal
Thesinge
31:43
31:38
8
Dick Sybenga
Gieten
32:37
32:33
9
John Groot Kormelinck
Groningen
32:39
32:34
10
Klaas Kanning
Groningen
32:47
32:36
11
Marcel Kol
Boskoop
32:50
32:21
12
Jos Arends
Bedum
32:59
32:10
13
Klaas Sminia
woltersum
33:14
33:09
14
Peter Kloosterhuis
Assen
34:32
34:25
15
Harm-Jan de Groot
Appingedam
35:05
34:57
16
Marinus Vermue
Thesinge
35:11
34:56
17
Hans Arling
Siddeburen
35:38
35:28
18
Bart van der Lijn
Assen
35:46
35:39
19
Rudolf Oudman
Bedum
35:47
35:31
20
Edgardo Moguella
Groningen
36:33
32:35
21
Renzo Tuinsma
Eelderwolde
36:49
36:25
22
Bjorn Schmitz
Groningen
37:06
36:47
23
Jelle van der Veen
Thesinge
37:07
36:39
24
Tako van Hurne
Eelde
37:19
37:01
25
Erik Knollema
Groningen
37:25
37:06
26
Mark Witkamp
Groningen
38:22
37:40
27
Egbert de Groot
Bedum
38:56
38:47
28
Jos Beukeboom
Zuidwolde Gn
39:14
38:41
29
Ale ten Cate
Thesinge
39:17
39:10
30
Gerbrand Stienstra
Ten Boer
39:40
39:06
31
Henk de Vries
Groningen
40:12
39:42
32
Frans Favre
Bedum
40:20
40:03
33
Martin Buurma
Groningen
40:31
40:07
34
Jack Bolt
Haren Gn
40:32
39:55
35
Harry Klaassens
Groningen
40:35
39:58
36
Dirk Loonstra
Haren Gn
42:01
41:25
37
Coen Hoogma
Haren Gn
42:01
41:25
38
Paul Witkamp
Thesinge
42:53
42:53
39
Henk Huitsing
Bedum
43:23
42:48
40
Herman Wassink
Kantens
43:34
42:58
41
Tjeert Geertsema
Sauwerd
43:39
43:15
42
Martin Huisman
Lageland
44:46
44:09
43
Henk Busscher
Thesinge
45:02
44:40
44
Melle Busscher
Thesinge
45:02
44:39
45
Alfons Riesebeek
Ten Boer
45:19
44:45
46
Klaas-Jan Hofstede
Groningen
46:40
46:29
47
Eric Elbertsen
Garmerwolde
48:48
48:23
V4ML, 4 MIJL
Plts
Naam
Bruto
Netto
1
Heidy Wieringa
Holwierde
34:35
34:26
2
Lianne Hopman
Assen
35:05
34:56
3
Hilda Kruger
Ten Post
35:47
35:40
4
Harriet H.L.C. Overmar
Groningen
36:12
36:09
5
Nicolet de With
Groningen
38:34
38:26
6
Heleen Bierling
Groningen
38:47
38:06
7
Inge Doornbos
Groningen
39:07
38:25
8
Sarah Garrit
Groningen
39:14
38:31
9
Marleen Schonherr
Thesinge
39:21
38:59
10
Amy Favre
Bedum
40:19
40:04
11
Ingeborg Zeijlmans
Groningen
40:31
39:57
12
Karin van der Veen
Groningen
40:37
40:10
13
Natasja Suselbeek
Groningen
41:38
41:10
14
Hilda Kuipers
Groningen
43:04
42:33
15
Mieke van't Hoog
Thesinge
43:40
43:28
16
Nienke Otten
Garmerwolde
43:50
43:25
17
Esther Oosterhof
Winsum Gn
44:08
43:33
18
Mignon Hekkema
Middelstum
44:19
43:28
19
Anne Benneker
Garmerwolde
45:02
44:35
20
Henriette de Boer
Groningen
45:58
45:30
21
Dineke de With
Assen
46:17
46:08
22
Maudy Haumersen
Appingedam
47:42
47:19
23
Karla Woldhuis
Ten Post
47:43
47:18
24
Hetty van der Molen
Ten Post
47:45
47:19
25
Jannie de Vries
Assen
48:04
47:55
26
Lukla Elbertsen
Garmerwolde
48:48
48:23
27
Dineke Linzel
Thesinge
51:12
51:00
28
Sieka Heemstra
Delfzijl
55:01
54:32
29
Joke Smit
Groningen
1:00:06
59:27
M10KM, 10 KM
Plts
Naam
Bruto
Netto
1
Marcel Dijkstra
Bedum
40:35
40:34
2
Frank Berghuis
Groningen
42:25
42:24
3
Piet Kempenaar
Bedum
43:21
43:14
4
Eric Swijghuizen
Spijk Gn
44:23
44:22
5
Peter de Vreugd
Arnhem
44:25
44:24
6
Peter de Boer
Groningen
44:46
44:43
7
Roy Bardewee
Groningen
45:32
45:23
8
Edzard Krol
Thesinge
45:37
45:25
9
Dennis van der Wal
Roden
46:01
45:50
10
Johan Tiemersma
Groningen
46:11
46:08
11
Anne Steegstra
Groningen
46:16
46:00
12
Klaas Bijsterveld
Sauwerd
46:21
46:09
13
Henk Wigboldus
Garmerwolde
46:47
46:41
14
Sjors Tissingh
Glimmen
46:47
46:44
15
Auric Geerligs
Groningen
47:02
46:46
16
Jeoen Senf
Groningen
47:05
46:48
17
Robert van der Ende
Assen
47:50
47:38
18
Dick J.D Groefsema
Bedum
47:58
47:36
19
Martieu Wienke
Sauwerd
48:05
47:58
20
Albert Hazenberg
Loppersum
48:05
47:59
21
Roelof Roffel
Bedum
48:12
48:11
22
Philip Pruim
Groningen
48:22
48:08
23
Dick Pluim
Groningen
48:37
48:34
24
Piet van der Zee
Groningen
48:51
48:38
25
Henk Venhuizen
Winschoten
49:05
49:00
26
Tim Noorman
Delfzijl
49:19
49:13
27
Hans van Kregten
Gisborne (NZL) (NZL)
49:54
49:41
28
Jan-Paul Bronkema
Groningen
49:58
49:27
29
Jaap Willemsen
Groningen
50:10
49:52
30
Jaap Lobbezoo
Groningen
50:25
50:07
31
Bert Hulsing
Groningen
50:52
50:36
32
Herman van der Maas
Zuidhorn
51:04
50:26
33
Gerard Portma
Groningen
51:09
50:35
34
Johan Oomkes
Thesinge
51:20
50:48
35
Kees Venhuizen
Ten Boer
51:37
51:33
36
Henk Aarden
Assen
51:43
51:21
37
Johan Koster
Bedum
51:47
51:34
38
Stefan van der Wal
Appingedam
52:10
52:00
39
Herman Hemmes
Groningen
52:28
52:11
40
Peter Mulder
Bedum
52:37
52:15
41
Jan Pilon
Garrelsweer
53:01
52:27
42
Henk Haarman
Groningen
53:40
53:23
43
Michel Mooiman
Ten Boer
54:19
54:05
44
Joost Kerkhoff
Loppersum
54:44
54:16
45
Jurgen de vries
Bedum
54:47
54:23
46
Henk van Til
Aduard
54:47
54:19
47
Ronald Kuipers
Groningen
55:06
54:27
48
Dirk Zijlstra
Groningen
55:14
54:43
49
Maarten Strik
Garmerwolde
55:22
54:55
50
Hendrik Linnewiel
Groningen
55:25
54:42
51
Jan Woldhuis
Ten Post
56:16
55:47
52
Jenne Jan Kwant
Sauwerd
57:12
56:58
53
Jelle Wijbenga
Groningen
57:36
56:56
54
Piet Wieringa
Groningen
57:59
57:44
55
Sibe Koning
Eelde
58:05
57:54
56
Johan Betsema
Ten Boer
58:18
57:38
57
Johan Oosterhoff
Bedum
58:23
58:01
58
Dion Spekman
Amsterdam
58:40
58:19
59
Freek Werkman
Eelde
58:41
58:19
60
Ronald Danhof
Onderdendam
58:46
58:34
61
Stephan Dekker
Thesinge
59:13
58:51
62
Frans ter Beek
Groningen
59:29
59:10
63
Sander de vries
Bedum
59:58
59:15
64
Jenne Postma
Zuidhorn
1:00:02
59:23
65
Richard Fekkes
Eelde
1:00:34
1:00:17
66
Bert Lamper
Hoogezand
1:01:32
1:00:43
67
Douwe de Vries
Groningen
1:01:45
1:01:32
68
Klaas Doornbos
Startenhuizen Lopp
1:01:47
1:01:11
69
bertus Visschm
Garsthuizen
1:02:20
1:01:46
70
Sjouke de Vries
Delfzijl
1:03:51
1:03:37
71
Renť Bloem
Groningen
1:06:20
1:05:49
72
Ger Helsma
Groningen
1:07:28
1:06:55
73
Ralf Ramaekers
Eelde
1:07:34
1:07:05
74
Aryan de Leeuw
Thesinge
1:50:26
1:49:40
V10KM, 10 KM
Plts
Naam
Bruto
Netto
1
Jeanette Huls
Haren Gn
44:40
44:39
2
Marieke Blaak
Groningen
49:46
49:22
3
Charlotte Kneefel
Assen
51:03
50:57
4
Jildou Rinsma
Appingedam
55:23
55:14
5
Annelies Moguella
Groningen
55:27
55:09
6
Sabina Oudman
Bedum
56:00
55:49
7
Petra Makkes
Bedum
56:10
55:48
8
Wilja Nanninga
Groningen
57:12
56:47
9
Lijsbert Oosterhof
Bedum
57:58
57:28
10
Margriet Huizinga
Haren Gn
58:14
58:06
11
Anneke Bos
Bedum
58:16
58:05
12
Andrea Kwant
Sauwerd
58:28
58:04
13
Erika Ritzema
Groningen
58:43
58:08
14
Maureen Grotenboer
Groningen
59:16
58:37
15
Nicky Molenaar
Eelderwolde
1:00:40
1:00:10
16
Marian Post
Kantens
1:01:47
1:01:11
17
Wilma Veldman-Wobma
Zuidlaren
1:05:27
1:05:08
18
Miranda Bats
Thesinge
1:06:06
1:05:30
19
Natasja Bronkema
Groningen
1:07:28
1:06:55
20
Tineke Hemmes
Uithuizen
1:09:29
1:08:53
21
Miranda Senechal
Groningen
1:10:21
1:10:13
22
Louise Dubois
Thesinge
1:11:15
1:10:42
23
Marjan Oosterveen
Garmerwolde
1:11:28
1:11:02
24
Truus Bakker
Holwierde
1:12:47
1:12:19
25
Alie Klei
Wirdum Gn
1:12:47
1:12:09
26
Astrid de Leeuw
Thesinge
1:50:26
1:49:40
M21KM, 21,1 KM
Plts
Naam
Bruto
Netto
1
Dries Ameling
Stedum
1:16:29
1:16:28
2
Peter van Ravenswaaij
Groningen
1:26:43
1:26:41
3
Emile Nales
Groningen
1:26:47
1:26:41
4
Siemon Hinrichs
Delfzijl
1:28:56
1:28:53
5
Mark de Vries
Groningen
1:30:32
1:30:31
6
Jochem Slijkhuis
Groningen
1:31:07
1:31:05
7
Dick Huizing
Garmerwolde
1:34:01
1:33:54
8
IJme Woensdregt
Groningen
1:34:03
1:34:02
9
Hermen Grasman
Haren Gn
1:34:13
1:34:11
10
Eric Weernink
Haren Gn
1:35:37
1:35:35
11
Jan Doorduin
Groningen
1:36:04
1:36:02
12
Robert Bodewes
Sappemeer
1:37:09
1:37:06
13
David Samson
Bedum
1:37:46
1:37:32
14
Luuk Kruizinga
Aduard
1:40:02
1:39:50
15
Hendrik Heving
Eelde
1:40:19
1:40:10
16
Erik van Dijken
Groningen
1:40:25
1:40:17
17
Bart de Vries
Groningen
1:40:25
1:40:17
18
Titus Hensen
Groningen
1:44:50
1:44:47
19
Ger Coster
Ten Post
1:44:56
1:44:30
20
Lars Toonen
Harkstede
1:45:26
1:45:19
21
Menno vander Meer
Loppersum
1:46:55
1:46:22
22
John Wachtmeester
Groningen
1:46:59
1:46:44
23
Peter van der Hulst
Zuidwolde Gn
1:47:13
1:47:08
24
Emiel van der Graaf
Groningen
1:47:22
1:47:17
25
Joop Walvius
Roden
1:47:53
1:47:47
26
Garrelt Rosenboom
Sauwerd
1:49:35
1:49:09
27
Dirk Heun
Appingedam
1:49:58
1:49:47
28
Edzo Hofsteenge
Eelde
1:50:54
1:50:42
29
Alexander Waijer
Groningen
1:51:45
1:51:32
30
Marcel Wetsteijn
Zuidlaren
1:54:25
1:54:09
31
Nico Vierkant
Bedum
1:55:01
1:54:47
32
Jan Adema
Groningen
1:55:13
1:55:06
33
Matthijs Wevers
Groningen
1:55:26
1:55:05
34
Edward Pechler
Groningen
1:56:47
1:56:43
35
Renť Meijer
Emmer-Compascuum
1:58:22
1:58:13
36
Edwin Wiersema
Eelde
1:58:27
1:58:21
37
Hendrik Topper
Hoogezand
2:01:33
2:01:07
38
Jurgen Stiekema
Uithuizen
2:01:36
2:01:23
39
Peter van der Woude
Groningen
2:03:44
2:03:01
40
Abdellah Ait Tami
Groningen
2:05:14
2:04:59
41
Teun Mooij
Groningen
2:06:46
2:06:17
42
Eric de Klerk
Stitswerd
2:07:00
2:06:20
43
Stefan Moek
Eelde
2:11:21
2:11:11
44
Dirk de Weert
Uithuizen
2:18:26
2:17:49
V21KM, 21,1 KM
Plts
Naam
Bruto
Netto
1
Vanessa Wuijster
Groningen
1:56:45
1:56:30
2
Esther De Vries
Eelde
1:58:27
1:58:21
3
Janneke Lammerts
Groningen
2:05:15
2:04:58
4
Marike de Klerk
Stitswerd
2:07:00
2:06:20
5
Nicole Boschman
Rottum Gn
2:18:26
2:17:49
M4KMW, WANDELEN 4 KM
Plts
Naam
Bruto
Netto
1
Sander Ganzeveld
Thesinge
24:07
23:34
2
Steven ten Cate
Thesinge
30:56
30:09
3
Theo van Dijken
Thesinge
39:46
39:01
4
Najee Manuputty
40:07
40:07
5
Gerrit de Jong
Gytsjerk
45:16
45:16
6
Murphy Rohette
Leeuwarden
1:15:05
1:14:35
7
Febien Hermsen
Elde
1:15:22
1:15:22
V4KMW, WANDELEN 4 KM
Plts
Naam
Bruto
Netto
1
Anouk van Dijken
Thesinge
34:58
34:12
2
Renate Meijer-Heyneman
Emmer-Compascuum
40:58
40:13
3
Tineke ten Cate
Thesinge
47:03
46:16
4
Trieneke Schuppert
Thesinge
51:46
50:59
5
Sanja van Galen
Thesinge
53:38
52:46
6
Kirsten de Wolf
Thesinge
53:41
52:49
M4MLW, WANDELEN 4 MIJL
Plts
Naam
Bruto
Netto
1
Rex Leber
Groningen
49:12
48:37
V4MLW, WANDELEN 4 MIJL
Plts
Naam
Bruto
Netto
1
Anita van der Veen
Thesinge
56:50
55:56
2
Manon van Zanten
Thesinge
1:20:31
1:19:42
3
Jessica Hogewerf
Wirdum Gn
1:20:33
1:19:43
4
Jasmijn knol
Winsum Gn
1:20:36
1:19:47
M10KW, WANDELEN 10KM
Plts
Naam
Bruto
Netto
1
Andre Smit
Eelde
1:34:59
1:34:40
V10KW, WANDELEN 10KM
Plts
Naam
Bruto
Netto
1
Reina Busscher
Thesinge
1:50:26
1:49:34
www.uitslagen.nl
27-09-2014 00:00